Join/Renew Now

Results - USATF South Carolina Association Junior Olympic Track & Field
Championships

6/11-13/2010 - Myrtle Beach, SC

                                    
Event 1  100 Meter Dash Sub-Bantam Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
 -- Villalpando, Trinity         0355 Carolin                        SCR   0.9  2 
  1 Campbell, Areya              0355 Seneca                       16.44q  0.9  2 
  2 Elliott, Alexandria          0355 Low Cou                      16.75q  1.9  1 
  3 Folk, Laila                  0355 Carolin                      16.77q  1.9  1 
  4 Glenn, Sayre                 0355 Quick S                      17.34q  0.9  2 
  5 Richard, Timmyra-Anjalek     0355 Summerv                      17.45q  1.2  4 
  6 Webb, Nyla                   0355 Carolin                      18.24q  1.2  4 
  7 Green, Briana                0355 Carolin                      18.56q  1.2  3 
  8 Suber, Breasia               0355 Greenvi                      18.61q  1.2  3 
  9 Gray, Deanna                 Unattached                        18.95   1.2  3 
 10 Elom, Amira                  0355 Greenvi                      19.60   0.9  2 
 11 Williams, Daniela            0355 Summerv                      19.71   1.2  3 
 12 Dogan, Shakia                0355 Seneca                       20.90   1.9  1 
 13 Olsen, Lauren                0355 Florenc                      21.15   1.9  1 
 14 Tolias, Abigail              0355 Palmett                      22.00   1.2  3 
 15 Brown, Caitlyn               0355 Florenc                      22.21   1.2  3 
 16 Floyd, Alysanja              0355 Seneca                       22.70   1.2  3 
 17 Paul, Damaria                0355 Seneca                       22.75   1.9  1 
 18 Stewart, Thandi              0355 Florenc                      22.92   1.2  4 
 19 Ward, Jonai                  Unattached                        22.99   1.9  1 
 20 Wilson, MacKenzie            0355 Myrtle                       23.85   1.2  3 
 
Event 1  100 Meter Dash Sub-Bantam Girls
========================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
Finals
  1 Campbell, Areya              0355 Seneca            16.44      16.44   1.4  1  10   
  2 Elliott, Alexandria          0355 Low Cou           16.75      16.57   1.4  1   8   
  3 Glenn, Sayre                 0355 Quick S           17.34      16.59   1.4  1   6   
  4 Folk, Laila                  0355 Carolin           16.77      16.88   1.4  1   5   
  5 Richard, Timmyra-Anjalek     0355 Summerv           17.45      17.27   1.4  1   4   
  6 Suber, Breasia               0355 Greenvi           18.61      18.74   1.4  1   3   
  7 Webb, Nyla                   0355 Carolin           18.24      18.81   1.4  1   2   
  8 Wilson, MacKenzie            0355 Myrtle            23.85      19.39   1.2  2   1   
  9 Green, Briana                0355 Carolin           18.56      19.51   1.4  1 
 
Event 2  200 Meter Dash Sub-Bantam Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Campbell, Areya              0355 Seneca                       34.72q  1.0  3 
  2 Elliott, Alexandria          0355 Low Cou                      35.55q  1.6  1 
  3 Glenn, Sayre                 0355 Quick S                      36.09q  1.0  3 
  4 Folk, Laila                  0355 Carolin                      36.51q  0.6  4 
  5 Richburg, Ayana              0355 Quick S                      36.71q  1.6  1 
  6 Goolsby, Whitni              0355 Greenvi                      37.19q  0.6  4 
  7 Perez, Nandi                 0355 Myrtle                       38.02q  1.0  3 
  8 Berda, Chloe                 0355 Mt Plea                      38.93q -0.6  2 
  9 Suber, Breasia               0355 Greenvi                      40.73  -0.6  2 
 10 Williams, Daniela            0355 Summerv                      43.26  -0.6  2 
 11 Elom, Amira                  0355 Greenvi                      43.56   1.0  3 
 12 Floyd, Alysanja              0355 Seneca                       44.64   0.6  4 
 13 Webb, Nyla                   0355 Carolin                      45.82   1.6  1 
 14 Noonan, Ryann                0355 Mt Plea                      46.96   1.0  3 
 15 Tolias, Abigail              0355 Palmett                      49.32   1.6  1 
 16 Brown, Caitlyn               0355 Florenc                      49.79   0.6  4 
 17 Parham, Marytindall          0355 Florenc                      49.83  -0.6  2 
 18 Alexander, Genesis           0355 Seneca                       51.19   1.6  1 
 19 Paul, Damaria                0355 Seneca                       52.40  -0.6  2 
 20 Stewart, Thandi              0355 Florenc                      58.01   0.6  4 
 
Event 2  200 Meter Dash Sub-Bantam Girls
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Campbell, Areya              0355 Seneca            34.72      35.15  -1.1  10   
  2 Elliott, Alexandria          0355 Low Cou           35.55      35.27  -1.1   8   
  3 Glenn, Sayre                 0355 Quick S           36.09      36.51  -1.1   6   
  4 Folk, Laila                  0355 Carolin           36.51      37.64  -1.1   5   
  5 Richburg, Ayana              0355 Quick S           36.71      38.97  -1.1   4   
  6 Goolsby, Whitni              0355 Greenvi           37.19      38.99  -1.1   3   
  7 Perez, Nandi                 0355 Myrtle            38.02      39.35  -1.1   2   
  8 Berda, Chloe                 0355 Mt Plea           38.93      40.48  -1.1   1   
 
Event 3  400 Meter Dash Sub-Bantam Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Perez, Nandi                 0355 Myrtle                     1:23.28q  2 
  2 Richburg, Ayana              0355 Quick S                    1:23.58q  2 
  3 Elliott, Alexandria          0355 Low Cou                    1:25.36q  1 
  4 Goolsby, Whitni              0355 Greenvi                    1:31.04q  2 
  5 Berda, Chloe                 0355 Mt Plea                    1:31.52q  2 
  6 Suber, Breasia               0355 Greenvi                    1:43.56q  1 
  7 Parham, Marytindall          0355 Florenc                    1:44.24q  2 
  8 Floyd, Alysanja              0355 Seneca                     1:44.89q  2 
  9 Elom, Amira                  0355 Greenvi                    1:46.68   2 
 10 Olsen, Lauren                0355 Florenc                    1:49.73   2 
 11 Alexander, Genesis           0355 Seneca                     1:55.56   1 
 12 Paul, Damaria                0355 Seneca                     1:59.94   1 
 13 Ward, Jonai                  Unattached                      2:04.11   1 
 
Event 3  400 Meter Dash Sub-Bantam Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Elliott, Alexandria          0355 Low Cou         1:25.36    1:24.49   10   
  2 Perez, Nandi                 0355 Myrtle          1:23.28    1:25.36    8   
  3 Richburg, Ayana              0355 Quick S         1:23.58    1:28.18    6   
  4 Goolsby, Whitni              0355 Greenvi         1:31.04    1:29.15    5   
  5 Berda, Chloe                 0355 Mt Plea         1:31.52    1:32.49    4   
  6 Floyd, Alysanja              0355 Seneca          1:44.89    1:40.74    3   
  7 Parham, Marytindall          0355 Florenc         1:44.24    1:43.65    2   
  8 Suber, Breasia               0355 Greenvi         1:43.56    1:53.10    1   
 
Event 4  800 Meter Dash Sub-Bantam Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Perez, Nandi                 0355 Myrtle                     3:12.94   10   
  2 Richburg, Ayana              0355 Quick S                    3:21.51    8   
  3 Spychalski, Kate             0355 Mt Plea                    3:30.12    6   
  4 Wagers, Grace                0355 Mt Plea                    3:35.94    5   
  5 Goolsby, Whitni              0355 Greenvi                    3:36.02    4   
  6 Jenkins, Mallory             0355 Mt Plea                    3:38.26    3   
  7 Arnold, Kylee                0355 Mt Plea                    3:56.80    2   
  8 Santi, Maren                 0355 Mt Plea                    4:07.00    1   
  9 Meis, Elizabeth              0355 Mt Plea                    4:30.66  
 10 Barnhart, Piper              0355 Mt Plea                    4:53.20  
 
Event 5  1500 Meter Dash Sub-Bantam Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Spychalski, Kate             0355 Mt Plea                    7:07.61   10   
  2 Wagers, Grace                0355 Mt Plea                    7:24.86    8   
  3 Jenkins, Mallory             0355 Mt Plea                    7:35.32    6   
  4 Arnold, Kylee                0355 Mt Plea                    7:39.30    5   
  5 Santi, Maren                 0355 Mt Plea                    8:06.43    4   
  6 Meis, Elizabeth              0355 Mt Plea                    8:53.50    3   
  7 Barnhart, Piper              0355 Mt Plea                    9:40.30    2   
 
Event 7  4x100 Meter Relay Sub-Bantam Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 0355 Carolina Rockets  'A'                                   1:27.06  
     1) Folk, Laila                     2) Green, Briana                  
     3) Hodges, Lauren                  4) Webb, Nyla                     
 
Event 10  Long Jump Sub-Bantam Girls
===============================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Campbell, Areya              0355 Seneca                       2.78m   0.7   9-01.50  10   
  2 Green, Briana                0355 Carolin                      2.60m  +0.0   8-06.50   8   
  3 Wilson, MacKenzie            0355 Myrtle                       2.31m  +0.0   7-07.00   6   
  4 Richard, Timmyra-Anjalek     0355 Summerv                      2.20m  +0.0   7-02.75   5   
  5 Arnold, Kylee                0355 Mt Plea                      2.00m   1.0   6-06.75   4   
  6 Barnhart, Piper              0355 Mt Plea                      1.96m   0.1   6-05.25   3   
  7 Olsen, Lauren                0355 Florenc                      1.79m  +0.0   5-10.50   2   
  8 Gray, Deanna                 Unattached                        1.63m   0.8   5-04.25   1   
  9 Santi, Maren                 0355 Mt Plea                      1.54m  +0.0   5-00.75 
 10 Grimsley, Caroline           0355 Florenc                      1.48m   1.0   4-10.25 
 11 Parham, Marytindall          0355 Florenc                      1.42m   1.2   4-08.00 
 12 Richardson, Ryan             0355 Mt Plea                      1.31m  +0.0   4-03.75 
 13 Brown, Caitlyn               0355 Florenc                      1.30m   0.3   4-03.25 
 14 Tolias, Abigail              0355 Palmett                      1.20m   0.2   3-11.25 
 15 Stewart, Thandi              0355 Florenc                      1.01m   0.2   3-03.75 
 
Event 11  Shot Put Sub-Bantam Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Richard, Timmyra-Anjalek     0355 Summerv                      3.07m   10-01.00  10   
  2 Noonan, Ryann                0355 Mt Plea                      1.86m    6-01.25   8   
  3 Meis, Elizabeth              0355 Mt Plea                      1.62m    5-03.75   6   
 
Event 12  Javelin Throw Sub-Bantam Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Berda, Chloe                 0355 Mt Plea                     11.31m      37-01  10   
  2 Spychalski, Kate             0355 Mt Plea                      8.86m      29-01   8   
  3 Jenkins, Mallory             0355 Mt Plea                      7.96m      26-01   6   
  4 Wagers, Grace                0355 Mt Plea                      7.32m      24-00   5   
  5 Gray, Deanna                 Unattached                        6.26m      20-06   4   
  6 Ward, Jonai                  Unattached                        5.19m      17-00   3   
  7 Noonan, Ryann                0355 Mt Plea                      4.98m      16-04   2   
  8 Grimsley, Caroline           0355 Florenc                      3.40m      11-02   1   
 
Event 50  100 Meter Dash Sub-Bantam Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Ferrell, Kron                0355 Summerv                      14.65q +0.0  3 
  2 Cobbs, Zachary               0355 Summerv                      16.35q -0.2  4 
  3 Dease, Kawanee               0355 Georget                      16.50q +0.0  3 
  4 Gambrell, Elgin              0355 Greenvi                      16.57q -0.2  4 
  5 Griffith, Chanin             0355 Greenvi                      16.91q +0.0  3 
  6 Ott, Mattheaus               0355 Myrtle                       17.22q -1.3  2 
  7 Burgess, Tyler               0355 Myrtle                       17.64q -0.2  4 
  8 Lindsay, Sean                0355 Greenvi                      17.69q  0.9  1 
  9 Rumph, Jamarion              0355 Carolin                      17.79   0.9  1 
 10 Johnson, Gaige               0355 Florenc                      17.84  +0.0  3 
 11 Lewis, Quayvon               0355 Seneca                       18.13   0.9  1 
 12 Brown, Noah                  0355 Florenc                      18.14   0.9  1 
 13 Lewis, Adrian                0355 Seneca                       18.41  -1.3  2 
 14 Simmons, Joshua              0355 Low Cou                      18.52   0.9  1 
 15 Hunter, Malachi              0355 Seneca                       18.54  +0.0  3 
 16 Gambrell, Dominique          0355 Classic                      18.69  +0.0  3 
 17 Wilson-Mack, Maurice         0355 Myrtle                       18.82  +0.0  3 
 18 Butts, Aaron                 0355 Summerv                      19.00  -1.3  2 
 19 Scott, Jaalam                0355 Summerv                      19.21   0.9  1 
 20 Miller, Ezekiel              0355 Carolin                      20.27  -0.2  4 
 21 Taylor, Christopher          0355 Florenc                      22.32  -0.2  4 
 22 Jones, Justin                0355 Seneca                       22.73  -0.2  4 
 23 McCord, Micah                0355 Seneca                       24.70  -1.3  2 
 24 Washington, Zavier           0355 Carolin                      28.19  -1.3  2 
 
Event 50  100 Meter Dash Sub-Bantam Boys
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Ferrell, Kron                0355 Summerv           14.65      14.78  -0.8  10   
  2 Cobbs, Zachary               0355 Summerv           16.35      16.54  -0.8   8   
  3 Dease, Kawanee               0355 Georget           16.50      16.63  -0.8   6   
  4 Griffith, Chanin             0355 Greenvi           16.91      16.84  -0.8   5   
  5 Ott, Mattheaus               0355 Myrtle            17.22      17.15  -0.8   4   
  6 Burgess, Tyler               0355 Myrtle            17.64      17.27  -0.8   3   
  7 Lindsay, Sean                0355 Greenvi           17.69      17.96  -0.8   2   
 
Event 51  200 Meter Dash Sub-Bantam Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Ferrell, Kron                0355 Summerv                      31.61q -1.3  2 
  2 Griffith, Chanin             0355 Greenvi                      34.21q -1.3  2 
  3 Dease, Kawanee               0355 Georget                      35.89q -0.2  1 
  4 Gambrell, Elgin              0355 Greenvi                      36.40q -0.5  3 
  5 Burgess, Tyler               0355 Myrtle                       37.23q -0.5  3 
  6 Rumph, Jamarion              0355 Carolin                      38.06q -0.2  1 
  7 Lindsay, Sean                0355 Greenvi                      39.07q -0.2  1 
  8 Cocco, Ethan                 0355 Mt Plea                      39.11q -0.5  3 
  9 Brown, Noah                  0355 Florenc                      41.47  -0.2  1 
 10 Butts, Aaron                 0355 Summerv                      43.16  -0.2  1 
 11 Miller, Ezekiel              0355 Carolin                      44.19  -0.5  3 
 12 Taylor, Christopher          0355 Florenc                      47.60  -0.5  3 
 13 Jones, Justin                0355 Seneca                       51.75  -0.5  3 
 
Event 51  200 Meter Dash Sub-Bantam Boys
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Ferrell, Kron                0355 Summerv           31.61      32.12  -1.2  10   
  2 Griffith, Chanin             0355 Greenvi           34.21      34.71  -1.2   8   
  3 Dease, Kawanee               0355 Georget           35.89      36.25  -1.2   6   
  4 Gambrell, Elgin              0355 Greenvi           36.40      36.27  -1.2   5   
  5 Burgess, Tyler               0355 Myrtle            37.23      37.41  -1.2   4   
  6 Cocco, Ethan                 0355 Mt Plea           39.11      39.15  -1.2   3   
  7 Lindsay, Sean                0355 Greenvi           39.07      39.50  -1.2   2   
  8 Rumph, Jamarion              0355 Carolin           38.06      39.71  -1.2   1   
 
Event 52  400 Meter Dash Sub-Bantam Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Watkins, Kyle                0355 Myrtle                     1:12.26q  1 
  2 Ferrell, Kron                0355 Summerv                    1:15.02q  1 
  3 Goolsby, William             0355 Greenvi                    1:15.06q  1 
  4 Corgill, Christopher         0355 Mt Plea                    1:20.24q  2 
  5 Ott, Mattheaus               0355 Myrtle                     1:20.90q  2 
  6 Lewis, Quayvon               0355 Seneca                     1:29.19q  1 
  7 Hunter, Malachi              0355 Seneca                     1:32.33q  1 
  8 Gambrell, Elgin              0355 Greenvi                    1:32.34q  2 
  9 Frame, Michael               0355 Mt Plea                    1:33.95   1 
 10 Lindsay, Sean                0355 Greenvi                    1:37.29   2 
 11 Lewis, Adrian                0355 Seneca                     1:37.55   1 
 12 Rumph, Jamarion              0355 Carolin                    1:37.95   2 
 13 Butts, Aaron                 0355 Summerv                    1:40.54   2 
 
Event 52  400 Meter Dash Sub-Bantam Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Watkins, Kyle                0355 Myrtle          1:12.26    1:11.03   10   
  2 Goolsby, William             0355 Greenvi         1:15.06    1:13.78    8   
  3 Ferrell, Kron                0355 Summerv         1:15.02    1:16.06    6   
  4 Lewis, Quayvon               0355 Seneca          1:29.19    1:23.87    5   
  5 Corgill, Christopher         0355 Mt Plea         1:20.24    1:24.05    4   
  6 Ott, Mattheaus               0355 Myrtle          1:20.90    1:25.71    3   
  7 Hunter, Malachi              0355 Seneca          1:32.33    1:30.07    2   
 
Event 53  800 Meter Run Sub-Bantam Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Watkins, Kyle                0355 Myrtle                     2:42.92   10   
  2 Goolsby, William             0355 Greenvi                    2:47.71    8   
  3 Richardson, Christopher      0355 Mt Plea                    3:19.89    6   
  4 Hekker, Owen                 0355 Mt Plea                    3:43.77    5   
  5 Cocco, Troy                  0355 Mt Plea                    4:19.82    4   
 
Event 54  1500 Meter Run Sub-Bantam Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Goolsby, William             0355 Greenvi                    5:43.03   10   
  2 Richardson, Christopher      0355 Mt Plea                    6:37.35    8   
  3 Hekker, Owen                 0355 Mt Plea                    7:17.49    6   
  4 Samios, Alexander            0355 Summerv                    7:39.40    5   
 
Event 59  Long Jump Sub-Bantam Boys
===============================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Watkins, Kyle                0355 Myrtle                       3.41m   0.3  11-02.25  10   
  2 Corgill, Christopher         0355 Mt Plea                      3.17m   0.1  10-05.00   8   
  3 Jones, Justin                0355 Seneca                       2.97m  +0.0   9-09.00   6   
  4 Burgess, Tyler               0355 Myrtle                       2.85m   1.0   9-04.25   5   
  5 Brown, Noah                  0355 Florenc                      2.83m  +0.0   9-03.50   4   
  6 Johnson, Gaige               0355 Florenc                      2.79m   0.2   9-02.00   3   
  7 Ott, Mattheaus               0355 Myrtle                       2.66m   0.8   8-08.75   2   
  8 Brown, James                 0355 Summerv                      2.61m  +0.0   8-06.75   1   
  9 Gambrell, Dominique          0355 Classic                      2.29m   0.2   7-06.25 
 10 Scott, Jaalam                0355 Summerv                      1.91m  +0.0   6-03.25 
 11 Taylor, Christopher          0355 Florenc                      1.55m  +0.0   5-01.00 
 12 Washington, Zavier           0355 Carolin                      0.94m  +0.0   3-01.00 
 
Event 60  Shot Put Sub-Bantam Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Cocco, Ethan                 0355 Mt Plea                      5.24m   17-02.25  10   
  2 Cobbs, Zachary               0355 Summerv                      4.99m   16-04.50   8   
  3 Robinson, Nicholas           Unattached                        4.53m   14-10.50   6   
  4 Brown, James                 0355 Summerv                      4.33m   14-02.50   5   
  5 Gambrell, Dominique          0355 Classic                      4.32m   14-02.25   4   
  6 Hekker, Owen                 0355 Mt Plea                      4.08m   13-04.75   3   
  7 Scott, Jaalam                0355 Summerv                      3.47m   11-04.75   2   
  8 Frame, Michael               0355 Mt Plea                      3.04m    9-11.75   1   
  9 Samios, Alexander            0355 Summerv                      2.84m    9-04.00 
 10 Cocco, Troy                  0355 Mt Plea                      2.33m    7-07.75 
 
Event 61  Javelin Throw Sub-Bantam Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Robinson, Nicholas           Unattached                       20.61m      67-07  10   
  2 Cocco, Ethan                 0355 Mt Plea                     20.24m      66-05   8   
  3 Corgill, Christopher         0355 Mt Plea                     19.77m      64-10   6   
  4 Richardson, Christopher      0355 Mt Plea                     15.77m      51-09   5   
  5 Cobbs, Zachary               0355 Summerv                     14.77m      48-05   4   
  6 Dease, Kawanee               0355 Georget                     11.73m      38-06   3   
  7 Frame, Michael               0355 Mt Plea                     11.62m      38-01   2   
  8 Cocco, Troy                  0355 Mt Plea                      9.59m      31-05   1   
  9 Samios, Alexander            0355 Summerv                      7.60m      24-11 
 10 Brown, James                 0355 Summerv                      5.60m      18-04 
 11 Wallace, Greg                Unattached                        5.51m      18-01 
 
Event 100  100 Meter Dash Bantam Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Smith, Taylor                0355 Summerv                      14.57q  0.2  1 
  2 Goolsby, Mia                 0355 Greenvi                      14.96q  0.2  1 
  3 Bennon, Adia                 0355 Greenvi                      15.02q  1.3  2 
  4 Ward, Christian              Unattached                        15.25q  1.3  2 
  5 Geter, Eboni                 0355 Jump St                      15.53q -0.5  3 
  6 Pepper, Tariney              0355 Greenvi                      15.67q  1.2  5 
  7 Bell, Aaliyah                0355 Palmett                      15.68q  1.2  5 
  8 Portis, Nia                  0355 Summerv                      15.75q  1.2  5 
  9 Jones, Tyrani                0355 Greenvi                      15.79   0.4  4 
 10 Curry, Tazaria               0355 Greenwo                      15.87   1.2  5 
 11 Williams, Debrielle          0355 Classic                      15.89  -0.5  3 
 12 Evans, Kadasia               0355 Florenc                      15.97   0.4  4 
 13 Geddis, Genesis              0355 Summerv                      16.01   1.3  2 
 14 Washington, Janiah           0355 Summerv                      16.25   0.4  4 
 15 Washington, Destiny          Unattached                        16.37  -0.5  3 
 16 Pringle, Carlasia            0355 Low Cou                      16.45   0.2  1 
 17 Pinson, Madison              0355 Greenvi                      16.62  -0.5  3 
 18 Williams, Destinee           0355 Summerv                      16.72  -0.5  3 
 19 Johnson, Kiara               0355 Seneca                       16.74  -0.5  3 
 20 Henderson, Diamond           0355 Seneca                       17.41   0.4  4 
 21 Bonaparte, Jimeace           0355 Quick S                      17.58   1.3  2 
 22 Farmer, Destine              0355 Carolin                      18.00   1.3  2 
 23 Jones, Queena                0355 Quick S                      18.38   0.2  1 
 24 Grant, Shyna                 0355 Georget                      18.55   1.2  5 
 24 Glover, Amanda               0355 Carolin                      18.55  -0.5  3 
 26 Dauksch, Rachael             0355 Florenc                      18.88   0.2  1 
 27 Stokes, Kayla                0355 Carolin                      19.22   1.2  5 
 28 Pringle, Ashton              0355 Carolin                      20.35   1.2  5 
 29 Brown, Ziah                  0355 Summerv                      20.38   0.2  1 
 30 Jenerette, Wilson            0355 Myrtle                       20.50   1.3  2 
 31 Martin, Jeannine             0355 Seneca                       20.90   1.3  2 
 
