Licensed to USATF - Arizona, Inc. - Association License
                  HY-TEK's Meet Manager 1/31/2015 05:58 PM
                      ARIZONA  Developmental - 1/31/2015                       
                                 INDOOR EVENTS                                 
                                 Centennial HS                                 
                                    Results                                    
 
55 Meter Dash 8 & Under Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals
  1 Suggs, Jada                8 Arizona Trac                       9.14   6 
  2 Aguano, Bryn               8 Arizona Chee                       9.28   1 
  3 Velasquez, Coco            8 Arizona Flam                       9.49   6 
  4 Cade, Sniyah               8 Arizona Chee           11.00       9.56   6 
  5 McCullom, Aaliyah          7 The Arizona                       10.45   1 
  6 Spence, Karesh             7 The Arizona                       10.50   2 
  7 Anderson, Anaya            7 The Arizona                       10.58   1 
  8 Anderson, Amaya            5 The Arizona                       10.73   6 
  9 Andrews, Aria              6 Arizona Chee           10.00      10.79   6 
 10 Hector, Aviva-Joy          6 Phoenix Bobc                      10.81   5 
 11 Francis, Rachael           7 Accelerate Track                  10.82   5 
 12 Aguano, Kalia              6 Arizona Chee                      10.92   3 
 13 Bond, Jaida                6 The Arizona                       10.93   2 
 14 Vazquez, Roselyn           7 Arizona Flam                      11.08   2 
 15 Morrow, Aliyah             6 Arizona Chee                      11.34   4 
 16 Vazquez, Jasmine           7 Arizona Flam                      11.40   6 
 17 Huckaby, Maliyah           7 Arizona Trac                      11.41   5 
 18 Nervis, Derynn             7 Do Right Edu                      11.42   4 
 19 Schultz, Madeline          7 Elite StriDe                      11.56   2 
 20 Lynch, Makayla             7 Arizona Chee                      11.63   3 
 21 Smith, Kameron             5 Arizona Flam                      11.64   3 
 22 Schultz, Abigail           7 Elite StriDe                      11.98   4 
 23 Carity, Kiki               8 Arizona Flam                      12.02   1 
 24 Sly, Isis                  6 The Arizona                       12.12   2 
 25 Bryant, Jordan             7 Arizona Chee                      12.16   5 
 26 Mayes, Olivia              6 Arizona Chee                      12.21   5 
 27 Lopez, Andrea              6 Coldwater Ex                      12.32   2 
 28 Turner, Jayla              8 Do Right Edu                      12.40   1 
 29 Martin, Aniyah             6 The Arizona                       12.63   3 
 30 Gammage, Olivia            5 Do Right Edu                      12.76   1 
 31 Murray, Amie               7 Desert Garde                      12.83   4 
 32 Stewart, Casiah            5 Do Right Edu                      12.95   4 
 33 Elcock, Jade               6 Phoenix Flye                      12.98   4 
 34 James, Azaria              6 Do Right Edu                      13.98   3 
 35 Paco, Viviana              6 Arizona Spee                      14.04   1 
 36 Nervis, Zoe                5 Do Right Edu                      14.52   3 
 37 Jameel, Ryn                6 Desert Garde                      15.27   3 
 38 Schonaerts, Ava            5 Desert Garde                      15.83   6 
 39 Lenartz, Cicily            5 Desert Garde                      16.83   1 
 
200 Meter Dash 8 & Under Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Aguano, Bryn               8 Arizona Chee           35.97      34.52   6 
  2 Suggs, Jada                8 Arizona Trac           41.98      34.92   6 
  3 Cade, Sniyah               8 Arizona Chee           36.00      35.54   6 
  4 Velasquez, Coco            8 Arizona Flam           40.23      37.86   6 
  5 Spence, Karesh             7 The Arizona                       40.38   5 
  6 Anderson, Anaya            7 The Arizona            45.05      41.42   6 
  7 Chatman, Kamora            7 Do Right Edu                      41.47   1 
  8 Bond, Jaida                6 The Arizona                       42.05   4 
  9 McCullom, Aaliyah          7 The Arizona                       42.31   3 
 10 Wesley, Da'Via             8 Do Right Edu                      43.01   5 
 11 Aguano, Kalia              6 Arizona Chee           46.37      43.24   5 
 12 Anderson, Amaya            5 The Arizona            56.10      43.67   5 
 13 Morrow, Aliyah             6 Arizona Chee                      43.70   1 
 14 Andrews, Aria              6 Arizona Chee           35.00      45.44   6 
 15 Francis, Rachael           7 Accelerate Track                  46.11   1 
 16 Bryant, Jordan             7 Arizona Chee                      47.73   3 
 17 Smith, Kameron             5 Arizona Flam                      48.12   4 
 18 Nervis, Derynn             7 Do Right Edu                      48.32   4 
 19 Turner, Jayla              8 Do Right Edu                      49.12   2 
 20 Weaver, Harlem             7 Phoenix Bobc                      49.84   4 
 21 Martin, Aniyah             6 The Arizona                       50.19   2 
 22 Mayes, Olivia              6 Arizona Chee                      50.67   4 
 23 Elcock, Jade               6 Phoenix Flye                      52.97   4 
 24 Stewart, Casiah            5 Do Right Edu                      53.11   4 
 25 Gammage, Olivia            5 Do Right Edu                      53.33   5 
 26 Lynch, Makayla             7 Arizona Chee                      55.38   3 
 27 Jameel, Ryn                6 Desert Garde                      59.52   5 
 28 Nervis, Zoe                5 Do Right Edu                    1:02.83   1 
 29 James, Azaria              6 Do Right Edu                    1:06.09   1 
 30 Lenartz, Cicily            5 Desert Garde                    1:06.29   2 
 31 Schonaerts, Ava            5 Desert Garde                    1:07.74   5 
 
400 Meter Dash 8 & Under Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Aguano, Bryn               8 Arizona Chee         1:30.00    1:23.37   4 
  2 Cade, Sniyah               8 Arizona Chee         1:30.00    1:24.74   4 
  3 Callison, Chloe            7 AZ Track Aca                    1:26.78   1 
  4 Usoro, Mayen               7 Do Right Edu                    1:28.41   3 
  5 Whiten, Uriyah             7 Do Right Edu                    1:29.83   1 
  6 Henderson, Devyn           6 Do Right Edu                    1:32.68   2 
  7 Robinson, Jerzy            6 Do Right Edu                    1:32.93   2 
  8 Chatman, Kamora            7 Do Right Edu                    1:34.29   3 
  9 Andrews, Aria              6 Arizona Chee         1:25.00    1:36.62   4 
 10 Torres, Rhiana             8 AZ Burn                         1:38.69   2 
 11 Kuhn, Molly                8 Spartan Spee                    1:39.38   2 
 12 Gammage, Maleah            7 Do Right Edu                    1:39.59   1 
 13 Schultz, Madeline          7 Elite StriDe                    1:40.25   3 
 14 Sanders, Brooklyn          8 Huron Athlet                    1:40.68   3 
 15 Vazquez, Jasmine           7 Arizona Flam                    1:41.35   2 
 16 Bryant, Jordan             7 Arizona Chee                    1:46.37   2 
 17 Vazquez, Roselyn           7 Arizona Flam                    1:46.86   3 
 18 Francis, Rachael           7 Accelerate Track                1:48.06   1 
 19 Wesley, Da'Via             8 Do Right Edu                    1:49.24   4 
 20 Schultz, Abigail           7 Elite StriDe                    1:49.26   3 
 21 Paco, Viviana              6 Arizona Spee                    1:59.52   2 
 22 Murray, Amie               7 Desert Garde                    1:59.67   2 
 23 Martin, Aniyah             6 The Arizona                     2:02.86   1 
 24 Lynch, Makayla             7 Arizona Chee                    2:15.96   3 
 25 Jameel, Ryn                6 Desert Garde                    2:16.72   3 
 
800 Meter Run 8 & Under Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Leal, Citlaly              7 Coldwater Ex         3:11.16    3:05.63  
  2 Callison, Chloe            7 AZ Track Aca                    3:13.65  
  3 Whiten, Uriyah             7 Do Right Edu                    3:18.09  
  4 Henderson, Devyn           6 Do Right Edu                    3:30.00  
  5 Robinson, Jerzy            6 Do Right Edu                    3:35.07  
  6 Kuhn, Molly                8 Spartan Spee                    3:36.35  
  7 Gammage, Maleah            7 Do Right Edu                    3:38.51  
  8 Schultz, Madeline          7 Elite StriDe                    3:40.90  
  9 Usoro, Mayen               7 Do Right Edu                    3:44.82  
 10 Schultz, Abigail           7 Elite StriDe                    3:58.53  
 11 Weaver, Harlem             7 Phoenix Bobc         4:21.00    4:16.71  
 
1500 Meter Run 8 & Under Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Leal, Citlaly              7 Coldwater Ex         6:32.26    6:15.98  
  2 Kuhn, Molly                8 Spartan Spee                    7:30.07  
  3 Lopez, Andrea              6 Coldwater Ex         8:28.85    8:29.17  
 
Long Jump 8 & Under Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Torres, Rhiana             8 AZ Burn                           1.86m    6-01.25 
  2 Carity, Kiki               8 Arizona Flam                      1.81m    5-11.25 
  3 Aguano, Kalia              6 Arizona Chee           1.72m      1.59m    5-02.75 
  4 Hector, Aviva-Joy          6 Phoenix Bobc                      1.48m    4-10.25 
  5 Huckaby, Maliyah           7 Arizona Trac                      1.38m    4-06.50 
  6 Mayes, Olivia              6 Arizona Chee                      1.11m    3-07.75 
 
55 Meter Dash 9-10 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Onyepunuka, Stacey         8 The Arizona                        8.05   3 
  2 Onyepunuka, Sabatiney     10 The Arizona                        8.55   4 
  3 Andrews, Anaya            10 Arizona Chee            8.50       8.57   6 
  4 Flanagan, Maia             8 The Arizona                        9.18   1 
  5 Boyd, Lundyn               9 Arizona Chee           10.00       9.20   6 
  6 Andrews, Nyree             8 Arizona Chee           10.50       9.29   6 
  7 Mitchell, Kiera            8 Arizona Flam                       9.43   2 
  8 Patterson, Madison         8 Accelerate Track                   9.51   2 
  9 Jackson, Erica             9 Arizona Chee                       9.53   6 
 10 Fitzhugh, Anniyah          9 The Arizona                        9.56   2 
 11 Wiley, Aneesa              9 Do Right Edu                       9.61   5 
 12 Gamble, Ta'Kai             9 Arizona Chee                       9.67   5 
 13 Ormond, Alaya              9 The Arizona                        9.68   4 
 14 Mathison, Olivia           9 Desert Garde                       9.76   1 
 15 Adkinson, Taszia           8 The Arizona                        9.80   2 
 16 Kennedy, I'Jaunaye         8 Elite StriDe                       9.84   6 
 17 Hunninghake, Keira        10 Arizona Flam                       9.87   4 
 18 Meeker, Mikalah            9 Phoenix Bobc                       9.93   6 
 19 Davis, M'Leka              8 Do Right Edu                       9.97   2 
 20 Johnson, Kalani            9 Arizona Trac                      10.00   1 
 21 Bermudez, Yslana          10 Arizona Flam                      10.03   1 
 22 Gammage, Soraya           10 Do Right Edu                      10.06   3 
 23 Gonzalez, Genesis         10 Coldwater Ex                      10.12   6 
 24 Cooper, Daija              8 Do Right Edu                      10.22   4 
 25 Pleasant, Shakena          9 Do Right Edu                      10.32   2 
 25 Christensen, Lauren        9 Huron Athlet                      10.32   5 
 27 Payne, Kimanee             8 Arizona Chee                      10.33   6 
 27 Brown, Mila                9 Huron Athlet                      10.33   2 
 29 Duncan, Yaritza            9 World Class                       10.34   4 
 30 Munoz, Cassandra          10 Do Right Edu                      10.38   1 
 31 Francis, Lillian           9 Accelerate Track                  10.40   5 
 32 Clegg, Ava                 8 Phoenix Flye                      10.53   4 
 33 Jackson, Alyssa            9 Aagsports Academ                  10.72   5 
 34 Bolender, Virginia         8 Huron Athlet                      10.99   4 
 35 Pfund, Gabriella           9 Desert Garde                      11.25   2 
 
