Join/Renew Now

Lake Erie Association Junior Olympic Championships

6/22-23/2002 - Cuyahoga Heights, Ohio

100 Meter Dash Bantam Girls
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
Finals
 1 Rogers, Fuchsia           92 East Cleveland, OH       14.73
 2 Clark, Taetumn            93 Warrensville Hts, O      15.58
 3 Queener, Aisha            93 Fairlawn, OH             15.69
 4 Rogers, Alexa             93 East Cleveland, OH       15.69
 5 Harbour, Isis             93 Cleveland, OH            15.73
 6 Willis, Nashay            94 Akron, OH                15.73
 7 Moxley, Jordan            92 Cortland, OH             16.14
 8 Goin, Amber               93 Cleveland, OH            16.32

200 Meter Dash Bantam Girls
==================================================================
   Name                    Year Team                    Finals  H#
==================================================================
 1 Rogers, Fuchsia           92 East Cleveland, OH       30.91   1
 2 Clark, Taetumn            93 Warrensville Hts, O      32.26   1
 3 Willis, Nashay            94 Akron, OH                33.09   1
 4 Rogers, Alexa             93 East Cleveland, OH       33.10   2
 5 Queener, Aisha            93 Fairlawn, OH             33.87   2
 6 Wright, Dominique         94 Kent, OH                 34.10   2
 7 Goin, Amber               93 Cleveland, OH            34.61   2
 8 Moxley, Jordan            92 Cortland, OH             36.05   2
 9 Allen, Okema              92 Warren, OH               36.32   2
10 Odom, Cartier             92 OFTC                     36.85   1
11 McCandless, Hayley        92 Hudson, OH               37.62   2
12 Simpson, Shannon          93 Warren, OH               39.89   2

400 Meter Dash Bantam Girls
==================================================================
   Name                    Year Team                    Finals  H#
==================================================================
 1 Goin, Amber               93 Cleveland, OH          1:19.94   2
 2 Odom, Cartier             92 OFTC                   1:23.94   2
 3 Queener, Aisha            93 Fairlawn, OH           1:25.46   2
 4 Lawson, Michelle          93 Hudson, OH             1:25.73   2
 5 Bennett, Christian        94 EJTC                   1:26.10   1
 6 Moxley, Jordan            92 Cortland, OH           1:26.52   2
 7 Scourfield, Kayleigh      93 Hudson, OH             1:30.44   1
 8 Hartline, Shelby          93 Hudson, OH             1:32.88   1
 9 Simpson, Shannon          93 Warren, OH             1:40.52   2

800 Meter Run Bantam Girls
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
 1 Woods, Rebecca            92 Akron, OH              2:59.41

1500 Meter Run Bantam Girls
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
 1 Woods, Rebecca            92 Akron, OH              6:09.20

1500 Meter Race Walk Bantam Girls
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
 1 Gibson, Minmait           93 Akron, OH             12:19.78

4x100 Meter Relay Bantam Girls
===============================================================
   Team                                                 Finals
===============================================================
 1 Running Rebel Track Club  'A'                       1:12.33

4x400 Meter Relay Bantam Girls
===============================================================
   Team                                                 Finals
===============================================================
 1 Unified in Flight  'A'                              4:51.77
 2 Running Rebel Track Club  'A'                       4:57.92

100 Meter Dash Midget Girls
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
Finals
 1 Lewis, Jerrah             90 Akron, OH                13.47
 2 Campbell, Christy         91 Akron, OH                13.78
 3 Dalessandro, Karissa      91 Wooster, OH              14.20
 4 Hullurn, Kachay           91 Akron, OH                14.35
 5 Johnson, Brooke           90 ECP                      14.63
 6 Harbour, Amirah           91 cleveland, OH            14.65
 7 Butler, Shanae            91 Warren, OH               15.64
 8 Murphy, Vanessia          91 OFTC                     15.77

