Join/Renew Now

Results - USATF Ozark Association Junior Olympic Track & Field
Championships

6/26-27/2010 - Chesterfield, MO

Event 1  100 Meter Dash Sub-Bantam Girls
========================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Nelson, Nabria               0922 Blues T             17.02q  NWI  2 
  2 Collins, Rylee               0922 Blues T             17.33q  NWI  1 
  3 Shelton, Eve                 0922 Blues T             17.39q  NWI  2 
  4 Reed, Sanaa                  0922 Blues T             17.98q  NWI  2 
  5 Jones, Nkayla                0922 East St             18.12q  NWI  1 
  6 Brazile, Addison             0922 St Loui             19.12q  NWI  1 
  7 Pelly, Jailah                0922 East St             19.52q  NWI  1 
  8 Poe, Monique                 0922 East St             19.61q  NWI  1 
  9 Martin, Adria                0922 Blues T             19.90   NWI  1 
 10 Brown, Dejah                 0922 East St             21.02   NWI  2 
 11 Poole, Desire                0922 East St             21.09   NWI  2 
 12 Taylor, Kristine             0922 East St             22.06   NWI  2 
 13 Coleman, Zaria               0922 St Loui             23.20   NWI  1 
 
Event 1  100 Meter Dash Sub-Bantam Girls
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Nelson, Nabria               0922 Blues T             16.66   NWI 
  2 Collins, Rylee               0922 Blues T             16.99   NWI 
  3 Shelton, Eve                 0922 Blues T             17.02   NWI 
  4 Jones, Nkayla                0922 East St             18.14   NWI 
  5 Poe, Monique                 0922 East St             19.04   NWI 
  6 Pelly, Jailah                0922 East St             19.14   NWI 
  7 Brazile, Addison             0922 St Loui             19.40   NWI 
 
Event 2  200 Meter Dash Sub-Bantam Girls
=====================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1 Suber, Tya                   0922 Blues T             36.13q  NWI 
  2 Shelton, Eve                 0922 Blues T             37.36q  NWI 
  3 Collins, Rylee               0922 Blues T             37.60q  NWI 
  4 Reed, Sanaa                  0922 Blues T             39.96q  NWI 
  5 Kahn, Kiara                  0922 Blues T             40.66q  NWI 
  6 Martin, Adria                0922 Blues T             41.98q  NWI 
  7 Brown, Dejah                 0922 East St             45.96q  NWI 
  8 Howard, Marneece             0922 Blues T             46.81q  NWI 
 
Event 2  200 Meter Dash Sub-Bantam Girls
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Suber, Tya                   0922 Blues T             36.13   NWI 
  2 Shelton, Eve                 0922 Blues T             37.36   NWI 
  3 Collins, Rylee               0922 Blues T             37.60   NWI 
  4 Reed, Sanaa                  0922 Blues T             39.96   NWI 
  5 Kahn, Kiara                  0922 Blues T             40.66   NWI 
  6 Martin, Adria                0922 Blues T             41.98   NWI 
  7 Brown, Dejah                 0922 East St             45.96   NWI 
  8 Howard, Marneece             0922 Blues T             46.81   NWI 
 
Event 3  400 Meter Dash Sub-Bantam Girls
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Suber, Tya                   0922 Blues T           1:22.18q 
  2 Collins, Rylee               0922 Blues T           1:28.61q 
  3 Campbell, Akira              0922 St Loui           1:31.92q 
  4 Matthews, Sydney             0922 St Loui           1:34.10q 
  5 Reed, Sanaa                  0922 Blues T           1:40.00q 
 
Event 3  400 Meter Dash Sub-Bantam Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Suber, Tya                   0922 Blues T           1:22.18  
  2 Collins, Rylee               0922 Blues T           1:28.61  
  3 Campbell, Akira              0922 St Loui           1:31.92  
  4 Matthews, Sydney             0922 St Loui           1:34.10  
  5 Reed, Sanaa                  0922 Blues T           1:40.00  
 
Event 4  800 Meter Run Sub-Bantam Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Matthews, Sydney             0922 St Loui           3:38.00  
 
Event 7  4x100 Meter Relay Sub-Bantam Girls
================================================================
    Team                                                Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                 1:11.71q 
     1) Howard, Marneece                2) Nelson, Nabria                 
     3) Shelton, Eve                    4) Suber, Tya                     
  2 0922 East St Louis Community A  'A'                 1:16.73q 
     1) Jones, Nkayla                   2) Pelly, Jailah                  
     3) Poe, Monique                    4) Taylor, Kristine               
 
Event 10  Long Jump Sub-Bantam Girls
===============================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind          
===============================================================================
Finals
  1 Nelson, Nabria               0922 Blues T             2.87m   NWI   9-05.00 
  2 Campbell, Akira              0922 St Loui             2.22m   NWI   7-03.50 
  3 Martin, Adria                0922 Blues T             2.15m   NWI   7-00.75 
  4 Matthews, Sydney             0922 St Loui             2.09m   NWI   6-10.25 
  5 Jones, Nkayla                0922 East St             1.98m   NWI   6-06.00 
  6 Brown, Dejah                 0922 East St             1.82m   NWI   5-11.75 
  7 Poe, Monique                 0922 East St             1.78m   NWI   5-10.25 
  8 Taylor, Kristine             0922 East St             1.63m   NWI   5-04.25 
  9 Pelly, Jailah                0922 East St             1.35m   NWI   4-05.25 
 10 Poole, Desire                0922 East St             1.30m   NWI   4-03.25 
 11 Coleman, Zaria               0922 St Loui             1.24m   NWI   4-01.00 
 
Event 11  Shot Put Sub-Bantam Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Coleman, Zaria               0922 St Loui             3.00m    9-10.25 
 
Event 50  100 Meter Dash Sub-Bantam Boys
========================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Fulton, Jordon               0922 Blues T             15.32q  NWI  2 
  2 Campbell, Keshon             0922 St Loui             15.87q  NWI  2 
  3 Morris, Carrion              0922 Blues T             16.15q  NWI  1 
  4 Owens, Willie                0922 Blues T             17.81q  NWI  2 
  5 Sanford, Demarcus            0922 Blues T             17.92q  NWI  1 
  6 Taylor, Javon                0922 Dashers             18.07q  NWI  1 
  7 Watson, Kylen                0922 St Loui             18.39q  NWI  1 
  8 Cameron, Dorian              Unattached               19.20q  NWI  2 
  9 DiStaso-Hutchins, James      Unattached               20.87   NWI  2 
 10 Reed, Trevor                 0922 St Loui             22.40   NWI  1 
 
Event 50  100 Meter Dash Sub-Bantam Boys
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Fulton, Jordon               0922 Blues T             15.29   NWI 
  2 Campbell, Keshon             0922 St Loui             15.34   NWI 
  3 Morris, Carrion              0922 Blues T             16.01   NWI 
  4 Taylor, Javon                0922 Dashers             17.23   NWI 
  5 Owens, Willie                0922 Blues T             17.70   NWI 
  6 Sanford, Demarcus            0922 Blues T             17.87   NWI 
  7 Watson, Kylen                0922 St Loui             18.27   NWI 
 
Event 51  200 Meter Dash Sub-Bantam Boys
========================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Fulton, Jordon               0922 Blues T             32.77q  NWI  2 
  2 Phipps, Caden                0922 St Loui             33.54q  NWI  2 
  3 Campbell, Keshon             0922 St Loui             34.52q  NWI  1 
  4 Reed, Tarris                 0922 St Loui             35.98q  NWI  2 
  5 Sanford, Demarcus            0922 Blues T             37.42q  NWI  1 
  6 Smith, Dasean                0922 St Loui             38.12q  NWI  1 
  7 Owens, Willie                0922 Blues T             38.52q  NWI  2 
  8 Taylor, Javon                0922 Dashers             38.58q  NWI  2 
  9 Reed, Trevor                 0922 St Loui             41.41   NWI  2 
 10 Cameron, Dorian              Unattached               43.65   NWI  1 
 11 Watson, Kylen                0922 St Loui             48.53   NWI  1 
 
Event 51  200 Meter Dash Sub-Bantam Boys
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Fulton, Jordon               0922 Blues T             32.39   NWI 
  2 Campbell, Keshon             0922 St Loui             32.46   NWI 
  3 Phipps, Caden                0922 St Loui             33.85   NWI 
  4 Sanford, Demarcus            0922 Blues T             37.02   NWI 
  5 Smith, Dasean                0922 St Loui             38.19   NWI 
  6 Taylor, Javon                0922 Dashers             39.59   NWI 
  7 Owens, Willie                0922 Blues T             39.61   NWI 
 
Event 52  400 Meter Dash Sub-Bantam Boys
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Campbell, Keshon             0922 St Loui           1:16.67q  1 
  2 Phipps, Caden                0922 St Loui           1:16.93q  1 
  3 Reed, Tarris                 0922 St Loui           1:21.19q  2 
  4 Sanford, Demarcus            0922 Blues T           1:23.80q  2 
  5 Smith, Dasean                0922 St Loui           1:23.81q  2 
  6 Taylor, Javon                0922 Dashers           1:31.68q  1 
  7 Owens, Willie                0922 Blues T           1:31.92q  2 
  8 Holmes, Reginald             0922 St Loui           1:32.83q  2 
 
Event 52  400 Meter Dash Sub-Bantam Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Phipps, Caden                0922 St Loui           1:16.93  
  2 Campbell, Keshon             0922 St Loui           1:18.10  
  3 Reed, Tarris                 0922 St Loui           1:21.19  
  4 Sanford, Demarcus            0922 Blues T           1:22.44  
  5 Smith, Dasean                0922 St Loui           1:23.81  
  6 Taylor, Javon                0922 Dashers           1:31.68  
  7 Holmes, Reginald             0922 St Loui           1:32.83  
  8 Owens, Willie                0922 Blues T           1:33.37  
 
Event 53  800 Meter Run Sub-Bantam Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Phipps, Caden                0922 St Loui           3:12.02  
  2 Smith, Dasean                0922 St Loui           3:12.88  
  3 Holmes, Reginald             0922 St Loui           3:28.00  
 
Event 56  4x100 Meter Relay Sub-Bantam Boys
================================================================
    Team                                                Prelims 
================================================================
Preliminaries
 -- 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                      DQ  
     1) Fulton, Jordon                  2) Gordon, Makhai                 
     3) Morris, Carrion                 4) Williams, Taidrell             
 
Event 60  Shot Put Sub-Bantam Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
Finals
  1 DiStaso-Hutchins, James      Unattached               3.93m   12-10.75 
 
Event 61  Javelin Throw Sub-Bantam Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Cameron, Dorian              Unattached               6.92m      22-08 
 
Event 100  100 Meter Dash Bantam Girls
========================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Pearson, Zionn               0922 Blues T             14.91q  NWI  2 
  2 Frank, Danelle               0922 St Loui             15.46q  NWI  2 
  3 Walker, Jayla                0922 Blues T             15.63q  NWI  3 
  4 Martin, Deidra               0922 Blues T             16.37q  NWI  1 
  5 Phipps, Alexus               0922 St Loui             16.87q  NWI  3 
  6 Moore, Crystin               0922 St Loui             17.12q  NWI  2 
  7 Jackson-Morris, Nakayla      0922 Blues T             17.25q  NWI  1 
  8 Donloe, Jazmin               0922 East St             17.87q  NWI  1 
  9 Lanzy, Tiyanna               0922 East St             17.88   NWI  1 
 10 Poe, Tylor                   0922 East St             18.54   NWI  2 
 11 Morris, Sonya                0922 Blues T             18.66   NWI  3 
 12 Wells, Jaya                  0922 East St             18.89   NWI  3 
 13 Poole, Kaila                 0922 East St             21.14   NWI  1 
 
Event 100  100 Meter Dash Bantam Girls
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Pearson, Zionn               0922 Blues T             14.71   NWI 
  2 Frank, Danelle               0922 St Loui             15.45   NWI 
  3 Walker, Jayla                0922 Blues T             15.72   NWI 
  4 Martin, Deidra               0922 Blues T             16.76   NWI 
  5 Moore, Crystin               0922 St Loui             17.09   NWI 
  6 Donloe, Jazmin               0922 East St             17.55   NWI 
 
Event 101  200 Meter Dash Bantam Girls
========================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Pearson, Zionn               0922 Blues T             31.17q  NWI  2 
  2 Owens, Michelle              0922 St Loui             31.94q  NWI  1 
  3 Gregory, Breonna             0922 Blues T             32.16q  NWI  2 
  4 Galmore, Jhordin             0922 Blues T             32.31q  NWI  3 
  5 Tate, Mauriyoni              0922 Blues T             32.45q  NWI  1 
  6 Walker, Jayla                0922 Blues T             33.31q  NWI  2 
  7 Frank, Danelle               0922 St Loui             33.36q  NWI  3 
  8 Martin, Deidra               0922 Blues T             34.52q  NWI  3 
  9 Morris, McKinlee             0922 Blues T             34.74   NWI  2 
 10 Phipps, Alexus               0922 St Loui             35.22   NWI  2 
 11 Jackson-Morris, Nakayla      0922 Blues T             36.98   NWI  3 
 12 Moore, Crystin               0922 St Loui             37.53   NWI  3 
 13 Muckle, Amaria               0922 Kirkwoo             37.88   NWI  1 
 
