Join/Renew Now

Results - USATF Georgia Association Junior Olympic Preliminary (Area A) Track & Field Meet

6/2/07 - Life University, Marietta, GA

100 Meter Dash Sub-Bantam Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 14.95  06/23/1998  Ashley Fleming, GA Express
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Quarles, Kennedy           8 Quicksilver              16.68   1
  2 Reese, Jasmine             8 Titans                   16.72   1
  3 Willingham, Jasmine        8 Titans                   17.20   2
  4 Mack, Kayla                8 Kennworth                17.55   2
  5 Harper, Simone             7 Quicksilver              18.26   2
  6 Fezzia, TyDaesha           8 Kennworth                18.32   3
  7 Ratliff, Niara             7 Alpharetta YMCA          18.36   3
  8 Hill, Taylor               8 Saca                     18.37   1
  9 White, McKenzie            8 Kennworth                19.24   3
 10 Horstman, Amy              8 Kennworth                19.24   3
 11 Terrell, Arieaunna         7 Georgia Drea             19.26   3
 12 Singleton, Nevvaeh         7 Running Stars            19.40   2
 13 Ector, Tyra                7 Quicksilver              19.77   3
 14 Yamaoka, Marie             7 Walton Youth             19.85   2
 15 Waldon, Karysma            8 Boys & Girls             20.11   1
 16 Hansbrough, Alexandria     8 East Cobb                20.60   1
 17 Fedrick, Kiyanie           6 Kennworth                22.17   3
 18 Suttler, Autumn            6 Kennworth                22.53   3
 19 Cureton, Alyssa            6 Kennworth                22.90   1
 20 Barnett, Danya             6 Alpharetta YMCA          24.38   1
 21 Hall, Kenleigh             5 Kennworth                30.33   1

200 Meter Dash Sub-Bantam Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 28.40  06/09/2001  Tahapenes A Outlaw, Track Phi Track
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Reese, Jasmine             8 Titans                   33.52   1
  2 Quarles, Kennedy           8 Quicksilver              34.38   1
  3 Pippins, Onajamh           7 Boys & Girls             35.12   1
  4 Willingham, Jasmine        8 Titans                   35.40   2
  5 Caldwell, Sydnei           6 Boys & Girls             36.80   3
  6 Mack, Kayla                8 Kennworth                37.42   1
  7 Harper, Simone             7 Quicksilver              38.73   3
  8 Bond, Trinity              8 Titans                   38.83   3
  9 Fezzia, TyDaesha           8 Kennworth                38.96   3
 10 Allen, Chimari             8 East Cobb                39.24   1
 11 Horstman, Amy              8 Kennworth                40.06   3
 11 Hill, Taylor               8 Saca                     40.06   2
 13 Hansbrough, Alexandria     8 East Cobb                40.34   2
 14 Ratliff, Niara             7 Alpharetta YMCA          40.39   3
 15 Lamar, Victoria            7 Saca                     42.69   1
 16 Terrell, Arieaunna         7 Georgia Drea             42.69   2
 17 Yamaoka, Marie             7 Walton Youth             42.95   2
 18 Ector, Tyra                7 Quicksilver              44.49   3
 19 Cureton, Alyssa            6 Kennworth                47.93   1
 20 Fedrick, Kiyanie           6 Kennworth                51.63   2
 21 Barnett, Danya             6 Alpharetta YMCA          53.51   1
 22 Suttler, Autumn            6 Kennworth                55.70   2
 23 Hall, Kenleigh             5 Kennworth              1:02.55   2

400 Meter Dash Sub-Bantam Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 1:09.46  06/18/2006  Areale Frazier, Gazelle Trac
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Reese, Jasmine             8 Titans                 1:15.51   1
  2 Willingham, Jasmine        8 Titans                 1:20.42   3
  3 Bond, Trinity              8 Titans                 1:23.78   2
  4 Allen, Chimari             8 East Cobb              1:26.32   3
  5 Lamar, Victoria            7 Saca                   1:29.78   3
  6 Hansbrough, Alexandria     8 East Cobb              1:30.86   1
  7 Ratliff, Niara             7 Alpharetta YMCA        1:32.03   1
  8 White, McKenzie            8 Kennworth              1:32.05   3
  9 Yamaoka, Marie             7 Walton Youth           1:33.32   2
 10 Horstman, Amy              8 Kennworth              1:34.94   1
 11 Thorne, Kenedy             8 Alpharetta YMCA        1:35.60   2
 12 Jones, Alexis              8 Boys & Girls           1:35.61   3
 13 Lowe, Sydney               8 Kennworth              1:38.12   2
 14 Hill, Taylor               8 Saca                   1:39.03   2
 15 Singleton, Nevvaeh         7 Running Stars          1:40.15   2
 16 Terrell, Arieaunna         7 Georgia Drea           1:45.33   1
 17 Ott, Lacy                  7 Walton Youth           1:53.38   1
 18 Barnett, Danya             6 Alpharetta YMCA        1:53.93   3

800 Meter Run Sub-Bantam Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 2:43.75  06/16/2006  Marielle Lewis, Gazelle Trac
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Bond, Trinity              8 Titans                 3:12.21
  2 Thorne, Kenedy             8 Alpharetta YMCA        3:40.67
  3 Lowe, Sydney               8 Kennworth              3:42.52

1500 Meter Run Sub-Bantam Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 5:35.88  06/18/2006  Marielle Lewis, Gazelle Trac
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Thorne, Kenedy             8 Alpharetta YMCA        7:13.46
  2 Ott, Ilsa                  8 Walton Youth           7:22.24
  3 Tanasijevich, Celsea       7 Walton Youth           8:06.50

4x100 Meter Relay Sub-Bantam Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 1:03.58  06/22/2000  Sapphire "A"
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Boys & Girls Clubs Metro Atl  'A'                   1:09.71
     1) Pippins, Onajamh 7              2) Jones, Alexis 8
     3) Caldwell, Sydnei 6              4) Waldon, Karysma 8
  2 Kennworth Track Club  'A'                           1:14.68
     1) White, McKenzie 8               2) Mack, Kayla 8
     3) Lowe, Sydney 8                  4) Horstman, Amy 8

4x400 Meter Relay Sub-Bantam Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 5:08.19  06/19/2005  45 Gazelle Track Club, Gazelle
                         S Garnigan, M Lewis, K McDowell, A Frazier
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Boys & Girls Clubs Metro Atl  'A'                   6:21.87
     1) Pippins, Onajamh 7              2) Waldon, Karysma 8
     3) Jones, Alexis 8                 4) Caldwell, Sydnei 6

Long Jump Sub-Bantam Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 3.80m  06/09/2001  Miray Seward, Red Runners
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Cureton, Alyssa            6 Kennworth                2.40m    7-10.50
  2 Singleton, Nevvaeh         7 Running Stars            2.31m    7-07.00
  3 Quarles, Kennedy           8 Quicksilver              2.26m    7-05.00
  4 Harper, Simone             7 Quicksilver              2.24m    7-04.25
  5 Ector, Tyra                7 Quicksilver              2.07m    6-09.50
  6 Fezzia, TyDaesha           8 Kennworth                1.72m    5-07.75
  7 Fedrick, Kiyanie           6 Kennworth                1.51m    4-11.50
  8 Suttler, Autumn            6 Kennworth                1.27m    4-02.00
  9 Hall, Kenleigh             5 Kennworth                1.14m    3-09.00

Javelin Throw Sub-Bantam Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 17.88m  06/17/2006  Alexis Luster, Kennworth Tr
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Tanasijevich, Celsea       7 Walton Youth             5.84m      19-02

100 Meter Dash Bantam Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 13.64  06/17/2006  Ariel Pryor, UNA
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Lynch, Ciera              10 Alpharetta YMCA          14.74   2
  2 Tate, Caitlin              9 Titans                   14.96   2
  3 Long, Ansley              10 Carrollton P&R           15.11   2
  4 Datcher, Jhordyn          10 Quicksilver              15.13   4
  5 Chappel, A'Tahja           9 Saca                     15.15   3
  6 Smith, Jordan              9 Red Runners              15.16   4
  7 Wayne, Tatiana            10 Titans                   15.20   1
  8 Shoates, Nyambi           10 Titans                   15.42   4
  9 Bone, Morgan              10 East Cobb                15.76   3
 10 Singleton, Heavven        10 Running Stars            15.94   4
 11 Russell, Cori             10 Titans                   16.00   3
 12 Mccoy, Jessica            10 Villa Rica               16.04   2
 13 Ector, Tori                9 Quicksilver              16.07   1
 14 Richardson, Orisamola      9 Quicksilver              16.39   3
 15 Nosegbe, Itohan            9 Quicksilver              16.44   2
 16 Brown, Kelsey              9 Quicksilver              16.46   1
 17 Brown, Zavannah           10 Carrollton P&R           16.58   4
 18 Jackson, Regan            10 Kennworth                16.65   1
 19 Johnson, Lacie             9 Walton Youth             16.84   2
 20 Armstrong, Jada            9 Kennworth                17.08   4
 21 Page, Javanee             10 Kennworth                17.56   2
 22 Brown, Adalis             10 Carrollton P&R           17.79   3
 23 Field, Claudia             9 Woodstock                18.19   3
 24 Powell, Ashley             9 Saca                     18.38   1
 25 Glasgow, Anna Marie       10 NW YMCA                  18.71   4
 26 Peterson, Grace            9 Walton Youth             19.20   1
 27 Williams, Kyla             9 NW YMCA                  19.21   1
 28 Suttler, Savannah          9 Kennworth                19.54   2
 29 Troxel, Kyla               9 Kennworth                20.97   3

200 Meter Dash Bantam Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 26.57  06/01/1995  Fayquionte Rice, East Point
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Lynch, Ciera              10 Alpharetta YMCA          31.02   1
  2 Long, Ansley              10 Carrollton P&R           31.05   4
  3 Shoates, Nyambi           10 Titans                   31.08   4
  4 Wayne, Tatiana            10 Titans                   31.26   1
  5 Chappel, A'Tahja           9 Saca                     31.71   3
  6 Henderson, Sydney         10 Titans                   31.95   2
  7 Freeman, Dyanna           10 East Cobb                32.77   2
  8 Bone, Morgan              10 East Cobb                32.85   4
  9 Tate, Caitlin              9 Titans                   32.91   3
 10 Mccoy, Jessica            10 Villa Rica               33.04   4
 11 Schulz, Laura             10 Alpharetta YMCA          33.21   4
 12 Bray, Sierra              10 East Cobb                33.30   3
 13 Smith, Jordan              9 Red Runners              34.00   3
 14 Burse, Jazmine            10 Villa Rica               34.68   2
 15 Hodges, Halee              9 Quicksilver              34.95   2
 16 Thompson, Tene            10 NW YMCA                  35.35   1
 17 Nosegbe, Itohan            9 Quicksilver              35.51   4
 18 Johnson, Lacie             9 Walton Youth             36.19   2
 19 North, Alexis              9 Carrollton P&R           37.19   3
 20 Richardson, Orisamola      9 Quicksilver              37.44   4
 21 Powell, Ashley             9 Saca                     37.50   1
 22 Page, Javanee             10 Kennworth                38.97   1
 23 Toler, Haylie             10 Villa Rica               39.85   1
 24 Walton, Shannon           10 Unattached               40.69   1
 25 Field, Claudia             9 Woodstock                41.80   3
 26 Suttler, Savannah          9 Kennworth                42.65   2

400 Meter Dash Bantam Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 1:00.91  6/1995      Fayquionte Rice, East Point
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Hunter, Taylor            10 Quicksilver            1:11.40   1
  2 Henderson, Sydney         10 Titans                 1:12.08   3
  3 Singleton, Heavven        10 Running Stars          1:12.29   3
  4 Shoates, Nyambi           10 Titans                 1:12.89   2
  5 Schulz, Laura             10 Alpharetta YMCA        1:14.70   4
  6 Bone, Morgan              10 East Cobb              1:15.08   4
  7 Bray, Sierra              10 East Cobb              1:15.94   3
  8 Hodges, Halee              9 Quicksilver            1:16.57   4
  9 Freeman, Dyanna           10 East Cobb              1:17.21   1
 10 Burse, Jazmine            10 Villa Rica             1:20.72   3
 11 Brown, Zavannah           10 Carrollton P&R         1:21.18   4
 12 Lamar, Grae Lea            9 Saca                   1:22.66   1
 13 Walton, Shannon           10 Unattached             1:22.99   2
 14 Thompson, Tene            10 NW YMCA                1:23.77   4
 15 Armstrong, Jada            9 Kennworth              1:25.72   1
 16 Brown, Adalis             10 Carrollton P&R         1:25.82   1
 17 North, Alexis              9 Carrollton P&R         1:27.67   3
 18 Amerein, Mary Leigh        9 Walton Youth           1:30.10   2
 19 Glasgow, Anna Marie       10 NW YMCA                1:30.59   4
 20 Powell, Ashley             9 Saca                   1:34.81   3
 21 Walker, Sarah             10 Red Runners            1:42.81   2
 22 Toler, Haylie             10 Villa Rica             1:43.85   4
 23 Williams, Kyla             9 NW YMCA                1:46.34   1

800 Meter Run Bantam Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 2:28.48  6/1996      Saidah Fishenden, Red Runners
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Rothman, Dinara           10 Boys & Girls           2:49.04
  2 Russell, Cori             10 Titans                 3:00.52
  3 Faber, Quincy             10 Running Stars          3:00.89
  4 Hunter, Taylor            10 Quicksilver            3:01.04
  5 Griffin, Amanda           10 NW YMCA                3:01.45
  6 Walker, Anna              10 Red Runners            3:08.15
  7 Lamar, Grae Lea            9 Saca                   3:17.43
  8 Walton, Shannon           10 Unattached             3:21.96
  9 Thompson, Tene            10 NW YMCA                3:24.04
 10 Whitfield, Andrea         10 Kennworth              3:25.19
 11 Walker, Sarah             10 Red Runners            3:44.33
 12 White, Candace            10 Kennworth              3:53.92

1500 Meter Run Bantam Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 5:05.59  06/19/2005  Sahara Fletcher, Track Phi Track
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Rothman, Dinara           10 Boys & Girls           5:37.76
  2 Griffin, Amanda           10 NW YMCA                6:01.89
  3 Faber, Quincy             10 Running Stars          6:05.03
  4 Brown, Jocelyn             9 Walton Youth           6:25.84
  5 Walker, Anna              10 Red Runners            6:40.90
  6 White, Candace            10 Kennworth              7:21.53

