Join/Renew Now

Results

Event 1  W30 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Aikels, Carol            W34 Houston Elit             12.24   1.3
  2 Jacobs, Prisila          W30 Unattached               12.54   1.3

Event 2  W35 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Lawrence, Donna          W37 Unattached               12.68   6.1
  2 *West, Nedenia           W36 Unattached               13.57   6.1
  3 Boyd, Sarah              W35 Unattached               13.93   6.1
  4 Lowe, Terri              W35 Brooks - Fle             17.30   6.1

Event 3  W40 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Milligan Jackson, Marjor W40 Unattached               13.23   1.7
  2 Shook, Kathleen          W44 Unattached               13.91   1.7
  3 Nealy, Angela            W44 Speed XL Tra             14.51   1.7
  4 Willard, Denise          W43 Arizona Heat             14.91   1.7
  5 Zakerski, Debbie         W43 Brooks - Fle             15.02   1.7
  6 Marks, Cynthia           W40 Brooks - Fle             15.34   1.7

Event 4  W45 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Mendenhall, Marthe       W46 Unattached               14.10   0.7
  2 Ney, Mimi                W46 Unattached               14.73   0.7
  3 Clayson Loeb, Hillary    W45 Unattached               15.32   0.7
  4 Selby, Debbie            W48 Unattached               15.84   0.7
  5 Aguilera, Giovanna       W48 Mid-Pacific              17.03   0.7
  6 Chan, Chris              W47 Brooks - Fle             18.08   0.7
  7 Chin, Joni               W45 Unattached               18.14   0.7

Event 5  W50 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Hanscom, Rita            W51 Unattached               13.61  -0.9
  2 Board, Jacqueline        W52 Arizona Flam             13.67  -0.9
  3 Thompson, Irene          W51 Cny Impalas              14.42  -0.9
  4 Cohn, Linda              W52 So Cal Track             15.20  -0.9
  5 Mitchell, Rebecca        W51 Oregon Track             15.57  -0.9
  6 Staszkow, Robyn          W54 Unattached               16.13  -0.9
  7 McCurdy, Lucy            W54 Mid-Pacific              20.91  -0.9

Event 6  W55 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Matthews, Brenda         W56 So. Calif. S             15.00   0.5
  2 *von Maltzahn, Hillen    W56 Tendonitis A             15.02   0.5
  3 Vander Cruyssen, Dorothy W59 Unattached               15.55   0.5
  4 *Trott, Rhona            W56 Canada                   15.71   0.5
  5 Tucker, Lorraine         W58 Unattached               16.46   0.5
  6 Trotto, Mary             W58 Bohemia Trac             18.60   0.5

Event 7  W60 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 O'Connor, Nadine         W63 Unattached               14.36  -2.6
  2 Jager, Kathy             W62 Unattached               15.09  -2.6
  3 Naftel, Lynn             W60 Unattached               16.17  -2.6
  4 *Radcliff, Marg          W63 Canada                   16.53  -2.6
  5 Cramer, Marilou          W60 Unattached               17.11  -2.6
  6 Kaufman, Margaret        W62 Wisconsin Tr             17.28  -2.6
  7 Sampson, Joann           W64 Florida Athl             18.35  -2.6
  8 Davis, Joan              W64 Hawaii Maste             28.83  -2.6

Event 8  W65 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Bergen, Kathy            W65 Unattached               14.71  -4.2
  2 Jordan, Barbara          W69 Green Mounta             16.48  -4.2
  3 Tricard, Louise          W68 Unattached               18.22  -4.2
  4 Roman, Mary              W69 Unattached               18.41  -4.2
  5 Coffee-Carney, Marion    W67 Unattached               19.67  -4.2
  6 Baumann, Janet           W66 Unattached               28.89  -4.2

Event 9  W70 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Obera, Irene             W71 West Valley              15.57  -0.3
  2 Lary, Audrey             W71 Potomac Vall             17.36  -0.3
  3 *Reed, Louise            W70 Canada                   17.93  -0.3
  4 Meiler, Flo              W71 Unattached               18.95  -0.3
  5 Chou, Fei-Mei            W70 West Valley              19.20  -0.3
  6 Leek, Edythe             W74 Brooks - Fle             21.32  -0.3

Event 10  W75 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Peterson, Patricia       W79 Unattached               19.48  -0.1
  2 Onodera-Leonard, Sumi    W77 So Cal Track             21.62  -0.1

Event 10  W80 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Valien, Johnnye          W80 Unattached               20.83  -0.1
  2 McLeod-Smith, Flora      W80 Canada                   22.10  -0.1

Event 21  W30 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Jacobs, Prisila          W30 Unattached               27.51  -2.6
  2 Lucero, Monique          W33 Brooks - Fle             35.65  -2.6

Event 22  W35 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Daley, Lisa              W35 Unattached               25.81  -0.3
  2 Lawrence, Donna          W37 Unattached               26.08  -0.3
  3 Smith, Angela            W36 Cny Impalas              26.54  -0.3
  4 *West, Nedenia           W36 Unattached               29.44  -0.3
  5 Byal, Amy                W35 Quantum TC               29.62  -0.3
  6 Leslie, Paula            W36 Unattached               29.87  -0.3

Event 23  W40 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Black, Jai               W43 Unattached               28.06Q  1.6  2
  2 Williams, Shemayne       W42 Unattached               28.46Q  1.4  1
  3 Shook, Kathleen          W44 Unattached               29.22Q  1.6  2
  4 Milligan Jackson, Marjor W40 Unattached               29.37Q  1.4  1
  5 Smith, Michaeli          W42 So Cal Track             29.81q  1.6  2
  6 Butler, Linda            W42 Unattached               29.90q  1.6  2
  7 Kimber, Kim              W42 Brooks - Fle             30.49q  1.4  1
  8 Zakerski, Debbie         W43 Brooks - Fle             30.75q  1.4  1
  9 Nealy, Angela            W44 Speed XL Tra             31.31   1.4  1

Event 23  W40 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Milligan Jackson, Marjor W40 Unattached               27.60  -1.2
  2 Williams, Shemayne       W42 Unattached               27.80  -1.2
  3 Black, Jai               W43 Unattached               28.20  -1.2
  4 Shook, Kathleen          W44 Unattached               28.39  -1.2
  5 Kimber, Kim              W42 Brooks - Fle             29.86  -1.2
  6 Smith, Michaeli          W42 So Cal Track             29.95  -1.2
  7 Butler, Linda            W42 Unattached               30.49  -1.2
  8 Zakerski, Debbie         W43 Brooks - Fle             32.61  -1.2

Event 24  W45 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Mendenhall, Marthe       W46 Unattached               29.77   1.5
  2 Ney, Mimi                W46 Unattached               30.39   1.5
  3 Brown, Theresa           W45 Brooks - Fle             31.92   1.5
  4 St James, Valerie        W48 Brooks - Fle             33.12   1.5
  5 Selby, Debbie            W48 Unattached               33.63   1.5
  6 Aguilera, Giovanna       W48 Mid-Pacific              35.43   1.5

Event 25  W50 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Hanscom, Rita            W51 Unattached               28.24   1.3
  2 Board, Jacqueline        W52 Arizona Flam             28.37   1.3
  3 Thompson, Irene          W51 Cny Impalas              30.29   1.3
  4 Mitchell, Rebecca        W51 Oregon Track             32.34   1.3
  5 Janneck, Denise          W51 So Cal Track             32.37   1.3
  6 McCurdy, Lucy            W54 Mid-Pacific              46.27   1.3

Event 26  W55 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 *von Maltzahn, Hillen    W56 Tendonitis A             31.01   2.7
  2 Matthews, Brenda         W56 So. Calif. S             32.66   2.7
  3 Vander Cruyssen, Dorothy W59 Unattached               33.21   2.7
  4 Behrens, Martie          W57 So Cal Track             35.53   2.7
  5 Trotto, Mary             W58 Bohemia Trac             38.49   2.7

Event 27  W60 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 O'Connor, Nadine         W63 Unattached               30.17   0.5
  2 Jager, Kathy             W62 Unattached               32.20   0.5
  3 Naftel, Lynn             W60 Unattached               33.27   0.5
  4 *Radcliff, Marg          W63 Canada                   34.85   0.5
  5 Kaufman, Margaret        W62 Wisconsin Tr             36.92   0.5

Event 28  W65 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Bergen, Kathy            W65 Unattached               32.92   0.9
  2 Jordan, Barbara          W69 Green Mounta             35.32   0.9
  3 Tricard, Louise          W68 Unattached               39.51   0.9
  4 Roman, Mary              W69 Unattached               41.92   0.9
  5 Coffee-Carney, Marion    W67 Unattached               42.51   0.9
  6 Daprano, Jeanne          W68 Atlanta Trac           1:06.60   0.9

Event 29  W70 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Obera, Irene             W71 West Valley              34.32   0.6
  2 Lary, Audrey             W71 Potomac Vall             37.65   0.6
  3 *Reed, Louise            W70 Canada                   38.59   0.6
  4 Chou, Fei-Mei            W70 West Valley              42.33   0.6
  5 Leek, Edythe             W74 Brooks - Fle             48.86   0.6

Event 31  W75 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Peterson, Patricia       W79 Unattached               44.97  -1.0

Event 31  W80 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Valien, Johnnye          W80 Unattached               47.37  -1.0
  2 McLeod-Smith, Flora      W80 Canada                   52.10  -1.0
  3 Davidson, Gerry          W84 Unattached             1:00.80  -1.0

Event 41  W30 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jacobs, Prisila          W30 Unattached             1:01.05
  2 Lucero, Monique          W33 Brooks - Fle           1:17.49
  3 Menge, Rachel            W33 Brooks - Fle           1:19.02

Event 42  W35 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Daley, Lisa              W35 Unattached               57.89
  2 Smith, Angela            W36 Cny Impalas              59.51
  3 Bruff, Dionne            W37 Houston Elit           1:00.74
  4 Look-Jaeger, Clare       W39 Beach Track            1:02.08
  5 Byal, Amy                W35 Quantum TC             1:06.82
  6 Lowe, Terri              W35 Brooks - Fle           1:28.81

Event 43  W40 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Williams, Shemayne       W42 Unattached             1:04.58Q  1
  2 Black, Jai               W43 Unattached             1:05.13Q  2
  3 Kimber, Kim              W42 Brooks - Fle           1:06.10Q  1
  4 Smith, Michaeli          W42 So Cal Track           1:06.20Q  2
  5 Shook, Kathleen          W44 Unattached             1:06.85q  2
  6 Nowakowski, Amanda       W41 Future Track           1:08.29q  1
  7 Butler, Linda            W42 Unattached             1:08.95q  1
  8 Sherburne, Carrie        W42 So Cal Track           1:09.61q  1
  9 Woo, Mary                W43 Brooks - Fle           1:09.74   2
 10 Zakerski, Debbie         W43 Brooks - Fle           1:09.97   2
 11 Noonan, Kelly            W42 Unattached             1:13.82   2

Event 43  W40 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Black, Jai               W43 Unattached             1:01.85
  2 Williams, Shemayne       W42 Unattached             1:03.97
  3 Shook, Kathleen          W44 Unattached             1:04.07
  4 Kimber, Kim              W42 Brooks - Fle           1:05.08
  5 Smith, Michaeli          W42 So Cal Track           1:07.68
  6 Nowakowski, Amanda       W41 Future Track           1:08.76
  7 Butler, Linda            W42 Unattached             1:09.73

Event 44  W45 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 *Chaplin-Swann, Lesley   W47 Unattached             1:03.64
  2 Ney, Mimi                W46 Unattached             1:08.17
  3 Brown, Theresa           W45 Brooks - Fle           1:10.32
  4 Contreras, Patricia      W47 So Cal Track           1:11.17
  5 Selby, Debbie            W48 Unattached             1:19.93
  6 Medlen, Lori             W45 Santa Cruz T           1:21.50

Event 45  W50 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Board, Jacqueline        W52 Arizona Flam           1:05.62
  2 Hanscom, Rita            W51 Unattached             1:06.65
  3 Janneck, Denise          W51 So Cal Track           1:15.85
  4 Mitchell, Rebecca        W51 Oregon Track           1:18.31
  5 *Staub, Britta           W53 Unattached             1:23.45
  6 Rowland, Sherri          W52 Brooks - Fle           1:28.26
  7 Staszkow, Robyn          W54 Unattached             1:32.50
  8 McCurdy, Lucy            W54 Mid-Pacific            1:48.95

Event 46  W55 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 *von Maltzahn, Hillen    W56 Tendonitis A           1:14.67
  2 Stiles, Debbie           W56 St. Louis Tr           1:18.26
  3 Behrens, Martie          W57 So Cal Track           1:23.12
  4 Nickel, Yvonne           W56 Brooks - Fle           1:28.58
  5 Trotto, Mary             W58 Bohemia Trac           1:34.91

Event 47  W60 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Naftel, Lynn             W60 Unattached             1:19.37
  2 *Radcliff, Marg          W63 Canada                 1:28.78
  3 Barnett, Rusty           W63 Brooks - Fle           1:40.97

Event 47  W65 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Daprano, Jeanne          W68 Atlanta Trac           1:25.35
  2 Marsolais, Mary          W68 Unattached             1:42.04
  3 Coffee-Carney, Marion    W67 Unattached             1:44.02

Event 49  W70 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Harada, Mary             W70 Liberty Athl           1:38.71
  2 Chou, Fei-Mei            W70 West Valley            1:42.43
  3 Leek, Edythe             W74 Brooks - Fle           2:08.80

Event 50  W75 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Peterson, Patricia       W79 Unattached             1:54.30
  2 Onodera-Leonard, Sumi    W77 So Cal Track           1:56.12
  3 Schley, Helen            W77 Potomac Vall           1:57.77

Event 50  W80 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Davidson, Gerry          W84 Unattached             2:06.02

Event 63  W30 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lucero, Monique          W33 Brooks - Fle           3:01.43

Event 63  W40 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jasper, Lorraine         W43 So Cal Track           2:23.37
  2 Sherburne, Carrie        W42 So Cal Track           2:25.91
  3 Kimber, Kim              W42 Brooks - Fle           2:28.73
  4 Smith, Michaeli          W42 So Cal Track           2:34.22
  5 Jeffers, Karen           W42 Brooks - Fle           2:34.75
  6 Nowakowski, Amanda       W41 Future Track           2:37.10
  7 Woo, Mary                W43 Brooks - Fle           2:37.80
  8 Hart, Beverlee           W43 Unattached             2:47.53

Event 64  W45 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 *Chaplin-Swann, Lesley   W47 Unattached             2:21.56
  2 *Hayden, Julie           W45 So Cal Track           2:27.07
  3 Ney, Mimi                W46 Unattached             2:37.44
  4 Contreras, Patricia      W47 So Cal Track           2:38.72
  5 Brown, Theresa           W45 Brooks - Fle           2:39.54
  6 Barraza-Lee, Debbie      W48 So Cal Track           2:43.28

Event 65  W50 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Martin, Kathryn          W53 Northport Ru           2:31.91
  2 Smith-Hanna, Carolyn     W54 Genesee Vall           2:34.58
  3 Janneck, Denise          W51 So Cal Track           2:45.15
  4 Ward, Kathy              W50 Brooks - Fle           2:50.28
  5 *Sims, Kathy             W54 Australia              2:51.65
  6 *Staub, Britta           W53 Unattached             3:12.04
  7 Prather, Sherri          W51 Unattached             3:13.02
  8 McCurdy, Lucy            W54 Mid-Pacific            4:10.30

Event 66  W55 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Stiles, Debbie           W56 St. Louis Tr           3:09.92
  2 Buccola, Mariko          W55 Unattached             3:59.01

Event 66  W60 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Makoske, Ann             W60 Unattached             3:04.33
  2 Naftel, Lynn             W60 Unattached             3:18.32
  3 Barnett, Rusty           W63 Brooks - Fle           3:36.19
  4 Davis, Joan              W64 Hawaii Maste           7:02.08

Event 66  W65 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Daprano, Jeanne          W68 Atlanta Trac           3:24.97
  2 Marsolais, Mary          W68 Unattached             3:40.77

Event 69  W70 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bigelow, Vicki           W70 So Cal Track           3:15.12
  2 Harada, Mary             W70 Liberty Athl           3:32.61
  3 Chang, Mollie            W72 Hawaii Maste           3:52.38

Event 69  W75 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Schley, Helen            W77 Potomac Vall           4:36.63
  2 Onodera-Leonard, Sumi    W77 So Cal Track           4:42.42

Event 69  W80 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Davidson, Gerry          W84 Unattached             5:02.08

Event 81  W30 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Menge, Rachel            W33 Brooks - Fle           6:09.29

Event 81  W40 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Grene, Mary              W42 So Cal Track           4:45.80
  2 Steen, Karen             W41 Club Northwe           4:48.87
  3 Jasper, Lorraine         W43 So Cal Track           4:57.06
  4 Sherburne, Carrie        W42 So Cal Track           5:09.70
  5 Jeffers, Karen           W42 Brooks - Fle           5:13.29
  6 Young, Jeannie           W43 Unattached             5:40.01
  7 *Glickman, Maria         W40 Brooks - Fle           5:47.32

Event 81  W45 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 *Chaplin-Swann, Lesley   W47 Unattached             4:55.92
  2 *Hayden, Julie           W45 So Cal Track           5:09.91
  3 Barraza-Lee, Debbie      W48 So Cal Track           5:30.92
  4 Contreras, Patricia      W47 So Cal Track           5:31.63
  5 Brown, Theresa           W45 Brooks - Fle           5:36.88

Event 84  W50 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Smith-Hanna, Carolyn     W54 Genesee Vall           5:17.35
  2 Janneck, Denise          W51 So Cal Track           5:33.48
  3 Ward, Kathy              W50 Brooks - Fle           5:37.41
  4 *Sims, Kathy             W54 Australia              5:57.49
  5 Miyashiro, Angie         W52 Hawaii Maste           6:08.13
  6 Prather, Sherri          W51 Unattached             6:35.27
  7 McCurdy, Lucy            W54 Mid-Pacific            9:00.17

Event 84  W55 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Berman, Wah              W58 Unattached             6:29.92
  2 Nickel, Yvonne           W56 Brooks - Fle           6:33.76
  3 Stiles, Debbie           W56 St. Louis Tr           6:49.84
  4 Trotto, Mary             W58 Bohemia Trac           6:55.90

Event 87  W60 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Makoske, Ann             W60 Unattached             6:16.13
  2 Barnett, Rusty           W63 Brooks - Fle           7:17.95
  3 Davis, Joan              W64 Hawaii Maste          13:32.85

Event 87  W65 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Daprano, Jeanne          W68 Atlanta Trac           6:44.18
  2 Baumann, Janet           W66 Unattached            12:43.77

Event 87  W70 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bigelow, Vicki           W70 So Cal Track           6:44.79
  2 Harada, Mary             W70 Liberty Athl           7:02.89
  3 Chang, Mollie            W72 Hawaii Maste           7:58.51

Event 87  W75 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Schley, Helen            W77 Potomac Vall          10:01.71

Event 87  W80 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Davidson, Gerry          W84 Unattached            10:14.15

Event 101  W30 5000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Menge, Rachel            W33 Brooks - Fle          22:47.74
  2 Lucero, Monique          W33 Brooks - Fle          23:51.35

