Licensed to USATF - Arizona, Inc. - Contractor License
                      HY-TEK's Meet Manager 3/8/2011 10:55 AM
                        2011 Regulation Meet - 3/5/2011                        
                           8 lane track 300 Hurdles                            
                                   Dobson HS                                   
                                Updated Results                                    
 
100 Meter Dash Sub-Bantam Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
Finals
  1 Pogue, Kiya                  Az Goldrush            16.46      16.40   NWI  7 
  2 Aguano, Taylor               1048 Arizona           17.00      16.79   NWI  7 
  3 Johnson, Jhaidah             Do Right Edu           17.43      17.14   NWI  7 
  4 James, Jayden                1048 Arizona                      17.80   NWI  2 
  5 Graves, Uzuri                Alliance You                      17.84   NWI  1 
  6 Johnson, Tyanna              Do Right Edu           17.40      17.85   NWI  7 
  7 Bruning, Serenity            Arizona Elit                      17.95   NWI  1 
  8 Morris, Nahlia               The Arizona            17.91      18.04   NWI  7 
  9 Scott, India                 Az Goldrush                       18.34   NWI  4 
 10 Oliver, Sariya               The Arizona                       18.37   NWI  2 
 11 Johnson, Jocelyn             1048 Arizona           18.64      18.49   NWI  6 
 12 Robinson, Chloe              Do Right Edu           17.78      18.51   NWI  7 
 13 Kennedy, Taniah              Alliance You           18.26      18.58   NWI  6 
 14 Womack, Jatavia              Alliance You                      18.65   NWI  3 
 15 Bucks, Avery                 1048 Arizona                      18.97   NWI  2 
 16 Gonzalez, Karly              Az Goldrush                       19.00   NWI  1 
 17 Alexander, Shayada           Do Right Edu           18.44      19.12   NWI  6 
 18 Hutchinson, Amreah           1048 Arizona           18.21      19.14   NWI  6 
 19 Hunter, Rian                 Alliance You                      19.19   NWI  3 
 20 Roberts, Raven               The Arizona            19.18      19.27   NWI  5 
 21 Dulaney, Zadaya              Kingdom Runn           19.66      19.60   NWI  5 
 22 Andrews, Anaya               1048 Arizona                      19.72   NWI  1 
 23 Estanllo, Tessa              1048 Arizona           19.60      20.13   NWI  5 
 24 Bingham, Savannah            Kingdom Runn                      20.20   NWI  3 
 25 Shaffer, Shelby              Do Right Edu           19.97      20.24   NWI  5 
 26 Yarbrough, Trinnity          Az Titans Ll           20.09      20.37   NWI  5 
 27 Collins, Lauren              Arizona Elit                      20.45   NWI  3 
 28 Sueing, Aria                 Arizona Pant           16.91      20.60   NWI  7 
 29 Johnson, Rikay               Arizona Elit                      20.65   NWI  1 
 30 Hale, Angelique              Do Right Edu                      20.69   NWI  4 
 31 Smith, Janielle              Arizona Elit                      20.82   NWI  4 
 31 Johnson, Ny'lynn             World Class            20.78      20.82   NWI  5 
 33 Jones, Kianna                Alliance You                      20.91   NWI  1 
 34 Tovar, Jenna                 Az Goldrush                       21.46   NWI  2 
 35 Ayiyi, Brooklyn              Miles Per Ho           21.69      21.55   NWI  5 
 36 Hector, Zarriah              1048 Arizona                      21.86   NWI  2 
 37 Kalanish, Isabelle           Alliance You                      22.23   NWI  2 
 38 Sienicki, Charleann          Az Goldrush                       22.45   NWI  3 
 39 Hudson, Chloe                1048 Arizona                      22.47   NWI  4 
 40 Davison, Neyah               The Arizona            23.67      22.91   NWI  4 
 41 Brooks, Shalinda             Miles Per Ho           28.00      25.25   NWI  4 
 42 Warren, Chai                 Alliance You                      25.51   NWI  1 
 43 Teixeira, Taiya              Az Titans Ll                      26.42   NWI  3 
 
200 Meter Dash Sub-Bantam Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Pogue, Kiya                  Az Goldrush            35.42      34.81   NWI  7 
  2 Johnson, Jhaidah             Do Right Edu           39.66      35.20   NWI  7 
  3 Williams, Danay              Do Right Edu           39.44      37.10   NWI  7 
  4 Bruning, Serenity            Arizona Elit                      37.50   NWI  3 
  5 Patrick, Haley               Do Right Edu           42.00      37.76   NWI  5 
  6 Johnson, Tyanna              Do Right Edu           38.16      38.57   NWI  7 
  7 Morris, Nahlia               The Arizona            40.92      38.99   NWI  6 
  8 Oliver, Sariya               The Arizona                       39.64   NWI  3 
  9 Scott, India                 Az Goldrush                       39.70   NWI  2 
 10 Graves, Uzuri                Alliance You                      40.14   NWI  1 
 11 Robinson, Chloe              Do Right Edu           38.11      40.18   NWI  7 
 12 Alexander, Shayada           Do Right Edu           41.38      40.52   NWI  6 
 13 Roberts, Raven               The Arizona            42.66      40.65   NWI  5 
 14 Johnson, Jocelyn             1048 Arizona           38.68      41.27   NWI  7 
 15 Hill, Jneya                  Do Right Edu           41.11      41.46   NWI  6 
 16 Robinson, Willow             Do Right Edu           41.88      41.55   NWI  5 
 17 Hutchinson, Amreah           1048 Arizona           39.18      41.60   NWI  7 
 18 Corrales, Lorena             Az Titans Ll           40.49      41.69   NWI  6 
 19 Shivers, Arazhane            Do Right Edu           43.00      42.31   NWI  5 
 20 Womack, Jatavia              Alliance You                      42.36   NWI  1 
 21 Dulaney, Zadaya              Kingdom Runn           42.81      42.50   NWI  5 
 22 Gonzalez, Karly              Az Goldrush                       42.67   NWI  3 
 23 Bingham, Savannah            Kingdom Runn                      42.83   NWI  1 
 24 Jones, Kianna                Alliance You                      44.11   NWI  2 
 25 Davis, Aniya                 Do Right Edu           43.11      44.18   NWI  5 
 26 Shaffer, Shelby              Do Right Edu           43.00      44.39   NWI  5 
 27 Hunter, Rian                 Alliance You                      45.19   NWI  2 
 28 Ayiyi, Brooklyn              Miles Per Ho           58.63      45.88   NWI  4 
 29 Johnson, Ny'lynn             World Class            45.66      45.94   NWI  4 
 30 Sueing, Aria                 Arizona Pant           52.84      46.02   NWI  4 
 31 Tovar, Jenna                 Az Goldrush                       46.08   NWI  2 
 32 Yarbrough, Trinnity          Az Titans Ll           45.40      47.19   NWI  4 
 33 Anderson, Tatyana            Alliance You                      47.36   NWI  1 
 34 Hale, Angelique              Do Right Edu                      47.54   NWI  3 
 35 Fregozo, Emma                Alliance You                      47.88   NWI  1 
 36 James, Jayden                1048 Arizona                      48.83   NWI  2 
 37 Mendez, Jaida                Do Right Edu           48.55      49.20   NWI  4 
 38 Kalanish, Isabelle           Alliance You                      50.36   NWI  1 
 39 Sienicki, Charleann          Az Goldrush                       50.55   NWI  2 
 40 Gilmore, Princess            Alliance You                      50.69   NWI  3 
 41 Hector, Zarriah              1048 Arizona                      52.70   NWI  3 
 42 Davison, Neyah               The Arizona            57.88      53.56   NWI  4 
 43 Wiley, Aneesa                Do Right Edu           45.00      59.00   NWI  5 
 44 Warren, Chai                 Alliance You                    1:00.82   NWI  2 
 
400 Meter Dash Sub-Bantam Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Johnson, Jocelyn             1048 Arizona         1:31.76    1:26.53   3 
  2 Willis, Kaiya                Do Right Edu         1:29.11    1:26.97   3 
  3 Pogue, Kiya                  Az Goldrush          1:22.00    1:27.58   3 
  4 James, Jayden                1048 Arizona                    1:30.82   2 
  5 Bucks, Avery                 1048 Arizona                    1:32.04   1 
  6 Aguano, Taylor               1048 Arizona         1:25.00    1:32.91   3 
  7 Williamson, Kaylah           Alliance You                    1:33.87   1 
  8 Hill, Jneya                  Do Right Edu         1:30.00    1:38.61   3 
  9 Tovar, Jenna                 Az Goldrush                     1:39.17   2 
 10 Estanllo, Tessa              1048 Arizona         1:40.00    1:40.92   3 
 11 Womack, Jatavia              Alliance You                    1:41.01   1 
 12 Johnson, Ny'lynn             World Class                     1:41.46   1 
 13 Andrews, Anaya               1048 Arizona                    1:41.86   1 
 14 Fregozo, Emma                Alliance You                    1:43.43   1 
 15 Gilmore, Princess            Alliance You                    1:49.06   1 
 16 Shaffer, Shelby              Do Right Edu         1:39.22    1:50.77   3 
 17 Davis, Aniya                 Do Right Edu         1:33.00    1:51.67   3 
 18 Jones, Kianna                Alliance You                    1:53.78   2 
 19 Hudson, Chloe                1048 Arizona                    1:59.64   1 
 20 Hector, Zarriah              1048 Arizona                    2:03.88   2 
 21 Warren, Chai                 Alliance You                    2:14.22   2 
 
800 Meter Run Sub-Bantam Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arreola, Abigail             1048 Arizona                    3:40.65  
  2 Fregozo, Emma                Alliance You                    3:44.57  
  3 Ramirez, Mireina             1048 Arizona                    3:54.64  
  4 Gilmore, Princess            Alliance You                    4:09.29  
 
1500 Meter Run Sub-Bantam Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arreola, Abigail             1048 Arizona                    7:22.24  
 
4x100 Meter Relay Sub-Bantam Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Do Right  'A'                                     1:09.00    1:15.13  
     1) Johnson, Jhaidah                2) Johnson, Tyanna                
     3) Patrick, Haley                  4) Robinson, Chloe                
  2 Do Right  'B'                                     1:15.00    1:16.66  
     1) Alexander, Shayada              2) Hill, Jneya                    
     3) Robinson, Willow                4) Williams, Danay                
  3 Do Right  'C'                                                1:31.15  
     1) Davis, Aniya                    2) Mendez, Jaida                  
     3) Shivers, Arazhane               4) Wiley, Aneesa                  
 
Long Jump Sub-Bantam Girls
========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Hutchinson, Amreah           1048 Arizona           2.60m      2.77m   NWI   9-01.25 
  2 Oliver, Sariya               The Arizona                       2.61m   NWI   8-06.75 
  3 Willis, Kaiya                Do Right Edu                      2.56m   NWI   8-04.75 
  4 Patrick, Haley               Do Right Edu                      2.49m   NWI   8-02.00 
  5 Collins, Lauren              Arizona Elit                      2.37m   NWI   7-09.50 
  6 Graves, Uzuri                Alliance You                      2.33m   NWI   7-07.75 
  7 Bruning, Serenity            Arizona Elit                      2.22m   NWI   7-03.50 
  8 Morris, Nahlia               The Arizona            2.05m      2.10m   NWI   6-10.75 
  9 Kennedy, Taniah              Alliance You                      1.98m   NWI   6-06.00 
 10 Roberts, Raven               The Arizona            1.65m      1.62m   NWI   5-03.75 
 11 Sienicki, Charleann          Az Goldrush                       1.50m   NWI   4-11.25 
 12 Smith, Janielle              Arizona Elit                      1.43m   NWI   4-08.25 
 13 Davison, Neyah               The Arizona            1.57m      1.39m   NWI   4-06.75 
 14 Shivers, Arazhane            Do Right Edu                      1.32m   NWI   4-04.00 
 
Shot Put Sub-Bantam Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Arreola, Abigail             1048 Arizona                      3.08m   10-01.25 
  2 Ramirez, Mireina             1048 Arizona                      2.95m    9-08.25 
 
Javelin Throw 300g Sub-Bantam Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Williams, Danay              Do Right Edu                      9.57m      31-05 
  2 Robinson, Willow             Do Right Edu                      7.00m      22-11 
  3 Estanllo, Tessa              1048 Arizona           7.60m      6.85m      22-06 
  4 Aguano, Taylor               1048 Arizona                      6.35m      20-10 
  5 James, Jayden                1048 Arizona                      6.19m      20-04 
  6 Andrews, Anaya               1048 Arizona                      5.45m      17-10 
  7 Bucks, Avery                 1048 Arizona                      5.03m      16-06 
  8 Ramirez, Mireina             1048 Arizona                      4.77m      15-08 
  9 Ayiyi, Brooklyn              Miles Per Ho                      4.62m      15-02 
 10 Hector, Zarriah              1048 Arizona                      4.08m      13-05 
 11 Hudson, Chloe                1048 Arizona                      3.77m      12-04 
 12 Hale, Angelique              Do Right Edu                      3.44m      11-03 
 -- Mendez, Jaida                Do Right Edu                         ND            
 
100 Meter Dash Bantam Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Mays, Jadyn                  The Arizona            15.32      15.13   NWI  6 
  2 Bardwell-Jones, Ciara        1048 Arizona                      15.63   NWI  2 
  3 Scott, Zara                  Az Goldrush            16.00      15.71   NWI  6 
  4 Sessions, Piper              1048 Arizona           15.93      15.85   NWI  6 
  5 Adams, Adora                 1048 Arizona           15.96      16.20   NWI  6 
  5 Roberts, Riley               The Arizona            16.12      16.20   NWI  6 
  7 Bell, Carisma                Az Goldrush            16.00      16.47   NWI  6 
  8 Covington, Jailyn            Az Titans Ll           16.24      16.55   NWI  6 
  9 England, Mia                 The Arizona            16.48      16.66   NWI  5 
 10 Hoye, Taquira                Alliance You                      16.71   NWI  2 
 11 Mitchell, Jemila             The Arizona            16.77      16.80   NWI  5 
 11 Belliotti, Mykenzie          1048 Arizona           16.72      16.80   NWI  5 
 13 Lockhart, Mia                1048 Arizona           16.30      16.83   NWI  5 
 14 Bell, Deshanae               Az Goldrush            16.00      16.90   NWI  6 
 15 Davis, Imani                 1048 Arizona           17.07      16.95   NWI  5 
 16 Jones, Maliyah               Miles Per Ho           25.00      17.03   NWI  3 
 16 Reynolds, Trinity            Eternal Flam                      17.03   NWI  1 
 18 Fraley, Madison              1048 Arizona           18.34      17.23   NWI  4 
 19 Brunson, Tigist              1048 Arizona                      17.40   NWI  2 
 20 Cox, Dizarie                 Alliance You                      17.52   NWI  2 
 21 Carr, Antalyce               Alliance You                      17.92   NWI  2 
 22 Wilkins, Myia                Az Goldrush                       17.93   NWI  1 
 23 Tamplin, Brishawnea          Alliance You                      18.04   NWI  3 
 24 Jones, Tralay                Miles Per Ho           21.00      18.07   NWI  3 
 25 Clanton, Kailee              Unattached                        18.32   NWI  1 
 26 Collins, Kate                Arizona Elit           17.96      18.37   NWI  4 
 27 Hayes, Kiara                 Kingdom Runn           18.53      18.39   NWI  4 
 28 Dozal, Breanna               Northwest Xp           17.50      18.45   NWI  5 
 29 Morris, Kaylani              Do Right Edu           18.73      18.64   NWI  4 
 30 Scroggins, Joanee            Do Right Edu           18.67      18.67   NWI  4 
 31 Pitts-Wright, Angelilyah     Miles Per Ho           19.20      19.13   NWI  4 
 32 Teixeira, Dominique          Az Titans Ll           19.68      19.15   NWI  3 
 33 Johnson, Joi                 Alliance You                      19.48   NWI  1 
 34 Thompson, Makayla            Az Titans Ll           19.22      19.51   NWI  3 
 35 Martinez, Sherry             1048 Arizona                      19.72   NWI  1 
 36 Ferrall, Siobham             Az Goldrush                       19.73   NWI  1 
 37 winter, sydney               Unattached                        19.81   NWI  1 
 38 McDaniels, Lamya             Alliance You                      20.03   NWI  1 
 39 Gould, Sedona                1048 Arizona                      20.41   NWI  2 
 40 Elkin, Tayzia                Arizona Puma           20.60      20.75   NWI  3 
 41 Martin, Cieries              Do Right Edu           20.65      21.86   NWI  3 
 42 Rollins, Crystal             Miles Per Ho           28.00      22.25   NWI  3 
 
