Licensed to Border Association USATF - Association License
                                       HY-TEK's Meet Manager 6/16/2013 02:07 PM
              El Paso Wings Invitational - 6/14/2013 to 6/15/2013              
                         USATF Border Association 2013                         
                              Burges High School                               
                                    Results                                    
 
Event 1  100 Meter Dash 6 & Under Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Johnson, Jewel               Technical Pr           21.00      18.22   3  10   
  2 Leverett, Jaelynn            Texas Shooti           20.90      18.94   3   8   
  3 Gonzalez, Paola              Falcons                22.57      20.69   3   6   
  4 Welch, Maryssa               Team Bliss T           23.08      20.80   3   5   
  5 Olivas, Kayla                El Paso Wing           22.82      21.51   3   4   
  6 Taliaferro, Ariyana          Team Bliss T           24.93      21.67   2   3   
  7 Escobedo, Amaris             El Paso Stri           22.02      21.67   3   2   
  8 Quintero, Gracie             Team Bliss T           22.92      22.66   3   1   
  9 Dungy, Amanda                Texas Shooti           28.18      22.84   2 
 10 Glasgow, Christina           El Paso Wing           23.41      24.44   2 
 11 Hairston, Mia                Blue Thunder                      25.34   1 
 12 Gonzalez, Rebecca            El Paso Wing           29.01      27.49   2 
 13 Bowron, Brooklyn             Express Athl           29.33      27.96   2 
 14 Davila, Camila               El Paso Wing           30.64      28.66   2 
 15 Reyes, Madison               El Paso Wing                      30.83   1 
 16 Delfin Flores, Amelie        El Paso Wing           29.62      36.43   2 
 17 Gonzalez, Natalia            El Paso Wing                      40.98   1 
 -- Clayton, Aahniyah            Team Bliss T           20.79         NT   3 
 -- Delfin Flores, Natalie       El Paso Wing           37.17         NT   2 
 
Event 2  200 Meter Dash 6 & Under Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Leverett, Jaelynn            Texas Shooti           44.45      40.19   2  10   
  2 Ruiz, Tlalli                 Team Bliss T                      46.47   1   8   
  3 Olivas, Kayla                El Paso Wing           50.09      49.67   2   6   
  4 Morales, Toni Marie          El Paso Wing                      58.45   1   5   
  5 Delfin Flores, Amelie        El Paso Wing                    1:02.08   2   4   
  6 Bowron, Brooklyn             Express Athl                    1:05.68   1   3   
  7 Reyes, Madison               El Paso Wing                    1:07.49   2   2   
  8 Delfin Flores, Natalie       El Paso Wing                    1:16.52   1   1   
 -- Dungy, Amanda                Texas Shooti                         NT   1 
 -- Glasgow, Christina           El Paso Wing           54.47         NT   2 
 -- Gonzalez, Paola              Falcons                51.79         NT   2 
 -- Gonzalez, Rebecca            El Paso Wing                         NT   2 
 -- Gonzalez, Natalia            El Paso Wing                         NT   2 
 
Event 3  400 Meter Dash 6 & Under Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Johnson, Jewel               Technical Pr         1:30.00    1:44.21   10   
 -- Escobedo, Amaris             El Paso Stri         1:47.53         NT  
 -- Ruiz, Tlalli                 Team Bliss T         1:54.31         NT  
 
Event 4  4x100 Meter Relay 6 & Under Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 El Paso Wings TC  'A'                                        1:50.45   10   
     1) Glasgow, Christina              2) Morales, Toni Marie            
     3) Olivas, Kayla                   4) Reyes, Madison                 
 
Event 5  Long Jump 6 & Under Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Johnson, Jewel               Technical Pr           2.64m      2.07m   10   
  2 Leverett, Jaelynn            Texas Shooti           2.20m      1.66m    8   
  3 Davila, Camila               El Paso Wing           0.97m      1.58m    6   
  4 Quintero, Gracie             Team Bliss T           1.48m      1.53m    5   
  5 Morales, Toni Marie          El Paso Wing           1.41m      1.52m    4   
  6 Gonzalez, Paola              Falcons                           1.50m    3   
  7 Clayton, Aahniyah            Team Bliss T           1.57m      1.25m    2   
  8 Reyes, Madison               El Paso Wing                      1.21m    1   
  9 Taliaferro, Ariyana          Team Bliss T           1.60m      1.02m  
 -- Escobedo, Amaris             El Paso Stri           1.53m         ND  
 -- Dungy, Amanda                Texas Shooti           1.03m         ND  
 -- Gonzalez, Rebecca            El Paso Wing                         ND  
 -- Welch, Maryssa               Team Bliss T           1.72m         ND  
 -- Ruiz, Tlalli                 Team Bliss T                         ND  
 -- Gonzalez, Natalia            El Paso Wing                         ND  
 
Event 21  100 Meter Dash 6 & Under Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 McMillan, Matthew            Team Bliss T           19.31      17.79   3  10   
  2 Fillmore, Jalynn             Sun City Run           18.84      18.31   3   8   
  3 Del Hierro, Angelo           El Paso Wing           18.80      18.51   3   6   
  4 Hallback, Eric               Texas Shooti           19.43      19.16   3   5   
  5 Contreras, Dylan             Express Athl           20.24      19.44   3   4   
  6 Yeager, Jacob                El Paso Flam           20.01      19.54   3   3   
  7 Peterson, Arkael             Team Bliss T           20.97      19.93   3   2   
  8 Hahn, Jordan                 Team Bliss T                      20.12   1   1   
  9 Taylor, Amari                Technical Pr           19.00      20.91   3 
 10 Tarango, Moses               Blue Thunder                      21.12   1 
 11 Ortiz, Ignacio               El Paso Wing           21.05      21.14   2 
 12 Heaps, Christian             El Paso Spee                      21.91   1 
 13 Martinez, Ryan               Falcons                22.55      21.94   2 
 14 Terrazas, Jacob              El Paso Wing                      22.64   1 
 15 Segobiano, Xavier            El Paso Wing           22.43      23.07   2 
 16 Thornton, Malachi            Texas Shooti           22.55      23.39   2 
 17 Morales, Christian           Falcons                           26.15   1 
 18 Brown, Jonathan              El Paso Wild           26.44      26.26   2 
 19 Portillo, Santiago           El Paso Wing           28.71      28.33   2 
 20 Carrasco, Sebastian          Express Athl           30.78      30.72   2 
 -- Huerta, Diego                El Paso Wild           48.36         NT   2 
 
Event 22  200 Meter Dash 6 & Under Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Del Hierro, Angelo           El Paso Wing           41.69      39.68   3  10   
  2 Fillmore, Jalynn             Sun City Run           41.28      40.81   3   8   
  3 Yeager, Jacob                El Paso Flam                      43.32   2   6   
  4 Hallback, Eric               Texas Shooti           44.85      44.06   3   5   
  5 Ortiz, Ignacio               El Paso Wing           43.74      44.28   3   4   
  6 Avila, Alvaro                El Paso Wing           42.93      44.75   3   3   
  7 Taylor, Amari                Technical Pr           40.89      46.07   3   2   
  8 Martinez, Ryan               Falcons                44.87      46.17   3   1   
  9 Corral, Pablo                Falcons                51.40      47.19   2 
 10 Garcia, Ronnie               El Paso Stri                      47.56   1 
 11 Morales, Christian           Falcons                49.00      50.31   2 
 12 Heaps, Christian             El Paso Spee                      51.00   1 
 13 Thornton, Malachi            Texas Shooti           59.06      57.78   2 
 14 Brown, Jonathan              El Paso Wild         1:01.17    1:06.29   2 
 15 Portillo, Santiago           El Paso Wing                    1:08.54   1 
 -- Carrasco, Sebastian          Express Athl         1:18.29         NT   2 
 -- Contreras, Dylan             Express Athl           43.44         NT   3 
 -- Brown, Adrian                Team Bliss T           49.65         NT   2 
 -- Jordan, Savion               Texas Shooti           54.53         NT   2 
 -- Ibrahim, Ameen               Texas Heat T                         NT   1 
 
Event 23  400 Meter Dash 6 & Under Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hahn, Jordan                 Team Bliss T         1:42.80    1:40.19   2  10   
  2 Hallback, Eric               Texas Shooti         1:47.64    1:42.96   2   8   
  3 Garcia, Ronnie               El Paso Stri         1:47.53    1:44.49   2   6   
  4 Corral, Pablo                Falcons                         1:46.23   1   5   
  5 Jordan, Savion               Texas Shooti                    1:49.73   2   4   
  6 Tarango, Moses               Blue Thunder                    1:50.16   1   3   
  7 Heaps, Christian             El Paso Spee                    1:50.38   1   2   
 -- Yeager, Jacob                El Paso Flam         1:39.51         NT   2 
 -- Martinez, Ryan               Falcons                              NT   1 
 -- Del Hierro, Angelo           El Paso Wing         1:45.52         NT   2 
 -- Contreras, Dylan             Express Athl         1:39.59         NT   2 
 -- Ibrahim, Ameen               Unattached                           NT   1 
 -- Ibrahim, Ameen               Texas Heat T                         NT   2 
 
Event 24  4x100 Meter Relay 6 & Under Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Team Bliss TC  'A'                                1:27.68    1:25.26   10   
     1) Brown, Adrian                   2) Hahn, Jordan                   
     3) McMillan, Matthew               4) Peterson, Arkael               
  2 El Paso Wings TC  'A'                                        1:33.16    8   
     1) Avila, Alvaro                   2) Ortiz, Ignacio                 
     3) Segobiano, Xavier               4) Terrazas, Jacob                
 
Event 25  Long Jump 6 & Under Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McMillan, Matthew            Team Bliss T                      2.43m   10   
  2 Jordan, Savion               Texas Shooti           2.53m      2.35m    8   
  3 Fillmore, Jalynn             Sun City Run           2.28m      2.19m    6   
  4 Tarango, Moses               Blue Thunder                      1.65m    5   
  5 Segobiano, Xavier            El Paso Wing                      1.60m    4   
  6 Avila, Alvaro                El Paso Wing           2.18m      1.58m    3   
  7 Taylor, Amari                Technical Pr           2.74m      1.55m    2   
 -- Garcia, Ronnie               El Paso Stri           1.78m         ND  
 -- Peterson, Arkael             Team Bliss T                         ND  
 -- Brown, Jonathan              El Paso Wild                         ND  
 -- Terrazas, Jacob              El Paso Wing           1.58m         ND  
 -- Thornton, Malachi            Texas Shooti           1.82m         ND  
 
Event 101  100 Meter Dash 7 to 8 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Velasquez, Atianna           El Paso Stri           17.28      17.14   3  10   
  2 Contreras, Monique           Express Athl           18.40      17.67   3   8   
  3 Couttolenc, Adria            Express Athl           22.69      18.07   2   6   
  4 Kennedy, Kylie               Texas Shooti                      18.15   1   5   
  5 Campbell, Deanna             El Paso Flam           20.18      18.32   2   4   
  6 Williams, A'Sha              El Paso Wing           19.06      18.54   3   3   
  7 Barraza, Abby                El Paso Flam           19.95      18.68   2   2   
  8 Rosales, Kameryn             Blue Thunder                      18.83   1   1   
  9 Williams, Amaya              El Paso Wing           19.85      18.84   3 
 10 Harris, Zariyah              Team Bliss T           18.67      19.07   3 
 11 Thomas, Inayja               Team Bliss T                      19.30   1 
 12 Lopez, Alina                 El Paso Wing           19.57      19.32   3 
 13 Torres, Crystianna           Falcons                20.94      20.16   2 
 14 Gonzalez, Jacqueline         Falcons                20.64      20.19   2 
 15 Adous, Akira                 El Paso Wing                      20.22   3 
 16 Contreras, Kimberly          Falcons                21.03      20.31   2 
 17 Neff, Jayliyah               Texas Heat T           20.29      20.69   2 
 18 Casas, Angelina              Blue Thunder                      21.08   1 
 19 Morales, Clarissa            Falcons                22.07      21.29   2 
 20 Espino, Arianna              El Paso Wing           26.50      25.34   1 
 21 Espino, Amaya                El Paso Wing           27.00      26.14   1 
 22 Holloway, Myasia             Team Bliss T           18.86      28.97   3 
 -- Madrid, Natalie              El Paso Wing                         NT   1 
 
Event 102  200 Meter Dash 7 to 8 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Oyetunde, Grace              Texas Heat T                      34.68   1  10   
  2 Garcia, Biviana              El Paso Stri           37.48      35.05   3   8   
  3 Velasquez, Atianna           El Paso Stri           37.93      35.11   3   6   
  4 Avila, Samirah               El Paso Wing           40.42      40.02   3   5   
  5 Holloway, Myasia             Team Bliss T           41.86      40.23   3   4   
  6 Harris, Zariyah              Team Bliss T           42.66      40.24   2   3   
  7 Lopez, Alina                 El Paso Wing           41.19      40.64   3   2   
  8 Couttolenc, Adria            Express Athl                      41.45   1   1   
  9 Campbell, Deanna             El Paso Flam           42.06      41.75   2 
 10 Thomas, Inayja               Team Bliss T                      41.90   1 
 11 Neff, Jayliyah               Texas Heat T           43.52      45.53   2 
 12 Contreras, Kimberly          Falcons                48.13      45.61   2 
 13 Morales, Clarissa            Falcons                49.33      46.18   2 
 14 Kennedy, Kylie               Texas Shooti                      47.36   1 
 15 Espino, Arianna              El Paso Wing           55.67      55.17   2 
 16 Madrid, Natalie              El Paso Wing                    1:02.56   1 
 -- Araujo, Natalie              Technical Pr           40.19         NT   3 
 -- Seidon, Sydnee               El Paso Flam           52.70         NT   2 
 -- Williams, A'Sha              El Paso Wing           41.51         NT   3 
 -- Contreras, Monique           Express Athl           38.54         NT   3 
 -- Espino, Amaya                El Paso Wing                         NT   1 
 -- Williams, Amaya              El Paso Wing           46.54         NT   2 
 
Event 103  400 Meter Dash 7 to 8 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Garcia, Biviana              El Paso Stri         1:22.08    1:23.54   2  10   
  2 Laspada, Alyssa              Texas Shooti         1:26.67    1:28.67   2   8   
  3 Holloway, Myasia             Team Bliss T                    1:33.17   1   6   
  4 Campbell, Deanna             El Paso Flam         1:38.62    1:33.37   2   5   
  5 Bowron, Elora                Express Athl                    1:34.22   1   4   
  6 Barraza, Abby                El Paso Flam         1:33.58    1:36.59   2   3   
  7 Torres, Crystianna           Falcons                         1:37.24   1   2   
  8 Zavala, Carolina             Desert Devil                    1:37.31   2   1   
  9 Thomas, Inayja               Team Bliss T                    1:39.52   1 
 10 Couttolenc, Adria            Express Athl                    1:41.01   1 
 -- Kennedy, Kylie               Texas Shooti                         NT   2 
 -- Hendrix, Ryleigh             El Paso Stri         1:34.30         NT   2 
 -- Oyetunde, Grace              Texas Heat T                         NT   1 
 -- Contreras, Monique           Express Athl                         NT   2 
 
Event 104  800 Meter Run 7 to 8 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Laspada, Alyssa              Texas Shooti         3:07.94    3:05.47   10   
  2 Barraza, Abby                El Paso Flam         3:34.41    3:24.80    8   
  3 Dean, Itzel                  Team Elite A                    3:30.23    6   
  4 Miranda, Envy                El Paso Wing                    3:31.29    5   
  5 Bowron, Elora                Express Athl                    3:37.15    4   
 -- Hendrix, Ryleigh             El Paso Stri         3:22.55         NT  
 
Event 105  1500 Meter Run 7 to 8 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Laspada, Alyssa              Texas Shooti         6:08.53    6:22.80   10   
  2 Miranda, Envy                El Paso Wing                    6:56.48    8   
 
Event 107  4x100 Meter Relay 7 to 8 Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Falcons  'A'                                      1:27.04    1:21.55   10   
     1) Contreras, Kimberly             2) Gonzalez, Jacqueline           
     3) Morales, Clarissa               4) Torres, Crystianna             
 
Event 109  Long Jump 7 to 8 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Williams, A'Sha              El Paso Wing           2.75m      2.67m   10   
  2 Velasquez, Atianna           El Paso Stri           2.57m      2.47m    8   
  3 Avila, Samirah               El Paso Wing           2.69m      2.44m    6   
  4 Williams, Amaya              El Paso Wing           2.34m      2.28m    5   
  5 Harris, Zariyah              Team Bliss T                      2.09m    4   
  6 Gonzalez, Destiny            Unattached             1.83m      2.04m    3   
  7 Lopez, Alina                 El Paso Wing           2.48m      1.99m    2   
  8 Garcia, Biviana              El Paso Stri                      1.81m    1   
  9 Espino, Arianna              El Paso Wing           1.55m      1.70m  
 10 Rosales, Kameryn             Blue Thunder                      1.67m  
 11 Seidon, Sydnee               El Paso Flam                      1.33m  
 12 Neff, Jayliyah               Texas Heat T           2.28m      1.21m  
 13 Gonzalez, Jacqueline         Falcons                           1.19m  
 13 Espino, Amaya                El Paso Wing           1.41m      1.19m  
 -- Casas, Angelina              Blue Thunder                         ND  
 -- Oyetunde, Grace              Texas Heat T                         ND  
 -- Hendrix, Ryleigh             El Paso Stri           2.39m         ND  
 
Event 110  Shot Put 7 to 8 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gonzalez, Destiny            Unattached             3.99m      3.45m   10   
  2 Zavala, Carolina             Desert Devil                      2.69m    8   
 
Event 111  Javelin Throw 7 to 8 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bowron, Elora                Express Athl                      9.77m   10   
  2 Zavala, Carolina             Desert Devil                      7.26m    8   
  3 Seidon, Sydnee               El Paso Flam                      5.50m    6   
 
