Licensed to Andress High School         HY-TEK's Meet Manager 6/9/2013 11:50 AM
           Texas Shooting Stars Invitational - 6/7/2013 to 6/8/2013            
                         USATF Border Association 2013                         
                              Andress High School                              
                                    Results                                    
 
100 Meter Dash 7 to 8 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Velasquez, Atianna           El Paso Stri                      17.28   1  10   
  2 Garcia, Biviana              El Paso Stri                      17.33   1   8   
  3 Holloway, Myasia             Team Bliss T           18.86      18.88   3   6   
  4 Avila, Samirah               El Paso Wing           18.73      19.07   3   5   
  5 Araujo, Natalie              Technical Pr           18.46      19.28   3   4   
  6 Lopez, Alina                 El Paso Wing           19.65      19.57   2   3   
  7 Rosales, Kameryn             Blue Thunder           19.54      19.83   3   2   
  8 Barraza, Abgial              El Paso Flam                      19.85   3   1   
  9 Harris, Zariyah              Team Bliss T           18.67      20.17   3 
 10 Campbell, DeAnna             El Paso Flam           20.18      20.24   2 
 11 Neff, Jayliyah               Texas Heat T           20.49      20.29   2 
 12 Bowron, Elora                Express Athl                      20.85   1 
 13 Torres, Crystianna           Falcons                21.10      20.94   2 
 14 Baez-castillo, Lourdes       Team Bliss T                      21.03   1 
 15 Gonzalez, Jacqueline         Falcons                20.64      21.12   2 
 16 Contreras, Kimberly          Falcons                21.03      21.61   2 
 17 Morales, Clarissa            Falcons                23.37      22.07   1 
 -- Williams, Amaya              El Paso Wing           19.85         NT   2 
 -- Williams, A'Sha              El Paso Wing           19.06         NT   1 
 -- Contreras, Monique           Express Athl           18.40         NT   3 
 -- Dean, Itzel                  Elite Sports           19.50         NT   3 
 -- Casas, Angelina              Blue Thunder           21.84         NT   2 
 -- Espino, Arianna              El Paso Wing           26.50         NT   1 
 -- Espino, Amaya                El Paso Wing           27.00         NT   1 
 
200 Meter Dash 7 to 8 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Contreras, Monique           Express Athl           38.02      38.54   3  10   
  2 Araujo, Natalie              Technical Pr           40.16      39.35   3   8   
  3 Avila, Samirah               El Paso Wing                      40.42   2   6   
  4 Villalobos, Isabella         El Paso Spee                      40.92   1   5   
  5 Lopez, Alina                 El Paso Wing                      41.19   2   4   
  6 Williams, A'Sha              El Paso Wing           42.77      41.51   3   3   
  7 Campbell, DeAnna             El Paso Flam           49.91      42.06   2   2   
  8 Holloway, Myasia             Team Bliss T           41.86      42.25   3   1   
  9 Harris, Zariyah              Team Bliss T           53.30      42.66   2 
 10 Neff, Jayliyah               Texas Heat T           43.72      43.52   3 
 11 Gonzalez, Jacqueline         Falcons                47.77      44.18   3 
 12 Williams, Amaya              El Paso Wing           46.98      46.54   3 
 13 Contreras, Kimberly          Falcons                49.96      48.13   2 
 14 Morales, Clarissa            Falcons                51.31      49.33   2 
 15 Seidon, Sydnee               El Paso Flam           54.38      52.70   2 
 16 Espino, Arianna              El Paso Wing                      55.67   1 
 17 Espino, Amaya                El Paso Wing                    1:06.78   2 
 -- Bowron, Elora                Express Athl                         NT   1 
 -- Dean, Itzel                  Elite Sports           40.20         NT   3 
 
400 Meter Dash 7 to 8 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Garcia, Biviana              El Paso Stri         1:22.61    1:23.27   2  10   
  2 Garcia, Citlali              El Paso Spee         1:28.13    1:24.69   2   8   
  3 Velasquez, Atianna           El Paso Stri         1:26.82    1:27.56   2   6   
  4 Laspada, Alyssa              Texas Shooti         1:26.67    1:27.70   2   5   
  5 Araujo, Natalie              Technical Pr         1:28.88    1:30.25   2   4   
  6 Hendrix, Ryleigh             El Paso Stri         1:36.46    1:34.30   2   3   
  7 Barraza, Abgial              El Paso Flam         1:33.58    1:35.25   2   2   
  8 Holloway, Myasia             Team Bliss T                    1:36.20   1   1   
  9 Torres, Crystianna           Falcons                         1:39.95   1 
 10 Dean, Itzel                  Elite Sports                    1:46.51   1 
 11 Seidon, Sydnee               El Paso Flam         1:58.28    2:01.37   1 
 -- Bowron, Elora                Express Athl         1:42.72         NT   1 
 -- Contreras, Monique           Express Athl         1:27.53         NT   2 
 -- Campbell, DeAnna             El Paso Flam         1:38.62         NT   1 
 
800 Meter Run 7 to 8 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Garcia, Citlali              El Paso Spee         3:28.58    3:07.72   10   
  2 Laspada, Alyssa              Texas Shooti         3:07.94    3:08.47    8   
  3 Villalobos, Isabella         El Paso Spee         3:07.03    3:12.01    6   
  4 Hendrix, Ryleigh             El Paso Stri         3:38.18    3:24.83    5   
  5 Miranda, Envy                El Paso Wing         3:41.76    3:33.66    4   
 -- Barraza, Abgial              El Paso Flam         3:34.41         NT  
 -- Garcia, Biviana              El Paso Stri         3:04.29         NT  
 
1500 Meter Run 7 to 8 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Villalobos, Isabella         El Paso Spee         6:08.39    6:19.54   10   
  2 Laspada, Alyssa              Texas Shooti         6:08.53    6:21.87    8   
  3 Garcia, Citlali              El Paso Spee         6:54.18    6:48.50    6   
  4 Miranda, Envy                El Paso Wing         8:05.77    7:59.89    5   
 
4x100 Meter Relay 7 to 8 Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Falcons  'A'                                                 1:27.04   10   
     1) Contreras, Kimberly             2) Gonzalez, Jacqueline           
     3) Morales, Clarissa               4) Torres, Crystianna             
 
Long Jump 7 to 8 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Williams, A'Sha              El Paso Wing           2.55m      2.75m   10   
  2 Velasquez, Atianna           El Paso Stri           2.45m      2.57m    8   
  3 Lopez, Alina                 El Paso Wing           1.93m      2.48m    6   
  4 Avila, Samirah               El Paso Wing           2.69m      2.45m    5   
  5 Hendrix, Ryleigh             El Paso Stri           2.21m      2.41m    4   
  6 Williams, Amaya              El Paso Wing           2.13m      2.34m    3   
  7 Rosales, Kameryn             Blue Thunder           1.75m      1.80m    2   
  8 Casas, Angelina              Blue Thunder                      1.64m    1   
  9 Espino, Arianna              El Paso Wing           1.09m      1.55m  
 10 Neff, Jayliyah               Texas Heat T           2.28m      1.31m  
 11 Espino, Amaya                El Paso Wing           1.41m      1.30m  
 -- Baez-castillo, Lourdes       Team Bliss T           2.08m         ND  
 -- Harris, Zariyah              Team Bliss T                         ND  
 
Javelin Throw 7 to 8 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Seidon, Sydnee               El Paso Flam           5.59m      4.50m   10   
 
100 Meter Dash 9 to 10 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Ingram, Brianna              Texas Shooti           15.66      15.69   4  10   
  2 Thomas, Anika                Texas Shooti           16.68      15.89   4   8   
  3 McGhee, Cheyenne             El Paso Wild           16.84      16.43   4   6   
  4 North, Madeline              El Paso Wild           15.95      16.49   4   5   
  5 Thomas, Zeanita              Technical Pr           15.50      16.54   4   4   
  6 Johnson, Eralyn              Technical Pr           16.29      17.13   4   3   
  7 Kirtley, Megan               Technical Pr                      17.17   1   2   
  8 Njoku, Flora                 Texas Shooti                      17.22   2   1   
  9 Oxendine, Melaika            Team Bliss T           17.21      17.49   4 
 10 Wright, Mari                 Team Bliss T           16.43      18.46   4 
 11 Gabriel, Kierra              Team Bliss T           18.85      18.86   3 
 12 Lopez, Journey               El Paso Wing           19.22      18.91   3 
 13 Dickerson, Justice           El Paso Wing           18.48      19.05   3 
 14 Garcia, Marissa              Texas Heat T           19.05      19.40   3 
 15 Casas, Evelyn                Blue Thunder           19.76      19.84   2 
 16 Diott, Savannah              El Paso Wing           18.83      19.90   3 
 17 Mendez, Aries                Team Bliss T                      20.06   2 
 18 Lopez, Alexandra             Texas Shooti           19.67      21.26   2 
 19 Suktankar, Imani             El Paso Spee           22.27      21.76   2 
 20 Woodward, Brooke             Texastrong R                      21.85   1 
 -- Bonilla, Julie               Cedric Benso                         NT   1 
 -- Carillo, Dominique           Express Athl           17.89         NT   3 
 -- Chavez, Amber                Cedric Benso           18.00         NT   3 
 -- Benitez, Danna               Desert Devil                         NT   2 
 -- Sepulveda, Christalynne      Falcons                20.07         NT   2 
 -- Skidmore, Emma               El Paso Wild                         NT   1 
 -- Mancilla, Jasmine            El Paso Wing           18.09         NT   3 
 
200 Meter Dash 9 to 10 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Thomas, Anika                Texas Shooti           32.98      30.83   3  10   
  2 Ingram, Brianna              Texas Shooti           32.00      32.44   3   8   
  3 Green, Demetreal             El Paso Wing           34.75      32.75   3   6   
  4 Kirtley, Megan               Technical Pr                      33.73   1   5   
  5 Correa, Ayline               El Paso Flam           35.52      34.35   3   4   
  6 Njoku, Flora                 Texas Shooti                      34.93   1   3   
  7 McGhee, Cheyenne             El Paso Wild           36.05      34.97   3   2   
  8 Johnson, Eralyn              Technical Pr           35.28      35.24   3   1   
  9 Segobiano, Katrina           El Paso Wing           39.42      36.60   2 
 10 Robinson, Kahlani            Texas Shooti           36.07      36.66   3 
 11 Vasquez, Dominique           El Paso Wing           36.41      36.89   3 
 12 Carillo, Dominique           Express Athl                      38.42   1 
 13 Skidmore, Emma               El Paso Wild                      38.62   1 
 14 Mancilla, Jasmine            El Paso Wing           44.59      38.93   2 
 15 Rodriguez, Nicole            Express Athl           40.79      39.72   2 
 16 Keith, Chinea                Team Bliss T           39.93      40.82   2 
 17 Dickerson, Justice           El Paso Wing           40.42      40.97   2 
 18 Lopez, Alexandra             Texas Shooti           44.01      46.37   2 
 19 Suktankar, Imani             El Paso Spee           47.92      47.88   1 
 20 Navarro, Alexis              Texas Shooti           49.82      47.93   1 
 -- Diott, Savannah              El Paso Wing           43.16         NT   2 
 -- Woodward, Brooke             Texastrong R                         NT   1 
 -- Jess, Eva                    Texas Heat T                         NT   1 
 -- Gabriel, Kierra              Team Bliss T           43.22         NT   2 
 
400 Meter Dash 9 to 10 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Ingram, Brianna              Texas Shooti         1:14.91    1:13.18   4  10   
  2 Bryan, Alexandra             El Paso Stri         1:19.01    1:14.43   4   8   
  3 Perez, Haydee                El Paso Spee         1:14.82    1:15.03   4   6   
  4 Kirtley, Megan               Technical Pr                    1:17.47   2   5   
  5 Walls-Portillo, Lauren       El Paso Wing         1:15.47    1:17.87   4   4   
  6 Correa, Ayline               El Paso Flam         1:18.92    1:18.67   4   3   
  7 Wright, Mari                 Team Bliss T         1:22.10    1:19.48   3   2   
  8 Green, Demetreal             El Paso Wing           22.00    1:21.71   4   1   
  9 Segobiano, Katrina           El Paso Wing         1:28.36    1:22.13   2 
 10 Robinson, Kahlani            Texas Shooti         1:22.00    1:22.41   3 
 11 Lopes, Rachel                Team Bliss T         1:22.15    1:23.21   3 
 12 Mendoza, Emily               El Paso Spee         1:24.60    1:23.50   3 
 13 Murillo, Abigail             El Paso Wing         1:22.26    1:24.61   3 
 14 Njoku, Flora                 Texas Shooti                    1:24.93   1 
 15 Vasquez, Dominique           El Paso Wing         1:26.14    1:25.01   3 
 16 Thomas, Zeanita              Technical Pr         1:15.00    1:27.30   4 
 17 Conwell, Makaela             El Paso Stri                    1:28.72   1 
 18 Clayton, Arieyanah           Team Bliss T         1:28.26    1:29.74   2 
 19 Diott, Savannah              El Paso Wing         1:28.73    1:33.66   2 
 20 Woodward, Brooke             Texastrong R                    1:36.07   1 
 21 Lopez, Alexandra             Texas Shooti         1:40.46    1:40.40   2 
 22 Navarro, Alexis              Texas Shooti         1:42.27    1:44.57   2 
 23 Martinez, Adia               Desert Devil         1:59.25    1:45.70   2 
 24 Suktankar, Imani             El Paso Spee         1:46.50    1:45.89   2 
 -- Hernandez, Kenedy            Desert Devil                         NT   1 
 -- Parker, Bianca               El Paso Wing         1:15.47         NT   4 
 -- Sotelo, Madison              Express Athl         1:24.03         NT   3 
 -- Sotelo, Amanda               Express Athl         1:23.23         NT   3 
 
800 Meter Run 9 to 10 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Walls-Portillo, Lauren       El Paso Wing         2:42.58    2:44.30   10   
  2 Bryan, Alexandra             El Paso Stri         3:00.87    2:44.97    8   
  3 Perez, Haydee                El Paso Spee         2:43.18    2:45.18    6   
  4 Jess, Eva                    Texas Heat T                    2:50.27    5   
  5 Arevalo, Sela                Texas Shooti         3:04.64    3:02.79    4   
  6 Mendoza, Emily               El Paso Spee         3:11.21    3:08.62    3   
  7 Orgain, Emily                Desert Devil         3:22.64    3:24.84    2   
  8 Garcia, Anette               Desert Devil         3:20.84    3:30.18    1   
  9 Navarro, Alexis              Texas Shooti                    3:46.78  
 10 Martinez, Adia               Desert Devil         4:23.25    4:31.59  
 -- Phillips, Cailee             Texas Shooti         3:10.98         NT  
 
1500 Meter Run 9 to 10 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jess, Eva                    Texas Heat T                    5:34.18   10   
  2 Perez, Haydee                El Paso Spee         5:26.37    5:41.75    8   
  3 Arevalo, Sela                Texas Shooti         6:05.77    6:15.25    6   
  4 Mendoza, Emily               El Paso Spee         6:14.80    6:15.54    5   
  5 Phillips, Cailee             Texas Shooti         6:16.67    6:17.89    4   
  6 Wright, Mari                 Team Bliss T                    6:24.93    3   
  7 Conwell, Makaela             El Paso Stri         6:36.36    6:28.58    2   
 -- Walls-Portillo, Lauren       El Paso Wing         5:55.42         NT  
 -- Murillo, Abigail             El Paso Wing         6:34.64         NT  
 -- Garcia, Anette               Desert Devil         7:32.34         NT  
 -- Baltazar, Itzel              Desert Devil                         NT  
 
4x100 Meter Relay 9 to 10 Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Team Bliss TC  'A'                                1:15.40    1:02.21   10   
     1) Clayton, Arieyanah              2) Keith, Chinea                  
     3) Lopes, Rachel                   4) Oxendine, Melaika              
  2 Texastrong Running Club  'A'                                 1:10.94    8   
  3 Desert Devils Running Club  'A'                              1:19.46    6   
     1) Baltazar, Itzel                 2) Benitez, Danna                 
     3) Garcia, Anette                  4) Orgain, Emily                  
 -- Express Athletics  'A'                                            NT  
     1) Carillo, Dominique              2) Rodriguez, Nicole              
     3) Sotelo, Amanda                  4) Sotelo, Madison                
 
4x400 Meter Relay 9 to 10 Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Texas Shooting Stars Track Tea  'A'                          5:20.78   10   
     1) Arevalo, Sela                   2) Phillips, Cailee               
     3) Robinson, Kahlani               4) Thomas, Anika                  
 
High Jump 9 to 10 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Segobiano, Katrina           El Paso Wing           0.91m      0.86m   10   
  2 Lopez, Journey               El Paso Wing                      0.76m    8   
 -- Dickerson, Justice           El Paso Wing                         NH  
 -- Parker, Bianca               El Paso Wing                         NH  
 
Long Jump 9 to 10 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Thomas, Zeanita              Technical Pr           3.15m      3.00m   10   
  2 Johnson, Eralyn              Technical Pr           2.70m      2.98m    8   
  3 Green, Demetreal             El Paso Wing                      2.97m    6   
  4 Baltazar, Itzel              Desert Devil                      2.93m    5   
  5 North, Madeline              El Paso Wild                      2.83m    4   
  6 Oxendine, Melaika            Team Bliss T           2.84m      2.75m    2.50
  6 Lopes, Rachel                Team Bliss T           2.42m      2.75m    2.50
  8 Mancilla, Jasmine            El Paso Wing                      2.68m    1   
  9 Conwell, Makaela             El Paso Stri                      2.55m  
  9 Murillo, Abigail             El Paso Wing           2.62m      2.55m  
 11 Bryan, Alexandra             El Paso Stri           2.78m      2.50m  
 12 Keith, Chinea                Team Bliss T           2.58m      2.48m  
 13 Mendez, Aries                Team Bliss T           2.13m      2.23m  
 14 Gabriel, Kierra              Team Bliss T           2.25m      2.21m  
 14 Casas, Evelyn                Blue Thunder                      2.21m  
 16 Garcia, Marissa              Texas Heat T           2.46m      2.17m  
 17 Clayton, Arieyanah           Team Bliss T           2.20m      2.16m  
 18 McGhee, Cheyenne             El Paso Wild                      2.15m  
 19 Skidmore, Emma               El Paso Wild                      1.57m  
 -- Vasquez, Dominique           El Paso Wing                         ND  
 -- Parker, Bianca               El Paso Wing                         ND  
 -- Lopez, Journey               El Paso Wing           2.48m         ND  
 -- Sepulveda, Christalynne      Falcons                              ND  
 
Shot Put 9 to 10 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Smith, Kaiya                 Team Bliss T           2.50m      2.97m   10   
 -- Hernandez, Kenedy            Desert Devil                         ND  
 