4x100 Meter Relay Bantam Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 56.27  06/16/2006  East Cobb, East Cobb
                       Burr, Lewis, Robinson, Williams
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Titans  'A'                                           58.99
     1) Tate, Caitlin 9                 2) Russell, Cori 10
     3) Henderson, Sydney 10            4) Wayne, Tatiana 10
  2 Quicksilver Track Club  'A'                         1:00.95
     1) Hunter, Taylor 10               2) Datcher, Jhordyn 10
     3) Brown, Kelsey 9                 4) Ector, Tori 9

Long Jump Bantam Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 4.10m  06/18/2004  Adriunna Brown, Middle Georg
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Lynch, Ciera              10 Alpharetta YMCA          3.60m   11-09.75
  2 Burse, Jazmine            10 Villa Rica               3.54m   11-07.50
  3 Mccoy, Jessica            10 Villa Rica               3.53m   11-07.00
  4 Amerein, Mary Leigh        9 Walton Youth             3.47m   11-04.75
  5 Long, Ansley              10 Carrollton P&R           3.45m   11-04.00
  6 Schulz, Laura             10 Alpharetta YMCA          3.17m   10-05.00
  7 Freeman, Dyanna           10 East Cobb                3.14m   10-03.75
  8 Armstrong, Jada            9 Kennworth                3.02m    9-11.00
  9 Faber, Quincy             10 Running Stars            2.98m    9-09.50
 10 Chappel, A'Tahja           9 Saca                     2.97m    9-09.00
 11 Datcher, Jhordyn          10 Quicksilver              2.95m    9-08.25
 12 Ector, Tori                9 Quicksilver              2.85m    9-04.25
 13 Jackson, Regan            10 Kennworth                2.83m    9-03.50
 14 Brown, Kelsey              9 Quicksilver              2.60m    8-06.50
 15 Brown, Zavannah           10 Carrollton P&R           2.54m    8-04.00
 16 Smith, Jordan              9 Red Runners              2.47m    8-01.25
 17 Field, Claudia             9 Woodstock                2.43m    7-11.75
 18 North, Alexis              9 Carrollton P&R           2.07m    6-09.50
 19 Brown, Jocelyn             9 Walton Youth             1.87m    6-01.75
 20 Brown, Adalis             10 Carrollton P&R           1.65m    5-05.00

Shot Put Bantam Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 8.54m  06/26/1997  Emily Sanders, Woodstock
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Johnson, Lacie             9 Walton Youth             5.42m   17-09.50
  2 Amerein, Mary Leigh        9 Walton Youth             4.60m   15-01.25
  3 Elliott, Meradeth          9 Sequoyah                 4.48m   14-08.50
  4 Brinson, Kamryn            9 East Cobb                4.21m   13-09.75
  5 Bray, Sierra              10 East Cobb                3.56m   11-08.25
  6 Troxel, Kyla               9 Kennworth                3.30m   10-10.00

Javelin Throw Bantam Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 19.99m  06/21/2002  Samantha Stoltz, Woodstock
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 White, Candace            10 Kennworth               18.98m      62-03
  2 Brinson, Kamryn            9 East Cobb               14.08m      46-02
  3 Whitfield, Andrea         10 Kennworth               12.30m      40-04
  4 Brown, Jocelyn             9 Walton Youth            12.16m      39-11
  5 Elliott, Meradeth          9 Sequoyah                11.04m      36-03
  6 Toler, Haylie             10 Villa Rica               9.86m      32-04
  7 Troxel, Kyla               9 Kennworth                8.34m      27-04
  8 Peterson, Grace            9 Walton Youth             7.20m      23-07

100 Meter Dash Midget Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 12.46  06/08/2004  Brittany N Jennings, Unattached
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Latif, Al-Nisaa           12 Saca                     13.47   1
  2 Gonzales, Kevia           12 Titans                   13.62   3
  3 Kelly, Seterica           12 NW YMCA                  13.71   3
  4 Long, Kristian            12 Kennworth                13.76   2
  5 Williams, Remel           11 East Cobb                14.05   3
  6 Derico, Saleigh           11 Titans                   14.28   2
  7 Phillips, Mia             11 Quicksilver              14.40   1
  8 Holyfield, Eden           12 Quicksilver              14.43   2
  9 Robinson, Crystin         11 Quicksilver              14.46   3
 10 Chimenti, Nicole          12 Sequoyah                 14.71   2
 11 Gober, Bria               12 Boys & Girls             14.75   1
 12 Lewis, Ceddashia          11 Boys & Girls             15.10   3
 13 Lewis, Amber              11 East Cobb                15.28   1
 14 Thomas, Madeline          12 Woodstock                15.53   1
 15 Oakfor, Chukwuamaka       11 Quicksilver              15.99   3
 16 Dolman, Asia              11 Woodstock                16.58   2
 17 Simmons, Amiya            11 Quicksilver              16.94   1

200 Meter Dash Midget Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 25.66  06/09/2001  Joanna Atkins, Georgia Striders
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Williams, Kendell         12 East Cobb                26.90   2
  2 Oliver, Darielle          11 Titans                   27.98   2
  3 Long, Kristian            12 Kennworth                28.23   3
  4 Latif, Al-Nisaa           12 Saca                     28.49   1
  5 Gonzales, Kevia           12 Titans                   28.62   3
  6 Williams, Remel           11 East Cobb                28.80   3
  7 Kelly, Seterica           12 NW YMCA                  29.19   1
  8 Phillips, Mia             11 Quicksilver              29.57   2
  9 Robinson, Crystin         11 Quicksilver              30.21   1
 10 Burr, Shanel              11 East Cobb                30.30   1
 11 Terrell, Ariel            11 Georgia Drea             31.42   2
 12 Gardner, Sarah            12 East Cobb                31.47   1
 13 Lewis, Amber              11 East Cobb                31.74   1
 14 Sanders, Lucy             12 Walton Youth             32.04   1
 15 North, Alecia             11 Carrollton P&R           32.64   3
 16 Kilian, Theresa           12 Alpharetta YMCA          33.34   3
 17 Dolman, Asia              11 Woodstock                34.96   2
 18 Simmons, Amiya            11 Quicksilver              35.67   3
 19 Kure, Catrina             12 NW YMCA                  35.94   2
 20 Walker, Morgan            11 Quicksilver              37.66   3
 21 Holden, Emma              11 Walton Youth             42.19   2

400 Meter Dash Midget Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 57.40  06/22/2003  Erin N Oliver, Track Phi Track
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Williams, Kendell         12 East Cobb              1:02.01   2
  2 Oliver, Darielle          11 Titans                 1:02.87   4
  3 Collins, Aubree           12 Titans                 1:03.29   1
  4 Williams, Remel           11 East Cobb              1:06.61   2
  5 Crayton, Chelsea          11 Titans                 1:07.22   3
  6 McKay, Timoya             12 Boys & Girls           1:08.13   2
  7 Coleman, Randi            12 Titans                 1:09.76   4
  8 Gardner, Sarah            12 East Cobb              1:10.11   4
  9 Stevenson, Shannon        12 Woodstock              1:10.68   4
 10 Starnes, Erin             11 Saca                   1:11.70   3
 11 Terrell, Ariel            11 Georgia Drea           1:12.12   4
 12 Burr, Shanel              11 East Cobb              1:12.52   3
 13 Weaver, Rachel            12 Sequoyah               1:12.62   3
 14 Jones, Elisea             11 Titans                 1:13.06   4
 15 Sanders, Lucy             12 Walton Youth           1:13.25   1
 16 Kilian, Theresa           12 Alpharetta YMCA        1:14.17   2
 17 Long, Bianca              11 Titans                 1:14.23   2
 18 Gebhard, Emily            11 Woodstock              1:21.76   2
 19 Norman, Georgia           11 Walton Youth           1:22.39   2
 20 Smith, Jennifer           11 Walton Youth           1:23.87   3
 21 Williams, Cymphonie       11 East Cobb              1:25.48   1
 22 Kure, Catrina             12 NW YMCA                1:28.35   1
 23 Oakfor, Chukwuamaka       11 Quicksilver            1:30.72   1
 24 Walker, Morgan            11 Quicksilver            1:41.04   1

800 Meter Run Midget Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 2:21.93  06/17/2005  Nyna Cutler, Gazelle
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Collins, Aubree           12 Titans                 2:35.95
  2 Branch, Hailey            12 Red Runners            2:41.26
  3 Womack, Alexa             12 Walton Youth           2:44.50
  4 Thorne, Rachel            12 Alpharetta YMCA        2:46.90
  5 Crayton, Chelsea          11 Titans                 2:48.95
  6 Coleman, Randi            12 Titans                 2:50.94
  7 Branch, Hunter            12 Red Runners            2:51.45
  8 Manuel, Melissa           12 Woodstock              2:56.06
  9 Graham, Ayanna            12 Titans                 2:58.46
 10 Starnes, Erin             11 Saca                   2:58.61
 11 Long, Bianca              11 Titans                 2:58.63
 12 Armstrong, Alexandra      12 Woodstock              2:58.82
 13 Waldon, Alexius           12 Boys & Girls           2:59.19
 14 McPartlan, Mary           12 Kennworth              3:02.53
 15 Carpenter, Athena         11 Titans                 3:03.14
 16 Griffin, Amy              11 Saca                   3:04.93
 17 Kilian, Theresa           12 Alpharetta YMCA        3:11.93
 18 Gebhard, Emily            11 Woodstock              3:12.08
 19 Oden, Sydney              11 Kennworth              3:20.86
 20 Zot, Samantha             11 Carrollton P&R         3:23.35
 21 Williams, Cymphonie       11 East Cobb              3:25.04
 22 Smith, Jennifer           11 Walton Youth           3:27.18

1500 Meter Run Midget Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 4:54.65  06/19/2005  Nyna Cutler, Gazelle
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Branch, Hailey            12 Red Runners            5:20.35
  2 Schaefer, Hanna           12 Woodstock              5:27.07
  3 Womack, Alexa             12 Walton Youth           5:27.40
  4 Thorne, Rachel            12 Alpharetta YMCA        5:34.23
  5 Branch, Hunter            12 Red Runners            5:45.52
  6 Manuel, Melissa           12 Woodstock              5:48.37
  7 Bridges, Emily            12 Walton Youth           5:49.99
  8 McPartlan, Mary           12 Kennworth              5:51.93
  9 Armstrong, Alexandra      12 Woodstock              5:59.29
 10 Gebhard, Emily            11 Woodstock              6:18.40
 11 Shaffer, Hayley           11 Kennworth              6:24.43
 12 Griffin, Amy              11 Saca                   6:24.50
 13 Ott, Isabel               11 Walton Youth           6:28.91
 14 de Bruyn, Kira            11 Walton Youth           6:28.94
 15 Zot, Samantha             11 Carrollton P&R         6:35.43
 16 Oden, Sydney              11 Kennworth              7:11.33

80 Meter Hurdles Midget Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 12.30  06/23/1998  Ayla Alvaranga, GA Express
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Williams, Kendell         12 East Cobb                13.37
  2 Carpenter, Athena         11 Titans                   17.16
  3 Burr, Shanel              11 East Cobb                17.23
  4 Lewis, Amber              11 East Cobb                17.24
  5 Holyfield, Eden           12 Quicksilver              17.27
  6 Gardner, Sarah            12 East Cobb                20.28

4x100 Meter Relay Midget Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 50.89  06/20/2003  Running Panthers, Running Panthers
                       Christian, Murphy, Nichol, Omotayo
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Titans  'A'                                           53.24
     1) Gonzales, Kevia 12              2) Oliver, Darielle 11
     3) Crayton, Chelsea 11             4) Collins, Aubree 12
  2 Titans  'B'                                           56.17
     1) Derico, Saleigh 11              2) Graham, Ayanna 12
     3) Jones, Elisea 11                4) Carpenter, Athena 11
  3 Boys & Girls Clubs Metro Atl  'A'                     56.80
     1) Lewis, Ceddashia 11             2) Gober, Bria 12
     3) McKay, Timoya 12                4) Waldon, Alexius 12
  4 Quicksilver Track Club  'A'                           56.83
     1) Phillips, Mia 11                2) Oakfor, Chukwuamaka 11
     3) Simmons, Amiya 11               4) Robinson, Crystin 11
  5 Walton Youth Track Club  'A'                        1:07.80
     1) Norman, Georgia 11              2) Sanders, Lucy 12
     3) Bridges, Emily 12               4) Holden, Emma 11

4x400 Meter Relay Midget Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 4:08.00  06/22/2000  Georgia Striders "A"
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Titans  'A'                                         4:48.87
     1) Graham, Ayanna 12               2) Jones, Elisea 11
     3) Derico, Saleigh 11              4) Coleman, Randi 12
  2 Boys & Girls Clubs Metro Atl  'A'                   5:06.73
     1) Gober, Bria 12                  2) McKay, Timoya 12
     3) Waldon, Alexius 12              4) Lewis, Ceddashia 11

Long Jump Midget Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 5.51m  6/1977      Kathy Harrison, Cinderbolts
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Kelly, Seterica           12 NW YMCA                  4.43m   14-06.50
  2 Long, Kristian            12 Kennworth                4.08m   13-04.75
  3 Weaver, Rachel            12 Sequoyah                 4.01m   13-02.00
  4 Chimenti, Nicole          12 Sequoyah                 3.75m   12-03.75
  5 North, Alecia             11 Carrollton P&R           3.61m   11-10.25
  6 Latif, Al-Nisaa           12 Saca                     3.60m   11-09.75
  7 Oakfor, Chukwuamaka       11 Quicksilver              3.60m   11-09.75
  8 Manuel, Melissa           12 Woodstock                3.58m   11-09.00
  9 Terrell, Ariel            11 Georgia Drea             3.57m   11-08.50
 10 Griffin, Amy              11 Saca                     3.45m   11-04.00
 11 Oden, Sydney              11 Kennworth                3.44m   11-03.50
 12 Dolman, Asia              11 Woodstock                3.44m   11-03.50
 13 Kure, Catrina             12 NW YMCA                  3.12m   10-03.00

