Join/Renew Now

Results - USATF Tennessee Association Junior Olympic Track & Field Championships

 

100 Meter Dash Bantam Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Gooch, Taneisha              Wilma Rudolp             15.37
  2 Leonard, Jemilah             Wilma Rudolp             16.02
  3 Walton, Lauren               Wilma Rudolp             16.10
  4 Bassham, Alexis              Continental              16.28

200 Meter Dash Bantam Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Campbell, Ketori             Wilma Rudolp             31.17q  3
  2 Buchanan, Kamaria            Nashville Il             32.69q  3
  3 Chambers, Ronisha            Continental              32.77q  1
  4 Fortson, Quonesha            Continental              32.87q  2

200 Meter Dash Bantam Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Campbell, Ketori             Wilma Rudolp             31.31
  2 Buchanan, Kamaria            Nashville Il             32.32
  3 Buford, Shakole              Wilma Rudolp             32.85
  4 Chambers, Ronisha            Continental              33.49

400 Meter Dash Bantam Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Hughes, Shovanta             Nashville Il           1:11.43q  2
  2 Howard, Kianna               Continental            1:13.16q  1
  3 Buchanan, Kamaria            Nashville Il           1:14.73q  1
  4 Turner, Kaya                 Continental            1:15.56q  1

400 Meter Dash Bantam Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Hughes, Shovanta             Nashville Il           1:10.98
  2 Howard, Kianna               Continental            1:11.77
  3 Turner, Kaya                 Continental            1:13.59
  4 Buchanan, Kalilah            Nashville Il           1:16.74

800 Meter Run Bantam Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Murray, Kaylor               Nashville Il           2:40.91
  2 Hughes, Shovanta             Nashville Il           2:50.39
  3 Turner, Kaya                 Continental            2:51.03
  4 Sims, Amanda                 Continental            3:07.16

1500 Meter Run Bantam Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Murray, Kaylor               Nashville Il           5:35.19
  2 Sims, Amanda                 Continental            6:00.31
  3 Cunningham, Terri            Nashville Il           7:44.75

1500 Meter Race Walk Bantam Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hardge, Arnell               Memphis Hurd          13:34.19
  2 Moore, Christina             Memphis Hurd          17:08.90

4x100 Meter Relay Bantam Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilma Rudolph TC  'A'                               1:00.94
     1) Tillie, Khalisha                2) Gooch, Taneisha
     3) Leonard, Jemilah                4) Campbell, Ketori
  2 Continental T- Belles Tra  'A'                      1:01.64
     1) Chambers, Ronisha               2) Bassham, Alexis
     3) Fortson, Quonesha               4) Howard, Kianna

4x400 Meter Relay Bantam Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Continental T- Belles Tra  'A'                      5:14.10
     1) Eady, Tyjah                     2) Howard, Kianna
     3) Fortson, Quonesha               4) Chambers, Ronisha
  2 Nashville Illusions Track  'A'                      5:16.55
     1) Hughes, Shovanta                2) Murray, Kaylor
     3) Buchanan, Kamaria               4) Buchanan, Kalilah
  3 Continental T- Belles Tra  'B'                      5:39.25
     1) Bassham, Alexis                 2) Obey, Arlena
     3) Sims, Amanda                    4) Turner, Kaya
  4 Wilma Rudolph TC  'A'                               6:00.86
     1) Gooch, Taneisha                 2) Buford, Shakole
     3) Walton, Lauren                  4) Campbell, Ketori

Long Jump Bantam Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hardge, Arnell               Memphis Hurd             2.44m

Shot Put Bantam Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Harris, Jillian              Continental           19-09.00
  2 Sisney, Sandreeka            Nashville Il          15-07.00
  3 Hegwood, Breanna             Continental           12-07.00

Javelin Throw Bantam Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hardge, Arnell               Memphis Hurd             33-09
  2 Sisney, Sandreeka            Nashville Il          30-01.50
  3 Moore, Christina             Memphis Hurd             15-04

100 Meter Dash Midget Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sales, Quanisha              Wilma Rudolp             12.90
  2 Comer, Keynosha              Wilma Rudolp             13.70
  3 Manning, Charity             Wilma Rudolp             14.20
  4 Sheed, Kimberly              Wilma Rudolp             14.50

200 Meter Dash Midget Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Cohen, Nia                   Wilma Rudolp             27.80q  2
  2 Sales., Quanisha             Wilma Rudolp             28.17q  2
  3 Majors, Jade                 Continental              29.76q  2
  4 Wilkerson, Jade              Continental              29.85q  1

200 Meter Dash Midget Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Sales., Quanisha             Wilma Rudolp             27.62
  2 Cohen, Nia                   Wilma Rudolp             28.34
  3 Wilkerson, Jade              Continental              29.75
  4 Rosenthal, Angel             Wilma Rudolp             29.86