Event 121  100 Meter Dash 7 to 8 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 White, D'Marion              Express Athl           14.93      14.94   4  10   
  2 Fillmore, Dustin             Sun City Run           15.98      15.78   4   8   
  3 Levesque, Owen               Texas Heat T           16.77      16.21   4   6   
  4 Duirden, Joe                 El Paso Wing           16.67      16.51   4   5   
  5 Styles, Zion                 Team Bliss T           18.06      17.30   3   4   
  6 Carrillo, Carlos             Texas Heat T           17.75      17.41   4   3   
  7 Routledge, Andrew            El Paso Flam           17.96      17.47   3   2   
  8 Duckworth, Keashawn          Express Athl           17.12      17.53   4   1   
  9 Mancilla, Maximus            El Paso Wing           17.64      17.56   4 
 10 Bush, Kanese                 Technical Pr           20.00      17.60   2 
 11 Patterson, Javien            Express Athl           17.57      17.73   4 
 12 Caffee, Tabari               El Paso Flam           17.88      17.81   3 
 13 Goode, Brycen                Team Bliss T           18.28      18.19   3 
 14 Lopez, Rai                   Texastrong R           19.50      18.37   3 
 15 Chiu, Julio                  El Paso Wild                      18.51   2 
 16 Brown, Matthew               Team Bliss T                      18.92   1 
 17 Paul, Benjamin               Team Bliss T                      19.43   1 
 18 Gamez, Aaron                 Express Athl           20.38      19.86   2 
 19 White, Tyrese                El Paso Flam           20.12      20.28   2 
 20 Herrera, Alec                El Paso Flam           19.52      21.21   3 
 21 Frayre, Jose                 El Paso Wing           21.38      21.33   2 
 22 Navarro, Carlos              Texas Shooti           23.61      22.68   2 
 23 Mendez, Austin               Team Bliss T           23.66      23.42   2 
 -- Elliott, Roman               Texas Shooti           18.93         NT   3 
 -- Villalobos, Yael             El Paso Spee                         NT   1 
 -- Canada, Aidan                Texas Shooti           18.11         NT   3 
 
Event 122  200 Meter Dash 7 to 8 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 White, D'Marion              Express Athl           33.09      31.32   4  10   
  2 Fillmore, Dustin             Sun City Run           34.08      32.94   4   8   
  3 Duirden, Joe                 El Paso Wing           35.88      34.19   4   6   
  4 Routledge, Andrew            El Paso Flam           39.54      36.09   3   5   
  5 Duckworth, Keashawn          Express Athl           37.38      36.11   4   4   
  6 Caffee, Tabari               El Paso Flam           38.31      36.98   4   3   
  7 Carrillo, Carlos             Texas Heat T           36.86      37.56   4   2   
  8 Goode, Brycen                Team Bliss T           37.82      39.18   4   1   
  9 Bush, Kanese                 Technical Pr                      39.25   2 
 10 Rodriguez, Jeremiah          Falcons                39.50      40.07   3 
 11 Brown, Matthew               Team Bliss T                      40.36   2 
 12 Chiu, Julio                  El Paso Wild                      40.49   1 
 13 Sanchez, William             El Paso Wing           41.20      40.57   3 
 14 Paul, Benjamin               Team Bliss T                      41.52   2 
 15 Gamez, Aaron                 Express Athl           46.98      41.68   3 
 16 Herrera, Alec                El Paso Flam           38.86      42.08   3 
 17 Heaps, Adien                 El Paso Spee                      42.89   1 
 18 Bowron, Jaxson               Express Athl                      43.84   1 
 19 White, Tyrese                El Paso Flam           44.18      45.14   3 
 20 Frayre, Jose                 El Paso Wing           48.60      45.25   3 
 21 Elliott, Roman               Texas Shooti           49.63      46.40   2 
 22 Rios, Nicholas               El Paso Wing           47.69      48.52   3 
 23 Mancilla, Maximus            El Paso Wing           36.57      48.76   4 
 24 Lopez, Justus                Team Bliss T                      59.47   1 
 -- Navarro, Carlos              Texas Shooti           54.24         NT   2 
 -- Melendez, Donovan            Texas Shooti                         NT   2 
 -- Levesque, Owen               Texas Heat T                         NT   1 
 -- Chavez, Adrian               Falcons                48.61         NT   2 
 -- Villalobos, Yael             El Paso Spee                         NT   1 
 -- Patterson, Javien            Express Athl                         NT   2 
 
Event 123  400 Meter Dash 7 to 8 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 White, D'Marion              Express Athl         1:18.16    1:16.34   4  10   
  2 Valenzuela, Dylan            Team Bliss T         1:23.67    1:20.66   4   8   
  3 Routledge, Andrew            El Paso Flam         1:24.08    1:21.81   4   6   
  4 Patterson, Javien            Express Athl                    1:23.96   2   5   
  5 Flores, Diego                Desert Devil                    1:23.98   1   4   
  6 Truax, Seth                  El Paso Stri         1:23.49    1:24.46   4   3   
  7 Hoke, Ryan                   Texas Shooti         1:24.46    1:27.22   4   2   
  8 Duckworth, Keashawn          Express Athl                    1:28.56   1   1   
  9 Caffee, Tabari               El Paso Flam         1:29.75    1:29.29   3 
 10 Watters, Xavier              Team Bliss T                    1:29.33   2 
 11 Chavez, Joaquin              Falcons              1:26.75    1:30.49   4 
 12 Sanchez, William             El Paso Wing         1:33.24    1:36.22   3 
 13 Herrera, Alec                El Paso Flam         1:39.02    1:38.02   3 
 14 Bowron, Jaxson               Express Athl                    1:40.71   1 
 15 White, Tyrese                El Paso Flam         1:44.62    1:40.72   3 
 16 Glasqow, Matthew             El Paso Wing         1:49.18    1:41.04   3 
 17 Heaps, Adien                 El Paso Spee                    1:41.89   2 
 18 Rios, Nicholas               El Paso Wing         1:26.84    1:42.77   4 
 19 Garcia, Elias                Desert Devil         1:41.13    1:48.75   3 
 20 Chavez, Adrian               Falcons              1:51.36    1:49.15   3 
 -- Ibrahim, Omer                Unattached                           NT   2 
 -- Navarro, Carlos              Texas Shooti                         NT   2 
 -- Lopez, Rai                   Texastrong R         1:29.45         NT   3 
 -- Villalobos, Yael             El Paso Spee                         NT   2 
 -- Ibrahim, Omer                Texas Heat T                         NT   2 
 -- Duirden, Joe                 El Paso Wing         1:14.59         NT   4 
 -- Payan, Heriberto             El Paso Flam                         NT   2 
 
Event 124  800 Meter Run 7 to 8 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ramirez, Nathaniel           Texas Shooti         2:56.89    2:58.06   10   
  2 Ibrahim, Omer                Unattached                      3:04.52    8   
  3 Lambie, Jack                 Texas Shooti                    3:12.96    6   
  4 Chavez, Joaquin              Falcons              3:14.04    3:21.65    5   
  5 Glasqow, Matthew             El Paso Wing         3:47.04    3:39.22    4   
  6 Garcia, Elias                Desert Devil         3:49.54    3:45.19    3   
  7 Ibrahim, Omer                Texas Heat T                    3:48.29    2   
  8 Payan, Heriberto             El Paso Flam                    3:54.55    1   
 
Event 125  1500 Meter Run 7 to 8 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Truax, Seth                  El Paso Stri         5:59.47    5:58.54   10   
  2 Flores, Diego                Desert Devil                    6:05.88    8   
  3 Ramirez, Nathaniel           Texas Shooti         6:04.49    6:08.23    6   
 
Event 126  1500 Meter Race Walk 7 to 8 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Flores, Diego                Desert Devil         6:43.54         NT  
 
Event 127  4x100 Meter Relay 7 to 8 Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Team Bliss TC  'A'                                1:22.33    1:12.69   10   
     1) Goode, Brycen                   2) Styles, Zion                   
     3) Valenzuela, Dylan               4) Watters, Xavier                
  2 Texas Shooting Stars Track Tea  'A'                          1:18.40    8   
     1) Elliott, Roman                  2) Hoke, Ryan                     
     3) Lambie, Jack                    4) Melendez, Donovan              
 
Event 128  4x400 Meter Relay 7 to 8 Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Texas Shooting Stars Track Tea  'A'                          6:14.83   10   
     1) Hoke, Ryan                      2) Lambie, Jack                   
     3) Melendez, Donovan               4) Ramirez, Nathaniel             
 
Event 129  Long Jump 7 to 8 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Fillmore, Dustin             Sun City Run           3.49m      3.35m   10   
  2 Styles, Zion                 Team Bliss T           2.73m      2.83m    8   
  3 Mancilla, Maximus            El Paso Wing           2.62m      2.68m    6   
  4 Flores, Diego                Desert Devil           2.77m      2.44m    5   
  5 Watters, Xavier              Team Bliss T           2.48m      2.35m    4   
  6 Glasqow, Matthew             El Paso Wing           2.07m      2.12m    3   
  7 Bush, Kanese                 Technical Pr           2.74m      2.04m    2   
  8 Rios, Nicholas               El Paso Wing           1.76m      1.41m    1   
 -- Frayre, Jose                 El Paso Wing           1.73m         ND  
 -- Lopez, Rai                   Texastrong R                         ND  
 -- Levesque, Owen               Texas Heat T           3.06m         ND  
 -- Truax, Seth                  El Paso Stri           2.50m         ND  
 -- Carrillo, Carlos             Texas Heat T                         ND  
 
Event 130  Shot Put 7 to 8 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Heaps, Adien                 El Paso Spee                      4.55m   10   
  2 Sanchez, William             El Paso Wing           3.60m      4.32m    8   
  3 Mendez, Austin               Team Bliss T                      2.72m    6   
 
Event 131  Javelin Throw 7 to 8 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Rodriguez, Jeremiah          Falcons                9.55m     17.99m   10   
  2 Bowron, Jaxson               Express Athl                     10.37m    8   
  3 Garcia, Elias                Desert Devil           7.32m      8.22m    6   
  4 Gamez, Aaron                 Express Athl           6.15m      6.52m    5   
  5 Mendez, Austin               Team Bliss T           3.94m      6.18m    4   
  6 Lopez, Justus                Team Bliss T           3.68m      5.21m    3   
 
Event 201  100 Meter Dash 9 to 10 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Ingram, Brianna              Texas Shooti           15.66      15.25   4  10   
  2 Thomas, Anika                Texas Shooti           15.89      15.30   4   8   
  3 Kennedy, Kayla               Texas Shooti                      15.67   1   6   
  4 North, Madeline              El Paso Wild           15.95      16.03   4   5   
  5 McGhee, Cheyenne             El Paso Wild           16.84      16.49   4   4   
  6 Thomas, Zeanita              Technical Pr           16.50      16.50   4   3   
  7 Reynoso, Alejandra           El Paso Flam           16.93      16.52   4   2   
  8 Oxendine, Melaika            Team Bliss T           17.21      16.67   4   1   
  9 Kirtley, Megan               Technical Pr           16.00      16.70   4 
 10 Johnson, Eralyn              Technical Pr           18.00      16.90   3 
 11 Garcia, Anette               Desert Devil                      17.24   1 
 12 Sotelo, Amanda               Express Athl           18.04      17.62   3 
 13 Carillo, Dominique           Express Athl           17.89      17.63   3 
 14 Sotelo, Madison              Express Athl           19.07      17.73   2 
 15 Mancilla, Jasmine            El Paso Wing           18.09      17.78   3 
 16 Rodriguez, Natalie           Team Bliss T                      18.02   1 
 17 Dickerson, Justice           El Paso Wing           18.48      18.48   3 
 18 Lopez, Journey               El Paso Wing           18.91      18.75   2 
 19 Mendez, Aries                Team Bliss T           20.06      18.79   2 
 20 Gabriel, Kierra              Team Bliss T           18.85      18.83   3 
 21 Garcia, Marissa              Texas Heat T           19.05      18.85   2 
 22 Chavez, Amber                Cedric Benso           19.00      19.25   2 
 23 Lopez, Alexandra             Texas Shooti           19.67      19.32   2 
 24 Diott, Savannah              El Paso Wing           18.83      19.45   3 
 25 Casas, Evelyn                Blue Thunder                      19.59   1 
 26 Sepulveda, Christalynne      Falcons                20.07      19.80   2 
 -- Bonilla, Julie               Cedric Benso                         NT   1 
 -- McCoy, McKenna               Express Athl           17.61         NT   3 
 -- Skidmore, Emma               El Paso Wild                         NT   2 
 
Event 202  200 Meter Dash 9 to 10 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Thomas, Anika                Texas Shooti           30.83      31.01   3  10   
  2 Ingram, Brianna              Texas Shooti           32.44      32.82   3   8   
  3 Green, Demetreal             El Paso Wing           32.75      33.08   3   6   
  4 Jess, Eva                    Texas Heat T                      33.49   1   5   
  5 Correa, Ayline               El Paso Flam           34.35      34.18   3   4   
  6 Reynoso, Alejandra           El Paso Flam           36.44      34.87   2   3   
  7 McGhee, Cheyenne             El Paso Wild           34.97      35.02   3   2   
  8 Johnson, Eralyn              Technical Pr           35.24      35.12   3   1   
  9 Thomas, Zeanita              Technical Pr                      35.33   1 
 10 Segobiano, Katrina           El Paso Wing           36.60      35.54   2 
 11 Robinson, Kahlani            Texas Shooti           36.07      36.27   3 
 12 Mancilla, Jasmine            El Paso Wing           38.93      37.46   2 
 13 Vasquez, Dominique           El Paso Wing           36.89      38.12   2 
 14 Rodriguez, Nicole            Express Athl           39.72      39.21   2 
 15 Dickerson, Justice           El Paso Wing           40.42      39.61   2 
 16 Diott, Savannah              El Paso Wing           43.16      40.83   2 
 17 Lopez, Alexandra             Texas Shooti           44.01      43.62   1 
 18 Navarro, Alexis              Texas Shooti           47.93      48.58   1 
 -- McCoy, McKenna               Express Athl                         NT   1 
 -- Kirtley, Megan               Technical Pr           33.73         NT   3 
 -- Skidmore, Emma               El Paso Wild           38.62         NT   2 
 
Event 203  400 Meter Dash 9 to 10 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Parker, Bianca               El Paso Wing         1:15.47    1:12.41   3  10   
  2 Bryan, Alexandra             El Paso Stri         1:14.43    1:14.96   3   8   
  3 Ingram, Brianna              Texas Shooti         1:13.18    1:15.58   3   6   
  4 Correa, Ayline               El Paso Flam         1:18.67    1:16.48   3   5   
  5 Reynoso, Alejandra           El Paso Flam         1:24.15    1:20.68   2   4   
  6 Kirtley, Megan               Technical Pr         1:17.47    1:21.29   3   3   
  7 Lopes, Rachel                Team Bliss T         1:22.15    1:22.94   3   2   
  8 Murillo, Abigail             El Paso Wing         1:22.26    1:22.99   3   1   
  9 Sotelo, Madison              Express Athl         1:24.03    1:26.65   2 
 10 Sotelo, Amanda               Express Athl         1:23.23    1:27.01   3 
 11 Vasquez, Dominique           El Paso Wing         1:25.01    1:28.76   2 
 12 Diott, Savannah              El Paso Wing         1:28.73    1:29.67   2 
 13 Kennedy, Kayla               Texas Shooti                    1:34.58   1 
 14 Clayton, Arieyanah           Team Bliss T         1:29.74    1:36.92   2 
 15 Navarro, Alexis              Texas Shooti         1:42.27    1:39.10   2 
 16 Martinez, Adia               Desert Devil                    1:42.68   1 
 17 Hernandez, Kenedy            Desert Devil                    1:42.69   1 
 18 Pike, Magnolia               Team Bliss T         1:39.36    1:43.51   2 
 -- Lopez, Alexandra             Texas Shooti                         NT   1 
 -- Bonilla, Julie               Cedric Benso                         NT   1 
 -- McCoy, McKenna               Express Athl                         NT   1 
 -- Rodriguez, Nicole            Express Athl         1:32.22         NT   2 
 
Event 204  800 Meter Run 9 to 10 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jess, Eva                    Texas Heat T                    2:46.11   10   
  2 Walls-Portillo, Lauren       El Paso Wing         2:42.58    2:50.08    8   
  3 Bryan, Alexandra             El Paso Stri         2:44.97    2:50.83    6   
  4 Arevalo, Sela                Texas Shooti         3:02.78    3:01.54    5   
  5 Phillips, Cailee             Texas Shooti         3:10.98    3:07.56    4   
  6 Baltazar, Itzel              Desert Devil                    3:16.59    3   
  7 Conwell, Makaela             El Paso Stri         3:20.78    3:20.19    2   
  8 Lopes, Rachel                Team Bliss T                    3:24.01    1   
  9 Orgain, Emily                Desert Devil         3:00.00    3:25.50  
 10 Woodward, Brooke             Texastrong R         3:04.00    3:28.93  
 11 Navarro, Alexis              Texas Shooti                    3:41.55  
 12 Martinez, Adia               Desert Devil         3:51.45    4:10.78  
 
Event 205  1500 Meter Run 9 to 10 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jess, Eva                    Texas Heat T                    5:33.45   10   
  2 Walls-Portillo, Lauren       El Paso Wing         5:55.24    5:52.82    8   
  3 Arevalo, Sela                Texas Shooti         6:05.77    6:05.90    6   
  4 Phillips, Cailee             Texas Shooti         6:16.67    6:09.32    5   
  5 Baltazar, Itzel              Desert Devil                    6:27.07    4   
  6 Conwell, Makaela             El Paso Stri         6:28.58    6:38.43    3   
  7 Woodward, Brooke             Texastrong R                    6:43.57    2   
  8 Garcia, Anette               Desert Devil         7:00.00    6:47.09    1   
  9 Orgain, Emily                Desert Devil                    6:58.82  
 
Event 206  1500 Meter Race Walk 9 to 10 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Smith, Kaiya                 Team Bliss T        15:23.21   14:33.09   10   
 
Event 207  4x100 Meter Relay 9 to 10 Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Texas Shooting Stars Track Tea  'A'                          1:05.42   10   
     1) Arevalo, Sela                   2) Kennedy, Kayla                 
     3) Njoku, Flora                    4) Robinson, Kahlani              
  2 Team Bliss TC  'A'                                1:15.40    1:11.90    8   
     1) Clayton, Arieyanah              2) Gabriel, Kierra                
     3) Lopes, Rachel                   4) Oxendine, Melaika              
 
Event 208  4x400 Meter Relay 9 to 10 Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Texas Shooting Stars Track Tea  'A'               5:20.78    5:30.10   10   
     1) Njoku, Flora                    2) Phillips, Cailee               
     3) Robinson, Kahlani               4) Thomas, Anika                  
  2 El Paso Wings TC  'A'                             5:26.05    5:45.73    8   
     1) Green, Demetreal                2) Murillo, Abigail               
     3) Segobiano, Katrina              4) Walls-Portillo, Lauren         
 