Event 100  100 Meter Dash Bantam Girls
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Smith, Taylor                0355 Summerv           14.57      14.83  -0.8  10   
  2 Portis, Nia                  0355 Summerv           15.75      15.17  -0.8   8   
  3 Bennon, Adia                 0355 Greenvi           15.02      15.19  -0.8   6   
  4 Goolsby, Mia                 0355 Greenvi           14.96      15.23  -0.8   5   
  5 Pepper, Tariney              0355 Greenvi           15.67      15.44  -0.8   4   
  6 Geter, Eboni                 0355 Jump St           15.53      15.61  -0.8   3   
  7 Ward, Christian              Unattached             15.25      15.70  -0.8   2   
  8 Bell, Aaliyah                0355 Palmett           15.68      16.30  -0.8   1   
 
Event 101  200 Meter Dash Bantam Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Smith, Taylor                0355 Summerv                      30.09q  0.3  1 
  2 Bennon, Adia                 0355 Greenvi                      30.44q  0.1  4 
  3 Portis, Nia                  0355 Summerv                      30.79q  0.1  4 
  4 Pepper, Tariney              0355 Greenvi                      31.50q  0.6  5 
  5 Williams, Debrielle          0355 Classic                      32.20q  0.5  2 
  6 Geter, Eboni                 0355 Jump St                      32.58q  0.1  4 
  7 Ward, Christian              Unattached                        32.60q  0.6  5 
  8 Heinold, Lily                0355 Mt Plea                      32.61q  0.5  2 
  9 Jones, Tyrani                0355 Greenvi                      33.31   0.2  3 
 10 Washington, Destiny          Unattached                        34.08   0.2  3 
 11 Pringle, Carlasia            0355 Low Cou                      34.12   0.5  2 
 12 Bell, Aaliyah                0355 Palmett                      34.16   0.6  5 
 13 Pinson, Madison              0355 Greenvi                      34.29   0.3  1 
 14 Johnson, Kiara               0355 Seneca                       34.43   0.5  2 
 15 Curry, Tazaria               0355 Greenwo                      34.74   0.6  5 
 16 Washington, Janiah           0355 Summerv                      34.77   0.1  4 
 17 Geddis, Genesis              0355 Summerv                      35.02   0.6  5 
 18 Addison, Shiann              0355 Summerv                      35.45   0.2  3 
 19 Williams, Destinee           0355 Summerv                      36.54   0.5  2 
 20 Henderson, Diamond           0355 Seneca                       37.20   0.3  1 
 21 Jones, Queena                0355 Quick S                      39.79   0.5  2 
 22 Bonaparte, Jimeace           0355 Quick S                      40.15   0.6  5 
 23 Clark, Angel                 0355 Mt Plea                      40.83   0.2  3 
 24 Stokes, Kayla                0355 Carolin                      42.47   0.1  4 
 25 Kurtz, Elizabeth             0355 Mt Plea                      42.85   0.1  4 
 26 Grant, Shyna                 0355 Georget                      44.70   0.3  1 
 27 Pringle, Ashton              0355 Carolin                      44.82   0.2  3 
 
Event 101  200 Meter Dash Bantam Girls
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Smith, Taylor                0355 Summerv           30.09      30.94  -2.5  10   
  2 Portis, Nia                  0355 Summerv           30.79      31.81  -2.5   8   
  3 Bennon, Adia                 0355 Greenvi           30.44      31.84  -2.5   6   
  4 Pepper, Tariney              0355 Greenvi           31.50      31.90  -2.5   5   
  5 Williams, Debrielle          0355 Classic           32.20      33.06  -2.5   4   
  6 Geter, Eboni                 0355 Jump St           32.58      33.75  -2.5   3   
  7 Ward, Christian              Unattached             32.60      34.57  -2.5   2   
  8 Heinold, Lily                0355 Mt Plea           32.61      34.64  -2.5   1   
 
Event 102  400 Meter Dash Bantam Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Bennon, Adia                 0355 Greenvi                    1:09.63q  4 
  2 Goolsby, Mia                 0355 Greenvi                    1:12.28q  1 
  3 Pepper, Tariney              0355 Greenvi                    1:12.47q  2 
  4 Watkins, Kayla               0355 Myrtle                     1:12.50q  3 
  5 Kuisel, Katherine            0355 Mt Plea                    1:12.84q  3 
  6 Heinold, Lily                0355 Mt Plea                    1:15.93q  3 
  7 Williams, Trinity            0355 Georget                    1:16.27q  3 
  8 Pinson, Madison              0355 Greenvi                    1:17.46q  3 
  9 Pizzo, Emma                  0355 Mt Plea                    1:18.11   4 
 10 Jones, Tyrani                0355 Greenvi                    1:18.88   2 
 11 Williams, Debrielle          0355 Classic                    1:20.72   2 
 12 Ray, Summer                  0355 Mt Plea                    1:21.09   2 
 13 Kutcher, Samantha            0355 Mt Plea                    1:21.10   2 
 14 Curry, Tazaria               0355 Greenwo                    1:23.80   4 
 15 Geddis, Genesis              0355 Summerv                    1:24.49   3 
 16 Henderson, Lauren            Unattached                      1:24.55   1 
 17 Addison, Shiann              0355 Summerv                    1:27.03   2 
 18 Hamilton, Elizabeth          0355 Summerv                    1:28.45   4 
 19 Henderson, Diamond           0355 Seneca                     1:29.33   4 
 20 Dauksch, Rachael             0355 Florenc                    1:33.41   1 
 20 Milton, Dahnielle            0355 Mt Plea                    1:33.41   1 
 22 Farmer, Destine              0355 Carolin                    1:36.61   1 
 23 Parham, Margaret             0355 Florenc                    1:40.25   3 
 24 Jenerette, Wilson            0355 Myrtle                     1:45.01   4 
 
Event 102  400 Meter Dash Bantam Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Watkins, Kayla               0355 Myrtle          1:12.50    1:09.72   10   
  2 Goolsby, Mia                 0355 Greenvi         1:12.28    1:09.79    8   
  3 Bennon, Adia                 0355 Greenvi         1:09.63    1:10.08    6   
  4 Pepper, Tariney              0355 Greenvi         1:12.47    1:11.76    5   
  5 Williams, Trinity            0355 Georget         1:16.27    1:15.26    4   
  6 Heinold, Lily                0355 Mt Plea         1:15.93    1:15.33    3   
  7 Kuisel, Katherine            0355 Mt Plea         1:12.84    1:16.51    2   
  8 Pinson, Madison              0355 Greenvi         1:17.46    1:22.33    1   
 
Event 103  800 Meter Run Bantam Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Goolsby, Mia                 0355 Greenvi                    2:52.10   10   
  2 Kuisel, Katherine            0355 Mt Plea                    2:53.66    8   
  3 Hall, Carly                  0355 Mt Plea                    2:59.29    6   
  4 Henderson, Lauren            Unattached                      3:02.26    5   
  5 Inman, Caroline              0355 Mt Plea                    3:06.76    4   
  6 Kutcher, Samantha            0355 Mt Plea                    3:21.26    3   
  7 Ray, Summer                  0355 Mt Plea                    3:22.62    2   
  8 Walmet, Rachel               0355 Mt Plea                    3:23.50    1   
  9 Hamilton, Elizabeth          0355 Summerv                    3:23.79  
 10 Parham, Margaret             0355 Florenc                    3:37.03  
 11 Lamont, Kendall              0355 Mt Plea                    3:46.68  
 
Event 104  1500 Meter Run Bantam Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hall, Carly                  0355 Mt Plea                    6:06.54   10   
  2 Pizzo, Emma                  0355 Mt Plea                    6:14.87    8   
  3 Inman, Caroline              0355 Mt Plea                    6:15.18    6   
  4 Bozarth, Brooke              0355 Summerv                    6:24.98    5   
  5 Henderson, Lauren            Unattached                      6:26.67    4   
  6 Walmet, Rachel               0355 Mt Plea                    6:31.98    3   
  7 Mann, Aisha                  0355 Summerv                    6:54.87    2   
 
Event 105  1500 Meter Race Walk Bantam Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Martin, Jeannine             0355 Seneca                    13:18.98   10   
 
Event 106  4x100 Meter Relay Bantam Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 0355 Summerville Storm  'A'                                  1:02.92   10   
     1) Portis, Nia                     2) Richard, Timmiea-Ayanna        
     3) Smith, Taylor                   4) Washington, Janiah             
 
Event 108  High Jump Bantam Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Watkins, Kayla               0355 Myrtle                       1.22m    4-00.00  10   
  2 Evans, Kadasia               0355 Florenc                      1.12m    3-08.00   8   
  3 Walker, Anna                 0355 Myrtle                       1.02m    3-04.00   5.50
  3 Pizzo, Emma                  0355 Mt Plea                      1.02m    3-04.00   5.50
  5 Brown, Courtney              0355 Florenc                     J1.02m    3-04.00   4   
  6 Dauksch, Rachael             0355 Florenc                      0.82m    2-08.25   3   
 -- Barros, Ava                  0355 Summerv                         NH            
 -- Hall, Carly                  0355 Mt Plea                         NH            
 
Event 109  Long Jump Bantam Girls
===============================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Watkins, Kayla               0355 Myrtle                       3.69m   1.7  12-01.25  10   
  2 Geter, Eboni                 0355 Jump St                      3.36m  +0.0  11-00.25   8   
  3 Evans, Kadasia               0355 Florenc                      3.28m   0.3  10-09.25   6   
  4 Heinold, Lily                0355 Mt Plea                      3.24m   1.2  10-07.75   5   
  5 Bell, Aaliyah                0355 Palmett                      3.20m  +0.0  10-06.00   4   
  6 Brown, Courtney              0355 Florenc                      2.98m   0.3   9-09.50   3   
  7 Hamilton, Elizabeth          0355 Summerv                      2.96m   0.3   9-08.50   2   
  8 Ward, Christian              Unattached                        2.93m   0.7   9-07.50   1   
  9 Richard, Timmiea-Ayanna      0355 Summerv                      2.80m   0.4   9-02.25 
 10 Walmet, Rachel               0355 Mt Plea                      2.77m   0.6   9-01.25 
 11 Milton, Dahnielle            0355 Mt Plea                      2.74m   0.1   9-00.00 
 12 Williams, Destinee           0355 Summerv                      2.71m  +0.0   8-10.75 
 13 Addison, Shiann              0355 Summerv                      2.53m   1.0   8-03.75 
 14 Johnson, Kiara               0355 Seneca                       2.32m   0.3   7-07.50 
 15 Kutcher, Samantha            0355 Mt Plea                      2.21m   0.3   7-03.00 
 16 Clark, Angel                 0355 Mt Plea                      2.08m   1.0   6-10.00 
 17 Brown, Ziah                  0355 Summerv                      1.85m  +0.0   6-01.00 
 
Event 110  Shot Put 6 lb. Bantam Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Brown, Courtney              0355 Florenc                      5.74m   18-10.00  10   
  2 Richard, Timmiea-Ayanna      0355 Summerv                      5.24m   17-02.25   8   
  3 Inman, Caroline              0355 Mt Plea                      4.79m   15-08.75   6   
  4 Clark, Angel                 0355 Mt Plea                      4.72m   15-06.00   5   
  5 Gaines, Meghann              0355 Summerv                     J4.72m   15-06.00   4   
  6 Milton, Dahnielle            0355 Mt Plea                      4.63m   15-02.25   3   
  7 Kurtz, Elizabeth             0355 Mt Plea                      4.31m   14-01.75   2   
  8 Lamont, Kendall              0355 Mt Plea                      3.76m   12-04.00   1   
  9 Barros, Ava                  0355 Summerv                      3.33m   10-11.25 
 
Event 111  Javelin Throw 300g Bantam Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Bozarth, Brooke              0355 Summerv                     15.33m      50-03  10   
  2 Kurtz, Elizabeth             0355 Mt Plea                     12.96m      42-06   8   
  3 Gaines, Meghann              0355 Summerv                     11.76m      38-07   6   
  4 Brown, Ziah                  0355 Summerv                     11.09m      36-05   5   
  5 Martin, Jeannine             0355 Seneca                      10.77m      35-04   4   
  6 Kuisel, Katherine            0355 Mt Plea                     10.30m      33-09   3   
  7 Lamont, Kendall              0355 Mt Plea                      9.38m      30-09   2   
 
Event 150  100 Meter Dash Bantam Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Johnson, Jacquez             0355 Greenvi                      14.01q -1.0  2 
  2 Elrod, Jame                  0355 Greenvi                      14.09q -1.2  1 
  3 Harris, Tabret               0355 Carolin                      14.49q  1.5  4 
  4 Solomon, Kenneth             0355 Myrtle                       14.52q  1.7  3 
  5 Bryan, Donovan               0355 Summerv                      14.57q  1.7  3 
  6 Spencer, Travarus            0355 Greenwo                      14.59q -1.0  2 
  7 Anderson, Mario              0355 Summerv                      14.64q -1.0  2 
  8 Bryan, Jourdon               0355 Summerv                      14.72q  1.7  3 
  9 Riley, Quincy                0355 Carolin                      14.92  -1.2  1 
 10 Ancrum, Lindberg             0355 Summerv                      14.97  -1.0  2 
 11 Bradford, Kamron             0355 Florenc                      14.98   1.7  3 
 12 Harris, Taylor               0355 Carolin                      15.01   1.7  3 
 13 Myers, Kaemon                0355 Summerv                      15.22   1.5  4 
 14 Folk, Keever                 0355 Carolin                      15.29  -1.0  2 
 15 Williams, Ryan               0355 Mt Plea                      15.50   1.5  4 
 16 Durant, Noah                 0355 Florenc                      15.55  -1.0  2 
 17 Davis, Isaiah                0355 Jump St                      15.57   1.5  4 
 18 Morris, Tyreese              0355 Seneca                       15.74  -1.0  2 
 19 Butler, Malachi              0355 Myrtle                       15.90  -0.7  5 
 20 Phifer, Miles                0355 Quick S                      15.92  -1.2  1 
 21 Bellamy, Jamario             0355 Summerv                      15.97  -1.2  1 
 22 Thomas, Kalab                0355 Carolin                      16.08  -0.7  5 
 23 Terry, Cameron               0355 Greenwo                      16.11  -0.7  5 
 24 Geathers, Raequan            0355 Georget                      16.12   1.5  4 
 25 Anderson, Javon              0355 Jump St                      16.43  -0.7  5 
 26 Stewart, Winston             0355 Florenc                      16.65  -1.2  1 
 27 Peake, Tenardre              0355 Georget                      16.72  -0.7  5 
 28 Myers, William               0355 Carolin                      16.82   1.7  3 
 29 Carrollii, Jt                0355 Florenc                      16.92  -1.2  1 
 30 Ashe, Rylan                  0355 Summerv                      17.13  -0.7  5 
 31 Johnson, Nathaniell          0355 Summerv                      17.54  -1.2  1 
 32 Alexander, Kristopher        0355 Florenc                      18.03  -0.7  5 
 33 Simmons, Jakhari             0355 Seneca                       18.92  -1.2  1 
 34 Olsen, Nicholas              0355 Florenc                      19.66   1.5  4 
 35 Tabbot, William              Unattached                        21.86   1.7  3 
 
Event 150  100 Meter Dash Bantam Boys
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Johnson, Jacquez             0355 Greenvi           14.01      14.01  -1.2  10   
  2 Elrod, Jame                  0355 Greenvi           14.09      14.10  -1.2   8   
  3 Harris, Tabret               0355 Carolin           14.49      14.57  -1.2   6   
  4 Solomon, Kenneth             0355 Myrtle            14.52      14.74  -1.2   5   
  5 Anderson, Mario              0355 Summerv           14.64      14.75  -1.2   4   
  6 Bryan, Donovan               0355 Summerv           14.57      14.82  -1.2   3   
  7 Bryan, Jourdon               0355 Summerv           14.72      15.13  -1.2   2   
 
Event 151  200 Meter Dash Bantam Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Elrod, Jame                  0355 Greenvi                      28.56q  1.8  5 
  2 White, Quavian               0355 Greenvi                      29.52q  0.6  1 
  3 Johnson, Jacquez             0355 Greenvi                      29.56q  0.3  2 
  4 Bryan, Donovan               0355 Summerv                      30.04q  0.6  3 
  5 Bryan, Jourdon               0355 Summerv                      30.32q  0.4  4 
  6 Harris, Tabret               0355 Carolin                      30.48q  0.6  1 
  7 Spencer, Travarus            0355 Greenwo                      30.91q  0.6  3 
  8 Solomon, Kenneth             0355 Myrtle                       31.14q  0.6  1 
  9 Ancrum, Lindberg             0355 Summerv                      31.23   0.6  1 
 10 Morrison, Carlantre          0355 Summerv                      31.50   0.3  2 
 11 Bradford, Kamron             0355 Florenc                      31.66   0.3  2 
 12 Harris, Taylor               0355 Carolin                      31.84  -1.8  6 
 13 Williams, Ryan               0355 Mt Plea                      31.96   0.3  2 
 14 Riley, Quincy                0355 Carolin                      32.22   1.8  5 
 15 Morris, Tyreese              0355 Seneca                       32.23   0.3  2 
 16 Felder, Zachary              0355 Carolin                      32.28   0.6  1 
 17 Folk, Keever                 0355 Carolin                      32.47   0.4  4 
 18 Phifer, Miles                0355 Quick S                      32.61  -1.8  6 
 19 Myers, Kaemon                0355 Summerv                      32.67  -1.8  6 
 20 Culpepper, Nathaniel         0355 Mt Plea                      32.78   0.6  1 
 21 Davis, Isaiah                0355 Jump St                      33.29   0.4  4 
 22 Sowell, Jaquoy               0355 Summerv                      33.48   0.6  3 
 23 Anderson, Javon              0355 Jump St                      34.15  -1.8  6 
 24 Thomas, Kalab                0355 Carolin                      34.19   0.6  3 
 25 McCauley, Nigel              0355 Seneca                       34.26   0.4  4 
 26 Gray, Darryl                 Unattached                        34.44   0.4  4 
 27 Butler, Malachi              0355 Myrtle                       34.72   0.4  4 
 28 Brown, Eric                  0355 Summerv                      35.48   1.8  5 
 29 Stewart, Winston             0355 Florenc                      36.26   0.6  1 
 30 Carrollii, Jt                0355 Florenc                      36.28   1.8  5 
 31 Simmons, Jakhari             0355 Seneca                       41.63   1.8  5 
 32 Geathers, Raequan            0355 Georget                      41.72   0.3  2 
 33 Mayes, Daijawon              0355 Seneca                       42.72  -1.8  6 
 
Event 151  200 Meter Dash Bantam Boys
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Elrod, Jame                  0355 Greenvi           28.56      29.17  -0.7  10   
  2 Johnson, Jacquez             0355 Greenvi           29.56      29.69  -0.7   8   
  3 White, Quavian               0355 Greenvi           29.52      29.88  -0.7   6   
  4 Bryan, Jourdon               0355 Summerv           30.32      30.63  -0.7   5   
  5 Bryan, Donovan               0355 Summerv           30.04      30.77  -0.7   4   
  6 Harris, Tabret               0355 Carolin           30.48      30.90  -0.7   3   
  7 Spencer, Travarus            0355 Greenwo           30.91      31.29  -0.7   2   
  8 Solomon, Kenneth             0355 Myrtle            31.14      34.90  -0.7   1   
 
Event 152  400 Meter Dash Bantam Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 White, Quavian               0355 Greenvi                    1:06.96q  2 
  2 Bryan, Jourdon               0355 Summerv                    1:07.01q  2 
  3 Morrison, Carlantre          0355 Summerv                    1:13.26q  3 
  4 Hodges, Justin               0355 Carolin                    1:15.83q  3 
  5 Culpepper, Nathaniel         0355 Mt Plea                    1:15.97q  2 
  6 Corgill, James               0355 Mt Plea                    1:17.84q  4 
  7 Moore, Joshua                0355 Mt Plea                    1:19.79q  4 
  8 Butler, Malachi              0355 Myrtle                     1:20.80q  3 
  9 Courville, Trent             0355 Mt Plea                    1:21.93   3 
 10 Brown, Eric                  0355 Summerv                    1:24.22   4 
 11 Noonan, James                0355 Mt Plea                    1:26.82   2 
 12 Loud, Ryan                   0355 Mt Plea                    1:30.56   2 
 13 Corrigan, Quinn              0355 Mt Plea                    1:30.59   4 
 14 Gray, Derrick                Unattached                      1:35.50   2 
 15 Gawryluk, Lucas              0355 Mt Plea                    1:36.74   3 
 16 Kowalchick, David            0355 Mt Plea                    1:37.35   4 
 17 Johnson, Evan                0355 Mt Plea                    1:38.20   3 
 18 Simmons, Jakhari             0355 Seneca                     1:39.62   2 
 19 Kowalchick, Paul             0355 Mt Plea                    1:47.85   2 
 20 Mayes, Daijawon              0355 Seneca                     1:50.07   4 
 
Event 152  400 Meter Dash Bantam Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 White, Quavian               0355 Greenvi         1:06.96    1:08.59   10   
  2 Morrison, Carlantre          0355 Summerv         1:13.26    1:15.40    8   
  3 Hodges, Justin               0355 Carolin         1:15.83    1:16.69    6   
  4 Moore, Joshua                0355 Mt Plea         1:19.79    1:17.83    5   
  5 Butler, Malachi              0355 Myrtle          1:20.80    1:19.67    4   
  6 Culpepper, Nathaniel         0355 Mt Plea         1:15.97    1:20.00    3   
 -- Bryan, Jourdon               0355 Summerv         1:07.01         DQ   Lane Violation
 
Event 153  800 Meter Run Bantam Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Spencer, Noah                0355 Mt Plea                    2:38.17   10   
  2 Spychalski, Patrick          0355 Mt Plea                    2:48.19    8   
  3 Haigler, Palmer              0355 Mt Plea                    2:51.96    6   
  4 Fayssoux, Benjamin           0355 Mt Plea                    2:54.99    5   
  5 Tulowitzky, Graham           0355 Mt Plea                    2:56.77    4   
  6 Flannelly, Tyler             0355 Myrtle                     2:57.72    3   
  7 McElveen, Nicholas           0355 Greenvi                    2:59.52    2   
  8 Courville, Trent             0355 Mt Plea                    3:04.17    1   
  9 McKeel, Brian                0355 Palmett                    3:05.92  
 10 Waldrop, Tajarriyon          0355 Greenwo                    3:06.09  
 11 Reamer, Andrew               0355 Mt Plea                    3:06.40  
 12 Johnson, Nathaniell          0355 Summerv                    3:11.74  
 13 Pauldine, John               0355 Mt Plea                    3:14.56  
 14 Hodges, Justin               0355 Carolin                    3:17.47  
 15 Jenkins, Joseph              0355 Mt Plea                    3:19.53  
 16 Tarte, Isaiah                0355 Carolin                    3:19.83  
 17 Corrigan, Quinn              0355 Mt Plea                    3:22.72  
 18 Wagers, Dylan                0355 Mt Plea                    3:31.45  
 
Event 154  1500 Meter Run Bantam Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Spencer, Noah                0355 Mt Plea                    5:06.74   10   
  2 Haigler, Palmer              0355 Mt Plea                    5:31.38    8   
  3 Spychalski, Patrick          0355 Mt Plea                    5:34.36    6   
  4 Tulowitzky, Graham           0355 Mt Plea                    5:56.73    5   
  5 Fayssoux, Benjamin           0355 Mt Plea                    5:58.51    4   
  6 Flannelly, Tyler             0355 Myrtle                     6:00.60    3   
  7 McKeel, Brian                0355 Palmett                    6:04.30    2   
  8 McElveen, Nicholas           0355 Greenvi                    6:07.76    1   
  9 Reamer, Andrew               0355 Mt Plea                    6:24.99  
 10 Pauldine, John               0355 Mt Plea                    6:34.68  
 11 Jenkins, Joseph              0355 Mt Plea                    6:35.43  
 12 Tarte, Isaiah                0355 Carolin                    6:40.44  
 13 Wagers, Dylan                0355 Mt Plea                    6:59.34  
 
