Licensed to USATF - Arizona, Inc. - Contractor License
                     HY-TEK's Meet Manager 5/11/2010 08:29 PM
                          Regulation Meet - 5/8/2010                           
                           Youth Only - 9 Lane Track                           
                                   Tucson HS                                   
                                Corrected Results                                    
 
Event 101  100 Meter Dash Sub-Bantam Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Charlton, Jayde            7 Do Right Edu           16.01      15.86   7 
  2 Jackson, Trejanae          7 Do Right Edu           16.22      16.23   7 
  3 Mustin, Dominique          7 Arizona Risi           16.03      16.27   7 
  4 Singleton, Jasmine         7 Mustangs TC            16.31      16.29   7 
  5 Adams, Adora               7 Arizona Chee                      16.39   3 
  6 Weintraub, Noelle          7 Arizona Chee           16.43      16.41   7 
  7 Reed, Haila                7 Do Right Edu           16.52      16.44   7 
  8 Mitchell, Jemila           7 Arizona Risi           17.57      16.50   6 
  9 Corrales, Lorena           6 Arizona Tita           22.33      16.80   3 
  9 Lockhart, Mia              7 Arizona Chee                      16.80   3 
 11 Williams, Kenisha          7 Mustangs TC            17.31      17.01   7 
 12 Hoskins, Asia              7 Arizona Tita           17.33      17.27   6 
 13 Johnson, Jhaidah           5 Do Right Edu           18.79      17.30   6 
 14 Finn, Kristin              7 Sahuarita Sp                      17.33   1 
 15 Lee, Deysha                7 Arizona Glor           18.28      17.84   6 
 16 Oliver, Sariya             6 Arizona Risi           18.48      18.07   6 
 17 Roland, Kayla              7 Arizona Glor           18.86      18.11   6 
 18 Carswell, Jamelah          7 Do Right Edu           17.09      18.12   7 
 19 Turner, Rahni              6 Pops TC                19.47      18.47   5 
 20 Richardson, Brianna        6 Do Right Edu                      18.48   2 
 21 Scott, Indya               6 Az Gold Rush                      18.56   2 
 22 Romo, Alyssa               6 Arizona Tita           19.45      18.93   5 
 23 Hutchinson, Amreah         6 AZ Flames TC           19.05      19.22   5 
 24 Shivers, Arazhane          5 Do Right Edu                      19.30   1 
 25 Ford, Gabriella            6 Arizona Chee                      19.64   1 
 26 Daniels, Ella              7 Arizona Tita           20.30      19.65   4 
 27 Alexander, Shayda          6 Do Right Edu           19.01      19.71   5 
 28 Carino, Raven              7 Arizona Tita           20.48      19.82   4 
 29 Kirk, Najelah              6 Miles Per Ho           19.90      19.85   4 
 30 Washington, Malejeah       6 Arizona Sain           19.72      19.86   5 
 31 Hill, Jneya                4 Do Right Edu                      20.05   2 
 32 Pitts, Angeliyah           7 Miles Per Ho           19.95      20.13   4 
 33 Santorios, Deme            7 Phoenix Bobc                      20.28   1 
 34 Wright, Mari               6 Team Bliss T                      20.41   1 
 35 Hollins, Emily             6 Arizona Glor           21.25      21.00   4 
 36 Davis, Teyanna             6 Arizona Tita           19.75      21.21   5 
 37 Sneed, Samara              5 Blue Devils                       21.36   7 
 38 Bryant, Angelina           7 Arizona Tita           25.34      21.37   3 
 39 Sherry, Martinez           7 Arizbushmast                      21.38   2 
 40 Collier, Lashonti          6 Do Right Edu                      21.45   2 
 41 Novacek, Elizabeth         5 Unattached             21.88      21.89   3 
 42 Kennedy, Taniah            5 Arizona Glor           21.16      21.91   4 
 43 Culver, Xaria              4 Do Right Edu                      21.92   1 
 44 Johnson, RaQia             7 Arizona Elit                      21.93   3 
 45 Bingham, Savannah          5 Mustangs TC            21.15      22.01   4 
 46 Rollins, Crystal           7 Miles Per Ho           21.10      22.24   4 
 47 Boyd, Kaya                 7 Team Bliss T                      23.01   2 
 48 Martinez, Nissaa           4 Do Right Edu                      24.12   2 
 49 Mason, Cheyenne            5 Do Right Edu                      26.73   2 
 50 Zarate, Myssjenniebell     3 Arizbushmast                      27.26   1 
 51 Cesar, Keishara            6 Arizona Glor           26.66      27.47   3 
 
