Join/Renew Now

Status of Entries

Entries as of 12/11/10 11:00 p.m. PT (list refreshes hourly)
All received entries are shown on this page. Entries and statuses subject to change.

Click here for an explanation of entry and declaration status categories
Questions about your entry? Contact Jim Estes (e-mail or 317-713-4661)

Skip to: men | women


Masters 50+ Men's 10 km
Atlanta Track Club - AJim Bitsko
Alfie Cronin
John Kissane
Roderick Mackay
Michael Newberry
Phil Richey
John Tuttle
Ken Youngers
Baltimore Washington Athletic Club - ADavid Berardi
Mark Malander
Elmer McPhail
Michael Monaghan
David Shafer
Tom Stevens
Carolina Godiva Track Club - AAshley Bass
Cosby Dudley
William Kraus
Kevin Nickodem
John Webb
Carolinas Track & Field Club - ARandy Aldridge
Stephen Fry
Pete Kaplan
Gregory LeBlanc
Stephen Shonts
John Walton
Central Park Track Club (CPTC) New Balance - APeter Allen
Stuart Calderwood
Douglas Labar
Andrew Moore
Tom Raymond
Alan Ruben
Chattanooga Track Club - AEric Clarke
Jeff Colfer
William Enicks
Greg Johnson
William Warner
Club Northwest - ARick Becker
Joe Bisignano
David Cannon
Frederick Motteler
Ray Prentice
Joe Sheeran
Michael Smith
Steve Tidd
Colonial Road Runners - AStephen Chantry
Andrew Cutler
Henry Gleisberg
James Goggin
James Thornton
Robert Whitaker
Front Line Racing Team - ADavid Burkhart
Dave Bussard
JC Collins
Michael Cudlip
Christopher Glowacki
Bob Horan
Genesee Valley Harriers - ACharlie Andrews
Brian Dodge
Tim Dwyer
Dennis Kinney
Tim McMullen
Gary Moore
James Robinson
Mark Rybinski
Genesee Valley Harriers - BRon Blackmore
David Bowen
Jay Ferrimani
Mitch Moore
Michael Reif
Greater Lowell Road Runners - AJohn Barbour
John Dowling
Peter LaGoy
Thomas Offenbacher
Mark Reeder
Glenn Stewart
James Stronach
Green Mountain Athletic Association - ATony Bates
Norm Larson
Kevin McMahon
James Miller
Jack Pilla
Tom Ryan
Greenville Track Club - AIan Davidson
Paul Dawson
Stephen Derfler
Dennis Funk
David Geer
Ed Hughes
Daniel Shelby
Maryland Masters Track Club - AJoseph Burno
Mid-Michigan Track Club - APhil French
Thomas Halm
Jon Killips
William McKay
Brad Sharp
Ross Westbrook
Dave Wolbert
Ohio Valley Mudders - ARon Hamric
San Diego Track Club - ADavid Boos
Thomas Hartmann
Thom Hunt
Allen Turrietta
Gregory Wagner
Jim Walsh
Adam Weiner
Greg Wilson
TC Running Company - AChip Cheney
Rob Class
Doug Keller
William Langhout
Patrick Richard

Masters 50+ Women's 6 km
Atlanta Track Club - AMary Richards
Nancy Stewart
Margaret Taylor
Elizabeth Unislawski
Carolina Godiva Track Club - AShelly Bloom
Myong Dunn
Barbara Hindenach
Catherine Wides
Genesee Valley Harriers - AJeanne Herrick
Sharon Moore
Darlene Saeva
Carolyn Smith-Hanna
Marilyn Zygo
Greater Lowell Road Runners - AKathleen Burley
Susan Maslowski
Liane Pancoast
Liberty Athletic Club - ACathy Gibson
Drusilla Pratt-Otto
Karen Shanley
Catherine Utzschneider
Nike Hershey Garden of Life Chobani UCS Gatorade Phoenix KT St. Vincent Normatec