Event 156  4x100 Meter Relay Bantam Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 0355 Greenville Jets  'A'                                      58.64   10   
     1) Elrod, Jame                     2) Johnson, Jacquez               
     3) McElveen, Nicholas              4) White, Quavian                 
  2 0355 Carolina Rockets  'A'                                     59.81    8   
     1) Folk, Keever                    2) Harris, Tabret                 
     3) Harris, Taylor                  4) Riley, Quincy                  
  3 0355 Summerville Storm  'A'                                    59.96    6   
     1) Ancrum, Lindberg                2) Anderson, Mario                
     3) Bryan, Donovan                  4) Morrison, Carlantre            
  4 0355 Summerville Storm  'B'                                  1:04.75    5   
     1) Ashe, Rylan                     2) Bellamy, Jamario               
     3) Myers, Kaemon                   4) Sowell, Jaquoy                 
  5 0355 Seneca Blazers  'A'                                     1:11.66    4   
     1) Hunter, Malachi                 2) Morris, Tyreese                
     3) Lewis, Quayvon                  4) McCauley, Nigel                
 -- 0355 Greenwood Gazelles  'A'                                     DNF  
     1) Harris, Keith                   2) Johnson, Raeqwon               
     3) Marshall, Joluntavias           4) Sanders, Jabryan               
 
Event 157  4x400 Meter Relay Bantam Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 0355 Carolina Rockets  'A'                                   5:36.92   10   
     1) Felder, Zachary                 2) Hodges, Justin                 
     3) Tarte, Isaiah                   4) Thomas, Kalab                  
  2 0355 Greenwood Gazelles  'A'                                 6:08.64    8   
     1) Harris, Keith                   2) Terry, Cameron                 
     3) Waldrop, Tajarriyon             4) Sanders, Jabryan               
 
Event 158  High Jump Bantam Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Spencer, Noah                0355 Mt Plea                      1.15m    3-09.25  10   
  2 Durant, Noah                 0355 Florenc                     J1.15m    3-09.25   8   
  3 Felder, Zachary              0355 Carolin                      1.05m    3-05.25   5.50
  3 Bradford, Kamron             0355 Florenc                      1.05m    3-05.25   5.50
  5 Courville, Trent             0355 Mt Plea                     J1.05m    3-05.25   4   
  6 Moore, Joshua                0355 Mt Plea                      1.00m    3-03.25   3   
  7 Johnson, Evan                0355 Mt Plea                     J1.00m    3-03.25   2   
  8 Spychalski, Patrick          0355 Mt Plea                      0.95m    3-01.25   1   
  9 Olsen, Nicholas              0355 Florenc                      0.80m    2-07.50 
 -- Gawryluk, Lucas              0355 Mt Plea                         NH            
 -- Sowell, Jaquoy               0355 Summerv                         NH            
 
Event 159  Long Jump Bantam Boys
===============================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Anderson, Mario              0355 Summerv                      4.09m   1.5  13-05.00  10   
  2 Corgill, James               0355 Mt Plea                      4.04m   0.5  13-03.25   8   
  3 Solomon, Kenneth             0355 Myrtle                       3.99m   0.8  13-01.25   6   
  4 Moore, Joshua                0355 Mt Plea                      3.59m  +0.0  11-09.50   5   
  5 Durant, Noah                 0355 Florenc                      3.43m  +0.0  11-03.00   4   
  6 Gray, Darryl                 Unattached                        3.29m  +0.0  10-09.50   3   
  7 Tulowitzky, Graham           0355 Mt Plea                      3.25m   1.0  10-08.00   2   
  8 Haigler, Palmer              0355 Mt Plea                      3.20m   0.5  10-06.00   1   
  9 Culpepper, Nathaniel         0355 Mt Plea                      3.02m   1.1   9-11.00 
 10 Johnson, Evan                0355 Mt Plea                      2.72m   0.7   8-11.25 
 11 Carrollii, Jt                0355 Florenc                      2.40m  +0.0   7-10.50 
 12 Gray, Derrick                Unattached                        2.36m   1.9   7-09.00 
 13 Myers, William               0355 Carolin                      2.10m   0.1   6-10.75 
 14 Tabbot, William              Unattached                        1.41m   0.2   4-07.50 
 
Event 160  Shot Put 6 lb. Bantam Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Goodwin, Ellis               0355 Summerv                      7.40m   24-03.50  10   
  2 Ashe, Rylan                  0355 Summerv                      6.92m   22-08.50   8   
  3 Wagers, Dylan                0355 Mt Plea                      4.97m   16-03.75   6   
  4 Poston, Colby                0355 Florenc                      4.63m   15-02.25   5   
  5 Kowalchick, Paul             0355 Mt Plea                      4.52m   14-10.00   4   
  6 Kowalchick, David            0355 Mt Plea                      4.51m   14-09.75   3   
  7 Gawryluk, Lucas              0355 Mt Plea                      3.96m   13-00.00   2   
 
Event 161  Javelin Throw 300g Bantam Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Corrigan, Quinn              0355 Mt Plea                     28.09m      92-02  10   
  2 Corgill, James               0355 Mt Plea                     23.48m      77-00   8   
  3 Noonan, James                0355 Mt Plea                     22.08m      72-05   6   
  4 Goodwin, Ellis               0355 Summerv                     20.79m      68-02   5   
  5 Fayssoux, Benjamin           0355 Mt Plea                     19.95m      65-05   4   
  6 Reamer, Andrew               0355 Mt Plea                     18.60m      61-00   3   
  7 Stewart, Winston             0355 Florenc                     16.61m      54-06   2   
  8 Loud, Ryan                   0355 Mt Plea                     16.30m      53-06   1   
  9 Pauldine, John               0355 Mt Plea                     16.28m      53-05 
 10 Johnson, Nathaniell          0355 Summerv                     16.04m      52-07 
 11 Williams, Ryan               0355 Mt Plea                     15.45m      50-08 
 12 Gray, Derrick                Unattached                       14.85m      48-09 
 13 Gray, Darryl                 Unattached                       14.81m      48-07 
 14 Kowalchick, David            0355 Mt Plea                     13.44m      44-01 
 15 Poston, Colby                0355 Florenc                     13.33m      43-09 
 16 Jenkins, Joseph              0355 Mt Plea                     12.62m      41-05 
 17 Olsen, Nicholas              0355 Florenc                     11.29m      37-00 
 18 Alexander, Kristopher        0355 Florenc                     11.24m      36-10 
 19 Kowalchick, Paul             0355 Mt Plea                      9.11m      29-11 
 20 Tabbot, William              Unattached                        7.95m      26-01 
 
Event 200  100 Meter Dash Midget Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Dennis, Kennedy              0355 Quick S                      13.78q  2.5  3 
  2 Tucker, Alexis               0355 Classic                      13.99q  1.4  4 
  3 Campbell, Chyna              0355 Seneca                       14.01q  2.5  3 
  4 Rice, Asante                 0355 Greenvi                      14.08q  0.5  2 
  5 Smith, Alisha                0355 Georget                      14.25q  1.2  1 
  6 Anderson, Imani              0355 Jump St                      14.36q  1.2  1 
  7 Princeoliver, Labrysetia     0355 Myrtle                       14.40q  0.5  2 
  8 Deveaux, Aaliyah             0355 Summerv                      14.70q  2.5  3 
  9 Frazier, Mykah               0355 Myrtle                       14.75   1.4  4 
 10 Biering, Natalie             0355 Summerv                      14.81   2.5  3 
 11 Turner, Autumn               0355 Summerv                      14.86   0.5  2 
 12 Ravenell, Jayla              0355 Low Cou                      15.28   2.5  3 
 13 Pinson, Morgan               0355 Greenvi                      15.48   1.2  1 
 14 Gamble, Quyanna              0355 Quick S                      15.53   0.5  2 
 15 Brown, Thereona              0355 Myrtle                       15.61   1.2  1 
 16 Gaines, Makayla              0355 Seneca                       15.66   1.2  1 
 17 Mayberry, Chyna              0355 Quick S                      15.71   1.2  1 
 18 Hampton, Breasia             0355 Carolin                      15.74   0.5  2 
 19 White, Fayta                 0355 Georget                      15.79   1.4  4 
 20 Bellamy, Kiersten            0355 Florenc                      16.23   2.5  3 
 21 Foust, Deishawna             0355 Palmett                      17.13   0.5  2 
 22 Covington, Jakiya            0355 Florenc                      17.29   1.2  1 
 23 Wimberley, Bobbiejo          0355 Summerv                      19.02   0.5  2 
 
Event 200  100 Meter Dash Midget Girls
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Dennis, Kennedy              0355 Quick S           13.78      13.84  -0.9  10   
  2 Campbell, Chyna              0355 Seneca            14.01      14.12  -0.9   8   
  3 Tucker, Alexis               0355 Classic           13.99      14.17  -0.9   6   
  4 Rice, Asante                 0355 Greenvi           14.08      14.32  -0.9   5   
  5 Smith, Alisha                0355 Georget           14.25      14.55  -0.9   4   
  6 Anderson, Imani              0355 Jump St           14.36      14.57  -0.9   3   
  7 Princeoliver, Labrysetia     0355 Myrtle            14.40      14.63  -0.9   2   
  8 Deveaux, Aaliyah             0355 Summerv           14.70      14.66  -0.9   1   
 
Event 201  200 Meter Dash Midget Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Campbell, Chyna              0355 Seneca                       28.94q -0.2  3 
  2 Dennis, Kennedy              0355 Quick S                      29.09q -1.0  1 
  3 Anderson, Imani              0355 Jump St                      29.50q -1.0  1 
  4 Tucker, Alexis               0355 Classic                      29.57q -0.2  3 
  5 Littles, Oreia               0355 Seneca                       30.17q -1.2  2 
  5 Smith, Alisha                0355 Georget                      30.17q -0.2  3 
  7 Rice, Asante                 0355 Greenvi                      30.33q -1.2  2 
  8 Princeoliver, Labrysetia     0355 Myrtle                       31.60q -0.2  3 
  9 Kinlaw, Anastasia            0355 Low Cou                      31.87  -1.2  2 
 10 Ravenell, Jayla              0355 Low Cou                      32.50  -1.0  1 
 11 Mayberry, Chyna              0355 Quick S                      32.69   1.0  4 
 12 Pringle, Paris               0355 Summerv                      32.75  -1.0  1 
 13 Brown, Thereona              0355 Myrtle                       32.91   1.0  4 
 14 Gaines, Makayla              0355 Seneca                       33.06  -1.0  1 
 15 White, Fayta                 0355 Georget                      33.57   1.0  4 
 16 Pinson, Morgan               0355 Greenvi                      33.65  -0.2  3 
 17 Hampton, Breasia             0355 Carolin                      34.00  -0.2  3 
 18 Gamble, Quyanna              0355 Quick S                      34.15  -1.2  2 
 19 Shimer, Crystal              0355 Myrtle                       34.38  -1.0  1 
 20 Nybo, Hannah                 0355 Mt Plea                      34.63   1.0  4 
 21 Foust, Deishawna             0355 Palmett                      34.78   1.0  4 
 22 Noonan, Ashlin               0355 Mt Plea                      35.57  -1.0  1 
 23 Covington, Jakiya            0355 Florenc                      36.25  -0.2  3 
 24 Santi, Madison               0355 Mt Plea                      39.36  -1.2  2 
 
Event 201  200 Meter Dash Midget Girls
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Dennis, Kennedy              0355 Quick S           29.09      28.83  -1.3  10   
  2 Campbell, Chyna              0355 Seneca            28.94      28.96  -1.3   8   
  3 Anderson, Imani              0355 Jump St           29.50      29.80  -1.3   6   
  4 Smith, Alisha                0355 Georget           30.17      30.28  -1.3   5   
  5 Tucker, Alexis               0355 Classic           29.57      30.37  -1.3   4   
  6 Rice, Asante                 0355 Greenvi           30.33      30.85  -1.3   3   
  7 Princeoliver, Labrysetia     0355 Myrtle            31.60      33.85  -1.3   2   
 
Event 202  400 Meter Dash Midget Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Tucker, Alexis               0355 Classic                    1:08.86q  3 
  2 Dennis, Kennedy              0355 Quick S                    1:10.70q  1 
  3 Woodberry, Sarah             0355 Mt Plea                    1:11.31q  1 
  4 Kinlaw, Anastasia            0355 Low Cou                    1:12.85q  3 
  5 Rice, Asante                 0355 Greenvi                    1:15.62q  2 
  6 Ravenell, Jayla              0355 Low Cou                    1:15.70q  1 
  7 Gaines, Deasia               0355 Seneca                     1:16.32q  1 
  8 Pinson, Morgan               0355 Greenvi                    1:19.47q  3 
  9 Noonan, Ashlin               0355 Mt Plea                    1:20.57   3 
 10 Jung, Lauren                 0355 Mt Plea                    1:20.62   1 
 11 Gaines, Makayla              0355 Seneca                     1:20.81   2 
 12 Shimer, Crystal              0355 Myrtle                     1:22.02   2 
 13 Kemp, Madeline               0355 Mt Plea                    1:25.86   2 
 14 Santi, Madison               0355 Mt Plea                    1:27.54   2 
 15 Bryce, Audrey                0355 Palmett                    1:29.98   2 
 16 Gunter, Lindsey              0355 Florenc                    1:42.95   3 
 
Event 202  400 Meter Dash Midget Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Dennis, Kennedy              0355 Quick S         1:10.70    1:08.12   10   
  2 Kinlaw, Anastasia            0355 Low Cou         1:12.85    1:09.35    8   
  3 Woodberry, Sarah             0355 Mt Plea         1:11.31    1:10.82    6   
  4 Tucker, Alexis               0355 Classic         1:08.86    1:13.01    5   
  5 Rice, Asante                 0355 Greenvi         1:15.62    1:15.17    4   
  6 Ravenell, Jayla              0355 Low Cou         1:15.70    1:15.21    3   
  7 Gaines, Deasia               0355 Seneca          1:16.32    1:18.66    2   
  8 Pinson, Morgan               0355 Greenvi         1:19.47    1:26.95    1   
 
Event 203  800 Meter Run Midget Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Nasir, Maryah                0355 Summerv                    2:39.17   10   
  2 Flannelly, Kailey            0355 Myrtle                     2:45.71    8   
  3 Waldrop, Breauto             0355 Greenwo                    2:55.52    6   
  4 Woodberry, Sarah             0355 Mt Plea                    2:57.55    5   
  5 Stribling, Eileen            0355 Mt Plea                    3:09.74    4   
  6 Holt, Madison                0355 Summerv                    3:13.41    3   
  7 Caraway, Meagan              0355 Mt Plea                    3:14.58    2   
  8 Pauldine, Madison            0355 Mt Plea                    3:28.40    1   
  9 Grimsley, MacKenzie          0355 Florenc                    3:28.53  
 10 Bryce, Audrey                0355 Palmett                    3:32.97  
 11 Courville, Sarah             0355 Mt Plea                    3:41.95  
 12 Lecompte, Olivia             0355 Summerv                    4:03.33  
 
Event 204  1500 Meter Run Midget Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Nasir, Maryah                0355 Summerv                    5:31.60   10   
  2 Flannelly, Kailey            0355 Myrtle                     5:44.69    8   
  3 Fairey, Kristin              0355 Mt Plea                    5:50.87    6   
  4 Grant, Amy                   0355 Mt Plea                    5:55.19    5   
  5 Sojourner, Kaitlin           Unattached                      6:22.05    4   
  6 Ellenburg, Amanda            0355 Summerv                    6:29.14    3   
  7 Holt, Madison                0355 Summerv                    6:39.87    2   
  8 Satzger, Chloe               0355 Mt Plea                    6:50.90    1   
  9 Lecompte, Olivia             0355 Summerv                    7:01.91  
 10 Caraway, Meagan              0355 Mt Plea                    7:04.30  
 11 Courville, Sarah             0355 Mt Plea                    7:35.01  
 12 Way, Tabitha                 0355 Carolin                    7:36.17  
 13 Karski, Breanna              0355 Carolin                    8:57.71  
 
Event 205  3000 Meter Run Midget Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Grant, Amy                   0355 Mt Plea                   12:57.81   10   
  2 Sojourner, Kaitlin           Unattached                     13:02.69    8   
  3 Fairey, Kristin              0355 Mt Plea                   13:07.57    6   
  4 Satzger, Chloe               0355 Mt Plea                   15:37.98    5   
  5 Bryce, Audrey                0355 Palmett                   16:46.38    4   
 
Event 207  80 Meter Hurdles Midget Girls
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Terry, Carless               0355 Greenwo                      16.38  -1.5  10   
  2 Grant, Amy                   0355 Mt Plea                      17.52  -1.5   8   
  3 Biering, Natalie             0355 Summerv                      18.38  -1.5   6   
  4 Nybo, Hannah                 0355 Mt Plea                      20.01  -1.5   5   
  5 Kemp, Madeline               0355 Mt Plea                      20.36  -1.5   4   
 
Event 208  4x100 Meter Relay Midget Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 0355 Seneca Blazers  'A'                                       59.00   10   
     1) Campbell, Chyna                 2) Gaines, Deasia                 
     3) Littles, Oreia                  4) Walker, Destiny                
  2 0355 Summerville Storm  'A'                                  1:01.01    8   
     1) Biering, Natalie                2) Deveaux, Aaliyah               
     3) Pringle, Paris                  4) Turner, Autumn                 
 
Event 211  High Jump Midget Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Satzger, Chloe               0355 Mt Plea                      1.20m    3-11.25  10   
  2 Brown, Thereona              0355 Myrtle                      J1.20m    3-11.25   8   
  3 Nybo, Hannah                 0355 Mt Plea                      1.10m    3-07.25   6   
  4 Jung, Lauren                 0355 Mt Plea                     J1.10m    3-07.25   5   
  5 Frazier, Mykah               0355 Myrtle                      J1.10m    3-07.25   4   
  6 Rogers, Callie               0355 Mt Plea                      1.05m    3-05.25   3   
  7 Bellamy, Kiersten            0355 Florenc                     J1.05m    3-05.25   2   
  8 Caraway, Meagan              0355 Mt Plea                      1.00m    3-03.25   1   
  9 Lecompte, Olivia             0355 Summerv                     J1.00m    3-03.25 
 10 Gunter, Lindsey              0355 Florenc                      0.95m    3-01.25 
 -- Covington, Jakiya            0355 Florenc                         NH            
 
Event 212  Long Jump Midget Girls
===============================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Turner, Autumn               0355 Summerv                      4.01m  +0.0  13-02.00  10   
  2 Littles, Oreia               0355 Seneca                       3.92m   0.8  12-10.50   8   
  3 Walker, Destiny              0355 Seneca                       3.69m   0.1  12-01.25   6   
  4 Terry, Carless               0355 Greenwo                      3.65m   2.1  11-11.75   5   
  5 Shimer, Crystal              0355 Myrtle                       3.64m   0.8  11-11.50   4   
  6 Woodberry, Sarah             0355 Mt Plea                      3.55m   0.5  11-07.75   3   
  7 Rogers, Callie               0355 Mt Plea                      3.20m   2.0  10-06.00   2   
  8 Jung, Lauren                 0355 Mt Plea                      3.13m  +0.0  10-03.25   1   
  9 Princeoliver, Labrysetia     0355 Myrtle                       2.85m   1.4   9-04.25 
 10 White, Fayta                 0355 Georget                      2.82m   0.8   9-03.00 
 11 Pringle, Paris               0355 Summerv                      2.80m   1.2   9-02.25 
 -- Gunter, Lindsey              0355 Florenc                       FOUL                 
 -- Bellamy, Kiersten            0355 Florenc                       FOUL                 
 -- Santi, Madison               0355 Mt Plea                       FOUL                 
 
Event 213  Shot Put 6 lb. Midget Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Dixson, Sara                 0355 Summerv                      8.50m   27-10.75  10   
  2 Deveaux, Aaliyah             0355 Summerv                      7.72m   25-04.00   8   
  3 Portis, Satori               0355 Summerv                      7.34m   24-01.00   6   
  4 Gaines, Deasia               0355 Seneca                       7.21m   23-08.00   5   
  5 Stribling, Eileen            0355 Mt Plea                      7.01m   23-00.00   4   
  6 Meredith, Amari              0355 Summerv                      6.05m   19-10.25   3   
  7 Ellenburg, Amanda            0355 Summerv                      5.05m   16-07.00   2   
  8 Molina, Sydney               0355 Palmett                      4.79m   15-08.75   1   
  9 Pauldine, Madison            0355 Mt Plea                      4.04m   13-03.25 
 10 Kemp, Madeline               0355 Mt Plea                      3.61m   11-10.25 
 
Event 214  Discus Throw 1kg Midget Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Dixson, Sara                 0355 Summerv                     18.61m      61-01  10   
  2 Stribling, Eileen            0355 Mt Plea                     15.90m      52-02   8   
  3 Fairey, Kristin              0355 Mt Plea                     14.69m      48-02   6   
  4 Meredith, Amari              0355 Summerv                     12.10m      39-08   5   
  5 Grimsley, MacKenzie          0355 Florenc                     12.05m      39-06   4   
  6 Molina, Sydney               0355 Palmett                     11.39m      37-04   3   
 
Event 215  Javelin Throw 300g Midget Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Dixson, Sara                 0355 Summerv                     16.87m      55-04  10   
  2 Frazier, Mykah               0355 Myrtle                      16.17m      53-01   8   
  3 Portis, Satori               0355 Summerv                     15.48m      50-09   6   
  4 Noonan, Ashlin               0355 Mt Plea                     15.36m      50-05   5   
  5 Pauldine, Madison            0355 Mt Plea                     13.74m      45-01   4   
  6 Molina, Sydney               0355 Palmett                     13.31m      43-08   3   
  7 Ellenburg, Amanda            0355 Summerv                     12.01m      39-05   2   
  8 Meredith, Amari              0355 Summerv                     11.99m      39-04   1   
  9 Wimberley, Bobbiejo          0355 Summerv                     10.13m      33-03 
 
Event 250  100 Meter Dash Midget Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Basley, Reginald             0355 Summerv                      12.97q -0.2  5 
  2 Felder, Qwantavious          0355 Low Cou                      13.16q -0.2  4 
  3 Gasque, Kevin                0355 Georget                      13.31q -0.3  2 
  4 Dereef, Rajon                0355 Georget                      13.60q -0.2  5 
  5 Pinson, Jaylon               0355 Greenvi                      13.76q  1.3  3 
  6 Burgess, Robert              0355 Summerv                      14.04q  1.3  3 
  7 Miller, Walter               0355 Carolin                      14.23q  0.9  1 
  8 Connor, Austin               Unattached                        14.28q  0.9  1 
  9 Vereen, Will                 0355 Myrtle                       14.36   0.9  1 
 10 Sessions, Keyonte            0355 Myrtle                       14.37  -0.2  4 
 10 Bell, Dejuan                 0355 Palmett                      14.37   1.3  3 
 12 Davis, Xavier                0355 Summerv                      14.41   0.9  1 
 13 Snow, Tyrez                  0355 Georget                      14.49  -0.2  4 
 14 Greene, Avery                0355 Georget                      14.57   0.9  1 
 15 Cobb, Dajuan                 0355 Seneca                       14.61  -0.3  2 
 16 Bonaparte, Xavier            0355 Quick S                      14.62   0.9  1 
 17 Simpson-Wright, Delonte'     Unattached                        14.92  -0.3  2 
 18 Ivey, Isaiah                 0355 Myrtle                       15.06  -0.2  5 
 19 Stephens, Harold             0355 Summerv                      15.31  -0.2  4 
 20 Dinkins, Antonio             0355 Florenc                      15.46  -0.2  5 
 21 Walker, Jahbriel             0355 Georget                      15.50  -0.3  2 
 22 Nelson, Laquadre             0355 Summerv                      15.51  -0.2  5 
 23 Vandross, Charles            0355 Quick S                      15.55  -0.2  5 
 24 Moore, Andrew                0355 Quick S                      15.60  -0.2  4 
 25 Williams, Tahir              0355 Quick S                      15.63   1.3  3 
 26 Oglesby, Christian           0355 Quick S                      16.47  -0.3  2 
 27 Fairnot, Drew                0355 Carolin                      16.61  -0.3  2 
 28 Bucy, Mac                    0355 Myrtle                       16.81  -0.3  2 
 29 Price, Dajour                0355 Summerv                      17.29  -0.3  2 
 30 Stewart, Osei                0355 Florenc                      18.53   0.9  1 
 31 Terry, Christopher           0355 Florenc                      20.70  -0.2  4 
 
