2009 PVA 14 & UNDER AGE-GROUP INVITATIONAL - 3/7/2009             
                  Prince George's Sports and Learning Complex                  
                                    Results                                    
 
Event 1  1600 Meter Run Sub-Bantam Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Shouse, Marykate             Howard Count         7:45.00    7:27.18  
 
Event 2  1600 Meter Run Sub-Bantam Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Barnes, Jahmir               Morris Estat         5:50.00    6:17.05  
  2 Tripline, Darrell            Mallery Chal         6:20.00    6:17.06  
  3 Morrison, Jadel              DC Speed DC          6:30.00    6:29.84  
  4 Elhabashy, Hamzah            Howard Count         6:30.00    6:44.97  
  5 Malhotra, Rayaan             Wilmington T         6:40.00    6:49.09  
  6 Kim, Noah                    Howard Count         7:45.00    7:22.59  
 
Event 3  1600 Meter Run Bantam Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Stovall, Sydni               Morris Estat         6:00.00    6:08.75  
  2 Blount, Kori-Madisyn         N-Motion TC          7:20.48    6:47.28  
  3 Smith, Nia                   Woodlawn Tra         7:00.00    7:21.13  
  4 Shouse, Megan                Howard Count         7:30.00    7:40.92  
 
Event 4  1600 Meter Run Bantam Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Weems, George                Mallery Chal         6:12.00    5:48.81  
  2 Clement, Anthony             Cambria Trac         5:45.00    5:49.36  
  3 Barnes, Quadir               Morris Estat         5:40.00    5:51.33  
  4 Coates, Aaron                DC Speed DC          6:15.00    6:02.33  
  5 Richards, Asim               Oak Lane Tra         6:04.00    6:15.04  
  6 Giles, Chris                 Running Rebe         6:28.00    6:15.09  
  7 Rush, Malik                  Running Rebe         6:26.00    6:18.27  
  8 Kruus, Nicholas              Howard Count         7:00.00    6:37.14  
  9 Holton, Drew                 Holy Family          6:10.00    6:41.69  
 10 Chattin, Anders              Howard Count         6:30.00    6:51.88  
 
Event 5  1600 Meter Run Midget Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mobley, Isabel               Morris Estat         5:15.00    5:33.08  
  2 Rivers, Shayla               Mallery Chal         5:45.00    5:45.87  
  3 Malhotra, Ana                Wilmington T         5:55.00    6:02.53  
  4 Lang, Brittany               Howard Count         5:50.00    6:03.52  
  5 Nardone, Julia               Howard Count         6:00.00    6:05.23  
  6 Bowlding, Candice            Gideonites T                    6:23.72  
  7 Mcanally, Alexa              Southwestern                    6:25.58  
  8 Hessler, Lauren              Howard Count         6:30.00    6:29.49  
  9 Kruus, Kirsten               Howard Count         7:15.00    7:20.66  
 
Event 6  1600 Meter Run Midget Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hall, David                  Wilmington T         5:39.00    5:27.09  
  2 Ford, Takeem                 Morris Estat         5:20.00    5:28.41  
  3 Wollard, Declan              Jaguar TC            5:34.80    5:33.05  
  4 Brown, Jamir                 Oak Lane Tra         5:43.00    5:46.46  
  5 Keating, Joseph              Howard Count         5:35.00    5:47.93  
  6 Howe, Darrius                Woodlawn Tra         6:04.00    6:00.88  
  7 Kane, Marceles               Frontrunners         6:09.99    6:01.53  
  8 Moloney, Aron                Jaguar TC            6:08.34    6:09.72  
  9 Hamilton, Corey              Howard Count         6:20.00    6:12.78  
 10 Kinney, Brandon              Holy Family          5:58.00    6:22.34  
 11 Kimbrell, Owen               Southwestern                    6:46.55  
 12 Wegner, Kevin                Howard Count         6:15.00    6:51.64  
 13 Vossler, Alexander           Southern Mar         6:00.00    6:55.76  
 14 Behn, Skyler                 Southwestern                    6:59.00  
 15 Evers, David                 Southwestern                    6:59.26  
 16 Finley, Cameron              New Wave TC                     7:01.25  
 17 Rice, Timothy                Vision Elite         6:35.00    7:25.82  
 
Event 7  1600 Meter Run Youth Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Franks, Jai                  Mallery Chal         5:30.00    5:21.17  
  2 Miles, Jessica               Unattached           5:30.00    5:23.15  
  3 Taylor, Haasiyna             Mallery Chal         5:35.00    5:28.97  
  4 Davis, Jordan                New Wave TC                     5:50.67  
  5 Conrad, Leia                 Gideonites T         6:20.00    6:08.23  
  6 Chasteen, Asia               Unattached           6:20.00    6:14.00  
  7 Brand, Sarah                 Howard Count         6:15.00    6:22.56  
  8 Jeter, Latasha               Gideonites T                    7:22.40  
  9 Fletemeyer, Irene            Maryland Tit         8:31.00    8:19.67  
 
Event 8  1600 Meter Run Youth Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sargent, Brynn               Unattached           5:22.00    4:58.47  
  2 Wegner, Michael              Howard Count         5:11.00    5:01.69  
  3 Wilkins, Joshua              Frontrunners         5:09.11    5:08.90  
  4 Booker, Jamaal               Mt Airy TC           5:15.00    5:19.19  
  5 Rand, Joshua                 New Wave TC                     5:29.29  
  6 Vaughan, Paris               New Wave TC                     5:30.19  
  7 Collins, Octavius            Mt Airy TC           5:25.00    5:32.10  
  8 Dolan, Billy                 Howard Count         5:40.00    5:36.04  
  9 Dalton, Andre                New Wave TC                     5:41.13  
 10 Waterbury, Alex              Jaguar TC            5:30.00    5:43.85  
 11 Mcgill, Kyree                Cambria Trac         5:30.00    5:47.16  
 12 Bowlding, Claude             Gideonites T                    5:56.39  
 13 Smolyak, Gary                Howard Count         5:40.00    5:58.97  
 14 Demaree, Marshall            Howard Count         5:45.00    6:11.11  
 15 Allen, James                 Howard Count         5:50.00    6:12.34  
 16 Hessler, David               Howard Count         6:20.00    6:19.50  
 17 Durham, Jovon                DC Speed DC                     7:01.66  
 
Event 9  55 Meter Hurdles Midget Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bell, Deja                   Gideonites T            9.00       9.93  
  2 Highsmith, Kirsten           DC Speed DC            11.10      10.51  
  3 Revell, Daijona              Woodlawn Tra            9.89      11.14  
  4 Lewis, Tiffani               DC Speed DC            11.10      11.23  
  5 Lunsford, Dominique          Gideonites T                      11.40  
  6 Parker, Taylor               New Wave TC                       11.83  
 
Event 10  55 Meter Hurdles Midget Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Robinson, Myles              Hummingbird             9.42       9.58  
  2 Kane, Marcus                 Frontrunners            9.99      10.55  
  3 Howe, Darrius                Woodlawn Tra           10.10      10.87  
  4 Randolph, Tyree              Holy Family            11.00      10.93  
  5 Dobbins, Dante               Hummingbird                       11.38  
  6 Melvin, Roy                  Holy Family            10.50      14.09  
 
Event 11  55 Meter Hurdles Youth Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Wheatley, Danielle           Gideonites T            8.60       9.06   1 
  2 Mcneil, Najatee              Pikesville C            8.60       9.20   1 
  3 Winston, Kiana               Jaguar TC               8.73       9.36   1 
  4 Rogers, Brielyn              Gideonites T            9.60       9.52   1 
  5 Hill, Jaidlin                Gideonites T                       9.71   2 
  5 Antoine, Javonne             Hummingbird             9.47       9.71   1 
  7 Tucker, Taylor               Gideonites T                       9.73   2 
  8 Smith, Rohwanna              Morris Estat                      10.46   2 
  9 Pyatt, Tabitha               Woodlawn Tra           10.32      10.75   1 
 10 Barrow, Lisaanne             Hummingbird             9.57      10.84   1 
 11 Dorin, Shante                Morris Estat                      11.59   2 
 12 Bonham, Rachel               Sports On Th            9.90      12.45   1 
 
Event 12  55 Meter Hurdles Youth Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gilliam, Steven              Gideonites T            9.40       8.36  
  2 Sampson, Todd                Frontrunners            8.20       8.39  
  3 Martin, Jordan               Gideonites T            8.80       8.69  
  4 Francis-Bakari, Michael      Baltimore CI            8.50       9.38  
  5 Williams, Kordell            New Wave TC                       10.76  
  6 Freeman, Christopher         Woodlawn Tra                      10.78  
 
Event 13  55 Meter Dash Sub-Bantam Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Harris, Lauryn               Glenarden Tr            8.66       8.85q  5 
  2 Leonard, Sierra              Firebirds               8.95       9.00q  3 
  3 Hall-Robinson, Leyah         Glenarden Tr            9.11       9.11q  4 
  4 Robinson, Sidney             Elite TC                           9.15q  4 
  4 Syers, Janoah                New Wave TC                        9.15q  3 
  6 Sabbakhan, Alahna            DC Speed DC             9.22       9.21q  2 
  7 Harrell, Jahara              Cambria Trac            9.55       9.28q  2 
  8 Robinson, Courtney           Glenarden Tr            9.50       9.45q  1 
  9 Purham, Naria                Technique TC            9.32       9.57   1 
 10 Lupton, Allie                Jaguar TC               9.60       9.77   6 
 11 Furtick, Taliyah             Ivy Hill TC                        9.82   1 
 12 Ruffin, Amanda               Team Acceler                       9.85   3 
 13 Mason, Charea                Mt Airy TC                         9.87   6 
 14 Hawkins, Zaria               Southern Mar            8.70       9.89   7 
 15 Neilson, Aarin               Mantua Elite           10.00       9.91   7 
 16 Dubose, Aniya                Track Expres            9.90       9.97   3 
 16 Brooks, Lauren               Track Expres                       9.97   6 
 18 Williams, Sonye              Ajs Elite TC           10.00       9.98   5 
 19 Usher, Jayla                 Technique TC            9.80      10.15   4 
 20 Bass, Toni                   Track Expres           10.00      10.17   5 
 21 Thomas, Ronnesha             New Wave TC                       10.18   7 
 22 Mcintosh, Alaysia            Oak Lane Tra           10.21      10.24   3 
 23 Bynum, Brya                  Hummingbird            10.25      10.39   4 
 24 Rice, Jalynn                 Technique TC           10.76      10.43   3 
 25 Bates, Adrianna              Vision Elite            9.20      10.46   6 
 26 Brown, Grace                 Woodlawn Tra           10.50      10.52   1 
 27 Stewart, Lauren              Glenarden Tr                      10.54   2 
 28 Kilgore, Brittany            Southern Mar           10.50      10.62   2 
 29 Howell, Talaya               Glenarden Tr                      10.78   7 
 30 Brookins, Arionna            Mallery Chal           10.90      10.81   7 
 31 Luckey, Azaria               Oak Lane Tra           10.68      10.89   4 
 32 Coleman, Ayanna              DC Speed DC            11.60      11.14   5 
 33 Pelez, Ana                   Mantua Elite                      11.20   4 
 34 Adkins, Natalie              Vision Elite           10.00      11.45   7 
 35 Harris, Zequoia              Vision Elite           11.00      11.56   5 
 36 Page, Rayvn                  The Blazers                       11.66   2 
 37 Cunningham, Kiasa            Delco Stalli           11.71      11.90   7 
 38 Resper, Aquilla              The 747 TC             10.60      12.17   6 
 39 Hankerson, Jalynn            The Blazers                       12.18   4 
 40 Stewart, Sierra              Appoquinimin           10.50      12.19   2 
 41 Gallmon, Alexis              Glenarden Tr                      12.20   6 
 42 Allen, Renada                Ivy Hill TC                       12.21   5 
 43 Lewis, Morgan                Southern Mar           13.00      12.71   4 
 44 Young, Jaylah                New Wave TC                       13.43   1 
 45 Carrington, Gwendolyn        New Wave TC                       13.45   7 
 46 Richards, Nyla               Oak Lane Tra           13.40      15.29   6 
 47 Spence, Talia                The Blazers                       15.43   5 
 
Event 13  55 Meter Dash Sub-Bantam Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Harris, Lauryn               Glenarden Tr            8.85       8.64  
  2 Syers, Janoah                New Wave TC             9.15       9.04  
  3 Sabbakhan, Alahna            DC Speed DC             9.21       9.19  
  4 Hall-Robinson, Leyah         Glenarden Tr            9.11       9.19  
  5 Leonard, Sierra              Firebirds               9.00       9.36  
  6 Robinson, Sidney             Elite TC                9.15       9.38  
  7 Robinson, Courtney           Glenarden Tr            9.45       9.81  
  8 Harrell, Jahara              Cambria Trac            9.28       9.84  
 
Event 14  55 Meter Dash Sub-Bantam Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Hawkins, Daiyaan             Cambria Trac            9.00       8.63q  5 
  2 Tucker, Mateo                Full Speed A                       9.00q  6 
  3 Sabb, Glenn                  Mallery Chal            8.80       9.07q  2 
  4 Fisher, Ollie                Morris Estat            9.12       9.09q  6 
  5 Allen, Ashton                Full Speed A                       9.11q  9 
  6 Barley, Charles              Southern Mar            9.00       9.25q  1 
  7 Shaw, Russell                Cambria Trac            9.30       9.26q  7 
  8 Brown, Evan                  Glenarden Tr            9.32       9.50q  7 
  9 Wilson, Nicolas              Glenarden Tr            8.91       9.52   3 
 10 Williams, Terry              The Blazers                        9.67   3 
 11 Hampton, Taishawn            Technique TC            9.87       9.68   5 
 12 Wing, Jaheim                 Appoquinimin           10.30       9.71   6 
 13 Abdul-Rahim, Ahmar           Track Expres           10.27       9.75   1 
 14 King, David                  Morris Estat            9.22       9.88   8 
 15 Rowe, Kamau                  Jaguar TC               9.77       9.92   1 
 16 Braxton, Tahlib              The Blazers                        9.99   1 
 17 Russell, Zion                Track Expres                      10.00   7 
 17 Mitchell III, Stanley        Ivy Hill TC                       10.00   3 
 19 Strong, Dorian               New Wave TC                       10.08   9 
 20 Whigham, Colby               New Wave TC                       10.09   1 
 21 Cloyd, Delmetrius            DC Speed DC             9.57      10.12   4 
 22 Woolford, Philliepe          The Blazers                       10.16   8 
 23 Steele, Tyrae                New Wave TC                       10.35   6 
 24 Peterson, Ibn                Ajs Elite TC            9.50      10.37   8 
 25 Battle, Davon                Morris Estat           10.03      10.44   5 
 26 Williams, Jordan             Technique TC           10.00      10.45   2 
 27 Curvan, Marcus               Mt Airy TC                        10.47   6 
 28 Logan, Joshua                DC Speed DC            10.82      10.55   4 
 29 Antoine-Pompey, Sebastia     Glenarden Tr                      10.69   4 
 29 Pringle, Kobe                New Wave TC                       10.69   9 
 31 Jordan, Dakota               Delco Stalli           11.45      10.71   1 
 32 Rainey, Masai                Delco Stalli           11.87      10.76   5 
 33 Rose, Jordan                 Track Expres                      10.77   6 
 34 Colbert, Laurenz             Glenarden Tr                      11.00   5 
 35 Sands, Zachary               Southwestern                      11.13   3 
 36 Lee, Noah                    Woodlawn Tra           10.00      11.27   3 
 37 Ledbetter, Amir              Glenarden Tr                      11.29   8 
 37 Todd-Vess, Darren            DC Speed DC            11.20      11.29   6 
 39 Hall, Shatir                 Wilmington T           11.00      11.40   7 
 40 Kanehowell, Josiah           Ivy Hill TC                       11.49   1 
 41 Pilgrim, Jason               Woodlawn Tra           11.00      11.54   8 
 42 Goodman, Xaviar              Southern Mar           11.00      11.54   8 
 43 Ludd, Taqiyy                 DC Speed DC                       11.62   7 
 44 Rodgers, Mekhi               Ivy Hill TC                       11.98   5 
 45 Gregory, Dorian              The Blazers                       11.99   7 
 46 Prior, Bryce                 Oak Lane Tra           10.00      12.30   2 
 47 James, Jamari                The Blazers                       12.47   8 
 48 Jones, Antonio               The Blazers                       12.90   1 
 49 Rice, Devin                  The Blazers                       12.94   4 
 50 Goodman, Remington           Southern Mar           14.00      14.44   2 
 
Event 14  55 Meter Dash Sub-Bantam Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Hawkins, Daiyaan             Cambria Trac            8.63       8.41  
  2 Sabb, Glenn                  Mallery Chal            9.07       8.59  
  3 Allen, Ashton                Full Speed A            9.11       8.88  
  4 Fisher, Ollie                Morris Estat            9.09       9.06  
  5 Tucker, Mateo                Full Speed A            9.00       9.12  
  6 Barley, Charles              Southern Mar            9.25       9.29  
  7 Shaw, Russell                Cambria Trac            9.26       9.38  
  8 Brown, Evan                  Glenarden Tr            9.50       9.99  
 