Event 101  W40 5000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jeffers, Karen           W42 Brooks - Fle          19:32.36
  2 Young, Jeannie           W43 Unattached            19:46.02
  3 Andersson, Lynne         W40 Philadelphia          19:47.15
  4 Mohr, Trudy              W41 Brooks - Fle          20:26.82
  5 *Glickman, Maria         W40 Brooks - Fle          20:56.76
  6 *Brady, Mary             W42 Mililani Tra          21:14.68
  7 Noonan, Kelly            W42 Unattached            21:33.35
  8 Love, Desiree            W42 Unattached            22:44.88

Event 101  W45 5000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Brown, Theresa           W45 Brooks - Fle          21:16.04
  2 Barraza-Lee, Debbie      W48 So Cal Track          21:29.23
  3 Comiso-Fanelli, Connie   W49 Unattached            22:17.00
  4 Dunn, Odette             W45 Brooks - Fle          24:21.98

Event 102  W50 5000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Martin, Kathryn          W53 Northport Ru          18:43.83
  2 Smith-Hanna, Carolyn     W54 Genesee Vall          19:47.50
  3 Crisp, Victoria          W53 Unattached            19:54.84
  4 Ward, Kathy              W50 Brooks - Fle          19:55.13
  5 Janneck, Denise          W51 So Cal Track          19:57.30
  6 Miyashiro, Angie         W52 Hawaii Maste          20:11.76
  7 Prather, Sherri          W51 Unattached            21:04.09
  8 Diver, Mary              W51 Central Park          21:22.50
  9 Yeck, Kathleen           W54 Unattached            23:44.47
 10 Webb, Cynthia            W51 Pike Creek V          26:04.03

Event 102  W55 5000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Berman, Wah              W58 Unattached            24:20.34
  2 Spannaus, Barbara        W57 Unattached            25:06.05
  3 Nickel, Yvonne           W56 Brooks - Fle          25:28.01

Event 102  W60 5000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Barnett, Rusty           W63 Brooks - Fle          26:11.27

Event 102  W65 5000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Marsolais, Mary          W68 Unattached            33:27.34
  2 Baumann, Janet           W66 Unattached            38:46.43

Event 102  W70 5000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Harada, Mary             W70 Liberty Athl          26:04.16
  2 Chang, Mollie            W72 Hawaii Maste          29:37.44

Event 102  W80 5000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lachman, Helen           W80 Unattached            44:46.43
 -- Davidson, Gerry          W84 Unattached                  NT

Event 121  W30 10000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Menge, Rachel            W33 Brooks - Fle          49:53.75

Event 121  W40 10000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Young, Jeannie           W43 Unattached            41:43.69
  2 Andersson, Lynne         W40 Philadelphia          42:49.33
  3 Mohr, Trudy              W41 Brooks - Fle          43:29.76
  4 *Glickman, Maria         W40 Brooks - Fle          44:36.34
  5 *Brady, Mary             W42 Mililani Tra          46:02.57
  6 Love, Desiree            W42 Unattached            50:41.53

Event 121  W45 10000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Comiso-Fanelli, Connie   W49 Unattached            47:14.32
  2 Dunn, Odette             W45 Brooks - Fle          55:10.12

Event 121  W50 10000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Martin, Kathryn          W53 Northport Ru          40:38.31
  2 Menkin, Christine        W50 Unattached            59:07.35
  3 Rowland, Sherri          W52 Brooks - Fle          59:59.64
  4 Smith, Racquel           W52 Brooks - Fle        1:01:07.58

Event 121  W55 10000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Nickel, Yvonne           W56 Brooks - Fle          55:32.12

Event 141  W35 100 Meter Hurdles 33"
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Lowe, Terri              W35 Brooks - Fle             24.61   1.9

Event 143  W40 80 Meter Hurdles 30"
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Willard, Denise          W43 Arizona Heat             14.08   0.6
  2 Ware, Caren              W43 So Cal Track             14.17   0.6
  3 Zakerski, Debbie         W43 Brooks - Fle             15.09   0.6
  4 Butler, Linda            W42 Unattached               15.78   0.6
  5 Marks, Cynthia           W40 Brooks - Fle             18.35   0.6

Event 143  W45 80 Meter Hurdles 30"
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Atwood, Darla            W47 Unattached               14.71   0.6
  2 Petkus, Joanne           W46 Unattached               15.98   0.6

Event 145  W50 80 Meter Hurdles 30"
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 *Wlodarczyk, Anna        W54 Poland                   13.99  -0.4
  2 Thompson, Irene          W51 Cny Impalas              14.07  -0.4

Event 145  W55 80 Meter Hurdles 30"
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 *Trott, Rhona            W56 Canada                   16.10  -0.4
  2 McCormick, Carolyn       W58 Unattached               19.08  -0.4

Event 147  W65 80 Meter Hurdles 27"
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Jordan, Barbara          W69 Green Mounta             17.42   3.0

Event 147  W70 80 Meter Hurdles 27"
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Meiler, Flo              W71 Unattached               17.67   3.0

Event 161  W40 400 Meter Hurdles 30"
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ware, Caren              W43 So Cal Track           1:13.67
  2 Zakerski, Debbie         W43 Brooks - Fle           1:16.11
  3 Butler, Linda            W42 Unattached             1:18.59
  4 Marks, Cynthia           W40 Brooks - Fle           1:25.05
  5 Render, Lisa Marie       W40 Unattached             1:29.98

Event 161  W45 400 Meter Hurdles 30"
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Petkus, Joanne           W46 Unattached             1:31.95

Event 165  W50 300 Meter Hurdles 30"
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Thompson, Irene          W51 Cny Impalas              55.90
  2 Bowman, Tina             W52 Beach Track            1:01.01

Event 165  W55 300 Meter Hurdles 30"
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 *Trott, Rhona            W56 Canada                   59.79

Event 167  W65 300 Meter Hurdles 27"
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jordan, Barbara          W69 Green Mounta           1:06.67

Event 181  W30 2000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lycan, Nicole            W31 Unattached             7:47.13

Event 181  W40 2000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Steen, Karen             W41 Club Northwe           7:05.06
  2 Jeffers, Karen           W42 Brooks - Fle           8:42.59
  3 Render, Lisa Marie       W40 Unattached            10:21.17
  4 Love, Desiree            W42 Unattached            10:24.53
  5 Duncanson, Karen         W40 Unattached            10:49.10

Event 181  W45 2000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Dunn, Odette             W45 Brooks - Fle          10:43.84

Event 181  W50 2000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ward, Kathy              W50 Brooks - Fle           9:21.69
  2 Diver, Mary              W51 Central Park           9:56.01
  3 Smith, Racquel           W52 Brooks - Fle          12:11.27

Event 181  W55 2000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 *von Maltzahn, Hillen    W56 Tendonitis A           8:59.60
  2 Trotto, Mary             W58 Bohemia Trac          11:26.40

Event 190  W40 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Murphey Glenn, Kelly     W44 Unattached            27:55.31
  2 Armstrong, Ginger        W42 Ct. Racewalk          31:50.18
  3 LeMond, Kimberly         W41 Unattached            34:35.70

Event 190  W45 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sokol, Leslie            W47 Santa Cruz T          28:57.12
  2 Kawana, Linda            W47 Mililani Tra          48:19.92

Event 190  W50 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Topham, Debbie           W52 Pegasus Athl          28:03.13
  2 Gelbard, Nancy           W51 Brooks - Fle          49:31.12

Event 190  W55 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Frable, Kathleen         W59 Unattached            32:32.63
  2 Mcguire, Doris           W56 Unattached            33:12.37
  3 Backlund, Darlene        W59 Racewalkers           34:54.93
  4 Van Brocklin, Catherine  W59 Unattached            36:24.03

Event 190  W60 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Steigerwalt, Jolene      W61 Unattached            31:57.95

Event 190  W65 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Berman, Joan             W68 Ann Arbor Tr          37:52.87

Event 190  W80 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Gordon, Miriam           W80 Unattached            38:07.46

Event 199  W40 10000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Murphey Glenn, Kelly     W44 Unattached            57:32.00
  2 Armstrong, Ginger        W42 Ct. Racewalk        1:07:30.00

Event 199  W45 10000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sokol, Leslie            W47 Santa Cruz T        1:04:08.00

Event 199  W50 10000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Topham, Debbie           W52 Pegasus Athl          59:22.00

Event 199  W55 10000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Frable, Kathleen         W59 Unattached          1:09:07.00
  2 Mcguire, Doris           W56 Unattached          1:09:26.00
  3 Backlund, Darlene        W59 Racewalkers         1:12:44.00

Event 199  W60 10000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Steigerwalt, Jolene      W61 Unattached          1:07:04.00

Event 199  W65 10000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Berman, Joan             W68 Ann Arbor Tr        1:18:48.00

Event 199  W80 10000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Gordon, Miriam           W80 Unattached          1:18:20.00

Event 201  W35 Long Jump EAST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Boyd, Sarah              W35 Unattached               4.84m   1.1
  2 Lowe, Terri              W35 Brooks - Fle             2.57m   0.2

Event 201  W40 Long Jump EAST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Ware, Caren              W43 So Cal Track             4.42m  -0.8
  2 Jamain, Diane            W41 Unattached               4.29m  -0.9
  3 Zakerski, Debbie         W43 Brooks - Fle             4.17m  +0.0
  4 Willard, Denise          W43 Arizona Heat             4.08m   1.0
  5 Mohr, Trudy              W41 Brooks - Fle             3.56m  -0.6
  6 Woo, Mary                W43 Brooks - Fle             3.40m  -0.3
  7 Kimber, Kim              W42 Brooks - Fle             2.64m   1.1

Event 203  W45 Long Jump EAST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Petkus, Joanne           W46 Unattached               3.67m  -0.9
  2 Chan, Chris              W47 Brooks - Fle             3.16m  -0.9
  3 Brown, Theresa           W45 Brooks - Fle             3.10m  -1.5
  4 Dunn, Odette             W45 Brooks - Fle             1.75m  -0.8

Event 203  W50 Long Jump EAST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Cohn, Linda              W52 So Cal Track             4.23m  -2.0
  2 Kirkpatrick, Yvonne      W50 Unattached               3.16m  +0.0
  3 Janneck, Denise          W51 So Cal Track             2.62m  -0.9
  4 Rowland, Sherri          W52 Brooks - Fle             2.58m  -0.2

Event 205  W55 Long Jump EAST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 *von Maltzahn, Hillen    W56 Tendonitis A             4.08m  -0.8
  2 Matthews, Brenda         W56 So. Calif. S             3.91m  -0.5
  3 Vander Cruyssen, Dorothy W59 Unattached               3.64m   0.2
  4 Trotto, Mary             W58 Bohemia Trac             3.34m  -0.8
  5 *McBlain, Liz            W57 Canada                   2.95m   2.5
  6 McCormick, Carolyn       W58 Unattached               2.88m  -0.2

Event 205  W60 Long Jump EAST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Jager, Kathy             W62 Unattached               3.60m  -1.0

Event 207  W65 Long Jump WEST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Jordan, Barbara          W69 Green Mounta             3.65m   1.5

Event 207  W70 Long Jump WEST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Lary, Audrey             W71 Potomac Vall             3.64m   1.2
  2 Meiler, Flo              W71 Unattached               3.31m   0.3
  3 Chou, Fei-Mei            W70 West Valley              2.31m   0.5

Event 207  W75 Long Jump WEST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 McDaniels, Leonore       W77 Unattached               2.51m   1.4

Event 207  W80 Long Jump WEST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Valien, Johnnye          W80 Unattached               2.69m  -0.1

Event 221  W35 Triple Jump WEST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Boyd, Sarah              W35 Unattached               9.72m   0.6

Event 221  W40 Triple Jump WEST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Ware, Caren              W43 So Cal Track             8.86m   0.5
  2 Mohr, Trudy              W41 Brooks - Fle             8.09m  -0.3
  3 Render, Lisa Marie       W40 Unattached               7.76m   0.2

Event 221  W50 Triple Jump WEST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Cohn, Linda              W52 So Cal Track             9.11m   1.1
  2 Thompson, Irene          W51 Cny Impalas              8.93m   1.1

Event 221  W55 Triple Jump WEST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 *von Maltzahn, Hillen    W56 Tendonitis A             8.29m  -0.2
  2 *McBlain, Liz            W57 Canada                   6.06m  -1.7
  3 Trotto, Mary             W58 Bohemia Trac             6.01m  -1.6

Event 222  W70 Triple Jump EAST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Lary, Audrey             W71 Potomac Vall             7.99m  -0.4

Event 222  W80 Triple Jump EAST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Valien, Johnnye          W80 Unattached               5.12m  -0.4

Event 241  W35 High Jump PIT 2
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bruff, Dionne            W37 Houston Elit             1.55m
  2 Lowe, Terri              W35 Brooks - Fle             1.00m

Event 241  W40 High Jump PIT 2
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Porter, Patricia         W42 Unattached               1.70m
  2 Ware, Caren              W43 So Cal Track             1.30m
  3 Zakerski, Debbie         W43 Brooks - Fle             1.20m

Event 241  W45 High Jump PIT 2
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mendenhall, Marthe       W46 Unattached               1.50m
  2 Chan, Chris              W47 Brooks - Fle             1.00m

Event 241  W50 High Jump PIT 2
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Anderson, Dinah          W52 Unattached               1.20m
 -- Rowland, Sherri          W52 Brooks - Fle                NH

Event 247  W55 High Jump PIT 2
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Vander Cruyssen, Dorothy W59 Unattached               1.25m
  2 *von Maltzahn, Hillen    W56 Tendonitis A             1.20m
  3 Glass, La Tanya          W58 So Cal Track             1.15m
  4 *McBlain, Liz            W57 Canada                   1.05m
 -- Trotto, Mary             W58 Bohemia Trac               DNF

Event 247  W60 High Jump PIT 2
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Douglass, Linda          W60 Unattached               1.25m
  2 *Radcliff, Marg          W63 Canada                   1.25m

Event 247  W65 High Jump PIT 2
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bergen, Kathy            W65 Unattached               1.30m

Event 247  W70 High Jump PIT 2
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Donley, Christel         W70 Unattached               1.15m
  2 Meiler, Flo              W71 Unattached               1.05m
  3 Chou, Fei-Mei            W70 West Valley              0.95m

Event 247  W75 High Jump PIT 2
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McDaniels, Leonore       W77 Unattached               1.05m

Event 247  W80 High Jump PIT 2
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Valien, Johnnye          W80 Unattached               0.90m

Event 261  W40 Pole Vault
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Zakerski, Debbie         W43 Brooks - Fle             1.80m
  2 Ware, Caren              W43 So Cal Track             1.70m

Event 261  W50 Pole Vault
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hanscom, Rita            W51 Unattached               2.40m
  2 Anderson, Dinah          W52 Unattached               2.00m

Event 261  W55 Pole Vault
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 *von Maltzahn, Hillen    W56 Tendonitis A             2.70m
  2 Vander Cruyssen, Dorothy W59 Unattached               1.90m
  3 *McBlain, Liz            W57 Canada                   1.40m
  4 Trotto, Mary             W58 Bohemia Trac             1.30m

Event 261  W60 Pole Vault
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 O'Connor, Nadine         W63 Unattached               2.90m
 -- Jager, Kathy             W62 Unattached                  NH

Event 261  W70 Pole Vault
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Meiler, Flo              W71 Unattached               1.90m

Event 261  W80 Pole Vault
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Valien, Johnnye          W80 Unattached               1.40m

Event 301  W35 Shot Put 4K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Thompson, Kelly          W38 Unattached               8.34m
  2 Lowe, Terri              W35 Brooks - Fle             6.88m

Event 301  W40 Shot Put 4K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Zakerski, Debbie         W43 Brooks - Fle             8.32m
  2 Tillman-Lanier, Gina     W40 Pike Creek V             8.05m
  3 Ware, Caren              W43 So Cal Track             7.53m

Event 301  W45 Shot Put 4K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lewis, Oneithea          W45 Unattached              13.55m
  2 Finsrud, Carol           W48 Unattached              11.80m
  3 Welding, Ruth            W49 Midwest Mast            10.08m
  4 Hallen, Susan            W48 Midwest Mast             7.86m
  5 Petkus, Joanne           W46 Unattached               7.60m
  6 Check, Vicki             W46 Unattached               7.51m
  7 Mellenthin, Cheryl       W49 Unattached               6.40m
  8 Chan, Chris              W47 Brooks - Fle             5.94m

Event 305  W50 Shot Put 3K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kirkpatrick, Yvonne      W50 Unattached               9.68m
  2 Cohn, Linda              W52 So Cal Track             8.98m
  3 Robinson, Marjorie       W50 Genesee Vall             7.87m
  4 Anderson, Dinah          W52 Unattached               7.27m

Event 305  W55 Shot Put 3K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Tucker, Lorraine         W58 Unattached               9.45m
  2 *McBlain, Liz            W57 Canada                   9.21m
  3 Matthews, Brenda         W56 So. Calif. S             9.08m
  4 Clark, Skipper           W57 Unattached               8.97m
  5 Glass, La Tanya          W58 So Cal Track             8.77m
  6 *Trott, Rhona            W56 Canada                   7.42m
  7 Vander Cruyssen, Dorothy W59 Unattached               7.27m
  8 Trotto, Mary             W58 Bohemia Trac             6.99m

Event 307  W60 Shot Put 3K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jager, Kathy             W62 Unattached               8.21m
  2 Cutler, Georgia          W62 Oregon Track             8.15m
  3 Huff, Karen              W62 Midwest Mast             7.89m
  4 Katz, Roslyn             W63 NY Master Sp             7.57m
  5 Davis, Joan              W64 Hawaii Maste             4.92m

Event 307  W65 Shot Put 3K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sherrard, Cherrie        W66 Unattached               9.29m
  2 Roman, Mary              W69 Unattached               8.31m
  3 Schultz, Tomasa          W68 So Cal Track             6.55m
  4 Parish, Almeta           W68 Unattached               6.05m

Event 309  W70 Shot Put 3K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Donley, Christel         W70 Unattached               7.71m
  2 Lary, Audrey             W71 Potomac Vall             7.43m
  3 Cirulnick, Anna          W70 NY Master Sp             6.92m
  4 Meiler, Flo              W71 Unattached               6.66m

Event 309  W75 Shot Put 3K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McDaniels, Leonore       W77 Unattached               5.48m

Event 309  W80 Shot Put 3K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Valien, Johnnye          W80 Unattached               6.38m
  2 McLeod-Smith, Flora      W80 Canada                   4.50m

Event 309  W90 Shot Put 3K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jarvis, Betty            W90 Unattached               3.64m

Event 320  W35 Discus Throw
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jones, Frances           W36 Christ Life TC          27.45m
  2 Thompson, Kelly          W38 Unattached              24.50m
  3 Lowe, Terri              W35 Brooks - Fle            15.37m
  4 Lommel, Nancy            W38 Unattached              13.72m

Event 320  W40 Discus Throw
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Zakerski, Debbie         W43 Brooks - Fle            20.10m

Event 320  W45 Discus Throw
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Finsrud, Carol           W48 Unattached              50.85m
  2 Lewis, Oneithea          W45 Unattached              37.88m
  3 Welding, Ruth            W49 Midwest Mast            35.40m
  4 Hallen, Susan            W48 Midwest Mast            24.98m
  5 Check, Vicki             W46 Unattached              19.82m
  6 Mellenthin, Cheryl       W49 Unattached              18.02m