Event 101  200 Meter Dash Bantam Girls
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Pearson, Zionn               0922 Blues T             30.54   NWI 
  2 Owens, Michelle              0922 St Loui             31.30   NWI 
  3 Gregory, Breonna             0922 Blues T             31.52   NWI 
  4 Tate, Mauriyoni              0922 Blues T             32.56   NWI 
  5 Galmore, Jhordin             0922 Blues T             32.97   NWI 
  6 Frank, Danelle               0922 St Loui             32.97   NWI 
  7 Walker, Jayla                0922 Blues T             33.29   NWI 
  8 Martin, Deidra               0922 Blues T             34.97   NWI 
 
Event 102  400 Meter Dash Bantam Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Galmore, Jhordin             0922 Blues T           1:14.03q  2 
  2 Montgomery, Nia              0922 St Loui           1:14.52q  1 
  3 Mathis, Maurica              0922 Blues T           1:16.04q  1 
  4 Holmes, Krysten              0922 St Loui           1:17.16q  2 
  5 Tate, Mauriyoni              0922 Blues T           1:17.40q  1 
  6 Carey, Dyamond               0922 Blues T           1:18.06q  2 
  7 Swope, Jania                 0922 Blues T           1:18.49q  1 
  8 Moore, Crystin               0922 St Loui           1:20.66q  1 
  9 Frank, Danelle               0922 St Loui           1:22.33   2 
 10 Sanford, Brielle             0922 Blues T           1:29.17   2 
 11 Poe, Tylor                   0922 East St           1:31.55   1 
 
Event 102  400 Meter Dash Bantam Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Galmore, Jhordin             0922 Blues T           1:13.16  
  2 Montgomery, Nia              0922 St Loui           1:14.52  
  3 Carey, Dyamond               0922 Blues T           1:16.06  
  4 Holmes, Krysten              0922 St Loui           1:17.16  
  5 Swope, Jania                 0922 Blues T           1:17.93  
  6 Mathis, Maurica              0922 Blues T           1:19.08  
  7 Moore, Crystin               0922 St Loui           1:21.95  
 -- Tate, Mauriyoni              0922 Blues T                DQ  
 
Event 103  800 Meter Run Bantam Girls
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Holmes, Krysten              0922 St Loui           3:02.95q 
  2 Carey, Dyamond               0922 Blues T           3:04.10q 
  3 Swope, Jania                 0922 Blues T           3:12.97q 
  4 Rainey, Ashley               0922 Blues T           3:20.06q 
  5 Heacock, Anna                Unattached             3:22.56q 
 
Event 103  800 Meter Run Bantam Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Holmes, Krysten              0922 St Loui           3:02.95  
  2 Carey, Dyamond               0922 Blues T           3:04.10  
  3 Swope, Jania                 0922 Blues T           3:12.97  
  4 Rainey, Ashley               0922 Blues T           3:20.06  
  5 Heacock, Anna                Unattached             3:22.56  
 
Event 104  1500 Meter Run Bantam Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Holmes, Krysten              0922 St Loui           6:08.81  
  2 Heacock, Anna                Unattached             6:21.59  
  3 Biemann, Emma                0922 St Char           6:27.00  
 
Event 105  1500 Meter Race Walk Bantam Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Rainey, Ashley               0922 Blues T          13:48.23  
 
Event 106  4x100 Meter Relay Bantam Girls
================================================================
    Team                                                Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                 1:03.29q 
     1) Gregory, Breonna                2) Martin, Deidra                 
     3) Mathis, Maurica                 4) Walker, Jayla                  
  2 0922 East St Louis Community A  'A'                 1:10.61q 
     1) Donloe, Jazmin                  2) Poe, Tylor                     
     3) Watts, Nautika                  4) Wells, Jaya                    
 
Event 106  4x100 Meter Relay Bantam Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
Finals
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                 1:03.29  
  2 0922 East St Louis Community A  'A'                 1:10.61  
 
Event 107  4x400 Meter Relay Bantam Girls
================================================================
    Team                                                Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                 5:20.31q 
     1) Carey, Dyamond                  2) Galmore, Jhordin               
     3) Swope, Jania                    4) Tate, Mauriyoni                
 
Event 107  4x400 Meter Relay Bantam Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
Finals
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                 5:20.31  
 
Event 108  High Jump Bantam Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Owens, Michelle              0922 St Loui             1.15m    3-09.25 
  2 Montgomery, Nia              0922 St Loui             1.02m    3-04.00 
  3 Morris, McKinlee             0922 Blues T             0.92m    3-00.25 
 
Event 109  Long Jump Bantam Girls
===============================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind          
===============================================================================
  1 Pearson, Zionn               0922 Blues T             4.03m   NWI  13-02.75 
  2 Montgomery, Nia              0922 St Loui             3.70m   NWI  12-01.75 
  3 Gregory, Breonna             0922 Blues T             3.30m   NWI  10-10.00 
  4 Owens, Michelle              0922 St Loui             3.23m   NWI  10-07.25 
  5 Mathis, Maurica              0922 Blues T             3.07m   NWI  10-01.00 
  6 Heacock, Anna                Unattached               2.96m   NWI   9-08.50 
  7 Phipps, Alexus               0922 St Loui             2.55m   NWI   8-04.50 
  8 Donloe, Jazmin               0922 East St             2.19m   NWI   7-02.25 
  9 Wells, Jaya                  0922 East St             1.69m   NWI   5-06.50 
 
Event 110  Shot Put 6 lb. Bantam Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Jackson-Morris, Nakayla      0922 Blues T             6.74m   22-01.50 
  2 Morris, McKinlee             0922 Blues T             5.39m   17-08.25 
  3 Morris, Sonya                0922 Blues T             5.27m   17-03.50 
  4 Poole, Kaila                 0922 East St             4.91m   16-01.50 
 
Event 150  100 Meter Dash Bantam Boys
========================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Brown, Alon                  0922 Blues T             14.86q  NWI  1 
  2 Hall, Carron                 0922 Blues T             14.92q  NWI  1 
  3 Yarbrough, Shamon            0922 Dashers             15.40q  NWI  2 
  4 Lang, Kalen                  0922 St Loui             15.63q  NWI  2 
  5 McDonald, Christian          0922 East St             15.70q  NWI  2 
  6 Powell, Isiah                0922 Blues T             16.04q  NWI  2 
  7 Welch, Rashad                0922 Blues T             17.75q  NWI  1 
  8 Love, Caleb                  0922 Blues T             18.65q  NWI  1 
 
Event 150  100 Meter Dash Bantam Boys
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Brown, Alon                  0922 Blues T             14.86   NWI 
  2 Hall, Carron                 0922 Blues T             14.99   NWI 
  3 Yarbrough, Shamon            0922 Dashers             15.64   NWI 
  4 McDonald, Christian          0922 East St             15.90   NWI 
  5 Powell, Isiah                0922 Blues T             15.92   NWI 
  6 Welch, Rashad                0922 Blues T             17.98   NWI 
 
Event 151  200 Meter Dash Bantam Boys
========================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Wallace, Joshua              0922 Blues T             30.92q  NWI  2 
  2 Collins, Alex                0922 Blues T             31.15q  NWI  1 
  3 Yarbrough, Shamon            0922 Dashers             32.25q  NWI  1 
  4 Lang, Kalen                  0922 St Loui             32.94q  NWI  1 
  5 Shahid, Mellve               0922 St Loui             33.60q  NWI  1 
  6 McDonald, Christian          0922 East St             33.62q  NWI  2 
  7 Powell, Isiah                0922 Blues T             35.51q  NWI  1 
  8 Welch, Rashad                0922 Blues T             35.93q  NWI  2 
  9 Watson, Cerry                0922 St Loui             38.76   NWI  2 
 10 Love, Caleb                  0922 Blues T             42.35   NWI  2 
 11 Branch, Jacobi               0922 East St             49.45   NWI  1 
 
Event 151  200 Meter Dash Bantam Boys
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Wallace, Joshua              0922 Blues T             30.32   NWI 
  2 Collins, Alex                0922 Blues T             30.72   NWI 
  3 Yarbrough, Shamon            0922 Dashers             32.48   NWI 
  4 Lang, Kalen                  0922 St Loui             32.49   NWI 
  5 McDonald, Christian          0922 East St             33.29   NWI 
  6 Powell, Isiah                0922 Blues T             34.33   NWI 
  7 Welch, Rashad                0922 Blues T             36.67   NWI 
 
Event 152  400 Meter Dash Bantam Boys
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Ruffin, Devin                0922 Blues T           1:13.67q  2 
  2 Lang, Kalen                  0922 St Loui           1:16.84q  2 
  3 Shahid, Mellve               0922 St Loui           1:17.40q  2 
  4 Yarbrough, Shamon            0922 Dashers           1:17.86q  2 
  5 Powell, Isiah                0922 Blues T           1:18.41q  2 
  6 Williams, Devaughn           0922 East St           1:18.83q  1 
  7 Watson, Cerry                0922 St Loui           1:21.26q  1 
  8 Welch, Rashad                0922 Blues T           1:22.09q  1 
 
Event 152  400 Meter Dash Bantam Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Ruffin, Devin                0922 Blues T           1:12.49  
  2 Williams, Devaughn           0922 East St           1:16.52  
  3 Lang, Kalen                  0922 St Loui           1:16.84  
  4 Powell, Isiah                0922 Blues T           1:17.25  
  5 Shahid, Mellve               0922 St Loui           1:17.40  
  6 Yarbrough, Shamon            0922 Dashers           1:17.86  
  7 Watson, Cerry                0922 St Loui           1:24.48  
  8 Welch, Rashad                0922 Blues T           1:28.30  
 
Event 153  800 Meter Run Bantam Boys
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Holmes, Aaron                0922 Blues T           2:48.32q 
  2 Watson, Cerry                0922 St Loui           3:20.53q 
 
Event 153  800 Meter Run Bantam Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Holmes, Aaron                0922 Blues T           2:48.32  
  2 Watson, Cerry                0922 St Loui           3:20.53  
 
Event 154  1500 Meter Run Bantam Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Holmes, Aaron                0922 Blues T           5:47.72  
  2 Collins, Alex                0922 Blues T           6:11.22  
 
Event 156  4x100 Meter Relay Bantam Boys
================================================================
    Team                                                Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                   58.06q 
     1) Brown, Alon                     2) Hall, Carron                   
     3) Ruffin, Devin                   4) Wallace, Joshua                
 
Event 156  4x100 Meter Relay Bantam Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
Finals
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                   58.06  
 
Event 157  4x400 Meter Relay Bantam Boys
================================================================
    Team                                                Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                 4:57.52q 
     1) Collins, Alex                   2) Holmes, Aaron                  
     3) Ruffin, Devin                   4) Wallace, Joshua                
 
Event 157  4x400 Meter Relay Bantam Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
Finals
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                 4:57.52  
 
Event 158  High Jump Bantam Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Williams, Devaughn           0922 East St             1.09m    3-06.75 
  2 Calhoun, Stephen             0922 Webster             1.06m    3-05.75 
 -- Branch, Jacobi               0922 East St                NH            
 
Event 159  Long Jump Bantam Boys
===============================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind          
===============================================================================
  1 Hall, Carron                 0922 Blues T             3.96m   NWI  13-00.00 
  2 Williams, Devaughn           0922 East St             3.92m   NWI  12-10.50 
  3 Brown, Alon                  0922 Blues T             3.87m   NWI  12-08.50 
  4 Calhoun, Stephen             0922 Webster             3.51m   NWI  11-06.25 
  5 Love, Caleb                  0922 Blues T             3.50m   NWI  11-05.75 
  6 Morris, Carrion              0922 Blues T             3.09m   NWI  10-01.75 
  7 Branch, Jacobi               0922 East St             2.82m   NWI   9-03.00 
  8 McDonald, Christian          0922 East St             2.62m   NWI   8-07.25 
 
Event 160  Shot Put 6 lb. Bantam Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Calhoun, Stephen             0922 Webster             5.93m   19-05.50 
 
Event 200  100 Meter Dash Midget Girls
========================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Fletcher, Raven              0922 Blues T             13.49q  NWI  1 
  2 Cato, Octavia                0922 Blues T             13.54q  NWI  1 
  3 Fulton, Symiah               0922 Blues T             13.58q  NWI  3 
  4 Madison, Maya                0922 Blues T             13.94q  NWI  1 
  5 Hutchins, Sydney             0922 Blues T             14.11q  NWI  3 
  6 Williams, Raven              0922 East St             14.97q  NWI  1 
  7 Moore, Nicquay               0922 East St             15.01q  NWI  2 
  8 Bailey, Kayla                0922 St Char             15.02q  NWI  2 
  9 Echols, Tatiana              Unattached               15.10   NWI  3 
 10 Berry, Kenyanna              0922 East St             15.32   NWI  3 
 11 Jones, Ashley                0922 Blues T             15.84   NWI  2 
 12 Walker, Kayla                0922 East St             16.10   NWI  1 
 13 Handy, McKenzie              0922 East St             16.11   NWI  1 
 14 Lemmon, Samantha             Unattached               16.39   NWI  2 
 15 Grimshaw, Jillian            Unattached               16.44   NWI  2 
 16 Malone, Cydni                0922 East St             16.95   NWI  3 
 