Event 209  Long Jump 9 to 10 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 North, Madeline              El Paso Wild           3.05m      3.45m   10   
  2 Parker, Bianca               El Paso Wing                     J3.45m    8   
  3 McGhee, Cheyenne             El Paso Wild           2.89m      3.38m    6   
  4 Bryan, Alexandra             El Paso Stri           2.78m      3.18m    5   
  5 Oxendine, Melaika            Team Bliss T           2.84m      3.12m    4   
  6 Baltazar, Itzel              Desert Devil           2.95m      3.07m    3   
  7 Thomas, Zeanita              Technical Pr           3.15m      2.93m    2   
  8 Johnson, Eralyn              Technical Pr           2.98m      2.88m    1   
  9 Green, Demetreal             El Paso Wing           2.97m      2.86m  
 10 Mancilla, Jasmine            El Paso Wing           2.68m      2.82m  
 11 Conwell, Makaela             El Paso Stri           2.55m      2.48m  
 12 Gabriel, Kierra              Team Bliss T           2.25m      2.32m  
 13 Chavez, Amber                Cedric Benso                      2.31m  
 14 Garcia, Marissa              Texas Heat T           2.46m      2.29m  
 14 Lopez, Journey               El Paso Wing           2.48m      2.29m  
 16 Pike, Magnolia               Team Bliss T           1.66m      1.99m  
 -- Vasquez, Dominique           El Paso Wing                         ND  
 -- Murillo, Abigail             El Paso Wing           2.62m         ND  
 -- Bonilla, Julie               Cedric Benso                         ND  
 -- Casas, Evelyn                Blue Thunder                         ND  
 -- Skidmore, Emma               El Paso Wild           1.57m         ND  
 
Event 210  Shot Put 9 to 10 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hernandez, Kenedy            Desert Devil                      3.63m   10   
  2 Sepulveda, Christalynne      Falcons                           3.12m    8   
  3 Smith, Kaiya                 Team Bliss T           2.97m      2.97m    6   
 -- Carillo, Dominique           Express Athl           4.85m         ND  
 
Event 211  Javelin Throw 9 to 10 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Garcia, Marissa              Texas Heat T          19.05m     15.04m   10   
  2 North, Madeline              El Paso Wild          16.39m     13.90m    8   
  3 Rodriguez, Nicole            Express Athl           9.49m     11.35m    6   
  4 Mendez, Aries                Team Bliss T          11.68m     11.00m    5   
  5 Hernandez, Kenedy            Desert Devil           8.16m      8.11m    4   
  6 Sepulveda, Christalynne      Falcons                           8.06m    3   
  7 Smith, Kaiya                 Team Bliss T           8.32m      7.47m    2   
  8 Orgain, Emily                Desert Devil           5.49m      7.33m    1   
  9 Garcia, Anette               Desert Devil                      7.17m  
 10 Martinez, Adia               Desert Devil           7.92m      6.54m  
 -- Chavez, Amber                Cedric Benso                         ND  
 -- Carillo, Dominique           Express Athl          12.67m         ND  
 -- Woodward, Brooke             Texastrong R                         ND  
 
Event 212  High Jump 9 to 10 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Parker, Bianca               El Paso Wing                      0.90m   10   
  2 Mendez, Aries                Team Bliss T                      0.85m    8   
  3 Segobiano, Katrina           El Paso Wing                     J0.85m    6   
  4 Clayton, Arieyanah           Team Bliss T                      0.80m    5   
  5 Lopez, Journey               El Paso Wing           0.76m      0.75m    4   
 -- Dickerson, Justice           El Paso Wing                         NH  
 
Event 221  100 Meter Dash 9 to 10 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 White, D'Cambrion            Express Athl           13.30      13.53   4  10   
  2 Herrera, Adam                El Paso Wing           13.91      13.64   4   8   
  3 McMillan, Micah              Team Bliss T           14.79      14.46   4   6   
  4 Marenco, Alec                El Paso Flam           16.56      14.53   4   5   
  5 Harris, Kahlil               Texas Heat T           14.87      14.64   4   4   
  6 Cochran, Trey                El Paso Flam           15.05      15.06   4   3   
  7 Guerrero, Jaime              Falcons                15.83      15.26   4   2   
  8 McMillan, Matthias           Team Bliss T           15.61      15.28   4   1   
  9 Parker, Kyan                 Team Bliss T           16.57      16.01   3 
 10 Medina, Ivan                 Texas Shooti           16.56      16.18   3 
 11 Romero, Marc                 Texas Shooti                      16.25   1 
 12 Scott, Christopher           El Paso Flam           16.68      16.26   3 
 13 Palma, Julian                Express Athl           16.61      16.66   3 
 14 Ortiz, Diego                 Texastrong R           17.00      17.18   3 
 15 Morales, Fernando            Falcons                17.55      17.20   3 
 16 Kinard, Torrence             Team Bliss T                      17.49   1 
 17 Hernandez, Nathan            El Paso Flam           18.87      17.62   2 
 18 Saballos, Diego              El Paso Wing           18.84      18.09   2 
 19 Covey, Austin                Express Athl           17.89      18.57   3 
 20 Caldwell, Frederick          Texas Shooti           18.87      19.07   2 
 21 Raymundo, Nathan             El Paso Wing           20.85      20.80   2 
 -- Franco, Caleb                Cedric Benso                         NT   2 
 -- Thurman, Daniel              Texas Shooti           18.94         NT   2 
 -- Torres, Christian            Express Athl                         NT   2 
 -- Rodriguez, Kevin             El Paso Flam           16.64         NT   3 
 -- Hernandez, David             AC San Eliza                         NT   2 
 -- Welch, Teshaun               Team Bliss T                         NT   1 
 
Event 222  200 Meter Dash 9 to 10 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Herrera, Adam                El Paso Wing           27.61      27.91   3  10   
  2 White, D'Cambrion            Express Athl           27.44      27.93   3   8   
  3 Marenco, Alec                El Paso Flam           29.94      29.85   3   6   
  4 Cochran, Trey                El Paso Flam           31.25      31.77   3   5   
  5 Guerrero, Jaime              Falcons                33.10      32.29   3   4   
  6 Harris, Kahlil               Texas Heat T           32.08      32.74   3   3   
  7 Scott, Christopher           El Paso Flam           36.51      33.50   2   2   
  8 Medina, Ivan                 Texas Shooti           35.37      33.58   2   1   
  9 McRae, Crystian              Express Athl           32.06      34.12   3 
 10 Romero, Marc                 Texas Shooti                      34.13   1 
 11 Morales, Fernando            Falcons                36.59      35.50   2 
 12 Proctor, Malachi             Express Athl           34.68      35.75   2 
 13 Tabor, Nathan                Express Athl                      36.08   1 
 14 Hernandez, Nathan            El Paso Flam           37.68      36.90   2 
 15 Chavez, Isaiah               Falcons                39.05      37.67   1 
 16 Kinard, Torrence             Team Bliss T                      38.90   1 
 -- Venegas, Joseph              El Paso Wing           37.93         NT   2 
 -- Anderson, Michael            Express Athl                         NT   1 
 -- Hernandez, David             AC San Eliza                         NT   1 
 -- Rodriguez, Kevin             El Paso Flam           34.34         NT   3 
 -- Arce, Adam                   El Paso Wing           45.16         NT   1 
 -- Thurman, Daniel              Texas Shooti           40.10         NT   1 
 -- Torres, Christian            Express Athl           38.65         NT   2 
 -- Saballos, Diego              El Paso Wing           37.81         NT   2 
 
Event 223  400 Meter Dash 9 to 10 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Herrera, Adam                El Paso Wing         1:05.84    1:05.29   3  10   
  2 White, D'Cambrion            Express Athl         1:10.27    1:07.55   3   8   
  3 Marenco, Alec                El Paso Flam         1:10.49    1:10.53   3   6   
  4 Cochran, Trey                El Paso Flam         1:12.71    1:13.80   3   5   
  5 Lodhi, Azzan                 El Paso Stri         1:15.26    1:15.54   3   4   
  6 McRae, Crystian              Express Athl         1:15.35    1:17.21   3   3   
  7 Hernandez, Oscar             Desert Devil                    1:17.73   1   2   
  8 Hernandez, Nathan            El Paso Flam         1:23.03    1:22.23   2   1   
  9 Aguirre, Osvaldo             El Paso Wing         1:23.81    1:22.66   2 
 10 Gonzalez, Romario            El Paso Stri         1:22.82    1:24.83   3 
 11 Venegas, Joseph              El Paso Wing                    1:25.70   1 
 12 Anderson, Michael            Express Athl                    1:25.72   1 
 13 Proctor, Malachi             Express Athl                    1:26.00   2 
 14 Scott, Christopher           El Paso Flam         1:30.55    1:27.54   3 
 15 Chavez, Isaiah               Falcons              1:28.77    1:28.30   2 
 16 Eandi, Andrew                Unattached           1:34.30    1:33.31   2 
 -- Torres, Christian            Express Athl                         NT   2 
 
Event 224  800 Meter Run 9 to 10 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Laverty, Jared               El Paso Flam         2:47.27    2:47.70   10   
  2 McRae, Crystian              Express Athl         2:52.28    2:48.51    8   
  3 Gasson, Sebastian            Desert Devil         2:48.39    2:48.98    6   
  4 Hernandez, Oscar             Desert Devil                    2:52.42    5   
  5 Cazares, Oscar               El Paso Wing                    2:54.60    4   
  6 David, Israel                El Paso Wing         3:01.32    2:58.09    3   
  7 Lodhi, Azzan                 El Paso Stri         3:00.69    2:58.31    2   
  8 Aguilera, Luka               El Paso Wing         3:10.79    3:02.06    1   
  9 Corral, Carmelo              Falcons              2:59.19    3:03.36  
 10 Aguirre, Osvaldo             El Paso Wing         3:03.92    3:03.60  
 11 Anderson, Michael            Express Athl                    3:10.67  
 12 Romero, Marc                 Texas Shooti                    3:12.24  
 13 Gonzalez, Romario            El Paso Stri         3:16.50    3:17.88  
 14 Ortiz, Diego                 Texastrong R         2:56.00    3:17.95  
 15 Eandi, Andrew                Unattached           3:30.11    3:35.48  
 -- Venegas, Joseph              El Paso Wing         3:15.27         NT  
 
Event 225  1500 Meter Run 9 to 10 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Laverty, Jared               El Paso Flam         5:42.11    5:35.35   10   
  2 Abeyta, Matthew              El Paso Stri         5:48.77    5:38.55    8   
  3 David, Israel                El Paso Wing         5:53.98    5:47.01    6   
  4 Aguilera, Luka               El Paso Wing         6:04.75    5:54.45    5   
  5 Corral, Carmelo              Falcons              5:56.38    5:57.17    4   
  6 Venegas, Joseph              El Paso Wing         6:35.90    6:13.59    3   
  7 Serrano, Zachary             El Paso Wing         6:41.51    6:50.33    2   
 -- Gasson, Sebastian            Desert Devil         6:43.99         NT  
 
Event 227  4x100 Meter Relay 9 to 10 Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Falcons  'A'                                      1:11.16    1:09.53   10   
     1) Chavez, Isaiah                  2) Corral, Carmelo                
     3) Guerrero, Jaime                 4) Morales, Fernando              
 -- Team Bliss TC  'A'                                1:06.32         NT  
     1) McMillan, Matthias              2) McMillan, Micah                
     3) Parker, Kyan                    4) Welch, Teshaun                 
 
Event 228  4x400 Meter Relay 9 to 10 Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 El Paso Wings TC  'A'                             5:42.99    6:10.99   10   
     1) Aguilera, Luka                  2) Aguirre, Osvaldo               
     3) David, Israel                   4) Dreher, Karl                   
 
Event 229  Long Jump 9 to 10 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Harris, Kahlil               Texas Heat T           3.64m      3.73m   10   
  2 McMillan, Micah              Team Bliss T           3.77m      3.63m    8   
  3 Hernandez, Oscar             Desert Devil                      3.12m    6   
  4 Gasson, Sebastian            Desert Devil                      2.97m    5   
  5 Eandi, Andrew                Unattached                        2.91m    4   
  6 Medina, Ivan                 Texas Shooti           2.82m      2.76m    3   
  7 Kinard, Torrence             Team Bliss T                      2.47m    2   
  8 Ortiz, Diego                 Texastrong R                      2.34m    1   
  9 Dreher, Karl                 El Paso Wing           1.93m      1.74m  
 -- Franco, Caleb                Cedric Benso                         ND  
 -- Cazares, Oscar               El Paso Wing           3.18m         ND  
 -- Saballos, Diego              El Paso Wing           2.48m         ND  
 -- Arce, Adam                   El Paso Wing           2.16m         ND  
 -- Welch, Teshaun               Team Bliss T                         ND  
 -- Thurman, Daniel              Texas Shooti           2.68m         ND  
 
Event 230  Shot Put 9 to 10 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Caldwell, Frederick          Texas Shooti           6.80m      6.78m   10   
  2 McMillan, Matthias           Team Bliss T           5.65m      6.61m    8   
  3 Washington, Joshwa           El Paso Wing                      5.82m    6   
  4 Tabor, Nathan                Express Athl           5.16m      5.41m    5   
  5 Raymundo, Nathan             El Paso Wing           4.02m      4.65m    4   
  6 Jess, Trevor                 Texas Heat T                      4.64m    3   
  7 Dreher, Karl                 El Paso Wing                      4.01m    2   
  8 Covey, Austin                Express Athl           3.58m      3.94m    1   
 -- Palma, Julian                Express Athl           5.87m         ND  
 
Event 231  Javelin Throw 9 to 10 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cazares, Oscar               El Paso Wing          24.42m     25.38m   10   
  2 Caldwell, Frederick          Texas Shooti          18.31m     22.69m    8   
  3 Tabor, Nathan                Express Athl          22.16m     17.41m    6   
  4 Washington, Joshwa           El Paso Wing                     15.67m    5   
  5 Jess, Trevor                 Texas Heat T                     15.18m    4   
  6 Proctor, Malachi             Express Athl          12.39m     14.47m    3   
  7 Raymundo, Nathan             El Paso Wing                     12.96m    2   
  8 Covey, Austin                Express Athl          12.98m     12.18m    1   
  9 Lodhi, Azzan                 El Paso Stri           8.20m     10.31m  
 -- Palma, Julian                Express Athl          17.79m         ND  
 
Event 232  High Jump 9 to 10 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jess, Trevor                 Texas Heat T                      1.00m   10   
 -- Franco, Caleb                Cedric Benso                         NH  
 -- Washington, Joshwa           El Paso Wing           0.96m         NH  
 
Event 301  100 Meter Dash 11 to 12 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Perez-Fry, Lola              El Paso Wild           14.46      13.77   4  10   
  2 Rasool, Tiana                Texas Shooti           15.01      14.42   4   7   
  2 Hankele, Jessica             Texastrong R           17.00      14.42   3   7   
  4 Ubungen, Janelle             El Paso Stri                      14.43   1   5   
  5 Jones, Jaden                 El Paso Stri           14.88      14.45   4   4   
  6 Shuya, Alyson                Texas Heat T                      14.59   2   3   
  7 Parr, Caitlin                El Paso Stri                      14.68   1   2   
  8 Dickerson, Daija             El Paso Wing           15.13      14.84   4   1   
  9 Moultrie, Eliana             Cedric Benso           15.00      14.85   4 
 10 Randle, Felicita             Texastrong R           17.05      15.25   3 
 11 Loya, Jasmin                 Falcons                15.81      15.37   4 
 12 Guerrero, Jayme              Falcons                15.99      15.45   3 
 13 Jackson, Janaia              Texas Shooti           15.85      15.52   4 
 14 Woode, Shonte                Texas Shooti                      15.59   2 
 15 Guillen, Elisa               El Paso Stri           15.86      15.86   3 
 16 Pitts, Alexandra             Team Bliss T           16.51      16.19   3 
 17 Donohoe, Eireann             Team Bliss T           17.42      16.31   3 
 18 Herrera, Theresa             Falcons                18.19      16.90   2 
 19 Sepulveda, Christabel        Falcons                17.80      17.66   3 
 20 Quintero, Evalynn            Team Bliss T           19.41      18.98   2 
 -- Carrillo, Alyssa             Cedric Benso                         NT   2 
 -- Adams, Akira                 El Paso Wing                         NT   2 
 -- Gonzalez, Kenya              El Paso Stri           16.58         NT   3 
 -- Perez-Fry, Ruby              El Paso Wild           18.31         NT   2 
 -- Paul, Xolani                 Team Bliss T                         NT   2 
 -- Rule, Jakiera                Team Bliss T           15.83         NT   4 
 -- Tarango, Sarah               Blue Thunder                         NT   1 
 
Event 302  200 Meter Dash 11 to 12 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Villa, Karen                 Texas Shooti                      29.55   1  10   
  2 Quintanar, Desiree           Express Athl           30.06      29.61   3   8   
  3 Ubungen, Janelle             El Paso Stri           29.80      30.41   3   6   
  4 Rasool, Tiana                Texas Shooti           31.18      30.56   3   5   
  5 Baumler, Beth                El Paso Wing           30.92      31.06   3   4   
  6 Dickerson, Daija             El Paso Wing           32.01      31.26   3   3   
  7 Moultrie, Eliana             Cedric Benso           32.93      31.48   2   2   
  8 Parr, Caitlin                El Paso Stri           32.40      31.83   3   1   
  9 Sanudo, Andrea               El Paso Wild                      31.97   1 
 10 Loya, Jasmin                 Falcons                32.28      32.06   3 
 11 Rutledge, Madison            El Paso Flam                      32.50   1 
 12 Jackson, Janaia              Texas Shooti           32.40      32.58   2 
 13 Kirkland, Maleah             Team Bliss T                      32.59   1 
 14 Guerrero, Jayme              Falcons                33.42      34.30   2 
 15 Guillen, Elisa               El Paso Stri           35.50      34.75   2 
 16 Herrera, Theresa             Falcons                38.88      36.53   1 
 17 Cazares, Katelynn            El Paso Wing           41.00      36.76   1 
 18 Brandon, Savannah            Falcons                37.19      37.33   2 
 19 Cano, Yessenia               El Paso Wing           42.27      38.18   1 
 20 Paul, Xolani                 Team Bliss T                      38.24   1 
 21 Rodriguez, Jazmin            Falcons                37.37      38.77   2 
 22 Proctor, Heavyn              Express Athl           37.97      39.32   2 
 -- Ricciardi, Chloe             El Paso Wing           38.81         NT   2 
 -- Perez-Fry, Lola              El Paso Wild           30.64         NT   3 
 