Javelin Throw 9 to 10 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Garcia, Marissa              Texas Heat T          15.52m     14.73m   10   
  2 North, Madeline              El Paso Wild                     10.70m    8   
  3 Rodriguez, Nicole            Express Athl                      9.49m    6   
  4 Martinez, Adia               Desert Devil           7.39m      8.43m    5   
  5 Mendez, Aries                Team Bliss T          11.68m      8.33m    4   
  6 Smith, Kaiya                 Team Bliss T                      8.32m    3   
  7 Orgain, Emily                Desert Devil                      4.95m    2   
 -- Sotelo, Amanda               Express Athl                         ND  
 -- Chavez, Amber                Cedric Benso                         ND  
 -- Sotelo, Madison              Express Athl                         ND  
 -- Hernandez, Kenedy            Desert Devil           7.99m         ND  
 -- Benitez, Danna               Desert Devil                         ND  
 -- Sepulveda, Christalynne      Falcons                              ND  
 
1500 Meter Race Walk 9 to 10 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Smith, Kaiya                 Team Bliss T        16:14.32   15:23.21   10   
 
100 Meter Dash 11 to 12 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Perez-Fry, Lola              El Paso Wild           14.49      14.46   3  10   
  2 Jones, Jaden                 El Paso Stri                      14.88   1   8   
  3 Molinar, Samantha            El Paso Wild           15.25      15.03   3   6   
  4 Rasool, Tiana                Texas Shooti           15.01      15.06   3   5   
  5 Baumler, Beth                El Paso Wing                      15.11   1   4   
  6 Dickerson, Daija             El Paso Wing           15.37      15.13   3   3   
  7 Moultrie, Eliana             Cedric Benso                      15.54   1   2   
  8 Contreras, Rudi              Falcons                16.01      16.03   2   1   
  9 Jackson, Janaia              Texas Shooti           15.85      16.04   3 
 10 Marquez, Sarah               El Paso Wing           15.99      16.21   2 
 11 Guillen, Elisa               El Paso Stri           15.86      16.44   3 
 12 Pitts, Alexandra             Team Bliss T           16.75      16.51   2 
 13 Gonzalez, Kenya              El Paso Stri           16.58      16.66   2 
 14 Perez-Fry, Ruby              El Paso Wild                      18.31   1 
 -- Woode, Shonte                Texas Shooti                         NT   1 
 -- Rule, Jakiera                Team Bliss T           15.83         NT   3 
 -- Rodriguez, Jazmin            Falcons                17.84         NT   2 
 -- Sepulveda, Christabel        Falcons                17.80         NT   2 
 -- Carrillo, Alyssa             Cedric Benso                         NT   1 
 -- Tarango, Sarah               Blue Thunder           42.12         NT   2 
 -- Loya, Jasmin                 Falcons                15.81         NT   3 
 -- Herrera, Theresa             Falcons                18.19         NT   2 
 
200 Meter Dash 11 to 12 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Ubungen, Janelle             El Paso Stri           31.20      29.80   3  10   
  2 Quintanar, Desiree           Express Athl           30.49      30.06   3   8   
  3 Rasool, Tiana                Texas Shooti           31.18      30.59   3   6   
  4 Molinar, Samantha            El Paso Wild           31.48      30.64   3   5   
  5 Perez-Fry, Lola              El Paso Wild           31.00      30.81   3   4   
  6 Routledge, Madison           El Paso Flam           32.59      32.01   3   3   
  7 Dickerson, Daija             El Paso Wing           32.01      32.06   3   2   
  8 Contreras, Rudi              Falcons                32.92      32.13   2   1   
  9 Loya, Jasmin                 Falcons                32.89      32.28   2 
 10 Jackson, Janaia              Texas Shooti           32.87      32.40   2 
 11 Villa, Karen                 Texas Shooti                      33.23   1 
 12 Shuya, Alyson                Texas Heat T                      36.71   1 
 13 Pitts, Alexandra             Team Bliss T                      37.05   1 
 14 Rodriguez, Jazmin            Falcons                39.10      37.37   2 
 15 Proctor, Heavyn              Express Athl           38.59      37.97   2 
 16 Cavey, Daina                 Texas Shooti           38.81      39.92   2 
 17 Cazares, Katelynn            El Paso Wing                      41.00   1 
 18 Cano, Yessenia               El Paso Wing           42.41      42.27   1 
 19 Garner, Abigail              Express Athl           40.90      46.06   1 
 20 Kranz, Kaitlyn               Express Athl           48.51      47.99   1 
 -- Woode, Shonte                Texas Shooti                         NT   1 
 -- Guillen, Elisa               El Paso Stri           35.50         NT   2 
 -- Moultrie, Eliana             Cedric Benso           31.00         NT   3 
 -- Herrera, Theresa             Falcons                38.88         NT   2 
 
400 Meter Dash 11 to 12 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Quintanar, Desiree           Express Athl         1:08.62    1:06.45   5  10   
  2 Carrillo, Alyssa             Cedric Benso         1:06.00    1:07.75   5   8   
  3 Hankele, Jessica             Texastrong R                    1:08.04   1   6   
  4 Duran, Daphne                El Paso Wing         1:09.65    1:08.12   5   5   
  5 Sanudo, Andrea               El Paso Wild                    1:09.27   2   4   
  6 Rasool, Tiana                Texas Shooti         1:11.19    1:09.62   5   3   
  7 Truax, Sydney                El Paso Stri                    1:11.19   1   2   
  8 Sartain, Natalie             Team Bliss T         1:08.62    1:11.49   5   1   
  9 Jeffries, Kayla              Team Bliss T         1:17.15    1:12.17   4 
 10 Routledge, Madison           El Paso Flam         1:13.29    1:12.79   5 
 11 Worthington, Jaya            Team Bliss T         1:14.56    1:12.82   4 
 12 Ubungen, Janelle             El Paso Stri         1:13.40    1:13.49   5 
 13 Jones, Jaden                 El Paso Stri         1:15.37    1:14.27   4 
 14 Gonzalez, Isabella           El Paso Wing         1:32.26    1:15.18   2 
 15 Araujo, Nicole               Technical Pr         1:27.00    1:15.19   3 
 16 Jackson, Janaia              Texas Shooti         1:14.04    1:15.35   4 
 17 Cavey, Daina                 Texas Shooti         1:28.98    1:15.80   2 
 18 Dickerson, Daija             El Paso Wing         1:15.80    1:15.90   4 
 19 Cloer, Mia                   El Paso Stri         1:21.12    1:15.98   3 
 20 Randle, Felicita             Texastrong R                    1:17.03   1 
 21 Proctor, Heavyn              Express Athl         1:31.06    1:17.12   2 
 22 Hickok, Brooke               Team Bliss T         1:16.21    1:17.32   4 
 23 Ricciardi, Chloe             El Paso Wing         1:27.77    1:17.32   2 
 24 Parr, Caitlin                El Paso Stri         1:20.53    1:17.61   3 
 25 Pearson, Olivia              El Paso Wing         1:22.62    1:17.86   3 
 26 Gonzalez, Kenya              El Paso Stri         1:14.85    1:20.17   4 
 27 Cano, Yessenia               El Paso Wing         1:30.46    1:21.29   2 
 28 Velazquez, Natalia           El Paso Wing         1:21.12    1:23.30   3 
 29 Cazares, Katelynn            El Paso Wing         1:36.61    1:23.77   2 
 30 Guillen, Elisa               El Paso Stri         1:21.91    1:24.12   3 
 31 Diott, Isabella              El Paso Wing         1:25.47    1:27.59   3 
 32 Garner, Abigail              Express Athl         1:36.29    1:28.14   2 
 33 Rule, Jakiera                Team Bliss T         1:26.00    1:29.37   3 
 -- Woode, Shonte                Texas Shooti                         NT   1 
 -- Tarango, Sarah               Blue Thunder                         NT   1 
 -- Moultrie, Eliana             Cedric Benso         1:10.00         NT   5 
 -- Ortega, Olivia               El Paso Stri         1:19.93         NT   4 
 
800 Meter Run 11 to 12 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Alegria, Heather             El Paso Spee         2:42.98    2:36.83   10   
  2 Talavera, Kayhla             El Paso Spee         2:47.33    2:40.05    8   
  3 Duran, Daphne                El Paso Wing         2:45.02    2:40.12    6   
  4 April, Brenna                Texastrong R                    2:45.57    5   
  5 Villalobos, Priscilla        El Paso Spee         2:47.75    2:49.63    4   
  6 Sanudo, Andrea               El Paso Wild                    2:58.32    3   
  7 Randle, Felicita             Texastrong R                    3:02.04    2   
  8 Hankele, Jessica             Texastrong R                    3:03.19    1   
  9 Perches, Marcela             El Paso Wild                    3:04.37  
 10 Araujo, Nicole               Technical Pr         3:16.00    3:05.93  
 11 Parr, Caitlin                El Paso Stri         3:06.87    3:09.20  
 12 Cloer, Mia                   El Paso Stri         3:09.79    3:11.45  
 13 Diott, Isabella              El Paso Wing         3:26.37    3:11.65  
 14 Velazquez, Natalia           El Paso Wing         3:30.82    3:36.56  
 15 Pearson, Olivia              El Paso Wing         3:11.05    3:38.54  
 -- Ubungen, Janelle             El Paso Stri         2:59.04         NT  
 -- Cavey, Daina                 Texas Shooti                         NT  
 -- Garcia, Karen                Desert Devil         3:30.54         NT  
 
1500 Meter Run 11 to 12 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Villalobos, Priscilla        El Paso Spee         5:40.38    5:23.98   10   
  2 Alegria, Heather             El Paso Spee         5:38.11    5:45.19    8   
  3 Talavera, Kayhla             El Paso Spee         5:43.66    5:47.58    6   
  4 Perches, Marcela             El Paso Wild         6:09.30    6:04.51    5   
 -- Garcia, Karen                Desert Devil         6:11.54         NT  
 -- Jeffries, Kayla              Team Bliss T         6:08.99         NT  
 
3000 Meter Run 11 to 12 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Talavera, Kayhla             El Paso Spee        11:54.35   11:41.73   10   
  2 Villalobos, Priscilla        El Paso Spee        12:12.69   11:41.93    8   
  3 Alegria, Heather             El Paso Spee        12:32.27   12:25.80    6   
 -- April, Brenna                Texastrong R                         NT  
 
80 Meter Hurdles 11 to 12 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Villa, Karen                 Texas Shooti           14.82      14.52   10   
  2 Bates, Khaiya                Team Bliss T           14.22      15.42    8   
  3 Marquez, Sarah               El Paso Wing           17.45      17.39    6   
  4 Gonzalez, Isabella           El Paso Wing                      17.89    5   
 
4x100 Meter Relay 11 to 12 Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Falcons  'A'                                                 1:04.52   10   
     1) Contreras, Rudi                 2) Herrera, Theresa               
     3) Loya, Jasmin                    4) Rodriguez, Jazmin              
 
4x400 Meter Relay 11 to 12 Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Team Bliss TC  'A'                                           4:53.73   10   
     1) Bates, Khaiya                   2) Jeffries, Kayla                
     3) Sartain, Natalie                4) Worthington, Jaya              
 
High Jump 11 to 12 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bates, Khaiya                Team Bliss T           1.40m      1.40m   10   
  2 Villa, Karen                 Texas Shooti                      1.17m    8   
  3 Gonzalez, Isabella           El Paso Wing                     J1.17m    6   
 -- Worthington, Jaya            Team Bliss T                         NH  
 
Long Jump 11 to 12 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Perez-Fry, Lola              El Paso Wild                      3.93m   10   
  2 Jones, Jaden                 El Paso Stri           3.61m      3.92m    8   
  3 Villa, Karen                 Texas Shooti           3.98m      3.70m    6   
  4 Quintanar, Desiree           Express Athl           3.63m      3.69m    5   
  5 Marquez, Sarah               El Paso Wing           3.54m      3.40m    4   
  6 Sanudo, Andrea               El Paso Wild                      3.22m    3   
  7 Rule, Jakiera                Team Bliss T           2.64m      3.11m    2   
  8 Pearson, Olivia              El Paso Wing           2.82m      2.97m    0.50
  8 Randle, Felicita             Texastrong R                      2.97m    0.50
 10 Shuya, Alyson                Texas Heat T                      2.81m  
 11 Velazquez, Natalia           El Paso Wing           2.80m      2.77m  
 12 Pitts, Alexandra             Team Bliss T           1.44m      2.51m  
 13 Cloer, Mia                   El Paso Stri           2.68m      2.44m  
 14 Diott, Isabella              El Paso Wing           1.95m      2.43m  
 15 Cano, Yessenia               El Paso Wing           2.50m      2.22m  
 16 Cazares, Katelynn            El Paso Wing                      2.17m  
 17 Gardea, Marisa               Team Bliss T                      2.15m  
 -- Hickok, Brooke               Team Bliss T                         ND  
 -- Tarango, Sarah               Blue Thunder           1.63m         ND  
 -- Parr, Caitlin                El Paso Stri           3.46m         ND  
 -- Ortega, Olivia               El Paso Stri           2.98m         ND  
 
Shot Put 11 to 12 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Perez-Fry, Ruby              El Paso Wild                      6.20m   10   
  2 Proctor, Heavyn              Express Athl           4.34m      3.90m    8   
  3 Kranz, Kaitlyn               Express Athl           4.70m      3.83m    6   
 -- Sepulveda, Christabel        Falcons                              ND  
 
Discus Throw 11 to 12 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Baumler, Beth                El Paso Wing          23.16m     18.95m   10   
  2 Perez-Fry, Ruby              El Paso Wild                     11.69m    8   
 
Javelin Throw 11 to 12 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Baumler, Beth                El Paso Wing          24.49m     21.43m   10   
  2 Ricciardi, Chloe             El Paso Wing                     15.91m    8   
  3 Garner, Abigail              Express Athl           9.29m      9.74m    6   
  4 Kranz, Kaitlyn               Express Athl           8.79m      8.44m    5   
  5 Garcia, Karen                Desert Devil          10.90m      7.84m    4   
 -- Sepulveda, Christabel        Falcons                              ND  
 
100 Meter Dash 13 to 14 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Taylor, Amaya                Technical Pr           13.63      13.82   4  10   
  2 Reyes, Aiyana                Cedric Benso           13.80      14.00   4   8   
  3 Ortiz Vargas, Anaeli         El Paso Wing           13.78      14.20   4   6   
  4 Dennison, Jeramea            Texas Heat T                      14.21   1   5   
  5 Alvarez, Veronica            Technical Pr           13.00      14.25   4   4   
  6 Williams, Jade               El Paso Wing           13.83      14.27   4   3   
  7 Caro, Elizabeth              Texastrong R                      14.39   2   2   
  8 Roberts, Natalia             Team Bliss T           13.66      14.40   4   1   
  9 Chavira, Angela              El Paso Spee           14.24      14.70   4 
 10 Ortiz, Paola                 Texastrong R                      14.71   2 
 11 Harper, Nickole              El Paso Spee           14.95      14.91   3 
 12 Braginton, Delaney           El Paso Wild                      15.07   1 
 13 Hernandez, Erica             El Paso Spee           14.98      15.23   3 
 14 Vallejo, Jacquline           El Paso Stri           15.27      15.28   3 
 15 Hernandez, Thannya           Desert Devil                      15.44   2 
 16 Contreras, Maraiah           Falcons                16.01      15.55   3 
 17 Porras, Monica               Sun City Run           15.99      15.71   3 
 18 Brown, Lucero                El Paso Wild                      15.98   2 
 19 Ye, Ally                     El Paso Spee                      16.06   1 
 20 Araujo, Ashley               Technical Pr                      16.26   1 
 21 Guillen, Magdalena           El Paso Stri           17.29      17.06   2 
 22 Reyes, Alynnette             Texas Shooti           18.99      18.13   2 
 23 Dreher, Karen                El Paso Wing           18.90      18.76   2 
 -- Woode, Secret                Texas Shooti                         NT   1 
 -- White, Tyrah                 El Paso Flam           14.64         NT   3 
 -- Bowling, Jamie               El Paso Wild           14.39         NT   3 
 -- Anderson, Ashley             Express Athl           13.76         NT   4 
 -- Duckworth, Shanice           Express Athl           15.10         NT   3 
 -- Contreras, Jackelyn          El Paso Wing                         NT   1 
 
200 Meter Dash 13 to 14 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hinojosa, Elizabeth          El Paso Wing                      27.75   2  10   
  2 Ubungen, Lianna              El Paso Stri           27.60      27.92   5   8   
  3 Roberts, Natalia             Team Bliss T                      28.57   2   6   
  4 Dennison, Jeramea            Texas Heat T                      28.59   3   5   
  5 Williams, Jade               El Paso Wing           28.62      28.94   5   4   
  6 Washington, Jasmyn           El Paso Wing           29.34      29.10   5   3   
  7 Anderson, Ashley             Express Athl           29.43      29.35   5   2   
  8 Bowling, Jamie               El Paso Wild           30.08      29.55   5   1   
  9 Ortiz, Paola                 Texastrong R                      29.79   2 
 10 Caro, Elizabeth              Texastrong R                      29.82   2 
 11 Chavira, Angela              El Paso Spee           29.92      29.92   5 
 12 Johnson, Annie               El Paso Wing                      29.92   2 
 13 White, Tyrah                 El Paso Flam           31.53      30.10   4 
 14 Lozano, Hailey               Express Athl           30.34      30.65   4 
 15 Duckworth, Shanice           Express Athl           30.61      30.83   4 
 16 Flores, Madalyne             Sun City Run           32.00      31.37   4 
 17 Harper, Nickole              El Paso Spee           32.45      31.58   4 
 18 Guerrero, Alexis             El Paso Wing                      31.75   1 
 19 Martinez, Stephanie          Falcons                32.24      31.77   4 
 20 Braginton, Delaney           El Paso Wild                      31.88   3 
 21 Merritt, Maekada             Texas Shooti           31.89      32.17   4 
 22 Contreras, Maraiah           Falcons                33.13      32.97   4 
 23 Porras, Monica               Sun City Run                      33.26   3 
 24 Brown, Lucero                El Paso Wild                      33.38   2 
 25 Levi, Maranda                El Paso Wing                      33.58   2 
 26 Vela, Alexis                 Texastrong R                      33.76   2 
 27 Araujo, Ashley               Technical Pr                      34.87   1 
 28 Guillen, Magdalena           El Paso Stri           36.20      35.75   3 
 29 Reyes, Alynnette             Texas Shooti                      37.31   1 
 30 Dreher, Karen                El Paso Wing           40.79      40.47   3 
 -- Woode, Secret                Texas Shooti                         NT   1 
 -- Watters, Thalia              Team Bliss T                         NT   3 
 -- Alvarez, Veronica            Technical Pr           29.00         NT   5 
 -- Contreras, Jackelyn          El Paso Wing                         NT   3 
 -- Reyes, Aiyana                Cedric Benso           28.00         NT   5 
 -- Ortiz Vargas, Anaeli         El Paso Wing                         NT   3 
 
