Join/Renew Now

Results - USATF Georgia Association Junior Olympic Preliminary (Area B) Track & Field Meet

6/2/07 - Panthersville Stadium, Decatur, GA

100 Meter Dash Sub-Bantam Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 14.95  06/23/1998  Ashley Fleming, GA Express
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Vaughn, Ky'Mia             8 Mark Trail F             16.55   2
  2 Carter, Maya               8 Jaguar Track             17.07   2
  3 Weston, Naja               8 New Birth Tr             17.24   1
  4 Stone, Chelsea             7 Dynamic Spee             18.10   2
  5 Jackson, Kaalynn           7 Track Phi Tr             18.28   2
  6 Holmes, Dhylan             6 New Birth Tr             18.87   2
  7 Rittenhouse, Anna          8 Dynamic Spee             18.99   1
  8 Berry, Raven               6 Dynamic Spee             19.27   1
  9 Tisdale, Trinity           6 Voices of Fa             19.54   1

200 Meter Dash Sub-Bantam Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 28.40  06/09/2001  Tahapenes A Outlaw, Track Phi Track
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Vaughn, Ky'Mia             8 Mark Trail F             34.45   2
  2 Weston, Naja               8 New Birth Tr             35.47   2
  3 Drains, Deana              7 Cheetahs                 36.49   2
  4 Cherry, Chantz             8 Cheetahs                 36.68   1
  5 Lynch, Meagan              8 Cheetahs                 37.64   1
  6 Carter, Maya               8 Jaguar Track             37.75   2
  7 Ellison, Mackenzie         8 Sapphire Tra             38.15   1
  8 Holmes, Dhylan             6 New Birth Tr             40.61   1
  9 Speight, Aniyah            8 Victory Thor             41.38   2
 10 Wicks, Aessiah             8 Sapphire Tra             41.57   2
 11 Stone, Chelsea             7 Dynamic Spee             42.38   1
 12 Kennedy, Deja              8 Sapphire Tra             42.41   1
 13 Berry, Raven               6 Dynamic Spee             43.20   2
 14 Tisdale, Trinity           6 Voices of Fa             43.32   1
 15 Rittenhouse, Anna          8 Dynamic Spee             48.29   2

400 Meter Dash Sub-Bantam Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 1:09.46  06/18/2006  Areale Frazier, Gazelle Trac
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Weston, Naja               8 New Birth Tr           1:20.12   1
  2 Drains, Deana              7 Cheetahs               1:22.18   2
  3 Wilson, Matoaka            8 New Birth Tr           1:24.51   2
  4 Lynch, Meagan              8 Cheetahs               1:26.23   1
  5 Ellison, Mackenzie         8 Sapphire Tra           1:26.28   1
  6 Cherry, Chantz             8 Cheetahs               1:28.46   2
  7 Jackson, Kaalynn           7 Track Phi Tr           1:34.30   1
  8 Wicks, Aessiah             8 Sapphire Tra           1:35.33   2
  9 Holmes, Dhylan             6 New Birth Tr           1:35.94   2
 10 Kennedy, Deja              8 Sapphire Tra           1:36.01   2
 11 Speight, Aniyah            8 Victory Thor           1:36.31   1
 12 Carter, Maya               8 Jaguar Track           1:54.32   2

800 Meter Run Sub-Bantam Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 2:43.75  06/16/2006  Marielle Lewis, Gazelle Trac
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Wilson, Matoaka            8 New Birth Tr           3:04.49
  2 Ellison, Mackenzie         8 Sapphire Tra           3:17.62
  3 Kennedy, Deja              8 Sapphire Tra           3:31.16
  4 Wicks, Aessiah             8 Sapphire Tra           3:34.04
  5 Lawrence, Charizma         6 Voices of Fa           4:01.97

1500 Meter Run Sub-Bantam Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 5:35.88  06/18/2006  Marielle Lewis, Gazelle Trac
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Wilson, Matoaka            8 New Birth Tr           6:12.40
  2 Lawrence, Charizma         6 Voices of Fa           8:00.11

Shot Put Sub-Bantam Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 5.75m  06/20/2004  Hallie Johnson, Club Nitro
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Speight, Aniyah            8 Victory Thor             2.40m    7-10.50

Javelin Throw Sub-Bantam Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 17.88m  06/17/2006  Alexis Luster, Kennworth Tr
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Tisdale, Trinity           6 Voices of Fa             5.38m      17-08
  2 Lawrence, Charizma         6 Voices of Fa             4.00m      13-01

100 Meter Dash Bantam Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 13.64  06/17/2006  Ariel Pryor, UNA
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Smith, Demeri             10 Unattached               14.84   2
  2 Stevenson, Adrina         10 Jaguar Track             14.94   3
  3 Holmes, Sydney             9 New Birth Tr             15.05   2
  4 Goss, Gia                 10 Jaguar Track             15.20   1
  5 Hoyle, Darien             10 New Birth Tr             15.23   2
  6 Wells, Nadia              10 Georgia Star             15.30   2
  7 Adams, Alexis             10 Unattached               15.38   1
  8 Molden, Timberly           9 Voices of Fa             15.47   3
  9 Shamsid-Deen, Najla        9 D.C. Express             15.61   1
 10 Johnson, Courtney         10 New Birth Tr             15.64   3
 11 White, De'Asha             9 Victory Thor             16.24   3
 12 Frison, Carmen             9 D.C. Express             16.85   2
 13 Fraser, Jordan            10 D.C. Express             16.97   1
 14 Mitchell-Canty, Peyton    10 Jaguar Track             17.27   3
 15 Thomas, Mina              10 New Birth Tr             17.49   1
 16 Lewis, Xenia              10 Jaguar Track             17.58   2
 17 Tyson, Kiara              10 Victory Thor             18.23   1
 18 Cooper, Keri Niyia         9 Jaguar Track             21.58   3

200 Meter Dash Bantam Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 26.57  06/01/1995  Fayquionte Rice, East Point
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Smith, Demeri             10 Unattached               30.87   2
  2 Holmes, Sydney             9 New Birth Tr             30.92   1
  3 Watkins, Jessica           9 New Birth Tr             31.64   3
  4 Adams, Alexis             10 Unattached               31.84   2
  5 Shamsid-Deen, Najla        9 D.C. Express             32.05   2
  6 Greer, Lemer              10 New Birth Tr             32.35   2
  7 Wells, Nadia              10 Georgia Star             32.43   1
  8 Molden, Timberly           9 Voices of Fa             32.52   2
  9 Robinson, Addison          9 D.C. Express             33.11   1
 10 Hoyle, Darien             10 New Birth Tr             33.25   3
 11 Samples, Brittany          9 Newroc Rocke             33.49   1
 12 Goode, Ansley              9 Voices of Fa             34.80   1
 13 Wilson, Alexia             9 New Birth Tr             34.86   1
 14 White, De'Asha             9 Victory Thor             34.97   3
 15 Fraser, Jordan            10 D.C. Express             36.34   3
 16 Frison, Carmen             9 D.C. Express             36.66   3
 17 Thomas, Mina              10 New Birth Tr             36.86   2
 18 Tyson, Kiara              10 Victory Thor             38.13   2
 19 Lewis, Xenia              10 Jaguar Track             38.17   3
 20 Cooper, Keri Niyia         9 Jaguar Track             46.30   1

400 Meter Dash Bantam Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 1:00.91  6/1995      Fayquionte Rice, East Point
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Phillips, Syndei          10 Jaguar Track           1:08.51   2
  2 Holmes, Sydney             9 New Birth Tr           1:10.05   2
  3 Watkins, Jessica           9 New Birth Tr           1:12.50   1
  4 Shamsid-Deen, Najla        9 D.C. Express           1:12.69   1
  5 Fuller, Jasimynn          10 Voices of Fa           1:15.48   1
  6 Magwood, Latrease          9 Jaguar Track           1:15.94   1
  7 Wilson, Alexia             9 New Birth Tr           1:16.05   2
  8 Goode, Ansley              9 Voices of Fa           1:16.82   1
  9 Robinson, Addison          9 D.C. Express           1:18.20   2
 10 Epps, Lauren               9 Jaguar Track           1:18.26   2
 11 Gregg, Leomore            10 Unattached             1:19.83   2
 12 Roberts-Towns, Eyran       9 D.C. Express           1:21.42   2
 13 Allen, Jessica            10 Jaguar Track           1:21.63   1
 14 Fraser, Jordan            10 D.C. Express           1:24.12   2
 15 White, De'Asha             9 Victory Thor           1:24.26   1