Shot Put Midget Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 10.81m  06/09/2001  Thanithia Billings, Carrollton
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Stevenson, Shannon        12 Woodstock                8.23m   27-00.00
  2 Elliott, Josilyn          11 Sequoyah                 5.50m   18-00.50
  3 Norman, Georgia           11 Walton Youth             5.34m   17-06.25
  4 McCook, Ashlyn            12 Sequoyah                 5.09m   16-08.50

Javelin Throw Midget Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 27.32m  06/19/2004  Samantha Stoltz, Woodstock Tr
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Chimenti, Nicole          12 Sequoyah                20.76m      68-01
  2 Elliott, Josilyn          11 Sequoyah                18.68m      61-03
  3 McCook, Ashlyn            12 Sequoyah                16.58m      54-05
  4 Michael, Cassie           12 Quicksilver             11.92m      39-01
  5 Zot, Samantha             11 Carrollton P&R          10.00m      32-10

100 Meter Dash Youth Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 12.06  06/22/2003  Javonda D Newbold, Boys & Girls
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Middlebrooks, Jamilah     14 Quicksilver              12.74   1
  2 Bray, Simmie              14 East Cobb                12.80   2
  3 Bentley, Jade             14 Carrollton P&R           12.89   2
  4 Slay, Tika                13 Villa Rica               13.05   2
  5 Fross, Marshara           13 East Cobb                13.43   1
  6 Brown, Felicia            14 Red Runners              13.46   4
  7 Lovelace, Amani           13 Saca                     13.62   3
  8 Greer, Michaela           13 PT Elite                 13.63   1
  9 Toomer, Ayanna            13 Titans                   13.64   3
 10 Griffin, Sydney           14 PT Elite                 13.86   4
 11 Lyons, Kia                14 Quicksilver              13.95   4
 12 Holt, Cleo                13 PT Elite                 14.08   2
 13 Levy, Daina               14 East Cobb                14.11   4
 14 Riley, Sarah              14 Walton Youth             14.21   2
 15 Smith, Gina               13 East Cobb                14.24   1
 16 Jackson, Morgan           14 Kennworth                14.24   2
 17 Cureton, Myca             13 Kennworth                14.61   1
 18 Strickland, Gabriel       13 Carrollton P&R           14.68   3
 19 Harris, Bria              14 Kennworth                14.73   3
 20 Beckstrom, Brittni        14 Sequoyah                 14.94   1
 21 Nur, Amirrah              13 Red Runners              15.03   3
 22 Holloway, Bria            14 Kennworth                15.14   4
 23 Motooka, Nana             13 Walton Youth             15.25   1
 24 Mellett, Alyssa           14 Unattached               15.81   1
 25 Pierce, Gretchen          13 Sequoyah                 15.84   3

200 Meter Dash Youth Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 24.68  06/22/2003  Porche C Byrd, Track Phi Track
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Middlebrooks, Jamilah     14 Quicksilver              25.59   2
  2 Bray, Simmie              14 East Cobb                25.77   2
  3 Bentley, Jade             14 Carrollton P&R           26.57   3
  4 Slay, Tika                13 Villa Rica               26.69   4
  5 Fross, Marshara           13 East Cobb                26.72   4
  6 Brown, Felicia            14 Red Runners              27.06   3
  7 Lovelace, Amani           13 Saca                     28.24   3
  8 Toomer, Ayanna            13 Titans                   28.54   1
  9 Smith, Kenya              14 Carrollton P&R           28.56   1
 10 Wood, Hannah              13 Carrollton P&R           28.82   2
 11 Holt, Cleo                13 PT Elite                 28.87   3
 12 Strickland, Gabriel       13 Carrollton P&R           29.13   1
 13 Riley, Sarah              14 Walton Youth             29.61   4
 14 Levy, Daina               14 East Cobb                29.62   2
 15 Cureton, Myca             13 Kennworth                30.23   4
 16 Buckshaw, Natalie         13 NW YMCA                  30.31   3
 17 Nur, Amirrah              13 Red Runners              30.51   2
 18 Smith, Gina               13 East Cobb                30.61   1
 19 Holloway, Bria            14 Kennworth                30.94   2
 20 Motooka, Nana             13 Walton Youth             31.30   3
 21 Green, Amanda             13 Woodstock                31.89   4
 22 Mellett, Alyssa           14 Unattached               33.05   4
 23 Sanders, Jordan           13 Walton Youth             33.85   1

400 Meter Dash Youth Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 54.80  06/22/2003  Porche C Byrd, Track Phi Track
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Fross, Marshara           13 East Cobb              1:01.66   1
  2 Taylor, Kaitlyn           13 Quicksilver            1:04.81   3
  3 Lovelace, Amani           13 Saca                   1:08.14   3
  4 Wilson, Vertrice          13 Carrollton P&R         1:08.36   2
  5 Jones, Jordan             13 Walton Youth           1:08.62   1
  6 Wood, Hannah              13 Carrollton P&R         1:08.76   2
  7 Williams, Aminah          13 East Cobb              1:08.90   3
  8 Strickland, Gabriel       13 Carrollton P&R         1:09.59   1
  9 Buckshaw, Natalie         13 NW YMCA                1:09.65   2
 10 Wroble, Ashley            14 Walton Youth           1:09.72   2
 11 Cureton, Myca             13 Kennworth              1:11.96   1
 12 Toomer, Ayanna            13 Titans                 1:12.02   3
 13 Holloway, Bria            14 Kennworth              1:12.46   3
 14 Green, Amanda             13 Woodstock              1:12.54   1
 15 Mellett, Alyssa           14 Unattached             1:14.69   1
 16 Sewell, Lia               13 Walton Youth           1:18.51   3

800 Meter Run Youth Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 2:17.61  06/20/2003  Brittany M Hall, Georgia Elite
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Williams, Aminah          13 East Cobb              2:43.94
  2 Briggs, Caitlin           14 Sequoyah               2:44.02
  3 Benz, Madison             14 Sequoyah               2:47.58
  4 Smith, Meghan             13 Carrollton P&R         2:48.93
  5 Brown, Sara               13 Titans                 2:48.94
  6 Jones, Jordan             13 Walton Youth           2:50.12
  7 Thompson, Jackie          13 NW YMCA                2:50.23
  8 Barnett, Lillie           14 Red Runners            2:51.98
  9 Howard, Jewel             14 Boys & Girls           2:59.51
 10 Dent, Senoia              13 Villa Rica             3:58.46

1500 Meter Run Youth Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 4:46.22  6/1987      Kelly Cook, Unattached
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Brown, Sara               13 Titans                 5:48.19
  2 Smith, Meghan             13 Carrollton P&R         5:53.89
  3 Benz, Madison             14 Sequoyah               5:54.97
  4 Thompson, Jackie          13 NW YMCA                5:55.28
  5 Barnett, Lillie           14 Red Runners            5:56.14
  6 deBruyn, Miko             14 Walton Youth           6:02.98
  7 Howard, Jewel             14 Boys & Girls           6:12.01
  8 Wroble, Ashley            14 Walton Youth           6:16.98

100 Meter Hurdles Youth Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 14.34  06/23/1998  Nicole Rodriquez, Running Panthers
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Greer, Michaela           13 PT Elite                 16.29   2
  2 Slay, Tika                13 Villa Rica               17.03   2
  3 Griffin, Sydney           14 PT Elite                 17.59   2
  4 Turner, Alexis            14 Carrollton P&R           18.66   2
  5 Wilson, Vertrice          13 Carrollton P&R           18.80   2
  6 Jackson, Morgan           14 Kennworth                18.82   1
  7 Rollins, Nandi            13 Quicksilver              19.02   1
  8 Williams, Aminah          13 East Cobb                20.23   1
  9 Cureton, Myca             13 Kennworth                20.24   1

4x100 Meter Relay Youth Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 47.12  6/1995      East Point
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 East Cobb  'A'                                        51.13
     1) Fross, Marshara 13              2) Smith, Gina 13
     3) Bray, Simmie 14                 4) Levy, Daina 14
  2 Quicksilver Track Club  'A'                           51.66
     1) Taylor, Kaitlyn 13              2) Middlebrooks, Jamilah 14
     3) Rollins, Nandi 13               4) Lyons, Kia 14
  3 Carrollton Parks & Rec  'A'                           51.80
     1) Bentley, Jade 14                2) Strickland, Gabriel 13
     3) Smith, Kenya 14                 4) Turner, Alexis 14
  4 Sequoyah  'A'                                         57.87
     1) Elliott, Mickayla 13            2) Briggs, Caitlin 14
     3) Brackett, Megan 14              4) Beckstrom, Brittni 14

4x400 Meter Relay Youth Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 3:58.04  06/22/2003  Boys & Girls Clubs of Metro At, Boys & Gir
                         Etheridge, Fleming, Newbold, Tucker
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Quicksilver Track Club  'A'                         4:37.70
     1) Rollins, Nandi 13               2) Taylor, Kaitlyn 13
     3) Middlebrooks, Jamilah 14        4) Lyons, Kia 14

Long Jump Youth Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 5.55m  6/1995      Tameisha King, Red Runners
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Slay, Tika                13 Villa Rica               4.73m   15-06.25
  2 Wood, Hannah              13 Carrollton P&R           4.64m   15-02.75
  3 Briggs, Caitlin           14 Sequoyah                 4.49m   14-08.75
  4 Smith, Kenya              14 Carrollton P&R           4.42m   14-06.00
  5 Holt, Cleo                13 PT Elite                 4.33m   14-02.50
  6 Buckshaw, Natalie         13 NW YMCA                  4.17m   13-08.25
  7 Brown, Felicia            14 Red Runners              4.09m   13-05.00
  8 Lyons, Kia                14 Quicksilver              4.01m   13-02.00
  9 Green, Amanda             13 Woodstock                3.52m   11-06.75
 10 Sanders, Jordan           13 Walton Youth             3.41m   11-02.25
 11 Barker, Dea               14 NW YMCA                  2.75m    9-00.25
 -- Lovelace, Amani           13 Saca                      FOUL

Shot Put Youth Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 13.37m  06/19/2005  Lauren Chambers, Titans
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Levy, Daina               14 East Cobb               10.23m   33-06.75
  2 Phillips, Monica          13 PT Elite                 9.68m   31-09.25
  3 Smith, Gina               13 East Cobb                8.72m   28-07.50
  4 Greer, Michaela           13 PT Elite                 8.51m   27-11.00
  5 Jackson, Morgan           14 Kennworth                8.24m   27-00.50
  6 Elliott, Mickayla         13 Sequoyah                 7.74m   25-04.75
  7 Dent, Senoia              13 Villa Rica               5.68m   18-07.75

100 Meter Dash Intermediate Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 11.74  06/09/2001  Stephanie D Smith, Georgia Heat
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Styles, LaCresha          16 Titans                   12.30   1
  2 Pinckney, Takeia          16 Titans                   12.66   3
  3 Allen, Andraea            16 Carrollton P&R           12.91   2
  4 Piper, Gabrielle          15 East Cobb                12.94   2
  5 Anderson, Rynita          16 Titans                   13.13   2
  6 Marshall, Jalacya         16 Quicksilver              13.38   3
  7 McKee, Julienne           16 East Cobb                13.42   3
  8 Akinwumiju, Josephine     15 East Cobb                13.63   1
  9 Powell, Brittany          16 Red Runners              13.71   1
 10 Chimenti, Danielle        15 Sequoyah                 13.73   1
 11 Williams, Laura           15 Villa Rica               13.87   1
 12 Burton, Taylor            15 Boys & Girls             13.99   2
 13 Abernathy, Makyla         15 Saca                     14.13   1
 14 Kemp-Gamblin, Jamela      15 Alpharetta YMCA          14.33   3
 15 Myers, Blake              15 Kennworth                15.10   2
 16 Walton, Allyson           15 Unattached               15.84   3

200 Meter Dash Intermediate Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 23.93  06/22/2000  Stephanie D Smith, Georgia Heat
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Styles, LaCresha          16 Titans                   25.39   3
  2 Murray, Alisha            15 Saca                     25.62   1
  3 Pinckney, Takeia          16 Titans                   25.82   2
  4 Allen, Andraea            16 Carrollton P&R           26.35   3
  5 Piper, Gabrielle          15 East Cobb                26.64   3
  6 Seward, Miray             15 Red Runners              28.24   3
  7 Akinwumiju, Josephine     15 East Cobb                28.49   1
  8 Williams, Laura           15 Villa Rica               28.62   1
  9 Powell, Brittany          16 Red Runners              28.65   1
 10 Chimenti, Danielle        15 Sequoyah                 28.90   2
 11 Kemp-Gamblin, Jamela      15 Alpharetta YMCA          28.95   2
 12 Abernathy, Makyla         15 Saca                     29.11   3
 13 Myers, Blake              15 Kennworth                32.06   1

400 Meter Dash Intermediate Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 53.53  06/22/2000  Stephanie D Smith, Georgia Heat
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Allen, Andraea            16 Carrollton P&R           59.70   2
  2 Murray, Alisha            15 Saca                     59.83   1
  3 Boykin, Heather           15 Carrollton P&R         1:01.90   1
  4 McKee, Julienne           16 East Cobb              1:01.93   2
  5 Stephenson, Melissa       16 Titans                 1:02.21   2
  6 Hill, Brittany            16 Quicksilver            1:03.00   2
  7 Kemp-Gamblin, Jamela      15 Alpharetta YMCA        1:03.37   1
  8 Thomas, Zahra             16 Quicksilver            1:03.51   1
  9 Bickes, Mary              16 Unattached             1:05.42   2
 10 Griffin, April            15 Saca                   1:05.89   2
 11 Blanks, Shondi            16 Quicksilver            1:05.98   1
 12 Ward, Breona              15 Alpharetta YMCA        1:12.67   1
 13 Walton, Allyson           15 Unattached             1:18.83   2

800 Meter Run Intermediate Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 2:13.19  06/17/2005  Brittany Hall, GeorgiaLightning
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Stephenson, Melissa       16 Titans                 2:32.63
  2 Blanks, Shondi            16 Quicksilver            2:35.63
  3 Hill, Brittany            16 Quicksilver            2:40.00
  4 Silvers, Samantha         16 East Cobb              2:41.95
  5 Griffin, April            15 Saca                   2:45.16
  6 Newson, Jasmine           16 Villa Rica             2:49.28
  7 Damron, Patricia          16 Sequoyah               2:54.39
  8 O'Shea, Maggie            15 Unattached             2:59.15