400 Meter Dash 13 to 14 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hinojosa, Elizabeth          El Paso Wing         1:03.76    1:03.69   6  10   
  2 Ubungen, Lianna              El Paso Stri                    1:04.89   2   8   
  3 Reyes, Aiyana                Cedric Benso         1:06.00    1:05.01   6   6   
  4 Washington, Jasmyn           El Paso Wing         1:05.27    1:05.06   6   5   
  5 Ortiz Vargas, Anaeli         El Paso Wing                    1:05.18   3   4   
  6 Hankele, Melissa             Texastrong R                    1:05.97   2   3   
  7 Woodson, Brooke              Texas Shooti                    1:06.67   3   2   
  8 Alvarez, Veronica            Technical Pr         1:07.00    1:07.73   6   1   
  9 Watters, Thalia              Team Bliss T         1:10.99    1:08.29   5 
 10 Johnson, Annie               El Paso Wing                    1:09.58   1 
 11 Duckworth, Shanice           Express Athl         1:11.50    1:10.11   5 
 12 Flores, Litzy                Texastrong R                    1:10.19   1 
 13 Chavira, Angela              El Paso Spee         1:08.15    1:10.23   6 
 14 Hernandez, Erica             El Paso Spee         1:10.15    1:10.26   6 
 15 Anderson, Ashley             Express Athl                    1:10.45   2 
 16 Taylor, Amaya                Technical Pr         1:08.00    1:10.90   6 
 17 Woodward, Megan              Texastrong R                    1:11.18   1 
 18 Ray-Morales, Miyah           El Paso Stri         1:14.06    1:11.19   4 
 19 Marenco, Savannah            El Paso Flam                    1:11.43   1 
 20 Vallejo, Jacquline           El Paso Stri         1:13.21    1:11.64   5 
 21 Lozano, Hailey               Express Athl         1:14.08    1:11.79   4 
 22 Hernandez, Francis           El Paso Flam         1:10.18    1:12.05   6 
 23 Merritt, Maekada             Texas Shooti         1:11.02    1:12.29   5 
 24 Parr, Cameron                El Paso Stri                    1:12.43   2 
 25 Martinez, Stephanie          Falcons              1:11.11    1:12.71   5 
 26 Hernandez, Ashley            Desert Devil         1:14.25    1:12.84   4 
 27 Martinez, Melanie            Texastrong R                    1:12.96   3 
 28 Nahrgang, Linnae             Texastrong R                    1:13.23   2 
 29 Hernandez, Victoria          El Paso Wing                    1:13.41   3 
 30 Hernandez, Thannya           Desert Devil         1:16.79    1:14.07   4 
 31 Mosier, Camila               Texastrong R                    1:14.07   1 
 32 Flores, Madalyne             Sun City Run         1:12.57    1:14.83   5 
 33 Porras, Monica               Sun City Run         1:19.04    1:15.18   3 
 34 Meza, Maria                  Desert Devil         1:14.25    1:15.46   4 
 35 White, Tyrah                 El Paso Flam         1:15.10    1:15.93   4 
 36 Harper, Nickole              El Paso Spee         1:18.96    1:20.63   4 
 37 Vela, Alexis                 Texastrong R                    1:22.38   3 
 38 Ye, Ally                     El Paso Spee         1:17.94    1:23.00   4 
 39 Guillen, Magdalena           El Paso Stri         1:23.52    1:24.50   3 
 40 Anireddy, Atmika             Texastrong R                    1:26.74   1 
 41 Anireddy, Akhila             Texastrong R                    1:30.36   3 
 -- Woode, Secret                Texas Shooti                         NT   2 
 -- Williams, Jade               El Paso Wing                         NT   1 
 -- Castro, Esmeralda            Blue Thunder                         NT   2 
 -- Fajardo, Allison             El Paso Wing         1:10.60         NT   5 
 -- Bowling, Jamie               El Paso Wild                         NT   1 
 -- Guerrero, Alexis             El Paso Wing         1:11.16         NT   5 
 -- Araujo, Ashley               Technical Pr                         NT   2 
 
800 Meter Run 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Abeyta, Andrea               El Paso Stri                    2:33.50   10   
  2 Pinson, Jordan               El Paso Flam         2:40.64    2:39.11    8   
  3 Woodward, Megan              Texastrong R                    2:42.14    6   
  4 Copeland, Alexis             Team Bliss T         2:38.35    2:44.33    5   
  5 Anireddy, Atmika             Texastrong R                    2:46.53    4   
  6 Hernandez, Francis           El Paso Flam         2:48.62    2:46.82    3   
  7 David, Gisselle              El Paso Wing                    2:48.04    2   
  8 Baltazar, Citlaly            Desert Devil                    2:48.63    1   
  9 Miranda, Gabriela            El Paso Wing                    2:49.80  
 10 Marenco, Savannah            El Paso Flam         3:00.88    2:50.79  
 11 Hernandez, Ashley            Desert Devil                    2:52.97  
 12 April, Leah                  Texastrong R                    2:54.56  
 13 Flores, Litzy                Texastrong R                    2:57.54  
 14 Martinez, Stephanie          Falcons              2:54.18    2:59.21  
 15 Mosier, Camila               Texastrong R                    3:00.57  
 16 Ayers, Iliana                Desert Devil         3:09.25    3:03.72  
 17 Porras, Madeline             Desert Devil         3:11.38    3:05.30  
 18 Aviles, Alexandra            Texas Shooti         3:11.41    3:07.39  
 19 Martinez, Melanie            Texastrong R                    3:08.40  
 20 White, Destiny               El Paso Stri         2:43.37    3:11.84  
 21 Burciaga, Anisa              El Paso Wild                    3:11.93  
 22 Meza, Maria                  Desert Devil         3:20.35    3:17.95  
 -- Nahrgang, Linnae             Texastrong R                         NT  
 -- Woodson, Brooke              Texas Shooti         2:34.01         NT  
 -- Anireddy, Akhila             Texastrong R                         NT  
 -- Hankele, Melissa             Texastrong R                         NT  
 -- Santibanez, Anahi            Blue Thunder                         NT  
 -- Gamez, Jaquelin              Express Athl         3:44.00         NT  
 -- Hanson, Imani                Team Bliss T                         NT  
 
1500 Meter Run 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Woodson, Brooke              Texas Shooti         5:15.01    5:06.75   10   
  2 Abeyta, Andrea               El Paso Stri                    5:21.45    8   
  3 Pinson, Jordan               El Paso Flam         5:32.54    5:37.23    6   
  4 Ray-Morales, Miyah           El Paso Stri         6:34.88    5:53.01    5   
  5 Aviles, Alexandra            Texas Shooti         6:23.43    6:27.50    4   
 -- Miranda, Gabriela            El Paso Wing                         NT  
 -- Gamez, Jaquelin              Express Athl         6:56.55         NT  
 -- White, Destiny               El Paso Stri         5:39.87         NT  
 -- Ayers, Iliana                Desert Devil         6:40.37         NT  
 -- Burciaga, Anisa              El Paso Wild         5:35.06         NT  
 -- Santibanez, Anahi            Blue Thunder                         NT  
 -- Favela, Venessa              El Paso Stri         7:16.95         NT  
 -- Copeland, Alexis             Team Bliss T         6:04.72         NT  
 
3000 Meter Run 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Woodson, Brooke              Texas Shooti        10:46.40   11:39.18   10   
  2 Aviles, Alexandra            Texas Shooti        13:18.20   13:43.36    8   
 -- April, Leah                  Texastrong R                         NT  
 -- Burciaga, Anisa              El Paso Wild                         NT  
 
100 Meter Hurdles 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gandara, Gabrielle           Team Bliss T           18.13      17.78   10   
  2 Baltazar, Citlaly            Desert Devil                      18.76    8   
 -- Porras, Madeline             Desert Devil                         NT  
 
200 Meter Hurdles 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gandara, Gabrielle           Team Bliss T           31.72      31.44   10   
  2 Hanson, Imani                Team Bliss T           32.41      32.31    8   
  3 Flores, Madalyne             Sun City Run           34.26      34.87    6   
 -- Porras, Monica               Sun City Run                         NT  
 
4x100 Meter Relay 13 to 14 Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Texastrong Running Club  'A'                        56.00      56.09   10   
     1) Caro, Elizabeth                 2) Hankele, Melissa               
     3) Mosier, Camila                  4) Ortiz, Paola                   
  2 El Paso Speed TC  'A'                                          58.44    8   
     1) Chavira, Angela                 2) Harper, Nickole                
     3) Hernandez, Erica                4) Ye, Ally                       
  3 Desert Devils Running Club  'A'                              1:00.44    6   
     1) Baltazar, Citlaly               2) Hernandez, Ashley              
     3) Hernandez, Thannya              4) Meza, Maria                    
 -- El Paso Wings TC  'A'                               54.98         NT  
     1) Fajardo, Allison                2)                                
 
4x400 Meter Relay 13 to 14 Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Team Bliss TC  'A'                                4:48.78    4:35.63   10   
     1) Copeland, Alexis                2) Gandara, Gabrielle             
     3) Hanson, Imani                   4) Roberts, Natalia               
 -- El Paso Wings TC  'A'                                             NT  
     1) Fajardo, Allison                2)                                
 
4x800 Meter Relay 13 to 14 Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Texastrong Running Club  'B'                                      NT  
     1) Flores, Litzy                   2) Hankele, Melissa               
     3) Nahrgang, Linnae                4) Woodward, Megan                
 -- Texastrong Running Club  'A'                                      NT  
     1) Anireddy, Akhila                2) Anireddy, Atmika               
     3) April, Leah                     4) Caro, Elizabeth                
 
High Jump 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Levi, Maranda                El Paso Wing                         NH  
 
Long Jump 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dennison, Jeramea            Texas Heat T                      4.20m   10   
  2 Washington, Jasmyn           El Paso Wing                      4.07m    8   
  3 Ubungen, Lianna              El Paso Stri           4.10m      4.01m    6   
  4 Watters, Thalia              Team Bliss T           3.91m      3.91m    5   
  5 Taylor, Amaya                Technical Pr           4.44m      3.70m    4   
  6 Ye, Ally                     El Paso Spee           0.93m      3.57m    3   
 -- Lozano, Hailey               Express Athl           3.91m         ND  
 -- Parr, Cameron                El Paso Stri                         ND  
 -- Hernandez, Thannya           Desert Devil           3.91m         ND  
 -- Porras, Madeline             Desert Devil           4.22m         ND  
 -- Vallejo, Jacquline           El Paso Stri           3.92m         ND  
 -- Ayers, Iliana                Desert Devil           3.96m         ND  
 -- Anderson, Ashley             Express Athl           4.44m         ND  
 -- Baltazar, Citlaly            Desert Devil                         ND  
 -- Castro, Esmeralda            Blue Thunder                         ND  
 -- Santibanez, Anahi            Blue Thunder                         ND  
 -- Hernandez, Ashley            Desert Devil           3.96m         ND  
 -- Duckworth, Shanice           Express Athl           3.70m         ND  
 -- Hernandez, Erica             El Paso Spee           0.93m         ND  
 -- Braginton, Delaney           El Paso Wild                         ND  
 -- Brown, Lucero                El Paso Wild                         ND  
 
Triple Jump 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Taylor, Amaya                Technical Pr           8.53m      9.90m   10   
  2 Ortiz Vargas, Anaeli         El Paso Wing                      9.29m    8   
  3 Watters, Thalia              Team Bliss T           9.33m      8.66m    6   
  4 Anderson, Ashley             Express Athl                      8.51m    5   
  5 Ray-Morales, Miyah           El Paso Stri                      8.00m    4   
  6 Vallejo, Jacquline           El Paso Stri                      7.77m    3   
 -- Mosier, Camila               Texastrong R                         ND  
 
Shot Put 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hernandez, Victoria          El Paso Wing                      7.74m   10   
  2 Meza, Maria                  Desert Devil                      6.66m    8   
  3 Dreher, Karen                El Paso Wing                      6.36m    6   
 -- Levi, Maranda                El Paso Wing                         ND  
 
Discus Throw 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hernandez, Victoria          El Paso Wing                     23.37m   10   
 
Javelin Throw 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hernandez, Victoria          El Paso Wing                     15.23m   10   
  2 Flores, Madalyne             Sun City Run          11.58m     10.50m    8   
 -- Levi, Maranda                El Paso Wing                         ND  
 
3000 Meter Race Walk 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Reyes, Alynnette             Texas Shooti        11:00.48   24:02.07   10   
 
100 Meter Dash 15 to 16 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hernandez, Julia             Ac San Eliza                      13.47   1  10   
  2 Molina, Isela                Texastrong R                      13.75   1   8   
  3 Bailey, Veronica             Texastrong R                      13.99   1   6   
  4 Allen, Temarra               Texas Shooti           13.96      14.06   2   5   
  5 Moore, Domanique             Team Bliss T           14.05      14.14   2   4   
  6 Carter, Geneva               Texas Shooti           14.23      14.17   2   3   
  7 Flores, Valerie              Texastrong R                      14.39   1   2   
  8 Gilyard, Dawn                Falcons                           14.82   1   1   
  9 Padilla-Triste, Jo           Team Bliss T           14.98      14.89   2 
 10 Sartain, Sarah               Team Bliss T           14.93      14.96   2 
 11 Constancio, Surayah          Falcons                16.84      16.28   2 
 12 Duckworth, Serena            Express Athl           17.72      17.44   1 
 -- Barraza, Isabel              Falcons                15.70         NT   2 
 -- Hairston, Ashley             Blue Thunder                         NT   1 
 -- Branson, Brittany            Technical Pr           13.00         NT   2 
 
200 Meter Dash 15 to 16 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Covington, Kiana             El Paso Wing                      26.52   2  10   
  2 Allen, Temarra               Texas Shooti           28.98      28.29   3   8   
  3 Minter, Amanda               El Paso Wing           29.57      28.56   3   6   
  4 Lopez, Kristen               El Paso Wing           29.18      28.74   3   5   
  5 Branson, Brittany            Technical Pr           28.00      28.78   3   4   
  6 Moore, Domanique             Team Bliss T           30.22      29.94   3   3   
  7 Aguirre, Paulina             Express Athl           30.76      29.96   3   2   
  8 Carmona, Areanna             El Paso Wing           31.70      31.58   2   1   
  9 Constancio, Surayah          Falcons                35.12      34.71   2 
 10 Duckworth, Serena            Express Athl           38.90      40.39   2 
 -- Bailey, Veronica             Texastrong R                         NT   2 
 -- Molina, Isela                Texastrong R                         NT   2 
 -- Stroman, Tyana               El Paso Spee                         NT   1 
 -- Pearson, Robryanna           Texas Heat T                         NT   1 
 -- Hernandez, Julia             Ac San Eliza                         NT   2 
 -- Gilyard, Dawn                Falcons                              NT   1 
 -- Carter, Geneva               Texas Shooti           27.70         NT   3 
 -- Ceniceros, America           Technical Pr           27.98         NT   3 
 
400 Meter Dash 15 to 16 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Covington, Kiana             El Paso Wing                      59.32   1  10   
  2 Pearson, Robryanna           Texas Heat T                    1:03.57   1   8   
  3 Pallares, Karen              El Paso Wing         1:07.41    1:03.77   3   6   
  4 Lopez, Ayla                  Texastrong R                    1:04.66   2   5   
  5 Ceniceros, America           Technical Pr         1:06.00    1:04.87   3   4   
  6 Lopez, Kristen               El Paso Wing         1:06.87    1:06.19   3   3   
  7 Armendariz, Brianna          Texastrong R                    1:06.35   2   2   
  8 McCarroll, Mariah            Texastrong R                    1:06.87   2   1   
  9 Stroman, Tyana               El Paso Spee                    1:06.94   1 
 10 Rodriguez, Rochelle          El Paso Spee         1:06.91    1:08.91   3 
 11 Lopez, Karla                 Texas Shooti         1:09.06    1:09.06   3 
 12 Rojas, Alexyss               Texastrong R                    1:09.07   2 
 13 Mendoza, Gabrielle           Texastrong R                    1:09.35   1 
 14 Rosales, Jenna               Texastrong R                    1:09.36   1 
 15 Padilla-Triste, Jo           Team Bliss T         1:12.01    1:11.06   3 
 16 Aguirre, Paulina             Express Athl         1:09.63    1:11.43   3 
 17 Carmona, Areanna             El Paso Wing         1:13.06    1:12.10   3 
 18 Flores, Valerie              Texastrong R                    1:12.74   2 
 19 Stevens, Ocean               El Paso Spee         1:14.68    1:16.63   2 
 -- Baity, Candace               Team Bliss T                         NT   2 
 -- Johnson, Nijarae             Team Bliss T                         NT   2 
 -- Molina, Isela                Texastrong R                         NT   1 
 
800 Meter Run 15 to 16 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lopez, Sara                  Falcons              2:31.19    2:29.75   10   
  2 Pallares, Karen              El Paso Wing                    2:39.54    8   
  3 Rodriguez, Rochelle          El Paso Spee         2:59.25    2:42.13    6   
  4 Mendoza, Gabrielle           Texastrong R                    2:46.88    5   
  5 Rosales, Jenna               Texastrong R                    2:48.70    4   
  6 Stevens, Ocean               El Paso Spee         2:52.61    2:49.87    2.50
  6 Armendariz, Brianna          Texastrong R                    2:49.87    2.50
  8 Rojas, Alexyss               Texastrong R                    2:50.03    1   
  9 Enriquez, Karla              Falcons              2:48.09    2:53.07  
 
1500 Meter Run 15 to 16 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dominguez, Jessica           El Paso Stri         5:40.84    5:35.46   10   
  2 Enriquez, Karla              Falcons              5:43.68    5:36.61    8   
  3 Lopez, Sara                  Falcons              5:18.36    5:38.55    6   
  4 Stevens, Ocean               El Paso Spee         5:52.37    5:50.06    5   
  5 Rodriguez, Rochelle          El Paso Spee         6:23.51    6:20.73    4   
 
3000 Meter Run 15 to 16 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dominguez, Jessica           El Paso Stri        11:54.45   12:18.62   10   
  2 Stevens, Ocean               El Paso Spee        12:51.45   13:00.96    8   
 