800 Meter Run Bantam Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 2:28.48  6/1996      Saidah Fishenden, Red Runners
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Thomas, Antwonette         9 Track Phi Tr           2:41.37
  2 Samples, Brittany          9 Newroc Rocke           3:00.44
  3 Wilson, Alexia             9 New Birth Tr           3:01.92
  4 Epps, Ashley              10 Jaguar Track           3:02.51
  5 Conway, Deja              10 Voices of Fa           3:03.03
  6 Allen, Jessica            10 Jaguar Track           3:07.53
  7 Roberts-Towns, Eyran       9 D.C. Express           3:08.91
  8 Fuller, Jasimynn          10 Voices of Fa           3:09.44

1500 Meter Run Bantam Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 5:05.59  06/19/2005  Sahara Fletcher, Track Phi Track
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Thomas, Antwonette         9 Track Phi Tr           5:28.31
  2 Conway, Deja              10 Voices of Fa           6:51.89

4x100 Meter Relay Bantam Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 56.27  06/16/2006  East Cobb, East Cobb
                       Burr, Lewis, Robinson, Williams
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Jaguar Track Club  'A'                                59.85
     1) Mitchell-Canty, Peyton 10       2) Goss, Gia 10
     3) Stevenson, Adrina 10            4) Magwood, Latrease 9
  2 Jaguar Track Club  'B'                              1:07.05
     1) Epps, Lauren 9                  2) Epps, Ashley 10
     3) Lewis, Xenia 10                 4)

4x400 Meter Relay Bantam Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 4:32.73  06/20/2004  Track Phi Track Elite Track Cl, Track Phi
                         S Fletcher, C Gray, A Pettway, T Taylor
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Jaguar Track Club  'A'                              5:07.19
     1) Mitchell-Canty, Peyton 10       2) Phillips, Syndei 10
     3) Epps, Lauren 9                  4) Magwood, Latrease 9
  2 Voices of Faith  'A'                                5:20.95
     1) Goode, Ansley 9                 2) Conway, Deja 10
     3) Fuller, Jasimynn 10             4)
  3 Jaguar Track Club  'B'                              5:41.86
     1) Epps, Ashley 10                 2) Goss, Gia 10

Long Jump Bantam Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 4.10m  06/18/2004  Adriunna Brown, Middle Georg
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Watkins, Jessica           9 New Birth Tr             3.85m   12-07.75
  2 Adams, Alexis             10 Unattached               3.49m   11-05.50
  3 Robinson, Addison          9 D.C. Express             3.27m   10-08.75
  4 Hoyle, Darien             10 New Birth Tr             3.16m   10-04.50
  5 Wells, Nadia              10 Georgia Star             3.10m   10-02.00
  6 Greer, Lemer              10 New Birth Tr             2.54m    8-04.00
  7 Cooper, Keri Niyia         9 Jaguar Track             1.66m    5-05.50
  8 Frison, Carmen             9 D.C. Express             1.54m    5-00.75

Shot Put Bantam Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 8.54m  06/26/1997  Emily Sanders, Woodstock
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Johnson, Courtney         10 New Birth Tr             5.61m   18-05.00
  2 Jones, KaBria             10 New Birth Tr             3.86m   12-08.00
  3 Thomas, Mina              10 New Birth Tr             3.73m   12-03.00

Javelin Throw Bantam Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 19.99m  06/21/2002  Samantha Stoltz, Woodstock
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Jones, KaBria             10 New Birth Tr             7.38m      24-02

100 Meter Dash Midget Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 12.46  06/08/2004  Brittany N Jennings, Unattached
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Green, Charisma           12 D.C. Express             13.20   1
  2 Greer, Deandra            11 Jaguar Track             13.54   2
  3 Taylor, Tori              12 D.C. Express             13.69   2
  4 Bohler, Randi             11 Cheetahs                 13.81   1
  5 Cromartie, Alivia         11 New Birth Tr             14.19   1
  6 Lewis, Trinity            12 New Birth Tr             14.53   2
  7 Campbell, Kristi          11 Cheetahs                 14.60   2
  8 Shakir, Kylah             11 D.C. Express             14.78   2
  9 Killian, Naomi            12 Georgia Star             14.92   2
 10 Berry, Alysha             11 Dynamic Spee             14.96   1
 11 Mccoy, Juanita            11 Track Phi Tr             15.10   1
 12 Hackney, Imani            11 Sapphire Tra             15.33   1
 13 McGhee, Michaela          12 New Horizon              16.07   2

200 Meter Dash Midget Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 25.66  06/09/2001  Joanna Atkins, Georgia Striders
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Green, Charisma           12 D.C. Express             27.52   1
  2 Taylor, Tori              12 D.C. Express             27.94   3
  3 Bohler, Randi             11 Cheetahs                 28.09   1
  4 Ladler, Kaliah            12 New Birth Tr             28.89   2
  5 Williams, Rachel          12 New Birth Tr             28.90   2
  6 Shanks, QuanDra           12 Georgia Star             28.91   1
  7 Cromartie, Alivia         11 New Birth Tr             29.01   1
  8 Graham,, Erica            11 New Birth Tr             29.05   2
  9 Lewis, Trinity            12 New Birth Tr             29.91   3
 10 Campbell, Kristi          11 Cheetahs                 30.27   2
 11 Lee, Tiara                11 Sapphire Tra             30.65   1
 12 Killian, Naomi            12 Georgia Star             30.71   2
 13 Driver, Diarra            11 Cheetahs                 31.18   3
 14 Mccoy, Juanita            11 Track Phi Tr             31.47   2
 15 Mouzon, Ashley            12 Voices of Fa             31.70   3
 16 McGhee, Michaela          12 New Horizon              32.84   3
 17 Hackney, Imani            11 Sapphire Tra             33.38   3
 18 Jolly, Teryn              11 Jaguar Track             33.56   1

400 Meter Dash Midget Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 57.40  06/22/2003  Erin N Oliver, Track Phi Track
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Green, Charisma           12 D.C. Express           1:02.00   3
  2 Epps, Imani               12 Jaguar Track           1:02.22   2
  3 Shanks, QuanDra           12 Georgia Star           1:04.56   3
  4 Taylor, Tori              12 D.C. Express           1:04.87   2
  5 Ladler, Kaliah            12 New Birth Tr           1:05.58   1
  6 Williams, Rachel          12 New Birth Tr           1:06.45   2
  7 Campbell, Alexis          11 Cheetahs               1:09.46   1
  8 Lee, Tiara                11 Sapphire Tra           1:11.65   3
  9 Mccoy, Juanita            11 Track Phi Tr           1:12.36   3
 10 Driver, Diarra            11 Cheetahs               1:12.49   3
 11 Whetstone, Kayla          12 D.C. Express           1:16.14   1
 12 Mouzon, Ashley            12 Voices of Fa           1:16.32   2
 13 Jolly, Teryn              11 Jaguar Track           1:27.48   3

800 Meter Run Midget Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 2:21.93  06/17/2005  Nyna Cutler, Gazelle
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Fletcher, Sahara          12 Track Phi Tr           2:24.76
  2 Shanks, QuanDra           12 Georgia Star           2:31.31
  3 Balfour, Edesiri          12 Jaguar Track           2:45.62
  4 Ricard, Deshae            11 Jaguar Track           2:50.35
  5 Stewart, Shanel           11 Unattached             2:50.61
  6 Campbell, Alexis          11 Cheetahs               2:58.28
  7 Whetstone, Kayla          12 D.C. Express           3:12.12
  8 Spann, Destini            12 Voices of Fa           3:18.61
  9 Hibbert, Erika            11 Voices of Fa           3:32.77

1500 Meter Run Midget Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 4:54.65  06/19/2005  Nyna Cutler, Gazelle
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Fletcher, Sahara          12 Track Phi Tr           5:00.72
  2 Stewart, Shanel           11 Unattached             5:55.63
  3 Spann, Destini            12 Voices of Fa           6:47.64
  4 Hibbert, Erika            11 Voices of Fa           6:57.07

4x100 Meter Relay Midget Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 50.89  06/20/2003  Running Panthers, Running Panthers
                       Christian, Murphy, Nichol, Omotayo
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Jaguar Track Club  'A'                                57.62
     1) Balfour, Edesiri 12             2) Greer, Deandra 11
     3) Ricard, Deshae 11               4) Epps, Imani 12