200 Meter Dash Midget Girls
==================================================================
   Name                    Year Team                    Finals  H#
==================================================================
 1 Lewis, Jerrah             90 Akron, OH                27.64   2
 2 Tyree, Brittany           90 University Hts, OH       27.72   2
 3 Campbell, Christy         91 Akron, OH                29.21   1
 4 Woods, Ava                90 Akron, OH                29.70   2
 5 Hullurn, Kachay           91 Akron, OH                30.75   2
 6 Harbour, Amirah           91 cleveland, OH            30.90   1
 7 Sommhen, James            90 WSTC                     31.05   1
 8 Johnson, Brooke           90 ECP                      31.32   1
 9 Saafir, Shararyna         91 UIF                      31.50   2
10 Strong, Mariah            90 Millersburgh, OH         32.42   2
11 Butler, Shanae            91 Warren, OH               33.12   2
12 Murphy, Vanessia          91 OFTC                     33.29   1
13 Flanagan, Ashley          91 Warren, OH               34.24   1
14 Taylor, Alexandra         91 Cuyahoga Falls, OH       36.32   1
15 Shores, Alexandria        90 Millersburgh, OH         37.54   2

400 Meter Dash Midget Girls
==================================================================
   Name                    Year Team                    Finals  H#
==================================================================
 1 Tyree, Brittany           90 University Hts, OH     1:01.91   2
 2 Woods, Ava                90 Akron, OH              1:05.65   2
 3 Thompson, Jewelisa        90 Shaker Hts., OH        1:07.74   1
 4 Turner, Tiffany           90 Shaker Hts., OH        1:08.54   2
 5 Campbell, Christy         91 Akron, OH              1:11.86   2
 6 Harbour, Amirah           91 cleveland, OH          1:12.14   2
 7 Grant, Diamond            91 Akron, OH              1:12.14   2
 8 Dalessandro, Karissa      91 Wooster, OH            1:12.27   2
 9 Saafir, Shararyna         91 UIF                    1:13.70   1
10 Sommhen, James            90 WSTC                   1:13.77   1
11 Henn, Alexia              90 FQTC                   1:18.07   2
12 Simko, Rebekka            91 Mentor, OH             1:21.05   1
13 Butler, Shanae            91 Warren, OH             1:26.59   1

800 Meter Run Midget Girls
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
 1 Spaulding, Tatiana        90 Akron, OH              2:51.01
 2 Hohan, Jenna              91 N. Canton, OH          3:02.29
 3 Giel, Emily               91 Burton, OH             3:20.29

1500 Meter Race Walk Midget Girls
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
 1 Sullivan, Morgan          91 Akron, OH             10:35.35

80 Meter Hurdles (30") Midget Girls
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
 1 Thompson, Jewelisa        90 Shaker Hts., OH          16.66

4x100 Meter Relay Midget Girls
===============================================================
   Team                                                 Finals
===============================================================
 1 Ohio Flyers Track Club  'A'                         1:01.18

4x400 Meter Relay Midget Girls
===============================================================
   Team                                                 Finals
===============================================================
 1 Unified in Flight  'A'                              5:14.94

100 Meter Dash Youth Girls
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
Finals
 1 Huntger, Takara           89 OFTC                     13.05
 2 Madison, Christina        88 Elyria, OH               13.08
 3 Frame, Chloe              88 Warrenswille Hts.,       13.15
 4 Davis, Ronnisha           88 Akron, OH                13.46
 5 Hicks, Destinee           88 Austintown, OH           13.49
 6 Hrabak, Kaelyn            89 Berlin Center, OH        13.76
 7 Shavers, Amber            89 OH, OH                   14.16
 8 Pettis, Tierra            88 Massillan, OH            14.36

200 Meter Dash Youth Girls
==================================================================
   Name                    Year Team                    Finals  H#
==================================================================
 1 Hullum, Ashley            88 Akron, OH                26.79   3
 2 Huntger, Takara           89 OFTC                     27.63   3
 3 Frame, Chloe              88 Warrenswille Hts.,       27.70   3
 4 Jackson, Taylor           89 cleveland, OH            28.03   2
 5 Hrabak, Kaelyn            89 Berlin Center, OH        28.81   1
 6 Davis, Ronnisha           88 Akron, OH                29.55   3
 7 Shavers, Amber            89 OH, OH                   29.56   2
 8 Dillard, Nailah           89 Sshaker Hts., OH         29.85   2
 9 Ray, Robyn                88 Shaker Hts, OH           29.90   1
10 Bennett, Jeanette         89 Akron, OH                29.93   3
11 Tyler, Tiana              89 OFTC                     30.33   2
12 Warren, Jennifer          88 Beachwood, OH            30.65   3
13 Felton, Emma-Finesse      89 Warren, OH               30.99   3
14 Pressley, Whitley         88 WSTC                     31.67   2
15 Smith, Jacquelyn          88 Cleveland, OH            32.50   2
16 Williams, Brooke          89 Lordstown, OH            33.47   1
17 Jefferson, Sharena        89 Warren, OH               34.07   2
18 Daugherty, Katharine      89 WSTC                     34.40   1