Event 303  400 Meter Dash 11 to 12 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Carrillo, Alyssa             Cedric Benso         1:07.75    1:06.51   3  10   
  2 Quintanar, Desiree           Express Athl         1:06.45    1:07.73   3   8   
  3 Duran, Daphne                El Paso Wing         1:08.12    1:08.63   3   6   
  4 Dickerson, Daija             El Paso Wing         1:15.80    1:12.45   2   5   
  5 Araujo, Nicole               Technical Pr         1:15.19    1:14.00   2   4   
  6 Worthington, Jaya            Team Bliss T         1:12.82    1:14.42   3   3   
  7 Sanudo, Andrea               El Paso Wild         1:09.27    1:14.79   3   2   
  8 Gonzalez, Kenya              El Paso Stri         1:14.85    1:16.17   3   1   
  9 Reynoso, Gabriella           El Paso Flam         1:14.73    1:18.36   3 
 10 Aguila, Katrina              El Paso Flam                    1:19.38   1 
 11 Gonzalez, Isabella           El Paso Wing         1:15.18    1:20.51   3 
 12 Cloer, Mia                   El Paso Stri         1:15.98    1:21.80   2 
 13 Ricciardi, Chloe             El Paso Wing         1:27.77    1:25.66   1 
 14 Kirkland, Maleah             Team Bliss T                    1:27.22   1 
 15 Woode, Shonte                Texas Shooti                    1:28.64   1 
 16 Proctor, Heavyn              Express Athl         1:17.12    1:28.92   2 
 17 Adams, Akira                 El Paso Wing                    1:48.81   1 
 -- Villa, Karen                 Texas Shooti                         NT   1 
 -- Pearson, Olivia              El Paso Wing         1:17.86         NT   2 
 -- Ortega, Olivia               El Paso Stri         1:19.93         NT   2 
 -- Velazquez, Natalia           El Paso Wing         1:21.12         NT   2 
 -- Cano, Yessenia               El Paso Wing         1:21.29         NT   2 
 
Event 304  800 Meter Run 11 to 12 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hankele, Jessica             Texastrong R         2:40.00    2:39.00   10   
  2 Duran, Daphne                El Paso Wing         2:40.12    2:39.25    8   
  3 Jeffries, Kayla              Team Bliss T                    2:54.58    6   
  4 Randle, Felicita             Texastrong R         2:55.00    2:55.80    5   
  5 Araujo, Nicole               Technical Pr         3:00.00    2:56.38    4   
  6 April, Brenna                Texastrong R                    2:57.94    3   
  7 Cloer, Mia                   El Paso Stri         3:09.79    3:02.14    2   
  8 Garcia, Karen                Desert Devil         3:00.00    3:02.67    1   
  9 Aguila, Katrina              El Paso Flam                    3:03.94  
 10 Ortiz, Meadow                El Paso Wing                    3:05.49  
 11 Pearson, Olivia              El Paso Wing         3:11.05    3:05.56  
 12 Cavey, Daina                 Texas Shooti                    3:17.06  
 13 Diott, Isabella              El Paso Wing         3:11.65    3:31.05  
 -- Castrejon, Adriana           Texastrong R                         NT  
 -- Velazquez, Natalia           El Paso Wing         3:30.82         NT  
 -- Reynoso, Gabriella           El Paso Flam                         NT  
 
Event 305  1500 Meter Run 11 to 12 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Truax, Sydney                El Paso Stri         5:27.90    5:31.14   10   
  2 Jeffries, Kayla              Team Bliss T         6:08.99    5:47.00    8   
  3 Garcia, Karen                Desert Devil         6:00.00    6:05.81    6   
  4 Ortiz, Meadow                El Paso Wing                    6:07.88    5   
  5 April, Brenna                Texastrong R                    6:12.43    4   
  6 Diott, Isabella              El Paso Wing                    7:07.50    3   
 
Event 306  3000 Meter Run 11 to 12 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Truax, Sydney                El Paso Stri        12:00.30   12:03.07   10   
 
Event 307  1500 Meter Race Walk 11 to 12 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cavey, Daina                 Texas Shooti                   12:41.91   10   
 
Event 308  4x100 Meter Relay 11 to 12 Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 El Paso Striders  'A'                                          58.52   10   
     1) Guillen, Elisa                  2) Jones, Jaden                   
     3) Parr, Caitlin                   4) Truax, Sydney                  
 -- Falcons  'A'                                      1:04.52         DQ   Outside of Zone
     1) Brandon, Savannah               2) Guerrero, Jayme                
     3) Herrera, Theresa                4) Loya, Jasmin                   
 
Event 309  4x400 Meter Relay 11 to 12 Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Team Bliss TC  'A'                                4:53.73    5:02.18   10   
     1) Jeffries, Kayla                 2) Pitts, Alexandra               
     3) Rule, Jakiera                   4) Worthington, Jaya              
  2 Texastrong Running Club  'A'                                 5:28.85    8   
     1) April, Brenna                   2) Castrejon, Adriana             
     3) Hankele, Jessica                4) Randle, Felicita               
  3 Texas Shooting Stars Track Tea  'A'                          5:31.93    6   
     1) Cavey, Daina                    2) Jackson, Janaia                
     3) Rasool, Tiana                   4) Woode, Shonte                  
 
Event 311  80 Meter Hurdles 11 to 12 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Villa, Karen                 Texas Shooti           14.52      14.24   10   
  2 Bates, Khaiya                Team Bliss T           14.22      14.58    8   
  3 Gonzalez, Isabella           El Paso Wing           17.89      19.05    6   
 
Event 312  Long Jump 11 to 12 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Shuya, Alyson                Texas Heat T                      3.94m   10   
  2 Jones, Jaden                 El Paso Stri           3.91m      3.83m    8   
  3 Villa, Karen                 Texas Shooti           3.98m      3.77m    6   
  4 Perez-Fry, Lola              El Paso Wild           3.93m      3.67m    5   
  5 Quintanar, Desiree           Express Athl           3.69m      3.39m    4   
  6 Sanudo, Andrea               El Paso Wild           3.22m      3.30m    3   
  7 Randle, Felicita             Texastrong R                      2.99m    2   
  8 Hankele, Jessica             Texastrong R                      2.93m    1   
  9 Donohoe, Eireann             Team Bliss T           2.60m      2.89m  
 10 Rule, Jakiera                Team Bliss T           3.11m      2.88m  
 11 Brandon, Savannah            Falcons                           2.81m  
 11 Cloer, Mia                   El Paso Stri           2.68m      2.81m  
 13 Diott, Isabella              El Paso Wing           2.43m      2.69m  
 14 Tarango, Sarah               Blue Thunder                      2.65m  
 15 Rodriguez, Jazmin            Falcons                           2.47m  
 16 Cano, Yessenia               El Paso Wing           2.50m      2.45m  
 17 Quintero, Evalynn            Team Bliss T           1.92m      2.33m  
 18 Pearson, Olivia              El Paso Wing           2.97m      2.26m  
 -- Kirkland, Maleah             Team Bliss T                         ND  
 -- Cazares, Katelynn            El Paso Wing           2.17m         ND  
 -- Velazquez, Natalia           El Paso Wing           2.80m         ND  
 -- Pitts, Alexandra             Team Bliss T           2.51m         ND  
 
Event 313  Shot Put 11 to 12 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sepulveda, Christabel        Falcons                           6.94m   10   
  2 Perez-Fry, Ruby              El Paso Wild           6.20m      6.00m    8   
  3 Norez, Amanda                Desert Devil           5.79m      5.91m    6   
  4 Proctor, Heavyn              Express Athl           4.34m      4.34m    5   
 
Event 314  Javelin Throw 11 to 12 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Baumler, Beth                El Paso Wing                     26.13m   10   
  2 Sepulveda, Christabel        Falcons                          21.37m    8   
  3 Ricciardi, Chloe             El Paso Wing          15.91m     15.74m    6   
  4 Norez, Amanda                Desert Devil                     11.96m    5   
  5 Garcia, Karen                Desert Devil          18.29m     10.52m    4   
 
Event 315  High Jump 11 to 12 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bates, Khaiya                Team Bliss T           1.40m      1.35m   10   
  2 Villa, Karen                 Texas Shooti                      1.20m    8   
  3 Worthington, Jaya            Team Bliss T                      1.15m    6   
  4 Gonzalez, Isabella           El Paso Wing           1.17m      1.05m    5   
 
Event 316  Discus Throw 11 to 12 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Baumler, Beth                El Paso Wing                     19.21m   10   
  2 Norez, Amanda                Desert Devil                     12.13m    8   
  3 Perez-Fry, Ruby              El Paso Wild          11.69m     11.54m    6   
 
Event 321  100 Meter Dash 11 to 12 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Promesse, Jalen              Falcons                14.45      13.67   3  10   
  2 Campbell, Kevin              El Paso Flam           13.55      13.69   3   8   
  3 Snead, Sean                  Texas Shooti           15.99      13.90   3   6   
  4 Parker, Anthony              Team Bliss T           14.58      14.42   3   5   
  5 McMillan-kelly, Micah        Team Bliss T           14.68      14.47   3   4   
  6 Rodriguez, Rafael            Express Athl           15.13      14.49   3   3   
  7 Styles, Cliffton             Team Bliss T                      14.69   2   2   
  8 Lodhi, Eman                  El Paso Stri           14.94      14.79   3   1   
  9 Harper, Darnell              Team Bliss T                      15.04   1 
 10 Kelly, Kyle                  El Paso Wild           15.41      15.89   3 
 10 Olivas, Orion                Falcons                16.31      15.89   2 
 12 Garcia, Francisco            Texas Heat T           16.94      15.94   2 
 13 Watts, Ryan                  El Paso Flam           17.02      16.11   2 
 14 Hanson, Kaleb                Team Bliss T           17.60      16.99   2 
 15 Barraza, Mark                El Paso Flam           18.21      17.64   2 
 16 Rosales, Brandon             Blue Thunder                      18.04   1 
 17 Kleinhans, Eric              Texas Heat T                      20.19   1 
 
Event 322  200 Meter Dash 11 to 12 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 White, Joshua                El Paso Stri                      25.17   1  10   
  2 Stresow, Stephen             El Paso Wing           27.28      26.75   3   8   
  3 Etiwe, Omajuwa               Texas Shooti           28.33      27.89   3   6   
  4 Snead, Sean                  Texas Shooti                      28.96   1   5   
  5 Promesse, Jalen              Falcons                29.32      29.06   3   4   
  6 Levi, Joseph                 El Paso Wing           30.17      29.96   3   3   
  7 Hayes, Jahad                 Team Bliss T           31.81      30.24   2   2   
  8 Clement, Jonathane           Texas Shooti                      30.33   1   1   
  9 Rodriguez, Rafael            Express Athl           31.80      30.46   3 
 10 Guerrero, Joseph             El Paso Wing           31.01      30.48   3 
 11 Lodhi, Eman                  El Paso Stri                      30.77   2 
 12 Campbell, Kevin              El Paso Flam           29.10      30.88   3 
 13 Seidon, Ryan                 El Paso Flam           31.66      31.26   3 
 14 Kelly, Kyle                  El Paso Wild           33.75      31.41   2 
 15 Nelson, Ryan                 Texas Shooti           34.39      32.61   2 
 16 Sanchez, Noah                Team Bliss T                      34.13   2 
 17 Garcia, Francisco            Texas Heat T           35.30      34.79   2 
 18 Adams, Austin                El Paso Wing           35.23      35.09   2 
 19 McRae, Jonathan              Express Athl                      35.84   1 
 20 Barraza, Mark                El Paso Flam           41.22      37.93   2 
 -- Elliott, Pierce              Texas Shooti                         NT   1 
 
Event 323  400 Meter Dash 11 to 12 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 White, Joshua                El Paso Stri           58.15      57.64   2  10   
  2 Stresow, Stephen             El Paso Wing         1:00.75    1:01.24   2   8   
  3 Clement, Jonathane           Texas Shooti         1:04.47    1:06.45   2   6   
  4 Campbell, Kevin              El Paso Flam         1:05.87    1:10.03   2   5   
  5 Yeager, Noah                 El Paso Flam         1:11.24    1:13.44   2   4   
  6 Seidon, Ryan                 El Paso Flam                    1:13.67   1   3   
  7 Nelson, Ryan                 Texas Shooti         1:16.16    1:16.93   2   2   
  8 Herrera, David               El Paso Flam         1:14.52    1:19.48   2   1   
  9 Adams, Austin                El Paso Wing         1:21.09    1:20.36   1 
 10 Vasquez, Israel              El Paso Stri         1:27.53    1:22.35   1 
 11 Meza, Luis                   Desert Devil         1:30.62    1:23.52   1 
 12 Barraza, Mark                El Paso Flam         1:27.70    1:24.63   1 
 13 Elliott, Pierce              Texas Shooti         1:11.52    2:10.51   2 
 -- Anaya, Christopher           Texas Shooti         1:17.05         NT   1 
 
Event 324  800 Meter Run 11 to 12 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Clement, Jonathane           Texas Shooti                    2:36.48   10   
  2 Gonzalez, Nicholas           El Paso Flam         2:36.78    2:38.33    8   
  3 Yeager, Noah                 El Paso Flam         2:40.66    2:44.19    6   
  4 Orquiz, Omar                 Texas Shooti         2:38.36    2:45.62    5   
  5 Silva, Freddy                El Paso Wing         2:49.21    2:48.34    4   
  6 Herrera, David               El Paso Flam         2:51.71    2:59.88    3   
  7 Hinojosa, Armando            El Paso Wing         2:56.08    3:10.75    2   
  8 Meza, Luis                   Desert Devil         3:00.00    3:32.18    1   
 -- Kraynick, Nicolas            El Paso Wild                         NT  
 
Event 325  1500 Meter Run 11 to 12 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Abeyta, Michael              El Paso Stri         4:49.67    4:54.15   10   
  2 Gonzalez, Nicholas           El Paso Flam         5:19.95    5:25.68    8   
  3 DeLeon, Jesus                Team Bliss T         5:51.02    5:41.80    6   
  4 Silva, Freddy                El Paso Wing         5:38.51    5:44.37    5   
  5 Kraynick, Nicolas            El Paso Wild         6:22.68    5:58.95    4   
  6 Gonzalez, Ruben              El Paso Wing         6:03.04    5:59.05    3   
  7 Garcia, Gage                 El Paso Stri         5:56.37    5:59.38    2   
  8 Robinson, Reginald           Texas Shooti                    6:11.73    1   
  9 Hinojosa, Armando            El Paso Wing         5:59.67    6:33.72  
 10 Chavez, Cristian             Falcons              6:26.74    7:04.58  
 -- Anaya, Christopher           Texas Shooti         6:00.15         NT  
 
Event 326  3000 Meter Run 11 to 12 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Frilot, Llyod                Team Bliss T                   10:50.78   10   
  2 Orquiz, Omar                 Texas Shooti                   11:59.19    8   
  3 Bernhard, Paul               Unattached                     13:59.48    6   
 -- DeLeon, Jesus                Team Bliss T                         NT  
 
Event 328  4x100 Meter Relay 11 to 12 Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Team Bliss TC  'A'                                  57.48      57.65   10   
     1) Frilot, Llyod                   2) Hanson, Kaleb                  
     3) McMillan-kelly, Micah           4) McMillan, Kevin                
  2 Texas Shooting Stars Track Tea  'A'                            58.77    8   
     1) Anaya, Christopher              2) Etiwe, Omajuwa                 
     3) Robinson, Reginald              4) Snead, Sean                    
 -- Team Bliss TC  'B'                                                DQ   Outside of Zone
     1) Hayes, Jahad                    2) Parker, Anthony                
     3) Sanchez, Noah                   4) Styles, Cliffton               
 
Event 329  4x400 Meter Relay 11 to 12 Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Texas Shooting Stars Track Tea  'A'                          4:55.06   10   
     1) Etiwe, Omajuwa                  2) Orquiz, Omar                   
     3) Robinson, Reginald              4) Snead, Sean                    
  2 El Paso Wings TC  'A'                             5:15.52    5:02.62    8   
     1) Guerrero, Joseph                2) Hinojosa, Armando              
     3) Silva, Freddy                   4) Stresow, Stephen               
 
Event 331  80 Meter Hurdles 11 to 12 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Frilot, Llyod                Team Bliss T           13.75      13.35   10   
  2 Harper, Darnell              Team Bliss T                      17.20    8   
  3 Levesque, Garrett            Texas Heat T                      17.22    6   
  4 Nelson, Ryan                 Texas Shooti           18.17      17.68    5   
 
Event 332  Long Jump 11 to 12 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McMillan, Kevin              Team Bliss T           4.05m      4.52m   10   
  2 Levi, Joseph                 El Paso Wing           3.80m      4.08m    8   
  3 Guerrero, Joseph             El Paso Wing                      3.87m    6   
  4 Gonzalez, Ruben              El Paso Wing                      3.76m    5   
 -- Kelly, Kyle                  El Paso Wild                         ND  
 -- Adams, Austin                El Paso Wing                         ND  
 -- Jones, Tanique               Technical Pr           3.86m         ND  
 
Event 333  Shot Put 11 to 12 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Styles, Cliffton             Team Bliss T          10.39m      9.81m   10   
  2 McMillan-kelly, Micah        Team Bliss T           9.40m      9.45m    8   
  3 Diaz, Aaron                  El Paso Spee                      6.45m    6   
  4 McRae, Jonathan              Express Athl           6.63m      5.92m    5   
  5 Rosales, Brandon             Blue Thunder                      4.72m    4   
  6 Candelaria, Valentin         Blue Thunder                      4.57m    3   
  7 Lopez, Ethan                 El Paso Wing           3.50m      3.32m    2   
 -- Hernandez, Aaron             Team Elite A                         ND  
 -- Levesque, Garrett            Texas Heat T                         ND  
 -- Kleinhans, Eric              Texas Heat T                         ND  
 -- Olivas, Orion                Falcons                9.56m         ND  
 
Event 334  Javelin Throw 11 to 12 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gonzalez, Ruben              El Paso Wing          29.18m     31.86m   10   
  2 Olivas, Orion                Falcons               27.28m     30.87m    8   
  3 Garcia, Francisco            Texas Heat T          29.54m     29.80m    6   
  4 Seidon, Ryan                 El Paso Flam                     28.66m    5   
  5 Herrera, David               El Paso Flam                     24.60m    4   
  6 Rodriguez, Rafael            Express Athl          19.26m     20.66m    3   
  7 Lodhi, Eman                  El Paso Stri          22.24m     18.31m    2   
  8 McRae, Jonathan              Express Athl          17.46m     17.07m    1   
  9 Garcia, Gage                 El Paso Stri          16.15m     17.00m  
 10 Candelaria, Valentin         Blue Thunder                     16.65m  
 11 Vasquez, Israel              El Paso Stri          13.08m     15.25m  
 12 Kleinhans, Eric              Texas Heat T                     14.90m  
 13 Meza, Luis                   Desert Devil          16.46m     13.70m  
 14 Lopez, Ethan                 El Paso Wing           9.80m      7.70m  
 15 Hanson, Kaleb                Team Bliss T                      7.45m  
 -- Hernandez, Aaron             Team Elite A                         ND  
 