100 Meter Hurdles 15 to 16 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Carter, Geneva               Texas Shooti           17.18      17.31   10   
  2 Baity, Candace               Team Bliss T                      17.77    8   
  3 Tarabulski, Tatiana          Texas Heat T                      20.31    6   
  4 Schlinke, Rachel             Texas Heat T                      20.69    5   
  5 Aguirre, Paulina             Express Athl                      21.36    4   
  6 Ortiz, Brissa                Team Bliss T                      21.58    3   
 
400 Meter Hurdles 15 to 16 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lopez, Kristen               El Paso Wing                    1:16.15   10   
  2 Flores, Valerie              Texastrong R                    1:20.75    8   
  3 Schlinke, Rachel             Texas Heat T                    1:20.96    6   
  4 Tarabulski, Tatiana          Texas Heat T                    1:22.83    5   
 -- Ortiz, Brissa                Team Bliss T                         NT  
 
4x100 Meter Relay 15 to 16 Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Team Bliss TC  'A'                                  54.48      53.54   10   
     1) Baity, Candace                  2) Johnson, Nijarae               
     3) Moore, Domanique                4) Padilla-Triste, Jo             
  2 Texastrong Running Club  'A'                        55.00      54.74    8   
     1) Bailey, Veronica                2) Flores, Valerie                
     3) McCarroll, Mariah               4) Molina, Isela                  
 
4x400 Meter Relay 15 to 16 Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Team Bliss TC  'A'                                4:35.82    4:36.53   10   
     1) Baity, Candace                  2) Johnson, Nijarae               
     3) Ortiz, Brissa                   4) Padilla-Triste, Jo             
 
4x800 Meter Relay 15 to 16 Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Texastrong Running Club  'A'                                      NT  
     1) Armendariz, Brianna             2) Lopez, Ayla                    
     3) Mendoza, Gabrielle              4) Rojas, Alexyss                 
 
Long Jump 15 to 16 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ceniceros, America           Technical Pr           4.88m      4.62m   10   
  2 Pearson, Robryanna           Texas Heat T                      4.43m    8   
  3 Lopez, Karla                 Texas Shooti                      4.30m    6   
  4 Aguirre, Paulina             Express Athl           4.15m     J4.30m    5   
  5 Tarabulski, Tatiana          Texas Heat T                      3.92m    4   
  6 Minter, Amanda               El Paso Wing                      3.50m    3   
 -- Rodriguez, Rochelle          El Paso Spee                         ND  
 -- Minter, Amber                El Paso Wing                         ND  
 -- Pallares, Karen              El Paso Wing                         ND  
 
Triple Jump 15 to 16 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lopez, Karla                 Texas Shooti           8.45m      8.96m   10   
 -- Dominguez, Jessica           El Paso Stri                         ND  
 
Shot Put 15 to 16 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Davis, Paige                 Texas Shooti                      8.92m   10   
  2 Salazar, Alina               Texas Shooti           8.03m      7.93m    8   
  3 Klalz, Celeste               Unattached                        7.10m    6   
  4 Duckworth, Serena            Express Athl           5.85m      4.90m    5   
 
Discus Throw 15 to 16 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Walz, Celeste                Unattached                       28.12m   10   
  2 Davis, Paige                 Texas Shooti                     19.23m    8   
  3 Salazar, Alina               Texas Shooti          19.87m     17.76m    6   
 
Javelin Throw 15 to 16 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lopez, Kristen               El Paso Wing                     19.38m   10   
  2 Schlinke, Rachel             Texas Heat T                     18.64m    8   
 -- Duckworth, Serena            Express Athl          11.85m         ND  
 
100 Meter Dash 6 & Under Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Talavera, Krystal            El Paso Spee           19.01      18.43   3  10   
  2 Benitez, Ivanna              Desert Devil           15.44      20.09   3   7   
  2 Johnson, Jewel               Technical Pr           19.00      20.09   3   7   
  4 Clayton, Aahniyah            Team Bliss T           21.44      20.79   3   5   
  5 Escobedo, Amaris             El Paso Stri                      22.02   1   4   
  6 Gonzalez, Paola              Falcons                24.90      22.57   2   3   
  7 Olivas, Kayla                El Paso Wing           23.66      22.82   3   2   
  8 Quintero, Gracie             Team Bliss T           24.54      22.92   3   1   
  9 Welch, Maryssa               Team Bliss T                      23.08   1 
 10 Glasgow, Christina           El Paso Wing           24.00      23.41   3 
 11 Leverett, Jaelynn            Texas Shooti           20.90      23.86   3 
 12 Taliaferro, Ariyana          Team Bliss T           26.60      24.93   2 
 13 Dungy, Amanda                Texas Shooti           29.53      28.18   2 
 14 Gonzalez, Rebecca            El Paso Wing                      29.01   2 
 15 Bowron, Brooklyn             Express Athl                      29.33   1 
 16 Delfin Flores, Amelie        El Paso Wing           36.63      29.62   2 
 17 Delfin Flores, Natalie       El Paso Wing                      37.17   1 
 -- Hairston, Mia                Blue Thunder           24.89         NT   2 
 -- Davila, Camila               El Paso Wing           30.64         NT   2 
 
200 Meter Dash 6 & Under Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Talavera, Krystal            El Paso Spee           41.11      41.48   2  10   
  2 Leverett, Jaelynn            Texas Shooti           44.00      44.45   2   8   
  3 Olivas, Kayla                El Paso Wing           51.26      50.09   2   6   
  4 Gonzalez, Paola              Falcons                56.32      51.79   2   5   
  5 Glasgow, Christina           El Paso Wing           54.47      55.18   2   4   
  6 Dungy, Amanda                Texas Shooti                    1:09.41   2   3   
 -- Delfin Flores, Natalie       El Paso Wing                         NT   1 
 -- Bowron, Brooklyn             Express Athl                         NT   1 
 -- Gonzalez, Rebecca            El Paso Wing                         NT   1 
 -- Delfin Flores, Amelie        El Paso Wing                         NT   1 
 
400 Meter Dash 6 & Under Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Talavera, Krystal            El Paso Spee         1:32.34    1:28.34   10   
  2 Johnson, Jewel               Technical Pr         1:48.82    1:42.15    8   
  3 Escobedo, Amaris             El Paso Stri         1:53.73    1:49.59    6   
  4 Ruiz, Tlalli                 Team Bliss T                    1:54.31    5   
  5 Glasgow, Christina           El Paso Wing                    2:04.27    4   
 -- Benitez, Ivanna              Desert Devil                         NT  
 
4x100 Meter Relay 6 & Under Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Team Bliss TC  'A'                                           1:38.67   10   
     1) Clayton, Aahniyah               2) Quintero, Gracie               
     3) Ruiz, Tlalli                    4) Welch, Maryssa                 
 
Long Jump 6 & Under Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Leverett, Jaelynn            Texas Shooti           1.80m      2.20m   10   
  2 Ruiz, Tlalli                 Team Bliss T           1.59m      1.84m    8   
  3 Johnson, Jewel               Technical Pr           2.20m      1.75m    6   
  4 Escobedo, Amaris             El Paso Stri           1.44m      1.53m    5   
  5 Clayton, Aahniyah            Team Bliss T           1.57m      1.36m    4   
  6 Quintero, Gracie             Team Bliss T           1.48m      1.23m    3   
  7 Taliaferro, Ariyana          Team Bliss T           1.60m      0.92m    2   
  8 Hairston, Mia                Blue Thunder           1.14m      0.81m    1   
 -- Benitez, Ivanna              Desert Devil                         ND  
 -- Gonzalez, Rebecca            El Paso Wing                         ND  
 -- Davila, Camila               El Paso Wing           0.97m         ND  
 -- Dungy, Amanda                Texas Shooti           1.03m         ND  
 
Shot Put 6 & Under Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Taliaferro, Ariyana          Team Bliss T                      0.37m   10   
 
100 Meter Dash 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bowens, Tia                  Texas Shooti           13.40      13.67   10   
  2 Daniels, Patrice             Texas Shooti           13.44      13.87    8   
  3 Salinas, Yalitza             Team Bliss T           14.34      14.49    6   
 -- Peters, Elizabeth            Texastrong R                         NT  
 -- Rubalcava, Maria             Texastrong R                         NT  
 -- Diaz, Danay                  Unattached             13.00         NT  
 -- Beltran, Ana Karen           Texastrong R                         NT  
 -- Hairston, Jasmine            Blue Thunder                         NT  
 
200 Meter Dash 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Daniels, Patrice             Texas Shooti           27.70      27.44   10   
  2 Correa, Ashley               El Paso Flam                      28.51    8   
  3 Villa, Karla                 Texas Shooti                      29.73    6   
 -- Sosa, Silvia                 Falcons                              NT  
 -- Rubalcava, Maria             Texastrong R                         NT  
 -- Beltran, Ana Karen           Texastrong R                         NT  
 -- Diaz, Danay                  Unattached             27.00         NT  
 -- Chess, Chelsea               Texas Heat T                         NT  
 
400 Meter Dash 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Chess, Chelsea               Texas Heat T                      59.35   10   
  2 Daniels, Patrice             Texas Shooti         1:02.45    1:01.45    8   
  3 Figueroa, Allyssa            Texastrong R                    1:02.97    6   
  4 Rubalcava, Maria             Texastrong R                    1:07.16    5   
  5 Beltran, Ana Karen           Texastrong R                    1:07.41    4   
  6 Correa, Ashley               El Paso Flam                    1:10.53    3   
  7 Anireddy, Saswatha           Texastrong R                    1:30.15    2   
 
800 Meter Run 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pallares, Kayla              El Paso Wing                    2:30.76   10   
  2 Villalva, Adriana            Texastrong R                    2:33.02    8   
  3 Sosa, Silvia                 Falcons              2:32.81    2:34.97    6   
  4 Rubio, Amanda                El Paso Wing                    2:45.81    5   
  5 Anireddy, Saswatha           Texastrong R                    2:49.15    4   
  6 Torres, Kandy                El Paso Flam                    2:56.96    3   
 -- Villa, Karla                 Texas Shooti                         NT  
 -- Diaz, Stephanie              Texas Shooti                         NT  
 -- Figueroa, Allyssa            Texastrong R                         NT  
 -- Bowens, Tia                  Texas Shooti                         NT  
 -- Rodriguez, Kimberly          Falcons                              NT  
 -- Kirkland, Michaela           Texas Shooti                         NT  
 
1500 Meter Run 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sosa, Silvia                 Falcons              5:16.36    5:38.93   10   
  2 Rubio, Amanda                El Paso Wing                    5:44.67    8   
 -- Rivera, Kimberly             Falcons              5:42.46         NT  
 -- Pallares, Kayla              El Paso Wing                         NT  
 -- Kirkland, Michaela           Texas Shooti                         NT  
 -- Pereda, Alondra              Falcons                              NT  
 
3000 Meter Run 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Torres, Kandy                El Paso Flam                   14:20.03   10   
 -- Villalva, Adriana            Texastrong R                         NT  
 -- Kirkland, Michaela           Texas Shooti        10:49.50         NT  
 
100 Meter Hurdles 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Daniels, Patrice             Texas Shooti                      16.84   10   
 -- Villa, Karla                 Texas Shooti           19.57         NT  
 
4x100 Meter Relay 17 to 18 Women
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Texastrong Running Club  'A'                                   55.69   10   
 
4x800 Meter Relay 17 to 18 Women
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Texastrong Running Club  'A'                                      NT  
     1) Anireddy, Saswatha              2) Beltran, Ana Karen             
     3) Figueroa, Allyssa               4) Rubalcava, Maria               
 
High Jump 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Villa, Karla                 Texas Shooti           1.27m      1.37m   10   
  2 Muncie, Ashley               El Paso Wing                      1.32m    8   
 -- Hairston, Jasmine            Blue Thunder                         NH  
 
Long Jump 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Salinas, Yalitza             Team Bliss T           4.48m      4.53m   10   
  2 Chess, Chelsea               Texas Heat T                      4.48m    8   
  3 Villa, Karla                 Texas Shooti           4.41m      4.45m    6   
 -- Baltazar, Alexis             Desert Devil                         ND  
 
Triple Jump 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Salinas, Yalitza             Team Bliss T           9.21m      8.97m   10   
 -- Anane, Vania                 Unattached                           ND  
 
Shot Put 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tercero, Sheyenne            Team Bliss T                      9.90m   10   
  2 Baltazar, Alexis             Desert Devil                      5.93m    8   
 -- Pearson-Caldwell, Bridge     Texas Shooti                         ND  
 
Discus Throw 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tercero, Sheyenne            Team Bliss T                     32.33m   10   
  2 Martinez, Alyssa             Team Bliss T                     22.05m    8   
 -- Baltazar, Alexis             Desert Devil                         ND  
 -- Pearson-Caldwell, Bridge     Texas Shooti                         ND  
 
Javelin Throw 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tercero, Sheyenne            Team Bliss T                     18.40m   10   
  2 Villa, Karla                 Texas Shooti                      1.32m    8   
 -- Baltazar, Alexis             Desert Devil                         ND  
 
3000 Meter Race Walk 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Muncie, Ashley               El Paso Wing                         NT  
 
100 Meter Dash Open/Masters Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kerekes, Greta               Unattached                        12.90   10   
 
80 Meter Hurdles Open/Masters Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Rankins, Deanne              El Paso Wing                      17.70   10   
 
Shot Put Open/Masters Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Walz, Jennifer               Unattached                        8.76m   10   
 
100 Meter Dash 7 to 8 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Fillmore, Dustin             Sun City Run           15.98      16.20   4  10   
  2 Levesque, Owen               Texas Heat T                      16.77   2   8   
  3 Duirden, Joe                 El Paso Wing           16.67      17.10   4   6   
  4 Carrillo, Carlos             Texas Heat T           17.75      17.80   4   5   
  5 Routledge, Andrew            El Paso Flam           18.17      17.96   3   4   
  6 Styles, Zion                 Team Bliss T                      18.06   1   3   
  7 Duckworth, Keashawn          Express Athl           17.12      18.22   4   2   
  8 Lambie, Jack                 Texas Shooti           18.74      18.63   3   1   
  9 Goode, Brycen                Team Bliss T           18.28      18.88   3 
 10 Herrera, Alec                El Paso Flam           19.52      20.26   3 
 11 Frayre, Jose                 El Paso Wing                      21.38   1 
 12 Bowron, Jaxson               Express Athl                      22.20   3 
 13 Chiu, Julio                  El Paso Wild                      22.44   1 
 14 Salas, Andrew                El Paso Spee           23.48      23.11   2 
 15 Navarro, Carlos              Texas Shooti           25.27      23.61   2 
 16 Mendez, Austin               Team Bliss T                      23.66   2 
 -- Gamez, Aaron                 Express Athl           20.38         NT   3 
 -- Villalobos, Yael             El Paso Spee                         NT   2 
 -- Guerra, Enrique              Express Athl           17.62         NT   4 
 -- White, D'Marion              Express Athl           14.93         NT   4 
 -- White, Tyrese                El Paso Flam           20.12         NT   1 
 -- Vogel, Cole                  Team Bliss T                         NT   2 
 -- Mancilla, Maximus            El Paso Wing           17.64         NT   4 
 -- Elliott, Roman               Texas Shooti                         NT   1 
 -- Lopez, Rai                   Texastrong R                         NT   2 
 -- Patterson, Javien            Express Athl           17.57         NT   4 
 -- Caffee, Tabari               El Paso Flam           17.88         NT   3 
 -- Heaps, Aiden                 El Paso Spee           19.23         NT   3 
 
200 Meter Dash 7 to 8 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Fillmore, Dustin             Sun City Run           35.17      34.08   4  10   
  2 Duirden, Joe                 El Paso Wing           35.88      36.26   4   8   
  3 Mancilla, Maximus            El Paso Wing                      36.57   1   6   
  4 Carrillo, Carlos             Texas Heat T           36.97      36.86   4   5   
  5 Duckworth, Keashawn          Express Athl           37.74      37.38   4   4   
  6 Lambie, Jack                 Texas Shooti           40.00      38.04   3   3   
  7 Caffee, Tabari               El Paso Flam           39.85      38.31   3   2   
  8 Goode, Brycen                Team Bliss T           37.82      39.05   4   1   
  9 Rodriguez, Jeremiah          Falcons                39.67      39.50   3 
 10 Routledge, Andrew            El Paso Flam           44.98      39.54   2 
 11 Patterson, Javien            Express Athl           37.02      40.08   4 
 12 Chavez, Joaquin              Falcons                39.72      40.33   3 
 13 Canada, Aidan                Texas Shooti                      40.50   1 
 14 Lopez, Rai                   Texastrong R                      40.52   1 
 15 Sanchez, William             El Paso Wing           41.61      41.20   3 
 16 Herrera, Alec                El Paso Flam           38.86      44.61   4 
 17 White, Tyrese                El Paso Flam           44.18      45.38   3 
 18 Gamez, Aaron                 Express Athl           48.00      46.98   2 
 19 Frayre, Jose                 El Paso Wing           51.63      48.60   2 
 20 Salas, Andrew                El Paso Spee           54.50      48.81   2 
 21 Chavez, Adrian               Falcons                49.61      49.52   2 
 22 Elliott, Roman               Texas Shooti                      49.63   1 
 23 Navarro, Carlos              Texas Shooti           56.36      54.29   2 
 24 Villalobos, Yael             El Paso Spee                      54.49   2 
 -- White, D'Marion              Express Athl           29.84         NT   4 
 -- Chiu, Julio                  El Paso Wild                         NT   1 
 -- Guerra, Enrique              Express Athl           39.22         NT   3 
 -- Bowron, Jaxson               Express Athl                         NT   1 
 -- Rios, Nicholas               El Paso Wing           47.69         NT   2 
 -- Heaps, Aiden                 El Paso Spee           44.09         NT   3 
 
400 Meter Dash 7 to 8 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Levesque, Owen               Texas Heat T                    1:16.84   2  10   
  2 Duirden, Joe                 El Paso Wing         1:14.59    1:18.26   4   8   
  3 Routledge, Andrew            El Paso Flam         1:25.78    1:24.08   4   6   
  4 Hoke, Ryan                   Texas Shooti         1:24.48    1:25.38   4   5   
  5 Canada, Aidan                Texas Shooti         1:34.39    1:26.79   3   4   
  6 Rios, Nicholas               El Paso Wing         1:44.05    1:26.84   3   3   
  7 Ibrahim, Omer                Texas Heat T                    1:27.23   1   2   
  8 Kranz, Tyler                 Express Athl         1:28.38    1:27.27   4   1   
  9 Guerra, Enrique              Express Athl         1:24.18    1:27.29   4 
 10 Chavez, Joaquin              Falcons              1:26.75    1:29.30   4 
 11 Lopez, Rai                   Texastrong R                    1:29.45   2 
 12 Caffee, Tabari               El Paso Flam         1:34.32    1:29.75   4 
 13 Miguel, Noah                 Team Bliss T                    1:31.05   2 
 14 Alvarez, Stefan              El Paso Spee         1:36.81    1:32.83   3 
 15 Herrera, Alec                El Paso Flam         1:39.02    1:39.61   3 
 16 Sanchez, William             El Paso Wing         1:33.24    1:40.13   4 
 17 White, Tyrese                El Paso Flam                    1:44.62   2 
 18 Glasqow, Matthew             El Paso Wing                    1:49.18   3 
 19 Salas, Andrew                El Paso Spee         1:54.90    1:50.55   3 
 20 Chavez, Adrian               Falcons                         1:51.36   2 
 21 Elliott, Roman               Texas Shooti                    1:52.04   1 
 22 Navarro, Carlos              Texas Shooti                    1:54.61   2 
 23 Lopez, Justus                Team Bliss T                    2:15.83   3 
 -- Watters, Xavier              Team Bliss T                         NT   2 
 -- Garcia, Elias                Desert Devil         1:46.32         NT   1 
 -- Franco, Julian               Team Bliss T                         NT   2 
 -- Villalobos, Yael             El Paso Spee                         NT   1 
 