Event 200  100 Meter Dash Midget Girls
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Fulton, Symiah               0922 Blues T             13.47   NWI 
  2 Fletcher, Raven              0922 Blues T             13.56   NWI 
  3 Cato, Octavia                0922 Blues T             13.91   NWI 
  4 Madison, Maya                0922 Blues T             14.03   NWI 
  5 Williams, Raven              0922 East St             14.74   NWI 
  6 Bailey, Kayla                0922 St Char             14.90   NWI 
  7 Moore, Nicquay               0922 East St             14.95   NWI 
 
Event 201  200 Meter Dash Midget Girls
========================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Fulton, Symiah               0922 Blues T             28.04q  NWI  3 
  2 Cato, Octavia                0922 Blues T             28.50q  NWI  2 
  3 Fletcher, Raven              0922 Blues T             28.68q  NWI  1 
  4 Madison, Maya                0922 Blues T             28.93q  NWI  3 
  5 Vanzant, Alita               0922 Blues T             30.60q  NWI  2 
  6 Williams, Raven              0922 East St             31.13q  NWI  2 
  7 Moore, Nicquay               0922 East St             31.35q  NWI  1 
  8 Hutchins, Sydney             0922 Blues T             31.89q  NWI  3 
  9 Bailey, Kayla                0922 St Char             32.00   NWI  2 
 10 Putman, Doris                0922 Blues T             32.28   NWI  3 
 11 Skelton, Breanna             Unattached               32.50   NWI  1 
 12 Grimshaw, Jillian            Unattached               34.56   NWI  1 
 13 Handy, McKenzie              0922 East St             34.86   NWI  1 
 14 Lemmon, Samantha             Unattached               35.06   NWI  3 
 15 Malone, Cydni                0922 East St             36.09   NWI  3 
 16 Matthews, Lindsay            0922 St Loui             37.54   NWI  2 
 
Event 201  200 Meter Dash Midget Girls
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Cato, Octavia                0922 Blues T             27.64   NWI 
  2 Fulton, Symiah               0922 Blues T             27.80   NWI 
  3 Fletcher, Raven              0922 Blues T             27.92   NWI 
  4 Madison, Maya                0922 Blues T             29.08   NWI 
  5 Vanzant, Alita               0922 Blues T             30.75   NWI 
  6 Williams, Raven              0922 East St             31.52   NWI 
 
Event 202  400 Meter Dash Midget Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Keltee, Lajeanai             0922 East St           1:10.06q  2 
  2 Whitfield, Ranekka           0922 Blues T           1:10.66q  1 
  3 Vanzant, Alita               0922 Blues T           1:11.20q  1 
  4 Skelton, Breanna             Unattached             1:13.89q  1 
  5 Knox, Domonique              0922 Blues T           1:15.95q  2 
  6 Dahl, Shannon                0922 St Char           1:16.37q  2 
  7 Whitted, Valerie             0922 St Loui           1:17.02q  1 
  8 Lemmon, Samantha             Unattached             1:17.08q  1 
  9 Hutchins, Sydney             0922 Blues T           1:21.79   1 
 10 Matthews, Lindsay            0922 St Loui           1:23.39   2 
 11 Reynolds, Anisa              0922 Blues T           1:27.13   1 
 
Event 202  400 Meter Dash Midget Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Keltee, Lajeanai             0922 East St           1:06.68  
  2 Vanzant, Alita               0922 Blues T           1:10.33  
  3 Whitfield, Ranekka           0922 Blues T           1:10.36  
  4 Skelton, Breanna             Unattached             1:13.89  
  5 Knox, Domonique              0922 Blues T           1:15.46  
  6 Dahl, Shannon                0922 St Char           1:16.37  
  7 Lemmon, Samantha             Unattached             1:17.08  
  8 Whitted, Valerie             0922 St Loui           1:18.83  
 
Event 203  800 Meter Run Midget Girls
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Knox, Domonique              0922 Blues T           2:58.38q 
  2 Whitted, Valerie             0922 St Loui           3:11.88q 
  3 Matthews, Lindsay            0922 St Loui           3:20.24q 
 
Event 203  800 Meter Run Midget Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Knox, Domonique              0922 Blues T           2:58.38  
  2 Whitted, Valerie             0922 St Loui           3:11.88  
  3 Matthews, Lindsay            0922 St Loui           3:20.24  
 
Event 204  1500 Meter Run Midget Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Stone, Heather               0922 Kirkwoo           6:01.38  
  2 Whitted, Valerie             0922 St Loui           7:08.40  
 
Event 205  3000 Meter Run Midget Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Isom, Amanda                 Unattached            13:24.73  
  2 Brazile, Emerson             0922 St Loui          13:58.19  
 
Event 206  1500 Meter Race Walk Midget Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Reynolds, Anisa              0922 Blues T          12:16.67  
 
Event 207  80 Meter Hurdles Midget Girls
=====================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1 Jones, Destiny               0922 East St             16.17q  NWI 
  2 Keltee, Lajeanai             0922 East St             17.50q  NWI 
 
Event 207  80 Meter Hurdles Midget Girls
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Jones, Destiny               0922 East St             16.17   NWI 
  2 Keltee, Lajeanai             0922 East St             17.50   NWI 
 
Event 208  4x100 Meter Relay Midget Girls
================================================================
    Team                                                Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                   51.69q 
     1) Cato, Octavia                   2) Fletcher, Raven                
     3) Fulton, Symiah                  4) Madison, Maya                  
  2 0922 East St Louis Community A  'A'                   57.85q 
     1) Keltee, Lajeanai                2) Moore, Nicquay                 
     3) Williams, Raven                 4) Wilson, Donnaca                
 -- 0922 East St Louis Community A  'B'                      DQ  
     1) Berry, Kenyanna                 2) Buford, Takyra                 
     3) Handy, McKenzie                 4) Walker, Kayla                  
 
Event 208  4x100 Meter Relay Midget Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
Finals
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                   51.69  
  2 0922 East St Louis Community A  'A'                   57.85  
 
Event 209  4x400 Meter Relay Midget Girls
================================================================
    Team                                                Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                 5:04.73q 
     1) Knox, Domonique                 2) Putman, Doris                  
     3) Vanzant, Alita                  4) Whitfield, Ranekka             
 
Event 209  4x400 Meter Relay Midget Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
Finals
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                 5:04.73  
 
Event 211  High Jump Midget Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Elliott, Lailah              0922 St Loui             1.37m    4-06.00 
  2 Dahl, Shannon                0922 St Char             1.20m    3-11.25 
 
Event 212  Long Jump Midget Girls
===============================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind          
===============================================================================
  1 Elliott, Lailah              0922 St Loui             3.94m   NWI  12-11.25 
  2 Dahl, Shannon                0922 St Char             3.48m   NWI  11-05.00 
  3 Echols, Tatiana              Unattached               3.45m   NWI  11-04.00 
  3 Jones, Destiny               0922 East St             3.45m   NWI  11-04.00 
  5 Bailey, Kayla                0922 St Char             3.43m   NWI  11-03.00 
  6 Berry, Kenyanna              0922 East St             3.28m   NWI  10-09.25 
  7 Walker, Kayla                0922 East St             2.79m   NWI   9-02.00 
  8 Malone, Cydni                0922 East St             2.59m   NWI   8-06.00 
  9 Buford, Takyra               0922 East St             2.41m   NWI   7-11.00 
 
Event 213  Shot Put 6 lb. Midget Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Rivera, Sophia               0922 Webster             7.67m   25-02.00 
  2 Poole, Jazzmine              0922 East St             7.03m   23-00.75 
  3 Campbell, Samantha           0922 East St             7.01m   23-00.00 
 
Event 214  Discus Throw 1kg Midget Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Rivera, Sophia               0922 Webster            18.00m      59-01 
  2 Campbell, Samantha           0922 East St            16.92m      55-06 
  3 Poole, Jazzmine              0922 East St            16.66m      54-08 
 
Event 215  Javelin Throw 300g Midget Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Rivera, Sophia               0922 Webster            23.28m      76-04 
  2 Campbell, Samantha           0922 East St            16.00m      52-06 
  3 Poole, Jazzmine              0922 East St            15.16m      49-09 
 
Event 250  100 Meter Dash Midget Boys
========================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Ware, Corey                  0922 St Loui             13.31q  NWI  1 
  2 Bonds, Damon                 Unattached               13.37q  NWI  1 
  3 Uylless, Thomas              0922 St Loui             13.73q  NWI  1 
  4 Fredericks, Wayman           0922 St Loui             14.36q  NWI  2 
  5 Brown, Adrian                0922 Blues T             14.69q  NWI  1 
  6 Leach, Tyon                  0922 East St             14.85q  NWI  1 
  7 Stevenson, Erion             0922 Blues T             14.86q  NWI  2 
  8 Holt, Deuntez                0922 Webster             15.18q  NWI  2 
  9 Harvey, Marcus               0922 Blues T             15.54   NWI  2 
 
Event 250  100 Meter Dash Midget Boys
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Ware, Corey                  0922 St Loui             13.29   NWI 
  2 Bonds, Damon                 Unattached               13.40   NWI 
  3 Uylless, Thomas              0922 St Loui             13.46   NWI 
  4 Brown, Adrian                0922 Blues T             14.50   NWI 
  5 Stevenson, Erion             0922 Blues T             14.88   NWI 
  6 Leach, Tyon                  0922 East St             15.09   NWI 
  7 Holt, Deuntez                0922 Webster             15.11   NWI 
 
Event 251  200 Meter Dash Midget Boys
========================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Ware, Corey                  0922 St Loui             27.85q  NWI  1 
  2 Bonds, Damon                 Unattached               28.52q  NWI  1 
  3 Dorsey, Jaylin               0922 Blues T             29.02q  NWI  2 
  4 Foster, Bradey               0922 Blues T             29.52q  NWI  2 
  5 Harvey, Marcus               0922 Blues T             31.29q  NWI  1 
  6 Leach, Tyon                  0922 East St             31.53q  NWI  2 
  7 Hall, Christopher            0922 Blues T             31.53q  NWI  2 
  8 Holt, Deuntez                0922 Webster             32.26q  NWI  1 
  9 Brown, Adrian                0922 Blues T             32.59   NWI  2 
 10 Matthews, Ken                0922 St Loui             38.03   NWI  2 
 
Event 251  200 Meter Dash Midget Boys
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Ware, Corey                  0922 St Loui             28.51   NWI 
  2 Bonds, Damon                 Unattached               28.58   NWI 
  3 Dorsey, Jaylin               0922 Blues T             28.98   NWI 
  4 Foster, Bradey               0922 Blues T             29.36   NWI 
  5 Harvey, Marcus               0922 Blues T             31.19   NWI 
  6 Leach, Tyon                  0922 East St             31.32   NWI 
  7 Hall, Christopher            0922 Blues T             31.67   NWI 
  8 Holt, Deuntez                0922 Webster             33.03   NWI 
 
Event 252  400 Meter Dash Midget Boys
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Shaw-Reed, Nick              0922 Blues T           1:01.93q  2 
  2 Spann, Corice                0922 St Loui           1:02.38q  2 
  3 Dorsey, Jaylin               0922 Blues T           1:02.99q  2 
  4 Ricks, Nicholas              0922 St Loui           1:03.85q  1 
  5 Holt, Jermaine               0922 Blues T           1:04.01q  1 
  6 Pease, Bryce                 0922 St Loui           1:06.68q  1 
  7 Matthews, Ken                0922 St Loui           1:27.80q  2 
 
Event 252  400 Meter Dash Midget Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Shaw-Reed, Nick              0922 Blues T           1:01.19  
  2 Spann, Corice                0922 St Loui           1:01.84  
  3 Dorsey, Jaylin               0922 Blues T           1:02.21  
  4 Holt, Jermaine               0922 Blues T           1:04.99  
  5 Pease, Bryce                 0922 St Loui           1:06.09  
  6 Ricks, Nicholas              0922 St Loui           1:07.51  
  7 Matthews, Ken                0922 St Loui           1:27.80  
 
Event 253  800 Meter Run Midget Boys
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Shaw-Reed, Nick              0922 Blues T           2:35.71q 
  2 Ricks, Nicholas              0922 St Loui           2:37.81q 
  3 Wulf, Clayton                0922 Kirkwoo           2:47.03q 
  4 Matthews, Ken                0922 St Loui           3:14.18q 
 
Event 253  800 Meter Run Midget Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Shaw-Reed, Nick              0922 Blues T           2:35.71  
  2 Ricks, Nicholas              0922 St Loui           2:37.81  
  3 Wulf, Clayton                0922 Kirkwoo           2:47.03  
  4 Matthews, Ken                0922 St Loui           3:14.18  
 