Event 250  100 Meter Dash Midget Boys
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Felder, Qwantavious          0355 Low Cou           13.16      12.81  -1.6  10   
  2 Basley, Reginald             0355 Summerv           12.97      12.94  -1.6   8   
  3 Gasque, Kevin                0355 Georget           13.31      13.02  -1.6   6   
  4 Dereef, Rajon                0355 Georget           13.60      13.62  -1.6   5   
  5 Pinson, Jaylon               0355 Greenvi           13.76      13.81  -1.6   4   
  6 Burgess, Robert              0355 Summerv           14.04      14.32  -1.6   3   
  7 Connor, Austin               Unattached             14.28      14.80  -1.6   2   
 
Event 251  200 Meter Dash Midget Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Felder, Qwantavious          0355 Low Cou                      26.35q -2.3  4 
  2 Basley, Reginald             0355 Summerv                      26.42q -2.3  4 
  3 Dereef, Rajon                0355 Georget                      28.08q -1.7  2 
  4 Gasque, Kevin                0355 Georget                      28.13q -1.6  5 
  5 Pinson, Jaylon               0355 Greenvi                      28.30q -1.7  2 
  6 Norton, Matthew              0355 Mt Plea                      29.66q -1.5  6 
  7 Smith, Dante                 0355 Summerv                      29.84q -0.8  3 
  8 Cobb, Dajuan                 0355 Seneca                       29.88q -2.3  4 
  9 Bell, Dejuan                 0355 Palmett                      29.89  -2.3  4 
 10 Snow, Tyrez                  0355 Georget                      30.15  -2.3  4 
 11 Miller, Walter               0355 Carolin                      30.51  -0.8  3 
 12 Greene, Avery                0355 Georget                      30.59  -1.5  6 
 13 Vereen, Will                 0355 Myrtle                       30.69  -1.7  2 
 14 Connor, Austin               Unattached                        31.07  -1.6  5 
 15 Walker, Jahbriel             0355 Georget                      31.14  -1.2  1 
 16 Gillison, Imythente          0355 Carolin                      31.18  -1.5  6 
 17 Vandross, Charles            0355 Quick S                      31.58  -1.6  5 
 18 Bonaparte, Xavier            0355 Quick S                      31.74  -1.5  6 
 19 Johnson, Markell             0355 Myrtle                       31.99  -1.6  5 
 20 Moore, Andrew                0355 Quick S                      32.22  -2.3  4 
 21 Ivey, Isaiah                 0355 Myrtle                       32.61  -2.3  4 
 22 Williams, Tahir              0355 Quick S                      32.65  -1.2  1 
 23 Fowler, Nicholas             0355 Mt Plea                      33.24  -1.7  2 
 24 Kale, Maverick               0355 Mt Plea                      33.36  -0.8  3 
 25 Harrison, Cameron            0355 Seneca                       33.74  -1.5  6 
 26 Lyles, William               0355 Mt Plea                      34.55  -1.6  5 
 27 Fairnot, Drew                0355 Carolin                      34.66  -1.2  1 
 28 Bucy, Mac                    0355 Myrtle                       35.97  -1.5  6 
 29 Oglesby, Christian           0355 Quick S                      36.37  -1.7  2 
 30 Price, Dajour                0355 Summerv                      37.40  -1.5  6 
 31 Terry, Christopher           0355 Florenc                      42.11  -1.2  1 
 32 Stewart, Osei                0355 Florenc                      42.28  -0.8  3 
 
Event 251  200 Meter Dash Midget Boys
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Felder, Qwantavious          0355 Low Cou           26.35      26.37  -0.3  10   
  2 Basley, Reginald             0355 Summerv           26.42      26.61  -0.3   8   
  3 Gasque, Kevin                0355 Georget           28.13      26.90  -0.3   6   
  4 Dereef, Rajon                0355 Georget           28.08      28.38  -0.3   5   
  5 Pinson, Jaylon               0355 Greenvi           28.30      28.83  -0.3   4   
  6 Smith, Dante                 0355 Summerv           29.84      30.11  -0.3   3   
  7 Norton, Matthew              0355 Mt Plea           29.66      30.13  -0.3   2   
 
Event 252  400 Meter Dash Midget Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Tolliver, Nakil              0355 Summerv                    1:05.29q  2 
  2 Smith, Dante                 0355 Summerv                    1:06.28q  1 
  3 Norton, Matthew              0355 Mt Plea                    1:07.19q  1 
  4 Cobb, Dajuan                 0355 Seneca                     1:07.93q  2 
  5 Simpson-Wright, Delonte'     Unattached                      1:08.10q  1 
  6 Generette, Kendrell          0355 Myrtle                     1:08.49q  2 
  7 Priest, Dashawn              0355 Georget                    1:08.82q  1 
  8 Lyles, William               0355 Mt Plea                    1:08.88q  3 
  9 Raffone, Gavin               0355 Myrtle                     1:09.10   1 
 10 Richburg, Amani              0355 Quick S                    1:09.30   2 
 11 Sewell, Daniel               0355 Greenvi                    1:09.85   2 
 12 Gillison, Imythente          0355 Carolin                    1:09.88   1 
 13 Fowler, Nicholas             0355 Mt Plea                    1:11.87   3 
 14 Moore, Andrew                0355 Quick S                    1:12.43   3 
 15 Barnhart, Noah               0355 Mt Plea                    1:12.61   3 
 16 Parker, Shane                0355 Myrtle                     1:13.05   2 
 17 Williams, Tahir              0355 Quick S                    1:13.49   1 
 
Event 252  400 Meter Dash Midget Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Tolliver, Nakil              0355 Summerv         1:05.29    1:04.44   10   
  2 Smith, Dante                 0355 Summerv         1:06.28    1:05.07    8   
  3 Norton, Matthew              0355 Mt Plea         1:07.19    1:06.13    6   
  4 Lyles, William               0355 Mt Plea         1:08.88    1:06.31    5   
  5 Generette, Kendrell          0355 Myrtle          1:08.49    1:07.01    4   
  6 Simpson-Wright, Delonte'     Unattached           1:08.10    1:07.62    3   
  7 Cobb, Dajuan                 0355 Seneca          1:07.93    1:07.65    2   
  8 Priest, Dashawn              0355 Georget         1:08.82    1:12.15    1   
 
Event 253  800 Meter Run Midget Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gillette, Stephen            0355 Summerv                    2:29.22   10   
  2 Raffone, Gavin               0355 Myrtle                     2:40.19    8   
  3 Richburg, Amani              0355 Quick S                    2:41.12    6   
  4 Parker, Shane                0355 Myrtle                     2:41.64    5   
  5 Schlosser, Nathaniel         0355 Mt Plea                    2:42.85    4   
  6 Weston, Christopher          0355 Myrtle                     2:44.36    3   
  7 Inman, Matthew               0355 Mt Plea                    2:44.65    2   
  8 Sewell, Daniel               0355 Greenvi                    2:44.73    1   
  9 Generette, Kendrell          0355 Myrtle                     2:45.30  
 10 Myrick, William              0355 Mt Plea                    2:46.58  
 11 Priest, Dashawn              0355 Georget                    2:51.95  
 12 Marr, Carson                 0355 Mt Plea                    2:54.61  
 13 Bennett, Cade                0355 Mt Plea                    2:58.50  
 14 Christensen, Liam            0355 Mt Plea                    3:02.88  
 15 Allen, Sam                   0355 Florenc                    3:04.47  
 16 Walter, Nicolas              0355 Mt Plea                    3:05.33  
 17 Mahan, Ethan                 0355 Mt Plea                    3:06.95  
 18 Kuisel, John                 0355 Mt Plea                    3:10.96  
 19 Meis, Colin                  0355 Mt Plea                    3:16.02  
 20 Lima, Brian                  0355 Summerv                    3:27.49  
 
Event 254  1500 Meter Run Midget Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gillette, Stephen            0355 Summerv                    5:10.37   10   
  2 Perera, Andrew               0355 Mt Plea                    5:22.98    8   
  3 Richburg, Amani              0355 Quick S                    5:28.10    6   
  4 Inman, Matthew               0355 Mt Plea                    5:35.27    5   
  5 Walter, Nicolas              0355 Mt Plea                    5:40.69    4   
  6 Sewell, Daniel               0355 Greenvi                    5:43.78    3   
  7 Schlosser, Nathaniel         0355 Mt Plea                    5:44.64    2   
  8 Ellenburg, Jackson           0355 Summerv                    5:44.70    1   
  9 Milton, William              0355 Mt Plea                    5:48.58  
 10 Stamp, Devin                 0355 Summerv                    5:50.08  
 11 Myrick, William              0355 Mt Plea                    5:58.12  
 12 Lamont, Jackson              0355 Mt Plea                    5:59.10  
 13 Bennett, Cade                0355 Mt Plea                    6:09.38  
 14 McKeel, David                0355 Palmett                    6:29.48  
 15 Dibona, Nicholas             0355 Mt Plea                    6:33.20  
 16 McCall, Jack                 0355 Mt Plea                    6:39.14  
 17 Stadtmueller, Nicholas       0355 Mt Plea                    6:42.23  
 18 Hazel, Jack                  0355 Summerv                    7:01.17  
 19 Gawryluk, Ryan               0355 Mt Plea                    8:01.98  
 
Event 255  3000 Meter Run Midget Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Perera, Andrew               0355 Mt Plea                   11:49.15   10   
  2 Walter, Nicolas              0355 Mt Plea                   12:05.35    8   
  3 Ellenburg, Jackson           0355 Summerv                   12:09.06    6   
  4 Stamp, Devin                 0355 Summerv                   12:39.25    5   
  5 Clarke, Mitchell             0355 Mt Plea                   13:01.34    4   
  6 McKeel, David                0355 Palmett                   13:49.91    3   
  7 Dibona, Nicholas             0355 Mt Plea                   13:58.36    2   
  8 Lima, Brian                  0355 Summerv                   13:58.42    1   
  9 McCall, Jack                 0355 Mt Plea                   14:03.30  
 10 Stadtmueller, Nicholas       0355 Mt Plea                   14:26.29  
 
Event 257  80 Meter Hurdles Midget Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Tolliver, Nakil              0355 Summerv                      14.65q -1.5  2 
  2 Anderson, Damien             0355 Summerv                      14.95q -0.5  1 
  3 Marr, Carson                 0355 Mt Plea                      15.66q -0.5  1 
  4 Perera, Andrew               0355 Mt Plea                      15.74q -1.5  2 
  5 Jefferson, Raykuan           0355 Summerv                      16.07q -1.5  2 
  6 Davis, Xavier                0355 Summerv                      16.69q -0.5  1 
  7 Nesmith, Jaquon              0355 Summerv                      16.84q -1.5  2 
  8 Kale, Maverick               0355 Mt Plea                      17.90q -0.5  1 
  9 Barnhart, Noah               0355 Mt Plea                      17.95  -0.5  1 
 10 Clarke, Mitchell             0355 Mt Plea                      18.48  -0.5  1 
 11 Despeaux, Jonathan           0355 Mt Plea                      18.98  -1.5  2 
 12 Mahan, Ethan                 0355 Mt Plea                      19.40  -0.5  1 
 13 Gawryluk, Ryan               0355 Mt Plea                      22.98  -1.5  2 
 
Event 257  80 Meter Hurdles Midget Boys
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Tolliver, Nakil              0355 Summerv           14.65      14.23  -0.7  10   
  2 Anderson, Damien             0355 Summerv           14.95      14.60  -0.7   8   
  3 Marr, Carson                 0355 Mt Plea           15.66      15.59  -0.7   6   
  4 Davis, Xavier                0355 Summerv           16.69      15.63  -0.7   5   
  5 Perera, Andrew               0355 Mt Plea           15.74      15.69  -0.7   4   
  6 Jefferson, Raykuan           0355 Summerv           16.07      16.03  -0.7   3   
  7 Nesmith, Jaquon              0355 Summerv           16.84      16.12  -0.7   2   
  8 Kale, Maverick               0355 Mt Plea           17.90      16.76  -0.7   1   
 
Event 258  4x100 Meter Relay Midget Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 0355 Summerville Storm  'A'                                    55.72   10   
     1) Anderson, Damien                2) Basley, Reginald               
     3) Burgess, Robert                 4) Smith, Dante                   
  2 0355 Georgetown Dusters  'A'                                   55.91    8   
     1) Dereef, Rajon                   2) Gasque, Kevin                  
     3) Walker, Jahbriel                4) Snow, Tyrez                    
  3 0355 Summerville Storm  'B'                                  1:01.78    6   
     1) Jefferson, Raykuan              2) Leonard, Derrick               
     3) Nelson, Laquadre                4) Stephens, Harold               
 
Event 261  High Jump Midget Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Tolliver, Nakil              0355 Summerv                      1.35m    4-05.00  10   
  2 Schlosser, Nathaniel         0355 Mt Plea                      1.30m    4-03.25   8   
  3 Weston, Christopher          0355 Myrtle                       1.25m    4-01.25   6   
  4 Burgess, Robert              0355 Summerv                     J1.25m    4-01.25   5   
  5 Stamp, Devin                 0355 Summerv                      1.20m    3-11.25   4   
  6 Kuisel, John                 0355 Mt Plea                     J1.20m    3-11.25   3   
  7 Despeaux, Jonathan           0355 Mt Plea                     J1.20m    3-11.25   2   
  8 Johnson, Markell             0355 Myrtle                       1.15m    3-09.25   1   
  9 Dinkins, Antonio             0355 Florenc                     J1.15m    3-09.25 
 10 Ivey, Isaiah                 0355 Myrtle                      J1.15m    3-09.25 
 11 Lima, Brian                  0355 Summerv                      1.10m    3-07.25 
 11 Sessions, Keyonte            0355 Myrtle                       1.10m    3-07.25 
 11 Clarke, Mitchell             0355 Mt Plea                      1.10m    3-07.25 
 11 Dibona, Nicholas             0355 Mt Plea                      1.10m    3-07.25 
 11 Christensen, Liam            0355 Mt Plea                      1.10m    3-07.25 
 11 Kale, Maverick               0355 Mt Plea                      1.10m    3-07.25 
 11 Bennett, Cade                0355 Mt Plea                      1.10m    3-07.25 
 18 Gambrell, Kristopher         0355 Classic                      1.05m    3-05.25 
 19 Walker, Jack                 0355 Mt Plea                      0.95m    3-01.25 
 -- Phillips, Gabriel            0355 Florenc                         NH            
 -- Smoak, Kevin                 0355 Summerv                         NH            
 
Event 262  Long Jump Midget Boys
===============================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Simpson-Wright, Delonte'     Unattached                        4.34m   0.4  14-03.00  10   
  2 Bell, Dejuan                 0355 Palmett                      4.11m   0.6  13-06.00   8   
  3 Greene, Avery                0355 Georget                      3.98m   1.4  13-00.75   6   
  4 Marr, Carson                 0355 Mt Plea                      3.92m   0.5  12-10.50   5   
  5 Barnhart, Noah               0355 Mt Plea                      3.85m   0.2  12-07.75   4   
  6 Connor, Austin               Unattached                        3.67m   0.3  12-00.50   3   
  7 Priest, Dashawn              0355 Georget                      3.65m   1.6  11-11.75   2   
  8 Vereen, Will                 0355 Myrtle                       3.57m   0.6  11-08.50   1   
  9 Miller, Walter               0355 Carolin                      3.35m   1.6  11-00.00 
 10 Bucy, Mac                    0355 Myrtle                       3.32m   0.2  10-10.75 
 11 Lamont, Jackson              0355 Mt Plea                      3.30m   2.0  10-10.00 
 12 Allen, Sam                   0355 Florenc                      3.24m   0.2  10-07.75 
 13 Terry, Christopher           0355 Florenc                      2.90m   1.6   9-06.25 
 -- Gambrell, Kristopher         0355 Classic                       FOUL                 
 -- Phillips, Gabriel            0355 Florenc                       FOUL                 
 -- Mahan, Ethan                 0355 Mt Plea                       FOUL                 
 
Event 263  Shot Put 6 lb. Midget Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Anderson, Damien             0355 Summerv                      9.48m   31-01.25  10   
  2 Sharber, Linwood             0355 Carolin                      8.68m   28-05.75   8   
  3 Hazel, Jack                  0355 Summerv                      7.73m   25-04.50   6   
  4 Norton, Matthew              0355 Mt Plea                      7.49m   24-07.00   5   
  5 Lamont, Jackson              0355 Mt Plea                      7.24m   23-09.00   4   
  6 Stephens, Harold             0355 Summerv                      6.89m   22-07.25   3   
  7 Inman, Matthew               0355 Mt Plea                      6.86m   22-06.25   2   
  8 Fowler, Nicholas             0355 Mt Plea                      6.77m   22-02.50   1   
  9 Nelson, Laquadre             0355 Summerv                      6.10m   20-00.25 
 10 Glover, Jordan               0355 Carolin                      5.83m   19-01.50 
 11 Stewart, Osei                0355 Florenc                      5.57m   18-03.25 
 12 Meis, Colin                  0355 Mt Plea                      5.17m   16-11.50 
 
Event 264  Discus Throw 1kg Midget Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 McCall, Jack                 0355 Mt Plea                     20.70m      67-11  10   
  2 Milton, William              0355 Mt Plea                     19.48m      63-11   8   
  3 Sharber, Linwood             0355 Carolin                     18.84m      61-10   6   
  4 Meis, Colin                  0355 Mt Plea                     13.25m      43-06   5   
 
Event 265  Javelin Throw 300g Midget Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Leonard, Derrick             0355 Summerv                     28.55m      93-08  10   
  2 Kuisel, John                 0355 Mt Plea                     28.15m      92-04   8   
  3 Milton, William              0355 Mt Plea                     25.03m      82-01   6   
  4 Ellenburg, Jackson           0355 Summerv                     24.99m      82-00   5   
  5 Price, Dajour                0355 Summerv                     24.69m      81-00   4   
  6 Lyles, William               0355 Mt Plea                     22.30m      73-02   3   
  7 Nesmith, Jaquon              0355 Summerv                     20.90m      68-07   2   
  8 Allen, Sam                   0355 Florenc                     20.65m      67-09   1   
  9 Hazel, Jack                  0355 Summerv                     17.06m      56-00 
 10 Dinkins, Antonio             0355 Florenc                     16.21m      53-02 
 11 Stadtmueller, Nicholas       0355 Mt Plea                     15.91m      52-02 
 12 Phillips, Gabriel            0355 Florenc                     10.64m      34-11 
 
Event 300  100 Meter Dash Youth Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Vance, Teeasiah              0355 Greenvi                      13.05q -0.1  1 
  2 Richardson, Danielle         0355 Georget                      13.08q -0.2  2 
  3 Hunter, Katrice              0355 Seneca                       13.29q -0.2  2 
  4 Johnson, Tichina             0355 Low Cou                      13.31q -0.1  3 
  5 Roberts, Brianna             0355 Jump St                      13.45q -0.2  4 
  6 Walters, Autumn              Unattached                        13.46q -0.1  3 
  7 Ross, Desiree                0355 Greenvi                      13.52q -0.2  2 
  8 Gibbs, Dakayla               0355 Low Cou                      13.72q -0.2  4  13.714
  9 Taylor, Brandi               0355 Jump St                     J13.72  -0.1  1  13.716
 10 Pinson, Monicia              0355 Quick S                      13.91  -0.1  1 
 11 Manning, Jazmine             0355 Jump St                      13.97  -0.2  2 
 12 Clark, Tanaze                0355 Georget                      14.02  -0.1  1 
 13 Bennon, Gabrielle            0355 Greenvi                      14.07  -0.1  3 
 14 Graham, Asia                 0355 Summerv                      14.18  -0.2  4 
 15 Heyward, Ashley              0355 Low Cou                      14.29  -0.1  1 
 16 Dunbar, Christen             0355 Palmett                      14.57  -0.2  4 
 17 Smith, Jahnina               0355 Georget                      14.63  -0.2  4 
 18 Washington, Aaliyiah         0355 Summerv                      14.72  -0.1  1 
 19 Parker, Rachel               0355 Palmett                      14.86  -0.2  2 
 20 Leonard, Winter              0355 Summerv                      14.91  -0.2  2 
 21 Stadtmueller, Victoria       0355 Mt Plea                      16.59  -0.2  4 
 22 Weatherspoon, Quavera        0355 Quick S                      16.90  -0.1  3 
 23 Jenerette, Drake             0355 Myrtle                       17.84  -0.2  2 
 -- Krize, Erika                 0355 Florenc                         DQ  -0.1  3  out of lane
 
Event 300  100 Meter Dash Youth Girls
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Richardson, Danielle         0355 Georget           13.08      12.91  -1.6  10   
  2 Vance, Teeasiah              0355 Greenvi           13.05      12.95  -1.6   8   
  3 Johnson, Tichina             0355 Low Cou           13.31      13.20  -1.6   6   
  4 Roberts, Brianna             0355 Jump St           13.45      13.27  -1.6   5   
  5 Hunter, Katrice              0355 Seneca            13.29      13.32  -1.6   4   
  6 Walters, Autumn              Unattached             13.46      13.34  -1.6   3   
  7 Ross, Desiree                0355 Greenvi           13.52      13.60  -1.6   2   
  8 Gibbs, Dakayla               0355 Low Cou           13.72      14.10  -1.6   1   
 
Event 301  200 Meter Dash Youth Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Vance, Teeasiah              0355 Greenvi                      26.14q  0.8  3 
  2 Roberts, Brianna             0355 Jump St                      27.00q  2.5  4 
  3 Richardson, Danielle         0355 Georget                      27.06q -1.1  2 
  4 Walters, Autumn              Unattached                        27.12q -1.1  2 
  5 Heyward, Kelsey              0355 Greenvi                      27.54q  2.5  4 
  6 Johnson, Tichina             0355 Low Cou                      27.61q -0.1  5 
  7 Hunter, Katrice              0355 Seneca                       27.85q -1.1  2 
  8 Vandross, Lasamrae           0355 Quick S                      27.88q  0.8  3 
  9 Pinson, Monicia              0355 Quick S                      28.16  -0.2  1 
 10 Taylor, Brandi               0355 Jump St                      28.45  -0.1  5 
 11 Grimm, Shelby                0355 Mt Plea                      28.50  -0.2  1 
 12 Manning, Jazmine             0355 Jump St                      28.60   0.8  3 
 13 Blalock, Elizabeth           0355 Mt Plea                      28.64  -1.1  2 
 14 Heyward, Ashley              0355 Low Cou                      28.77  -0.2  1 
 14 Smith, Jahnina               0355 Georget                      28.77  -0.1  5 
 16 Jones, Jenae                 Unattached                        29.12  -0.2  1 
 17 Gibbs, Dakayla               0355 Low Cou                      29.55  -1.1  2 
 18 Bennon, Gabrielle            0355 Greenvi                      29.66  -0.1  5 
 19 Graham, Asia                 0355 Summerv                      29.89   0.8  3 
 20 Dunbar, Christen             0355 Palmett                      30.08  -0.2  1 
 21 Washington, Aaliyiah         0355 Summerv                      30.73   2.5  4 
 22 Johnson, Myesha              0355 Seneca                       31.81   2.5  4 
 23 Driggers, Delanie            0355 Mt Plea                      32.72   0.8  3 
 24 Kelly, Rigby                 0355 Mt Plea                      32.90  -1.1  2 
 25 Stadtmueller, Victoria       0355 Mt Plea                      35.28  -0.1  5 
 26 Odonnell, Julia              0355 Mt Plea                      35.40   2.5  4 
 27 Weatherspoon, Quavera        0355 Quick S                      36.71  -0.1  5 
 
Event 301  200 Meter Dash Youth Girls
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Vance, Teeasiah              0355 Greenvi           26.14      26.33  -1.2  10   
  2 Roberts, Brianna             0355 Jump St           27.00      27.02  -1.2   8   
  3 Walters, Autumn              Unattached             27.12      27.10  -1.2   6   
  4 Richardson, Danielle         0355 Georget           27.06      27.13  -1.2   5   
  5 Johnson, Tichina             0355 Low Cou           27.61      27.77  -1.2   4   
  6 Heyward, Kelsey              0355 Greenvi           27.54      27.81  -1.2   3   
  7 Hunter, Katrice              0355 Seneca            27.85      28.08  -1.2   2   
  8 Vandross, Lasamrae           0355 Quick S           27.88      29.76  -1.2   1   
 