Event 335  High Jump 11 to 12 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McMillan, Kevin              Team Bliss T           1.27m      1.30m   10   
  2 Levi, Joseph                 El Paso Wing           1.32m      1.15m    8   
 -- Levesque, Garrett            Texas Heat T           1.27m         NH  
 -- Hayes, Jahad                 Team Bliss T           1.07m         NH  
 -- Jones, Tanique               Technical Pr           1.27m         NH  
 
Event 336  Discus Throw 11 to 12 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Diaz, Aaron                  El Paso Spee                     16.00m   10   
 -- Candelaria, Valentin         Blue Thunder                         ND  
 
Event 401  100 Meter Dash 13 to 14 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Dennison, Jeramea            Texas Heat T           14.21      12.82q  3 
  2 Taylor, Amaya                Technical Pr           13.00      12.86q  4 
  3 Reyes, Aiyana                Cedric Benso           14.00      12.91q  4 
  4 Ubungen, Lianna              El Paso Stri           13.32      13.04q  3 
  5 Singleton, MahKaylah         Express Athl           13.58      13.21q  2 
  6 Anderson, Ashley             Express Athl           13.76      13.21q  1 
  7 Ortiz Vargas, Anaeli         El Paso Wing           13.78      13.56q  1 
  8 Williams, Jade               El Paso Wing           13.83      13.64q  2 
  9 Alvarez, Veronica            Technical Pr           13.95      13.64   3 
 10 Hankele, Melissa             Texastrong R           15.00      13.87   2 
 11 Ortiz, Paola                 Texastrong R           14.71      14.13   1 
 12 White, Tyrah                 El Paso Flam           14.64      14.43   1 
 13 Contreras, Maraiah           Falcons                15.55      14.62   4 
 14 Martinez, Stephanie          Falcons                           14.66   2 
 15 Porras, Monica               Sun City Run           15.71      14.90   4 
 16 Flores, Madalyne             Sun City Run           16.09      14.99   2 
 17 Hernandez, Erika             El Paso Spee                      15.00   1 
 18 DeLaRosa, Shae               Texas Shooti                      15.30   4 
 19 Brown, Lucero                El Paso Wild           15.98      15.38   3 
 20 Araujo, Ashley               Technical Pr                      15.55   1 
 21 Woode, Secret                Texas Shooti                      16.26   3 
 22 Guillen, Magdalena           El Paso Stri           17.06      16.53   1 
 23 Reyes, Alynnette             Texas Shooti           18.13      17.58   1 
 24 Dreher, Karen                El Paso Wing           18.76      18.85   2 
 25 Gonzalez, Brandee            El Paso Wing                      18.91   2 
 -- Hernandez, Thannya           Desert Devil                         NT   4 
 -- Bowling, Jamie               El Paso Wild           14.39         NT   2 
 -- Braginton, Delaney           El Paso Wild           15.07         NT   3 
 -- Ragona, Gianna               El Paso Flam                         NT   3 
 -- Perez, Ariadna               El Paso Wing                         NT   3 
 -- McCoy, McKayla               Express Athl           14.00         NT   4 
 
Event 401  100 Meter Dash 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Ubungen, Lianna              El Paso Stri           13.04      13.02   10   
  2 Taylor, Amaya                Technical Pr           12.86      13.16    8   
  3 Singleton, MahKaylah         Express Athl           13.21      13.41    6   
  4 Williams, Jade               El Paso Wing           13.64      13.52    5   
  5 Ortiz Vargas, Anaeli         El Paso Wing           13.56      13.67    4   
 -- Anderson, Ashley             Express Athl           13.21         NT  
 -- Reyes, Aiyana                Cedric Benso           12.91         NT  
 -- Dennison, Jeramea            Texas Heat T           12.82         NT  
 
Event 402  200 Meter Dash 13 to 14 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Dennison, Jeramea            Texas Heat T           28.59      27.12   5  10   
  2 Anderson, Ashley             Express Athl           29.35      28.19   5   8   
  3 Williams, Jade               El Paso Wing           28.62      28.71   5   6   
  4 Cortinas, Daniella           Texas Shooti                      28.79   1   5   
  5 Singleton, MahKaylah         Express Athl           28.77      29.17   5   4   
  6 Perez, Ariadna               El Paso Wing                      29.19   2   3   
  7 Alvarez, Veronica            Technical Pr                      29.20   2   2   
  8 Hankele, Melissa             Texastrong R                      29.29   1   1   
  9 Johnson, Annie               El Paso Wing           29.92      29.59   5 
 10 Loya, Judith                 Falcons                31.03      29.87   4 
 11 White, Tyrah                 El Paso Flam           30.10      30.71   4 
 12 Martinez, Stephanie          Falcons                31.77      31.01   4 
 13 White, Destiny               El Paso Stri                      31.07   3 
 14 Flores, Madalyne             Sun City Run           31.37      31.46   4 
 15 Braginton, Delaney           El Paso Wild           31.88      31.54   4 
 16 Camacho, Destiny             Express Athl           34.11      32.04   3 
 17 Hernandez, Erika             El Paso Spee                      32.06   2 
 18 Brown, Lucero                El Paso Wild           33.38      32.31   3 
 19 Porras, Monica               Sun City Run           33.26      33.03   4 
 20 Woode, Secret                Texas Shooti                      33.11   1 
 21 Araujo, Ashley               Technical Pr                      34.09   2 
 22 Guillen, Magdalena           El Paso Stri           35.03      34.66   3 
 23 Reyes, Alynnette             Texas Shooti           37.31      36.78   3 
 24 Anchondo, Arianna            El Paso Wing                      37.76   3 
 25 Dreher, Karen                El Paso Wing                      40.43   3 
 -- Hinojosa, Elizabeth          El Paso Wing           27.75         NT   5 
 -- Levi, Maranda                El Paso Wing                         NT   2 
 -- Bowling, Jamie               El Paso Wild           29.55         NT   5 
 -- Contreras, Maraiah           Falcons                32.97         NT   4 
 -- Roberts, Natalia             Team Bliss T           28.57         NT   5 
 -- Vallejo, Jacquline           El Paso Stri           32.14         NT   4 
 -- McCoy, McKayla               Express Athl                         NT   3 
 -- Ragona, Gianna               El Paso Flam                         NT   2 
 
Event 403  400 Meter Dash 13 to 14 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Turner, Lauren               Unattached                      1:02.72   2  10   
  2 Cortinas, Daniella           Texas Shooti         1:03.82    1:03.07   5   8   
  3 Hinojosa, Elizabeth          El Paso Wing         1:03.69    1:03.22   5   6   
  4 Washington, Jasmyn           El Paso Wing         1:05.06    1:04.59   5   5   
  5 Ubungen, Lianna              El Paso Stri         1:04.89    1:04.67   5   4   
  6 Reyes, Aiyana                Cedric Benso         1:05.01    1:05.41   5   3   
  7 Roberts, Natalia             Team Bliss T                    1:06.06   2   2   
  8 Copeland, Alexis             Team Bliss T         1:02.00    1:06.12   5   1   
  9 Alvarez, Veronica            Technical Pr         1:07.73    1:07.19   5 
 10 Johnson, Annie               El Paso Wing         1:09.58    1:08.00   4 
 11 Alexander, Akili             Technical Pr         1:09.72    1:08.03   4 
 12 Fajardo, Allison             El Paso Wing         1:10.60    1:08.17   4 
 13 Hernandez, Francis           El Paso Flam         1:10.18    1:08.87   4 
 14 Marenco, Savannah            El Paso Flam         1:11.43    1:08.98   3 
 15 Martinez, Stephanie          Falcons              1:11.11    1:10.29   4 
 16 Vallejo, Jacquline           El Paso Stri         1:11.64    1:10.38   3 
 17 Gonzalez, Haley              El Paso Wing         1:10.46    1:10.79   4 
 18 Singleton, MahKaylah         Express Athl                    1:11.97   1 
 18 Ray-Morales, Miyah           El Paso Stri         1:11.90    1:11.97   3 
 20 Hernandez, Erika             El Paso Spee                    1:12.65   1 
 21 Anderson, Ashley             Express Athl         1:10.45    1:13.39   4 
 22 Merritt, Maekada             Texas Shooti         1:11.02    1:13.84   4 
 23 White, Tyrah                 El Paso Flam         1:15.10    1:14.52   3 
 24 Porras, Monica               Sun City Run         1:15.18    1:15.47   3 
 25 Castro, Esmeralda            Blue Thunder                    1:15.64   2 
 26 Hernandez, Victoria          El Paso Wing         1:13.41    1:16.36   3 
 27 Woode, Secret                Texas Shooti                    1:20.62   2 
 28 Camacho, Destiny             Express Athl         1:18.12    1:21.03   3 
 29 Porras, Madeline             Desert Devil                    1:22.23   2 
 30 Santibanez, Anahi            Blue Thunder                    1:22.71   2 
 31 Dale, Aliyah                 Desert Devil                    1:23.95   1 
 32 Anchondo, Arianna            El Paso Wing                    1:25.38   2 
 -- Guerrero, Alexis             El Paso Wing         1:11.16         NT   3 
 -- Woodson, Brooke              Texas Shooti         1:06.67         NT   5 
 -- McCoy, McKayla               Express Athl                         NT   2 
 
Event 404  800 Meter Run 13 to 14 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Woodson, Brooke              Texas Shooti         2:34.01    2:30.99   1  10   
  2 Pinson, Jordan               El Paso Flam         2:39.11    2:39.71   1   8   
  3 Marenco, Savannah            El Paso Flam         2:50.79    2:39.82   1   6   
  4 Woodward, Megan              Texastrong R         2:37.00    2:39.90   1   5   
  5 Hanson, Imani                Team Bliss T                    2:41.67   1   4   
  6 White, Destiny               El Paso Stri         2:43.37    2:42.29   1   3   
  7 Burciaga, Anisa              El Paso Wild                    2:43.20   2   2   
  8 Ray-Morales, Miyah           El Paso Stri         2:50.73    2:45.27   1   1   
  9 Hernandez, Francis           El Paso Flam         2:46.82    2:45.87   1 
 10 Turner, Laci                 Unattached                      2:46.15   2 
 11 Nahrgang, Linnae             Texastrong R         2:35.00    2:46.86   1 
 12 Baltazar, Citlaly            Desert Devil                    2:46.94   2 
 13 Flores, Litzy                Texastrong R         2:44.00    2:48.79   1 
 14 Martinez, Melanie            Texastrong R         2:52.00    2:49.32   1 
 15 Porras, Madeline             Desert Devil                    2:53.23   2 
 16 David, Gisselle              El Paso Wing                    2:57.00   2 
 17 Mosier, Camila               Texastrong R         2:56.00    2:57.84   1 
 18 Hernandez, Thannya           Desert Devil                    3:00.08   2 
 19 Alexander, Akili             Technical Pr         2:40.00    3:01.04   1 
 20 Aviles, Alexandra            Texas Shooti         3:07.39    3:02.17   2 
 21 April, Leah                  Texastrong R         2:59.00    3:06.94   1 
 22 Meza, Maria                  Desert Devil                    3:12.90   2 
 23 Favela, Venessa              El Paso Stri         3:29.70    3:17.59   2 
 24 Ayers, Iliana                Desert Devil                    3:21.63   2 
 25 Dale, Aliyah                 Desert Devil                    3:27.26   2 
 -- Turner, Lauren               Unattached                           NT   2 
 -- Camacho, Destiny             Express Athl                         NT   2 
 
Event 405  1500 Meter Run 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Woodson, Brooke              Texas Shooti         5:06.75    4:57.73   10   
  2 Pinson, Jordan               El Paso Flam         5:32.54    5:30.69    8   
  3 Burciaga, Anisa              El Paso Wild         5:35.06    5:32.19    6   
  4 Flores, Litzy                Texastrong R                    5:35.41    5   
  5 White, Destiny               El Paso Stri         5:39.87    5:37.64    4   
  6 Woodward, Megan              Texastrong R                    5:43.65    3   
  7 April, Leah                  Texastrong R                    5:54.18    2   
  8 Aviles, Alexandra            Texas Shooti         6:23.43    6:01.52    1   
  9 Ayers, Iliana                Desert Devil         6:15.32    6:35.29  
 10 Favela, Venessa              El Paso Stri         7:16.95    6:55.47  
 -- Gamez, Jaquelin              Express Athl         6:56.55         NT  
 -- Santibanez, Anahi            Blue Thunder                         NT  
 -- Cortinas, Daniella           Texas Shooti                         NT  
 
Event 406  3000 Meter Run 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Woodson, Brooke              Texas Shooti        10:46.40   10:55.62   10   
  2 Abeyta, Andrea               El Paso Stri                   11:44.37    8   
  3 Burciaga, Anisa              El Paso Wild                   11:56.82    6   
  4 Aviles, Alexandra            Texas Shooti        13:18.20   13:09.38    5   
 -- Serrano, Alana               El Paso Wing                         NT  
 -- Santibanez, Anahi            Blue Thunder                         NT  
 
Event 407  3000 Meter Race Walk 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Reyes, Alynnette             Texas Shooti        24:00.20   23:09.33   10   
  2 Merritt, Maekada             Texas Shooti                   24:30.67    8   
  3 Dreher, Karen                El Paso Wing                   28:50.96    6   
 
Event 408  4x100 Meter Relay 13 to 14 Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Team Bliss TC  'A'                                             53.44   10   
     1) Copeland, Alexis                2) Gandara, Gabrielle             
     3) Hanson, Imani                   4) Roberts, Natalia               
  2 Technical Precision Athletics  'A'                  52.00      53.47    8   
     1) Alexander, Akili                2) Alvarez, Veronica              
     3) Araujo, Ashley                  4) Mack, Arielle                  
  3 El Paso Wings TC  'A'                               54.98      53.90    6   
     1) Fajardo, Allison                2) Hinojosa, Elizabeth            
     3) Ortiz Vargas, Anaeli            4) Washington, Jasmyn             
  4 Texastrong Running Club  'A'                        55.69      55.54    5   
     1) Flores, Litzy                   2) Hankele, Melissa               
     3) Mosier, Camila                  4) Ortiz, Paola                   
  5 Texas Shooting Stars Track Tea  'A'                          1:07.90    4   
     1) DeLaRosa, Shae                  2) Merritt, Maekada               
     3) Reyes, Alynnette                4) Woode, Secret                  
 -- El Paso Wings TC  'B'                                             NT  
     1) Guerrero, Alexis                2) Johnson, Annie                 
     3) Perez, Ariadna                  4) Williams, Jade                 
 
Event 409  4x400 Meter Relay 13 to 14 Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Team Bliss TC  'A'                                4:48.78    4:24.16   10   
     1) Copeland, Alexis                2) Hanson, Imani                  
     3) Turner, Laci                    4) Turner, Lauren                 
  2 El Paso Wings TC  'A'                                        4:29.41    8   
     1) Fajardo, Allison                2) Hinojosa, Elizabeth            
     3) Ortiz Vargas, Anaeli            4) Washington, Jasmyn             
  3 Texastrong Running Club  'A'                                 4:38.65    6   
     1) Flores, Litzy                   2) Hankele, Melissa               
     3) Nahrgang, Linnae                4) Woodward, Megan                
  4 El Paso Wings TC  'B'                                        4:46.75    5   
     1) Gonzalez, Haley                 2) Guerrero, Alexis               
     3) Johnson, Annie                  4) Williams, Jade                 
  5 Texastrong Running Club  'B'                                 5:03.78    4   
     1) April, Leah                     2) Martinez, Melanie              
     3) Mosier, Camila                  4) Ortiz, Paola                   
  6 Desert Devils Running Club  'A'                              5:12.40    3   
     1) Ayers, Iliana                   2) Baltazar, Citlaly              
     3) Dale, Aliyah                    4) Hernandez, Thannya             
 
Event 410  4x800 Meter Relay 13 to 14 Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Desert Devils Running Club  'A'                                   NT  
 
Event 411  100 Meter Hurdles 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gandara, Gabrielle           Team Bliss T           17.78      18.19   10   
  2 Baltazar, Citlaly            Desert Devil                      19.42    8   
  3 Gonzalez, Haley              El Paso Wing           20.52      21.12    6   
  4 DeLaRosa, Shae               Texas Shooti           19.10      21.71    5   
 
Event 412  200 Meter Hurdles 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hanson, Imani                Team Bliss T           32.31      31.47   10   
  2 Gandara, Gabrielle           Team Bliss T           31.44      31.64    8   
  3 Loya, Judith                 Falcons                32.80      33.12    6   
  4 Flores, Madalyne             Sun City Run           34.26      35.47    5   
  5 Porras, Monica               Sun City Run                      37.99    4   
  6 DeLaRosa, Shae               Texas Shooti           34.11      38.83    3   
 
Event 413  Long Jump 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dennison, Jeramea            Texas Heat T           4.20m      4.50m   10   
  2 Taylor, Amaya                Technical Pr           4.47m     J4.50m    8   
  3 Alexander, Akili             Technical Pr           3.96m      4.03m    6   
  4 Washington, Jasmyn           El Paso Wing                      4.01m    5   
  5 Turner, Laci                 Unattached                        3.99m    4   
  6 Guerrero, Alexis             El Paso Wing                      3.72m    3   
  7 Hernandez, Thannya           Desert Devil                      3.53m    2   
  8 Ayers, Iliana                Desert Devil           3.35m      3.42m    1   
  9 Dale, Aliyah                 Desert Devil                      3.27m  
 10 Castro, Esmeralda            Blue Thunder                      3.25m  
 -- Porras, Madeline             Desert Devil                         ND  
 -- Levi, Maranda                El Paso Wing                         ND  
 -- Ortiz Vargas, Anaeli         El Paso Wing                         ND  
 
Event 414  Shot Put 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hernandez, Victoria          El Paso Wing                      6.80m   10   
  2 Meza, Maria                  Desert Devil                      6.05m    8   
  3 Dreher, Karen                El Paso Wing                      5.67m    6   
  4 Dale, Aliyah                 Desert Devil                      4.74m    5   
 
Event 415  Javelin Throw 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hernandez, Victoria          El Paso Wing                     14.56m   10   
  2 Flores, Madalyne             Sun City Run          11.58m     10.27m    8   
  3 Gonzalez, Brandee            El Paso Wing                      6.06m    6   
 
Event 416  High Jump 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gonzalez, Haley              El Paso Wing                      1.30m   10   
  2 Levi, Maranda                El Paso Wing                      1.25m    8   
 -- Baltazar, Citlaly            Desert Devil                         NH  
 -- Mack, Arielle                Technical Pr           1.57m         NH  
 
Event 417  Discus Throw 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hernandez, Victoria          El Paso Wing                     25.84m   10   
  2 Meza, Maria                  Desert Devil                     11.47m    8   
 