Event 254  1500 Meter Run Midget Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Butler, Eric                 0922 St Loui           5:21.16  
  2 Wulf, Clayton                0922 Kirkwoo           5:46.50  
 
Event 255  3000 Meter Run Midget Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Ragan, Benjamin              0922 St Loui          12:21.17  
 
Event 257  80 Meter Hurdles Midget Boys
=====================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1 Foster, Bradey               0922 Blues T             15.20q  NWI 
  2 Conway, Dyllan               0922 Blues T             15.28q  NWI 
 
Event 257  80 Meter Hurdles Midget Boys
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Foster, Bradey               0922 Blues T             15.20   NWI 
  2 Conway, Dyllan               0922 Blues T             15.28   NWI 
 
Event 258  4x100 Meter Relay Midget Boys
================================================================
    Team                                                Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 0922 St Louis Express TC  'A'                         52.37q 
     1) Fredericks, Wayman              2) Spann, Corice                  
     3) Uylless, Thomas                 4) Ware, Corey                    
  2 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                   59.99q 
     1) Conway, Dyllan                  2) Hall, Christopher              
     3) Holt, Jermaine                  4) Stevenson, Erion               
 
Event 258  4x100 Meter Relay Midget Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
Finals
  1 0922 St Louis Express TC  'A'                         52.37  
  2 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                   59.99  
 
Event 259  4x400 Meter Relay Midget Boys
================================================================
    Team                                                Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                 4:26.25q 
     1) Dorsey, Jaylin                  2) Foster, Bradey                 
     3) Holt, Jermaine                  4) Shaw-Reed, Nick                
  2 0922 St Louis Express TC  'A'                       4:39.38q 
     1) Fredericks, Wayman              2) Ricks, Nicholas                
     3) Spann, Corice                   4) Uylless, Thomas                
 
Event 259  4x400 Meter Relay Midget Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
Finals
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                 4:26.25  
  2 0922 St Louis Express TC  'A'                       4:39.38  
 
Event 261  High Jump Midget Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Holt, Deuntez                0922 Webster             1.11m    3-07.75 
 
Event 262  Long Jump Midget Boys
===============================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind          
===============================================================================
  1 Bonds, Damon                 Unattached               4.42m   NWI  14-06.00 
  2 Conway, Dyllan               0922 Blues T             4.19m   NWI  13-09.00 
  3 Hall, Christopher            0922 Blues T             4.10m   NWI  13-05.50 
  4 Stevenson, Erion             0922 Blues T             3.99m   NWI  13-01.25 
  5 Harvey, Marcus               0922 Blues T             3.96m   NWI  13-00.00 
  6 Brown, Adrian                0922 Blues T             3.39m   NWI  11-01.50 
  7 Leach, Tyon                  0922 East St             2.30m   NWI   7-06.50 
 
Event 263  Shot Put 6 lb. Midget Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Robinson, Kaylin             0922 Blues T             9.85m   32-03.75 
  2 White, Daniel                0922 St Char             8.02m   26-03.75 
  3 Keltee, William              0922 East St             7.04m   23-01.25 
 
Event 264  Discus Throw 1kg Midget Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Robinson, Kaylin             0922 Blues T            24.09m      79-00 
  2 White, Daniel                0922 St Char            18.07m      59-03 
  3 Keltee, William              0922 East St            17.29m      56-09 
 
Event 265  Javelin Throw 300g Midget Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 White, Daniel                0922 St Char            23.53m      77-02 
  2 Keltee, William              0922 East St            10.79m      35-05 
 
Event 300  100 Meter Dash Youth Girls
========================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Williams, Philicia           0922 East St             13.49q  NWI  1 
  2 McNamee, Nyja                0922 East St             13.53q  NWI  3 
  3 Suber, Jasmyne               0922 Blues T             13.75q  NWI  2 
  4 Wright, Taysha               0922 Blues T             13.77q  NWI  2 
  5 Harvey, Kiana                0922 Blues T             13.86q  NWI  3 
  6 Torbert, Devyn               Unattached               13.97q  NWI  1 
  7 Foster, Taylor               Unattached               14.05q  NWI  1 
  8 Holt, Briana                 0922 Blues T             14.17q  NWI  3 
  9 Smith, Sydney                Unattached               14.24   NWI  1 
 10 Small, Jordan                Unattached               14.27   NWI  2 
 11 Anderson, Demetria           0922 Blues T             14.45   NWI  3 
 12 Schmitz, Emilys              Unattached               14.90   NWI  1 
 13 Anderson, Areaiona           0922 St Loui             15.20   NWI  2 
 14 Cross, Monikah               0922 St Loui             15.21   NWI  1 
 15 Owens, Jessica               0922 Blues T             15.31   NWI  3 
 16 Bryant, Brittany             0922 Blues T             15.72   NWI  3 
 17 Baylor, Kiana                0922 Blues T             16.26   NWI  2 
 
Event 300  100 Meter Dash Youth Girls
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 McNamee, Nyja                0922 East St             13.26   NWI 
  2 Williams, Philicia           0922 East St             13.38   NWI 
  3 Wright, Taysha               0922 Blues T             13.42   NWI 
  4 Suber, Jasmyne               0922 Blues T             13.70   NWI 
  5 Harvey, Kiana                0922 Blues T             13.73   NWI 
  6 Holt, Briana                 0922 Blues T             13.75   NWI 
  7 Torbert, Devyn               Unattached               13.84   NWI 
  8 Foster, Taylor               Unattached               14.80   NWI 
 
Event 301  200 Meter Dash Youth Girls
========================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 McNamee, Nyja                0922 East St             27.30q  NWI  4 
  2 Holt, Briana                 0922 Blues T             27.69q  NWI  1 
  3 Sunkett, Taylor              0922 East St             27.82q  NWI  1 
  4 Wright, Taysha               0922 Blues T             27.85q  NWI  1 
  5 Suber, Jasmyne               0922 Blues T             28.12q  NWI  4 
  6 Franklin, Kamira             0922 Blues T             28.12q  NWI  3 
  7 Williams, Philicia           0922 East St             28.36q  NWI  2 
  8 Harvey, Kiana                0922 Blues T             28.41q  NWI  4 
  9 Torbert, Devyn               Unattached               28.47   NWI  4 
 10 Smith, Sydney                Unattached               29.30   NWI  1 
 11 Foster, Taylor               Unattached               29.36   NWI  3 
 12 Johnson, Cortnee             0922 Blues T             30.48   NWI  2 
 13 Cross, Monikah               0922 St Loui             31.01   NWI  2 
 14 Anderson, Areaiona           0922 St Loui             32.19   NWI  4 
 15 Owens, Jessica               0922 Blues T             32.31   NWI  2 
 16 Townson, Devonna             0922 Blues T             32.31   NWI  4 
 17 Bryant, Brittany             0922 Blues T             33.54   NWI  2 
 
Event 301  200 Meter Dash Youth Girls
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 McNamee, Nyja                0922 East St             26.81   NWI 
  2 Franklin, Kamira             0922 Blues T             27.16   NWI 
  3 Sunkett, Taylor              0922 East St             27.52   NWI 
  4 Suber, Jasmyne               0922 Blues T             27.86   NWI 
  5 Holt, Briana                 0922 Blues T             28.04   NWI 
  6 Harvey, Kiana                0922 Blues T             28.07   NWI 
  7 Wright, Taysha               0922 Blues T             28.15   NWI 
  8 Williams, Philicia           0922 East St             28.86   NWI 
 
Event 302  400 Meter Dash Youth Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Suber, Farrah                0922 Blues T           1:00.54q  1 
  2 Sunkett, Taylor              0922 East St           1:02.52q  2 
  3 Franklin, Kamira             0922 Blues T           1:02.77q  1 
  4 Torbert, Devyn               Unattached             1:03.86q  2 
  5 Hahn, Samantha               Unattached             1:04.37q  1 
  6 Fossett, Dejaynae            0922 East St           1:07.36q  1 
  7 Johnson, Cortnee             0922 Blues T           1:08.45q  2 
  8 Foster, Taylor               Unattached             1:10.62q  1 
  9 Anderson, Areaiona           0922 St Loui           1:12.99   1 
 
Event 302  400 Meter Dash Youth Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Suber, Farrah                0922 Blues T           1:00.05  
  2 Franklin, Kamira             0922 Blues T           1:01.75  
  3 Sunkett, Taylor              0922 East St           1:02.55  
  4 Hahn, Samantha               Unattached             1:04.25  
  5 Torbert, Devyn               Unattached             1:04.51  
  6 Fossett, Dejaynae            0922 East St           1:09.28  
  7 Foster, Taylor               Unattached             1:14.90  
 -- Johnson, Cortnee             0922 Blues T                DQ  
 
Event 303  800 Meter Run Youth Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Campbell, Rachel             0922 East St           2:35.56q  2 
  2 Fossett, Dejaynae            0922 East St           2:40.86q  1 
  3 Suber, Farrah                0922 Blues T           2:41.70q  1 
  4 McNeal, Nyjae                0922 East St           2:52.52q  2 
  5 Johnson, Cortnee             0922 Blues T           2:52.62q  2 
  6 Hodspeth, Precious           0922 East St           2:52.85q  2 
  7 Smithey, Kaitlin             Unattached             3:01.44q  1 
 
Event 303  800 Meter Run Youth Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Campbell, Rachel             0922 East St           2:35.56  
  2 Fossett, Dejaynae            0922 East St           2:40.86  
  3 Suber, Farrah                0922 Blues T           2:41.70  
  4 McNeal, Nyjae                0922 East St           2:52.52  
  5 Johnson, Cortnee             0922 Blues T           2:52.62  
  6 Hodspeth, Precious           0922 East St           2:52.85  
  7 Smithey, Kaitlin             Unattached             3:01.44  
 
Event 304  1500 Meter Run Youth Girls
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Campbell, Rachel             0922 East St           5:36.27Q 
  2 McNeal, Nyjae                0922 East St           6:13.81Q 
 
Event 304  1500 Meter Run Youth Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Campbell, Rachel             0922 East St           5:36.27  
  2 McNeal, Nyjae                0922 East St           6:13.81  
 
Event 307  100 Meter Hurdles Youth Girls
=====================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1 Dowell, Kristen              Unattached               14.00q  NWI 
  2 Powell, Dynesha              0922 East St             14.44q  NWI 
  3 Smithey, Kaitlin             Unattached               17.00q  NWI 
  4 Anderson, Demetria           0922 Blues T             23.69q  NWI 
 
Event 307  100 Meter Hurdles Youth Girls
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Dowell, Kristen              Unattached               14.00   NWI 
  2 Powell, Dynesha              0922 East St             14.44   NWI 
  3 Smithey, Kaitlin             Unattached               17.00   NWI 
  4 Anderson, Demetria           0922 Blues T             23.69   NWI 
 
Event 308  200 Meter Hurdles Youth Girls
=====================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1 Powell, Dynesha              0922 East St             30.64q  NWI 
  2 Anderson, Demetria           0922 Blues T             32.17q  NWI 
  3 Smithey, Kaitlin             Unattached               34.03q  NWI 
  4 Lawson, Tonette              0922 East St             34.03q  NWI 
 
Event 308  200 Meter Hurdles Youth Girls
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Powell, Dynesha              0922 East St             30.64   NWI 
  2 Anderson, Demetria           0922 Blues T             32.17   NWI 
  3 Smithey, Kaitlin             Unattached               34.03   NWI 
  3 Lawson, Tonette              0922 East St             34.03   NWI 
 
Event 309  4x100 Meter Relay Youth Girls
================================================================
    Team                                                Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 0922 East St Louis Community A  'A'                   51.30q 
     1) McNamee, Nyja                   2) Powell, Dynesha                
     3) Sunkett, Taylor                 4) Thomas, Dasha                  
     5) Williams, Philicia              6)                                
  2 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                   51.37q 
     1) Holt, Briana                    2) Suber, Jasmyne                 
     3) Thompson, Taylor                4) Wright, Taysha                 
  3 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'B'                   53.02q 
     1) Baylor, Kiana                   2) Franklin, Kamira               
     3) Harris, Kayla                   4) Harvey, Kiana                  
     5) Owens, Jessica                  6)                                
 
Event 309  4x100 Meter Relay Youth Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
Finals
  1 0922 East St Louis Community A  'A'                   51.30  
  2 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                   51.37  
  3 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'B'                   53.02  
 
Event 310  4x400 Meter Relay Youth Girls
================================================================
    Team                                                Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                 4:15.50q 
     1) Baylor, Kiana                   2) Franklin, Kamira               
     3) Holt, Briana                    4) Johnson, Cortnee               
     5) Suber, Jasmyne                  6)                                
  2 0922 East St Louis Community A  'A'                 4:15.57q 
     1) McNamee, Nyja                   2) Powell, Dynesha                
     3) Sunkett, Taylor                 4) Thomas, Dasha                  
     5) Williams, Philicia              6)                                
  3 0922 East St Louis Community A  'B'                 4:33.54q 
     1) Campbell, Rachel                2) Fossett, Dejaynae              
     3) Hodspeth, Precious              4) Stover, Kyrstian               
 