Event 15  55 Meter Dash Bantam Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Brooks, Eliza                Wilmington T            8.00       8.16q  3 
  2 Thomas, Destinee             Delco Stalli            8.16       8.50q  2 
  3 Richardson, Arianna          Glenarden Tr            8.30       8.57q  5 
  4 Johnson, Ayanna              Glenarden Tr            8.83       8.67q  5 
  5 Roberson, Halimah            Wilmington T            8.20       8.75q  6 
  6 Bradsby, Jayla               Technique TC            8.60       8.78q  4 
  7 Ajayi, Brittney              Glenarden Tr            9.07       8.79q  3 
  8 Shamlin, Daysha              Wilmington T            9.00       8.81q  2 
  9 Quillen, Dejana              Mt Airy TC                         8.83   5 
 10 Harley, Melayna              Full Speed A                       8.85   3 
 11 Roach, Mahogony              Technique TC            9.13       8.86   2 
 12 Ross, Brayya                 Technique TC            8.65       8.92   1 
 13 Glover, Alexandra            Elite TC                           8.99   7 
 14 Colbert, Tylar               Pikesville C            8.60       9.07   4 
 15 Jackson, Armani              The Blazers                        9.11   4 
 16 Lewis, Dahria                Jaguar TC               8.80       9.12   7 
 17 Walker, Madison              Mt Airy TC                         9.13   6 
 17 Mcclellan, Skyla             DC Speed DC             9.20       9.13   1 
 19 Booth, Trayonna              Baltimore CI            8.50       9.18   1 
 20 Davis, Arianna               Glenarden Tr            9.50       9.35   7 
 21 Butler, Sadaya               Technique TC                       9.44   1 
 22 Roberts, Anisa               Unattached              9.50       9.46   5 
 23 Pope, Tamya                  Technique TC            9.28       9.47   4 
 24 Harper, Brianna              Technique TC            9.27       9.48   4 
 25 Hall, Nakira                 Delco Stalli           10.06       9.49   3 
 26 Montgomery, Sydney           Morris Estat                       9.68   2 
 27 Mcbryde, Andrea              Mt Airy TC                         9.74   4 
 28 Mitchell, Ryan               Firebirds               9.36       9.80   1 
 29 Akers, Breanne               Mallery Chal                       9.85   4 
 30 Norris, Lauryn               Baltimore CI            9.20       9.90   7 
 31 Ogilvie, Delaney             Track Expres           10.00      10.03   3 
 32 Willis, Bryanna              Mt Airy TC                        10.37   3 
 33 Walker, Mykele               New Wave TC                       10.40   7 
 34 Harrison, Jade               Southern Mar            9.50      10.42   6 
 35 Purdie, Dayvanna             The Blazers                       10.49   7 
 36 Weems, Nya                   Mt Airy TC                        10.81   1 
 37 Sims, Nyah                   New Wave TC                       10.89   2 
 38 Logan, Grace                 DC Speed DC                       11.33   1 
 39 Jackson, Nadiyah             New Wave TC                       11.46   1 
 
Event 15  55 Meter Dash Bantam Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Brooks, Eliza                Wilmington T            8.16       8.13  
  2 Thomas, Destinee             Delco Stalli            8.50       8.43  
  3 Bradsby, Jayla               Technique TC            8.78       8.52  
  4 Roberson, Halimah            Wilmington T            8.75       8.60  
  5 Richardson, Arianna          Glenarden Tr            8.57       8.62  
  6 Johnson, Ayanna              Glenarden Tr            8.67       8.71  
  7 Ajayi, Brittney              Glenarden Tr            8.79       8.81  
 
Event 16  55 Meter Dash Bantam Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Allen, Eric                  Full Speed A                       8.12q  1 
  2 Kinlaw, Treyvon              Delco Stalli            8.00       8.28q  2 
  3 Simpson, Stephon             Baltimore CI            8.50       8.35q  5 
  4 Grooms, Raquan               Unattached                         8.48q  1 
  5 Walbrook, Reynold            Glenarden Tr            8.36       8.58q  6 
  6 Manley, Ramel                Holy Family             8.80       8.62q  7 
  7 Jackson, Jerrod              Vision Elite            8.60       8.65q  7 
  8 Webb, Kenyon                 Woodlawn Tra            8.70       8.71q  8 
  9 Simpson, Verlyn              Glenarden Tr            8.58       8.75   6 
 10 Morris, Daquan               Mt Airy TC                         8.78   4 
 10 Beverly, Cary                Glenarden Tr            8.54       8.78   3 
 12 Griffin, Tyquill             Mallery Chal            8.60       8.79   4 
 13 Jarred, Holmes               Firebirds               8.35       8.80   4 
 14 Cooke, Kyle                  The 747 TC              8.50       8.85   3 
 15 Muhammad, Naim               Southern Mar            8.50       8.86   5 
 16 Paige, Micaiah               Track Expres            9.30       8.89   2 
 17 Smith, Amon                  New Wave TC                        8.91   5 
 18 Marshall, Jordan             The 747 TC              8.60       8.92   1 
 19 Pitts, Kyle                  Cambria Trac                       8.92   1 
 20 Brooks, Corry                The 747 TC              8.70       8.99   8 
 21 Hines, Aquan                 New Wave TC                        9.01   3 
 22 Bowens, Rahiem               Morris Estat            8.22       9.05   1 
 23 Hackett, Avery               Jaguar TC               8.76       9.07   2 
 24 Jaren, Holmes                Firebirds               8.79       9.17   1 
 25 Chambers, Joshua             Gideonites T                       9.18   6 
 25 Tolson, Tyeron               New Wave TC                        9.18   7 
 27 Thornton, Montrel            Woodlawn Tra            8.70       9.23   2 
 28 Thorpe, Naere                Ajs Elite TC            8.80       9.25   4 
 29 Walker, Ryan                 Glenarden Tr                       9.27   8 
 29 Mack, Daniel                 Track Expres            9.94       9.27   2 
 31 Mcclean, Deante              Jaguar TC               9.14       9.28   1 
 32 Reed, Jiair                  Cambria Trac                       9.36   8 
 33 Bennet, Warren               Appoquinimin            9.00       9.38   3 
 34 Dessesow, Winston            Woodlawn Tra            8.90       9.40   6 
 35 Mcclamb, Jaris               Jaguar TC               9.10       9.44   3 
 36 Cox, Roderick                Ivy Hill TC                        9.48   3 
 37 Wyder, Jordan                Baltimore CI            9.10       9.52   4 
 38 Regusters, Ryan              The Blazers                        9.55   2 
 39 Martin, Alvin                Cambria Trac                       9.56   6 
 40 Patterson, Kasean            St Lukes Spi                       9.63   7 
 41 Abdul-Rahim, Amirr           Track Expres            9.49       9.64   8 
 42 Washington, Rahquan          New Wave TC                        9.65   3 
 42 Gregory, Desmond             The Blazers                        9.65   5 
 44 Bowers, Wesley               New Wave TC                        9.72   5 
 45 Colbert, Larry               Glenarden Tr                       9.86   7 
 46 MacLean, Duncan              Special Force  T                   9.97   5 
 47 Cortellese, Luca             DC Speed DC                       10.21   3 
 48 Butts, Sohn                  Southern Mar           10.50      10.36   7 
 49 Vanburen, Rocky              Technique TC                      10.43   4 
 50 Alloo, Aamir                 Southwestern                      10.83   6 
 51 Stephen, Tyler               Appoquinimin           11.00      10.91   4 
 52 Burnett, Josh                The Blazers                       11.06   4 
 53 Howell, Christian            Ivy Hill TC                       11.13   6 
 54 Prior, Lawrence              Oak Lane Tra            9.00      12.48   5 
 
Event 16  55 Meter Dash Bantam Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Allen, Eric                  Full Speed A            8.12       8.03  
  2 Simpson, Stephon             Baltimore CI            8.35       8.20  
  3 Walbrook, Reynold            Glenarden Tr            8.58       8.24  
  4 Kinlaw, Treyvon              Delco Stalli            8.28       8.36  
  5 Grooms, Raquan               Unattached              8.48       8.46  
  6 Manley, Ramel                Holy Family             8.62       8.51  
  7 Webb, Kenyon                 Woodlawn Tra            8.71       8.67  
  8 Jackson, Jerrod              Vision Elite            8.65       8.77  
 
Event 17  55 Meter Dash Midget Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Fitzgerald, Jheri            The 747 TC              7.80       7.83q  8 
  2 Lee-Claxton, Turquoise       Morris Estat            7.80       8.02q  2 
  3 Muhammed, Jameela            Mt Airy TC                         8.03q  4 
  4 Hall, Sydney                 Delco Stalli            7.25       8.06q  6 
  5 Philson, Jada                Technique TC            7.93       8.10q  4 
  6 Kakou, Jo-Shawna             Firebirds               8.04       8.14q  8 
  7 Cuff, Dominique              Delco Stalli            8.15       8.20q  5 
  8 Brown, Shavone               Gideonites T                       8.24q  7 
  9 Monroe, Hannah               The 747 TC              8.20       8.25   1 
 10 Grey, Sephora                Firebirds               8.02       8.27   2 
 11 Winner, Kaleigh              Marylan Tita            7.70       8.28   5 
 12 Stockford, Katherine         Team Acceler            7.93       8.35   4 
 13 Smallwood, Jakayla           DC Speed DC                        8.36   1 
 14 Coleman, Cayla               Track Expres            8.20       8.37   6 
 15 Sweet, Amani                 Jaguar TC               8.40       8.41   8 
 16 Hall, Asya                   Mt Airy TC                         8.45   1 
 17 West, Nyi                    The 747 TC              7.90       8.49   7 
 18 Conyers, Saeviah             The 747 TC              8.20       8.50   5 
 19 Wright, Gabrielle            Mt Airy TC                         8.51   8 
 20 Knighton, Dahnaasia          Jaguar TC               8.50       8.53   7 
 20 Colbert, Morgan              Baltimore CI            8.20       8.53   1 
 22 Conyers, Amber               The 747 TC              8.00       8.56   7 
 23 Adams, Rashonn               New Wave TC                        8.61   2 
 24 Johnson, Ashley              Technique TC            8.50       8.64   2 
 25 Alston, Desiree              Glenarden Tr                       8.66   2 
 26 Coles, Trezure               Technique TC            8.51       8.74   4 
 27 Swilley, Kenya               DC Speed DC             8.75       8.79   4 
 28 Carter, Diajay               Baltimore CI            8.20       8.89   6 
 29 Dunn, Taniya                 New Wave TC                        9.02   5 
 30 Corbett, Janae               The Blazers                        9.06   6 
 31 Shelby, Jaya                 Glenarden Tr                       9.11   3 
 32 Johnson, Taylor              Glenarden Tr            9.35       9.13   5 
 33 White, Taylor                Elite TC                           9.23   7 
 34 Acquah, Ama                  The Blazers                        9.28   4 
 35 Sheppard, Zoe                Team Acceler            9.20       9.29   8 
 36 Folkard, Nicole              Hummingbird                        9.34   5 
 37 Simpson, Nadayshia           The Blazers                        9.45   2 
 38 Jackson, Nicole              Unattached              9.18       9.47   2 
 39 Logan, Joy                   DC Speed DC                        9.50   8 
 40 Harley, Markayla             The 747 TC              9.50       9.60   1 
 41 Whittaker, Rayanna           DC Speed DC                        9.72   3 
 42 Rogers, Dayvonna             The Blazers                        9.77   1 
 43 Robinson, Christina          Glenarden Tr                      10.13   4 
 44 Thomas, Shakira              Oak Lane Tra            9.00      10.15   7 
 45 Smith, Nyjae                 The Blazers                       10.50   5 
 46 Butts, Destinee              Southern Mar           10.00      10.55   6 
 
Event 17  55 Meter Dash Midget Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Fitzgerald, Jheri            The 747 TC              7.83       7.79  
  2 Hall, Sydney                 Delco Stalli            8.06       7.93  
  3 Philson, Jada                Technique TC            8.10       7.94  
  4 Lee-Claxton, Turquoise       Morris Estat            8.02       8.05  
  5 Muhammed, Jameela            Mt Airy TC              8.03       8.05  
  6 Cuff, Dominique              Delco Stalli            8.20       8.08  
  7 Kakou, Jo-Shawna             Firebirds               8.14       8.10  
  8 Brown, Shavone               Gideonites T            8.24       8.16  
 
Event 18  55 Meter Dash Midget Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Prestwood-Summers, Ralph     Glenarden Tr            7.47       7.48q  1 
  2 Ruffin, Alonzo               Team Acceler            7.53       7.67q  5 
  3 Garcia, Wilber               Team Acceler            7.57       7.70q  4 
  4 Turner, Darryl               Glenarden Tr            7.59       7.71q  3 
  5 Leonard, Jamal               Firebirds               7.59       7.74q  7 
  6 Raynor, Tyliek               Cambria Trac            7.99       7.78q  4 
  7 Johnson, Brandon             Baltimore CI            7.60       7.90q  2 
  8 Grey, Norman                 Firebirds               8.28       7.95q  4 
  9 Jordan, Demarcus             DC Speed DC                        7.97   3 
 10 Brightwell, Gary             Ajs Elite TC            7.80       7.99   6 
 11 Harley, Malcolm              Full Speed A                       8.02   6 
 12 Godfrey, Elijah              Mt Airy TC                         8.03   2 
 13 Anderson, Edward             Glenarden Tr            7.60       8.13   6 
 13 Brown, Malcolm               Glenarden Tr            8.11       8.13   1 
 15 Caldwell, Zahir              Ajs Elite TC            7.80       8.23   3 
 16 Hall-Robinson, Jubril        Glenarden Tr            8.20       8.30   5 
 17 Staples, Amir                Glenarden Tr                       8.31   8 
 18 Warren, Marquise             Hummingbird             7.80       8.34   2 
 19 Robinson, William            Technique TC            8.33       8.35   6 
 20 Harris, Derrick              Vision Elite            8.46       8.36   6 
 21 Hicks, Kentaun               Technique TC            8.28       8.45   7 
 21 Jordan, Ryan                 Mt Airy TC                         8.45   8 
 23 Medley, Deonne               Delco Stalli            8.89       8.54   1 
 24 Tyson, Christian             The Blazers                        8.56   8 
 25 Best, Jamil                  Jaguar TC               8.30       8.61   3 
 26 Walker, Anthony              Glenarden Tr                       8.64   8 
 27 Wing, Jamal                  Appoquinimin            8.00       8.65   5 
 28 Smith, Malik                 Woodlawn Tra            8.90       8.66   5 
 28 Beuzard, Bruce               DC Speed DC                        8.66   3 
 30 Worthington, Jaland          DC Speed DC                        8.67   1 
 31 Pennant, Montaj              Jaguar TC               8.80       8.70   5 
 32 Obriant, Phillip             Baltimore CI            8.00       8.72   1 
 33 Loftonjr, Andrew             St Lukes Spi                       8.86   8 
 34 Walker, Darren               Glenarden Tr                       9.02   7 
 35 Mullins, Christian           New Wave TC                        9.07   1 
 36 Muhammad, Amaru              Ajs Elite TC            9.90       9.10   2 
 37 Walker, Ronald               Delco Stalli            9.31       9.20   3 
 38 Johnson, Elias               Delco Stalli            9.68       9.57   6 
 39 Butler, James                DC Speed DC                        9.58   4 
 40 Cooper, Rashad               DC Speed DC                        9.61   4 
 41 Anderson, Judah              Ivy Hill TC                       10.19   5 
 42 Moore, Jeremy                St Lukes Spi                      10.76   3 
 43 Childs, Naquise              Cambria Trac                      11.36   5 
 
Event 18  55 Meter Dash Midget Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Prestwood-Summers, Ralph     Glenarden Tr            7.48       7.38  
  2 Garcia, Wilber               Team Acceler            7.70       7.63  
  3 Turner, Darryl               Glenarden Tr            7.71       7.64  
  4 Ruffin, Alonzo               Team Acceler            7.67       7.64  
  5 Leonard, Jamal               Firebirds               7.74       7.65  
  6 Raynor, Tyliek               Cambria Trac            7.78       7.79  
  7 Johnson, Brandon             Baltimore CI            7.90       7.83  
  8 Grey, Norman                 Firebirds               7.95       7.87  
 
Event 19  55 Meter Dash Youth Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Ballew, Ambur                Jaguar TC               7.56       7.53q  6 
  2 Mayo, Johvonna               DC Speed DC             7.74       7.60q  3 
  3 Moore, Destiny               Pikesville C            7.50       7.65q  3 
  4 Adetu, Dayo                  Glenarden Tr            7.77       7.67q  2 
  5 Anyanwu, Cristeen            Hummingbird             7.72       7.76q  6 
  6 Harding, Alisha              The 747 TC              7.60       7.77q  7 
  7 Russell, Shamara             Technique TC            8.00       7.93q  5 
  7 White, Jasmine               The 747 TC              7.80       7.93q  2 
  9 Clifton, Lahni               Woodlawn Tra            7.70       7.94   4 
 10 Kilgore, Briauna             Southern Mar            7.50       8.01   1 
 11 Lucas, Cynthia               Unattached              7.70       8.02   5 
 12 Rasool, Amira                Jaguar TC               7.90       8.04   3 
 13 Hamilton, Amara              Glenarden Tr                       8.05   4 
 14 Wyatt, Catherine             Unattached              7.72       8.11   7 
 15 Alston, Leslie               St Lukes Spi                       8.14   6 
 16 Younger, Ashley              Team Acceler            7.80       8.15   1 
 17 Wood, Christyana             Full Speed A                       8.16   7 
 18 Williams, Bryana             Glenarden Tr                       8.19   2 
 19 Franklin, Jamila             Technique TC            8.30       8.20   6 
 19 Alexander, Alexis            The 747 TC              8.00       8.20   4 
 21 Caesar, Lorna                Cambria Trac            7.80       8.21   1 
 22 Todd, Deja                   DC Speed DC             8.35       8.23   2 
 23 Mccallister, Ciara           Full Speed A                       8.25   6 
 24 Allen, Sommer                New Wave TC                        8.27   3 
 25 Jackson, Chandler            Glenarden Tr            8.36       8.33   1 
 26 Moore, Deja                  Technique TC                       8.41   1 
 27 Davis, Kaela                 DC Speed DC             8.60       8.47   1 
 28 Epps, Yolanda                Unattached              8.00       8.55   7 
 29 Faison, Amanda               Jaguar TC               8.03       8.62   5 
 30 Mitchell, Shalonda           Hummingbird                        8.63   4 
 31 Whaller, Marhsheea           The 747 TC              7.70       8.65   4 
 31 Harrison, Destiny            Glenarden Tr            8.30       8.65   3 
 33 Logan, Faith                 DC Speed DC                        8.75   7 
 34 Fish, Jeryne                 Full Speed A                       8.91   2 
 35 Harris, Kaicee               Elite TC                           8.94   5 
 36 Williams, Nia                Woodlawn Tra                       8.95   1 
 37 Straughter, Sequoia          The 747 TC              8.20       9.08   7 
 38 Tart, Taniesa                Elite TC                           9.11   3 
 39 Seibert, Alexis              Elite TC                           9.22   3 
 40 Conyers, Alexxis             The 747 TC              9.00       9.25   2 
 41 Jordan, Gia                  Elite TC                           9.27   5 
 42 Moore, Deeosha               Delco Stalli                       9.47   4 
 