1500 Meter Run Intermediate Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 4:38.84  06/19/2005  Emily Reese, NS Red Runners
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Silvers, Samantha         16 East Cobb              5:40.82
  2 Newson, Jasmine           16 Villa Rica             6:01.83
  3 O'Shea, Maggie            15 Unattached             6:02.06
  4 Bunn, Kelly               15 Walton Youth           6:40.72

100 Meter Hurdles Intermediate Girls
===================================================================
   GA Assoc.: # 14.27  06/19/2005  Nicole Okolo, Georgia Elite
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Anderson, Rynita          16 Titans                   15.49   1
  2 Seward, Miray             15 Red Runners              15.94   1
  3 Piper, Gabrielle          15 East Cobb                16.12   2
  4 Richardson, Folasuvi      16 Quicksilver              16.76   2
  5 Vaughn, Haley             16 Carrollton P&R           17.23   2
  6 Bickes, Mary              16 Unattached               17.28   2
  7 Burton, Taylor            15 Boys & Girls             19.02   1
  8 Gillon, Cydney            15 Quicksilver              19.16   1
  9 Williams, Laura           15 Villa Rica               19.41   2
 10 Jackson, Camaryn          16 Quicksilver              20.23   1

4x100 Meter Relay Intermediate Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 46.82  06/16/2006  Running Panthers, Running Pant
                       Hubbard             , Nichols             , Brooks
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Titans  'A'                                           48.49
     1) Styles, LaCresha 16             2) Stephenson, Melissa 16
     3) Anderson, Rynita 16             4) Pinckney, Takeia 16
  2 Quicksilver Track Club  'A'                           51.31
     1) Thomas, Zahra 16                2) Marshall, Jalacya 16
     3) Jackson, Camaryn 16             4) Blanks, Shondi 16

4x400 Meter Relay Intermediate Girls
================================================================
   GA Assoc.: # 3:48.00  06/23/1998  Sapphire Track Club "A"
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Titans  'A'                                         4:09.05
     1) Hines, Italia 16                2) Styles, LaCresha 16
     3) Stephenson, Melissa 16          4) Pinckney, Takeia 16
  2 Quicksilver Track Club  'A'                         4:19.54
     1) Richardson, Folasuvi 16         2) Thomas, Zahra 16
     3) Hill, Brittany 16               4) Blanks, Shondi 16
  3 Quicksilver Track Club  'B'                         4:36.04
     1) Marshall, Jalacya 16            2) Mackey, Jasmine 15
     3) Jackson, Camaryn 16             4) Michael, Devondra 16

Long Jump Intermediate Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 5.88m              Brenda Cliette-79/Latasha Rogers-83
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Murray, Alisha            15 Saca                     4.85m   15-11.00
  2 McKee, Julienne           16 East Cobb                4.72m   15-06.00
  3 Piper, Gabrielle          15 East Cobb                4.68m   15-04.25
  4 Boykin, Heather           15 Carrollton P&R           4.48m   14-08.50
  5 Damron, Patricia          16 Sequoyah                 4.46m   14-07.75
  6 Williams, Laura           15 Villa Rica               4.45m   14-07.25
  7 Powell, Brittany          16 Red Runners              4.45m   14-07.25
  8 Chimenti, Danielle        15 Sequoyah                 4.17m   13-08.25
  9 Griffin, April            15 Saca                     4.08m   13-04.75
 10 Bunn, Kelly               15 Walton Youth             3.89m   12-09.25
 11 Abernathy, Makyla         15 Saca                     3.75m   12-03.75
 12 Walton, Allyson           15 Unattached               3.70m   12-01.75
 13 Ward, Breona              15 Alpharetta YMCA          3.47m   11-04.75
 -- Marshall, Jalacya         16 Quicksilver               FOUL

Shot Put Intermediate Girls
==========================================================================
   GA Assoc.: # 12.56m  06/02/2007  Lauren Chambers, Throw 1 Deep
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Chambers, Lauren          16 Throw 1 Deep            12.56m#  41-02.50
  2 Gates, Patrice            16 Unattached              11.90m   39-00.50
  3 Akinwumiju, Josephine     15 East Cobb                9.90m   32-05.75
  4 Burton, Taylor            15 Boys & Girls             8.27m   27-01.75
  5 Myers, Blake              15 Kennworth                7.30m   23-11.50
  6 Walton, Allyson           15 Unattached               6.97m   22-10.50
  7 Michael, Devondra         16 Quicksilver              5.98m   19-07.50
  8 Wilson, Aleshia           16 Saca                     5.56m   18-03.00
  9 Peters, Alexandria        15 Saca                     4.90m   16-01.00

100 Meter Dash Young Women
================================================================
   GA Assoc.: # 11.70              Gwen Torrence-83/Tisha Prather-89
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Newbold, Javonda          18 Boys & Girls             12.63
  2 Holmes, Christyanna       17 Boys & Girls             12.68
  3 Jackson, Victoria         18 Saca                     12.85
  4 Tyson, Marion             18 Quicksilver              13.04
  5 Akinwumiju, Lavonne       17 East Cobb                14.63

200 Meter Dash Young Women
===================================================================
   GA Assoc.: # 23.83  06/22/2003  Courtney R Champion, New Horizon
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Jackson, Victoria         18 Saca                     25.61   2
  2 Newbold, Javonda          18 Boys & Girls             25.89   2
  3 Stokes, D'Minia           17 Saca                     26.06   1
  4 Williams, LaChe           17 Titans                   26.22   1
  5 Tyson, Marion             18 Quicksilver              26.32   1
  6 Holmes, Christyanna       17 Boys & Girls             26.83   1
  7 Taylor, Brittany          18 Boys & Girls             26.95   2
  8 Gill, Javan               18 Quicksilver              27.01   1
  9 Wilson, Portia            17 Carrollton P&R           27.59   1
 10 Jefferson, Morgan         17 Villa Rica               28.47   2

400 Meter Dash Young Women
===================================================================
   GA Assoc.: # 54.08  06/26/1997  Sheneka Griffin, DC Express
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Stokes, D'Minia           17 Saca                     58.87   2
  2 Gill, Javan               18 Quicksilver              59.57   2
  3 Jackson, Victoria         18 Saca                     59.72   1
  4 DeBowles, Zandi           18 Titans                   59.92   2
  5 Williams, LaChe           17 Titans                 1:01.30   1
  6 Kalmeijer, Saskia         19 PT Elite               1:01.68   1
  7 Taylor, Brittany          18 Boys & Girls           1:02.37   2
  8 McGhee, Zaneta            18 Boys & Girls           1:02.61   2
  9 Rush, Teresa              17 Titans                 1:05.22   2

800 Meter Run Young Women
================================================================
   GA Assoc.: # 2:11.39  06/20/2003  Georgia C Kloss, Unattached
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 McGhee, Zaneta            18 Boys & Girls           2:38.29
  2 Rush, Teresa              17 Titans                 2:38.93

100 Meter Hurdles Young Women
===================================================================
   GA Assoc.: # 14.04  06/18/2006  Nicole Okolo, BLAZ-N HEAT
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Jefferson, Brandi         18 Boys & Girls             16.68   2
  2 DeBowles, Zandi           18 Titans                   16.83   1
  3 Van-Lare, Suzzette        17 East Cobb                17.33   1
  4 Walker, Carin             18 Quicksilver              17.57   1
  5 Leverette, Christie       17 First Light              18.35   2

4x100 Meter Relay Young Women
================================================================
   GA Assoc.: # 44.92  06/20/2003  New Horizon Track Club, New Horizon
                       Brown, Champion, Cohen, Ericha
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Boys & Girls Clubs Metro Atl  'A'                     49.27
     1) Holmes, Christyanna 17          2) Newbold, Javonda 18
     3) Taylor, Brittany 18             4) McGhee, Zaneta 18
  2 Quicksilver Track Club  'A'                           51.80
     1) Tyson, Marion 18                2) Simmons, Nia 17
     3) Gill, Javan 18                  4) Totman, Shannon 17

4x400 Meter Relay Young Women
================================================================
   GA Assoc.: # 3:41.00  06/23/1998  East Atlanta "A"
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Quicksilver Track Club  'A'                         4:00.53
     1) Morton, Paige 17                2) Gill, Javan 18
     3) Tyson, Marion 18                4) Watts, Vanderlyn 18
  2 Boys & Girls Clubs Metro Atl  'A'                   4:13.72
     1) Craig, Demery 17                2) Newbold, Javonda 18
     3) McGhee, Zaneta 18               4) Taylor, Brittany 18
  3 Titans  'A'                                         4:23.86
     1) Rucker, Lorrin 17               2) Rush, Teresa 17
     3) Williams, LaChe 17              4) DeBowles, Zandi 18

Long Jump Young Women
==========================================================================
   GA Assoc.: # 6.11m  6/1995      Lashunte Salte, DC Express
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Leverette, Christie       17 First Light              4.83m   15-10.25
  2 Totman, Shannon           17 Quicksilver              4.77m   15-07.75
  3 Van-Lare, Suzzette        17 East Cobb                4.73m   15-06.25
  4 Simmons, Nia              17 Quicksilver              4.33m   14-02.50
  5 Stokes, D'Minia           17 Saca                     4.23m   13-10.50

Shot Put Young Women
==========================================================================
   GA Assoc.: # 13.41m  6/1978      Victoria McClendon, Red Runners
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Leverette, Christie       17 First Light             10.52m   34-06.25
  2 Abell, Kathleen           17 Unattached               9.78m   32-01.00
  3 Akinwumiju, Lavonne       17 East Cobb                7.59m   24-11.00

100 Meter Dash Sub-Bantam Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 14.59  06/18/2006  Cedric Lynch, Cheetahs
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Ramey, Garrison            8 Unattached               15.83   1
  2 Harris, Justin             8 Saca                     15.93   2
  3 Waters, Breylan            8 Carrollton P&R           15.95   3
  4 Edmonds, Nolan             8 Kennworth                16.02   2
  5 Lee, Canaan                7 Titans                   16.22   3
  6 Montague, Garrett          8 Kennworth                16.60   1
  7 Billinger, Deandre         8 Villa Rica               18.18   2
  8 Allen, Freddie             6 Georgia Drea             18.56   1
  9 Russell, Richard           7 Carrollton P&R           19.24   2
 10 Hall, Logan                8 Kennworth                19.26   3
 11 Ellis, Trevon              6 East Cobb                19.31   1
 12 Rollins, Caleb             7 Quicksilver              19.64   3
 13 Thacker, Matthew           7 Quicksilver              19.81   2
 14 Weaver, Maury              6 Quicksilver              20.63   3
 15 Lemon, Timothy             6 Georgia Drea             21.71   2
 16 Brown, William             5 Walton Youth             30.19   3

200 Meter Dash Sub-Bantam Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 28.41  06/09/2001  Louis Arnold, Carrollton Parks & Rec
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Edmonds, Nolan             8 Kennworth                32.68   3
  2 Parham, Dylan              8 Carrollton P&R           32.74   1
  3 Ramey, Garrison            8 Unattached               32.75   1
  4 Harris, Justin             8 Saca                     33.43   2
  5 Waters, Breylan            8 Carrollton P&R           33.79   3
  6 Lee, Canaan                7 Titans                   34.98   1
  7 Allen, Derrik              7 East Cobb                35.40   1
  8 Montague, Garrett          8 Kennworth                35.63   2
  9 Wayne, Rodney              8 Titans                   36.00   3
 10 Garrett, Kalil             8 Kennworth                37.98   2
 11 Billinger, Deandre         8 Villa Rica               38.99   2
 12 Thacker, Matthew           7 Quicksilver              41.82   1
 13 Hall, Logan                8 Kennworth                42.25   3
 14 Forrest, Rodricus          7 Quicksilver              42.99   3
 15 Ellis, Trevon              6 East Cobb                43.24   1
 16 Allen, Freddie             6 Georgia Drea             44.83   3
 17 Lemon, Timothy             6 Georgia Drea             46.69   2

400 Meter Dash Sub-Bantam Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 1:04.58  06/09/2001  Christian Willis, Georgia Striders
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Parham, Dylan              8 Carrollton P&R         1:18.16   2
  2 Allen, Derrik              7 East Cobb              1:21.25   1
  3 Lee, Canaan                7 Titans                 1:21.97   1
  4 Wayne, Rodney              8 Titans                 1:29.10   2
  5 Garrett, Kalil             8 Kennworth              1:30.43   1
  6 Manuel, Tyler              8 Woodstock              1:30.69   1
  7 Ellis, Trevon              6 East Cobb              1:31.17   2
  8 Keeton, Bowen              8 Kennworth              1:31.87   2
  9 Dudley, Samuel             7 Walton Youth           1:33.56   2
 10 Smith, Matt                7 Walton Youth           1:40.56   2
 11 Lemon, Timothy             6 Georgia Drea           1:46.57   1
 12 Milley, David              8 Walton Youth           1:56.88   2

800 Meter Run Sub-Bantam Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 2:33.79  06/20/2003  Rex Willis, Gazelle
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Wilkerson, Cameo           8 Boys & Girls           2:53.49
  2 Ramey, Garrison            8 Unattached             3:00.36
  3 Taybron, Justin            8 Saca                   3:00.94
  4 Holden, Harrison           8 Walton Youth           3:08.15
  5 Palmer, Mitchell           8 Sequoyah               3:21.12
  6 Manuel, Tyler              8 Woodstock              3:21.14
  7 Smith, Matt                7 Walton Youth           3:38.65
  8 Thorne, Daniel             6 Alpharetta YMCA        3:54.72
  9 Agramonte, Daniel          8 Walton Youth           4:07.78
 10 Walton, Trevor             7 Unattached             4:10.00

1500 Meter Run Sub-Bantam Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 5:18.40  06/22/2003  Josiah S Jenkins, Boys & Girls Club
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Wilkerson, Cameo           8 Boys & Girls           5:48.16
  2 Taybron, Justin            8 Saca                   5:49.69
  3 Palmer, Mitchell           8 Sequoyah               6:53.77
  4 Thorne, Daniel             6 Alpharetta YMCA        7:04.26
  5 Womack, Wyatt              7 Walton Youth           7:13.53
  6 Vaughn, Jeffrey            6 Carrollton P&R         7:43.82
  7 Agramonte, Daniel          8 Walton Youth           8:08.74