400 Meter Dash Youth Girls
==================================================================
   Name                    Year Team                    Finals  H#
==================================================================
 1 Roth, Lisa                88 Sterling, OH           1:02.34   1
 2 Jackson, Taylor           89 cleveland, OH          1:05.03   2
 3 Tyler, Tiana              89 OFTC                   1:06.01   1
 4 Ray, Robyn                88 Shaker Hts, OH         1:06.45   2
 5 Khoury, Hannah            89 OH, OH                 1:09.89   2
 6 Smith, Jacquelyn          88 Cleveland, OH          1:13.08   2
 7 Bennett, Nicole           89 Akron, OH              1:13.68   2
 8 Williams, Brooke          89 Lordstown, OH          1:18.66   1
 9 Stembridge, Christina     89 Akron, OH              1:19.20   1

800 Meter Run Youth Girls
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
 1 Hartline, Alexzandra      88 Strasburgh, OH         2:34.00
 2 Simmons, Onjela           89 Akron, OH              2:35.18
 3 Roth, Lisa                88 Sterling, OH           2:39.59
 4 Morris, Nicole            89 North Royalton, OH     2:40.90
 5 Schenck, Cassandra        88 Mantua, OH             2:47.31
 6 Collins, Chelsea          89 Twisburg, OH           3:09.09

1500 Meter Run Youth Girls
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
 1 Hartline, Alexzandra      88 Strasburgh, OH         5:18.06
 2 Morris, Nicole            89 North Royalton, OH     5:18.47
 3 Schenck, Cassandra        88 Mantua, OH             5:28.67
 4 Collins, Chelsea          89 Twisburg, OH           6:24.15

3000 Meter Run Youth Girls
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
 1 Morris, Nicole            89 North Royalton, OH    12:41.02
 2 Modin, Jasmine            89 Peninsula, OH         16:25.77

100 Meter Hurdles (30") Youth Girls
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
 1 Madison, Christina        88 Elyria, OH               16.27
 2 Shavers, Amber            89 OH, OH                   19.48

4x100 Meter Relay Youth Girls
===============================================================
   Team                                                 Finals
===============================================================
 1 Unified in Flight  'A'                                54.15
 2 Ohio Flyers Track Club  'A'                           54.48
 3 Warren Striders Track Clu  'A'                        58.43
 4 Running Rebel Track Club  'A'                       1:00.19

4x400 Meter Relay Youth Girls
===============================================================
   Team                                                 Finals
===============================================================
 1 Unified in Flight  'A'                              6:07.70
 2 Running Rebel Track Club  'A'                       6:08.79

100 Meter Dash Bantam Boys
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
Finals
 1 Bryant, Christian         92 Euclid, OH               14.14
 2 Murdock, Jaharl           92 WSTC                     14.16
 3 McCoy, Desmond            92 OH, OH                   14.84
 4 Thompson, Ronnell         92 Richmond Hts., OH        15.07
 5 Lanier, Jr., Anthony      92 Warren, OH               15.07
 6 Stubbs, Andre             92 Maple Hts., OH           15.11
 7 Teynor, Patrick           92 WSTC                     15.99
 8 Simpson, Shaun            93 Warren, OH               16.01