400 Meter Dash Midget Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Rosenthal, Angel             Wilma Rudolp           1:06.81q  1
  2 Wilkerson, Jade              Continental            1:07.02q  1
  3 Sweat, Taneka                Wilma Rudolp           1:07.73q  2
  4 Akeyia, Claybrooks           Nashville Il           1:08.31q  2

400 Meter Dash Midget Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Wilkerson, Jade              Continental            1:06.29
  2 Rosenthal, Angel             Wilma Rudolp           1:06.31
  3 Akeyia, Claybrooks           Nashville Il           1:07.10
  4 Parr, Lamesha                Continental            1:09.02

800 Meter Run Midget Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lee, Latrice                 Continental            2:47.89
  2 Akeyia, Claybrooks           Nashville Il           2:53.06
  3 Spence, Micah                Continental            2:56.37

1500 Meter Run Midget Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Akeyia, Claybrooks           Nashville Il           5:35.20

1500 Meter Race Walk Midget Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Moore, Tania                 Memphis Hurd          16:19.94

80 Meter Hurdles Midget Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Beckett, Nefertiti           Memphis Hurd             16.09

4x100 Meter Relay Midget Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilma Rudolph TC  'A'                                 54.44
     1) Manning, Charity                2) Cohen, Nia
     3) Sweat, Taneka                   4) Sales., Quanisha

4x400 Meter Relay Midget Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilma Rudolph TC  'A'                               4:58.74
     1) Comer, Keynosha                 2) Sweat, Taneka
     3) Rosenthal, Angel                4) Cohen, Nia
  2 Continental T- Belles Tra  'A'                      5:13.64
     1) Lee, Latrice                    2) Parr, Lamesha
     3) Spence, Micah                   4) Wilkerson, Jade

High Jump Midget Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Beckett, Nefertiti           Memphis Hurd           4-02.00

Long Jump Midget Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Beckett, Nefertiti           Memphis Hurd             4.36m
  2 Freeman, Valencia            Continental              3.63m
  3 Shenethia, Burton            Memphis Hurd             2.53m

Shot Put Midget Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Curry, Chelsea               Nashville Il          29-06.00
  2 Freeman, Valencia            Continental           29-00.00
  3 Antoinette, Cole             Memphis Hurd          19-07.00
  4 Moore, Tania                 Memphis Hurd          12-11.00

Discus Throw Midget Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Curry, Chelsea               Nashville Il             66-06

Javelin Throw Midget Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Curry, Chelsea               Nashville Il             59-05
  2 Antoinette, Cole             Memphis Hurd             34-08
  3 Moore, Tania                 Memphis Hurd             21-00

100 Meter Dash Youth Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilson, Marissa              Continental              13.20
  2 Turney, Courtney             Continental              13.29
  3 Richardson, April            Wilma Rudolp             13.42
  4 Harris, Lakiva               Continental              13.60

200 Meter Dash Youth Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Green, Chela                 Continental              25.82q  2
  2 Garr, Alexandria             Wilma Rudolp             26.72q  1
  3 Woods, Kristin               Wilma Rudolp             27.20q  1
  4 Hale, Kristina               Continental              27.94q  1

200 Meter Dash Youth Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Green, Chela                 Continental              25.94
  2 Woods, Kristin               Wilma Rudolp             27.45
  3 Garr, Alexandria             Wilma Rudolp             27.97
  4 Hale, Kristina               Continental              28.05

400 Meter Dash Youth Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Green, Chela                 Continental              59.96q  1
  2 Garr, Alexandria             Wilma Rudolp           1:01.41q  1
  3 Woods, Kristin               Wilma Rudolp           1:01.96q  3
  4 Hall, Brianna                Nashville Il           1:04.12q  1

400 Meter Dash Youth Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Green, Chela                 Continental              59.78
  2 Garr, Alexandria             Wilma Rudolp           1:01.53
  3 Woods, Kristin               Wilma Rudolp           1:02.00
  4 Mcswain, Akira               Continental            1:03.81

800 Meter Run Youth Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jorgensen, Margaret          Unattached             2:23.56
  2 Spence, Tiffany              Continental            2:36.18
  3 Ortiz, Victoria              Wilma Rudolp           2:47.80
  4 Brown, Jaleesa               Wilma Rudolp           2:51.23

1500 Meter Run Youth Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jorgensen, Margaret          Unattached             5:23.58
  2 Ortiz, Victoria              Wilma Rudolp           5:52.30
  3 Payne, Shalesha              Wilma Rudolp           6:00.30

3000 Meter Race Walk Youth Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lucas, Briana                Memphis Hurd          25:15.67

100 Meter Hurdles Youth Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Moore, Courtney              Memphis Hurd             20.52