Event 302  400 Meter Dash Youth Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Heyward, Kelsey              0355 Greenvi                    1:01.51q  4 
  2 Vandross, Lasamrae           0355 Quick S                    1:01.76q  4 
  3 Vance, Teeasiah              0355 Greenvi                    1:03.54q  3 
  4 Taylor, Brandi               0355 Jump St                    1:04.63q  2 
  5 Glover, Eriana               Unattached                      1:04.78q  1 
  6 Walters, Autumn              Unattached                      1:05.24q  3 
  7 Jones, Jenae                 Unattached                      1:05.62q  1 
  8 Blalock, Elizabeth           0355 Mt Plea                    1:05.94q  2 
  9 Harris, Alexus               0355 Greenvi                    1:06.69   1 
 10 Bennon, Gabrielle            0355 Greenvi                    1:07.66   2 
 11 Stockman, Anna               0355 Mt Plea                    1:07.74   3 
 12 Jones, Jennell               Unattached                      1:08.82   2 
 13 Weaver, Monique              0355 Low Cou                    1:10.03   2 
 14 Roberts, Brianna             0355 Jump St                    1:10.41   1 
 15 Grimm, Shelby                0355 Mt Plea                    1:10.79   1 
 16 Corgill, Caitlin             0355 Mt Plea                    1:10.91   4 
 17 Davis, Harriotte             0355 Florenc                    1:11.14   4 
 18 Lands, Breanna               0355 Summerv                    1:12.38   3 
 19 Driggers, Delanie            0355 Mt Plea                    1:16.13   2 
 20 Stadtmueller, Victoria       0355 Mt Plea                    1:23.20   1 
 21 Fitzsimmons, Delaney         0355 Mt Plea                    1:26.66   1 
 22 Farthing, Shelby             0355 Summerv                    1:29.38   2 
 
Event 302  400 Meter Dash Youth Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Vandross, Lasamrae           0355 Quick S         1:01.76    1:00.85   10   
  2 Heyward, Kelsey              0355 Greenvi         1:01.51    1:01.50    8   
  3 Walters, Autumn              Unattached           1:05.24    1:03.07    6   
  4 Blalock, Elizabeth           0355 Mt Plea         1:05.94    1:03.40    5   
  5 Vance, Teeasiah              0355 Greenvi         1:03.54    1:04.41    4   
  6 Taylor, Brandi               0355 Jump St         1:04.63    1:04.75    3   
  7 Jones, Jenae                 Unattached           1:05.62    1:06.33    2   
  8 Glover, Eriana               Unattached           1:04.78    1:08.23    1   
 
Event 303  800 Meter Run Youth Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jenerette, Benjamin          0355 Myrtle                     2:35.25   10   
  2 Harris, Alexus               0355 Greenvi                    2:36.84    8   
  3 Jones, Jenae                 Unattached                      2:39.09    6   
  4 Vandross, Lasamrae           0355 Quick S                    2:39.31    5   
  5 Stockman, Anna               0355 Mt Plea                    2:41.47    4   
  6 Gillison, Quessene           0355 Carolin                    2:41.90    3   
  7 Heyward, Kelsey              0355 Greenvi                    2:43.37    2   
  8 Davis, Harriotte             0355 Florenc                    2:45.49    1   
  9 Roach, Kaleigh               Unattached                      2:49.12  
 10 Jones, Jennell               Unattached                      2:49.60  
 11 Driggers, Delanie            0355 Mt Plea                    2:53.76  
 12 Lands, Breanna               0355 Summerv                    2:57.55  
 13 Shuler, Emily                0355 Summerv                    3:03.76  
 14 Dibona, Elizabeth            0355 Mt Plea                    3:08.08  
 15 Young, Jade                  0355 Mt Plea                    3:17.20  
 16 Hulett, Melissa              0355 Mt Plea                    3:25.97  
 
Event 304  1500 Meter Run Youth Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jenerette, Benjamin          0355 Myrtle                     5:13.76   10   
  2 Gillison, Quessene           0355 Carolin                    5:25.96    8   
  3 Harris, Alexus               0355 Greenvi                    5:31.40    6   
  4 Jones, Jennell               Unattached                      5:35.12    5   
  5 Milton, Gabrielle            0355 Mt Plea                    5:50.10    4   
  6 Bozarth, Abigail             0355 Summerv                    5:50.55    3   
  7 Roach, Kaleigh               Unattached                      5:53.31    2   
  8 Shuler, Emily                0355 Summerv                    6:04.37    1   
  9 Davis, Harriotte             0355 Florenc                    6:08.40  
 10 Fairey, Caitlyn              0355 Mt Plea                    6:14.67  
 11 Noonan, Mairin               0355 Mt Plea                    6:15.85  
 12 Dibona, Elizabeth            0355 Mt Plea                    6:19.20  
 13 Gaines, Madison              0355 Summerv                    6:34.09  
 14 Lands, Breanna               0355 Summerv                    6:51.07  
 15 Guerra, Carina               0355 Mt Plea                    6:58.53  
 16 Ruddock, Kylie               0355 Mt Plea                    7:00.85  
 17 Way, Suzannah                0355 Carolin                    7:23.99  
 
Event 305  3000 Meter Run Youth Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jenerette, Benjamin          0355 Myrtle                    11:36.75   10   
  2 Bozarth, Abigail             0355 Summerv                   12:55.36    8   
  3 Shuler, Emily                0355 Summerv                   13:00.09    6   
  4 Milton, Gabrielle            0355 Mt Plea                   13:17.01    5   
  5 Fairey, Caitlyn              0355 Mt Plea                   13:26.44    4   
  6 Noonan, Mairin               0355 Mt Plea                   13:28.04    3   
  7 Dibona, Elizabeth            0355 Mt Plea                   13:29.25    2   
  8 Gaines, Madison              0355 Summerv                   15:07.67    1   
 
Event 306  3000 Meter Race Walk Youth Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jones, Jennell               Unattached                     21:01.38   10   
  2 Jones, Jenae                 Unattached                     21:06.52    8   
 
Event 307  100 Meter Hurdles Youth Girls
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Chavous, Allyson             0355 Palmett                      16.76  -0.4  10   
  2 Lee, Sarah                   0355 Mt Plea                      18.02  -0.4   8   
  3 Parker, Rachel               0355 Palmett                      19.09  -0.4   6   
  4 Blalock, Elizabeth           0355 Mt Plea                      19.11  -0.4   5   
  5 Kelly, Rigby                 0355 Mt Plea                      21.12  -0.4   4   
  6 Moore, Alexus                0355 Seneca                       22.62  -0.4   3   
  7 Hulett, Melissa              0355 Mt Plea                      24.10  -0.4   2   
  8 Johnson, Myesha              0355 Seneca                       24.63  -0.4   1   
 
Event 308  200 Meter Hurdles Youth Girls
========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1 Chavous, Allyson             0355 Palmett                      30.77   NWI  2  10   
  2 Lee, Sarah                   0355 Mt Plea                      33.02   NWI  1   8   
  3 Moore, Alexus                0355 Seneca                       33.81   NWI  1   6   
  4 Stockman, Anna               0355 Mt Plea                      33.98   NWI  1   5   
  5 Parker, Rachel               0355 Palmett                      34.31   NWI  1   4   
  6 Fairey, Caitlyn              0355 Mt Plea                      36.92   NWI  1   3   
  7 Kelly, Rigby                 0355 Mt Plea                      37.47   NWI  2   2   
  8 Johnson, Myesha              0355 Seneca                       38.69   NWI  2   1   
  9 Hulett, Melissa              0355 Mt Plea                      47.21   NWI  2 
 -- Tennison, Brette             0355 Mt Plea                        DNF   NWI  2 
 -- Fitzsimmons, Delaney         0355 Mt Plea                        DNF   NWI  1 
 
Event 309  4x100 Meter Relay Youth Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 0355 Greenville Jets  'A'                                      51.23   10   
     1) Bennon, Gabrielle               2) Harris, Alexus                 
     3) Heyward, Kelsey                 4) Ross, Desiree                  
  2 0355 Low Country Express TC  'A'                               53.74    8   
     1) Weaver, Monique                 2) Gibbs, Dakayla                 
     3) Heyward, Ashley                 4) Johnson, Tichina               
  3 0355 Seneca Blazers  'A'                                       59.22    6   
     1) Brown, Dreyona                  2) Hunter, Katrice                
     3) Johnson, Myesha                 4) Moore, Alexus                  
 
Event 310  4x400 Meter Relay Youth Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 0355 Low Country Express TC  'A'                             5:08.88   10   
     1) Weaver, Monique                 2) Johnson, Tichina               
     3) Heyward, Ashley                 4) Gibbs, Dakayla                 
 
Event 312  High Jump Youth Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Corgill, Caitlin             0355 Mt Plea                      1.49m    4-10.50  10   
  2 Weaver, Monique              0355 Low Cou                      1.44m    4-08.75   8   
  3 Goettee, Reeves              0355 Summerv                      1.34m    4-04.75   6   
  4 Odonnell, Julia              0355 Mt Plea                     J1.34m    4-04.75   5   
  5 Kelly, Rigby                 0355 Mt Plea                      1.29m    4-02.75   4   
  6 Ruddock, Kylie               0355 Mt Plea                      1.19m    3-10.75   3   
  7 Dibona, Elizabeth            0355 Mt Plea                      1.14m    3-08.75   2   
  8 Krize, Erika                 0355 Florenc                     J1.14m    3-08.75   1   
 
Event 313  Pole Vault Youth Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Aune, Madeline               0355 Rusty S                      2.80m    9-02.25  10   
  2 Lee, Sarah                   0355 Mt Plea                      2.29m    7-06.00   8   
  3 Blalock, Elizabeth           0355 Mt Plea                      2.14m    7-00.25   6   
  4 Stockman, Anna               0355 Mt Plea                      1.83m    6-00.00   5   
  5 Chavous, Allyson             0355 Palmett                     J1.83m    6-00.00   4   
  6 Parker, Rachel               0355 Palmett                     J1.83m    6-00.00   3   
  7 Odonnell, Julia              0355 Mt Plea                      1.68m    5-06.00   2   
 
Event 314  Long Jump Youth Girls
===============================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Corgill, Caitlin             0355 Mt Plea                      4.43m   1.2  14-06.50  10   
  2 Manning, Jazmine             0355 Jump St                      4.32m   0.6  14-02.25   8   
  3 Dunbar, Christen             0355 Palmett                      4.18m   0.5  13-08.75   6   
  4 Goettee, Reeves              0355 Summerv                      3.97m   0.3  13-00.25   5   
  5 Brown, Dreyona               0355 Seneca                       3.96m   2.0  13-00.00   4   
  6 Moore, Alexus                0355 Seneca                       3.92m   1.5  12-10.50   3   
  7 Leonard, Winter              0355 Summerv                      3.72m   1.9  12-02.50   2   
  8 Gillison, Quessene           0355 Carolin                      3.52m   0.7  11-06.75   1   
  9 Washington, Aaliyiah         0355 Summerv                      3.40m   0.5  11-02.00 
 10 Krize, Erika                 0355 Florenc                      3.28m   0.5  10-09.25 
 11 Stadtmueller, Victoria       0355 Mt Plea                      3.22m   0.2  10-06.75 
 12 Noonan, Mairin               0355 Mt Plea                      3.10m  +0.0  10-02.00 
 13 Mijac, Natalie               0355 Myrtle                       3.06m  +0.0  10-00.50 
 14 Guerra, Carina               0355 Mt Plea                      2.78m   1.9   9-01.50 
 
Event 315  Triple Jump Youth Girls
===============================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Corgill, Caitlin             0355 Mt Plea                      9.72m   1.8  31-10.75  10   
  2 Brown, Dreyona               0355 Seneca                       8.17m   0.8  26-09.75   8   
  3 Gaines, Madison              0355 Summerv                      7.84m   1.4  25-08.75   6   
 -- Young, Jade                  0355 Mt Plea                       FOUL                 
 
Event 316  Shot Put 6 lb. Youth Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Moseley, Michelle            0355 Palmett                      8.44m   27-08.25  10   
  2 Leonard, Winter              0355 Summerv                      8.37m   27-05.50   8   
  3 Milton, Gabrielle            0355 Mt Plea                      7.70m   25-03.25   5.50
  3 McElveen, Nicole             0355 Greenvi                      7.70m   25-03.25   5.50
  5 Guerra, Carina               0355 Mt Plea                      5.94m   19-06.00   4   
 
Event 317  Discus Throw 1kg Youth Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Moseley, Michelle            0355 Palmett                     16.89m      55-05  10   
  2 Milton, Gabrielle            0355 Mt Plea                     16.09m      52-09   8   
  3 Lands, Breanna               0355 Summerv                     15.33m      50-03   6   
  4 McElveen, Nicole             0355 Greenvi                    J15.33m      50-03   5   
  5 Goettee, Reeves              0355 Summerv                     14.77m      48-05   4   
  6 Farthing, Shelby             0355 Summerv                     13.26m      43-06   3   
  7 Guerra, Carina               0355 Mt Plea                     12.21m      40-01   2   
 
Event 318  Javelin Throw 600g Youth Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Moseley, Michelle            0355 Palmett                     19.68m      64-07  10   
  2 Ruddock, Kylie               0355 Mt Plea                     10.69m      35-01   8   
  3 Edwards, Carolyn             0355 Summerv                      9.94m      32-07   6   
  4 McElveen, Nicole             0355 Greenvi                      9.72m      31-11   5   
 
Event 350  100 Meter Dash Youth Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Anderson, Davon              0355 Summerv                      11.59q -0.3  3 
  2 Rosemond, Patrick            0355 Greenvi                      11.99q  0.7  4 
  3 Easaw, Peter                 0355 Jump St                      12.08q +0.0  2 
  4 Johnson, Raekwon             0355 Greenvi                      12.09q -0.1  1 
  5 Wilson, Troy                 0355 Summerv                      12.63q  0.7  4 
  6 Epps, Reginald               0355 Jump St                      12.68q -0.3  3 
  7 Fairnot, Douglas             0355 Carolin                      12.74q +0.0  2 
  8 Rhodes, Andre                0355 Low Cou                      12.87q  0.7  4 
  9 Grant, Tyriq                 0355 Georget                      13.00   0.7  4 
 10 Pinson, Corbyn               0355 Greenvi                      13.36  +0.0  2 
 11 Woods, Justin                0355 Summerv                      13.43  -0.1  1 
 12 Capers, Juwan                0355 Summerv                      13.47  +0.0  2 
 13 Haley, Kendall               0355 Palmett                      13.54  +0.0  2 
 14 Gethers, Aberdean            Unattached                        13.55  -0.1  1 
 15 Johnson, Maleek              0355 Georget                      13.77  +0.0  2 
 15 MacKey, Dauquan              0355 Seneca                       13.77  -0.1  1 
 17 Jenkins, Jalen               0355 Seneca                       13.82  -0.3  3 
 18 McCrorey, Dylan              0355 Jump St                      13.84   0.7  4 
 19 Murray, Paul                 Unattached                        13.86  -0.3  3 
 20 Campbell, Predon             0355 Seneca                       14.20   0.7  4 
 21 Hamilton, Eric               Unattached                        14.66  -0.1  1 
 21 Funnie, Jonathan             0355 Georget                      14.66  -0.3  3 
 23 Jones, Travis                0355 Quick S                      15.52  +0.0  2 
 24 Burgess, Zachary             0355 Myrtle                       16.09  -0.3  3 
 25 Breddell, Joseph             Unattached                        16.31   0.7  4 
 26 Lane, Duan                   0355 Carolin                      16.42  -0.3  3 
 27 Johnson, David               0355 Summerv                      16.86  -0.3  3 
 
Event 350  100 Meter Dash Youth Boys
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Anderson, Davon              0355 Summerv           11.59      11.47  -0.3  10   
  2 Johnson, Raekwon             0355 Greenvi           12.09      11.49  -0.3   8   
  3 Easaw, Peter                 0355 Jump St           12.08      12.18  -0.3   6    12.174
  4 Rosemond, Patrick            0355 Greenvi           11.99     J12.18  -0.3   5    12.179
  5 Wilson, Troy                 0355 Summerv           12.63      12.71  -0.3   4   
  6 Epps, Reginald               0355 Jump St           12.68      12.74  -0.3   3   
  7 Fairnot, Douglas             0355 Carolin           12.74      12.82  -0.3   2   
  8 Rhodes, Andre                0355 Low Cou           12.87      13.03  -0.3   1   
 
Event 351  200 Meter Dash Youth Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Johnson, Raekwon             0355 Greenvi                      23.64q  1.3  2 
  2 Rosemond, Patrick            0355 Greenvi                      24.68q -0.8  4 
  3 Easaw, Peter                 0355 Jump St                      25.06q  1.3  1 
  4 Epps, Reginald               0355 Jump St                      25.41q -1.3  5 
  5 Fairnot, Douglas             0355 Carolin                      25.58q -1.3  5 
  6 Grant, Tyriq                 0355 Georget                      25.90q -1.3  5 
  7 Wilson, Troy                 0355 Summerv                      26.08q -1.2  3 
  8 Rhodes, Andre                0355 Low Cou                      26.23q  1.3  1  26.225
  9 Carvalho, Trevon             0355 Myrtle                      J26.23  -1.2  3  26.228
 10 Davis, Tyler                 0355 Carolin                      26.52  -1.2  3 
 11 Pinson, Corbyn               0355 Greenvi                      27.21  -1.2  3 
 12 Washington, Emal             0355 Seneca                       27.31  -0.8  4 
 13 Gethers, Aberdean            Unattached                        27.52   1.3  2 
 14 Woods, Justin                0355 Summerv                      27.63   1.3  1 
 15 Johnson, Maleek              0355 Georget                      27.78  -0.8  4 
 16 Capers, Juwan                0355 Summerv                      27.98   1.3  2 
 17 Murray, Paul                 Unattached                        28.00  -0.8  4 
 18 Campbell, Predon             0355 Seneca                       28.22   1.3  2 
 19 MacKey, Dauquan              0355 Seneca                       28.41  -1.2  3 
 20 Hayes, Roy                   0355 Quick S                      28.54   1.3  2 
 21 Jenkins, Jalen               0355 Seneca                       29.35   1.3  1 
 22 Funnie, Jonathan             0355 Georget                      30.19   1.3  1 
 23 Hamilton, Eric               Unattached                        31.12  -1.3  5 
 24 Jones, Travis                0355 Quick S                      32.32  -0.8  4 
 25 Breddell, Joseph             Unattached                        32.75   1.3  1 
 26 Johnson, David               0355 Summerv                      34.39  -0.8  4 
 27 Mahan, Jacob                 0355 Mt Plea                      41.19  -1.3  5 
 
Event 351  200 Meter Dash Youth Boys
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Johnson, Raekwon             0355 Greenvi           23.64      23.75   1.1  10   
  2 Rosemond, Patrick            0355 Greenvi           24.68      25.11   1.1   8   
  3 Epps, Reginald               0355 Jump St           25.41      25.50   1.1   6   
  4 Grant, Tyriq                 0355 Georget           25.90      25.92   1.1   5   
  5 Fairnot, Douglas             0355 Carolin           25.58      26.03   1.1   4   
  6 Wilson, Troy                 0355 Summerv           26.08      26.04   1.1   3   
  7 Rhodes, Andre                0355 Low Cou           26.23      26.58   1.1   2   
 
Event 352  400 Meter Dash Youth Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Rosemond, Patrick            0355 Greenvi                      55.98q  3 
  2 Johnson, Raekwon             0355 Greenvi                      56.86q  1 
  3 Haley, Kendall               0355 Palmett                    1:00.61q  2 
  4 Washington, Emal             0355 Seneca                     1:01.60q  1 
  5 Carvalho, Trevon             0355 Myrtle                     1:01.75q  3 
  6 Hayes, Roy                   0355 Quick S                    1:03.76q  3 
  7 Funnie, Jairus               0355 Georget                    1:04.18q  2 
  8 Cole, Dylan                  0355 Mt Plea                    1:04.64q  3 
  9 Pinson, Corbyn               0355 Greenvi                    1:08.60   2 
 10 McCrorey, Dylan              0355 Jump St                    1:08.67   1 
 11 Johnson, Alec                0355 Summerv                    1:17.77   3 
 12 Joyner, Shamel               0355 Classic                    1:27.71   2 
 
Event 352  400 Meter Dash Youth Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Rosemond, Patrick            0355 Greenvi           55.98      56.49   10   
  2 Johnson, Raekwon             0355 Greenvi           56.86      56.55    8   
  3 Haley, Kendall               0355 Palmett         1:00.61      59.54    6   
  4 Washington, Emal             0355 Seneca          1:01.60    1:00.28    5   
  5 Funnie, Jairus               0355 Georget         1:04.18    1:02.96    4   
  6 Cole, Dylan                  0355 Mt Plea         1:04.64    1:03.19    3   
  7 Hayes, Roy                   0355 Quick S         1:03.76    1:03.79    2   
 
Event 353  800 Meter Run Youth Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Truman, Andy                 0355 Florenc                    2:23.93   10   
  2 Hayes, Roy                   0355 Quick S                    2:30.20    8   
  3 Gawryluk, Andrew             0355 Mt Plea                    2:30.56    6   
  4 Kirwan, James                0355 Mt Plea                    2:31.27    5   
  5 Hekker, Aidan                0355 Mt Plea                    2:34.08    4   
  6 Spencer, Jacob               0355 Mt Plea                    2:34.61    3   
  7 Nybo, Paul                   0355 Mt Plea                    2:35.36    2   
  8 Grant, Marqui                0355 Seneca                     2:35.75    1   
  9 Powalie, Nicholas            0355 Myrtle                     2:36.93  
 10 Venning, Terrell             0355 Mt Plea                    2:37.91  
 11 Courville, Ethan             0355 Mt Plea                    2:37.99  
 12 Hekker, Sean                 0355 Mt Plea                    2:40.10  
 13 Lamoreaux, Nicholas          0355 Summerv                    2:42.24  
 14 Desciak, Jared               0355 Mt Plea                    2:44.83  
 15 Spencer, Logan               0355 Mt Plea                    2:46.24  
 16 Funnie, Jairus               0355 Georget                    2:46.28  
 17 Haigler, Matthew             0355 Mt Plea                    2:49.32  
 18 Johnson, Alec                0355 Summerv                    2:49.33  
 19 Hall, John                   0355 Mt Plea                    2:54.04  
 20 Shake, Steven                0355 Florenc                    2:57.69  
 21 Haigler, William             0355 Mt Plea                    3:00.67  
 22 Pearson, Skyler              0355 Mt Plea                    3:04.56  
 23 Barros, Alex                 0355 Summerv                    3:18.10  
 
Event 354  1500 Meter Run Youth Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gawryluk, Andrew             0355 Mt Plea                    4:51.03   10   
  2 Hazel, Mason                 0355 Summerv                    4:53.90    8   
  3 Spencer, Jacob               0355 Mt Plea                    5:04.61    6   
  4 Spencer, Logan               0355 Mt Plea                    5:13.08    5   
  5 Haigler, Matthew             0355 Mt Plea                    5:27.00    4   
  6 Kirwan, James                0355 Mt Plea                    5:32.11    3   
  7 Lamont, William              0355 Mt Plea                    5:32.18    2   
  8 Lipke, Andrew                0355 Mt Plea                    5:35.08    1   
  9 Desciak, Jared               0355 Mt Plea                    5:38.44  
 10 Pearson, Skyler              0355 Mt Plea                    5:42.53  
 11 Courville, Ethan             0355 Mt Plea                    5:47.25  
 12 Lamoreaux, Nicholas          0355 Summerv                    5:49.12  
 13 Haigler, Reid                0355 Mt Plea                    5:58.79  
 14 Johnson, Alec                0355 Summerv                    6:05.46  
 15 Haigler, William             0355 Mt Plea                    6:09.52  
 16 Timmons, Jerrod              0355 Carolin                    6:12.27  
 17 Jones, Herbert               Unattached                      6:13.67  
 18 Hepburn, Jimmy               0355 Mt Plea                    6:15.24  
 19 Hall, John                   0355 Mt Plea                    6:22.57  
 20 Barros, Alex                 0355 Summerv                    6:31.41  
 