200 Meter Dash Bantam Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Phillips, Dominique          The Arizona            31.18      30.65   NWI  6 
  2 Charlton, Jayde              Do Right Edu           31.54      30.93   NWI  6 
  3 Williams, Kiemya             Do Right Edu           32.11      31.30   NWI  6 
  4 Black, Sky                   The Arizona            32.78      31.59   NWI  6 
  5 Bardwell-Jones, Ciara        1048 Arizona           33.66      32.03   NWI  6 
  6 Adams, Adora                 1048 Arizona           32.74      32.20   NWI  6 
  7 Harris, Armani               Do Right Edu           38.14      32.73   NWI  4 
  7 Jackson, Trejanae            Do Right Edu           33.18      32.73   NWI  6 
  9 Richard, Makyah              Az Titans Ll           34.04      33.09   NWI  5 
 10 Jackson, Renita              Do Right Edu           33.71      33.73   NWI  6 
 11 Mustin, Dominique            The Arizona            34.92      33.89   NWI  5 
 12 Reed, Haila                  Do Right Edu           34.26      33.98   NWI  5 
 13 Covington, Jailyn            Az Titans Ll           34.38      34.29   NWI  5 
 14 Mitchell, Jemila             The Arizona                       34.89   NWI  1 
 15 England, Mia                 The Arizona            36.28      34.95   NWI  4 
 16 Hoye, Taquira                Alliance You                      34.96   NWI  2 
 17 Mayfield, Crystal            Do Right Edu           38.00      35.51   NWI  4 
 18 Cox, Dizarie                 Alliance You                      36.06   NWI  1 
 19 Brunson, Tigist              1048 Arizona                      36.24   NWI  1 
 20 Bell, Carisma                Az Goldrush            34.00      36.33   NWI  5 
 21 Scott, Zara                  Az Goldrush            35.00      36.48   NWI  5 
 22 Carr, Antalyce               Alliance You                      37.32   NWI  2 
 23 Bell, Deshanae               Az Goldrush            36.00      37.59   NWI  4 
 24 Butler-Worley, Dyamond       Do Right Edu           17.99      37.77   NWI  2 
 25 Wilkins, Myia                Az Goldrush                       38.11   NWI  1 
 26 Jones, Maliyah               Miles Per Ho           45.00      38.28   NWI  3 
 27 Leber, Brooke                Unattached                        38.33   NWI  2 
 28 Lockhart, Mia                1048 Arizona           35.26      38.48   NWI  5 
 29 Tamplin, Brishawnea          Alliance You                      38.58   NWI  1 
 30 Teixeira, Dominique          Az Titans Ll           39.49      39.06   NWI  3 
 31 Trimble, Eliza               Arizona Puma           38.36      39.65   NWI  4 
 32 Davis, Imani                 1048 Arizona           39.30      39.79   NWI  4 
 33 Jones, Tralay                Miles Per Ho           49.00      40.43   NWI  3 
 34 Clanton, Kailee              Unattached                        41.17   NWI  2 
 35 Hayes, Kiara                 Kingdom Runn           42.80      41.31   NWI  3 
 36 Scroggins, Joanee            Do Right Edu           40.61      42.00   NWI  4 
 37 Morris, Kaylani              Do Right Edu           43.02      42.08   NWI  3 
 38 Hoskins, Asia                Az Titans Ll           38.05      42.92   NWI  4 
 39 Roberts, Riley               The Arizona            34.47      43.04   NWI  5 
 40 Thompson, Makayla            Az Titans Ll           43.47      43.57   NWI  3 
 41 Pitts-Wright, Angelilyah     Miles Per Ho           47.30      46.67   NWI  3 
 42 Johnson, Joi                 Alliance You                      46.97   NWI  1 
 43 Gould, Sedona                1048 Arizona                      48.87   NWI  2 
 44 Rollins, Crystal             Miles Per Ho           59.00      52.65   NWI  3 
 
400 Meter Dash Bantam Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Charlton, Jayde              Do Right Edu         1:09.00    1:07.85   5 
  2 Black, Sky                   The Arizona          1:13.67    1:12.25   5 
  3 Richard, Makyah              Az Titans Ll         1:14.80    1:13.41   5 
  4 Mustin, Dominique            The Arizona          1:17.81    1:16.75   5 
  5 Taylor, Nina                 Arizona Elit                    1:18.02   3 
  6 Sessions, Piper              1048 Arizona         1:22.00    1:18.65   4 
  7 Smith, Aria                  1048 Arizona                    1:19.36   2 
  8 Shea, Katie                  1048 Arizona         1:19.00    1:19.92   5 
  9 Belliotti, Mykenzie          1048 Arizona         1:20.00    1:20.52   5 
 10 Bell, Deshanae               Az Goldrush          1:25.00    1:20.99   4 
 11 Bardwell-Jones, Ciara        1048 Arizona                    1:21.25   2 
 12 Reynolds, Trinity            Eternal Flam                    1:21.45   3 
 13 Brunson, Tigist              1048 Arizona                    1:22.14   1 
 14 Hoye, Taquira                Alliance You                    1:22.70   2 
 15 Covington, Jailyn            Az Titans Ll         1:22.16    1:23.41   4 
 16 Butler-Worley, Dyamond       Do Right Edu         1:26.00    1:23.81   4 
 17 Wilkins, Myia                Az Goldrush                     1:24.44   2 
 18 Bell, Carisma                Az Goldrush          1:25.00    1:25.53   4 
 19 Cox, Dizarie                 Alliance You                    1:25.83   1 
 20 Leber, Brooke                Unattached                      1:27.33   2 
 21 Tamplin, Brishawnea          Alliance You                    1:27.82   1 
 22 Davis, Imani                 1048 Arizona         1:30.00    1:28.66   4 
 23 Teixeira, Dominique          Az Titans Ll         1:28.09    1:28.95   4 
 24 Carr, Antalyce               Alliance You                    1:32.96   2 
 25 Scroggins, Joanee            Do Right Edu         1:33.00    1:35.45   3 
 26 Trimble, Eliza               Arizona Puma         1:33.23    1:35.56   3 
 27 Clanton, Kailee              Unattached                      1:35.81   1 
 28 Ferrall, Siobham             Az Goldrush                     1:37.09   2 
 29 Martinez, Sherry             1048 Arizona                    1:37.25   2 
 30 Elkin, Tayzia                Arizona Puma         1:46.10    1:40.38   3 
 31 Morris, Kaylani              Do Right Edu         1:39.00    1:40.72   3 
 32 Johnson, Joi                 Alliance You                    1:50.46   1 
 33 Reyes, Esperanza             1048 Arizona                    1:50.63   1 
 
800 Meter Run Bantam Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Richard, Makyah              Az Titans Ll         2:44.68    2:45.26  
  2 Carswell, Jamelah            Do Right Edu                    2:47.81  
  3 Shea, Katie                  1048 Arizona         3:03.00    3:03.34  
  4 Scroggins, Trinity           Do Right Edu                    3:03.47  
  5 Belliotti, Mykenzie          1048 Arizona         3:08.00    3:05.36  
  6 Smith, Aria                  1048 Arizona                    3:10.40  
  7 Ferrall, Siobham             Az Goldrush                     3:34.68  
 
1500 Meter Run Bantam Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Carswell, Jamelah            Do Right Edu                    5:46.09  
  2 Shea, Katie                  1048 Arizona         6:20.00    6:20.03  
  3 Scroggins, Trinity           Do Right Edu                    6:29.91  
 
4x100 Meter Relay Bantam Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Rising Suns  'A'                                     1:01.30  
     1) Black, Sky                      2) Mays, Jadyn                    
     3) Mustin, Dominique               4) Phillips, Dominique            
  2 Do Right  'A'                                       59.00    1:03.16  
     1) Charlton, Jayde                 2) Jackson, Trejanae              
     3) Reed, Haila                     4) Williams, Kiemya               
  3 Do Right  'B'                                     1:05.00    1:06.02  
     1) Graves, Cianey                  2) Harris, Armani                 
     3) Jackson, Renita                 4) Mayfield, Crystal              
 
4x400 Meter Relay Bantam Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Do Right  'A'                                     5:00.00    5:02.59  
     1) Jackson, Renita                 2) Jackson, Trejanae              
     3) Reed, Haila                     4) Williams, Kiemya               
  2 Do Right  'B'                                     5:05.00    5:42.30  
     1) Carswell, Jamelah               2) Graves, Cianey                 
     3) Harris, Armani                  4) Mayfield, Crystal              
  3 Arizona Elite  'A'                                           5:50.11  
     1) Hinds, Julia                    2) Rich, Mary Grace               
     3) Taylor, Nina                    4) Collins, Kate                  
 
High Jump Bantam Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Trimble, Eliza               Arizona Puma                      1.05m    3-05.25 
  1 Butler-Worley, Dyamond       Do Right Edu                      1.05m    3-05.25 
  3 Graves, Cianey               Do Right Edu                      1.00m    3-03.25 
  4 Fraley, Madison              1048 Arizona           0.85m      0.90m    2-11.50 
 
Long Jump Bantam Girls
========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Phillips, Dominique          The Arizona                       3.69m   NWI  12-01.25 
  2 Adams, Adora                 1048 Arizona                      3.47m   NWI  11-04.75 
  3 Mays, Jadyn                  The Arizona            3.33m      3.33m   NWI  10-11.25 
  4 Mitchell, Jemila             The Arizona            2.48m      3.16m   NWI  10-04.50 
  5 Fraley, Madison              1048 Arizona           3.16m      3.08m   NWI  10-01.25 
  6 Taylor, Nina                 Arizona Elit           2.95m      2.95m   NWI   9-08.25 
  7 England, Mia                 The Arizona                       2.80m   NWI   9-02.25 
  8 Collins, Kate                Arizona Elit           2.62m      2.75m   NWI   9-00.25 
  9 Leber, Brooke                Unattached                        2.68m   NWI   8-09.50 
 10 Scroggins, Trinity           Do Right Edu                      2.37m   NWI   7-09.50 
 11 Elkin, Tayzia                Arizona Puma           1.51m      1.77m   NWI   5-09.75 
 12 Cordova, Katie               Unattached                        1.71m   NWI   5-07.50 
 13 Pitts-Wright, Angelilyah     Miles Per Ho                      1.61m   NWI   5-03.50 
 
Shot Put 6 lb. Bantam Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Reyes, Esperanza             1048 Arizona                      4.05m   13-03.50 
  2 Cordova, Katie               Unattached                        3.81m   12-06.00 
  3 Gould, Sedona                1048 Arizona                      3.05m   10-00.25 
 
Javelin Throw 300g Bantam Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Sessions, Piper              1048 Arizona                     12.77m      41-11 
  2 Cordova, Katie               Unattached                       12.17m      39-11 
  3 Dozal, Breanna               Northwest Xp                     10.35m      33-11 
  4 Reyes, Esperanza             1048 Arizona                      9.64m      31-07 
  5 Martin, Cieries              Do Right Edu                      6.80m      22-04 
 
100 Meter Dash Midget Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Porier-Shelton, Tiana        1048 Arizona           14.01      13.87   NWI  6 
  1 Jordan, Raven                1048 Arizona           13.93      13.87   NWI  6 
  3 Jordan, Kylyn                Do Right Edu           13.86      14.14   NWI  6 
  4 Chest, Zaire                 1048 Arizona           14.33      14.33   NWI  6 
  5 Thompson, Sakovia            Az Titans Ll           14.80      14.46   NWI  5 
  6 Marendes, Jennifer           Northwest Xp           16.50      14.47   NWI  4 
  7 Green, Rebekah               Northwest Xp           15.60      14.48   NWI  5 
  8 Fraley, Chole                1048 Arizona           16.61      14.52   NWI  4 
  8 Robertson, Tamia             Az Goldrush            13.80      14.52   NWI  6 
 10 Ugbisien, Onome              Az Titans Ll           14.29      14.69   NWI  6 
 11 Hughes-Jackson, Sydney       Spartan Spee           14.71      14.85   NWI  6 
 12 Fair, Raelynn                Alliance You                      15.12   NWI  1 
 13 Walker, Malea                Az Goldrush            14.97      15.16   NWI  5 
 14 Jimerson, Mahogany           Alliance You                      15.21   NWI  3 
 14 Walker, Jadynn               Alliance You                      15.21   NWI  3 
 16 Pratt, Kenzington            Az Goldrush            13.58      15.26   NWI  6 
 17 Johnson, Lauren              1048 Arizona           15.18      15.38   NWI  5 
 18 Anderson, Morgan             Az Goldrush                       15.49   NWI  3 
 19 Horton, Lyana                Az Goldrush            15.00      15.70   NWI  5 
 20 Johnson, Jada                Miles Per Ho           16.20      15.99   NWI  5 
 21 Azllyn, Gwin                 Unattached                        16.15   NWI  1 
 22 Rollins, Mikaela             Miles Per Ho           17.60      16.58   NWI  4 
 22 Johnson, Tajanet             Do Right Edu           16.44      16.58   NWI  5 
 24 Hamilton, Ayana              Arizona Pant           16.79      16.59   NWI  4 
 25 Holman, Callista             Arizona Puma           16.21      16.76   NWI  5 
 26 Henderson, Naomi             Eternal Flam                      16.90   NWI  2 
 27 Bedoy, Anabelle              Az Goldrush                       16.91   NWI  2 
 28 Cobbin, Rose                 1048 Arizona                      17.29   NWI  2 
 28 Johnson, Y'Mari              World Class            17.78      17.29   NWI  4 
 30 Hoppe, Sierra                1048 Arizona                      17.32   NWI  2 
 31 Martin, Gebriel              Do Right Edu           17.20      17.37   NWI  4 
 32 Standifer, Damarius          World Class            17.68      17.75   NWI  4 
 33 Smith, Jade                  Alliance You                      17.95   NWI  1 
 34 Candito, Brenda              Arizona Elit                      17.97   NWI  2 
 35 Ramirez, Divina              1048 Arizona                      18.70   NWI  1 
 36 Stephenson, Jalaya           Miles Per Ho           20.00      18.85   NWI  3 
 37 Martinez, Rhonda             1048 Arizona                      19.40   NWI  2 
 38 Johnson, Micah               Miles Per Ho           28.30      19.53   NWI  3 
 39 Brown, Mya                   Miles Per Ho           26.60      20.12   NWI  3 
 