4x400 Meter Relay Sub-Bantam Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 5:15.22  06/23/1998  Mark Trail Flying Eagles "A"
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Walton Youth Track Club  'A'                        6:36.33
     1) Smith, Matt 7                   2) Holden, Harrison 8
     3) Womack, Wyatt 7                 4) Dudley, Samuel 7
  2 Quicksilver Track Club  'A'                         6:52.13
     1) Weaver, Maury 6                 2) Rollins, Caleb 7
     3) Forrest, Rodricus 7             4) Arnold, Jalil 8

Long Jump Sub-Bantam Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 4.33m  06/09/2001  Tye Youngblood, Silver Sonics
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Edmonds, Nolan             8 Kennworth                3.26m   10-08.50
  2 Taybron, Justin            8 Saca                     3.26m   10-08.50
  3 Palmer, Mitchell           8 Sequoyah                 3.04m    9-11.75
  4 Allen, Derrik              7 East Cobb                2.95m    9-08.25
  5 Montague, Garrett          8 Kennworth                2.95m    9-08.25
  6 Harris, Justin             8 Saca                     2.92m    9-07.00
  7 Waters, Breylan            8 Carrollton P&R           2.74m    9-00.00
  8 Allen, Freddie             6 Georgia Drea             2.69m    8-10.00
  9 Parham, Dylan              8 Carrollton P&R           2.66m    8-08.75
 10 Keeton, Bowen              8 Kennworth                2.47m    8-01.25
 11 Hall, Logan                8 Kennworth                2.29m    7-06.25
 12 Garrett, Kalil             8 Kennworth                2.05m    6-08.75
 13 Walton, Trevor             7 Unattached               2.03m    6-08.00
 14 Weaver, Maury              6 Quicksilver              1.65m    5-05.00
 15 Forrest, Rodricus          7 Quicksilver              1.56m    5-01.50
 -- Rollins, Caleb             7 Quicksilver               FOUL

Shot Put Sub-Bantam Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 6.08m  06/20/2004  Andrew O'Brien, Walton
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Hudson, Aaron              8 Quicksilver              4.31m   14-01.75
  2 Arnold, Jalil              8 Quicksilver              3.96m   13-00.00
  3 Russell, Richard           7 Carrollton P&R           3.94m   12-11.25
  4 Walton, Trevor             7 Unattached               2.77m    9-01.25
  5 Williams, Ashton           8 Villa Rica               2.52m    8-03.25
  6 Milley, David              8 Walton Youth             2.45m    8-00.50
  7 Vaughn, Jeffrey            6 Carrollton P&R           2.32m    7-07.50

Javelin Throw Sub-Bantam Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 21.64m  06/17/2006  Derrion Rakestraw, Sequoyah
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Hudson, Aaron              8 Quicksilver             13.08m      42-11
  2 Manuel, Tyler              8 Woodstock               12.72m      41-09
  3 Arnold, Jalil              8 Quicksilver             12.56m      41-02
  4 Wilkerson, Cameo           8 Boys & Girls            12.28m      40-03
  5 Agramonte, Daniel          8 Walton Youth            11.22m      36-10
  6 Keeton, Bowen              8 Kennworth               10.54m      34-07
  7 Billinger, Deandre         8 Villa Rica               9.92m      32-06
  8 Russell, Richard           7 Carrollton P&R           9.74m      31-11
  9 Vaughn, Jeffrey            6 Carrollton P&R           8.52m      27-11
 10 Williams, Ashton           8 Villa Rica               4.92m      16-02

100 Meter Dash Bantam Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 12.82  06/01/1992  Eugene Lee, DC Flyers
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Williamson, Christopher   10 Titans                   13.76   1
  2 Griffin, Taj              10 East Cobb                13.82   3
  3 Montgomery, Hakim         10 Carrollton P&R           14.05   4
  4 Edmonds, Nygel            10 Kennworth                14.07   4
  5 Render, Darrel             9 Kennworth                14.27   1
  6 Terrell, Aundell           9 Georgia Drea             15.14   2
  7 Cutshall, Jacob            9 Kennworth                15.36   3
  8 Bond, Tristan             10 Titans                   15.39   3
  9 Sharkey, Saije             9 Titans                   15.43   2
 10 Harper, Denzel             9 Quicksilver              15.46   1
 11 Michael, Jamal             9 Quicksilver              15.65   3
 12 Holyfield, Elijah         10 Quicksilver              15.74   2
 13 Boyd, Isaiah              10 Carrollton P&R           15.76   1
 14 Harris, Faizon             9 Kennworth                15.97   2
 15 Perkins, Treamon           9 Kennworth                16.19   1
 16 Holyfield, Eleazar        10 Quicksilver              16.26   4
 17 Stuart, William           10 Red Runners              16.27   4
 18 Paschal, Darron            9 Quicksilver              16.30   1
 19 Blackmon II, Ronnie       10 Quicksilver              16.42   4
 20 Haqq, Elijah              10 Carrollton P&R           17.01   2
 21 Taylor, Marcus             9 Unattached               17.03   3
 22 Hudson, Rodrick           10 Villa Rica               17.88   1
 23 Jenkins, Dorien           10 Kennworth                18.73   4

200 Meter Dash Bantam Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 25.97  06/01/1996  Michael Grant, Sapphire
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Abernathy, Micah          10 Titans                   28.57   4
  2 Terry, Tyler              10 Carrollton P&R           29.20   1
  3 Williamson, Christopher   10 Titans                   29.44   5
  4 Edmonds, Nygel            10 Kennworth                29.53   3
  5 Griffin, Taj              10 East Cobb                29.74   4
  6 Long, Bryan               10 Titans                   30.21   3
  7 Russell, Georgio          10 Titans                   30.30   2
  8 Render, Darrel             9 Kennworth                30.37   5
  9 Brown, Brittain           10 Sequoyah                 30.38   5
 10 Mitchell, Damarcus        10 Carrollton P&R           30.45   3
 11 Lewis, Jorgio             10 Carrollton P&R           31.60   1
 12 Bond, Tristan             10 Titans                   32.10   2
 13 Wilson, Davis              9 East Cobb                32.72   2
 14 Terrell, Aundell           9 Georgia Drea             33.01   5
 15 Boyd, Isaiah              10 Carrollton P&R           33.46   2
 16 Sharkey, Saije             9 Titans                   33.62   1
 17 Hardimon, Tyriq            9 East Cobb                34.05   3
 18 Cutshall, Jacob            9 Kennworth                34.39   1
 19 Schuster, Josef           10 Walton Youth             34.48   2
 20 Hawley, Coleton           10 Walton Youth             34.57   1
 21 Blackmon II, Ronnie       10 Quicksilver              34.59   4
 22 Soran, Benny               9 Walton Youth             35.05   3
 23 Haqq, Elijah              10 Carrollton P&R           35.14   4
 24 Stuart, William           10 Red Runners              35.27   1
 25 Clark, Jared              10 Alpharetta YMCA          36.46   4
 26 Brown, Evan               10 East Cobb                37.90   5
 27 Mc Shay, Jovaughn          9 Saca                     38.05   4
 28 Brown, William             9 Walton Youth             39.59   5
 29 Hudson, Rodrick           10 Villa Rica               40.16   2
 30 Taylor, Marcus             9 Unattached               40.83   3
 31 Jenkins, Dorien           10 Kennworth                42.48   3
 32 Steffey, Tristian          9 Kennworth                44.87   5

400 Meter Dash Bantam Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 1:02.29  06/20/2004  Joshua Clemons, Ruff Riders
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Abernathy, Micah          10 Titans                 1:05.94   4
  2 Howell, Jordan            10 Titans                 1:06.20   1
  3 Green, Khalfani            9 Quicksilver            1:11.25   3
  4 Brinson, Kenneth          10 East Cobb              1:11.31   1
  5 Dudley, E. Gordon         10 Walton Youth           1:12.02   1
  6 Wilson, Davis              9 East Cobb              1:12.37   3
  7 Mitchell, Jake             9 Sequoyah               1:13.79   1
  8 Mangram, Martin            9 Red Runners            1:14.67   2
  9 Schuster, Josef           10 Walton Youth           1:15.21   2
 10 Harris, Faizon             9 Kennworth              1:15.67   4
 11 Hansbrough, Albert        10 East Cobb              1:16.33   2
 12 Soran, Benny               9 Walton Youth           1:22.61   3
 13 Clark, Jared              10 Alpharetta YMCA        1:23.77   4
 14 Mc Shay, Jovaughn          9 Saca                   1:23.92   2
 15 Ellis, Tobias              9 East Cobb              1:23.98   2
 16 Jenkins, Reid             10 Walton Youth           1:25.72   4
 17 Perkins, Treamon           9 Kennworth              1:32.19   3
 18 Brown, Evan               10 East Cobb              1:32.95   4
 19 Brown, William             9 Walton Youth           1:33.92   4
 20 Ledford, Zach             10 Woodstock              1:37.34   3
 21 Steffey, Tristian          9 Kennworth              1:44.91   1

800 Meter Run Bantam Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 2:28.12  06/06/2004  Ozzie G Osburn, Boys & Girls
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Howell, Jordan            10 Titans                 2:42.03
  2 Hansbrough, Albert        10 East Cobb              2:52.67
  3 Miller, Chase             10 Woodstock              2:52.80
  4 Johnston, Hayden          10 Alpharetta YMCA        2:53.92
  5 Green, Khalfani            9 Quicksilver            2:53.93
  6 Wilson, Davis              9 East Cobb              2:54.29
  7 Mangram, Martin            9 Red Runners            2:56.58
  8 Rakestraw, Derrion         9 Sequoyah               2:57.04
  9 Nathan, Alec              10 Red Runners            2:57.99
 10 Hardimon, Tyriq            9 East Cobb              2:59.90
 11 Waldon, Elijah             9 Boys & Girls           3:00.35
 12 Greer, Miles              10 PT Elite               3:00.54
 13 Beavers, Blake            10 Woodstock              3:05.28
 14 Jenkins, Reid             10 Walton Youth           3:10.45
 15 Ellis, Tobias              9 East Cobb              3:20.24
 16 Norman, William            9 Walton Youth           3:41.51

1500 Meter Run Bantam Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 4:57.32  06/19/2005  Josiah Jenkins, NS Red Runners
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Hansbrough, Albert        10 East Cobb              5:33.50
  2 Nathan, Alec              10 Red Runners            5:35.91
  3 Johnston, Hayden          10 Alpharetta YMCA        5:37.29
  4 Jones, Christian           9 Quicksilver            5:44.56
  5 Miller, Chase             10 Woodstock              5:46.65
  6 Greer, Miles              10 PT Elite               5:52.85
  7 Beavers, Blake            10 Woodstock              5:58.21
  8 Waldon, Elijah             9 Boys & Girls           6:05.07
  9 Ellis, Tobias              9 East Cobb              6:05.09
 10 Tanasijevich, Dylan        9 Walton Youth           6:15.44
 11 Norman, William            9 Walton Youth           6:35.89
 12 Reibly, Brandon            9 Woodstock              6:43.50
 13 Scales, Alex               9 Alpharetta YMCA        6:47.17
 14 Michell, Christian        10 Alpharetta YMCA        6:54.37

4x100 Meter Relay Bantam Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 54.11  06/22/2000  South Cobb Flyers "A"
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Titans  'A'                                           56.25
     1) Williamson, Christopher 10      2) Russell, Georgio 10
     3) Bond, Tristan 10                4) Long, Bryan 10
  2 Carrollton Parks & Rec  'A'                           56.28
     1) Mitchell, Damarcus 10           2) Terry, Tyler 10
     3) Montgomery, Hakim 10            4) Lewis, Jorgio 10

4x400 Meter Relay Bantam Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 4:23.50  06/20/2004  Titans, Titans
                         C Gamble, D Hawkins, C Washington, M McMurray
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Titans  'A'                                         4:40.01
     1) Abernathy, Micah 10             2) Howell, Jordan 10
     3) Long, Bryan 10                  4) Russell, Georgio 10
  2 Carrollton Parks & Rec  'A'                         4:58.31
     1) Montgomery, Hakim 10            2) Mitchell, Damarcus 10
     3) Lewis, Jorgio 10                4) Terry, Tyler 10
  3 Walton Youth Track Club  'A'                        5:18.12
     1) Soran, Benny 9                  2) Schuster, Josef 10
     3) Jenkins, Reid 10                4) Hawley, Coleton 10
  4 Quicksilver Track Club  'A'                         5:29.63
     1) Paschal, Darron 9               2) Holyfield, Elijah 10
     3) Jones, Christian 9              4) Green, Khalfani 9
  5 Quicksilver Track Club  'B'                         5:46.86
     1) Holyfield, Eleazar 10           2) Mackey, Malik 10
     3) Michael, Jamal 9                4) Blackmon II, Ronnie 10

Long Jump Bantam Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 4.90m  6/1980      Walter Crowder, Carrollton
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Griffin, Taj              10 East Cobb                4.44m   14-07.00
  2 Edmonds, Nygel            10 Kennworth                4.40m   14-05.25
  3 Render, Darrel             9 Kennworth                3.97m   13-00.25
  4 Mangram, Martin            9 Red Runners              3.89m   12-09.25
  5 Michael, Jamal             9 Quicksilver              3.72m   12-02.50
  6 Harper, Denzel             9 Quicksilver              3.57m   11-08.50
  7 Terrell, Aundell           9 Georgia Drea             3.53m   11-07.00
  8 Rakestraw, Derrion         9 Sequoyah                 3.53m   11-07.00
  9 Boyd, Isaiah              10 Carrollton P&R           3.50m   11-05.75
 10 Stuart, William           10 Red Runners              3.46m   11-04.25
 11 Cutshall, Jacob            9 Kennworth                3.46m   11-04.25
 12 Hawley, Coleton           10 Walton Youth             3.41m   11-02.25
 13 Harris, Faizon             9 Kennworth                3.37m   11-00.75
 14 Sharkey, Saije             9 Titans                   3.32m   10-10.75
 15 Holyfield, Elijah         10 Quicksilver              3.16m   10-04.50
 16 Hardimon, Tyriq            9 East Cobb                3.16m   10-04.50
 17 Greer, Miles              10 PT Elite                 2.94m    9-07.75
 18 Jones, Christian           9 Quicksilver              2.92m    9-07.00
 19 Mc Shay, Jovaughn          9 Saca                     2.83m    9-03.50
 20 Holyfield, Eleazar        10 Quicksilver              2.79m    9-02.00
 21 Jenkins, Dorien           10 Kennworth                2.75m    9-00.25
 22 Haqq, Elijah              10 Carrollton P&R           2.72m    8-11.25
 23 Brown, Evan               10 East Cobb                2.58m    8-05.75
 24 Steffey, Tristian          9 Kennworth                2.43m    7-11.75
 25 Taylor, Marcus             9 Unattached               2.36m    7-09.00
 26 Paschal, Darron            9 Quicksilver              2.34m    7-08.25