Event 419  Triple Jump 13 to 14 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mack, Arielle                Technical Pr          10.36m     10.18m   10   
  2 Taylor, Amaya                Technical Pr           9.45m      9.51m    8   
  3 Ubungen, Lianna              El Paso Stri                      8.94m    6   
  4 Vallejo, Jacquline           El Paso Stri           7.77m      7.54m    4.50
  4 Ray-Morales, Miyah           El Paso Stri           8.00m      7.54m    4.50
 -- Anderson, Ashley             Express Athl           8.51m         ND  
 -- McCoy, McKayla               Express Athl           8.33m         ND  
 -- Parr, Cameron                El Paso Stri                         ND  
 
Event 421  100 Meter Dash 13 to 14 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Avina, Ivan                  Falcons                12.21      11.82q  1 
  2 Redding, Otho                Team Bliss T           12.20      11.85q  2 
  3 Montes, Austin               El Paso Wing           12.20      12.00q  3 
  4 Navarro, Gabriel             Texas Shooti           12.13      12.16q  4 
  5 Crank, Andrew                El Paso Flam           13.14      12.82q  3 
  6 Ortiz, Lorenzo               Team Elite A                      13.25q  2 
  7 Levesque, Grant              Texas Heat T           13.99      13.44q  3 
  8 Lyles, Khatib                Team Bliss T                      13.46q  3 
  9 Ortiz, Bernie                AC San Eliza                      14.19   4 
 10 Davis, Tyler                 Texas Shooti                      14.41   4 
 11 Lopez, Jonathan              El Paso Wing           14.66      14.72   2 
 12 Correa, Rafael               El Paso Flam                      14.81   4 
 13 Hayes, Hakim                 Team Bliss T           15.10      14.96   1 
 14 Dickerson, Jaren             El Paso Wing           15.85      15.11   1 
 15 Couttolenc, Luciano          Express Athl                      15.52   3 
 16 Dominguez, Daniel            El Paso Wing           16.25      15.76   2 
 17 Diaz, Richard                Team Bliss T                      16.27   3 
 -- Mullings, David              Cedric Benso                         NT   1 
 -- Elliott, Sterling            Texas Shooti                         NT   2 
 -- Macias, Ric                  AC San Eliza                         NT   4 
 -- Baca, Luis                   Texas Shooti           12.39         NT   2 
 -- Birchfield, Benjamin         El Paso Wild           13.48         NT   4 
 -- Ortiz, Christopher           Texas Heat T                         NT   1 
 -- Singleton, Jordan            Express Athl           12.36         NT   1 
 -- Roberts, Gabriel             Team Bliss T           13.32         NT   4 
 
Event 421  100 Meter Dash 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Avina, Ivan                  Falcons                11.82      11.76   10   
  2 Redding, Otho                Team Bliss T           11.85      11.78    8   
  3 Navarro, Gabriel             Texas Shooti           12.16      11.86    6   
  4 Montes, Austin               El Paso Wing           12.00      12.18    5   
  5 Crank, Andrew                El Paso Flam           12.82      12.71    4   
  6 Ortiz, Lorenzo               Team Elite A           13.25      13.48    3   
 -- Levesque, Grant              Texas Heat T           13.44         NT  
 -- Lyles, Khatib                Team Bliss T           13.46         NT  
 
Event 422  200 Meter Dash 13 to 14 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Redding, Otho                Team Bliss T           24.59      23.86   3  10   
  2 Baca, Luis                   Texas Shooti           24.31      24.44   3   8   
  3 Carmona, Andres              Falcons                25.27      24.54   3   6   
  4 Montes, Austin               El Paso Wing                      25.07   2   5   
  5 Navarro, Gabriel             Texas Shooti           24.38      25.45   3   4   
  6 Raulston, Max                Express Athl           27.33      26.18   3   3   
  7 Oyetunde, Emmanuel           Texas Heat T                      26.25   1   2   
  8 Lyles, Khatib                Team Bliss T                      28.59   2   1   
  9 Singleton, Jordan            Express Athl           28.71      29.02   3 
 10 Macias, Ric                  AC San Eliza                      29.17   1 
 11 Ortiz, Bernie                AC San Eliza                      30.24   1 
 12 Lopez, Jonathan              El Paso Wing           30.30      30.80   3 
 13 Alvarado, Cristian           Falcons                30.85      30.96   2 
 14 Correa, Rafael               El Paso Flam           31.36      32.93   2 
 15 Hayes, Hakim                 Team Bliss T           32.64      33.78   2 
 16 Couttolenc, Luciano          Express Athl                      35.83   1 
 -- Elliott, Sterling            Texas Shooti                         NT   2 
 -- Mullings, David              Cedric Benso                         NT   1 
 -- Ortiz, Christopher           Texas Heat T                         NT   1 
 -- Davis, Tyler                 Texas Shooti           33.14         NT   2 
 -- Birchfield, Benjamin         El Paso Wild           28.40         NT   3 
 -- Diaz, Richard                Team Bliss T                         NT   2 
 -- Ortiz, Lorenzo               Team Elite A                         NT   1 
 
Event 423  400 Meter Dash 13 to 14 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Baca, Luis                   Texas Shooti           56.46      56.44   3  10   
  2 Carmona, Andres              Falcons                         1:01.30   1   8   
  3 Crank, Andrew                El Paso Flam         1:00.47    1:01.93   3   6   
  4 Etiwe, Toristeju             Texas Shooti         1:00.16    1:03.23   3   5   
  5 Gasson, Luis                 Desert Devil         1:10.20    1:07.04   2   4   
  6 Singleton, Jordan            Express Athl         1:06.63    1:07.23   3   3   
  7 Escobedo, Anthony            El Paso Stri         1:06.34    1:07.25   3   2   
  8 Alvarado, Cristian           Falcons              1:09.07    1:07.87   3   1   
  9 Davis, Tyler                 Texas Shooti         1:13.14    1:08.15   2 
 10 Rangel, Misiael              Cedric Benso                    1:09.04   2 
 11 Garcia, Daniel               Desert Devil         1:10.45    1:11.78   2 
 12 Chavez, Jose                 Team Bliss T         1:13.58    1:12.18   2 
 13 Sturm, Kaleb                 Express Athl         1:12.02    1:12.39   2 
 14 Correa, Rafael               El Paso Flam         1:11.96    1:13.11   2 
 15 Couttolenc, Luciano          Express Athl                    1:27.34   1 
 -- Navarro, Gabriel             Texas Shooti           55.88         NT   3 
 -- Nigaglioni, Marco            Desert Devil         1:17.38         NT   2 
 -- Mullings, David              Cedric Benso                         NT   1 
 -- Oyetunde, Emmanuel           Texas Heat T                         NT   1 
 -- Raulston, Max                Express Athl           58.32         NT   3 
 -- Elliott, Sterling            Texas Shooti                         NT   1 
 -- Diaz, Richard                Team Bliss T                         NT   1 
 
Event 424  800 Meter Run 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Navarro, Gabriel             Texas Shooti         2:16.77    2:20.86   10   
  2 Rodriguez, Enrico            El Paso Stri         2:25.02    2:23.10    8   
  3 Gomez, Leonardo              AC San Eliza                    2:29.32    6   
  4 Barefield, Andrew            Texastrong R         2:38.00    2:29.76    5   
  5 Rodriguez, Tyler             El Paso Flam         2:34.06    2:32.59    4   
  6 Gary, King                   El Paso Stri         2:41.00    2:34.64    3   
  7 Hogeboom, Charles            El Paso Stri                    2:35.51    2   
  8 Gasson, Luis                 Desert Devil         2:00.00    2:37.96    1   
  9 Covey, Davis                 Express Athl         2:44.72    2:45.62  
 10 Rangel, Misiael              Cedric Benso                    2:46.81  
 11 Sturm, Kaleb                 Express Athl         2:49.06    2:48.59  
 12 McGhee, Immanuel             El Paso Wild         2:41.87    2:51.33  
 13 Garcia, Daniel               Desert Devil         2:00.00    2:54.01  
 14 Porras, Christopher          Sun City Run         2:55.41    2:59.74  
 -- Castaneda, Christian         Texas Shooti         2:52.82         NT  
 -- Chavez, Jose                 Team Bliss T         3:00.67         NT  
 -- Carreon, Raul                AC San Eliza                         NT  
 -- Vasquez, Rosendo             El Paso Stri         2:22.55         NT  
 -- Davis, Tyler                 Texas Shooti                         NT  
 
Event 425  1500 Meter Run 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Barefield, Andrew            Texastrong R                    5:00.87   10   
  2 Carreon, Raul                AC San Eliza                    5:08.26    8   
  3 Rodriguez, Tyler             El Paso Flam         5:25.71    5:13.23    6   
  4 Gomez, Leonardo              AC San Eliza                    5:13.67    5   
  5 Hogeboom, Charles            El Paso Stri         5:20.96    5:13.95    4   
  6 Gasson, Luis                 Desert Devil         5:00.00    5:29.20    3   
  7 Covey, Davis                 Express Athl         5:44.00    5:34.91    2   
  8 Kirtley, Hunter              Technical Pr                    5:45.62    1   
  9 Hahn, Anakin                 Team Bliss T         5:49.74    6:06.21  
 10 Porras, Christopher          Sun City Run         6:15.83    6:09.76  
 -- Hendrix, Noah                El Paso Stri         6:04.19         NT  
 -- Castaneda, Christian         Texas Shooti         5:58.32         NT  
 -- McGhee, Immanuel             El Paso Wild                         NT  
 -- Gary, King                   El Paso Stri                         NT  
 
Event 426  3000 Meter Run 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Carreon, Raul                AC San Eliza                   10:54.80   10   
  2 Gomez, Leonardo              AC San Eliza                   11:37.48    8   
  3 Hahn, Anakin                 Team Bliss T        13:09.20   12:51.57    6   
  4 Kirtley, Hunter              Technical Pr                   13:04.74    5   
  5 Porras, Christopher          Sun City Run        13:03.52   13:09.31    4   
 -- Castaneda, Christian         Texas Shooti                         NT  
 
Event 428  4x100 Meter Relay 13 to 14 Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Falcons  'A'                                                   48.46   10   
     1) Avina, Ivan                     2) Carmona, Andres                
     3) Minefee, Brandon                4) Sepulveda, Christopher         
  2 Team Bliss TC  'A'                                             55.99    8   
     1) Diaz, Richard                   2) Lyles, Khatib                  
     3) Martinez, Alejandro             4) Roberts, Gabriel               
 
Event 429  4x400 Meter Relay 13 to 14 Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Express Athletics  'A'                                       4:31.40   10   
     1) Covey, Davis                    2) Raulston, Max                  
     3) Singleton, Jordan               4) Sturm, Kaleb                   
 
Event 431  100 Meter Hurdles 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Minefee, Brandon             Falcons                14.77      14.98   10   
  2 Levesque, Grant              Texas Heat T           17.19      18.64    8   
  3 Garcia, Daniel               Desert Devil                      20.66    6   
 -- Cuellar, Bryson              El Paso Flam           16.32         NT  
 -- Macias, Ric                  AC San Eliza                         NT  
 
Event 432  200 Meter Hurdles 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Redding, Otho                Team Bliss T           27.15      26.60   10   
  2 Minefee, Brandon             Falcons                26.73      28.21    8   
  3 Roberts, Gabriel             Team Bliss T           29.72      29.47    6   
  4 Levesque, Grant              Texas Heat T           31.29      29.51    5   
  5 Macias, Ric                  AC San Eliza                      35.10    4   
  6 Hahn, Anakin                 Team Bliss T           36.35      36.23    3   
  7 Dickerson, Jaren             El Paso Wing           37.80      36.95    2   
 
Event 433  Long Jump 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Roberts, Gabriel             Team Bliss T           4.43m      4.66m   10   
  2 Ortiz, Lorenzo               Team Elite A                      4.61m    8   
  3 Etiwe, Toristeju             Texas Shooti           4.81m      4.30m    6   
  4 Garcia, Daniel               Desert Devil           3.96m      3.72m    5   
  5 Hahn, Anakin                 Team Bliss T                      3.65m    4   
  6 Gasson, Luis                 Desert Devil           4.55m      3.55m    3   
  7 Dominguez, Daniel            El Paso Wing                      3.37m    2   
 -- Hendrix, Noah                El Paso Stri                         ND  
 -- Birchfield, Benjamin         El Paso Wild                         ND  
 -- Oyetunde, Emmanuel           Texas Heat T                         ND  
 
Event 434  Shot Put 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Thompson, Brendan            Texas Heat T          11.15m     10.45m   10   
  2 Sepulveda, Christopher       Falcons                           9.15m    8   
  3 Martinez, Alejandro          Team Bliss T           8.85m      8.34m    6   
  4 Chavez, Jose                 Team Bliss T                      7.97m    5   
  5 Beltran, Aaron               El Paso Wing                      7.35m    4   
  6 Nigaglioni, Marco            Desert Devil           7.62m      7.06m    3   
  7 Lopez, Jonathan              El Paso Wing                      6.86m    2   
  8 Hayes, Hakim                 Team Bliss T           5.30m      4.62m    1   
 
Event 435  Javelin Throw 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Thompson, Brendan            Texas Heat T          33.50m     32.90m   10   
  2 Correa, Rafael               El Paso Flam                     21.57m    8   
  3 Beltran, Aaron               El Paso Wing                     19.88m    6   
 
Event 436  High Jump 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Montes, Austin               El Paso Wing                      1.50m   10   
  2 Levesque, Grant              Texas Heat T           1.32m      1.45m    8   
  3 Etiwe, Toristeju             Texas Shooti           1.30m      1.40m    6   
  4 Raulston, Max                Express Athl           1.32m      1.35m    5   
  5 Hayes, Hakim                 Team Bliss T                      1.15m    3.50
  5 Dickerson, Jaren             El Paso Wing                      1.15m    3.50
 
Event 437  Discus Throw 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Thompson, Brendan            Texas Heat T          33.78m     34.31m   10   
  2 Martinez, Alejandro          Team Bliss T          33.60m     32.15m    8   
  3 Escobedo, Anthony            El Paso Stri          28.88m     28.97m    6   
  4 Sepulveda, Christopher       Falcons                          25.27m    5   
  5 Beltran, Aaron               El Paso Wing                     22.10m    4   
  6 Nigaglioni, Marco            Desert Devil          26.19m     18.76m    3   
 -- Hendrix, Noah                El Paso Stri                         ND  
 
Event 439  Triple Jump 13 to 14 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Redding, Otho                Team Bliss T                     12.50m   10   
  2 Oyetunde, Emmanuel           Texas Heat T                     10.89m    8   
  3 Ortiz, Lorenzo               Team Elite A                      9.36m    6   
 -- Etiwe, Toristeju             Texas Shooti           9.50m         ND  
 
Event 501  100 Meter Dash 15 to 16 Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Johnson, Nijarae             Team Bliss T                      13.07q  1 
  2 Molina, Isela                Texastrong R           13.75      13.30q  1 
  3 Moore, Domanique             Team Bliss T           14.05      13.57q  1 
  4 Allen, Temarra               Texas Shooti           13.96      13.65q  2 
  5 Alvarez, Michelle            Falcons                13.90      13.67q  1 
  6 Bailey, Veronica             Texastrong R           13.99      14.17q  2 
  7 Minter, Amber                El Paso Wing           15.13      14.78q  2 
  8 Barraza, Isabel              Falcons                15.70      14.98q  2 
  9 Constancio, Surayah          Falcons                16.28      15.65   1 
 -- Carter, Geneva               Texas Shooti           14.17         NT   1 
 -- Hairston, Ashley             Blue Thunder                         NT   1 
 -- Branson, Brittany            Technical Pr           13.00         NT   2 
 -- Pearson, Robryanna           Texas Heat T                         NT   2 
 -- Hernandez, Julia             AC San Eliza                         NT   2 
 
Event 501  100 Meter Dash 15 to 16 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Johnson, Nijarae             Team Bliss T           13.07      13.19   10   
  2 Allen, Temarra               Texas Shooti           13.65      13.31    8   
  3 Molina, Isela                Texastrong R           13.30      13.63    6   
  4 Alvarez, Michelle            Falcons                13.67      13.71    5   
  5 Moore, Domanique             Team Bliss T           13.57      13.78    4   
  6 Bailey, Veronica             Texastrong R           14.17      13.81    3   
 -- Barraza, Isabel              Falcons                14.98         NT  
 -- Minter, Amber                El Paso Wing           14.78         NT  
 
Event 502  200 Meter Dash 15 to 16 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Allen, Temarra               Texas Shooti           28.29      27.99   3  10   
  2 Molina, Isela                Texastrong R                      28.04   1   8   
  3 Lopez, Kristen               El Paso Wing           28.74      28.76   3   6   
  4 Alvarez, Michelle            Falcons                29.49      28.91   3   5   
  5 Minter, Amanda               El Paso Wing           28.56      29.20   3   4   
  6 Moore, Domanique             Team Bliss T           29.94      29.58   3   3   
  7 Lopez, Karla                 Texas Shooti                      29.59   1   2   
  8 Carmona, Areanna             El Paso Wing           31.58      30.53   3   1   
  9 Constancio, Surayah          Falcons                34.71      34.20   1 
 -- Araiza, Nancy                Falcons                              NT   2 
 -- Stroman, Tyana               El Paso Spee                         NT   2 
 -- Carter, Geneva               Texas Shooti                         NT   2 
 -- Ceniceros, America           Technical Pr                         NT   2 
 -- Bailey, Veronica             Texastrong R                         NT   2 
 -- Branson, Brittany            Technical Pr           28.78         NT   3 
 -- Hernandez, Julia             AC San Eliza                         NT   2 
 -- Johnson, Nijarae             Team Bliss T                         NT   2 
 -- Crittenden, Melanie          Falcons                29.14         NT   3 
 
Event 503  400 Meter Dash 15 to 16 Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Pearson, Robryanna           Texas Heat T                    1:03.10   1  10   
  2 Pallares, Karen              El Paso Wing         1:03.77    1:04.23   2   8   
  3 Ceniceros, America           Technical Pr         1:04.87    1:04.81   2   6   
  4 Stroman, Tyana               El Paso Spee                    1:06.77   2   5   
  5 Lopez, Kristen               El Paso Wing         1:06.19    1:06.78   2   4   
  6 Rodriguez, Rochelle          El Paso Spee                    1:07.46   1   3   
  7 Lopez, Karla                 Texas Shooti         1:09.06    1:08.94   2   2   
  8 Dominguez, Jessica           El Paso Stri                    1:09.59   1   1   
  9 Ordaz, Margie                El Paso Flam                    1:10.44   2 
 10 Carmona, Areanna             El Paso Wing         1:12.10    1:11.54   2 
 