Event 355  3000 Meter Run Youth Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gawryluk, Andrew             0355 Mt Plea                   10:38.86   10   
  2 Hazel, Mason                 0355 Summerv                   10:42.30    8   
  3 Spencer, Jacob               0355 Mt Plea                   10:49.55    6   
  4 Spencer, Logan               0355 Mt Plea                   11:45.27    5   
  5 Haigler, Matthew             0355 Mt Plea                   12:05.47    4   
  6 Lipke, Andrew                0355 Mt Plea                   12:17.37    3   
  7 Pearson, Skyler              0355 Mt Plea                   12:29.69    2   
  8 Haigler, Reid                0355 Mt Plea                   13:05.67    1   
  9 Jones, Herbert               Unattached                     14:12.00  
 
Event 356  3000 Meter Race Walk Youth Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jones, Herbert               Unattached                     20:44.05   10   
 
Event 357  100 Meter Hurdles Youth Boys
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Hekker, Aidan                0355 Mt Plea                      16.88   3.3  10   
  2 Cady, Joshua                 0355 Palmett                      16.92   3.3   8   
  3 Cole, Dylan                  0355 Mt Plea                      18.57   3.3   6   
  4 Hekker, Sean                 0355 Mt Plea                      20.11   3.3   5   
  5 Hart, Patrick                0355 Mt Plea                      21.09   3.3   4   
  6 Johnson, David               0355 Summerv                      23.15   3.3   3   
 
Event 358  200 Meter Hurdles Youth Boys
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Hekker, Aidan                0355 Mt Plea                      29.98   NWI  10   
  2 Cady, Joshua                 0355 Palmett                      29.99   NWI   8   
  3 Cole, Dylan                  0355 Mt Plea                      32.39   NWI   6   
  4 Hekker, Sean                 0355 Mt Plea                      34.53   NWI   5   
  5 Hart, Patrick                0355 Mt Plea                      34.55   NWI   4   
 
Event 359  4x100 Meter Relay Youth Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 0355 Summerville Storm  'A'                                    49.38   10   
     1) Anderson, Davon                 2) Capers, Juwan                  
     3) Wilson, Troy                    4) Woods, Justin                  
  2 0355 Georgetown Dusters  'A'                                   50.75    8   
     1) Funnie, Jairus                  2) Grant, Tyriq                   
     3) Johnson, Maleek                 4) Sierra, Josue                  
  3 0355 Seneca Blazers  'A'                                       54.43    6   
     1) Campbell, Predon                2) Grant, Marqui                  
     3) Washington, Emal                4) MacKey, Dauquan                
 
Event 361  4x800 Meter Relay Youth Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 0355 Florence TC  'A'                                       11:19.48   10   
     1) Cagle, Taylor                   2) Jones, William                 
     3) Shake, Steven                   4) Truman, Andy                   
 
Event 362  High Jump Youth Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Davis, Tyler                 0355 Carolin                      1.67m    5-05.75  10   
  2 Johnson, Raekwon             0355 Greenvi                     J1.67m    5-05.75   8   
  3 Courville, Ethan             0355 Mt Plea                      1.42m    4-07.75   6   
  4 Hart, Patrick                0355 Mt Plea                      1.37m    4-06.00   5   
  5 Spencer, Logan               0355 Mt Plea                      1.32m    4-04.00   4   
  6 Desciak, Jared               0355 Mt Plea                      1.22m    4-00.00   3   
  7 Haigler, Reid                0355 Mt Plea                      1.17m    3-10.00   1   
  7 Haigler, Matthew             0355 Mt Plea                      1.17m    3-10.00   1   
  7 Elkin, Daniel                0355 Summerv                      1.17m    3-10.00   1   
 10 Joyner, Shamel               0355 Classic                      1.12m    3-08.00 
 10 Barros, Alex                 0355 Summerv                      1.12m    3-08.00 
 12 Haigler, William             0355 Mt Plea                      1.07m    3-06.00 
 
Event 363  Pole Vault Youth Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Cady, Joshua                 0355 Palmett                      2.60m    8-06.25  10   
  2 Hekker, Aidan                0355 Mt Plea                      2.45m    8-00.50   8   
 -- Hall, John                   0355 Mt Plea                         NH            
 
Event 364  Long Jump Youth Boys
===============================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Anderson, Davon              0355 Summerv                      5.67m   1.1  18-07.25  10   
  2 Wilson, Troy                 0355 Summerv                      5.06m  +0.0  16-07.25   8   
  3 Lamont, William              0355 Mt Plea                      4.80m   0.8  15-09.00   6   
  4 Woods, Justin                0355 Summerv                      4.58m   1.4  15-00.50   5   
  5 Hart, Patrick                0355 Mt Plea                      4.55m   1.7  14-11.25   4   
  6 Venning, Terrell             0355 Mt Plea                      4.44m  +0.0  14-07.00   3   
  7 Murray, Paul                 Unattached                        4.43m   1.3  14-06.50   2   
  8 Rosemond, Patrick            0355 Greenvi                      4.36m  +0.0  14-03.75   1   
  9 Gethers, Aberdean            Unattached                        4.14m   1.1  13-07.00 
 10 Hamilton, Eric               Unattached                        3.80m   1.3  12-05.75 
 11 Grant, Marqui                0355 Seneca                       3.71m   0.1  12-02.25 
 12 Desciak, Jared               0355 Mt Plea                      3.68m   0.4  12-01.00 
 13 Breddell, Joseph             Unattached                        3.57m   1.5  11-08.50 
 14 Pearson, Skyler              0355 Mt Plea                      3.54m   1.2  11-07.50 
 15 Shake, Steven                0355 Florenc                      3.26m   0.3  10-08.50 
 16 Johnson, David               0355 Summerv                      3.14m   0.2  10-03.75 
 17 Joyner, Shamel               0355 Classic                      3.03m   0.8   9-11.25 
 18 Burgess, Zachary             0355 Myrtle                       2.97m   0.2   9-09.00 
 -- Jones, William               0355 Florenc                       FOUL                 
 
Event 365  Triple Jump Youth Boys
===============================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Jones, William               0355 Florenc                      9.17m  +0.0  30-01.00  10   
  2 Cagle, Taylor                0355 Florenc                      8.75m   2.3  28-08.50   8   
 
Event 366  Shot Put 4kg Youth Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Deveaux, Alvin               0355 Summerv                     12.47m   40-11.00  10   
  2 Venning, Terrell             0355 Mt Plea                      8.87m   29-01.25   8   
  3 Johnson, Kristofer           0355 Summerv                      7.97m   26-01.75   6   
  4 McCall, Ches                 0355 Mt Plea                      7.91m   25-11.50   5   
  5 Watson, Jaylon               Unattached                        7.39m   24-03.00   4   
  6 Lipke, Andrew                0355 Mt Plea                      6.56m   21-06.25   3   
  7 Mahan, Jacob                 0355 Mt Plea                      4.92m   16-01.75   2   
 
Event 367  Discus Throw 1kg Youth Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Deveaux, Alvin               0355 Summerv                     36.85m     120-11  10   
  2 Venning, Terrell             0355 Mt Plea                     30.81m     101-01   8   
  3 Courville, Ethan             0355 Mt Plea                     26.78m      87-10   6   
  4 Johnson, Kristofer           0355 Summerv                     24.32m      79-09   5   
  5 Jones, William               0355 Florenc                     23.74m      77-11   4   
  6 Watson, Jaylon               Unattached                       21.37m      70-01   3   
  7 McCall, Ches                 0355 Mt Plea                     20.95m      68-09   2   
 
Event 368  Javelin Throw 600g Youth Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Deveaux, Alvin               0355 Summerv                     44.60m     146-04  10   
  2 Truman, Andy                 0355 Florenc                     35.41m     116-02   8   
  3 Lamont, William              0355 Mt Plea                     33.52m     110-00   6   
  4 Cole, Dylan                  0355 Mt Plea                     27.81m      91-03   5   
  5 Hazel, Mason                 0355 Summerv                     27.34m      89-08   4   
  6 McCall, Ches                 0355 Mt Plea                     24.83m      81-05   3   
  7 Cagle, Taylor                0355 Florenc                     24.37m      79-11   2   
  8 Johnson, Kristofer           0355 Summerv                     21.80m      71-06   1   
  9 Hekker, Sean                 0355 Mt Plea                     19.98m      65-07 
 10 Elkin, Daniel                0355 Summerv                     18.22m      59-09 
 11 Hepburn, Jimmy               0355 Mt Plea                     15.19m      49-10 
 
Event 400  100 Meter Dash Intermediate Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Miller, Aliyah               0355 Jump St                      12.79q  0.6  1 
  2 Sharber, Brandi              0355 Carolin                      12.85q -1.0  3 
  3 Drummond, Corisha            0355 Quick S                      12.89q  0.6  1 
  4 Holland, Kendra              0355 Seneca                       12.94q -1.0  3 
  5 Agnew, Amber                 0355 Greenwo                      12.99q  0.6  1 
  6 Williams, Mariah             Unattached                        13.10q  0.8  2 
  7 Mills, Alexandria            0355 Seneca                       13.25q  0.8  2 
  8 Reed, Quawana                0355 Georget                      13.40q  0.8  2 
  9 Camp, Michaela               0355 Palmett                      13.67  -1.0  3 
 10 Morris, Hailey               0355 Seneca                       13.68   0.1  4 
 10 Moore, Ayana                 0355 Jump St                      13.68   0.8  2 
 12 Myers, Quianna               0355 Carolin                      13.79   0.6  1 
 13 Austin, Alexis               0355 Quick S                      14.10   0.1  4 
 14 White, Tionne                0355 Georget                      14.12   0.8  2 
 15 Adams, Asia                  0355 Greenwo                      14.26  -1.0  3 
 16 Littles, Shaquana            0355 Seneca                       14.46   0.8  2 
 17 Gilliard, Shatama            0355 Georget                      14.85   0.1  4 
 18 Gustafson, Elena             0355 Mt Plea                      14.90  -1.0  3 
 19 Smith, Shakira               0355 Georget                      15.01  -1.0  3 
 20 Powell, Alissa               0355 Low Cou                      15.10   0.6  1 
 21 Evans, Justis                0355 Georget                      15.41   0.1  4 
 22 Reed, Bobbie                 0355 Summerv                      15.64   0.1  4 
 
Event 400  100 Meter Dash Intermediate Girls
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Miller, Aliyah               0355 Jump St           12.79      12.84  -1.6  10   
  2 Sharber, Brandi              0355 Carolin           12.85      12.86  -1.6   8   
  3 Drummond, Corisha            0355 Quick S           12.89      12.92  -1.6   6   
  4 Holland, Kendra              0355 Seneca            12.94      12.93  -1.6   5   
  5 Agnew, Amber                 0355 Greenwo           12.99      13.05  -1.6   4   
  6 Williams, Mariah             Unattached             13.10      13.15  -1.6   3   
  7 Mills, Alexandria            0355 Seneca            13.25      13.53  -1.6   2   
  8 Reed, Quawana                0355 Georget           13.40      14.08  -1.6   1   
 
Event 401  200 Meter Dash Intermediate Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Holland, Kendra              0355 Seneca                       26.00q -1.7  4 
  2 Sharber, Brandi              0355 Carolin                      26.06q -1.7  4 
  3 Drummond, Corisha            0355 Quick S                      26.70q -1.7  4 
  4 Miller, Aliyah               0355 Jump St                      26.75q -1.2  3 
  5 Boatwright, Imani            0355 Jump St                      27.03q -1.7  4 
  6 Agnew, Amber                 0355 Greenwo                      27.05q -1.4  1 
  7 Johnson, Sarah               0355 Jump St                      27.15q -1.4  1 
  8 Searles, Alexandria          Unattached                        27.17q -1.4  1 
  9 Williams, Mariah             Unattached                        27.33  -1.2  3 
 10 Camp, Michaela               0355 Palmett                      27.61  -1.2  3 
 11 Moore, Ayana                 0355 Jump St                      27.90  -0.7  2 
 12 Sitton, Ashley               0355 Quick S                      28.24  -1.2  3 
 13 Austin, Alexis               0355 Quick S                      28.81  -1.4  1 
 14 White, Tionne                0355 Georget                      28.83  -1.2  3 
 15 Littles, Shaquana            0355 Seneca                       29.66  -0.7  2 
 16 Powell, Alissa               0355 Low Cou                      31.23  -0.7  2 
 17 Smith, Shakira               0355 Georget                      31.67  -1.7  4 
 18 Gilliard, Shatama            0355 Georget                      31.85  -1.4  1 
 19 Evans, Justis                0355 Georget                      32.40  -0.7  2 
 20 McMichael, Tamara            0355 Classic                      32.60  -0.7  2 
 
Event 401  200 Meter Dash Intermediate Girls
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Holland, Kendra              0355 Seneca            26.00      26.14  -1.1  10   
  2 Miller, Aliyah               0355 Jump St           26.75      26.54  -1.1   8   
  3 Sharber, Brandi              0355 Carolin           26.06      26.69  -1.1   6   
  4 Drummond, Corisha            0355 Quick S           26.70      27.07  -1.1   5   
  5 Agnew, Amber                 0355 Greenwo           27.05      27.50  -1.1   4   
  6 Boatwright, Imani            0355 Jump St           27.03      27.53  -1.1   3   
  7 Johnson, Sarah               0355 Jump St           27.15      27.84  -1.1   2   
  8 Searles, Alexandria          Unattached             27.17      27.96  -1.1   1   
 
Event 402  400 Meter Dash Intermediate Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Boatwright, Imani            0355 Jump St                    1:01.26q  2 
  2 Johnson, Sarah               0355 Jump St                    1:01.33q  1 
  3 Myers, Quianna               0355 Carolin                    1:02.07q  2 
  4 Searles, Alexandria          Unattached                      1:03.38q  1 
  5 Chandler, Kristina           0355 Myrtle                     1:05.45q  2 
  6 Sitton, Ashley               0355 Quick S                    1:05.46q  1 
  7 Mitchell, Ashley             0355 Quick S                    1:06.76q  2 
  8 Jones, Audriana              0355 Carolin                    1:07.34q  1 
  9 Alfaro, Isabella             0355 Mt Plea                    1:07.64   2 
 10 Hersey, Deja                 Unattached                      1:08.05   2 
 11 Malone, Sherin               0355 Quick S                    1:08.10   3 
 12 Willis, Erin                 0355 Mt Plea                    1:09.91   3 
 13 Powell, Alissa               0355 Low Cou                    1:10.20   3 
 14 Dibona, Emily                0355 Mt Plea                    1:14.74   3 
 15 Kemp, Allysa                 0355 Mt Plea                    1:14.90   3 
 
Event 402  400 Meter Dash Intermediate Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Johnson, Sarah               0355 Jump St         1:01.33    1:00.04   10   
  2 Boatwright, Imani            0355 Jump St         1:01.26    1:00.26    8   
  3 Myers, Quianna               0355 Carolin         1:02.07    1:01.39    6   
  4 Searles, Alexandria          Unattached           1:03.38    1:03.10    5   
  5 Sitton, Ashley               0355 Quick S         1:05.46    1:03.59    4   
  6 Jones, Audriana              0355 Carolin         1:07.34    1:06.61    3   
  7 Mitchell, Ashley             0355 Quick S         1:06.76    1:07.97    2   
 
Event 403  800 Meter Run Intermediate Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Fairey, Anna                 0355 Mt Plea                    2:33.19   10   
  2 Chandler, Kristina           0355 Myrtle                     2:35.46    8   
  3 Hersey, Deja                 Unattached                      2:36.50    6   
  4 Miller, London               Unattached                      2:37.25    5   
  5 Sitton, Ashley               0355 Quick S                    2:38.57    4   
  6 Compton, Georgia             0355 Mt Plea                    2:39.78    3   
  7 Alfaro, Isabella             0355 Mt Plea                    2:39.97    2   
  8 Searles, Alexandria          Unattached                      2:45.35    1   
  9 Willis, Erin                 0355 Mt Plea                    2:52.39  
 10 Elkin, Amanda                0355 Summerv                    3:03.75  
 11 Everhart, Allison            0355 Palmett                    3:08.09  
 12 Woodberry, Katherine         0355 Mt Plea                    3:10.71  
 13 Stroman, Kiwaya              0355 Carolin                    3:15.92  
 14 Jones, Jazmyne               Unattached                      3:18.10  
 15 Grimsley, Logan              0355 Florenc                    3:25.75  
 
Event 404  1500 Meter Run Intermediate Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Compton, Georgia             0355 Mt Plea                    5:08.67   10   
  2 Fairey, Anna                 0355 Mt Plea                    5:18.78    8   
  3 Miller, London               Unattached                      5:29.90    6   
  4 Chandler, Kristina           0355 Myrtle                     5:41.21    5   
  5 Alfaro, Isabella             0355 Mt Plea                    5:46.44    4   
  6 Willis, Erin                 0355 Mt Plea                    5:52.95    3   
  7 Coleman, Martha              0355 Carolin                    6:10.08    2   
  8 Elkin, Amanda                0355 Summerv                    6:10.37    1   
  9 Jones, Jazmyne               Unattached                      6:26.45  
 10 Grant, Kristina              0355 Mt Plea                    6:33.93  
 11 Everhart, Allison            0355 Palmett                    6:39.50  
 
Event 405  3000 Meter Run Intermediate Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Compton, Georgia             0355 Mt Plea                   11:25.75   10   
  2 Miller, London               Unattached                     12:05.89    8   
  3 Fairey, Anna                 0355 Mt Plea                   12:05.91    6   
  4 Willis, Erin                 0355 Mt Plea                   13:26.19    5   
  5 Jones, Jazmyne               Unattached                     14:11.12    4   
  6 Grimsley, Logan              0355 Florenc                   14:31.31    3   
 
Event 407  3000 Meter Race Walk Intermediate Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jones, Jazmyne               Unattached                     23:28.75   10   
  2 Mole, Briana                 0355 Classic                   29:53.59    8   
 
Event 408  100 Meter Hurdles Intermediate Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Keesling, Ashtyn             0355 Palmett                      17.53q -1.3  2 
  2 Williams, Mariah             Unattached                        17.72q -1.1  1 
  3 Hancock, Mallory             0355 Myrtle                       17.74q -1.1  1 
  4 Reed, Quawana                0355 Georget                      18.05q -1.3  2 
  5 Malone, Sherin               0355 Quick S                      20.01q -1.1  1 
  6 McMichael, Tamara            0355 Classic                      20.30q -1.1  1 
  7 Grant, Kristina              0355 Mt Plea                      21.61q -1.3  2 
  8 Mitchell, Ashley             0355 Quick S                      21.64q -1.3  2 
  9 Kemp, Allysa                 0355 Mt Plea                      21.74  -1.3  2 
 
Event 408  100 Meter Hurdles Intermediate Girls
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Williams, Mariah             Unattached             17.72      17.13  -1.4  10   
  2 Malone, Sherin               0355 Quick S           20.01      17.57  -1.4   8   
  3 Keesling, Ashtyn             0355 Palmett           17.53      17.70  -1.4   6   
  4 Hancock, Mallory             0355 Myrtle            17.74      17.86  -1.4   5   
  5 McMichael, Tamara            0355 Classic           20.30      20.58  -1.4   4   
  6 Grant, Kristina              0355 Mt Plea           21.61      21.03  -1.4   3   
  7 Mitchell, Ashley             0355 Quick S           21.64      21.27  -1.4   2   
 
Event 409  400 Meter Hurdles Intermediate Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Malone, Sherin               0355 Quick S                    1:14.23   10   
  2 Mitchell, Ashley             0355 Quick S                    1:16.14    8   
  3 Adams, Asia                  0355 Greenwo                    1:16.21    6   
  4 Keesling, Ashtyn             0355 Palmett                    1:16.72    5   
  5 Woodberry, Katherine         0355 Mt Plea                    1:19.78    4   
  6 Morris, Hailey               0355 Seneca                     1:19.80    3   
 -- Kemp, Allysa                 0355 Mt Plea                         DQ   Pushed Hurdle with H
 
Event 410  4x100 Meter Relay Intermediate Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 0355 Jump Start Athletics  'A'                                 50.60   10   
     1) Boatwright, Imani               2) Johnson, Sarah                 
     3) Miller, Aliyah                  4) Moore, Ayana                   
  2 0355 Seneca Blazers  'A'                                       51.40    8   
     1) Holland, Kendra                 2) Littles, Shaquana              
     3) Mills, Alexandria               4) Morris, Hailey                 
  3 0355 Carolina Rockets  'A'                                     51.41    6   
     1) Jones, Audriana                 2) Myers, Quianna                 
     3) Sharber, Brandi                 4) Stroman, Kiwaya                
  4 0355 Greenwood Gazelles  'A'                                   53.89    5   
     1) Adams, Asia                     2) Agnew, Amber                   
     3) Hackett, Simone                 4) Patterson, Cebrisha            
  5 0355 Georgetown Dusters  'A'                                   54.10    4   
     1) Smith, Shakira                  2) Gilliard, Shatama              
     3) White, Tionne                   4) Reed, Quawana                  
 
Event 411  4x400 Meter Relay Intermediate Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 0355 Jump Start Athletics  'A'                               4:35.85   10   
     1) Boatwright, Imani               2) Johnson, Sarah                 
     3) Miller, Aliyah                  4) Moore, Ayana                   
 
Event 413  High Jump Intermediate Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Abernethy, Darby             0355 Summerv                      1.37m    4-06.00  10   
  2 Kunze, Allison               0355 Summerv                      1.32m    4-04.00   8   
  3 Gustafson, Elena             0355 Mt Plea                      1.27m    4-02.00   6   
  4 Woodberry, Katherine         0355 Mt Plea                     J1.27m    4-02.00   5   
  5 Dibona, Emily                0355 Mt Plea                      1.22m    4-00.00   3.50
  5 Elkin, Amanda                0355 Summerv                      1.22m    4-00.00   3.50
 -- Satzger, Sasha               0355 Mt Plea                         NH            
 
Event 414  Pole Vault Intermediate Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 James, Megan                 Unattached                        2.80m    9-02.25  10   
  2 Lawson, Elizabeth            0355 Rusty S                      2.44m    8-00.00   8   
  3 Hoover, Victoria             0355 Summerv                     J2.44m    8-00.00   6   
  4 Abernethy, Darby             0355 Summerv                      2.29m    7-06.00   5   
  5 Turner, Brittany             0355 Palmett                     J2.29m    7-06.00   4   
  6 Lawrence, Halliemariah       Unattached                        2.14m    7-00.25   2.50
  6 Hancock, Mallory             0355 Myrtle                       2.14m    7-00.25   2.50
  8 Lloyd, Chelsea               Unattached                        1.98m    6-06.00   0.50
  8 Dibona, Emily                0355 Mt Plea                      1.98m    6-06.00   0.50
 10 Yochum, Tara                 0355 Palmett                      1.83m    6-00.00 
 10 Kemp, Allysa                 0355 Mt Plea                      1.83m    6-00.00 
 
Event 415  Long Jump Intermediate Girls
===============================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Mills, Alexandria            0355 Seneca                       4.76m  -0.2  15-07.50  10   
  2 Burgess, Kristen             0355 Summerv                      4.70m  -0.5  15-05.00   8   
  3 Camp, Michaela               0355 Palmett                      4.67m  -1.1  15-04.00   6   
  4 Jones, Audriana              0355 Carolin                      4.58m   1.3  15-00.50   5   
  5 Morris, Hailey               0355 Seneca                       4.51m  -1.2  14-09.75   4   
  6 Sweatt, Sara                 0355 Myrtle                       4.37m   0.5  14-04.00   3   
  7 Stroman, Kiwaya              0355 Carolin                      4.25m  -2.3  13-11.50   2   
  8 Graham, Alaina               0355 Summerv                      4.02m   1.2  13-02.25   1   
  9 Dendy, Riana                 Unattached                        3.87m   NWI  12-08.50 
 10 Grant, Kristina              0355 Mt Plea                      3.29m  -1.4  10-09.50 
 -- Reed, Bobbie                 0355 Summerv                       FOUL                 
 
Event 416  Triple Jump Intermediate Girls
===============================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Williams, Mariah             Unattached                        9.72m   1.9  31-10.75  10   
  2 Jones, Audriana              0355 Carolin                      9.55m   0.8  31-04.00   8   
  3 Graham, Alaina               0355 Summerv                      8.70m   1.9  28-06.50   6   
 