Event 322  W50 Discus Throw
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kirkpatrick, Yvonne      W50 Unattached              26.27m
  2 Dow, Lynn                W54 Unattached              22.63m
  3 Cohn, Linda              W52 So Cal Track            21.72m

Event 322  W55 Discus Throw
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Matthews, Brenda         W56 So. Calif. S            21.15m
  2 Clark, Skipper           W57 Unattached              19.49m
  3 *Trott, Rhona            W56 Canada                  17.12m
  4 Trotto, Mary             W58 Bohemia Trac            15.55m
  5 Nesbihal-Cordero, Susan  W56 Bohemia Trac            15.00m

Event 325  W60 Discus Throw
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Cutler, Georgia          W62 Oregon Track            21.17m
  2 Katz, Roslyn             W63 NY Master Sp            19.86m
  3 Jager, Kathy             W62 Unattached              18.24m
  4 Huff, Karen              W62 Midwest Mast            18.22m
  5 Davis, Joan              W64 Hawaii Maste            11.73m

Event 325  W65 Discus Throw
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sherrard, Cherrie        W66 Unattached              19.89m
  2 Berman, Joan             W68 Ann Arbor Tr            18.27m
  3 Schultz, Tomasa          W68 So Cal Track            16.29m
  4 Parish, Almeta           W68 Unattached              13.31m

Event 328  W70 Discus Throw
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Meiler, Flo              W71 Unattached              20.47m
  2 Lary, Audrey             W71 Potomac Vall            19.40m
  3 Cirulnick, Anna          W70 NY Master Sp            15.69m

Event 328  W75 Discus Throw
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McDaniels, Leonore       W77 Unattached              11.78m

Event 328  W80 Discus Throw
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McLeod-Smith, Flora      W80 Canada                  11.91m

Event 328  W90 Discus Throw
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jarvis, Betty            W90 Unattached               9.39m

Event 343  W35 Javelin Throw 600G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mcpherson, Shaun         W39 Unattached              16.50m
  2 Lommel, Nancy            W38 Unattached              11.11m

Event 343  W40 Javelin Throw 600G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ware, Caren              W43 So Cal Track            22.32m
  2 Jeffers, Karen           W42 Brooks - Fle            19.02m
  3 Marks, Cynthia           W40 Brooks - Fle            13.14m

Event 343  W45 Javelin Throw 600G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Finsrud, Carol           W48 Unattached              33.70m
  2 Welding, Ruth            W49 Midwest Mast            24.78m
  3 Hallen, Susan            W48 Midwest Mast            19.70m
  4 Chan, Chris              W47 Brooks - Fle            17.79m
  5 Mellenthin, Cheryl       W49 Unattached              15.71m

Event 345  W50 Javelin Throw 500G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Fabian, Claudette        W52 Beach Track             36.15m
  2 Cohn, Linda              W52 So Cal Track            33.02m
  3 Bowman, Tina             W52 Beach Track             27.38m
  4 Anderson, Dinah          W52 Unattached              17.54m

Event 345  W55 Javelin Throw 500G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Glass, La Tanya          W58 So Cal Track            28.08m
  2 Tucker, Lorraine         W58 Unattached              25.39m
  3 Vander Cruyssen, Dorothy W59 Unattached              24.99m
  4 Clark, Skipper           W57 Unattached              24.07m
  5 *McBlain, Liz            W57 Canada                  15.99m
 -- Matthews, Brenda         W56 So. Calif. S                ND
 -- Nesbihal-Cordero, Susan  W56 Bohemia Trac                ND
 -- Trotto, Mary             W58 Bohemia Trac                ND

Event 347  W60 Javelin Throw 400G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 *Radcliff, Marg          W63 Canada                  28.61m
  2 Cutler, Georgia          W62 Oregon Track            24.50m
  3 Huff, Karen              W62 Midwest Mast            20.34m
  4 Douglass, Linda          W60 Unattached              19.36m
  5 Katz, Roslyn             W63 NY Master Sp            17.10m

Event 347  W65 Javelin Throw 400G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Berman, Joan             W68 Ann Arbor Tr            14.77m
  2 Schultz, Tomasa          W68 So Cal Track            14.56m

Event 347  W70 Javelin Throw 400G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Donley, Christel         W70 Unattached              23.99m
  2 Cirulnick, Anna          W70 NY Master Sp            11.03m

Event 347  W80 Javelin Throw 400G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Valien, Johnnye          W80 Unattached              17.89m
  2 McLeod-Smith, Flora      W80 Canada                  10.96m

Event 347  W90 Javelin Throw 400G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jarvis, Betty            W90 Unattached               7.09m

Event 361  W35 Hammer Throw 4K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Thompson, Kelly          W38 Unattached              28.98m

Event 361  W40 Hammer Throw 4K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Zakerski, Debbie         W43 Brooks - Fle            17.88m

Event 361  W45 Hammer Throw 4K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lewis, Oneithea          W45 Unattached              52.89m
  2 Finsrud, Carol           W48 Unattached              41.96m
  3 Welding, Ruth            W49 Midwest Mast            34.02m
  4 Hallen, Susan            W48 Midwest Mast            29.90m
  5 Mellenthin, Cheryl       W49 Unattached              20.82m

Event 365  W50 Hammer Throw 3K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 O'Brien, Sandra          W51 Unattached              17.86m

Event 365  W55 Hammer Throw 3K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 *McBlain, Liz            W57 Canada                  27.81m
  2 Clark, Skipper           W57 Unattached              19.09m

Event 365  W60 Hammer Throw 3K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Cutler, Georgia          W62 Oregon Track            35.83m
  2 Katz, Roslyn             W63 NY Master Sp            25.23m

Event 365  W65 Hammer Throw 3K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Roman, Mary              W69 Unattached              21.01m
  2 Schultz, Tomasa          W68 So Cal Track            19.05m

Event 365  W70 Hammer Throw 3K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lary, Audrey             W71 Potomac Vall            18.93m
  2 Cirulnick, Anna          W70 NY Master Sp            17.14m

Event 365  W80 Hammer Throw 3K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McLeod-Smith, Flora      W80 Canada                  12.75m

Event 365  W90 Hammer Throw 3K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jarvis, Betty            W90 Unattached              10.31m

Event 381  W30 Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Foster, Barbara          W31 Merrimack Va              1000

Event 381  W35 Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Look-Jaeger, Clare       W39 Beach Track               3560
  2 Lowe, Terri              W35 Brooks - Fle               809

Event 381  W40 Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ware, Caren              W43 So Cal Track              2739
  2 Zakerski, Debbie         W43 Brooks - Fle              2327
  3 Marks, Cynthia           W40 Brooks - Fle              1322

Event 381  W45 Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Petkus, Joanne           W46 Unattached                1980

Event 381  W50 Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Thompson, Irene          W51 Cny Impalas               3330

Event 381  W55 Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Glass, La Tanya          W58 So Cal Track              1909
  2 Trotto, Mary             W58 Bohemia Trac              1491

Event 381  W65 Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jordan, Barbara          W69 Green Mounta              3344

Event 381  W70 Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Meiler, Flo              W71 Unattached                3892

Event 441  W30-39 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    Team                                                 Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ad Hoc  'A'                                           51.46   2
     1) Williams, Shemayne 42           2) Bruff, Dionne 37
     3) Aikels, Carol 34                4) Vega, Stephanie 47
  2 Ad Hoc  'B'                                         1:01.49   2
     1) Lucero, Monique 33              2) Menge, Rachel 33
     3) Kehoe, Carla 47                 4) Fitzpatrick, Diane 47
  3 Brooks - Fleet Feet Racing  'A'                     1:03.59   2
     1) Marks, Cynthia 40               2) Lowe, Terri 35
     3) St James, Valerie 48            4) Woo, Mary 43
  4 Ad Hoc  'C'                                         1:10.57   2
     1) Leslie, Paula 36                2) Kawana, Linda 47
     3) Chin, Joni 45                   4) Prather, Sherri 51

Event 441  W40-49 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    Team                                                 Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brooks - Fleet Feet Racing  'B'                       58.73   2
     1) Jeffers, Karen 42               2) Zakerski, Debbie 43
     3) Brown, Theresa 45               4) Kimber, Kim 42
 -- Brooks - Fleet Feet Racing  'C'                          DQ   2
     1) *Glickman, Maria 40             2) Dunn, Odette 45
     3) Chan, Chris 47                  4) Mohr, Trudy 41

Event 441  W50-59 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Ad Hoc  'E'                                           55.91
     1) Matthews, Brenda 56             2) O'Connor, Nadine 63
     3) Jager, Kathy 62                 4) Hanscom, Rita 51
  2 Ad Hoc  'G'                                         1:06.19
     1) McCurdy, Lucy 54                2) *von Maltzahn, Hillen 56
     3) *Staub, Britta 53               4) Board, Jacqueline 52
  3 Ad Hoc  'F'                                         1:15.81
     1) Leek, Edythe 74                 2) Rowland, Sherri 52
     3) Smith, Racquel 52               4) Nickel, Yvonne 56

Event 441  W70-79 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Ad Hoc  'H'                                         1:15.65
     1) Peterson, Patricia 79           2) Valien, Johnnye 80
     3) Chou, Fei-Mei 70                4) Obera, Irene 71

Event 451  W30-39 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    Team                                                 Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ad Hoc  'A'                                         4:42.94   1
     1) Zakerski, Debbie 43             2) Lucero, Monique 33
     3) Fitzpatrick, Diane 47           4) Kehoe, Carla 47
  2 Brooks - Fleet Feet Racing  'A'                     5:24.82   2
     1) Mohr, Trudy 41                  2) St James, Valerie 48
     3) Menge, Rachel 33                4) Marks, Cynthia 40
  3 Ad Hoc  'B'                                         5:31.08   1
     1) Leslie, Paula 36                2) Chin, Joni 45
     3) Kawana, Linda 47                4) *Chaplin-Swann, Lesley 47
  4 Brooks - Fleet Feet Racing  'B'                     6:09.67   2
     1) Lowe, Terri 35                  2) Smith, Racquel 52
     3) Dunn, Odette 45                 4) *Glickman, Maria 40

Event 451  W40-49 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    Team                                                 Finals  H# Points
==========================================================================
  1 So Cal Track Club  'A'                              4:26.55   2
     1) Sherburne, Carrie 42            2) *Hayden, Julie 45
     3) Smith, Michaeli 42              4) Jasper, Lorraine 43
  2 Brooks - Fleet Feet Racing  'C'                     4:40.72   2
     1) Jeffers, Karen 42               2) Woo, Mary 43
     3) Brown, Theresa 45               4) Kimber, Kim 42
  3 So Cal Track Club  'B'                              4:51.82   2
     1) Grene, Mary 42                  2) Janneck, Denise 51
     3) Barraza-Lee, Debbie 48          4) Contreras, Patricia 47
  4 Ad Hoc  'E'                                         5:00.61   1
     1) Selby, Debbie 48                2) Naftel, Lynn 60
     3) *von Maltzahn, Hillen 56        4) Board, Jacqueline 52
  5 Ad Hoc  'C'                                         5:07.29   1
     1) Hart, Beverlee 43               2) Comiso-Fanelli, Connie 49
     3) Aguilera, Giovanna 48           4) Noonan, Kelly 42

Event 451  W50-59 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    Team                                                 Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ad Hoc  'D'                                         5:20.15   1
     1) Makoske, Ann 60                 2) Trotto, Mary 58
     3) Smith-Hanna, Carolyn 54         4) Martin, Kathryn 53
  2 Brooks - Fleet Feet Racing  'D'                     6:10.00   2
     1) Ward, Kathy 50                  2) Rowland, Sherri 52
     3) Barnett, Rusty 63               4) Nickel, Yvonne 56

Event 451  W70-79 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Ad Hoc  'F'                                         8:00.98
     1) Leek, Edythe 74                 2) Chang, Mollie 72
     3) Peterson, Patricia 79           4) Harada, Mary 70

Event 461  W30-39 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Ad Hoc  'A'                                        10:59.08
     1) Mohr, Trudy 41                  2) Zakerski, Debbie 43
     3) Fitzpatrick, Diane 47           4) Kehoe, Carla 47
  2 Brooks - Fleet Feet Racing  'A'                    12:24.28
     1) *Glickman, Maria 40             2) Menge, Rachel 33
     3) Marks, Cynthia 40               4) Lucero, Monique 33

Event 461  W40-49 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 So Cal Track Club  'B'                              9:59.45
     1) Sherburne, Carrie 42            2) *Hayden, Julie 45
     3) Grene, Mary 42                  4) Jasper, Lorraine 43
  2 Brooks - Fleet Feet Racing  'B'                    10:55.68
     1) Jeffers, Karen 42               2) Woo, Mary 43
     3) Brown, Theresa 45               4) Kimber, Kim 42
  3 So Cal Track Club  'A'                             11:30.51
     1) Contreras, Patricia 47          2) Janneck, Denise 51
     3) Barraza-Lee, Debbie 48          4) Ware, Caren 43

Event 461  W50-59 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Brooks - Fleet Feet Racing  'C'                    14:36.47
     1) Ward, Kathy 50                  2) Smith, Racquel 52
     3) Barnett, Rusty 63               4) Nickel, Yvonne 56

Event 501  M30 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Snaer, Demitrius         M30 Brooks - Fle             10.98  -1.7
  2 Culpepper, Jeff          M32 Houston Elit             10.99  -1.7
  3 Pettes, Alfy             M30 So Cal Track             11.00  -1.7
  4 Pittman, Lyndell         M33 Synergy Trac             11.56  -1.7
  5 Robinson, Oscar          M30 Unattached               11.76  -1.7
  6 *Bean, Tony              M32 Bermuda                  12.06  -1.7
  7 Jackson, Corwin          M34 Unattached               12.33  -1.7

Event 502  M35 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Clark, Ron               M35 Unattached               10.70Q  4.0  2
  2 Jett, Rod                M38 Brooks - Fle             11.08Q  3.8  1
  3 Lacey, Harold            M36 Southwest Sp             11.21Q  3.8  1
  4 Drummond, Don            M36 Southwest Sp             11.52Q  4.0  2
  5 Anderson, Art            M39 Unattached               11.48q  3.8  1
  6 Green, Chuck             M38 Houston Elit             11.52q  4.0  2
  7 Thomas, Robert           M38 Indiana Inva             11.58q  4.0  2
  8 Smith, James             M39 Arizona Flam             11.67q  3.8  1
  9 Burks, Anthony           M37 Atlanta Trac             11.87   3.8  1
 10 Thompson, Randy          M36 Team San Die             11.98   3.8  1
 11 *Tanaka, Akira           M37 Japan                    12.21   4.0  2
 12 Villegas, Gwynn          M36 Unattached               12.29   4.0  2
 13 Pollard, Tony            M39 Unattached               12.73   4.0  2
 14 Hartle, Dr. Michael      M38 Unattached               14.69   3.8  1

Event 502  M35 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Thomas, Robert           M38 Indiana Inva             11.20   2.4
  2 Jett, Rod                M38 Brooks - Fle             11.31   2.4
  3 Lacey, Harold            M36 Southwest Sp             11.42   2.4
  4 Anderson, Art            M39 Unattached               11.56   2.4
  5 Green, Chuck             M38 Houston Elit             11.74   2.4
  6 Smith, James             M39 Arizona Flam             12.02   2.4

Event 503  M40 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Thigpen, Aaron           M40 Unattached               10.80Q  1.7  1
  2 Fields, Don              M40 Unattached               11.23Q  1.0  2
  3 Berry, Kettrell          M42 Speedwest Tr             11.23Q  1.7  1
  4 Marshall, William        M41 Synergy Trac             11.53Q  1.0  2
  5 Strong, Frank            M43 Unattached               11.38q  1.7  1
  6 Shute, Dr. Marcus        M42 Atlanta Trac             11.70q  1.0  2
  7 Jones, David             M40 Southwest Sp             11.78q  1.7  1
  8 Merriweather, Eric       M41 Unattached               11.90q  1.0  2
  9 Sims, Alan               M41 Houston Elit             12.26   1.7  1
 10 Blake, Aaron             M44 Flying Aj's              12.30   1.7  1
 11 Burke, Michael           M42 Delaware Dia             12.56   1.0  2
 12 Hatano, Alan             M44 Brooks - Fle             12.94   1.0  2

Event 503  M40 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Thigpen, Aaron           M40 Unattached               10.73   2.4
  2 Berry, Kettrell          M42 Speedwest Tr             11.04   2.4
  3 Fields, Don              M40 Unattached               11.26   2.4
  4 Strong, Frank            M43 Unattached               11.46   2.4
  5 Marshall, William        M41 Synergy Trac             11.57   2.4
  6 Shute, Dr. Marcus        M42 Atlanta Trac             11.95   2.4
  7 Merriweather, Eric       M41 Unattached               12.09   2.4
  8 Sims, Alan               M41 Houston Elit             12.17   2.4

Event 504  M45 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Barnwell, Val            M47 Unattached               11.52Q  4.7  1
  2 Krulee, Marty            M48 Unattached               11.56Q  2.6  3
  3 Chinn, James             M46 Speedwest Tr             11.70Q  3.4  2
  4 Smith, J.                M46 Brooks - Fle             11.95Q  3.4  2
  5 Disalvo, Tony            M45 Unattached               12.01Q  4.7  1
  6 Dixon, Eric              M45 So. Calif. S             12.02Q  2.6  3
  7 Pasos, Mark              M45 West Valley              12.13q  3.4  2
  8 Oyape, Phillip           M45 Hawaii Maste             12.58q  2.6  3
  9 DiMassa, David           M46 Unattached               12.60   3.4  2
 10 Kennell, Patrick         M45 Unattached               12.74   4.7  1
 11 Waller, Michael          M47 Unattached               12.92   4.7  1
 11 Chin, Richard            M46 Hawaii Maste             12.92   4.7  1
 13 Copeland, Scott          M46 Barron Park              12.97   2.6  3
 14 Simons, Ken              M46 Highlanders              13.23   2.6  3
 15 Lim, Thomas              M49 Hawaii Maste             13.45   3.4  2
 16 Finley, Lawrence         M47 Unattached               13.47   3.4  2
 17 Johnson, Rodney          M46 So. Calif. S             13.65   4.7  1
 18 Simmons, Michael         M49 Unattached               13.68   2.6  3

Event 504  M45 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Krulee, Marty            M48 Unattached               11.44   1.5
  2 Barnwell, Val            M47 Unattached               11.61   1.5
  3 Dixon, Eric              M45 So. Calif. S             11.87   1.5
  4 Smith, J.                M46 Brooks - Fle             11.96   1.5
  5 Chinn, James             M46 Speedwest Tr             11.97   1.5
  6 Disalvo, Tony            M45 Unattached               12.25   1.5
  7 Oyape, Phillip           M45 Hawaii Maste             12.75   1.5

Event 505  M50 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Peyton, Oscar            M52 Unattached               11.47Q  2.9  1
  2 Collins, Bill            M54 Houston Elit             11.64Q  2.5  2
  3 Williams, Randy          M51 Unattached               11.70Q  2.9  1
  4 Pizza, Greg              M51 Speedwest Tr             12.30Q  2.5  2
  5 Bowen, Robert            M53 Unattached               11.96q  2.9  1
  6 Hastings, Mark           M50 Houston Elit             12.34q  2.5  2
  7 Duhe, Reginald           M50 Unattached               12.82q  2.5  2
  8 Arend, Gary              M54 Philadelphia             13.10q  2.9  1
  9 Stone, Kenneth           M51 Unattached               13.27   2.5  2
 10 *Burge, Conrad           M54 Australia                13.47   2.5  2
 11 Cramer, Johannes         M50 Unattached               14.53   2.9  1
 12 Washington, Hulan        M53 Brooks - Fle             14.63   2.9  1
 13 Glickman, Jim            M51 Brooks - Fle             14.99   2.9  1
 14 Alporque, Davie          M54 Unattached               15.35   2.5  2
 15 Chang, Williamson        M54 Hawaii Maste             15.61   2.9  1