200 Meter Dash Midget Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Foreman, Anna                1048 Arizona           28.80      28.09   NWI  7 
  2 Green, Rebekah               Northwest Xp           28.60      28.22   NWI  7 
  3 Porier-Shelton, Tiana        1048 Arizona           29.02      28.96   NWI  7 
  4 Patterson, Brittany          Do Right Edu           30.22      29.14   NWI  6 
  5 Ugbisien, Onome              Az Titans Ll           29.38      29.56   NWI  7 
  6 Charlton, Lemeyah            Do Right Edu           30.08      29.76   NWI  7 
  7 Thompson, Sakovia            Az Titans Ll           30.84      29.97   NWI  6 
  8 Pratt, Kenzington            Az Goldrush            33.00      30.57   NWI  5 
  9 Marendes, Jennifer           Northwest Xp           34.50      30.60   NWI  5 
 10 Jordan, Kylyn                Do Right Edu           29.63      30.69   NWI  7 
 11 Hughes-Jackson, Sydney       Spartan Spee           30.76      30.89   NWI  6 
 12 Briscoe, Sanjohnae           Do Right Edu           31.39      31.34   NWI  6 
 13 Douglas, Mikayla             Do Right Edu           33.05      31.47   NWI  5 
 14 Anderson, Morgan             Az Goldrush                       31.49   NWI  2 
 15 Walker, Jadynn               Alliance You                      31.66   NWI  2 
 16 Jimerson, Mahogany           Alliance You                      31.72   NWI  2 
 17 Green, Sydney                Do Right Edu           32.42      32.00   NWI  6 
 18 Reeves, Reba                 Arizona Elit           32.00      32.10   NWI  6 
 19 Johnson, Lauren              1048 Arizona           32.05      32.22   NWI  6 
 20 Johnson, Jada                Miles Per Ho           36.10      32.59   NWI  4 
 21 Walker, Malea                Az Goldrush            28.00      32.72   NWI  7 
 22 Fair, Raelynn                Alliance You                      32.95   NWI  2 
 23 Horton, Lyana                Az Goldrush            34.00      33.01   NWI  5 
 24 Gray, Hallee                 1048 Arizona           34.81      33.53   NWI  5 
 25 Johnson, Tajanet             Do Right Edu           34.82      33.65   NWI  5 
 26 Hart, Isabella               Az Goldrush                       34.08   NWI  2 
 27 Hamilton, Ayana              Arizona Pant           35.78      34.32   NWI  5 
 28 Ivie, Kaylee                 1048 Arizona           33.37      34.45   NWI  5 
 29 Rollins, Mikaela             Miles Per Ho           39.60      34.67   NWI  4 
 30 Collins, Janae               1048 Arizona                      35.12   NWI  3 
 31 Johnson, Y'Mari              World Class            37.63      35.42   NWI  4 
 32 Henderson, Naomi             Eternal Flam                      35.83   NWI  2 
 33 Holman, Callista             Arizona Puma           35.97      36.94   NWI  4 
 33 Martin, Gebriel              Do Right Edu           37.65      36.94   NWI  4 
 35 Candito, Brenda              Arizona Elit                      37.24   NWI  2 
 36 Smith, Jade                  Alliance You                      37.33   NWI  3 
 37 Standifer, Damarius          World Class            37.54      38.83   NWI  4 
 38 Johnson, Micah               Miles Per Ho           58.10      41.77   NWI  3 
 39 Brown, Mya                   Miles Per Ho           50.00      42.19   NWI  3 
 40 Stephenson, Jalaya           Miles Per Ho           42.30      43.96   NWI  4 
 
400 Meter Dash Midget Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Foreman, Anna                1048 Arizona         1:02.00    1:02.55   6 
  2 Green, Rebekah               Northwest Xp         1:05.70    1:03.37   6 
  3 Charlton, Lemeyah            Do Right Edu         1:05.00    1:05.85   6 
  4 Martin, Jaclyn               1048 Arizona         1:03.00    1:06.15   6 
  5 Patterson, Brittany          Do Right Edu         1:16.00    1:07.22   4 
  6 Jordan, Raven                1048 Arizona         1:09.00    1:08.21   6 
  7 Chest, Zaire                 1048 Arizona         1:09.00    1:08.26   6 
  8 Ugbisien, Onome              Az Titans Ll         1:05.19    1:08.87   6 
  9 Fuel, Trinity                Unattached           1:10.00    1:08.90   5 
 10 Marendes, Jennifer           Northwest Xp         1:17.80    1:10.17   4 
 11 Fair, Raelynn                Alliance You                    1:11.11   2 
 12 Anderson, Morgan             Az Goldrush                     1:11.92   2 
 13 Briscoe, Sanjohnae           Do Right Edu         1:12.00    1:12.94   5 
 14 Jimerson, Mahogany           Alliance You                    1:13.25   2 
 15 Walker, Jadynn               Alliance You                    1:13.41   3 
 16 Pratt, Kenzington            Az Goldrush          1:10.00    1:13.45   5 
 17 Jordan, Kylyn                Do Right Edu         1:12.00    1:13.73   5 
 18 Reeves, Reba                 Arizona Elit         1:09.00    1:14.05   6 
 18 Quinter, Tessa               1048 Gtd Go          1:15.00    1:14.05   4 
 20 Douglas, Mikayla             Do Right Edu         1:17.00    1:14.25   4 
 21 Horton, Lyana                Az Goldrush          1:12.00    1:17.66   5 
 22 Hart, Isabella               Az Goldrush                     1:19.27   1 
 23 Henderson, Kymori            1048 Arizona         1:13.89    1:19.69   5 
 24 Green, Sydney                Do Right Edu         1:15.00    1:20.18   5 
 25 Davis, Tanaya                Az Titans Ll         1:21.49    1:20.55   4 
 26 Johnson, Tajanet             Do Right Edu         1:24.00    1:20.72   3 
 27 Gray, Hallee                 1048 Arizona         1:20.00    1:20.91   4 
 28 Ivie, Kaylee                 1048 Arizona                    1:21.24   3 
 29 Walker, Malea                Az Goldrush          1:15.00    1:21.80   4 
 30 Johnson, Y'Mari              World Class                     1:22.01   2 
 31 Goode, Janae                 Do Right Edu         1:24.00    1:24.64   3 
 32 Smith, Jade                  Alliance You                    1:29.48   1 
 33 Collins, Janae               1048 Arizona                    1:30.74   3 
 34 Martin, Gebriel              Do Right Edu         1:30.00    1:31.08   3 
 35 Martinez, Rhonda             1048 Arizona                    1:32.14   1 
 36 Standifer, Damarius          World Class                     1:33.54   2 
 37 Ramirez, Divina              1048 Arizona                    1:39.13   3 
 
800 Meter Run Midget Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Charlton, Lemeyah            Do Right Edu         2:33.00    2:31.25  
  2 Gilbert, Jaueline            1048 Arizona         2:41.00    2:34.96  
  3 Martin, Jaclyn               1048 Arizona         2:38.00    2:35.54  
  4 Hamilton, Ava                1048 Gtd Go          2:35.00    2:38.74  
  5 Fuel, Trinity                Unattached                      2:42.95  
  6 Quinter, Tessa               1048 Gtd Go          2:45.00    2:44.54  
  7 Patterson, Brittany          Do Right Edu         2:46.00    2:51.37  
  8 Belknap, Shannon             1048 Gtd Go          3:25.00    2:52.98  
  9 Perea, Isabelle              Arizona Puma         3:08.36    2:54.72  
 10 Cobbin, Rose                 1048 Arizona                    2:57.62  
 11 Davis, Tanaya                Az Titans Ll         3:01.89    3:05.86  
 12 Schraff, Arden               1048 Gtd Go          3:25.00    3:29.12  
 
1500 Meter Run Midget Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hamilton, Ava                1048 Gtd Go          5:30.00    5:25.35  
  2 Destefano, Emily             Phoenix Bobcats                 5:37.15  
  3 Arellano, Allyson            Unattached           5:35.00    5:38.10  
  4 Perea, Isabelle              Arizona Puma         6:04.04    5:38.33  
  5 Gilbert, Jaueline            1048 Arizona         6:00.00    5:45.04  
  6 Belknap, Shannon             1048 Gtd Go          6:30.00    6:00.35  
  7 Valentine, Rachel            Unattached           5:58.00    6:11.10  
  8 Davis, Tanaya                Az Titans Ll                    6:20.44  
  9 Schraff, Arden               1048 Gtd Go          7:00.00    6:32.10  
 
3000 Meter Run Midget Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arellano, Allyson            Unattached          11:53.00   11:45.32  
  2 Destefano, Emily             Phoenix Bobcats                12:15.76  
  3 Cobbin, Rose                 1048 Arizona                   12:25.21  
  4 Hoppe, Sierra                1048 Arizona                   13:09.92  
 -- Valentine, Rachel            Unattached          12:11.00        DNF  
 
80 Meter Hurdles (30" ) Midget Girls
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Gruenwald, Jai               1048 Arizona           15.43      15.33   NWI 
  2 Gwin, Azilyn                 Phoenix Bobcats                   18.01   NWI 
  3 Andrews, Naja                1048 Arizona           21.71      18.10   NWI 
  4 Simmons, Kaori               Arizona Puma                      20.15   NWI 
 
4x100 Meter Relay Midget Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Cheetahs  'A'                               54.00      54.17  
     1) Chest, Zaire                    2) Foreman, Anna                  
     3) Gruenwald, Jai                  4) Jordan, Raven                  
  2 Do Right  'B'                                       56.00    1:01.20  
     1) Briscoe, Sanjohnae              2) Douglas, Mikayla               
     3) Goode, Janae                    4) Green, Sydney                  
 
4x400 Meter Relay Midget Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Cheetahs  'A'                             4:30.00    4:56.07  
     1) Gilbert, Jaueline               2) Gray, Hallee                   
     3) Johnson, Lauren                 4) Martin, Jaclyn                 
 
High Jump Midget Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Dodd, Kaley                  Unattached             1.22m      1.34m    4-04.75 
  2 Destefano, Emily             Phoenix Bobcats                   1.20m    3-11.25 
  3 Simmons, Kaori               Arizona Puma                      1.05m    3-05.25 
  4 Fraley, Chole                1048 Arizona           1.00m      0.95m    3-01.25 
 
Long Jump Midget Girls
========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Porier-Shelton, Tiana        1048 Arizona           4.46m      4.40m   NWI  14-05.25 
  2 Gruenwald, Jai               1048 Arizona           4.25m      4.37m   NWI  14-04.00 
  3 Andrews, Naja                1048 Arizona                      3.57m   NWI  11-08.50 
  4 Ivie, Kaylee                 1048 Arizona           3.68m      3.47m   NWI  11-04.75 
  5 Johnson, Jada                Miles Per Ho           3.10m      3.43m   NWI  11-03.00 
  6 Azllyn, Gwin                 Unattached                        3.37m   NWI  11-00.75 
  7 Hamilton, Ayana              Arizona Pant           3.05m      3.27m   NWI  10-08.75 
  8 Bedoy, Anabelle              Az Goldrush                       3.21m   NWI  10-06.50 
  9 Rollins, Mikaela             Miles Per Ho                      2.87m   NWI   9-05.00 
 10 Hughes-Jackson, Sydney       Spartan Spee                      2.40m   NWI   7-10.50 
 11 Mason, Tahtianna             Az Goldrush                       1.81m   NWI   5-11.25 
 
Shot Put 6 lb. Midget Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Henry-Johnson, Destinee      Do Right Edu           8.53m      8.40m   27-06.75 
  2 Hodge, Joy                   Northwest Xp                      6.33m   20-09.25 
  3 Flores, Marisa               The Arizona            6.43m      6.23m   20-05.25 
  4 Marin, Perla                 1048 Arizona                      5.98m   19-07.50 
 
Discus Throw 1kg Midget Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Marin, Perla                 1048 Arizona                     14.11m      46-03 
  2 Hodge, Joy                   Northwest Xp                     13.37m      43-10 
  3 Henry-Johnson, Destinee      Do Right Edu                     13.25m      43-06 
 
Javelin Throw 300g Midget Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Henry-Johnson, Destinee      Do Right Edu          23.47m     25.92m      85-00 
  2 Hodge, Joy                   Northwest Xp                     21.08m      69-02 
  3 Flores, Marisa               The Arizona                      17.80m      58-05 
  4 Marin, Perla                 1048 Arizona                     13.96m      45-10 
  5 Stephenson, Jalaya           Miles Per Ho                     13.93m      45-08 
  6 Candito, Brenda              Arizona Elit                     13.06m      42-10 
  7 Brown, Mya                   Miles Per Ho                     12.97m      42-07 
  8 Ramirez, Divina              1048 Arizona                     11.64m      38-02 
  9 Holman, Callista             Arizona Puma          10.05m     11.36m      37-03 
 10 Hoppe, Sierra                1048 Arizona                      8.55m      28-01 
 11 Johnson, Micah               Miles Per Ho                      7.59m      24-11 
 
100 Meter Dash Youth Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Williams, LaMaya             1048 Arizona           13.31      13.40   NWI  6 
  1 Patton, Taylor               1048 Arizona           13.16      13.40   NWI  6 
  3 Center, Alexis               Do Right Edu           13.34      13.54   NWI  6 
  4 Stauffacher-Gray, Jasmin     Unattached             13.44      13.55   NWI  6 
  5 Caldwell, Vivica             Unattached             12.89      13.65   NWI  6 
  6 Spencer, Abigail             Phoenix Bobcats                   13.75   NWI  1 
  7 Satterwhite, Yaharim         Mustangs TC            13.47      13.78   NWI  6 
  7 Homewood, Alexa              Arizona Elit           13.88      13.78   NWI  5 
  9 Broom, Kennedy               1048 Arizona           13.88      13.90   NWI  5 
 10 Hightower, Miah              Northwest Xp           14.80      13.91   NWI  4 
 11 Mitchell, Arniesha           1048 Arizona           13.94      13.93   NWI  5 
 12 Smith, Autumn                Do Right Edu           13.71      13.94   NWI  6 
 13 Christenson, Samaya          Do Right Edu           13.96      14.05   NWI  5 
 14 Tasher, Cheyenne             Northwest Xp           15.60      14.09   NWI  3 
 15 Ware, Antionette             Do Right Edu           14.16      14.33   NWI  5 
 16 Davis, Tessa                 Arizona Elit                      14.34   NWI  1 
 17 Williford, Christine         The Arizona            14.20      14.61   NWI  5 
 18 Spruell, Ayolion             Do Right Edu           14.73      14.76   NWI  4 
 19 Finley, Jessica              The Arizona            14.40      14.78   NWI  5 
 20 Martinez-Valle, Megan        Do Right Edu           14.95      14.95   NWI  4 
 21 Logan, Alexis                Arizona Puma           14.99      15.02   NWI  4 
 22 Jenkins, Kendra              Alliance You                      15.04   NWI  2 
 23 Williams, Anaya              Arizona Pant           14.66      15.17   NWI  5 
 24 Cooper, Detricejbrea         1048 Arizona           14.91      15.22   NWI  4 
 25 Ezell, Renora                Do Right Edu           15.00      15.31   NWI  4 
 26 Chamber, Adyanada            Az Goldrush            13.00      15.42   NWI  6 
 27 Patterson, Alexis            Do Right Edu           15.63      15.53   NWI  3 
 28 Waters-Jones, Ashanti        Alliance You                      15.65   NWI  1 
 29 DeCristofaro, Nicole         1048 Arizona           15.45      15.67   NWI  3 
 30 Patterson, Kianna            1048 Arizona                      15.73   NWI  2 
 31 Red, Brook                   Az Goldrush                       15.82   NWI  2 
 32 Slone, Leslie                Do Right Edu           15.39      15.95   NWI  4 
 33 Bare, Gracie                 1048 Arizona           16.11      16.30   NWI  3 
 34 Cruz, Alyssa                 Alliance You                      16.51   NWI  2 
 35 Geremia, Riley               Northwest Xp           18.40      16.72   NWI  2 
 36 Pierson, Ashley              Do Right Edu           16.41      16.86   NWI  3 
 37 Blevins, Zaria               Do Right Edu           17.72      17.46   NWI  3 
 38 Henry-Johnson, Ariel         Do Right Edu           17.72      17.93   NWI  3 
 39 Poole, Nina                  1048 Arizona                      18.73   NWI  1 
 
