Join/Renew Now

Results - USATF Tennessee Association Junior Olympic Track & Field Championships

6/21-22/08 - Murfreesboro, TN

Event 1  100 Meter Dash SubBantam Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
Section  1
  1 Rolle, Ariana             00 Williamson Youth         16.33
  2 Brandon, Chloe            00 TN Cheetahs              16.68
  3 Howard, Jnae              00 Nashvl Illusions         16.69
  4 Rucker, Deja              00 Contintl T-Belle         17.87

Event 2  100 Meter Dash SubBantam Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Johnson, Jarious          00 TN Cheetahs              15.06
  2 James, Gregdarius         00 Rutherford Co.TC         15.69
  3 Pryor, Virgil             00 Track Unlimited          16.86
  4 Norwood, Tyreik           00 TN Cheetahs              16.94
  5 Hanger, Hunter            01 TN Cheetahs              17.15
  6 Pfister, Ethan            00 TN Cheetahs              17.66

Event 3  100 Meter Dash Bantam Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Harris, Akiya             99 Contintl T-Belle         15.02
  2 Williams, Kaleigh         99 Williamson Youth         15.36
  3 Pryor, Kyra               98 Track Unlimited          16.37
  4 Mcspadden, Lauryn         98 Williamson Youth         16.43

Event 4  100 Meter Dash Bantam Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Mcghee, London            98 Memphis Hurdlers         14.54
  2 Batarseh, Joshua          98 Williamson Youth         14.83
  3 Boler, Brennen            98 Track Unlimited          15.86
  4 Porterfield, Adrian       99 Memphis Hurdlers         16.67
  5 Nelson, Graeme            98 Williamson Youth         16.90
  6 Hudson, Ty                98 Track Unlimited          17.94
  7 Ham, Joshua               99 Williamson Youth         18.86

Event 5  100 Meter Dash Midget Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Porterfield, Amanda       96 Memphis Hurdlers         14.82
  2 Brown, Cristal            97 Memphis Hurdlers         16.08
  3 Baker, Marche             97 Nashvl Illusions         16.58
  4 Little, Alanja            97 Contintl T-Belle         18.07

Event 6  100 Meter Dash Midget Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Blackwell, Alonzo         96 TN Cheetahs              13.60
  2 Rudolph, Taylor           97 Track Unlimited          14.12
  3 Gregory, Latony           96 Unattached-T             14.25
  4 Weaver, Gerald            97 Nashvl Illusions         14.28
  5 Panky, Elijah             97 Williamson Youth         14.86
  6 Joy, Brennen              97 Rutherford Co.TC         15.07
  7 Norwood, Zack             96 TN Cheetahs              15.41

Event 7  100 Meter Dash Youth Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Frye, Darrean             94 Contintl T-Belle         12.86
  2 Hayes, Rontavia           94 Contintl T-Belle         13.37
  3 Hoard, Lauren             94 Contintl T-Belle         13.39
  4 Eady, Tyjah               94 Contintl T-Belle         13.66
  5 Leonard, Jasmine          94 Track Unlimited          14.00
  6 Nelson, Brianna           95 Contintl T-Belle         15.25
  7 Dixon, Ashley             94 Nashvl Illusions         15.50

Event 8  100 Meter Dash Youth Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Scruggs, Justin           94 Nashvl Illusions         12.15
  2 Parker, Zephanie          95 Track Unlimited          12.49
  3 Bogdanovic, Veljko        94 Track Unlimited          12.67
  4 Harris, Connor            95 Track Unlimited          13.04
  5 Shaw, Branford            94 Nashvl Illusions         13.34

Event 9  100 Meter Dash Intermediate Girls
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims
================================================================
Heat  1 Preliminaries
  1 Haynes, Emily             92 Nashvl Illusions         13.20q
  2 Means, Lynda              93 Track Unlimited          13.59q
  3 Patchen, Sarah            92 Soaring Eagles           13.60q
  4 Roberts, Ashley           92 Rutherford Co.TC         14.54
  5 Fortson, Quaneshia        93 Contintl T-Belle         15.07
  6 Schiff, Mariah            92 Rutherford Co.TC         15.23
Heat  2 Preliminaries
  1 Mitchum, Jasmine          93 Unattached-T             13.28q
  2 Bolden, Paige             92 Soaring Eagles           13.41q
  3 Mcclain, Jovanni          93 Nashvl Illusions         13.52q
  4 Crockett, Courtney        92 Rutherford Co.TC         14.02q
  5 Strickland, Amber         93 Track Unlimited          14.32q
  6 Kelly, Ieshia             92 Rutherford Co.TC         14.89

Event 9  100 Meter Dash Intermediate Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
Section  1 Finals
  1 Haynes, Emily             92 Nashvl Illusions         12.79
  2 Bolden, Paige             92 Soaring Eagles           13.03
  3 Mitchum, Jasmine          93 Unattached-T             13.04
  4 Patchen, Sarah            92 Soaring Eagles           13.22
  5 Means, Lynda              93 Track Unlimited          13.28
  6 Mcclain, Jovanni          93 Nashvl Illusions         13.47
  7 Crockett, Courtney        92 Rutherford Co.TC         13.99
  8 Strickland, Amber         93 Track Unlimited          14.35

Event 10  100 Meter Dash Intermediate Boys
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims
================================================================
Heat  1 Preliminaries
  1 Neive, Jareal             92 Track Unlimited          11.67q
  2 Sparks, Donterrius        93 Memphis Hurdlers         12.35q
  3 Lee, Martavious           92 Memphis Hurdlers         12.76q
  4 Harmon, Azrell            93 Memphis Hurdlers         12.77q
  5 Doyle, Christopher        93 Williamson Youth         13.26
Heat  2 Preliminaries
  1 Davis, Jaz                92 Unattached-T             11.62q
  2 Franklin, Rotaye          92 Rutherford Co.TC         11.84q
  3 Lewis, Desmond            93 Williamson Youth         12.41q
  4 Blake, Miles              93 Memphis Hurdlers         12.91q
  5 Melson, Joseph            93 Contintl T-Belle         13.14
  6 Grandberry, Marcellus     93 Track Unlimited          13.97

Event 10  100 Meter Dash Intermediate Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
Section  1 Finals
  1 Davis, Jaz                92 Unattached-T             11.25
  2 Neive, Jareal             92 Track Unlimited          11.39
  3 Franklin, Rotaye          92 Rutherford Co.TC         11.77
  4 Lewis, Desmond            93 Williamson Youth         12.11
  5 Sparks, Donterrius        93 Memphis Hurdlers         12.23
  6 Lee, Martavious           92 Memphis Hurdlers         12.38
  7 Harmon, Azrell            93 Memphis Hurdlers         12.54
  8 Blake, Miles              93 Memphis Hurdlers         12.55

Event 11  100 Meter Dash Young Women
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Maxwell, Tymyosha         91 Sonic Boom Elite         12.44
  2 Peters, Tia               91 Track Unlimited          12.94
  3 Barbee, Anisha            90 Nashvl Illusions         12.95
  4 Hudson, Cenita            91 Track Unlimited          13.00
  5 Cash, Danielle            90 Track Unlimited          14.49

Event 12  100 Meter Dash Young Men
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Patchen, David            91 Soaring Eagles           11.75
  2 Sparksjr, Timothy         91 Memphis Hurdlers         12.00

Event 13  80 Meter Hurdles 30" Midget Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Draper, Katie             96 Contintl T-Belle         14.60
  2 Mcghee, Jarrika           96 Memphis Hurdlers         16.31
  3 Pittman, Jerlisha         96 Memphis Hurdlers         17.23
  4 Ham, Myranda              97 Williamson Youth         18.35
  5 Hayes, Markelia           97 Memphis Hurdlers         18.76
  6 Irving, Arielle           97 Memphis Hurdlers         18.87
  7 Dean, Kennedi             97 Memphis Hurdlers         19.45
  8 Brunton, Lindsey          97 Williamson Youth         19.78

Event 14  80 Meter Hurdles 30" Midget Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Hall, Joseph              97 Williamson Youth         14.91
  2 Sample, Jaquarius         97 Memphis Hurdlers        J15.79
  2 Panky, Elijah             97 Williamson Youth         15.79
  4 Butler, Khristopher       97 Memphis Hurdlers         15.84
  5 Thomas, Brian             97 Memphis Hurdlers         17.18
  6 Jones, Kvalein            96 Memphis Hurdlers         19.19

