Join/Renew Now

Status of Entries

Entries as of 12/12/09 11:00 p.m. PT (list refreshes hourly)
All received entries are shown on this page. Entries and statuses subject to change.

Click here for an explanation of entry and declaration status categories
Questions about your entry? Contact Jim Estes (e-mail or 317-713-4661)

Skip to: men | women


Masters 50+ Men's 10 km
Athletic Annex Running Club - ADonald Baker
Douglas Balogh
Byron Batteiger
Thom Burleson
Thomas Dever
George Purdy
Gary Romesser
John Stille
Atlanta Track Club - AKevin Kelly
Vasan Neovakul
Phil Richey
John Tuttle
Robert Whetten
Ken Youngers
BLUEgrass Runners - ATim Bailey
Thomas Hackney
Michael Lesshafft
Ralph Mullins
Valdis Zeps
Capital City Striders - AMichael Bailey
Walter Jones
Gary Smith
Richard Workman
Randy Wright
Chattanooga Track Club - AEric Clarke
William Enicks
Greg Johnson
Chad Varga
William Warner
Club Northwest - ARick Becker
David Cannon
Jeffery Clarke
Robinson Howell
Frederick Motteler
Michael Smith
Jerry Zyskowski
Foot of the Rockies - AJeffery Barros
Doug Bell
Steve Gallegos
Charles Gray
Heath Hibbard
Kyle Hubbart
Chuck Smead
John Victoria
Front Line Racing Team - ARon Buchanan
JC Collins
Michael Cudlip
Bob Horan
Hugh Kuchta
Craig North
David Walch
Michael Wendorf
Genesee Valley Harriers - ATim Dwyer
Tim McMullen
Gary Moore
Gary Radford
James Robinson
Mark Rybinski
Anthony Vodacek
Genesee Valley Harriers - BRon Blackmore
David Bowen
Brian Dodge
Mitch Moore
Dennis VanKerkhove
Larry Zygo
Greater Lowell Road Runners - AJohn Barbour
Andre Chandonnet
William Dixon
Peter LaGoy
David Oliver
Mark Reeder
Philip Riley
James Stronach
Green Mountain Athletic Association - ATony Bates
Norm Larson
Kevin McMahon
James Miller
Jack Pilla
Keith Woodward
Mid-Michigan Track Club - AJohn Coleman
Jon Killips
Steve Miller
James Thomson
Ohio Valley Mudders - AEd Frohnapfel
Ron Hamric
John Holliday
Playmakers Racing - ARandy Bates
Chuck Block
Douglas Hansel
David Hanson
Patrick Murray
Thomas Saxton
Running Spot Earth Drummers - APete Beckman
Daniel Bird
Thomas Eckel
Eugene Rutz
Mark Tensing
Bill Valenzano
Syracuse Track Club - AAnthony Muhlnickel

Masters 50+ Women's 6 km
Boulder Road Runners - ANancy Antos
Patricia Castro
Lorraine Green
Loraine Gruber
Betty Valent
Club Northwest - AGail Hall
Regina Joyce
Kelly Kruell
Columbus Running Company - ARuth Kohstall
Cookie O'Neal
Chiori Shimizu
Janalee Stock
Front Line Racing Team - AEllen Dykstra Wilcox
Rebecca Price
Tamara Steil
Peggy Zeeb
Genesee Valley Harriers - AJeanne Herrick
Sharon Moore
Darlene Saeva
Marilyn Zygo
Impala Racing Team - AMo Bartley
Suzanne Cordes
Sarah Tabbutt
Tamalpa Runners Inc. - ALinda Gill
Christina Lachman
Judith Rabinowitz
Karen Steele
Mimi Willard
Nike Hershey Garden of Life Chobani UCS Gatorade Phoenix KT St. Vincent Normatec