200 Meter Dash Youth Girls
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Stauffacher-Gray, Jasmin     Unattached             27.60      27.07   NWI  5 
  2 Williams, LaMaya             1048 Arizona                      27.17   NWI  1 
  3 Caldwell, Vivica             Unattached             27.33      27.55   NWI  5 
  4 Mustin, Drianna              The Arizona            28.27      27.61   NWI  5 
  5 Homewood, Alexa              Arizona Elit           27.03      27.94   NWI  5 
  5 Patton, Taylor               1048 Arizona                      27.94   NWI  2 
  7 Center, Alexis               Do Right Edu           28.70      28.16   NWI  5 
  8 Tasher, Cheyenne             Northwest Xp           30.50      28.65   NWI  4 
  9 Ware, Antionette             Do Right Edu           29.73      28.69   NWI  4 
 10 Hightower, Miah              Northwest Xp           33.50      28.72   NWI  3 
 11 Spencer, Abigail             Phoenix Bobcats                   28.80   NWI  2 
 12 Williford, Christine         The Arizona                       30.16   NWI  2 
 13 Anderson, Aysha              Spartan Spee           29.76      30.23   NWI  4 
 14 Smith, Jalissa               1048 Arizona           28.67      30.25   NWI  5 
 15 Jones, Kiara                 Arizona Puma           30.62      30.27   NWI  4 
 16 Williams, Anaya              Arizona Pant           31.38      30.52   NWI  3 
 17 Logan, Alexis                Arizona Puma           32.07      31.12   NWI  3 
 18 Christenson, Samaya          Do Right Edu           30.60      31.44   NWI  4 
 19 Jenkins, Kendra              Alliance You                      31.47   NWI  1 
 20 Cooper, Detricejbrea         1048 Arizona           32.70      31.81   NWI  3 
 21 Martinez-Valle, Megan        Do Right Edu           31.00      32.04   NWI  4 
 22 Ezell, Renora                Do Right Edu           33.70      32.49   NWI  3 
 23 Waters-Jones, Ashanti        Alliance You                      33.36   NWI  1 
 24 Bare, Gracie                 1048 Arizona           33.83      33.42   NWI  3 
 25 DeCristofaro, Nicole         1048 Arizona           32.77      33.56   NWI  3 
 26 Bonitatibus, Madasen         1048 Arizona                      34.07   NWI  1 
 27 Patterson, Alexis            Do Right Edu           35.46      34.09   NWI  2 
 28 Patterson, Kianna            1048 Arizona                      34.30   NWI  1 
 29 Cruz, Alyssa                 Alliance You                      34.32   NWI  1 
 30 Pierson, Ashley              Do Right Edu           37.83      35.59   NWI  2 
 31 Blevins, Zaria               Do Right Edu           35.90      36.61   NWI  2 
 32 Banks, Amara                 1048 Arizona                      36.97   NWI  1 
 
400 Meter Dash Youth Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Stauffacher-Gray, Jasmin     Unattached             59.30      58.66   5 
  2 Mustin, Drianna              The Arizona          1:02.19    1:00.72   5 
  3 Williams, LaMaya             1048 Arizona         1:02.00    1:03.25   5 
  4 Hightower, Miah              Northwest Xp         1:10.40    1:05.23   3 
  4 Broom, Kennedy               1048 Arizona         1:07.00    1:05.23   4 
  6 Estavillo, Taryn             1048 Arizona         1:07.50    1:05.42   4 
  7 Satterwhite, Yaharim         Mustangs TC          1:06.56    1:05.55   5 
  8 Davis, Tessa                 Arizona Elit                    1:05.79   1 
  9 Center, Alexis               Do Right Edu         1:07.00    1:06.22   4 
 10 Sheppard, Kennedi            Gilbert TC           1:06.77    1:06.31   4 
 11 Tasher, Cheyenne             Northwest Xp         1:04.60    1:06.55   5 
 12 Ware, Antionette             Do Right Edu         1:05.00    1:06.98   5 
 13 Williford, Christine         The Arizona          1:05.94    1:08.18   5 
 14 Smith, Jalissa               1048 Arizona         1:09.45    1:10.00   3 
 15 Spruell, Ayolion             Do Right Edu         1:08.00    1:10.76   4 
 16 Logan, Alexis                Arizona Puma         1:14.38    1:11.20   3 
 17 Finley, Jessica              The Arizona          1:05.02    1:11.32   5 
 18 Martinez-Valle, Megan        Do Right Edu         1:11.00    1:11.86   3 
 19 Patton, Taylor               1048 Arizona         1:07.00    1:12.43   4 
 20 Jenkins, Kendra              Alliance You                    1:13.06   2 
 21 Waters-Jones, Ashanti        Alliance You                    1:14.50   1 
 22 Brown, Kierra                Do Right Edu         1:09.00    1:14.61   3 
 23 Cruz, Alyssa                 Alliance You                    1:16.63   1 
 24 Banks, Amara                 1048 Arizona                    1:19.25   2 
 25 Pierson, Ashley              Do Right Edu         1:24.00    1:19.46   2 
 26 DeCristofaro, Nicole         1048 Arizona         1:19.00    1:19.56   3 
 27 Patterson, Alexis            Do Right Edu         1:22.00    1:20.43   2 
 28 Ezell, Renora                Do Right Edu         1:24.00    1:21.36   2 
 29 Slone, Leslie                Do Right Edu         1:26.00    1:22.40   2 
 30 Christenson, Samaya          Do Right Edu         1:16.00    1:22.74   3 
 31 Neville, Mariah              Arizona Elit                    1:23.44   1 
 32 Green, Mekennah              Kingdom Runn                    1:24.55   1 
 33 Poole, Nina                  1048 Arizona                    1:34.00   1 
 
800 Meter Run Youth Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mustin, Drianna              The Arizona          2:36.81    2:25.81  
  2 Estavillo, Taryn             1048 Arizona         2:34.25    2:33.48  
  3 Miller, Jane                 1048 Gtd Go          2:40.00    2:33.88  
  4 Novacek, Alexandra           1048 Gtd Go          2:45.00    2:34.30  
  5 Yescas, Julia                Az Goldrush                     2:36.63  
  6 Fenn, Penny                  Unattached           2:38.00    2:38.08  
  7 Swenson, Mason               1048 Gtd Go          2:50.00    2:38.41  
  8 Jones, Kiara                 Arizona Puma         2:40.00    2:42.12  
  9 Marquez, Conley              1048 Gtd Go          2:40.00    2:43.67  
 10 Mathis, Courtney             The Arizona          2:51.80    2:44.24  
 11 Moroney, Meghan              1048 Gtd Go          2:45.00    2:44.66  
 12 Brown, Sierra                1048 Gtd Go          2:50.00    2:45.05  
 13 Carroll, Isabelle            Arizona Elit                    2:46.01  
 14 Urueta, Anissa               Unattached           2:44.00    2:50.60  
 15 Goettl, Megan                Unattached           2:51.00    2:54.35  
 16 Bonitatibus, Madasen         1048 Arizona         3:11.00    2:54.80  
 17 Carter, Sarah                1048 Gtd Go          2:45.00    2:54.93  
 18 Elkin, Moragan               Arizona Puma                    2:55.48  
 19 Earl, Mary                   Unattached           2:51.00    3:05.12  
 20 Green, Mekennah              Kingdom Runn                    3:08.75  
 21 Red, Brook                   Az Goldrush          2:40.00    3:08.96  
 22 Banks, Amara                 1048 Arizona                    3:25.34  
 
1500 Meter Run Youth Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Molloy, Jessica              1048 Gtd Go          5:10.00    5:02.24  
  2 Kinzle, Lauren               1048 Gtd Go          5:15.00    5:04.76  
  3 Marquez, Conley              1048 Gtd Go          5:40.00    5:29.71  
  4 Banks, Jasmine               Unattached           5:41.00    5:32.97  
  5 Fenn, Penny                  Unattached           5:23.00    5:33.51  
  6 Brown, Sierra                1048 Gtd Go          5:40.00    5:34.93  
  7 Estavillo, Taryn             1048 Arizona         5:31.54    5:41.81  
  8 Swenson, Mason               1048 Gtd Go          5:40.00    5:45.74  
  9 Urueta, Anissa               Unattached           5:41.00    5:49.26  
 10 Vansickle, Madisyn           1048 Gtd Go          6:00.00    5:53.97  
 11 Mathis, Courtney             The Arizona          6:01.80    5:59.29  
 12 Goettl, Megan                Unattached           5:55.00    6:01.88  
 13 Bonitatibus, Madasen         1048 Arizona         6:23.00    6:13.78  
 14 Earl, Mary                   Unattached           5:58.00    6:21.86  
 15 Elkin, Moragan               Arizona Puma                    6:38.32  
 
3000 Meter Run Youth Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Miller, Jane                 1048 Gtd Go         11:30.00   11:04.56  
  2 Moroney, Meghan              1048 Gtd Go         11:45.00   11:26.17  
  3 Carter, Sarah                1048 Gtd Go         11:45.00   11:35.91  
  4 Banks, Jasmine               Unattached          12:00.00   12:18.16  
 
100 Meter Hurdles (30" ) Youth Girls
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Mitchell, Arniesha           1048 Arizona           16.96      16.81   NWI 
  2 Spencer, Abigail             Phoenix Bobcats                   17.04   NWI 
  3 Smith, Autumn                Do Right Edu           16.98      17.89   NWI 
  4 Finley, Jessica              The Arizona                       18.29   NWI 
  5 Spruell, Ayolion             Do Right Edu           17.00      20.06   NWI 
  6 Anderson, Aysha              Spartan Spee                      21.08   NWI 
 
200 Meter Hurdles (30" ) Youth Girls
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Mitchell, Arniesha           1048 Arizona           32.31      31.25   NWI 
  2 Smith, Autumn                Do Right Edu           32.29      31.60   NWI 
  3 Anderson, Aysha              Spartan Spee                      32.49   NWI 
  4 Finley, Jessica              The Arizona                       33.13   NWI 
  5 Spruell, Ayolion             Do Right Edu           33.00      34.40   NWI 
  6 Elkin, Moragan               Arizona Puma                      39.49   NWI 
 
4x100 Meter Relay Youth Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Cheetahs  'A'                               52.00      52.00  
     1) Broom, Kennedy                  2) Mitchell, Arniesha             
     3) Patton, Taylor                  4) Williams, LaMaya               
  2 Do Right  'A'                                                  52.98  
     1) Center, Alexis                  2) Brown, Kierra                  
     3) Christenson, Samaya             4) Smith, Autumn                  
 
4x400 Meter Relay Youth Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Go The Distance  'A'                              4:45.00    4:25.31  
     1) Kinzle, Lauren                  2) Molloy, Jessica                
     3) Novacek, Alexandra              4) Vansickle, Madisyn             
  2 Arizona Rising Suns  'A'                                     4:28.95  
     1) Mathis, Courtney                2) Mustin, Drianna                
     3) Schiffmacher, Megan             4) Williford, Christine           
  3 Arizona Elite  'A'                                           4:39.43  
     1) Carroll, Isabelle               2) Davis, Tessa                   
     3) Homewood, Alexa                 4) Padish, MacKenzie              
 
High Jump Youth Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Smith, Jalissa               1048 Arizona                      1.53m    5-00.25 
  2 Schiffmacher, Megan          The Arizona            1.40m      1.45m    4-09.00 
 
Long Jump Youth Girls
========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Spencer, Abigail             Phoenix Bobcats                   4.29m   NWI  14-01.00 
  2 Red, Brook                   Az Goldrush                       4.05m   NWI  13-03.50 
  3 Schiffmacher, Megan          The Arizona            3.50m      3.72m   NWI  12-02.50 
  4 Cooper, Detricejbrea         1048 Arizona                      3.56m   NWI  11-08.25 
  5 Neville, Mariah              Arizona Elit                      3.49m   NWI  11-05.50 
  6 Williams, Anaya              Arizona Pant                      3.42m   NWI  11-02.75 
  7 Logan, Alexis                Arizona Puma                      3.41m   NWI  11-02.25 
  8 Bare, Gracie                 1048 Arizona           3.07m      3.18m   NWI  10-05.25 
 
Triple Jump Youth Girls
========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Broom, Kennedy               1048 Arizona                      9.60m   NWI  31-06.00 
  2 Sheppard, Kennedi            Gilbert TC             9.38m      9.37m   NWI  30-09.00 
 
Shot Put 6 lb. Youth Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Brown, Kierra                Do Right Edu                   32-07.00      9.93m 
  2 Watkins, Alyssa              1048 Arizona        28-09.75   27-09.00      8.45m 
  3 Patterson, Kianna            1048 Arizona                   25-01.00      7.64m 
  4 Blevins, Zaria               Do Right Edu        22-00.25   23-01.00      7.03m 
  5 Henry-Johnson, Ariel         Do Right Edu        25-00.00   22-07.00      6.88m 
  6 Hammonds, Alani              1048 Arizona                   22-04.00      6.80m 
 -- Newman, Qui'Aunna            Alliance You                       FOUL            
 -- Jackson, D'Noa               1048 Arizona                       FOUL            
 
Discus Throw 1kg Youth Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Sheppard, Kennedi            Gilbert TC            28.10m     28.05m      92-00 
  2 Watkins, Alyssa              1048 Arizona          24.71m     23.05m      75-07 
  3 Henry-Johnson, Ariel         Do Right Edu                     16.66m      54-08 
  4 Hammonds, Alani              1048 Arizona                     16.61m      54-06 
  5 Patterson, Kianna            1048 Arizona                     13.25m      43-06 
  6 Poole, Nina                  1048 Arizona                     11.51m      37-09 
 
Javelin Throw 600g Youth Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Watkins, Alyssa              1048 Arizona          19.66m     17.86m      58-07 
  2 Pierson, Ashley              Do Right Edu           8.23m      9.73m      31-11 
 
100 Meter Dash Intermediate Girls
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Yarbrough, Jazzmine          Az Titans Ll           17.79      13.83   NWI 
  2 Faust, Lexi                  1048 Arizona           14.55      14.59   NWI 
  3 Meeks, Kessiah               Do Right Edu           14.68      14.88   NWI 
  4 Klein, Lauren                Phoenix Bobcats                   14.89   NWI 
  5 Reynolds, Molyia             Do Right Edu           16.81      16.47   NWI 
  6 Neville, Jaime               Arizona Elit                      22.20   NWI 
 
200 Meter Dash Intermediate Girls
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Klein, Lauren                Phoenix Bobcats                   31.05   NWI 
  2 Meeks, Kessiah               Do Right Edu           31.80      32.29   NWI 
  3 Reynolds, Molyia             Do Right Edu           34.89      36.83   NWI 
  4 Neville, Jaime               Arizona Elit                      46.42   NWI 
 
400 Meter Dash Intermediate Girls
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Saddler, Octobria            Arizona Elit         1:05.65    1:04.27   2 
  2 Fitzgerald, Jenna            Arizona Elit         1:04.00    1:04.84   2 
  3 Ozer, Sara                   Arizona Elit         1:06.41    1:06.25   2 
  4 Reeves, Cierra               Arizona Elit                    1:07.57   1 
  5 Belknap, Mallory             1048 Gtd Go          1:04.00    1:09.60   2 
  6 Meeks, Kessiah               Do Right Edu         1:11.00    1:13.71   1 
  7 Reynolds, Molyia             Do Right Edu         1:21.00    1:26.90   1 
 
800 Meter Run Intermediate Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Coleman, Alysoune            1048 Arizona         2:15.00    2:24.27  
  2 Jones, Danielle              1048 Arizona                    2:27.03  
  3 Yarbrough, Jazzmine          Az Titans Ll         2:26.84    2:34.29  
  4 Molvin, Shannon              1048 Gtd Go          2:40.00    2:40.90  
  5 Belknap, Mallory             1048 Gtd Go          2:45.00    2:46.79  
  6 Grehan, Julia                1048 Gtd Go          3:00.00    3:26.17  
 
1500 Meter Run Intermediate Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Yarbrough, Jazzmine          Az Titans Ll         5:06.06    5:48.93  
  2 Grehan, Julia                1048 Gtd Go          6:40.00    7:31.49  
 
3000 Meter Run Intermediate Girls
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jones, Danielle              1048 Arizona                   10:58.05  
  2 Molvin, Shannon              1048 Gtd Go         11:15.00   11:04.51  
 
4x400 Meter Relay Intermediate Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Elite  'A'                                           4:21.43  
     1) Fitzgerald, Jenna               2) Ozer, Sara                     
     3) Reeves, Cierra                  4) Saddler, Octobria              
 
Shot Put 4kg Intermediate Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Clement, Ebony               1048 Arizona                     22.00m   72-02.25 
 
Discus Throw 1kg Intermediate Girls
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Clement, Ebony               1048 Arizona                     15.89m      52-01 
 
