Licensed to Potomac Valley Association - Association License
                                       HY-TEK's Meet Manager 11/8/2012 05:05 PM
                    Smithsburg High School, Smithsburg, MD                     
                                    Results                                    
 
Event 1  2000 Meter Run CC Sub-Bantam Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Women
  1   326 Strong, Katherine   04 Fairfax Poli                    9:14.36  
  2   322 Orozco, Tessa       04 Fairfax Poli                   10:26.10  
  3   316 Harrison, Ella      06 Fairfax Poli                   10:29.17  
 
Event 2  2000 Meter Run CC Sub-Bantam Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Men
  1   317 Harrison, Rheinhar  04 Fairfax Poli                    7:54.26  
  2   329 Heiges, Jeffrey     04 Howard Count                    8:52.15  
  3   328 Strong, William     06 Fairfax Poli                    8:52.64  
  4   332 Alexander, Derrick  04 Living Water                    9:25.44  
  5   305 Mapp, Sebek         05 Dc Speed TC                    10:45.84  
  6   313 Ross, Darian        06 Ebenezer Ame                   11:02.72  
  7   309 Sampson, Devin      05 Dc Speed TC                    11:22.51  
  8   301 Armand, Akinle      06 Dc Speed TC                    12:44.41  
 
Event 3  3k Run CC Bantam Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Women
  1   320 Orozco, Hannah      02 Fairfax Poli                   13:29.26  
  2   338 Strickland, Emma    02 Unattached                     13:38.84  
  3   304 Mapp, Auset         03 Dc Speed TC                    17:49.67  
 
Event 4  3k Run CC Bantam Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Men
  1   327 Strong, Matthew     02 Fairfax Poli                   13:00.67  
  2   333 Long, Mitchell      03 Living Water                   13:04.34  
  3   318 Hutchins, Solomon   03 Fairfax Poli                   13:30.90  
  4   335 Shields, Brady      03 Living Water                   14:02.66  
  5   323 Rodriguez, Ben      03 Fairfax Poli                   15:47.08  
 
Event 5  3k Run CC Midget Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Women
  1   321 Orozco, Nina        01 Fairfax Poli                   15:27.20  
  2   311 Kelly-Futch, Kiann  01 Ebenezer Ame                   15:38.87  
 
Event 6  3k Run CC Midget Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Men
  1   302 Cortellese, Luca    00 Dc Speed TC                    12:12.18  
 
Event 7  4k Run CC Youth Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Women
  1   331 Alexander, Cashmir  99 Living Water                   18:44.64  
  2   312 Ross, Brianna       99 Ebenezer Ame                   19:50.05  
  3   310 Freeman, Dnia       99 Ebenezer Ame                   20:21.40  
  4   314 Ross, DiAngelin     99 Ebenezer Ame                   28:31.94  
 
Event 8  4k Run CC Youth Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Men
  1   336 Baxley, William     99 Mclean Youth                   16:00.83  
  2   319 Ludwig, Matthew     99 Fairfax Poli                   16:20.45  
  3   324 Shutler, David      99 Fairfax Poli                   16:32.42  
  4   315 Clarke, Christophe  98 Fairfax Poli                   17:37.39  
 
Event 10  5k Run CC Intermediate Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   330 Wegner, Michael     96 Howard Count                   16:43.10  
  2   337 Baginski, Jonaton   96 Unattached                     16:44.30