Event 19  55 Meter Dash Youth Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Ballew, Ambur                Jaguar TC               7.53       7.46  
  2 Harding, Alisha              The 747 TC              7.77       7.51  
  3 Adetu, Dayo                  Glenarden Tr            7.67       7.60  
  4 Mayo, Johvonna               DC Speed DC             7.60       7.61  
  5 Anyanwu, Cristeen            Hummingbird             7.76       7.68  
  6 Moore, Destiny               Pikesville C            7.65       7.72  
  7 White, Jasmine               The 747 TC              7.93       7.95  
  8 Russell, Shamara             Technique TC            7.93       7.98  
 
Event 20  55 Meter Dash Youth Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Stone, David                 Glenarden Tr            6.96       6.92q  2 
  2 Cross, Demetrius             Jaguar TC               6.93       7.12q  4 
  2 Gilliam, Steven              Gideonites T            8.00       7.12q  1 
  4 Veal, Lamont                 Cambria Trac            7.00       7.25q  5 
  5 Evely, Khalil                Vision Elite            7.23       7.29q  4 
  6 Williams, Aaron              Full Speed A                       7.37q  2 
  7 Cooper, Tyler                Jaguar TC               7.12       7.39q  2 
  8 Morganjr, Ricky              Unattached              7.50       7.52q  1 
  9 Shepherd, Chaudlier          Glenarden Tr            7.60       7.55   5 
 10 Thompson-Copeland, Tyler     Pikesville C            6.50       7.56   1 
 11 Luckey, Elijah               Oak Lane Tra            8.20       7.67   4 
 12 Jordan, Jarriel              Unattached              7.80       7.69   2 
 13 Mustafa, Ojurie              Hummingbird             7.50       7.71   2 
 14 Spencer, Malcom              Technique TC            7.80       7.79   5 
 15 Arneaud, Trevor              Technique TC            7.81       7.81   4 
 16 Muhammad, Hakeem             Baltimore CI            7.00       7.85   3 
 17 Vault, Solomon               Firebirds               7.40       7.97   1 
 18 Hawks, Tony                  The Blazers                        7.98   3 
 19 Smith, Thaddius              Morris Estat            7.80       7.99   3 
 20 Robinson, Troy               Baltimore CI            7.00       8.01   5 
 21 Robinson Jr, Charles         Glenarden Tr                       8.13   2 
 22 Freeman, Christopher         Woodlawn Tra           10.36       8.18   5 
 23 Chambers, Isaiah             Gideonites T                       8.27   5 
 24 Evans, Charles               Southwestern                       8.33   3 
 25 Bolich, Walter               Delco Stalli            7.89       8.38   1 
 26 Walker, Victor               New Wave TC                        8.40   1 
 27 Watts, Donaven               New Wave TC                        8.50   5 
 28 Adams, Rodney                New Wave TC                        8.67   1 
 29 Collins, Jacob               New Wave TC                        8.82   4 
 30 Johnson, Angelo              The 747 TC              7.60       8.91   3 
 31 Johnson, Fred                Delco Stalli            9.42       9.62   3 
 
Event 20  55 Meter Dash Youth Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Stone, David                 Glenarden Tr            6.92       6.85  
  2 Gilliam, Steven              Gideonites T            7.12       6.97  
  3 Williams, Aaron              Full Speed A            7.37       7.24  
  4 Veal, Lamont                 Cambria Trac            7.25       7.25  
  5 Cooper, Tyler                Jaguar TC               7.39       7.30  
  6 Cross, Demetrius             Jaguar TC               7.12       7.38  
  7 Evely, Khalil                Vision Elite            7.29       7.38  
  8 Morganjr, Ricky              Unattached              7.52       7.59  
 
Event 21  1600 Sprint Medley Midget Girls
===================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Mt Airy TC  'A'                                   4:35.00    4:33.42   1 
     1) Allen, Erin                     2) Chung, Jade                    
     3) Clark, Rebekah                  4) Dallas, Taylar                 
  2 Jaguar TC  'A'                                    4:37.00    4:36.43   1 
     1) Knighton, Dahnaasia             2) Mickens, Alexis                
     3) Parlavecchio, Gianna            4) Powell, Victoria               
  3 Morris Estate Girls Athletics  'A'                4:38.00    4:39.51   1 
     1) Lee-Claxton, Turquoise          2) Martin, Deondra                
     3) Mobley, Isabel                  4) Mosley, Dominique              
  4 Cambria Track Team  'A'                           4:20.00    4:48.73   1 
     1) Clement, Taliah                 2) Harrell, Shardae               
     3) Pitts, Tenae                    4) Reed, Shakia                   
  5 Ivy Hill TC  'A'                                  4:50.00    4:50.95   2 
     1) Broadwater, Brooklynn           2) Carter, Cheyenne               
     3) Mcclendon, Dominique            4) Streeter, Gayle                
  6 Technique TC  'A'                                 5:10.00    5:16.72   2 
     1) Brockington, Aysha              2) Coles, Trezure                 
     3) Johnson, Ashley                 4) Macklin, Keausha               
  7 Southern Maryland Striders TC  'A'                4:40.00    5:24.07   1 
     1) Bullock, Kendrah                2) Harrison, Jasmine              
     3) Lednum, Alyssa                  4) Pless, Aziah                   
  8 The Blazers Track Team  'A'                                  6:23.89   2 
     1) Hutchins, Brianna               2) Ray, Akirah                    
     3) Simpson, Nadayshia              4) Smith, Nyjae                   
 
Event 22  1600 Sprint Medley Midget Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mallery Challengers  'A'                          4:33.00    4:37.11  
     1) Buchanan, Jalani                2) Franks, Leonard                
     3) Girdon, Amir                    4) Moore, Denniston               
  2 Glenarden Track Club  'A'                                    4:43.62  
     1) Brown III, Edwin                2) Anderson, Edward               
     3) Russell, Devine                 4) Hall-Robinson, Jubril          
  3 Glenarden Track Club  'B'                                    4:51.31  
     1) Carr, Davel                     2) Brown, Malcolm                 
     3) Davis, Justin                   4) Jones, Daniel                  
  4 Morris Estate Track Team  'A'                                4:52.72  
     1) Ibn-Shaheed, Abdul-Latif        2) Parks, Traivan                 
     3) Smith, Kori                     4) Thomas, Zachary                
  5 Southern Maryland Striders TC  'A'                4:55.00    5:11.50  
     1) Alexander, Zion                 2) Bunn, Brian                    
     3) Campbell, Kenneth               4) Muhammad, Nadir                
 
Event 23  1600 Sprint Medley Youth Girls
===================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Mallery Challengers  'A'                          4:25.00    4:20.44   1 
     1) Ayers, Lashawn                  2) Harris, Tatyana                
     3) Shuman, Sarena                  4) White, Jada                    
  2 Jaguar TC  'A'                                    4:24.00    4:23.01   1 
     1) Baker, Olivia                   2) Campbell, Gabriela             
     3) Hinton, Maya                    4) Richardson, Kayla              
  3 Mt Airy TC  'A'                                   4:25.00    4:26.91   1 
     1) Lumb, Kevon                     2) Mason, Shardayah               
     3) Moore, Charmaine                4) Peartree, Alexis               
  4 Morris Estate Girls Athletics  'A'                4:32.00    4:30.22   1 
     1) Dorin, Shante                   2) Forsythe, Meghan               
     3) Smith, Rohwanna                 4) Wilson, Jada                   
  5 Pikesville Cheetahs TC  'A'                       4:30.00    4:35.74   1 
     1) Davis, China                    2) Jackson, Imani                 
     3) Mcneil, Najatee                 4) Moore, Destiny                 
  6 Gideonites Track Field Club  'A'                             4:37.19   2 
     1) Conrad, Leia                    2) Gordon, Domonique              
     3) Hill, Jaidlin                   4) Johnson, Sydney                
  7 New Wave TC  'A'                                             4:41.10   2 
     1) Allen, Sommer                   2) Davis, Jordan                  
     3) Freeland, London                4) Simpson, Mia                   
  8 Glenarden Track Club  'A'                         4:30.00    4:49.32   1 
     1) Jackson, Chandler               2) Williams, Bryana               
     3) Johnson, Zuwena                 4) Harrison, Destiny              
  9 Mallery Challengers  'B'                          4:40.00    4:51.67   2 
     1) Days, Robin                     2) Franks, Jai                    
     3) Spence, Marfrances              4) Taylor, Haasiyna               
 
Event 24  1600 Sprint Medley Youth Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Cambria Track Team  'A'                           4:00.00    4:16.84  
     1) Brinkleyjr, Damon               2) Caesar, Lindon                 
     3) Mcgill, Kyree                   4) Peguesjr, Walter               
  2 Mt Airy TC  'A'                                   4:20.00    4:26.05  
     1) Booker, Jamaal                  2) Collins, Dwayne                
     3) Collins, Octavius               4) Kelley, Corey                  
  3 New Wave TC  'A'                                             4:29.55  
     1) Dalton, Andre                   2) Rand, Joshua                   
     3) Vaughan, Paris                  4) Williams, Kordell              
  4 Glenarden Track Club  'A'                                    4:35.22  
     1) Landry, Malik                   2) Rucker, David                  
     3) Roy, Treyron                    4) Smith, Patrick                 
 
Event 25  400 Meter Dash Sub-Bantam Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Sabbakhan, Alahna            DC Speed DC          1:19.00    1:17.71   6 
  2 Robinson, Sidney             Elite TC             1:21.00    1:19.30   6 
  3 Leonard, Sierra              Firebirds            1:18.00    1:19.87   6 
  4 Walbrook, Sarah              Glenarden Tr         1:21.07    1:23.00   6 
  5 Robinson, Courtney           Glenarden Tr         1:23.77    1:23.78   5 
  6 Dorin, Shynera               Morris Estat         1:23.50    1:24.00   6 
  7 Brooks, Lauren               Track Expres         1:25.00    1:25.80   5 
  8 Broaster, Dajai              Morris Estat         1:22.00    1:26.40   6 
  9 Thompson, Aaliyah            New Wave TC                     1:26.81   1 
 10 Palm, November               Technique TC         1:29.34    1:27.52   5 
 11 Lewis, Lauryn                New Wave TC                     1:28.79   2 
 12 Purham, Naria                Technique TC         1:29.00    1:28.81   5 
 13 Lupton, Allie                Jaguar TC            1:34.00    1:28.83   4 
 14 Togan, Layla                 DC Speed DC          1:33.00    1:30.22   4 
 15 Dubose, Aniya                Track Expres         1:31.00    1:33.60   4 
 16 Mason, Charea                Mt Airy TC           1:30.00    1:33.93   4 
 17 Stewart, Lauren              Glenarden Tr         1:35.00    1:34.47   3 
 18 Luckey, Azaria               Oak Lane Tra         1:36.16    1:34.68   3 
 19 Bass, Toni                   Track Expres         1:36.00    1:36.79   3 
 20 Wright, Joie                 Vision Elite         1:30.00    1:41.71   4 
 21 Mcintosh, Alaysia            Oak Lane Tra         1:47.66    1:42.09   2 
 22 Mccuiston, Lailah            Full Speed A                    1:48.44   1 
 23 Adams, Olabisi               Morris Estat                    1:49.06   2 
 24 Lewis, Morgan                Southern Mar         1:59.00    1:57.58   2 
 25 Reaves, Nailah               Vision Elite         1:53.00    1:57.67   2 
 26 Richards, Nyla               Oak Lane Tra                    2:25.50   1 
 
Event 26  400 Meter Dash Sub-Bantam Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hawkins, Daiyaan             Cambria Trac         1:17.00    1:13.86   4 
  2 Barley, Charles              Southern Mar         1:29.00    1:19.86   3 
  3 Barnes, Jahmir               Morris Estat         1:17.00    1:21.22   4 
  4 Harrison, Marvin             Mallery Chal         1:17.00    1:23.70   4 
  5 Rowe, Kamau                  Jaguar TC            1:27.00    1:23.89   3 
  6 Davis, Davante               DC Speed DC          1:23.00    1:24.27   3 
  7 Hampton, Taishawn            Technique TC         1:19.00    1:28.25   4 
  8 Neal, Shai                   Firebirds            1:19.00    1:28.33   4 
  9 Abdul-Rahim, Ahmar           Track Expres         1:32.00    1:28.93   2 
 10 River-Jordan, Donnell        Glenarden Tr         1:25.16    1:30.04   3 
 11 Logan, Joshua                DC Speed DC          1:30.00    1:32.14   2 
 12 Davis, Jadon                 Pikesville C         1:33.00    1:34.61   2 
 13 Curvan, Marcus               Mt Airy TC           1:30.00    1:35.11   2 
 14 Carter, Naji                 Morris Estat         1:20.00    1:37.35   4 
 15 Barnes, Jamaine              Southern Mar         1:29.00    1:37.91   3 
 16 Sands, Zachary               Southwestern                    1:40.15   1 
 17 Jordan, Marcus               Cambria Trac                    1:47.99   1 
 18 Pilgrim, Jason               Woodlawn Tra                    1:53.49   1 
 19 Kensey, Noah                 Morris Estat         1:23.00    1:56.25   3 
 
Event 27  400 Meter Dash Bantam Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Davis, Stephanie             Firebirds            1:09.00    1:09.76   7 
  2 Russell, Masai               Glenarden Tr         1:08.10    1:10.67   7 
  3 Roberson, Halimah            Wilmington T         1:09.00    1:11.94   7 
  4 Shamlin, Daysha              Wilmington T         1:13.00    1:13.97   7 
  5 Smith, Jada                  Delco Stalli         1:15.00    1:15.16   6 
  6 Harris, Yazmin               Wilmington T         1:15.00    1:16.53   6 
  7 Francois, Lataevia           Firebirds            1:17.00    1:16.58   6 
  8 Vital, Zenzele               Frontrunners         1:14.56    1:16.87   7 
  9 Vaughn, Daija                New Wave TC                     1:19.44   1 
 10 Mcclellan, Skyla             DC Speed DC          1:19.00    1:19.49   5 
 11 Cammon, Ajai                 Glenarden Tr                    1:19.64   1 
 12 Sellers, Juanita             Jaguar TC            1:20.00    1:20.30   5 
 13 Resper, Angel                The 747 TC           1:20.00    1:20.45   5 
 14 Lewis, Erika                 Pikesville C         1:16.00    1:20.92   6 
 15 Davenport, Krishauna         Baltimore CI         1:20.00    1:21.17   5 
 16 Mccuiston, Taylor            Full Speed A                    1:21.28   2 
 17 Smith, Niara                 Jaguar TC            1:30.00    1:21.51   3 
 18 Glover, Alexandra            Elite TC                        1:21.71   1 
 19 Coleman, Ameena              Mt Airy TC           1:20.00    1:21.94   5 
 20 Blount, Kori-Madisyn         N-Motion TC          1:18.25    1:22.06   6 
 21 Bradley, Antoinette          New Wave TC                     1:22.69   2 
 22 Pickett, Keana               Frontrunners         1:22.12    1:23.67   4 
 23 Peterson, Kanyjah            Ajs Elite TC         1:25.00    1:23.85   4 
 24 Matsinye, Sijay              Pikesville C         1:23.00    1:25.12   4 
 25 Wallace, Raejean             N-Motion TC          1:31.30    1:25.15   3 
 26 Sabharwal, Izabella          DC Speed DC                     1:26.58   2 
 27 Robinson, Myricle            Vision Elite         1:26.00    1:26.98   3 
 28 Farmer, Charlese             Vision Elite         1:27.00    1:26.99   3 
 29 Thompson, Angel              The Blazers                     1:27.07   2 
 30 Ogilvie, Delaney             Track Expres         1:25.00    1:27.58   4 
 31 Mcbryde, Andrea              Mt Airy TC           1:22.00    1:28.10   5 
 32 Strong, Taylor               New Wave TC                     1:28.46   1 
 33 Singletary, Zhiya            Morris Estat         1:37.00    1:30.99   2 
 34 Cook, Mia                    Appoquinimin         1:15.00    1:31.36   6 
 35 Hill, Simone                 Technique TC                    1:37.30   1 
 36 Johnson, Camryn              The 747 TC           1:25.00    2:05.70   4 
 