Event 15  100 Meter Hurdles 30" Youth Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Eady, Tyjah               94 Contintl T-Belle         16.63
  1 Butler, Amia              94 Contintl T-Belle        J16.63
  3 Lomax, Dominique          95 Memphis Hurdlers         19.33

Event 16  100 Meter Hurdles 33" Youth Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Hoff, Eric                94 Unattached-K             16.17
  2 Lockettiv, Eugene         94 Nashvl Illusions         17.66
  3 Karney, Brandon           94 Memphis Hurdlers         31.61

Event 17  100 Meter Hurdles 33" Intermediate Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Roberts, Ashley           92 Rutherford Co.TC         18.15
  2 Butcher, Rebecca          93 Soaring Eagles           20.05

Event 18  110 Meter Hurdles 39" Intermediate Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Lillard, Bryson           92 Nashvl Illusions         15.55
  2 Arnett, Maarifa           93 Memphis Hurdlers         16.78
  3 Dowell  IV, Clifton       92 Memphis Hurdlers         17.06
  4 Harris, Shawn             93 Memphis Hurdlers         17.13
  5 Sparks, Donterrius        93 Memphis Hurdlers         19.40
  6 Williams, Savon           93 Williamson Youth         22.51

Event 19  100 Meter Hurdles 33" Young Women
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Mcswain, Akira            90 Contintl T-Belle         15.09
  2 Beckett, Nefertiti        91 Memphis Hurdlers         16.01
  3 Cash, Danielle            90 Track Unlimited          16.92
  4 Harvell, Breana           90 Nashvl Illusions         16.93

Event 20  110 Meter Hurdles 39" Young Men
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Cecil, Corey              91 Nashvl Illusions         15.30
  2 Tankard, Benjamin         91 Nashvl Illusions         15.56
  3 Banks, Alfonso            91 Rutherford Co.TC         16.67
  4 Patchen, Carl             89 Soaring Eagles           17.63
  5 Hall-Pride, Keith         91 Nashvl Illusions         20.37

Event 21  200 Meter Dash SubBantam Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Rolle, Ariana             00 Williamson Youth         34.57
  2 Rucker, Deja              00 Contintl T-Belle         35.72
  3 Howard, Jnae              00 Nashvl Illusions         37.16
  4 Brandon, Chloe            00 TN Cheetahs              39.18
  5 Cosby, Erica              01 Nashvl Illusions         44.64

Event 22  200 Meter Dash SubBantam Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Johnson, Jarious          00 TN Cheetahs              33.00
  2 James, Gregdarius         00 Rutherford Co.TC         33.49
  3 Pryor, Virgil             00 Track Unlimited          36.70
  4 Norwood, Tyreik           00 TN Cheetahs              37.34
  5 Pfister, Ethan            00 TN Cheetahs              38.30
  6 Hanger, Hunter            01 TN Cheetahs              40.63

Event 23  200 Meter Dash Bantam Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Harris, Akiya             99 Contintl T-Belle         32.25
  2 Williams, Kaleigh         99 Williamson Youth         34.41
  3 Revish, Nayana            99 Nashvl Illusions         35.25
  4 Pryor, Kyra               98 Track Unlimited          35.58
  5 Mcspadden, Lauryn         98 Williamson Youth         36.10
  6 Dennis, Yasmine           99 Memphis Hurdlers         39.34
  7 Gray, Kennedy             99 Nashvl Illusions         49.87

Event 24  200 Meter Dash Bantam Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Murphy, Winston           98 Track Unlimited          29.43
  2 Batarseh, Joshua          98 Williamson Youth         31.86
  3 Boler, Brennen            98 Track Unlimited          36.55
  4 Nelson, Graeme            98 Williamson Youth         36.78
  5 Hudson, Ty                98 Track Unlimited          42.05
  6 Ham, Joshua               99 Williamson Youth         46.42

Event 25  200 Meter Dash Midget Girls
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims
================================================================
Heat  1 Preliminaries
  1 Porterfield, Amanda       96 Memphis Hurdlers         31.82q
  2 Williams, Taylor          97 Track Unlimited          32.33q
  3 Brooks, Sydney            96 Contintl T-Belle         33.70q
  4 Ham, Myranda              97 Williamson Youth         34.52q
Heat  2 Preliminaries
  1 Palmer, Leslie            96 Memphis Hurdlers         30.84q
  2 Robinson, Eshe            97 Contintl T-Belle         32.35q
  3 Leonard, Jada             97 Track Unlimited          33.83q
  4 Baker, Marche             97 Nashvl Illusions         37.06q
  5 Little, Alanja            97 Contintl T-Belle         42.90

Event 25  200 Meter Dash Midget Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
Section  1 Finals
  1 Palmer, Leslie            96 Memphis Hurdlers         30.41
  2 Porterfield, Amanda       96 Memphis Hurdlers         31.66
  3 Robinson, Eshe            97 Contintl T-Belle         32.37
  4 Ham, Myranda              97 Williamson Youth         32.39
  5 Williams, Taylor          97 Track Unlimited          33.19
  6 Brooks, Sydney            96 Contintl T-Belle         34.36
  7 Leonard, Jada             97 Track Unlimited          37.37

Event 26  200 Meter Dash Midget Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Blackwell, Alonzo         96 TN Cheetahs              28.04
  2 Rudolph, Taylor           97 Track Unlimited          28.75
  3 Hall, Joseph              97 Williamson Youth         28.76
  4 Weaver, Gerald            97 Nashvl Illusions         29.98
  5 Breaux, William           96 Williamson Youth         30.01
  6 Norwood, Zack             96 TN Cheetahs              31.52
  7 Roddy, Myles              97 Track Unlimited          36.63

Event 27  200 Meter Dash Youth Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Frye, Darrean             94 Contintl T-Belle         26.07
  2 Hayes, Rontavia           94 Contintl T-Belle         27.78
  3 Howard, Kianna            94 Nashvl Illusions         28.20
  4 Johnson, Shaina           94 Nashvl Illusions         28.22
  5 Leonard, Jasmine          94 Track Unlimited          29.06
  6 Nelson, Brianna           95 Contintl T-Belle         32.56
  7 Dixon, Ashley             94 Nashvl Illusions         33.39
  8 Miller, Breyia            95 Contintl T-Belle         37.94

Event 28  200 Meter Dash Youth Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Scruggs, Justin           94 Nashvl Illusions         24.95
  2 Parker, Zephanie          95 Track Unlimited          25.43
  3 Bogdanovic, Veljko        94 Track Unlimited          26.09
  4 Harris, Connor            95 Track Unlimited          27.17
  5 Shaw, Branford            94 Nashvl Illusions         28.35

Event 29  200 Meter Dash Intermediate Girls
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims
================================================================
Heat  1 Preliminaries
  1 Mitchum, Jasmine          93 Unattached-T             27.78q
  2 Mcclain, Jovanni          93 Nashvl Illusions         28.01
  3 Crockett, Courtney        92 Rutherford Co.TC         29.94
  4 Chapman, Lindsay          93 Track Unlimited          31.18
  5 Schiff, Mariah            92 Rutherford Co.TC         31.97
Heat  2 Preliminaries
  1 Perry, Teanna             93 Nashvl Illusions         26.94q
  2 Bolden, Paige             92 Soaring Eagles           27.39q
  3 Means, Lynda              93 Track Unlimited          27.83q
  4 Strickland, Amber         93 Track Unlimited          29.92
  5 Howse, Carrie             93 Rutherford Co.TC         30.09
  6 Fortson, Quaneshia        93 Contintl T-Belle         30.55
Heat  3 Preliminaries
  1 Jones, Kirsten            92 Contintl T-Belle         26.05q
  2 Haynes, Emily             92 Nashvl Illusions         26.20q
  3 Patchen, Sarah            92 Soaring Eagles           27.15q
  4 Butcher, Rebecca          93 Soaring Eagles           27.52q
  5 Kelly, Ieshia             92 Rutherford Co.TC         29.86
  6 Oliver, Cassie            93 Rutherford Co.TC         30.87