200 Meter Hurdles Youth Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Moore, Courtney              Memphis Hurd             35.31

4x100 Meter Relay Youth Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Continental T- Belles Tra  'A'                        51.05
     1) Wilson, Marissa                 2) Mcswain, Akira
     3) Hale, Kristina                  4) Green, Chela
  2 Wilma Rudolph TC  'B'                                 54.77
     1) Williams, Crystal               2) Woodard, E'Connie
     3) Rippy, Jamesia                  4) Taylor, LaJohna
  3 Wilma Rudolph TC  'A'                                 56.45
     1) Woods, Kristin                  2) Richardson, April
     3) Battle, Shavonda                4) Garr, Alexandria

4x400 Meter Relay Youth Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Continental T- Belles Tra  'A'                      4:20.54
     1) Hale, Kristina                  2) Wilson, Marissa
     3) Spence, Tiffany                 4) Green, Chela
  2 Wilma Rudolph TC  'A'                               4:29.53
     1) Rippy, Jamesia                  2) Battle, Shavonda
     3) Woods, Kristin                  4) Garr, Alexandria
  3 Continental T- Belles Tra  'B'                      4:32.03
     1) Bryan, Kayla                    2) Mcswain, Akira
     3) Sanford, Faith                  4) Burress, Lashaun
  4 Wilma Rudolph TC  'B'                               4:45.07
     1) Taylor, LaJohna                 2) Woodard, E'Connie
     3) Person, Taria                   4) Williams, Crystal

4x800 Meter Relay Youth Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilma Rudolph TC  'A'                              10:57.32
  2 Continental T- Belles Tra  'A'                     11:10.34
     1) Sharp, Tierra                   2)
  3 Continental T- Belles Tra  'B'                     11:40.29
     1) Bryan, Kayla                    2) Majors, Jasmin
     3) Sanford, Faith                  4)

High Jump Youth Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Dunlap, Victoria             Continental            4-10.00

Long Jump Youth Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Burress, Lashaun             Continental              4.33m
  2 Mcnish, Emily                Personal Bes             3.97m
  3 Lucas, Briana                Memphis Hurd             2.78m

Shot Put Youth Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kelly, Laquoya               Continental           35-10.50
  2 Bond, Deatrice               Continental           27-11.00
  3 Brown, Shatavia              Continental           26-05.00
  4 Davis, Katrina               Wilma Rudolp          25-10.00

Discus Throw Youth Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kelly, Laquoya               Continental              88-07
  2 Bond, Deatrice               Continental              64-04
  3 Brown, Shatavia              Continental              51-00
  4 Davis, Katrina               Wilma Rudolp             48-06

Javelin Throw Youth Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lucas, Briana                Memphis Hurd             45-10
  2 Mason, Ariel                 Memphis Hurd          39-06.50

100 Meter Dash Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hollins, Lynell              Continental              12.79
  2 Babb, Khadisa                Wilma Rudolp             12.79
  3 Taylor, Shanteea             Continental              13.26
  4 Mintlow, Tranesha            Nashville Il             13.34

200 Meter Dash Intermediate Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Rives, Lynette               Music City T             25.72q  2
  2 Babb, Khadisa                Wilma Rudolp             26.32q  1
  3 Hollins, Lynell              Continental              26.59q  1
  4 Sequoia, Gray                Memphis Hurd             27.11q  1

200 Meter Dash Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Rives, Lynette               Music City T             25.51
  2 Babb, Khadisa                Wilma Rudolp             26.45
  3 Hollins, Lynell              Continental              26.75
  4 Taylor, Shanteea             Continental              27.75

400 Meter Dash Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Curry, Krishna               Nashville Il             58.13
  2 Williams, Mallorie           Music City T             59.45
  3 McLemore, Chandis            Wilma Rudolp           1:01.19
  4 Easley, Lauren               Music City T           1:03.40

800 Meter Run Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Holtfreter, Kali             Music City T           2:16.91
  2 Curry, Krishna               Nashville Il           2:17.93
  3 Russell, Chaquata            Continental            2:29.29
  4 Howard, Adrianne             Wilma Rudolp           2:31.24

1500 Meter Run Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ensminger, Kristi            Music City T           5:00.13
  2 Russell, Chaquata            Continental            5:27.32
  3 Bowser, Jasmine              Continental            5:39.71
  4 Domer, Lindsey               Unattached             6:11.13

100 Meter Hurdles Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Harris, Marrissa             Memphis Hurd             15.35
  2 Robertson, Cherice           Memphis Hurd             16.51
  3 Patterson, Brangelia         Continental              21.06

400 Meter Hurdles Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Harris, Marrissa             Memphis Hurd           1:05.08
  2 McLemore, Chandis            Wilma Rudolp           1:15.37