Event 504  800 Meter Run 15 to 16 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lopez, Ayla                  Texastrong R         2:30.01    2:31.34   10   
  2 Enriquez, Karla              Falcons              2:48.09    2:35.45    8   
  3 Dominguez, Jessica           El Paso Stri         2:44.60    2:37.23    6   
  4 Mendoza, Gabrielle           Texastrong R         2:40.00    2:38.97    5   
  5 Rojas, Alexyss               Texastrong R         2:45.00    2:42.19    4   
  6 Rosales, Jenna               Texastrong R         2:44.00    2:47.61    3   
  7 Ordaz, Margie                El Paso Flam                    2:52.71    2   
 -- Stroman, Tyana               El Paso Spee                         NT  
 -- Lopez, Sara                  Falcons                              NT  
 -- Armendariz, Brianna          Texastrong R         2:30.00         NT  
 -- Rodriguez, Rochelle          El Paso Spee                         NT  
 -- Pallares, Karen              El Paso Wing                         NT  
 
Event 505  1500 Meter Run 15 to 16 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Rojas, Alexyss               Texastrong R                    5:50.99   10   
  2 Rosales, Jenna               Texastrong R                    6:02.56    8   
 -- Enriquez, Karla              Falcons              5:36.61         NT  
 -- Lopez, Sara                  Falcons                              NT  
 
Event 508  4x100 Meter Relay 15 to 16 Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Team Bliss TC  'A'                                  54.48      53.45   10   
     1) Baity, Candace                  2) Johnson, Nijarae               
     3) Moore, Domanique                4) Ortiz, Brissa                  
  2 Texastrong Running Club  'A'                        54.74      54.35    8   
     1) Bailey, Veronica                2) Flores, Valerie                
     3) McCarroll, Mariah               4) Molina, Isela                  
 
Event 509  4x400 Meter Relay 15 to 16 Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Team Bliss TC  'A'                                4:35.82    4:25.17   10   
     1) Baity, Candace                  2) Blue, Justine                  
     3) Ortiz, Brissa                   4) Padilla-Triste, Jo             
  2 Texastrong Running Club  'A'                                 4:26.78    8   
     1) Armendariz, Brianna             2) Lopez, Ayla                    
     3) McCarroll, Mariah               4) Molina, Isela                  
  3 Texastrong Running Club  'B'                                 4:49.66    6   
     1) Flores, Valerie                 2) Mendoza, Gabrielle             
     3) Rojas, Alexyss                  4) Rosales, Jenna                 
 
Event 511  100 Meter Hurdles 15 to 16 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Baity, Candace               Team Bliss T           17.77      16.75   10   
  2 Carter, Geneva               Texas Shooti           17.18      17.13    8   
  3 Flores, Valerie              Texastrong R                      19.59    6   
  4 Tarabulski, Tatiana          Texas Heat T                      20.32    5   
  5 Schlinke, Rachel             Texas Heat T                      20.79    4   
 -- Araiza, Nancy                Falcons                21.74         NT  
 -- Carreon, Eutnice             Texas Heat T                         NT  
 -- Ortiz, Brissa                Team Bliss T           21.58         NT  
 
Event 512  400 Meter Hurdles 15 to 16 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Baity, Candace               Team Bliss T                    1:13.96   10   
  2 Lopez, Kristen               El Paso Wing         1:16.15    1:14.68    8   
  3 Flores, Valerie              Texastrong R                    1:16.66    6   
  4 Schlinke, Rachel             Texas Heat T                    1:21.47    5   
  5 Carreon, Eutnice             Texas Heat T                    1:25.42    4   
  6 Tarabulski, Tatiana          Texas Heat T                    1:26.57    3   
 -- Araiza, Nancy                Falcons                              NT  
 -- Ortiz, Brissa                Team Bliss T                         NT  
 
Event 513  Long Jump 15 to 16 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pallares, Karen              El Paso Wing                      4.75m   10   
  2 Ceniceros, America           Technical Pr           4.85m      4.30m    8   
  3 Lopez, Karla                 Texas Shooti           4.30m      4.04m    6   
  4 Minter, Amber                El Paso Wing                      3.88m    5   
  5 Minter, Amanda               El Paso Wing                      3.82m    4   
  6 Padilla-Triste, Jo           Team Bliss T                      3.79m    3   
  7 Tarabulski, Tatiana          Texas Heat T                     J3.79m    2   
 -- Blue, Justine                Team Bliss T                         ND  
 -- Pearson, Robryanna           Texas Heat T                         ND  
 
Event 514  Shot Put 15 to 16 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Davis, Paige                 Texas Shooti           8.92m      8.57m   10   
  2 Salazar, Alina               Texas Shooti           8.11m      8.16m    8   
 -- Oyetunde, Gloria             Texas Heat T                         ND  
 
Event 515  Javelin Throw 15 to 16 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Schlinke, Rachel             Texas Heat T                     22.15m   10   
  2 Lopez, Kristen               El Paso Wing                     20.55m    8   
  3 Oyetunde, Gloria             Texas Heat T                     20.47m    6   
 
Event 516  High Jump 15 to 16 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Crittenden, Melanie          Falcons                1.38m         NH  
 
Event 517  Discus Throw 15 to 16 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Davis, Paige                 Texas Shooti          19.23m     23.52m   10   
  2 Salazar, Alina               Texas Shooti          19.87m     22.94m    8   
 -- Oyetunde, Gloria             Texas Heat T                         ND  
 
Event 519  Triple Jump 15 to 16 Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lopez, Karla                 Texas Shooti           8.96m      8.77m   10   
  2 Dominguez, Jessica           El Paso Stri                      7.75m    8   
 -- Minter, Amanda               El Paso Wing                         ND  
 -- Minter, Amber                El Paso Wing                         ND  
 -- Ordaz, Margie                El Paso Flam                         ND  
 
Event 521  100 Meter Dash 15 to 16 Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Luevano, Joshua              Team Bliss T           11.63      11.05q  2 
  2 Alvarado, Rene               Technical Pr           11.90      11.34q  1 
  3 Palacios, Felipe             El Paso Wing           12.02      11.47q  2 
  4 Sanchez, Juan                Blue Thunder                      11.59q  1 
  5 Jefferson, Malik             Texas Shooti           12.50      11.63q  2 
  6 AguirreCervantes, Alejan     Express Athl           12.22      11.66q  3 
  7 Carreon, Robert              AC San Eliza                      11.98q  2 
  8 Monarrez, Abraham            Team Bliss T           12.48      12.04q  3 
  9 Rosas, Joshua                Texastrong R           12.00      12.07   1 
 10 Phillips, Eric               Texas Shooti           12.83      12.11   1 
 11 Alvarez, Anfernee            Falcons                           12.24   1 
 12 White, Demetrius             Texas Shooti           12.95      12.33   2 
 13 Garey, James                 Texas Shooti                      12.34   1 
 14 Cobos, Jacob                 El Paso Wing                      12.35   2 
 15 Duran, Nicholas              Blue Thunder                      12.47   3 
 16 Shuya, Justin                Texas Heat T                      12.61   3 
 17 Etiwe, Eyetan                Texas Shooti           13.45      13.01   3 
 18 Murillo, Anthony             El Paso Wing                      13.30   2 
 19 Carreto, Jonathan            El Paso Wing           13.71      13.39   3 
 -- Allen, Cole                  Team Bliss T           12.66         NT   1 
 -- Hamlin, Dartez               Texas Shooti           11.11         NT   3 
 
Event 521  100 Meter Dash 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Luevano, Joshua              Team Bliss T           11.05      11.68   10   
  2 Alvarado, Rene               Technical Pr           11.34      11.71    8   
  3 Palacios, Felipe             El Paso Wing           11.47      11.83    6   
  4 AguirreCervantes, Alejan     Express Athl           11.66      12.11    5   
  5 Jefferson, Malik             Texas Shooti           11.63      12.18    4   
  6 Carreon, Robert              AC San Eliza           11.98      12.35    3   
 -- Monarrez, Abraham            Team Bliss T           12.04         NT  
 -- Sanchez, Juan                Blue Thunder           11.59         NT  
 
Event 522  200 Meter Dash 15 to 16 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hamlin, Dartez               Texas Shooti           22.17      23.00   3  10   
  2 Adrian, Carmona              Falcons                           23.25   1   8   
  3 King, Nicholas               Technical Pr           23.89      23.30   3   6   
  4 Bush, Juwan                  Technical Pr           25.33      24.05   3   5   
  5 Alvarado, Rene               Technical Pr           24.15      24.06   3   4   
  6 AguirreCervantes, Alejan     Express Athl                      24.64   2   3   
  7 Carreon, Robert              AC San Eliza                      24.67   2   2   
  8 Jefferson, Malik             Texas Shooti           25.24      24.70   3   1   
  9 Alvarez, Anfernee            Falcons                           24.77   1 
 10 White, Demetrius             Texas Shooti           26.58      25.42   2 
 11 Njoku, Chiadikobi            Texas Shooti                      25.70   1 
 12 Aguila, Ian                  El Paso Flam           25.99      25.82   2 
 13 Alcala, Luis                 Falcons                           25.89   1 
 14 Phillips, Eric               Texas Shooti           26.14      26.16   2 
 15 Allen, Cole                  Team Bliss T           25.89      26.87   3 
 16 Hernandez, Christan          El Paso Spee                      27.73   2 
 17 Mayfield, Isaiah             El Paso Wing           28.41      28.18   2 
 18 Hahn, Dante                  Team Bliss T                      29.84   1 
 -- Gonzalez, Brian              El Paso Wing           24.22         NT   3 
 -- Longoria, Felipe             El Paso Wing           25.36         NT   3 
 -- Carreto, Jonathan            El Paso Wing           28.68         NT   2 
 -- Rosas, Joshua                Texastrong R                         NT   1 
 
Event 523  400 Meter Dash 15 to 16 Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Johnson, Samuel              El Paso Wing           50.93      52.02   3  10   
  2 Hutterer, Domenick           El Paso Wing           52.04      52.50   3   8   
  3 King, Nicholas               Technical Pr           55.70      52.80   3   6   
  4 Frilot, William              Team Bliss T                      53.48   2   5   
  5 Gonzalez, Brian              El Paso Wing           53.00      53.60   3   4   
  6 Bush, Juwan                  Technical Pr           53.79      53.88   3   3   
  7 Thornton, Meshach            Texas Shooti           55.44      54.53   3   2   
  8 Alvarado, Rene               Technical Pr           57.47      56.18   2   1   
  9 Woode, Darrien               Texas Shooti                      58.43   2 
 10 Njoku, Chiadikobi            Texas Shooti                      58.53   1 
 11 Rosas, Joshua                Texastrong R           56.00      58.89   3 
 12 Decquir, Donovan             Texas Shooti           58.47    1:00.23   2 
 13 Garey, James                 Texas Shooti                    1:02.01   1 
 14 Mayfield, Isaiah             El Paso Wing         1:02.53    1:05.24   2 
 15 Hahn, Dante                  Team Bliss T                    1:07.65   1 
 -- Laverty, Cameron             El Paso Flam           50.08         NT   3 
 -- Castro, Aaron                Texas Heat T           58.32         NT   2 
 -- Longoria, Felipe             El Paso Wing           57.22         NT   2 
 
Event 524  800 Meter Run 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Laverty, Cameron             El Paso Flam         2:01.49    1:55.04  
  2 Murillo, Josue               El Paso Wing                    2:10.07   10   
  3 Flores, Mannyboy             Sun City Run                    2:12.86    8   
  4 Thornton, Meshach            Texas Shooti         2:10.10    2:13.29    6   
  5 Cardoza, Ulises              AC San Eliza                    2:13.88    5   
  6 Cortez, Adam                 Texastrong R         2:10.00    2:17.28    4   
  7 Decquir, Donovan             Texas Shooti         2:28.10    2:19.92    3   
  8 Solorzano, Ryan              Texastrong R         2:10.00    2:20.35    2   
  9 Woode, Darrien               Texas Shooti                    2:20.55    1   
 10 Contreras, Michael           Texas Shooti         2:30.86    2:21.75  
 11 Alcala, Luis                 Falcons              2:27.57    2:22.48  
 12 Aguila, Ian                  El Paso Flam         2:28.64    2:23.19  
 13 Reynoso, Antonio             El Paso Flam         2:36.60    2:27.41  
 14 Gamez, Frank                 Express Athl         2:32.14    2:31.04  
 15 Nelson, Brandon              Texas Shooti         2:32.01    2:32.45  
 -- Garcia, Miguel               AC San Eliza                         NT  
 -- Munoz, Matthew               El Paso Wing                         NT  
 
Event 525  1500 Meter Run 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Munoz, Matthew               El Paso Wing                    4:33.68   10   
  2 Murillo, Josue               El Paso Wing                    4:35.48    8   
  3 Cortez, Adam                 Texastrong R                    4:36.92    6   
  4 Hernandez, Christan          El Paso Spee                    4:43.74    5   
  5 Flores, Mannyboy             Sun City Run         4:54.72    4:48.23    4   
  6 Solorzano, Ryan              Texastrong R                    4:59.19    3   
  7 Chavez, Marco                Team Bliss T                    5:01.33    2   
  8 Vizcarra, Carlos             Blue Thunder                    5:02.16    1   
  9 Contreras, Michael           Texas Shooti         5:19.01    5:10.87  
 10 Reynoso, Antonio             El Paso Flam         5:37.26    5:14.81  
 11 Garcia, Miguel               AC San Eliza                    5:19.19  
 12 Nelson, Brandon              Texas Shooti         5:21.21    5:22.83  
 13 Martinez, Nicholas           Blue Thunder                    5:33.93  
 -- Cardoza, Ulises              AC San Eliza                         NT  
 -- Gamez, Frank                 Express Athl         5:43.67         NT  
 -- Woode, Darrien               Texas Shooti                         NT  
 
Event 526  3000 Meter Run 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Frilot, William              Team Bliss T                   10:02.59   10   
  2 Hernandez, Christan          El Paso Spee                   10:31.71    8   
  3 Flores, Mannyboy             Sun City Run        10:18.70   10:37.21    6   
  4 Cardoza, Ulises              AC San Eliza                   11:11.58    5   
  5 Contreras, Michael           Texas Shooti        10:38.82   11:26.45    4   
  6 Garcia, Miguel               AC San Eliza                   11:43.15    3   
  7 Nelson, Brandon              Texas Shooti        10:20.32   12:03.15    2   
 -- Chavez, Marco                Team Bliss T                         NT  
 -- Reynoso, Antonio             El Paso Flam                         NT  
 
Event 528  4x100 Meter Relay 15 to 16 Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 El Paso Wings TC  'A'                               46.75      45.82   10   
     1) Carreto, Jonathan               2) Hutterer, Domenick             
     3) Johnson, Samuel                 4) Longoria, Felipe               
  2 Texas Shooting Stars Track Tea  'A'                 47.81      46.61    8   
     1) Flores, Michael                 2) Hamlin, Dartez                 
     3) Phillips, Eric                  4) Thornton, Meshach              
  3 Team Bliss TC  'A'                                  46.45      46.76    6   
     1) Allen, Cole                     2) Fowler, Jordan                 
     3) Frilot, William                 4) Luevano, Joshua                
  4 Texas Shooting Stars Track Tea  'B'                 48.06      49.34    5   
     1) Decquir, Donovan                2) Etiwe, Eyetan                  
     3) Jefferson, Malik                4) White, Demetrius               
 -- Technical Precision Athletics  'A'                  43.50         NT  
     1) Alvarado, Rene                  2) Bush, Juwan                    
     3) King, Nicholas                  4) Patterson, Eldridge            
 
Event 529  4x400 Meter Relay 15 to 16 Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Texas Shooting Stars Track Tea  'A'                          3:54.73   10   
     1) Decquir, Donovan                2) Jefferson, Malik               
     3) Thornton, Meshach               4) White, Demetrius               
  2 Texas Shooting Stars Track Tea  'B'                          4:12.17    8   
     1) Contreras, Michael              2) Flores, Michael                
     3) Phillips, Eric                  4) Woode, Darrien                 
 -- El Paso Wings TC  'A'                                             NT  
     1) Gonzalez, Brian                 2) Hutterer, Domenick             
     3) Munoz, Matthew                  4) Palacios, Felipe               
 
Event 531  110 Meter Hurdles 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Luevano, Joshua              Team Bliss T           16.03      15.83   10   
  2 Loya, Luis                   Falcons                19.82      19.35    8   
 -- Gomez, Ismael                Team Elite A                         NT  
 
Event 532  400 Meter Hurdles 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Loya, Luis                   Falcons              1:02.34    1:07.34   10   
 -- Alcala, Luis                 Falcons              1:10.80         NT  
 -- Gomez, Ismael                Team Elite A                         NT  
 
Event 533  Long Jump 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 King, Nicholas               Technical Pr           6.40m      6.09m   10   
  2 Ortega, Donivan              Texas Heat T                      5.95m    8   
  3 Fowler, Jordan               Team Bliss T           5.62m      5.82m    6   
  4 Patterson, Eldridge          Technical Pr           6.30m      5.73m    5   
  5 AguirreCervantes, Alejan     Express Athl           5.59m      5.55m    4   
  6 Bush, Juwan                  Technical Pr           5.79m      5.26m    3   
  7 Cobos, Jacob                 El Paso Wing                      5.11m    2   
  8 Alvarez, Anfernee            Falcons                5.41m      4.89m    1   
  9 Gomez, Ismael                Team Elite A                      4.54m  
 10 Carreto, Jonathan            El Paso Wing                      4.47m  
 11 Murillo, Anthony             El Paso Wing                      4.12m  
 12 Etiwe, Eyetan                Texas Shooti           4.35m      3.94m  
 -- Hamlin, Dartez               Texas Shooti           4.35m         ND  
 
Event 534  Shot Put 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hernandez, Joshua            El Paso Wing                     12.88m   10   
  2 Castro, Aaron                Texas Heat T          11.10m     11.35m    8   
  3 Shuya, Justin                Texas Heat T                      8.54m    6   
  4 McGhee, Lemont               El Paso Wild                      6.15m    5   
 -- Moultrie, Daniel             Cedric Benso                         ND  
 
Event 535  Javelin Throw 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Castro, Aaron                Texas Heat T          36.95m     38.97m   10   
  2 Cobos, Jacob                 El Paso Wing                     35.82m    8   
  3 Longoria, Felipe             El Paso Wing                     33.37m    6   
  4 Shuya, Justin                Texas Heat T                     27.86m    5   
  5 Hernandez, Joshua            El Paso Wing                     27.23m    4   
  6 Mayfield, Isaiah             El Paso Wing                     25.44m    3   
  7 Flores, Mannyboy             Sun City Run          29.55m     24.75m    2   
  8 Hahn, Dante                  Team Bliss T                     23.28m    1   
 