Event 310  4x400 Meter Relay Youth Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
Finals
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                 4:15.50  
  2 0922 East St Louis Community A  'A'                 4:15.57  
  3 0922 East St Louis Community A  'B'                 4:33.54  
 
Event 311  4x800 Meter Relay Youth Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 0922 East St Louis Community A  'A'                11:06.56  
     1) Campbell, Rachel                2) Fossett, Dejaynae              
     3) McNeal, Nyjae                   4) Simmons, Rincka                
 
Event 312  High Jump Youth Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Lawson, Tonette              0922 East St             1.37m    4-06.00 
  2 Small, Jordan                Unattached               1.32m    4-04.00 
 -- McCanna, Lucy                0922 Webster                NH            
 
Event 314  Long Jump Youth Girls
===============================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind          
===============================================================================
  1 Dowell, Kristen              Unattached               4.85m   NWI  15-11.00 
  2 Wright, Taysha               0922 Blues T             4.27m   NWI  14-00.25 
  3 Schmitz, Emilys              Unattached               4.16m   NWI  13-07.75 
  4 Harvey, Kiana                0922 Blues T             3.89m   NWI  12-09.25 
  5 Townson, Devonna             0922 Blues T             3.79m   NWI  12-05.25 
  6 Cross, Monikah               0922 St Loui             2.99m   NWI   9-09.75 
  7 Hodspeth, Precious           0922 East St             2.90m   NWI   9-06.25 
 
Event 315  Triple Jump Youth Girls
===============================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind          
===============================================================================
  1 Dowell, Kristen              Unattached              10.37m   NWI  34-00.25 
  2 Hodspeth, Precious           0922 East St             7.09m   NWI  23-03.25 
  3 Spears, Shanyaria            0922 East St             6.79m   NWI  22-03.50 
 
Event 316  Shot Put 6 lb. Youth Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Brooks, Cara                 Unattached              11.31m   37-01.25 
  2 Thompson, Taylor             0922 Blues T            10.39m   34-01.25 
  3 Stewart, Alexandra           0922 St Loui             8.20m   26-11.00 
  3 Poole, Jennifer              0922 East St             8.20m   26-11.00 
  5 Bryant, Brittany             0922 Blues T             5.67m   18-07.25 
 
Event 317  Discus Throw 1kg Youth Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Poole, Jennifer              0922 East St            22.86m      75-00 
  2 Brooks, Cara                 Unattached              21.84m      71-08 
  3 Stewart, Alexandra           0922 St Loui            13.07m      42-10 
 
Event 318  Javelin Throw 600g Youth Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Brooks, Cara                 Unattached              15.95m      52-04 
  2 Poole, Jennifer              0922 East St            15.25m      50-00 
  3 Stewart, Alexandra           0922 St Loui             9.77m      32-01 
 
Event 350  100 Meter Dash Youth Boys
=====================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1 Weaver, Thayer               0922 St Loui             12.13q  NWI 
  2 Roberts, Marrio              0922 St Loui             12.15q  NWI 
  3 Murry, Breon                 0922 St Loui             12.66q  NWI 
 -- Anderson, Robert             0922 Blues T                DQ   NWI 
 
Event 350  100 Meter Dash Youth Boys
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Weaver, Thayer               0922 St Loui             12.13   NWI 
  2 Roberts, Marrio              0922 St Loui             12.15   NWI 
  3 Murry, Breon                 0922 St Loui             12.66   NWI 
 
Event 351  200 Meter Dash Youth Boys
=====================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1 Roberts, Marrio              0922 St Loui             24.74q  NWI 
  2 Murry, Breon                 0922 St Loui             26.39q  NWI 
  3 Person, Romelle              0922 St Loui             27.10q  NWI 
  4 Campbell, Kane               0922 St Loui             32.05q  NWI 
  5 Black, Artavion              0922 St Loui             32.66q  NWI 
 -- Anderson, Robert             0922 Blues T                DQ   NWI 
 
Event 351  200 Meter Dash Youth Boys
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Roberts, Marrio              0922 St Loui             24.74   NWI 
  2 Murry, Breon                 0922 St Loui             26.39   NWI 
  3 Person, Romelle              0922 St Loui             27.10   NWI 
  4 Campbell, Kane               0922 St Loui             32.05   NWI 
  5 Black, Artavion              0922 St Loui             32.66   NWI 
 
Event 352  400 Meter Dash Youth Boys
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Roberts, Marrio              0922 St Loui             54.82q 
  2 Hickman, Stephan             0922 St Loui             55.40q 
  3 Weaver, Thayer               0922 St Loui             57.00q 
  4 Monroe, Darryl               0922 Blues T           1:04.56q 
  5 Black, Artavion              0922 St Loui           1:15.36q 
  6 Campbell, Kane               0922 St Loui           1:17.51q 
 
Event 352  400 Meter Dash Youth Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Roberts, Marrio              0922 St Loui             54.82  
  2 Hickman, Stephan             0922 St Loui             55.40  
  3 Weaver, Thayer               0922 St Loui             57.00  
  4 Monroe, Darryl               0922 Blues T           1:04.56  
  5 Black, Artavion              0922 St Loui           1:15.36  
  6 Campbell, Kane               0922 St Loui           1:17.51  
 
Event 353  800 Meter Run Youth Boys
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Hickman, Stephan             0922 St Loui           2:12.34q 
  2 Gomillia, Jaln               0922 St Loui           2:23.87q 
  3 Jackson, Shayn               0922 Blues T           2:29.83q 
  4 MacDonald, Brendan           0922 St Char           2:33.50q 
  5 Monroe, Darryl               0922 Blues T           2:36.49q 
 
Event 353  800 Meter Run Youth Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Hickman, Stephan             0922 St Loui           2:12.34  
  2 Gomillia, Jaln               0922 St Loui           2:23.87  
  3 Jackson, Shayn               0922 Blues T           2:29.83  
  4 MacDonald, Brendan           0922 St Char           2:33.50  
  5 Monroe, Darryl               0922 Blues T           2:36.49  
 
Event 354  1500 Meter Run Youth Boys
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Hickman, Stephan             0922 St Loui           4:48.92Q 
  2 Jackson, Shayn               0922 Blues T           5:05.90Q 
  3 Gomillia, Jaln               0922 St Loui           5:08.36Q 
  4 MacDonald, Brendan           0922 St Char           5:14.85Q 
 
Event 354  1500 Meter Run Youth Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Hickman, Stephan             0922 St Loui           4:48.92  
  2 Jackson, Shayn               0922 Blues T           5:05.90  
  3 Gomillia, Jaln               0922 St Loui           5:08.36  
  4 MacDonald, Brendan           0922 St Char           5:14.85  
 
Event 355  3000 Meter Run Youth Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 MacDonald, Brendan           0922 St Char          11:15.10  
 
Event 357  100 Meter Hurdles Youth Boys
=====================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1 Murry, Breon                 0922 St Loui             15.75q  NWI 
  2 Washington, Lc               0922 East St             15.88q  NWI 
  3 Person, Romelle              0922 St Loui             18.03q  NWI 
  4 Holden, David                0922 East St             19.44q  NWI 
  5 Campbell, Kane               0922 St Loui             20.17q  NWI 
 
Event 357  100 Meter Hurdles Youth Boys
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Murry, Breon                 0922 St Loui             15.75   NWI 
  2 Washington, Lc               0922 East St             15.88   NWI 
  3 Person, Romelle              0922 St Loui             18.03   NWI 
  4 Holden, David                0922 East St             19.44   NWI 
  5 Campbell, Kane               0922 St Loui             20.17   NWI 
 
Event 358  200 Meter Hurdles Youth Boys
=====================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1 Murry, Breon                 0922 St Loui             28.07q  NWI 
  2 Person, Romelle              0922 St Loui             30.85q  NWI 
  3 James, Richard               0922 Webster             32.48q  NWI 
  4 Holden, David                0922 East St             33.45q  NWI 
  5 Campbell, Kane               0922 St Loui             35.00q  NWI 
  6 Black, Artavion              0922 St Loui             48.73q  NWI 
 
Event 358  200 Meter Hurdles Youth Boys
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Murry, Breon                 0922 St Loui             28.07   NWI 
  2 Person, Romelle              0922 St Loui             30.85   NWI 
  3 James, Richard               0922 Webster             32.48   NWI 
  4 Holden, David                0922 East St             33.45   NWI 
  5 Campbell, Kane               0922 St Loui             35.00   NWI 
  6 Black, Artavion              0922 St Loui             48.73   NWI 
 
Event 362  High Jump Youth Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 James, Richard               0922 Webster             1.42m    4-07.75 
  2 Jackson, Shayn               0922 Blues T             1.27m    4-02.00 
 -- Holden, David                0922 East St                NH            
 
Event 363  Pole Vault Youth Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Bridgman, Michael            0922 Motley              1.98m    6-06.00 
  2 Alden, Lucas                 0922 Motley              1.52m    4-11.75 
 
Event 364  Long Jump Youth Boys
===============================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind          
===============================================================================
  1 Jackson, Shayn               0922 Blues T             4.36m   NWI  14-03.75 
  2 Gomillia, Jaln               0922 St Loui             4.12m   NWI  13-06.25 
 
Event 366  Shot Put 4kg Youth Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Washington, Lc               0922 East St            12.43m   40-09.50 
 
Event 367  Discus Throw 1kg Youth Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Washington, Lc               0922 East St            43.66m     143-03 
 
Event 368  Javelin Throw 600g Youth Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Washington, Lc               0922 East St            32.92m     108-00 
  2 Holden, David                0922 East St            25.91m      85-00 
  3 James, Richard               0922 Webster            23.00m      75-05 
 
Event 400  100 Meter Dash Intermediate Girls
=====================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1 Valentine, Tianna            0922 Blues T             12.41q  NWI 
  2 Isom, Alexandria             Unattached               13.28q  NWI 
  3 Adams, Dorothy               0922 Blues T             13.65q  NWI 
  4 Franklin, Jasmine            0922 Blues T             13.69q  NWI 
  5 Rainey, Jozzi                0922 Blues T             14.36q  NWI 
  6 Arredondo, Malorie           0922 St Loui             14.38q  NWI 
  7 Lawson, Treaunay             0922 East St             14.53q  NWI 
  8 Burns, Donisha               0922 Blues T             14.56q  NWI 
 
Event 400  100 Meter Dash Intermediate Girls
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Valentine, Tianna            0922 Blues T             12.41   NWI 
  2 Isom, Alexandria             Unattached               13.28   NWI 
  3 Adams, Dorothy               0922 Blues T             13.65   NWI 
  4 Franklin, Jasmine            0922 Blues T             13.69   NWI 
  5 Rainey, Jozzi                0922 Blues T             14.36   NWI 
  6 Arredondo, Malorie           0922 St Loui             14.38   NWI 
  7 Lawson, Treaunay             0922 East St             14.53   NWI 
  8 Burns, Donisha               0922 Blues T             14.56   NWI 
 
Event 401  200 Meter Dash Intermediate Girls
========================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Valentine, Tianna            0922 Blues T             26.23q  NWI  1 
  2 Gibson, Taylor               0922 St Loui             27.25q  NWI  2 
  3 Isom, Alexandria             Unattached               27.56q  NWI  1 
  4 Adams, Dorothy               0922 Blues T             27.80q  NWI  2 
  5 Hart, Morgan                 0922 Blues T             28.75q  NWI  1 
  6 Franklin, Jasmine            0922 Blues T             29.47q  NWI  2 
  7 Burns, Donisha               0922 Blues T             29.79q  NWI  1 
  8 Rainey, Jozzi                0922 Blues T             29.87q  NWI  1 
  9 Arredondo, Malorie           0922 St Loui             30.68   NWI  2 
 10 Haynes, Chelsea              0922 Blues T             32.51   NWI  1 
 
Event 401  200 Meter Dash Intermediate Girls
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Valentine, Tianna            0922 Blues T             25.77   NWI 
  2 Gibson, Taylor               0922 St Loui             26.79   NWI 
  3 Adams, Dorothy               0922 Blues T             27.46   NWI 
  4 Hart, Morgan                 0922 Blues T             28.37   NWI 
  5 Franklin, Jasmine            0922 Blues T             28.74   NWI 
 
Event 402  400 Meter Dash Intermediate Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Johnson, Janelle             0922 St Loui             59.90q  1 
  2 Arnold, Shayla               0922 St Loui           1:00.67q  1 
  3 Isom, Alexandria             Unattached             1:01.20q  1 
  4 Branch, Ryeyana              0922 East St           1:01.76q  2 
  5 Hart, Morgan                 0922 Blues T           1:05.10q  1 
  6 Tabron, Kareema              0922 Blues T           1:05.17q  2 
  7 Hummel, Shelby               0922 St Loui           1:06.81q  1 
  8 Burns, Donisha               0922 Blues T           1:08.22q  2 
  9 Smith, Jaeara                0922 East St           1:11.12   2 
 10 Trebing, Claire              0922 St Loui           1:28.10   1 
 
