Snake River Association   - 11/3/2012                     
                               Camels Back Park                                
                                    Results                                    
 
2000 Meter Run CC Sub-Bantam Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Women
  1 Logan Smith                8 Ymca Team Id                    8:49.50  
  2 Samantha Smith             7 Ymca Team Id                    9:58.13  
  3 Allie Garvin               7 Ymca Team Id                   11:17.28  
 
3k Run CC Bantam Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kristen Thomas            10 Pocatello TC                   14:26.67  
  2 Cadence Campbell           9 Idaho Ice                      20:45.67  
 
3k Run CC Midget Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Payton Fratusco           12 Ymca Team Id                   11:41.69  
  2 Kirsys Campbell           12 Idaho Ice                      11:46.24  
  3 Breanna Stauter           11 Ymca Team Id                   12:45.10  
  4 Shelby Galinat            12 Ymca Team Id                   12:59.04  
 
4k Run CC Youth Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Reagan Badger             14 Unattached                     17:23.21  
  2 Lauren Hillam             13 Ymca Team Id                   18:41.02  
 
2000 Meter Run CC Sub-Bantam Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Men
  1 Matthew Thomas             8 Pocatello TC                    9:08.90  
  2 Tayten Gillette            8 Ymca Team Id                    9:47.10  
  3 Logan Rogers               8 Pocatello TC                    9:47.33  
  4 Tucker Smith               5 Ymca Team Id                   11:12.68  
  5 Hudson Rogers              6 Ymca Team Id                   11:46.06  
 
3k Run CC Bantam Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Spencer Severance         10 Unattached                     13:16.70  
  2 Owen Rogers               10 Ymca Team Id                   13:51.98  
  3 Landen Olsen               9 Unattached                     15:31.02  
  4 Holden Oliveira            9 Ymca Team Id                   20:45.43  
 
3k Run CC Midget Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Derek Thomas              12 Unattached                     10:53.09  
  2 Trenton Cluff             12 Ymca Team Id                   12:00.08  
  3 Riley Robarge             11 Ymca Team Id                   14:06.52  
 
4k Run CC Youth Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Joseph Van Orden          14 Unattached                     13:44.11  
  2 Conner Oswald             14 Ymca Team Id                   14:19.86  
  3 Jaden Smitchger           13 Ymca Team Id                   14:56.54  
  4 Cole Thomas               14 Unattached                     14:58.84  
  5 Jacob Simpson             13 Unattached                     15:39.69  
  6 Jonah Siem                13 Ymca Team Id                   16:58.17  
  7 Andrew Hiatt              13 Ymca Team Id                   16:58.70  
 
5k Run CC Intermediate Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Haydin Herndon            16 Pocatello TC                   16:53.68  
  2 Driztin Herndon           16 Pocatello TC                   16:55.05  
  3 Jimmy Lee                 16 Ymca Team Id                   18:23.16  
  4 Traegan Thomas            15 Pocatello TC                   18:32.25  
  5 Patrick O'Neil            16 Unattached                     18:54.97