Event 29  200 Meter Dash Intermediate Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
Section  1 Finals
  1 Jones, Kirsten            92 Contintl T-Belle         26.08
  2 Haynes, Emily             92 Nashvl Illusions         26.45
  3 Perry, Teanna             93 Nashvl Illusions         27.06
  4 Patchen, Sarah            92 Soaring Eagles           27.15
  5 Bolden, Paige             92 Soaring Eagles           27.17
  6 Means, Lynda              93 Track Unlimited          27.80
  7 Butcher, Rebecca          93 Soaring Eagles           27.85

Event 30  200 Meter Dash Intermediate Boys
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims
================================================================
Heat  1 Preliminaries
  1 Neive, Jareal             92 Track Unlimited          22.82q
  2 Davis, Jaz                92 Unattached-T             22.86q
  3 Franklin, Rotaye          92 Rutherford Co.TC         23.97q
  4 Babbii, Dale              93 Nashvl Illusions         24.78q
  5 Doyle, Christopher        93 Williamson Youth         26.80
  6 Grandberry, Marcellus     93 Track Unlimited          30.49
Heat  2 Preliminaries
  1 Sandersjr, Shannon        92 Nashvl Illusions         24.44q
  2 Lewis, Desmond            93 Williamson Youth         25.24q
  3 Lee, Martavious           92 Memphis Hurdlers         25.36q
  4 Blake, Miles              93 Memphis Hurdlers         25.44q
  5 Harmon, Azrell            93 Memphis Hurdlers         25.64
  6 Melson, Joseph            93 Contintl T-Belle         26.50

Event 30  200 Meter Dash Intermediate Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
Section  1 Finals
  1 Neive, Jareal             92 Track Unlimited          22.95
  2 Davis, Jaz                92 Unattached-T             23.03
  3 Franklin, Rotaye          92 Rutherford Co.TC         24.20
  4 Sandersjr, Shannon        92 Nashvl Illusions         24.71
  5 Babbii, Dale              93 Nashvl Illusions         24.77
  6 Blake, Miles              93 Memphis Hurdlers         25.70
  7 Lewis, Desmond            93 Williamson Youth         25.73
  8 Lee, Martavious           92 Memphis Hurdlers         26.80

Event 31  200 Meter Dash Young Women
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims
================================================================
Heat  1 Preliminaries
  1 Barbee, Anisha            90 Nashvl Illusions         26.18q
  2 Hudson, Cenita            91 Track Unlimited          26.20q
  3 Pryor, Virlisa            91 Track Unlimited          26.99q
  4 Peters, Tia               91 Track Unlimited          27.65q
Heat  2 Preliminaries
  1 Woodard, Courtney         91 Unattached-K             25.66q
  2 Maxwell, Tymyosha         91 Sonic Boom Elite         25.72q
  3 Brown, Shanetria          91 Sonic Boom Elite         27.60q
  4 Braxton, Andrea           91 Track Unlimited          29.10q
  5 Cash, Danielle            90 Track Unlimited          29.99

Event 31  200 Meter Dash Young Women
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
Section  1 Finals
  1 Maxwell, Tymyosha         91 Sonic Boom Elite         25.99
  2 Barbee, Anisha            90 Nashvl Illusions         26.34
  3 Hudson, Cenita            91 Track Unlimited          27.08
  4 Pryor, Virlisa            91 Track Unlimited          27.11
  5 Brown, Shanetria          91 Sonic Boom Elite         27.65
  6 Peters, Tia               91 Track Unlimited          28.22
  7 Braxton, Andrea           91 Track Unlimited          29.60

Event 32  200 Meter Dash Young Men
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Ezell, Robert             89 Sonic Boom Elite         22.50
  2 Moore, Nathaniel          90 Sonic Boom Elite         22.53
  3 Gilley, Sean              90 Track Unlimited          25.65

Event 33  200 Meter Hurdles 30" Youth Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Eady, Tyjah               94 Contintl T-Belle         30.18
  2 Sims, Autumn              94 Contintl T-Belle         31.21
  3 Mckinney, Morgan          94 Unattached-T             31.57
  4 Butler, Adria             95 Memphis Hurdlers         32.05
  5 Curbeam, Jada             95 Contintl T-Belle         32.59
  6 Lomax, Dominique          95 Memphis Hurdlers         34.36

Event 34  200 Meter Hurdles 30" Youth Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Hoff, Eric                94 Unattached-K             29.58
  2 Lockettiv, Eugene         94 Nashvl Illusions         30.31
  3 Griffin, Jason            94 Nashvl Illusions         31.09
  4 Karney, Brandon           94 Memphis Hurdlers         34.74
  5 Sayles, Tony              95 Memphis Hurdlers         37.33

Event 35  400 Meter Hurdles 30" Intermediate Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Carney, Kanellar          93 Contintl T-Belle       1:10.09
  2 Tillman, Chloe            92 Unattached-K           1:14.17
  3 Oladukun, Felicia         93 Contintl T-Belle       1:20.36

Event 36  400 Meter Hurdles 36" Intermediate Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Lillard, Bryson           92 Nashvl Illusions         57.69
  2 Arnett, Maarifa           93 Memphis Hurdlers       1:05.42

Event 37  400 Meter Hurdles 30" Young Women
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Mcswain, Akira            90 Contintl T-Belle       1:05.75
  2 Bridenbaugh, Ashely       90 Track Knoxville        1:06.95
  3 Harvell, Breana           90 Nashvl Illusions       1:08.30
  4 Beckett, Nefertiti        91 Memphis Hurdlers       1:08.40
  5 Hall, Brianna             90 Nashvl Illusions       1:08.55

Event 38  400 Meter Hurdles 36" Young Men
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Cecil, Corey              91 Nashvl Illusions         57.46
  2 Tankard, Benjamin         91 Nashvl Illusions         57.55
  3 Moore, Lamont             89 Nashvl Illusions         57.64
  4 Banks, Alfonso            91 Rutherford Co.TC       1:00.86
  5 Bowlesjr, Roosevelt       91 Memphis Hurdlers       1:04.98
  6 Hall-Pride, Keith         91 Nashvl Illusions       1:05.44

Event 39  400 Meter Dash SubBantam Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Rucker, Deja              00 Contintl T-Belle       1:22.99
  2 Howard, Jnae              00 Nashvl Illusions       1:32.88
  3 Cosby, Erica              01 Nashvl Illusions       1:34.68

Event 40  400 Meter Dash SubBantam Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Pryor, Virgil             00 Track Unlimited        1:20.88

Event 41  400 Meter Dash Bantam Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Gray, Jazmine             99 Contintl T-Belle       1:13.12
  2 Williams, Delilah         99 Nashvl Illusions       1:18.04
  3 Revish, Nayana            99 Nashvl Illusions       1:19.48
  4 Cameron, Dezarae          99 Contintl T-Belle       1:23.29
  5 Pryor, Kyra               98 Track Unlimited        1:24.10
  6 Gray, Kennedy             99 Nashvl Illusions       1:58.98

Event 42  400 Meter Dash Bantam Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Murphy, Winston           98 Track Unlimited        1:07.51
  2 Powell, Andrew            98 Williamson Youth       1:08.75
  3 Phillips, Matthew         99 Williamson Youth       1:19.05
  4 Nelson, Graeme            98 Williamson Youth       1:29.64
  5 Hudson, Ty                98 Track Unlimited        1:32.23

Event 43  400 Meter Dash Midget Girls
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims
================================================================
Heat  1 Preliminaries
  1 Palmer, Leslie            96 Memphis Hurdlers       1:09.99q
  2 Robinson, Eshe            97 Contintl T-Belle       1:14.49q
  3 Craighead, Teosha         96 Contintl T-Belle       1:23.19q
  4 Baker, Marche             97 Nashvl Illusions       1:30.63
Heat  2 Preliminaries
  1 Williams, Taylor          97 Track Unlimited        1:12.51q
  2 Ham, Myranda              97 Williamson Youth       1:13.31q
  3 Leonard, Jada             97 Track Unlimited        1:18.09q
  4 Little, Alanja            97 Contintl T-Belle       1:27.31q
  5 Brunton, Lindsey          97 Williamson Youth       1:30.49q