200 Meter Dash 9-10 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Onyepunuka, Stacey         8 The Arizona            32.03      29.56   6 
  2 Andrews, Anaya            10 Arizona Chee           27.56      31.17   6 
  3 Onyepunuka, Sabatiney     10 The Arizona            32.03      31.28   6 
  4 Usoro, Nkoyo-May           9 Do Right Edu                      32.78   4 
  5 Gipson, Shakeena           9 Do Right Edu                      32.80   5 
  6 Malone, Naomi              9 Do Right Edu                      33.38   3 
  7 Boyd, Lundyn               9 Arizona Chee           33.00      34.20   6 
  8 Sanders, Maliah'          10 Do Right Edu                      34.92   5 
  9 Flanagan, Maia             8 The Arizona                       35.75   1 
 10 Fitzhugh, Anniyah          9 The Arizona                       35.79   4 
 11 Patterson, Madison         8 Accelerate Track                  36.57   3 
 12 Adkinson, Taszia           8 The Arizona                       36.70   4 
 13 Sterns, Kaylee            10 Aagsports Academ                  36.89   4 
 14 Wiley, Aneesa              9 Do Right Edu                      36.97   4 
 15 Munoz, Cassandra          10 Do Right Edu                      37.09   2 
 16 LeBlond, Landen            9 The Arizona                       37.11   1 
 17 Mathison, Olivia           9 Desert Garde                      37.87   3 
 18 Christensen, Lauren        9 Huron Athlet                      37.89   2 
 19 Kennedy, I'Jaunaye         8 Elite StriDe                      37.95   3 
 20 Gamble, Ta'Kai             9 Arizona Chee                      38.03   3 
 21 Davis, M'Leka              8 Do Right Edu                      38.14   2 
 22 Gammage, Soraya           10 Do Right Edu                      38.16   1 
 23 Ormond, Alaya              9 The Arizona                       38.21   2 
 24 Mitchell, Kiera            8 Arizona Flam           36.77      38.31   6 
 25 Bermudez, Yslana          10 Arizona Flam           39.67      38.60   6 
 26 Francis, Lillian           9 Accelerate Track                  39.30   4 
 27 Rafferty, Rylee            9 Spartan Spee                      39.31   4 
 28 Jackson, Erica             9 Arizona Chee           32.00      39.60   6 
 29 Moreaux, Doyne             9 Do Right Edu                      39.70   1 
 30 Agramon, Sophia            9 Arizona Chee                      40.45   2 
 31 Duncan, Yaritza            9 World Class                       40.58   3 
 32 Payne, Kimanee             8 Arizona Chee                      41.33   2 
 33 Jackson, Alyssa            9 Aagsports Academ                  41.74   4 
 34 Gonzalez, Genesis         10 Coldwater Ex                      42.06   1 
 35 Pleasant, Shakena          9 Do Right Edu                      42.98   5 
 36 Clegg, Ava                 8 Phoenix Flye           43.50      44.72   5 
 37 Cooper, Daija              8 Do Right Edu                      44.89   5 
 38 Pfund, Gabriella           9 Desert Garde                      44.99   5 
 39 Anderson, Kelsey           8 Arizona Chee           52.13      49.51   5 
 
400 Meter Dash 9-10 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Andrews, Anaya            10 Arizona Chee         1:05.00    1:19.02   5 
  2 Boyd, Lundyn               9 Arizona Chee         1:25.00    1:24.18   5 
  3 Sterns, Kaylee            10 Aagsports Academ                1:25.06   2 
  4 Caruso, Maria             10 AZ Track Aca                    1:25.56   4 
  5 Patterson, Madison         8 Accelerate Track                1:26.29   1 
  6 Foster, Sarah              9 AZ Track Aca                    1:26.78   1 
  7 Ortiz, Alexis              9 Arizona Chee         1:15.00    1:27.69   5 
  8 Sanders, Maliah'          10 Do Right Edu                    1:28.13   4 
  9 Rafferty, Rylee            9 Spartan Spee                    1:28.19   2 
 10 Mitchell, Kiera            8 Arizona Flam         1:25.00    1:31.12   5 
 11 Gonzalez, Betzaida        10 Coldwater Ex         1:38.72    1:31.22   5 
 12 Andrews, Nyree             8 Arizona Chee         1:15.00    1:31.33   5 
 13 Davis, M'Leka              8 Do Right Edu                    1:31.58   4 
 14 Hunninghake, Keira        10 Arizona Flam                    1:32.54   3 
 15 Pleasant, Shakena          9 Do Right Edu                    1:32.91   2 
 16 Francis, Lillian           9 Accelerate Track                1:33.03   2 
 17 Kennedy, I'Jaunaye         8 Elite StriDe                    1:33.56   4 
 18 Bermudez, Yslana          10 Arizona Flam                    1:33.82   1 
 19 Mathison, Olivia           9 Desert Garde                    1:35.18   2 
 20 Bolender, Virginia         8 Huron Athlet                    1:39.82   2 
 21 Cooper, Daija              8 Do Right Edu                    1:40.54   1 
 22 Pfund, Gabriella           9 Desert Garde                    1:42.71   3 
 23 Gamble, Ta'Kai             9 Arizona Chee                    1:45.58   3 
 24 Agramon, Sophia            9 Arizona Chee                    1:50.42   4 
 25 Jackson, Erica             9 Arizona Chee                    1:51.21   3 
 26 Moreaux, Doyne             9 Do Right Edu                    1:53.23   1 
 27 Anderson, Kelsey           8 Arizona Chee                    2:00.25   2 
 
800 Meter Run 9-10 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Black, Kendall            10 AZ Track Aca                    3:00.86   1 
  2 LeBlond, Landen            9 The Arizona                     3:02.33   2 
  3 Platt, Paige               9 Arizona Trac                    3:04.79   1 
  4 McCallister, Bethany       9 AZ Track Aca         3:17.35    3:07.36   2 
  5 Gipson, Shakeena           9 Do Right Edu                    3:10.10   1 
  6 Black, Kayln               9 AZ Track Aca                    3:11.03   1 
  7 Foster, Sarah              9 AZ Track Aca                    3:16.42   2 
  8 Munoz, Cassandra          10 Do Right Edu                    3:17.10   2 
  9 Platt, Josephine           8 Arizona Trac                    3:17.41   1 
 10 Caruso, Maria             10 AZ Track Aca                    3:17.63   2 
 11 Malone, Naomi              9 Do Right Edu                    3:19.69   1 
 12 Usoro, Nkoyo-May           9 Do Right Edu                    3:20.08   1 
 13 Gonzalez, Betzaida        10 Coldwater Ex         3:35.07    3:21.28   2 
 14 Rhorer, Ava                8 Huron Athlet         3:20.00    3:36.19   2 
 15 Carter, Destiny            9 Arizona Trac                    3:38.82   2 
 16 Anderson, Kelsey           8 Arizona Chee                    4:51.06   1 
 
1500 Meter Run 9-10 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Black, Kendall            10 AZ Track Aca                    6:06.88  
  2 McCallister, Bethany       9 AZ Track Aca         6:11.94    6:17.45  
  3 Black, Kayln               9 AZ Track Aca                    6:19.00  
  4 Platt, Josephine           8 Arizona Trac                    6:23.62  
  5 Rafferty, Rylee            9 Spartan Spee                    7:20.30  
  6 Rhorer, Ava                8 Huron Athlet         7:30.00    7:29.74  
 
4x400 Meter Relay 9-10 Division Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Rising Suns Track  'A'                               5:27.55  
     1) LeBlond, Landen 9               2) Onyepunuka, Sabatiney 10       
     3) Onyepunuka, Stacey 8            4) Adkinson, Taszia 8             
  2 Do Right Educational Sports  'A'                             5:47.80  
     1) Bradley-Cooper, Jade 10         2) Malone, Naomi 9                
     3) Usoro, Nkoyo-May 9              4) Gipson, Shakeena 9             
  3 AZ Track Academy  'A'                             5:40.00    5:50.18  
     1) McCallister, Bethany 9          2) Black, Kayln 9                 
     3) Black, Kendall 10               4) Foster, Sarah 9                
 
Long Jump 9-10 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Platt, Paige               9 Arizona Trac                      3.16m   10-04.50 
  2 Andrews, Nyree             8 Arizona Chee                      2.98m    9-09.50 
  3 Christensen, Lauren        9 Huron Athlet                      2.53m    8-03.75 
  4 Johnson, Kalani            9 Arizona Trac                      2.42m    7-11.25 
  5 Meeker, Mikalah            9 Phoenix Bobc           2.60m      2.34m    7-08.25 
  6 Bolender, Virginia         8 Huron Athlet                      2.20m    7-02.75 
  7 Sterns, Kaylee            10 Aagsports Academ                  1.97m    6-05.75 
  8 Platt, Josephine           8 Arizona Trac                      1.84m    6-00.50 
  9 Jackson, Alyssa            9 Aagsports Academ                  1.80m    5-11.00 
 10 Brown, Mila                9 Huron Athlet                      1.68m    5-06.25 
 
55 Meter Dash 11-12 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Pogue, Kiya               12 The Arizona                        7.85   2 
  2 Garrett, Eryn             12 Arizona Chee            8.00       8.03   4 
  3 Ortiz, Selema             12 The Arizona                        8.26   4 
  3 Barnes, Fezeka            12 Spartan Spee            8.74       8.26   2 
  5 Johnson, Jocelyn          11 Arizona Flam                       8.35   1 
  6 Garrett, Erykah           12 Arizona Chee            8.00       8.37   4 
  7 Jamison, Neya             11 Unattached                         8.38   4 
  8 Binford, Zahliyah         12 The Arizona                        8.39   3 
  9 Aguano, Taylor            12 Arizona Chee            8.00       8.45   4 
 10 Turner, Rahni             12 Arizona Flam                       8.49   4 
 11 Hooley, Kaylee            12 The Arizona                        8.57   2 
 12 Alexander, Jessica        11 Arizona Chee            8.00       8.85   4 
 13 Womack, Jatavia           12 The Arizona                        8.86   3 
 14 Graves, Uzuri             11 Arizona Trac                       9.01   2 
 15 Hutchinson, Ashlyn        11 Arizona Chee                       9.05   3 
 16 Ford, Gabriella           12 Arizona Chee                       9.20   1 
 17 Miller, Logan             11 Phoenix Bobc                       9.21   2 
 18 Artino, Sophie            11 Phoenix Bobc                       9.33   3 
 19 Edgin, Naomi              10 Spartan Spee                       9.46   1 
 20 Berry, Drycaea            10 Arizona Chee                       9.49   1 
 21 Brown, Kylia              11 Huron Athlet                       9.53   1 
 22 Schuffert, Alexis         12 Huron Athlet                       9.82   1 
 23 Jones, Jordyn             12 Arizona Chee                       9.99   1 
 24 Ontiveros, Maricela       12 Elite StriDe                      10.20   2 
 25 Collins, Lauren           11 Phoenix Bobc                      10.44   2 
 26 Vargas Arroyo, Emilly     12 Coldwater Ex                      11.69   2 
 
200 Meter Dash 11-12 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Pogue, Kiya               12 The Arizona            28.87      27.62   5 
  2 Garrett, Eryn             12 Arizona Chee           27.00      28.88   5 
  3 Henderson, Trinity        11 Do Right Edu                      29.35   3 
  4 Ortiz, Selema             12 The Arizona            30.27      29.54   5 
  5 Binford, Zahliyah         12 The Arizona            32.15      29.81   4 
  6 Jamison, Neya             11 Unattached                        29.82   2 
  7 Turner, Rahni             12 Arizona Flam           31.00      29.83   5 
  8 Garrett, Erykah           12 Arizona Chee           27.00      30.01   5 
  9 Barnes, Fezeka            12 Spartan Spee           35.50      30.34   4 
 10 Hooley, Kaylee            12 The Arizona                       30.72   4 
 11 Baker, Iolani             12 Arizona Flam           29.96      30.73   5 
 12 Fields, Indiah            11 Spartan Spee           33.56      31.09   4 
 13 Aguano, Taylor            12 Arizona Chee           27.00      31.12   5 
 14 Hutchinson, Ashlyn        11 Arizona Chee           36.66      32.03   4 
 15 Alexander, Jessica        11 Arizona Chee           27.00      32.09   5 
 16 Womack, Jatavia           12 The Arizona                       32.43   3 
 17 Kennedy, Taniah           10 Do Right Edu                      32.44   2 
 18 Graves, Uzuri             11 Arizona Trac                      32.72   3 
 19 Stevenson, De'Ahjianea    11 Do Right Edu                      33.01   2 
 20 Cook, Kayden              10 Do Right Edu                      33.87   1 
 21 Valenzuela, Savannah      11 The Arizona                       34.09   3 
 22 Huddleston, Alexis        10 Do Right Edu                      34.29   1 
 23 Davis, Courtney           11 Do Right Edu                      34.43   4 
 24 Johnson, Tyanna           12 Do Right Edu                      34.63   3 
 25 Burnside, Peyton          11 Phoenix Flye                      35.75   1 
 26 Agramon, Isabella         11 Arizona Chee                      37.98   1 
 27 Berry, Drycaea            10 Arizona Chee                      38.22   3 
 28 Schuffert, Alexis         12 Huron Athlet                      38.24   1 
 29 Jones, Jordyn             12 Arizona Chee           33.00      39.01   4 
 30 Collins, Lauren           11 Phoenix Bobc                      40.95   1 
 31 Wesley, Damia             10 Do Right Edu                      43.19   4 
 32 Thomas, Alexis            10 Do Right Edu                      43.34   1 
 33 Valencia, Katherine       11 Arizona Chee                      44.02   2 
 34 Thomas, Anaya             10 Do Right Edu                      48.14   2 
 