Shot Put Bantam Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 10.17m  6/1992      David Morris, Red Runners
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Brinson, Kenneth          10 East Cobb                8.01m   26-03.50
  2 Brown, Brittain           10 Sequoyah                 7.46m   24-05.75
  3 Taibi, Anthony            10 Unattached               6.40m   21-00.00
  4 Mackey, Malik             10 Quicksilver              6.29m   20-07.75
  5 Pascal, Drew              10 Quicksilver              6.02m   19-09.00
  6 Norman, William            9 Walton Youth             5.65m   18-06.50
  7 Ledford, Zach             10 Woodstock                5.30m   17-04.75
  8 Reibly, Brandon            9 Woodstock                4.75m   15-07.00

Javelin Throw Bantam Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 28.26m  06/17/2006  Bailey Roth, NewRoc Rockets
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Dudley, E. Gordon         10 Walton Youth            27.62m      90-07
  2 Brinson, Kenneth          10 East Cobb               27.14m      89-00
  3 Rakestraw, Derrion         9 Sequoyah                23.82m      78-02
  4 Beavers, Blake            10 Woodstock               22.38m      73-05
  5 Tanasijevich, Dylan        9 Walton Youth            17.28m      56-08
  6 Pascal, Drew              10 Quicksilver             16.62m      54-06
  7 Clark, Jared              10 Alpharetta YMCA         16.14m      52-11
  8 Mackey, Malik             10 Quicksilver             12.38m      40-07
  9 Hudson, Rodrick           10 Villa Rica              11.48m      37-08

100 Meter Dash Midget Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 11.78  06/01/1992  Jamie Beard, DC Flyers
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Berry, Evan               12 Titans                   13.20   3
  2 Goss, Marcus              12 Titans                   13.69   2
  3 Moore, Phillip            12 Titans                   13.82   1
  4 Ward, Avery               11 Alpharetta YMCA          14.23   2
  5 Cutshall, Hudson          12 Kennworth                14.34   1
  6 Hansberry, Khari          11 Running Stars            14.47   3
  7 Weaver, Michael           11 Quicksilver              14.77   3
  8 Terrell, Kyle             11 Carrollton P&R           14.90   1
  9 Ingram, Preston           12 NW YMCA                  14.93   2
 10 Bennett, Marcus           11 Boys & Girls             14.96   3
 11 Abernathy, Darrell        11 Saca                     15.05   2
 12 Middlebrooks, Joshua      11 Quicksilver              15.12   2
 13 Priser, Kyle              12 Kennworth                15.20   1
 14 Maslak, Taylor            12 Kennworth                15.76   3
 15 Knickerbocker, Robert     11 Kennworth                15.81   3
 16 Mulley, Tarik             11 Kennworth                16.52   1
 17 Bowen, Kameron            11 Kennworth                16.75   1

200 Meter Dash Midget Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 24.06  06/23/1998  Michael Grant, Unattached
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Berry, Elliott            12 Titans                   27.03   2
  2 Willingham, Chris         12 Titans                   28.03   1
  3 Goss, Marcus              12 Titans                   28.10   3
  4 Moore, Phillip            12 Titans                   28.93   4
  5 Seward, Cameron           12 Red Runners              29.40   1
  6 Mangram, Brandon          11 Red Runners              29.58   4
  7 Cutshall, Hudson          12 Kennworth                29.79   1
  8 Parham, Armondez          12 Carrollton P&R           30.11   1
  9 Ward, Avery               11 Alpharetta YMCA          30.43   3
 10 Character, Marlon         11 Titans                   30.56   3
 11 Hansberry, Khari          11 Running Stars            30.57   2
 12 Terrell, Kyle             11 Carrollton P&R           31.20   2
 13 Weaver, Michael           11 Quicksilver              31.35   4
 14 Priser, Kyle              12 Kennworth                32.02   3
 15 Middlebrooks, Joshua      11 Quicksilver              32.03   3
 16 Ingram, Preston           12 NW YMCA                  32.27   1
 17 Bennett, Marcus           11 Boys & Girls             32.51   4
 18 Knickerbocker, Robert     11 Kennworth                32.57   4
 19 Abernathy, Darrell        11 Saca                     32.61   4
 20 Perleberg, Adam           12 Alpharetta YMCA          33.05   1
 21 Thompson, Greyson         11 NW YMCA                  33.41   4
 22 Myers, Vincent            11 Alpharetta YMCA          33.89   3
 23 Acoff, Carl               12 NW YMCA                  34.89   3
 24 Bowman, Stewart           11 PT Elite                 35.14   3

400 Meter Dash Midget Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 56.12  06/20/2004  Alphonso Davis, Titans
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Berry, Elliott            12 Titans                 1:01.65   3
  2 Nicholson, Cedric         12 Titans                 1:04.63   1
  3 Character, Marlon         11 Titans                 1:04.73   2
  4 Nix, Noah                 11 Titans                 1:05.05   3
  5 Harris, Andrew            11 Titans                 1:05.73   4
  6 Griffin, Ty               12 East Cobb              1:05.74   1
  7 Cutshall, Hudson          12 Kennworth              1:07.47   2
  8 Stevenson, Andrew         12 Carrollton P&R         1:08.30   2
  9 Mangram, Brandon          11 Red Runners            1:08.98   3
 10 Myers, Vincent            11 Alpharetta YMCA        1:12.59   4
 11 Adam, Kevin               11 Alpharetta YMCA        1:15.13   2
 12 Perleberg, Adam           12 Alpharetta YMCA        1:15.24   3
 13 Clements, Daniel          12 Alpharetta YMCA        1:16.06   1
 14 Knickerbocker, Robert     11 Kennworth              1:17.35   4
 15 Bennett, Marcus           11 Boys & Girls           1:17.81   2
 16 Maslak, Taylor            12 Kennworth              1:18.33   3
 17 Acoff, Carl               12 NW YMCA                1:18.42   3
 18 Mulley, Tarik             11 Kennworth              1:18.80   2
 19 Kirby, Jonathan           12 Sequoyah               1:19.19   4
 20 Taylor, Michael           11 Unattached             1:21.53   1
 21 Koronkowski, K. Chase     11 Unattached             1:32.39   2

800 Meter Run Midget Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 2:14.16  06/22/2000  William B Barnes, Cardinals
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Ellis, Theron             11 East Cobb              2:35.75
  2 Sexton, Alterik           12 Boys & Girls           2:44.57
  3 Houser, Zachary           11 Unattached             2:45.75
  4 Whitener, Joshua          12 Running Stars          2:46.00
  5 Moore, Terren             11 Titans                 2:46.89
  6 Lemon, Ra Sheed           12 Georgia Drea           2:48.87
  7 Parham, Armondez          12 Carrollton P&R         2:54.56
  8 Colley, Josh              11 Woodstock              2:55.03
  9 Adam, Kevin               11 Alpharetta YMCA        2:55.89
 10 Kirby, Jonathan           12 Sequoyah               2:59.30
 11 Troxel, Cody              11 Kennworth              2:59.93
 12 Earhart, Dixon            12 PT Elite               3:05.27
 13 Bennett, Stanford         11 Alpharetta YMCA        3:05.67
 14 Faber, Jarrett            11 Running Stars          3:06.49
 15 Thompson, Greyson         11 NW YMCA                3:12.57
 16 Taylor, Michael           11 Unattached             3:18.57
 17 Johnson, Matthew          12 Saca                   3:20.00
 18 Jones, Sam                11 Woodstock              3:23.84

1500 Meter Run Midget Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 4:43.12  06/19/2005  Joshua Jenkins, NS Red Runners
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Ellis, Theron             11 East Cobb              5:26.68
  2 Houser, Zachary           11 Unattached             5:32.62
  3 Sexton, Alterik           12 Boys & Girls           5:36.46
  4 Lemon, Ra Sheed           12 Georgia Drea           5:39.02
  5 Colley, Josh              11 Woodstock              5:43.57
  6 Moore, Terren             11 Titans                 5:45.54
  7 Eisenman, Robert          11 Walton Youth           5:46.91
  8 Thorne, Zachary           11 Alpharetta YMCA        5:53.90
  9 Troxel, Cody              11 Kennworth              6:05.34
 10 Polakowski, William       11 Walton Youth           6:11.28
 11 Crawford, Bennett         12 Walton Youth           6:11.44
 12 Faber, Jarrett            11 Running Stars          6:14.59
 13 Bennett, Stanford         11 Alpharetta YMCA        6:23.01
 14 Jones, Sam                11 Woodstock              6:39.31
 15 Johnson, Matthew          12 Saca                   7:00.54

80 Meter Hurdles Midget Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 12.83  06/19/2005  Jonathan Jones, Carrollton Parks
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Seward, Cameron           12 Red Runners              14.85
  2 Parham, Armondez          12 Carrollton P&R           14.90
  3 Abernathy, Darrell        11 Saca                     17.00
  4 Johnson, Matthew          12 Saca                     19.05
  5 Earhart, Dixon            12 PT Elite                 19.29

4x100 Meter Relay Midget Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 49.55  06/17/2005  Running Panthers, Running Panthers
                       R Heath, J West, J King, J Watson
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Titans  'A'                                           51.27
     1) Berry, Elliott 12               2) Character, Marlon 11
     3) Berry, Evan 12                  4) Goss, Marcus 12
  2 Titans  'B'                                           55.34
     1) Harris, Andrew 11               2) Willingham, Chris 12
     3) Moore, Phillip 12               4) Nicholson, Cedric 12
  3 Alpharetta YMCA  'A'                                  59.29
     1) Clements, Daniel 12             2) Bennett, Stanford 11
     3) Perleberg, Adam 12              4) Ward, Avery 11

4x400 Meter Relay Midget Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 3:55.17  06/18/2006  Track Phi Track Elite, Track Phi Tr
                         C Gamble, T Squires, A Gray, D Tate
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Titans  'A'                                         4:32.23
     1) Harris, Andrew 11               2) Nix, Noah 11
     3) Nicholson, Cedric 12            4) Willingham, Chris 12

Long Jump Midget Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 5.84m  06/06/2004  Trevor N Tatum, Gazelle
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Berry, Evan               12 Titans                   4.92m   16-01.75
  2 Griffin, Ty               12 East Cobb                4.43m   14-06.50
  3 Terrell, Kyle             11 Carrollton P&R           4.34m   14-03.00
  4 Mangram, Brandon          11 Red Runners              4.00m   13-01.50
  5 Clements, Daniel          12 Alpharetta YMCA          3.92m   12-10.50
  6 Priser, Kyle              12 Kennworth                3.84m   12-07.25
  7 Bearden, Wesley           12 Sequoyah                 3.83m   12-06.75
  8 Middlebrooks, Joshua      11 Quicksilver              3.81m   12-06.00
  9 Adam, Kevin               11 Alpharetta YMCA          3.69m   12-01.25
 10 Weaver, Michael           11 Quicksilver              3.60m   11-09.75
 11 Thompson, Greyson         11 NW YMCA                  3.53m   11-07.00
 12 Troxel, Cody              11 Kennworth                3.47m   11-04.75
 13 Mulley, Tarik             11 Kennworth                3.39m   11-01.50
 14 Bowen, Kameron            11 Kennworth                3.27m   10-08.75
 15 Hansberry, Khari          11 Running Stars            3.03m    9-11.25
 16 Thorne, Zachary           11 Alpharetta YMCA          2.78m    9-01.50
 -- Taylor, Michael           11 Unattached                FOUL

Shot Put Midget Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 13.06m  06/15/1999  Paul Anderson, Gazelle
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Dawson, Terrell           12 Unattached               8.89m   29-02.00
  2 Abell, Thomas             12 Unattached               7.75m   25-05.25
  3 Talps, Kalil              12 Quicksilver              7.45m   24-05.50
  4 Whitener, Joshua          12 Running Stars            7.02m   23-00.50
  5 Barron, Joseph            12 Quicksilver              6.63m   21-09.00
  6 Barker, Gaven             12 NW YMCA                  6.49m   21-03.50

Javelin Throw Midget Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 37.38m  06/02/2007  Morgan Tanasijevich, Walton Youth
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Tanasijevich, Morgan      12 Walton Youth            37.38m#    122-08
  2 Colley, Josh              11 Woodstock               31.28m     102-07
  3 Bearden, Wesley           12 Sequoyah                24.62m      80-09
  4 Jones, Sam                11 Woodstock               23.28m      76-04
  5 Barron, Joseph            12 Quicksilver             16.64m      54-07
  6 Talps, Kalil              12 Quicksilver             15.88m      52-01
  7 Barker, Gaven             12 NW YMCA                 15.00m      49-02

100 Meter Dash Youth Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 10.91  06/22/2000  Michael Grant, Georgia Fire
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Sellers, Donald           14 Quicksilver              12.11   1
  2 Snoddy, Broderick         14 Carrollton P&R           12.22   2
  3 Douglas, Derek            14 Running Stars            12.25   4
  4 Crute, Michael            14 East Cobb                12.34   3
  5 Bowen, Kelvin             14 Kennworth                12.46   2
  6 Greene, Oliver            14 Walton Youth             12.48   1
  7 Morris, Jamar             14 Titans                   12.48   4
  8 Luckie, Sean              13 East Cobb                12.50   2
  9 Lowery, RJ                14 Carrollton P&R           12.50   4
 10 Jones, Jonathan           14 Carrollton P&R           12.51   1
 11 Robinson, Andre           14 Alpharetta YMCA          12.56   3
 12 Boyer, Kyle               14 Kennworth                12.74   3
 13 Ross, Michael             14 Quicksilver              12.79   1
 14 Grant, Alex               14 Walton Youth             12.89   4
 15 McCoy, BJ                 14 Villa Rica               13.00   2
 16 McKenzie, Colin           14 Walton Youth             13.07   2
 17 Pitts, Isiah              13 Saca                     13.38   2
 18 Bishop, Joseph            14 Walton Youth             13.46   3
 19 Wright, Richard           14 East Cobb                13.54   4
 20 Tarver, Aaron             13 Saca                     13.57   3
 21 Williams, Ryan            14 East Cobb                13.85   1
 22 Brooks, DeJon             14 Kennworth                14.08   2
 23 Anderson, Malik           14 PT Elite                 14.32   4
 24 Steffey, Tyler            14 Kennworth                14.43   1
 25 King, Eric                13 NW YMCA                  15.45   1