Event 43  400 Meter Dash Midget Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
Section  1 Finals
  1 Palmer, Leslie            96 Memphis Hurdlers       1:09.04
  2 Ham, Myranda              97 Williamson Youth       1:11.13
  3 Robinson, Eshe            97 Contintl T-Belle       1:12.17
  4 Williams, Taylor          97 Track Unlimited        1:15.74
  5 Leonard, Jada             97 Track Unlimited        1:19.17
  6 Craighead, Teosha         96 Contintl T-Belle       1:20.56
  7 Brunton, Lindsey          97 Williamson Youth       1:28.43
  8 Little, Alanja            97 Contintl T-Belle       1:29.25

Event 44  400 Meter Dash Midget Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Hillsman, Andre           96 Rutherford Co.TC       1:03.95
  2 Breaux, William           96 Williamson Youth       1:07.15
  3 Griffin, Jequan           96 Nashvl Illusions       1:07.95
  4 Weaver, Gerald            97 Nashvl Illusions       1:16.05
  5 Roddy, Myles              97 Track Unlimited        1:23.25

Event 45  400 Meter Dash Youth Girls
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims
================================================================
Heat  1 Preliminaries
  1 Frye, Darrean             94 Contintl T-Belle       1:00.61q
  2 Murray, Kaylor            94 Nashvl Illusions       1:01.01q
  3 Hayes, Rontavia           94 Contintl T-Belle       1:03.63q
  4 Hughes, Michelerica       95 Contintl T-Belle       1:04.92q
  5 Nelson, Brianna           95 Contintl T-Belle       1:19.91
  6 Dixon, Ashley             94 Nashvl Illusions       1:28.12
Heat  2 Preliminaries
  1 Sims, Autumn              94 Contintl T-Belle       1:01.49q
  2 Johnson, Shaina           94 Nashvl Illusions       1:02.61q
  3 Leonard, Jasmine          94 Track Unlimited        1:03.36q
  4 Howard, Kianna            94 Nashvl Illusions       1:03.38q
  5 Hoard, Lauren             94 Contintl T-Belle       1:06.07
  6 Miller, Breyia            95 Contintl T-Belle       1:24.38

Event 45  400 Meter Dash Youth Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
Section  1 Finals
  1 Murray, Kaylor            94 Nashvl Illusions       1:00.38
  2 Frye, Darrean             94 Contintl T-Belle       1:00.43
  3 Sims, Autumn              94 Contintl T-Belle       1:01.49
  4 Johnson, Shaina           94 Nashvl Illusions       1:02.78
  4 Howard, Kianna            94 Nashvl Illusions       1:02.78
  6 Hayes, Rontavia           94 Contintl T-Belle       1:03.00
  7 Leonard, Jasmine          94 Track Unlimited        1:05.29
  8 Hughes, Michelerica       95 Contintl T-Belle       1:10.43

Event 46  400 Meter Dash Youth Boys
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims
================================================================
Heat  1 Preliminaries
  1 Griffin, Jason            94 Nashvl Illusions       1:00.22q
  2 Martinez, Aaron           94 Williamson Youth       1:00.40q
  3 Lockettiv, Eugene         94 Nashvl Illusions       1:00.96q
  4 Martinez, Issac           94 Williamson Youth       1:06.44
Heat  2 Preliminaries
  1 Parker, Zephanie          95 Track Unlimited          56.05q
  2 Scruggs, Justin           94 Nashvl Illusions         56.43q
  3 Shaw, Branford            94 Nashvl Illusions       1:01.47q
  4 Williams, Derwin          94 Track Unlimited        1:02.55q
  5 Harris, Connor            95 Track Unlimited        1:03.03q

Event 46  400 Meter Dash Youth Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
Section  1 Finals
  1 Parker, Zephanie          95 Track Unlimited          55.75
  2 Scruggs, Justin           94 Nashvl Illusions         58.26
  3 Martinez, Aaron           94 Williamson Youth         59.45
  4 Griffin, Jason            94 Nashvl Illusions       1:00.32
  5 Lockettiv, Eugene         94 Nashvl Illusions       1:00.63
  6 Harris, Connor            95 Track Unlimited        1:01.39
  7 Shaw, Branford            94 Nashvl Illusions       1:01.46
  8 Williams, Derwin          94 Track Unlimited        1:03.72

Event 47  400 Meter Dash Intermediate Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Jones, Kirsten            92 Contintl T-Belle         58.53
  2 Schober, Leeann           92 Soaring Eagles         1:06.01
  3 Perry, Teanna             93 Nashvl Illusions       1:06.03
  4 Strickland, Amber         93 Track Unlimited        1:11.13
  5 Fortson, Quaneshia        93 Contintl T-Belle       1:11.23

Event 48  400 Meter Dash Intermediate Boys
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims
================================================================
Heat  1 Preliminaries
  1 Franklin, Rotaye          92 Rutherford Co.TC         53.69q
  2 Sandersjr, Shannon        92 Nashvl Illusions         54.18q
  3 Dalton, Christopher       93 Williamson Youth         56.35q
  4 Norris, Tysean            93 Track Unlimited          57.38q
  5 Melson, Joseph            93 Contintl T-Belle         58.91q
  6 Grandberry, Marcellus     93 Track Unlimited        1:08.95
Heat  2 Preliminaries
  1 Lillard, Bryson           92 Nashvl Illusions         51.02q
  2 Babbii, Dale              93 Nashvl Illusions         54.43q
  3 Leonard, Christopher      93 Track Unlimited          59.19q
  4 Williams, Savon           93 Williamson Youth       1:00.28
  5 Roddy, Marsalis           92 Track Unlimited        1:06.04

Event 48  400 Meter Dash Intermediate Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
Section  1 Finals
  1 Lillard, Bryson           92 Nashvl Illusions         51.47
  2 Franklin, Rotaye          92 Rutherford Co.TC         53.82
  3 Babbii, Dale              93 Nashvl Illusions         53.97
  4 Sandersjr, Shannon        92 Nashvl Illusions         54.03
  5 Dalton, Christopher       93 Williamson Youth         57.94
  6 Norris, Tysean            93 Track Unlimited          58.97
  7 Leonard, Christopher      93 Track Unlimited          59.39
  8 Melson, Joseph            93 Contintl T-Belle         59.45

Event 49  400 Meter Dash Young Women
================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims
================================================================
Heat  1 Preliminaries
  1 Mcswain, Akira            90 Contintl T-Belle         57.48q
  2 Barbee, Anisha            90 Nashvl Illusions         59.76q
  3 Johnson, Mariah           91 Sonic Boom Elite       1:01.08q
  4 Pryor, Virlisa            91 Track Unlimited        1:03.72q
  5 Braxton, Andrea           91 Track Unlimited        1:09.02
Heat  2 Preliminaries
  1 Hall, Brianna             90 Nashvl Illusions         59.95q
  2 Harvell, Breana           90 Nashvl Illusions       1:01.09q
  3 Beverly, Mariah           91 Sonic Boom Elite       1:02.50q
  4 Moore, Taylor             91 Soaring Eagles         1:06.14q
  5 Claybrooks, Akeyia        91 Nashvl Illusions       1:07.52

Event 49  400 Meter Dash Young Women
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
Section  1 Finals
  1 Mcswain, Akira            90 Contintl T-Belle         58.52
  2 Hall, Brianna             90 Nashvl Illusions         59.93
  3 Harvell, Breana           90 Nashvl Illusions       1:00.91
  4 Barbee, Anisha            90 Nashvl Illusions       1:01.84
  5 Johnson, Mariah           91 Sonic Boom Elite       1:02.39
  6 Beverly, Mariah           91 Sonic Boom Elite       1:03.54
  7 Pryor, Virlisa            91 Track Unlimited        1:04.68
  8 Moore, Taylor             91 Soaring Eagles         1:07.64

Event 50  400 Meter Dash Young Men
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Moore, Nathaniel          90 Sonic Boom Elite         48.90
  2 Ray, Robert               89 Sonic Boom Elite         50.49
  3 Hunter, Devontay          89 Memphis Hurdlers         52.44
  4 Sierra, Ricky             90 Unattached-K             53.94
  5 Kisling, Mychael          90 Rutherford Co.TC         54.81
  6 Gilley, Sean              90 Track Unlimited          56.94

Event 51  800 Meter Run SubBantam Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Cosby, Erica              01 Nashvl Illusions       4:27.98

Event 52  800 Meter Run SubBantam Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Malone, Kevin             02 Memphis Hurdlers       4:19.29
  2 Dennis, Ledarius          01 Memphis Hurdlers       4:38.34