Event 417  Shot Put 4kg Intermediate Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Cardoso, Jovan               0355 Palmett                      9.73m   31-11.25  10   
  2 Davis, Isabelle              0355 Florenc                      7.34m   24-01.00   8   
  3 Simmons, Ashley              0355 Summerv                      7.28m   23-10.75   6   
  4 Mole, Briana                 0355 Classic                      6.98m   22-11.00   5   
  5 Satzger, Sasha               0355 Mt Plea                      5.84m   19-02.00   4   
 
Event 418  Discus Throw 1kg Intermediate Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Cardoso, Jovan               0355 Palmett                     30.42m      99-10  10   
  2 Simmons, Ashley              0355 Summerv                     21.85m      71-08   8   
  3 Davis, Isabelle              0355 Florenc                     17.19m      56-05   6   
  4 Satzger, Sasha               0355 Mt Plea                     16.87m      55-04   5   
 
Event 419  Javelin Throw 600g Intermediate Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Sweatt, Sara                 0355 Myrtle                      33.03m     108-04  10   
  2 Davis, Isabelle              0355 Florenc                     25.31m      83-00   8   
  3 Compton, Georgia             0355 Mt Plea                     25.22m      82-09   6   
  4 Simmons, Ashley              0355 Summerv                     16.32m      53-06   5   
  5 Satzger, Sasha               0355 Mt Plea                     16.13m      52-11   4   
  6 Mole, Briana                 0355 Classic                     15.51m      50-11   3   
  7 McMichael, Tamara            0355 Classic                     15.22m      49-11   2   
  8 Reed, Bobbie                 0355 Summerv                     11.64m      38-02   1   
 
Event 450  100 Meter Dash Intermediate Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Thomas, Michael              0355 Low Cou                      11.25q -0.1  1 
  2 Sanders, Brandon             0355 Jump St                      11.39q -1.0  2 
  3 Geter, Antonio               0355 Jump St                      11.87q -0.2  3 
  4 Coates, Joshua               0355 Greenwo                      11.92q -0.1  1 
  5 Brown, Deangelo              0355 Low Cou                      11.95q -1.0  2 
  6 Davis, Jordan                0355 Summerv                      12.03q -0.3  4 
  7 Smith, Sajahra               0355 Georget                      12.09q -0.1  1 
  8 Singleton, Jamie             0355 Georget                      12.14q -1.0  2 
  9 Kinlaw, Caleb                0355 Low Cou                      12.15  -0.3  4 
 10 Tarte, Wallie                0355 Carolin                      12.23  -1.0  2 
 11 Pinckney, Olin               0355 Low Cou                      12.42  -1.0  2 
 12 Shaw, Travicus               0355 Greenvi                      12.49  -1.0  2 
 13 Addison, Christopher         0355 Florenc                      12.64  -0.2  3 
 14 Keith, Tony                  0355 Georget                      12.73  -0.3  4 
 15 Duncan, Devon                0355 Low Cou                      12.79  -0.2  3 
 16 Shuler, Noah                 0355 Low Cou                      12.80  -0.3  4 
 16 Drayton, Jeremy              0355 Georget                      12.80  -0.2  3 
 18 Greene, Timothy              0355 Georget                      12.81  -0.1  1 
 19 Webb, Darrius                0355 Seneca                       13.12  -0.2  3 
 20 Goodine, Darius              0355 Seneca                       13.16  -0.3  4 
 21 Crate, Keyondre              0355 Quick S                      13.32  -1.0  2 
 22 Law, Trey                    0355 Low Cou                      15.31  -0.2  3 
 
Event 450  100 Meter Dash Intermediate Boys
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Sanders, Brandon             0355 Jump St           11.39      10.92  -1.3  10   
  2 Thomas, Michael              0355 Low Cou           11.25      11.33  -1.3   8   
  3 Coates, Joshua               0355 Greenwo           11.92      11.60  -1.3   6   
  4 Geter, Antonio               0355 Jump St           11.87      11.73  -1.3   5   
  5 Brown, Deangelo              0355 Low Cou           11.95      11.83  -1.3   4   
  6 Davis, Jordan                0355 Summerv           12.03      12.04  -1.3   3   
 
Event 451  200 Meter Dash Intermediate Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Sanders, Brandon             0355 Jump St                      22.27q -1.2  1 
  2 Thomas, Michael              0355 Low Cou                      23.06q  1.2  3 
  3 Brown, Deangelo              0355 Low Cou                      23.66q  1.2  3 
  4 Coates, Joshua               0355 Greenwo                      23.92q  1.2  3 
  5 Scott, Davante               0355 Carolin                      24.27q -1.2  1 
  6 Smith, Sajahra               0355 Georget                      24.35q -1.3  4 
  7 Geter, Antonio               0355 Jump St                      24.39q -2.3  2 
  8 Kinlaw, Caleb                0355 Low Cou                      24.48q -1.2  1 
  9 Roberts, Andrew              0355 Mt Plea                      24.67   1.2  3 
 10 Felder, Samuel               0355 Carolin                      24.88  -2.3  2 
 11 Singleton, Jamie             0355 Georget                      25.01  -2.3  2 
 12 Goodwin, Devontae            0355 Low Cou                      25.10  -1.2  1 
 13 White, Tyron                 0355 Georget                      25.16  -2.3  2 
 14 Shaw, Travicus               0355 Greenvi                      25.31  -1.3  4 
 15 Goodine, Darius              0355 Seneca                       25.33  -1.3  4 
 16 Pinckney, Olin               0355 Low Cou                      25.38  -1.2  1 
 17 Keith, Tony                  0355 Georget                      25.49  -1.2  1 
 18 Shuler, Noah                 0355 Low Cou                      25.97   1.2  3 
 19 Addison, Christopher         0355 Florenc                      26.11  -2.3  2 
 20 Crate, Keyondre              0355 Quick S                      26.50   1.2  3 
 21 Dee, Kristjan                0355 Mt Plea                      26.97  -2.3  2 
 22 Carlson, Dylan               0355 Mt Plea                      29.54  -1.3  4 
 23 Law, Trey                    0355 Low Cou                      30.87  -1.3  4 
 
Event 451  200 Meter Dash Intermediate Boys
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Sanders, Brandon             0355 Jump St           22.27      22.20  -1.4  10   
  2 Thomas, Michael              0355 Low Cou           23.06      22.78  -1.4   8   
  3 Coates, Joshua               0355 Greenwo           23.92      23.60  -1.4   6   
  4 Brown, Deangelo              0355 Low Cou           23.66      23.99  -1.4   5   
  5 Geter, Antonio               0355 Jump St           24.39      24.22  -1.4   4   
  6 Scott, Davante               0355 Carolin           24.27      24.30  -1.4   3   
  7 Smith, Sajahra               0355 Georget           24.35      24.32  -1.4   2   
  8 Kinlaw, Caleb                0355 Low Cou           24.48      24.78  -1.4   1   
 
Event 452  400 Meter Dash Intermediate Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Gibson, Bradley              0355 Jump St                      51.15q  4 
  2 Gordon, Nathaniel            Unattached                        51.74q  2 
  3 Goings, Eric                 0355 Myrtle                       52.53q  2 
  4 Edmond, Allen                Unattached                        52.87q  3 
  5 Reid, Demonte                Unattached                        54.34q  1 
  6 Scott, Davante               0355 Carolin                      54.57q  4 
  7 Roberts, Andrew              0355 Mt Plea                      56.45q  1 
  8 Goodwin, Devontae            0355 Low Cou                      56.92q  3 
  9 Lawrence, Demond             0355 Georget                      56.98   2 
 10 White, Tyron                 0355 Georget                      57.48   4 
 11 Goodine, Darius              0355 Seneca                       57.70   2 
 12 Tarte, Wallie                0355 Carolin                      58.64   2 
 13 Quick, Devante               0355 Cheraw                       59.08   1 
 14 Wells, Larry                 0355 Georget                      59.09   2 
 15 Dee, Kristjan                0355 Mt Plea                    1:00.53   4 
 16 Grant, David                 0355 Mt Plea                    1:00.83   2 
 17 Kinlaw, Caleb                0355 Low Cou                    1:01.41   1 
 18 Webb, Darrius                0355 Seneca                     1:02.02   3 
 19 McBeath, Jacob               0355 Mt Plea                    1:04.03   1 
 20 Carlson, Dylan               0355 Mt Plea                    1:07.33   4 
 21 Law, Trey                    0355 Low Cou                    1:09.27   4 
 
Event 452  400 Meter Dash Intermediate Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Gibson, Bradley              0355 Jump St           51.15      50.32   10   
  2 Gordon, Nathaniel            Unattached             51.74      50.39    8   
  3 Edmond, Allen                Unattached             52.87      51.13    6   
  4 Goings, Eric                 0355 Myrtle            52.53      51.83    5   
  5 Scott, Davante               0355 Carolin           54.57      52.85    4   
  6 Reid, Demonte                Unattached             54.34      53.49    3   
  7 Roberts, Andrew              0355 Mt Plea           56.45      55.26    2   
  8 Goodwin, Devontae            0355 Low Cou           56.92      57.71    1   
 
Event 453  800 Meter Run Intermediate Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Goings, Eric                 0355 Myrtle                     2:05.55   10   
  2 Gordon, Nathaniel            Unattached                      2:05.79    8   
  3 Edmond, Allen                Unattached                      2:07.36    6   
  4 Reid, Demonte                Unattached                      2:13.08    5   
  5 Lawrence, Demond             0355 Georget                    2:13.66    4   
  6 Furr, Tanner                 0355 Palmett                    2:13.69    3   
  7 Reamer, Michael              0355 Mt Plea                    2:15.03    2   
  8 Gibson, Bradley              0355 Jump St                    2:15.07    1   
  9 Quick, Devante               0355 Cheraw                     2:21.86  
 10 Grant, David                 0355 Mt Plea                    2:23.34  
 11 Desciak, Keegan              0355 Mt Plea                    2:24.68  
 12 Christensen, Daniel          0355 Mt Plea                    2:30.87  
 13 Emery, Liam                  0355 Mt Plea                    2:31.34  
 14 Ward, Logan                  0355 Mt Plea                    2:39.92  
 15 Lima, Jostin                 0355 Summerv                    2:40.16  
 
Event 454  1500 Meter Run Intermediate Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gordon, Nathaniel            Unattached                      4:29.07   10   
  2 Edmond, Allen                Unattached                      4:35.30    8   
  3 Reamer, Michael              0355 Mt Plea                    4:44.50    6   
  4 Furr, Tanner                 0355 Palmett                    4:52.67    5   
  5 Emery, Liam                  0355 Mt Plea                    4:54.95    4   
  6 Ward, Logan                  0355 Mt Plea                    5:01.93    3   
  7 Soto, Gabriel                0355 Palmett                    5:13.91    2   
  8 Desciak, Keegan              0355 Mt Plea                    5:13.93    1   
  9 Christensen, Daniel          0355 Mt Plea                    5:40.74  
 10 Randall, Anthony             0355 Carolin                    6:26.73  
 
Event 455  3000 Meter Run Intermediate Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ward, Logan                  0355 Mt Plea                   10:48.53   10   
  2 Emery, Liam                  0355 Mt Plea                   11:08.05    8   
 
Event 458  110 Meter Hurdles Intermediate Boys
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Lights, Matthew              0355 Greenwo                      16.42  -2.9  10   
  2 Brown, Malik                 0355 Palmett                      17.09  -2.9   8   
  3 Knowlin, Mandrik             0355 Georget                      17.96  -2.9   6   
  4 Wells, Larry                 0355 Georget                      19.76  -2.9   5   
 -- Stewart, Ardarius            0355 Greenwo                         FS  -2.9 
 
Event 459  400 Meter Hurdles Intermediate Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lights, Matthew              0355 Greenwo                      57.93   10   
  2 Brown, Malik                 0355 Palmett                    1:02.36    8   
  3 Knowlin, Mandrik             0355 Georget                    1:09.52    6   
  4 Smith, Micah                 0355 Seneca                     1:14.02    5   
  5 McBeath, Jacob               0355 Mt Plea                    1:18.28    4   
 
Event 460  4x100 Meter Relay Intermediate Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 0355 Low Country Express TC  'A'                               46.15   10   
     1) Shuler, Noah                    2) Thomas, Michael                
     3) Kinlaw, Caleb                   4) Pinckney, Olin                 
  2 0355 Greenwood Gazelles  'A'                                   46.45    8   
     1) Coates, Joshua                  2) Lights, Matthew                
     3) Stewart, Ardarius               4) Sylvester, Nantambu            
  3 0355 Georgetown Dusters  'A'                                   49.02    6   
     1) Wells, Larry                    2) White, Tyron                   
     3) Knowlin, Mandrik                4) Smith, Sajahra                 
 
Event 461  4x400 Meter Relay Intermediate Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 0355 Georgetown Dusters  'A'                                 4:00.82   10   
     1) Knowlin, Mandrik                2) Lawrence, Demond               
     3) Singleton, Jamie                4) White, Tyron                   
  2 0355 Greenwood Gazelles  'A'                                 4:11.03    8   
     1) Lights, Matthew                 2) Coates, Joshua                 
     3) Stewart, Ardarius               4) Sylvester, Nantambu            
 
Event 463  High Jump Intermediate Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Edwards, Wesley              Unattached                        1.82m    5-11.50  10   
  2 Webb, Major                  0355 Seneca                       1.77m    5-09.75   8   
  3 Hart, Christian              0355 Mt Plea                     J1.77m    5-09.75   6   
  4 Felder, Samuel               0355 Carolin                      1.72m    5-07.75   5   
  5 Drayton, Jeremy              0355 Georget                      1.57m    5-01.75   4   
  6 Hall, Danny                  0355 Seneca                       1.52m    4-11.75   2.50
  6 Webb, Darrius                0355 Seneca                       1.52m    4-11.75   2.50
  8 Roberts, Andrew              0355 Mt Plea                      1.47m    4-09.75   0.50
  8 Christensen, Daniel          0355 Mt Plea                      1.47m    4-09.75   0.50
 10 Lima, Jostin                 0355 Summerv                      1.42m    4-07.75 
 11 Desciak, Keegan              0355 Mt Plea                      1.37m    4-06.00 
 11 Grant, David                 0355 Mt Plea                      1.37m    4-06.00 
 
Event 464  Pole Vault Intermediate Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Linta, Jeffrey               0355 Lojo Va                      3.80m   12-05.50  10   
  2 Landstreet, John             Unattached                        2.75m    9-00.25   8   
  3 McBeath, Jacob               0355 Mt Plea                     J2.75m    9-00.25   6   
 -- Herring, Robert              Unattached                           NH            
 
Event 465  Long Jump Intermediate Boys
===============================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Geter, Antonio               0355 Jump St                      6.16m   NWI  20-02.50  10   
  2 Davis, Jordan                0355 Summerv                      5.57m  -2.1  18-03.25   8   
  3 Drayton, Jeremy              0355 Georget                      5.52m   1.5  18-01.50   6   
  4 Addison, Christopher         0355 Florenc                      5.31m   1.9  17-05.25   5   
  5 Roberts, Andrew              0355 Mt Plea                      5.27m  -0.3  17-03.50   4   
  6 Shaw, Travicus               0355 Greenvi                      5.26m   1.3  17-03.25   3   
  7 Smith, Micah                 0355 Seneca                       5.15m  +0.0  16-10.75   2   
  8 Christensen, Daniel          0355 Mt Plea                      5.07m  +0.0  16-07.75   1   
  9 Hart, Christian              0355 Mt Plea                      4.57m  -0.8  15-00.00 
  9 Grant, David                 0355 Mt Plea                      4.57m  +0.0  15-00.00 
 11 Dee, Kristjan                0355 Mt Plea                      4.56m  -1.4  14-11.50 
 12 McBeath, Jacob               0355 Mt Plea                      4.35m  -1.1  14-03.25 
 -- Carlson, Dylan               0355 Mt Plea                       FOUL                 
 
Event 466  Triple Jump Intermediate Boys
===============================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Smith, Micah                 0355 Seneca                      11.15m   1.1  36-07.00  10   
 
Event 467  Shot Put 12 lb. Intermediate Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Moseley, Michael             0355 Palmett                      9.89m   32-05.50  10   
  2 Johnson, Virgin              0355 Carolin                      9.15m   30-00.25   8   
  3 Singletary, Justice          0355 Carolin                      9.02m   29-07.25   6   
  4 Shuler, Noah                 0355 Low Cou                      8.62m   28-03.50   5   
  5 Bordon, Adrian               0355 Mt Plea                      8.25m   27-01.00   4   
  6 Priester, Charcey            0355 Carolin                      8.23m   27-00.00   3   
 
Event 468  Discus Throw 1.6kg Intermediate Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Moseley, Michael             0355 Palmett                     34.87m     114-05  10   
  2 Johnson, Virgin              0355 Carolin                     27.40m      89-11   8   
  3 Singletary, Justice          0355 Carolin                     25.93m      85-01   6   
  4 Bordon, Adrian               0355 Mt Plea                     21.26m      69-09   5   
  5 Priester, Charcey            0355 Carolin                     19.41m      63-08   4   
 
Event 469  Javelin Throw 800g Intermediate Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Moseley, Michael             0355 Palmett                     39.63m     130-00  10   
  2 Hart, Christian              0355 Mt Plea                     31.96m     104-10   8   
  3 Bordon, Adrian               0355 Mt Plea                     26.85m      88-01   6   
 
Event 500  100 Meter Dash Young Women
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Allen, Haley                 0355 Low Cou                      12.22q  0.6  1 
  2 Dendy, Ebsalom               0355 Quick S                      12.41q  0.6  1 
  3 Harts, Priscilla             0355 Myrtle                       12.48q -0.4  2 
  4 Green, Christal              0355 Jump St                      12.53q  0.3  3 
  5 Durham, Ruby                 0355 Quick S                      12.80q -0.4  2 
  6 Brown, Keziah                0355 Quick S                      12.82q  0.3  3 
  7 Washington, Talena           0355 Seneca                       12.97q  0.3  3 
  8 Sanderson, Nykeilia          0355 Low Cou                      13.09q  0.3  3 
  9 Hill, Jamyya                 0355 Seneca                       13.12   0.6  1 
 10 Johnson, Lashauntrel         0355 Carolin                      13.22   0.6  1 
 11 Jones, Tamia                 0355 Jump St                      13.32  -0.4  2 
 12 Warren, Megan                0355 Greenwo                      13.49  -0.4  2 
 13 Cunningham, Mercedes         0355 Jump St                      13.66  -0.4  2 
 14 Jenkins, Ysheka              0355 Greenvi                      14.06  -0.4  2 
 15 Watson, Julianne             0355 Summerv                      14.59  -0.4  2 
 16 Collins, Teaera              0355 Low Cou                      14.69   0.3  3 
 17 Guinyard, Iesha              0355 Classic                      15.47   0.6  1 
 -- Allen, Laura                 0355 Florenc                        DNF   0.3  3 
 
Event 500  100 Meter Dash Young Women
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Green, Christal              0355 Jump St           12.53      12.31  -0.2  10   
  2 Allen, Haley                 0355 Low Cou           12.22      12.33  -0.2   8   
  3 Brown, Keziah                0355 Quick S           12.82      12.82  -0.2   6   
  4 Washington, Talena           0355 Seneca            12.97      12.93  -0.2   5   
  5 Durham, Ruby                 0355 Quick S           12.80      13.01  -0.2   4   
  6 Sanderson, Nykeilia          0355 Low Cou           13.09      13.21  -0.2   3   
  7 Dendy, Ebsalom               0355 Quick S           12.41      13.33  -0.2   2   
 
Event 501  200 Meter Dash Young Women
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Nelson, Briana               0355 Quick S                      24.80q -2.1  2 
  2 Green, Christal              0355 Jump St                      25.06q  1.4  4 
  3 Allen, Haley                 0355 Low Cou                      25.37q -2.1  2 
  4 Durham, Ruby                 0355 Quick S                      25.97q  0.3  3 
  5 Brown, Keziah                0355 Quick S                      26.35q +0.0  1 
  6 Washington, Talena           0355 Seneca                       26.46q  1.4  4 
  7 Dendy, Ebsalom               0355 Quick S                      26.77q  1.4  4 
  8 Sanderson, Nykeilia          0355 Low Cou                      26.92q -2.1  2 
  9 Edmond, Ashley               Unattached                        26.94  -2.1  2 
 10 Love, Ciera                  Unattached                        27.21  +0.0  1 
 11 Hill, Jamyya                 0355 Seneca                       27.48  +0.0  1 
 12 Warren, Megan                0355 Greenwo                      27.54  -2.1  2 
 13 Jones, Tamia                 0355 Jump St                      27.93   0.3  3 
 14 Cunningham, Mercedes         0355 Jump St                      28.13  -2.1  2 
 15 Johnson, Lashauntrel         0355 Carolin                      28.29   1.4  4 
 16 Hughes, Malana               0355 Low Cou                      28.65   1.4  4 
 17 Glover, RoShani              Unattached                        28.66   0.3  3 
 18 Brown, Shaakira              0355 Low Cou                      31.30  +0.0  1 
 19 Thomas, Lachelsie            0355 Greenvi                      32.07   1.4  4 
 20 Guinyard, Iesha              0355 Classic                      32.15  -2.1  2 
 
Event 501  200 Meter Dash Young Women
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Allen, Haley                 0355 Low Cou           25.37      24.50  -0.5  10   
  2 Nelson, Briana               0355 Quick S           24.80      24.70  -0.5   8   
  3 Green, Christal              0355 Jump St           25.06      24.74  -0.5   6   
  4 Dendy, Ebsalom               0355 Quick S           26.77      26.19  -0.5   5   
  5 Durham, Ruby                 0355 Quick S           25.97      26.25  -0.5   4   
  6 Brown, Keziah                0355 Quick S           26.35      26.30  -0.5   3   
  7 Sanderson, Nykeilia          0355 Low Cou           26.92      26.81  -0.5   2   
 
Event 502  400 Meter Dash Young Women
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Nelson, Briana               0355 Quick S                      56.64q  1 
  2 Green, Christal              0355 Jump St                      57.87q  3 
  3 Jackson, Tameka              Unattached                        59.73q  1 
  4 Thompson, Qwontajah          0355 Myrtle                     1:00.84q  1 
  5 Edmond, Ashley               Unattached                      1:01.81q  2 
  6 Hill, Jamyya                 0355 Seneca                     1:02.29q  1 
  7 Love, Ciera                  Unattached                      1:02.47q  2 
  8 Sanderson, Nykeilia          0355 Low Cou                    1:02.50q  2 
  9 Wilson, Jemekia              0355 Quick S                    1:03.42   3 
 10 Cunningham, Mercedes         0355 Jump St                    1:04.63   2 
 11 Thomas, Lachelsie            0355 Greenvi                    1:04.87   3 
 12 Johnson, Lashauntrel         0355 Carolin                    1:08.97   3 
 13 Jones, Tamia                 0355 Jump St                    1:12.27   2 
 
Event 502  400 Meter Dash Young Women
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Nelson, Briana               0355 Quick S           56.64      55.38   10   
  2 Green, Christal              0355 Jump St           57.87      55.77    8   
  3 Thompson, Qwontajah          0355 Myrtle          1:00.84      58.62    6   
  4 Jackson, Tameka              Unattached             59.73      59.70    5   
  5 Edmond, Ashley               Unattached           1:01.81    1:01.64    4   
  6 Hill, Jamyya                 0355 Seneca          1:02.29    1:01.73    3   
  7 Love, Ciera                  Unattached           1:02.47    1:03.14    2   
  8 Sanderson, Nykeilia          0355 Low Cou         1:02.50    1:08.34    1   
 
Event 503  800 Meter Run Young Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Thomas, Lachelsie            0355 Greenvi                    2:42.34   10   
  2 Love, Ciera                  Unattached                      3:04.21    8   
 
Event 504  1500 Meter Run Young Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jackson, Tameka              Unattached                      5:13.10   10   
  2 Nethery, Caroline            0355 Carolin                    6:22.46    8   
 