Event 28  400 Meter Dash Bantam Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Grooms, Raquan               Unattached           1:16.00    1:09.56   6 
  2 Moore, Isaiah                Cambria Trac         1:09.00    1:09.62   8 
  3 Cooke, Kyle                  The 747 TC           1:10.00    1:09.68   8 
  4 Kinlaw, Treyvon              Delco Stalli         1:08.00    1:10.78   8 
  5 Brown, Troy                  Unattached           1:06.00    1:11.43   8 
  6 Hill, James                  Jaguar TC            1:15.80    1:14.63   6 
  7 James, Winston               Jaguar TC            1:15.80    1:14.80   6 
  8 Proctor, Yusuf               Morris Estat         1:11.00    1:15.95   7 
  9 Grant, Donovan               New Wave TC                     1:16.05   2 
 10 Williams, DeMarko            Glenarden Tr         1:06.00    1:16.12   8 
 11 Jones, Don                   Southern Mar         1:18.00    1:16.24   5 
 12 Phillips, Nasir              New Wave TC                     1:16.27   1 
 13 Chambers, William            Southern Mar         1:27.00    1:16.55   3 
 14 Lewis, Mark                  Southern Mar         1:15.00    1:16.76   7 
 15 Maple, Eric                  Mallery Chal         1:15.00    1:17.08   6 
 16 Micheals, Omar               Mallery Chal         1:15.00    1:17.22   7 
 17 Proctor, Tyren               Glenarden Tr         1:14.01    1:17.83   7 
 18 Hawkins, Jamarian            Southern Mar         1:20.00    1:18.29   4 
 19 Golatt, Dion                 New Wave TC                     1:18.64   1 
 20 Paige, Micaiah               Track Expres         1:25.00    1:18.73   3 
 21 Brooks, Corry                The 747 TC           1:14.00    1:19.73   7 
 22 Webb, Kenyon                 Woodlawn Tra         1:25.00    1:20.05   3 
 23 Morris, Kai                  Jaguar TC            1:15.76    1:20.16   6 
 24 Jones, Markel                DC Speed DC          1:28.00    1:20.50   3 
 25 Mcclamb, Jaris               Jaguar TC            1:27.70    1:20.57   3 
 26 Graves, Dante                Ajs Elite TC         1:18.00    1:20.69   5 
 27 Reaves, Damani               Vision Elite         1:19.00    1:20.84   5 
 28 Dessesow, Winston            Woodlawn Tra         1:24.00    1:21.22   4 
 29 Allen, Austin                Full Speed A                    1:21.55   5 
 30 Robinson, Antjuan            Vision Elite         1:23.00    1:22.22   4 
 31 Mack, Daniel                 Track Expres         1:20.00    1:23.06   5 
 32 Manley, Ramel                Holy Family          1:17.00    1:23.12   6 
 33 Marshall, Jordan             The 747 TC           1:12.00    1:23.28   7 
 34 Cortellese, Luca             DC Speed DC                     1:24.08   1 
 35 Richards, Asim               Oak Lane Tra         1:21.00    1:26.35   4 
 36 Abdul-Rahim, Amirr           Track Expres         1:28.00    1:30.16   2 
 37 MacLean, Duncan              Special Force  T     1:35.00    1:32.34   2 
 38 Wyatt, Dante                 Unattached                      1:32.44   1 
 39 Love, Bernell                Technique TC         1:28.00    1:32.49   2 
 40 Bowen, Marguan               Mallery Chal         1:22.00    1:34.72   4 
 41 Bacon, Satchel               Mallery Chal         1:20.00    1:36.01   5 
 42 Goodman, Harrison            Southern Mar         1:38.00    1:36.52   2 
 43 Adams, Obasi                 Morris Estat         1:20.00    1:37.58   4 
 44 Mcclean, Deante              Jaguar TC            1:32.00    1:40.52   2 
 45 Kreb, Austin                 Southwestern                    1:41.27   1 
 
Event 29  400 Meter Dash Midget Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Trigg, Cheyenne              Jaguar TC            1:04.80    1:03.21   8 
  2 Broadwater, Brooklynn        Ivy Hill TC          1:02.00    1:03.24   8 
  3 Yarbrough, Jimmica           New Wave TC                     1:08.12   3 
  4 Clement, Taliah              Cambria Trac         1:08.00    1:08.72   8 
  5 Ray, Sydney                  Mt Airy TC           1:08.00    1:08.88   7 
  6 Dallas, Taylar               Mt Airy TC           1:09.00    1:09.97   7 
  7 Jefferson, Natalie-Rae       The Blazers                     1:10.24   1 
  8 Martin, Deondra              Morris Estat         1:09.00    1:10.41   7 
  9 Williams, Kyra               Mallery Chal         1:16.00    1:10.74   5 
 10 Brown, Shavone               Gideonites T                    1:11.71   2 
 11 Staten, Aliyah               Mt Airy TC           1:09.00    1:13.55   6 
 12 Mcclamb, Daria               Jaguar TC            1:10.80    1:13.60   6 
 13 Bowlding, Candice            Gideonites T                    1:13.79   3 
 14 Sabbakhan, Sahna             DC Speed DC          1:08.00    1:14.09   7 
 15 Roberts, Xolani              Unattached           1:14.28    1:14.41   5 
 16 Peterson, Jordan             Delco Stalli         1:21.00    1:14.50   5 
 17 Parker, Taylor               New Wave TC                     1:16.18   4 
 18 Mcanally, Alexa              Southwestern                    1:16.20   1 
 19 Bullock, Kendrah             Southern Mar         1:12.00    1:16.80   6 
 20 Meyers, Ambria               Mallery Chal         1:18.00    1:20.25   5 
 21 Butler, Jniya                DC Speed DC                     1:20.41   4 
 22 Ballew, Ahri                 DC Speed DC          1:15.00    1:21.18   5 
 23 Parker, Raeshawn             New Wave TC                     1:22.38   2 
 24 Dozier, Shaquila             Elite TC                        1:22.52   2 
 25 Green, Lakyah                Baltimore CI         1:13.00    1:23.60   6 
 26 Harley, Markayla             The 747 TC           1:30.00    1:24.40   4 
 27 Whittaker, Rayanna           DC Speed DC                     1:25.04   2 
 28 Whitmire, Yolanda            DC Speed DC          1:21.00    1:26.42   5 
 29 Cole, Pamela                 New Wave TC                     1:26.78   3 
 30 Squair, Alexandra            Southwestern                    1:28.67   3 
 31 Thomas, Shakira              Oak Lane Tra         1:30.00    1:29.81   4 
 32 Hamilton, Amira              Full Speed A                    1:41.22   4 
 33 Ray, Akirah                  The Blazers                     1:44.86   3 
 
Event 30  400 Meter Dash Midget Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Brown III, Edwin             Glenarden Tr         1:01.00    1:01.28   9 
  2 Moody, Emil                  Delco Stalli         1:04.00    1:04.33   9 
  3 Walker, Bryce                Unattached           1:02.50    1:05.59   9 
  4 Robinson, Myles              Hummingbird          1:02.30    1:05.61   9 
  5 Hines, Timothy               Delco Stalli         1:07.00    1:06.88   9 
  6 Brown, Jamir                 Oak Lane Tra         1:08.00    1:07.07   8 
  7 Davis, Justin                Glenarden Tr         1:09.39    1:07.11   8 
  8 Ibn-Shaheed, Abdul-Qadir     Morris Estat         1:13.00    1:08.17   5 
  9 Hicks, Kentaun               Technique TC         1:12.00    1:08.26   6 
 10 Bunn, Brian                  Southern Mar         1:11.00    1:09.86   6 
 11 Ellis, Isaiah                Ivy Hill TC          1:07.00    1:10.30   8 
 12 Best, Jamil                  Jaguar TC            1:10.10    1:10.58   7 
 13 Moore, Curtis                Cambria Trac         1:10.00    1:10.59   8 
 14 Jackson, Robert              New Wave TC                     1:10.81   3 
 15 Hawkins, Landon              Pikesville C         1:10.00    1:10.86   7 
 16 Melvin, Roy                  Holy Family          1:07.00    1:10.89   9 
 17 Veal, Jimmy                  Cambria Trac                    1:11.12   3 
 18 Jones, Daniel                Glenarden Tr         1:13.92    1:11.20   5 
 19 Ibn-Shaheed, Abdul-Latif     Morris Estat         1:14.00    1:11.58   4 
 20 Randolph, Tyree              Holy Family          1:10.00    1:11.87   7 
 21 Branch, Shareek              Glenarden Tr         1:07.20    1:12.22   8 
 22 Baker, Darius                Team Acceler         1:10.00    1:12.44   7 
 23 Buchanan, Jalani             Mallery Chal         1:19.50    1:13.11   3 
 24 Hawkins, Zakee               Cambria Trac         1:12.00    1:13.58   6 
 25 Kane, Marcus                 Frontrunners         1:11.23    1:13.60   6 
 26 Maple, Dante                 Mallery Chal         1:11.00    1:14.16   7 
 27 Pennant, Montaj              Jaguar TC            1:11.40    1:14.83   6 
 28 Williams, Justin             Vision Elite         1:13.00    1:15.08   5 
 29 Smith, Malik                 Woodlawn Tra                    1:15.91   2 
 30 Wilson, Dalind               Appoquinimin         1:15.00    1:16.04   4 
 31 Stalling, Jordan             Ivy Hill TC          1:17.00    1:16.26   4 
 32 Wright, Jalen                Vision Elite         1:19.00    1:16.32   4 
 33 White, Damir                 Mt Airy TC           1:12.00    1:16.45   5 
 34 Barnes, Christian            Southern Mar         1:21.00    1:16.64   3 
 35 Dobbins, Dante               Hummingbird          1:10.00    1:17.01   7 
 36 Dejesus, Asadiq              Morris Estat         1:12.00    1:17.05   6 
 37 Sessoms, Tavon               N-Motion TC          1:15.26    1:17.24   4 
 38 Abraham, Jamal               New Wave TC                     1:18.69   2 
 39 Alexander, Zion              Southern Mar         1:13.00    1:20.06   5 
 40 Robinson, William            Technique TC         1:10.00    1:20.21   8 
 41 Vaughn, Denzel               New Wave TC                     1:20.79   2 
 42 Mcfadden, Dewayne            Mt Airy TC           1:28.00    1:21.55   3 
 43 Woodard, Andrew              Southern Mar         1:24.00    1:22.30   3 
 44 Williams, Josh               Cambria Trac                    1:24.68   2 
 45 Muhammad, Nadir              Southern Mar         1:13.00    1:26.13   5 
 46 Mcconville, Steven           Southwestern                    1:27.73   2 
 47 Jordan, Michael              Cambria Trac                    1:39.11   2 
 
Event 31  400 Meter Dash Youth Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Campbell, Gabriela           Jaguar TC            1:01.70    1:00.62   8 
  2 Clifton, Lahni               Woodlawn Tra         1:00.02    1:01.30   8 
  3 Freeland, London             New Wave TC          1:02.00    1:01.41   8 
  4 Williams, Caela              Delco Stalli         1:02.00    1:01.86   8 
  5 Wright, Lawren               Delco Stalli         1:03.00    1:02.33   7 
  6 Davis, China                 Pikesville C         1:01.00    1:03.15   8 
  7 Williams, Raquel             Jaguar TC            1:04.80    1:03.25   6 
  8 Rasool, Amira                Jaguar TC            1:04.40    1:03.37   6 
  9 Smith, Rohwanna              Morris Estat         1:01.00    1:03.42   8 
 10 Shaw, Naqua                  Mt Airy TC           1:04.00    1:04.33   7 
 11 Peartree, Alexis             Mt Airy TC           1:03.00    1:04.68   7 
 12 Lucas, Cynthia               Unattached           1:04.00    1:04.83   7 
 13 Tucker, Taylor               Gideonites T         1:05.00    1:06.05   6 
 14 Forsythe, Meghan             Morris Estat         1:05.00    1:06.56   6 
 15 Boyer, Andrea                Mantua Elite         1:07.00    1:07.20   5 
 16 Geshimer, Ella               Baltimore CI         1:04.00    1:07.29   7 
 17 Wheatley, Danielle           Gideonites T         1:10.00    1:07.70   4 
 18 Rogers, Brielyn              Gideonites T         1:07.00    1:07.92   5 
 19 Johnson, Zuwena              Glenarden Tr         1:08.00    1:08.05   5 
 20 Gordon, Domonique            Gideonites T                    1:09.57   2 
 21 Broady, Hadiah               Elite TC             1:08.00    1:10.04   5 
 21 Harrison, Destiny            Glenarden Tr         1:09.30    1:10.04   4 
 23 Hill, Johnese                The 747 TC           1:06.00    1:10.70   6 
 24 Graves, Jasmine              Full Speed A                    1:12.16   2 
 25 Jeter, Latasha               Gideonites T                    1:12.56   1 
 26 Tabor, Treasure              Elite TC                        1:12.63   3 
 27 Faison, Amanda               Jaguar TC            1:13.00    1:12.90   3 
 28 Tiggs, Dominique             Pikesville C         1:12.00    1:13.01   3 
 29 Edwards, Tanise              Ivy Hill TC          1:08.00    1:13.08   5 
 30 Clement, Tonisha             Cambria Trac                    1:13.86   1 
 31 Chalmers, Kyrie              Pikesville C         1:10.00    1:14.18   4 
 32 Russell, Shamara             Technique TC         1:07.00    1:14.27   5 
 33 Moore, Deja                  Technique TC         1:09.00    1:15.37   4 
 34 Brown, Essence               DC Speed DC                     1:17.46   2 
 35 Mellerson, Lashawn           Pikesville C         1:18.00    1:18.14   2 
 36 Davis, Kaela                 DC Speed DC          1:15.00    1:18.21   3 
 37 Logan, Faith                 DC Speed DC                     1:21.71   1 
 38 Todd, Deja                   DC Speed DC          1:10.00    1:33.05   4 
 
Event 32  400 Meter Dash Youth Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Mack, Marcus                 Glenarden Tr           56.66      56.82   6 
  2 Kelley, Corey                Mt Airy TC             59.00      56.85   6 
  3 Dozier, Shmar                Track Expres           57.20      57.37   6 
  4 Morganjr, Ricky              Unattached           1:00.00      59.35   5 
  5 Sampson, Todd                Frontrunners           59.00    1:00.57   6 
  6 Cross, Demetrius             Jaguar TC            1:01.00    1:00.98   5 
  7 Thompson-Copeland, Tyler     Pikesville C           59.50    1:01.56   6 
  8 Evely, Khalil                Vision Elite         1:02.00    1:02.44   4 
  9 Allen, Jared                 Holy Family          1:01.00    1:02.85   5 
 10 Payne, Brian                 New Wave TC                     1:03.35   1 
 11 Landry, Malik                Glenarden Tr         1:00.00    1:03.52   5 
 12 Bowlding, Claude             Gideonites T                    1:03.64   2 
 13 Hazelworth, Matthew          Southwestern                    1:03.74   2 
 14 Muhammad, Hakeem             Baltimore CI         1:01.00    1:04.04   5 
 15 Holley, Aaron                Southern Mar         1:03.00    1:04.05   4 
 16 Roberts, Brian               Oak Lane Tra         1:02.00    1:04.68   4 
 17 Fields, Sean                 The 747 TC           1:02.00    1:04.81   5 
 18 Smith, Thaddius              Morris Estat           58.00    1:05.97   6 
 19 Hawks, Tony                  The Blazers                     1:07.15   1 
 20 Evans, Charles               Southwestern                    1:08.73   1 
 21 Garrison, Myles              The Blazers                     1:09.50   2 
 22 Lundy, Muswele               Mallery Chal         1:10.00    1:09.67   3 
 23 Wilson, Kemitt               Delco Stalli         1:12.00    1:10.00   3 
 24 Lee, Ellis                   Woodlawn Tra         1:10.00    1:11.48   3 
 25 Morris, Vohn                 New Wave TC                     1:11.99   2 
 26 Johnson, Angelo              The 747 TC           1:06.00    1:12.27   4 
 27 Collins, Dwayne              Mt Airy TC           1:12.00    1:13.02   3 
 28 Rivas, Bryan                 The 747 TC           1:05.00    1:13.27   4 
 29 Adens, Hasan                 Mallery Chal                    1:17.49   3 
 30 Brooks, Jordan               The Blazers                     1:24.64   2 
 