Event 402  400 Meter Dash Intermediate Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Isom, Alexandria             Unattached               59.17  
  2 Johnson, Janelle             0922 St Loui             59.77  
  3 Branch, Ryeyana              0922 East St           1:01.02  
  4 Arnold, Shayla               0922 St Loui           1:01.62  
  5 Tabron, Kareema              0922 Blues T           1:04.47  
  6 Hart, Morgan                 0922 Blues T           1:04.88  
  7 Hummel, Shelby               0922 St Loui           1:06.81  
  8 Burns, Donisha               0922 Blues T           1:12.44  
 
Event 403  800 Meter Run Intermediate Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Johnson, Janelle             0922 St Loui           2:25.82q  2 
  2 Burke, Taylore               0922 St Loui           2:28.39q  1 
  3 Hummel, Shelby               0922 St Loui           2:37.10q  1 
  4 Hamiel, Dneesha              0922 East St           2:46.10q  1 
  5 Johnson, Seantell            0922 East St           2:50.30q  2 
  6 Trebing, Claire              0922 St Loui           3:09.48q  2 
  7 Handy, Brianna               0922 East St           3:32.52q  2 
 
Event 403  800 Meter Run Intermediate Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Johnson, Janelle             0922 St Loui           2:25.82  
  2 Burke, Taylore               0922 St Loui           2:28.39  
  3 Hummel, Shelby               0922 St Loui           2:37.10  
  4 Hamiel, Dneesha              0922 East St           2:46.10  
  5 Johnson, Seantell            0922 East St           2:50.30  
  6 Trebing, Claire              0922 St Loui           3:09.48  
  7 Handy, Brianna               0922 East St           3:32.52  
 
Event 404  1500 Meter Run Intermediate Girls
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Burke, Taylore               0922 St Loui           5:15.05Q 
  2 Leonhard, Linda              0922 St Loui           6:59.47Q 
  3 Handy, Brianna               0922 East St           7:44.78Q 
 
Event 404  1500 Meter Run Intermediate Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Burke, Taylore               0922 St Loui           5:15.05  
  2 Leonhard, Linda              0922 St Loui           6:59.47  
  3 Handy, Brianna               0922 East St           7:44.78  
 
Event 405  3000 Meter Run Intermediate Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Trebing, Claire              0922 St Loui          12:19.97  
 
Event 408  100 Meter Hurdles Intermediate Girls
=====================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1 Rush, Markita                0922 East St             16.54q  NWI 
  2 McDowell, Trevenya           0922 East St             18.04q  NWI 
  3 Burnett, Shandrana           0922 Blues T             18.58q  NWI 
 
Event 408  100 Meter Hurdles Intermediate Girls
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Rush, Markita                0922 East St             16.54   NWI 
  2 McDowell, Trevenya           0922 East St             18.04   NWI 
  3 Burnett, Shandrana           0922 Blues T             18.58   NWI 
 
Event 409  400 Meter Hurdles Intermediate Girls
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Johnson, Rayneisha           0922 St Loui           1:07.20q 
  2 Hamiel, Dneesha              0922 East St           1:07.97q 
  3 Rush, Markita                0922 East St           1:12.83q 
  4 McDowell, Trevenya           0922 East St           1:19.57q 
  5 Alexander, Kelly             0922 East St           1:36.35q 
 
Event 409  400 Meter Hurdles Intermediate Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Johnson, Rayneisha           0922 St Loui           1:07.20  
  2 Hamiel, Dneesha              0922 East St           1:07.97  
  3 Rush, Markita                0922 East St           1:12.83  
  4 McDowell, Trevenya           0922 East St           1:19.57  
  5 Alexander, Kelly             0922 East St           1:36.35  
 
Event 410  4x100 Meter Relay Intermediate Girls
================================================================
    Team                                                Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                   50.05q 
     1) Adams, Dorothy                  2) Franklin, Jasmine              
     3) Hart, Morgan                    4) Valentine, Tianna              
  2 0922 East St Louis Community A  'A'                   51.45q 
     1) Alexander, Kelly                2) Branch, Ryeyana                
     3) Rush, Markita                   4) Smith, Jaeara                  
  3 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'B'                   53.86q 
     1) Burns, Donisha                  2) Haynes, Chelsea                
     3) Rainey, Jozzi                   4) Tabron, Kareema                
 
Event 410  4x100 Meter Relay Intermediate Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
Finals
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                   50.05  
  2 0922 East St Louis Community A  'A'                   51.45  
  3 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'B'                   53.86  
 
Event 411  4x400 Meter Relay Intermediate Girls
================================================================
    Team                                                Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                 4:11.57q 
     1) Adams, Dorothy                  2) Hart, Morgan                   
     3) Rainey, Jozzi                   4) Valentine, Tianna              
  2 0922 East St Louis Community A  'A'                 4:12.98q 
     1) Branch, Ryeyana                 2) Hamiel, Dneesha                
     3) Rush, Markita                   4) Smith, Jaeara                  
  3 0922 East St Louis Community A  'B'                 5:05.74q 
     1) Dean, Starnecia                 2) Handy, Brianna                 
     3) Johnson, Seantell               4) Lawson, Treaunay               
     5) McDowell, Trevenya              6) Miles, Allison                 
 
Event 411  4x400 Meter Relay Intermediate Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
Finals
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                 4:11.57  
  2 0922 East St Louis Community A  'A'                 4:12.98  
  3 0922 East St Louis Community A  'B'                 5:05.74  
 
Event 412  4x800 Meter Relay Intermediate Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 0922 East St Louis Community A  'A'                11:59.18  
     1) Hamiel, Dneesha                 2) Handy, Brianna                 
     3) Johnson, Seantell               4) Miles, Allison                 
     5) Smith, Jaeara                   6)                                
 
Event 413  High Jump Intermediate Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Ray, Alauna                  0922 St Loui             1.52m    4-11.75 
  1 Arredondo, Malorie           0922 St Loui             1.52m    4-11.75 
  3 Branch, Ryeyana              0922 East St             1.47m    4-09.75 
 
Event 414  Pole Vault Intermediate Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Metz, Kristina               Unattached               2.90m    9-06.25 
  2 Bridgman, Samantha           0922 Motley              2.59m    8-06.00 
  3 Broy, Kylie                  Unattached               2.43m    7-11.50 
  4 Holzer, Iris                 0922 Motley              1.82m    5-11.50 
  5 Lawson, Treaunay             0922 East St             1.52m    4-11.75 
 -- Johnson, Seantell            0922 East St                NH            
 
Event 415  Long Jump Intermediate Girls
===============================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind          
===============================================================================
  1 Burnett, Shandrana           0922 Blues T             4.83m   NWI  15-10.25 
  2 Franklin, Jasmine            0922 Blues T             4.11m   NWI  13-06.00 
  3 Haynes, Chelsea              0922 Blues T             3.44m   NWI  11-03.50 
 
Event 416  Triple Jump Intermediate Girls
===============================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind          
===============================================================================
  1 Alexander, Kelly             0922 East St             9.99m   NWI  32-09.50 
 
Event 417  Shot Put 4kg Intermediate Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Tabron, Kareema              0922 Blues T             9.72m   31-10.75 
  2 Handy, Alexus                0922 East St             9.70m   31-10.00 
  3 Spencer, Cortesha            0922 East St             9.13m   29-11.50 
 
Event 418  Discus Throw 1kg Intermediate Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Handy, Alexus                0922 East St            32.10m     105-04 
  2 Spencer, Cortesha            0922 East St            22.76m      74-08 
 
Event 419  Javelin Throw 600g Intermediate Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Handy, Alexus                0922 East St            19.97m      65-06 
  2 Spencer, Cortesha            0922 East St            13.95m      45-09 
 
Event 450  100 Meter Dash Intermediate Boys
=====================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1 Franks, Marc                 0922 St Loui             11.47q  NWI 
  2 Ingram, Jared                0922 St Loui             11.48q  NWI 
  3 Harris, Timothy              0922 Blues T             11.49q  NWI 
  4 Elliott, Ezekiel             0922 St Loui             11.75q  NWI 
  5 Conway, Denzell              0922 Blues T             12.12q  NWI 
  6 Gordon, Lavell               0922 Blues T             14.37q  NWI 
 
Event 450  100 Meter Dash Intermediate Boys
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Franks, Marc                 0922 St Loui             11.47   NWI 
  2 Ingram, Jared                0922 St Loui             11.48   NWI 
  3 Harris, Timothy              0922 Blues T             11.49   NWI 
  4 Elliott, Ezekiel             0922 St Loui             11.75   NWI 
  5 Conway, Denzell              0922 Blues T             12.12   NWI 
  6 Gordon, Lavell               0922 Blues T             14.37   NWI 
 
Event 451  200 Meter Dash Intermediate Boys
========================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Franks, Marc                 0922 St Loui             23.03q  NWI  1 
  2 Ingram, Jared                0922 St Loui             23.30q  NWI  1 
  3 Harris, Timothy              0922 Blues T             23.41q  NWI  2 
  4 Dorsey, Trey                 0922 St Loui             23.60q  NWI  2 
  5 Golden, Jerome               0922 St Loui             23.85q  NWI  2 
  6 Conway, Denzell              0922 Blues T             23.94q  NWI  2 
  7 Caldwell, Christopher        0922 St Loui             24.01q  NWI  2 
 
Event 451  200 Meter Dash Intermediate Boys
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Franks, Marc                 0922 St Loui             23.03   NWI 
  2 Ingram, Jared                0922 St Loui             23.30   NWI 
  3 Harris, Timothy              0922 Blues T             23.41   NWI 
  4 Dorsey, Trey                 0922 St Loui             23.60   NWI 
  5 Golden, Jerome               0922 St Loui             23.85   NWI 
  6 Conway, Denzell              0922 Blues T             23.94   NWI 
  7 Caldwell, Christopher        0922 St Loui             24.01   NWI 
 
Event 452  400 Meter Dash Intermediate Boys
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Harris, Rashad               0922 Blues T             53.14q 
  2 Golden, Jerome               0922 St Loui             54.85q 
  3 Johnson, Damian              Unattached               56.50q 
 
Event 452  400 Meter Dash Intermediate Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Harris, Rashad               0922 Blues T             53.14  
  2 Golden, Jerome               0922 St Loui             54.85  
  3 Johnson, Damian              Unattached               56.50  
 
Event 453  800 Meter Run Intermediate Boys
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Jones, Charles               0922 St Loui           2:00.05q 
  2 Harris, Rashad               0922 Blues T           2:00.51q 
  3 Stewart, Nicholas            0922 St Loui           2:02.90q 
  4 Jones, Tavion                0922 St Loui           2:05.69q 
  5 Smith, Kirk                  0922 St Loui           2:11.23q 
 
Event 453  800 Meter Run Intermediate Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Jones, Charles               0922 St Loui           2:00.05  
  2 Harris, Rashad               0922 Blues T           2:00.51  
  3 Stewart, Nicholas            0922 St Loui           2:02.90  
  4 Jones, Tavion                0922 St Loui           2:05.69  
  5 Smith, Kirk                  0922 St Loui           2:11.23  
 
Event 454  1500 Meter Run Intermediate Boys
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Jones, Charles               0922 St Loui           4:14.72Q 
  2 Stewart, Nicholas            0922 St Loui           4:18.47Q 
  3 Harris, Rashad               0922 Blues T           4:20.35Q 
  4 Smith, Kirk                  0922 St Loui           4:31.81Q 
  5 Biondo, Frankie              0922 Big Riv           4:51.06Q 
 
Event 454  1500 Meter Run Intermediate Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Jones, Charles               0922 St Loui           4:14.72  
  2 Stewart, Nicholas            0922 St Loui           4:18.47  
  3 Harris, Rashad               0922 Blues T           4:20.35  
  4 Smith, Kirk                  0922 St Loui           4:31.81  
  5 Biondo, Frankie              0922 Big Riv           4:51.06  
 
Event 455  3000 Meter Run Intermediate Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Stewart, Nicholas            0922 St Loui           9:28.57  
  2 Smith, Kirk                  0922 St Loui           9:55.60  
  3 Jones, Charles               0922 St Loui          10:02.25  
  4 Biondo, Frankie              0922 Big Riv          11:09.49  
 
Event 458  110 Meter Hurdles Intermediate Boys
=====================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1 Caldwell, Christopher        0922 St Loui             14.98q  NWI 
  2 Elliott, Ezekiel             0922 St Loui             15.01q  NWI 
  3 Mallett, Aaron               Unattached               15.86q  NWI 
 
Event 458  110 Meter Hurdles Intermediate Boys
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Caldwell, Christopher        0922 St Loui             14.98   NWI 
  2 Elliott, Ezekiel             0922 St Loui             15.01   NWI 
  3 Mallett, Aaron               Unattached               15.86   NWI 
 
Event 459  400 Meter Hurdles Intermediate Boys
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Elliott, Ezekiel             0922 St Loui             59.72q 
  2 Mallett, Aaron               Unattached               59.78q 
  3 Bledsoe, Xavier              0922 St Loui           1:04.95q 
 
Event 459  400 Meter Hurdles Intermediate Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Elliott, Ezekiel             0922 St Loui             59.72  
  2 Mallett, Aaron               Unattached               59.78  
  3 Bledsoe, Xavier              0922 St Loui           1:04.95  
 