4x400 Meter Relay Midget Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 4:08.00  06/22/2000  Georgia Striders "A"
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Jaguar Track Club  'A'                              4:29.60
     1) Greer, Deandra 11               2) Ricard, Deshae 11
     3) Jolly, Teryn 11                 4) Epps, Imani 12
  2 New Birth Track Club  'A'                           4:39.24
     1) Graham,, Erica 11               2) Lewis, Trinity 12
     3) Ladler, Kaliah 12               4) Cromartie, Alivia 11

Long Jump Midget Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 5.51m  6/1977      Kathy Harrison, Cinderbolts
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Campbell, Alexis          11 Cheetahs                 4.34m   14-03.00
  2 Graham,, Erica            11 New Birth Tr             4.32m   14-02.25
  3 Bohler, Randi             11 Cheetahs                 4.23m   13-10.50
  4 Driver, Diarra            11 Cheetahs                 3.86m   12-08.00
  5 Killian, Naomi            12 Georgia Star             3.82m   12-06.50
  6 Shakir, Kylah             11 D.C. Express             3.66m   12-00.25
  7 Stewart, Shanel           11 Unattached               3.19m   10-05.75
  8 Hackney, Imani            11 Sapphire Tra             2.39m    7-10.25

Shot Put Midget Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 10.81m  06/09/2001  Thanithia Billings, Carrollton
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Thomas, Kelli             11 Sprint Athle             9.15m   30-00.25
  2 Lee, Tiara                11 Sapphire Tra             6.10m   20-00.25

Javelin Throw Midget Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 27.32m  06/19/2004  Samantha Stoltz, Woodstock Tr
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Thomas, Kelli             11 Sprint Athle            13.08m      42-11

100 Meter Dash Youth Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 12.06  06/22/2003  Javonda D Newbold, Boys & Girls
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Snow, Morgan              14 New Birth Tr             12.24   2
  2 Scott, Kenya              14 New Birth Tr             12.29   1
  3 Vaughn, Briana            13 Mark Trail F             12.96   2
  4 Gray, Crystal             13 Track Phi Tr             13.30   2
  5 Magwood, Amaree           13 Jaguar Track             13.31   2
  6 Cox, Amina                14 Track Phi Tr             13.39   1
  7 Smith, Amber              13 Sapphire Tra             13.45   2
  8 Barnett, Tiara            13 Jaguar Track             13.46   1
  9 Johnson, Dalmar           13 Cheetahs                 13.54   1
 10 Wyatt, Choukri            13 Mark Trail F             14.25   1
 11 Cruse, Danielle           14 New Birth Tr             14.72   2
 12 Martin, Amber             14 Georgia Star             15.01   1
 13 Moses, Michelle           13 Cheetahs                 16.64   2

200 Meter Dash Youth Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 24.68  06/22/2003  Porche C Byrd, Track Phi Track
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Scott, Kenya              14 New Birth Tr             25.39   4
  2 Pierce, Jande'            14 New Horizon              25.54   4
  3 Snow, Morgan              14 New Birth Tr             25.70   1
  4 Felton, Alyssa            14 Mark Trail F             26.41   1
  5 Vaughn, Briana            13 Mark Trail F             26.80   4
  6 Thomas, Dennia            14 Cheetahs                 27.41   4
  7 Barnett, Tiara            13 Jaguar Track             27.44   2
  8 Boudreaux, Frantia        13 Voices of Fa             27.75   4
  9 Johnson, Dalmar           13 Cheetahs                 27.76   2
 10 Magwood, Amaree           13 Jaguar Track             28.27   3
 11 Alexander, ShaVon         14 Sapphire Tra             28.30   2
 12 Smith, Amber              13 Sapphire Tra             28.43   2
 13 Robinson, Kristen         14 Sapphire Tra             28.45   4
 14 Gaddy, Mayah              13 Cheetahs                 28.48   3
 15 Bullock, Bria             14 Sapphire Tra             28.99   1
 16 Thompson, Koti            13 Cheetahs                 29.37   1
 17 Worthy, Simone            14 Newroc Rocke             30.00   1
 18 Dickens,, Demetria        13 New Birth Tr             30.59   3
 19 Cruse, Danielle           14 New Birth Tr             30.77   4
 20 Johnson, Jazmine          14 New Birth Tr             31.70   3
 21 Martin, Amber             14 Georgia Star             31.78   1
 22 Joyner, Amani             13 New Birth Tr             33.55   2
 23 Noel, Shanobia            14 Victory Thor             36.70   3

400 Meter Dash Youth Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 54.80  06/22/2003  Porche C Byrd, Track Phi Track
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Pierce, Jande'            14 New Horizon              58.26   2
  2 Gray, Crystal             13 Track Phi Tr             59.47   3
  3 Cox, Amina                14 Track Phi Tr           1:00.72   2
  4 Felton, Alyssa            14 Mark Trail F           1:01.33   3
  5 Williams, Sydney          14 New Birth Tr           1:01.99   3
  6 Thomas, Dennia            14 Cheetahs               1:02.22   2
  7 Barnett, Tiara            13 Jaguar Track           1:02.99   3
  8 Boudreaux, Frantia        13 Voices of Fa           1:03.01   2
  9 Jenkins, Destiny          14 Newroc Rocke           1:03.16   1
 10 Alexander, ShaVon         14 Sapphire Tra           1:04.52   3
 11 Gaddy, Mayah              13 Cheetahs               1:04.98   3
 12 Scott, Kenya              14 New Birth Tr           1:05.33   3
 13 Thompson, Koti            13 Cheetahs               1:06.26   1
 14 Stewart, Shontel          14 Unattached             1:06.85   1
 15 Robinson, Kristen         14 Sapphire Tra           1:07.28   2
 16 Taylor, Ayanna            13 Georgia Star           1:09.06   1
 17 Snow, Morgan              14 New Birth Tr           1:10.29   1
 18 Bullock, Bria             14 Sapphire Tra           1:12.67   3
 19 Terrell, Jalisa           14 Sapphire Tra           1:13.06   2
 20 Wyatt, Choukri            13 Mark Trail F           1:15.24   1
 21 Martin, Amber             14 Georgia Star           1:20.12   2
 -- Cruse, Danielle           14 New Birth Tr                FS   2

800 Meter Run Youth Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 2:17.61  06/20/2003  Brittany M Hall, Georgia Elite
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Jenkins, Destiny          14 Newroc Rocke           2:23.75
  2 Philpot, Bria             14 Track Phi Tr           2:25.81
  3 Cooper, Greciana          13 Cheetahs               2:27.33
  4 Williams, Sydney          14 New Birth Tr           2:33.60
  5 Day, Aziza                13 Track Phi Tr           2:40.95
  6 Green, Rayna              14 D.C. Express           2:48.51
  7 Worthy, Simone            14 Newroc Rocke           2:57.94
  8 Smith, Jazzia             13 Voices of Fa           3:15.91

1500 Meter Run Youth Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 4:46.22  6/1987      Kelly Cook, Unattached
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Jenkins, Destiny          14 Newroc Rocke           5:01.74
  2 Williams, Sydney          14 New Birth Tr           5:14.89
  3 Philpot, Bria             14 Track Phi Tr           5:17.40
  4 Cooper, Greciana          13 Cheetahs               5:19.96
  5 Green, Rayna              14 D.C. Express           5:49.67

100 Meter Hurdles Youth Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 14.34  06/23/1998  Nicole Rodriquez, Running Panthers
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Mason, Lucy               13 Sapphire Tra             16.67
  2 Stewart, Shontel          14 Unattached               18.33
  3 Wyatt, Choukri            13 Mark Trail F             18.45

4x100 Meter Relay Youth Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 47.12  6/1995      East Point
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Sapphire Track Club  'A'                              52.03
     1) Mason, Lucy 13                  2) Terrell, Jalisa 14
     3) Smith, Amber 13                 4) Alexander, ShaVon 14

4x400 Meter Relay Youth Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 3:58.04  06/22/2003  Boys & Girls Clubs of Metro At, Boys & Gir
                         Etheridge, Fleming, Newbold, Tucker
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Track Phi Track Elite  'A'                          4:02.44
     1) Gray, Crystal 13                2) Day, Aziza 13
     3) Philpot, Bria 14                4) Cox, Amina 14
  2 Cheetahs  'A'                                       4:24.04
     1) Thomas, Dennia 14               2) Thompson, Koti 13
     3) Gaddy, Mayah 13                 4) Cooper, Greciana 13