200 Meter Dash Bantam Boys
=========================================================================
   Name                    Year Team                    Finals  H# Points
=========================================================================
 1 Montanize, Woods          92 OH, OH                   29.77   2
 2 McCoy, Desmond            92 OH, OH                   32.07   1
 3 Stubbs, Andre             92 Maple Hts., OH           32.23   2
 4 Lanier, Jr., Anthony      92 Warren, OH               32.26   3
 5 Teynor, Patrick           92 WSTC                     33.90   1
 6 Robertson, Pierre         92 Richmond Hts., OH        34.07   2
 7 Thompson, Ronnell         92 Richmond Hts., OH        34.15   3
 8 Nowling, Gerrell          92 East Cleveland, OH       34.32   2
 9 Bush, DeVaughn            93 East Cleveland, OH       34.42   3
10 Simpson, Shaun            93 Warren, OH               34.49   1
11 Carter, Reginald          92 ECP                      35.09   2
12 Dominick, Sean            93 Cleveland Hts., OH       35.37   2
13 Mittas, Aristotle         94 WSTC                     35.67   2
14 Trissel, Luke             93 WSTC                     36.78   3
15 Bush, Dejuan              95 East Cleveland, OH       42.19   2
16 Edeh, Ugochykevy          94 Lyndhurst, OH            45.13   3
17 Bailey, Ransford          94 Cleveland, OH            50.58   3

400 Meter Dash Bantam Boys
==================================================================
   Name                    Year Team                    Finals  H#
==================================================================
 1 Bell, Desmond             93 Akron, OH              1:05.83   2
 2 Murdock, Jaharl           92 WSTC                   1:06.19   2
 3 Roth, Keith               92 Sterling, OH           1:11.51   2
 4 Robertson, Pierre         92 Richmond Hts., OH      1:17.95   2
 5 Hullum, D'Anthony         93 Akron, OH              1:18.77   2
 6 Mittas, Aristotle         94 WSTC                   1:21.21   2
 7 Trissel, Luke             93 WSTC                   1:33.24   2
 8 Simpson, Shaun            93 Warren, OH             1:34.55   1
 9 Stephens-Nui, Arman       94 Akron, OH              1:44.03   1
10 Bailey, Ransford          94 Cleveland, OH          1:54.74   2

800 Meter Run Bantam Boys
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
 1 Bell, Desmond             93 Akron, OH              2:42.05
 2 Roth, Keith               92 Sterling, OH           2:43.00
 3 Barnes, Andre             92 ECP                    2:53.63
 4 Shepherd, Nathaniel       92 Amsterdam, OH          2:57.73
 5 Hullum, D'Anthony         93 Akron, OH              2:58.93
 6 Stephens-Nui, Arman       94 Akron, OH              4:02.07

1500 Meter Run Bantam Boys
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
 1 Shepherd, Nathaniel       92 Amsterdam, OH          6:14.83

4x100 Meter Relay Bantam Boys
===============================================================
   Team                                                 Finals
===============================================================
 1 Unified in Flight  'A'                                58.37
 2 Warren Striders Track Clu  'A'                      1:05.38

4x400 Meter Relay Bantam Boys
===============================================================
   Team                                                 Finals
===============================================================
 1 Unified in Flight  'A'                              5:06.26

100 Meter Dash Midget Boys
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
Finals
 1 Lee, David                90 Akron, OH                12.56
 2 Zaccardelli, Billy        90 Parma, OH                12.88
 3 Richburg, Aris            90 Warren, OH               13.46
 4 Legrair III, Johnnie      90 Copley, OH               13.77
 5 Lewis, Franklin           91 Akron, OH                14.27
 6 Bland, Joe                91 Warren, OH               15.02
 7 Warren, Maxwell           90 Beachwood, OH            15.06
 8 Queener, malik            91 Fairlawn, OH             15.13

200 Meter Dash Midget Boys
==================================================================
   Name                    Year Team                    Finals  H#
==================================================================
 1 Lee, David                90 Akron, OH                26.10   1
 2 Richburg, Aris            90 Warren, OH               28.96   1
 3 Kidd Jr., Eric            90 Akron, OH                29.65   3
 4 Hullum, DaVonta           90 Akron, O                 29.69   3
 5 Odom, Carzel              90 OFTC                     30.31   2
 6 Warren, Maxwell           90 Beachwood, OH            31.09   2
 7 Payne, Wesley             90 Akron, OH                31.53   1
 7 McCallister, Brian        90 Akron, OH                31.53   2
 9 Brown, Isaiah             91 Akron, OH                32.02   1
10 Brown, Brandon            90 Shaker Hts., OH          32.06   1
11 Bland, Joe                91 Warren, OH               32.30   1
12 Hendrix, Matthew          91 WSTC                     33.81   2
13 Dunning, Anwar            91 Warren, OH               33.97   2
14 Taylor, Bradley           91 Cuyahoga Falls, OH       34.02   2
15 Greer, Marcus             91 Akron, OH                34.96   2
16 Curry, Alden              91 Akron, OH                39.27   1
17 Key, Ponte                90 OFTC                     42.64   1

