Join/Renew Now

Results - USATF Kentucky Association Junior Olympic Track & Field Championships

6/11/04 - Madison Southern High School

Girls 10&U 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Weston, Tia               95 Westside TC              16.58   2
  2 Stubblefield, Brianna     96 The Village of L         17.53   2
  3 Stalcup, Ansley           96 Kentucky Syndica         17.90   2
  4 McLaurin, Cierra          95 Westside TC              17.91   1
  5 Merriweather, Doris (Sha  95 Westside TC              18.42   3
  6 Meeks, Justice            98 Westside TC              18.93   2
  7 Kuklinshki, Taylor        96 Kentucky Syndica         19.33   1
  8 Hill, Lyric               99 Unattached               21.05   3
  9 Peeples, Asia             97 The Village of L         21.86   2
 10 Henry, Thea               98 Westside TC              23.28   3

Girls 11-12 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Rogers, Alisha            94 Unattached               14.65   4
  2 Page, Shay-Wanna          93 The Village of L         14.74   4
  3 Horton, Chelsea           94 Kentucky Syndica         14.86   4
  4 Woodson, Brianna          93 Kentucky Syndica         14.91   5
  5 Clay-Arnold, Jamila       94 Unattached               15.71   1
  6 Hughes, Alexa             94 Westside TC              16.16   1
  8 Townsend, MacKenzie       94 Lake Cumberland          16.77   1
  9 Warsaw, Megan             94 Unattached               16.89   5
 10 Clemons, LiNesha          94 The Village of L         17.43   1
 11 Cockroft, Lauren          94 Westside TC              19.18   5
 12 Johnson, Alexeia          94 The Village of L         21.02   5

Girls 13-14 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Rogers, Tiffany           91 Westside TC              12.65   7
  2 Horne, DeAudrea           91 Unattached               13.21   6
  3 Towns, Tiara              91 The Village of L         13.78   6
  4 Goodson, Porscha          92 Westside TC              14.02   8
  5 Duerson, Erin             92 Westside TC              14.22   6
  6 Foster, Rainia            91 The Village of L         14.24   6
  7 Bordine, Dakota           91 Westside TC              14.83   8
  8 Murray, Mariah            92 The Village of L         15.04   7
  9 Moore, Jazmine            92 Westside TC              15.18   6
 10 Hughes, Sasha             91 Westside TC              15.54   7
 11 Petty, Joeish             91 Unattached               15.59   7
 12 Camp, Ciara               92 The Village of L         15.82   6
 13 Gore, ChaNequia           92 The Village of L         16.02   7

Girls 15-16 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Bowen, Lutisha            90 Westside TC              13.15   8
  2 Higgins, Tameia           89 Kentucky Syndica         13.87   8
  3 Dowlen, Kiara             89 Westside TC              13.91   8
  4 Hyche, Glennetta          89 Unattached               14.06   8

Girls 17-18 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Petty, Kharina            88 Westside TC              13.30   9
  2 LaPorta, Stephanie        88 Westside TC              13.53   9
  3 Petty, Khatrina           88 Westside TC              13.99   9

Girls 10&U 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Weston, Tia               95 Westside TC              33.52   1
  2 Johnson, Jaylyn           96 Westside TC              34.94   1
  3 Stubblefield, Brianna     96 The Village of L         37.18   1
  4 Kuklinshki, Taylor        96 Kentucky Syndica         39.59   1
  5 Merriweather, Doris (Sha  95 Westside TC              41.49   2
  6 Meeks, Justice            98 Westside TC              43.24   1
  7 Muench, Lauren            97 Highview Raptors         45.05   2
  8 Hill, Lyric               99 Unattached               46.42   2
  9 Gregg, Julianna           97 Unattached               46.85   2
 10 Henry, Thea               98 Westside TC              50.79   2

Girls 11-12 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Rogers, Alisha            94 Unattached               30.75   4
  2 Page, Shay-Wanna          93 The Village of L         31.55   4
  3 Woodson, Brianna          93 Kentucky Syndica         31.90   3
  4 Horton, Chelsea           94 Kentucky Syndica         32.37   4
  5 Gregg, Jessica            94 Unattached               32.71   3
  6 Clay-Arnold, Jamila       94 Unattached               32.88   4
  7 Hughes, Alexa             94 Westside TC              33.15   3
  8 Townsend, MacKenzie       94 Lake Cumberland          36.26   3
  9 Warsaw, Megan             94 Unattached               36.44   3
 10 Clemons, LiNesha          94 The Village of L         38.07   1
 11 Cockroft, Lauren          94 Westside TC              42.43   4
 12 Johnson, Alexeia          94 The Village of L         45.28   3