Event 508  100 Meter Hurdles Young Women
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Morris, Sandi                0355 Rusty S                      15.27  -2.0  10   
  2 Davis, Christina             0355 Quick S                      15.45  -2.0   8   
  3 Wilson, Jemekia              0355 Quick S                      16.37  -2.0   6   
  4 Jenkins, Ysheka              0355 Greenvi                      16.88  -2.0   5   
  5 Matthews, Qwaneshia          0355 Palmett                      17.00  -2.0   4   
  6 Delts, Georgia               0355 Carolin                      17.77  -2.0   3   
  7 Coley, Kymbreana             0355 Palmett                      18.52  -2.0   2   
  8 Brown, Shaakira              0355 Low Cou                      21.56  -2.0   1   
 
Event 509  400 Meter Hurdles Young Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wilson, Jemekia              0355 Quick S                    1:06.57   10   
  2 Matthews, Qwaneshia          0355 Palmett                    1:06.72    8   
  3 Davis, Christina             0355 Quick S                    1:10.68    6   
  4 Delts, Georgia               0355 Carolin                    1:11.66    5   
  5 Coley, Kymbreana             0355 Palmett                    1:15.26    4   
  6 Pubentz, Kaitlin             Unattached                      1:15.47    3   
  7 Brown, Shaakira              0355 Low Cou                    1:17.67    2   
 
Event 510  4x100 Meter Relay Young Women
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 0355 Quick Striders  'A'                                       50.22   10   
     1) Wilson, Jemekia                 2) Davis, Christina               
     3) Dendy, Ebsalom                  4) Durham, Ruby                   
 
Event 513  High Jump Young Women
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Coley, Kymbreana             0355 Palmett                      1.42m    4-07.75  10   
 -- Watson, Julianne             0355 Summerv                         NH            
 
Event 514  Pole Vault Young Women
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Morris, Sandi                0355 Rusty S                      3.80m   12-05.50  10   
  2 Rummans, Angela              Unattached                       J3.80m   12-05.50   8   
  3 Riggs, Kimberleigh           Unattached                        3.50m   11-05.75   6   
  4 Harvin, Elizabeth            0355 Mt Plea                      3.05m   10-00.00   4.50
  4 Kwasnik, Breana              0355 Rusty S                      3.05m   10-00.00   4.50
  6 Loadholdt, Morgan            0355 Rusty S                      2.90m    9-06.25   3   
  7 Pitts, Leslie                0355 Rusty S                     J2.90m    9-06.25   2   
  8 Pubentz, Kaitlin             Unattached                        2.60m    8-06.25   0.50
  8 Jurewicz, Katie              Unattached                        2.60m    8-06.25   0.50
 10 Nobles, Jaclyn               0355 Rusty S                      2.45m    8-00.50 
 11 Patrick, Kaylynn             0355 Lojo Va                      2.00m    6-06.75 
 -- Dixson, Taylor               0355 Summerv                         NH            
 
Event 515  Long Jump Young Women
===============================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Emanuel, Keri                Unattached                        5.59m   2.6  18-04.25  10   
  2 Jones, Briauna               Unattached                        5.36m   0.8  17-07.00   8   
  3 Glover, RoShani              Unattached                        4.89m   0.8  16-00.50   6   
  4 Jones, Miosha                0355 Quick S                      4.75m  -1.3  15-07.00   5   
  5 Bellamy, Tabitha             0355 Carolin                      4.47m   1.2  14-08.00   4   
  6 Johnson, Lashauntrel         0355 Carolin                      4.46m  -1.0  14-07.75   3   
  7 Ford, Jessica                0355 Summerv                      4.14m   1.1  13-07.00   2   
  8 Watson, Julianne             0355 Summerv                      3.77m  -1.3  12-04.50   1   
  9 Guinyard, Iesha              0355 Classic                      3.24m  +0.0  10-07.75 
 
Event 516  Triple Jump Young Women
===============================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Emanuel, Keri                Unattached                       12.49m   0.6  40-11.75  10   
  2 Jones, Briauna               Unattached                       11.52m   1.8  37-09.50   8   
  3 Glover, RoShani              Unattached                       11.26m   1.2  36-11.50   6   
  4 Coley, Kymbreana             0355 Palmett                     10.43m   2.9  34-02.75   5   
  5 Jones, Miosha                0355 Quick S                      9.50m   1.2  31-02.00   4   
  6 Riggs, Kimberleigh           Unattached                        9.49m  +0.0  31-01.75   3   
  7 Malone, Erin                 0355 Quick S                      9.38m  +0.0  30-09.25   2   
  8 Bellamy, Tabitha             0355 Carolin                      9.25m   3.5  30-04.25   1   
 
Event 517  Shot Put 4kg Young Women
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Sullivan, Kaysee             0355 Mt Plea                     12.41m   40-08.75  10   
  2 Morris, Dyandra              0355 Seneca                      11.06m   36-03.50   8   
  3 Bell, Laquisha               0355 Cheraw                      10.09m   33-01.25   6   
  4 Grant, Phylicia              0355 Georget                      8.15m   26-09.00   5   
  5 Hughes, Malana               0355 Low Cou                      6.57m   21-06.75   4   
  6 McKinney, Teairra            0355 Greenvi                      5.55m   18-02.50   3   
  7 Anderson, Brittany           0355 Greenvi                      5.00m   16-05.00   2   
 
Event 518  Discus Throw 1kg Young Women
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Sullivan, Kaysee             0355 Mt Plea                     38.22m     125-05  10   
  2 Bell, Laquisha               0355 Cheraw                      27.38m      89-10   8   
  3 Stewart, Katharine           0355 Palmett                     26.47m      86-10   6   
  4 Grant, Phylicia              0355 Georget                     25.72m      84-04   5   
  5 Morris, Jelessa              0355 Seneca                      24.29m      79-08   4   
  6 Malone, Erin                 0355 Quick S                     17.26m      56-07   3   
 -- Hughes, Malana               0355 Low Cou                       FOUL            
 
Event 519  Javelin Throw 600g Young Women
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Stewart, Katharine           0355 Palmett                     22.01m      72-02  10   
 
Event 520  Hammer Throw Young Women
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Stewart, Katharine           0355 Palmett                     27.31m      89-07  10   
 
Event 550  100 Meter Dash Young Men
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Hopkins, Deonne              0355 Carolin                      11.08q  0.5  3 
  2 Wannamaker, Devin            0355 Carolin                      11.11q -0.5  2 
  3 Mackey, Garrick              Unattached                        11.45q  0.5  3 
  4 Murray, Kaishon              0355 Low Cou                      11.46q  0.2  1 
  5 White, Vance                 0355 Low Cou                      11.47q  0.2  1 
  6 Bennett, Trevon              0355 Low Cou                      11.54q -0.5  2 
  6 Carr, Raeford                0355 Low Cou                      11.54q  0.5  3 
  8 Childress, Trey              Unattached                        11.55q  0.2  1 
  9 Wilkinson, Dejon             Unattached                        11.60  -0.5  2 
 10 Jordan, Jerome               0355 Low Cou                      11.61  -0.5  2 
 10 Rose, Michael                Unattached                        11.61  -0.7  4 
 12 Jackson, Joshua              Unattached                        11.65   0.5  3 
 12 Harris, Domonique            0355 Low Cou                      11.65  -0.7  4 
 14 Harrison, Antonio            0355 Greenwo                      11.68   0.2  1 
 15 Benjamin, Sadaris            0355 Carolin                      11.76  -0.7  4 
 16 Jenkins, Ronald              0355 Low Cou                      12.00   0.5  3 
 17 Gilliard, Malcolm            0355 Summerv                      12.10  -0.7  4 
 18 Carter, Jarvis               0355 Low Cou                      12.30   0.2  1 
 19 Simmons, Tarrence            0355 Low Cou                      12.36  -0.5  2 
 20 Gleaton, Deante              0355 Seneca                       12.39   0.5  3 
 21 Osiecki, Cody                0355 Myrtle                       12.54  -0.5  2 
 22 Coley, Kelvin                0355 Palmett                      13.12  -0.5  2 
 
Event 550  100 Meter Dash Young Men
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Wannamaker, Devin            0355 Carolin           11.11      11.11  -2.2  10   
  2 Hopkins, Deonne              0355 Carolin           11.08      11.28  -2.2   8   
  3 Childress, Trey              Unattached             11.55      11.41  -2.2   6   
  4 Bennett, Trevon              0355 Low Cou           11.54      11.45  -2.2   5   
  5 White, Vance                 0355 Low Cou           11.47      11.61  -2.2   4   
  6 Murray, Kaishon              0355 Low Cou           11.46      11.61  -2.2   3    Judges Tie Break
  7 Carr, Raeford                0355 Low Cou           11.54      11.65  -2.2   2   
  8 Mackey, Garrick              Unattached             11.45      11.82  -2.2   1   
 
Event 551  200 Meter Dash Young Men
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
  1 Wannamaker, Devin            0355 Carolin                      21.98q -3.2  1 
  2 Hopkins, Deonne              0355 Carolin                      22.47q -0.1  5 
  3 Bennett, Trevon              0355 Low Cou                      22.69q  0.6  3 
  4 Williams, Tevin              0355 Low Cou                      22.76q -4.4  2 
  4 Childress, Trey              Unattached                        22.76q -0.1  6 
  6 Williams, Aubrey             0355 Palmett                      22.80q -4.4  2 
  7 Jeter, Jarad                 0355 Greenwo                      22.88q -0.1  5 
  8 Lipscomb, Deandra            0355 Quick S                      23.02q -0.1  5 
  9 Gilliard, Malcolm            0355 Summerv                      23.12  -0.1  6 
 10 Wilkinson, Dejon             Unattached                        23.13  -4.4  2 
 11 Jordan, Jerome               0355 Low Cou                      23.38  -3.2  1 
 12 Davis, Vernon                0355 Classic                      23.43  -4.4  2 
 13 White, Christopher           0355 Carolin                      23.45   1.8  4 
 14 White, Vance                 0355 Low Cou                      23.46  -3.2  1 
 15 Jones, Deandre               0355 Palmett                      23.48  -0.1  6 
 16 Carr, Raeford                0355 Low Cou                      23.54  -3.2  1 
 17 Benjamin, Sadaris            0355 Carolin                      24.32   0.6  3 
 18 Murray, Kaishon              0355 Low Cou                      24.38  -3.2  1 
 19 Edwards, Christopher         0355 Palmett                      24.47  -3.2  1 
 20 Carter, Jarvis               0355 Low Cou                      24.49  -0.1  5 
 21 Tisdale, Jeross              0355 Low Cou                      24.56   1.8  4 
 22 Jenkins, Ronald              0355 Low Cou                      25.01  -0.1  5 
 23 Sampson, Dashadre            0355 Myrtle                       25.03   1.8  4 
 24 Mackey, Garrick              Unattached                        25.05  -0.1  6 
 25 Jenkins, Justin              0355 Low Cou                      25.10  -0.1  6 
 26 Harmon, John                 0355 Carolin                      25.70  -4.4  2 
 27 Coley, Kelvin                0355 Palmett                      26.46  -0.1  5 
 28 Carter, Justin               0355 Greenvi                      29.02   0.6  3 
 
Event 551  200 Meter Dash Young Men
=====================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1 Wannamaker, Devin            0355 Carolin           21.98      22.00   0.9  10   
  2 Jeter, Jarad                 0355 Greenwo           22.88      22.68   0.9   8   
  3 Lipscomb, Deandra            0355 Quick S           23.02      22.77   0.9   6   
  4 Childress, Trey              Unattached             22.76      22.79   0.9   5   
  5 Williams, Aubrey             0355 Palmett           22.80      22.90   0.9   4   
  6 Williams, Tevin              0355 Low Cou           22.76      22.95   0.9   3   
  7 Bennett, Trevon              0355 Low Cou           22.69      22.96   0.9   2   
  8 Hopkins, Deonne              0355 Carolin           22.47      25.63   0.9   1   
 
Event 552  400 Meter Dash Young Men
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Jeter, Jarad                 0355 Greenwo                      50.56q  1 
  2 Lipscomb, Deandra            0355 Quick S                      50.85q  3 
  3 Knowlin, Kenneth             0355 Georget                      50.91q  2 
  4 Williams, Tevin              0355 Low Cou                      51.00q  1 
  5 Kinlaw, Devante              0355 Myrtle                       51.34q  4 
  6 Goldsmith, Daveon            0355 Myrtle                       51.75q  3 
  7 Davis, Vernon                0355 Classic                      51.81q  3 
  8 White, Christopher           0355 Carolin                      52.03q  3 
  9 Williams, Aubrey             0355 Palmett                      52.56   2 
 10 Jones, Deandre               0355 Palmett                      53.30   1 
 11 Harris, Domonique            0355 Low Cou                      53.43   3 
 12 Tisdale, Jeross              0355 Low Cou                      54.30   1 
 13 Edwards, Christopher         0355 Palmett                      55.00   4 
 14 Toney, Jkwan                 0355 Cheraw                       55.15   4 
 15 Jenkins, Justin              0355 Low Cou                      55.41   4 
 16 Graham, Rashaud              0355 Georget                      55.88   3 
 17 Simmons, Tarrence            0355 Low Cou                      55.99   2 
 18 Carter, Justin               0355 Greenvi                      56.49   2 
 19 Mackey, Garrick              Unattached                        56.91   1 
 20 Hughes, Dennis               0355 Cheraw                       58.50   3 
 21 Harmon, John                 0355 Carolin                      59.33   2 
 
Event 552  400 Meter Dash Young Men
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Jeter, Jarad                 0355 Greenwo           50.56      48.73   10   
  2 Lipscomb, Deandra            0355 Quick S           50.85      49.73    8   
  3 Knowlin, Kenneth             0355 Georget           50.91      49.90    6   
  4 Williams, Tevin              0355 Low Cou           51.00      50.22    5   
  5 Kinlaw, Devante              0355 Myrtle            51.34      50.39    4   
  6 Goldsmith, Daveon            0355 Myrtle            51.75      51.75    3   
  7 Davis, Vernon                0355 Classic           51.81      52.56    2   
  8 White, Christopher           0355 Carolin           52.03      53.54    1   
 
Event 553  800 Meter Run Young Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Knowlin, Kenneth             0355 Georget                    2:05.44   10   
  2 Goldsmith, Daveon            0355 Myrtle                     2:08.46    8   
  3 Graham, Rashaud              0355 Georget                    2:12.43    6   
  4 Jenkins, Justin              0355 Low Cou                    2:12.74    5   
  5 Carter, Justin               0355 Greenvi                    2:15.96    4   
  6 Everhart, James              0355 Palmett                    2:16.71    3   
  7 Jenerette, Christian         0355 Myrtle                     2:20.69    2   
  8 Hughes, Dennis               0355 Cheraw                     2:21.22    1   
  9 White, Darrayl               0355 Georget                    2:30.22  
 
Event 554  1500 Meter Run Young Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Goodnough, Jake              Unattached                      4:34.34   10   
  2 Everhart, James              0355 Palmett                    4:53.75    8   
  3 Hegwood, David               Unattached                      5:05.24    6   
  4 Green, Brandon               Unattached                      5:09.37    5   
  5 Jenerette, Christian         0355 Myrtle                     5:11.47    4   
  6 White, Desean                0355 Cheraw                     5:11.51    3   
  7 Karski, John-Micheal         0355 Carolin                    5:45.38    2   
 
Event 555  5000 Meter Run Young Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Goodnough, Jake              Unattached                     18:11.03   10   
  2 Hensel, Zachery              0355 Myrtle                    18:29.80    8   
  3 Hegwood, David               Unattached                     18:37.26    6   
  4 Green, Brandon               Unattached                     20:37.88    5   
  5 Johnson, Jeffrey             0355 Palmett                   24:15.31    4   
 
Event 556  2000 Meter Steeplechase Young Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Goodnough, Jake              Unattached                      6:59.23   10   
  2 McLeroy, Thomas              Unattached                      8:46.18    8   
 
Event 557  3000 Meter Race Walk Young Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hallman, Jonathan            Unattached                     16:08.17   10   
  2 Jacobs, James                0355 Classic                   27:22.35    8   
 
Event 558  110 Meter Hurdles Young Men
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Wallace, Desmond             0355 Carolin                      15.02  -2.0  10   
  2 Lake, Darren                 0355 Greenwo                      15.42  -2.0   8   
  3 Kinlaw, Devante              0355 Myrtle                       15.42  -2.0   6    Judges Tie Broken: T
  4 Corn, Langston               Unattached                        16.00  -2.0   5   
  5 Simmons, Jermaine            0355 Low Cou                      16.99  -2.0   4   
 
Event 559  400 Meter Hurdles Young Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kinlaw, Devante              0355 Myrtle                     1:00.08   10   
  2 Simmons, Jermaine            0355 Low Cou                    1:01.74    8   
  3 Corn, Langston               Unattached                      1:04.76    6   
  4 Wallace, Desmond             0355 Carolin                    1:06.41    5   
 
Event 560  4x100 Meter Relay Young Men
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 0355 Carolina Rockets  'A'                                     43.55   10   
     1) Benjamin, Sadaris               2) White, Christopher             
     3) Greene, Travaris                4) Hopkins, Deonne                
  2 0355 Greenwood Gazelles  'A'                                   44.37    8   
     1) Harrison, Antonio               2) Jeter, Jarad                   
     3) Sanders, Treyvon                4) Lake, Darren                   
  3 0355 Low Country Express TC  'A'                               44.41    6   
     1) Bennett, Trevon                 2) Gillis, Jovante                
     3) Harris, Domonique               4) Jordan, Jerome                 
  4 0355 Low Country Express TC  'B'                               45.10    5   
     1) Carr, Raeford                   2) Carter, Jarvis                 
     3) Kinlaw, Berlin                  4) Tisdale, Jeross                
 
Event 561  4x400 Meter Relay Young Men
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 0355 Greenwood Gazelles  'A'                                 3:37.91   10   
     1) Harrison, Antonio               2) Jeter, Jarad                   
     3) Killingsworth, Nicklaus         4) Lake, Darren                   
  2 0355 Georgetown Dusters  'A'                                 3:39.07    8   
     1) Graham, Rashaud                 2) Grayson, Alfred                
     3) Knowlin, Kenneth                4) Livingston, Sammy              
  3 0355 Low Country Express TC  'A'                             3:41.71    6   
     1) Harris, Domonique               2) Tisdale, Jeross                
     3) Jenkins, Justin                 4) Williams, Tevin                
  4 0355 Palmetto Track Field  'A'                               3:42.59    5   
     1) Chavous, Andrew                 2) Edwards, Christopher           
     3) Jones, Deandre                  4) Williams, Aubrey               
  5 0355 Low Country Express TC  'B'                             3:47.69    4   
     1) Simmons, Jermaine               2) Simmons, Tarrence              
     3) Carr, Raeford                   4) White, Vance                   
  6 0355 Myrtle Beach Track Field  'A'                           4:42.09    3   
     1) Chestnut, Isiah                 2) Goldsmith, Daveon              
     3) Jenerette, Christian            4) Kinlaw, Devante                
 
Event 563  High Jump Young Men
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Ferrell, Terrance            0355 Summerv                      1.82m    5-11.50  10   
  2 Adams, Kaylan                0355 Palmett                      1.72m    5-07.75   8   
  3 Gleaton, Deante              0355 Seneca                       1.62m    5-03.75   6   
  4 Eglen, John                  0355 Mt Plea                     J1.62m    5-03.75   5   
  5 McLean, Samuel               0355 Summerv                      1.57m    5-01.75   4   
  6 Buxton, Colin                0355 Palmett                      1.52m    4-11.75   3   
 
Event 564  Pole Vault Young Men
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Abernethy, Taylor            0355 Summerv                      4.55m   14-11.00  10   
  2 Squibbs, Brett               Unattached                       J4.55m   14-11.00   8   
  3 Cooper, Dylan                0355 Rusty S                      4.25m   13-11.25   6   
  4 Buxton, Colin                0355 Palmett                      4.10m   13-05.25   5   
  5 Cheung, William              0355 Rusty S                      3.95m   12-11.50   4   
  6 Nelsen, Derek                0355 Rusty S                      3.65m   11-11.75   3   
  7 Holliday, Justin             0355 Rusty S                     J3.65m   11-11.75   2   
  8 Cooks, John                  0355 Cheraw                       3.50m   11-05.75   1   
  9 James, Michael               0355 Rusty S                      3.35m   10-11.75 
  9 McCoy, Benjamin              0355 Rusty S                      3.35m   10-11.75 
  9 Ferguson, Matthew            0355 Palmett                      3.35m   10-11.75 
  9 Brown, Ethan                 Unattached                        3.35m   10-11.75 
 13 Knarich, Rickie              0355 Myrtle                       3.20m   10-06.00 
 14 Osiecki, Cody                0355 Myrtle                       2.75m    9-00.25 
 -- Gracia, Joseph               0355 Cheraw                          NH            
 -- Green, Zachary               0355 Myrtle                          NH            
 
Event 565  Long Jump Young Men
===============================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Jackson, Joshua              Unattached                        6.46m  -1.7  21-02.50  10   
  2 Greene, Travaris             0355 Carolin                      6.19m  +0.0  20-03.75   8   
  3 Ferrell, Terrance            0355 Summerv                      6.13m   0.8  20-01.50   6   
  4 Adams, Kaylan                0355 Palmett                     J6.13m   1.1  20-01.50   5   
  5 Wallace, Desmond             0355 Carolin                      6.08m  -1.0  19-11.50   4   
  6 McLean, Samuel               0355 Summerv                      5.80m  -1.7  19-00.50   3   
  7 Jones, Deandre               0355 Palmett                      5.78m  -1.0  18-11.75   2   
  8 Rose, Michael                Unattached                        5.54m  -0.5  18-02.25   1   
  9 Gleaton, Deante              0355 Seneca                       5.47m   0.6  17-11.50 
 10 Brown, Bryson                Unattached                        5.18m  -1.3  17-00.00 
 11 Davis, Vernon                0355 Classic                      4.92m  -1.8  16-01.75 
 
Event 566  Triple Jump Young Men
===============================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind           Points
===============================================================================================
  1 Wilkinson, Dejon             Unattached                       14.17m   0.1  46-06.00  10   
  2 Jackson, Joshua              Unattached                       13.05m   2.4  42-09.75   8   
  3 Adams, Kaylan                0355 Palmett                     12.78m   1.0  41-11.25   6   
  4 McLean, Samuel               0355 Summerv                     12.24m   1.0  40-02.00   5   
  5 Ferrell, Terrance            0355 Summerv                     11.96m  +0.0  39-03.00   4   
 
Event 567  Shot Put 12 lb. Young Men
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Goettee, Homer               0355 Summerv                     12.88m   42-03.25  10   
  2 Stevenson, Daniel            0355 Classic                     12.01m   39-05.00   8   
  3 Knarich, Rickie              0355 Myrtle                      11.42m   37-05.75   6   
  4 Bennett, John                0355 Low Cou                     11.36m   37-03.25   5   
  5 Green, Zachary               0355 Myrtle                       9.85m   32-03.75   4   
  6 Coley, Kelvin                0355 Palmett                      9.60m   31-06.00   3   
 
Event 568  Discus Throw 1.6kg Young Men
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Goettee, Homer               0355 Summerv                     37.55m     123-02  10   
  2 Stevenson, Daniel            0355 Classic                     36.30m     119-01   8   
  3 Jacobs, James                0355 Classic                     35.16m     115-04   6   
  4 Bennett, John                0355 Low Cou                     34.90m     114-06   5   
  5 McCoy, Benjamin              0355 Rusty S                     29.82m      97-10   4   
 
Event 569  Javelin Throw 800g Young Men
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Venning, Dezmon              0355 Mt Plea                     42.48m     139-04  10   
  2 Knarich, Rickie              0355 Myrtle                      37.37m     122-07   8   
  3 Green, Zachary               0355 Myrtle                      34.98m     114-09   6   
  4 Brachna, Pierce              Unattached                       32.95m     108-01   5   
  5 Goettee, Homer               0355 Summerv                     27.96m      91-09   4   
  6 Buxton, Colin                0355 Palmett                     27.83m      91-04   3   
  7 Jacobs, James                0355 Classic                     26.67m      87-06   2   
  8 Stevenson, Daniel            0355 Classic                     21.15m      69-05   1   
 
Event 570  Hammer Throw Young Men
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Jacobs, James                0355 Classic                     21.91m      71-10  10   
  2 Davis, Vernon                0355 Classic                     13.84m      45-05   8   
Nike Hershey Garden of Life Chobani UCS Gatorade Phoenix KT St. Vincent Normatec