200 Meter Dash Youth Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 21.87  06/22/2000  Michael Grant, Georgia Fire
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Sellers, Donald           14 Quicksilver              24.81   4
  2 Savage, Cornelius         14 Titans                   24.90   1
  3 Douglas, Derek            14 Running Stars            24.99   5
  4 Morris, Jamar             14 Titans                   25.08   4
  5 Stokes, Naieem            13 Saca                     25.16   4
  6 Lowery, RJ                14 Carrollton P&R           25.20   5
  7 Crute, Michael            14 East Cobb                25.30   4
  8 Winn-King, Shaquille      14 Titans                   25.36   5
  9 Gonzales, Gabriel         14 Titans                   25.60   2
 10 Robinson, Andre           14 Alpharetta YMCA          26.13   2
 11 McIntosh, Travis          14 Saca                     26.18   2
 12 Johnston, Seth            14 Sequoyah                 26.29   5
 13 Luckie, Sean              13 East Cobb                26.29   1
 14 Tate, Derwyn              13 Titans                   26.52   3
 15 Ross, Michael             14 Quicksilver              27.02   2
 16 Boyer, Kyle               14 Kennworth                27.55   2
 17 Williams, Ryan            14 East Cobb                27.65   3
 18 Wright, Richard           14 East Cobb                27.93   4
 19 Pitts, Isiah              13 Saca                     28.09   3
 20 Brooks, DeJon             14 Kennworth                28.49   4
 21 Bishop, Joseph            14 Walton Youth             28.62   1
 22 Anderson, Malik           14 PT Elite                 29.54   3
 23 Thompson, Troy            13 NW YMCA                  30.00   4
 24 Stormark, Gunnar          13 PT Elite                 30.01   4
 25 Beltran, Erik             14 Woodstock                30.17   1
 26 Kure, Eric                13 NW YMCA                  30.30   2
 27 Steffey, Tyler            14 Kennworth                30.51   3
 28 Garcia, Cory              14 Kennworth                30.56   1
 29 Krall, Alex               13 NW YMCA                  30.67   3
 30 Brown, Avery              13 East Cobb                32.20   2

400 Meter Dash Youth Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 49.43  06/19/2005  Justin Chambers, Titans
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Savage, Cornelius         14 Titans                   53.88   1
  2 Winn-King, Shaquille      14 Titans                   55.13   5
  3 Stokes, Naieem            13 Saca                     55.24   5
  4 Johnson, Jordon           14 Saca                     55.89   2
  5 Gilkey, Jahi              14 Saca                     56.56   2
  6 Hill, Render              13 Saca                     56.88   4
  7 Artman, Ryan              14 East Cobb                57.79   1
  8 Brown, Walter             14 Kennworth                58.34   4
  9 Hollimon, Justin          14 Quicksilver              58.36   4
 10 McIntosh, Travis          14 Saca                     58.55   3
 11 Gonzales, Gabriel         14 Titans                   59.00   1
 12 Harris, Anthony           14 Titans                   59.05   4
 13 Tate, Derwyn              13 Titans                   59.89   2
 14 Slewitzke, Conner         14 Unattached               59.91   5
 15 Boyer, Kyle               14 Kennworth              1:01.76   5
 16 Williams, Ryan            14 East Cobb              1:03.18   1
 17 Vereen, Darian            13 Titans                 1:03.19   3
 18 Garcia, Cory              14 Kennworth              1:06.82   5
 19 Stormark, Gunnar          13 PT Elite               1:07.39   3
 20 Steffey, Tyler            14 Kennworth              1:08.99   3
 21 Wright, Richard           14 East Cobb              1:10.03   4
 22 Krall, Alex               13 NW YMCA                1:11.65   2
 23 Beltran, Erik             14 Woodstock              1:12.85   5
 24 Brown, Avery              13 East Cobb              1:12.86   2
 25 Thompson, Troy            13 NW YMCA                1:16.24   5
 26 Reid, Brian               13 NW YMCA                1:17.82   1

800 Meter Run Youth Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 2:01.20  06/26/1997  Clark Payne, Quicksilver
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Carpenter, Austin         14 Titans                 2:15.96
  2 Forman, David             14 Walton Youth           2:22.00
  3 Gilkey, Jahi              14 Saca                   2:22.16
  4 Artman, Ryan              14 East Cobb              2:23.41
  5 Johnson, Jordon           14 Saca                   2:25.07
  6 Slewitzke, Conner         14 Unattached             2:26.48
  7 Williams, Devon           13 East Cobb              2:27.06
  8 Hill, Render              13 Saca                   2:27.51
  9 Vereen, Darian            13 Titans                 2:29.42
 10 Jackson, Jordan           13 East Cobb              2:29.61
 11 Emory, Cassidy            13 Carrollton P&R         2:30.68
 12 Auld, Bashir              13 Georgia Drea           2:34.05
 13 Walton, Ian               14 Unattached             2:34.44
 14 Machan, Anthony           14 Woodstock              2:35.64
 15 Williams, Vaughn          14 East Cobb              2:36.06
 16 Billings, Elijah          14 Carrollton P&R         2:37.90
 17 Scaggs, Jordan            14 Alpharetta YMCA        2:38.75
 18 Chambers, John            14 NW YMCA                2:41.43
 19 Ramey, Mitchell           14 Unattached             2:42.98
 20 Correa-Eagle, John        14 Saca                   2:43.02
 21 Bordelon, Joshua          14 Georgia Drea           2:43.09
 22 Johnson, Derrick          13 Saca                   2:53.99
 23 O'Shea, Nicholas          13 Unattached             3:20.57

1500 Meter Run Youth Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 4:17.45  06/26/1997  Clark Payne, Quicksilver
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Carpenter, Austin         14 Titans                 4:42.88
  2 Forman, David             14 Walton Youth           4:51.07
  3 Sorenson, Parker          13 Running Stars          5:02.25
  4 Ramey, Mitchell           14 Unattached             5:11.46
  5 Brown, Walter             14 Kennworth              5:11.99
  6 Williams, Vaughn          14 East Cobb              5:17.17
  7 Machan, Anthony           14 Woodstock              5:18.26
  8 Chambers, John            14 NW YMCA                5:27.82
  9 Svoboda, Sam              13 Red Runners            5:35.67
 10 Brown, Thomas             13 Sequoyah               5:35.94
 11 Correa-Eagle, John        14 Saca                   5:36.00
 12 Auld, Bashir              13 Georgia Drea           5:37.47
 13 Scaggs, Jordan            14 Alpharetta YMCA        5:42.49
 14 Bordelon, Joshua          14 Georgia Drea           5:43.84
 15 Pitts, Avery              13 Woodstock              5:50.56
 16 Johnson, Derrick          13 Saca                   6:01.09
 17 O'Shea, Nicholas          13 Unattached             6:38.69

100 Meter Hurdles Youth Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 13.90  06/22/2000  Delandus A O'Neal, Carrollton
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Snoddy, Broderick         14 Carrollton P&R           14.67   1
  2 Jones, Jonathan           14 Carrollton P&R           14.81   1
  3 Harris, Trey              14 Titans                   14.89   1
  4 Crute, Michael            14 East Cobb                15.61   2
  5 Jackson, Jordan           13 East Cobb                15.77   2
  6 Williams, Devon           13 East Cobb                15.89   1
  7 Sinkfield, Malcolm        14 Saca                     16.48   2
  8 Harper, Derek             13 Quicksilver              17.35   1
  9 Harris, Anthony           14 Titans                   18.77   2
 10 Holt, Cameron             14 Carrollton P&R           18.84   2
 11 Lowery, RJ                14 Carrollton P&R           19.05   1
 12 Peters, Tyrell            14 Saca                     20.62   2
 13 Chestnut, Khylil          13 Quicksilver              20.67   2

4x100 Meter Relay Youth Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 44.75  06/18/2004  Boys & Girls Clubs of Metro At, Boys & Girls
                       H Dixon, J Lewis, A Sneed, K Wynn
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 East Cobb  'A'                                        47.62
     1) Luckie, Sean 13                 2) Crute, Michael 14
     3) Artman, Ryan 14                 4) Jackson, Jordan 13
  2 Saca  'A'                                             47.78
     1) Gilkey, Jahi 14                 2) McIntosh, Travis 14
     3) Stokes, Naieem 13               4) Johnson, Jordon 14
  3 Titans  'A'                                           47.84
     1) Morris, Jamar 14                2) Tate, Derwyn 13
     3) Harris, Trey 14                 4) Gonzales, Gabriel 14
  4 Carrollton Parks & Rec  'A'                           48.98
     1) Lowery, RJ 14                   2) Rouse, Camaray 14
     3) Jones, Jonathan 14              4) Snoddy, Broderick 14
  5 Saca  'B'                                             49.03
     1) Tarver, Aaron 13                2) Pitts, Isiah 13
     3) Sinkfield, Malcolm 14           4) Peters, Tyrell 14
  6 Walton Youth Track Club  'A'                          50.52
     1) McKenzie, Colin 14              2) Bishop, Joseph 14
     3) Grant, Alex 14                  4) Greene, Oliver 14

4x400 Meter Relay Youth Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 3:28.98  06/04/2005  Titans, Titans
                         J Chambers, S Hill, K Gilstrap, E Harris
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Titans  'A'                                         3:43.18
     1) Harris, Trey 14                 2) Winn-King, Shaquille 14
     3) Mcconico, Tony 14               4) Carpenter, Austin 14
  2 Saca  'A'                                           3:46.58
     1) Johnson, Jordon 14              2) Hill, Render 13
     3) Gilkey, Jahi 14                 4) McIntosh, Travis 14
  3 Titans  'B'                                         4:02.87
     1) Vereen, Darian 13               2) Gonzales, Gabriel 14
     3) Harris, Anthony 14              4) Morris, Jamar 14
  4 Quicksilver Track Club  'A'                         4:13.20
     1) Chestnut, Khylil 13             2) Hollimon, Justin 14
     3) Harper, Derek 13                4)
  5 Saca  'B'                                           4:14.67
     1) Correa-Eagle, John 14           2) Peters, Tyrell 14
     3) Pitts, Isiah 13                 4) Johnson, Derrick 13

Long Jump Youth Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 6.63m  06/23/1998  Reginald McCutchen, Unattached
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Snoddy, Broderick         14 Carrollton P&R           5.35m   17-06.75
  2 Hollimon, Justin          14 Quicksilver              5.28m   17-04.00
  3 Ross, Michael             14 Quicksilver              5.14m   16-10.50
  4 Billings, Elijah          14 Carrollton P&R           5.10m   16-08.75
  5 Huang, Andrew             14 Walton Youth             5.09m   16-08.50
  6 Robinson, Andre           14 Alpharetta YMCA          4.99m   16-04.50
  7 Douglas, Derek            14 Running Stars            4.92m   16-01.75
  8 Sellers, Donald           14 Quicksilver              4.85m   15-11.00
  9 Williams, Devon           13 East Cobb                4.74m   15-06.75
 10 Harper, Derek             13 Quicksilver              4.74m   15-06.75
 11 Grant, Alex               14 Walton Youth             4.68m   15-04.25
 12 Artman, Ryan              14 East Cobb                4.62m   15-02.00
 13 Johnston, Seth            14 Sequoyah                 4.54m   14-10.75
 14 Kure, Eric                13 NW YMCA                  4.44m   14-07.00
 15 King, Eric                13 NW YMCA                  4.22m   13-10.25
 16 Ramey, Mitchell           14 Unattached               4.19m   13-09.00
 17 Williams, Ryan            14 East Cobb                3.98m   13-00.75
 18 Garcia, Cory              14 Kennworth                3.92m   12-10.50
 19 Anderson, Malik           14 PT Elite                 3.81m   12-06.00
 20 Johnson, Derrick          13 Saca                     3.79m   12-05.25
 21 Packer, Jonathan          13 Woodstock                3.75m   12-03.75
 22 Chestnut, Khylil          13 Quicksilver              3.65m   11-11.75
 23 Correa-Eagle, John        14 Saca                     3.60m   11-09.75
 24 Reid, Brian               13 NW YMCA                  3.54m   11-07.50
 25 O'Shea, Nicholas          13 Unattached               2.67m    8-09.25

Shot Put Youth Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 15.97m  06/22/2000  Marqus A Jackson, Augusta Flyers
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 McCoy, BJ                 14 Villa Rica              13.52m   44-04.25
  2 Graham, Rashaad           14 Titans                  12.90m   42-04.00
  3 Walton, Ian               14 Unattached               9.57m   31-04.75

100 Meter Dash Intermediate Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 10.41  06/01/1984  Maurey Copeland, Hahira
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Harris, Eric              16 Titans                   11.14   3
  2 Kendrix, Michael          16 Carrollton P&R           11.58   2
  3 Sailor, Cortez            16 Quicksilver              11.59   1
  4 Nicholson, Lawrence       16 Red Runners              11.64   1
  5 Pitts, Christian          15 Saca                     12.00   3
  6 White, Jerry              15 Kennworth                12.22   3
  7 Rohskopf, Andrew          16 PT Elite                 12.24   1
  8 Thomas, Patrick           15 Kennworth                12.25   3
  9 Evans, Michael            16 PT Elite                 12.39   2
 10 Gilkey, Khi               16 Saca                     12.54   2
 11 Jiang, Peter              15 Walton Youth             12.56   2
 12 Priser, Sean              16 Kennworth                12.61   2
 13 Brown, Rommie             15 PT Elite                 12.98   3
 14 Troxel, Casey             15 Kennworth                13.38   3
 15 Steele, Stephen           15 Kennworth                13.46   1
 16 Jackson, Kelevin          16 Carrollton P&R           14.55   1