100 Meter Dash Sub-Bantam Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Adams, Quaron                Do Right Edu           15.55      15.74   NWI  7 
  2 Wheaton, Markye              Do Right Edu           15.85      16.42   NWI  7 
  3 Brown, Jamari                Alliance You           17.13      16.79   NWI  7 
  4 Douglass, Garrison           World Class            16.18      16.99   NWI  7 
  5 Boykins, Kai                 Arizona Pant           17.38      17.00   NWI  7 
  6 Chambers, Eric               Az Goldrush            17.45      17.12   NWI  6 
  7 Standifer, Ahmez             World Class            16.77      17.25   NWI  7 
  8 Jones, Keevin                Alliance You           17.42      17.45   NWI  7 
  9 Savage, Jassiah              Arizona Pant           19.05      17.65   NWI  5 
 10 Kennedy-Thomas, Steven       Alliance You                      17.78   NWI  2 
 11 Ward, Darius                 Unattached             20.00      17.82   NWI  4 
 12 McLaurin, Melvin             Do Right Edu           18.70      18.24   NWI  6 
 13 Relf-Salters, Micah          Arizona Puma           17.98      18.28   NWI  6 
 14 Horton, Isiah                Az Goldrush            17.45      18.37   NWI  6 
 15 Ude, Donovan                 1048 Arizona           18.00      18.40   NWI  6 
 16 Kittleson, Conner            Northwest Xp           19.80      18.47   NWI  5 
 17 Pyle, Dallas                 Arizona Blaz                      18.81   NWI  2 
 18 Gonsalves, Derek             Miles Per Ho           25.40      18.83   NWI  3 
 19 Fullwood, Brian              Mustangs TC            18.61      19.15   NWI  6 
 20 Garrett, Qkasai              Do Right Edu           19.27      19.32   NWI  5 
 21 Thomas, Trustin              1048 Arizona                      19.39   NWI  1 
 22 Elmore, Amar                 Do Right Edu           18.82      19.47   NWI  6 
 23 Horton, Ezekiel              Az Goldrush            18.00      19.62   NWI  6 
 24 Tamplin, Errick              Alliance You           19.89      19.65   NWI  5 
 25 Covington, Savion            Az Titans Ll           19.79      19.88   NWI  5 
 26 Monroe, Aaron                Alliance You                      20.30   NWI  2 
 27 Gray, Bryce                  1048 Arizona                      20.43   NWI  2 
 28 Bradford, Jalen              1048 Arizona                      20.49   NWI  3 
 29 Wiley, Martel                Do Right Edu                      20.78   NWI  1 
 30 Stauffacher-Gray, Erik       Unattached             23.00      20.81   NWI  4 
 31 Clanton, Christian           Unattached                        21.25   NWI  1 
 32 Parrish, Jeremiah            Az Titans Ll           21.29      21.48   NWI  3 
 33 Dennis, Tavian               Miles Per Ho           21.60      21.86   NWI  4 
 34 Turner, Averien              Alliance You           21.63      21.92   NWI  4 
 35 Matthews, Elijah             Miles Per Ho           28.30      22.56   NWI  4 
 36 Pandya, Ohm                  Miles Per Ho           20.30      22.88   NWI  4 
 37 Jordan, Jeremiah             Alliance You           24.94      22.94   NWI  4 
 38 Dobbin, Dreylan              Arizona Pant                      23.08   NWI  1 
 39 Clark, Terrence              Alliance You                      23.27   NWI  3 
 40 Molloy, Jonathan             Northwest Xp                      24.24   NWI  1 
 41 Scott, Kenyon                Do Right Edu                      24.48   NWI  3 
 42 Johnson, Amari               Miles Per Ho           27.10      30.29   NWI  3 
 
200 Meter Dash Sub-Bantam Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Adams, Quaron                Do Right Edu           33.62      32.38   NWI  6 
  2 Boykins, Kai                 Arizona Pant           37.57      34.77   NWI  6 
  3 Moore, Kydan                 Miles Per Ho           40.20      35.16   NWI  5 
  4 Ali, Ty                      The Arizona            38.86      35.25   NWI  5 
  5 Wheaton, Markye              Do Right Edu           34.00      35.40   NWI  6 
  5 Brown, Jamari                Alliance You           36.62      35.40   NWI  6 
  7 Blevins, Zaire               Do Right Edu                      35.84   NWI  1 
  8 Standifer, Ahmez             World Class            36.73      35.91   NWI  6 
  9 Chambers, Eric               Az Goldrush            40.00      36.10   NWI  5 
 10 Douglass, Garrison           World Class            34.12      36.15   NWI  6 
 11 Baty, Charles                Do Right Edu           38.33      36.24   NWI  5 
 12 Kittleson, Conner            Northwest Xp           37.90      36.70   NWI  5 
 13 Jones, Keevin                Alliance You           37.63      37.76   NWI  6 
 14 Kennedy-Thomas, Steven       Alliance You                      38.73   NWI  3 
 15 Ward, Darius                 Unattached             43.00      39.09   NWI  4 
 16 Relf-Salters, Micah          Arizona Puma           40.91      39.42   NWI  5 
 17 Horton, Ezekiel              Az Goldrush            41.26      39.84   NWI  4 
 18 Mendez, Jacob                Do Right Edu           45.11      40.54   NWI  4 
 19 Ude, Donovan                 1048 Arizona                      41.03   NWI  2 
 20 Clanton, Christian           Unattached                        41.12   NWI  4 
 21 Horton, Isiah                Az Goldrush            40.10      41.73   NWI  5 
 22 Wiley, Martel                Do Right Edu                      42.49   NWI  2 
 23 Tamplin, Errick              Alliance You           43.57      42.54   NWI  4 
 24 Mayberry, Javery             1048 Arizona                      43.08   NWI  2 
 25 Dennis, Tavian               Miles Per Ho           56.20      44.46   NWI  3 
 26 Monroe, Aaron                Alliance You                      44.69   NWI  1 
 27 Gonsalves, Derek             Miles Per Ho           41.30      45.97   NWI  4 
 28 Bradford, Jalen              1048 Arizona                      47.61   NWI  2 
 29 Gray, Bryce                  1048 Arizona                      47.65   NWI  1 
 30 Clark, Terrence              Alliance You                      48.96   NWI  2 
 31 Barnes, Javon                Arizona Pant           50.89      49.34   NWI  3 
 32 Matthews, Elijah             Miles Per Ho           58.20      50.38   NWI  3 
 33 Dobbin, Dreylan              Arizona Pant                      51.11   NWI  1 
 34 Mercado, Sammy               Alliance You                      52.84   NWI  1 
 34 Scott, Kenyon                Do Right Edu                      52.84   NWI  1 
 36 Pandya, Ohm                  Miles Per Ho           50.30      53.37   NWI  3 
 37 Johnson, Amari               Miles Per Ho           59.90    1:05.73   NWI  3 
 
400 Meter Dash Sub-Bantam Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Grubbs, Devon                1048 Arizona         1:21.82    1:18.86   3 
  2 Ali, Ty                      The Arizona          1:21.98    1:18.98   3 
  3 Royal, Zion                  Do Right Edu                    1:24.54   3 
  4 Standifer, Ahmez             World Class                     1:25.03   1 
  5 Douglass, Garrison           World Class                     1:25.56   1 
  6 Kittleson, Conner            Northwest Xp         1:25.50    1:26.57   3 
  7 McLaurin, Melvin             Do Right Edu         1:28.00    1:26.75   3 
  8 Hawkins, Devean              Mustangs TC                     1:34.01   1 
  9 Mercado, Sammy               Alliance You                    1:34.19   1 
 10 Mayberry, Javery             1048 Arizona                    1:36.73   2 
 11 Fullwood, Brian              Mustangs TC                     1:38.21   1 
 12 Thomas, Trustin              1048 Arizona                    1:40.71   2 
 13 Gray, Bryce                  1048 Arizona                    1:40.87   2 
 14 Ude, Donovan                 1048 Arizona                    1:41.12   1 
 15 Clanton, Christian           Unattached                      1:42.99   2 
 16 Bradford, Jalen              1048 Arizona                    1:47.32   2 
 17 Reyes, Issachar              1048 Arizona                    1:51.41   2 
 
800 Meter Run Sub-Bantam Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Baty, Charles                Do Right Edu                    3:18.62  
  2 Blevins, Zaire               Do Right Edu                    3:23.67  
  3 Mercado, Sammy               Alliance You                    3:25.42  
  4 Nyguyen, Nicholas            1048 Gtd Go                     3:40.01  
 
4x100 Meter Relay Sub-Bantam Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Do Right  'A'                                     1:05.00    1:07.71  
     1) Adams, Quaron                   2) Baty, Charles                  
     3) Blevins, Zaire                  4) Elmore, Amar                   
  2 Do Right  'B'                                                1:16.35  
     1) Mendez, Jacob                   2) McLaurin, Melvin               
     3) Royal, Zion                     4) Garrett, Qkasai                
 
Long Jump Sub-Bantam Boys
========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Turner, Averien              Alliance You                      3.25m   NWI  10-08.00 
  1 Grubbs, Devon                1048 Arizona           3.35m      3.25m   NWI  10-08.00 
  3 Gonsalves, Derek             Miles Per Ho                      2.80m   NWI   9-02.25 
  4 Ude, Donovan                 1048 Arizona                      2.57m   NWI   8-05.25 
  5 Royal, Zion                  Do Right Edu                      2.46m   NWI   8-01.00 
  6 Boykins, Kai                 Arizona Pant           2.74m      2.43m   NWI   7-11.75 
  7 Hawkins, Devean              Mustangs TC                       2.12m   NWI   6-11.50 
  8 Fullwood, Brian              Mustangs TC                       1.92m   NWI   6-03.75 
  9 Monroe, Aaron                Alliance You                      1.84m   NWI   6-00.50 
 10 Matthews, Elijah             Miles Per Ho                      1.64m   NWI   5-04.75 
 11 Kennedy-Thomas, Steven       Alliance You                      1.63m   NWI   5-04.25 
 12 Barnes, Javon                Arizona Pant                      1.60m   NWI   5-03.00 
 13 Moore, Kydan                 Miles Per Ho                      1.50m   NWI   4-11.25 
 14 Dobbin, Dreylan              Arizona Pant                      1.30m   NWI   4-03.25 
 15 Johnson, Amari               Miles Per Ho                      1.04m   NWI   3-05.00 
 -- Brown, Jamari                Alliance You                         ND   NWI           
 -- Thomas, Trustin              1048 Arizona                         ND   NWI           
 -- Jones, Keevin                Alliance You           0.63m         ND   NWI           
 
Shot Put Sub-Bantam Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Elmore, Amar                 Do Right Edu           6.71m      5.55m   18-02.50 
  2 Reyes, Issachar              1048 Arizona                      4.65m   15-03.25 
  3 Hawkins, Devean              Mustangs TC                       3.30m   10-10.00 
 
Javelin Throw 300g Sub-Bantam Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Grubbs, Devon                1048 Arizona          16.11m     19.91m      65-04 
  2 Elmore, Amar                 Do Right Edu          15.85m     15.40m      50-06 
  3 Reyes, Issachar              1048 Arizona                     13.44m      44-01 
  4 Ali, Ty                      The Arizona           12.39m     12.55m      41-02 
  5 Relf-Salters, Micah          Arizona Puma          12.65m     10.10m      33-02 
  6 Garrett, Qkasai              Do Right Edu                      9.71m      31-10 
  7 Scott, Kenyon                Do Right Edu                      8.23m      27-00 
  8 Molloy, Jonathan             Northwest Xp                      6.06m      19-10 
  9 Wiley, Martel                Do Right Edu                      6.05m      19-10 
 10 Mendez, Jacob                Do Right Edu                      6.00m      19-08 
 
100 Meter Dash Bantam Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Covington, Jacobe            Az Titans Ll           14.52      14.49   NWI  8 
  2 England, Joshua              The Arizona            14.75      14.58   NWI  8 
  3 Tolton, Bijan                Az Titans Ll           14.72      14.62   NWI  8 
  4 Brown, John                  Alliance You           15.37      15.00   NWI  7 
  5 Davis, Dominique             1048 Arizona           14.64      15.02   NWI  8 
  6 Taylor, Kiondre              1048 Arizona           15.63      15.07   NWI  7 
  7 Aguano, Nainoa               1048 Arizona           15.67      15.16   NWI  7 
  8 Norvell II, Marcus           1048 Arizona           15.29      15.37   NWI  8 
  9 Scott, Sean                  1048 Arizona           15.32      15.71   NWI  8 
 10 Stukes, Treydan              The Arizona            16.49      15.79   NWI  6 
 11 Gilmore, Bryan               Alliance You           15.35      15.89   NWI  7 
 12 Daniels, Kevin               1048 Arizona                      15.91   NWI  1 
 13 Grubbs, Tyson                1048 Arizona           15.88      15.92   NWI  7 
 14 Garrett, Quamari             Do Right Edu           16.29      15.93   NWI  6 
 15 Blue, Thairyk                Alliance You           15.99      15.94   NWI  7 
 16 Walker, Jaleel               Alliance You                      16.01   NWI  3 
 17 Andrews, Jaden               1048 Arizona           16.35      16.14   NWI  6 
 18 Brown, Marcus                1048 Arizona           16.17      16.44   NWI  6 
 19 Andrews, Haudarie            The Arizona            17.25      16.49   NWI  5 
 19 Alvarado, Jose               The Arizona            16.35      16.49   NWI  6 
 21 Rodgers, Julius              Az Goldrush            15.28      16.50   NWI  8 
 22 Byrd, Hashim                 Alliance You           16.82      16.55   NWI  5 
 23 Green, Joscelyn              Northwest Xp           17.50      16.61   NWI  4 
 24 Mitchell, Joristen           World Class            16.34      16.63   NWI  6 
 25 Teixeira, Corey              Az Titans Ll           17.16      16.64   NWI  5 
 26 Davis, Shamon                Az Titans Ll           16.65      16.70   NWI  5 
 27 Cobb, Seth                   1048 Arizona           16.54      16.76   NWI  6 
 28 Bell, Gavin                  Do Right Edu           17.61      16.96   NWI  4 
 29 Potts, Trayvon               Do Right Edu           16.59      16.99   NWI  6 
 30 James, Zavier                1048 Arizona                      17.27   NWI  1 
 31 Coleman, Jayden              Northwest Xp           18.40      17.31   NWI  4 
 32 Alberty, Dakarai             The Arizona            18.03      17.46   NWI  4 
 33 Jenkins, Robert              The Arizona            18.08      17.49   NWI  4 
 34 Galbreath, Alijah            The Arizona            17.07      17.50   NWI  5 
 35 Lujan, Rocky                 Arizona Elit                      17.52   NWI  1 
 36 Newman, Jelani               Alliance You                      17.82   NWI  1 
 37 Govan, Aidan                 Spartan Spee                      17.99   NWI  2 
 38 Young, Maurice               1048 Arizona                      18.05   NWI  2 
 39 Smith, Sigunnianala          1048 Arizona                      18.28   NWI  1 
 40 Candioto, John               Arizona Elit                      18.34   NWI  3 
 41 Byrd, Christien              Northwest Xp           18.40      18.38   NWI  4 
 42 Donald, Tyler                Do Right Edu           18.62      18.43   NWI  3 
 43 Mayberry, Jakius             1048 Arizona                      18.57   NWI  2 
 44 Foster, Bischen              1048 Arizona           18.60      18.63   NWI  4 
 45 Shaver, Noah                 Phoenix Bobcats                   18.90   NWI  1 
 46 Sienicki, Galen              Az Goldrush                       19.21   NWI  3 
 47 Harper, Johnathan            Az Goldrush                       19.77   NWI  3 
 48 Ross, Jayshawn               Alliance You                      20.14   NWI  2 
 49 Luna, Christopher            1048 Arizona                      20.50   NWI  1 
 50 Kalanish, Dominic            Alliance You                      21.23   NWI  3 
 