Event 505  M50 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Collins, Bill            M54 Houston Elit             11.50   1.2
  2 Peyton, Oscar            M52 Unattached               11.60   1.2
  3 Bowen, Robert            M53 Unattached               11.97   1.2
  4 Pizza, Greg              M51 Speedwest Tr             12.46   1.2
  5 Hastings, Mark           M50 Houston Elit             12.49   1.2
  6 Duhe, Reginald           M50 Unattached               13.01   1.2
  7 Arend, Gary              M54 Philadelphia             13.40   1.2
 -- Williams, Randy          M51 Unattached                 DNF   1.2

Event 506  M55 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Allie, Charles           M57 Unattached               12.19Q  2.6  2
  2 Tharpe, Bill             M56 Unattached               12.50Q  3.2  1
  3 Yeck, Raymond            M57 Unattached               12.76Q  2.6  2
  4 Imrie, Donn              M55 Unattached               13.02Q  3.2  1
  5 Jacobson, Vance          M57 Brooks - Fle             13.08q  3.2  1
  6 Craig, Jack              M56 Unattached               13.34q  2.6  2
  7 Lettieri, Lawrence       M57 Unattached               13.77q  3.2  1
  8 Ng, Allen                M57 Hawaii Maste             13.90q  3.2  1
 -- Spencer, Douglas         M58 Unattached                 DNF   2.6  2

Event 506  M55 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Allie, Charles           M57 Unattached               12.19   0.7
  2 Tharpe, Bill             M56 Unattached               12.59   0.7
  2 Imrie, Donn              M55 Unattached               12.59   0.7
  4 Yeck, Raymond            M57 Unattached               12.86   0.7
  5 Jacobson, Vance          M57 Brooks - Fle             13.16   0.7
  6 Ng, Allen                M57 Hawaii Maste             13.75   0.7

Event 507  M60 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Robbins, Stephen         M62 Unattached               12.68Q  3.2  1
  2 Neidig, Donald           M60 Unattached               12.78Q  3.2  2
  3 Fields, Melvin           M60 Glenarden Tr             12.85Q  3.2  2
  4 Ching, Sai               M63 Hawaii Maste             12.97Q  3.2  1
  5 Ritte, Walter            M60 Hawaii Maste             13.39q  3.2  1
  6 Jones, Edward            M60 Unattached               13.82q  3.2  2
  7 Armstrong, Larry         M63 Unattached               14.55q  3.2  1
  8 Karbens, John(Jack)      M63 Hawaii Maste             14.63q  3.2  2
  9 Gilbert, Paul            M62 Unattached               15.14   3.2  1

Event 507  M60 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Neidig, Donald           M60 Unattached               12.48   3.2
  2 Robbins, Stephen         M62 Unattached               12.48   3.2
  3 Fields, Melvin           M60 Glenarden Tr             12.92   3.2
  4 Ching, Sai               M63 Hawaii Maste             12.93   3.2
  5 Ritte, Walter            M60 Hawaii Maste             13.59   3.2
  6 Jones, Edward            M60 Unattached               13.68   3.2
  7 Armstrong, Larry         M63 Unattached               14.73   3.2

Event 508  M65 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Williams, Albert         M65 Potomac Vall             12.86Q  0.5  1
  2 Lida, Robert             M68 Unattached               13.05Q  2.1  2
  3 Smith, Doug              M66 So. Calif. S             12.87Q  0.5  1
  4 Denson, Charles          M65 Unattached               13.07Q  2.1  2
  5 Paddie, James            M66 Unattached               13.17q  2.1  2
  6 Dennis, Kenneth          M68 Unattached               13.42q  0.5  1
  7 Harrison, Marion         M66 Unattached               13.43q  0.5  1
  8 Colbert, Larry           M68 Glenarden Tr             13.76q  0.5  1
  9 Camp, Dick               M68 Unattached               13.80   2.1  2
 10 Bartholomew, Charles     M65 Unattached               13.86   2.1  2
 11 Sawyer, Dale             M67 Portland Mas             16.43   2.1  2

Event 508  M65 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Smith, Doug              M66 So. Calif. S             12.82   2.1
  2 Williams, Albert         M65 Potomac Vall             12.87   2.1
  3 Lida, Robert             M68 Unattached               13.10   2.1
  4 Paddie, James            M66 Unattached               13.12   2.1
  5 Denson, Charles          M65 Unattached               13.19   2.1
  6 Harrison, Marion         M66 Unattached               13.46   2.1
  7 Camp, Dick               M68 Unattached               13.96   2.1

Event 509  M70 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Richards, Dick           M71 Unattached               13.81   1.0
  2 Williams, Lloyd          M71 Unattached               14.25   1.0
  3 Williams, Paul           M70 Over The Hil             14.74   1.0
  4 Wright, William          M71 Unattached               15.17   1.0
  5 Cauldwell, John          M73 Unattached               16.59   1.0
  6 Kishi, Francis           M74 So. Calif. S             17.03   1.0
  7 Jankovich, William       M71 Unattached               18.11   1.0
  8 Walsh, Gene              M71 So Cal Track             27.01   1.0

Event 510  M75 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Stookey, James           M75 Potomac Vall             14.21   3.7
  2 Brown, Harry             M75 Midwest Mast             14.57   3.7
  3 Cheek, Don               M75 Unattached               14.81   3.7
  4 Melville, Bill           M78 Midwest Mast             15.04   3.7
  5 Bambrook, Paul           M76 Unattached               15.80   3.7
  6 Brown, Pat               M75 Hawaii Maste             17.10   3.7
  7 Scott, Wilford           M78 Unattached               20.02   3.7

Event 511  M80 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Larsen, Melvin           M81 Unattached               15.00   1.6
  2 Wilson, Charles          M81 Unattached               16.04   1.6
  3 Kennell, Tom             M84 Florida Athl             17.87   1.6
  4 Bower, Raymond           M81 Western Penn             18.48   1.6
  5 Power-Waters, Brian      M82 Unattached               23.45   1.6
  6 Davidson, Robert         M82 Unattached               28.83   1.6

Event 512  M85 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Means, John              M85 Over The Hil             17.23  -1.6
  2 Tompkins, Frederic       M88 Unattached               20.40  -1.6

Event 512  M90 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Trahan, Clarence         M90 Unattached               20.56  -1.6

Event 521  M30 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Snaer, Demitrius         M30 Brooks - Fle             22.11   4.3
  2 Culpepper, Jeff          M32 Houston Elit             22.13   4.3
  3 Pettes, Alfy             M30 So Cal Track             22.16   4.3
  4 Pittman, Lyndell         M33 Synergy Trac             23.32   4.3
  5 Nesifort, Lee            M33 Unattached               24.59   4.3
  6 Jackson, Corwin          M34 Unattached               24.85   4.3

Event 522  M35 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Clark, Ron               M35 Unattached               22.45Q  2.9  1
  2 Anderson, Art            M39 Unattached               23.70Q -1.6  2
  3 Maye, Sean               M36 Unattached               22.85Q  2.9  1
  4 Thomas, Robert           M38 Indiana Inva             23.77Q -1.6  2
  5 Lacey, Harold            M36 Southwest Sp             23.29q  2.9  1
  6 Gardner, Larry           M36 Unattached               23.39q  2.9  1
  7 Aurelien, Clinton        M39 Synergy Trac             24.31q -1.6  2
  8 Green, Chuck             M38 Houston Elit             24.43q  2.9  1
  9 Burks, Anthony           M37 Atlanta Trac             24.72   2.9  1
 10 Villegas, Gwynn          M36 Unattached               26.01  -1.6  2

Event 522  M35 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Clark, Ron               M35 Unattached               21.90   1.8
  2 Thomas, Robert           M38 Indiana Inva             22.69   1.8
  3 Lacey, Harold            M36 Southwest Sp             23.28   1.8
  4 Anderson, Art            M39 Unattached               23.58   1.8
  5 Gardner, Larry           M36 Unattached               23.93   1.8
  6 Green, Chuck             M38 Houston Elit             24.07   1.8
  7 Aurelien, Clinton        M39 Synergy Trac             24.28   1.8

Event 523  M40 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Berry, Kettrell          M42 Speedwest Tr             22.63Q  3.3  2
  2 Thigpen, Aaron           M40 Unattached               22.66Q  2.5  1
  3 Muhammad, Courtney       M42 Quantum TC               23.16Q  3.3  2
  4 Strong, Frank            M43 Unattached               23.98Q  2.5  1
  5 Marshall, William        M41 Synergy Trac             23.72q  3.3  2
  6 *Lindsay, Howard         M41 Synergy Trac             23.93q  3.3  2
  7 Moody, Corey             M44 Saca Track C             24.07q  2.5  1
  8 Shute, Dr. Marcus        M42 Atlanta Trac             24.47q  3.3  2
  9 Johnson, Spencer         M42 Unattached               24.83   2.5  1
 10 Blake, Aaron             M44 Flying Aj's              25.98   3.3  2
 11 Ota, Duke                M42 Hawaii Maste             26.28   2.5  1

Event 523  M40 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Berry, Kettrell          M42 Speedwest Tr             22.51   0.3
  2 Thigpen, Aaron           M40 Unattached               22.97   0.3
  3 Muhammad, Courtney       M42 Quantum TC               23.57   0.3
  4 Marshall, William        M41 Synergy Trac             23.93   0.3
  5 *Lindsay, Howard         M41 Synergy Trac             24.06   0.3
  6 Shute, Dr. Marcus        M42 Atlanta Trac             24.22   0.3
  7 Strong, Frank            M43 Unattached               24.31   0.3
  8 Moody, Corey             M44 Saca Track C             25.07   0.3

Event 524  M45 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Chinn, James             M46 Speedwest Tr             23.80Q  1.2  1
  2 James, Bennie            M48 Genesee Vall             23.88Q  1.3  2
  3 Barnwell, Val            M47 Unattached               24.09Q -1.9  3
  4 Smith, J.                M46 Brooks - Fle             24.24Q  1.3  2
  5 Dixon, Eric              M45 So. Calif. S             24.30Q  1.2  1
  6 Disalvo, Tony            M45 Unattached               25.05Q -1.9  3
  7 Krulee, Marty            M48 Unattached               24.29q  1.3  2
  8 Pasos, Mark              M45 West Valley              24.91q  1.2  1
  9 DiMassa, David           M46 Unattached               25.58   1.2  1
 10 Oyape, Phillip           M45 Hawaii Maste             26.00   1.2  1
 11 Chin, Richard            M46 Hawaii Maste             26.51  -1.9  3
 12 Kennell, Patrick         M45 Unattached               26.52   1.3  2
 13 Copeland, Scott          M46 Barron Park              26.62   1.3  2
 14 Carter, Calvin           M48 Brooks - Fle             26.72  -1.9  3
 15 Schwieterman, Joe        M46 Unattached               27.25   1.3  2
 16 Johnson, Rodney          M46 So. Calif. S             27.50   1.3  2
 17 Finley, Lawrence         M47 Unattached               28.01  -1.9  3
 18 Simmons, Michael         M49 Unattached               28.48  -1.9  3
 19 White, Richard           M45 Unattached               42.54  -1.9  3

Event 524  M45 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Barnwell, Val            M47 Unattached               24.11   1.8
  2 Smith, J.                M46 Brooks - Fle             24.22   1.8
  3 Chinn, James             M46 Speedwest Tr             24.34   1.8
  4 Dixon, Eric              M45 So. Calif. S             24.55   1.8
  5 Pasos, Mark              M45 West Valley              25.16   1.8
  6 Disalvo, Tony            M45 Unattached               25.28   1.8
  7 DiMassa, David           M46 Unattached               25.63   1.8
 -- Krulee, Marty            M48 Unattached                 DNF   1.8

Event 525  M50 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Collins, Bill            M54 Houston Elit             24.25Q  1.1  2
  2 Peyton, Oscar            M52 Unattached               24.61Q  1.3  1
  3 Bowen, Robert            M53 Unattached               24.68Q  1.3  1
  4 Duncanson, Rob           M50 Unattached               25.33Q  1.1  2
  5 Pizza, Greg              M51 Speedwest Tr             25.62q  1.3  1
  6 Haywood, George          M52 Houston Elit             25.63q  1.1  2
  7 Evans, Hubert            M51 Brooks - Fle             25.65q  1.1  2
  8 Hastings, Mark           M50 Houston Elit             25.73q  1.1  2
  9 Blair, Billy             M51 Hawaii Maste             26.40   1.3  1
 10 Moody, Raymont           M53 Unattached               27.37   1.1  2
 11 Diaz, Edward             M51 Unattached               29.57   1.3  1
 12 Glickman, Jim            M51 Brooks - Fle             31.62   1.3  1
 13 Chang, Williamson        M54 Hawaii Maste             34.36   1.3  1

Event 525  M50 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Collins, Bill            M54 Houston Elit             23.36   0.4
  2 Peyton, Oscar            M52 Unattached               23.59   0.4
  3 Bowen, Robert            M53 Unattached               24.37   0.4
  4 Hastings, Mark           M50 Houston Elit             25.53   0.4
  5 Haywood, George          M52 Houston Elit             25.55   0.4
  6 Duncanson, Rob           M50 Unattached               25.57   0.4
  7 Pizza, Greg              M51 Speedwest Tr             25.57   0.4
 -- Evans, Hubert            M51 Brooks - Fle               DNF   0.4

Event 526  M55 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Allie, Charles           M57 Unattached               24.55   3.0
  2 Tharpe, Bill             M56 Unattached               25.80   3.0
  3 Yeck, Raymond            M57 Unattached               26.35   3.0
  4 *Sims, Geoff             M57 Australia                27.00   3.0
  5 Jacobson, Vance          M57 Brooks - Fle             27.13   3.0
  6 Ng, Allen                M57 Hawaii Maste             29.96   3.0

Event 527  M60 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Neidig, Donald           M60 Unattached               26.59Q -0.3  1
  2 Barnum, Larry            M61 Unattached               27.20Q  2.3  2
  3 Fields, Melvin           M60 Glenarden Tr             26.71Q -0.3  1
  4 Robbins, Stephen         M62 Unattached               27.63Q  2.3  2
  5 Ching, Sai               M63 Hawaii Maste             27.42q -0.3  1
  6 Ritte, Walter            M60 Hawaii Maste             28.31q  2.3  2
  7 Duffy, Dennis            M62 So Cal Track             28.82q -0.3  1
  8 Karbens, John(Jack)      M63 Hawaii Maste             31.03q  2.3  2
  9 Gilbert, Paul            M62 Unattached               31.63   2.3  2
 10 Pittman, Andy            M60 Dallas Maste             32.52  -0.3  1

Event 527  M60 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Neidig, Donald           M60 Unattached               25.56  -1.2
  2 Robbins, Stephen         M62 Unattached               25.66  -1.2
  3 Ching, Sai               M63 Hawaii Maste             26.85  -1.2
  4 Fields, Melvin           M60 Glenarden Tr             27.19  -1.2
  5 Duffy, Dennis            M62 So Cal Track             27.81  -1.2
  6 Ritte, Walter            M60 Hawaii Maste             28.25  -1.2
  7 Karbens, John(Jack)      M63 Hawaii Maste             31.13  -1.2

Event 528  M65 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Lida, Robert             M68 Unattached               26.56Q  2.7  2
  2 Smith, Doug              M66 So. Calif. S             27.88Q -1.5  1
  3 Williams, Albert         M65 Potomac Vall             27.02Q  2.7  2
  4 Harrison, Marion         M66 Unattached               28.26Q -1.5  1
  5 Denson, Charles          M65 Unattached               27.52q  2.7  2
  6 Colbert, Larry           M68 Glenarden Tr             28.23q  2.7  2
  7 Stewart, Mack            M67 Houston Harr             28.60q -1.5  1
  8 Camp, Dick               M68 Unattached               29.42q -1.5  1
  9 Bartholomew, Charles     M65 Unattached               29.76   2.7  2
 10 Sawyer, Dale             M67 Portland Mas             34.54  -1.5  1

Event 528  M65 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 Lida, Robert             M68 Unattached               26.92  -2.3
  2 Smith, Doug              M66 So. Calif. S             27.15  -2.3
  3 Williams, Albert         M65 Potomac Vall             27.45  -2.3
  4 Denson, Charles          M65 Unattached               27.47  -2.3
  5 Harrison, Marion         M66 Unattached               28.47  -2.3
  6 Camp, Dick               M68 Unattached               29.33  -2.3
  7 Bartholomew, Charles     M65 Unattached               30.11  -2.3
  8 Stewart, Mack            M67 Houston Harr             31.12  -2.3

Event 529  M70 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Williams, Lloyd          M71 Unattached               29.80  -0.3
  2 Ware, James              M70 Unattached               30.98  -0.3
  3 Wright, William          M71 Unattached               31.94  -0.3
  4 Williams, Paul           M70 Over The Hil             33.56  -0.3
  5 Berry, Edwin             M70 Unattached               38.51  -0.3
  6 Kishi, Francis           M74 So. Calif. S             38.74  -0.3
  7 Cauldwell, John          M73 Unattached               45.03  -0.3

Event 530  M75 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Cheek, Don               M75 Unattached               31.35   1.6
  2 Melville, Bill           M78 Midwest Mast             32.52   1.6
  3 Brown, Rodney            M78 Unattached               33.76   1.6
  4 Scott, Wilford           M78 Unattached               34.99   1.6

Event 531  M80 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Larsen, Melvin           M81 Unattached               32.81   2.8
  2 Bower, Raymond           M81 Western Penn             38.59   2.8
  3 Kennell, Tom             M84 Florida Athl             41.25   2.8
  4 Davidson, Robert         M82 Unattached             1:07.83   2.8

Event 532  M85 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Means, John              M85 Over The Hil             36.52   2.3
  2 Tompkins, Frederic       M88 Unattached               45.26   2.3

Event 532  M90 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Trahan, Clarence         M90 Unattached               48.19   2.3

Event 541  M30 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Pettes, Alfy             M30 So Cal Track             50.82
  2 Culpepper, Jeff          M32 Houston Elit             51.97
  3 *Bean, Tony              M32 Bermuda                  53.41
  4 Dean, William            M32 Unattached               53.83
  5 Lanier, Kyle             M32 Pike Creek V             53.92
  6 Nesifort, Lee            M33 Unattached               56.97

Event 542  M35 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Thomas, Robert           M38 Indiana Inva             48.69
  2 Gardner, Larry           M36 Unattached               50.53
  3 Nash, David              M37 Fibo Track C             51.32
  4 Maye, Sean               M36 Unattached               51.37
  5 Grant, Chris             M36 Southwest Sp             51.38
  6 Aurelien, Clinton        M39 Synergy Trac             55.83
  7 Green, Chuck             M38 Houston Elit             56.82
  8 Coleman, BaoKim          M38 Unattached             1:02.05