400 Meter Dash 11-12 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Turner, Rahni             12 Arizona Flam         1:08.00    1:09.77   5 
  2 Baker, Iolani             12 Arizona Flam         1:07.63    1:10.32   5 
  3 Johnson, Jocelyn          11 Arizona Flam         1:09.57    1:10.87   5 
  4 Huckaby, Daejahnai        11 Arizona Trac                    1:11.73   2 
  5 Garrett, Eryn             12 Arizona Chee         1:00.00    1:12.01   5 
  6 Stevenson, De'Ahjianea    11 Do Right Edu                    1:12.31   2 
  7 Garrett, Erykah           12 Arizona Chee         1:00.00    1:12.81   5 
  8 Turner, Brianna           11 Arizona Trac                    1:13.40   3 
  9 Barnes, Fezeka            12 Spartan Spee         1:15.00    1:13.45   4 
 10 Henderson, Trinity        11 Do Right Edu                    1:13.46   1 
 11 Claiborne, Thalia         11 Arizona Chee         1:00.00    1:13.94   5 
 12 Moorer, Joy               11 Arizona Trac                    1:16.32   3 
 13 Alexander, Jessica        11 Arizona Chee         1:00.00    1:16.67   5 
 14 Aguano, Taylor            12 Arizona Chee         1:00.00    1:17.43   5 
 15 Cook, Kayden              10 Do Right Edu                    1:18.92   1 
 16 Valenzuela, Savannah      11 The Arizona                     1:19.21   2 
 17 Kennedy, Taniah           10 Do Right Edu                    1:19.91   3 
 18 Stockford, Paige          10 Phoenix Bobc                    1:20.83   3 
 19 Womack, Jatavia           12 The Arizona                     1:22.25   1 
 20 Ford, Gabriella           12 Arizona Chee                    1:22.44   3 
 21 Davis, Courtney           11 Do Right Edu                    1:22.51   2 
 22 Burnside, Peyton          11 Phoenix Flye                    1:22.60   3 
 23 Richards, Emily           11 AZ Track Aca                    1:24.44   1 
 24 Edgin, Naomi              10 Spartan Spee                    1:25.36   1 
 25 Brown, Kylia              11 Huron Athlet                    1:25.43   1 
 26 Kartler, Kendall          11 Phoenix Bobc         1:17.00    1:25.82   4 
 27 Johnson, Tyanna           12 Do Right Edu                    1:26.00   2 
 28 Idleman, Erin             10 Huron Athlet         1:40.00    1:30.07   4 
 29 Valencia, Katherine       11 Arizona Chee                    1:31.47   4 
 30 Huddleston, Alexis        10 Do Right Edu                    1:31.56   2 
 31 Berry, Drycaea            10 Arizona Chee                    1:32.82   2 
 32 Jones, Jordyn             12 Arizona Chee                    1:34.05   4 
 33 Agramon, Isabella         11 Arizona Chee                    1:37.07   4 
 34 Ontiveros, Maricela       12 Elite StriDe         1:47.32    1:40.74   4 
 35 Wesley, Damia             10 Do Right Edu                    1:43.49   2 
 36 Thomas, Alexis            10 Do Right Edu                    2:05.15   3 
 37 Thomas, Anaya             10 Do Right Edu                    2:10.89   1 
 
800 Meter Run 11-12 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Willoughby, Katie         11 AZ Track Aca         2:52.48    2:41.48   2 
  2 Escobar, Ella             12 The Arizona          2:57.14    2:48.58   2 
  3 Stevenson, De'Ahjianea    11 Do Right Edu                    2:52.05   1 
  4 Fields, Indiah            11 Spartan Spee         2:58.00    2:53.64   2 
  5 Claiborne, Thalia         11 Arizona Chee                    3:03.88   1 
  6 Turner, Brianna           11 Arizona Trac                    3:04.37   1 
  7 Valenzuela, Savannah      11 The Arizona                     3:07.05   1 
  8 Bolender, Anavey          11 Huron Athlet                    3:10.47   2 
  9 Stockford, Paige          10 Phoenix Bobc                    3:18.30   2 
 10 Saldana, Nayeli           12 Unattached                      3:21.53   1 
 11 Steinhilber, Trinity      11 Spartan Spee         3:52.01    3:24.13   2 
 12 Richards, Emily           11 AZ Track Aca                    3:25.58   1 
 13 Idleman, Erin             10 Huron Athlet         3:36.00    3:31.00   2 
 14 Kartler, Kendall          11 Phoenix Bobc         3:23.00    3:33.39   2 
 15 Edgin, Naomi              10 Spartan Spee                    3:40.66   1 
 16 Barrio, Marcela           11 Glendale Fla         3:43.00    3:46.05   2 
 17 Huddleston, Alexis        10 Do Right Edu                    3:49.04   1 
 18 Valencia, Katherine       11 Arizona Chee                    3:49.25   1 
 19 Wesley, Damia             10 Do Right Edu                    3:54.62   2 
 
1500 Meter Run 11-12 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Willoughby, Katie         11 AZ Track Aca                    5:41.01  
  2 Escobar, Ella             12 The Arizona          6:08.15    5:45.70  
  3 Bolender, Anavey          11 Huron Athlet                    6:22.16  
  4 Stockford, Paige          10 Phoenix Bobc                    6:42.19  
  5 Metz, Emmeline            12 Unattached                      6:56.45  
  6 Saldana, Nayeli           12 Unattached                      6:56.65  
 
3000 Meter Run 11-12 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Saldana, Nayeli           12 Unattached                     14:13.10  
  2 Metz, Emmeline            12 Unattached                     14:47.60  
  3 Steinhilber, Trinity      11 Spartan Spee                   14:48.50  
 
55 Meter Hurdles (30" ) 11-12 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Baker, Iolani             12 Arizona Flam                      10.96  
  2 Claiborne, Thalia         11 Arizona Chee                      11.30  
  3 Artino, Sophie            11 Phoenix Bobc                      12.23  
  4 Miller, Logan             11 Phoenix Bobc                      12.33  
 
4x400 Meter Relay 11-12 Division Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Rising Suns Track  'A'                               4:57.53  
     1) Escobar, Ella 12                2) Pogue, Kiya 12                 
     3) Ortiz, Selema 12                4) Binford, Zahliyah 12           
  2 Do Right Educational Sports  'A'                             5:30.73  
     1) Davis, Courtney 11              2) Cook, Kayden 10                
     3) Kennedy, Taniah 10              4) Henderson, Trinity 11          
 
Long Jump 11-12 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Jamison, Neya             11 Unattached                        3.59m   11-09.50 
  2 Graves, Uzuri             11 Arizona Trac                      3.56m   11-08.25 
  3 Moorer, Joy               11 Arizona Trac           3.83m      3.46m   11-04.25 
  4 Huckaby, Daejahnai        11 Arizona Trac           3.46m      3.13m   10-03.25 
  5 Bolender, Anavey          11 Huron Athlet                      2.92m    9-07.00 
  6 Ford, Gabriella           12 Arizona Chee           2.93m      2.87m    9-05.00 
  7 Idleman, Erin             10 Huron Athlet           2.49m      2.82m    9-03.00 
  8 Collins, Lauren           11 Phoenix Bobc           2.98m      2.63m    8-07.50 
  9 Schuffert, Alexis         12 Huron Athlet                      2.56m    8-04.75 
 
55 Meter Dash 13-14 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Harris, Armani            12 South Phoeni            7.70       7.53   4 
  2 Boyd- Matthews, Autumn    13 South Phoeni            7.70       7.60   4 
  3 Roberts, Riley            12 The Arizona                        7.70   2 
  4 Charlton, Jayde           13 Elite StriDe                       7.73   3 
  5 McCoy, Tajene             13 The Arizona                        7.80   3 
  6 Jones, Maliyah            13 The Arizona                        7.82   3 
  7 Doeplah, Gifty            14 Phoenix Bobc                       7.92   2 
  8 Ortiz, Navaria            14 The Arizona                        7.94   3 
  9 Adams, Adora              13 Arizona Chee            8.00       8.07   4 
 10 Luc-Dyson, Lachea'        13 The Arizona                        8.14   4 
 11 Woods, Ayshia             12 Arizona Chee                       8.50   2 
 12 Jordan, Ashton            12 Arizona Chee                       8.59   1 
 13 Mitchell, Paige           13 Phoenix Bobc                       8.76   2 
 14 Rosky, Faith              12 Phoenix Bobc                       8.83   4 
 15 McMillan, Tatum           12 Arizona Chee                       8.94   1 
 16 Cave, Emillia             12 Phoenix Bobc                       9.00   1 
 17 Hancock, Emily            14 Phoenix Flye                       9.18   1 
 18 Schuler, Suzanne          13 Arizona Chee                       9.32   3 
 19 Blevins, Zamaree          14 Do Right Edu                      10.28   1 
 20 Gonzalez, Emily           12 Coldwater Ex                      10.58   1 
 
200 Meter Dash 13-14 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Harris, Armani            12 South Phoeni           27.00      26.11   6 
  2 Boyd- Matthews, Autumn    13 South Phoeni           26.96      26.68   6 
  3 Charlton, Jayde           13 Elite StriDe           27.21      27.13   6 
  4 Mustin, Dominique         13 Team Showtym           27.80      27.54   6 
  5 McCoy, Tajene             13 The Arizona            27.57      27.81   6 
  6 Roberts, Riley            12 The Arizona            27.56      27.87   6 
  7 Jones, Maliyah            13 The Arizona            30.19      28.03   5 
  8 Ortiz, Navaria            14 The Arizona            29.47      28.33   5 
  9 Adams, Adora              13 Arizona Chee           28.00      28.44   5 
 10 Carr, Antalyce            13 Do Right Edu                      28.46   2 
 11 Black, Sky                14 Spartan Spee           28.87      28.50   5 
 12 Burks, Lazia              13 The Arizona            30.82      29.25   5 
 13 Montufar, Daniela         13 Arizona Chee           28.00      29.76   6 
 14 Luc-Dyson, Lachea'        13 The Arizona                       30.10   2 
 15 Jordan, Ashton            12 Arizona Chee           30.00      30.37   5 
 16 Wesley, Da'Sia            14 Do Right Edu                      30.77   4 
 17 Woods, Ayshia             12 Arizona Chee                      31.50   3 
 18 Cave, Emillia             12 Phoenix Bobc           33.12      31.83   4 
 19 Sells, Jendayi            12 Do Right Edu                      31.85   4 
 20 Lee, Deysha               13 Do Right Edu                      32.03   3 
 21 McMillan, Tatum           12 Arizona Chee                      32.26   3 
 22 Benson, Briana            14 Do Right Edu                      32.36   2 
 23 Mitchell, Paige           13 Phoenix Bobc                      32.92   2 
 24 Ruiz, Samia               13 Do Right Edu                      33.37   3 
 25 Scroggins, Joanee         12 Do Right Edu                      33.57   1 
 26 Scroggins, Trinity        13 Do Right Edu                      33.96   3 
 27 Jackson, Trejanae         13 Do Right Edu                      34.12   3 
 28 Hancock, Emily            14 Phoenix Flye                      34.36   1 
 29 Shoemaker, Madeline       13 Phoenix Flye                      34.57   3 
 30 Culpepper, Journee        14 Unattached             29.00      35.10   5 
 31 Jones, Krislyn            13 Do Right Edu                      35.21   4 
 32 Stewart, Stashanique      14 Do Right Edu                      39.07   2 
 33 Blevins, Zamaree          14 Do Right Edu                      40.35   2 
 34 Gonzalez, Emily           12 Coldwater Ex                      43.16   4 
 