200 Meter Dash Bantam Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Covington, Jacobe            Az Titans Ll           29.43      30.45   NWI  9 
  2 Aguano, Nainoa               1048 Arizona           33.34      31.42   NWI  8 
  2 Jackson, Alden               Northwest Xp           30.50      31.42   NWI  9 
  4 Shaffer, William             Do Right Edu           32.01      31.51   NWI  9 
  5 Norvell II, Marcus           1048 Arizona           33.21      31.67   NWI  8 
  6 Taylor, Jaelon               The Arizona            32.09      31.71   NWI  9 
  7 Davis, Dominique             1048 Arizona           30.80      32.13   NWI  9 
  8 Byrd, Terry                  Do Right Edu           32.44      32.14   NWI  9 
  9 Andrews, Jaden               1048 Arizona           35.44      32.36   NWI  7 
 10 Brown, John                  Alliance You           33.96      32.40   NWI  7 
 11 Tolton, Bijan                Az Titans Ll           31.42      32.50   NWI  9 
 12 Blue, Thairyk                Alliance You           33.54      32.99   NWI  7 
 13 Ivie, Connor                 1048 Arizona           33.54      33.09   NWI  8 
 14 Matthews, Solomon            Miles Per Ho           38.30      33.41   NWI  5 
 14 Garrett, Quamari             Do Right Edu           35.60      33.41   NWI  6 
 16 Gruenwald, Jacob             1048 Arizona           33.34      33.70   NWI  8 
 17 Cruz, Jay                    Alliance You           34.86      33.85   NWI  7 
 18 Walker, Jaleel               Alliance You                      33.87   NWI  1 
 19 Rodgers, Julius              Az Goldrush            33.00      33.96   NWI  8 
 20 Lipford, Brail               1048 Arizona           32.15      33.97   NWI  9 
 20 Green, Joscelyn              Northwest Xp           34.50      33.97   NWI  7 
 22 Stukes, Treydan              The Arizona                       33.98   NWI  3 
 23 Leber, Conner                Unattached                        34.15   NWI  3 
 24 Byrd, Hashim                 Alliance You           35.48      34.18   NWI  6 
 25 Gilmore, Bryan               Alliance You           32.61      34.40   NWI  8 
 26 Mitchell, Joristen           World Class            34.19      34.60   NWI  7 
 27 Center, Davieon              Do Right Edu           35.00      34.63   NWI  7 
 28 Andrews, Haudarie            The Arizona            37.17      34.99   NWI  5 
 29 Flores, Jacob                The Arizona            36.09      35.11   NWI  6 
 30 Daniels, Kevin               1048 Arizona                      35.12   NWI  4 
 31 Scott, Sean                  1048 Arizona           33.43      35.25   NWI  8 
 32 Teixeira, Corey              Az Titans Ll           36.18      35.28   NWI  6 
 33 Davis, Shamon                Az Titans Ll           37.59      35.47   NWI  5 
 34 Bell, Gavin                  Do Right Edu           37.40      35.69   NWI  5 
 35 Lujan, Rocky                 Arizona Elit                      35.81   NWI  1 
 36 Coleman, Jayden              Northwest Xp           35.60      36.03   NWI  6 
 37 Span-Moreland, Jacques       Do Right Edu           37.10      36.70   NWI  6 
 38 James, Zavier                1048 Arizona                      37.10   NWI  3 
 39 Byrd, Christien              Northwest Xp           37.90      37.18   NWI  5 
 40 Potts, Trayvon               Do Right Edu           35.66      37.70   NWI  6 
 41 Young, Maurice               1048 Arizona                      38.12   NWI  4 
 42 Zanetti, James               1048 Arizona                      38.18   NWI  4 
 43 Newman, Jelani               Alliance You                      38.42   NWI  2 
 44 Jenkins, Robert              The Arizona            37.29      38.66   NWI  5 
 45 Reeves, Ceth                 Arizona Elit                      38.92   NWI  1 
 46 Donald, Tyler                Do Right Edu           42.00      40.11   NWI  4 
 47 Mayberry, Jakius             1048 Arizona                      41.32   NWI  2 
 48 Ross, Jayshawn               Alliance You                      41.40   NWI  2 
 49 Candioto, John               Arizona Elit                      41.98   NWI  1 
 50 Hale, Ilyjeh                 Do Right Edu           39.77      42.18   NWI  5 
 51 Sienicki, Galen              Az Goldrush                       43.04   NWI  1 
 52 Buckner, Michael             Do Right Edu           46.50      44.97   NWI  4 
 53 Smith, Sigunnianala          1048 Arizona                      45.44   NWI  4 
 54 Perry, Tajun                 Alliance You           46.06      46.00   NWI  4 
 55 Kalanish, Dominic            Alliance You                      49.90   NWI  3 
 56 Allen, Romey                 Miles Per Ho           53.50      53.91   NWI  4 
 57 Taylor, Kiondre              1048 Arizona           33.19    1:41.33   NWI  8 
 
400 Meter Dash Bantam Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 England, Joshua              The Arizona          1:08.16    1:06.87   6 
  2 Jackson, Alden               Northwest Xp         1:09.70    1:09.49   6 
  3 Taylor, Jaelon               The Arizona          1:11.58    1:11.06   6 
  4 Norvell II, Marcus           1048 Arizona         1:14.00    1:11.18   6 
  5 Covington, Jacobe            Az Titans Ll         1:12.42    1:13.24   6 
  6 Gruenwald, Jacob             1048 Arizona         1:19.00    1:13.76   5 
  7 Green, Joscelyn              Northwest Xp         1:15.40    1:14.22   5 
  8 Andrews, Jaden               1048 Arizona                    1:14.42   3 
  9 Cruz, Jay                    Alliance You         1:14.31    1:16.31   6 
 10 Byrd, Hashim                 Alliance You         1:19.44    1:17.07   5 
 11 Aguano, Nainoa               1048 Arizona         1:25.00    1:17.14   4 
 12 Daniels, Kevin               1048 Arizona                    1:17.49   2 
 13 Garrett, Quamari             Do Right Edu         1:27.00    1:17.59   4 
 14 Tolton, Bijan                Az Titans Ll         1:12.40    1:17.89   6 
 15 Teixeira, Corey              Az Titans Ll         1:19.46    1:18.67   5 
 16 Ivie, Connor                 1048 Arizona                    1:18.68   2 
 17 Davis, Shamon                Az Titans Ll                    1:21.76   1 
 18 Mitchell, Joristen           World Class                     1:22.15   3 
 19 Reeves, Ceth                 Arizona Elit                    1:23.30   1 
 20 Cobb, Seth                   1048 Arizona         1:19.00    1:23.96   5 
 21 Rodgers, Julius              Az Goldrush          1:12.00    1:24.22   6 
 22 Byrd, Christien              Northwest Xp         1:35.50    1:24.78   3 
 23 Alberty, Dakarai             The Arizona          1:37.02    1:24.93   3 
 24 Coleman, Jayden              Northwest Xp         1:35.50    1:25.00   3 
 25 Gilmore, Bryan               Alliance You                    1:27.79   1 
 26 Love, Demetris               Az Goldrush          1:27.00    1:28.10   4 
 27 Span-Moreland, Jacques       Do Right Edu         1:35.00    1:29.08   4 
 28 Zanetti, James               1048 Arizona         1:25.00    1:29.77   4 
 29 Scott, Sean                  1048 Arizona         1:25.00    1:30.54   4 
 30 James, Zavier                1048 Arizona                    1:33.79   2 
 31 Donald, Tyler                Do Right Edu         1:32.00    1:35.51   4 
 32 Ross, Jayshawn               Alliance You                    1:35.76   1 
 33 Mayberry, Jakius             1048 Arizona                    1:45.59   2 
 34 Smith, Sigunnianala          1048 Arizona                    1:46.88   2 
 35 Buckner, Michael             Do Right Edu         1:39.00    1:48.14   3 
 
800 Meter Run Bantam Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jackson, Alden               Northwest Xp                    2:38.80  
  2 Cruz, Jay                    Alliance You                    2:47.26  
  3 Leber, Conner                Unattached                      2:58.28  
  4 Zapata Trejo, Erick          Mustangs TC                     2:59.84  
  5 Miller, Jacob                1048 Gtd Go          3:00.00    3:03.29  
  6 Arreola, Uriel               1048 Arizona                    3:06.69  
  7 Love, Demetris               Az Goldrush          2:58.00    3:15.74  
  8 Zanetti, James               1048 Arizona         3:01.00    3:27.53  
 
1500 Meter Run Bantam Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Miller, Jacob                1048 Gtd Go          6:00.00    5:58.29  
  2 Zapata Trejo, Erick          Mustangs TC          6:13.36    6:00.34  
  3 Arreola, Uriel               1048 Arizona                    6:11.11  
 
4x100 Meter Relay Bantam Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Do Right  'A'                                       56.00    1:00.25  
     1) Byrd, Terry                     2) Center, Davieon                
     3) Shaffer, William                4) Vaughn, Martin                 
  2 Arizona Rising Suns  'A'                                     1:00.45  
     1) Alvarado, Jose                  2) England, Joshua                
     3) Stukes, Treydan                 4) Taylor, Jaelon                 
  3 Arizona Rising Suns  'B'                                     1:07.82  
     1) Alberty, Dakarai                2) Andrews, Haudarie              
     3) Flores, Jacob                   4) Galbreath, Alijah              
 
4x400 Meter Relay Bantam Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Do Right  'A'                                     4:50.00    5:34.85  
     1) Bell, Gavin                     2) Byrd, Terry                    
     3) Center, Davieon                 4) Shaffer, William               
 
High Jump Bantam Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Potts, Trayvon               Do Right Edu                      0.80m    2-07.50 
 
Long Jump Bantam Boys
========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Simmons, Noah                1048 Arizona           3.88m      4.09m   NWI  13-05.00 
  2 Gruenwald, Jacob             1048 Arizona           3.89m      3.85m   NWI  12-07.75 
  3 Grubbs, Tyson                1048 Arizona           3.33m      3.60m   NWI  11-09.75 
  4 Ivie, Connor                 1048 Arizona           3.29m      3.48m   NWI  11-05.00 
  5 Davis, Dominique             1048 Arizona           3.55m      3.42m   NWI  11-02.75 
  6 Brown, Marcus                1048 Arizona           3.54m      3.35m   NWI  11-00.00 
  7 Matthews, Solomon            Miles Per Ho                      3.28m   NWI  10-09.25 
  8 Leber, Conner                Unattached                        3.07m   NWI  10-01.00 
  9 Sienicki, Galen              Az Goldrush                       2.63m   NWI   8-07.50 
 10 Young, Maurice               1048 Arizona                      2.45m   NWI   8-00.50 
 11 Lujan, Rocky                 Arizona Elit                      2.44m   NWI   8-00.25 
 12 Candioto, John               Arizona Elit                      2.40m   NWI   7-10.50 
 12 Cobb, Seth                   1048 Arizona                      2.40m   NWI   7-10.50 
 14 Govan, Aidan                 Spartan Spee                      2.18m   NWI   7-02.00 
 14 Flores, Jacob                The Arizona            2.42m      2.18m   NWI   7-02.00 
 16 Jenkins, Robert              The Arizona            1.08m      1.08m   NWI   3-06.50 
 
Shot Put 6 lb. Bantam Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 King, Emery                  1048 Arizona           6.18m      6.55m   21-06.00 
  2 Vaughn, Martin               Do Right Edu           6.71m      5.74m   18-10.00 
  3 Shaver, Noah                 Phoenix Bobcats                   5.70m   18-08.50 
  4 Newman, Jelani               Alliance You                      5.55m   18-02.50 
  5 Kalanish, Dominic            Alliance You                      4.45m   14-07.25 
  6 Buckner, Michael             Do Right Edu                      4.30m   14-01.25 
  7 Luna, Christopher            1048 Arizona                      4.20m   13-09.50 
 
Javelin Throw 300g Bantam Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Grubbs, Tyson                1048 Arizona          22.81m     27.31m      89-07 
  2 King, Emery                  1048 Arizona          25.73m     26.62m      87-04 
  3 Shaver, Noah                 Phoenix Bobcats                  23.27m      76-04 
  4 Galbreath, Alijah            The Arizona           21.36m     21.75m      71-04 
  5 Arreola, Uriel               1048 Arizona                     21.50m      70-06 
  6 Vaughn, Martin               Do Right Edu          17.37m     21.12m      69-03 
  7 Foster, Bischen              1048 Arizona                     18.41m      60-05 
  8 Matthews, Solomon            Miles Per Ho                     17.95m      58-11 
  9 Alvarado, Jose               The Arizona                      16.86m      55-04 
 10 Span-Moreland, Jacques       Do Right Edu                     15.35m      50-04 
 11 Hale, Ilyjeh                 Do Right Edu                     13.54m      44-05 
 12 Luna, Christopher            1048 Arizona                     11.65m      38-03 
 13 Allen, Romey                 Miles Per Ho                      8.09m      26-06 
 
100 Meter Dash Midget Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Jones, Demontay              Miles Per Ho           13.60      13.44   NWI  9 
  2 Griffin, Marquis             Az Titans Ll           13.82      13.57   NWI  8 
  3 Moreland, Shamar             Do Right Edu           13.64      13.62   NWI  9 
  4 Russell, Christopher         The Arizona            13.85      13.65   NWI  8 
  5 Lee, N-Gai Imani             1048 Arizona           13.59      13.81   NWI  9 
  5 Anderson, Drake              1048 Arizona           13.82      13.81   NWI  9 
  7 McGee, Kyteryion             Alliance You           14.17      13.91   NWI  8 
  8 Williams, Robert             Do Right Edu           14.03      13.95   NWI  8 
  9 Pleasant, Lacarea            1048 Arizona           14.18      13.96   NWI  8 
 10 Butler, Devin                Alliance You           14.26      13.97   NWI  8 
 10 White, Keshaud               Do Right Edu           13.76      13.97   NWI  9 
 12 Marendes, John               Northwest Xp           14.60      14.19   NWI  7 
 13 Parker, Jordin               1048 Arizona           14.60      14.28   NWI  7 
 14 Williams, Dereck             1048 Arizona           14.25      14.30   NWI  8 
 15 Wooden, Jayden               Northwest Xp           14.40      14.31   NWI  7 
 16 Woodberry, Antwaun           Alliance You                      14.32   NWI  2 
 17 Jackson, Devion              Do Right Edu           14.29      14.34   NWI  7 
 18 Thomas, Tehran               Alliance You                      14.44   NWI  3 
 19 Franklin, Tyler              The Arizona            14.70      14.46   NWI  6 
 20 Jones, Delvin                Miles Per Ho           14.46      14.52   NWI  7 
 21 Hampton, Dominique           The Arizona            14.45      14.54   NWI  7 
 22 Shadd, Nigel                 1048 Arizona           14.64      14.59   NWI  7 
 23 Wood, Isaiah                 1048 Arizona                      14.68   NWI  3 
 24 Waters, Tamir                Alliance You                      14.83   NWI  1 
 25 Baltman, Evan                Phoenix Bobcats                   15.04   NWI  1 
 26 Decristofaro, Mario          1048 Arizona           15.07      15.09   NWI  6 
 27 Salgado, Delano              Alliance You                      15.10   NWI  3 
 28 Ware, Aaron                  Do Right Edu           15.18      15.21   NWI  6 
 29 Bylbie, Martin               Spartan Spee           14.81      15.25   NWI  6 
 30 Cox, Ajani                   1048 Arizona           15.82      15.31   NWI  5 
 31 Jones, Derik                 1048 Arizona           15.86      15.36   NWI  5 
 32 Thomas, Aaron                Alliance You                      15.40   NWI  1 
 33 Bradshaw, Jordyn             Northwest Xp           16.50      15.51   NWI  4 
 33 Tamplin, Alayjon             Alliance You                      15.51   NWI  2 
 35 Davison, Brian               The Arizona            15.28      15.80   NWI  6 
 36 Galbreath, Aiden             The Arizona            16.07      15.88   NWI  5 
 37 Kile, Collin                 Arizona Elit                      16.19   NWI  2 
 38 Pitts, Isaiah                Miles Per Ho           17.60      16.28   NWI  4 
 39 Hagerty, Joey                1048 Arizona                      16.33   NWI  3 
 39 Hawthorne, Tyrese            1048 Arizona           15.70      16.33   NWI  5 
 39 Rainge, Malikk               Az Titans Ll                      16.33   NWI  3 
 42 Duecker, Kurt                Feel The Hea           16.10      16.34   NWI  5 
 43 Cordova, Isaiah              1048 Arizona           15.94      16.39   NWI  5 
 44 Carpenter, Zane              1048 Arizona           15.87      16.59   NWI  5 
 45 Redd, Tucker                 Az Goldrush                       16.61   NWI  2 
 46 Gould, Tavian                1048 Arizona           17.04      17.01   NWI  4 
 47 Rodgers, Tylin               Az Goldrush                       17.18   NWI  1 
 48 Nottingham, Hunter           The Arizona            16.51      17.35   NWI  4 
 49 Tansmore, Jamori             1048 Arizona                      17.96   NWI  3 
 50 Mercado, Issac               Alliance You                      18.06   NWI  1 
 51 Jones, Tyrese                Arizona Puma           17.84      18.08   NWI  4 
 52 Jackson, Jordan              Phoenix Bobcats                   18.45   NWI  1 
 53 Hudson, Noah                 Arizona Elit                      19.14   NWI  2 
 54 Coleman, Sebastain           1048 Arizona           16.42      19.42   NWI  4 
 55 Moore, Keandre               Miles Per Ho           29.00      20.61   NWI  4 
 