Long Jump Youth Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 5.55m  6/1995      Tameisha King, Red Runners
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Snow, Morgan              14 New Birth Tr             4.83m   15-10.25
  2 Felton, Alyssa            14 Mark Trail F             4.79m   15-08.75
  3 Johnson, Dalmar           13 Cheetahs                 4.74m   15-06.75
  4 Day, Aziza                13 Track Phi Tr             4.72m   15-06.00
  5 Mason, Lucy               13 Sapphire Tra             4.43m   14-06.50
  6 Bullock, Bria             14 Sapphire Tra             4.15m   13-07.50
  7 Scott, Kenya              14 New Birth Tr             4.11m   13-06.00
  8 Magwood, Amaree           13 Jaguar Track             3.91m   12-10.00

Shot Put Youth Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 13.37m  06/19/2005  Lauren Chambers, Titans
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Dickens,, Demetria        13 New Birth Tr            10.25m   33-07.50
  2 Johnson, Jazmine          14 New Birth Tr             9.70m   31-10.00
  3 Moses, Michelle           13 Cheetahs                 8.85m   29-00.50
  4 Smith, Jazzia             13 Voices of Fa             7.99m   26-02.75
  5 Noel, Shanobia            14 Victory Thor             7.79m   25-06.75
  6 Ector, Chelsea            13 Jaguar Track             7.04m   23-01.25
  7 Joyner, Amani             13 New Birth Tr             6.23m   20-05.25
  8 Martin, Amber             14 Georgia Star             6.22m   20-05.00

100 Meter Dash Intermediate Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 11.74  06/09/2001  Stephanie D Smith, Georgia Heat
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Toatley, Maderia          16 New Horizon              12.35   1
  2 McGhee, Morgan            15 New Horizon              12.58   2
  3 House, Karnevia           16 Jaguar Track             13.24   2
  4 Anderson, Janesia         16 D.C. Express             13.29   1
  5 Butler, Jada              15 D.C. Express             13.39   2
  6 Knox, Cherise             16 Track Phi Tr             13.42   2
  7 Woodley, Sieria           16 Track Phi Tr             13.60   1
  8 Slater, Candice           15 Triple Actio             14.05   2
  9 Berry, Tiana              15 Dynamic Spee             14.10   2
  9 McKenzie, Zintiesha       15 Triple Actio             14.10   1
 11 Wilson, Quanesha          15 Georgia Star             14.11   1
 12 Taylor, Danielle          16 Victory Thor             14.71   2
 13 Goode, Briana             15 Voices of Fa             15.07   1

200 Meter Dash Intermediate Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 23.93  06/22/2000  Stephanie D Smith, Georgia Heat
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Toatley, Maderia          16 New Horizon              25.07   2
  2 Dyess, Tanisha            16 Sapphire Tra             25.55   1
  3 McGhee, Morgan            15 New Horizon              25.91   1
  4 White, Tiffany            15 Sapphire Tra             27.00   2
  5 Knox, Cherise             16 Track Phi Tr             27.24   3
  6 Thomas, Maya              15 New Birth Tr             27.53   2
  7 House, Karnevia           16 Jaguar Track             27.59   2
  8 Johns, Lauren             16 D.C. Express             27.72   3
  9 Butler, Jada              15 D.C. Express             27.88   1
 10 Elliott, Tia              16 Sprint Athle             28.05   3
 11 Woodley, Sieria           16 Track Phi Tr             28.28   1
 12 Slater, Candice           15 Triple Actio             28.46   2
 13 Berry, Tiana              15 Dynamic Spee             29.15   3
 14 Wilson, Quanesha          15 Georgia Star             29.29   1
 15 McKenzie, Zintiesha       15 Triple Actio             29.46   1
 16 Goode, Briana             15 Voices of Fa             31.09   2
 17 Taylor, Danielle          16 Victory Thor             31.43   3

400 Meter Dash Intermediate Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 53.53  06/22/2000  Stephanie D Smith, Georgia Heat
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Dyess, Tanisha            16 Sapphire Tra             57.42   2
  2 Oliver, Erin              16 D.C. Express             59.64   2
  3 Odugbela, Oprah           16 Sapphire Tra           1:01.51   1
  4 Knox, Cherise             16 Track Phi Tr           1:02.87   1
  5 Johns, Lauren             16 D.C. Express           1:02.91   1
  6 Berry, Akilah             16 Sapphire Tra           1:03.55   3
  7 Bohanon, Joyre            15 D.C. Express           1:05.31   3
  8 Slater, Candice           15 Triple Actio           1:06.29   3
  9 Swint, Lotia              16 Jaguar Track           1:07.91   3
 10 Thomas, Maya              15 New Birth Tr           1:08.37   1
 11 Sanders, Angelika         15 New Birth Tr           1:10.33   3
 12 McKenzie, Zintiesha       15 Triple Actio           1:11.39   3
 13 Woodley, Sieria           16 Track Phi Tr           1:11.87   2
 14 Goode, Briana             15 Voices of Fa           1:15.55   1
 15 Gillespie, Denisha        15 Victory Thor           1:18.24   2

800 Meter Run Intermediate Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 2:13.19  06/17/2005  Brittany Hall, GeorgiaLightning
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Oliver, Erin              16 D.C. Express           2:19.36
  2 Smith, Soyong             16 Sapphire Tra           2:27.95
  3 Coleman, Donye            15 Unattached             2:28.77
  4 Odugbela, Oprah           16 Sapphire Tra           2:31.19
  5 Bohanon, Joyre            15 D.C. Express           2:35.22
  6 Averette, Ashley          15 Sapphire Tra           2:43.12
  7 Johns, Lauren             16 D.C. Express           2:48.54
  8 Thomas, Maya              15 New Birth Tr           2:52.57
  9 Sanders, Angelika         15 New Birth Tr           3:01.87

1500 Meter Run Intermediate Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 4:38.84  06/19/2005  Emily Reese, NS Red Runners
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Coleman, Donye            15 Unattached             5:16.42
  2 Armstead, Ameryst         16 Sapphire Tra           5:18.77
  3 Averette, Ashley          15 Sapphire Tra           5:44.84
  4 Thomas, Maya              15 New Birth Tr           6:11.45
  5 Sanders, Angelika         15 New Birth Tr           6:46.41

100 Meter Hurdles Intermediate Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 14.27  06/19/2005  Nicole Okolo, Georgia Elite
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Lee, Yazzming             16 Unattached               17.87
  2 Elliott, Tia              16 Sprint Athle             18.26

4x100 Meter Relay Intermediate Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 46.82  06/16/2006  Running Panthers, Running Pant
                       Hubbard             , Nichols             , Brooks
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Sapphire Track Club  'A'                              50.26
     1) Dyess, Tanisha 16               2) King, Jawanda 16
     3) White, Tiffany 15               4)

4x400 Meter Relay Intermediate Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 3:48.00  06/23/1998  Sapphire Track Club "A"
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Sapphire Track Club  'A'                            4:04.84
     1) Dyess, Tanisha 16               2) King, Jawanda 16
     3) Odugbela, Oprah 16              4) Smith, Soyong 16
  2 D.C. Express  'A'                                   4:16.20
     1) Bohanon, Joyre 15               2) Wells, Tiara 16
     3) Anderson, Janesia 16            4) Johns, Lauren 16

Long Jump Intermediate Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 5.88m              Brenda Cliette-79/Latasha Rogers-83
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Bohanon, Joyre            15 D.C. Express             4.81m   15-09.50
  2 White, Tiffany            15 Sapphire Tra             4.46m   14-07.75

Shot Put Intermediate Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 12.06m  06/23/1998  Tara Edwards, Fountain City
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Wilson, Quanesha          15 Georgia Star             7.76m   25-05.50
  2 Anderson, Janesia         16 D.C. Express             7.04m   23-01.25
  3 Taylor, Danielle          16 Victory Thor             6.37m   20-10.75

100 Meter Dash Young Women
================================================================
   GA Assoc.: # 11.70              Gwen Torrence-83/Tisha Prather-89
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Goodman, Chalonda         17 New Horizon              11.82
  2 Byrd, Porche              18 Track Phi Tr             12.65
  3 Lowery, Ashley            17 D.C. Express             12.93
  4 Patterson, Chelsey        17 Jaguar Track             13.25
  5 Watkins, Jocelyn          17 New Birth Tr             13.41