Event 543  M40 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Berry, Kettrell          M42 Speedwest Tr             52.25Q  1
  2 Muhammad, Courtney       M42 Quantum TC               52.59Q  2
  3 Jones, David             M40 Southwest Sp             52.52Q  1
  4 Moody, Corey             M44 Saca Track C             53.09Q  2
  5 Bynoe, David             M43 Shore Athlet             53.38q  1
  6 *Lindsay, Howard         M41 Synergy Trac             53.75q  1
  7 Shute, Dr. Marcus        M42 Atlanta Trac             54.21q  1
  8 Brown, Paul              M42 Southwest Sp             54.25q  2
  9 Watts, Jim               M43 Unattached               55.32   2
 10 DeLoache, William        M42 Unattached               55.40   1
 11 Coushay, Brian           M41 Portland Mas             55.44   1
 12 Herscu, Robert           M41 Unattached               56.96   2
 13 Ota, Duke                M42 Hawaii Maste             58.33   1
 14 Hatano, Alan             M44 Brooks - Fle           1:01.12   2

Event 543  M40 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Berry, Kettrell          M42 Speedwest Tr             51.49
  2 Jones, David             M40 Southwest Sp             52.21
  3 Muhammad, Courtney       M42 Quantum TC               52.24
  4 Moody, Corey             M44 Saca Track C             52.79
  5 Bynoe, David             M43 Shore Athlet             53.51
  6 *Lindsay, Howard         M41 Synergy Trac             53.85
  7 Brown, Paul              M42 Southwest Sp             54.03
  8 Shute, Dr. Marcus        M42 Atlanta Trac             55.37

Event 544  M45 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Chinn, James             M46 Speedwest Tr             54.06Q  2
  2 James, Bennie            M48 Genesee Vall             54.11Q  3
  3 Gatling, Darnell         M45 Unattached               54.61Q  1
  4 Smith, J.                M46 Brooks - Fle             55.10Q  3
  5 Pasos, Mark              M45 West Valley              56.18Q  2
  6 DiMassa, David           M46 Unattached               56.33Q  1
  7 Stanley, Robert          M45 Unattached               56.38q  1
  8 Lucas, David             M46 So Cal Track             56.39q  3
  9 Connell, Steven          M46 Unattached               57.67   2
 10 Kennell, Patrick         M45 Unattached               59.33   1
 11 Carter, Calvin           M48 Brooks - Fle             59.69   2
 12 Chin, Richard            M46 Hawaii Maste             59.70   3
 13 McFarlane, James         M49 Unattached             1:00.06   3
 14 Simons, Ken              M46 Highlanders            1:00.29   1
 15 Johnson, Rodney          M46 So. Calif. S           1:01.96   2
 16 White, Richard           M45 Unattached             1:26.02   2
 -- Finley, Lawrence         M47 Unattached                  DQ   3

Event 544  M45 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 James, Bennie            M48 Genesee Vall             53.24
  2 Chinn, James             M46 Speedwest Tr             54.45
  3 Smith, J.                M46 Brooks - Fle             55.48
  4 Lucas, David             M46 So Cal Track             58.02
  5 DiMassa, David           M46 Unattached               58.24
  6 Pasos, Mark              M45 West Valley              58.73
 -- Gatling, Darnell         M45 Unattached                 DNF

Event 545  M50 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Gorden, Paul             M51 Unattached               57.50Q  2
  2 Collins, Bill            M54 Houston Elit             57.96Q  1
  3 Bowen, Robert            M53 Unattached               57.55Q  2
  4 Moody, Raymont           M53 Unattached             1:00.45Q  1
  5 Haywood, George          M52 Houston Elit             58.05q  2
  6 Evans, Hubert            M51 Brooks - Fle             59.26q  2
  7 Duhe, Reginald           M50 Unattached             1:00.44q  2
  8 Hawkins, Walter          M50 Unattached             1:02.51q  1
  9 Washington, Hulan        M53 Brooks - Fle           1:06.74   1
 10 Diaz, Edward             M51 Unattached             1:08.72   1
 11 Glickman, Jim            M51 Brooks - Fle           1:11.68   1
 -- Glaspy, Archie           M50 Unattached                 DNF   2

Event 545  M50 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Collins, Bill            M54 Houston Elit             53.96
  2 Bowen, Robert            M53 Unattached               55.68
  3 Haywood, George          M52 Houston Elit             56.65
  4 Gorden, Paul             M51 Unattached               57.19
  5 Moody, Raymont           M53 Unattached               59.21
  6 Duhe, Reginald           M50 Unattached             1:00.55
  7 Hawkins, Walter          M50 Unattached             1:01.38

Event 546  M55 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Allie, Charles           M57 Unattached               55.64
  2 Blake, Carroll           M55 Unattached               58.35
  3 *Sims, Geoff             M57 Australia              1:01.93
  4 Yeck, Raymond            M57 Unattached             1:03.90
  5 *Waltermann, Stefan      M55 Carolinas Tr           1:05.33

Event 547  M60 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Barnum, Larry            M61 Unattached               58.85Q  2
  2 Neidig, Donald           M60 Unattached               59.66Q  1
  3 Tucker, Rich             M60 Bigfoot Trac             59.80Q  1
  4 Ching, Sai               M63 Hawaii Maste           1:00.24Q  2
  5 Fields, Melvin           M60 Glenarden Tr           1:00.58q  2
  6 Duffy, Dennis            M62 So Cal Track           1:01.48q  1
  7 Leslie, Will             M60 Club Northwe           1:09.23q  2
  8 Boughter, James          M61 Unattached             1:10.57q  1
  9 Pittman, Andy            M60 Dallas Maste           1:19.46   2
 -- Strouse, Frank           M64 Unattached                 DNF   2

Event 547  M60 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Neidig, Donald           M60 Unattached               58.47
  2 Barnum, Larry            M61 Unattached               59.24
  3 Fields, Melvin           M60 Glenarden Tr           1:00.08
  4 Tucker, Rich             M60 Bigfoot Trac           1:00.37
  5 Ching, Sai               M63 Hawaii Maste           1:01.20
  6 Duffy, Dennis            M62 So Cal Track           1:03.27
  7 Leslie, Will             M60 Club Northwe           1:09.76
  8 Boughter, James          M61 Unattached             1:11.20

Event 548  M65 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lida, Robert             M68 Unattached             1:00.19
  2 Williams, Albert         M65 Potomac Vall           1:01.44
  3 Stewart, Mack            M67 Houston Harr           1:02.14
  4 Colbert, Larry           M68 Glenarden Tr           1:04.23
  5 McCormack, Dan           M66 Oregon Track           1:08.26
  6 McMillen, William        M65 West Valley            1:09.78
  7 Sawyer, Dale             M67 Portland Mas           1:19.48

Event 549  M70 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ware, James              M70 Unattached             1:11.10
  2 Williams, Lloyd          M71 Unattached             1:12.51
  3 Berry, Edwin             M70 Unattached             1:21.89
  4 Leis, Donold             M73 Unattached             1:29.14
  5 Jankovich, William       M71 Unattached             1:31.57

Event 550  M75 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Cheek, Don               M75 Unattached             1:10.11
  2 Brown, Harry             M75 Midwest Mast           1:15.82
  3 Brown, Rodney            M78 Unattached             1:17.25

Event 551  M80 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Englert, Roy             M82 Potomac Vall           1:40.40
  2 McManus, John            M82 Unattached             1:54.56

Event 551  M85 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Tompkins, Frederic       M88 Unattached             1:51.69

Event 561  M30 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lanier, Kyle             M32 Pike Creek V           2:03.44
  2 Hardy, Bob               M34 Unattached             2:16.42
  3 Garvin, Geoffrey         M33 Unattached             2:19.71

Event 562  M35 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Nash, David              M37 Fibo Track C           1:54.93
  2 VanCleve, Robert         M38 Fibo Track C           2:05.30
  3 Hales, Greg              M39 Santa Cruz T           2:08.31
  4 Hickey, Dr. Brian        M37 Unattached             2:17.30
  5 Coleman, BaoKim          M38 Unattached             2:29.34

Event 563  M40 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Egle, Mike               M43 Unattached             2:02.65
  2 Bynoe, David             M43 Shore Athlet           2:03.35
  3 Watts, Jim               M43 Unattached             2:04.15
  4 Londos, Dale             M41 Oregon Track           2:04.51
  5 Kastor, Vaughan          M40 Unattached             2:06.77
  6 Bouthillier, Norman      M40 Whirlaway Ra           2:08.82
  7 Leon, V. Ted             M43 Unattached             2:15.12
  8 Miller, Nils             M41 Unattached             2:37.35

Event 564  M45 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Paulk, Kevin             M45 Bowerman Ath           2:04.35
  2 Carver, Mark             M45 Nashville St           2:08.78
  3 Lucas, David             M46 So Cal Track           2:11.33
  4 Otte, Kevin              M45 Unattached             2:12.88
  5 *Boltje, Robert          M45 Santa Cruz T           2:13.88
  6 Cleary, Mark             M46 So Cal Track           2:14.54
  7 McFarlane, James         M49 Unattached             2:18.89
  8 Picini, Joseph           M47 Unattached             2:22.41
  9 *Kadatsky, Sergei        M46 Ukraine                2:25.54
 10 Peterson, Thomas         M46 Unattached             2:44.81
 11 White, Richard           M45 Unattached             3:08.84

Event 565  M50 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims
================================================================
Preliminaries
  1 Patton, Russell          M50 Unattached             2:09.98Q
  2 Prather, Bob             M50 Unattached             2:12.40Q
  3 Robinson, James          M51 Genesee Vall           2:11.71Q
  4 Chantry, Stephen         M50 Unattached             2:14.19Q
  5 Scott, Basil             M50 Hawaii Maste           2:12.75q
  6 Shapiro, Gary            M54 Cal Coast Tr           2:17.51q
  7 Garcia, Robert           M50 Unattached             2:18.82q
  8 Jones, Jim               M53 Portland Mas           2:20.19q
  9 Tjogas, Paul             M52 Unattached             2:21.75
 10 Rowland, Stan            M52 Forward Moti           2:22.01
 11 Green, Duane             M54 Carolinas Tr           2:27.35
 12 Moody, Raymont           M53 Unattached             2:28.69
 13 Hawkins, Walter          M50 Unattached             2:29.37
 14 Baker, Anthony           M52 Central Park           2:45.67

Event 565  M50 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Robinson, James          M51 Genesee Vall           2:06.12
  2 Prather, Bob             M50 Unattached             2:08.76
  3 Chantry, Stephen         M50 Unattached             2:09.62
  4 Patton, Russell          M50 Unattached             2:10.49
  5 Scott, Basil             M50 Hawaii Maste           2:13.43
  6 Shapiro, Gary            M54 Cal Coast Tr           2:16.20
  7 Garcia, Robert           M50 Unattached             2:18.43
  8 Jones, Jim               M53 Portland Mas           2:18.84

Event 566  M55 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Blake, Carroll           M55 Unattached             2:17.37
  2 Mathes, Stan             M59 Unattached             2:17.83
  3 Cash, Grady              M57 Nashville St           2:20.79
  4 *Sims, Geoff             M57 Australia              2:22.10
  5 Hall, Gary               M58 Unattached             2:24.98
  6 *Payne, Tim              M55 Canada                 2:29.08
 -- Weiner, Robert           M58 Potomac Vall               DNF

Event 567  M60 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Tucker, Rich             M60 Bigfoot Trac           2:19.69
  2 Barnum, Larry            M61 Unattached             2:19.85
  3 Galazin, John            M62 Unattached             2:22.04
  4 Duffy, Dennis            M62 So Cal Track           2:27.51
  5 Talib, Salih             M60 Central Park           2:34.27
  6 Boughter, James          M61 Unattached             2:35.13
  7 Alarid, Daniel           M62 River City R           2:53.32
  8 Karbens, John(Jack)      M63 Hawaii Maste           2:58.90

Event 568  M65 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Howard, Sid              M66 Central Park           2:25.29
  2 Stewart, Mack            M67 Houston Harr           2:26.29
  3 McCormack, Dan           M66 Oregon Track           2:34.39
  4 McMillen, William        M65 West Valley            2:39.42

Event 569  M70 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 *Cook, Barry             M70 Australia              2:52.89
  2 Mathes, George           M70 Unattached             2:53.18
  3 *Johnson, Ronald         M73 New Zealand            3:01.32
  4 Berry, Edwin             M70 Unattached             3:11.87
  5 Smith, Alan              M74 Unattached             3:51.94

Event 570  M75 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Selby, Jim               M77 Unattached             3:05.20
  2 Holmes, Bob              M76 Unattached             3:34.40

Event 570  M80 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Englert, Roy             M82 Potomac Vall           3:45.30
  2 McManus, John            M82 Unattached             4:38.14

Event 570  M85 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Tompkins, Frederic       M88 Unattached             4:48.88

Event 570  M90 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Levine, Frank            M91 Unattached             5:36.21

Event 581  M30 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lanier, Kyle             M32 Pike Creek V           4:14.47
  2 Hardy, Bob               M34 Unattached             4:39.44

Event 581  M35 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Nash, David              M37 Fibo Track C           4:06.56
  2 Bogdanowicz, Matt        M36 Pacific Stri           4:14.79
  3 Yorges, Christopher      M39 Fibo Track C           4:16.13
  4 VanCleve, Robert         M38 Fibo Track C           4:19.52
  5 Miskimens, David         M39 Hard Core Ru           4:26.29
  6 Hales, Greg              M39 Santa Cruz T           4:37.40

Event 583  M40 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Egle, Mike               M43 Unattached             4:14.97
  2 Londos, Dale             M41 Oregon Track           4:18.40
  3 Bouthillier, Norman      M40 Whirlaway Ra           4:34.15
  4 Leon, V. Ted             M43 Unattached             4:51.07
  5 Poulos, Ted              M43 Potomac Vall           5:42.48

Event 584  M45 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Paulk, Kevin             M45 Bowerman Ath           4:12.07
  2 Coats, Chuck             M45 Bowerman Ath           4:15.11
  3 Nash, Timothy            M45 Santa Cruz T           4:29.14
  4 Carver, Mark             M45 Nashville St           4:30.74
  5 Cleary, Mark             M46 So Cal Track           4:37.24
  6 Kollars, Steven          M46 Brooks - Fle           4:37.98
  7 Decollibus, Angelo       M48 Team Runners           4:39.06
  8 Houar, Michael           M49 Brooks - Fle           4:49.58
  9 McFarlane, James         M49 Unattached             4:58.38
 10 *Kadatsky, Sergei        M46 Ukraine                5:07.63
 -- Lucas, David             M46 So Cal Track               DNF

Event 585  M50 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Robinson, James          M51 Genesee Vall           4:33.44
  2 Chantry, Stephen         M50 Unattached             4:34.15
  3 Prather, Bob             M50 Unattached             4:36.25
  4 Scott, Basil             M50 Hawaii Maste           4:40.01
  5 Garcia, Robert           M50 Unattached             4:44.50
  6 Qualls, Robert           M53 Brooks - Fle           5:01.87
  7 Tjogas, Paul             M52 Unattached             5:05.39
  8 Brusher, William         M53 Pacific Stri           5:11.49

Event 586  M55 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mathes, Stan             M59 Unattached             4:53.27
  2 *Payne, Tim              M55 Canada                 4:56.93
  3 Hall, Gary               M58 Unattached             5:00.96
  4 Rodriguez, Alex          M56 Hawaii Maste           5:09.94
  5 Shirley, Graeme          M59 Unattached             5:42.63
  6 Weiner, Robert           M58 Potomac Vall           6:31.57

Event 587  M60 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Boughter, James          M61 Unattached             5:14.86
  2 Hamlyn, Maxwell          M64 Carolina God           5:16.47
  3 Brenneck, Steven         M64 Unattached             5:42.12
  4 Alarid, Daniel           M62 River City R           5:46.13

Event 588  M65 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Howard, Sid              M66 Central Park           5:17.59
  2 McCormack, Dan           M66 Oregon Track           5:23.98
  3 LeVasseur, Jerry         M67 Moose Milers           6:17.26

Event 588  M70 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mathes, George           M70 Unattached             5:47.77
  2 *Cook, Barry             M70 Australia              5:48.79
  3 Berry, Edwin             M70 Unattached             6:37.96

Event 590  M75 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Fortune, William         M77 Unattached             7:02.12
  2 Holmes, Bob              M76 Unattached             7:25.93

Event 590  M80 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Englert, Roy             M82 Potomac Vall           8:33.26
  2 McManus, John            M82 Unattached             9:23.08

Event 590  M85 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Tompkins, Frederic       M88 Unattached            10:26.79

Event 590  M90 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Levine, Frank            M91 Unattached            10:26.74

Event 601  M30 5000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lanier, Kareem           M32 Pike Creek V          16:33.38
  2 Hardy, Bob               M34 Unattached            18:19.28

Event 601  M35 5000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Goodall, Aaron           M35 Unattached            17:07.10
  2 Bell, Drew               M39 Unattached            17:46.92
  3 Yorges, Christopher      M39 Fibo Track C          18:26.67

Event 601  M40 5000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Pope, Brian              M42 So Cal Track          15:47.83
  2 Egle, Mike               M43 Unattached            16:30.89
  3 Bouthillier, Norman      M40 Whirlaway Ra          17:04.59
  4 Poulos, Ted              M43 Potomac Vall          17:24.06
  5 Cotti, Ted               M43 So Cal Track          17:33.91
  6 Umphress, Val            M41 Mililani Tra          18:33.61
  7 Gonzalez, Sergio         M43 Unattached            19:03.53
  8 Gregory, Peter           M43 Unattached            23:32.18

Event 602  M45 5000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Coats, Chuck             M45 Bowerman Ath          16:11.57
  2 Cauller, Gregory         M45 Unattached            16:32.94
  3 Allen, Mac               M48 Unattached            17:15.83
  4 Nelson, Brian            M48 Unattached            17:18.17
  5 Decollibus, Angelo       M48 Team Runners          17:49.53
  6 Houar, Michael           M49 Brooks - Fle          18:03.43
  7 Kollars, Steven          M46 Brooks - Fle          18:10.13
  8 Peterson, Thomas         M46 Unattached            22:57.27

Event 605  M50 5000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Prather, Bob             M50 Unattached            17:02.88
  2 Horner, Gregg            M51 Unattached            17:16.04
  3 Chantry, Stephen         M50 Unattached            17:30.03
  4 Garcia, Robert           M50 Unattached            17:47.02
  5 Lundblad, Mike           M52 Valley Isle           18:14.80
  6 Hoffsmith, Joel          M51 Unattached            18:39.76
  7 Sturgeon, Randell        M53 Brooks - Fle          19:29.61
  8 Brand, Paul              M50 Carolinas Tr          20:11.00
  9 Sasaki, Sterling         M50 Unattached            21:16.71
 -- Miyashiro, Stewart       M51 Unattached                 DNF

Event 605  M55 5000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 MacDonald, Duncan        M56 Unattached            18:10.61
  2 Rodriguez, Alex          M56 Hawaii Maste          19:24.92
  3 Prizer, Kent             M55 Unattached            20:18.82
  4 Hall, Gary               M58 Unattached            20:23.54
  5 Moeller, Richard         M58 Unattached            21:37.70
 -- Vaughn, Wayne            M59 Unattached                 DNF

Event 607  M60 5000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hamlyn, Maxwell          M64 Carolina God          19:51.89
  2 *Webb, Richard           M61 Pike Creek V          20:00.45
  3 Manago, Jon              M60 Unattached            20:36.05
  4 Brenneck, Steven         M64 Unattached            20:53.84
  5 Alarid, Daniel           M62 River City R          21:36.36