Event 33  200 Meter Dash Sub-Bantam Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Harris, Lauryn               Glenarden Tr           31.81      30.92   9 
  2 Broaster, Dajai              Morris Estat           33.00      32.94   9 
  3 Hall-Robinson, Leyah         Glenarden Tr           33.20      33.76   9 
  4 Sabbakhan, Alahna            DC Speed DC            32.00      33.97   9 
  5 Harrell, Jahara              Cambria Trac           34.00      34.55   8 
  6 Furtick, Taliyah             Ivy Hill TC            35.00      36.28   8 
  7 Lupton, Allie                Jaguar TC              37.40      36.84   7 
  8 Neilson, Aarin               Mantua Elite           35.80      36.90   8 
  9 Dorin, Shynera               Morris Estat           35.00      37.24   8 
 10 Robinson, Sidney             Elite TC                          37.37   9 
 11 Brown, Grace                 Woodlawn Tra           40.00      37.48   6 
 12 Sims, Jesseca                New Wave TC                       37.50   3 
 13 Rodgers, Gabrielle           Ivy Hill TC            36.00      37.55   7 
 14 Williams, Sonye              Ajs Elite TC           37.00      37.62   7 
 15 Palm, November               Technique TC           37.00      37.66   7 
 16 Hawkins, Zaria               Southern Mar           33.00      37.72   9 
 17 Brooks, Lauren               Track Expres           37.00      37.91   7 
 18 Bynum, Brya                  Hummingbird            40.22      38.54   5 
 19 Barnes, Sascha               Southern Mar           36.00      38.83   7 
 20 Mcintosh, Alaysia            Oak Lane Tra           43.75      38.96   4 
 21 Dubose, Aniya                Track Expres           38.00      39.01   6 
 22 Bates, Adrianna              Vision Elite           35.00      40.16   8 
 23 Stewart, Lauren              Glenarden Tr           40.02      40.20   5 
 24 Thomas, Ronnesha             New Wave TC                       40.21   1 
 25 Mason, Charea                Mt Airy TC             38.00      40.42   6 
 26 Bass, Toni                   Track Expres           38.00      40.46   6 
 27 Howell, Talaya               Glenarden Tr           42.58      40.62   5 
 28 Adams, Olabisi               Morris Estat                      41.05   2 
 29 Brookins, Arionna            Mallery Chal           41.00      41.84   5 
 30 Luckey, Azaria               Oak Lane Tra           45.41      42.77   4 
 31 Pelez, Ana                   Mantua Elite                      43.08   2 
 32 Resper, Aquilla              The 747 TC             40.00      44.80   5 
 33 Adkins, Natalie              Vision Elite           44.00      45.86   4 
 34 Harris, Zequoia              Vision Elite           45.00      46.29   4 
 35 Gallmon, Alexis              Glenarden Tr           48.13      46.31   3 
 36 Page, Rayvn                  The Blazers                       46.70   3 
 37 Cunningham, Kiasa            Delco Stalli           46.47      46.91   4 
 38 Coleman, Ayanna              DC Speed DC            48.00      47.86   4 
 39 Hankerson, Jalynn            The Blazers                       48.40   2 
 40 Stewart, Sierra              Appoquinimin           40.00      51.10   6 
 41 Carrington, Gwendolyn        New Wave TC                       56.18   2 
 42 Richards, Nyla               Oak Lane Tra                    1:01.36   2 
 43 Spence, Talia                The Blazers                     1:04.48   2 
 -- Walbrook, Sarah              Glenarden Tr           34.10         DQ   8 
 
Event 34  200 Meter Dash Sub-Bantam Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hawkins, Daiyaan             Cambria Trac           30.00      31.15   9 
  2 Sabb, Glenn                  Mallery Chal           31.00      32.86   9 
  3 Shaw, Russell                Cambria Trac           33.00      34.41   9 
  4 Fisher, Ollie                Morris Estat           34.00      34.45   8 
  5 Davis, Davante               DC Speed DC            34.00      34.65   8 
  6 Wilson, Nicolas              Glenarden Tr           32.74      34.71   9 
  7 Barley, Charles              Southern Mar           34.00      34.81   8 
  8 Brown, Evan                  Glenarden Tr           33.86      35.02   9 
  9 King, David                  Morris Estat           33.00      35.94   9 
 10 River-Jordan, Donnell        Glenarden Tr           38.00      36.38   6 
 11 Hampton, Taishawn            Technique TC           35.55      37.12   7 
 12 Williams, Terry              The Blazers                       37.86   1 
 13 Carter, Naji                 Morris Estat           35.00      37.90   8 
 14 Braxton, Tahlib              The Blazers                       38.18   2 
 15 Wing, Jaheim                 Appoquinimin           35.00      38.72   8 
 16 Sampson, Zachary             Frontrunners           40.10      38.76   5 
 17 Williams, Jordan             Technique TC           37.00      38.82   7 
 18 Curvan, Marcus               Mt Airy TC             43.00      39.13   4 
 19 Peterson, Ibn                Ajs Elite TC           38.00      39.23   6 
 20 Woolford, Philliepe          The Blazers                       39.95   2 
 21 Abdul-Rahim, Ahmar           Track Expres           38.80      40.07   6 
 22 Rainey, Masai                Delco Stalli           42.91      40.29   4 
 23 Jordan, Dakota               Delco Stalli           42.90      40.39   4 
 24 Rose, Jordan                 Track Expres                      40.45   6 
 25 Davis, Jadon                 Pikesville C           39.80      40.59   5 
 26 Barnes, Jamaine              Southern Mar           34.00      41.55   8 
 27 Mitchell III, Stanley        Ivy Hill TC            42.00      41.62   5 
 28 Battle, Davon                Morris Estat           36.00      42.08   7 
 29 Ledbetter, Amir              Glenarden Tr           43.59      42.36   4 
 30 Cloyd, Delmetrius            DC Speed DC            42.00      43.35   5 
 31 Sands, Zachary               Southwestern                      43.54   1 
 32 Goodman, Xaviar              Southern Mar           45.00      43.70   3 
 33 Hall, Shatir                 Wilmington T           43.00      44.07   4 
 34 Kensey, Noah                 Morris Estat           37.08      44.59   7 
 35 Todd-Vess, Darren            DC Speed DC            45.00      44.86   3 
 36 Lee, Noah                    Woodlawn Tra           47.00      46.40   3 
 37 Jordan, Marcus               Cambria Trac                      48.20   1 
 38 Gregory, Dorian              The Blazers                       48.24   2 
 39 Hand, Quadier                Delco Stalli           50.31      48.54   3 
 40 Rice, Devin                  The Blazers                       49.30   2 
 41 Rodgers, Mekhi               Ivy Hill TC            49.00      49.33   3 
 42 Jones, Antonio               The Blazers                       49.80   1 
 43 Prior, Bryce                 Oak Lane Tra           40.00      52.05   5 
 44 Goodman, Remington           Southern Mar           54.00      52.67   3 
 45 James, Jamari                The Blazers                       54.19   2 
 
Event 35  200 Meter Dash Bantam Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Brooks, Eliza                Wilmington T           28.70      29.68  11 
  2 Davis, Stephanie             Firebirds              30.72      29.69  11 
  3 Mckoy, Portia                Mt Airy TC             31.00      31.61  11 
  4 Ajayi, Brittney              Glenarden Tr           33.40      31.69   9 
  5 Cook, Mia                    Appoquinimin           30.00      32.12  11 
  6 Lewis, Dahria                Jaguar TC              32.50      32.32   9 
  7 Francois, Lataevia           Firebirds              33.48      32.38   9 
  8 Harris, Yazmin               Wilmington T           31.00      32.74  11 
  9 Mckoy, Teasha                Mt Airy TC             32.00      33.30  10 
 10 Vaughn, Daija                New Wave TC                       33.42   3 
 11 Vital, Zenzele               Frontrunners           32.23      33.66  10 
 12 Roach, Mahogony              Technique TC           35.00      33.71   8 
 13 Brooks, Kerrice              Gideonites T                      34.04   2 
 14 Cooper, Asiah                Jaguar TC              33.50      34.24   8 
 15 Resper, Angel                The 747 TC             31.50      34.41  10 
 16 Glover, Alexandra            Elite TC               32.00      34.55  10 
 17 Hall, Nakira                 Delco Stalli           35.34      34.56   6 
 18 Booth, Trayonna              Baltimore CI           31.00      34.61  11 
 19 Peterson, Kanyjah            Ajs Elite TC           36.00      34.63   6 
 20 Smith, Laiana                Ivy Hill TC            35.00      35.14   7 
 21 Cammon, Ajai                 Glenarden Tr           37.10      35.17   1 
 22 Davenport, Krishauna         Baltimore CI           34.00      35.23   8 
 23 Bradley, Antoinette          New Wave TC                       35.48   3 
 24 Harper, Brianna              Technique TC           35.00      35.59   7 
 25 Sellers, Juanita             Jaguar TC              35.60      35.60   6 
 26 Ogilvie, Delaney             Track Expres           35.00      35.68   7 
 27 Butler, Sadaya               Technique TC                      35.82   4 
 28 Jackson, Armani              The Blazers                       36.16   3 
 29 Chapman, Celeste             Hummingbird            37.00      36.39   5 
 30 Pickett, Keana               Frontrunners           35.00      36.52   8 
 31 Roberts, Anisa               Unattached             36.50      36.62   6 
 32 Wallace, Raejean             N-Motion TC            36.48      37.63   6 
 33 Strong, Taylor               New Wave TC                       38.11   3 
 34 Harrison, Jade               Southern Mar           38.00      38.55   5 
 35 Montgomery, Sydney           Morris Estat                      38.66   2 
 36 Akers, Breanne               Mallery Chal           37.50      38.82   5 
 37 Willis, Bryanna              Mt Airy TC             37.00      38.97   5 
 38 Mosley, Mikaela              Morris Estat                      39.39   2 
 39 Walker, Mykele               New Wave TC                       39.60   4 
 40 Hill, Simone                 Technique TC                      39.83   1 
 41 Weems, Nya                   Mt Airy TC             39.00      40.11   5 
 42 Johnson, Camryn              The 747 TC             32.00      40.16  10 
 43 Purdie, Dayvanna             The Blazers                       40.97   1 
 44 Sims, Nyah                   New Wave TC                       43.12   2 
 45 Logan, Grace                 DC Speed DC                       45.83   2 
 46 Jackson, Nadiyah             New Wave TC                       53.84   4 
 
Event 36  200 Meter Dash Bantam Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Kinlaw, Treyvon              Delco Stalli           28.90      29.74  13 
  2 Cooke, Kyle                  The 747 TC             30.00      30.50  13 
  3 Grooms, Raquan               Unattached             31.50      30.79  11 
  4 Paulk, Armonte               Ivy Hill TC            32.00      30.91  10 
  5 Cooper, Akeem                Morris Estat           28.00      31.48  13 
  6 Jarred, Holmes               Firebirds              31.38      31.59  11 
  7 Griffin, Tyquill             Mallery Chal           30.40      31.74  12 
  8 Johnson, Michael             Glenarden Tr           32.40      32.05   9 
  9 Howard, Abdel                New Wave TC                       32.13   2 
 10 Morris, Daquan               Mt Airy TC             32.00      32.24  11 
 11 Simpson, Stephon             Baltimore CI           33.00      32.27   8 
 12 Hill, James                  Jaguar TC              32.10      32.31  10 
 13 Marshall, Jordan             The 747 TC             31.00      32.34  12 
 14 Hackett, Avery               Jaguar TC              33.40      32.35   8 
 15 Muhammad, Naim               Southern Mar           31.00      32.43  12 
 16 Manley, Ramel                Holy Family            31.30      32.46  11 
 17 Benjamin, Ahamri             Glenarden Tr           32.60      32.58   9 
 18 Jones, Don                   Southern Mar           30.00      32.63  12 
 19 Bowen, Nasir                 Morris Estat           29.02      32.64  13 
 20 Tolson, Tyrone               New Wave TC                       32.73   2 
 21 Webb, Kenyon                 Woodlawn Tra           32.00      33.08  10 
 22 Smith, Amon                  New Wave TC                       33.20   2 
 23 Proctor, Yusuf               Morris Estat           28.09      33.25  13 
 24 Chambers, William            Southern Mar           37.00      33.47   6 
 25 Paige, Micaiah               Track Expres           34.00      33.57   8 
 26 Jackson, Jerrod              Vision Elite           33.00      33.64   9 
 27 Bennet, Warren               Appoquinimin           35.00      33.67   6 
 28 Thorpe, Naere                Ajs Elite TC           32.00      33.77  10 
 29 Brown, Ellis                 Glenarden Tr           31.60      33.81  11 
 30 Jaren, Holmes                Firebirds              34.91      33.90   7 
 31 Mcclamb, Jaris               Jaguar TC              35.16      34.25   6 
 32 Reed, Jiair                  Cambria Trac                      34.30   4 
 33 Regusters, Ryan              The Blazers                       34.31   1 
 34 Hawkins, Jamarian            Southern Mar           33.00      34.52   9 
 35 Hines, Aquan                 New Wave TC                       34.60   4 
 36 Mack, Daniel                 Track Expres           34.08      34.76   7 
 37 Dessesow, Winston            Woodlawn Tra           31.00      34.89  12 
 38 Tolson, Tyeron               New Wave TC                       34.92   3 
 39 Patterson, Kasean            St Lukes Spi                      34.95   2 
 40 Prior, Lawrence              Oak Lane Tra           33.00      34.99   8 
 41 Bowens, Rahiem               Morris Estat           32.06      35.00  10 
 42 Walker, Ryan                 Glenarden Tr                      35.33   2 
 43 Pitts, Kyle                  Cambria Trac                      35.66   1 
 44 Palmer, Chad                 New Wave TC                       35.70   3 
 45 Wyder, Jordan                Baltimore CI           35.00      35.95   7 
 46 Colbert, Larry               Glenarden Tr           35.17      36.16   6 
 47 Cortellese, Luca             DC Speed DC                       36.24   3 
 48 Thornton, Montrel            Woodlawn Tra           32.50      36.67   9 
 49 Mcclean, Deante              Jaguar TC              38.00      36.68   5 
 50 Cox, Roderick                Ivy Hill TC            38.00      36.82   5 
 51 Bowen, Marguan               Mallery Chal           33.50      36.91   8 
 52 Chambers, Joshua             Gideonites T                      37.17   1 
 53 Martin, Alvin                Cambria Trac                      37.91   4 
 54 Burnett, Josh                The Blazers                       38.84   4 
 55 Gregory, Desmond             The Blazers                       38.88   1 
 56 Vanburen, Rocky              Technique TC                      38.89   3 
 57 Bacon, Satchel               Mallery Chal           34.00      39.17   7 
 58 Abdul-Rahim, Amirr           Track Expres           37.00      39.38   6 
 59 Butts, Sohn                  Southern Mar           39.00      39.56   5 
 60 Adams, Obasi                 Morris Estat           36.00      40.59   6 
 61 Washington, Rahquan          New Wave TC                       41.18   3 
 62 Kanehowell, Gabriell         Ivy Hill TC            38.00      41.25   5 
 63 Goodman, Harrison            Southern Mar           42.00      41.33   5 
 64 Stephen, Tyler               Appoquinimin           45.00      43.50   4 
 
Event 37  200 Meter Dash Midget Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Parlavecchio, Gianna         Jaguar TC              27.69      27.73  12 
  2 Hall, Sydney                 Delco Stalli           28.73      28.31  11 
  3 Allen, Erin                  Mt Airy TC             28.00      28.61  12 
  4 Fitzgerald, Jheri            The 747 TC             28.90      28.71  11 
  5 Clark, Rebekah               Mt Airy TC             27.80      28.73  12 
  6 Kakou, Jo-Shawna             Firebirds              29.30      29.26  10 
  7 Bell, Deja                   Gideonites T           32.40      29.32   6 
  8 Greenlee, Ashley             Technique TC           28.93      29.36  11 
  9 Epps, Keyla                  Technique TC           28.90      29.44  11 
 10 Cuff, Dominique              Delco Stalli           28.78      29.52  11 
 11 Grey, Sephora                Firebirds              31.62      29.59   7 
 12 Reeves, Julia                Mt Airy TC             30.00      29.92   9 
 13 Monroe, Hannah               The 747 TC             29.20      29.93  10 
 14 Brown, Shavone               Gideonites T                      30.12   1 
 15 Reed, Shakia                 Cambria Trac           30.00      30.27   9 
 16 Revell, Daijona              Woodlawn Tra                      30.33   3 
 17 Muhammed, Jameela            Mt Airy TC             31.00      30.34   8 
 18 Wright, Gabrielle            Mt Airy TC             30.10      30.42   9 
 19 Colbert, Morgan              Baltimore CI           31.00      30.46   8 
 20 Chung, Jade                  Mt Airy TC             29.90      30.47  10 
 21 Stockford, Katherine         Team Acceler           28.50      31.00  12 
 22 Conyers, Saeviah             The 747 TC             30.20      31.10   9 
 23 Alston, Desiree              Glenarden Tr           31.51      31.14   7 
 24 West, Nyi                    The 747 TC             29.50      31.47  10 
 25 Pless, Aziah                 Southern Mar           32.00      31.56   7 
 26 Adams, Rashonn               New Wave TC                       32.07   4 
 27 Hinton, Brittany             Mt Airy TC             29.70      32.11  10 
 28 Arrington, Natalie           Glenarden Tr           32.50      32.28   6 
 29 Carter, Diajay               Baltimore CI           32.00      32.53   7 
 30 Conyers, Amber               The 747 TC             30.00      32.62   9 
 31 Shelby, Jaya                 Glenarden Tr           34.37      32.66   5 
 31 Streeter, Gayle              Ivy Hill TC            31.00      32.66   8 
 33 Swilley, Kenya               DC Speed DC            33.00      33.23   6 
 34 Dunn, Taniya                 New Wave TC                       33.30   3 
 35 Peterson, Jordan             Delco Stalli           33.69      33.43   6 
 36 Lewis, Tiffani               DC Speed DC            32.00      33.48   7 
 37 Coles, Trezure               Technique TC           32.00      33.66   6 
 38 Johnson, Taylor              Glenarden Tr           36.16      33.96   4 
 39 Jefferson, Natalie-Rae       The Blazers                       34.30   2 
 40 Acquah, Ama                  The Blazers                       34.42   2 
 41 Dozier, Shaquila             Elite TC               28.50      34.83  11 
 42 Patterson, Keyshlyne         St Lukes Spi                      35.04   3 
 43 Folkard, Nicole              Hummingbird            34.90      35.06   5 
 44 Logan, Joy                   DC Speed DC                       35.11   4 
 44 Sheppard, Zoe                Team Acceler           32.50      35.11   6 
 46 Green, Lakyah                Baltimore CI           30.20      35.44   9 
 47 Corbett, Janae               The Blazers                       35.96   2 
 48 Jackson, Nicole              Unattached             35.72      36.20   5 
 49 Wilson, Tiyona               Mantua Elite                      36.91   1 
 50 Harley, Markayla             The 747 TC             35.00      37.73   5 
 51 Rogers, Dayvonna             The Blazers                       37.91   2 
 52 Simpson, Nadayshia           The Blazers                       38.16   1 
 53 Thomas, Shakira              Oak Lane Tra           31.00      38.44   8 
 54 Butts, Destinee              Southern Mar           35.00      39.91   5 
 55 Thomas, Jada                 Hummingbird            40.00      41.54   4 
 56 Ray, Akirah                  The Blazers                       42.89   2 
 57 Smith, Nyjae                 The Blazers                       43.74   3 
 