200 Meter Dash Intermediate Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 21.27  06/23/1998  Bryan Sears, Fort Stewart Rockets
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Chambers, Justin          16 Titans                   22.13   3
  2 Carter, Andre             16 Georgia Drea             22.20   3
  3 Harris, Eric              16 Titans                   22.55   2
  4 Roberson, Jaron           15 Titans                   22.87   2
  5 Nicholson, Lawrence       16 Red Runners              23.71   3
  6 Sailor, Cortez            16 Quicksilver              23.75   3
  7 Kendrix, Michael          16 Carrollton P&R           24.33   2
  8 Pitts, Christian          15 Saca                     24.60   2
  9 Rohskopf, Andrew          16 PT Elite                 24.85   3
 10 Thomas, Patrick           15 Kennworth                24.99   2
 11 White, Jerry              15 Kennworth                25.06   1
 12 Love, Kevin               15 PT Elite                 25.08   2
 13 Mason, Curtis             15 Villa Rica               25.14   1
 14 Evans, Michael            16 PT Elite                 25.14   1
 15 Jiang, Peter              15 Walton Youth             25.65   2
 16 Priser, Sean              16 Kennworth                25.75   3
 17 Richardson, Akinbola      15 Quicksilver              25.87   1
 18 Gilkey, Khi               16 Saca                     26.65   1
 19 Steele, Stephen           15 Kennworth                27.91   3

400 Meter Dash Intermediate Boys
===================================================================
   GA Assoc.: # 47.66  06/18/2006  Justin Chambers, Titans
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Chambers, Justin          16 Titans                   50.24   2
  2 Carter, Andre             16 Georgia Drea             50.76   2
  3 Roberson, Jaron           15 Titans                   51.28   1
  4 Harris, Eric              16 Titans                   52.06   1
  5 Bowles, Christopher       15 Titans                   53.44   1
  6 Sailor, Cortez            16 Quicksilver              53.99   1
  7 White, Jerry              15 Kennworth                55.72   1
  8 Black, Julian             15 Red Runners              56.80   2
  9 Mason, Curtis             15 Villa Rica               56.94   1
 10 Black, Brandon            15 Red Runners              57.38   2
 11 Richardson, Akinbola      15 Quicksilver              57.61   2
 12 Pitts, Christian          15 Saca                     59.10   1
 13 Hobbs, Shane              15 Walton Youth           1:03.60   2
 14 Gilkey, Khi               16 Saca                   1:06.05   2
 15 Keasler, Kamron           15 Red Runners            1:20.34   1

800 Meter Run Intermediate Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 1:56.00  6/1992      Milton Campbell, Quicksilver
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Payne, Stephen            15 Kennworth              2:10.67
  2 Bowles, Christopher       15 Titans                 2:11.07
  3 Black, Julian             15 Red Runners            2:11.24
  4 Black, Brandon            15 Red Runners            2:11.87
  5 Richardson, Akinbola      15 Quicksilver            2:18.35
  6 Johnson, Lee              16 PT Elite               2:23.69
  7 Mcmanis, Justin           15 Villa Rica             2:29.03
  8 Swarts, Trent             15 Walton Youth           2:32.60
  9 Mobbs, Jaccob             15 Carrollton P&R         2:33.36

1500 Meter Run Intermediate Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 4:07.13  06/19/2005  Austin Enriquez, SouthsidePioneer
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Payne, Stephen            15 Kennworth              4:38.05
  2 Black, Julian             15 Red Runners            4:41.25
  3 Black, Brandon            15 Red Runners            4:42.20
  4 Mcmanis, Justin           15 Villa Rica             4:58.81
  5 Mobbs, Jaccob             15 Carrollton P&R         5:01.62
  6 Swarts, Trent             15 Walton Youth           5:02.62
  7 Johnson, Lee              16 PT Elite               5:08.83

110 Meter Hurdles Intermediate Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 14.49  06/22/2000  Dexter T Faulk, Georgia Fire
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Brown, Rommie             15 PT Elite                 18.78
  2 Artman, Conor             15 East Cobb                22.40
  3 Jackson, Kelevin          16 Carrollton P&R           25.29

4x400 Meter Relay Intermediate Boys
================================================================
   GA Assoc.: # 3:16.05  06/18/2006  Titans, Titans
                         J Chambers, W Wynne, K Gilstrap, M Ottinot
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Titans  'A'                                         3:24.03
     1) Chambers, Justin 16             2) Harris, Eric 16
     3) Roberson, Jaron 15              4) Bowles, Christopher 15

Long Jump Intermediate Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 7.02m  06/23/1998  Derrick Tinsley, East Atlanta
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Nicholson, Lawrence       16 Red Runners              6.01m   19-08.75
  2 Carter, Andre             16 Georgia Drea             5.99m   19-08.00
  3 Kendrix, Michael          16 Carrollton P&R           5.97m   19-07.00
  4 Priser, Sean              16 Kennworth                5.75m   18-10.50
  5 Crane, Marlandes          15 Carrollton P&R           5.65m   18-06.50
  6 Thomas, Patrick           15 Kennworth                5.41m   17-09.00
  7 Troxel, Casey             15 Kennworth                5.08m   16-08.00
  8 Sailor, Cortez            16 Quicksilver              4.87m   15-11.75
  9 Steele, Stephen           15 Kennworth                3.97m   13-00.25

Shot Put Intermediate Boys
==========================================================================
   GA Assoc.: # 16.20m  6/1985      Scott Erbach, Unattached
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Whitener, Caleb           15 Running Stars           11.99m   39-04.00
  2 Freberg, Miles            16 Throw 1 Deep            10.08m   33-01.00
  3 Leverette, Drennon        15 First Light             10.05m   32-11.75
  4 O'Donnell, William        15 Sequoyah                10.01m   32-10.25
  5 Fooster, Jalen            15 Boys & Girls             8.67m   28-05.50
  6 Artman, Conor             15 East Cobb                7.65m   25-01.25

100 Meter Dash Young Men
===================================================================
   GA Assoc.: # 10.25  06/01/1988  Karsten Edwards, DC Express
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Randall, Woodrow          18 First Light              10.65   1
  2 Lowe, Brandon             18 Quicksilver              10.70   2
  3 Potter, Marcus            18 First Light              10.98   2
  4 Lockett, Joshua           18 Quicksilver              10.98   1
  5 Williams, Jared           18 Quicksilver              11.02   2
  6 Cooper, Daamon            17 Quicksilver              11.09   2
  7 Burch, Randolph           17 Saca                     11.15   1
  8 Barrow, Omari             17 Quicksilver              11.17   2
  9 Ottinot, Miles            17 Titans                   11.17   2
 10 DiDia, Joe                18 PT Elite                 11.50   1
 11 Shields, Jarvis           17 Quicksilver              11.75   2
 12 Smith, Stephen            17 Red Runners              12.99   1

200 Meter Dash Young Men
===================================================================
   GA Assoc.: # 20.77  06/26/1997  Angelo Taylor, East Atlanta
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Lowe, Brandon             18 Quicksilver              21.42   1
  2 Randall, Woodrow          18 First Light              21.44   1
  3 Charles, Trey             18 First Light              22.09   3
  4 Lockett, Joshua           18 Quicksilver              22.22   2
  5 Williams, Jared           18 Quicksilver              22.46   4
  6 Potter, Marcus            18 First Light              22.50   1
  7 Cooper, Daamon            17 Quicksilver              22.65   2
  8 Burch, Randolph           17 Saca                     23.08   1
  9 Hines, Alonzo             18 Saca                     23.26   2
 10 Keith, Rachod             17 Carrollton P&R           23.28   4
 10 Smith, William            17 Red Runners              23.28   1
 12 Lester, Courtney          19 Titans                   23.35   2
 13 Dailey, Deaundra          17 Saca                     23.48   3
 14 Williams, Roy             17 Saca                     23.50   4
 15 Butler, Vincent           18 Quicksilver              23.72   4
 16 Hutchen, Louis            18 Georgia Drea             23.88   3
 17 Shields, Jarvis           17 Quicksilver              24.11   4
 18 DiDia, Joe                18 PT Elite                 24.43   3
 19 Smith, Stephen            17 Red Runners              26.42   2

400 Meter Dash Young Men
===================================================================
   GA Assoc.: # 46.68  06/22/2003  Cedric D Goodman, New Horizon
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Wynne, William            17 Titans                   48.01   1
  2 Warren, Reginald          18 Titans                   49.82   3
  3 Ottinot, Miles            17 Titans                   49.93   3
  4 Williams, Roy             17 Saca                     50.52   3
  5 Charles, Trey             18 First Light              50.82   4
  6 Lynch, Marcelis           18 Titans                   50.83   4
  7 Hutchen, Louis            18 Georgia Drea             51.28   3
  8 Butler, Vincent           18 Quicksilver              51.71   4
  9 Jackson, Robert           17 Titans                   52.05   3
 10 Dailey, Deaundra          17 Saca                     52.25   4
 11 Keith, Rachod             17 Carrollton P&R           52.82   4
 12 Chestnut, Mehran          18 Quicksilver              52.82   1
 13 Lester, Courtney          19 Titans                   52.87   4
 14 Burch, Randolph           17 Saca                     54.52   1
 15 Jordan, Nicholas          18 Quicksilver              57.98   1
 16 Rosario, Keith            17 Villa Rica             1:04.10   1

800 Meter Run Young Men
================================================================
   GA Assoc.: # 1:53.93  06/16/2006  Reginald Warren, Titans
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Svoboda, Miles            17 Red Runners            2:01.97
  2 Lynch, Marcelis           18 Titans                 2:04.43
  3 Warren, Reginald          18 Titans                 2:04.51
  4 Simmons, Franklyn         19 Red Runners            2:04.83
  5 Flewellen, Charles        17 Titans                 2:07.50
  6 Thornton, Robert          17 Kennworth              2:08.27
  7 Davis, Devin              18 Quicksilver            2:09.08
  8 Jordan, Nicholas          18 Quicksilver            2:15.33
  9 Bennett, Darius           17 Kennworth              2:27.33

1500 Meter Run Young Men
================================================================
   GA Assoc.: # 4:01.60  6/1991      Eric O'Brien, DC Express
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Svoboda, Miles            17 Red Runners            4:13.97
  2 Davis, Devin              18 Quicksilver            4:40.97
  3 Bennett, Darius           17 Kennworth              5:21.74

110 Meter Hurdles Young Men
===================================================================
   GA Assoc.: # 13.69  06/26/1997  Terrance Trammell, East Atlanta
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Wynne, William            17 Titans                   14.34   1
  2 Kinney, Christopher       19 Quicksilver              14.49   1
  3 Jackson, Robert           17 Titans                   14.83   2
  4 Sinkfield, Marchello      17 Quicksilver              15.27   2
  5 Johnson, Will             18 PT Elite                 15.75   2
  6 Terry, Marcus             17 Quicksilver              16.99   1
  7 Roberts, Josh             17 Unattached               18.13   1
  8 Smith, Ledell             17 Red Runners              19.05   2
  9 Keith, Rachod             17 Carrollton P&R           19.16   2

4x100 Meter Relay Young Men
================================================================
   GA Assoc.: # 40.50  06/23/1998  East Atlanta "A"
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Quicksilver Track Club  'A'                           41.07
     1) Terry, Marcus 17                2) Lowe, Brandon 18
     3) Lockett, Joshua 18              4) Williams, Jared 18
  2 First Light  'A'                                      41.77
     1) Randall, Woodrow 18             2) Potter, Marcus 18
     3) Jackson, Christopher 18         4) Charles, Trey 18
  3 Quicksilver Track Club  'B'                           42.99
     1) Hollimon, Austin 17             2) Cooper, Daamon 17
     3) Barrow, Omari 17                4) Taylor, Christian 17
  4 Quicksilver Track Club  'C'                           44.85
     1) Sneed, Adrian 17                2) Hammond, Brandon 18
     3) Sinkfield, Marchello 17         4) Shields, Jarvis 17

4x400 Meter Relay Young Men
================================================================
   GA Assoc.: # 3:09.98  6/1996      East Atlanta
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Quicksilver Track Club  'A'                         3:13.99
     1) Atrice, Rhyan 17                2) Onyeukwu, Udechuewu 17
     3) Taylor, Christian 17            4) Sinkfield, Marchello 17
  2 Titans  'A'                                         3:16.22
     1) Wynne, William 17               2) Flewellen, Charles 17
     3) McKay, Antonio 19               4) Warren, Reginald 18
  3 Quicksilver Track Club  'B'                         3:23.51
     1) Christian, Justin 18            2) Williams, Dahlia 17
     3) Lowe, Brandon 18                4) Hollimon, Austin 17
  4 Northside Red Runners  'A'                          3:39.53
     1) Smith, Stephen 17               2) Smith, Ledell 17
     3) Svoboda, Miles 17               4) Simmons, Franklyn 19
  5 Quicksilver Track Club  'C'                         3:40.30
     1) Lockett, Joshua 18              2) Sneed, Adrian 17
     3) Williams, Jared 18              4) Cooper, Daamon 17
  6 Quicksilver Track Club  'D'                         4:04.42
     1) Hammond, Brandon 18             2) Kinney, Christopher 19
     3) Shields, Jarvis 17              4) Terry, Marcus 17

Long Jump Young Men
==========================================================================
   GA Assoc.: # 7.41m  6/1982      Jerome Winters, Carrollton
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Taylor, Christian         17 Quicksilver              6.78m   22-03.00
  2 Barrow, Omari             17 Quicksilver              6.37m   20-10.75
  3 Hutchen, Louis            18 Georgia Drea             6.22m   20-05.00
  4 Smith, William            17 Red Runners              5.74m   18-10.00
  5 Terry, Marcus             17 Quicksilver              5.71m   18-09.00
  6 Bennett, Darius           17 Kennworth                5.37m   17-07.50
  7 Smith, Ledell             17 Red Runners              5.09m   16-08.50
  8 Smith, Stephen            17 Red Runners              4.31m   14-01.75

Shot Put Young Men
==========================================================================
   GA Assoc.: # 17.99m  06/03/2006  Wesley Wright, Unattached
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Mauldin, Thomas           17 Georgia Drea            15.41m   50-06.75
Nike Visa BMW Gatorade Gill Athletics St. Vincent Lynx