200 Meter Dash Young Women
===================================================================
   GA Assoc.: # 23.83  06/22/2003  Courtney R Champion, New Horizon
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Goodman, Chalonda         17 New Horizon              24.15   2
  2 Atkins, Joanna            18 Sapphire Tra             24.22   1
  3 Byrd, Porche              18 Track Phi Tr             25.53   1
  4 McDonald, Chelsi          17 Sapphire Tra             25.95   2
  5 Merriweather, Jessica     18 Unattached               27.09   2
  6 Stephens, Brentney        17 D.C. Express             27.17   2
  7 Lowery, Ashley            17 D.C. Express             27.20   1
  8 Patterson, Chelsey        17 Jaguar Track             27.34   1
  9 Bagby, Tierra             18 Sapphire Tra             27.37   2
 10 Allen, Erika              18 Jaguar Track             27.60   2

400 Meter Dash Young Women
===================================================================
   GA Assoc.: # 53.93  06/02/2007  Joanna Atkins, Sapphire Tra
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Atkins, Joanna            18 Sapphire Tra             53.93#  1
  2 Byrd, Porche              18 Track Phi Tr             56.92   1
  3 Marks, Diamond            18 Track Phi Tr             57.92   1
  4 Austin, Sonni             17 D.C. Express             59.02   1
  5 Sims, Jade                17 D.C. Express             59.91   2
  6 Stephens, Brentney        17 D.C. Express           1:01.16   1
  7 Boswell, Decoshia         17 Jaguar Track           1:02.31   2
  8 Hawkins, Denise           17 Georgia Star           1:02.72   2
  9 Jackson, Santoya          17 Sapphire Tra           1:02.81   2
 10 Norwood, Britni           17 Jaguar Track           1:04.70   1

800 Meter Run Young Women
================================================================
   GA Assoc.: # 2:11.39  06/20/2003  Georgia C Kloss, Unattached
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Sims, Jade                17 D.C. Express           2:24.50
  2 Boswell, Decoshia         17 Jaguar Track           2:39.35

100 Meter Hurdles Young Women
================================================================
   GA Assoc.: # 14.04  06/18/2006  Nicole Okolo, BLAZ-N HEAT
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Holden, Porsche           19 Sapphire Tra             14.70
  2 Merriweather, Jessica     18 Unattached               14.71
  3 Bennett, Breeavia         18 Unattached               15.07
  4 Austin, Sonni             17 D.C. Express             15.40

4x100 Meter Relay Young Women
================================================================
   GA Assoc.: # 44.92  06/20/2003  New Horizon Track Club, New Horizon
                       Brown, Champion, Cohen, Ericha
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Sapphire Track Club  'A'                              47.78
     1) McDonald, Chelsi 17             2) Atkins, Joanna 18
     3) Dodd, Morgan 19                 4) Cotton, Ashley 18
  2 Jaguar Track Club  'A'                                51.17
     1) Jennings, Alexis 17             2) Allen, Erika 18
     3) Norwood, Britni 17              4) Boswell, Decoshia 17

4x400 Meter Relay Young Women
================================================================
   GA Assoc.: # 3:41.00  06/23/1998  East Atlanta "A"
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Sapphire Track Club  'A'                            3:57.43
     1) McDonald, Chelsi 17             2) Atkins, Joanna 18
     3) Moses, Santeria 17              4) Lee, Deanna 17
  2 D.C. Express  'A'                                   4:06.75
     1) Stephens, Brentney 17           2) Sims, Jade 17
     3) Collins, Kamilya 18             4) Lowery, Ashley 17
  3 Jaguar Track Club  'A'                              4:14.14
     1) Norwood, Britni 17              2) Jennings, Alexis 17
     3) Moss, Abria 17                  4) Allen, Erika 18

Long Jump Young Women
==========================================================================
   GA Assoc.: # 6.11m  6/1995      Lashunte Salte, DC Express
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Merriweather, Jessica     18 Unattached               5.45m   17-10.75
  2 Bagby, Tierra             18 Sapphire Tra             5.43m   17-09.75
  3 McDonald, Chelsi          17 Sapphire Tra             5.25m   17-02.75
  4 Lowery, Ashley            17 D.C. Express             5.24m   17-02.25
  5 Stephens, Brentney        17 D.C. Express             4.70m   15-05.00
  6 Moss, Abria               17 Jaguar Track             4.54m   14-10.75
 -- Porter, Brittany          17 Triple Actio              FOUL

Shot Put Young Women
==========================================================================
   GA Assoc.: # 13.41m  6/1978      Victoria McClendon, Red Runners
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Watkins, Jocelyn          17 New Birth Tr            11.80m   38-08.75
  2 Chaney, Analisha          17 Jaguar Track            10.25m   33-07.50
  3 Blocker, LaTerrica        18 Sapphire Tra             9.92m   32-06.50
  4 Andrews, Shakira          17 New Birth Tr             7.98m   26-02.25

100 Meter Dash Sub-Bantam Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 14.59  06/18/2006  Cedric Lynch, Cheetahs
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Hall, Travian              8 Dynamic Spee             15.76   2
  2 Greer, Nasir               8 New Birth Tr             16.26   1
  3 Anderson, Evan             7 Victory Thor             16.53   2
  4 Higgs, Devon               7 Victory Thor             16.97   1
  5 Walker, DeAnthony          8 New Birth Tr             17.13   2
  6 Lowe, Jaylen               7 New Birth Tr             17.80   2
  7 James, Katai               6 New Birth Tr             18.00   1
  8 Edwards, Jaysen            8 Track Phi Tr             18.37   2
  9 Braynon, Kobe              8 Georgia Star             20.24   1

200 Meter Dash Sub-Bantam Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 28.41  06/09/2001  Louis Arnold, Carrollton Parks & Rec
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Jones, Ryan                8 Victory Thor             30.90   2
  2 Hall, Travian              8 Dynamic Spee             33.46   1
  3 Greer, Nasir               8 New Birth Tr             33.84   2
  4 Higgs, Devon               7 Victory Thor             34.50   1
  5 Walker, DeAnthony          8 New Birth Tr             34.73   1
  6 Anderson, Evan             7 Victory Thor             34.81   2
  7 Taylor, Jordan             8 D.C. Express             35.15   1
  8 Lowe, Jaylen               7 New Birth Tr             36.88   2
  9 James, Katai               6 New Birth Tr             38.05   2
 10 Edwards, Jaysen            8 Track Phi Tr             40.09   1

400 Meter Dash Sub-Bantam Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 1:04.58  06/09/2001  Christian Willis, Georgia Striders
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Jones, Ryan                8 Victory Thor           1:12.63
  2 Jenkins, Jonathan          7 Newroc Rocke           1:16.73
  3 Taylor, Jordan             8 D.C. Express           1:20.93
  4 Lowe, Jaylen               7 New Birth Tr           1:26.62
  5 Walker, DeAnthony          8 New Birth Tr           1:27.32

800 Meter Run Sub-Bantam Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 2:33.79  06/20/2003  Rex Willis, Gazelle
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Jenkins, Jonathan          7 Newroc Rocke           2:50.91
  2 Berry, Timothy             7 Dynamic Spee           3:04.20
  3 Taylor, Jordan             8 D.C. Express           3:14.70
  4 Braynon, Kobe              8 Georgia Star           3:33.19

1500 Meter Run Sub-Bantam Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 5:18.40  06/22/2003  Josiah S Jenkins, Boys & Girls Club
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Jenkins, Jonathan          7 Newroc Rocke           5:37.06
  2 Berry, Timothy             7 Dynamic Spee           6:01.55

Long Jump Sub-Bantam Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 4.33m  06/09/2001  Tye Youngblood, Silver Sonics
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Jones, Ryan                8 Victory Thor             3.85m   12-07.75
  2 Edwards, Jaysen            8 Track Phi Tr             1.64m    5-04.75

Shot Put Sub-Bantam Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 6.08m  06/20/2004  Andrew O'Brien, Walton
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Greer, Nasir               8 New Birth Tr             4.16m   13-07.75
  2 James, Katai               6 New Birth Tr             2.90m    9-06.25
  3 Anderson, Evan             7 Victory Thor             2.81m    9-02.75
  4 Braynon, Kobe              8 Georgia Star             2.61m    8-06.75