Event 38  200 Meter Dash Midget Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Prestwood-Summers, Ralph     Glenarden Tr           27.48      26.44  11 
  2 Leonard, Jamal               Firebirds              27.08      27.47  12 
  3 Moore, Denniston             Mallery Chal           27.00      27.52  12 
  4 Ruffin, Alonzo               Team Acceler           27.89      27.60  11 
  5 Garcia, Wilber               Team Acceler           27.53      27.80  11 
  6 Walker, Bryce                Unattached             27.75      28.16  11 
  7 Shuman, Derek                Mallery Chal           28.00      28.20  10 
  8 Williams, Corbin             Ajs Elite TC           28.00      28.27  11 
  9 Johnson, Brandon             Baltimore CI           27.00      28.51  12 
 10 Russell, Devine              Glenarden Tr                      28.78  11 
 11 Jordan, Demarcus             DC Speed DC                       28.81   2 
 12 Grey, Norman                 Firebirds              29.20      28.93  10 
 13 Warren, Marquise             Hummingbird            30.00      29.35   8 
 14 Moody, Emil                  Delco Stalli           28.00      29.70  10 
 15 Godfrey, Elijah              Mt Airy TC             30.50      29.84   7 
 16 Hines, Timothy               Delco Stalli           30.00      29.95   8 
 17 Hicks, Kentaun               Technique TC           30.19      30.16   8 
 18 Robinson, William            Technique TC           30.19      30.30   7 
 19 Lawrence, John               Delco Stalli           32.42      30.55   6 
 20 Randolph, Tyree              Holy Family            29.50      30.68  10 
 21 Best, Jamil                  Jaguar TC              30.70      30.84   7 
 22 Tyson, Christian             The Blazers                       30.90   3 
 22 Dobbins, Dante               Hummingbird            30.00      30.90   9 
 24 Jordan, Ryan                 Mt Airy TC             31.00      30.91   7 
 25 Medley, Deonne               Delco Stalli           30.09      30.92   8 
 26 White, Damir                 Mt Airy TC             32.00      31.22   6 
 27 Pennant, Montaj              Jaguar TC              31.20      31.59   6 
 28 Harris, Derrick              Vision Elite           30.00      31.74   9 
 29 Hawkins, Landon              Pikesville C           32.00      32.12   6 
 30 Jones, Lorrence              Track Expres           30.00      32.19   8 
 30 Smith, Malik                 Woodlawn Tra           33.20      32.19   5 
 32 Beuzard, Bruce               DC Speed DC                       32.27   2 
 33 Smith, Kori                  Morris Estat           28.00      32.36  10 
 34 Wilson, Dalind               Appoquinimin           30.00      32.43   9 
 35 Maple, Dante                 Mallery Chal           32.50      32.53   6 
 36 Loftonjr, Andrew             St Lukes Spi                      32.70   3 
 37 Campbell, Kenneth            Southern Mar           30.00      32.75   9 
 38 Obriant, Phillip             Baltimore CI           30.00      32.86   8 
 39 Wing, Jamal                  Appoquinimin           30.00      32.99   9 
 40 Worthington, Jaland          DC Speed DC                       33.25   4 
 41 Vaughn, Denzel               New Wave TC                       33.56   1 
 42 Barnes, Christian            Southern Mar           35.00      33.62   4 
 43 Stalling, Jordan             Ivy Hill TC            35.00      33.69   4 
 44 Wright, Jalen                Vision Elite           33.00      33.90   5 
 45 Muhammad, Amaru              Ajs Elite TC           34.00      33.95   5 
 46 Mccullough, Malik            Full Speed A                      34.07   1 
 47 Sessoms, Tavon               N-Motion TC            33.90      34.25   5 
 48 Mccullough, Demond           Full Speed A                      34.77   2 
 49 Syers, Jawara                New Wave TC                       35.63   3 
 50 Thompson, Reginald           DC Speed DC                       35.70   1 
 51 Hazelworth, Bradley          Southwestern                      37.19   3 
 52 Moore, Jeremy                St Lukes Spi                      37.83   2 
 53 Adkins, Xavier               Vision Elite           35.00      39.04   4 
 54 Hawkins, Nazhee              Vision Elite           35.00      39.06   4 
 
Event 39  200 Meter Dash Youth Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Jackson, Imani               Pikesville C           26.00      26.62  11 
  2 Harris, Tatyana              Mallery Chal           26.40      26.65  11 
  3 Baker, Olivia                Jaguar TC              26.60      27.02  11 
  4 Clifton, Lahni               Woodlawn Tra           27.00      27.03  10 
  5 Campbell, Gabriela           Jaguar TC              26.90      27.17  11 
  6 Anyanwu, Cristeen            Hummingbird            27.30      27.23  10 
  7 Ballew, Ambur                Jaguar TC              27.20      27.23  10 
  8 Richardson, Kayla            Jaguar TC              27.10      27.28  10 
  9 Adetu, Dayo                  Glenarden Tr           27.55      27.29   9 
 10 Moore, Destiny               Pikesville C           27.00      27.75  10 
 11 Barrow, Lisaanne             Hummingbird            27.70      27.89   9 
 12 Harding, Alisha              The 747 TC             27.00      27.93  11 
 13 Winston, Kiana               Jaguar TC              27.38      27.98   9 
 14 Williams, Raquel             Jaguar TC              28.80      28.02   6 
 15 Syers, Serwaa                New Wave TC                       28.08   1 
 16 Hinton, Maya                 Jaguar TC              27.50      28.17   9 
 17 Bright, Kiara                Delco Stalli           27.87      28.21   8 
 18 Mayo, Johvonna               DC Speed DC            28.00      28.23   8 
 19 Chapman, Simone              Hummingbird            28.50      28.26   7 
 20 Hill, Jaidlin                Gideonites T           31.29      28.58   2 
 21 White, Jada                  Mallery Chal           28.20      28.71   7 
 21 White, Jasmine               The 747 TC             28.00      28.71   5 
 23 Washington, Monae            Unattached             27.00      28.83  11 
 24 Ayers, Lashawn               Mallery Chal           28.50      28.84   7 
 25 Wright, Danielle             Hummingbird            29.36      29.15   5 
 26 Mcneil, Najatee              Pikesville C           28.90      29.32   6 
 27 Hamilton, Amara              Glenarden Tr           27.60      29.44   9 
 28 Broady, Hadiah               Elite TC               29.00      29.61   6 
 29 Tabor, Treasure              Elite TC               28.00      29.73   7 
 30 Williams, Bryana             Glenarden Tr           28.00      29.83   7 
 31 Pyatt, Tabitha               Woodlawn Tra           30.20      29.88   3 
 31 Russell, Shamara             Technique TC           29.00      29.88   6 
 33 Caesar, Lorna                Cambria Trac           29.00      29.91   6 
 34 Alston, Leslie               St Lukes Spi           28.00      30.38   8 
 35 Anderson, Dionne             Ivy Hill TC            29.00      30.56   5 
 36 Moore, Deja                  Technique TC           30.00      30.77   3 
 37 Rainey, Imani                Delco Stalli           30.88      31.07   2 
 38 Franklin, Jamila             Technique TC           29.00      31.29   6 
 39 Tiggs, Dominique             Pikesville C           30.00      31.31   3 
 40 Faison, Amanda               Jaguar TC              30.50      31.38   3 
 41 Alexander, Alexis            The 747 TC             30.00      31.66   5 
 42 Johnson, Zuwena              Glenarden Tr           29.20      31.86   5 
 43 Chalmers, Kyrie              Pikesville C           30.00      32.13   3 
 44 Mitchell, Shalonda           Hummingbird            32.45      32.23   2 
 45 Logan, Faith                 DC Speed DC            32.00      32.54   2 
 46 Clement, Tonisha             Cambria Trac                      32.67   1 
 47 Mellerson, Lashawn           Pikesville C           34.00      33.43   2 
 48 Moore, Deeosha               Delco Stalli                      34.18   1 
 49 Jordan, Gia                  Elite TC               30.00      34.21   3 
 50 Williams, Nia                Woodlawn Tra                      35.93   1 
 
Event 40  200 Meter Dash Youth Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Stone, David                 Glenarden Tr           24.71      24.31   8 
  2 Caesar, Lindon               Cambria Trac           25.00      24.89   8 
  3 Gilliam, Steven              Gideonites T           26.80      25.41   6 
  4 Rucker, David                Glenarden Tr           26.61      26.14   7 
  5 Williams, Aaron              Full Speed A                      26.39   3 
  6 Shepherd, Chaudlier          Glenarden Tr           26.92      26.42   6 
  7 Cooper, Tyler                Jaguar TC              26.90      26.68   6 
  8 Mustafa, Ojurie              Hummingbird            27.66      27.07   5 
  9 Francis-Bakari, Michael      Baltimore CI           26.00      27.58   7 
  9 Payne, Brian                 New Wave TC                       27.58   2 
 11 Carr, Jamal                  Full Speed A                      27.63   1 
 12 Arneaud, Trevor              Technique TC           27.40      27.73   5 
 13 Spencer, Malcom              Technique TC           27.70      27.90   4 
 14 Roy, Treyron                 Glenarden Tr           26.00      27.97   7 
 15 Muhammad, Hakeem             Baltimore CI           25.00      28.00   8 
 16 Roberts, Brian               Oak Lane Tra           26.32      28.12   7 
 17 Hazelworth, Matthew          Southwestern                      28.22   1 
 18 Holley, Aaron                Southern Mar           27.50      28.38   5 
 19 Robinson, Troy               Baltimore CI           26.00      28.46   7 
 20 Allen, Jared                 Holy Family            28.70      29.12   4 
 21 Garrison, Myles              The Blazers                       29.27   2 
 22 Hawks, Tony                  The Blazers                       29.35   3 
 23 Walker, Victor               New Wave TC                       30.15   2 
 24 Morris, Vohn                 New Wave TC                       30.34   3 
 25 Lee, Ellis                   Woodlawn Tra           30.69      30.40   4 
 26 Bolich, Walter               Delco Stalli           29.15      30.62   4 
 27 Watts, Donaven               New Wave TC                       31.29   1 
 28 Adams, Rodney                New Wave TC                       31.37   2 
 29 Adens, Hasan                 Mallery Chal                      31.64   3 
 30 Chambers, Isaiah             Gideonites T                      31.66   2 
 31 Johnson, Angelo              The 747 TC             27.50      32.36   5 
 32 Brooks, Jordan               The Blazers                       33.69   1 
 33 Smith-Phillips, Kaivon       St Lukes Spi                      49.98   2 
 
Event 41  800 Meter Run Sub-Bantam Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wilkins, Trinty              Frontrunners         3:18.12    3:31.37  
  2 Togan, Layla                 DC Speed DC          3:33.00    3:37.92  
  3 Wright, Joie                 Vision Elite         3:30.00    3:53.46  
  4 Reaves, Nailah               Vision Elite         4:00.00    4:42.03  
 
Event 42  800 Meter Run Sub-Bantam Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tripline, Darrell            Mallery Chal         2:48.00    2:58.78  
  2 Harrison, Marvin             Mallery Chal         2:55.00    3:00.70  
  3 Neal, Shai                   Firebirds            3:06.00    3:08.09  
  4 Rowe, Kamau                  Jaguar TC            3:12.00    3:08.28  
  5 Morrison, Jadel              DC Speed DC          3:08.00    3:10.20  
  6 Malhotra, Rayaan             Wilmington T         3:11.00    3:20.82  
  7 Davis, Jadon                 Pikesville C         3:36.00    3:36.82  
 
Event 43  800 Meter Run Bantam Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Townsend, Sydni              Delco Stalli         2:46.00    2:48.08  
  2 Mcneil, Nyjari               Pikesville C         2:54.00    2:55.69  
  3 Stovall, Sydni               Morris Estat         2:49.00    2:58.47  
  4 Kensey, Ciani                Morris Estat         3:00.00    2:59.86  
  5 Lewis, Erika                 Pikesville C         3:13.00    3:04.11  
  6 Wilson, Jordan               Morris Estat         3:00.00    3:06.67  
  7 Mcclellan, Skyla             DC Speed DC          3:00.00    3:13.40  
  8 Robinson, Myricle            Vision Elite         3:24.00    3:14.99  
  9 Blount, Kori-Madisyn         N-Motion TC          3:17.57    3:15.28  
 10 Smith, Niara                 Jaguar TC            3:15.00    3:19.45  
 11 Matsinye, Sijay              Pikesville C         3:20.00    3:25.40  
 12 Sabharwal, Izabella          DC Speed DC                     3:32.58  
 13 Smith, Nia                   Woodlawn Tra         3:15.00    3:34.74  
 14 Farmer, Charlese             Vision Elite         3:31.00    4:25.16  
 
Event 44  800 Meter Run Bantam Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Clement, Anthony             Cambria Trac         2:35.00    2:39.90  
  2 Weems, George                Mallery Chal         2:38.00    2:39.90  
  3 Barnes, Quadir               Morris Estat         2:44.00    2:44.28  
  4 Micheals, Shamar             Mallery Chal         2:45.00    2:48.51  
  5 Moore, Isaiah                Cambria Trac         2:37.00    2:50.36  
  6 Coates, Aaron                DC Speed DC          2:55.00    2:51.87  
  7 Bowen, Nasir                 Morris Estat         2:57.00    2:53.36  
  8 Graves, Dante                Ajs Elite TC         2:55.00    2:54.15  
  9 Lewis, Mark                  Southern Mar         3:00.00    2:54.66  
 10 James, Winston               Jaguar TC            2:59.00    2:54.88  
 11 Phillips, Nasir              New Wave TC                     2:57.32  
 12 Richards, Asim               Oak Lane Tra         2:59.00    3:01.41  
 13 Rush, Malik                  Running Rebe         2:59.00    3:01.47  
 14 Proctor, Tyren               Glenarden Tr         2:52.39    3:02.97  
 15 Giles, Chris                 Running Rebe         3:02.00    3:03.10  
 16 Reaves, Damani               Vision Elite         3:16.00    3:11.25  
 17 Robinson, Antjuan            Vision Elite         3:19.00    3:14.33  
 18 Wyatt, Dante                 Unattached                      3:24.50  
 19 Jones, Markel                DC Speed DC                     3:33.00  
 -- Toler, Holland               Morris Estat         2:47.00        DNF  
 
Event 45  800 Meter Run Midget Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Rivers, Shayla               Mallery Chal         2:30.00    2:37.20  
  2 Harrell, Shardae             Cambria Trac         2:40.00    2:46.41  
  3 Coleman, Amira               Mt Airy TC           2:47.00    2:46.63  
  4 Malhotra, Ana                Wilmington T         2:49.00    2:55.27  
  5 Sabbakhan, Sahna             DC Speed DC          2:54.00    3:00.25  
  6 Mcclamb, Daria               Jaguar TC            2:52.00    3:00.72  
  7 Meyers, Ambria               Mallery Chal         2:52.00    3:03.91  
  8 Ballew, Ahri                 DC Speed DC          3:15.00    3:17.02  
  9 Hamilton, Niyah              Full Speed A                    3:20.44  
 10 Butler, Jniya                DC Speed DC                     3:20.89  
 11 Whitmire, Yolanda            DC Speed DC          3:16.00    3:22.05  
 12 Perry, Jyra                  Full Speed A                    3:35.23  
 13 Cole, Pamela                 New Wave TC                     3:41.60  
 14 Thomas, Jada                 Hummingbird          3:45.00    3:43.30  
 
Event 46  800 Meter Run Midget Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wollard, Declan              Jaguar TC            2:31.17    2:31.25  
  2 Girdon, Amir                 Mallery Chal         2:30.00    2:32.32  
  3 Hall, David                  Wilmington T         2:40.00    2:34.66  
  4 Brown, Jamir                 Oak Lane Tra         2:39.00    2:41.31  
  5 Howe, Darrius                Woodlawn Tra         2:45.00    2:44.88  
  6 Kinney, Brandon              Holy Family          2:48.00    2:46.02  
  7 Ibn-Shaheed, Abdul-Qadir     Morris Estat         2:37.00    2:46.09  
  8 Hawkins, Landon              Pikesville C         2:50.00    2:46.39  
  9 Hawkins, Aj                  Cambria Trac         2:45.00    2:47.92  
 10 Veal, Jimmy                  Cambria Trac                    2:52.21  
 11 Kane, Marceles               Frontrunners         3:05.10    2:52.37  
 12 Legagneur, Catoo             Mantua Elite         2:54.00    2:55.60  
 13 Moloney, Aron                Jaguar TC            2:51.10    2:56.96  
 14 Melvin, Roy                  Holy Family          2:48.00    2:57.82  
 15 Williams, Chris              Cambria Trac                    2:58.24  
 16 Pegues, Terrell              Cambria Trac         2:40.00    2:58.96  
 17 Alexander, Zion              Southern Mar         2:45.00    2:59.97  
 18 Ibn-Shaheed, Abdul-Latif     Morris Estat         2:39.00    3:01.92  
 19 Sessoms, Tavon               N-Motion TC          3:08.02    3:03.65  
 20 Bunn, Brian                  Southern Mar         2:47.00    3:05.63  
 21 Williams, Justin             Vision Elite         3:00.00    3:17.39  
 22 Mcfadden, Dewayne            Mt Airy TC           3:15.00    3:19.60  
 23 Muhammad, Nadir              Southern Mar         2:50.00    3:20.60  
 24 Williams, Josh               Cambria Trac                    3:22.25  
 25 Woodard, Andrew              Southern Mar         3:24.00    3:24.41  
 26 Jordan, Michael              Cambria Trac                    3:40.41  
 