400 Meter Dash 13-14 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Mustin, Dominique         13 Team Showtym         1:01.00    1:01.96   6 
  2 Curtis, Kristen           14 Team Showtym         1:03.00    1:05.66   6 
  3 Montufar, Daniela         13 Arizona Chee         1:05.00    1:07.50   6 
  4 Adams, Adora              13 Arizona Chee         1:05.00    1:08.36   6 
  5 Jordan, Ashton            12 Arizona Chee         1:05.00    1:08.78   6 
  6 Williams, Kiemya          15 South Phoeni                    1:09.24   3 
  7 Jay, Isabelle             13 AZ Track Aca         1:16.32    1:09.57   5 
  8 Luc-Dyson, Lachea'        13 The Arizona                     1:10.74   1 
  9 Shea, Katie               14 Arizona Chee         1:05.00    1:10.75   6 
 10 Reed, Haila               12 South Phoeni                    1:10.94   2 
 11 Marquez, Katarina         13 Arizona Chee         1:05.00    1:11.35   5 
 12 Wesley, Da'Sia            14 Do Right Edu                    1:12.87   1 
 13 Lee, Deysha               13 Do Right Edu                    1:13.68   4 
 14 McMillan, Tatum           12 Arizona Chee                    1:15.09   1 
 14 Ruiz, Samia               13 Do Right Edu                    1:15.09   5 
 16 Shoemaker, Madeline       13 Phoenix Flye         1:19.40    1:15.23   5 
 17 Scroggins, Joanee         12 Do Right Edu                    1:15.30   1 
 18 Benson, Briana            14 Do Right Edu                    1:16.00   3 
 19 Scroggins, Trinity        13 Do Right Edu                    1:16.76   2 
 20 Woods, Ayshia             12 Arizona Chee                    1:16.81   2 
 21 Culpepper, Journee        14 Unattached           1:10.00    1:16.98   5 
 22 Jackson, Trejanae         13 Do Right Edu                    1:17.40   3 
 23 Collins, Kate             13 Phoenix Bobc         1:20.00    1:17.87   5 
 24 Hennessey, McKenzie       13 Arizona Chee         1:05.00    1:19.14   6 
 25 Tramble, Keila            14 Arizona Trac                    1:19.23   3 
 26 Hancock, Emily            14 Phoenix Flye                    1:19.98   3 
 27 Sells, Jendayi            12 Do Right Edu                    1:22.43   2 
 28 Schuler, Suzanne          13 Arizona Chee                    1:25.40   4 
 29 Datria, Sarah             13 AZ Track Aca                    1:25.74   2 
 30 Stewart, Stashanique      14 Do Right Edu                    1:28.26   4 
 31 Gaidici, Nicole           13 Phoenix Bobc                    1:28.85   4 
 32 Carr, Antalyce            13 Do Right Edu                    1:38.82   4 
 
800 Meter Run 13-14 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Mustin, Dominique         13 Team Showtym         2:22.00    2:29.74   3 
  2 Curtis, Kristen           14 Team Showtym         2:25.00    2:31.77   3 
  3 Burks, Lazia              13 The Arizona          2:45.31    2:36.46   3 
  4 Montufar, Daniela         13 Arizona Chee         2:56.00    2:44.04   3 
  5 Charlton, Jayde           13 Elite StriDe         2:32.00    2:46.65   3 
  6 Shea, Katie               14 Arizona Chee         2:52.00    2:47.15   3 
  7 Black, Sky                14 Spartan Spee                    2:51.50   1 
  8 Marquez, Katarina         13 Arizona Chee         3:11.00    2:52.04   3 
  9 Jay, Isabelle             13 AZ Track Aca         2:58.45    3:00.22   3 
 10 Benson, Briana            14 Do Right Edu                    3:04.55   2 
 11 Scroggins, Joanee         12 Do Right Edu                    3:06.34   1 
 12 Jackson, Trejanae         13 Do Right Edu                    3:07.83   1 
 13 Marshall, Svannah         13 Arizona Flam                    3:09.72   2 
 14 Scroggins, Trinity        13 Do Right Edu                    3:10.29   2 
 15 Wesley, Da'Sia            14 Do Right Edu                    3:11.18   1 
 16 Jones, Krislyn            13 Do Right Edu                    3:11.25   1 
 17 Datria, Sarah             13 AZ Track Aca                    3:11.84   1 
 18 Collins, Kate             13 Phoenix Bobc                    3:14.59   1 
 19 Lee, Deysha               13 Do Right Edu                    3:18.16   1 
 20 Ruiz, Samia               13 Do Right Edu                    3:21.30   2 
 21 Gaidici, Nicole           13 Phoenix Bobc                    3:36.77   2 
 22 Stewart, Stashanique      14 Do Right Edu                    3:57.92   2 
 
1500 Meter Run 13-14 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Curtis, Kristen           14 Team Showtym         4:55.00    5:27.50  
  2 Marquez, Katarina         13 Arizona Chee         5:48.00    6:14.32  
 
55 Meter Hurdles (30" ) 13-14 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Adams, Adora              13 Arizona Chee           10.00       9.78  
  2 Marshall, Svannah         13 Arizona Flam                      10.76  
  3 Cave, Emillia             12 Phoenix Bobc                      12.05  
 
4x400 Meter Relay 13-14 Division Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Rising Suns Track  'A'                               4:35.58  
     1) Burks, Lazia 13                 2) Ortiz, Navaria 14              
     3) Roberts, Riley 12               4) McCoy, Tajene 13               
 
Long Jump 13-14 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Marshall, Svannah         13 Arizona Flam           4.51m      4.31m   14-01.75 
  2 Rosky, Faith              12 Phoenix Bobc                      3.85m   12-07.75 
 
Triple Jump 13-14 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Marshall, Svannah         13 Arizona Flam           9.10m      9.46m   31-00.50 
 
55 Meter Dash 15-16 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 deStefano, Emily          16 Phoenix Bobc            8.44       7.53   3 
  2 Fair, Raelynn             15 Unattached                         7.55   2 
  3 Fields, Asiah             15 Spartan Spee            7.70       7.58   3 
  4 Martin, Jaclyn            16 Arizona Chee            8.00       7.68   3 
  5 Tobias, Lauren            15 Spartan Spee            7.73       7.82   3 
  6 Dodge, Ricquell           16 Unattached                         7.85   1 
  7 Sims, Clare               16 The Arizona                        8.04   3 
  8 Candito, Jacquelyn        14 Adrenaline T            7.70       8.20   2 
  9 Gwin, Azilyn              15 Phoenix Bobc            8.06       8.31   3 
 10 Goodson, Alexandria       16 Phoenix Bobc                       8.33   1 
 10 Gray, Jada                15 Arizona Chee                       8.33   2 
 12 Farlow, Indaya            14 Elite StriDe                       9.02   2 
 13 Simpson, Alivia           15 Phoenix Bobc                       9.08   1 
 14 Henry-Johnson, Destinee   15 Do Right Edu                      10.07   1 
 
200 Meter Dash 15-16 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Fields, Asiah             15 Spartan Spee           27.00      26.49   3 
  2 Fair, Raelynn             15 Unattached                        26.77   3 
  3 Candito, Jacquelyn        14 Adrenaline T           28.50      27.93   3 
  4 Sims, Clare               16 The Arizona                       28.24   2 
  5 Tobias, Lauren            15 Spartan Spee           28.73      28.62   3 
  6 Goodson, Alexandria       16 Phoenix Bobc                      29.16   1 
  7 Gray, Jada                15 Arizona Chee                      29.35   2 
  8 Gwin, Azilyn              15 Phoenix Bobc           30.37      30.66   3 
  9 Dodge, Ricquell           16 Unattached                        32.66   1 
 10 Simpson, Alivia           15 Phoenix Bobc                      32.77   1 
 11 Farlow, Indaya            14 Elite StriDe           33.27      34.46   2 
 12 Henry-Johnson, Destinee   15 Do Right Edu                      38.77   2 
 
400 Meter Dash 15-16 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Martin, Jaclyn            16 Arizona Chee           57.50    1:00.34   3 
  2 Candito, Jacquelyn        14 Adrenaline T         1:05.00    1:03.16   3 
  3 Nesby, Dorian             14 Unattached           1:02.00    1:04.72   3 
  4 duarte, ariz              14 Panthers Run         1:13.00    1:08.45   3 
  5 Burrell, Kara             16 The Arizona          1:03.24    1:08.74   3 
  6 Simpson, Alivia           15 Phoenix Bobc                    1:12.71   2 
  7 Espinoza, Justice         16 Huron Athlet         1:10.30    1:12.81   3 
  8 Farlow, Indaya            14 Elite StriDe         1:28.45    1:15.06   2 
  9 Gwin, Azilyn              15 Phoenix Bobc         1:13.73    1:27.51   2 
 
800 Meter Run 15-16 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Gutierrez, Mia            15 AZ Track Aca                    2:34.19  
  2 Fields, Asiah             15 Spartan Spee                    2:39.01  
  3 Datria, Abigail           16 AZ Track Aca                    2:39.45  
  4 Espinoza, Justice         16 Huron Athlet         3:00.00    2:50.11  
  5 Burrell, Kara             16 The Arizona          2:44.12    2:50.65  
 
1500 Meter Run 15-16 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hamilton, Ava             15 Arizona Chee                    5:03.83  
  2 Enns, Gabrielle           15 Arizona Chee                    5:11.81  
  3 Gutierrez, Mia            15 AZ Track Aca                    5:18.68  
  4 Datria, Abigail           16 AZ Track Aca                    5:28.46  
  5 Zehner, Amber             16 Unattached                      5:39.29  
  6 Acejo, Adriana            16 Unattached                      5:55.38  
  7 Thomas, Mikaila           15 Unattached                      6:22.60  
  8 Burquez, Priscilla        15 Unattached                      6:59.28  
 
55 Meter Hurdles (33" ) 15-16 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 deStefano, Emily          16 Phoenix Bobc            9.50       9.37  
  2 Sims, Clare               16 The Arizona                       11.18  
  3 Goodson, Alexandria       16 Phoenix Bobc                      11.51  
 
Long Jump 15-16 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 duarte, ariz              14 Panthers Run           4.27m      3.97m   13-00.25 
 
55 Meter Dash 17-18 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Center, Alexis            16 Unattached              7.06       7.06   2 
  2 Bermudez, Carmen          16 Arizona Flam                       7.65   1 
  3 Hayhurst, Melissa         17 Unattached                         7.81   1 
  4 Simmons, China            16 Arizona Flam                       7.84   2 
  5 Ware, Aery                18 Unattached                         7.85   1 
  6 Seawater, Tria            17 Phoenix Flye                       7.86   1 
  7 Smith, Jalissa            18 Arizona Flam                       7.97   1 
  8 Treadwell, Daryl          17 The Arizona                        8.07   1 
  9 Neil, Megan               17 Spartan Spee                       8.10   2 
  9 Young, Rees               17 Phoenix Flye                       8.10   1 
 11 Ferguson, Danyl           17 Elite StriDe                       8.12   1 
 12 Henry-Johnson, Ariel      16 Do Right Edu                      10.50   2 
 
200 Meter Dash 17-18 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Center, Alexis            16 Unattached             24.77      25.14   2 
  2 Coleman, Alysoune         18 Arizona Flam                      26.73   1 
  3 Bermudez, Carmen          16 Arizona Flam                      27.13   2 
  4 Arho, Helen               18 Arizona Chee                      28.77   1 
  5 Smith, Jalissa            18 Arizona Flam                      29.07   2 
  6 Treadwell, Daryl          17 The Arizona                       29.16   1 
  7 Neil, Megan               17 Spartan Spee                      29.42   1 
  8 Ferguson, Danyl           17 Elite StriDe                      30.62   1 
  9 Henry-Johnson, Ariel      16 Do Right Edu                      43.00   1 
 
400 Meter Dash 17-18 Division Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Hayhurst, Melissa         17 Unattached           1:03.00    1:02.20   2 
  2 Bermudez, Carmen          16 Arizona Flam         1:05.40    1:02.29   2 
  3 McCloskey, Kylie          17 Unattached           1:02.80    1:03.16   2 
  4 Ware, Aery                18 Unattached                      1:04.53   1 
  5 Smith, Renique            17 Panthers Run         1:05.00    1:07.52   2 
  6 Arho, Helen               18 Arizona Chee                    1:07.53   1 
  7 Neil, Megan               17 Spartan Spee                    1:07.95   1 
  8 Ferguson, Danyl           17 Elite StriDe                    1:19.33   2 
 
800 Meter Run 17-18 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Coleman, Alysoune         18 Arizona Flam                    2:29.08  
  2 Riley, Tiffany            18 AZ Track Aca                    2:39.37  
 
1500 Meter Run 17-18 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Nichols, Alexis           16 Arizona Chee                    5:01.13  
  2 Shorty, Olivia            17 Unattached                      6:42.40  
 
55 Meter Hurdles (33"  ) 17-18 Division Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Bermudez, Carmen          16 Arizona Flam                       8.83  
  2 Hayhurst, Melissa         17 Unattached              9.15       9.38  
  3 McCloskey, Kylie          17 Unattached              9.20       9.61  
  4 Treadwell, Daryl          17 The Arizona                       10.74  
 
Long Jump 17-18 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Simmons, Chynna           16 Phoenix Flye           5.26m      5.04m   16-06.50 
  2 Seawater, Tria            17 Phoenix Flye                      4.97m   16-03.75 
  3 Young, Rees               17 Phoenix Flye           5.18m      4.54m   14-10.75 
  4 Smith, Renique            17 Panthers Run           5.18m      4.38m   14-04.50 
 
Triple Jump 17-18 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Simmons, Chynna           16 Phoenix Flye          10.06m     10.11m   33-02.00 
  2 Young, Rees               17 Phoenix Flye          10.67m      9.53m   31-03.25 
 -- Seawater, Tria            17 Phoenix Flye                         ND            
 