100 Meter Dash Bantam Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 12.82  06/01/1992  Eugene Lee, DC Flyers
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Lynch, Cedric              9 Cheetahs                 14.23   2
  2 Stone, Curtis             10 Dynamic Spee             14.34   2
  3 Singleton, Johnathan      10 New Birth Tr             14.68   2
  4 Smith, Aaron              10 New Birth Tr             14.81   1
  5 Avery, Jordan             10 Voices of Fa             15.06   2
  6 Morman, Tyler             10 Dynamic Spee             15.07   2
  7 Fuller, Zuri               9 New Horizon              15.76   1
  8 Goode, Darius             10 Voices of Fa             15.88   1
  9 Croone, David             10 Dynamic Spee             16.16   2
 10 Miller, Darralyn           9 Victory Thor             16.38   1
 11 Austin, Kendall            9 Triple Actio             16.51   1
 12 Roberts, Cedric           10 Track Phi Tr             16.76   1
 13 Chenault, Zachary          9 Georgia Star             16.82   1
 14 Morrow, Roderick          10 Dynamic Spee             17.07   1
 15 Walker, Josiah            10 Victory Thor             17.16   2
 16 Quinn, Torrian             9 New Birth Tr             17.64   2

200 Meter Dash Bantam Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 25.97  06/01/1996  Michael Grant, Sapphire
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Stone, Curtis             10 Dynamic Spee             29.04   2
  2 Lynch, Cedric              9 Cheetahs                 29.27   2
  3 Lawson, Jeremy            10 New Birth Tr             29.37   3
  4 Smith, Aaron              10 New Birth Tr             29.66   1
  5 Mcbride, Christopher      10 Track Phi Tr             30.13   1
  6 Avery, Jordan             10 Voices of Fa             30.93   3
  7 Elder, Eric               10 Sapphire Tra             30.99   3
  8 Singleton, Johnathan      10 New Birth Tr             31.18   2
  9 Morman, Tyler             10 Dynamic Spee             31.45   3
 10 Croone, David             10 Dynamic Spee             32.74   1
 11 Goode, Darius             10 Voices of Fa             32.89   1
 12 Jolly, Shaun               9 Jaguar Track             33.29   2
 13 Fuller, Zuri               9 New Horizon              33.61   3
 14 Austin, Kendall            9 Triple Actio             34.06   3
 15 Roberts, Cedric           10 Track Phi Tr             34.07   3
 16 Miller, Darralyn           9 Victory Thor             34.81   1
 17 Chenault, Zachary          9 Georgia Star             35.57   2
 18 Morrow, Roderick          10 Dynamic Spee             36.29   1
 19 Walker, Josiah            10 Victory Thor             38.78   2

400 Meter Dash Bantam Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 1:02.29  06/20/2004  Joshua Clemons, Ruff Riders
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Lawson, Jeremy            10 New Birth Tr           1:08.76   2
  2 Elder, Eric               10 Sapphire Tra           1:10.99   1
  3 Smith, Aaron              10 New Birth Tr           1:11.32   2
  4 Mcbride, Christopher      10 Track Phi Tr           1:13.96   2
  5 Edwards, Jeremiah         10 Voices of Fa           1:17.78   1
  6 Jolly, Shaun               9 Jaguar Track           1:20.65   2
  7 Miller, Darralyn           9 Victory Thor           1:23.10   2
  8 James, Nakai               9 New Birth Tr           1:25.85   1
  9 Jenkins, Joseph            9 Newroc Rocke           1:28.24   1

800 Meter Run Bantam Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 2:28.12  06/06/2004  Ozzie G Osburn, Boys & Girls
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Gray, Austin              10 Track Phi Tr           2:35.39
  2 Mcnesse, Earenst           9 Track Phi Tr           2:49.28
  3 Jenkins, Joseph            9 Newroc Rocke           3:02.29
  4 James, Nakai               9 New Birth Tr           3:06.65
  5 Penn, Jarrett              9 Voices of Fa           3:07.13
  6 Edwards, Jeremiah         10 Voices of Fa           3:07.17

1500 Meter Run Bantam Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 4:57.32  06/19/2005  Josiah Jenkins, NS Red Runners
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Gray, Austin              10 Track Phi Tr           5:30.33
  2 Mcnesse, Earenst           9 Track Phi Tr           5:42.13
  3 James, Nakai               9 New Birth Tr           5:59.93
  4 Penn, Jarrett              9 Voices of Fa           6:23.01
  5 Jenkins, Joseph            9 Newroc Rocke           7:39.19

4x400 Meter Relay Bantam Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 4:23.50  06/20/2004  Titans, Titans
                         C Gamble, D Hawkins, C Washington, M McMurray
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Track Phi Track Elite  'A'                          4:57.58
     1) Roberts, Cedric 10              2) Mcbride, Christopher 10
     3) Mcnesse, Earenst 9              4) Gray, Austin 10
  2 Voices of Faith  'A'                                5:34.20
     1) Avery, Jordan 10                2) Edwards, Jeremiah 10
     3) Penn, Jarrett 9                 4) Goode, Darius 10

Long Jump Bantam Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 4.90m  6/1980      Walter Crowder, Carrollton
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Lynch, Cedric              9 Cheetahs                 4.34m   14-03.00
  2 Lawson, Jeremy            10 New Birth Tr             4.06m   13-04.00
  3 Fuller, Zuri               9 New Horizon              3.59m   11-09.50

Shot Put Bantam Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 10.17m  6/1992      David Morris, Red Runners
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Elder, Eric               10 Sapphire Tra             5.79m   19-00.00
  2 Singleton, Johnathan      10 New Birth Tr             5.49m   18-00.25
  3 Quinn, Torrian             9 New Birth Tr             4.59m   15-00.75
  4 Chenault, Zachary          9 Georgia Star             3.58m   11-09.00

100 Meter Dash Midget Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 11.78  06/01/1992  Jamie Beard, DC Flyers
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Brown, Xavier             12 Victory Thor             14.47   2
  2 Vaughn, Miles             11 Mark Trail F             14.63   2
  3 Black, Cameron            12 Victory Thor             14.77   2
  4 Davenport, Cameron        11 Jaguar Track             15.11   2
  5 Uzzell, Robert            11 Georgia Star             15.14   2
  6 Thompson, Bernard         11 Voices of Fa             15.42   1
  7 Hampton, Malik            11 Dynamic Spee             15.76   1
  8 Head, Dallas              11 Sprint Athle             16.49   1
  9 Speight, Isaiah           11 Victory Thor             16.50   1
 10 Davis, Antonio            11 D.C. Express             16.70   2

200 Meter Dash Midget Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 24.06  06/23/1998  Michael Grant, Unattached
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Martin, Justin            12 Georgia Star             27.46   2
  2 Brown, Xavier             12 Victory Thor             30.55   1
  3 Richardson, Gabriel       11 D.C. Express             30.82   1
  4 Smith, Travionte'         12 Georgia Star             31.06   2
  5 Black, Cameron            12 Victory Thor             31.45   2
  6 Uzzell, Robert            11 Georgia Star             31.73   1
  7 Vaughn, Miles             11 Mark Trail F             31.87   1
  8 Hampton, Malik            11 Dynamic Spee             33.72   1
  9 Davenport, Cameron        11 Jaguar Track             33.95   2
 10 Speight, Isaiah           11 Victory Thor             34.80   2
 11 Head, Dallas              11 Sprint Athle             34.82   2
 12 Davis, Antonio            11 D.C. Express             35.69   2
 13 Thompson, Bernard         11 Voices of Fa             43.15   1

400 Meter Dash Midget Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 56.12  06/20/2004  Alphonso Davis, Titans
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Martin, Justin            12 Georgia Star           1:01.60   1
  2 Isaac, Jamelle            12 Unattached             1:03.56   2
  3 Jenkins, Josiah           12 Newroc Rocke           1:05.48   1
  4 Higgins, Jedrek           11 Unattached             1:05.93   2
  5 Hill, Everett             11 Victory Thor           1:08.63   2
  6 Richardson, Gabriel       11 D.C. Express           1:08.75   1
  7 Miller, Fred              12 New Birth Tr           1:11.08   2
  8 Cheek, Ben                12 Unattached             1:11.12   1
  9 Stallworth, Darion        12 Jaguar Track           1:13.19   1
 10 Ector, Chandler           11 Jaguar Track           1:17.37   2
 11 Head, Dallas              11 Sprint Athle           1:26.06   1
 12 Davis, Antonio            11 D.C. Express           1:26.92   2