400 Meter Dash Midget Boys
==================================================================
   Name                    Year Team                    Finals  H#
==================================================================
 1 Lee, David                90 Akron, OH              1:00.42   1
 2 Roys, Donny               90 Medina, OH             1:05.47   2
 3 Gladden, Joseph           90 Akr, OH                1:06.80   1
 4 Payne, Wesley             90 Akron, OH              1:08.97   1
 5 Odom, Carzel              90 OFTC                   1:09.49   2
 6 Sammons, Demarde          90 Akron, OH              1:10.27   1
 7 Warren, Maxwell           90 Beachwood, OH          1:11.61   2
 8 McCallister, Brian        90 Akron, OH              1:12.47   2
 9 Brown, Isaiah             91 Akron, OH              1:13.75   2
10 Spaulding, Hashim         91 Akron, OH              1:15.72   1
11 Brown, Brandon            90 Shaker Hts., OH        1:19.65   2
12 Greer, Marcus             91 Akron, OH              1:26.23   2
13 Key, Ponte                90 OFTC                   1:31.75   2

800 Meter Run Midget Boys
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
 1 Queener, malik            91 Fairlawn, OH           2:40.12
 2 Roys, Donny               90 Medina, OH             2:45.00
 3 Hullum, DaVonta           90 Akron, O               2:48.96
 4 Spaulding, Hashim         91 Akron, OH              2:49.97
 5 Sanchez, Brendon          90 Akron, OH              2:55.67
 6 Pridgen, Jacob            91 Akron, OH              2:57.18
 7 Head, Ramon               91 Akron, OH              2:58.55
 8 Roberts, Matthew          91 OH, OH                 3:02.46
 9 Curry, Alden              91 Akron, OH              4:23.87

1500 Meter Run Midget Boys
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
 1 Smith, Demarco            91 Akron, OH              5:59.34
 2 Roberts, Matthew          91 OH, OH                 7:47.71

1500 Meter Race Walk Midget Boys
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
 1 Head, Ramon               91 Akron, OH             10:45.61

80 Meter Hurdles (30") Midget Boys
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
 1 DeRosa, Joseph W.         91 North Canton, OH         16.70
 2 Pridgen, Jacob            91 Akron, OH                17.73

4x100 Meter Relay Midget Boys
===============================================================
   Team                                                 Finals
===============================================================
 1 Unified in Flight  'A'                                53.73
 2 Warren Striders Track Clu  'A'                      1:00.60

4x400 Meter Relay Midget Boys
===============================================================
   Team                                                 Finals
===============================================================
 1 Unified in Flight  'A'                              4:48.17
 2 West Akron Track club  'A'                          5:08.73

4x800 Meter Relay Midget Boys
===============================================================
   Team                                                 Finals
===============================================================
 1 Unified in Flight  'A'                             11:27.79

100 Meter Dash Youth Boys
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
================================================================
Finals
 1 Jones, Daven              88 Cleveland, OH            11.83
 2 Pastor, Danny             88 OH, OH                   11.97
 3 Cudnik, Mark              88 Parma, OH                12.79
 4 Roberts, Evan             88 OH, OH                   12.90
 5 Rucker, Christopher       88 Warren, OH               13.29
 6 Mills, Mykal              89 Fairlawn, OH             13.51
 7 Wildman, Kristopher       89 Warren, OH               13.95
 8 Simpson, Brandon          89 Warren, OH               14.08