200 Meter Dash Midget Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Jones, Demontay              Miles Per Ho           28.48      27.39   NWI  8 
  2 Griffin, Marquis             Az Titans Ll           28.05      27.70   NWI  8 
  3 Russell, Christopher         The Arizona            28.87      27.80   NWI  8 
  4 Anderson, Drake              1048 Arizona           28.76      28.43   NWI  8 
  5 Jarmon, Scieneaux            Az Goldrush            28.50      28.62   NWI  8 
  6 Williams, Robert             Do Right Edu           31.00      28.67   NWI  6 
  7 Butler, Devin                Alliance You           28.00      28.71   NWI  8 
  8 Anderson, Marquis            The Arizona            29.54      28.87   NWI  7 
  9 Pleasant, Lacarea            1048 Arizona           30.31      29.23   NWI  7 
 10 Marendes, John               Northwest Xp           30.50      29.29   NWI  6 
 11 Franklin, Tyler              The Arizona            29.65      29.46   NWI  7 
 12 Wood, Isaiah                 1048 Arizona           30.43      29.48   NWI  6 
 13 Hampton, Dominique           The Arizona            34.41      29.64   NWI  4 
 14 Parker, Jordin               1048 Arizona           30.55      29.84   NWI  6 
 15 Woodberry, Antwaun           Alliance You                      29.85   NWI  1 
 16 Thomas, Tehran               Alliance You                      30.01   NWI  3 
 17 Waters, Tamir                Alliance You                      30.05   NWI  3 
 18 Williams, Dereck             1048 Arizona           30.95      30.07   NWI  6 
 19 Yarbrough, Lawrence          Az Titans Ll           32.40      30.27   NWI  5 
 20 Wooden, Jayden               Northwest Xp           33.40      30.29   NWI  5 
 21 Jones, Delvin                Miles Per Ho           30.06      30.33   NWI  7 
 22 Shadd, Nigel                 1048 Arizona           30.07      30.35   NWI  7 
 23 McGee, Kyteryion             Alliance You                      30.67   NWI  1 
 24 Salgado, Delano              Alliance You                      30.77   NWI  2 
 25 Ware, Aaron                  Do Right Edu           33.24      31.14   NWI  5 
 26 Bradshaw, Jordyn             Northwest Xp           33.40      31.18   NWI  5 
 27 Decristofaro, Mario          1048 Arizona           31.45      31.95   NWI  6 
 28 Thomas, Aaron                Alliance You                      32.29   NWI  2 
 29 Cox, Ajani                   1048 Arizona           34.22      32.72   NWI  5 
 30 Davison, Brian               The Arizona            35.07      32.93   NWI  4 
 31 Pearson, Darius              Mustangs TC            33.29      32.94   NWI  5 
 32 Hagerty, Joey                1048 Arizona                      33.20   NWI  3 
 33 Jones, Derik                 1048 Arizona           34.81      33.27   NWI  4 
 34 Galbreath, Aiden             The Arizona            35.21      33.29   NWI  4 
 35 Tamplin, Alayjon             Alliance You                      33.47   NWI  1 
 36 Redd, Tucker                 Az Goldrush                       33.77   NWI  1 
 37 Duecker, Kurt                Feel The Hea           33.61      33.80   NWI  5 
 38 Hawthorne, Tyrese            1048 Arizona           35.46      35.22   NWI  4 
 39 Pitts, Isaiah                Miles Per Ho           39.20      35.27   NWI  3 
 40 Cordova, Isaiah              1048 Arizona           36.43      35.40   NWI  4 
 41 Rodgers, Tylin               Az Goldrush                       35.72   NWI  3 
 42 Rainge, Malikk               Az Titans Ll                      35.75   NWI  2 
 43 Gould, Tavian                1048 Arizona           38.67      36.10   NWI  3 
 44 Edge, Daylen                 Alliance You                      38.22   NWI  2 
 45 Mercado, Issac               Alliance You                      38.51   NWI  2 
 46 Tansmore, Jamori             1048 Arizona                      39.80   NWI  2 
 47 Tovar, Ryan                  Az Goldrush                       42.94   NWI  1 
 48 Hudson, Noah                 Arizona Elit                      44.26   NWI  1 
 
400 Meter Dash Midget Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Moreland, Shamar             Do Right Edu         1:01.00    1:02.23   6 
  2 Jarmon, Scieneaux            Az Goldrush          1:03.00    1:02.58   6 
  3 Jones, Demontay              Miles Per Ho         1:08.83    1:03.66   5 
  4 Taylor, Cameron              The Arizona          1:06.72    1:04.33   5 
  5 Anderson, Marquis            The Arizona          1:07.01    1:04.35   5 
  6 Williams, Robert             Do Right Edu         1:05.00    1:04.54   5 
  7 Lee, N-Gai Imani             1048 Arizona         1:03.00    1:04.87   6 
  8 Hawkins, Makari              Do Right Edu         1:04.00    1:05.20   6 
  9 Butler, Devin                Alliance You         1:04.00    1:06.03   6 
 10 Woodberry, Antwaun           Alliance You                    1:06.13   2 
 11 Franklin, Tyler              The Arizona          1:25.88    1:06.81   3 
 11 Marendes, John               Northwest Xp         1:14.70    1:06.81   4 
 13 Griffin, Marquis             Az Titans Ll         1:04.42    1:07.39   6 
 14 Thomas, Tehran               Alliance You                    1:07.62   1 
 15 Yarbrough, Lawrence          Az Titans Ll         1:14.81    1:08.78   4 
 16 Anderson, Drake              1048 Arizona         1:10.00    1:10.01   5 
 17 White, Keshaud               Do Right Edu         1:09.00    1:10.17   5 
 18 Pleasant, Lacarea            1048 Arizona         1:16.00    1:10.87   4 
 19 Parker, Jordin               1048 Arizona         1:13.00    1:10.91   4 
 20 Decristofaro, Mario          1048 Arizona         1:11.00    1:11.11   5 
 21 Salgado, Delano              Alliance You                    1:11.48   2 
 22 Ware, Aaron                  Do Right Edu         1:13.00    1:12.29   4 
 23 Bradshaw, Jordyn             Northwest Xp         1:13.60    1:12.71   4 
 24 Bylbie, Martin               Spartan Spee         1:12.80    1:12.76   5 
 25 McGee, Kyteryion             Alliance You                    1:12.81   2 
 26 Thomas, Aaron                Alliance You                    1:12.83   1 
 27 Hagerty, Joey                1048 Arizona                    1:13.01   2 
 28 Jackson, Devion              Do Right Edu         1:16.00    1:13.65   4 
 29 Waters, Tamir                Alliance You                    1:14.14   1 
 30 Wooden, Jayden               Northwest Xp         1:17.80    1:14.24   3 
 31 Pratt, Kenneth               Az Goldrush          1:28.00    1:14.86   2 
 32 Cox, Ajani                   1048 Arizona         1:15.00    1:16.35   4 
 33 Green, Brayden               Unattached                      1:19.81   2 
 34 Jones, Derik                 1048 Arizona         1:26.00    1:23.37   3 
 35 Davison, Brian               The Arizona          1:25.88    1:24.59   3 
 36 Rainge, Malikk               Az Titans Ll                    1:27.63   1 
 37 Tovar, Ryan                  Az Goldrush                     1:34.77   1 
 
800 Meter Run Midget Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hawkins, Makari              Do Right Edu         2:49.00    2:29.97  
  2 Jarmon, Scieneaux            Az Goldrush          2:30.00    2:33.30  
  3 Pratt, Kenneth               Az Goldrush          2:47.00    2:44.45  
  4 Yescas, Eddy                 Az Goldrush                     2:44.98  
  5 Jimenez, Daniel              The Arizona                     2:45.71  
  6 Loayza, Anthony              Arizona Puma         1:20.86    3:07.61  
  7 Tovar, Ryan                  Az Goldrush                     3:18.12  
 
1500 Meter Run Midget Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hawkins, Makari              Do Right Edu                    5:14.32  
  2 Hoppe, Jacob                 Unattached                      5:40.24  
  3 Jimenez, Daniel              The Arizona                     5:42.96  
  4 Yescas, Eddy                 Az Goldrush                     5:52.30  
  5 Loayza, Anthony              Arizona Puma         6:11.19    6:18.10  
  6 Helster, Danny               Az Goldrush                     6:43.58  
 
80 Meter Hurdles (30") Midget Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Moreland, Shamar             Do Right Edu           14.00      14.67   NWI  2 
  2 White, Keshaud               Do Right Edu           14.00      14.68   NWI  2 
  3 Naisant, Marcus              1048 Arizona           15.39      15.15   NWI  2 
  4 Baltman, Evan                Phoenix Bobcats                   15.83   NWI  1 
  5 Shaver, Ryan                 Phoenix Bobcats                   16.18   NWI  1 
  5 Smith, James                 1048 Arizona           15.84      16.18   NWI  2 
  7 Jackson, Devion              Do Right Edu           16.44      16.86   NWI  2 
  8 Williams, Dereck             1048 Arizona           17.26      17.09   NWI  1 
 
4x100 Meter Relay Midget Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Rising Suns  'A'                                       54.38  
     1) Anderson, Marquis               2) Hampton, Dominique             
     3) Russell, Christopher            4) Taylor, Cameron                
 
High Jump Midget Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Naisant, Marcus              1048 Arizona           1.40m      1.43m    4-08.25 
  2 Shadd, Nigel                 1048 Arizona           1.20m      1.25m    4-01.25 
  2 Wood, Isaiah                 1048 Arizona                      1.25m    4-01.25 
  4 Smith, James                 1048 Arizona           1.20m      1.20m    3-11.25 
  5 Naisant, Carlan              1048 Arizona           1.15m     J1.20m    3-11.25 
 
Long Jump Midget Boys
========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Taylor, Cameron              The Arizona            4.63m      4.40m   NWI  14-05.25 
  2 Lee, N-Gai Imani             1048 Arizona           4.50m      4.31m   NWI  14-01.75 
  3 Jones, Delvin                Miles Per Ho                      4.03m   NWI  13-02.75 
  4 Duecker, Kurt                Feel The Hea           3.53m      3.75m   NWI  12-03.75 
  5 Redd, Tucker                 Az Goldrush                       3.67m   NWI  12-00.50 
  6 Bylbie, Martin               Spartan Spee           3.84m      3.55m   NWI  11-07.75 
  7 Hudson, Noah                 Arizona Elit                      2.59m   NWI   8-06.00 
  8 Nottingham, Hunter           The Arizona                       2.46m   NWI   8-01.00 
  9 Cordova, Elijah              Unattached                        2.30m   NWI   7-06.50 
 
Shot Put 6 lb. Midget Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Jones, Tyson                 Unattached            10.45m     10.70m   35-01.25 
  2 Wilhite, Max                 Mustangs TC                      10.42m   34-02.25 
  3 Cofield, David               Spartan Spee           9.26m      9.15m   30-00.25 
  4 Shaver, Ryan                 Phoenix Bobcats                   8.60m   28-02.75 
  5 Coleman, Sebastain           1048 Arizona           8.79m      8.56m   28-01.00 
  6 Cordova, Isaiah              1048 Arizona           7.75m      7.54m   24-09.00 
  7 Edge, Daylen                 Alliance You                      7.44m   24-05.00 
  8 Shepard, William             Spartan Spee                      6.94m   22-09.25 
  9 Tamplin, Alayjon             Alliance You                      6.55m   21-06.00 
 10 Galbreath, Aiden             The Arizona            6.97m      6.30m   20-08.00 
 11 Carpenter, Zane              1048 Arizona                      6.13m   20-01.50 
 12 Jones, Tyrese                Arizona Puma                      6.00m   19-08.25 
 13 Gould, Tavian                1048 Arizona           7.99m      5.95m   19-06.25 
 14 Tansmore, Jamori             1048 Arizona                      5.86m   19-02.75 
 15 Moore, Keandre               Miles Per Ho                      5.05m   16-07.00 
 
Discus Throw 1kg Midget Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Shaver, Ryan                 Phoenix Bobcats                  24.38m      80-00 
  2 Cofield, David               Spartan Spee          24.81m     23.79m      78-01 
  3 Wilhite, Max                 Mustangs TC                      18.55m      60-10 
  4 Naisant, Carlan              1048 Arizona          16.95m     13.79m      45-03 
  5 Cordova, Elijah              Unattached                       12.54m      41-02 
 
Javelin Throw 300g Midget Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Naisant, Marcus              1048 Arizona          35.62m     43.44m     142-06 
  2 Naisant, Carlan              1048 Arizona          28.52m     39.30m     128-11 
  3 Cofield, David               Spartan Spee          34.37m     33.92m     111-03 
  4 Cordova, Elijah              Unattached                       23.08m      75-09 
  5 Coleman, Sebastain           1048 Arizona          20.09m     21.36m      70-01 
  6 Jones, Tyrese                Arizona Puma           9.94m     18.73m      61-05 
  7 Moore, Keandre               Miles Per Ho                     18.55m      60-10 
  8 Shepard, William             Spartan Spee                     17.94m      58-10 
  9 Nottingham, Hunter           The Arizona           12.79m     16.34m      53-07 
 10 Hudson, Noah                 Arizona Elit                     12.09m      39-08 
 -- Pitts, Isaiah                Miles Per Ho                         ND            
 
100 Meter Dash Youth Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Lucas, Chase                 Alliance You           12.74      12.53   NWI  6 
  2 Turner, Adam                 Mustangs TC            12.51      12.62   NWI  6 
  3 Boyd II, Stacey              1048 Arizona           12.67      12.71   NWI  6 
  4 Ruiz, Alejandro              The Arizona                       13.14   NWI  3 
  5 MacKey, Demarrian            Do Right Edu           13.44      13.32   NWI  5 
  6 Roomes, Mason                1048 Arizona           12.92      13.34   NWI  6 
  7 Garrett, Quntion             Do Right Edu           12.86      13.36   NWI  6 
  8 Sharp, Malique               Alliance You                      13.44   NWI  3 
  9 Greenjr, Jerome              Do Right Edu           13.56      13.46   NWI  5 
 10 Harris, Anferni              Do Right Edu           13.81      13.62   NWI  5 
 11 Green, Trevell               1048 Arizona           13.68      13.68   NWI  5 
 12 Russell, Daylon              The Arizona            13.82      13.84   NWI  5 
 13 Ross, Tavian                 Az Titans Ll           13.18      13.88   NWI  6 
 14 Wesley, Isaiah               Alliance You                      13.93   NWI  3 
 15 Clement Jr, Anthony          1048 Arizona           14.00      13.94   NWI  5 
 16 Stephens, Anthony            Alliance You           15.00      14.03   NWI  4 
 17 Myers, Pavone                Do Right Edu           13.36      14.05   NWI  6 
 17 White, Rakevion              Do Right Edu           14.01      14.05   NWI  5 
 19 Lindsey, Shyheim             Miles Per Ho           14.48      14.14   NWI  4 
 20 Dennis, Tetwan               Miles Per Ho           14.37      14.16   NWI  4 
 21 Cofield, Christopher         Spartan Spee                      14.30   NWI  2 
 22 Romero, Joseph               1048 Arizona           14.74      14.31   NWI  4 
 22 Brown, Jacquori              Kingdom Runn                      14.31   NWI  2 
 24 Bridge-Gadd, Daniel          Phoenix Bobcats                   14.51   NWI  1 
 25 Beckon, Bryan                Az Titans Ll                      14.54   NWI  3 
 26 Bremigan, Daniel             1048 Arizona                      14.68   NWI  2 
 27 Alvarado, Frankie            1048 Arizona                      14.69   NWI  2 
 28 Parrish, Jason               Az Titans Ll           14.58      14.74   NWI  4 
 29 Lundy, Devonte               1048 Arizona           14.34      14.81   NWI  5 
 30 Tansmore, Jaren              1048 Arizona                      14.96   NWI  1 
 31 Beckon, Devonte              Az Titans Ll                      15.05   NWI  3 
 32 Simental, Ernesto            1048 Arizona           14.74      15.08   NWI  4 
 33 James, Nate                  1048 Arizona                      15.12   NWI  3 
 34 Adams III, Edwin             1048 Arizona                      15.45   NWI  2 
 35 Dozal, Isaiah                Northwest Xp                      15.77   NWI  1 
 36 Kelly, Michael               1048 Arizona                      15.85   NWI  2 
 37 Jackson, Jaelin              Phoenix Bobcats                   16.02   NWI  1 
 38 Crawford, Damon              Alliance You                      16.42   NWI  3 
 39 Kastl, Markhunter            1048 Arizona                      21.35   NWI  4 
 40 Lucas, Paul                  Do Right Edu           11.84      28.79   NWI  6 
 