55 Meter Dash 8 & Under Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Millman, Pry'nce           8 Huron Athlet                       9.10   1 
  2 Cade, Darius               8 Arizona Chee            9.01       9.45   4 
  3 Flunder, Geramiah          8 The Arizona                        9.69   1 
  4 Noyd, Michael              8 Arizona Flam                       9.81   4 
  5 Montano, Soul              7 Elite StriDe                      10.34   1 
  6 Knierim, David             8 Arizona Chee                      10.52   3 
  7 Jackson, Carter            7 Arizona Spee                      10.65   2 
  8 Lucas Jr., Joseph          6 Arizona Trac                      10.75   1 
  9 Cornejo, Arturo            7 The Arizona                       10.82   3 
 10 Coleman, De'Mar            7 The Arizona                       10.90   2 
 11 Cornejo, Guillermo         6 The Arizona                       10.91   3 
 12 McCoy, Edarius             6 The Arizona                       10.95   2 
 13 Jameel, Max                8 Desert Garde                      11.03   2 
 14 Weaver, Winston            8 Phoenix Bobc                      11.07   1 
 15 Solorio, Fernando          7 Coldwater Ex                      11.35   4 
 16 Douglass, Anderson         6 World Class            12.04      11.38   4 
 17 Stevenson, Ari'eon         5 Arizona Chee           10.51      11.50   4 
 18 Carr, Anthony              5 Do Right Edu                      12.06   4 
 19 Burton, Tremaine           6 World Class                       12.21   3 
 20 Smith, Dra'Zen             5 Arizona Spee                      12.32   1 
 21 Winston, Simon             6 Phoenix Bobc                      12.41   3 
 22 Valencia, Johnathan        7 Arizona Chee                      12.72   3 
 23 Ontiveros, Gabriel         7 Elite StriDe                      12.86   2 
 24 Pickett, Jack              6 Desert Garde                      13.28   4 
 25 Duncan, Tripp              6 World Class                       13.40   2 
 26 Akina, Kalamaku            5 Arizona Chee                      13.73   3 
 27 Anderson, Kason            5 Arizona Chee                      14.16   2 
 28 Jones, Benjamin            5 Arizona Chee                      14.94   1 
 29 Mendoza-Gutierrez, Dylan   6 Coldwater Ex                      15.11   4 
 30 Sanders, Caleb             5 Arizona Chee                      15.18   1 
 
200 Meter Dash 8 & Under Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Millman, Pry'nce           8 Huron Athlet                      33.78   2 
  2 Cade, Darius               8 Arizona Chee           35.53      34.72   4 
  3 Flunder, Geramiah          8 The Arizona                       35.54   3 
  4 Lee, Jalen                 8 Do Right Edu                      39.56   3 
  5 Noyd, Michael              8 Arizona Flam           47.16      39.73   4 
  6 Coleman, De'Mar            7 The Arizona                       42.30   2 
  7 Cornejo, Arturo            7 The Arizona            50.43      42.42   4 
  8 Knierim, David             8 Arizona Chee                      42.55   1 
  9 Cornejo, Guillermo         6 The Arizona            45.23      42.94   4 
 10 Douglass, Anderson         6 World Class            46.97      42.96   4 
 11 McCoy, Edarius             6 The Arizona                       43.11   3 
 12 Jackson, Carter            7 Arizona Spee                      44.16   2 
 13 Solorio, Fernando          7 Coldwater Ex                      44.47   2 
 14 Weaver, Winston            8 Phoenix Bobc                      45.53   3 
 15 Conway, Tariq              7 Do Right Edu                      47.60   3 
 16 Burton, Tremaine           6 World Class                       48.95   1 
 17 Jameel, Max                8 Desert Garde                      50.05   3 
 18 Valencia, Johnathan        7 Arizona Chee                      51.09   3 
 19 Ontiveros, Gabriel         7 Elite StriDe                      51.11   1 
 20 Gammage, Tyson             5 Do Right Edu                      52.08   1 
 21 Pickett, Jack              6 Desert Garde                      55.44   1 
 22 Duncan, Tripp              6 World Class                       55.56   4 
 23 Akina, Kalamaku            5 Arizona Chee                    1:00.04   2 
 24 Anderson, Kason            5 Arizona Chee                    1:00.78   2 
 25 Jones, Benjamin            5 Arizona Chee                    1:03.15   4 
 26 Twaddell, Enler            5 Desert Garde                    1:04.33   1 
 27 Stevenson, Ari'eon         5 Arizona Chee           44.84    1:43.24   4 
 
400 Meter Dash 8 & Under Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Millman, Pry'nce           8 Huron Athlet                    1:21.56   4 
  2 Lee, Jalen                 8 Do Right Edu                    1:24.33   4 
  3 Montano, Soul              7 Elite StriDe         1:32.65    1:26.81   4 
  4 Horace, Justice            8 Do Right Edu                    1:27.65   2 
  5 Noyd, Michael              8 Arizona Flam         1:40.00    1:28.31   4 
  6 Shedrick, Wy'on            7 Do Right Edu                    1:28.33   4 
  7 Byrd, Oshen                7 Do Right Edu                    1:29.39   3 
  8 Uperesa-thomas, Mission    7 Do Right Edu                    1:33.73   1 
  9 Cade, Darius               8 Arizona Chee                    1:34.72   1 
 10 Boey, Joshua               8 Do Right Edu                    1:35.26   3 
 11 Stafford, Zoriyhan         7 Do Right Edu                    1:36.86   4 
 12 Knierim, David             8 Arizona Chee                    1:39.87   3 
 13 Gammage, Evan              7 Do Right Edu                    1:40.13   4 
 14 Solorio, Fernando          7 Coldwater Ex                    1:42.67   3 
 15 James, Rory                7 Do Right Edu                    1:43.56   2 
 16 Brathwaite, Braxton        7 Do Right Edu                    1:43.75   2 
 17 Jameel, Max                8 Desert Garde                    1:47.78   3 
 18 Conway, Tariq              7 Do Right Edu                    1:49.66   3 
 19 Douglass, Anderson         6 World Class                     1:50.03   1 
 20 Ontiveros, Gabriel         7 Elite StriDe                    1:50.41   3 
 21 Gammage, Tyson             5 Do Right Edu                    1:53.30   1 
 22 Carr, Anthony              5 Do Right Edu                    1:54.57   1 
 23 Jackson, Carter            7 Arizona Spee                    1:55.75   2 
 24 Valencia, Johnathan        7 Arizona Chee                    1:56.01   2 
 25 Burton, Tremaine           6 World Class                     1:56.08   2 
 26 Smith, Dra'Zen             5 Arizona Spee                    2:09.02   1 
 
800 Meter Run 8 & Under Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Horace, Justice            8 Do Right Edu                    3:09.33  
  2 Montano, Soul              7 Elite StriDe         3:13.42    3:12.26  
  3 Shedrick, Wy'on            7 Do Right Edu                    3:22.86  
  4 Uperesa-thomas, Mission    7 Do Right Edu                    3:25.47  
  5 Byrd, Oshen                7 Do Right Edu                    3:28.22  
  6 Brathwaite, Braxton        7 Do Right Edu                    3:34.07  
  7 Gammage, Evan              7 Do Right Edu                    3:36.89  
  8 Boey, Joshua               8 Do Right Edu                    3:46.89  
  9 James, Rory                7 Do Right Edu                    4:24.79  
 
Long Jump 8 & Under Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Lucas Jr., Joseph          6 Arizona Trac                      2.69m    8-10.00 
  2 Winston, Simon             6 Phoenix Bobc                      2.11m    6-11.25 
  3 Stevenson, Ari'eon         5 Arizona Chee                      1.13m    3-08.50 
  4 Akina, Kalamaku            5 Arizona Chee                      1.08m    3-06.50 
 -- Jones, Benjamin            5 Arizona Chee                         ND            
 
55 Meter Dash 9-10 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Fillmore, Dustin          10 Unattached                         8.36   4 
  2 Torres, Marcos            10 AZ Burn                            8.41   2 
  3 Spence, JaKobi             9 The Arizona                        8.54   5 
  4 Johnson, Amare             9 Arizona Flam                       8.76   4 
  5 Espinoza, Elijah          10 Arizona Flam                       8.86   3 
  6 Williams, Nathan           8 Phoenix Bobc                       9.10   3 
  7 Cooper, Cameron            9 Arizona Chee            9.05       9.11   5 
  8 Cornejo, Alvaro           10 The Arizona                        9.12   1 
  9 Rutherford, Joe            9 Do Right Edu                       9.14   5 
 10 Hermas, Jamani             8 Arizona Trac                       9.17   4 
 10 Small, Patrick            10 Arizona Chee            9.05       9.17   5 
 12 Smith, Nizer               8 Arizona Flam                       9.19   4 
 13 Roper, Jamari              9 Coldwater Ex                       9.22   2 
 14 Mathews, Bryan             8 Do Right Edu                       9.26   2 
 15 Wingfield, Nathan          9 The Arizona                        9.31   3 
 16 Bryant, Michael            9 Do Right Edu                       9.44   3 
 17 Robinson, Michan          10 Accelerate Track                   9.47   3 
 18 Saikley, Jacob             9 Phoenix Bobc                       9.70   1 
 19 Moore, Evan                8 Do Right Edu                       9.71   2 
 20 Uperesa-thomas, Ayndra     9 Do Right Edu                       9.73   4 
 21 Ajak, Kiir                 9 Do Right Edu                       9.93   4 
 22 Winston, Henry             8 Phoenix Bobc                      10.06   3 
 23 Blair, Jake                9 Phoenix Flye                      10.19   2 
 24 Simpson, Joel              9 Phoenix Bobc                      10.34   1 
 25 Cannon, Brandon            8 Do Right Edu                      10.38   3 
 26 Knapper, Otis              9 Arizona Chee                      10.40   1 
 27 Quillinan, Markus          9 Arizona Chee            9.20      10.49   5 
 28 Carter, Micah              8 Arizona Trac                      10.51   3 
 29 Paco, Vicente              8 Arizona Spee                      10.99   4 
 30 Lopez, Alejandro           8 Coldwater Ex                      11.40   1 
 31 Glass, Owen                8 Desert Garde                      12.04   5 
 
200 Meter Dash 9-10 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Price, Aiden              10 Do Right Edu                      30.46   4 
  2 Torres, Marcos            10 AZ Burn                31.01      31.08   5 
  3 Spence, JaKobi             9 The Arizona                       31.32   2 
  4 Davis, John               10 Do Right Edu                      31.51   3 
  5 Espinoza, Elijah          10 Arizona Flam           33.61      32.19   5 
  6 Cornejo, Alvaro           10 The Arizona            37.04      33.10   4 
  7 Heidelburg, Zuri           9 Unattached             30.00      33.43   5 
  8 Cooper, Cameron            9 Arizona Chee           34.00      33.50   5 
  9 Alexander, Xavier         10 Do Right Edu                      34.13   2 
 10 Barrett, Malec             9 Do Right Edu                      34.32   3 
 11 Johnson, Amare             9 Arizona Flam                      34.50   4 
 12 Mathews, Bryan             8 Do Right Edu                      35.08   2 
 13 Hermas, Jamani             8 Arizona Trac           36.91      35.10   4 
 14 Wingfield, Nathan          9 The Arizona                       35.13   2 
 15 Roper, Jamari              9 Coldwater Ex                      35.82   2 
 16 Small, Patrick            10 Arizona Chee           34.00      36.12   5 
 17 Moore, Evan                8 Do Right Edu                      38.51   2 
 18 Bryant, Michael            9 Do Right Edu                      38.78   3 
 19 Blair, Jake                9 Phoenix Flye           44.05      39.18   4 
 20 Gombar, Braedyn           10 Arizona Spee           40.00      39.62   4 
 20 Winston, Henry             8 Phoenix Bobc                      39.62   4 
 22 Quillinan, Markus          9 Arizona Chee           35.00      39.91   5 
 23 Cannon, Brandon            8 Do Right Edu                      39.96   4 
 24 Paco, Vicente              8 Arizona Spee                      42.90   3 
 25 Glass, Owen                8 Desert Garde                      46.31   3 
 26 Smith, Nizer               8 Arizona Flam                 1:42:30.72   1 
 27 Knapper, Otis              9 Arizona Chee                 1:42:34.08   1 
 28 Stinson, Ty               10 Phoenix Flye                 1:42:38.14   1 
 29 Gutierrez, Samuel          9 Coldwater Ex                 1:42:38.49   1 
 