2000 Meter Steeplechase Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Shaw, Carlissa               Memphis Hurd           8:20.14

4x100 Meter Relay Intermediate Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Music City TC  'A'                                    49.87
     1) Bamigboye, Bukola               2) Williams, Mallorie
     3) Rives, Lynette                  4) Easley, Lauren

4x400 Meter Relay Intermediate Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Music City TC  'A'                                  4:03.37
     1) Bamigboye, Bukola               2) Williams, Mallorie
     3) Holtfreter, Kali                4) Rives, Lynette
  2 Music City TC  'B'                                  4:11.60
     1) Dennis, Jacarra                 2) Easley, Lauren
     3) Ensminger, Kristi               4) Davis, Trisha
  3 Wilma Rudolph TC  'A'                               4:21.23
     1) McLemore, Chandis               2) Howard, Adrianne
     3) Babb, Khadisa                   4) Seymour, Shantophia

4x800 Meter Relay Intermediate Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Music City TC  'A'                                 10:01.79
     1) Bamigboye, Bukola               2) Williams, Mallorie
     3) Dennis, Jacarra                 4) Holtfreter, Kali
  2 Music City TC  'B'                                 10:26.13
     1) Rives, Lynette                  2) Easley, Lauren
     3) Ensminger, Kristi               4) Davis, Trisha

High Jump Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Robertson, Cherice           Memphis Hurd           5-00.00
  2 Harris, Marrissa             Memphis Hurd          J5-00.00

Long Jump Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hollins, Lynell              Continental              4.95m
  2 Sequoia, Gray                Memphis Hurd             4.66m
  3 Lyndsey, Edwards             Memphis Hurd             4.05m
  4 Sorrels, Shannan             Nashville Il             3.48m

Triple Jump Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Robertson, Cherice           Memphis Hurd          33-11.00
  2 Shaw, Carlissa               Memphis Hurd          31-01.00
  3 Sequoia, Gray                Memphis Hurd          26-06.00

Shot Put Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Cox, Brittany                Wilma Rudolp          40-06.00
  2 Sorrels, Shannan             Nashville Il          30-05.00
  3 Palms, Latya                 Continental           24-09.00

Discus Throw Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Cox, Brittany                Wilma Rudolp            117-03
  2 Sorrels, Shannan             Nashville Il          69-04.50
  3 Palms, Latya                 Continental              55-00

Javelin Throw Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lyndsey, Edwards             Memphis Hurd             50-07
  2 Sorrels, Shannan             Nashville Il          46-05.50

100 Meter Dash Young Women
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Cole, Carita                 Unattached               12.35
  2 Mintlow, Shetika             Continental              12.58
  3 Cox, Tiffany                 Wilma Rudolp             12.75

200 Meter Dash Young Women
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Cole, Carita                 Unattached               25.52q  2
  2 Beard, Quanette              Nashville Il             26.11q  2
  3 Mintlow, Shetika             Continental              26.29q  1
  4 Mccrary, Tacoma              Memphis Hurd             26.30q  2

200 Meter Dash Young Women
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Cole, Carita                 Unattached               25.63
  2 Beard, Quanette              Nashville Il             25.95
  3 Mintlow, Shetika             Continental              25.98
  4 Mccrary, Tacoma              Memphis Hurd             26.14

400 Meter Dash Young Women
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Beard, Quanette              Nashville Il           1:00.14
  2 Hathaway, Janie              Nashville Il           1:01.94
  3 Lomax, Yolanda               Continental            1:03.09
  4 Groshong, Courtney           Personal Bes           1:05.55

800 Meter Run Young Women
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jones, Stephanie             Music City T           2:18.25
  2 Holcomb, Nettie              Continental            2:26.02
  3 Mccrary, Tacoma              Memphis Hurd           2:48.64

1500 Meter Run Young Women
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Dennison, Katheryn           Music City T           4:54.36
  2 Holcomb, Nettie              Continental            4:59.45
  3 Bohannon, Allie              Unattached             5:00.10
  4 Udoji, Christiana            Nashville Il           5:41.35

3000 Meter Run Young Women
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Holcomb, Nettie              Continental           11:04.10
  2 Partee, Kim                  Unattached            11:32.78

100 Meter Hurdles Young Women
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Yates, Danja                 Nashville Il             18.01
  2 Lucas, Camillia              Memphis Hurd             18.92
  3 Laquinlyn, Chunn             Nashville Il             20.36

400 Meter Hurdles Young Women
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bond, Sasha                  Wilma Rudolp           1:10.62
  2 Yates, Danja                 Nashville Il           1:10.97
  3 Lucas, Camillia              Memphis Hurd           1:15.55
  4 Chunn, LaQuinlyn             Nashville Il           1:21.54