800 Meter Run 7 to 8 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Truax, Seth                  El Paso Stri         3:02.17    2:56.39   10   
  2 Ramirez, Nathaniel           Texas Shooti         3:02.28    2:56.89    8   
  3 Kranz, Tyler                 Express Athl         3:09.96    3:08.44    6   
  4 Chavez, Joaquin              Falcons              3:23.03    3:14.04    5   
  5 Garcia, Elias                Desert Devil         3:57.38    3:17.70    4   
  6 Flores, Diego                Desert Devil         3:14.27    3:19.02    3   
  7 Glasqow, Matthew             El Paso Wing         3:47.04    4:06.55    2   
 -- Alvarez, Stefan              El Paso Spee         3:23.60         NT  
 -- Valenzuela, Dylan            Team Bliss T                         NT  
 -- Hoke, Ryan                   Texas Shooti         3:14.09         NT  
 -- Ibrahim, Omer                Texas Heat T                         NT  
 
1500 Meter Run 7 to 8 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Truax, Seth                  El Paso Stri         5:59.47    6:00.86   10   
  2 Ramirez, Nathaniel           Texas Shooti         6:04.49    6:13.92    8   
 -- Alvarez, Stefan              El Paso Spee         6:43.09         NT  
 -- Flores, Diego                Desert Devil         6:06.35         NT  
 
4x100 Meter Relay 7 to 8 Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Team Bliss TC  'A'                                1:22.33    1:17.20   10   
     1) Goode, Brycen                   2) Miguel, Noah                   
     3) Styles, Zion                    4) Valenzuela, Dylan              
 
4x400 Meter Relay 7 to 8 Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Express Athletics  'A'                                       5:53.03   10   
     1) Duckworth, Keashawn             2) Kranz, Tyler                   
     3) Patterson, Javien               4) White, D'Marion                
  2 Texas Shooting Stars Track Tea  'A'                          6:08.55    8   
     1) Canada, Aidan                   2) Hoke, Ryan                     
     3) Lambie, Jack                    4) Ramirez, Nathaniel             
 
Long Jump 7 to 8 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Fillmore, Dustin             Sun City Run           3.17m      3.49m   10   
  2 Styles, Zion                 Team Bliss T                      2.73m    8   
  3 Mancilla, Maximus            El Paso Wing           2.03m      2.62m    6   
  4 Truax, Seth                  El Paso Stri                      2.50m    5   
  5 Watters, Xavier              Team Bliss T           2.34m      2.48m    4   
  6 Flores, Diego                Desert Devil           2.38m      2.29m    3   
  7 Glasqow, Matthew             El Paso Wing           2.07m      1.97m    2   
  8 Franco, Julian               Team Bliss T                      1.81m    1   
  9 Vogel, Cole                  Team Bliss T           2.29m      1.66m  
 10 Mendez, Austin               Team Bliss T           1.41m      1.25m  
 -- Rios, Nicholas               El Paso Wing           1.76m         ND  
 -- Chiu, Julio                  El Paso Wild                         ND  
 -- Carrillo, Carlos             Texas Heat T                         ND  
 -- Levesque, Owen               Texas Heat T                         ND  
 -- Frayre, Jose                 El Paso Wing           1.73m         ND  
 
Shot Put 7 to 8 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sanchez, William             El Paso Wing                      3.60m   10   
 
Javelin Throw 7 to 8 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Rodriguez, Jeremiah          Falcons                           9.55m   10   
  2 Vogel, Cole                  Team Bliss T          11.46m      8.26m    8   
  3 Franco, Julian               Team Bliss T                      7.49m    6   
  4 Garcia, Elias                Desert Devil           5.49m      6.34m    5   
  5 Gamez, Aaron                 Express Athl                      6.15m    4   
  6 Mendez, Austin               Team Bliss T                      3.94m    3   
  7 Lopez, Justus                Team Bliss T                      3.68m    2   
 -- Bowron, Jaxson               Express Athl                         ND  
 
100 Meter Dash 9 to 10 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Herrera, Adam                El Paso Wing           13.94      13.91   4  10   
  2 McMillan, Micah              Team Bliss T           14.79      14.91   4   8   
  3 Harris, Kahlil               Texas Heat T           14.87      15.04   4   6   
  4 Cochran, Trey                El Paso Flam           15.05      15.28   4   5   
  5 McMillan, Matthias           Team Bliss T           15.61      16.00   4   4   
  6 Parker, Kyan                 Team Bliss T           16.57      16.64   3   3   
  7 Medina, Ivan                 Texas Shooti           16.56      16.71   4   2   
  8 Marenco, Alec                El Paso Flam           14.61      16.96   4   1   
  9 Rodriguez, Kevin             El Paso Flam           16.64      17.11   3 
 10 Hernandez, Oscar             Desert Devil                      17.14   1 
 11 Morales, Fernando            Falcons                           17.55   2 
 12 Scott, Christopher           El Paso Flam           16.68      17.71   3 
 13 Ortiz, Diego                 Texastrong R                      18.66   1 
 14 Covey, Austin                Express Athl           17.99      19.12   3 
 15 Thurman, Daniel              Texas Shooti           18.94      19.25   2 
 16 Caldwell, Frederick          Texas Shooti           18.87      19.85   2 
 17 Hernandez, David             Ac San Eliza                      20.64   1 
 -- Torres, Christian            Express Athl                         NT   2 
 -- White, D'Cambrion            Express Athl           13.30         NT   4 
 -- Franco, Caleb                Cedric Benso                         NT   1 
 -- Vogel, Grant                 Team Bliss T                         NT   2 
 -- Welch, Teshaun               Team Bliss T                         NT   2 
 -- Berry, JayJay                Express Athl           17.60         NT   3 
 -- Palma, Julian                Express Athl           16.61         NT   3 
 -- Hernandez, Nathan            El Paso Flam           18.77         NT   2 
 -- Lugrand, Zachary             El Paso Stri           18.07         NT   3 
 -- Proctor, Malachi             Express Athl           17.15         NT   3 
 -- Saballos, Diego              El Paso Wing           18.84         NT   2 
 -- Anderson, Michael            Express Athl                         NT   1 
 
200 Meter Dash 9 to 10 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Herrera, Adam                El Paso Wing           28.73      27.61   4  10   
  2 White, D'Cambrion            Express Athl           27.44      27.93   4   8   
  3 Marenco, Alec                El Paso Flam           29.94      30.58   4   6   
  4 Cochran, Trey                El Paso Flam           31.33      31.25   4   5   
  5 Najera, Fabian               Express Athl           31.48      31.66   4   4   
  6 Harris, Kahlil               Texas Heat T           32.36      32.08   4   3   
  7 Palma, Julian                Express Athl           39.56      33.76   2   2   
  8 Rodriguez, Kevin             El Paso Flam                      34.34   1   1   
  9 Anderson, Michael            Express Athl           39.20      35.31   2 
 10 Medina, Ivan                 Texas Shooti           35.37      36.23   4 
 11 Scott, Christopher           El Paso Flam           36.72      36.51   3 
 12 Proctor, Malachi             Express Athl           34.68      36.62   4 
 13 Morales, Fernando            Falcons                36.59      37.01   3 
 14 Saballos, Diego              El Paso Wing           39.73      37.81   2 
 15 Venegas, Joseph              El Paso Wing           40.46      37.93   2 
 16 Jurado, Raymond              Falcons                38.24      38.73   3 
 17 Hernandez, Nathan            El Paso Flam           37.68      38.78   3 
 18 Ortiz, Diego                 Texastrong R                      38.80   1 
 19 Chavez, Isaiah               Falcons                39.05      39.25   2 
 20 Thurman, Daniel              Texas Shooti           40.71      40.10   2 
 -- Torres, Christian            Express Athl           38.65         NT   3 
 -- Arce, Adam                   El Paso Wing           45.16         NT   2 
 -- Berry, JayJay                Express Athl           38.62         NT   3 
 -- Caballero, Julian            El Paso Wing                         NT   1 
 -- Tabor, Nathan                Express Athl           36.91         NT   3 
 -- Lasher, Dayton               Express Athl           36.59         NT   3 
 
400 Meter Dash 9 to 10 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Herrera, Adam                El Paso Wing         1:06.95    1:05.84   3  10   
  2 Marenco, Alec                El Paso Flam         1:10.49    1:11.31   3   8   
  3 Cochran, Trey                El Paso Flam         1:12.71    1:13.20   3   6   
  4 Najera, Fabian               Express Athl         1:12.35    1:14.88   3   5   
  5 Lodhi, Azzan                 El Paso Stri                    1:15.26   1   4   
  6 Hernandez, Oscar             Desert Devil                    1:16.47   1   3   
  7 Dubrule, Corey               El Paso Spee         1:24.29    1:19.51   2   2   
  8 McRae, Crystian              Express Athl         1:15.35    1:20.00   3   1   
  9 Jimenez, Jordan              El Paso Spee         1:23.26    1:20.26   2 
 10 Rodriguez, Kevin             El Paso Flam                    1:21.95   1 
 11 Gonzalez, Romario            El Paso Stri         1:25.14    1:22.82   2 
 12 Kranz, Samuel                Express Athl         1:18.12    1:23.02   3 
 13 Jurado, Raymond              Falcons              1:28.45    1:25.34   2 
 14 Ortiz, Diego                 Texastrong R                    1:29.63   1 
 15 Hernandez, Nathan            El Paso Flam         1:23.03    1:30.42   3 
 16 Chavez, Isaiah               Falcons              1:28.77    1:31.76   2 
 17 Eandi, Andrew                Unattached                      1:33.55   1 
 18 Lopez, Omar                  El Paso Wing         1:32.70    1:34.90   2 
 19 Garner, Nathan               Express Athl         1:32.53    1:36.50   2 
 -- Lasher, Dayton               Express Athl         1:29.35         NT   2 
 -- Scott, Christopher           El Paso Flam           30.55         NT   3 
 -- Dreher, Karl                 El Paso Wing         1:49.74         NT   1 
 -- Lugrand, Zachary             El Paso Stri                         NT   1 
 -- Berry, JayJay                Express Athl                         NT   1 
 
800 Meter Run 9 to 10 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Laverty, Jared               El Paso Flam         2:47.27    2:47.60   10   
  2 McRae, Crystian              Express Athl         3:13.19    2:52.28    8   
  3 Gasson, Sebastian            Desert Devil         2:54.57    2:53.13    6   
  4 Hernandez, Oscar             Desert Devil                    2:55.38    5   
  5 Abeyta, Matthew              El Paso Stri         2:58.06    2:55.91    4   
  6 Dubrule, Corey               El Paso Spee         3:11.02    2:58.10    3   
  7 Jimenez, Jordan              El Paso Spee         3:02.71    2:58.70    2   
  8 Aguirre, Osvaldo             El Paso Wing         3:12.29    3:03.92    1   
  9 Kranz, Samuel                Express Athl         3:16.83    3:05.46  
 10 Corral, Carmelo              Falcons              2:59.19    3:06.44  
 11 Aguilera, Luka               El Paso Wing                    3:10.79  
 12 Venegas, Joseph              El Paso Wing         3:16.71    3:15.27  
 13 Gonzalez, Romario            El Paso Stri         3:14.74    3:16.50  
 14 Eandi, Andrew                Unattached           3:30.57    3:30.11  
 15 Garner, Nathan               Express Athl         3:40.98    3:35.69  
 -- David, Israel                El Paso Wing         3:01.32         NT  
 -- Serrano, Zachary             El Paso Wing                         NT  
 
1500 Meter Run 9 to 10 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Laverty, Jared               El Paso Flam         5:42.28    5:42.11   10   
  2 Abeyta, Matthew              El Paso Stri         5:48.03    5:48.77    8   
  3 Lodhi, Azzan                 El Paso Stri         6:07.92    5:59.21    6   
  4 Jimenez, Jordan              El Paso Spee         5:59.67    6:05.60    5   
  5 Aguirre, Osvaldo             El Paso Wing         6:13.30    6:15.96    4   
  6 Corral, Carmelo              Falcons              5:56.38    6:21.47    3   
  7 Aguilera, Luka               El Paso Wing         6:04.75    6:21.93    2   
  8 Dubrule, Corey               El Paso Spee         6:08.74    6:24.85    1   
  9 Venegas, Joseph              El Paso Wing         6:35.90    6:45.51  
 -- Serrano, Zachary             El Paso Wing         6:41.51         NT  
 -- Gasson, Sebastian            Desert Devil         5:56.73         NT  
 -- David, Israel                El Paso Wing         5:53.98         NT  
 
4x100 Meter Relay 9 to 10 Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Team Bliss TC  'A'                                           1:06.32   10   
  2 Falcons  'A'                                                 1:11.16    8   
     1) Chavez, Isaiah                  2) Corral, Carmelo                
     3) Jurado, Raymond                 4) Morales, Fernando              
 
4x400 Meter Relay 9 to 10 Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Express Athletics  'A'                            5:16.35    5:11.42   10   
     1) Kranz, Samuel                   2) McRae, Crystian                
     3) Najera, Fabian                  4) White, D'Cambrion              
  2 El Paso Wings TC  'A'                                        5:42.99    8   
     1) Aguilera, Luka                  2) Aguirre, Osvaldo               
     3) Cazares, Oscar                  4) David, Israel                  
 -- Express Athletics  'B'                                            NT  
     1) Anderson, Michael               2) Lasher, Dayton                 
     3) Proctor, Malachi                4) Torres, Christian              
 
High Jump 9 to 10 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Washington, Joshwa           El Paso Wing                      0.96m   10   
 
Long Jump 9 to 10 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McMillan, Micah              Team Bliss T           3.43m      3.77m   10   
  2 Harris, Kahlil               Texas Heat T           3.37m      3.64m    8   
  3 Hernandez, Oscar             Desert Devil           2.74m      3.20m    6   
  4 Cazares, Oscar               El Paso Wing           3.18m      3.13m    5   
  5 Vogel, Grant                 Team Bliss T           1.86m      2.80m    4   
  6 Thurman, Daniel              Texas Shooti           2.48m      2.68m    3   
  7 Medina, Ivan                 Texas Shooti           2.82m      2.63m    2   
  8 Jess, Trevor                 Texas Heat T                      2.54m    1   
  9 Lopez, Omar                  El Paso Wing           3.24m      2.48m  
  9 Saballos, Diego              El Paso Wing           2.30m      2.48m  
 11 Gasson, Sebastian            Desert Devil           2.77m      2.35m  
 12 Dreher, Karl                 El Paso Wing           1.70m      1.93m  
 -- Eandi, Andrew                Unattached             2.39m         ND  
 -- Abeyta, Matthew              El Paso Stri                         ND  
 -- Lugrand, Zachary             El Paso Stri           2.74m         ND  
 -- Arce, Adam                   El Paso Wing           2.16m         ND  
 
Shot Put 9 to 10 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Caldwell, Frederick          Texas Shooti           6.55m      6.80m   10   
  2 McMillan, Matthias           Team Bliss T           5.37m      5.65m    8   
  3 Washington, Joshwa           El Paso Wing                      5.55m    6   
  4 Caballero, Julian            El Paso Wing           4.32m      4.60m    5   
  5 Jess, Trevor                 Texas Heat T                      4.50m    4   
  6 Tabor, Nathan                Express Athl           5.16m      4.46m    3   
  7 Lopez, Omar                  El Paso Wing                      4.45m    2   
  8 Covey, Austin                Express Athl           3.58m      3.10m    1   
 -- Dreher, Karl                 El Paso Wing                         ND  
 
Javelin Throw 9 to 10 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cazares, Oscar               El Paso Wing          23.09m     24.42m   10   
  2 Caballero, Julian            El Paso Wing          18.75m     19.23m    8   
  3 Caldwell, Frederick          Texas Shooti          16.63m     18.31m    6   
  4 Washington, Joshwa           El Paso Wing                     15.40m    5   
  5 Vogel, Grant                 Team Bliss T          10.34m     14.62m    4   
  6 Covey, Austin                Express Athl          12.98m     11.90m    3   
  7 Garner, Nathan               Express Athl           8.07m      9.68m    2   
  8 Lodhi, Azzan                 El Paso Stri           3.05m      8.20m    1   
  9 Jess, Trevor                 Texas Heat T                      7.67m  
 -- Palma, Julian                Express Athl          17.79m         ND  
 -- Tabor, Nathan                Express Athl          22.16m         ND  
 
100 Meter Dash 11 to 12 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 White, Joshua                El Paso Stri           12.86      12.91   4  10   
  2 Mendoza, Gilberto            El Paso Spee           12.99      12.99   4   8   
  3 Stresow, Stephen             El Paso Wing           14.08      13.23   4   6   
  4 Campbell, Kevin              El Paso Flam           13.55      13.94   4   5   
  5 Etiwe, Omajuwa               Texas Shooti           13.58      14.09   4   4   
  6 Parker, Anthony              Team Bliss T           14.60      14.58   4   3   
  7 Kelly, Micah                 Team Bliss T                      14.68   4   2   
  8 Lodhi, Eman                  El Paso Stri                      14.94   1   1   
  9 Harper, Darnell              Team Bliss T                      15.29   1 
 10 Levesque, Garrett            Texas Heat T                      15.30   1 
 11 Elliott, Pierce              Texas Shooti                      15.53   2 
 12 Rodriguez, Rafael            Express Athl           15.13      15.97   3 
 13 Olivas, Orion                Falcons                16.46      16.31   3 
 14 Garcia, Francisco            Texas Heat T           17.26      16.94   3 
 15 McRae, Jonathan              Express Athl           16.36      16.97   3 
 16 Watts, Ryan                  El Paso Flam                      17.02   2 
 17 Hanson, Kaleb                Team Bliss T           17.60      17.91   3 
 18 Barraza, Mark                El Paso Flam           18.46      18.21   3 
 19 Rosales, Brandon             Blue Thunder           17.65      18.53   3 
 20 Kleinhans, Eric              Texas Heat T                      19.84   2 
 -- Styles, Cliffton             Team Bliss T                         NT   2 
 -- Snead, Sean                  Texas Shooti                         NT   2 
 -- Sanchez, Noah                Team Bliss T                         NT   2 
 -- Kelly, Kyle                  El Paso Wild           15.41         NT   3 
 