Girls 13-14 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Rogers, Tiffany           91 Westside TC              27.49   6
  2 Horne, DeAudrea           91 Unattached               27.63   5
  3 Corey, Moriah             91 Westside TC              28.12   7
  4 Towns, Tiara              91 The Village of L         28.79   5
  5 Talbot, Carmen            92 Westside TC              28.94   6
  6 Foster, Rainia            91 The Village of L         30.01   5
  7 Bordine, Dakota           91 Westside TC              30.88   6
  8 Jenkins`, Jazmine         91 Westside TC              31.38   5
  9 Murray, Mariah            92 The Village of L         31.61   6
 10 Hughes, Sasha             91 Westside TC              32.37   7
 11 Camp, Ciara               92 The Village of L         32.67   7
 12 Gore, ChaNequia           92 The Village of L         32.93   6
 13 Petty, Joeish             91 Unattached               32.97   6
 14 Heavrin, Kelly            91 Highview Raptors         37.17   5

Girls 15-16 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Bowen, Lutisha            90 Westside TC              27.34   8
  2 Stone, Yvonne             89 Kentucky Syndica         28.85   9
  3 Dowlen, Kiara             89 Westside TC              28.87   9
  4 Mitchell, Victoria        89 Westside TC              28.89   8
  5 Higgins, Tameia           89 Kentucky Syndica         30.30   8
  6 Windquist, Talitha        89 Unattached               31.58   9
  7 Price, Natalie            90 Highview Raptors         34.27   9

Girls 17-18 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Petty, Kharina            88 Westside TC              27.47  10
  2 LaPorta, Stephanie        88 Westside TC              28.15  10
  3 Baxter, Jasmine           87 Westside TC              28.65  10

Girls 10&U 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Trimm, Zhanna             96 Unattached             1:17.23   3
  2 Johnson, Jaylyn           96 Westside TC            1:22.43   1
  3 Kuklinshki, Taylor        96 Kentucky Syndica       1:26.53   1
  4 Jenkins, Mya              95 The Village of L       1:26.71   1
  5 Parker, Sydney            96 Unattached             1:28.86   1
  6 Stubblefield, Brianna     96 The Village of L       1:32.71   1
  7 Meeks, Justice            98 Westside TC            1:35.88   2
  8 Saldana, Rachel           96 Highview Raptors       1:41.94   1
  9 Schroeder, Emily          97 Highview Raptors       1:45.21   2
 10 McLaurin, Cierra          95 Westside TC            1:54.22   2

Girls 11-12 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Graham, Jasmine           93 The Village of L       1:07.98   3
  2 Gregg, Jessica            94 Unattached             1:14.29   3
  3 Page, Shay-Wanna          93 The Village of L       1:15.54   3
  4 Hughes, Alexa             94 Westside TC            1:23.86   2
  5 Johnson, Alexeia          94 The Village of L       1:50.98   3

Girls 13-14 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brown, Chelsea            91 Westside TC              57.25   6
  2 Horne, DeAudrea           91 Unattached             1:04.40   5
  3 Towns, Tiara              91 The Village of L       1:06.80   5
  4 Gabhart, Kaylee           91 Kentucky Syndica       1:07.22   4
  5 Woodson, Markesha         91 Kentucky Syndica       1:09.73   5
  6 Gott, Emily               92 Kentucky Syndica       1:10.01   4
  7 Mitchell, Colleen         91 Westside TC            1:10.80   4
  8 Murray, Mariah            92 The Village of L       1:13.61   5
  9 Crist, Shelly             92 Unattached             1:14.41   4
 10 Gore, ChaNequia           92 The Village of L       1:16.65   5
 11 Saldana, Elizabeth        92 Highview Raptors       1:16.95   4
 12 Hughes, Sasha             91 Westside TC            1:17.56   5
 13 Heavrin, Kelly            91 Highview Raptors       1:18.25   4

Girls 15-16 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kuklinski, Madison        90 Kentucky Syndica       1:02.72   6
  2 Mitchell, Victoria        89 Westside TC            1:05.44   6
  3 Perry, Chauntelle         89 Westside TC            1:07.84   6
  4 Varner, DaQuita           89 Westside TC            1:11.21   7
  5 Roso, Ashtian             90 Kentucky Syndica       1:11.78   6
  6 Price, Natalie            90 Highview Raptors       1:18.15   6

Girls 17-18 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Bush, Marjorie            88 Central Kentucky       1:03.94   7
  2 Baxter, Jasmine           87 Westside TC            1:06.29   7

Girls 10&U 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Weston, Tia               95 Westside TC            3:10.13
  2 Parker, Sydney            96 Unattached             3:19.56
  3 Jenkins, Mya              95 The Village of L       3:35.74
  4 Meeks, Justice            98 Westside TC            3:54.44

Girls 11-12 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Graham, Jasmine           93 The Village of L       2:39.73
  2 Gimbroys, Katarina        93 Kentucky Syndica       3:06.19