400 Meter Dash 9-10 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Cornejo, Alvaro           10 The Arizona          1:31.36    1:15.73   4 
  2 Espinoza, Elijah          10 Arizona Flam         1:30.60    1:17.88   4 
  3 Heidelburg, Zuri           9 Unattached           1:11.00    1:19.04   1 
  4 Cooper, Cameron            9 Arizona Chee                    1:23.49   3 
  5 Huckaby, Damaryon          9 Arizona Trac         1:20.69    1:23.82   4 
  6 Mathews, Bryan             8 Do Right Edu                    1:24.06   1 
  7 Roper, Jamari              9 Coldwater Ex                    1:28.28   2 
  8 Wingfield, Nathan          9 The Arizona                     1:29.29   2 
  9 Small, Patrick            10 Arizona Chee                    1:30.87   1 
 10 Bryant, Michael            9 Do Right Edu                    1:32.55   3 
 11 Knapper, Otis              9 Arizona Chee                    1:34.88   2 
 12 Quillinan, Markus          9 Arizona Chee                    1:37.40   3 
 13 Stinson, Ty               10 Phoenix Flye                    1:37.77   2 
 14 Paco, Vicente              8 Arizona Spee         1:40.00    1:38.96   4 
 15 Gutierrez, Samuel          9 Coldwater Ex                    1:39.36   3 
 16 Cannon, Brandon            8 Do Right Edu                    1:40.48   1 
 17 Glass, Owen                8 Desert Garde                    1:49.15   3 
 
800 Meter Run 9-10 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Davis, John               10 Do Right Edu                    2:52.76   2 
  2 Heidelburg, Zuri           9 Unattached           2:48.00    2:55.47   2 
  3 Price, Aiden              10 Do Right Edu                    2:57.41   1 
  4 Uperesa-thomas, Ayndra     9 Do Right Edu                    3:02.46   2 
  5 Alexander, Xavier         10 Do Right Edu                    3:05.17   1 
  6 Rutherford, Joe            9 Do Right Edu                    3:05.90   1 
  7 Barrett, Malec             9 Do Right Edu                    3:08.35   1 
  8 Ajak, Kiir                 9 Do Right Edu                    3:10.79   1 
  9 Metz, Quenton              9 Unattached                      3:30.04   1 
 10 Lopez, Alejandro           8 Coldwater Ex         3:25.97    3:30.98   2 
 11 Gutierrez, Samuel          9 Coldwater Ex         3:26.60    3:38.54   2 
 12 Kinnaman, Luke             9 Glendale Fla                    3:38.80   1 
 
1500 Meter Run 9-10 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Lopez, Alejandro           8 Coldwater Ex         6:42.42    6:43.33  
  2 Kinnaman, Luke             9 Glendale Fla                    6:43.70  
 
4x400 Meter Relay 9-10 Division Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Do Right Educational Sports  'A'                             5:15.62  
     1) Monroe, Aaron 10                2) Price, Aiden 10                
     3) Davis, John 10                  4) Alexander, Xavier 10           
  2 Do Right Educational Sports  'B'                             5:33.56  
     1) Uperesa-thomas, Ayndra 9        2) Laffitte, Jaden 9              
     3) Rutherford, Joe 9               4) Barrett, Malec 9               
 
Long Jump 9-10 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Fillmore, Dustin          10 Unattached             4.20m      4.08m   13-04.75 
  2 Torres, Marcos            10 AZ Burn                3.99m      3.82m   12-06.50 
  3 Hermas, Jamani             8 Arizona Trac           3.40m      2.98m    9-09.50 
  4 Williams, Nathan           8 Phoenix Bobc                      2.97m    9-09.00 
  5 Huckaby, Damaryon          9 Arizona Trac           3.37m      2.95m    9-08.25 
  6 Simpson, Joel              9 Phoenix Bobc                      2.56m    8-04.75 
  7 Robinson, Michan          10 Accelerate Track                  2.45m    8-00.50 
 
55 Meter Dash 11-12 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Douglass, Garrison        12 World Class             7.83       7.86   3 
  2 Fair, Brian               11 The Arizona                        7.93   5 
  3 Markee, Aaron             12 Arizona Chee                       7.96   3 
  4 Grant, Jordan             11 Arizona Trac                       7.98   2 
  5 Patton, Xavier            11 The Arizona                        8.10   4 
  6 Ortiz, Avaunt             10 The Arizona                        8.14   5 
  7 Kittleson, Conner         11 The Arizona                        8.17   5 
  8 Sovereign, Joshua         11 Arizona Chee            8.79       8.20   6 
  9 Croskey, Timothy          12 Arizona Spee            8.21       8.22   1 
 10 Rodriguez, Mateo          10 Elite StriDe                       8.40   5 
 11 Corbin, De'Sean           12 Do Right Edu                       8.47   5 
 12 Aldridge, Matthew         12 Phoenix Bobc                       8.49   2 
 13 Noyd, Russell             12 Arizona Flam                       8.57   4 
 14 Howard, Sean              12 World Class                        8.61   2 
 15 Mason, Jack               10 Phoenix Bobc                       8.65   2 
 16 Gingg, Connor             10 Arizona Spee            8.86       8.69   6 
 17 Williams, Shawn           11 Phoenix Bobc                       8.71   6 
 18 Fuse, Cameron             10 Elite StriDe                       8.72   4 
 19 Smith, Wyatt              12 Arizona Chee            8.25       8.73   6 
 20 Williams, Steven          11 Arizona Spee                       8.83   3 
 21 Taylor, Zachary           11 Arizona Trac                       8.93   1 
 22 Jackson, Chase            10 Arizona Spee                       8.96   1 
 22 Williams, Jaylen          10 Spartan Spee                       8.96   1 
 24 Thrasher, Dylan           12 Arizona Spee                       8.99   4 
 25 Woods, Sceif Elijah       11 Arizona Chee                       9.00   1 
 26 Tramble, Zaireon          11 Arizona Trac                       9.30   6 
 27 Oneal, Anthony            11 Arizona Chee                       9.33   3 
 27 Ballentine, Tarrick       11 Arizona Flam                       9.33   6 
 29 Shill, Emmett             12 Arizona Flam                       9.43   5 
 30 Bermudez, Javier          11 Arizona Flam                       9.45   6 
 31 Darnell, Shawn            11 Phoenix Bobc                       9.58   5 
 32 Paz, Camrin               11 Arizona Spee                       9.61   1 
 33 Kennedy, Ja'juan          11 Elite StriDe                       9.75   5 
 34 Hector, Richard           10 Phoenix Bobc                      10.03   3 
 35 Stanley, Colorado         10 Phoenix Flye                      10.11   1 
 36 Farr, Kobe                11 Arizona Spee                      10.12   4 
 37 Heesy, Aiden              11 The Arizona                       10.21   2 
 38 Turner, Nicholas          10 Arizona Chee                      11.12   4 
 
200 Meter Dash 11-12 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Fair, Brian               11 The Arizona            29.29      28.12   7 
  2 Douglass, Garrison        12 World Class            27.55      28.98   7 
  3 Patton, Xavier            11 The Arizona            29.91      29.06   7 
  4 Ortiz, Avaunt             10 The Arizona            32.52      29.15   6 
  5 Sovereign, Joshua         11 Arizona Chee           33.20      29.32   6 
  6 Markee, Aaron             12 Arizona Chee                      29.35   1 
  7 Wheaton, Markye           12 Do Right Edu                      29.45   1 
  8 Boyd-Matthews, Amier      11 Do Right Edu                      30.58   4 
  9 Jones, Keevin             12 Do Right Edu                      30.70   1 
 10 Corbin, De'Sean           12 Do Right Edu                      30.73   2 
 11 Croskey, Timothy          12 Arizona Spee           28.86      30.79   7 
 12 Noyd, Russell             12 Arizona Flam           31.96      31.04   7 
 13 Kittleson, Conner         11 The Arizona                       31.16   3 
 14 Gipson, Jawunn            11 Do Right Edu                      31.25   5 
 15 Smith, Wyatt              12 Arizona Chee           32.36      31.35   6 
 16 Mason, Jack               10 Phoenix Bobc                      31.37   2 
 17 Gammage, Travis           11 Do Right Edu                      31.38   3 
 18 Jones, Jacques            10 Do Right Edu                      31.40   1 
 19 Standifer, Ahmez          12 World Class            30.77      31.57   7 
 20 Howard, Sean              12 World Class                       31.88   5 
 21 Blevins, Zaire            11 Do Right Edu                      31.95   4 
 22 Morris, Xaelun            10 Do Right Edu                      32.05   4 
 23 Williams, Jaylen          10 Spartan Spee                      32.13   4 
 24 Stevenson, Disoni         10 Do Right Edu                      32.86   1 
 25 Taylor, Zachary           11 Arizona Trac                      32.99   5 
 26 Thrasher, Dylan           12 Arizona Spee                      33.33   2 
 27 Gingg, Connor             10 Arizona Spee           32.95      33.61   6 
 27 Carr, Alexander           10 Huron Athlet           40.00      33.61   5 
 29 Shill, Emmett             12 Arizona Flam                      34.37   1 
 30 Woods, Sceif Elijah       11 Arizona Chee                      34.48   5 
 31 Moore, Peyton             11 Do Right Edu                      34.57   4 
 32 Winston, Andrew           11 Phoenix Bobc                      35.02   1 
 33 Oneal, Anthony            11 Arizona Chee                      35.14   3 
 34 LeBlond, Mason            12 The Arizona                       35.16   4 
 35 Bermudez, Javier          11 Arizona Flam                      35.27   2 
 36 Huston, Clayton           11 Phoenix Flye                      35.28   3 
 37 Jackson, Chase            10 Arizona Spee                      35.56   4 
 38 Kennedy, Ja'juan          11 Elite StriDe                      35.83   2 
 39 Tramble, Zaireon          11 Arizona Trac                      36.75   4 
 40 Williams, Steven          11 Arizona Spee           35.00      37.37   6 
 41 Heesy, Aiden              11 The Arizona                       38.45   2 
 42 Holloway, Jason           10 Do Right Edu                      39.39   5 
 43 Paz, Camrin               11 Arizona Spee           28.00      39.65   7 
 44 Darnell, Shawn            11 Phoenix Bobc                      39.93   5 
 45 Turner, Nicholas          10 Arizona Chee                      41.70   5 
 46 Stanley, Colorado         10 Phoenix Flye                      42.28   3 
 47 Farr, Kobe                11 Arizona Spee           35.11      44.93   6 
 
400 Meter Dash 11-12 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Hermas, Donye             12 Arizona Trac         1:06.22    1:03.94   7 
  2 Douglass, Garrison        12 World Class          1:05.27    1:06.25   7 
  3 Jones, Keevin             12 Do Right Edu                    1:09.15   5 
  4 Croskey, Timothy          12 Arizona Spee         1:06.33    1:09.97   7 
  5 Markee, Aaron             12 Arizona Chee                    1:10.15   5 
  6 Wheaton, Markye           12 Do Right Edu                    1:11.01   5 
  7 Jones, Jacques            10 Do Right Edu                    1:11.20   3 
  8 Noyd, Russell             12 Arizona Flam         1:13.75    1:11.27   7 
  9 Patton, Xavier            11 The Arizona          1:12.91    1:11.91   7 
 10 Smith, Wyatt              12 Arizona Chee                    1:12.38   2 
 11 Sovereign, Joshua         11 Arizona Chee         1:16.00    1:12.51   7 
 12 Standifer, Ahmez          12 World Class          1:20.23    1:12.68   6 
 13 Gammage, Travis           11 Do Right Edu                    1:13.31   2 
 14 Howard, Sean              12 World Class                     1:13.47   5 
 15 Blevins, Zaire            11 Do Right Edu                    1:13.52   2 
 16 Boyd-Matthews, Amier      11 Do Right Edu                    1:15.14   1 
 17 Vazquez, Yan              11 Arizona Flam         1:19.81    1:15.59   7 
 18 Stevenson, Disoni         10 Do Right Edu                    1:16.02   4 
 19 Thrasher, Dylan           12 Arizona Spee                    1:16.58   3 
 20 Shill, Emmett             12 Arizona Flam                    1:17.19   4 
 21 Winston, Andrew           11 Phoenix Bobc                    1:17.25   4 
 22 Baty, Charles             12 Do Right Edu                    1:17.42   4 
 23 Carr, Alexander           10 Huron Athlet         1:29.00    1:18.36   6 
 24 Williams, Jaylen          10 Spartan Spee                    1:18.48   3 
 25 Foster, Matthew           11 AZ Track Aca                    1:18.66   4 
 26 Rafferty, Tyler           12 Spartan Spee                    1:18.73   4 
 27 Paz, Camrin               11 Arizona Spee         1:23.00    1:18.94   6 
 28 Gipson, Jawunn            11 Do Right Edu                    1:19.04   2 
 29 Galicia, Aldric           11 AZ Track Aca         1:22.60    1:19.58   6 
 30 Podolnikov, Daniel        11 Arizona Flam                    1:19.68   5 
 31 Rodriguez, Mateo          10 Elite StriDe         1:12.17    1:20.38   7 
 32 Williams, Steven          11 Arizona Spee         1:28.00    1:21.13   6 
 33 Ortiz, Jacob              11 Arizona Chee                    1:22.01   4 
 34 Huston, Clayton           11 Phoenix Flye                    1:22.63   2 
 35 Callison, Connor          11 AZ Track Aca                    1:22.75   3 
 36 Gingg, Connor             10 Arizona Spee         1:22.46    1:22.84   6 
 37 Bermudez, Javier          11 Arizona Flam                    1:25.04   3 
 38 Kennedy, Ja'juan          11 Elite StriDe                    1:25.09   4 
 39 Ballentine, Tarrick       11 Arizona Flam         1:36.18    1:27.02   6 
 40 Heesy, Aiden              11 The Arizona                     1:29.47   1 
 41 Woods, Sceif Elijah       11 Arizona Chee                    1:29.85   2 
 42 Morris, Xaelun            10 Do Right Edu                    1:31.43   5 
 43 Oneal, Anthony            11 Arizona Chee                    1:31.84   2 
 44 Jackson, Chase            10 Arizona Spee                    1:32.67   1 
 45 Turner, Nicholas          10 Arizona Chee                    1:36.44   1 
 46 Holloway, Jason           10 Do Right Edu                    1:36.69   2 
 47 Farr, Kobe                11 Arizona Spee         1:21.66    1:41.06   6 
 48 McConnell, Kellen         11 Huron Athlet         1:43.00    1:44.59   5 
 