Event 53  800 Meter Run Bantam Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Gray, Jazmine             99 Contintl T-Belle       2:55.64
  2 Revish, Nayana            99 Nashvl Illusions       3:15.17
  3 Williams, Delilah         99 Nashvl Illusions       3:17.54
  4 Cameron, Dezarae          99 Contintl T-Belle       3:24.71
  5 Malone, Dominique         98 Memphis Hurdlers       3:30.52

Event 54  800 Meter Run Bantam Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Powell, Andrew            98 Williamson Youth       2:36.46
  2 Phillips, Matthew         99 Williamson Youth       3:05.47
  3 Bowles, Trey              99 Memphis Hurdlers       3:14.35
  4 Malone, William           98 Williamson Youth       3:26.54
  5 Shull, Drake              99 TN Cheetahs            3:42.70

Event 55  800 Meter Run Midget Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Alexander, Heavenly       96 Contintl T-Belle       2:44.48
  2 Thompson, Judith          96 Contintl T-Belle       2:54.55
  3 Inman-Bell, Mylan         97 Contintl T-Belle       2:55.45
  4 Scott, Elizabeth          96 Williamson Youth       2:57.02
  5 Craighead, Teosha         96 Contintl T-Belle       3:23.26
  6 Brooks, Sydney            96 Contintl T-Belle       3:42.28

Event 56  800 Meter Run Midget Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Hillsman, Andre           96 Rutherford Co.TC       2:33.64
  2 Griffin, Jequan           96 Nashvl Illusions       2:45.65
  3 Dotson, Jacob             97 Williamson Youth       2:55.39
  4 Shull, Eric               96 TN Cheetahs            3:03.30
  5 Gobel, John               97 Williamson Youth       3:08.73
  6 Hayes, Marcus             96 Memphis Hurdlers       3:13.75

Event 57  800 Meter Run Youth Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Murray, Kaylor            94 Nashvl Illusions       2:25.49
  2 Johnson, Shaina           94 Nashvl Illusions       2:33.42
  3 Rucker, Braneesha         95 Contintl T-Belle       2:34.11
  4 Howard, Kianna            94 Nashvl Illusions       2:34.45
  5 Nason, Taylor             94 Memphis Hurdlers       2:40.20
  6 Hughes, Michelerica       95 Contintl T-Belle       2:43.46
  7 Sweat, Cayce              95 Nashvl Illusions       2:48.32
  8 Drake, Bria               94 Contintl T-Belle       2:56.98
  9 Enright, Casey            94 Williamson Youth       2:57.56
 10 Miller, Breyia            95 Contintl T-Belle       3:22.44

Event 58  800 Meter Run Youth Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Saucerman, Shephen        94 Unattached-K           2:16.07
  2 Martinez, Aaron           94 Williamson Youth       2:24.57
  3 Griffin, Jason            94 Nashvl Illusions       2:28.27
  4 Hawkins, Chaz             95 Williamson Youth       2:29.91
  5 Williams, Derwin          94 Track Unlimited        2:30.20
  6 Karney, Brandon           94 Memphis Hurdlers       2:45.58
  7 Phelps, George            95 Williamson Youth       2:50.11
  8 Hamm, Daniel              95 Williamson Youth       2:52.03

Event 59  800 Meter Run Intermediate Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Kirk, Michaela            93 Nashvl Illusions       2:26.88
  2 Tillman, Chloe            92 Unattached-K           2:32.93
  3 Bowles, Bria              93 Contintl T-Belle       2:47.60
  4 Brooks, Ashley            92 Contintl T-Belle       2:51.68
  5 Stephens, Kaliss          93 Contintl T-Belle       2:57.86

Event 60  800 Meter Run Intermediate Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Nelson, Gehrig            92 Nashvl Illusions       2:04.43
  2 Babbii, Dale              93 Nashvl Illusions       2:07.45
  3 Dalton, Christopher       93 Williamson Youth       2:14.25
  4 Leonard, Christopher      93 Track Unlimited        2:16.42
  5 Blake, Miles              93 Memphis Hurdlers       2:19.32
  6 Roddy, Marsalis           92 Track Unlimited        2:42.58

Event 61  800 Meter Run Young Women
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Hall, Brianna             90 Nashvl Illusions       2:28.44
  2 Moore, Taylor             91 Soaring Eagles         2:33.46
  3 Sumerall, Angela          91 Contintl T-Belle       2:41.31

Event 62  800 Meter Run Young Men
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Hunter, Devontay          89 Memphis Hurdlers       2:04.86
  2 Moore, Lamont             89 Nashvl Illusions       2:05.43
  3 Murray, Michael           91 Nashvl Illusions       2:05.73
  4 Adams, Terrance           90 Nashvl Illusions       2:10.89
  5 Kisling, Mychael          90 Rutherford Co.TC       2:14.09
  6 Bowlesjr, Roosevelt       91 Memphis Hurdlers       2:15.21

Event 65  1500 Meter Run Bantam Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Gray, Jazmine             99 Contintl T-Belle       5:50.79
  2 Williams, Delilah         99 Nashvl Illusions       6:38.49
  2 Blackmun, Dominque        98 Williamson Youth       6:38.49
  4 Cameron, Dezarae          99 Contintl T-Belle       7:59.03

Event 66  1500 Meter Run Bantam Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Shull, Drake              99 TN Cheetahs            7:46.13

Event 67  1500 Meter Run Midget Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Ellis, Gabrielle          97 Contintl T-Belle       5:40.32
  2 Inman-Bell, Mylan         97 Contintl T-Belle       5:42.86
  3 Scott, Elizabeth          96 Williamson Youth       5:43.15

Event 68  1500 Meter Run Midget Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Hillsman, Andre           96 Rutherford Co.TC       5:16.40
  2 Griffin, Jequan           96 Nashvl Illusions       5:35.05
  3 Dotson, Jacob             97 Williamson Youth       5:47.77
  4 Schulte, Patrick          97 Williamson Youth       6:01.35
  5 Foster, Peyton            96 Williamson Youth       6:01.94
  6 Shull, Eric               96 TN Cheetahs            6:06.50
  7 Cheek, Bradley            96 Williamson Youth       6:14.34
  8 Gobel, John               97 Williamson Youth       7:01.25

Event 69  1500 Meter Run Youth Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Murray, Kaylor            94 Nashvl Illusions       5:13.00
  2 Rucker, Braneesha         95 Contintl T-Belle       5:23.06
  3 Johnson, Shaina           94 Nashvl Illusions       5:26.25
  4 Sweat, Cayce              95 Nashvl Illusions       5:46.91
  5 Enright, Casey            94 Williamson Youth       5:54.97
  6 Drake, Bria               94 Contintl T-Belle       6:13.61

Event 70  1500 Meter Run Youth Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Carter, Marquis           94 Memphis Hurdlers       4:55.11
  2 Hamm, Daniel              95 Williamson Youth       5:47.32

Event 71  1500 Meter Run Intermediate Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Kirk, Michaela            93 Nashvl Illusions       5:14.87
  2 Bowles, Bria              93 Contintl T-Belle       5:27.89
  3 Brooks, Ashley            92 Contintl T-Belle       5:42.29
  4 Stephens, Kaliss          93 Contintl T-Belle       6:27.12

Event 72  1500 Meter Run Intermediate Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Nelson, Gehrig            92 Nashvl Illusions       4:32.31
  2 Dalton, Christopher       93 Williamson Youth       4:41.35
  3 Blake, Miles              93 Memphis Hurdlers       4:52.26

Event 73  1500 Meter Run Young Women
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Sumerall, Angela          91 Contintl T-Belle       5:25.03

Event 74  1500 Meter Run Young Men
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Adams, Terrance           90 Nashvl Illusions       4:28.34
  2 Murray, Michael           91 Nashvl Illusions       4:40.85
  3 Bowlesjr, Roosevelt       91 Memphis Hurdlers       4:44.20

Event 78  2000 Meter Steeplechase Young Men
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Murray, Michael           91 Nashvl Illusions       5:20.00

Event 79  3000 Meter Run Midget Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Ellis, Gabrielle          97 Contintl T-Belle      12:48.86

Event 80  3000 Meter Run Midget Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Dotson, Jacob             97 Williamson Youth      12:56.03
  2 Foster, Peyton            96 Williamson Youth      13:08.68
  3 Cheek, Bradley            96 Williamson Youth      13:19.36