Girls 13-14 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jenkins`, Jazmine         91 Westside TC            2:38.90
  2 Stillwell, Heather        91 Unattached             2:40.83
  3 Gott, Emily               92 Kentucky Syndica       2:42.74
  4 Gabhart, Kaylee           91 Kentucky Syndica       2:55.37
  5 Parker, Sarah             92 Unattached             2:55.66
  6 Woodson, Markesha         91 Kentucky Syndica       2:56.02
  7 White, Madison            92 Kentucky Blue RA       3:00.93
  8 Talbot, Carmen            92 Westside TC            3:01.33
  9 Whitlow, Emily            92 Unattached             3:02.75
 10 Saldana, Elizabeth        92 Highview Raptors       3:15.26
 11 Heavrin, Kelly            91 Highview Raptors       3:21.08

Girls 15-16 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kuklinski, Madison        90 Kentucky Syndica       2:37.09
  2 Hendren, Lieve            89 Kentucky Syndica       2:50.25
  3 Stone, Yvonne             89 Kentucky Syndica       2:57.54
  4 Varner, DaQuita           89 Westside TC            3:08.52
  5 Price, Natalie            90 Highview Raptors       3:18.45

Girls 17-18 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Bush, Marjorie            88 Central Kentucky       2:54.41

Girls 17-18 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Johnson, Amanda           88 Kentucky Blue RA      30:23.96
  2 Johnson, Kelli            86 Kentucky Blue RA      31:15.21

Girls 15-16 100 Meter Hurdles 33"
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Miles, Jade               90 Westside TC              17.96
  2 Windquist, Talitha        89 Unattached               18.62
  3 Crist, Sarah Beth         90 Unattached               20.02

Girls 17-18 100 Meter Hurdles 33"
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Northington, Janel        88 Unattached               17.12

Girls 15-16 400 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Crist, Sarah Beth         90 Unattached             1:27.62

Girls 17-18 400 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Northington, Janel        88 Unattached             1:20.65

Girls 10&U 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Westside Track Club  'A'                            1:11.99   1

Girls 11-12 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kentucky Syndicate  'A'                             1:05.37   1

Girls 13-14 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Westside Track Club  'A'                              51.11   1
  2 Richmond Racers  'A'                                  54.89   1
  3 Westside Track Club  'B'                              59.40   1

Girls 15-16 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Westside Track Club  'A'                              51.73   2

Girls 17-18 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Westside Track Club  'A'                              52.55   2

Girls 10&U 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Westside Track Club  'A'                            6:51.94

Girls 13-14 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Westside Track Club  'A'                            4:57.86
  2 Westside Track Club  'B'                            5:08.78

Girls 15-16 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Westside Track Club  'A'                            4:37.30

Girls 17-18 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Westside Track Club  'A'                            4:53.54

Girls 11-12 High Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Rodriguez, Sharon         93 Unattached             3-10.00      1.16m
  2 Barber, Brooke            94 Unattached             3-08.00      1.11m

Girls 13-14 High Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Crist, Shelly             92 Unattached             3-08.00      1.11m

Girls 15-16 High Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Levay, Elizabeth          90 Unattached             4-08.00      1.42m
  2 Hall, Nancy               90 Unattached             4-06.00      1.37m
  3 Crist, Sarah Beth         90 Unattached             4-02.00      1.27m

Girls 17-18 High Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Futch, Lara               87 Kentucky Milers        4-10.00      1.47m

Girls 10&U Long Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Johnson, Jaylyn           96 Westside TC            9-01.50      2.78m
  2 Parker, Sydney            96 Unattached             8-07.50      2.62m
  3 McLaurin, Cierra          95 Westside TC            8-04.00      2.54m
  4 Stalcup, Ansley           96 Kentucky Syndica       8-02.25      2.49m
  5 Cruse, Allie              96 Highview Raptors       7-11.25      2.41m
  6 Muench, Lauren            97 Highview Raptors       7-02.50      2.19m
  7 Schroeder, Emily          97 Highview Raptors       7-00.25      2.13m
  8 Jenkins, Mya              95 The Village of L       6-09.00      2.05m
  9 Peeples, Asia             97 The Village of L       5-00.50      1.53m
 -- Hill, Lyric               99 Unattached                FOUL

Girls 11-12 Long Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Gregg, Jessica            94 Unattached            11-02.00      3.40m
  2 Clay-Arnold, Jamila       94 Unattached            10-10.25      3.30m
  3 Stewart, Devon            93 Kentucky Syndica      10-08.50      3.26m
  4 Townsend, MacKenzie       94 Lake Cumberland        9-04.00      2.84m
  5 Rodriguez, Sharon         93 Unattached             9-03.75      2.83m
  6 Clemons, LiNesha          94 The Village of L       7-11.50      2.42m
  7 Hughes, Alexa             94 Westside TC            7-08.75      2.35m