800 Meter Run Midget Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 2:14.16  06/22/2000  William B Barnes, Cardinals
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Jenkins, Josiah           12 Newroc Rocke           2:22.15
  2 Martin, Justin            12 Georgia Star           2:23.75
  3 Isaac, Jamelle            12 Unattached             2:25.79
  4 Cromer, Brandon           12 Track Phi Tr           2:27.49
  5 Higgins, Jedrek           11 Unattached             2:37.71
  6 Cheek, Ben                12 Unattached             2:42.82
  7 Hill, Everett             11 Victory Thor           2:44.30
  8 Higgs, Derek              12 Victory Thor           2:46.48
  9 Richardson, Gabriel       11 D.C. Express           2:48.28
 10 Stallworth, Darion        12 Jaguar Track           3:01.13
 11 Miller, Fred              12 New Birth Tr           3:01.21
 12 Hicks, Austin             11 Victory Thor           4:14.27

1500 Meter Run Midget Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 4:43.12  06/19/2005  Joshua Jenkins, NS Red Runners
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Jenkins, Josiah           12 Newroc Rocke           4:48.63
  2 Cromer, Brandon           12 Track Phi Tr           4:59.46
  3 Isaac, Jamelle            12 Unattached             5:22.48
  4 Cheek, Ben                12 Unattached             5:25.02
  5 Miller, Fred              12 New Birth Tr           6:16.97

80 Meter Hurdles Midget Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 12.83  06/19/2005  Jonathan Jones, Carrollton Parks
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Mitchell, Daron           12 New Birth Tr             16.51
  2 Vaughn, Miles             11 Mark Trail F             16.59
  3 Holmes, Angelo            12 New Birth Tr             17.04
  4 Thompson, Bernard         11 Voices of Fa             19.34

4x400 Meter Relay Midget Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 3:55.17  06/18/2006  Track Phi Track Elite, Track Phi Tr
                         C Gamble, T Squires, A Gray, D Tate
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Victory Thoroughbreds  'A'                          5:06.33
     1) Higgs, Derek 12                 2) Brown, Xavier 12

Long Jump Midget Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 5.84m  06/06/2004  Trevor N Tatum, Gazelle
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Mitchell, Daron           12 New Birth Tr             4.95m   16-03.00
  2 Smith, Travionte'         12 Georgia Star             4.42m   14-06.00
  3 Higgins, Jedrek           11 Unattached               3.98m   13-00.75
  4 Holmes, Angelo            12 New Birth Tr             3.54m   11-07.50

Shot Put Midget Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 13.06m  06/15/1999  Paul Anderson, Gazelle
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Vaughn, Tyler             12 Mark Trail F             9.22m   30-03.00
  2 Ward, Emmett              12 New Birth Tr             7.55m   24-09.25
  3 Uzzell, Robert            11 Georgia Star             6.81m   22-04.25
  4 Hicks, Austin             11 Victory Thor             6.52m   21-04.75
  5 Ector, Chandler           11 Jaguar Track             6.35m   20-10.00
  6 Smith, Travionte'         12 Georgia Star             6.17m   20-03.00

Javelin Throw Midget Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 34.08m  06/17/2006  Morgan Tanasijevich, Walton Youth
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Ward, Emmett              12 New Birth Tr            15.98m      52-05

100 Meter Dash Youth Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 10.91  06/22/2000  Michael Grant, Georgia Fire
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Vaughn, Jordon            14 Mark Trail F             11.29   3
  2 Brown, Eric               14 Jaguar Track             11.97   3
  3 Mosley, Trey              14 Jaguar Track             12.19   1
  4 Perriman, Breshad         14 Dynamic Spee             12.25   1
  5 Sims, Jamar               13 Mark Trail F             12.62   2
  6 Stanley, Quami            14 Dynamic Spee             12.63   3
  7 Croone, Christian         14 Dynamic Spee             12.91   1
  8 Chenault, Kevin           14 Georgia Star             13.37   2
  9 Cooke, Ken                14 Victory Thor             13.41   2
 10 Baker, James              14 Dynamic Spee             13.42   2
 11 Simmons, Broje'           13 Voices of Fa             13.44   1
 12 Reid, Alexander           13 Victory Thor             13.80   3
 13 Whyte, Renard             13 Georgia Star             14.18   1
 14 Pratcher, Quinton         13 Georgia Star             14.42   3
 15 Fraley,, Orlando          13 New Birth Tr             14.76   2
 16 Chatman, Brion            13 Voices of Fa             15.58   2

200 Meter Dash Youth Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 21.87  06/22/2000  Michael Grant, Georgia Fire
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Vaughn, Jordon            14 Mark Trail F             23.48   1
  2 Brown, Eric               14 Jaguar Track             24.57   1
  3 Perriman, Breshad         14 Dynamic Spee             24.95   2
  4 Mosley, Trey              14 Jaguar Track             25.04   3
  5 Stanley, Quami            14 Dynamic Spee             25.36   3
  6 Sims, Jamar               13 Mark Trail F             25.51   2
  7 Thomas, Jordan            13 Sprint Athle             25.93   1
  8 White, Kane               13 Voices of Fa             26.06   2
  9 Edwards, Richard          14 Sprint Athle             26.16   1
 10 Croone, Christian         14 Dynamic Spee             26.86   2
 11 Jenkins, Kaleb            14 Voices of Fa             26.94   2
 12 Simmons, Broje'           13 Voices of Fa             27.27   1
 13 Cooke, Ken                14 Victory Thor             27.92   3
 14 Chenault, Kevin           14 Georgia Star             28.06   1
 15 Baker, James              14 Dynamic Spee             28.20   1
 16 Reid, Alexander           13 Victory Thor             29.28   2
 17 Byars, Roderick           13 New Birth Tr             29.38   3
 18 Whyte, Renard             13 Georgia Star             29.60   2
 19 Pratcher, Quinton         13 Georgia Star             31.13   3
 20 Chatman, Brion            13 Voices of Fa             34.35   3

400 Meter Dash Youth Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 49.43  06/19/2005  Justin Chambers, Titans
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Croone, Christian         14 Dynamic Spee             56.64   3
  2 Parks, Nicholas           14 Track Phi Tr             56.72   3
  3 Gray, Adolphus            13 Track Phi Tr             56.87   1
  4 Perriman, Breshad         14 Dynamic Spee             57.81   2
  5 White, Kane               13 Voices of Fa             58.37   1
  6 Hayes,, Roderick          13 New Birth Tr             59.36   2
  7 Jenkins, Kaleb            14 Voices of Fa           1:00.41   3
  8 Edwards, Richard          14 Sprint Athle           1:00.87   1
  9 Turner, Cameron           14 New Birth Tr           1:01.43   1
 10 Jenkins, Joshua           14 Newroc Rocke           1:04.58   1
 11 Byars, Roderick           13 New Birth Tr           1:04.82   3
 12 Chenault, Kevin           14 Georgia Star           1:05.30   2
 13 Simmons, Broje'           13 Voices of Fa           1:07.30   1
 14 Tisdale, Tony             14 Voices of Fa           1:12.12   2
 15 Nealey, LaDarius          14 Cheetahs               1:17.15   2
 16 Rocha, Gabriel            13 Victory Thor           1:19.30   2
 17 Turner, Corey             13 New Birth Tr           1:26.44   3

800 Meter Run Youth Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 2:01.20  06/26/1997  Clark Payne, Quicksilver
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Gray, Adolphus            13 Track Phi Tr           2:14.65
  2 Parks, Nicholas           14 Track Phi Tr           2:18.02
  3 Hayes,, Roderick          13 New Birth Tr           2:21.72
  4 Harrison, Daiquan         14 Cheetahs               2:22.80
  5 Jenkins, Joshua           14 Newroc Rocke           2:25.15
  6 Byars, Roderick           13 New Birth Tr           2:27.12
  7 Turner, Cameron           14 New Birth Tr           2:28.17
  8 Taylor, Aaron             14 Victory Thor           2:39.75
  9 Tisdale, Tony             14 Voices of Fa           3:03.67
 10 Rocha, Gabriel            13 Victory Thor           3:07.41
 11 Turner, Corey             13 New Birth Tr           3:12.31

1500 Meter Run Youth Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 4:17.45  06/26/1997  Clark Payne, Quicksilver
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Jenkins, Joshua           14 Newroc Rocke           4:49.85
  2 Harrison, Daiquan         14 Cheetahs               5:16.10
  3 Kershaw, Miles            13 Voices of Fa           6:43.22
  4 Turner, Corey             13 New Birth Tr           7:22.45

100 Meter Hurdles Youth Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 13.90  06/22/2000  Delandus A O'Neal, Carrollton
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Thomas, Jordan            13 Sprint Athle             16.36
  2 Hayes,, Roderick          13 New Birth Tr             16.83
  3 Edwards, Richard          14 Sprint Athle             17.26
  4 White, Kane               13 Voices of Fa             17.45
  5 Andrews, Takeem           14 New Birth Tr             17.47
  6 Gillespie, Dennis         14 Victory Thor             20.89