Event 460  4x100 Meter Relay Intermediate Boys
================================================================
    Team                                                Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 0922 St Louis Lightning TC  'A'                       43.68q 
     1) Caldwell, Christopher           2) Dorsey, Trey                   
     3) Golden, Jerome                  4) Ingram, Jared                  
     5) Bledsoe, Xavier                 6)                                
  2 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                   44.76q 
     1) Conway, Denzell                 2) Harris, Timothy                
     3) Harvey, Marvis                  4) Martin, George                 
 
Event 460  4x100 Meter Relay Intermediate Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
Finals
  1 0922 St Louis Lightning TC  'A'                       43.68  
  2 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                   44.76  
 
Event 461  4x400 Meter Relay Intermediate Boys
================================================================
    Team                                                Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 0922 St Louis Lightning TC  'A'                     3:26.25q 
     1) Caldwell, Christopher           2) Dorsey, Trey                   
     3) Golden, Jerome                  4) Ingram, Jared                  
     5) Bledsoe, Xavier                 6)                                
  2 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                 3:26.81q 
     1) Conway, Denzell                 2) Davis, Cole                    
     3) Harris, Rashad                  4) Harris, Timothy                
     5) Harvey, Marvis                  6) Martin, George                 
 
Event 461  4x400 Meter Relay Intermediate Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
Finals
  1 0922 St Louis Lightning TC  'A'                     3:26.25  
  2 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                 3:26.81  
 
Event 463  High Jump Intermediate Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Bledsoe, Xavier              0922 St Loui             1.62m    5-03.75 
 
Event 464  Pole Vault Intermediate Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Williams, Conner             0922 Motley              3.50m   11-05.75 
  2 Aubry, Brody                 0922 Motley              2.59m    8-06.00 
 
Event 466  Triple Jump Intermediate Boys
===============================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind          
===============================================================================
  1 Dorsey, Trey                 0922 St Loui            11.89m   NWI  39-00.25 
 
Event 467  Shot Put 12 lb. Intermediate Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Cameron, Jordan-John         Unattached              13.11m   43-00.25 
  2 Harvey, Kevin                0922 Blues T            12.41m   40-08.75 
  3 Compton, Matt                Unattached              11.40m   37-05.00 
 
Event 468  Discus Throw 1.6kg Intermediate Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Walker, Jason                Unattached              45.04m     147-09 
  2 Cameron, Jordan-John         Unattached              32.81m     107-08 
  3 Harvey, Kevin                0922 Blues T            32.67m     107-02 
  4 Compton, Matt                Unattached              29.41m      96-06 
 
Event 469  Javelin Throw 800g Intermediate Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Harvey, Marvis               0922 Blues T            40.01m     131-03 
  2 Harvey, Kevin                0922 Blues T            33.34m     109-04 
  3 Aubry, Brody                 0922 Motley             27.21m      89-03 
  4 Cameron, Jordan-John         Unattached              23.70m      77-09 
 
Event 500  100 Meter Dash Young Women
========================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Stokes, Bianca               0922 Blues T             12.55q  NWI  3 
  2 Myton, Imani                 0922 St Loui             12.67q  NWI  2 
  3 Harris, Crystal              0922 Blues T             12.71q  NWI  1 
  4 Johnson, Tkeyah              0922 St Loui             12.76q  NWI  3 
  5 Ewing, Ayesha                0922 Blues T             12.78q  NWI  1 
  6 Griffin, Brandy              0922 East St             12.81q  NWI  2 
  7 Evans, Brianna               0922 St Loui             12.84q  NWI  1 
  8 White, Desiree               0922 St Loui             12.86q  NWI  1 
  9 Thomas, Clarissa             0922 Blues T             12.95   NWI  1 
 10 Townsend, Joy                0922 Blues T             12.96   NWI  3 
 11 Watkins, Timeka              0922 East St             13.21   NWI  2 
 12 Harrold, Syretta             0922 St Loui             13.22   NWI  2 
 13 Jackson, Victoria            Unattached               13.24   NWI  3 
 14 Johnson, Shanterra           0922 Blues T             13.51   NWI  3 
 15 Daye, Jordan                 0922 Blues T             13.62   NWI  2 
 16 Sykes, Bionka                0922 East St             13.73   NWI  1 
 17 Walker, Traci                0922 Blues T             13.77   NWI  2 
 18 Johnson, Leah                0922 Blues T             13.96   NWI  2 
 19 McNeal, Deana                0922 East St             14.29   NWI  3 
 
Event 500  100 Meter Dash Young Women
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Harris, Crystal              0922 Blues T             12.57   NWI 
  2 Johnson, Tkeyah              0922 St Loui             12.73   NWI 
  3 White, Desiree               0922 St Loui             12.77   NWI 
  4 Ewing, Ayesha                0922 Blues T             12.86   NWI 
  5 Griffin, Brandy              0922 East St             12.90   NWI 
  6 Myton, Imani                 0922 St Loui             13.12   NWI 
  7 Evans, Brianna               0922 St Loui             13.19   NWI 
 
Event 501  200 Meter Dash Young Women
========================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Lymon, Ekate                 0922 Blues T             25.39q  NWI  2 
  2 Stokes, Bianca               0922 Blues T             25.42q  NWI  1 
  3 White, Kendra                0922 St Loui             25.61q  NWI  3 
  4 Ewing, Ayesha                0922 Blues T             25.86q  NWI  1 
  5 Griffin, Brandy              0922 East St             26.10q  NWI  1 
  6 McNeal, Deana                0922 East St             26.11q  NWI  2 
  7 Harris, Crystal              0922 Blues T             26.33q  NWI  2 
  8 Thomas, Clarissa             0922 Blues T             26.45q  NWI  3 
  9 Myton, Imani                 0922 St Loui             26.69   NWI  2 
 10 Brisco, Alexis               0922 St Loui             26.82   NWI  1 
 11 Rudiger, Lydia               0922 Blues T             27.13   NWI  3 
 12 Pattin, Natalie              0922 St Loui             27.46   NWI  3 
 13 White, Amber                 0922 St Loui             27.66   NWI  2 
 14 White, Dominique             0922 St Loui             27.87   NWI  1 
 15 Bastain, Brooklynn           0922 Blues T             27.93   NWI  3 
 16 Daye, Jordan                 0922 Blues T             27.98   NWI  1 
 17 Harris, Catrina              0922 St Loui             28.30   NWI  2 
 18 Watts, Cierra                0922 East St             28.79   NWI  1 
 19 Sykes, Bionka                0922 East St             28.84   NWI  3 
 20 Johnson, Leah                0922 Blues T             28.85   NWI  2 
 21 Jackson, Victoria            Unattached               28.97   NWI  3 
 
Event 501  200 Meter Dash Young Women
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 White, Kendra                0922 St Loui             24.80   NWI 
  2 Lymon, Ekate                 0922 Blues T             25.19   NWI 
  3 Stokes, Bianca               0922 Blues T             25.55   NWI 
  4 McNeal, Deana                0922 East St             26.06   NWI 
  5 Griffin, Brandy              0922 East St             26.08   NWI 
  6 Thomas, Clarissa             0922 Blues T             26.40   NWI 
  7 Harris, Crystal              0922 Blues T             26.43   NWI 
 
Event 502  400 Meter Dash Young Women
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Thomas, Clarissa             0922 Blues T             58.90q  2 
  2 Rudiger, Lydia               0922 Blues T             59.26q  1 
  3 Pattin, Natalie              0922 St Loui             59.66q  1 
  4 Snyder, Hannah               0922 St Loui           1:01.61q  2 
  5 Brisco, Alexis               0922 St Loui           1:02.01q  1 
  6 Jost, Katherine              0922 St Loui           1:03.63q  2 
  7 Bastain, Brooklynn           0922 Blues T           1:04.76q  1 
  8 Culberson, Auset             0922 St Loui           1:05.02q  1 
 
Event 502  400 Meter Dash Young Women
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Thomas, Clarissa             0922 Blues T             58.90  
  2 Rudiger, Lydia               0922 Blues T             59.26  
  3 Pattin, Natalie              0922 St Loui           1:00.21  
  4 Brisco, Alexis               0922 St Loui           1:00.38  
  5 Snyder, Hannah               0922 St Loui           1:01.61  
  6 Jost, Katherine              0922 St Loui           1:03.63  
  7 Bastain, Brooklynn           0922 Blues T           1:04.76  
  8 Culberson, Auset             0922 St Loui           1:05.02  
 
Event 503  800 Meter Run Young Women
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Ruff, Kianna                 0922 Blues T           2:13.38q 
  2 Goodenough, Renee            Unattached             2:29.55q 
  3 McNulty, Tylar               0922 Blues T           2:41.12q 
  4 McNeese, Channel             0922 East St           2:52.58q 
  5 Lopez, Shonvondelique        0922 East St           3:05.59q 
 
Event 503  800 Meter Run Young Women
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Ruff, Kianna                 0922 Blues T           2:13.38  
  2 Goodenough, Renee            Unattached             2:29.55  
  3 McNulty, Tylar               0922 Blues T           2:41.12  
  4 McNeese, Channel             0922 East St           2:52.58  
  5 Lopez, Shonvondelique        0922 East St           3:05.59  
 
Event 504  1500 Meter Run Young Women
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Goodenough, Renee            Unattached             5:23.27Q 
  2 Lopez, Shonvondelique        0922 East St           5:50.53Q 
  3 Schindler, Megan             0922 Motley            5:53.46Q 
 
Event 504  1500 Meter Run Young Women
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Goodenough, Renee            Unattached             5:23.27  
  2 Lopez, Shonvondelique        0922 East St           5:50.53  
  3 Schindler, Megan             0922 Motley            5:53.46  
 
Event 505  3000 Meter Run Young Women
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Goodenough, Renee            Unattached            12:19.97  
 
Event 508  100 Meter Hurdles Young Women
=====================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1 Watkins, Timeka              0922 East St             15.23q  NWI 
  2 Holden, Ashley               0922 East St             17.35q  NWI 
  3 Jackson, Victoria            Unattached               17.36q  NWI 
  4 Johnson, Shanterra           0922 Blues T             18.91q  NWI 
 
Event 508  100 Meter Hurdles Young Women
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Watkins, Timeka              0922 East St             15.23   NWI 
  2 Holden, Ashley               0922 East St             17.35   NWI 
  3 Jackson, Victoria            Unattached               17.36   NWI 
  4 Johnson, Shanterra           0922 Blues T             18.91   NWI 
 
Event 509  400 Meter Hurdles Young Women
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Williams, Neilisha           0922 Blues T           1:07.05q 
  2 Culberson, Auset             0922 St Loui           1:09.41q 
  3 McNeese, Channel             0922 East St           1:10.20q 
  4 Trachsel, Paige              Unattached             1:10.88q 
  5 Williams, Janelle            0922 East St           1:15.88q 
  6 Peery, Mikaila               0922 St Loui           1:16.16q 
  7 Watkins, Timeka              0922 East St           1:30.73q 
 
Event 509  400 Meter Hurdles Young Women
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Williams, Neilisha           0922 Blues T           1:07.05  
  2 Culberson, Auset             0922 St Loui           1:09.41  
  3 McNeese, Channel             0922 East St           1:10.20  
  4 Trachsel, Paige              Unattached             1:10.88  
  5 Williams, Janelle            0922 East St           1:15.88  
  6 Peery, Mikaila               0922 St Loui           1:16.16  
  7 Watkins, Timeka              0922 East St           1:30.73  
 
Event 510  4x100 Meter Relay Young Women
================================================================
    Team                                                Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                   47.29q 
     1) Ewing, Ayesha                   2) Harris, Crystal                
     3) Lymon, Ekate                    4) Stokes, Bianca                 
  2 0922 St Louis Lightning TC  'A'                       47.31q 
     1) Evans, Brianna                  2) Johnson, Tkeyah                
     3) Speight, Montene                4) White, Kendra                  
  3 0922 East St Louis Community A  'A'                   49.46q 
     1) Gaston, Ashley                  2) Griffin, Brandy                
     3) Holden, Ashley                  4) McNeal, Deana                  
     5) Watkins, Timeka                 6)                                
  4 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'B'                   50.14q 
     1) Bastain, Brooklynn              2) Daye, Jordan                   
     3) Johnson, Shanterra              4) Jones, Bria                    
  5 0922 St Louis Lightning TC  'B'                       50.23q 
     1) Brisco, Alexis                  2) Harrold, Syretta               
     3) Myton, Imani                    4) White, Amber                   
     5) White, Desiree                  6) White, Dominique               
  6 0922 East St Louis Community A  'B'                   51.71q 
     1) Lee, Kyesha                     2) McGraw, Alexis                 
     3) Sykes, Bionka                   4) Watts, Cierra                  
 
Event 510  4x100 Meter Relay Young Women
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
Finals
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                   47.29  
  2 0922 St Louis Lightning TC  'A'                       47.31  
  3 0922 East St Louis Community A  'A'                   49.46  
  4 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'B'                   50.14  
  5 0922 St Louis Lightning TC  'B'                       50.23  
  6 0922 East St Louis Community A  'B'                   51.71  
 