Girls 13-14 Long Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Rogers, Tiffany           91 Westside TC           12-09.50      3.89m
  2 Saldana, Elizabeth        92 Highview Raptors      11-00.75      3.37m
  3 Mitchell, Colleen         91 Westside TC           10-07.50      3.23m
  4 Crist, Shelly             92 Unattached            10-03.50      3.13m
  5 Heavrin, Kelly            91 Highview Raptors       9-04.00      2.84m
  6 Camp, Ciara               92 The Village of L       8-08.50      2.65m
 -- Goodson, Porscha          92 Westside TC               FOUL

Girls 15-16 Long Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Miles, Jade               90 Westside TC           15-03.50      4.66m
  2 Delorch, Tonisha          90 Westside TC           13-11.00      4.24m
  3 Varner, DaQuita           89 Westside TC           12-03.25      3.74m
  4 Perry, Chauntelle         89 Westside TC           11-08.25      3.56m
  5 Roso, Ashtian             90 Kentucky Syndica      11-04.50      3.46m

Girls 17-18 Long Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Petty, Khatrina           88 Westside TC           12-01.75      3.70m

Girls 13-14 Triple Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Crist, Shelly             92 Unattached            22-07.75      6.90m

Girls 15-16 Triple Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Bowen, Lutisha            90 Westside TC           30-02.25      9.20m
  2 Delorch, Tonisha          90 Westside TC           29-07.75      9.03m
  3 Hall, Nancy               90 Unattached            28-03.50      8.62m

Girls 17-18 Triple Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Merriweather, Tarayla     88 Kentucky Syndica      32-03.75      9.84m

Girls 10&U Shot Put 6#
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Peeples, Asia             97 The Village of L         3.71m   12-02.25

Girls 13-14 Shot Put 6#
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Hartney, Katie            92 Unattached               9.09m   29-10.00
  2 Wild, Beth                92 Highview Raptors         7.69m   25-02.75

Girls 15-16 Shot Put 4 KG
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Sutherland, Michelle      90 Unattached               8.24m   27-00.50

Girls 17-18 Shot Put 4 KG
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Vermillion, Kayla         87 Unattached               8.22m   26-11.75
  2 Stufflebeam, Colleen      88 Kentucky Syndica         8.21m   26-11.25

Girls 13-14 Discus Throw
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Hartney, Katie            92 Unattached              24.24m      79-06
  2 Wild, Beth                92 Highview Raptors        17.02m      55-10

Girls 15-16 Discus Throw
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Sutherland, Michelle      90 Unattached              27.00m      88-07
  2 Spitler, Nicole           90 Unattached              23.98m      78-08
  3 Crist, Sarah Beth         90 Unattached              17.01m      55-10

Girls 17-18 Discus Throw
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 White, Lauren             88 Unattached              28.94m      94-11
  2 Stufflebeam, Colleen      88 Kentucky Syndica        24.01m      78-09
  3 Vermillion, Kayla         87 Unattached              23.96m      78-07

Girls 13-14 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Wild, Beth                92 Highview Raptors        16.98m      55-08
  2 Saldana, Elizabeth        92 Highview Raptors        13.68m      44-10

Girls 17-18 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Vermillion, Kayla         87 Unattached              16.50m      54-02
  2 Stufflebeam, Colleen      88 Kentucky Syndica        12.72m      41-09

Boys 10&U 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Higgins, Xavier           95 Kentucky Syndica         16.74
  2 Standard Jr, Deshawn      96 The Village of L         16.90
  3 Hickman, Jallen           96 Westside TC              17.62
  4 Hill, Jaalam              97 The Village of L         18.34
  5 Gore, Malek               99 The Village of L         21.08

Boys 11-12 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Fargo, Dale               93 Unattached               14.06   2
  2 Johnson Jr, Greg          93 The Village of L         14.62   2
  3 Townsend, DJ              93 Lake Cumberland          14.74   2
  4 Dixon, Clay               93 Unattached               15.20   3
  5 Simmons Jr, Kenneth       93 The Village of L         15.32   2
  6 Schroeder, Wesley         93 Highview Raptors         15.38   3
  7 Burdine, Shawn            93 Westside TC              15.71   2
  8 Quire, Martin             94 Highview Raptors         15.75   2
  9 Stalcup, Sawyer           93 Kentucky Syndica         15.83   3

Boys 13-14 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Green, Justin             91 Westside TC              11.78   4
  2 Clay-Arnold, Malcolm      91 Unattached               12.98   4
  3 Perdue, Timmy             91 Unattached               13.06   4
  4 Brooks, Bolen             92 Unattached               13.10   3
  5 Carlson, Chase            92 Kentucky Syndica         13.67   4
  6 Windquist, Nicholas       91 Unattached               13.85   4
  7 Stevens, Tyler            92 Unattached               13.86   3
  8 McAlmont, Erron           91 The Village of L         14.28   4
  9 Flintroy, Keon            91 The Village of L         15.03   3

Boys 15-16 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hogan, Willie             90 Kentucky Syndica         12.35   5
  3 Dixon, Ethan              90 Unattached               12.95   5
  4 Flintroy JR, Kenneth      89 The Village of L         13.07   5
  5 Jones, Delquin            90 The Village of L         13.83   5