4x100 Meter Relay Young Women
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Music City TC  'A'                                    49.46
     1) Williams, Sherea                2) Pinchon., Echo
     3) Buggs, Christiane               4) Dennis, Antanique
  2 Nashville Illusions Track  'A'                        50.27
     1) Hathaway, Janie                 2) Beard, Quanette
     3) Udoji, Christiana               4) Yates, Danja
  3 Continental T- Belles Tra  'A'                        50.78
     1) Lomax, Yolanda                  2) Mintlow., Shetika
     3) Robertson, Kanetra              4) Anderson, Erica

4x400 Meter Relay Young Women
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Music City TC  'A'                                  4:00.79
     1) Williams, Sherea                2) Pinchon, Ecarterenia
     3) Buggs, Christiane               4) Dennis, Antanique
  2 Nashville Illusions Track  'A'                      4:16.03
     1) Udoji, Christiana               2) Laquinlyn, Chunn
     3) Yates, Danja                    4) Beard, Quanette
  3 Continental T- Belles Tra  'A'                      4:17.89
     1) Corlew, Ondia                   2) Mintlow., Shetika
     3) Robertson, Kanetra              4) Anderson, Erica

4x800 Meter Relay Young Women
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Music City TC  'A'                                 10:03.24
     1) Pinchon, Ecarterenia            2) Dennis, Antanique
     3) Dennison, Katheryn              4) Jones., Stephanie

High Jump Young Women
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mccrary, Tacoma              Memphis Hurd           4-06.00
  2 Lucas, Camillia              Memphis Hurd           4-00.00

Pole Vault Young Women
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Allen, Sarah                 Personal Bes           9-06.00

Long Jump Young Women
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Cox, Tiffany                 Wilma Rudolp             5.23m
  2 Mckell, Amara                Nashville Il             4.54m
  3 Mccrary, Tacoma              Memphis Hurd             4.52m

Triple Jump Young Women
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kennedy, Molly               Personal Bes          37-01.00

Shot Put Young Women
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mckell, Amara                Nashville Il          34-11.50

Discus Throw Young Women
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mckell, Amara                Nashville Il            103-09
  2 Bankemper, Chelsea           Unattached            81-01.50

Javelin Throw Young Women
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mckell, Amara                Nashville Il             93-01
  2 Lucas, Camillia              Memphis Hurd             71-09

100 Meter Dash Bantam Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Robinson, Eric               Nashville Il             14.32
  2 Gray, Donald                 Memphis Hurd             14.53
  3 Annoor, Radir                Unattached               14.77
  4 Burton, Dondre               Memphis Hurd             16.29

200 Meter Dash Bantam Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Gray, Donald                 Memphis Hurd             30.08
  2 Annoor, Radir                Unattached               30.43
  3 Jones, Wayne                 Nashville Il             30.63
  4 Robinson, Eric               Nashville Il             30.64

400 Meter Dash Bantam Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Griffin, Jason               Nashville Il           1:07.86
  2 Robinson, Eric               Nashville Il           1:08.11
  3 Jones, Wayne                 Nashville Il           1:09.36
  4 Shawn, Harris                Memphis Hurd           1:13.39

800 Meter Run Bantam Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Griffin, Jason               Nashville Il           2:51.73
  2 Sheppard, Mark               Cordova TC             2:52.43
  3 Spence, Ariel                Unattached             3:02.80
  4 Shawn, Harris                Memphis Hurd           3:12.38

1500 Meter Run Bantam Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Griffin, Jason               Nashville Il           6:18.16
  2 Flournoy, James              Wilma Rudolp           7:05.23
  3 Shaw, Darius                 Memphis Hurd           8:05.60

4x100 Meter Relay Bantam Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilma Rudolph TC  'A'                               1:05.43
     1) Brown, Micheal                  2) Gregory, CoachDidntList
     3) Buford, Ryan                    4) Odom, Walter

4x400 Meter Relay Bantam Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilma Rudolph TC  'A'                               5:48.21
     1) Brown, Micheal                  2) Flournoy, James
     3) Odom, Walter                    4) Buford, Ryan
  2 Memphis Hurdlers  'A'                               6:33.10
     1) Andreotti, Cole                 2) Mountain, William
     3) Gray, Donald                    4) Burton, Dondre

High Jump Bantam Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sheppard, Mark               Cordova TC             3-04.00

Long Jump Bantam Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Shawn, Harris                Memphis Hurd             3.69m
  2 Bamilgboye, Sam              Unattached               3.19m

Shot Put Bantam Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sheppard, Mark               Cordova TC            16-09.00

Javelin Throw Bantam Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mountain, William            Memphis Hurd             34-02
  2 Cole, Andreotti              Memphis Hurd             18-08