800 Meter Run 11-12 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Standifer, Ahmez          12 World Class          2:55.76    2:44.20   2 
  2 Vazquez, Yan              11 Arizona Flam         3:10.23    2:50.64   2 
  3 Fuse, Cameron             10 Elite StriDe         2:53.42    2:51.46   2 
  4 Lance, Trevor             11 Accelerate Track                2:53.60   1 
  5 Baty, Charles             12 Do Right Edu                    2:57.50   1 
  6 Podolnikov, Daniel        11 Arizona Flam                    2:57.88   1 
  7 Ortiz, Jacob              11 Arizona Chee                    3:02.69   2 
  8 LeBlond, Mason            12 The Arizona                     3:06.10   1 
  9 Rafferty, Tyler           12 Spartan Spee                    3:08.80   1 
 10 Rodriguez, Mateo          10 Elite StriDe         2:50.23    3:09.19   2 
 11 Galicia, Aldric           11 AZ Track Aca         3:13.71    3:12.70   2 
 12 Callison, Connor          11 AZ Track Aca                    3:19.05   1 
 13 Morris, Xaelun            10 Do Right Edu                    3:34.24   2 
 
1500 Meter Run 11-12 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ortiz, Jacob              11 Arizona Chee         6:15.00    6:16.60  
  2 Rafferty, Tyler           12 Spartan Spee                    6:19.44  
 
3000 Meter Run 11-12 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Francis, Jaxon            10 Glendale Fla        11:15.00   12:02.60  
 
55 Meter Hurdles (30") 11-12 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Vazquez, Yan              11 Arizona Flam                      11.71  
  2 Podolnikov, Daniel        11 Arizona Flam                      12.06  
 
4x400 Meter Relay 11-12 Division Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Rising Suns Track  'A'                               4:57.22  
     1) Ortiz, Avaunt 10                2) Fair, Brian 11                 
     3) Kittleson, Conner 11            4) LeBlond, Mason 12              
  2 Do Right Educational Sports  'A'                             5:18.35  
     1) Jones, Keevin 12                2) Adams, Quaron 11               
     3) Gammage, Travis 11              4) Blevins, Zaire 11              
  3 Do Right Educational Sports  'B'                             5:24.70  
     1) Boyd-Matthews, Amier 11         2) Corbin, De'Sean 12             
     3) Gipson, Jawunn 11               4) Wheaton, Markye 12             
 
Long Jump 11-12 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Hermas, Donye             12 Arizona Trac           4.79m      4.77m   15-07.75 
  2 Grant, Jordan             11 Arizona Trac                      3.90m   12-09.50 
  3 Aldridge, Matthew         12 Phoenix Bobc                      3.72m   12-02.50 
  4 Mason, Jack               10 Phoenix Bobc                      3.45m   11-04.00 
  5 Taylor, Zachary           11 Arizona Trac                      3.36m   11-00.25 
  6 Winston, Andrew           11 Phoenix Bobc                      3.13m   10-03.25 
  7 Williams, Shawn           11 Phoenix Bobc                      3.12m   10-03.00 
  7 Carr, Alexander           10 Huron Athlet                      3.12m   10-03.00 
  9 Hector, Richard           10 Phoenix Bobc                      2.95m    9-08.25 
 
55 Meter Dash 13-14 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Brown-Taylor, Jaheim      14 The Arizona                        7.20   2 
  2 Scott, Sean               14 Arizona Chee            6.85       7.30   5 
  3 Cave, Colao               14 Phoenix Bobc            7.70       7.33   5 
  4 Ruffin, Nigel             13 The Arizona                        7.40   1 
  5 Nakiso, Sani              14 Arizona Chee                       7.49   5 
  6 Aguano, Nainoa            14 Arizona Chee            7.02       7.51   5 
  7 Taylor, Kiondre           13 Arizona Chee            7.02       7.64   2 
  8 Andrews, Haudarie         14 The Arizona                        7.83   3 
  9 Jaramillo, Aaron Joseph   14 Arizona Chee                       7.91   3 
 10 Burke, Denzel             12 The Arizona                        8.03   4 
 11 Hefley, Jayston           12 Spartan Spee                       8.26   5 
 12 McSwain, Priore           13 Huron Athlet                       8.31   2 
 13 Farr, Shaquille           13 Arizona Spee                       8.39   2 
 14 Cross, Brandon            13 Arizona Spee                       8.54   2 
 15 Stowe, Isaiah             13 Arizona Trac                       8.57   3 
 16 Vargas, Nicholas          13 Arizona Spee                       8.64   3 
 17 Galia, Christian          12 Phoenix Bobc                       8.69   4 
 17 Hutcherson, DeAndre       14 World Class                        8.69   1 
 19 Fernandez, Andrew         13 Arizona Chee                       8.80   1 
 20 Cervantes, Steven         13 Arizona Flam                       8.82   2 
 21 Hearn, Drake              12 Phoenix Bobc                       8.91   3 
 22 James, Asai               14 Arizona Chee                       9.00   1 
 23 Plamondon, Zac            13 Arizona Chee                       9.03   4 
 24 Shaver, Noah              13 Phoenix Bobc                       9.09   1 
 25 Inoue, Tomoki             12 Phoenix Bobc                       9.26   3 
 26 Totri, Nicholas           12 Arizona Spee                       9.37   4 
 
200 Meter Dash 13-14 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Cave, Colao               14 Phoenix Bobc           28.03      25.34   6 
  2 Brown-Taylor, Jaheim      14 The Arizona                       25.86   1 
  3 Scott, Sean               14 Arizona Chee           25.78      25.93   6 
  4 Nakiso, Sani              14 Arizona Chee           26.29      26.14   6 
  5 Aguano, Nainoa            14 Arizona Chee           30.00      26.22   5 
  6 Ruffin, Nigel             13 The Arizona            27.26      26.43   6 
  7 Taylor, Kiondre           13 Arizona Chee           27.56      26.53   6 
  8 Gipson, Jatu              14 Do Right Edu                      26.62   2 
  9 Jaramillo, Aaron Joseph   14 Arizona Chee                      27.21   3 
 10 Andrews, Haudarie         14 The Arizona            29.91      27.31   5 
 11 Ricardes, Ray             14 Coldwater Ex                      27.69   2 
 12 Byrd, Terry               13 Do Right Edu                      27.77   3 
 13 Laffitte, Jaleel          13 Do Right Edu                      27.92   2 
 14 Burke, Denzel             12 The Arizona            28.80      28.27   6 
 15 Gonzalez, Angel           14 Coldwater Ex           30.61      28.75   5 
 16 Brown, John               13 Do Right Edu                      29.75   2 
 17 Hefley, Jayston           12 Spartan Spee                      30.09   1 
 18 Cross, Brandon            13 Arizona Spee           27.00      30.22   6 
 19 McSwain, Priore           13 Huron Athlet                      30.24   4 
 20 Farr, Shaquille           13 Arizona Spee           30.61      30.31   5 
 21 Stowe, Isaiah             13 Arizona Trac                      31.37   3 
 22 Cervantes, Steven         13 Arizona Flam                      31.57   4 
 23 Gipson, Jaru              14 Do Right Edu                      31.70   4 
 24 Hearn, Drake              12 Phoenix Bobc                      32.09   1 
 25 Hoyt, Joseph              13 Arizona Chee                      32.12   1 
 26 Williams, Trey            13 The Arizona            30.32      32.34   5 
 27 Plamondon, Zac            13 Arizona Chee                      32.55   1 
 28 Fernandez, Andrew         13 Arizona Chee                      32.74   2 
 29 Gary, Harold              14 Do Right Edu                      34.27   4 
 30 Totri, Nicholas           12 Arizona Spee           37.00      35.11   5 
 31 James, Asai               14 Arizona Chee                      35.15   3 
 32 Inoue, Tomoki             12 Phoenix Bobc                      35.51   4 
 33 Kaler, Amarbir            13 Arizona Spee           36.00      43.31   5 
 
400 Meter Dash 13-14 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Nakiso, Sani              14 Arizona Chee         1:00.00      59.23   5 
  2 Rafferty, Alexander       13 Spartan Spee                    1:00.13   2 
  3 Cave, Colao               14 Phoenix Bobc         1:11.00    1:00.24   5 
  4 Jaramillo, Aaron Joseph   14 Arizona Chee                    1:01.33   3 
  5 Ricardes, Ray             14 Coldwater Ex                    1:01.93   2 
  6 Aguano, Nainoa            14 Arizona Chee         1:08.00    1:03.44   5 
  7 Laffitte, Jaleel          13 Do Right Edu                    1:03.79   1 
  8 Gipson, Jatu              14 Do Right Edu                    1:03.86   3 
  9 Byrd, Terry               13 Do Right Edu                    1:03.88   2 
 10 Smith, Kacy               14 Panthers Run           57.00    1:04.11   5 
 11 Taylor, Kiondre           13 Arizona Chee         1:00.00    1:05.63   5 
 12 Burke, Denzel             12 The Arizona          1:10.30    1:06.03   5 
 13 Gonzalez, Angel           14 Coldwater Ex                    1:06.11   1 
 14 Hutcherson, DeAndre       14 World Class                     1:06.52   1 
 15 Boyd, Jean                13 World Class                     1:07.85   4 
 16 Galicia, Aaron            13 AZ Track Aca         1:15.21    1:08.54   4 
 17 Vargas, Nicholas          13 Arizona Spee                    1:10.15   3 
 18 Embley, Tyler             14 Arizona Chee                    1:10.64   3 
 19 Thompson, Tyler           12 Arizona Spee         1:13.00    1:11.11   5 
 20 Cervantes, Steven         13 Arizona Flam                    1:11.91   2 
 21 Farr, Shaquille           13 Arizona Spee         1:13.05    1:12.44   4 
 22 Brown, John               13 Do Right Edu                    1:12.55   2 
 23 Cross, Brandon            13 Arizona Spee         1:31.00    1:12.87   4 
 24 Bismore, Kyle             12 Phoenix Bobc                    1:13.29   2 
 25 Gipson, Jaru              14 Do Right Edu                    1:14.50   3 
 26 Scott, Sean               14 Arizona Chee         1:00.00    1:14.75   5 
 27 Fernandez, Andrew         13 Arizona Chee                    1:14.92   3 
 28 Bunch, Justin             12 AZ Track Aca                    1:18.07   1 
 29 Hoyt, Joseph              13 Arizona Chee                    1:18.46   2 
 30 Gary, Harold              14 Do Right Edu                    1:19.18   3 
 31 James, Asai               14 Arizona Chee                    1:20.42   3 
 32 Plamondon, Zac            13 Arizona Chee                    1:21.47   2 
 33 Gazda, Donovan            13 Arizona Chee                    1:21.90   1 
 34 Totri, Nicholas           12 Arizona Spee         1:26.00    1:22.61   4 
 35 Foster, Zachary           13 AZ Track Aca         1:24.00    1:24.36   4 
 36 Kaler, Amarbir            13 Arizona Spee         1:42.00    1:35.74   4 
 