Event 47  800 Meter Run Youth Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Moore, Charmaine             Mt Airy TC           2:25.00    2:28.11  
  2 Shuman, Sarena               Mallery Chal         2:22.00    2:28.47  
  3 Franks, Jai                  Mallery Chal         2:28.00    2:31.30  
  4 Dorin, Shante                Morris Estat         2:32.00    2:34.62  
  5 Wilson, Jada                 Morris Estat         2:40.00    2:41.90  
  6 Chasteen, Asia               Unattached           2:50.00    2:45.85  
  7 Mason, Shardayah             Mt Airy TC           2:40.00    2:45.94  
  8 Conrad, Leia                 Gideonites T         2:38.00    2:47.42  
  9 Barrow, Lisaanne             Hummingbird          2:50.00    2:50.66  
 10 Geshimer, Ella               Baltimore CI         2:35.00    2:56.11  
 11 Brown, Essence               DC Speed DC          2:45.00    2:56.71  
 12 Days, Robin                  Mallery Chal         2:43.00    2:57.82  
 13 Spence, Marfrances           Mallery Chal         2:48.00    3:08.71  
 14 Gordon, Domonique            Gideonites T                    3:16.26  
 
Event 48  800 Meter Run Youth Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kelley, Corey                Mt Airy TC           2:19.00    2:21.87  
  2 Wilkins, Joshua              Frontrunners         2:23.11    2:22.35  
  3 Dozier, Shmar                Track Expres         2:16.00    2:22.88  
  4 Brinkleyjr, Damon            Cambria Trac         2:20.00    2:24.46  
  5 Booker, Jamaal               Mt Airy TC           2:25.00    2:26.06  
  6 Allen, Jared                 Holy Family          2:24.00    2:28.08  
  7 Spencer, Malcom              Technique TC                    2:34.43  
  8 Mcgill, Kyree                Cambria Trac         2:28.00    2:34.86  
  9 Roberts, Brian               Oak Lane Tra         2:26.00    2:36.95  
 10 Bowlding, Claude             Gideonites T                    2:39.22  
 11 Wilson, Kemitt               Delco Stalli         2:38.00    2:40.81  
 12 Waterbury, Alex              Jaguar TC            2:30.40    2:41.79  
 13 Collins, Octavius            Mt Airy TC           2:26.00    2:47.09  
 14 Lundy, Muswele               Mallery Chal         2:40.00    2:48.16  
 15 Collins, Dwayne              Mt Airy TC           2:45.00    2:57.03  
 16 Durham, Jovon                DC Speed DC                     2:58.57  
 17 Holley, Aaron                Southern Mar         2:30.00    3:02.51  
 
Event 49  1600 Meter Race Walk Bantam Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Louis-Jacques, Cherie        Vision Elite        13:56.00   16:28.67  
 -- Hunter, Jada                 Track Expres                         DQ  
 
Event 51  1600 Meter Race Walk Midget Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bowlding, Candice            Gideonites T                    9:58.19  
  2 Lunsford, Dominique          Gideonites T                   10:46.53  
 
Event 53  1600 Meter Race Walk Youth Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jeter, Latasha               Gideonites T        12:00.00   10:44.77  
  2 Gordon, Domonique            Gideonites T                   10:44.87  
  3 Fletemeyer, Irene            Maryland Tit        11:02.60   11:36.33  
  4 Hamilton, Khayla             Full Speed A                   12:21.48  
  5 Perry, Janae                 Full Speed A                   13:24.59  
 
Event 54  1600 Meter Race Walk Youth Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Carr, Jamal                  Full Speed A                   11:49.56  
  2 Garrison, Myles              The Blazers                    12:02.32  
 -- Brown, Wayne                 Mantua Elite                         DQ  
 
Event 55  4x200 Meter Relay Sub-Bantam Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Glenarden Track Club  'A'                         2:20.00    2:20.93  
     1) Hall-Robinson, Leyah            2) Walbrook, Sarah                
     3) Harris, Lauryn                  4) Robinson, Courtney             
  2 New Wave TC  'A'                                             2:29.55  
     1) Bowman, Denai                   2) Lewis, Lauryn                  
     3) Sims, Jesseca                   4) Syers, Janoah                  
  3 Technique TC  'A'                                 2:05.00    2:40.03  
     1) Palm, November                  2) Purham, Naria                  
     3) Rice, Jalynn                    4) Usher, Jayla                   
  4 Southern Maryland Striders TC  'A'                2:45.00    3:00.94  
     1) Barnes, Sascha                  2) Hawkins, Zaria                 
     3) Kilgore, Brittany               4) Meriweather, Samantha          
  5 Vision Elite TC  'A'                              2:57.00    3:17.17  
     1) Adkins, Natalie                 2) Harris, Zequoia                
     3) Reaves, Nailah                  4) Wright, Joie                   
 
Event 56  4x200 Meter Relay Sub-Bantam Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Morris Estate Track Team  'A'                     1:58.00    2:23.06  
     1) Barnes, Jahmir                  2) Carter, Naji                   
     3) Fisher, Ollie                   4) King, David                    
  2 Glenarden Track Club  'A'                         2:38.00    2:28.03  
     1) Brown, Evan                     2) Ledbetter, Amir                
     3) River-Jordan, Donnell           4) Wilson, Nicolas                
  3 DC Speed DC Parks And Rec  'A'                    2:33.58    2:33.92  
     1) Cloyd, Delmetrius               2) Davis, Davante                 
     3) Logan, Joshua                   4) Ludd, Taqiyy                   
  4 Full Speed Athletics  'A'                                    2:34.17  
     1) Allen, Ashton                   2) Caster, Christian              
     3) Fish, Jerlan                    4) Tucker, Mateo                  
  5 The Blazers Track Team  'A'                                  2:47.96  
     1) Braxton, Tahlib                 2) Lewisjr, Marlon                
     3) Williams, Terry                 4) Woolford, Philliepe            
 
Event 57  4x200 Meter Relay Bantam Girls
===================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Delco Stallions  'A'                              2:07.00    2:04.96   2 
     1) Lynch, Janese                   2) Smith, Jada                    
     3) Thomas, Destinee                4) Townsend, Sydni                
  2 Glenarden Track Club  'A'                         2:06.00    2:05.92   2 
     1) Ajayi, Brittney                 2) Richardson, Arianna            
     3) Johnson, Ayanna                 4) Russell, Masai                 
  3 Wilmington TC  'A'                                2:07.00    2:07.63   1 
     1) Brooks, Eliza                   2) Harris, Yazmin                 
     3) Roberson, Halimah               4) Shamlin, Daysha                
  4 Mt Airy TC  'A'                                   1:57.00    2:10.98   2 
     1) Mckoy, Portia                   2) Mckoy, Teasha                  
     3) Moore, Ariel                    4) Quillen, Dejana                
  5 Full Speed Athletics  'A'                                    2:13.86   1 
     1) Deanes, Camryn                  2) Harley, Melayna                
     3) Mccuiston, Taylor               4) Todd, Jaela                    
  6 Technique TC  'A'                                 2:00.00    2:14.30   2 
     1) Bradsby, Jayla                  2) Brown, Talieyah                
     3) Roach, Mahogony                 4) Ross, Brayya                   
  7 Pikesville Cheetahs TC  'A'                       2:00.00    2:18.99   2 
     1) Colbert, Tylar                  2) Lewis, Erika                   
     3) Matsinye, Sijay                 4) Mcneil, Nyjari                 
  8 Jaguar TC  'A'                                    2:25.00    2:21.12   1 
     1) Cooper, Asiah                   2) Lewis, Dahria                  
     3) Sellers, Juanita                4) Smith, Niara                   
  9 Morris Estate Girls Athletics  'A'                           2:32.33   1 
     1) Kensey, Ciani                   2) Montgomery, Sydney             
     3) Mosley, Mikaela                 4) Singletary, Zhiya              
 10 Mt Airy TC  'B'                                   1:58.00    2:34.94   2 
     1) Coleman, Ameena                 2) Mcbryde, Andrea                
     3) Weems, Nya                      4) Willis, Bryanna                
 
Event 58  4x200 Meter Relay Bantam Boys
===================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Morris Estate Track Team  'A'                     1:48.00    2:07.61   2 
     1) Barnes, Quadir                  2) Bowen, Nasir                   
     3) Cooper, Akeem                   4) Proctor, Yusuf                 
  2 Jaguar TC  'A'                                    2:11.80    2:07.82   2 
     1) Hackett, Avery                  2) Hill, James                    
     3) James, Winston                  4) Morris, Kai                    
  3 New Wave TC  'A'                                             2:10.13   1 
     1) Golatt, Dion                    2) Grant, Donovan                 
     3) Howard, Abdel                   4) Johnson, Amari                 
  4 Glenarden Track Club  'B'                         2:15.00    2:10.16   1 
     1) Williams, DeMarko               2) Johnson, Michael               
     3) Colbert, Larry                  4) Simpson, Verlyn                
  5 Glenarden Track Club  'A'                         2:09.30    2:10.63   2 
     1) Benjamin, Ahamri                2) Brown, Ellis                   
     3) Walbrook, Reynold               4) Beverly, Cary                  
  6 Full Speed Athletics  'A'                                    2:11.44   2 
     1) Allen, Austin                   2) Allen, Eric                    
     3) Fish, Jahre                     4) Tyson, Aj                      
  7 Southern Maryland Striders TC  'A'                2:08.00    2:13.35   2 
     1) Hawkins, Jamarian               2) Jones, Don                     
     3) Lewis, Mark                     4) Muhammad, Naim                 
  8 Cambria Track Team  'A'                           2:06.00    2:16.07   2 
     1) Clement, Anthony                2) Martin, Alvin                  
     3) Moore, Isaiah                   4) Reed, Jiair                    
 
Event 59  4x200 Meter Relay Midget Girls
===================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Jaguar TC  'A'                                    1:57.20    1:55.23   2 
     1) Knighton, Dahnaasia             2) Parlavecchio, Gianna           
     3) Powell, Victoria                4) Sweet, Amani                   
  2 Technique TC  'A'                                 1:55.00    1:57.28   2 
     1) Brockington, Aysha              2) Epps, Keyla                    
     3) Greenlee, Ashley                4) Philson, Jada                  
  3 Mt Airy TC  'B'                                   1:58.00    2:00.77   2 
     1) Chung, Jade                     2) Muhammed, Jameela              
     3) Ray, Sydney                     4) Wright, Gabrielle              
  4 Mt Airy TC  'A'                                   1:57.00    2:02.16   2 
     1) Coleman, Amira                  2) Hall, Asya                     
     3) Hinton, Brittany                4) Reeves, Julia                  
  5 Southern Maryland Striders TC  'A'                2:03.00    2:08.42   1 
     1) Bullock, Kendrah                2) Harrison, Jasmine              
     3) Lednum, Alyssa                  4) Pless, Aziah                   
  6 DC Speed DC Parks And Rec  'A'                    2:08.00    2:08.45   1 
     1) Butler, Jniya                   2) Highsmith, Kirsten             
     3) Lewis, Tiffani                  4) Smallwood, Jakayla             
  7 Morris Estate Girls Athletics  'A'                1:58.00    2:10.33   2 
     1) Lee-Claxton, Turquoise          2) Martin, Deondra                
     3) Mobley, Isabel                  4) Mosley, Dominique              
  8 New Wave TC  'A'                                             2:11.05   1 
     1) Adams, Rashonn                  2) Jordan, Kristina               
     3) Neal, Dameece                   4) Parker, Raeshawn               
  9 Glenarden Track Club  'A'                         2:03.00    2:12.48   1 
     1) Alston, Desiree                 2) Arrington, Natalie             
     3) Lewis, Lindsay                  4) Shelby, Jaya                   
 10 The Blazers Track Team  'A'                                  2:19.80   1 
     1) Acquah, Ama                     2) Jefferson, Natalie-Rae         
     3) Mcgill, Myasia                  4) Rogers, Dayvonna               
 
Event 60  4x200 Meter Relay Midget Boys
===================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Glenarden Track Club  'A'                         1:52.00    1:49.62   2 
     1) Anderson, Edward                2) Brown, Malcolm                 
     3) Prestwood-Summers, Ralph        4) Turner, Darryl                 
  2 Mallery Challengers  'A'                          2:00.00    1:55.18   1 
     1) Buchanan, Jalani                2) Girdon, Amir                   
     3) Maple, Dante                    4) Moore, Denniston               
  3 Glenarden Track Club  'B'                         1:59.40    1:56.57   2 
     1) Staples, Amir                   2) Hall-Robinson, Jubril          
     3) Russell, Devine                 4) Branch, Shareek                
  4 Delco Stallions  'A'                              2:00.69    1:56.68   1 
     1) Hines, Timothy                  2) Lawrence, John                 
     3) Medley, Deonne                  4) Moody, Emil                    
  5 Ajs Elite TC  'A'                                 1:55.00    1:57.96   2 
     1) Brightwell, Gary                2) Caldwell, Zahir                
     3) Matthews, Nyhmir                4) Muhammad, Amaru                
  6 Full Speed Athletics  'A'                                    2:02.30   1 
     1) Cooper, Raymond                 2) Harley, Malcolm                
     3) Maddox, Dorian                  4) Taylor, Calvin                 
  7 Morris Estate Track Team  'A'                     1:33.00    2:03.81   2 
     1) Dejesus, Asadiq                 2) Ford, Takeem                   
     3) Ibn-Shaheed, Abdul-Qadir        4) Smith, Kori                    
  8 Cambria Track Team  'A'                           1:58.00    2:04.68   2 
     1) Hawkins, Aj                     2) Hawkins, Zakee                 
     3) Moore, Curtis                   4) Williams, Chris                
  9 Glenarden Track Club  'C'                                    2:05.57   1 
     1) Carr, Davel                     2) Walker, Anthony                
     3) Walker, Darren                  4) Jones, Daniel                  
 10 New Wave TC  'A'                                             2:08.14   1 
     1) Abraham, Jamal                  2) Bowman, Dequan                 
     3) Finley, Cameron                 4) Hamm, Remy                     
 
Event 61  4x200 Meter Relay Youth Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jaguar TC  'A'                                    1:49.00    1:48.26  
     1) Ballew, Ambur                   2) Campbell, Gabriela             
     3) Rasool, Amira                   4) Winston, Kiana                 
  2 Delco Stallions  'A'                              1:51.00    1:52.57  
     1) Bright, Kiara                   2) Rainey, Imani                  
     3) Williams, Caela                 4) Wright, Lawren                 
  3 Southern Maryland Striders TC  'A'                1:49.00    1:54.14  
     1) Kilgore, Briauna                2) Lucas, Cynthia                 
     3) Mills, Jocelyn                  4) Washington, Monae              
  4 Hummingbird TC  'A'                               1:52.00    1:56.43  
     1) Antoine, Javonne                2) Anyanwu, Cristeen              
     3) Barrow, Lisaanne                4) Chapman, Simone                
  5 DC Speed DC Parks And Rec  'A'                    2:00.00    2:03.04  
     1) Brown, Essence                  2) Davis, Kaela                   
     3) Logan, Faith                    4) Mayo, Johvonna                 
  6 Full Speed Athletics  'A'                                    2:06.25  
     1) Perry, Janae                    2) Graves, Jasmine                
     3) Mccallister, Ciara              4) Hamilton, Khayla               
 
Event 62  4x200 Meter Relay Youth Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Glenarden Track Club  'A'                         1:46.00    1:42.89  
     1) Stone, David                    2) Shepherd, Chaudlier            
     3) Mack, Marcus                    4) Rucker, David                  
  2 Mantua Elite TC  'A'                              1:53.00    1:49.46  
     1) Hernandez, Victor               2) Johnson, Zihiar                
     3) Montgomery, Darren              4) Steward, Khalil                
  3 Glenarden Track Club  'B'                         1:52.00    1:49.64  
     1) Robinson Jr, Charles            2) Landry, Malik                  
     3) Smith, Patrick                  4) Roy, Treyron                   
 
Event 63  4x400 Meter Relay Bantam Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Glenarden Track Club  'A'                         5:00.00    5:02.02  
     1) Johnson, Ayanna                 2) Russell, Masai                 
     3) Cammon, Ajai                    4) Richardson, Arianna            
  2 Delco Stallions  'A'                              5:13.75    5:03.42  
     1) Lynch, Janese                   2) Smith, Jada                    
     3) Thomas, Destinee                4) Townsend, Sydni                
  3 Mt Airy TC  'A'                                   5:15.00    5:16.51  
     1) Coleman, Ameena                 2) Mckoy, Portia                  
     3) Mckoy, Teasha                   4) Quillen, Dejana                
  4 Morris Estate Girls Athletics  'A'                           5:34.96  
     1) Kensey, Ciani                   2) Mosley, Mikaela                
     3) Stovall, Sydni                  4) Wilson, Jordan                 
 