Boys 17-18 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hicks, Jesse              87 Westside TC              11.29   6
  2 Allen, Brandon            86 Kentucky Syndica         11.32   7
  3 Smith, Sherman            87 Westside TC              11.42   6
  4 Rayford, Brandon          86 Unattached               11.51   7
  5 Ruff, Jeremy              87 Westside TC              11.52   6
  6 Sisk, Tyler               88 Unattached               11.58   6
  7 Brown, Bryant             88 Westside TC              11.73   7
  8 Randle, Anthony           87 Westside TC              11.92   6
  9 Ford, Bobby               88 Kentucky Syndica         12.08   6

Boys 10&U 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ellis, Blake              95 Unattached               35.40   1
  2 Higgins, Xavier           95 Kentucky Syndica         37.09   1
  3 Standard Jr, Deshawn      96 The Village of L         37.12   2
  4 Hickman, Jallen           96 Westside TC              38.66   1
  5 Hill, Jaalam              97 The Village of L         39.61   2
  6 Cockroft, Bryan           96 Westside TC              40.44   1
  7 Gore, Malek               99 The Village of L         46.18   2

Boys 11-12 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Fargo, Dale               93 Unattached               29.36   3
  2 Johnson Jr, Greg          93 The Village of L         29.85   3
  3 Townsend, DJ              93 Lake Cumberland          30.99   3
  4 Ransdell, Jackson         94 Highview Raptors         31.99   4
  5 Quire, Martin             94 Highview Raptors         32.91   3
  6 Simmons Jr, Kenneth       93 The Village of L         33.85   4
  7 Scott, Keon               93 Westside TC              43.01   4

Boys 13-14 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Green, Justin             91 Westside TC              23.85   5
  2 Clay-Arnold, Malcolm      91 Unattached               26.37   6
  3 Brooks, Bolen             92 Unattached               26.45   5
  4 Gibson, Ryan              92 Westside TC              26.50   6
  5 Phillips, Jade            91 Westside TC              26.98   5
  6 Brown, Stewart            92 Westside TC              27.14   6
  7 Stevens, Tyler            92 Unattached               28.38   6
  8 Carlson, Chase            92 Kentucky Syndica         28.69   5
  9 McAlmont, Erron           91 The Village of L         29.97   6
 10 Chambers, Tevin           92 Westside TC              31.74   5
 11 King, Alex                92 Highview Raptors         32.28   5
 12 Flintroy, Keon            91 The Village of L         36.52   6

Boys 15-16 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  2 Brooks, Joshua            89 Westside TC              24.85   7
  3 Hogan, Willie             90 Kentucky Syndica         24.92   7
  4 Flintroy JR, Kenneth      89 The Village of L         25.92   7
  5 Jones, Delquin            90 The Village of L         28.41   7

Boys 17-18 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Allen, Brandon            86 Kentucky Syndica         22.85   9
  2 Smith, Sherman            87 Westside TC              22.87   9
  3 Ruff, Jeremy              87 Westside TC              22.94   8
  4 Hicks, Jesse              87 Westside TC              23.13   8
  5 Strauter, Rashad          87 Westside TC              23.63   8
  6 Porter, Nickolas          86 Kentucky Syndica         24.07   8
  7 Brown, Bryant             88 Westside TC              24.38   8
  8 Jones, Tim                88 Westside TC              27.98   7

Boys 10&U 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Standard Jr, Deshawn      96 The Village of L       1:24.28
  2 Muench, Derrick           95 Highview Raptors       1:32.51
  3 Wheatley, Brennan         97 Highview Raptors       1:33.73
  4 Quire, Jonah              96 Highview Raptors       1:35.07
  5 Cockroft, Bryan           96 Westside TC            1:36.37

Boys 11-12 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hutchinson, Mason         93 Unattached             1:04.29   2
  2 Fargo, Dale               93 Unattached             1:06.83   2
  3 Scott, Keon               93 Westside TC            1:10.34   2
  4 Schroeder, Wesley         93 Highview Raptors       1:15.79   2
  5 Adair, Jalen              93 Unattached             1:17.02   2
  6 Saldana, Christopher      93 Highview Raptors       1:18.50   3
  7 Muench, Johnny            93 Highview Raptors       1:37.84   2

Boys 13-14 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Gibson, Ryan              92 Westside TC            1:00.92   3
  2 Windquist, Nicholas       91 Unattached             1:01.41   3
  3 Brown, Stewart            92 Westside TC            1:04.17   3
  4 Weston, Brent             92 Westside TC            1:09.02   3
  5 Chambers, Tevin           92 Westside TC            1:13.79   3