100 Meter Dash Midget Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Crawford, Quinton            Nashville Il             12.95
  2 Spalding, Dominique          Wilma Rudolp             14.07
  3 Ademosu, Rashid              Wilma Rudolp             14.74
  4 Smith, Henry                 Wilma Rudolp             14.75

200 Meter Dash Midget Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Crawford, Quinton            Nashville Il             27.35
  2 Lillard, Bryson              Nashville Il             28.14
  3 Ademosu, Rashid              Wilma Rudolp             29.71
  4 Epps, Brandon                Wilma Rudolp             29.98

400 Meter Dash Midget Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lillard, Bryson              Nashville Il           1:02.62
  2 Parrott, Cole                Nashville Il           1:05.69
  3 Sandersjr, Shannon           Nashville Il           1:06.21
  4 Gooch, Xavierian             Wilma Rudolp           1:12.11

800 Meter Run Midget Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Murray, Michael              Nashville Il           2:26.95
  2 Dixon, Corneilous            Nashville Il           2:30.57
  3 Savage, Joseph               Wilma Rudolp           2:44.00
  4 Smith, Brandon               Wilma Rudolp           2:45.88

1500 Meter Race Walk Midget Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mountain, William            Memphis Hurd          14:41.23

80 Meter Hurdles Midget Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Davies, Joshua               Personal Bes             15.83
  2 Newsom, Cody                 Personal Bes             17.72

4x100 Meter Relay Midget Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilma Rudolph TC  'A'                                 56.71
     1) Epps, Brandon                   2) Smith, Brandon
     3) Gooch, Xavierian                4) Spalding, Dominique
  2 Wilma Rudolph TC  'B'                               1:00.10
     1) Clay, Reginald                  2) Clay, Robert
     3) Savage, Joseph                  4) Smith, Henry

4x400 Meter Relay Midget Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Nashville Illusions Track  'A'                      4:21.78
     1) Murray, Michael                 2) Lillard, Bryson
     3) Dixon, Corneilous               4) Crawford, Quinton
  2 Wilma Rudolph TC  'A'                               5:20.11
     1) Epps, Brandon                   2) Smith, Brandon
     3) Spalding, Dominique             4) Gooch, Xavierian

4x800 Meter Relay Midget Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Nashville Illusions Track  'A'                     11:07.36
     1) Murray, Michael                 2) Parrott, Cole
     3) Porch, Brandon                  4) Sandersjr, Shannon

High Jump Midget Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Davies, Joshua               Personal Bes           4-02.00
  2 Newsom, Cody                 Personal Bes           3-06.00

Shot Put Midget Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Harris, Jacob                Unattached            23-02.00
  2 Fortson, Marshall            Unattached            21-01.00

Javelin Throw Midget Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Davies, Joshua               Personal Bes             82-00
  2 Newsom, Cody                 Personal Bes             54-10
  3 Mountain, William            Memphis Hurd             34-02

100 Meter Dash Youth Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Holt, Terrence               Wilma Rudolp             11.87
  2 Davis, Lequinn               Wilma Rudolp             13.38

200 Meter Dash Youth Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bell, Deshawn                Wilma Rudolp             26.30
  2 Moore, Lamont                Nashville Il             26.95
  3 Davis, Lequinn               Wilma Rudolp             28.35
  4 Hamler, Cameron              Wilma Rudolp             28.98

400 Meter Dash Youth Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Newbell, Keivonte            Nashville Il             57.94
  2 Bell, Deshawn                Wilma Rudolp             59.20
  3 Moore, Lamont                Nashville Il           1:00.60
  4 CurryIi, James               Wilma Rudolp           1:02.83

800 Meter Run Youth Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Newbell, Keivonte            Nashville Il           2:16.94
  2 Sheppard, Matthew            Cordova TC             2:21.20
  3 Glazer, Bryan                Unattached             2:43.43
  4 Sykes, Michael               Unattached             2:50.92

1500 Meter Run Youth Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Newbell, Keivonte            Nashville Il           4:52.91
  2 Larry, Burton                Memphis Hurd           5:14.70
  3 Glazer, Bryan                Unattached             5:52.15

3000 Meter Run Youth Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Larry, Burton                Memphis Hurd          11:07.25

100 Meter Hurdles Youth Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Holt, Terrence               Wilma Rudolp             15.78
  2 Buford, Michael              Wilma Rudolp             16.57

200 Meter Hurdles Youth Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Buford, Michael              Wilma Rudolp             28.51
  2 CurryIi, James               Wilma Rudolp             31.21
  3 Larry, Burton                Memphis Hurd             33.77
  4 Taylor, Auston               Memphis Hurd             36.35