Event 536  High Jump 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Fowler, Jordan               Team Bliss T           1.68m      1.70m   10   
  2 Denton, Michael              Team Bliss T           1.63m      1.65m    8   
  3 Murillo, Anthony             El Paso Wing                      1.40m    6   
  4 Gomez, Ismael                Team Elite A                      1.30m    5   
 -- Patterson, Eldridge          Technical Pr           1.83m         NH  
 
Event 537  Discus Throw 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hernandez, Joshua            El Paso Wing                     40.18m   10   
  2 Castro, Aaron                Texas Heat T          29.00m     22.59m    8   
  3 Hahn, Dante                  Team Bliss T                     20.37m    6   
  4 Shuya, Justin                Texas Heat T                     20.20m    5   
 -- Moultrie, Daniel             Cedric Benso                         ND  
 
Event 538  Pole Vault 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Benavides, Paulo             Team Elite A           5.03m      4.95m  
  2 Cobos, Jacob                 El Paso Wing                      2.90m  
 
Event 539  Triple Jump 15 to 16 Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Fowler, Jordan               Team Bliss T          11.70m     12.13m   10   
  2 Denton, Michael              Team Bliss T          11.64m     11.13m    8   
  3 Alvarez, Anfernee            Falcons               10.39m     10.90m    6   
  4 Etiwe, Eyetan                Texas Shooti           9.71m      9.68m    5   
  5 Murillo, Anthony             El Paso Wing                      9.64m    4   
 -- Patterson, Eldridge          Technical Pr          13.36m         ND  
 -- Ortega, Donivan              Texas Heat T          12.30m         ND  
 -- AguirreCervantes, Alejan     Express Athl          10.24m         ND  
 
Event 601  100 Meter Dash 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Peters, Elizabeth            Texastrong R           12.99      12.41   10   
  2 Correa, Ashley               El Paso Flam                      13.51    8   
 -- Salinas, Yalitza             Team Bliss T           14.34         NT  
 -- Beltran, Ana Karen           Texastrong R           13.90         NT  
 -- Hairston, Jasmine            Blue Thunder                         NT  
 
Event 602  200 Meter Dash 17 to 18 Women
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Chess, Chelsea               Texas Heat T                      25.58   2  10   
  2 Peters, Elizabeth            Texastrong R           27.00      25.79   2   8   
  3 Daniels, Patrice             Texas Shooti           27.44      26.96   2   6   
  4 Caldwell, Angela             Falcons                28.41      27.78   2   5   
  5 Correa, Ashley               El Paso Flam           28.51      28.01   2   4   
  6 Beltran, Ana Karen           Texastrong R           27.00      28.31   2   3   
  7 Alvarado, Brianna            Falcons                           28.70   2   2   
  8 Lujan, Zaira                 Texastrong R                      29.11   1   1   
 -- Munoz, Samantha              El Paso Wing                         NT   1 
 -- Gomez, Janette               Falcons                              NT   1 
 
Event 603  400 Meter Dash 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Oyetunde, Esther             Texas Heat T                      58.13   10   
  2 Chess, Chelsea               Texas Heat T                    1:00.77    8   
  3 Munoz, Samantha              El Paso Wing                    1:03.50    6   
  4 Caldwell, Angela             Falcons              1:03.62    1:03.62    5   
  5 Alvarado, Brianna            Falcons              1:05.02    1:06.77    4   
  6 Correa, Ashley               El Paso Flam         1:10.53    1:12.16    3   
  7 Johnson, Erica               Texas Shooti                    1:14.15    2   
 -- Kuyawa, Madison              Texas Heat T                         NT  
 
Event 604  800 Meter Run 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Melendez, Kendra             Texastrong R         2:27.00    2:22.46   10   
  2 Daniels, Patrice             Texas Shooti                    2:27.48    8   
  3 Sosa, Silvia                 Falcons              2:32.81    2:33.35    6   
  4 Pallares, Kayla              El Paso Wing                    2:34.70    5   
  5 Rubio, Amanda                El Paso Wing                    2:38.99    4   
  6 Kirkland, Michaela           Texas Shooti                    2:43.18    3   
  7 Villa, Karla                 Texas Shooti                    2:50.35    2   
  8 Torres, Kandy                El Paso Flam         2:56.96    2:52.94    1   
  9 Baltazar, Alexis             Desert Devil                    3:03.72  
 -- Diaz, Stephanie              Texas Shooti                         NT  
 -- Oyetunde, Esther             Texas Heat T                         NT  
 
Event 605  1500 Meter Run 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sosa, Silvia                 Falcons              5:16.36    5:17.91   10   
  2 Pallares, Kayla              El Paso Wing                    5:21.11    8   
 
Event 606  3000 Meter Run 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Torres, Kandy                El Paso Flam        14:20.03   13:49.20   10   
 
Event 609  4x400 Meter Relay 17 to 18 Women
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Texastrong Running Club  'A'                                 4:34.96   10   
     1) Beltran, Ana Karen              2) Lujan, Zaira                   
     3) Melendez, Kendra                4) Peters, Elizabeth              
 
Event 611  100 Meter Hurdles 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Daniels, Patrice             Texas Shooti           16.84      17.47   10   
  2 Baltazar, Alexis             Desert Devil                      20.04    8   
  3 Villa, Karla                 Texas Shooti           19.57      20.43    6   
  4 Gomez, Janette               Falcons                22.46      22.25    5   
 
Event 612  400 Meter Hurdles 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Kuyawa, Madison              Texas Heat T                         NT  
 
Event 613  Long Jump 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Oyetunde, Esther             Texas Heat T                      4.92m   10   
  2 Chess, Chelsea               Texas Heat T                      4.56m    8   
  3 Villa, Karla                 Texas Shooti           4.45m      4.35m    6   
  4 Salinas, Yalitza             Team Bliss T           4.53m      4.15m    5   
 -- Baltazar, Alexis             Desert Devil                         ND  
 -- Turner, Kelsey               Team Bliss T                         ND  
 
Event 614  Shot Put 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tercero, Sheyenne            Team Bliss T           9.90m      9.10m   10   
  2 Baltazar, Alexis             Desert Devil                      5.51m    8   
 
Event 615  Javelin Throw 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tercero, Sheyenne            Team Bliss T          18.40m     20.25m   10   
  2 Flores, Kashmir              Sun City Run                     17.91m    8   
  3 Villa, Karla                 Texas Shooti                     16.73m    6   
  4 Baltazar, Alexis             Desert Devil                     10.15m    5   
  5 Daniels, Patrice             Texas Shooti                      9.60m    4   
 
Event 616  High Jump 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Turner, Kelsey               Team Bliss T                      1.40m   10   
  2 Muncie, Ashley               El Paso Wing                      1.30m    7   
  2 Villa, Karla                 Texas Shooti           1.37m      1.30m    7   
 -- Hairston, Jasmine            Blue Thunder                         NH  
 
Event 617  Discus Throw 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Tercero, Sheyenne            Team Bliss T          32.33m     36.20m   10   
 -- Martinez, Alyssa             Team Bliss T          22.05m         ND  
 
Event 618  Pole Vault 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Machen, Elise                Team Elite A           3.51m      3.60m  
 
Event 619  Triple Jump 17 to 18 Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Anane, Vania                 Unattached                       11.81m   10   
  2 Oyetunde, Esther             Texas Heat T                     10.82m    8   
  3 Turner, Kelsey               Team Bliss T                     10.25m    6   
  4 Caldwell, Angela             Falcons                           9.66m    5   
  5 Salinas, Yalitza             Team Bliss T           9.21m      9.22m    4   
 
Event 621  100 Meter Dash 17 to 18 Men
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Calderon, Daniel             AC San Eliza                      10.75q  2 
  2 Ramirez, Benjamin            El Paso Flam                      10.86q  2 
  3 Jesel, Aaron                 Texas Shooti                      11.34q  1 
  4 Garcia, Joel                 Falcons                11.89      11.37q  1 
  5 Carrillo, Miguel             AC San Eliza                      11.57q  1 
  6 Allen, Bradnaro              El Paso Wing           12.23      11.81q  2 
  7 Garcia, Edgar                Falcons                12.49      11.99q  1 
  8 Jurado, Robert               Express Athl           14.71      12.05q  2 
  9 Zamora, Abraham              AC San Eliza                      12.07   1 
 10 Guerrero, Christian          Texas Shooti           12.51      12.62   1 
 -- Messer, Joshua               Technical Pr           11.80         NT   1 
 -- Newton, Skylar               Team Bliss T                         NT   2 
 -- Torres, Jesus                Texas Shooti           11.66         NT   2 
 -- Guerrero, Andres             Texas Shooti           12.23         NT   2 
 
Event 621  100 Meter Dash 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                 Prelims     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Ramirez, Benjamin            El Paso Flam           10.86      10.92   10   
  2 Garcia, Joel                 Falcons                11.37      11.49    8   
  3 Jesel, Aaron                 Texas Shooti           11.34      11.51    6   
  4 Carrillo, Miguel             AC San Eliza           11.57      11.76    5   
  5 Allen, Bradnaro              El Paso Wing           11.81      11.87    4   
  6 Jurado, Robert               Express Athl           12.05      12.12    3   
  7 Garcia, Edgar                Falcons                11.99      12.27    2   
 -- Calderon, Daniel             AC San Eliza           10.75         NT  
 
Event 622  200 Meter Dash 17 to 18 Men
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hutterer, Roderick           El Paso Wing                      22.70   2  10   
  2 Ramirez, Benjamin            El Paso Flam           22.46      22.79   3   8   
  3 Garcia, Joel                 Falcons                23.57      23.24   3   6   
  4 Jesel, Aaron                 Texas Shooti                      24.35   2   5   
  5 Carrillo, Miguel             AC San Eliza                      24.80   1   4   
  6 Rivera-Figueroa, Luis        El Paso Wing           25.26      24.83   3   3   
  7 Jurado, Robert               Express Athl                      24.92   2   2   
  8 Zamora, Abraham              AC San Eliza                      25.08   1   1   
  9 Luna, Andres                 Falcons                26.07      25.19   3 
 10 Garcia, Edgar                Falcons                25.66      25.31   3 
 11 Allen, Bradnaro              El Paso Wing           25.78      25.36   3 
 12 Guerrero, Christian          Texas Shooti                      25.58   2 
 -- Messer, Joshua               Technical Pr           23.80         NT   3 
 -- Calderon, Daniel             AC San Eliza                         NT   2 
 -- Newton, Skylar               Team Bliss T                         NT   2 
 -- Guerrero, Andres             Texas Shooti           24.08         NT   3 
 -- Hart, Dallas                 El Paso Wing                         NT   2 
 
Event 623  400 Meter Dash 17 to 18 Men
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Reyes, Javier                El Paso Wing                      50.27   2  10   
  2 Garcia, Joel                 Falcons                51.43      50.69   3   8   
  3 Diaz, Diego                  El Paso Wing           51.69      51.71   3   6   
  4 Garey, Dominick              Texas Shooti           52.63      52.88   3   5   
  5 Anane-poku, Kwame            Team Bliss T           55.32      53.94   3   4   
  6 Rivera-Figueroa, Luis        El Paso Wing                      55.91   1   3   
  7 Guerrero, Christian          Texas Shooti           57.53      57.78   3   2   
  8 Jurado, Robert               Express Athl                      58.24   1   1   
  9 Luna, Andres                 Falcons              1:01.08    1:00.58   3 
 10 Martinez, Jacob              Desert Devil                    1:00.70   2 
 -- Calderon, Daniel             AC San Eliza                         NT   2 
 -- Guerrero, Andres             Texas Shooti                         NT   1 
 -- Messer, Joshua               Technical Pr                         NT   2 
 -- Barba, Miguel                El Paso Flam                         NT   2 
 -- Jesel, Aaron                 Texas Shooti                         NT   2 
 -- Ramirez, Benjamin            El Paso Flam           51.49         NT   3 
 -- Hart, Dallas                 El Paso Wing                         NT   2 
 -- Torres, Jesus                Texas Shooti           56.93         NT   3 
 
Event 624  800 Meter Run 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Escapita, Gerardo            El Paso Flam                    1:57.89   10   
  2 Diaz, Diego                  El Paso Wing                    1:58.41    8   
  3 Johnson, Michael             AC San Eliza                    2:04.21    6   
  4 Garey, Dominick              Texas Shooti         2:10.97    2:04.72    5   
  5 Barba, Miguel                El Paso Flam                    2:08.25    4   
  6 Hernandez, Stephen           El Paso Wing                    2:20.07    3   
  7 Reyes, Roland                El Paso Flam                    2:21.18    2   
  8 Alvarado, Marcos             Desert Devil                    2:23.77    1   
  9 Martinez, Jacob              Desert Devil         2:00.00    2:27.42  
 10 Rios, Hiram                  El Paso Wing                    2:29.12  
 -- Kennedy, Miguel              Texastrong R         2:12.00         NT  
 -- Simon, Toriell               Texas Shooti                         NT  
 
Event 625  1500 Meter Run 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Escapita, Gerardo            El Paso Flam                    4:22.92   10   
  2 Johnson, Michael             AC San Eliza                    4:26.02    8   
  3 Astorga, Aaron               El Paso Flam                    4:29.46    6   
  4 DeLeon, Christian            Team Bliss T         4:39.74    4:49.80    5   
  5 Alvarado, Marcos             Desert Devil         5:10.35    5:07.60    4   
  6 Hernandez, Stephen           El Paso Wing                    5:08.43    3   
  7 Martinez, Jacob              Desert Devil                    5:14.37    2   
 -- Simon, Toriell               Texas Shooti                         NT  
 -- Kennedy, Miguel              Texastrong R                         NT  
 -- Rios, Hiram                  El Paso Wing                         NT  
 
Event 626  3000 Meter Run 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Johnson, Michael             AC San Eliza                   10:03.09   10   
  2 Astorga, Aaron               El Paso Flam                   10:04.31    8   
  3 Kennedy, Miguel              Texastrong R                   10:23.31    6   
  4 Alvarado, Marcos             Desert Devil                   12:19.70    5   
 -- DeLeon, Christian            Team Bliss T                         NT  
 -- Simon, Toriell               Texas Shooti                         NT  
 
Event 627  3000 Meter Race Walk 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Simon, Toriell               Texas Shooti                   21:26.89   10   
 
Event 628  4x100 Meter Relay 17 to 18 Men
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Texas Shooting Stars Track Tea  'A'                 46.16      44.80   10   
     1) Collins, Andre                  2) Dungy, Scott                   
     3) Garey, Dominick                 4) Torres, Jesus                  
 
Event 629  4x400 Meter Relay 17 to 18 Men
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 El Paso Flames  'A'                                          3:35.14   10   
     1) Astorga, Aaron                  2) Barba, Miguel                  
     3) Escapita, Gerardo               4) Reyes, Roland                  
  2 Texas Shooting Stars Track Tea  'A'                          3:38.49    8   
     1) Collins, Andre                  2) Dungy, Scott                   
     3) Garey, Dominick                 4) Torres, Jesus                  
 
Event 631  110 Meter Hurdles 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Collins, Andre               Texas Shooti                      15.90   10   
  2 Dungy, Scott                 Texas Shooti           15.92      17.70    8   
 
Event 632  400 Meter Hurdles 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bates, KeAndre               Texas Heat T                      55.74   10   
 -- Dungy, Scott                 Texas Shooti           59.72         NT  
 -- Bullitt, Andrew Ian          Team Bliss T                         NT  
 
Event 633  Long Jump 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bates, KeAndre               Texas Heat T                      6.70m   10   
  2 Montes, Nicholas             El Paso Wild           5.97m      5.96m    8   
  3 Anane-poku, Kwame            Team Bliss T                      5.95m    6   
  4 Soto, Ruben                  Cedric Benso           6.40m      5.49m    5   
  5 Garcia, Joel                 Falcons                5.51m      5.24m    4   
  6 Garcia, Edgar                Falcons                5.00m      4.74m    3   
 -- Martinez, Jacob              Desert Devil           4.57m         ND  
 
Event 634  Shot Put 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Yebra, Gilberto              Cedric Benso                     14.40m   10   
  2 Howard, Ralph                Team Bliss T          14.24m     13.54m    8   
  3 Leyva, Christopher           Cedric Benso                     12.18m    6   
 -- Jimenez, Dallas              El Paso Wing                         ND  
 
Event 635  Javelin Throw 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hunt, Dylan                  Texas Heat T          46.20m     40.01m   10   
  2 Jimenez, Dallas              El Paso Wing                     20.75m    8   
  3 Rivera-Figueroa, Luis        El Paso Wing                     16.85m    6   
 
Event 636  High Jump 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Collins, Andre               Texas Shooti           2.10m      2.00m   10   
  2 Aguilar, Alan                El Paso Wing                      1.95m    8   
  3 Haddad, Tarek                Texas Heat T                      1.80m    6   
 
Event 637  Discus Throw 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Howard, Ralph                Team Bliss T          42.95m     42.11m   10   
  2 Yebra, Gilberto              Cedric Benso                     33.83m    8   
  3 Hunt, Dylan                  Texas Heat T          38.95m     32.61m    6   
  4 Jimenez, Dallas              El Paso Wing                     24.60m    5   
 -- Leyva, Christopher           Cedric Benso                         ND  
 
Event 638  Pole Vault 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Saavedra, Wiley              Unattached             4.42m      4.20m  
  2 Shanahan, A.                 Team Elite A                      3.90m  
  3 Schlinke, A.                 Team Elite A                      3.75m  
 
Event 639  Triple Jump 17 to 18 Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bates, KeAndre               Texas Heat T                     14.80m   10   
  2 Anane-poku, Kwame            Team Bliss T                     12.45m    8   
  3 Soto, Ruben                  Cedric Benso          12.19m     11.17m    6   
 -- Montes, Nicholas             El Paso Wild                         ND  
 -- Collins, Andre               Texas Shooti                         ND  
 
Event 721  100 Meter Dash Open/Masters Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bias, James                  El Paso Wing                      10.76   10   
  2 Fillmore, Dustin Sr          Sun City Run                      11.80    8   
  3 Caradine, Charles            El Paso Wing                      12.08    6   
 
Event 722  200 Meter Dash Open/Masters Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bias, James                  El Paso Wing                      22.41   10   
  2 Caradine, Charles            El Paso Wing                      25.53    8   
 
Event 723  400 Meter Dash Open/Masters Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bias, James                  El Paso Wing                      48.94   10   
 
Event 728  4x100 Meter Relay Open/Masters Men
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 El Paso Wings TC  'A'                                          44.27   10   
 
Event 729  4x400 Meter Relay Open/Masters Men
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 El Paso Wings TC  'A'                                        3:47.50   10   
 
Event 739  Triple Jump Open/Masters Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 James, Jason                 Texas Heat T                     12.60m   10   
 
Event 998  80 Meter Hurdles Open/Masters Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Rankin, Deanne               El Paso Wing                      17.21   10