Event 81  3000 Meter Run Youth Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Murray, Kaylor            94 Nashvl Illusions      12:14.35
  2 Sweat, Cayce              95 Nashvl Illusions      12:31.73
  3 Washburn, Chandler        95 Williamson Youth      13:26.81

Event 82  3000 Meter Run Youth Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Carter, Marquis           94 Memphis Hurdlers      11:10.55

Event 83  3000 Meter Run Intermediate Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Wooten, Rachel            93 Williamson Youth      11:15.63
  2 Kirk, Michaela            93 Nashvl Illusions      11:33.83
  3 Brooks, Ashley            92 Contintl T-Belle      12:41.99

Event 85  3000 Meter Run Young Women
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Sumerall, Angela          91 Contintl T-Belle      12:10.87

Event 87  1500 Meter Race Walk Bantam Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Toles, Aminah             98 Memphis Hurdlers      13:20.76
  2 Hamilton, Joselyn         98 Memphis Hurdlers      13:26.71
  3 Davis, Gabrielle          98 Memphis Hurdlers      13:52.36

Event 89  1500 Meter Race Walk Midget Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Toles, Akilah             96 Memphis Hurdlers      14:03.75

Event 90  1500 Meter Race Walk Midget Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
================================================================
  1 Bowman, Taylor            96 Memphis Hurdlers      12:57.74

Event 98  4x100 Meter Relay SubBantam Boys
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Tennessee Cheetahs (Tn)  'A'                        1:10.16

Event 100  4x100 Meter Relay Bantam Boys
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Memphis Hurdlers TC (Tn)  'A'                       1:04.07
 -- Memphis Hurdlers TC (Tn)  'B'                       1:11.48

Event 105  4x100 Meter Relay Intermediate Girls
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Nashville Illusions TC (Tn)  'A'                      51.72
  2 Soaring Eagles TC (Tn)  'A'                           56.00
  3 Memphis Hurdlers TC (Tn)  'A'                         57.78

Event 107  4x100 Meter Relay Young Women
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Track Knoxville (Tn)  'A'                             46.24
  2 Track Unlimited (Tn)  'A'                             51.33

Event 112  4x400 Meter Relay Bantam Boys
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Memphis Hurdlers TC (Tn)  'A'                       6:29.53
 -- Memphis Hurdlers TC (Tn)  'B'                      x7:52.29

Event 113  4x400 Meter Relay Midget Girls
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Continental T- Belles TC (Tn)  'A'                  4:44.78
  2 Memphis Hurdlers TC (Tn)  'A'                       5:26.16

Event 114  4x400 Meter Relay Midget Boys
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Memphis Hurdlers TC (Tn)  'A'                       5:14.77

Event 115  4x400 Meter Relay Youth Girls
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Continental T- Belles TC (Tn)  'A'                  4:16.05

Event 116  4x400 Meter Relay Youth Boys
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Nashville Illusions TC (Tn)  'A'                    4:04.88
  2 Track Unlimited (Tn)  'A'                           4:11.14
  3 Williamson Youth TC (Tn)  'A'                       4:32.19

Event 117  4x400 Meter Relay Intermediate Girls
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Continental T- Belles TC (Tn)  'A'                  4:09.27
  2 Nashville Illusions TC (Tn)  'A'                    4:34.80

Event 118  4x400 Meter Relay Intermediate Boys
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Track Unlimited (Tn)  'A'                           4:01.27

Event 119  4x400 Meter Relay Young Women
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Track Knoxville (Tn)  'A'                           3:52.91
  2 Nashville Illusions TC (Tn)  'A'                    4:12.21

Event 120  4x400 Meter Relay Young Men
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Nashville Illusions TC (Tn)  'A'                    3:32.33

Event 123  4x800 Meter Relay Youth Girls
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Continental T- Belles TC (Tn)  'A'                 10:35.52
  2 Memphis Hurdlers TC (Tn)  'A'                      11:52.50

Event 125  4x800 Meter Relay Intermediate Girls
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Continental T- Belles TC (Tn)  'A'                 10:58.31

Event 126  4x800 Meter Relay Intermediate Boys
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Nashville Illusions TC (Tn)  'A'                    8:42.54

Event 128  4x800 Meter Relay Young Men
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Nashville Illusions TC (Tn)  'A'                    8:25.40

Event 131  Shot Put G-6 lb. Bantam Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
Flight  1 Finals
  1 Dennis, Yasmine           99 Memphis Hurdlers         4.31m   14-01.75
  2 Toles, Aminah             98 Memphis Hurdlers         4.10m   13-05.50
  3 Hamilton, Joselyn         98 Memphis Hurdlers         3.85m   12-07.75
  4 Davis, Gabrielle          98 Memphis Hurdlers         3.65m   11-11.75
 -- Toles, Aneesa             99 Memphis Hurdlers            ND

Event 132  Shot Put 6 lb. Bantam Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Malone, William           98 Williamson Youth         5.22m   17-01.50
  2 Burks, Jalen              98 Memphis Hurdlers         4.58m   15-00.50

Event 133  Shot Put G-6 lb. Midget Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Caldwell, Ruby            97 Contintl T-Belle         7.76m   25-05.50
  2 Trotter, Erykah           97 Contintl T-Belle         5.94m   19-06.00
  3 Porterfield, Amanda       96 Memphis Hurdlers         5.75m   18-10.50
  4 Nason, Kayla              97 Memphis Hurdlers         5.59m   18-04.25
  5 Toles, Akilah             96 Memphis Hurdlers         5.55m   18-02.50

Event 134  Shot Put 6 lb. Midget Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Brown, Caleb              97 Steel Throwers           8.81m   28-11.00
  2 Roddy, Myles              97 Track Unlimited          5.12m   16-09.75
  3 Bowman, Taylor            96 Memphis Hurdlers         3.88m   12-08.75

Event 135  Shot Put 4 kg Youth Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Jones, Tyesha             94 Contintl T-Belle        11.30m   37-01.00
  2 Sudzius, Amber            94 Steel Throwers           9.93m   32-07.00
  3 Schleimer, Wynn           94 Steel Throwers           9.92m   32-06.50
  4 Lomax, Danetra            94 Memphis Hurdlers         7.95m   26-01.00
  5 Todd, Jaelyn              95 Rutherford Co.TC         7.29m   23-11.00

Event 136  Shot Put 6 lb. Youth Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Hopson, Martavius         94 Memphis Hurdlers        13.24m   43-05.25
  2 Brown, Cameron            94 Steel Throwers          10.84m   35-06.75
  3 Clark, Joshua             95 Steel Throwers          10.52m   34-06.25
  4 Mason, Amos               95 Steel Throwers           9.06m   29-08.75
  5 Norwood, Landon           94 TN Cheetahs              8.53m   28-00.00
  6 Howardiv, George          95 Nashvl Illusions         7.60m   24-11.25

Event 137  Shot Put 4 kg Intermediate Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Curry, Chelsea            92 Steel Throwers          10.55m   34-07.50
  2 Nelson, Amy               93 Steel Throwers           7.95m   26-01.00
  3 Thompson, Liz             92 Steel Throwers           6.82m   22-04.50
  4 Moore, Tania              92 Memphis Hurdlers         6.57m   21-06.75

Event 138  Shot Put 12 lb. Intermediate Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Sipe, Matthew             92 Track Unlimited         12.66m   41-06.50
  2 Wade, Steve               92 Unattached-T            12.10m   39-08.50
  3 Burn, Walter              93 Steel Throwers          11.55m   37-10.75
  4 Jordan, Donovan           93 Steel Throwers          11.05m   36-03.00
  5 Weatherby, Bobby          93 Memphis Hurdlers         9.27m   30-05.00
  6 Cardwell, Christian       92 Unattached-T             8.49m   27-10.25
  7 Harris, Isaac             92 Memphis Hurdlers         7.59m   24-11.00

Event 140  Shot Put 12 lb. Young Men
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Wagner, Andrew            90 Unattached-T            10.29m   33-09.25

Event 145  Discus Throw 1 kg Midget Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Caldwell, Ruby            97 Contintl T-Belle        16.66m      54-08
  2 Nason, Kayla              97 Memphis Hurdlers        12.16m      39-11
  3 Trotter, Erykah           97 Contintl T-Belle         9.40m      30-10