200 Meter Dash Youth Boys
=================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Lucas, Chase                 Alliance You           26.35      25.23   NWI  5 
  2 Boyd II, Stacey              1048 Arizona           26.07      26.04   NWI  5 
  3 Garrett, Quntion             Do Right Edu           27.25      26.58   NWI  5 
  4 Ruiz, Alejandro              The Arizona            28.08      26.83   NWI  4 
  5 Ross, Tavian                 Az Titans Ll           27.52      26.87   NWI  5 
  6 Greenjr, Jerome              Do Right Edu           28.25      27.82   NWI  4 
  7 Russell, Daylon              The Arizona            29.06      27.92   NWI  4 
  8 MacKey, Demarrian            Do Right Edu           27.36      27.98   NWI  5 
  9 Harris, Anferni              Do Right Edu           29.32      28.15   NWI  4 
 10 Myers, Pavone                Do Right Edu           26.80      28.32   NWI  5 
 11 Butler, Markez               Alliance You                      28.43   NWI  2 
 12 Sharp, Malique               Alliance You                      28.47   NWI  3 
 13 Battle, Adonis               Arizona Elit                      28.59   NWI  1 
 14 Jackson, Corrye              Northwest Xp           33.40      29.10   NWI  3 
 15 Stephens, Anthony            Alliance You           28.00      29.23   NWI  4 
 16 Romero, Joseph               1048 Arizona           30.99      29.60   NWI  3 
 17 Dennis, Tetwan               Miles Per Ho           30.25      29.65   NWI  3 
 18 Wesley, Isaiah               Alliance You                      29.72   NWI  2 
 19 Brown, Jacquori              Kingdom Runn                      30.01   NWI  2 
 20 Green, Trevell               1048 Arizona           28.26      30.03   NWI  4 
 21 Bridge-Gadd, Daniel          Phoenix Bobcats                   30.13   NWI  2 
 22 Alvarado, Frankie            1048 Arizona                      30.30   NWI  1 
 23 Lindsey, Shyheim             Miles Per Ho           30.20      30.52   NWI  4 
 24 Beckon, Devonte              Az Titans Ll                      30.85   NWI  1 
 25 Adams III, Edwin             1048 Arizona                      30.87   NWI  1 
 26 Beckon, Bryan                Az Titans Ll                      31.38   NWI  1 
 27 Dozal, Isaiah                Northwest Xp                      31.53   NWI  1 
 28 Parrish, Jason               Az Titans Ll           32.13      31.55   NWI  3 
 29 James, Nate                  1048 Arizona                      32.25   NWI  1 
 30 Kelly, Michael               1048 Arizona                      32.72   NWI  3 
 31 Crawford, Damon              Alliance You                      32.81   NWI  1 
 32 Kile, Colin                  Arizona Elit                      33.61   NWI  2 
 
400 Meter Dash Youth Boys
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Lucas, Chase                 Alliance You           58.48      56.18   5 
  2 Myers, Pavone                Do Right Edu           59.49    1:00.43   5 
  3 Garrett, Quntion             Do Right Edu         1:01.00    1:01.12   5 
  4 Ruiz, Alejandro              The Arizona          1:03.78    1:01.55   5 
  5 Greenjr, Jerome              Do Right Edu         1:05.00    1:02.25   4 
  6 Stephens, Anthony            Alliance You         1:05.00    1:02.73   4 
  7 Boyd II, Stacey              1048 Arizona           59.00    1:02.92   5 
  8 Roomes, Mason                1048 Arizona         1:03.68    1:03.17   5 
  9 Russell, Daylon              The Arizona          1:06.65    1:03.93   4 
 10 Cofield, Christopher         Spartan Spee         1:04.90    1:04.06   4 
 11 Butler, Markez               Alliance You                    1:04.51   2 
 12 Jackson, Corrye              Northwest Xp         1:06.40    1:05.36   4 
 13 Green, Trevell               1048 Arizona         1:09.00    1:05.44   3 
 14 Simental, Ernesto            1048 Arizona         1:09.00    1:06.37   3 
 15 Lindsey, Shyheim             Miles Per Ho         1:08.00    1:07.20   4 
 16 Harris, Anferni              Do Right Edu         1:07.00    1:07.21   4 
 17 Sharp, Malique               Alliance You                    1:08.00   1 
 18 Beckon, Bryan                Az Titans Ll                    1:09.00   2 
 19 Romero, Joseph               1048 Arizona         1:09.00    1:09.15   3 
 20 Palomarez, Tanner            1048 Arizona                    1:10.37   2 
 21 Dozal, Isaiah                Northwest Xp         1:15.40    1:11.00   3 
 22 Bremigan, Daniel             1048 Arizona                    1:11.14   2 
 23 Brown, Jacquori              Kingdom Runn                    1:11.67   1 
 24 Wesley, Isaiah               Alliance You                    1:12.39   3 
 25 Alvarado, Frankie            1048 Arizona                    1:12.56   1 
 26 James, Nate                  1048 Arizona                    1:15.31   2 
 27 Parrish, Jason               Az Titans Ll         1:17.34    1:15.47   3 
 28 Kelly, Michael               1048 Arizona                    1:18.55   1 
 29 Felix, Terrell               Mustangs TC                     1:19.68   1 
 30 Rakowski, Daniel             Northwest Xp         1:18.60    1:23.28   3 
 31 Kastl, Markhunter            1048 Arizona                    1:40.92   1 
 
800 Meter Run Youth Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Burks, Cade                  1048 Arizona         2:25.00    2:18.99  
  2 Ross, Tavian                 Az Titans Ll         2:21.79    2:21.98  
  3 Butler, Markez               Alliance You                    2:24.72  
  4 Hornbaker, Austin            1048 Arizona         2:25.00    2:27.63  
  5 Fuel, Isaih                  Unattached                      2:28.92  
  6 Jackson, Corrye              Northwest Xp                    2:35.33  
  7 Bremigan, Daniel             1048 Arizona                    2:35.83  
  8 Nguyen, John-Paul            1048 Gtd Go                     2:38.55  
  9 Caruso, Nicolas              Northwest Xp                    2:46.06  
 10 Kinney, Preston              1048 Arizona                    2:48.24  
 11 Rakowski, Daniel             Northwest Xp         3:08.80    3:02.31  
 
1500 Meter Run Youth Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Burks, Cade                  1048 Arizona         5:00.00    5:00.44  
  2 Fuel, Isaih                  Unattached                      5:16.82  
  3 Nguyen, John-Paul            1048 Gtd Go                     5:26.64  
  4 Caruso, Nicolas              Northwest Xp                    5:36.27  
  5 Werwinski, Trey              Arizona Puma         5:43.81    6:16.52  
 
3000 Meter Run Youth Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Caruso, Nicolas              Northwest Xp                   11:26.27  
  2 Werwinski, Trey              Arizona Puma        12:27.52   12:22.97  
 
100 Meter Hurdles (33" ) Youth Boys
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Turner, Adam                 Mustangs TC            14.56      14.57   NWI 
  2 Hornbaker, Austin            1048 Arizona           17.95      18.04   NWI 
  3 White, Rakevion              Do Right Edu           19.27      19.08   NWI 
  4 Adams III, Edwin             1048 Arizona                      19.16   NWI 
 
200 Meter Hurdles (30") Youth Boys
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Turner, Adam                 Mustangs TC            28.33      27.76   NWI 
  2 Hornbaker, Austin            1048 Arizona           30.00      30.05   NWI 
  3 White, Rakevion              Do Right Edu           34.15      33.39   NWI 
  4 Tansmore, Jaren              1048 Arizona                      34.58   NWI 
 
4x100 Meter Relay Youth Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Do Right  'A'                                       48.67      49.68  
     1) Garrett, Quntion                2) Lucas, Paul                    
     3) MacKey, Demarrian               4) Myers, Pavone                  
 
4x400 Meter Relay Youth Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Cheetahs  'A'                             3:48.00    4:28.14  
     1) Boyd II, Stacey                 2) Burks, Cade                    
     3) Green, Trevell                  4) James, Nate                    
 
High Jump Youth Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Hornbaker, Austin            1048 Arizona                      1.51m    4-11.50 
  2 Cofield, Christopher         Spartan Spee           1.35m      1.35m    4-05.00 
  3 Werwinski, Trey              Arizona Puma                      1.30m    4-03.25 
  3 Adams III, Edwin             1048 Arizona           1.20m      1.30m    4-03.25 
  5 Simental, Ernesto            1048 Arizona           1.20m      1.25m    4-01.25 
 
Long Jump Youth Boys
========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Roomes, Mason                1048 Arizona           4.82m      5.25m   NWI  17-02.75 
  2 Romero, Joseph               1048 Arizona           4.12m      4.28m   NWI  14-00.50 
  3 Bridge-Gadd, Daniel          Phoenix Bobcats                   4.21m   NWI  13-09.75 
  4 Battle, Adonis               Arizona Elit                      4.20m   NWI  13-09.50 
  5 Lindsey, Shyheim             Miles Per Ho                      3.97m   4.3  13-00.25 
  6 Dennis, Tetwan               Miles Per Ho                      3.84m   NWI  12-07.25 
  7 Kelly, Michael               1048 Arizona                      3.46m   NWI  11-04.25 
  8 Jackson, Jaelin              Phoenix Bobcats                   3.05m   NWI  10-00.25 
 
Shot Put 4kg Youth Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Turner, Adam                 Mustangs TC                      37.40m  122-08.50 
  2 Clement Jr, Anthony          1048 Arizona          10.09m     31.60m  103-08.25 
  3 Saena, Tyson-Jay             Alliance You                     30.90m  101-04.50 
  4 King, Elliot                 1048 Arizona           9.36m     30.00m   98-05.25 
  4 Jones, Hunter                Unattached            11.11m     30.00m   98-05.25 
  6 Rice, Armani                 Mustangs TC                      28.80m   94-06.00 
  7 Martinez, Alex               Do Right Edu                     25.90m   84-11.75 
  8 Dowlearn, William            Mustangs TC                      24.90m   81-08.50 
  9 Crawford, Damon              Alliance You                     20.00m   65-07.50 
 
Discus Throw 1kg Youth Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Dowlearn, William            Mustangs TC                      29.17m      95-08 
  2 Clement Jr, Anthony          1048 Arizona          24.22m     28.01m      91-11 
  3 King, Elliot                 1048 Arizona          27.29m     27.69m      90-10 
  4 Martinez, Alex               Do Right Edu                     25.76m      84-06 
  5 Rice, Armani                 Mustangs TC                      24.44m      80-02 
 
Javelin Throw 600g Youth Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 King, Elliot                 1048 Arizona          29.18m     33.73m     110-08 
  2 Bremigan, Daniel             1048 Arizona                     24.59m      80-08 
  3 Dowlearn, William            Mustangs TC                      21.85m      71-08 
  4 Martinez, Alex               Do Right Edu                     17.97m      58-11 
  5 Rice, Armani                 Mustangs TC                      15.88m      52-01 
  6 Kastl, Markhunter            1048 Arizona                     10.26m      33-08 
 
100 Meter Dash Intermediate Boys
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Perkins, Bryce               1048 Arizona           12.31      12.67   NWI 
  2 Luster-Smith, Seantre        Az Titans Ll           13.88      13.14   NWI 
  3 Scroggins, Adrian            Kingdom Runn           13.21      13.27   NWI 
  4 Schwartz, Adam               Arizona Puma           13.36      13.42   NWI 
  5 Rakowski, Mike               Northwest Xp           13.60      13.63   NWI 
  6 Mander, Amrinder             1048 Arizona                      13.92   NWI 
 
200 Meter Dash Intermediate Boys
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Luster-Smith, Seantre        Az Titans Ll           27.45      26.41   NWI 
  2 Scroggins, Adrian            Kingdom Runn           27.05      26.63   NWI 
  3 Schwartz, Adam               Arizona Puma           27.71      27.27   NWI 
  4 Roomes, Roshon               1048 Arizona           26.85      27.75   NWI 
  5 Standifer, Cameryn           World Class            28.52      27.99   NWI 
  6 Arvizu, Nakai                Az Titans Ll           29.49      28.77   NWI 
  7 Rakowski, Mike               Northwest Xp           29.60      29.07   NWI 
 
400 Meter Dash Intermediate Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Luster-Smith, Seantre        Az Titans Ll           59.34      59.01  
  2 Scroggins, Adrian            Kingdom Runn                    1:00.53  
  3 Standifer, Cameryn           World Class          1:01.83    1:03.52  
  4 Mander, Amrinder             1048 Arizona                    1:06.58  
 
800 Meter Run Intermediate Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Roomes, Roshon               1048 Arizona         2:14.63    2:22.26  
  2 Hernandez, Mario             1048 Gtd Go          2:30.00    2:23.78  
  3 Standifer, Cameryn           World Class          2:48.00    2:23.96  
  4 Williams, Derek              Spartan Spee         2:21.00    2:29.32  
  5 Mander, Amrinder             1048 Arizona                    2:38.08  
  6 Nguyen, Liam                 1048 Gtd Go          2:35.00    2:40.16  
 
1500 Meter Run Intermediate Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Roomes, Roshon               1048 Arizona         5:00.68    4:57.28  
  2 Nguyen, Liam                 1048 Gtd Go          5:50.00    5:32.48  
 
3000 Meter Run Intermediate Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hernandez, Mario             1048 Gtd Go         11:20.00   10:43.69  
 
110 Meter Hurdles (39" ) Intermediate Boys
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Perkins, Bryce               1048 Arizona           17.21      17.72   NWI 
 
300 Meter Hurdles (36") Intermediate Boys
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Perkins, Bryce               1048 Arizona                      45.36  
 
High Jump Intermediate Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Roomes, Roshon               1048 Arizona           1.45m      1.40m    4-07.00 
  2 Woodard, Carl                Arizona Puma                      1.30m    4-03.25 
 
Long Jump Intermediate Boys
========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Perkins, Bryce               1048 Arizona                      5.29m   NWI  17-04.25 
  2 Mander, Amrinder             1048 Arizona                      4.25m   NWI  13-11.50 
  3 Arvizu, Nakai                Az Titans Ll           4.55m      4.12m   NWI  13-06.25 
  4 Woodard, Carl                Arizona Puma                      3.56m   NWI  11-08.25 
 
Shot Put 12 lb. Intermediate Boys
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Taufa, Tevita                Alliance You                   25-04.00      7.72m 
  2 Woodard, Carl                Arizona Puma                   18-06.00      5.63m 
 
100 Meter Dash Young Men
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Creer, Trechon               Kingdom Runn                      12.46   NWI 
  2 Degrate, Charles             Kingdom Runn           12.91      12.81   NWI 
 
200 Meter Dash Young Men
==============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Creer, Trechon               Kingdom Runn           25.01      25.07   NWI 
  2 Degrate, Charles             Kingdom Runn           26.94      26.22   NWI 
 
400 Meter Dash Young Men
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Brown, Colin                 Unattached                        55.61  
  2 Creer, Trechon               Kingdom Runn                      57.42  
 
800 Meter Run Young Men
=========================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Brown, Colin                 Unattached                      2:02.60  
 
High Jump Young Men
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Minchella, Marquise          Arizona Puma                      1.79m    5-10.50 
 
Shot Put 12 lb. Young Men
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Luster-Smith, Quashawn       Az Titans Ll        34-02.00   33-02.00     10.10m 
 
Javelin Throw 800g Young Men
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Luster-Smith, Quashawn       Az Titans Ll          30.80m     28.94m      94-11