200 Meter Dash Youth Boys
=========================================================================
   Name                    Year Team                    Finals  H# Points
=========================================================================
 1 Pastor, Danny             88 OH, OH                   24.72   2
 2 Alvis, Christopher        89 Cleveland Hts., OH       24.81   3
 3 Cudnik, Mark              88 Parma, OH                26.31   1
 4 Roberts, Evan             88 OH, OH                   26.61   3
 5 Rucker, Christopher       88 Warren, OH               27.40   2
 6 Boda, Paul                88 Parma, OH                27.88   3
 7 Bryant, Garren            88 Warren, OH               28.69   2
 8 Wallace, Allen            89 Akron, OH                28.75   2
 9 Simpson, Brandon          89 Warren, OH               29.04   2
10 Allen, David              88 ECP                      29.71   1
11 Wildman, Kristopher       89 Warren, OH               29.90   3
12 Febus, Colin              89 Medina, OH               29.91   2
13 Anderson, Anthony         89 Warren, OH               30.05   3
14 Davis, Datwon             89 ECP                      30.42   2
15 Brewer, Michael           89 ECP                      30.78   3
16 Allen, Justin             88 Warren, OH               32.10   3

400 Meter Dash Youth Boys
==================================================================
   Name                    Year Team                    Finals  H#
==================================================================
 1 Jones, Daven              88 Cleveland, OH            54.83   1
 2 Jeffferson, Kyle          88 Cleveland, OH            59.94   1
 3 Roberts, Evan             88 OH, OH                 1:00.98   2
 4 Smith, Dominic            88 Akron, OH              1:01.58   1
 5 Boda, Paul                88 Parma, OH              1:01.98   2
 6 Bryant, Garren            88 Warren, OH             1:05.16   2
 7 James, Antonio            88 Massillon, OH          1:05.34   2
 8 Flanagan, Stephan         88 Warren, OH             1:05.38   2
 9 Pridgen, Adam             89 Akron, OH              1:09.50   2
10 Fothergill, Jon           88 Massillon, OH          1:11.59   1
11 Hannum, Kevin             88 Brooklin, OH           1:12.66   1
12 Hampton, Antwan           89 Akron, OH              1:13.96   2
13 Pettis III, Kenneth       89 Massillon, OH          1:17.53   1
14 Jackson, Georgio          89 Massillon, OH          1:23.89   2

800 Meter Run Youth Boys
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
 1 Evis, Chris               88 UNA                    2:27.17
 2 Simko, Alex               88 Mentor, OH             2:29.53
 3 Turner, David             88 Shaker Hts., OH        2:30.85
 4 Anderson, Michael         89 Warren, OH             2:41.02
 5 Moss, LaDale              88 Akron, OH              2:44.86
 6 Fothergill, Jon           88 Massillon, OH          2:48.35
 7 Degraffe, Ernest          88 Akron, OH              2:58.54

1500 Meter Run Youth Boys
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
 1 Anderson, Michael         89 Warren, OH             5:28.60
 2 Moss, LaDale              88 Akron, OH              5:38.73

3000 Meter Run Youth Boys
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
 1 Simko, Alex               88 Mentor, OH            11:29.03

100 Meter Hurdles (33") Youth Boys
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
 1 Sweat, Carbin             89 Cuyahoga Falls, OH       17.53
 2 Pridgen, Adam             89 Akron, OH                18.60

200 Meter Hurdles (30") Youth Boys
===============================================================
   Name                    Year Team                    Finals
===============================================================
 1 Smith, Dominic            88 Akron, OH                29.52
 2 Sweat, Carbin             89 Cuyahoga Falls, OH       30.58
 3 Ridgeway, Derrick         88 Akron, OH                31.12
 4 Pridgen, Adam             89 Akron, OH                32.74

4x100 Meter Relay Youth Boys
===============================================================
   Team                                                 Finals
===============================================================
 1 Unified in Flight  'A'                                49.36
 2 Warren Striders Track Clu  'B'                        54.03
 3 Warren Striders Track Clu  'A'                        57.81

4x400 Meter Relay Youth Boys
===============================================================
   Team                                                 Finals
===============================================================
 1 Unified in Flight  'A'                              4:26.08
 2 Warren Striders Track Clu  'A'                      4:44.58

4x800 Meter Relay Youth Boys
===============================================================
   Team                                                 Finals
===============================================================
 1 Unified in Flight 'A'                              10:52.07
Nike Visa BMW Gatorade Gill Athletics St. Vincent Lynx