Event 146  Discus Throw 1 kg Midget Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Brown, Caleb              97 Steel Throwers          14.28m      46-10

Event 147  Discus Throw 1 kg Youth Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Jones, Tyesha             94 Contintl T-Belle        25.35m      83-02
  2 Schleimer, Wynn           94 Steel Throwers          19.03m      62-05
  3 Lomax, Danetra            94 Memphis Hurdlers        17.10m      56-01
  4 Todd, Jaelyn              95 Rutherford Co.TC        14.62m      47-11

Event 148  Discus Throw 1.6 kg Youth Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Brown, Cameron            94 Steel Throwers          36.07m     118-04
  2 Hopson, Martavius         94 Memphis Hurdlers        35.17m     115-05
  3 Mason, Amos               95 Steel Throwers          33.88m     111-02
  4 Clark, Joshua             95 Steel Throwers          25.09m      82-04
  5 Howardiv, George          95 Nashvl Illusions        22.53m      73-11

Event 149  Discus Throw 1 kg Intermediate Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Nelson, Amy               93 Steel Throwers          32.50m     106-07
  2 Curry, Chelsea            92 Steel Throwers          25.48m      83-07
  3 Thompson, Liz             92 Steel Throwers          24.35m      79-11
  4 Phillips, Shandrell       92 Memphis Hurdlers        23.09m      75-09
  5 Moore, Tania              92 Memphis Hurdlers        12.59m      41-04
 -- Oliver, Cassie            93 Rutherford Co.TC          FOUL

Event 150  Discus Throw 1.6 kg Intermediate Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Sipe, Matthew             92 Track Unlimited         37.47m     122-11
  2 Wade, Steve               92 Unattached-T            36.42m     119-06
  3 Burn, Walter              93 Steel Throwers          34.42m     112-11
  4 Jordan, Donovan           93 Steel Throwers          28.33m      92-11
  5 Cardwell, Christian       92 Unattached-T            21.82m      71-07
  6 Harris, Isaac             92 Memphis Hurdlers        18.00m      59-01
  7 Weatherby, Bobby          93 Memphis Hurdlers        15.83m      51-11

Event 152  Discus Throw 1.6 kg Young Men
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Wagner, Andrew            90 Unattached-T            41.77m     137-00

Event 153  Long Jump SubBantam Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Rolle, Ariana             00 Williamson Youth         3.08m   10-01.25

Event 154  Long Jump SubBantam Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Johnson, Jaylon           00 Memphis Hurdlers        J2.97m    9-09.00  1.97m-2nd best
  1 Kinder, Jett              01 Unattached-K             2.97m    9-09.00  2.86m-2nd best
  3 Brooks Jr., Torrus        01 Memphis Hurdlers         2.30m    7-06.50
  4 Haynes, Rashawn           02 Memphis Hurdlers         1.96m    6-05.25
  5 Brooks, Jamirous          04 Memphis Hurdlers         1.28m    4-02.50

Event 155  Long Jump Bantam Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Harris, Akiya             99 Contintl T-Belle         3.75m   12-03.75
  2 Blackmun, Dominque        98 Williamson Youth         3.23m   10-07.25
  3 Williams, Kaleigh         99 Williamson Youth         3.04m    9-11.75

Event 156  Long Jump Bantam Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Murphy, Winston           98 Track Unlimited          3.87m   12-08.50
  2 Batarseh, Joshua          98 Williamson Youth         3.78m   12-05.00
  3 Haynesjr, Rashad          98 Memphis Hurdlers         3.72m   12-02.50
  4 Mcghee, London            98 Memphis Hurdlers         3.58m   11-09.00
  5 Phillips, Matthew         99 Williamson Youth         3.32m   10-10.75
  6 Ham, Joshua               99 Williamson Youth         2.72m    8-11.25
  7 Malone, William           98 Williamson Youth         2.68m    8-09.50
  8 Porterfield, Adrian       99 Memphis Hurdlers         2.63m    8-07.50

Event 157  Long Jump Midget Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Alexander, Heavenly       96 Contintl T-Belle         4.40m   14-05.25
  2 Draper, Katie             96 Contintl T-Belle         3.93m   12-10.75
  3 Palmer, Leslie            96 Memphis Hurdlers        J3.90m   12-09.50  3.60m-2nd best
  3 Leonard, Jada             97 Track Unlimited          3.90m   12-09.50  3.70m-2nd best
  5 Brunton, Lindsey          97 Williamson Youth         3.80m   12-05.75  3.70m-2nd best
  5 Pittman, Jerlisha         96 Memphis Hurdlers        J3.80m   12-05.75  3.50m-2nd best
  7 Williams, Taylor          97 Track Unlimited          3.67m   12-00.50
  8 Brown, Cristal            97 Memphis Hurdlers         3.06m   10-00.50
  9 Dean, Kennedi             97 Memphis Hurdlers         2.86m    9-04.75
 10 Irving, Arielle           97 Memphis Hurdlers         2.47m    8-01.25

Event 158  Long Jump Midget Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Gregory, Latony           96 Unattached-T             4.08m   13-04.75
  2 Norwood, Zack             96 TN Cheetahs              4.01m   13-02.00
  3 Madonia, Nicholas         97 Williamson Youth         3.86m   12-08.00
  4 Sample, Jaquarius         97 Memphis Hurdlers        J3.68m   12-01.00  3.55m-2nd best
  4 Thomas, Brian             97 Memphis Hurdlers         3.68m   12-01.00  3.60m-2nd best
  6 Rudolph, Taylor           97 Track Unlimited          3.35m   11-00.00

Event 159  Long Jump Youth Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Mckinney, Morgan          94 Unattached-T             4.87m   15-11.75
  2 Frye, Darrean             94 Contintl T-Belle         4.85m   15-11.00
  3 Leonard, Jasmine          94 Track Unlimited          3.80m   12-05.75
  4 Brown, Christi            94 Memphis Hurdlers         3.60m   11-09.75

Event 160  Long Jump Youth Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Hoff, Eric                94 Unattached-K             5.17m   16-11.50
  2 Bogdanovic, Veljko        94 Track Unlimited          5.09m   16-08.50
  3 Phelps, George            95 Williamson Youth         4.15m   13-07.50
  4 Martinez, Issac           94 Williamson Youth         4.01m   13-02.00
  5 Sayles, Tony              95 Memphis Hurdlers         3.54m   11-07.50

Event 161  Long Jump Intermediate Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Walker, Kyla              93 Memphis Hurdlers         5.33m   17-06.00
  2 Means, Lynda              93 Track Unlimited          4.42m   14-06.00
  3 Kelly, Ieshia             92 Rutherford Co.TC         4.21m   13-09.75
  4 Norman, Shicara           93 Memphis Hurdlers         4.05m   13-03.50
  5 Strickland, Amber         93 Track Unlimited          3.85m   12-07.75

Event 162  Long Jump Intermediate Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Anderson, Tyler           93 Unattached-T             6.33m   20-09.25
  2 Harris, Shawn             93 Memphis Hurdlers         5.66m   18-07.00
  3 Harmon, Azrell            93 Memphis Hurdlers         5.64m   18-06.00
  4 Doyle, Christopher        93 Williamson Youth         5.35m   17-06.75
  5 Lee, Martavious           92 Memphis Hurdlers         5.27m   17-03.50
  6 Franklin, Rotaye          92 Rutherford Co.TC         5.26m   17-03.25
  7 Leonard, Christopher      93 Track Unlimited          5.08m   16-08.00
  8 Norris, Tysean            93 Track Unlimited          4.84m   15-10.50
  9 Grandberry, Marcellus     93 Track Unlimited          3.90m   12-09.50

Event 163  Long Jump Young Women
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Beverly, Ashli            89 Sonic Boom Elite         5.52m   18-01.50
  2 Woodard, Courtney         91 Unattached-K             5.36m   17-07.00
  3 Conger, Macy              91 Unattached-K             4.79m   15-08.75
  4 Peters, Tia               91 Track Unlimited          4.11m   13-06.00

Event 164  Long Jump Young Men
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Tankard, Benjamin         91 Nashvl Illusions         6.63m   21-09.00
  2 Sierra, Ricky             90 Unattached-K             5.88m   19-03.50
  3 Patchen, David            91 Soaring Eagles           5.84m   19-02.00
  4 Patchen, Carl             89 Soaring Eagles           5.83m   19-01.50
  5 Sparksjr, Timothy         91 Memphis Hurdlers         5.79m   19-00.00