200 Meter Dash 11 to 12 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Mendoza, Gilberto            El Paso Spee           26.87      26.95   3  10   
  2 Stresow, Stephen             El Paso Wing           27.30      27.28   3   8   
  3 Etiwe, Omajuwa               Texas Shooti           28.44      28.33   3   6   
  4 Campbell, Kevin              El Paso Flam           29.16      29.10   3   5   
  5 Promesse, Jalen              Falcons                29.97      29.32   3   4   
  6 Levi, Joseph                 El Paso Wing                      30.17   1   3   
  7 Guerrero, Joseph             El Paso Wing           32.36      31.01   2   2   
  8 Covington, Artist            El Paso Wing           31.23      31.57   3   1   
  9 Maldonado, Oscar             Team Bliss T                      31.57   1 
 10 Harper, Darnell              Team Bliss T                      32.38   1 
 11 Elliott, Pierce              Texas Shooti                      32.44   1 
 12 Rodriguez, Rafael            Express Athl           31.80      32.45   3 
 13 Seidon, Ryan                 El Paso Flam           31.66      32.89   3 
 14 Hayes, Jahad                 Team Bliss T           31.81      34.20   2 
 15 Nelson, Ryan                 Texas Shooti           34.39      34.76   2 
 16 Adams, Austin                El Paso Wing                      35.23   1 
 17 Garcia, Francisco            Texas Heat T           35.51      35.30   2 
 18 Watts, Ryan                  El Paso Flam           35.42      37.28   2 
 19 Barraza, Mark                El Paso Flam           45.11      41.22   2 
 20 Kleinhans, Eric              Texas Heat T                      44.66   2 
 -- Kelly, Kyle                  El Paso Wild           33.75         NT   2 
 -- Snead, Sean                  Texas Shooti                         NT   1 
 
400 Meter Dash 11 to 12 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Stresow, Stephen             El Paso Wing         1:02.27    1:00.75   3  10   
  2 Mendoza, Gilberto            El Paso Spee         1:03.48    1:03.90   3   8   
  3 Clement, Jonathane           Texas Shooti         1:02.99    1:04.47   3   6   
  4 Campbell, Kevin              El Paso Flam         1:03.47    1:05.00   3   5   
  5 Abeyta, Michael              El Paso Stri         1:06.55    1:05.20   3   4   
  6 Yeager, Noah                 El Paso Flam         1:26.87    1:11.24   2   3   
  7 Elliott, Pierce              Texas Shooti                    1:11.52   1   2   
  8 Seidon, Ryan                 El Paso Flam         1:14.91    1:12.51   2   1   
  9 Covington, Artist            El Paso Wing         1:13.55    1:12.54   3 
 10 Lodhi, Eman                  El Paso Stri         1:12.49    1:14.09   3 
 11 Herrera, David               El Paso Flam         1:16.28    1:14.52   2 
 12 Nelson, Ryan                 Texas Shooti         1:17.68    1:16.16   2 
 13 Jones, Tanique               Technical Pr                    1:17.05   1 
 14 Anaya, Christopher           Texas Shooti                    1:17.71   1 
 15 Watts, Ryan                  El Paso Flam         1:20.71    1:20.68   2 
 16 Adams, Austin                El Paso Wing                    1:21.09   1 
 17 Vasquez, Israel              El Paso Stri         1:24.44    1:24.22   2 
 18 Barraza, Mark                El Paso Flam         1:46.50    1:27.70   1 
 19 Meza, Luis                   Desert Devil         1:35.45    1:30.62   2 
 -- Gonzalez, Nicholas           El Paso Flam         1:07.90         NT   3 
 -- Guerrero, Joseph             El Paso Wing         1:18.59         NT   2 
 -- Snead, Sean                  Texas Shooti                         NT   1 
 
800 Meter Run 11 to 12 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 White, Joshua                El Paso Stri                    2:14.39   10   
  2 Frilot, Llyod                Team Bliss T         2:22.24    2:23.00    8   
  3 Abeyta, Michael              El Paso Stri         2:23.27    2:25.97    6   
  4 Gonzalez, Nicholas           El Paso Flam         2:36.78    2:37.14    5   
  5 VillalobosSalcido, Mauri     El Paso Spee         2:36.96    2:38.66    4   
  6 Ye, Jacob                    El Paso Spee         2:37.19    2:40.48    3   
  7 Yeager, Noah                 El Paso Flam                    2:40.66    2   
  8 Orquiz, Omar                 Texas Shooti         2:38.36    2:41.46    1   
  9 Silva, Freddy                El Paso Wing         2:53.95    2:49.21  
 10 Herrera, David               El Paso Flam                    2:51.71  
 11 Robinson, Reginald           Texas Shooti         2:57.30    2:54.68  
 12 Anaya, Christopher           Texas Shooti         3:06.41    2:56.70  
 13 Hinojosa, Armando            El Paso Wing         2:56.08    3:05.74  
 -- Clement, Jonathane           Texas Shooti                         NT  
 -- Garcia, Gage                 El Paso Stri         3:03.51         NT  
 -- Boroff, Joseph               Team Bliss T         2:35.00         NT  
 -- Chavez, Cristian             Falcons              3:16.78         NT  
 -- Kraynick, Nicolas            El Paso Wild                         NT  
 -- Meza, Luis                   Desert Devil         3:37.41         NT  
 -- Najera, Ramon                Desert Devil         2:43.99         NT  
 
1500 Meter Run 11 to 12 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gonzalez, Nicholas           El Paso Flam         5:19.95    5:22.49   10   
  2 Ye, Jacob                    El Paso Spee         5:25.24    5:25.79    8   
  3 VillalobosSalcido, Mauri     El Paso Spee         5:36.77    5:30.71    6   
  4 Orquiz, Omar                 Texas Shooti         5:36.34    5:39.79    5   
  5 Silva, Freddy                El Paso Wing         5:38.51    5:45.60    4   
  6 Anaya, Christopher           Texas Shooti         6:00.15    6:04.65    3   
  7 Kraynick, Nicolas            El Paso Wild         6:22.68    6:10.22    2   
  8 Chavez, Cristian             Falcons                         6:26.74    1   
  9 Diaz, Aaron                  El Paso Spee         6:27.84    6:40.12  
 -- Frilot, Llyod                Team Bliss T         5:05.75         NT  
 -- Boroff, Joseph               Team Bliss T         5:24.00         NT  
 -- Najera, Ramon                Desert Devil         5:35.22         NT  
 -- Hinojosa, Armando            El Paso Wing         5:59.67         NT  
 
3000 Meter Run 11 to 12 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Abeyta, Michael              El Paso Stri        10:17.00   10:15.44   10   
  2 Ye, Jacob                    El Paso Spee        11:38.47   11:40.24    8   
  3 VillalobosSalcido, Mauri     El Paso Spee        11:43.18   11:41.66    6   
  4 Garcia, Gage                 El Paso Stri        13:32.19   13:26.72    5   
 
80 Meter Hurdles 11 to 12 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Frilot, Llyod                Team Bliss T           13.75      13.53   10   
  2 Nelson, Ryan                 Texas Shooti                      18.17    8   
  3 Robinson, Reginald           Texas Shooti           19.97      19.51    6   
 -- Najera, Ramon                Desert Devil           15.83         NT  
 
4x100 Meter Relay 11 to 12 Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Team Bliss TC  'A'                                             57.48   10   
     1) Hanson, Kaleb                   2) Harper, Darnell                
     3) McMillan-kelly, Micah           4) McMillan, Kevin                
 
4x400 Meter Relay 11 to 12 Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Texas Shooting Stars Track Tea  'A'                          4:56.22   10   
     1) Clement, Jonathane              2) Etiwe, Omajuwa                 
     3) Orquiz, Omar                    4) Robinson, Reginald             
  2 El Paso Wings TC  'A'                             5:38.15    5:15.52    8   
     1) Covington, Artist               2) Guerrero, Joseph               
     3) Hinojosa, Armando               4) Silva, Freddy                  
 
High Jump 11 to 12 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Levi, Joseph                 El Paso Wing                      1.32m   10   
  2 Jones, Tanique               Technical Pr                      1.27m    8   
  3 Levesque, Garrett            Texas Heat T                     J1.27m    6   
  4 McMillan, Kevin              Team Bliss T                     J1.27m    5   
  5 Hayes, Jahad                 Team Bliss T                      1.07m    4   
 
Long Jump 11 to 12 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McMillan, Kevin              Team Bliss T           4.05m      4.01m   10   
  2 Jones, Tanique               Technical Pr                      3.82m    8   
  3 Levi, Joseph                 El Paso Wing           3.78m      3.80m    6   
  4 Hayes, Jahad                 Team Bliss T           3.41m     J3.80m    5   
  5 Styles, Cliffton             Team Bliss T                      3.44m    4   
  6 Rosales, Brandon             Blue Thunder           2.01m      2.24m    3   
 -- Levesque, Garrett            Texas Heat T                         ND  
 -- Adams, Austin                El Paso Wing                         ND  
 -- Hanson, Kaleb                Team Bliss T                         ND  
 -- Kelly, Kyle                  El Paso Wild                         ND  
 
Shot Put 11 to 12 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Styles, Cliffton             Team Bliss T                     10.39m   10   
  2 Olivas, Orion                Falcons                9.90m      9.56m    8   
  3 McMillan-kelly, Micah        Team Bliss T           8.55m      9.40m    6   
  4 Diaz, Aaron                  El Paso Spee           2.14m      6.74m    5   
  5 McRae, Jonathan              Express Athl           6.63m      6.24m    4   
  6 Rosales, Brandon             Blue Thunder                      4.00m    3   
  7 Lopez, Ethan                 El Paso Wing           3.35m      3.50m    2   
 -- Gutierrez, Jesse             Elite Sports           7.62m     X7.70m  
 -- Hernandez, Aaron             Unattached                       X6.40m  
 
Discus Throw 11 to 12 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Diaz, Aaron                  El Paso Spee           5.18m     15.24m   10   
 -- Gutierrez, Jesse             Elite Sports          15.24m         ND  
 
Javelin Throw 11 to 12 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Garcia, Francisco            Texas Heat T          28.80m     29.54m   10   
  2 Olivas, Orion                Falcons               23.49m     27.28m    8   
  3 Seidon, Ryan                 El Paso Flam          27.13m     22.28m    6   
  4 Lodhi, Eman                  El Paso Stri          14.50m     22.24m    5   
  5 Rodriguez, Rafael            Express Athl          17.17m     19.26m    4   
  6 Meza, Luis                   Desert Devil          12.76m     18.00m    3   
  7 Herrera, David               El Paso Flam          18.39m     16.93m    2   
  8 Vasquez, Israel              El Paso Stri          16.56m     16.25m    1   
  9 Garcia, Gage                 El Paso Stri          15.42m     16.15m  
 10 Hernandez, Aaron             Unattached                       14.89m  
 11 Gutierrez, Jesse             Elite Sports          15.24m     14.84m  
 12 McRae, Jonathan              Express Athl          17.46m     13.28m  
 13 Lopez, Ethan                 El Paso Wing           6.81m      9.80m  
 
100 Meter Dash 13 to 14 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Redding, Otho                Team Bliss T                      12.20   1  10   
  2 Avina, Ivan                  Falcons                           12.21   1   8   
  3 Carmona, Andres              Falcons                12.39      12.33   4   6   
  4 Navarro, Gabriel             Texas Shooti           12.13      12.35   4   5   
  5 Montes, Austin               El Paso Wing           12.20      12.58   4   4   
  6 Roberts, Gabriel             Team Bliss T           13.43      13.46   3   3   
  7 Ortiz, Lorenzo               Elite Sports           12.00      13.50   4   2   
  8 Levesque, Grant              Texas Heat T                      13.99   2   1   
  9 Carillo, AngelRey            Express Athl           16.68      15.06   2 
 10 Cabral, Isaiah               El Paso Spee           15.48      15.77   2 
 11 Dickerson, Jaren             El Paso Wing                      15.85   1 
 12 Alegria, Richard             El Paso Spee           16.21      16.07   2 
 13 Hayes, Hakim                 Team Bliss T           15.10      16.64   3 
 14 Dominguez, Daniel            El Paso Wing           16.25      16.83   2 
 -- Crank, Andrew                El Paso Flam           13.14         NT   3 
 -- Davis, Tyler                 Texas Shooti                         NT   1 
 -- North, Garrett               El Paso Wild           13.78         NT   3 
 -- Baca, Luis                   Texas Shooti           12.39         NT   4 
 -- Singleton, Jordan            Express Athl           12.36         NT   4 
 -- Rangel, Misiael              Cedric Benso                         NT   2 
 -- Birchfield, Benjamin         El Paso Wild           13.48         NT   3 
 -- Elliott, Sterling            Texas Shooti           12.13         NT   4 
 -- Lopez, Jonathan              El Paso Wing           14.66         NT   3 
 -- Guerrero, Mike               Elite Sports           12.00         NT   4 
 -- Minefee, Brandon             Falcons                12.64         NT   3 
 -- Mullings, David              Cedric Benso                         NT   1 
 -- Marquez, Alejandro           Elite Sports           13.00         NT   3 
 
200 Meter Dash 13 to 14 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Baca, Luis                   Texas Shooti           24.76      24.31   3  10   
  2 Navarro, Gabriel             Texas Shooti           25.34      24.38   3   8   
  3 Montes, Austin               El Paso Wing                      24.75   1   6   
  4 Carmona, Andres              Falcons                25.27      25.61   3   5   
  5 Jimenez, Marcus              El Paso Spee                      25.65   1   4   
  6 Raulston, Max                Express Athl                      27.33   1   3   
  7 Singleton, Jordan            Express Athl           28.56      28.51   2   2   
  8 Lopez, Jonathan              El Paso Wing           31.33      30.30   2   1   
  9 North, Garrett               El Paso Wild                      30.78   1 
 10 Correa, Rafael               El Paso Flam           33.17      31.36   2 
 11 Mullings, David              Cedric Benso                      31.85   1 
 12 Cabral, Isaiah               El Paso Spee           31.97      32.02   2 
 13 Hayes, Hakim                 Team Bliss T                      32.64   1 
 14 Davis, Tyler                 Texas Shooti                      33.14   1 
 15 Carillo, AngelRey            Express Athl           36.22      36.97   2 
 -- Redding, Otho                Team Bliss T           24.59         NT   3 
 -- Marquez, Alejandro           Elite Sports           30.00         NT   2 
 -- Birchfield, Benjamin         El Paso Wild           28.40         NT   2 
 -- Roberts, Gabriel             Team Bliss T           27.47         NT   2 
 -- Minefee, Brandon             Falcons                26.20         NT   3 
 -- Guerrero, Mike               Elite Sports           25.00         NT   3 
 -- Ortiz, Lorenzo               Elite Sports           26.00         NT   3 
 -- Elliott, Sterling            Texas Shooti           25.34         NT   3 
 
400 Meter Dash 13 to 14 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Jimenez, Marcus              El Paso Spee           57.89      56.31   4  10   
  2 Raulston, Max                Express Athl           59.25      58.32   4   8   
  3 Prospero, Matthew            El Paso Spee           57.80      59.04   4   6   
  4 Lujan, Brian                 El Paso Spee           59.35    1:00.33   4   5   
  5 Rodriguez, Enrico            El Paso Stri         1:02.08    1:01.14   4   4   
  6 Etiwe, Toristeju             Texas Shooti         1:01.62    1:01.16   4   3   
  7 Diaz, Andrew                 El Paso Spee         1:03.95    1:01.34   3   2   
  8 Talavera, Sergio             El Paso Spee         1:03.68    1:01.79   3   1   
  9 Villalobos, Jose             El Paso Spee         1:04.49    1:03.46   3 
 10 Najera, Brian                Express Athl         1:06.25    1:06.28   3 
 11 Gasson, Luis                 Desert Devil         1:10.20    1:06.44   2 
 12 Singleton, Jordan            Express Athl         1:09.30    1:06.63   3 
 13 Escobedo, Anthony            El Paso Stri         1:06.49    1:06.65   3 
 14 Rangel, Misiael              Cedric Benso         1:10.00    1:08.23   2 
 15 Garcia, Daniel               Desert Devil         1:10.45    1:10.85   2 
 16 Sturm, Kaleb                 Express Athl         1:12.02    1:11.10   2 
 17 Correa, Rafael               El Paso Flam         1:12.97    1:11.96   2 
 18 Davis, Tyler                 Texas Shooti         1:01.62    1:13.41   4 
 19 Dickerson, Jaren             El Paso Wing                    1:13.58   2 
 20 Chavez, Jose                 Team Bliss T                    1:14.18   2 
 21 Nigaglioni, Marco            Desert Devil         1:17.38    1:22.61   2 
 -- Smith, Eyon                  Team Bliss T         1:06.59         NT   3 
 -- Dominguez, Daniel            El Paso Wing                         NT   1 
 -- Elliott, Sterling            Texas Shooti                         NT   1 
 -- Guerrero, Mike               Elite Sports         1:03.00         NT   3 
 -- Crank, Andrew                El Paso Flam         1:00.47         NT   4 
 -- Macias, Anibal               Express Athl         1:13.76         NT   1 
 -- Mullings, David              Cedric Benso         1:18.00         NT   1 
 -- Carillo, AngelRey            Express Athl         1:23.18         NT   1 
 