4x100 Meter Relay Youth Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilma Rudolph TC  'A'                                 48.67
     1) Buford, Michael                 2) Holt, Terrence
     3) CurryIi, James                  4) Davis, Lequinn

4x400 Meter Relay Youth Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilma Rudolph TC  'A'                               3:56.60
     1) Buford, Michael                 2) Holt, Terrence
     3) CurryIi, James                  4) Bell, Deshawn

High Jump Youth Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sheppard, Matthew            Cordova TC             5-04.00
  2 Christian, Burton            Memphis Hurd           3-04.00

Long Jump Youth Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Carrington, Jenkins          Memphis Hurd             3.25m
  2 Christian, Burton            Memphis Hurd             2.89m

Triple Jump Youth Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Larry, Burton                Memphis Hurd          29-08.50

Shot Put Youth Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Taylor, Auston               Memphis Hurd          36-05.00
  2 Clay, Ronald                 Unattached            29-08.50

Discus Throw Youth Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Taylor, Auston               Memphis Hurd            119-09
  2 Clay, Ronald                 Unattached               85-01

Javelin Throw Youth Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Taylor, Auston               Memphis Hurd          93-00.50
  2 Carrington, Jenkins          Memphis Hurd             42-00

100 Meter Dash Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Newbell, Dewayne             Nashville Il             11.09
  2 Stevenson, Kyle              Memphis Hurd             11.22
  3 Draper, Rodney               Wilma Rudolp             11.65
  3 Anderson, Gwantveus          Memphis Hurd             11.65

200 Meter Dash Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Newbell, Dewayne             Nashville Il             22.86
  2 Anderson, Gwantveus          Memphis Hurd             23.19
  3 Stevenson, Kyle              Memphis Hurd             23.27
  4 Brown, Preston               Nashville Il             24.37

400 Meter Dash Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hudgens, GJ                  Unattached               52.31
  2 Thomasjr, Michael            Nashville Il             52.64
  3 Stevenson, Kyle              Memphis Hurd             53.06
  4 Jeffries-Bolton, Justin      Cordova TC               53.65

800 Meter Run Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hill, Kelvin                 Unattached             2:05.30
  2 Hudgens, GJ                  Unattached             2:06.08
  3 Jorgensen, Patrick           Unattached             2:06.71
  4 Spencer, David               Wilma Rudolp           2:13.73

1500 Meter Run Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jorgensen, Patrick           Unattached             4:32.24
  2 Reyes, Lino                  Memphis Hurd           4:41.48
  3 Savage, Robert               Wilma Rudolp           4:43.02
  4 Spence, Eric                 Unattached             4:50.54

3000 Meter Run Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mckinley, Joshua             Unattached            10:50.12

5000 Meter Race Walk Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Norford, Ronnie              Memphis Hurd          44:09.17

110 Meter Hurdles Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Williams, Preston            Memphis Hurd             15.60
  2 Jeffries-Bolton, Justin      Cordova TC               17.33

400 Meter Hurdles Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jeffries-Bolton, Justin      Cordova TC             1:01.93

2000 Meter Steeplechase Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Reyes, Lino                  Memphis Hurd           6:50.14
  2 Norford, Ronnie              Memphis Hurd           7:30.14

4x100 Meter Relay Intermediate Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Nashville Illusions Track  'A'                        44.97
     1) Brown, Preston                  2) Newbell, Dewayne
     3) Santino, Coplen                 4) Thomasjr, Michael
  2 Wilma Rudolph TC  'A'                                 46.58
     1) Draper, Rodney                  2) Garnett, Jamalachi
     3) Spencer, David                  4) Hickman, Leslie

4x400 Meter Relay Intermediate Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Nashville Illusions Track  'A'                      3:40.19
     1) Truitt, Keshaun                 2) Thomasjr, Michael
     3) Brown, Preston                  4) Santino, Coplen
  2 Memphis Hurdlers  'A'                               3:41.90
     1) Stevenson, Kyle                 2) Norford, Ronnie
     3) Williams, Preston               4) Smith, Jonathan
  3 Wilma Rudolph TC  'A'                               3:43.97
     1) Savage, Robert                  2) Garnett, Jamalachi
     3) Spencer, David                  4) Draper, Rodney

4x800 Meter Relay Intermediate Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Memphis Hurdlers  'A'                              10:15.48
     1) Reyes, Lino                     2) Norford, Ronnie
     3) Smith, Jonathan                 4) Churchwell, Christopher

High Jump Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Shaw, Chris                  Cordova TC             5-10.00
  2 Williams, Preston            Memphis Hurd           5-08.00

Pole Vault Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Churchwell, Christopher      Memphis Hurd           9-00.00
  2 Dent, Roman                  Personal Bes           8-06.00

Long Jump Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Brown, Preston               Nashville Il             5.51m
  2 Dent, Roman                  Personal Bes             4.12m