Event 607  M65 5000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Weddle, Thom             M66 Run N Fun             21:06.18
  2 Mohica, Ken              M67 Hawaii Maste          21:06.28
  3 Howard, Geoff            M67 Hawaii Maste          21:23.25
  4 Cordero, Joe             M67 Bohemia Trac          21:52.97
  5 *Kenny, Bill             M69 New Zealand           22:19.90
  6 LeVasseur, Jerry         M67 Moose Milers          22:21.46

Event 607  M70 5000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Iffrig, Bill             M71 Snohomish Tr          20:53.81
  2 Mathes, George           M70 Unattached            21:50.53
  3 Pratt, Donald            M72 Unattached            25:33.11
  4 Tuck, Carl               M71 Unattached            26:21.55

Event 607  M75 5000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Fortune, William         M77 Unattached            26:36.85

Event 607  M80 5000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 O'Neil, Jim              M80 Unattached            32:43.59

Event 607  M90 5000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Levine, Frank            M91 Unattached            40:15.50

Event 621  M30 10000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lanier, Kareem           M32 Pike Creek V          34:02.21

Event 621  M35 10000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bell, Drew               M39 Unattached            37:36.45
  2 Hickey, Dr. Brian        M37 Unattached            43:05.92

Event 621  M40 10000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Pope, Brian              M42 So Cal Track          32:50.00
  2 Bouthillier, Norman      M40 Whirlaway Ra          35:13.87
  3 Poulos, Ted              M43 Potomac Vall          36:36.52
  4 Cotti, Ted               M43 So Cal Track          39:53.68
  5 Gonzalez, Sergio         M43 Unattached            40:05.60

Event 621  M45 10000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Young, Craig             M49 Unattached            33:26.17
  2 Naranjo, Javier          M46 Unattached            34:46.60
  3 Allen, Mac               M48 Unattached            36:11.47
  4 Houar, Michael           M49 Brooks - Fle          37:48.85
  5 Harding, David           M45 Unattached            39:42.59
  6 Abrams, Scott            M49 Unattached            43:20.13
 -- Nelson, Brian            M48 Unattached                 DNF

Event 621  M50 10000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Horner, Gregg            M51 Unattached            36:21.88
  2 Qualls, Robert           M53 Brooks - Fle          40:24.37
  3 Sturgeon, Randell        M53 Brooks - Fle          41:48.80
  4 Manley, James            M53 Brooks - Fle          49:56.22
 -- Miyashiro, Stewart       M51 Unattached                 DNF

Event 627  M55 10000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Taylor, David            M55 Unattached            39:56.26
  2 Prizer, Kent             M55 Unattached            42:16.47

Event 627  M60 10000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 *Webb, Richard           M61 Pike Creek V          42:40.10
  2 Hamlyn, Maxwell          M64 Carolina God          43:24.26
  3 Manago, Jon              M60 Unattached            44:04.22
  4 Martin, Jeffrey          M64 Boulder Road          45:20.81

Event 627  M65 10000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Weddle, Thom             M66 Run N Fun             44:58.84
  2 Cordero, Joe             M67 Bohemia Trac          45:38.35
  3 Brawner, Wally           M66 Unattached            47:33.53
  4 Howard, Geoff            M67 Hawaii Maste          47:45.23
  5 *Kenny, Bill             M69 New Zealand           50:09.41
  6 LeVasseur, Jerry         M67 Moose Milers          53:20.81

Event 627  M70 10000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Iffrig, Bill             M71 Snohomish Tr          44:13.21
  2 Pratt, Donald            M72 Unattached            54:34.96

Event 642  M35 110 Meter Hurdles 39"
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Drummond, Don            M36 Southwest Sp             14.34   3.1
  2 Jett, Rod                M38 Brooks - Fle             14.52   3.1
  3 Smith, James             M39 Arizona Flam             15.85   3.1
  4 Watson, Johnny           M38 So Cal Track             16.23   3.1
  5 Wilcox, Rod              M39 Unattached               16.96   3.1
  6 Villegas, Gwynn          M36 Unattached               18.42   3.1

Event 643  M40 110 Meter Hurdles 39"
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 McCloud, Dexter          M44 Atlanta Trac             15.26   1.3
  2 Burke, Michael           M42 Delaware Dia             19.27   1.3

Event 644  M45 110 Meter Hurdles 39"
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Mcmahon, Timothy         M46 Shore Athlet             16.63   0.5
  2 Brower, Jeff             M46 Unattached               17.00   0.5
  3 Anton, Eugene            M47 So Cal Track             17.46   0.5
  4 Schwieterman, Joe        M46 Unattached               18.31   0.5
  5 McDaniels, Robert        M48 Unattached               19.10   0.5
  6 Davison, Jeff            M47 So Cal Track             20.15   0.5
  7 Stanley, Robert          M45 Unattached               23.12   0.5

Event 645  M50 100 Meter Hurdles 36"
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 McKinley, Brian          M52 Unattached               15.06Q  2.1  2
  2 Pannell, Michael         M51 Thermo Nucle             15.34Q  3.1  1
  3 Zahn, Robert             M51 Unattached               15.22Q  2.1  2
  4 Wilson, Thaddeus         M54 Unattached               15.45Q  3.1  1
  5 Jacquet-Acea, Russell    M52 Unattached               16.07q  2.1  2
  6 Broun, James             M53 Unattached               16.15q  3.1  1
  7 Costello, Vincent        M52 Hawaii Maste             16.33q  3.1  1
  8 *Burge, Conrad           M54 Australia                16.47q  3.1  1
  9 Angulo, Sergio           M53 Unattached               16.89   2.1  2
 10 Boehr, Douglas           M52 Unattached               18.34   3.1  1
 -- Kemp, Steve              M52 Unattached                  DQ   2.1  2

Event 645  M50 100 Meter Hurdles 36"
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1 McKinley, Brian          M52 Unattached               14.92   1.5
  2 Zahn, Robert             M51 Unattached               15.17   1.5
  3 Broun, James             M53 Unattached               15.50   1.5
  4 *Burge, Conrad           M54 Australia                16.05   1.5
  5 Jacquet-Acea, Russell    M52 Unattached               16.54   1.5
  6 Costello, Vincent        M52 Hawaii Maste             16.67   1.5
  7 Wilson, Thaddeus         M54 Unattached               18.08   1.5
 -- Pannell, Michael         M51 Thermo Nucle               DNF   1.5

Event 646  M55 100 Meter Hurdles 36"
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Craig, Jack              M56 Unattached               17.35   2.7
  2 Parker, Phil             M57 Atlanta Trac             25.90   2.7

Event 647  M60 100 Meter Hurdles 33"
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Johnston, Joe            M61 Florida Athl             16.68   0.7
  2 Milove, Michael          M60 Unattached               19.90   0.7
  3 Ewing, Johnston          M61 Unattached               20.40   0.7
 -- Baker, Robert            M60 Unattached                 DNF   0.7

Event 648  M65 100 Meter Hurdles 33"
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Pawlik, Emil             M66 Unattached               16.19   2.5
  2 Kline, Barry             M65 Unattached               20.92   2.5
  3 Mills, Bruce             M66 Midwest Mast             21.49   2.5

Event 649  M70 80 Meter Hurdles 30"
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Clark, William           M71 Unattached               13.71   1.6
  2 Spainhower, Doug         M70 Unattached               14.29   1.6
  3 Bonifield, Lowell        M72 Unattached               14.61   1.6
  4 Shipp, Phil              M70 Unattached               14.74   1.6
 -- Wright, William          M71 Unattached                 DNF   1.6

Event 650  M75 80 Meter Hurdles 30"
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Stookey, James           M75 Potomac Vall             14.37  -3.9

Event 651  M80 80 Meter Hurdles 27"
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Larsen, Melvin           M81 Unattached               16.22   1.3

Event 662  M35 400 Meter Hurdles 36"
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Grant, Chris             M36 Southwest Sp             54.67
  2 Drummond, Don            M36 Southwest Sp             54.75
  3 Smith, James             M39 Arizona Flam           1:00.80
  4 Watson, Johnny           M38 So Cal Track           1:04.33

Event 663  M40 400 Meter Hurdles 36"
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Monaghan, Drew           M40 Unattached             1:04.57
  2 McCloud, Dexter          M44 Atlanta Trac           1:06.48
  3 Sakuma, Steve            M42 Hawaii Maste           1:16.63

Event 664  M45 400 Meter Hurdles 36"
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Brower, Jeff             M46 Unattached             1:01.27
  2 Gatling, Darnell         M45 Unattached             1:03.57
  3 Mcmahon, Timothy         M46 Shore Athlet           1:04.75
  4 Russ, Jim                M48 Unattached             1:08.35
  5 Davison, Jeff            M47 So Cal Track           1:12.63

Event 665  M50 400 Meter Hurdles 33"
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Pannell, Michael         M51 Thermo Nucle           1:04.11Q  2
  2 Easley, Ricky            M51 So Cal Track           1:05.63Q  1
  3 McKinley, Brian          M52 Unattached             1:07.43Q  2
  4 Costello, Vincent        M52 Hawaii Maste           1:07.82Q  1
  5 Jacquet-Acea, Russell    M52 Unattached             1:08.33q  1
  6 Kemp, Steve              M52 Unattached             1:08.46q  2
  7 Angulo, Sergio           M53 Unattached             1:12.91q  1
  8 Boehr, Douglas           M52 Unattached             1:14.55q  2
  9 Baker, Anthony           M52 Central Park           1:22.73   2

Event 665  M50 400 Meter Hurdles 33"
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 McKinley, Brian          M52 Unattached             1:01.60
  2 Kemp, Steve              M52 Unattached             1:03.04
  3 Easley, Ricky            M51 So Cal Track           1:05.25
  4 Jacquet-Acea, Russell    M52 Unattached             1:05.84
  5 Costello, Vincent        M52 Hawaii Maste           1:10.46
  6 Boehr, Douglas           M52 Unattached             1:18.33
  7 Pannell, Michael         M51 Thermo Nucle           1:31.54

Event 666  M55 400 Meter Hurdles 33"
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mount, Lester            M59 Dallas Maste           1:10.99
  2 Phillips, Bill           M55 Unattached             1:16.99
  3 Schuster, Neal           M57 Unattached             1:34.09

Event 667  M60 300 Meter Hurdles 30"
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Graff, Warren            M60 Merrimack Va             48.76
  2 Norris, Larry            M60 Oregon Track             49.22
  3 Ewing, Johnston          M61 Unattached               59.45

Event 668  M65 300 Meter Hurdles 30"
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 DeStefano, Michael       M66 Unattached               49.37
  2 Pawlik, Emil             M66 Unattached               51.23
  3 Rowan, Terry             M65 Unattached               54.24
  4 Mills, Bruce             M66 Midwest Mast           1:00.57

Event 669  M70 300 Meter Hurdles 27"
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Clark, William           M71 Unattached               54.54
  2 Bonifield, Lowell        M72 Unattached               55.39
  3 Fitzhugh, Raymond        M70 So. Calif. S           1:10.39

Event 670  M75 300 Meter Hurdles 27"
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Stookey, James           M75 Potomac Vall             53.15

Event 683  M30 3000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hardy, Bob               M34 Unattached            11:50.65

Event 683  M35 3000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Yorges, Christopher      M39 Fibo Track C          10:34.30
  2 Miskimens, David         M39 Hard Core Ru          10:46.29
  3 Coleman, BaoKim          M38 Unattached            16:43.16

Event 683  M40 3000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bouthillier, Norman      M40 Whirlaway Ra          11:26.70
  2 Poulos, Ted              M43 Potomac Vall          11:39.17
  3 Miller, Randy            M43 Essex Runnin          11:59.59

Event 683  M45 3000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kollars, Steven          M46 Brooks - Fle          11:38.41
  2 Gardner, Bradley         M47 Unattached            11:52.75
  3 Harding, David           M45 Unattached            11:53.37
  4 Houar, Michael           M49 Brooks - Fle          12:05.38

Event 685  M50 3000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Robinson, James          M51 Genesee Vall          10:55.80
  2 Worthen, Kenneth         M54 Unattached            13:05.95
  3 Camp, Gary               M50 Brooks - Fle          13:15.14
  4 Manley, James            M53 Brooks - Fle          15:01.52
  5 White, Parker            M53 Brooks - Fle          15:34.01

Event 685  M55 3000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Pate, Ronald             M58 Unattached            12:10.56
  2 Taylor, David            M55 Unattached            12:13.42
  3 Weiner, Robert           M58 Potomac Vall          14:33.45

Event 687  M60 2000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Norris, Larry            M60 Oregon Track           8:26.87
  2 Cooper, William          M62 Unattached            10:01.26
  3 Murdock, E. 'doc         M64 Unattached            10:28.05
  4 Maillet, Arthur          M63 Minnesota Di          11:19.19

Event 687  M65 2000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Cordero, Joe             M67 Bohemia Trac           8:55.90
  2 *Kenny, Bill             M69 New Zealand            9:04.51
  3 Brawner, Wally           M66 Unattached             9:12.77
  4 LeVasseur, Jerry         M67 Moose Milers          10:00.14

Event 687  M70 2000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 *Cook, Barry             M70 Australia              9:30.74
  2 McClenathen, Gordon      M71 Club West              9:48.45

Event 687  M75 2000 Meter Steeplechase
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Selby, Jim               M77 Unattached            11:36.75

Event 690  M40 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Blanchard, Michael       M44 High Altitud          26:41.33
  2 Peters, Colin            M43 Hawaii Maste          28:29.13

Event 690  M45 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Aunan, Tommy             M46 Unattached            26:51.46
 -- Kirkpatrick, Mark        M49 Unattached                  DQ

Event 690  M50 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Thiedmann, Klaus         M51 Chicago Walk          27:34.76
  2 Klein, Arthur            M52 Santa Cruz T          33:39.6h
  3 *Pruckner, Jaroslav      M51 Czech Republic        34:24.87
  4 Kalb, David              M51 Brooks - Fle          37:42.07
 -- Marks, Steve             M51 Brooks - Fle                DQ
 -- Truchelut, Eugene        M54 Florida Athl                DQ
 -- White, Parker            M53 Brooks - Fle                DQ

Event 690  M55 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Wiggins, Michael         M56 Unattached            25:41.53
  2 Frable, Norman           M59 Unattached            27:14.85
  3 Mcguire, Richard         M57 Unattached            27:33.98
  4 Novak, Robert            M56 Pacific Pace          28:24.45

Event 694  M60 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sorrenti, Edoardo        M62 Unattached            29:40.97
  2 Null, Gary               M60 Unattached            30:14.48
  3 Weeks, Robert            M64 Unattached            30:23.72
  4 Horton, Jim              M64 Unattached            34:08.22
  5 Ray, Stuart              M63 Southern Cal          36:08.84

Event 694  M65 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Johnson, Paul            M67 Florida Athl          28:36.68
  2 Backlund, John           M65 Racewalkers           30:47.25

Event 694  M70 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Acosta, Carl             M71 Walkers Club          33:31.41
  2 Solis, George            M73 Easy Strider          41:23.67

Event 694  M75 5000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Corona, Peter            M76 Marin Race W          33:31.79

Event 699  M40 10000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Blanchard, Michael       M44 High Altitud          55:07.00

Event 699  M45 10000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Aunan, Tommy             M46 Unattached            55:29.00

Event 699  M50 10000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Thiedmann, Klaus         M51 Chicago Walk          57:20.00
  2 *Pruckner, Jaroslav      M51 Czech Republic      1:06:58.00
  3 Klein, Arthur            M52 Santa Cruz T        1:07:49.00

Event 699  M55 10000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Wiggins, Michael         M56 Unattached            54:18.00
  2 Frable, Norman           M59 Unattached            55:51.00
  3 Mcguire, Richard         M57 Unattached            57:20.00
  4 Novak, Robert            M56 Pacific Pace          58:37.00
  5 Glend, Ray               M58 Chicago Walk        1:13:45.00

Event 699  M60 10000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sorrenti, Edoardo        M62 Unattached          1:01:30.00
  2 Weeks, Robert            M64 Unattached          1:03:23.00
  3 Horton, Jim              M64 Unattached          1:10:36.00
  4 Ray, Stuart              M63 Southern Cal        1:13:55.00

Event 699  M65 10000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Johnson, Paul            M67 Florida Athl        1:00:44.00
  2 Backlund, John           M65 Racewalkers         1:05:05.00

Event 699  M70 10000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Acosta, Carl             M71 Walkers Club        1:07:23.00
  2 Solis, George            M73 Easy Strider        1:29:56.00

Event 699  M75 10000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Corona, Peter            M76 Marin Race W        1:10:36.00

Event 701  M30 Long Jump EAST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Robinson, Oscar          M30 Unattached               6.65m  -0.4
  2 Pettes, Alfy             M30 So Cal Track             6.27m  -1.1
  3 Jackson, Corwin          M34 Unattached               5.85m  -1.3

Event 701  M35 Long Jump EAST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Benjamin, Henderson      M36 Unattached               5.97m  -0.3
  2 Wilcox, Rod              M39 Unattached               5.70m  -0.5
  3 Ellison, Steven          M37 Unattached               5.45m  -0.3
  4 Thompson, Randy          M36 Team San Die             4.99m  -0.6
  5 Pollard, Tony            M39 Unattached               4.89m  -0.6

Event 703  M40 Long Jump WEST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Tureaud, Joey            M41 Unattached               6.31m   1.6
  2 Coushay, Brian           M41 Portland Mas             6.07m   3.0
  3 Sims, Alan               M41 Houston Elit             5.95m   2.2
  4 Shute, Dr. Marcus        M42 Atlanta Trac             5.21m   0.4

Event 704  M45 Long Jump WEST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Long, William            M46 Unattached               5.80m   2.2
  2 Battle, Marcus           M46 Potomac Vall             5.58m  -1.4
  3 Schwieterman, Joe        M46 Unattached               5.31m   1.4
  4 Copeland, Scott          M46 Barron Park              5.16m   2.3
  5 Davison, Jeff            M47 So Cal Track             4.74m   0.8
  6 McFarlane, James         M49 Unattached               4.72m   0.5

Event 705  M50 Long Jump WEST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Wilson, Thaddeus         M54 Unattached               5.35m   0.2
  2 Costello, Vincent        M52 Hawaii Maste             5.18m   2.5
  3 Daily, Patrick           M50 Hawaii Maste             4.52m   3.9
  4 Sturgeon, Randell        M53 Brooks - Fle             3.51m   1.5
  5 Kalb, David              M51 Brooks - Fle             3.12m  -0.1
 -- Kemp, Steve              M52 Unattached                  ND   NWI
 -- Walters, Tim             M53 Unattached                  ND   NWI

Event 705  M55 Long Jump WEST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Crockett, Roger          M57 Potomac Vall             4.86m   2.3
  2 Manor, James             M57 Unattached               4.80m   0.4
  3 Jacobson, Vance          M57 Brooks - Fle             4.63m   0.9
  4 Nakasone, Alan           M56 Hawaii Maste             4.10m   2.8
 -- Rockwell, Bob            M55 Unattached                  ND   NWI