800 Meter Run 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Navarro, Gabriel             Texas Shooti                    2:19.49   10   
  2 Jimenez, Marcus              El Paso Spee         2:10.44    2:21.47    8   
  3 Lujan, Brian                 El Paso Spee         2:12.85    2:22.37    6   
  4 Talavera, Sergio             El Paso Spee         2:22.85    2:22.47    5   
  5 Vasquez, Rosendo             El Paso Stri         2:25.01    2:22.55    4   
  6 Castaneda, Christian         Texas Shooti         2:52.82    2:23.00    3   
  7 Rodriguez, Enrico            El Paso Stri         2:26.31    2:25.02    2   
  8 Gomez, Leonardo              Ac San Eliza                    2:28.62    1   
  9 Barefield, Andrew            Texastrong R                    2:28.84  
 10 Rodriguez, Tyler             El Paso Flam         2:37.49    2:34.06  
 11 Najera, Brian                Express Athl         2:45.08    2:37.38  
 12 DeLaCerda, Sebastian         Express Athl         2:34.12    2:38.38  
 13 Gary, King                   El Paso Stri         2:41.56    2:41.00  
 14 Macias, Anibal               Express Athl         2:59.40    2:44.72  
 15 McGhee, Immanuel             El Paso Wild         2:41.87    2:47.96  
 16 Sturm, Kaleb                 Express Athl         2:59.40    2:49.06  
 17 Baca, Luis                   Texas Shooti                    2:52.26  
 18 Chavez, Jose                 Team Bliss T                    3:00.67  
 19 Porras, Christopher          Sun City Run         2:55.41    3:06.24  
 20 Hendrix, Noah                El Paso Stri         3:01.77    3:11.93  
 -- Smith, Eyon                  Team Bliss T         3:06.29         NT  
 -- Villalobos, Jose             El Paso Spee         2:29.56         NT  
 -- Covey, Davis                 Express Athl         2:59.58         NT  
 -- Nigaglioni, Marco            Desert Devil                         NT  
 -- Prospero, Matthew            El Paso Spee         2:27.06         NT  
 -- Gasson, Luis                 Desert Devil         2:47.20         NT  
 -- Diaz, Andrew                 El Paso Spee         2:22.51         NT  
 -- Garcia, Daniel               Desert Devil         2:50.85         NT  
 
1500 Meter Run 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lujan, Brian                 El Paso Spee         4:36.81    4:23.05   10   
  2 Talavera, Sergio             El Paso Spee         5:00.18    4:56.02    8   
  3 Diaz, Andrew                 El Paso Spee         5:00.46    4:57.22    6   
  4 Carreon, Raul                Ac San Eliza                    5:05.01    5   
  5 Villalobos, Jose             El Paso Spee         5:05.42    5:12.44    4   
  6 Hogeboom, Charles            El Paso Stri         5:26.66    5:20.96    3   
  7 Rodriguez, Tyler             El Paso Flam         5:25.71    5:29.69    2   
  8 Covey, Davis                 Express Athl         5:45.81    5:44.00    1   
  9 McGhee, Immanuel             El Paso Wild                    5:48.11  
 10 Gomez, Leonardo              Ac San Eliza                    5:50.11  
 11 Kirtley, Hunter              Technical Pr                    5:55.47  
 12 Castaneda, Christian         Texas Shooti         6:16.93    5:58.32  
 13 Hendrix, Noah                El Paso Stri         6:03.00    6:39.98  
 -- Alegria, Richard             El Paso Spee                         NT  
 -- DeLaCerda, Sebastian         Express Athl         5:29.03         NT  
 -- Vasquez, Rosendo             El Paso Stri         5:00.76         NT  
 -- Gasson, Luis                 Desert Devil         5:31.55         NT  
 -- Jimenez, Marcus              El Paso Spee         4:46.32         NT  
 -- Porras, Christopher          Sun City Run         6:15.83         NT  
 
3000 Meter Run 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lujan, Brian                 El Paso Spee         9:41.97   10:24.97   10   
  2 Diaz, Andrew                 El Paso Spee        10:29.79   10:28.33    8   
  3 Barefield, Andrew            Texastrong R                   10:33.53    6   
  4 Talavera, Sergio             El Paso Spee        10:34.95   10:47.40    5   
  5 Villalobos, Jose             El Paso Spee        11:24.38   10:48.69    4   
  6 Hogeboom, Charles            El Paso Stri        11:55.42   11:44.12    3   
  7 Gomez, Leonardo              Ac San Eliza                   11:50.16    2   
  8 Porras, Christopher          Sun City Run                   13:03.52    1   
  9 Kirtley, Hunter              Technical Pr                   13:36.83  
 -- Carreon, Raul                Ac San Eliza                         NT  
 -- Hahn, Anakin                 Team Bliss T        13:09.20         NT  
 
100 Meter Hurdles 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Minefee, Brandon             Falcons                14.91      14.77   10   
  2 Cuellar, Bryson              El Paso Flam                      16.32    8   
  3 Levesque, Grant              Texas Heat T                      17.19    6   
  4 Roberts, Gabriel             Team Bliss T                      17.84    5   
 -- Garcia, Daniel               Desert Devil                         NT  
 
200 Meter Hurdles 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Minefee, Brandon             Falcons                26.73      26.97   10   
  2 Redding, Otho                Team Bliss T                      27.15    8   
  3 Macias, Ric                  Ac San Eliza                      34.08    6   
  4 Hahn, Anakin                 Team Bliss T           36.66      36.35    5   
  5 Dickerson, Jaren             El Paso Wing                      37.80    4   
 -- Cuellar, Bryson              El Paso Flam                         NT  
 
4x400 Meter Relay 13 to 14 Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Express Athletics  'A'                                       4:37.73   10   
     1) Carillo, AngelRey               2) DeLaCerda, Sebastian           
     3) Najera, Brian                   4) Raulston, Max                  
 -- Texas Shooting Stars Track Tea  'A'                               NT  
     1) Baca, Luis                      2) Davis, Tyler                   
     3) Etiwe, Toristeju                4) Navarro, Gabriel               
 
4x800 Meter Relay 13 to 14 Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Express Athletics  'A'                                            NT  
     1) Covey, Davis                    2) DeLaCerda, Sebastian           
     3) Macias, Anibal                  4) Sturm, Kaleb                   
 
High Jump 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Montes, Austin               El Paso Wing                      1.42m   10   
  2 Raulston, Max                Express Athl                      1.32m    8   
  3 Levesque, Grant              Texas Heat T                     J1.32m    6   
 -- Etiwe, Toristeju             Texas Shooti           1.53m         NH  
 -- Hayes, Hakim                 Team Bliss T                         NH  
 
Long Jump 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Prospero, Matthew            El Paso Spee           1.52m      5.35m   10   
  2 Roberts, Gabriel             Team Bliss T           4.17m      4.43m    8   
  3 Najera, Brian                Express Athl                      4.22m    6   
 -- Marquez, Alejandro           Elite Sports           3.05m         ND  
 -- Levesque, Grant              Texas Heat T                         ND  
 -- Ortiz, Lorenzo               Elite Sports           4.57m         ND  
 -- Garcia, Daniel               Desert Devil           3.90m         ND  
 -- Gasson, Luis                 Desert Devil           4.03m         ND  
 -- Dominguez, Daniel            El Paso Wing           3.21m         ND  
 -- Hendrix, Noah                El Paso Stri                         ND  
 -- Hayes, Hakim                 Team Bliss T           3.44m         ND  
 
Triple Jump 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Prospero, Matthew            El Paso Spee           3.06m     11.29m   10   
  2 Etiwe, Toristeju             Texas Shooti                      9.50m    8   
  3 Ortiz, Lorenzo               Elite Sports          10.67m      8.94m    6   
 -- Redding, Otho                Team Bliss T                         ND  
 -- Escobedo, Anthony            El Paso Stri                         ND  
 
Shot Put 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Thompson, Brendan            Texas Heat T                     11.15m   10   
  2 Martinez, Alejandro          Team Bliss T                      8.85m    8   
  3 Cabral, Isaiah               El Paso Spee           2.46m      8.65m    6   
  4 Nigaglioni, Marco            Desert Devil           7.80m      7.45m    5   
  5 Beltran, Aaron               El Paso Wing                      7.10m    4   
  6 Alegria, Richard             El Paso Spee           1.85m      6.90m    3   
 -- Sepulveda, Christopher       Falcons                              ND  
 -- Bravo, Leonel                Elite Sports           7.62m         ND  
 
Discus Throw 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Thompson, Brendan            Texas Heat T                     33.78m   10   
  2 Martinez, Alejandro          Team Bliss T                     33.60m    8   
  3 Alegria, Richard             El Paso Spee           7.94m     29.36m    6   
  4 Escobedo, Anthony            El Paso Stri          27.28m     28.88m    5   
  5 Cabral, Isaiah               El Paso Spee           7.63m     22.79m    4   
  6 Beltran, Aaron               El Paso Wing                     21.50m    3   
  7 Nigaglioni, Marco            Desert Devil          18.53m     19.29m    2   
  8 Hendrix, Noah                El Paso Stri          15.16m     15.18m    1   
 -- Sepulveda, Christopher       Falcons                              ND  
 -- Bravo, Leonel                Elite Sports          15.24m         ND  
 
Javelin Throw 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Thompson, Brendan            Texas Heat T                     33.50m   10   
  2 Beltran, Aaron               El Paso Wing                     20.00m    8   
 -- Bravo, Leonel                Elite Sports          18.29m         ND  
 
100 Meter Dash 15 to 16 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Luevano, Joshua              Team Bliss T           11.94      11.63   3  10   
  2 Hutterer, Domenick           El Paso Wing                      11.77   1   8   
  3 Alvarado, Rene               Technical Pr           11.95      11.95   3   6   
  4 Palacios, Felipe             El Paso Wing                      12.02   1   5   
  5 Denton, Michael              Team Bliss T                      12.05   2   4   
  6 Flores, Michael              Texas Shooti           12.28      12.23   3   3   
  7 Sanchez, Juan                Blue Thunder           12.10      12.28   3   2   
  8 Jefferson, Malik             Texas Shooti                      12.50   1   1   
  9 Allen, Cole                  Team Bliss T           12.66      12.68   2 
 10 Monarrez, Abraham            Team Bliss T           12.48      12.71   2 
 11 Phillips, Eric               Texas Shooti           12.98      12.83   2 
 12 White, Demetrius             Texas Shooti           13.03      12.95   2 
 13 Shuya, Justin                Texas Heat T                      13.02   1 
 14 Etiwe, Eyetan                Texas Shooti           13.62      13.45   2 
 -- Murillo, Anthony             El Paso Wing                         NT   1 
 -- Villalva, Evan               El Paso Wing           12.21         NT   3 
 -- Poonja, Raehaan              Unattached             11.30         NT   3 
 -- Alvarez, Anfernee            Falcons                              NT   1 
 -- Garcia, Jorge                Falcons                12.22         NT   3 
 -- Hahn, Dante                  Team Bliss T                         NT   1 
 -- Barragan, Cesar              Express Athl           13.95         NT   2 
 -- Duran, Nicholas              Blue Thunder                         NT   2 
 -- Bush, Juwan                  Technical Pr           11.95         NT   3 
 
200 Meter Dash 15 to 16 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Gonzalez, Brian              El Paso Wing                      24.22   2  10   
  2 Alvarado, Rene               Technical Pr           24.15      24.32   4   8   
  3 Thornton, Meshach            Texas Shooti           25.33      24.77   4   6   
  4 Carreon, Robert              Ac San Eliza                      24.94   2   5   
  5 Villalva, Evan               El Paso Wing           25.98      25.14   3   4   
  6 Jefferson, Malik             Texas Shooti           25.64      25.24   4   3   
  7 Longoria, Felipe             El Paso Wing           25.60      25.36   4   2   
  8 Monarrez, Abraham            Team Bliss T           26.63      25.64   3   1   
  9 Fowler, Jordan               Team Bliss T                      25.89   2 
 10 Allen, Cole                  Team Bliss T           26.93      25.89   3 
 11 Aguila, IanGabriel           El Paso Flam                      25.99   2 
 12 Phillips, Eric               Texas Shooti           26.96      26.14   3 
 13 White, Demetrius             Texas Shooti           26.58      26.93   3 
 14 Hernandez, Cristian          El Paso Spee                      27.09   2 
 15 Mayfield, Isaiah             El Paso Wing           29.06      28.41   3 
 -- King, Nicholas               Technical Pr           23.95         NT   4 
 -- Njoku, Chiadikaobi           Texas Shooti                         NT   1 
 -- Barragan, Cesar              Express Athl                         NT   1 
 -- Bush, Juwan                  Technical Pr           24.74         NT   4 
 -- Poonja, Raehaan              Unattached             23.30         NT   4 
 -- Alvarez, Anfernee            Falcons                25.67         NT   4 
 -- Garcia, Jorge                Falcons                              NT   2 
 -- Gomez, Ismael                Elite Sports           26.00         NT   3 
 -- Carreto, Jonathan            El Paso Wing                         NT   1 
 -- Flores, Michael              Texas Shooti           26.05         NT   3 
 
400 Meter Dash 15 to 16 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Laverty, Cameron             El Paso Flam           50.16      50.08   2  10   
  2 Johnson, Samuel              El Paso Wing           52.69      50.93   2   8   
  3 Hutterer, Domenick           El Paso Wing                      52.04   2   6   
  4 Gonzalez, Brian              El Paso Wing                      53.00   1   5   
  5 Flores, Mannyboy             Sun City Run                      55.23   1   4   
  6 Barragan, Cesar              Express Athl         1:06.21      55.67   1   3   
  7 Njoku, Chiadikaobi           Texas Shooti                      56.27   1   2   
  8 Alvarado, Rene               Technical Pr           57.47      57.17   2   1   
  9 Andrade, Sebastian           El Paso Wing           58.88      57.50   2 
 10 Longoria, Felipe             El Paso Wing           57.22      57.63   2 
 11 Naranjo, Octavio             Unattached                        57.65   1 
 12 Castro, Aaron                Texas Heat T           58.42      58.32   2 
 13 Decquir, Donovan             Texas Shooti                      58.47   1 
 14 Mayfield, Isaiah             El Paso Wing         1:07.19    1:02.53   1 
 15 King, Nicholas               Technical Pr           55.30    1:03.71   2 
 -- Etiwe, Eyetan                Texas Shooti                         NT   1 
 
800 Meter Run 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Laverty, Cameron             El Paso Flam         2:01.49    2:02.68   10   
  2 Frilot, William              Team Bliss T         2:10.70    2:04.65    8   
  3 Cardoza, Ulises              Ac San Eliza                    2:18.93    6   
  4 Cortez, Adam                 Texastrong R                    2:19.34    5   
  5 Naranjo, Octavio             Unattached                      2:20.36    4   
  6 Chavez, Marco                Team Bliss T                    2:26.67    3   
  7 Aguila, IanGabriel           El Paso Flam                    2:28.64    2   
  8 Njoku, Chiadikaobi           Texas Shooti                    2:30.05    1   
  9 Contreras, Michael           Texas Shooti         2:30.86    2:30.72  
 10 Gamez, Frank                 Express Athl         2:45.87    2:32.14  
 11 Nelson, Brandon              Texas Shooti                    2:32.64  
 12 Woode, Darrien               Texas Shooti                    2:32.97  
 13 Martinez, Nicholas           Blue Thunder                    2:36.46  
 -- Thornton, Meshach            Texas Shooti         2:16.62         NT  
 -- Munoz, Matthew               El Paso Wing                         NT  
 -- Hernandez, Cristian          El Paso Spee                         NT  
 -- Decquir, Donovan             Texas Shooti                         NT  
 
1500 Meter Run 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hernandez, Cristian          El Paso Spee         4:53.29    4:51.65   10   
  2 Flores, Mannyboy             Sun City Run         4:54.72    5:00.44    8   
  3 Solorzano, Ryan              Texastrong R                    5:14.99    6   
  4 Contreras, Michael           Texas Shooti         5:21.65    5:19.09    5   
  5 Garcia, Miguel               Ac San Eliza                    5:35.06    4   
  6 Nelson, Brandon              Texas Shooti         5:21.21    5:37.68    3   
 -- Ornelas, Joseph              El Paso Wing                         NT  
 -- Woode, Darrien               Texas Shooti                         NT  
 -- Murillo, Josue               El Paso Wing                         NT  
 -- Munoz, Matthew               El Paso Wing                         NT  
 -- Alvarez, Stephen             El Paso Spee         4:42.14         NT  
 -- Chavez, Marco                Team Bliss T                         NT  
 -- Vizcarra, Carlos             Blue Thunder                         NT  
 -- Frilot, William              Team Bliss T                         NT  
 -- Gamez, Frank                 Express Athl         5:43.67         NT  
 -- Cortez, Adam                 Texastrong R                         NT  
 
3000 Meter Run 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Alvarez, Stephen             El Paso Spee         9:54.38    9:11.89   10   
  2 Cortez, Adam                 Texastrong R                    9:22.06    8   
  3 Hernandez, Cristian          El Paso Spee        10:36.07    9:58.50    6   
  4 Flores, Mannyboy             Sun City Run        11:00.91   10:18.70    5   
  5 Solorzano, Ryan              Texastrong R                   10:20.32    4   
  6 Cardoza, Ulises              Ac San Eliza                   10:24.88    3   
  7 Nelson, Brandon              Texas Shooti        11:40.82   10:35.44    2   
  8 Contreras, Michael           Texas Shooti        11:40.64   10:38.86    1   
  9 Garcia, Miguel               Ac San Eliza                   11:07.17  
 -- Vizcarra, Carlos             Blue Thunder                         NT  
 -- Frilot, William              Team Bliss T                         NT  
 -- Gamez, Frank                 Express Athl                         NT  
 
110 Meter Hurdles 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Luevano, Joshua              Team Bliss T           16.03      16.45   10   
  2 Denton, Michael              Team Bliss T           16.54      16.70    8   
  3 Johnson, Cody                Team Bliss T           16.27      16.72    6   
  4 Duran, Saleem                Team Bliss T                      18.63    5   
 -- Loya, Luis                   Falcons                19.82         NT  
 -- Gomez, Ismael                Elite Sports           18.00         NT  
 
400 Meter Hurdles 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Johnson, Cody                Team Bliss T         1:03.60    1:02.27   10   
  2 Cobos, Jacob                 El Paso Wing                    1:12.38    8   
 -- Loya, Luis                   Falcons              1:02.34         NT  
 
4x100 Meter Relay 15 to 16 Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Team Bliss TC  'A'                                  46.45      46.47   10   
     1) Denton, Michael                 2) Fowler, Jordan                 
     3) Luevano, Joshua                 4) Monarrez, Abraham              
  2 El Paso Wings TC  'A'                                          46.75    8   
     1) Andrade, Sebastian              2) Carreto, Jonathan              
     3) Gonzalez, Brian                 4) Johnson, Samuel                
  3 Texas Shooting Stars Track Tea  'A'                 47.81      47.30    6   
     1) Flores, Michael                 2) Garey, James                   
     3) Hamlin, Dartez                  4) Phillips, Eric                 
  4 Texas Shooting Stars Track Tea  'B'                 48.06      50.35    5   
     1) Contreras, Michael              2) Jefferson, Malik               
     3) Njoku, Chiadikaobi              4) White, Demetrius               
 