Boys 15-16 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Lyons, Brad               90 Highview Raptors         55.68   4
  2 Hogan, Willie             90 Kentucky Syndica         58.57   5
  4 Thomas, John              89 The Village of L       1:00.98   5
  5 Garr, Alex                89 Highview Raptors       1:04.37   5
  6 Conkin, James             90 Highview Raptors       1:05.32   4
  7 Baxter, Christopher       89 Westside TC            1:08.29   4

Boys 17-18 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Cole, Duke                87 Westside TC              51.32   6
  2 Strauter, Rashad          87 Westside TC              56.93   6
  3 Porter, Nickolas          86 Kentucky Syndica         57.36   6
  4 Perugina, Anthony         87 Westside TC              58.39   6

Boys 10&U 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Henry, Cyrus              96 Westside TC            3:03.56

Boys 11-12 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hutchinson, Mason         93 Unattached             2:41.59
  2 Crowhurst, Michael        94 Lake Cumberland        2:58.85
 -- Weston, Vinnie            93 Westside TC                 DQ   ran on inside lane

Boys 13-14 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Whitehead, Michael        91 Unattached             2:17.27
  2 Windquist, Nicholas       91 Unattached             2:30.84
  3 Weston, Brent             92 Westside TC            2:54.20
  4 King, Alex                92 Highview Raptors       3:02.74

Boys 15-16 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Saldana, Matthew          90 Highview Raptors       2:19.53
  2 Ransdell, James           90 Highview Raptors       2:23.54
  3 Thomas, John              89 The Village of L       2:27.20
  4 Conkin, James             90 Highview Raptors       2:36.46
  5 Dickerson, Justin         90 Unattached             2:43.51
  6 Baxter, Christopher       89 Westside TC            2:44.87

Boys 17-18 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Johnson, James            87 Kentucky Syndica       2:11.17
  2 Perugina, Anthony         87 Westside TC            2:14.96

Boys 15-16 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Crowdus, Evan             90 Kentucky Blue RA      29:02.00

Boys 13-14 100 Meter Hurdles 8.5m, 33"
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Stockdill, Ryan           91 Unattached               19.88

Boys 17-18 110 Meter Hurdles 39"
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Friend, Jason             87 Unattached               15.37
  2 Sisk, Tyler               88 Unattached               16.06
  3 Turpin, Jeff              86 Unattached               16.54
  4 Moore, Nigel-Prince       88 Westside TC              17.50
  5 Brooks, Jose              88 Westside TC              19.27

Boys 15-16 400 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Crist, Heath              90 Unattached             1:13.45

Boys 17-18 400 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Warsaw, Phillip           87 Kentucky Syndica         55.09
  2 Turpin, Jeff              86 Unattached             1:01.05
  3 Cooper, Kendrick          87 Westside TC            1:05.11
  4 Brooks, Jose              88 Westside TC            1:13.63

Boys 17-18 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Westside Track Club  'A'                              44.63
  2 Westside Track Club  'C'                              49.64
 -- Westside Track Club  'B'                                 DQ

Boys 10&U 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Highview Raptors  'A'                               6:58.10

Boys 11-12 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Highview Raptors  'A'                               5:52.72

Boys 13-14 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Westside Track Club  'A'                            4:52.81

Boys 15-16 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Highview Raptors  'A'                               4:04.75

Boys 17-18 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Westside Track Club  'A'                            3:57.66

Open 4x400 Relay
  1 Westside Track Club  'A'                            4:03.05

Boys 11-12 High Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Hutchinson, Mason         93 Unattached             4-04.00      1.32m
  2 Perdue, Aaron             93 Unattached             3-10.00      1.16m

Boys 13-14 High Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Stockdill, Ryan           91 Unattached             4-10.00      1.47m
  2 Hatfield, Jordan          91 Unattached             4-00.00      1.21m

Boys 15-16 High Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Brooks, Joshua            89 Westside TC            5-08.00      1.72m
  2 Stockdill, Douglas        90 Unattached             5-02.00      1.57m
  3 Crist, Heath              90 Unattached             5-00.00      1.52m
  4 Cruse, Cole               89 Highview Raptors       4-10.00      1.47m

Boys 17-18 High Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Moore, Nigel-Prince       88 Westside TC            5-06.00      1.67m

Boys 13-14 Pole Vault
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Jones, Ethan              91 Kentucky Syndica       5-06.00      1.67m

Boys 17-18 Pole Vault
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Turpin, Jeff              86 Unattached            12-06.00      3.81m
  2 Alexander, Kyle           87 Unattached            12-00.00      3.65m
  3 Harris, Tyler             87 Unattached            10-06.00      3.20m
  4 Fatherree, Benjamin       88 Unattached            10-00.00      3.04m
  5 Seaman, Michael           87 Unattached             6-06.00      1.98m