Event 707  M60 Long Jump EAST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Jones, Edward            M60 Unattached               4.93m   0.4
  2 Kozusko, Ray             M63 Unattached               4.74m  -0.1
  3 Baker, Robert            M60 Unattached               4.72m  -0.8
  4 Johnston, Joe            M61 Florida Athl             4.62m  -0.4
  5 Milove, Michael          M60 Unattached               4.43m  -1.3
  6 Chaney, Victor           M64 Unattached               4.22m  -0.8
  7 Peters, Dan              M64 Unattached               4.04m  -1.0
  8 Wright, Jerry            M62 Unattached               3.32m   2.0
  9 Cawley, James            M62 Unattached               2.90m  -0.6

Event 708  M65 Long Jump WEST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Pawlik, Emil             M66 Unattached               4.84m   1.0
  2 Tinelli, Frank           M65 Unattached               4.35m   2.0
  3 Bartholomew, Charles     M65 Unattached               4.27m   1.4
  4 Doerrer, Dave            M66 Unattached               4.06m   0.3

Event 709  M70 Long Jump EAST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Richards, Dick           M71 Unattached               4.97m  -0.4
  2 Spainhower, Doug         M70 Unattached               4.63m   0.4
  3 Shipp, Phil              M70 Unattached               4.51m  -0.4
  4 Hewitt, Robert           M72 Portland Mas             4.40m  -0.7
  5 Wright, William          M71 Unattached               3.81m   0.4
  6 Cauldwell, John          M73 Unattached               3.49m  -0.1
  7 Leis, Donold             M73 Unattached               3.33m  -0.3

Event 710  M75 Long Jump WEST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Stookey, James           M75 Potomac Vall             4.24m   0.8
  2 Bambrook, Paul           M76 Unattached               4.02m   1.4
  3 Donley, Jerry            M75 Above The Ba             3.40m   0.6
  4 Brown, Pat               M75 Hawaii Maste             3.29m  -0.2

Event 710  M80 Long Jump WEST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Wilson, Charles          M81 Unattached               3.79m  -0.1
  2 Larsen, Melvin           M81 Unattached               3.48m   0.2
  3 Kennell, Tom             M84 Florida Athl             3.10m   0.6

Event 710  M85 Long Jump WEST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Hackett, Hugh            M85 Unattached               2.02m   0.2

Event 710  M90 Long Jump WEST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Trahan, Clarence         M90 Unattached               2.43m   1.1
  2 McPhie, Leland           M91 Unattached               2.29m   0.9

Event 721  M35 Triple Jump EAST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Benjamin, Henderson      M36 Unattached              12.77m   2.6

Event 721  M40 Triple Jump EAST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Coushay, Brian           M41 Portland Mas            13.17m   0.2

Event 724  M45 Triple Jump WEST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Battle, Marcus           M46 Potomac Vall            12.86m   0.6
  2 Lycan, Kelly             M46 Unattached              11.63m  +0.0
  3 Levine, Craig            M48 Unattached              10.84m   1.3
  4 Copeland, Scott          M46 Barron Park              9.87m  -0.1
  5 Davison, Jeff            M47 So Cal Track             9.21m  -0.1

Event 725  M50 Triple Jump EAST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Richardson, Robert       M52 Unattached              11.46m   1.1
  2 Wilson, Thaddeus         M54 Unattached              10.45m   1.5
  3 Johnson, Mark            M54 Unattached               9.26m  -3.5
 -- Keller, Donald           M50 Unattached                  ND   NWI
 -- Fritz, Larry             M50 Brooks - Fle                ND   NWI
 -- Williams, Randy          M51 Unattached                  ND   NWI
 -- Sturgeon, Randell        M53 Brooks - Fle                ND   NWI

Event 725  M55 Triple Jump EAST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Manor, James             M57 Unattached              10.23m   0.8
  2 Crockett, Roger          M57 Potomac Vall             9.94m   0.3
  3 Nakasone, Alan           M56 Hawaii Maste             9.00m   1.1
  4 Hull, Clayton            M55 Unattached               8.31m  -0.7
 -- Rockwell, Bob            M55 Unattached                  ND   NWI
 -- Jacobson, Vance          M57 Brooks - Fle                ND   NWI

Event 727  M60 Triple Jump WEST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Boosey, Derek            M63 Unattached              10.17m   0.8
  2 Jones, Edward            M60 Unattached              10.06m   0.7
  3 Chaney, Victor           M64 Unattached               9.86m  +0.0
  4 Ching, Sai               M63 Hawaii Maste             9.85m   0.2
  5 Kozusko, Ray             M63 Unattached               9.55m   1.4
  6 Ewing, Johnston          M61 Unattached               8.12m  -0.5
  7 Karbens, John(Jack)      M63 Hawaii Maste             6.78m   1.2

Event 728  M65 Triple Jump WEST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Tinelli, Frank           M65 Unattached               9.01m   2.2
  2 Rowan, Terry             M65 Unattached               8.98m   0.8

Event 728  M70 Triple Jump WEST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Spainhower, Doug         M70 Unattached               9.42m  -1.3
  2 Hewitt, Robert           M72 Portland Mas             9.06m  -0.3
  3 Fitzhugh, Raymond        M70 So. Calif. S             7.35m   0.5
  4 Cauldwell, John          M73 Unattached               7.11m  -2.1
  5 Leis, Donold             M73 Unattached               6.81m  -1.5

Event 729  M75 Triple Jump EAST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Stookey, James           M75 Potomac Vall             8.90m  -0.1
  2 Bambrook, Paul           M76 Unattached               7.85m  -1.1

Event 729  M80 Triple Jump EAST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Kennell, Tom             M84 Florida Athl             6.97m   2.5

Event 729  M85 Triple Jump EAST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Hackett, Hugh            M85 Unattached               4.49m  -0.2

Event 729  M90 Triple Jump EAST
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Trahan, Clarence         M90 Unattached               6.10m  -0.4
  2 McPhie, Leland           M91 Unattached               4.92m  -1.1

Event 741  M35 High Jump
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Chmielewski, Thaddeus    M38 Unattached               1.80m
  2 Pollard, Tony            M39 Unattached               1.80m
  3 Wilcox, Rod              M39 Unattached               1.75m
 -- Ellison, Steven          M37 Unattached                  NH

Event 741  M40 High Jump
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Stockard, Guy            M40 Unattached               1.85m
  2 Forier, John             M43 Unattached               1.80m
  2 Coushay, Brian           M41 Portland Mas             1.80m
  4 Lewis, Ted               M44 Unattached               1.75m
  5 Harmon, Bradley          M40 Unattached               1.70m

Event 741  M45 High Jump
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McBarnette, Bruce        M47 Unattached               1.96m
  2 McNamara, Daniel         M47 Unattached               1.80m
  3 Levine, Craig            M48 Unattached               1.75m
  4 Brower, Jeff             M46 Unattached               1.70m

Event 745  M50 High Jump PIT 2
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Zahn, Robert             M51 Unattached               1.55m
  2 Daily, Patrick           M50 Hawaii Maste             1.50m
  3 Washington, Hulan        M53 Brooks - Fle             1.45m
  4 Costello, Vincent        M52 Hawaii Maste             1.35m
  5 Stone, Kenneth           M51 Unattached               1.25m
  6 Watson, Richard          M52 Unattached               1.20m

Event 745  M55 High Jump PIT 2
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Baskauskas, Edward       M55 Unattached               1.51m
  2 Sobel, Richard           M56 Greater Bost             1.51m
  3 Frable, Norman           M59 Unattached               1.50m
  4 Wysong, Mark             M56 Unattached               1.45m
  5 Jacobson, Vance          M57 Brooks - Fle             1.40m

Event 747  M60 High Jump PIT 1
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Goodreau, James          M60 Unattached               1.55m
  2 Burns, John              M64 Unattached               1.45m
  3 Baker, Robert            M60 Unattached               1.45m
  4 Johnston, Joe            M61 Florida Athl             1.40m
  4 Galazin, John            M62 Unattached               1.40m
  4 Armstrong, Larry         M63 Unattached               1.40m
  7 Schaedel, Ronald         M60 Hawaii Maste             1.40m
  8 Kozusko, Ray             M63 Unattached               1.35m
  9 Ewing, Johnston          M61 Unattached               1.30m
 10 Wright, Jerry            M62 Unattached               1.30m
 11 Peters, Dan              M64 Unattached               1.25m

Event 748  M65 High Jump PIT 1
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Pawlik, Emil             M66 Unattached               1.50m
  2 Paddie, James            M66 Unattached               1.45m
  3 Kline, Barry             M65 Unattached               1.45m
  4 Bergen, Bert             M67 Highlanders              1.40m
  5 Reiche, Ralph            M67 Unattached               1.35m
  6 Mills, Bruce             M66 Midwest Mast             1.25m
  7 Head, John               M67 Unattached               1.20m

Event 748  M70 High Jump PIT 1
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Langenfeld, Tom          M70 Unattached               1.45m
  2 Spainhower, Doug         M70 Unattached               1.40m
  3 Shipp, Phil              M70 Unattached               1.40m
  4 Ware, James              M70 Unattached               1.30m
  5 Sullivan, Jerry          M70 Unattached               1.25m
  5 Fitzhugh, Raymond        M70 So. Calif. S             1.25m
  7 Husic, Robert            M74 Hawaii Maste             1.20m
  8 Leis, Donold             M73 Unattached               1.10m

Event 749  M75 High Jump PIT 1
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Stookey, James           M75 Potomac Vall             1.29m
  2 Bambrook, Paul           M76 Unattached               1.15m
  3 Donley, Jerry            M75 Above The Ba             1.15m
  4 Brown, Pat               M75 Hawaii Maste             1.10m

Event 749  M80 High Jump PIT 1
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilson, Charles          M81 Unattached               1.15m
  2 Kennell, Tom             M84 Florida Athl             0.90m

Event 749  M90 High Jump PIT 1
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McPhie, Leland           M91 Unattached               1.05m

Event 761  M35 Pole Vault
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Holton, Daniel           M36 Unattached               4.25m
  2 Brooks, Peter            M36 Unattached               3.95m
  3 Wilcox, Rod              M39 Unattached               3.35m

Event 761  M40 Pole Vault
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Miller, Bernie           M44 Unattached               3.95m
 -- Bayless, Kenneth         M43 Unattached                  NH

Event 761  M45 Pole Vault
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hintnaus, Tom            M47 Unattached               4.40m
  2 Beck, Wendell            M47 Arizona Heat             4.10m
  3 Bunner, Thomas           M49 Unattached               4.10m
  4 McFarling, Bradford      M46 Unattached               3.95m
  5 *Yoshinobu, Nishikawa    M47 Japan                    3.80m
  5 Christopher, Terry       M47 Unattached               3.80m
  7 Jacobson, Rod            M48 Unattached               3.65m
  8 Rosenthal, Thomas        M47 Unattached               3.50m

Event 765  M50 Pole Vault
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mead, Murray             M51 Octane Track             3.95m
  2 Worcester, John          M54 Unattached               3.80m
  3 Sparks, Doug             M52 Unattached               3.50m
  4 Jacquet-Acea, Russell    M52 Unattached               3.20m
  5 Costello, Vincent        M52 Hawaii Maste             3.20m

Event 765  M55 Pole Vault
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Altendorf, John          M59 Oregon Track             3.05m
  2 Hammonds, Chuck          M58 Oregon Track             2.90m

Event 767  M60 Pole Vault
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Baker, Robert            M60 Unattached               3.35m
  2 Johnston, Joe            M61 Florida Athl             3.20m
  3 Warr, Steven             M64 Unattached               3.05m
  4 Andresen, John           M64 Island Jumpe             2.90m
  5 Ewing, Johnston          M61 Unattached               2.90m
  6 Townsley, Joe            M60 Unattached               2.75m
  7 Armstrong, Larry         M63 Unattached               2.45m
 -- Wright, Jerry            M62 Unattached                  NH

Event 767  M65 Pole Vault
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Cannon, Terry            M67 Unattached               3.05m
  2 Tinelli, Frank           M65 Unattached               2.75m
  3 Doerrer, Dave            M66 Unattached               2.60m

Event 769  M70 Pole Vault
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Julian, Jim              M71 Unattached               2.40m
  2 Fitzhugh, Raymond        M70 So. Calif. S             2.30m
  3 *Johnson, Ronald         M73 New Zealand              2.00m
  4 Jankovich, William       M71 Unattached               1.85m

Event 769  M75 Pole Vault
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Held, Franklin (Bud)     M77 Unattached               2.75m
  2 Donley, Jerry            M75 Above The Ba             2.60m
 -- Holmes, Bob              M76 Unattached                  NH

Event 769  M80 Pole Vault
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Grosh, Don               M80 Portland Mas             1.93m

Event 801  M35 Shot Put 7.26K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Adelgren, Todd           M38 Unattached              14.38m
  2 Curry, Mike              M38 Unattached              12.73m
  3 Riggs, Geoffrey          M35 Unattached              11.24m
  4 Bickel, David            M39 Unattached              11.07m
  5 Hartle, Dr. Michael      M38 Unattached              10.34m
  6 Ellison, Steven          M37 Unattached              10.06m

Event 803  M40 Shot Put 7.26K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Shannon, Tim             M42 Unattached              14.39m
  2 Lutz, Jeff               M43 Unattached              12.89m
  3 Johnson, Derrick         M40 Unattached              12.60m
  4 Edwards, Timothy         M41 Unattached              12.55m
  5 Garvey, John             M43 Unattached              10.85m
  6 Hammock, Gary            M41 Unattached               7.90m

Event 804  M45 Shot Put 7.26K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Carr, Robert             M47 Unattached              13.74m
  2 Ossmann, Paul            M48 Unattached              12.52m
  3 Ciccone, Tony            M49 Unattached              12.33m
  4 Goudge, Ted              M48 Unattached              11.22m
  5 DeWeese, David           M46 Arizona Flam            11.03m
  6 Johnson, Rodney          M46 So. Calif. S             8.49m

Event 805  M50 Shot Put 6K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Shiaras, Michael         M54 Unattached              15.58m
  2 Henry, Frank             M51 Ferrari Stri            12.58m
  3 Wasp, Mike               M53 Unattached              12.24m
  4 Belli, Richard           M52 Brooks - Fle            11.80m
  5 Schleppi, Joseph         M51 Unattached              11.80m
  6 Reichard, T.  Carl       M52 Unattached              11.56m
  7 Poasa, Foloi             M53 Oregon Track             8.91m

Event 806  M55 Shot Put 6K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Shumaker, S Craig        M56 Long & Stron            14.94m
  2 Roll, Charles            M59 Shore Athlet            14.06m
  3 Conboy, Roger            M55 Dallas Maste            12.88m
  4 Rinaldi, Angelo          M56 So Cal Track            12.80m
  5 Rose, Kenneth            M59 Unattached              11.88m
  6 Nakasone, Alan           M56 Hawaii Maste             6.73m

Event 807  M60 Shot Put 5K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Economides, Paul         M60 Unattached              15.15m
  2 Hartfield, John          M60 Unattached              13.74m
  3 Flint, Larry             M60 Unattached              13.01m
  4 Mathews, George          M62 Iron Wood Th            12.93m
  5 Chapman, Mark            M62 Unattached              12.14m
  6 Check, Ralph             M62 Unattached              11.25m
  7 Miller, Jack             M62 Unattached              10.42m
  8 Karbens, John(Jack)      M63 Hawaii Maste             9.51m
  9 Peters, Dan              M64 Unattached               8.06m

Event 808  M65 Shot Put 5K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Vaughn, Gerald           M69 Unattached              14.02m
  2 Cohen, Stephen           M66 Midwest Mast            11.55m
  3 Saling, Neil             M69 Portland Mas            11.06m
  4 Fasteen, Jerry           M69 Hawaii Maste            10.12m
  5 Molyneux, Robert         M67 Hawaii Maste             8.06m

Event 809  M70 Shot Put 4K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Shipp, Phil              M70 Unattached              13.96m
  2 Koch, James              M70 Unattached              13.18m
  3 Ward, Bob                M72 Dallas Maste            12.71m
  4 Tomlinson, Doug          M73 Unattached              11.60m
  5 Smith, Ernie             M72 Unattached              10.12m
  6 Husic, Robert            M74 Hawaii Maste             9.85m
  7 Carney, James            M72 Unattached               9.34m
  8 Walsh, Gene              M71 So Cal Track             9.29m
  9 Blackstone, Tom          M71 Unattached               8.80m

Event 810  M75 Shot Put 4K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Gaynor, Arnie            M77 Unattached              12.06m
  2 Allison, Tom             M75 Unattached              10.95m
  3 Patrick, William         M75 Mjolnir Thro             9.64m
  4 *Mullins, Tom            M75 Australia                9.11m

Event 811  M80 Shot Put 4K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mulkern, Richard         M80 Florida Athl             9.09m
  2 Nettles, William         M82 Unattached               8.80m
  3 Power-Waters, Brian      M82 Unattached               7.19m

Event 811  M85 Shot Put 4K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hackett, Hugh            M85 Unattached               4.93m

Event 811  M90 Shot Put 4K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McPhie, Leland           M91 Unattached               7.01m
  2 Trahan, Clarence         M90 Unattached               5.87m

Event 811  M95 Shot Put 4K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lane, Trent              M95 Unattached               6.14m

Event 822  M35 Discus Throw 2K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bartelme, C. Wayne       M35 Maui Thrower            43.45m
  2 Curry, Mike              M38 Unattached              33.94m
  3 Bickel, David            M39 Unattached              33.72m
  4 Ellison, Steven          M37 Unattached              30.73m
  5 Hartle, Dr. Michael      M38 Unattached              29.57m
  6 Riggs, Geoffrey          M35 Unattached              27.44m

Event 823  M40 Discus Throw 2K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Shannon, Tim             M42 Unattached              45.98m
  2 Lutz, Jeff               M43 Unattached              43.11m
  3 Edwards, Timothy         M41 Unattached              42.56m
  4 Garvey, John             M43 Unattached              38.99m
  5 Johnson, Derrick         M40 Unattached              35.68m
  6 Koolsbergen, Jonas       M40 Unattached              29.36m
  7 Hammock, Gary            M41 Unattached              23.92m

Event 824  M45 Discus Throw 2K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ciccone, Tony            M49 Unattached              38.55m
  2 Goudge, Ted              M48 Unattached              36.42m
  3 Russ, Jim                M48 Unattached              36.05m
  4 DeWeese, David           M46 Arizona Flam            35.36m
  5 Schrader, Larry          M48 Unattached              30.04m
  6 Bozzini, Mark            M46 Napa Track C            26.79m
  7 Kollars, Steven          M46 Brooks - Fle            19.65m

Event 825  M50 Discus Throw 1.5K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Fruguglietti, Ralph      M50 Unattached              53.61m
  2 Umshler, Dennis          M53 Unattached              44.28m
  3 Henry, Frank             M51 Ferrari Stri            42.45m
  4 Ferraro, Ed              M53 Unattached              40.24m
  5 Schleppi, Joseph         M51 Unattached              38.49m
  6 Belli, Richard           M52 Brooks - Fle            36.30m
  7 Reichard, T.  Carl       M52 Unattached              34.73m
  8 Watson, Richard          M52 Unattached              32.19m
  9 Kemp, Steve              M52 Unattached              28.85m
 10 Poasa, Foloi             M53 Oregon Track            26.33m

Event 826  M55 Discus Throw 1.5K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Fahey, Thomas            M57 Unattached              54.16m
  2 Shumaker, S Craig        M56 Long & Stron            43.14m
  3 Conboy, Roger            M55 Dallas Maste            33.42m
  4 Hull, Clayton            M55 Unattached              32.53m