Event 171  Triple Jump Youth Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Mckinney, Morgan          94 Unattached-T             9.41m   30-10.50  9.35m-2nd best
  1 Butler, Adria             95 Memphis Hurdlers        J9.41m   30-10.50  9.17m-2nd best
  3 Nason, Taylor             94 Memphis Hurdlers         8.68m   28-05.75

Event 172  Triple Jump Youth Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Karney, Brandon           94 Memphis Hurdlers         7.73m   25-04.50

Event 173  Triple Jump Intermediate Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Tillman, Chloe            92 Unattached-K            10.68m   35-00.50
  2 Means, Lynda              93 Track Unlimited         10.03m   32-11.00
  3 Walker, Kyla              93 Memphis Hurdlers         9.74m   31-11.50

Event 174  Triple Jump Intermediate Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Anderson, Tyler           93 Unattached-T            13.10m   42-11.75
  2 Harris, Shawn             93 Memphis Hurdlers        11.80m   38-08.75
  3 Dowell  IV, Clifton       92 Memphis Hurdlers        11.59m   38-00.25

Event 175  Triple Jump Young Women
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Woodard, Courtney         91 Unattached-K            11.14m   36-06.75
  2 Allen, Emily              91 Unattached-K            10.69m   35-01.00
  3 Beckett, Nefertiti        91 Memphis Hurdlers        10.62m   34-10.25
  4 Conger, Macy              91 Unattached-K            10.57m   34-08.25
  5 Hudson, Cenita            91 Track Unlimited         10.43m   34-02.75

Event 176  Triple Jump Young Men
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Sierra, Ricky             90 Unattached-K            11.32m   37-01.75

Event 179  High Jump Bantam Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
 -- Dennis, Yasmine           99 Memphis Hurdlers            NH

Event 180  High Jump Bantam Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
 -- Jones, Dejuan             99 Memphis Hurdlers            NH

Event 181  High Jump Midget Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Mcghee, Jarrika           96 Memphis Hurdlers      J3-06.00      1.06m  O+ 0 misses
  1 Hayes, Markelia           97 Memphis Hurdlers       3-06.00      1.06m  O + 1 miss

Event 182  High Jump Midget Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Hall, Joseph              97 Williamson Youth       4-06.00      1.37m
  2 Breaux, William           96 Williamson Youth       4-04.00      1.32m
  3 Panky, Elijah             97 Williamson Youth       3-10.00      1.16m
 -- Hayes, Marcus             96 Memphis Hurdlers            NH
 -- Jones, Kvalein            96 Memphis Hurdlers            NH
 -- Butler, Khristopher       97 Memphis Hurdlers            NH

Event 183  High Jump Youth Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Lomax, Dominique          95 Memphis Hurdlers       4-10.00      1.47m
  2 Mckinney, Morgan          94 Unattached-T           4-08.00      1.42m  XO + 1 miss
  2 Curbeam, Jada             95 Contintl T-Belle       4-08.00      1.42m  XO + 1 miss
  4 Butler, Amia              94 Contintl T-Belle       4-00.00      1.21m

Event 184  High Jump Youth Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Hawkins, Chaz             95 Williamson Youth       4-08.00      1.42m

Event 185  High Jump Intermediate Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Carney, Kanellar          93 Contintl T-Belle       5-02.00      1.57m
  2 Johnson, Brittaney        92 Unattached-T           5-00.00      1.52m
  3 Walker, Kyla              93 Memphis Hurdlers       4-08.00      1.42m
 -- Norman, Shicara           93 Memphis Hurdlers            NH

Event 186  High Jump Intermediate Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Dowell  IV, Clifton       92 Memphis Hurdlers       5-06.00      1.67m
  2 Norris, Tysean            93 Track Unlimited        5-02.00      1.57m
  3 Williams, Savon           93 Williamson Youth       4-10.00      1.47m
  4 Roddy, Marsalis           92 Track Unlimited        4-06.00      1.37m

Event 189  Javelin Throw MINI (300kg) Bantam Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Toles, Aminah             98 Memphis Hurdlers         23-09      7.23m
  2 Davis, Gabrielle          98 Memphis Hurdlers         19-09      6.01m
  3 Toles, Aneesa             99 Memphis Hurdlers         17-04      5.28m
  4 Hamilton, Joselyn         98 Memphis Hurdlers         16-11      5.15m

Event 190  Javelin Throw MINI (300kg) Bantam Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Haynesjr, Rashad          98 Memphis Hurdlers         62-10     19.15m
  2 Harris, Samuel            98 Memphis Hurdlers         50-00     15.24m
  3 Perkins, Cory             98 Memphis Hurdlers         35-06     10.82m

Event 191  Javelin Throw MINI (300kg) Midget Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Caldwell, Ruby            97 Contintl T-Belle        20.38m      66-10
  2 Trotter, Erykah           97 Contintl T-Belle         9.50m      31-02
  3 Toles, Akilah             96 Memphis Hurdlers         9.33m      30-07

Event 192  Javelin Throw MINI (300kg) Midget Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Bowman, Taylor            96 Memphis Hurdlers        17.84m      58-06

Event 193  Javelin Throw (600 g) Youth Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Jones, Tyesha             94 Contintl T-Belle        19.74m      64-09
  2 Lomax, Danetra            94 Memphis Hurdlers        15.26m      50-01
  3 Nelson, Brianna           95 Contintl T-Belle        13.70m      44-11

Event 194  Javelin Throw (600 g) Youth Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Hopson, Martavius         94 Memphis Hurdlers        27.63m      90-08
  2 Howardiv, George          95 Nashvl Illusions        17.65m      57-11

Event 195  Javelin Throw (600 g) Intermediate Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Oladukun, Felicia         93 Contintl T-Belle        19.18m      62-11
  2 Moore, Tania              92 Memphis Hurdlers        13.90m      45-07
  3 Phillips, Shandrell       92 Memphis Hurdlers        13.83m      45-04

Event 196  Javelin Throw (800 g) Intermediate Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Lazas, Kevin              92 Unattached-K            51.97m     170-06
  2 Weatherby, Bobby          93 Memphis Hurdlers        17.57m      57-08
  3 Harris, Isaac             92 Memphis Hurdlers        16.38m      53-09

Event 197  Javelin Throw (600 g) Young Women
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Allen, Emily              91 Unattached-K            28.48m      93-05

Event 198  Javelin Throw (800 g) Young Men
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Gilbert, Les              91 Unattached-K            46.47m     152-05

Event 199  Hammer Throw 4 kg Intermediate Girls
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Nelson, Amy               93 Steel Throwers          20.41m      66-11
  2 Thompson, Liz             92 Steel Throwers          20.10m      65-11
  3 Curry, Chelsea            92 Steel Throwers          19.97m      65-06

Event 200  Hammer Throw 12 lb. Intermediate Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Jordan, Donovan           93 Steel Throwers          24.89m      81-08
  2 Burn, Walter              93 Steel Throwers          22.41m      73-06

Event 204  Pole Vault Youth Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Hoff, Eric                94 Unattached-K           8-06.00      2.59m

Event 206  Pole Vault Intermediate Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Lazas, Kevin              92 Unattached-K          12-06.00      3.81m

Event 207  Pole Vault Young Women
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Conger, Macy              91 Unattached-K          10-00.00      3.04m
  2 Allen, Emily              91 Unattached-K           9-06.00      2.89m

Event 208  Pole Vault Young Men
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Smith, Jordan             91 Track Unlimited       11-00.00      3.35m
 -- Gilbert, Les              91 Unattached-K                NH

Event 210  Javelin Throw MINI (300kg) SubBantam Boys
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals
==========================================================================
  1 Kinder, Jett              01 Unattached-K          64-00.50     19.51m
  2 Haynes, Rashawn           02 Memphis Hurdlers         36-04     11.07m
  3 Brooks Jr., Torrus        01 Memphis Hurdlers         26-03      8.00m
  4 Dennis, Ledarius          01 Memphis Hurdlers         23-06      7.16m
  5 Brooks, Jamirous          04 Memphis Hurdlers         18-06      5.63m

Nike Hershey Garden of Life Chobani UCS Gatorade NCSA Phoenix KT St. Vincent Normatec