Boys 10&U Long Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Higgins, Xavier           95 Kentucky Syndica      10-11.00      3.32m
  2 Ellis, Blake              95 Unattached             9-11.00      3.02m
  3 Hickman, Jallen           96 Westside TC            9-10.00      2.99m
  4 Muench, Derrick           95 Highview Raptors       8-02.50      2.50m
  4 Wheatley, Brennan         97 Highview Raptors       8-02.50      2.50m
  6 Quire, Jonah              96 Highview Raptors       8-01.00      2.46m
  7 Gore, Malek               99 The Village of L       5-02.50      1.58m
 -- Hill, Jaalam              97 The Village of L          FOUL

Boys 11-12 Long Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Townsend, DJ              93 Lake Cumberland       12-08.00      3.86m
  2 Johnson Jr, Greg          93 The Village of L      12-04.50      3.77m
  3 Scott, Keon               93 Westside TC           12-01.25      3.68m
  4 Perdue, Aaron             93 Unattached            12-01.00      3.68m
  5 Weston, Vinnie            93 Westside TC           11-11.00      3.63m
  6 Simmons Jr, Kenneth       93 The Village of L      11-09.50      3.59m
  7 Stalcup, Sawyer           93 Kentucky Syndica      11-08.50      3.56m
  8 Muench, Johnny            93 Highview Raptors       8-09.00      2.66m
 -- Crowhurst, Michael        94 Lake Cumberland           FOUL

Boys 13-14 Long Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Perdue, Timmy             91 Unattached            16-02.00      4.92m
  2 Weston, Brent             92 Westside TC           13-00.50      3.97m
  3 Flintroy, Keon            91 The Village of L      10-10.25      3.30m

Boys 15-16 Long Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Lyons, Brad               90 Highview Raptors      17-05.50      5.32m
  2 Brooks, Joshua            89 Westside TC           16-10.00      5.13m
  3 Garr, Alex                89 Highview Raptors      16-09.50      5.11m
  4 Crist, Heath              90 Unattached            16-05.00      5.00m
  5 Dickerson, Justin         90 Unattached            15-00.50      4.58m
  6 Flintroy JR, Kenneth      89 The Village of L      12-10.50      3.92m
  7 Jones, Delquin            90 The Village of L      12-06.00      3.81m
  8 Baxter, Christopher       89 Westside TC           11-11.25      3.63m

Boys 17-18 Long Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Sisk, Tyler               88 Unattached            20-02.00      6.14m
  2 Moore, Nigel-Prince       88 Westside TC           18-11.00      5.76m
  3 Turpin, Jeff              86 Unattached            18-10.50      5.75m
  4 Ford, Bobby               88 Kentucky Syndica      18-02.50      5.54m
  5 Brooks, Jose              88 Westside TC           17-00.50      5.19m

Boys 13-14 Triple Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Perdue, Timmy             91 Unattached            31-02.00      9.49m
  2 Hatfield, Jordan          91 Unattached            28-03.00      8.61m

Boys 15-16 Triple Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Brooks, Joshua            89 Westside TC           37-09.50     11.51m
  2 Crist, Heath              90 Unattached            31-11.00      9.72m
  3 Dickerson, Justin         90 Unattached            30-03.00      9.22m

Boys 17-18 Triple Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Ford, Bobby               88 Kentucky Syndica      38-08.75     11.80m

Boys 13-14 Shot Put 4 KG
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Gritton, Timmy (Tj)       92 Unattached**            11.99m   39-04.00
  2 Meece, Daryn              91 Unattached               9.98m   32-09.00
  3 McAlmont, Erron           91 The Village of L         9.34m   30-07.75

Boys 15-16 Shot Put 12#
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Stuart, Patrick           90 Kentucky Syndica        11.31m   37-01.25
  2 Green, DeShon             89 The Village of L        10.89m   35-08.75
  3 Stockdill, Douglas        90 Unattached               9.20m   30-02.25
  4 O'Hare, Ryan              89 Unattached               8.12m   26-07.75

Boys 17-18 Shot Put 12#
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Soverns, Brian            88 Unattached              14.93m   48-11.75
  2 Kearns, William           86 Unattached              13.66m   44-09.75
  3 Cummings, Adam            87 Unattached              13.51m   44-04.00
  4 Mattingly, Elliot         88 Unattached              13.00m   42-08.00
  5 Jones, Tim                88 Westside TC             11.01m   36-01.50
  6 Broadus, John             88 Unattached               6.21m   20-04.50

Boys 11-12 Discus Throw
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  2 Ransdell, Jackson         94 Highview Raptors         5.01m      16-05

Boys 13-14 Discus Throw
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 King, Nicholas            96 Highview Raptors         9.56m      31-04
  1 Gritton, Timmy (Tj)       92 Unattached**            32.24m     105-09
  2 Hatfield, Jordan          91 Unattached              28.04m      92-00
  3 Meece, Daryn              91 Unattached              27.17m      89-02
  4 Carlson, Chase            92 Kentucky Syndica        24.02m      78-10

Boys 15-16 Discus Throw
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 O'Hare, Ryan              89 Unattached              31.38m     102-11
  2 Stuart, Patrick           90 Kentucky Syndica        27.19m      89-02
  3 Stockdill, Douglas        90 Unattached              19.25m      63-02