Event 64  4x400 Meter Relay Bantam Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mallery Challengers  'A'                          4:52.00    4:57.97  
     1) Griffin, Tyquill                2) Maple, Eric                    
     3) Micheals, Omar                  4) Micheals, Shamar               
  2 Glenarden Track Club  'A'                                    4:59.55  
     1) Benjamin, Ahamri                2) Brown, Ellis                   
     3) Beverly, Cary                   4) Walbrook, Reynold              
  3 Glenarden Track Club  'B'                                    5:46.23  
     1) Williams, DeMarko               2) Johnson, Michael               
     3) Simpson, Verlyn                 4) Walker, Ryan                   
 
Event 65  4x400 Meter Relay Midget Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mt Airy TC  'A'                                   4:30.00    4:31.92  
     1) Allen, Erin                     2) Clark, Rebekah                 
     3) Dallas, Taylar                  4) Hinton, Brittany               
  2 Track Express TC  'A'                             4:21.00    4:36.64  
     1) Coleman, Cayla                  2) Jacobs, Tamir                  
     3) Perry, Lauren                   4) Teague, Arianna                
  3 Cambria Track Team  'A'                           4:30.00    4:39.96  
     1) Clement, Taliah                 2) Harrell, Shardae               
     3) Pitts, Tenae                    4) Thomas, Markeeta               
  4 DC Speed DC Parks And Rec  'A'                    4:43.00    4:45.65  
     1) Ballew, Ahri                    2) Highsmith, Kirsten             
     3) Sabbakhan, Sahna                4) Smallwood, Jakayla             
 
Event 66  4x400 Meter Relay Midget Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Glenarden Track Club  'A'                         4:20.20    4:29.01  
     1) Brown III, Edwin                2) Davis, Justin                  
     3) Russell, Devine                 4) Turner, Darryl                 
  2 Glenarden Track Club  'B'                                    4:42.01  
     1) Branch, Shareek                 2) Hall-Robinson, Jubril          
     3) Anderson, Edward                4) Staples, Amir                  
  3 Cambria Track Team  'A'                           4:35.00    4:45.13  
     1) Hawkins, Aj                     2) Moore, Curtis                  
     3) Pegues, Terrell                 4) Raynor, Tyliek                 
 
Event 67  4x400 Meter Relay Youth Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jaguar TC  'A'                                    4:07.50    4:10.03  
     1) Baker, Olivia                   2) Faison, Amanda                 
     3) Hinton, Maya                    4) Richardson, Kayla              
  2 Mallery Challengers  'A'                          4:09.00    4:14.91  
     1) Ayers, Lashawn                  2) Harris, Tatyana                
     3) Shuman, Sarena                  4) Taylor, Haasiyna               
  3 Mt Airy TC  'A'                                   4:17.00    4:18.48  
     1) Lumb, Kevon                     2) Mason, Shardayah               
     3) Moore, Charmaine                4) Peartree, Alexis               
  4 Delco Stallions  'A'                              4:23.91    4:23.73  
     1) Bright, Kiara                   2) Rainey, Imani                  
     3) Williams, Caela                 4) Wright, Lawren                 
  5 Gideonites Track Field Club  'A'                             4:33.74  
     1) Conrad, Leia                    2) Hill, Jaidlin                  
     3) Rogers, Brielyn                 4) Tucker, Taylor                 
 
Event 68  4x400 Meter Relay Youth Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Glenarden Track Club  'A'                         3:44.30    3:58.51  
     1) Mack, Marcus                    2) Rucker, David                  
     3) Stone, David                    4) Shepherd, Chaudlier            
  2 Cambria Track Team  'A'                           4:00.00    4:02.74  
     1) Brinkleyjr, Damon               2) Caesar, Lindon                 
     3) Mcgill, Kyree                   4) Peguesjr, Walter               
  3 Glenarden Track Club  'B'                                    4:15.92  
     1) Robinson Jr, Charles            2) Landry, Malik                  
     3) Roy, Treyron                    4) Smith, Patrick                 
  4 Mantua Elite TC  'A'                              4:26.00    4:17.40  
     1) Hernandez, Victor               2) Johnson, Zihiar                
     3) Montgomery, Darren              4) Steward, Khalil                
  5 Ivy Hill TC  'A'                                  4:00.00    4:17.75  
     1) Anderson, Elisha                2) Anderson, Tavon                
     3) Broadwater, Justin              4) Savage, James                  
 
Event 69  Shot Put Sub-Bantam Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Bates, Adrianna              Vision Elite           3.51m      4.09m   13-05.00 
  2 Pilgrim, Jamiah              Woodlawn Tra                      3.25m   10-08.00 
 
Event 70  Shot Put Sub-Bantam Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
 -- Ludd, Taqiyy                 DC Speed DC                          ND            
 
Event 71  Shot Put Bantam Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Lynch, Janese                Delco Stalli           6.40m      6.33m   20-09.25 
  2 Wilson, Jordan               Morris Estat                      5.18m   17-00.00 
  3 Antoine, Jada                Hummingbird            1.83m      4.93m   16-02.25 
  4 Brooks, Kerrice              Gideonites T           4.88m      4.44m   14-07.00 
  5 Louis-Jacques, Cherie        Vision Elite           4.49m      4.39m   14-05.00 
  6 Singletary, Zhiya            Morris Estat                      4.28m   14-00.50 
  7 Wallace, Raejean             N-Motion TC            4.83m      4.21m   13-09.75 
  8 Robinson, Myricle            Vision Elite           3.91m      3.83m   12-06.75 
  9 Cooper, Asiah                Jaguar TC                         3.62m   11-10.50 
 -- Alston, Taylor               Vision Elite           3.63m         ND            
 -- Wingate, Mariah              Vision Elite           3.95m         ND            
 -- Hunter, Jada                 Track Expres                         ND            
 
Event 72  Shot Put Bantam Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Chambers, Joshua             Gideonites T           7.92m      7.31m   23-11.75 
  2 Golatt, Dion                 New Wave TC                       6.91m   22-08.00 
  3 Johnson, Amari               New Wave TC                       6.86m   22-06.25 
  4 Morris, Kai                  Jaguar TC                         6.37m   20-10.75 
  5 Bowers, Wesley               New Wave TC                       6.17m   20-03.00 
  6 Palmer, Chad                 New Wave TC                       5.82m   19-01.25 
  7 Pitts, Kyle                  Cambria Trac                      5.41m   17-09.00 
  8 Despinasse, Miguersley       Mantua Elite                      4.03m   13-02.75 
 
Event 73  Shot Put Midget Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Williams, Kyra               Mallery Chal                      7.31m   23-11.75 
  2 Brockington, Dasia           Technique TC                      6.41m   21-00.50 
  3 Sizer, Krisjaii              Woodlawn Tra                      5.98m   19-07.50 
  4 Folkard, Nicole              Hummingbird            1.83m      5.61m   18-05.00 
  5 Thomas, Jada                 Hummingbird            1.83m      4.15m   13-07.50 
  6 Logan, Joy                   DC Speed DC                       2.80m    9-02.25 
 
Event 74  Shot Put Midget Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Cooper, Raymond              Full Speed A                      9.17m   30-01.00 
  2 Mullins, Christian           New Wave TC                       8.87m   29-01.25 
  3 Walker, Ronald               Delco Stalli           8.23m      8.40m   27-06.75 
  4 Worthington, Carl            Technique TC                      7.65m   25-01.25 
  5 Johnson, Elias               Delco Stalli                      6.05m   19-10.25 
  6 Childs, Naquise              Cambria Trac                      5.91m   19-04.75 
  7 Anderson, Judah              Ivy Hill TC                       5.87m   19-03.25 
  7 Adkins, Xavier               Vision Elite           5.74m      5.87m   19-03.25 
  9 Syers, Jawara                New Wave TC                       5.84m   19-02.00 
 10 Hawkins, Nazhee              Vision Elite           5.28m      5.64m   18-06.00 
 11 Roberson, Nazr               Wilmington T           4.57m      5.50m   18-00.50 
 12 Jones, Lorrence              Track Expres                      5.48m   17-11.75 
 13 Wright, Jalen                Vision Elite           5.59m      5.42m   17-09.50 
 
Event 75  Shot Put Youth Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Taylor, Antonella            Full Speed A                     11.04m   36-02.75 
  2 Conyers, Alexxis             The 747 TC             8.53m     10.91m   35-09.50 
  3 Hall, Jasmine                The 747 TC                        9.44m   30-11.75 
  4 Caesar, Lorna                Cambria Trac           9.14m      9.13m   29-11.50 
  5 Tart, Taniesa                Elite TC               3.05m      6.43m   21-01.25 
  6 Harris, Kaicee               Elite TC                          6.38m   20-11.25 
  7 Mitchell, Shalonda           Hummingbird            1.96m      6.20m   20-04.25 
  8 Seibert, Alexis              Elite TC               2.13m      5.07m   16-07.75 
 
Event 76  Shot Put Youth Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Evely, Khalil                Vision Elite           7.84m      8.78m   28-09.75 
  2 Collins, Jacob               New Wave TC                       7.56m   24-09.75 
  3 Chambers, Isaiah             Gideonites T           9.14m      7.31m   23-11.75 
  4 Hawks, Tony                  The Blazers                       7.11m   23-04.00 
  5 Johnson, Fred                Delco Stalli           7.92m      4.86m   15-11.50 
  6 Smith-Phillips, Kaivon       St Lukes Spi                      4.54m   14-10.75 
 
Event 77  Long Jump Bantam Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Sabharwal, Izabella          DC Speed DC         10-07.25       3.00      0.07m 
  2 Smith, Laiana                Ivy Hill TC                        2.75      0.07m 
  3 Antoine, Jada                Hummingbird          9-00.00       2.75      0.07m 
  4 Mitchell, Ryan               Firebirds           10-02.00       2.50      0.06m 
  5 Chapman, Celeste             Hummingbird          9-00.00       2.25      0.05m 
  6 Farmer, Charlese             Vision Elite         9-09.00       2.00      0.05m 
  7 Hill, Simone                 Technique TC                       2.00      0.05m 
  8 Louis-Jacques, Cherie        Vision Elite         8-00.25       1.75      0.04m 
 
Event 78  Long Jump Bantam Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Brown, Troy                  Unattached          13-04.00   14-04.00      4.36m 
  2 Cooper, Akeem                Morris Estat                   12-04.00      3.75m 
  3 Reaves, Damani               Vision Elite        10-09.50   11-10.50      3.61m 
  4 Tolson, Tyrone               New Wave TC                    11-02.75      3.42m 
  5 Paulk, Armonte               Ivy Hill TC                     9-07.50      2.93m 
  6 Bowens, Rahiem               Morris Estat                    9-03.00      2.81m 
  7 Kanehowell, Gabriell         Ivy Hill TC                     8-01.25      2.47m 
  8 Alloo, Aamir                 Southwestern                    7-09.00      2.36m 
 
Event 79  Long Jump Midget Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Reeves, Julia                Mt Airy TC             3.78m      4.21m   13-09.75 
  2 Staten, Aliyah               Mt Airy TC             3.96m      4.04m   13-03.25 
  3 Revell, Daijona              Woodlawn Tra           3.43m      3.59m   11-09.50 
  4 Coleman, Amira               Mt Airy TC             3.66m      2.86m    9-04.75 
  5 Carter, Cheyenne             Ivy Hill TC                       2.68m    8-09.50 
  6 Mcclendon, Dominique         Ivy Hill TC                       2.67m    8-09.25 
  7 White, Taylor                Elite TC                          2.15m    7-00.75 
 
Event 80  Long Jump Midget Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Johnson, Brandon             Baltimore CI        13-08.25   16-01.25      4.90m 
  2 Godfrey, Elijah              Mt Airy TC          13-05.00   14-02.75      4.33m 
  3 Jordan, Ryan                 Mt Airy TC          13-00.00   13-04.50      4.07m 
  4 Harley, Malcolm              Full Speed A                   13-02.25      4.01m 
  5 Thompson, David              Bowie Tracks        13-09.00   13-01.00      3.98m 
  6 Ellis, Isaiah                Ivy Hill TC                    13-00.75      3.98m 
  7 Jackson, Robert              New Wave TC                    12-09.25      3.89m 
  8 Taylor, Calvin               Full Speed A                   11-05.50      3.49m 
  9 Loftonjr, Andrew             St Lukes Spi                   10-10.50      3.31m 
 10 Hazelworth, Bradley          Southwestern                   10-05.00      3.17m 
 11 Rice, Timothy                Vision Elite        10-00.25   10-02.50      3.11m 
 12 Jones, Lorrence              Track Expres                    9-09.25      2.97m 
 13 Kinney, Brandon              Holy Family                     9-07.00      2.92m 
 14 Mcconville, Steven           Southwestern                    9-05.00      2.87m 
 15 Adkins, Xavier               Vision Elite        10-00.25    8-10.50      2.70m 
 16 Hawkins, Nazhee              Vision Elite         7-09.00    8-05.50      2.57m 
 
Event 81  Long Jump Youth Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Ballew, Ambur                Jaguar TC              4.57m      4.58m   15-00.50 
  2 Wheatley, Danielle           Gideonites T           5.18m      4.50m   14-09.25 
  3 Chapman, Simone              Hummingbird            4.57m      4.44m   14-07.00 
  4 Antoine, Javonne             Hummingbird            4.57m      4.32m   14-02.25 
  5 Wright, Danielle             Hummingbird            4.57m      4.29m   14-01.00 
  6 Anderson, Dionne             Ivy Hill TC                       4.22m   13-10.25 
  7 Boyer, Andrea                Mantua Elite           4.57m      4.20m   13-09.50 
  8 Wood, Christyana             Full Speed A                      4.19m   13-09.00 
  9 Rasool, Amira                Jaguar TC              4.52m      4.01m   13-02.00 
  9 Baker, Olivia                Jaguar TC              4.62m      4.01m   13-02.00 
 11 Richardson, Kayla            Jaguar TC              4.88m      3.96m   13-00.00 
 12 Hinton, Maya                 Jaguar TC              4.52m      3.90m   12-09.50 
 13 Franklin, Jamila             Technique TC           4.27m      3.84m   12-07.25 
 14 Bonham, Rachel               Sports On Th           4.17m      3.73m   12-03.00 
 15 Alston, Leslie               St Lukes Spi                      3.48m   11-05.00 
 -- Peterson, Aniyah             Ivy Hill TC                          ND            
 
Event 82  Long Jump Youth Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Francis-Bakari, Michael      Baltimore CI        15-02.00   16-10.00      5.13m 
  2 Hernandez, Victor            Mantua Elite        16-03.00   16-09.50      5.11m 
  3 Martin, Jordan               Gideonites T        16-00.25   16-05.75      5.02m 
  4 Gilliam, Steven              Gideonites T        15-06.00   16-00.50      4.88m 
  5 Cooper, Tyler                Jaguar TC           16-00.25   15-10.00      4.82m 
  6 Arneaud, Trevor              Technique TC                   15-04.50      4.68m 
  7 Vault, Solomon               Firebirds           14-06.00   14-09.00      4.49m 
  8 Hazelworth, Matthew          Southwestern                   14-05.00      4.39m 
  9 Broadwater, Justin           Ivy Hill TC                    14-01.00      4.29m 
 10 Savage, James                Ivy Hill TC                    13-11.50      4.25m 
 11 Anderson, Tavon              Ivy Hill TC                    13-04.75      4.08m 
 12 Anderson, Elisha             Ivy Hill TC                    13-04.00      4.06m 
 13 Jordan, Jarriel              Unattached          16-00.25   12-09.00      3.88m 
 14 Evans, Charles               Southwestern                   12-01.50      3.69m 
 
Event 83  High Jump Bantam Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Harley, Melayna              Full Speed A                      1.04m    3-05.00 
  2 Brooks, Kerrice              Gideonites T           1.02m      0.99m    3-03.00 
 
Event 84  High Jump Bantam Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Jackson, Jerrod              Vision Elite           1.07m      1.13m    3-08.50 
  2 Robinson, Antjuan            Vision Elite           0.97m      1.05m    3-05.25 
  3 Fish, Jahre                  Full Speed A                      1.01m    3-03.75 
 
Event 85  High Jump Midget Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Bell, Deja                   Gideonites T           1.52m      1.39m    4-06.75 
  2 Mosley, Dominique            Morris Estat           1.17m      1.17m    3-10.00 
  3 Lunsford, Dominique          Gideonites T           1.07m      1.07m    3-06.00 
 
Event 86  High Jump Midget Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Legagneur, Pat               Mantua Elite                      1.27m    4-02.00 
  2 Maddox, Dorian               Full Speed A                      1.25m    4-01.25 
  3 Williams, Justin             Vision Elite           1.17m      1.21m    3-11.50 
  4 Harris, Derrick              Vision Elite           1.11m      1.17m    3-10.00 
 
Event 87  High Jump Youth Girls
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Rogers, Brielyn              Gideonites T           1.52m      1.47m    4-09.75 
  2 Edwards, Tanise              Ivy Hill TC                       1.42m    4-07.75 
  3 Wright, Danielle             Hummingbird            1.42m      1.41m    4-07.50 
  4 Pyatt, Tabitha               Woodlawn Tra           1.23m      1.37m    4-06.00 
  4 Antoine, Javonne             Hummingbird            1.42m      1.37m    4-06.00 
  4 Brown, Essence               DC Speed DC            1.35m      1.37m    4-06.00 
  7 Bonham, Rachel               Sports On Th           1.42m      1.22m    4-00.00 
 
Event 88  High Jump Youth Boys
==========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Martin, Jordan               Gideonites T           1.52m      1.32m    4-04.00 
 -- Evely, Khalil                Vision Elite                         NH            
 -- Brooks, Jordan               The Blazers                          NH