800 Meter Run 13-14 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Ricardes, Ray             14 Coldwater Ex                    2:38.16   1 
  2 Gipson, Jatu              14 Do Right Edu                    2:38.37   1 
  3 Laffitte, Jaleel          13 Do Right Edu                    2:40.74   2 
  4 Brown, John               13 Do Right Edu                    2:41.69   1 
  5 Byrd, Terry               13 Do Right Edu                    2:41.92   2 
  6 Embley, Tyler             14 Arizona Chee                    2:42.92   1 
  7 Hutcherson, DeAndre       14 World Class                     2:43.28   2 
  8 Gonzalez, Angel           14 Coldwater Ex                    2:43.60   2 
  9 Williams, Trey            13 The Arizona          2:45.24    2:44.47   2 
 10 Thompson, Tyler           12 Arizona Spee         2:53.00    2:48.75   2 
 11 Hefley, Jayston           12 Spartan Spee                    2:51.86   1 
 12 Boyd, Jean                13 World Class                     2:54.18   1 
 13 Bunch, Justin             12 AZ Track Aca                    2:56.48   1 
 14 Bismore, Kyle             12 Phoenix Bobc                    2:57.75   1 
 15 Galicia, Aaron            13 AZ Track Aca         3:05.55    3:00.88   2 
 16 Gary, Harold              14 Do Right Edu                    3:09.52   2 
 17 Randol, Zane              14 Aagsports Academ                3:11.02   1 
 18 Foster, Zachary           13 AZ Track Aca         3:06.23    3:12.32   2 
 19 Gazda, Donovan            13 Arizona Chee                    3:26.15   1 
 20 Kaler, Amarbir            13 Arizona Spee         3:34.00    3:50.88   2 
 
1500 Meter Run 13-14 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Embley, Tyler             14 Arizona Chee                    5:34.88  
  2 Burquez, Martin           14 Unattached                      6:09.29  
  3 Gazda, Donovan            13 Arizona Chee                    7:17.75  
 
3000 Meter Run 13-14 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Rafferty, Alexander       13 Spartan Spee                   10:36.40  
  2 Bismore, Kyle             12 Phoenix Bobc                   12:49.00  
 
55 Meter Hurdles (33" ) 13-14 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Galia, Christian          12 Phoenix Bobc                      11.24  
 
4x400 Meter Relay 13-14 Division Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Rising Suns Track  'A'                               4:35.80  
     1) Andrews, Haudarie 14            2) Brown-Taylor, Jaheim 14        
     3) Ruffin, Nigel 13                4) Williams, Trey 13              
 
Long Jump 13-14 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Smith, Kacy               14 Panthers Run           4.57m      4.97m   16-03.75 
  2 Stowe, Isaiah             13 Arizona Trac                      3.88m   12-08.75 
  3 Galia, Christian          12 Phoenix Bobc           4.02m      3.65m   11-11.75 
  4 McSwain, Priore           13 Huron Athlet                      3.22m   10-06.75 
 
55 Meter Dash 15-16 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Williams, Robert          16 Unattached                         6.83   1 
  2 Naisant, Marcus           16 Arizona Flam                       6.90   2 
  3 Mcgee, Kyterion           15 Unattached                         6.91   2 
  4 White, Keishaud           15 Do Right Edu                       6.99   3 
  5 McMurry, William          15 Phoenix Bobc            7.40       7.21   3 
  6 Roberson, Quinten         14 The Arizona                        7.25   1 
  6 McSwain, Quitalig         16 Huron Athlet                       7.25   3 
  8 Adkison, Parker           15 Arizona Spee                       7.32   2 
  9 Anderson, marquis         16 The Arizona                        7.45   2 
 10 Taylor, Alphonso          14 The Arizona                        7.89   1 
 11 Ziegler, Gavin            15 Elite StriDe                       8.64   2 
 12 Kriebel, Jesse            16 Arizona Spee                       8.88   2 
 13 Paz, Brandon              16 Arizona Spee                       9.38   1 
 14 Solis, Kaylib             14 Elite StriDe                       9.45   3 
 15 Ontiveros, Daniel         15 Elite StriDe                       9.65   1 
 
200 Meter Dash 15-16 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Williams, Robert          16 Unattached                        23.15   2 
  2 Mcgee, Kyterion           15 Unattached                        24.93   2 
  3 McSwain, Quitalig         16 Huron Athlet                      25.41   2 
  4 White, Keishaud           15 Do Right Edu                      25.42   1 
  5 Anderson, marquis         16 The Arizona                       25.57   1 
  6 Roberson, Quinten         14 The Arizona            28.87      25.60   2 
  7 Newman, Daniel            15 Unattached                        26.00   1 
  8 Adkison, Parker           15 Arizona Spee           25.00      26.12   2 
  9 Jordan, Miles             15 Arizona Chee                      26.94   1 
 10 Taylor, Alphonso          14 The Arizona                       27.74   1 
 11 Kriebel, Jesse            16 Arizona Spee           27.00      33.47   2 
 12 Paz, Brandon              16 Arizona Spee           28.00      33.84   2 
 13 Ontiveros, Daniel         15 Elite StriDe                      38.90   1 
 
400 Meter Dash 15-16 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Escobedo, Tyler           15 Arizona Chee                      57.39   1 
  2 McMurry, William          15 Phoenix Bobc                      57.64   2 
  3 Roberson, Quinten         14 The Arizona          1:04.99      59.00   2 
  4 Jordan, Miles             15 Arizona Chee                      59.29   1 
  5 Newman, Daniel            15 Unattached                      1:00.12   1 
  6 Adkison, Parker           15 Arizona Spee         1:03.00    1:00.64   2 
  7 Neely, Sean               16 Unattached             59.00    1:00.73   2 
  8 Anderson, marquis         16 The Arizona                     1:02.03   1 
  9 Shaver, Ryan              16 Phoenix Bobc                    1:03.26   1 
 10 Howard, Jacob             15 AZ Track Aca         1:05.23    1:03.56   2 
 11 Ziegler, Gavin            15 Elite StriDe                    1:11.47   1 
 12 Paz, Brandon              16 Arizona Spee         1:32.00    1:17.59   2 
 13 Kriebel, Jesse            16 Arizona Spee         1:31.00    1:18.23   2 
 14 Solis, Kaylib             14 Elite StriDe                    1:19.66   1 
 15 Ontiveros, Daniel         15 Elite StriDe                    1:37.28   1 
 
800 Meter Run 15-16 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Naisant, Carlan           15 Arizona Flam                    2:30.81  
  2 Richards, Zane            15 AZ Track Aca                    2:38.04  
  3 Carr, Nikolas             15 Huron Athlet         2:32.00    2:40.93  
  4 Kline, Tyler              15 AZ Track Aca                    2:42.38  
  5 Ziegler, Gavin            15 Elite StriDe                    2:49.49  
  6 Cook, Trevor              14 Spartan Spee         2:50.00    3:02.71  
  7 Solis, Kaylib             14 Elite StriDe                    3:09.20  
 
1500 Meter Run 15-16 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Cox, Elijah               16 Unattached                      4:27.73  
  2 Orrahood, Jonas           15 Unattached                      4:38.23  
  3 Smith, Nathan             16 Arizona Chee                    4:50.90  
  4 Paduganan, Josh           14 Unattached                      5:16.17  
  5 Richards, Zane            15 AZ Track Aca                    5:47.82  
  6 Kline, Tyler              15 AZ Track Aca                    6:17.70  
 
3000 Meter Run 15-16 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Cook, Trevor              14 Spartan Spee         5:58.79   12:47.60  
 
55 Meter Hurdles (39" ) 15-16 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 McMurry, William          15 Phoenix Bobc            9.47       8.80  
  2 Neely, Sean               16 Unattached                        10.52  
 
Long Jump 15-16 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Naisant, Marcus           16 Arizona Flam                      5.64m   18-06.00 
  2 McMurry, William          15 Phoenix Bobc           5.06m      5.19m   17-00.50 
  3 Shaver, Ryan              16 Phoenix Bobc                      4.78m   15-08.25 
  4 McSwain, Quitalig         16 Huron Athlet                      4.48m   14-08.50 
 
55 Meter Dash 17-18 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Sibley, Nic               18 Phoenix Flye                       6.65   1 
  2 Dodge, Ricky              18 Unattached                         6.81   1 
  3 White, Rakevion           17 Do Right Edu                       6.86   2 
  4 Jones, Kameron            17 The Arizona                        6.89   1 
  5 Alexander, Austin         18 Adrenaline T            7.10       6.93   2 
  6 Adams III, Edwin          16 Arizona Chee            6.85       6.97   2 
  7 Farr, De'onte             18 Arizona Spee                       7.07   2 
  8 Hornbaker, Austin         17 Arizona Chee            7.50       7.26   2 
  9 Eberhardt, Mykalob        18 Huron Athlet                       7.34   1 
 10 Gwin, Isaiah              17 Phoenix Bobc                       8.06   1 
 
200 Meter Dash 17-18 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Jones, Kameron            17 The Arizona                       23.33   1 
  2 Dodge, Ricky              18 Unattached                        23.64   1 
  3 Alexander, Austin         18 Adrenaline T           24.25      23.84   2 
  4 White, Rakevion           17 Do Right Edu                      24.11   2 
  5 Larkins, Ridge Tre'       17 Phoenix Bobc                      24.14   1 
  6 Adams III, Edwin          16 Arizona Chee                      24.18   1 
  7 Farr, De'onte             18 Arizona Spee           25.00      24.49   2 
  8 Eberhardt, Mykalob        18 Huron Athlet                      25.94   2 
 
400 Meter Dash 17-18 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Parra, Diego              18 Unattached             52.00      53.12   3 
  2 Jones, Kameron            17 The Arizona                       53.66   2 
  3 Alexander, Austin         18 Adrenaline T           53.90      54.04   3 
  4 Larkins, Ridge Tre'       17 Phoenix Bobc                      54.14   1 
  5 Stehr, Tyler              18 Unattached             52.90      55.45   3 
  6 Parra, Carlos             16 Unattached             54.00      56.14   3 
  7 Lawi, Moses               18 Unattached                        56.49   1 
  8 Farr, De'onte             18 Arizona Spee         1:02.00      56.85   2 
  9 Videla, Alexander         16 Phoenix Bobc         1:00.00      56.97   3 
 10 Carpenter, Jacob          17 AZ Track Aca                      57.49   1 
 11 Hornbaker, Austin         17 Arizona Chee           52.00      57.97   3 
 12 Neely, Tristan            18 Unattached             56.50      58.89   3 
 13 Eberhardt, Mykalob        18 Huron Athlet                      59.39   2 
 14 Russell, Robert           17 AZ Track Aca                    1:15.22   2 
 
800 Meter Run 17-18 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Caruso, Nic               16 AZ Track Aca                    2:07.40  
  2 Lanley, Ryan              17 Glendale Fla         2:10.00    2:09.69  
  3 Widney, Davey             18 Arizona Puma         2:20.00    2:13.70  
  4 Cervantes, Luis           18 Unattached                      2:15.81  
  5 Siegel, Matt              16 AZ Track Aca                    2:19.29  
  6 Carpenter, Jacob          17 AZ Track Aca                    2:20.59  
  7 Crider, Steven            16 AZ Track Aca                    2:31.96  
  8 Tupper, Brenden           16 Unattached                      2:43.22  
 
1500 Meter Run 17-18 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Caruso, Nic               16 AZ Track Aca         4:26.59    4:19.80  
  2 Schilling, Sammy          18 Panthers Run         4:25.00    4:27.78  
  3 Gonzales, Michael         17 Arizona Chee                    4:28.86  
  4 Orrahood, Benjamin        17 Unattached                      4:29.60  
  5 Lanley, Ryan              17 Glendale Fla         4:40.00    4:40.91  
  6 Hinsch, Connor            18 Arizona Chee                    4:42.32  
  7 Vogt, Lukas               18 Unattached                      4:44.63  
  8 Siegel, Matt              16 AZ Track Aca                    4:55.13  
  9 Finken, Brandon           18 Unattached                      5:01.53  
 10 Crider, Steven            16 AZ Track Aca                    5:15.58  
 11 Tupper, Brenden           16 Unattached                      5:37.93  
 
3000 Meter Run 17-18 Division Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Lanley, Ryan              17 Glendale Fla        10:25.00   10:08.30  
  2 Tupper, Brenden           16 Unattached                     11:32.70  
 
55 Meter Hurdles (39" ) 17-18 Division Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Stehr, Tyler              18 Unattached              7.90       7.93   2 
  2 Alexander, Austin         18 Adrenaline T            7.80       8.07   2 
  3 Parra, Carlos             16 Unattached              8.15       8.18   2 
  4 Adams III, Edwin          16 Arizona Chee            8.00       8.32   2 
  5 Clark, Chaz               16 Arizona Trac                       8.50   1 
  6 Duarte, Christian         18 Phoenix Bobc                       8.65   1 
  7 Hornbaker, Austin         17 Arizona Chee            8.12       9.14   1 
  8 Neely, Tristan            18 Unattached                        10.36   2 
  9 Videla, Alexander         16 Phoenix Bobc                      11.01   1 
 
Long Jump 17-18 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Banks, Isaiah             18 Phoenix Flye                      6.54m   21-05.50 
  2 Sibley, Nic               18 Phoenix Flye           6.15m      6.41m   21-00.50 
  3 Duarte, Christian         18 Phoenix Bobc                      5.37m   17-07.50 
  4 Videla, Alexander         16 Phoenix Bobc           5.18m      4.45m   14-07.25 
 
Triple Jump 17-18 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Banks, Isaiah             18 Phoenix Flye                     12.65m   41-06.00