Boys 17-18 Discus Throw
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Soverns, Brian            88 Unattached              44.93m     147-05
  2 Mattingly, Elliot         88 Unattached              43.56m     142-11
  3 Kearns, William           86 Unattached              38.32m     125-09
  4 Cummings, Adam            87 Unattached              34.07m     111-09
  5 Jones, Tim                88 Westside TC             16.65m      54-07

Boys 13-14 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Hatfield, Jordan          91 Unattached              35.44m     116-03
  2 Stockdill, Ryan           91 Unattached              24.60m      80-08

Boys 15-16 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 O'Hare, Ryan              89 Unattached              33.44m     109-08
  2 Stockdill, Douglas        90 Unattached              31.36m     102-11

Boys 17-18 Javelin Throw
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Soverns, Brian            88 Unattached              41.78m     137-01
  2 Cummings, Adam            87 Unattached              31.30m     102-08
  3 Broadus, John             88 Unattached              23.84m      78-02

Boys 10&U 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Henry, Cyrus              96 Westside TC            6:00.98
  2 Ellis, Blake              95 Unattached             6:05.65

Boys 11-12 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Crowhurst, Michael        94 Lake Cumberland        5:55.39

Boys 13-14 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Whitehead, Michael        91 Unattached             4:41.37
  2 King, Alex                92 Highview Raptors       6:04.95

Women 13-14 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Stillwell, Heather        91 Unattached             5:22.85
  2 White, Madison            92 Kentucky Blue RA       5:51.65
  3 Parker, Sarah             92 Unattached             5:54.26
  4 Whitlow, Emily            92 Unattached             6:03.61
 -- Morgan, Rebecca           92 Kentucky Syndica           DNF

Men 15-16 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Saldana, Matthew          90 Highview Raptors       4:48.21
  2 Thomas, John              89 The Village of L       4:49.87
  3 Ransdell, James           90 Highview Raptors       5:08.72
  4 Dickerson, Justin         90 Unattached             5:34.27

Women 15-16 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hendren, Lieve            89 Kentucky Syndica       5:44.97
  2 Deegan, Pam               90 Kentucky Syndica       6:33.14

Women 11-12 3000 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Gimbroys, Katarina        93 Kentucky Syndica      12:25.07

Boys 11-12 3000 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Perdue, Aaron             93 Unattached            14:36.12

Women 13-14 3000 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Parker, Sarah             92 Unattached            12:40.49
  2 White, Madison            92 Kentucky Blue RA      12:41.81
  3 Morgan, Rebecca           92 Kentucky Syndica      13:01.61
  4 Whitlow, Emily            92 Unattached            13:19.44

Boys 13-14 3000 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Eden, Stacey              92 Unattached            10:40.34
  2 Whitehead, Michael        91 Unattached            10:59.12

Women 11-12 1500 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Huff, Alyssa              93 Kentucky Blue RA      10:25.16

Women 13-14 3000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Johnson, Caroline         92 Kentucky Blue RA      21:47.40

Women 11-12 80 Meter Hurdles 30"
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Rodriguez, Sharon         93 Unattached               17.76
  2 Barber, Brooke            94 Unattached               17.91

Boys 13-14 200 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Clay-Arnold, Malcolm      91 Unattached               29.81
  2 Stockdill, Ryan           91 Unattached               32.03
  3 Weston, Vinnie            93 Westside TC              38.57
 -- Weston, Brent             92 Westside TC                 DQ   interfered with othe

Women 13-14 200 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Brown, Chelsea            91 Westside TC              29.98
  2 Corey, Moriah             91 Westside TC              32.26

Boys 13-14 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Westside Track Club  'A'                           10:24.25

Boys 15-16 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Highview Raptors  'A'                               9:45.07

Girls 15-16 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Kentucky Syndicate  'A'                            11:11.54

Women 17-18 Pole Vault
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Sabbatine, Andrea         88 Unattached            11-00.00      3.35m
  2 White, Erin               88 Unattached             8-00.00      2.43m
  3 Tabler, Jamie             88 Eastern Kentucky       7-06.00      2.28m

Boys 10&U Javelin Throw TURBO
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 King, Nicholas            96 Highview Raptors        12.61m      41-04

Women 10&U Javelin Throw TURBO
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Stalcup, Ansley           96 Kentucky Syndica         9.20m      30-02
  2 Saldana, Rachel           96 Highview Raptors         8.26m      27-01

Boys 11-12 Javelin Throw TURBO
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Stalcup, Sawyer           93 Kentucky Syndica        25.43m      83-05
  2 Saldana, Christopher      93 Highview Raptors        22.49m      73-09
  3 Ransdell, Jackson         94 Highview Raptors         5.94m      19-06
Nike Hershey Garden of Life Chobani UCS Gatorade NCSA Phoenix KT St. Vincent Normatec