4x400 Meter Relay 15 to 16 Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 El Paso Wings TC  'A'                                        3:48.15   10   
     1) Gonzalez, Brian                 2) Hutterer, Domenick             
     3) Johnson, Samuel                 4) Munoz, Matthew                 
  2 Texas Shooting Stars Track Tea  'A'                          4:05.63    8   
     1) Flores, Michael                 2) Hamlin, Dartez                 
     3) Jefferson, Malik                4) Thornton, Meshach              
 -- Texas Shooting Stars Track Tea  'B'                               NT  
     1) Decquir, Donovan                2) Garey, James                   
     3) Phillips, Eric                  4) Woode, Darrien                 
 
High Jump 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Johnson, Cody                Team Bliss T           1.83m      1.82m   10   
  2 Saleem, Daaron               El Paso Wing                      1.52m    8   
  3 Villalva, Evan               El Paso Wing                      1.47m    6   
  4 Cobos, Jacob                 El Paso Wing                      1.42m    5   
 -- Gomez, Ismael                Elite Sports           1.52m         NH  
 -- Denton, Michael              Team Bliss T           1.63m         NH  
 -- Murillo, Anthony             El Paso Wing                         NH  
 
Pole Vault 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Cobos, Jacob                 El Paso Wing                         NH  
 -- Benavides, Paulo             Team Elite A           5.03m         NH  
 
Long Jump 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Patterson, Eldridge          Technical Pr                      6.21m   10   
  2 King, Nicholas               Technical Pr           6.07m      6.04m    8   
  3 Garcia, Jorge                Falcons                5.66m      5.58m    6   
  4 Fowler, Jordan               Team Bliss T           5.62m      5.54m    5   
  5 Villalva, Evan               El Paso Wing                      5.48m    4   
  6 Alvarez, Anfernee            Falcons                9.00m      5.24m    3   
  7 Naranjo, Octavio             Unattached                        4.97m    2   
  8 Murillo, Anthony             El Paso Wing                      4.40m    1   
  9 Etiwe, Eyetan                Texas Shooti           4.23m      4.35m  
 10 Carreto, Jonathan            El Paso Wing                      4.25m  
 -- Barragan, Cesar              Express Athl                         ND  
 -- Anaya, John                  Unattached                           ND  
 -- Bush, Juwan                  Technical Pr                         ND  
 
Triple Jump 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Patterson, Eldridge          Technical Pr                     13.35m   10   
  2 King, Nicholas               Technical Pr                     12.46m    8   
  3 Ortega, Donavan              Texas Heat T                     12.30m    6   
  4 Saleem, Daaron               El Paso Wing                     10.41m    5   
  5 Murillo, Anthony             El Paso Wing                      9.46m    4   
  6 Etiwe, Eyetan                Texas Shooti           9.71m      9.31m    3   
 -- Luevano, Joshua              Team Bliss T                         ND  
 -- Anaya, John                  Unattached                           ND  
 
Shot Put 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hernandez, Joshua            El Paso Wing                     11.60m   10   
  2 Castro, Aaron                Texas Heat T          11.10m     10.98m    8   
  3 Baez-castillo, Livan         Team Bliss T           8.36m      8.95m    6   
  4 Shuya, Justin                Texas Heat T                      8.70m    4.50
  4 Hairston, Isiah              Blue Thunder           8.89m      8.70m    4.50
  6 McGhee, Lemont               El Paso Wild                      6.90m    3   
 -- Moultrie, Daniel             Cedric Benso                         ND  
 
Discus Throw 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hernandez, Joshua            El Paso Wing                     37.66m   10   
  2 Castro, Aaron                Texas Heat T          27.23m     29.00m    8   
  3 Moultrie, Daniel             Cedric Benso                     26.57m    6   
  4 Hairston, Isiah              Blue Thunder          19.66m     20.41m    5   
 -- McGhee, Lemont               El Paso Wild                         ND  
 
Javelin Throw 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cobos, Jacob                 El Paso Wing                     39.26m   10   
  2 Castro, Aaron                Texas Heat T          36.76m     36.95m    8   
  3 Longoria, Felipe             El Paso Wing                     36.58m    6   
  4 Shuya, Justin                Texas Heat T                     29.00m    5   
  5 Hernandez, Joshua            El Paso Wing                     23.50m    4   
  6 Mayfield, Isaiah             El Paso Wing                     22.90m    3   
  7 Flores, Mannyboy             Sun City Run          29.55m     22.01m    2   
  8 Naranjo, Octavio             Unattached            19.16m     20.90m    1   
  9 Hahn, Dante                  Team Bliss T                     20.26m  
 -- Gardea, Isaac                Team Bliss T          17.30m         ND  
 
100 Meter Dash 6 & Under Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Taylor, Amari                Technical Pr           19.00      18.42   4  10   
  2 Del Hierro, Angelo           El Paso Wing           18.80      18.82   4   8   
  3 Fllmore, Jalynn              Sun City Run           19.54      18.84   4   6   
  4 McMillan, Matthew            Team Bliss T                      19.31   1   5   
  5 Hallback, Eric               Texas Shooti           19.43      19.49   4   4   
  6 Avila, Alvaro                El Paso Wing           19.74      19.59   4   3   
  7 Yeager, Jacob                El Paso Flam                      20.01   3   2   
  8 Hahn, Jordan                 Team Bliss T                      20.23   2   1   
  9 Contreras, Dylan             Express Athl           20.24      20.42   4 
 10 Corral, Pablo                Falcons                21.41      20.73   3 
 11 Alvarez, Christian           Falcons                21.88      20.95   3 
 12 Peterson, Arkael             Team Bliss T           20.97      21.12   4 
 13 Segobiano, Xavier            El Paso Wing           23.52      22.43   3 
 14 Heaps, Christian             El Paso Spee           21.50      22.48   3 
 15 Martinez, Ryan               Falcons                23.39      22.55   3 
 15 Thornton, Malachi            Texas Shooti           23.68      22.55   3 
 17 Garcia, Ronnie               El Paso Stri                      22.75   2 
 18 Morales, Christian           Falcons                22.80      22.98   3 
 19 Jordan, Savion               Texas Shooti           20.66      23.57   4 
 20 Brown, Jonathan              El Paso Wild                      26.44   2 
 21 Portillo, Santiago           El Paso Wing                      28.71   2 
 22 Carrasco, Sebastian          Express Athl                      30.78   2 
 23 Huerta, Diego                El Paso Wild                      48.36   1 
 -- Tarango, Moses               Blue Thunder                         NT   1 
 -- Ochoa, Alejandro             El Paso Wild                         NT   1 
 
200 Meter Dash 6 & Under Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Fllmore, Jalynn              Sun City Run                      41.28   1  10   
  2 Taylor, Amari                Technical Pr           40.89      41.67   3   8   
  3 Del Hierro, Angelo           El Paso Wing           44.26      41.69   3   6   
  4 Avila, Alvaro                El Paso Wing                      42.93   1   5   
  5 Contreras, Dylan             Express Athl           44.26      43.44   3   4   
  6 Ortiz, Ignacio               El Paso Wing           44.34      43.74   3   3   
  7 Corral, Pablo                Falcons                51.40      45.09   2   2   
  8 Alvarez, Christian           Falcons                51.61      47.64   2   1   
  9 Martinez, Ryan               Falcons                44.87      48.52   3 
 10 Morales, Christian           Falcons                57.14      49.00   3 
 11 Terrazas, Jacob              El Paso Wing           49.28      49.15   3 
 12 Segobiano, Xavier            El Paso Wing           49.84      49.24   2 
 13 Jordan, Savion               Texas Shooti                      54.53   2 
 14 Brown, Jonathan              El Paso Wild                    1:01.17   2 
 15 Thornton, Malachi            Texas Shooti           59.06    1:01.42   2 
 16 Carrasco, Sebastian          Express Athl                    1:18.79   1 
 17 Portillo, Santiago           El Paso Wing                    1:42.06   1 
 -- Yeager, Jacob                El Paso Flam                         NT   1 
 -- Heaps, Christian             El Paso Spee           49.58         NT   3 
 -- Hallback, Eric               Texas Shooti           44.85         NT   2 
 -- Ochoa, Alejandro             El Paso Wild                         NT   2 
 
400 Meter Dash 6 & Under Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Yeager, Jacob                El Paso Flam         1:37.15    1:35.51   1  10   
  2 Ibrahim, Ameen               Texas Heat T                    1:35.90   1   8   
  3 Terrazas, Jacob              El Paso Wing         1:50.79    1:44.92   1   6   
  4 Del Hierro, Angelo           El Paso Wing         1:45.52    1:48.35   2   5   
  5 Garcia, Ronnie               El Paso Stri         1:52.74    1:49.13   1   4   
 -- Ortiz, Ignacio               El Paso Wing         1:45.96         NT   2 
 -- Tarango, Moses               Blue Thunder         1:49.00         NT   2 
 -- Brown, Adrian                Team Bliss T                         NT   2 
 -- Hallback, Eric               Texas Shooti         1:47.64         NT   2 
 -- Contreras, Dylan             Express Athl         1:39.59         NT   2 
 -- Heaps, Christian             El Paso Spee         1:44.34         NT   2 
 
4x100 Meter Relay 6 & Under Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Team Bliss TC  'A'                                           1:27.68   10   
     1) Brown, Adrian                   2) Hahn, Jordan                   
     3) McMillan, Matthew               4) Peterson, Arkael               
  2 Falcons  'A'                                                 1:32.72    8   
     1) Alvarez, Christian              2) Corral, Pablo                  
     3) Martinez, Ryan                  4) Morales, Christian             
 
Long Jump 6 & Under Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jordan, Savion               Texas Shooti           2.53m      2.35m   10   
  2 Fllmore, Jalynn              Sun City Run           2.19m      2.28m    8   
  3 Avila, Alvaro                El Paso Wing           2.19m      2.18m    6   
  4 Taylor, Amari                Technical Pr                      2.14m    5   
  5 Ortiz, Ignacio               El Paso Wing           1.88m      1.83m    3.50
  5 Segobiano, Xavier            El Paso Wing           1.56m      1.83m    3.50
  7 Terrazas, Jacob              El Paso Wing           1.58m      1.50m    2   
  8 Brown, Jonathan              El Paso Wild                      1.36m    1   
 -- Thornton, Malachi            Texas Shooti           1.82m         ND  
 -- Tarango, Moses               Blue Thunder           1.70m         ND  
 -- Garcia, Ronnie               El Paso Stri           1.78m         ND  
 -- Ochoa, Alejandro             El Paso Wild                         ND  
 
Shot Put 6 & Under Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McMillan, Matthew            Team Bliss T           3.92m      3.84m   10   
 
100 Meter Dash 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Fields, Will                 Falcons                11.58      11.64   10   
  2 Torres, Jesus                Texas Shooti                      11.66    8   
  3 Guerrero, Andres             Texas Shooti                      12.23    6   
  4 Messer, Joshua               Technical Pr                      12.26    5   
  5 Garcia, Edgar                Falcons                12.49      12.78    4   
  6 Guerrero, Christian          Texas Shooti           12.51      12.79    3   
  7 Franco, Carlos               El Paso Wing           13.34      13.38    2   
 -- Hart, Dallas                 El Paso Wing           11.41         NT  
 
200 Meter Dash 17 to 18 Men
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Ramirez, Benjamin            El Paso Flam                      22.46   1  10   
  2 Fields, Will                 Falcons                23.88      23.68   2   8   
  3 Carrillo, Miguel             Ac San Eliza                      23.78   1   6   
  4 Messer, Joshua               Technical Pr           24.70      23.80   2   5   
  5 Guerrero, Andres             Texas Shooti                      24.08   2   4   
  6 Zamora, Abraham              Ac San Eliza                      24.60   2   3   
  7 Luna, Andres                 Falcons                           26.07   2   2   
 -- Rivera-Figueroa, Luis        El Paso Wing           25.65         NT   2 
 -- Torres, Jesus                Texas Shooti                         NT   1 
 -- Garcia, Edgar                Falcons                25.66         NT   2 
 -- Colmenero, Edgar             Ac San Eliza                         NT   1 
 -- Kaawaloa, Kili               Team Bliss T                         NT   1 
 -- Hart, Dallas                 El Paso Wing           23.13         NT   2 
 
400 Meter Dash 17 to 18 Men
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hutterer, Roderick           El Paso Wing                      51.24   2  10   
  2 Hart, Dallas                 El Paso Wing           52.81      51.37   2   8   
  3 Diaz, Diego                  El Paso Wing                      51.69   1   6   
  4 Garey, Dominick              Texas Shooti           52.63      53.87   2   5   
  5 Anane-poku, Kwame            Team Bliss T                      55.32   1   4   
  6 Rivera-Figueroa, Luis        El Paso Wing                      55.69   1   3   
  7 Torres, Jesus                Texas Shooti                      56.93   2   2   
  8 Guerrero, Christian          Texas Shooti           59.75      57.53   2   1   
  9 Luna, Andres                 Falcons                         1:01.08   1 
 -- Ramirez, Benjamin            El Paso Flam           51.49         NT   2 
 -- Martinez, Jacob              Desert Devil         1:01.25         NT   2 
 -- Carrillo, Miguel             Ac San Eliza                         NT   1 
 -- Messer, Joshua               Technical Pr           54.00         NT   2 
 
800 Meter Run 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hernandez, Stephen           El Paso Wing                    2:09.28   10   
  2 Garey, Dominick              Texas Shooti         2:11.27    2:10.10    8   
  3 Kennedy, Miguel              Texastrong R                    2:10.97    6   
 -- Martinez, Jacob              Desert Devil         2:33.25         NT  
 -- Simon, Toriell               Texas Shooti                         NT  
 -- Barraza, Brian               Texastrong R                         NT  
 
1500 Meter Run 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Casillas, Brian              Eastwood Run                    4:22.04   10   
  2 Diaz, Diego                  El Paso Wing                    4:43.69    8   
  3 Hernandez, Stephen           El Paso Wing                    5:25.30    6   
 -- Rios, Hiram                  El Paso Wing                         NT  
 -- Martinez, Jacob              Desert Devil                         NT  
 -- Simon, Toriell               Texas Shooti                         NT  
 -- Johnson, Michael             Ac San Eliza                         NT  
 -- Barraza, Brian               Texastrong R                         NT  
 -- Kennedy, Miguel              Texastrong R                         NT  
 
3000 Meter Run 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Barraza, Brian               Texastrong R                    9:06.45   10   
  2 Kennedy, Miguel              Texastrong R                    9:23.35    8   
 -- Simon, Toriell               Texas Shooti                         NT  
 
110 Meter Hurdles 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dungy, Scott                 Texas Shooti           15.92      16.28   10   
  2 Apodaca, Don                 Texas Heat T                      18.25    8   
 -- Thatcher, Andrew             Unattached                           NT  
 -- Green, Harold                Unattached             17.00         NT  
 
400 Meter Hurdles 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Thatcher, Andrew             Unattached                        57.57   10   
  2 Dungy, Scott                 Texas Shooti         1:00.52      59.72    8   
 -- Green, Harold                Unattached           1:05.00         NT  
 
4x100 Meter Relay 17 to 18 Men
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Texas Shooting Stars Track Tea  'A'                 46.16      46.36   10   
     1) Collins, Andre                  2) Dungy, Scott                   
     3) Garey, Dominick                 4) Guerrero, Andres               
  2 Team Bliss TC  'A'                                             46.48    8   
     1) Anane-poku, Kwame               2) Bullitt, Andrew Ian            
     3) Kaawaloa, Kili                  4) Newton, Skylar                 
 
4x400 Meter Relay 17 to 18 Men
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Texas Shooting Stars Track Tea  'A'                               NT  
     1) Collins, Andre                  2) Dungy, Scott                   
     3) Garey, Dominick                 4) Guerrero, Andres               
 
High Jump 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Apodaca, Don                 Texas Heat T                      1.88m   10   
 -- Aguilar, Alan                El Paso Wing                         NH  
 
Pole Vault 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Savedra, Wiley               Team Elite A                      4.30m   10   
  2 Shanahan, Vigil              Team Elite A                      3.45m    8   
  3 Schlinke, Eri                Team Elite A                      3.30m    6   
 
Long Jump 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Montes, Nicholas             El Paso Wild                      5.97m   10   
 -- Martinez, Jacob              Desert Devil           4.45m         ND  
 -- Garcia, Edgar                Falcons                5.00m         ND  
 -- Newton, Skylar               Team Bliss T                         ND  
 -- Anane-poku, Kwame            Team Bliss T                         ND  
 -- Washington, Nathan           Unattached             5.49m         ND  
 -- Franco, Carlos               El Paso Wing                         ND  
 
Triple Jump 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Apodaca, Don                 Texas Heat T                     11.64m   10   
 -- Anane-poku, Kwame            Team Bliss T                         ND  
 
Shot Put 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Howard, Ralph                Team Bliss T          14.13m     14.24m   10   
  2 Perinon, Ruben               Team Bliss T          12.19m     11.70m    8   
  3 Apodaca, Don                 Texas Heat T                      8.30m    6   
 -- Yebra, Gilberto              Cedric Benso          10.67m         ND  
 
Discus Throw 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Perinon, Ruben               Team Bliss T          31.19m     39.80m   10   
  2 Howard, Ralph                Team Bliss T          42.95m     38.13m    8   
  3 Hunt, Dylan                  Texas Heat T          38.35m     35.91m    6   
 -- Yebra, Gilberto              Cedric Benso          41.15m         ND  
 
Javelin Throw 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hunt, Dylan                  Texas Heat T          41.78m     46.20m   10   
  2 Howard, Ralph                Team Bliss T                     26.40m    8   
  3 Rivera-Figueroa, Luis        El Paso Wing                     15.90m    6   
 -- Perinon, Ruben               Team Bliss T          27.61m         ND  
 
3000 Meter Race Walk 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Simon, Toriell               Texas Shooti                         NT  
 
100 Meter Dash Open/Masters Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bias, James                  El Paso Wing                      11.05   10   
  2 Kleinhans, Alec              Texas Heat T                      12.00    8   
  3 Escobar, Jose                Unattached                        12.46    6   
  4 Caradine, Charles            El Paso Wing                      12.48    5   
 -- Broderick, Steven            Unattached                           NT  
 
200 Meter Dash Open/Masters Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bias, James                  El Paso Wing                      22.07   10   
  2 Escobar, Jose                Unattached                        24.94    8   
  3 Jurado, Gabe                 El Paso Wing                      25.06    6   
 -- Kleinhans, Alec              Texas Heat T                         NT  
 -- Broderick, Steven            Unattached                           NT  
 
400 Meter Dash Open/Masters Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bias, James                  El Paso Wing                      49.55   10   
  2 Escobar, Jose                Unattached                        58.06    8   
 
4x100 Meter Relay Open/Masters Men
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 El Paso Wings TC  'A'                                          45.93   10   
 -- Texas Shooting Stars Track Tea  'A'                               NT  
 
4x400 Meter Relay Open/Masters Men
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Texas Shooting Stars Track Tea  'A'                               NT