Triple Jump Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Reyes, Lino                  Memphis Hurd          38-08.00
  2 Dent, Roman                  Personal Bes          36-02.00

Shot Put Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mitchell, Alexis             Memphis Hurd          36-07.50

Discus Throw Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Williams, Preston            Memphis Hurd            109-11
  2 Mitchell, Alexis             Memphis Hurd            100-01

Javelin Throw Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mitchell, Alexis             Memphis Hurd         106-05.50

100 Meter Dash Young Men
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Frierson, Stephen            Wilma Rudolp             11.31
  2 Johnson, Bryan               Wilma Rudolp             11.53
  3 Littlejohn, Jamil            Wilma Rudolp             11.71

200 Meter Dash Young Men
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mason, Edward                Wilma Rudolp             22.17
  2 Frierson, Stephen            Wilma Rudolp             23.76
  3 Littlejohn, Jamil            Wilma Rudolp             24.82

400 Meter Dash Young Men
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Harris, Larry                Cordova TC               50.75
  2 Harris, Simein               Cordova TC               50.78
  3 Hill, Philip                 Nashville Il             51.88
  4 Walker, Juan                 Music City T             53.85

800 Meter Run Young Men
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Glazer, Andrew               Unattached             2:12.41
  2 Tynes, Corry                 Memphis Hurd           2:15.45
  3 Baugus, Reginald             Wilma Rudolp           2:19.20

1500 Meter Run Young Men
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Purcell, Kent                Personal Bes           4:25.05
  2 Glazer, Andrew               Unattached             4:32.67
  3 Baugus, Reginald             Wilma Rudolp           4:53.52
  4 Brandon, Carr                Memphis Hurd           5:03.88

110 Meter Hurdles Young Men
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kelly, Jared                 Wilma Rudolp             14.57
  2 Harris, Simein               Cordova TC               14.61
  3 Harris, Larry                Cordova TC               15.46
  4 Donahue, Brandon             Nashville Il             15.64

400 Meter Hurdles Young Men
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Harris, Simein               Cordova TC               55.86
  2 Walker, Juan                 Music City T             56.04
  3 Harris, Larry                Cordova TC               59.84
  4 Moore, Timothy               Memphis Hurd           1:08.09

2000 Meter Steeplechase Young Men
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Brandon, Carr                Memphis Hurd           6:42.14
  2 Moore, Timothy               Memphis Hurd           7:00.00
  3 Tynes, Corry                 Memphis Hurd           7:05.00

4x100 Meter Relay Young Men
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilma Rudolph TC  'A'                                 43.73
     1) Kelly, Jared                    2) Mason., Edward
     3) Frierson, Stephen               4) Rutledge, Nelson
  2 Nashville Illusions Track  'A'                        44.25
     1) Hill, Philip                    2) Fowler, Danarius
     3) Donahue, Brandon                4) Dowlen, Montez

4x400 Meter Relay Young Men
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Nashville Illusions Track  'A'                      3:37.53
     1) Hill, Philip                    2) Fowler, Danarius
     3) Donahue, Brandon                4) Dowlen, Montez
  2 Wilma Rudolph TC  'A'                               3:55.69
     1) Kelly, Jared                    2) Rutledge, Nelson
     3) Littlejohn, Jamil               4) Frierson, Stephen

4x800 Meter Relay Young Men
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Memphis Hurdlers  'A'                              10:04.78
     1) Tynes, Corry                    2) Moore, Timothy
     3) Rakia, Haynes                   4) Christopher, Cunningham

High Jump Young Men
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Harris, Marcus               Memphis Hurd           5-08.00
  2 Christopher, Cunningham      Memphis Hurd           4-10.00

Pole Vault Young Men
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Newsom, Casey                Personal Bes          10-06.00
  2 Harris, Marcus               Memphis Hurd          10-00.00
  3 Moore, Timothy               Memphis Hurd           9-00.00
  4 Christopher, Cunningham      Memphis Hurd           8-06.00

Long Jump Young Men
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hill, Philip                 Nashville Il             6.24m
  2 Harris, Marcus               Memphis Hurd             5.95m
  3 Rakia, Haynes                Memphis Hurd             5.67m
  4 Mershon, Jason               Cordova TC               5.54m

Triple Jump Young Men
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mershon, Jason               Cordova TC            40-02.00
  2 Harris, Marcus               Memphis Hurd          36-10.00
  3 Rakia, Haynes                Memphis Hurd          35-10.00

Javelin Throw Young Men
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Newsom, Casey                Personal Bes            131-03
  2 Tynes, Corry                 Memphis Hurd             63-02
Nike Visa BMW Gatorade Gill Athletics University of Phoenix St. Vincent Lynx