Event 827  M60 Discus Throw 1K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Economides, Paul         M60 Unattached              52.79m
  2 Higgins, Lloyd           M63 Unattached              49.64m
  3 Hardaway, Don            M62 Hawaii Maste            42.30m
  4 Burns, John              M64 Unattached              37.88m
  5 Chapman, Mark            M62 Unattached              36.84m
  6 Miller, Jack             M62 Unattached              34.80m
  7 Check, Ralph             M62 Unattached              34.07m
  8 Karbens, John(Jack)      M63 Hawaii Maste            31.03m
  9 Demmo, Tom               M62 Unattached              29.84m
 10 Peters, Dan              M64 Unattached              24.32m
 -- Harrell, Robert          M63 Unattached                FOUL

Event 828  M65 Discus Throw 1K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Cochran, Richard         M67 Unattached              50.29m
  2 MacMillan, David         M65 Unattached              43.10m
  3 Cohen, Stephen           M66 Midwest Mast            41.65m
  4 Pawlik, Emil             M66 Unattached              39.16m
  5 Saling, Neil             M69 Portland Mas            37.81m
  6 Dow, Dick                M66 Unattached              35.42m
  7 Camp, Dick               M68 Unattached              35.20m
  8 Fasteen, Jerry           M69 Hawaii Maste            31.21m
  9 Molyneux, Robert         M67 Hawaii Maste            28.76m

Event 829  M70 Discus Throw 1K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ward, Bob                M72 Dallas Maste            41.49m
  2 Husic, Robert            M74 Hawaii Maste            35.95m
  3 Van Pelt, Edward         M72 Unattached              35.05m
  4 Tomlinson, Doug          M73 Unattached              34.48m
  5 *Johnson, Ronald         M73 New Zealand             32.57m
  6 Carney, James            M72 Unattached              29.55m
  7 Blackstone, Tom          M71 Unattached              21.45m

Event 829  M75 Discus Throw 1K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Gaynor, Arnie            M77 Unattached              36.63m
  2 Held, Franklin (Bud)     M77 Unattached              33.14m
  3 Allison, Tom             M75 Unattached              31.49m
  4 Patrick, William         M75 Mjolnir Thro            26.14m

Event 831  M80 Discus Throw 1K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mulkern, Richard         M80 Florida Athl            29.86m
  2 Carter, Bill             M82 Unattached              26.26m
  3 Kennell, Tom             M84 Florida Athl            21.92m
  4 Power-Waters, Brian      M82 Unattached              19.63m
  5 Davidson, Robert         M82 Unattached              12.56m

Event 831  M85 Discus Throw 1K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hackett, Hugh            M85 Unattached              15.38m

Event 831  M90 Discus Throw 1K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McPhie, Leland           M91 Unattached              18.40m
  2 Trahan, Clarence         M90 Unattached              15.13m

Event 831  M95 Discus Throw 1K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lane, Trent              M95 Unattached              15.95m

Event 841  M35 Javelin Throw 800G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bartelme, C. Wayne       M35 Maui Thrower            50.41m
  2 Ellison, Steven          M37 Unattached              45.11m
  3 Curry, Mike              M38 Unattached              36.91m
  4 Bickel, David            M39 Unattached              32.48m

Event 843  M40 Javelin Throw 800G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Barba, Steve             M43 Beach Track             47.32m
  2 Koolsbergen, Jonas       M40 Unattached              40.84m
  3 Dibley, David            M40 Unattached              38.96m
  4 Garvey, John             M43 Unattached              27.34m
  5 Hammock, Gary            M41 Unattached              26.92m

Event 843  M45 Javelin Throw 800G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Morris, Dennis           M48 Unattached              50.59m
  2 DeWeese, David           M46 Arizona Flam            48.03m
  3 Russ, Jim                M48 Unattached              44.80m
  4 Marchand, Edouard        M46 Unattached              39.91m
  5 Goudge, Ted              M48 Unattached              37.95m
  6 Kollars, Steven          M46 Brooks - Fle            28.89m

Event 845  M50 Javelin Throw 700G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Wasp, Mike               M53 Unattached              54.43m
  2 McPherson, Paul          M53 Unattached              51.47m
  3 Costello, Vincent        M52 Hawaii Maste            42.87m
  4 Watson, Richard          M52 Unattached              34.58m
  5 Henry, Frank             M51 Ferrari Stri            32.54m
  6 Poasa, Foloi             M53 Oregon Track            25.36m

Event 846  M55 Javelin Throw 700G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Menkin, Martin           M59 Florida Athl            49.34m
  2 Powers, Bob              M56 Unattached              49.03m
  3 Conboy, Roger            M55 Dallas Maste            42.53m
  4 Watson, Douglas          M55 Unattached              42.33m
  5 Rook, Ron                M56 Trojan Maste            37.89m
  6 Hull, Clayton            M55 Unattached              36.47m
  7 Schuster, Neal           M57 Unattached              35.16m

Event 847  M60 Javelin Throw 600G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Burns, John              M64 Unattached              43.63m
  2 Harasti, Thomas          M64 Unattached              41.82m
  3 Francis, Glenn           M63 Unattached              37.23m
  4 Chapman, Mark            M62 Unattached              35.82m
  5 Kozusko, Ray             M63 Unattached              34.58m
  6 Karbens, John(Jack)      M63 Hawaii Maste            29.39m
  7 Buccola, Paul            M61 Unattached              25.54m
  8 Peters, Dan              M64 Unattached              19.90m

Event 847  M65 Javelin Throw 600G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Tinelli, Frank           M65 Unattached              38.35m
  2 Fasteen, Jerry           M69 Hawaii Maste            30.69m
  3 Molyneux, Robert         M67 Hawaii Maste            23.18m

Event 849  M70 Javelin Throw 500G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Shipp, Phil              M70 Unattached              42.53m
  2 Ward, Bob                M72 Dallas Maste            34.90m
  3 Duncan, James            M73 Unattached              34.12m
  4 Tomlinson, Doug          M73 Unattached              31.00m

Event 849  M75 Javelin Throw 500G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Allison, Tom             M75 Unattached              30.27m
  2 Failor, Edward           M77 Unattached              27.76m
  3 Daprano, William         M78 Atlanta Trac            26.66m
  4 Wojcik, Gerald           M75 Oregon Track            25.31m
  5 Patrick, William         M75 Mjolnir Thro            17.44m

Event 851  M80 Javelin Throw 400G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mulkern, Richard         M80 Florida Athl            24.24m
  2 Power-Waters, Brian      M82 Unattached              15.95m

Event 851  M85 Javelin Throw 400G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hackett, Hugh            M85 Unattached              15.97m

Event 851  M90 Javelin Throw 400G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McPhie, Leland           M91 Unattached              15.83m

Event 851  M95 Javelin Throw 400G
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lane, Trent              M95 Unattached              17.58m

Event 861  M35 Hammer Throw 7.26K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Curry, Mike              M38 Unattached              41.66m
  2 Bickel, David            M39 Unattached              39.07m
  3 Hartle, Dr. Michael      M38 Unattached              23.91m

Event 861  M40 Hammer Throw 7.26K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Shannon, Tim             M42 Unattached              45.78m
  2 Garvey, John             M43 Unattached              21.58m
  3 Hammock, Gary            M41 Unattached              17.46m

Event 861  M45 Hammer Throw 7.26K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Schrader, Larry          M48 Unattached              41.52m
  2 Roth, Eric               M46 Unattached              37.45m
  3 Goudge, Ted              M48 Unattached              26.83m

Event 865  M50 Hammer Throw 6K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Meyer, Thomas            M53 Team Thor US            48.60m
  2 Reichard, T.  Carl       M52 Unattached              45.68m
  3 O'Neill, James           M50 Unattached              37.07m
  4 White, Parker            M53 Brooks - Fle            16.77m

Event 865  M55 Hammer Throw 6K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Conboy, Roger            M55 Dallas Maste            42.81m
  2 Hull, Clayton            M55 Unattached              40.84m
  3 Schuster, Neal           M57 Unattached              21.92m

Event 867  M60 Hammer Throw 5K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mathews, George          M62 Iron Wood Th            51.03m
  2 Economides, Paul         M60 Unattached              47.24m
  3 Higgins, Lloyd           M63 Unattached              42.76m
  4 Chapman, Mark            M62 Unattached              31.36m
  5 Karbens, John(Jack)      M63 Hawaii Maste            26.99m

Event 867  M65 Hammer Throw 5K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Burke, Edward            M65 Unattached              53.91m
  2 Hotchkiss, Richard       M66 Unattached              42.40m
  3 Chase, Jeff              M65 Unattached              36.98m
  4 Fasteen, Jerry           M69 Hawaii Maste            25.51m
  5 Molyneux, Robert         M67 Hawaii Maste            19.79m

Event 869  M70 Hammer Throw 4K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ward, Bob                M72 Dallas Maste            51.35m
  2 Tomlinson, Doug          M73 Unattached              34.64m
  3 Husic, Robert            M74 Hawaii Maste            30.75m
  4 Walsh, Gene              M71 So Cal Track            23.32m

Event 869  M75 Hammer Throw 4K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 *Mullins, Tom            M75 Australia               33.80m
  2 Wojcik, Gerald           M75 Oregon Track            28.57m
  3 Allison, Tom             M75 Unattached              27.05m
 -- Patrick, William         M75 Mjolnir Thro                ND

Event 869  M80 Hammer Throw 4K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mulkern, Richard         M80 Florida Athl            27.58m
  2 Power-Waters, Brian      M82 Unattached              17.28m

Event 869  M85 Hammer Throw 4K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hackett, Hugh            M85 Unattached              19.41m

Event 869  M95 Hammer Throw 4K
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lane, Trent              M95 Unattached              15.97m

Event 881  M35 Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ellison, Steven          M37 Unattached                2565
  2 Wilcox, Rod              M39 Unattached                2334
  3 Byrne, James             M39 Unattached                2045

Event 881  M40 Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Dibley, David            M40 Unattached                2489
  2 Cawley, Rick             M43 Unattached                2463
  3 Monaghan, Drew           M40 Unattached                2357
  4 Jones, Gathern           M41 Unattached                2341

Event 881  M45 Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Russ, Jim                M48 Unattached                3301
  2 Winkel, Stephen          M47 Unattached                3201
  3 Carver, Mark             M45 Nashville St              2964
  4 Makozy, Frank            M45 Western Penn              2390
  5 Kruszona, Kevin          M47 Hawaii Maste              2012
  6 Bozzini, Mark            M46 Napa Track C              1813
  7 Hodson, Greg             M48 Unattached                1527

Event 884  M50 Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Duncanson, Rob           M50 Unattached                3767
  2 Costello, Vincent        M52 Hawaii Maste              3248
  3 Jacquet-Acea, Russell    M52 Unattached                3027
  4 White, Parker            M53 Brooks - Fle              2009
  5 Watson, Richard          M52 Unattached                 999

Event 884  M55 Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Watson, Douglas          M55 Unattached                3345
  2 *Waltermann, Stefan      M55 Carolinas Tr              2656
  3 Jacobson, Vance          M57 Brooks - Fle              2457
  4 Rice, Robert             M59 Unattached                1990
  5 Schuster, Neal           M57 Unattached                1968

Event 887  M60 Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Baker, Robert            M60 Unattached                3566
  2 Francis, Glenn           M63 Unattached                2823
  3 Cawley, James            M62 Unattached                2618
  4 Karbens, John(Jack)      M63 Hawaii Maste              2601
  5 Martinec, Milan          M64 Unattached                2491
  6 Taylor, Robert           M64 Hawaii Maste              1706

Event 887  M65 Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Pawlik, Emil             M66 Unattached                4023

Event 887  M70 Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Shipp, Phil              M70 Unattached                3854
  2 Hewitt, Robert           M72 Portland Mas              2933
  3 Duncan, James            M73 Unattached                2743
  4 Jankovich, William       M71 Unattached                2134
  5 Leis, Donold             M73 Unattached                1810

Event 887  M75 Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Daprano, William         M78 Atlanta Trac              2273

Event 887  M80 Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Carter, Bill             M82 Unattached                2108

Event 941  M30-39 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    Team                                                 Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Southwest Sprinters Track Club  'A'                   43.64   4
     1) Jones, David 40                 2) Drummond, Don 36
     3) Grant, Chris 36                 4) Lacey, Harold 36
  2 Synergy Track Club  'A'                               44.29   4
     1) Marshall, William 41            2) Aurelien, Clinton 39
     3) *Lindsay, Howard 41             4) Pittman, Lyndell 33
  3 Ad Hoc  'B'                                           45.75   4
     1) Green, Chuck 38                 2) Thomas, Robert 38
     3) Sims, Alan 41                   4) Culpepper, Jeff 32
  4 Brooks - Fleet Feet Racing  'A'                       48.14   4
     1) Snaer, Demitrius 30             2) Smith, J. 46
     3) Carter, Calvin 48               4) Hatano, Alan 44
  5 Ad Hoc  'A'                                           49.00   4
     1) Monaghan, Drew 40               2) Dibley, David 40
     3) Villegas, Gwynn 36              4) Burke, Michael 42

Event 941  M40-49 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    Team                                                 Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ad Hoc  'H'                                           45.12   3
     1) Disalvo, Tony 45                2) Krulee, Marty 48
     3) DiMassa, David 46               4) Thigpen, Aaron 40
  2 Hawaii Masters Track Club  'A'                        50.05   3
     1) Ota, Duke 42                    2) Oyape, Phillip 45
     3) Chin, Richard 46                4) Lim, Thomas 49
 -- Ad Hoc  'D'                                             DNF   3
     1) Strong, Frank 43                2) Berry, Kettrell 42
     3) Stone, Kenneth 51               4) Chinn, James 46
 -- Ad Hoc  'C'                                              DQ   3
     1) McCloud, Dexter 44              2) Shute, Dr. Marcus 42
     3) Merriweather, Eric 41           4) Fields, Don 40

Event 941  M50-59 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    Team                                                 Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ad Hoc  'F'                                           46.40   2
     1) Hastings, Mark 50               2) Allie, Charles 57
     3) Haywood, George 52              4) Collins, Bill 54
  2 Ad Hoc  'E'                                           46.93   2
     1) Peyton, Oscar 52                2) Bowen, Robert 53
     3) Pizza, Greg 51                  4) Duhe, Reginald 50
  3 Ad Hoc  'K'                                           52.16   2
     1) Hahn, Robert 53                 2) Angulo, Sergio 53
     3) Spencer, Douglas 58             4) Mount, Lester 59
  4 Brooks - Fleet Feet Racing  'A'                       52.28   2
     1) Washington, Hulan 53            2) Kalb, David 51
     3) White, Parker 53                4) Jacobson, Vance 57
  5 Hawaii Masters Track Club  'A'                        55.55   2
     1) Costello, Vincent 52            2) Ng, Allen 57
     3) Chang, Williamson 54            4) Daily, Patrick 50

Event 941  M60-69 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Ad Hoc  'G'                                           52.38
     1) Smith, Doug 66                  2) Lida, Robert 68
     3) Stewart, Mack 67                4) Denson, Charles 65
  2 Hawaii Masters Track Club  'B'                        56.35
     1) Kuroda, Stanford 67             2) Schaedel, Ronald 60
     3) Karbens, John(Jack) 63          4) Ritte, Walter 60

Event 941  M70-79 4x100 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Ad Hoc  'J'                                           56.39
     1) Stookey, James 75               2) Hewitt, Robert 72
     3) Williams, Lloyd 71              4) Richards, Dick 71
  2 Ad Hoc  'I'                                         1:05.07
     1) Selby, Jim 77                   2) Leis, Donold 73
     3) Melville, Bill 78               4) Bonifield, Lowell 72

Event 951  M30-39 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    Team                                                 Finals  H# Points
==========================================================================
  1 So Cal Track Club  'A'                              3:47.06   2
     1) Pettes, Alfy 30                 2) Watson, Johnny 38
     3) Cleary, Mark 46                 4) Lucas, David 46

Event 951  M40-49 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    Team                                                 Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ad Hoc  'A'                                         3:58.97   2
     1) Gardner, Bradley 47             2) Harding, David 45
     3) Brower, Jeff 46                 4) DiMassa, David 46
  2 Hawaii Masters Track Club  'A'                      4:05.13   2
     1) Oyape, Phillip 45               2) Chin, Richard 46
     3) Sakuma, Steve 42                4) Ota, Duke 42

Event 951  M50-59 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Ad Hoc  'B'                                         3:46.36
     1) Collins, Bill 54                2) Haywood, George 52
     3) Glaspy, Archie 50               4) Allie, Charles 57
  2 Ad Hoc  'C'                                         4:17.67
     1) Hahn, Robert 53                 2) Angulo, Sergio 53
     3) Jones, Edward 60                4) Mount, Lester 59
  3 Brooks - Fleet Feet Racing  'B'                     4:20.38
     1) Washington, Hulan 53            2) Glickman, Jim 51
     3) White, Parker 53                4) Jacobson, Vance 57
  4 Ad Hoc  'D'                                         4:35.13
     1) Pate, Ronald 58                 2) Ng, Allen 57
     3) Manago, Jon 60                  4) Costello, Vincent 52

Event 951  M60-69 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Hawaii Masters Track Club  'B'                      4:30.59
     1) Schaedel, Ronald 60             2) Karbens, John(Jack) 63
     3) Ritte, Walter 60                4) Ching, Sai 63
  2 Ad Hoc  'E'                                         5:15.06
     1) LeVasseur, Jerry 67             2) Weddle, Thom 66
     3) Cooper, William 62              4) Hamlyn, Maxwell 64

Event 951  M70-79 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Ad Hoc  'F'                                         5:51.70
     1) Leis, Donold 73                 2) Selby, Jim 77
     3) Melville, Bill 78               4) Bonifield, Lowell 72

Event 961  M30-39 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Ad Hoc  'A'                                         9:28.98
     1) Hardy, Bob 34                   2) Bell, Drew 39
     3) Hickey, Dr. Brian 37            4) Kennell, Patrick 45

Event 961  M40-49 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 So Cal Track Club  'A'                              9:09.51
     1) Pope, Brian 42                  2) Easley, Ricky 51
     3) Cleary, Mark 46                 4) Lucas, David 46
  2 Ad Hoc  'B'                                         9:30.47
     1) Gardner, Bradley 47             2) Harding, David 45
     3) Brower, Jeff 46                 4) Leon, V. Ted 43
  3 Brooks - Fleet Feet Racing  'A'                    10:03.89
     1) Houar, Michael 49               2) Hatano, Alan 44
     3) Sturgeon, Randell 53            4) Kollars, Steven 46

Event 961  M50-59 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Ad Hoc  'C'                                         8:40.32
     1) Robinson, James 51              2) Prather, Bob 50
     3) Patton, Russell 50              4) Chantry, Stephen 50
  2 Hawaii Masters Track Club  'A'                     10:51.58
     1) Costello, Vincent 52            2) Scott, Basil 50
     3) Rodriguez, Alex 56              4) Nakasone, Alan 56
  3 Brooks - Fleet Feet Racing  'B'                    11:24.22
     1) Camp, Gary 50                   2) White, Parker 53
     3) Manley, James 53                4) Qualls, Robert 53

Event 961  M60-69 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Ad Hoc  'D'                                        12:29.63
     1) LeVasseur, Jerry 67             2) Weddle, Thom 66
     3) Cordero, Joe 67                 4) Hamlyn, Maxwell 64
Nike Hershey Garden of Life Visa BMW Chobani UCS Gatorade Rosetta Stone Phoenix KT St. Vincent Normatec