Event 511  4x400 Meter Relay Young Women
================================================================
    Team                                                Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 0922 St Louis Lightning TC  'A'                     3:51.06q 
     1) Jost, Katherine                 2) Snyder, Hannah                 
     3) Speight, Montene                4) White, Kendra                  
  2 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                 3:53.53q 
     1) Ewing, Ayesha                   2) Ruff, Kianna                   
     3) Stokes, Bianca                  4) Thomas, Clarissa               
  3 0922 East St Louis Community A  'A'                 4:01.01q 
     1) Griffin, Brandy                 2) Holden, Ashley                 
     3) McNeal, Deana                   4) McNeese, Channel               
     5) Watkins, Timeka                 6)                                
  4 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'C'                 4:07.62q 
     1) Bastain, Brooklynn              2) Jones, Bria                    
     3) McNulty, Tylar                  4) Rudiger, Lydia                 
  5 0922 East St Louis Community A  'B'                 4:23.04q 
     1) Lee, Kyesha                     2) McGraw, Alexis                 
     3) Sykes, Bionka                   4) Williams, Janelle              
 -- 0922 St Louis Lightning TC  'B'                         DNF  
     1) Brisco, Alexis                  2) Harrold, Syretta               
     3) Johnson, Tkeyah                 4) Myton, Imani                   
     5) Pattin, Natalie                 6) White, Dominique               
 
Event 511  4x400 Meter Relay Young Women
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
Finals
  1 0922 St Louis Lightning TC  'A'                     3:51.06  
  2 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                 3:53.53  
  3 0922 East St Louis Community A  'A'                 4:01.01  
  4 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'C'                 4:07.62  
  5 0922 East St Louis Community A  'B'                 4:23.04  
 
Event 512  4x800 Meter Relay Young Women
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 0922 East St Louis Community A  'A'                10:36.70  
     1) Lopez, Shonvondelique           2) McNeese, Channel               
     3) Watts, Cierra                   4) Williams, Janelle              
 
Event 513  High Jump Young Women
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Baudendistel, Sidney         Unattached               1.61m    5-03.25 
  2 Larson, Nicolette            0922 St Loui            J1.61m    5-03.25 
  3 Harris, Catrina              0922 St Loui             1.46m    4-09.50 
 
Event 514  Pole Vault Young Women
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Grajales-Esclusa, Erica      Unattached               2.74m    8-11.75 
  2 Waltenberger, Allison        0922 Motley              2.43m    7-11.50 
 
Event 515  Long Jump Young Women
===============================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind          
===============================================================================
  1 Lymon, Ekate                 0922 Blues T             5.35m   NWI  17-06.75 
  2 Holden, Ashley               0922 East St             5.16m   NWI  16-11.25 
  3 Jackson, Victoria            Unattached               5.00m   NWI  16-05.00 
  4 Jones, Bria                  0922 Blues T             4.99m   NWI  16-04.50 
  5 Harris, Catrina              0922 St Loui             4.95m   NWI  16-03.00 
  6 Atwood, Katherine            Unattached              J4.95m   NWI  16-03.00 
  7 White, Amber                 0922 St Loui             4.75m   NWI  15-07.00 
  8 McGraw, Alexis               0922 East St             4.49m   NWI  14-08.75 
  9 Rudiger, Lydia               0922 Blues T             4.15m   NWI  13-07.50 
 
Event 516  Triple Jump Young Women
===============================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind          
===============================================================================
  1 Jones, Bria                  0922 Blues T            11.02m   NWI  36-02.00 
  2 White, Amber                 0922 St Loui            10.95m   NWI  35-11.25 
  3 Strother, Kori               0922 Blues T            10.75m   NWI  35-03.25 
  4 Harris, Catrina              0922 St Loui            10.00m   NWI  32-09.75 
  5 McGraw, Alexis               0922 East St             9.78m   NWI  32-01.00 
 
Event 517  Shot Put 4kg Young Women
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Gaston, Ashley               0922 East St            12.83m   42-01.25 
  2 Scott, Erin                  0922 Blues T            10.58m   34-08.50 
  3 White, Lakeatra              0922 East St             8.95m   29-04.50 
 
Event 518  Discus Throw 1kg Young Women
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Gaston, Ashley               0922 East St            40.14m     131-08 
  2 Scott, Erin                  0922 Blues T            30.04m      98-07 
  3 White, Lakeatra              0922 East St            26.75m      87-09 
 
Event 519  Javelin Throw 600g Young Women
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Gaston, Ashley               0922 East St            27.94m      91-08 
  2 Scott, Erin                  0922 Blues T            24.35m      79-11 
  3 White, Lakeatra              0922 East St            21.88m      71-09 
  4 Waltenberger, Allison        0922 Motley             15.42m      50-07 
 
Event 550  100 Meter Dash Young Men
=====================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1 Dumas, Ronald                0922 Blues T             11.03q  NWI 
  2 Cross, Joe                   0922 St Loui             11.38q  NWI 
  3 Petty, Dru                   0922 Blues T             11.40q  NWI 
  4 White, Marquis               0922 Blues T             11.41q  NWI 
  5 Crawford, Anthony            0922 Blues T             11.47q  NWI 
  6 Pounds, Jon                  0922 St Loui             12.09q  NWI 
  7 Patterson, Randy             0922 Blues T             12.31q  NWI 
  8 Armstrong, Stevin            0922 Blues T             13.75q  NWI 
 
Event 550  100 Meter Dash Young Men
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Dumas, Ronald                0922 Blues T             11.03   NWI 
  2 Cross, Joe                   0922 St Loui             11.38   NWI 
  3 Petty, Dru                   0922 Blues T             11.40   NWI 
  4 White, Marquis               0922 Blues T             11.41   NWI 
  5 Crawford, Anthony            0922 Blues T             11.47   NWI 
  6 Pounds, Jon                  0922 St Loui             12.09   NWI 
  7 Patterson, Randy             0922 Blues T             12.31   NWI 
  8 Armstrong, Stevin            0922 Blues T             13.75   NWI 
 
Event 551  200 Meter Dash Young Men
========================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Ivie, Harrison               0922 St Loui             21.99q  NWI  1 
  2 Maise, Ellis                 0922 Blues T             22.66q  NWI  1 
  3 Romero, Nico                 0922 St Loui             22.67q  NWI  1 
  4 Hester, Micheal              0922 Blues T             23.05q  NWI  2 
  5 Gates, Joshua                0922 Dashers             23.06q  NWI  1 
  6 Campbell, Christopher        0922 St Loui             23.11q  NWI  1 
  7 Brothers, Trevor             0922 Blues T             23.24q  NWI  2 
  8 Lambert, Randale             0922 St Loui             23.72q  NWI  2 
  9 Crawford, Anthony            0922 Blues T             24.77   NWI  2 
 10 Cross, Joe                   0922 St Loui             25.36   NWI  2 
 11 Patterson, Randy             0922 Blues T             25.47   NWI  1 
 12 Currie, Darryl               0922 St Loui             27.45   NWI  2 
 
Event 551  200 Meter Dash Young Men
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Ivie, Harrison               0922 St Loui             21.99   NWI 
  2 Maise, Ellis                 0922 Blues T             22.56   NWI 
  3 Gates, Joshua                0922 Dashers             23.03   NWI 
  4 Hester, Micheal              0922 Blues T             23.06   NWI 
  5 Campbell, Christopher        0922 St Loui             23.54   NWI 
  6 Brothers, Trevor             0922 Blues T             23.65   NWI 
  7 Lambert, Randale             0922 St Loui             23.67   NWI 
 
Event 552  400 Meter Dash Young Men
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Hester, Micheal              0922 Blues T             49.44q  1 
  2 Maise, Ellis                 0922 Blues T             50.54q  2 
  3 Street, Taron                Unattached               50.59q  1 
  4 Lambert, Randale             0922 St Loui             51.06q  1 
  5 Armstrong, Stevin            0922 Blues T             51.99q  2 
  6 Wallace, Devante             0922 Blues T             52.03q  1 
  7 King, Jarrius                0922 Blues T             53.39q  1 
  8 Marshall, Jonathan           0922 St Char             55.90q  2 
  9 Currie, Darryl               0922 St Loui           1:04.38   2 
 
Event 552  400 Meter Dash Young Men
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Hester, Micheal              0922 Blues T             49.44  
  2 Street, Taron                Unattached               50.41  
  3 Maise, Ellis                 0922 Blues T             50.54  
  4 Wallace, Devante             0922 Blues T             51.07  
  5 Armstrong, Stevin            0922 Blues T             51.99  
  6 Lambert, Randale             0922 St Loui             52.94  
  7 King, Jarrius                0922 Blues T             53.39  
  8 Marshall, Jonathan           0922 St Char             55.90  
 
Event 553  800 Meter Run Young Men
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Wallace, Devante             0922 Blues T           2:04.97q 
  2 Suber, Javonte               0922 Blues T           2:05.42q 
  3 Marshall, Jonathan           0922 St Char           2:08.19q 
  4 King, Jarrius                0922 Blues T           2:11.94q 
 
Event 553  800 Meter Run Young Men
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Wallace, Devante             0922 Blues T           2:04.97  
  2 Suber, Javonte               0922 Blues T           2:05.42  
  3 Marshall, Jonathan           0922 St Char           2:08.19  
  4 King, Jarrius                0922 Blues T           2:11.94  
 
Event 554  1500 Meter Run Young Men
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Suber, Javonte               0922 Blues T           4:54.06Q 
 
Event 554  1500 Meter Run Young Men
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Suber, Javonte               0922 Blues T           4:54.06  
 
Event 558  110 Meter Hurdles Young Men
=====================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1 Gates, Joshua                0922 Dashers             15.49q  NWI 
  2 Crawford, Anthony            0922 Blues T             15.51q  NWI 
  3 Williams, Cameron            0922 St Loui             16.13q  NWI 
 
Event 558  110 Meter Hurdles Young Men
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
Finals
  1 Gates, Joshua                0922 Dashers             15.49   NWI 
  2 Crawford, Anthony            0922 Blues T             15.51   NWI 
  3 Williams, Cameron            0922 St Loui             16.13   NWI 
 
Event 559  400 Meter Hurdles Young Men
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Gates, Joshua                0922 Dashers             56.13q 
  2 Williams, Cameron            0922 St Loui             57.28q 
 
Event 559  400 Meter Hurdles Young Men
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Gates, Joshua                0922 Dashers             56.13  
  2 Williams, Cameron            0922 St Loui             57.28  
 
Event 560  4x100 Meter Relay Young Men
================================================================
    Team                                                Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                   42.02q 
     1) Brothers, Trevor                2) Dumas, Ronald                  
     3) Maise, Ellis                    4) Patterson, Randy               
     5) Petty, Dru                      6) White, Marquis                 
 
Event 560  4x100 Meter Relay Young Men
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
Finals
  1 0922 Blues Tc Of Greater St Lo  'A'                   42.02  
 
Event 563  High Jump Young Men
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Marshall, Jonathan           0922 St Char             1.54m    5-00.50 
 -- Cross, Joe                   0922 St Loui                NH            
 -- Ivie, Harrison               0922 St Loui                NH            
 
Event 564  Pole Vault Young Men
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Hagan, Kyle                  0922 Motley              3.66m   12-00.00 
  2 Michaels, Joseph             0922 Motley             J3.66m   12-00.00 
  3 Stevenson, Cache             0922 Motley              3.05m   10-00.00 
  4 Wingate, Maxwell             Unattached              J3.05m   10-00.00 
 
Event 565  Long Jump Young Men
===============================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind          
===============================================================================
  1 Wallace, Devante             0922 Blues T             6.66m   NWI  21-10.25 
  2 Baker, Dawan                 0922 Blues T             6.55m   NWI  21-06.00 
 
Event 566  Triple Jump Young Men
===============================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind          
===============================================================================
  1 Baker, Dawan                 0922 Blues T            12.32m   NWI  40-05.00 
 
Event 567  Shot Put 12 lb. Young Men
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Bartsch, Andrew              Unattached              14.97m   49-01.50 
  2 Weiss, Kellen                Unattached              11.17m   36-07.75 
  3 Miller, John                 Unattached              10.82m   35-06.00 
 
Event 568  Discus Throw 1.6kg Young Men
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Miller, John                 Unattached              46.06m     151-01 
  2 Bartsch, Andrew              Unattached              44.04m     144-06 
  3 Weiss, Kellen                Unattached              35.62m     116-10 
 
Event 569  Javelin Throw 800g Young Men
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Suber, Javonte               0922 Blues T            36.14m     118-07 
 
Event 578  Shot Put Sub-Bantam Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Poole, Desire                0922 East St             3.66m   12-00.25 
 -- Kahn, Kiara                  0922 Blues T                ND            
 -- Coleman, Zaria               0922 St Loui                ND            
Nike Hershey Garden of Life Chobani UCS Gatorade NCSA Phoenix KT St. Vincent Normatec