4x100 Meter Relay Youth Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 44.75  06/18/2004  Boys & Girls Clubs of Metro At, Boys & Girls
                       H Dixon, J Lewis, A Sneed, K Wynn
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Dynamic Speed Express  'A'                            49.06
     1) Stanley, Quami 14               2) Perriman, Breshad 14
     3) Baker, James 14                 4) Croone, Christian 14
  2 Voices of Faith  'A'                                  51.18
     1) Tisdale, Tony 14                2) Simmons, Broje' 13
     3) White, Kane 13                  4) Jenkins, Kaleb 14
  3 Georgia Stars Track Club  'A'                         51.97
     1) Whyte, Renard 13                2) Chenault, Kevin 14
     3) Pratcher, Quinton 13            4) Martin, Waymon 14

4x400 Meter Relay Youth Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 3:28.98  06/04/2005  Titans, Titans
                         J Chambers, S Hill, K Gilstrap, E Harris
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Victory Thoroughbreds  'A'                          4:40.10
     1) Gillespie, Dennis 14            2) Taylor, Aaron 14
     3) Cooke, Ken 14                   4) Reid, Alexander 13

Long Jump Youth Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 6.63m  06/23/1998  Reginald McCutchen, Unattached
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Brown, Eric               14 Jaguar Track             5.43m   17-09.75
  2 Sims, Jamar               13 Mark Trail F             5.24m   17-02.25
  3 Parks, Nicholas           14 Track Phi Tr             4.78m   15-08.25
  4 Turner, Cameron           14 New Birth Tr             4.70m   15-05.00

Shot Put Youth Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 15.97m  06/22/2000  Marqus A Jackson, Augusta Flyers
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Nealey, LaDarius          14 Cheetahs                10.16m   33-04.00
  2 Fraley,, Orlando          13 New Birth Tr             8.09m   26-06.50
  3 Whyte, Renard             13 Georgia Star             7.59m   24-11.00
  4 Pratcher, Quinton         13 Georgia Star             7.41m   24-03.75
  5 Chatman, Brion            13 Voices of Fa             5.85m   19-02.50
  6 Kershaw, Miles            13 Voices of Fa             5.27m   17-03.50
  7 Rocha, Gabriel            13 Victory Thor             5.03m   16-06.00

100 Meter Dash Intermediate Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 10.41  06/01/1984  Maurey Copeland, Hahira
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Watkins, Justin           15 New Birth Tr             11.50   1
  2 Marlow, Darryl            15 New Birth Tr             11.56   2
  3 Sims, Justin              16 Mark Trail F             11.64   1
  4 Whyte, Brian              15 Georgia Star             12.16   2
  5 Bee, Issac                15 Cheetahs                 12.28   2
  6 Williams, Joshua          15 Sprint Athle             12.30   1
  7 Mitchell, Braxton         15 Georgia Star             12.42   1
  8 Jones, Cameron            16 Georgia Star             12.49   1
  9 Cameron,, Deontre'        15 New Birth Tr             12.75   2

200 Meter Dash Intermediate Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 21.27  06/23/1998  Bryan Sears, Fort Stewart Rockets
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Marlow, Darryl            15 New Birth Tr             23.46   2
  2 Watkins, Justin           15 New Birth Tr             23.58   1
  3 Sims, Justin              16 Mark Trail F             23.86   1
  4 Williams, Joshua          15 Sprint Athle             24.89   1
  5 Bee, Issac                15 Cheetahs                 24.94   1
  6 Whyte, Brian              15 Georgia Star             25.17   2
  7 Talbert, Tyrone           15 Cheetahs                 25.38   2
  8 Mitchell, Braxton         15 Georgia Star             25.40   2
  9 Jones, Cameron            16 Georgia Star             25.58   1
 10 Cameron,, Deontre'        15 New Birth Tr             26.09   2

400 Meter Dash Intermediate Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 47.66  06/18/2006  Justin Chambers, Titans
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Watkins, Justin           15 New Birth Tr             52.87   2
  2 Worthy, Aaron             15 Newroc Rocke             54.04   1
  3 Williams, Joshua          15 Sprint Athle             55.33   2
  4 Mitchell, Braxton         15 Georgia Star             56.91   2
  5 Jones, Cameron            16 Georgia Star             57.80   1
  6 Talbert, Tyrone           15 Cheetahs                 58.06   1
  7 Cameron,, Deontre'        15 New Birth Tr           1:00.67   1
  8 Whyte, Brian              15 Georgia Star           1:01.13   2
  9 Green, Jonis              15 Cheetahs               1:04.89   2
 10 Pitts, Najee              15 New Birth Tr           1:07.97   1

800 Meter Run Intermediate Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 1:56.00  6/1992      Milton Campbell, Quicksilver
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Worthy, Aaron             15 Newroc Rocke           2:18.75
  2 Mitchell, Braxton         15 Georgia Star           2:33.67
  3 Pitts, Najee              15 New Birth Tr           2:38.52
  4 Green, Jonis              15 Cheetahs               2:42.79

1500 Meter Run Intermediate Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 4:07.13  06/19/2005  Austin Enriquez, SouthsidePioneer
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Worthy, Aaron             15 Newroc Rocke           4:39.75
  2 Pitts, Najee              15 New Birth Tr           6:09.03

110 Meter Hurdles Intermediate Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 14.49  06/22/2000  Dexter T Faulk, Georgia Fire
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Sims, Justin              16 Mark Trail F             15.68

Long Jump Intermediate Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 7.02m  06/23/1998  Derrick Tinsley, East Atlanta
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Marlow, Darryl            15 New Birth Tr             6.55m   21-06.00
  2 Watkins, Justin           15 New Birth Tr             5.95m   19-06.25
  3 Talbert, Tyrone           15 Cheetahs                 5.70m   18-08.50
  4 Whyte, Brian              15 Georgia Star             5.43m   17-09.75
  5 Cameron,, Deontre'        15 New Birth Tr             5.01m   16-05.25

Shot Put Intermediate Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 16.20m  6/1985      Scott Erbach, Unattached
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Lawrence, Marquise        15 Voices of Fa             8.27m   27-01.75

200 Meter Dash Young Men
================================================================
   GA Assoc.: # 20.77  06/26/1997  Angelo Taylor, East Atlanta
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Lawson, Khalfani          19 D.C. Express             22.34
  2 Spreads, Dantwan          17 D.C. Express             22.70
  3 Gordon, Josiah            17 Track Phi Tr             23.77
  4 Merriweather, Jeremy      17 Unattached               24.73

400 Meter Dash Young Men
================================================================
   GA Assoc.: # 46.68  06/22/2003  Cedric D Goodman, New Horizon
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Collins, Darryl           17 D.C. Express             50.15
  2 Spreads, Dantwan          17 D.C. Express             50.68
  3 Lawson, Khalfani          19 D.C. Express             50.83
  4 D'Ampier, Michael         18 Unattached               51.81
  5 Gordon, Josiah            17 Track Phi Tr             52.26
  6 Merriweather, Jeremy      17 Unattached             1:01.74

800 Meter Run Young Men
================================================================
   GA Assoc.: # 1:53.93  06/16/2006  Reginald Warren, Titans
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Hurst, Taylor             19 D.C. Express           1:57.50
  2 Gregg, Aaron              17 Unattached             1:59.71
  3 Collins, Darryl           17 D.C. Express           2:00.06
  4 Spreads, Dantwan          17 D.C. Express           2:00.39
  5 D'Ampier, Michael         18 Unattached             2:01.34
  6 Gordon, Josiah            17 Track Phi Tr           2:11.30

110 Meter Hurdles Young Men
================================================================
   GA Assoc.: # 13.69  06/26/1997  Terrance Trammell, East Atlanta
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Parks, Kendall            18 Unattached               14.64

4x400 Meter Relay Young Men
================================================================
   GA Assoc.: # 3:09.98  6/1996      East Atlanta
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 D.C. Express  'A'                                   3:25.84
     1) Collins, Darryl 17              2) Spreads, Dantwan 17
     3) Lawson, Khalfani 19             4) Hurst, Taylor 19

Long Jump Young Men
==========================================================================
   GA Assoc.: # 7.41m  6/1982      Jerome Winters, Carrollton
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Merriweather, Jeremy      17 Unattached               6.09m   19-11.75
Nike Visa BMW Gatorade Gill Athletics University of Phoenix St. Vincent Lynx