Event 102  200 Meter Dash Sub-Bantam Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Mays, Jadyn                7 Arizona Risi           32.27      32.48   7 
  2 Adams, Adora               7 Arizona Chee                      33.19   2 
  3 Charlton, Jayde            7 Do Right Edu           33.98      33.67   7 
  4 Jackson, Trejanae          7 Do Right Edu           34.51      34.27   7 
  5 Singleton, Jasmine         7 Mustangs TC            33.72      34.43   7 
  6 Mustin, Dominique          7 Arizona Risi           34.63      34.78   7 
  7 Lockhart, Mia              7 Arizona Chee                      35.14   1 
  8 Mitchell, Jemila           7 Arizona Risi           36.17      35.34   6 
  9 Reed, Haila                7 Do Right Edu           35.22      36.52   7 
 10 Williams, Kenisha          7 Mustangs TC            36.69      36.64   6 
 11 Carswell, Jamelah          7 Do Right Edu           37.00      37.10   6 
 12 Lee, Deysha                7 Arizona Glor           37.57      37.51   6 
 13 Weintraub, Noelle          7 Arizona Chee           34.09      37.74   7 
 14 Johnson, Jhaidah           5 Do Right Edu           35.00      37.79   7 
 15 Finn, Kristin              7 Sahuarita Sp                      37.82   2 
 16 Hoskins, Asia              7 Arizona Tita           36.25      38.10   6 
 17 Turner, Rahni              6 Pops TC                42.10      39.74   5 
 18 Scott, Indya               6 Az Gold Rush                      40.04   3 
 19 Roland, Kayla              7 Arizona Glor           39.02      40.19   6 
 20 Richardson, Brianna        6 Do Right Edu                      40.71   1 
 21 Romo, Alyssa               6 Arizona Tita           41.97      40.94   5 
 22 Alexander, Shayda          6 Do Right Edu           41.00      42.74   5 
 23 Santorios, Deme            7 Phoenix Bobc                      42.88   2 
 24 Ford, Gabriella            6 Arizona Chee                      43.30   3 
 25 Kirk, Najelah              6 Miles Per Ho           46.20      43.61   4 
 26 Davis, Teyanna             6 Arizona Tita           41.88      43.72   5 
 27 Washington, Malejeah       6 Arizona Sain           43.34      44.66   4 
 28 Shivers, Arazhane          5 Do Right Edu                      44.80   2 
 29 Hutchinson, Amreah         6 AZ Flames TC           40.99      45.36   5 
 30 Johnson, RaQia             7 Arizona Elit                      45.55   1 
 31 Carino, Raven              7 Arizona Tita           46.13      45.71   4 
 32 Sneed, Samara              5 Blue Devils                       46.56   1 
 33 Daniels, Ella              7 Arizona Tita           42.39      46.65   5 
 34 Hollins, Emily             6 Arizona Glor           46.81      47.07   4 
 35 Kennedy, Taniah            5 Arizona Glor           47.62      47.30   4 
 36 Corrales, Lorena           6 Arizona Tita           48.46      47.61   3 
 37 Pitts, Angeliyah           7 Miles Per Ho           44.30      47.89   4 
 38 Reyes, Esperanza           7 Arizbushmast                      47.98   1 
 39 Bingham, Savannah          5 Mustangs TC            43.30      48.00   4 
 39 Novacek, Elizabeth         5 Unattached             48.41      48.00   3 
 41 Boyd, Kaya                 7 Team Bliss T                      48.39   1 
 42 Culver, Xaria              4 Do Right Edu                      48.68   1 
 43 Hill, Jneya                4 Do Right Edu                      49.10   1 
 44 Rollins, Crystal           7 Miles Per Ho           47.20      49.65   4 
 45 Collier, Lashonti          6 Do Right Edu                      50.62   3 
 46 Bryant, Angelina           7 Arizona Tita                      56.72   1 
 47 Zarate, Myssjenniebell     3 Arizbushmast                      57.54   2 
 48 Martinez, Nissaa           4 Do Right Edu                      59.39   2 
 49 Mason, Cheyenne            5 Do Right Edu                    1:13.63   2 
 
Event 111  100 Meter Dash Sub-Bantam Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Davis, Dominique           7 AZ Flames TC           14.64      14.68   7 
  2 Hills, Arik                7 Sahuarita Sp           15.90      15.25   7 
  3 McDonald, Treveon          7 Arizona Sain           15.38      15.58   7 
  4 Brown, Marcus              7 AZ Flames TC           16.24      16.21   7 
  5 Adams, Quaron              6 Do Right Edu           16.52      16.22   7 
  6 Byrd, Terry                7 Do Right Edu           16.95      16.32   6 
  7 Gonzales, Adrian           7 Arizona Tita           17.00      16.37   6 
  8 Davis, Aaron               7 Arizona Glor           16.59      16.38   7 
  9 Center, Davion             7 Do Right Edu           17.01      16.40   6 
 10 Valentine, Dhayven         7 Arizona Tita           16.77      16.50   7 
 11 Ivie, Connor               7 AZ Flames TC           16.61      16.51   7 
 11 Garrett, Quamari           7 Do Right Edu           16.88      16.51   6 
 13 Walker, Jaleel             7 Arizona Sain           16.12      16.66   7 
 14 Barger, Quenton            7 AZ Flames TC           17.03      16.75   6 
 15 Carrigan, Kaleon           5 Do Right Edu           19.78      16.95   4 
 15 Cruz, Jay                  7 Arizona Sain           17.08      16.95   6 
 15 Kennedy, Tyreese           6 Arizona Glor           18.74      16.95   5 
 18 Romo, Marcos               7 Arizona Tita           17.25      17.31   6 
 19 Lovejr, Demetris           7 Az Gold Rush                      17.46   2 
 20 Moore, Kydan               6 Miles Per Ho           19.30      17.65   4 
 21 Parrish, Jordon            7 Arizona Tita           18.81      18.02   5 
 22 Zapata-Trejo, Erick        7 Mustangs TC            19.14      18.16   4 
 23 Ali, Ty                    6 Mustangs TC            18.82      18.22   5 
 24 Litz, Qwestin              6 Arizona Tita           18.64      18.72   5 
 25 Young, Zachary             6 Sahuarita Sp           19.87      18.82   4 
 26 King, Michael              5 Mustangs TC            19.91      18.96   4 
 26 Garrett, Qkasai            5 Do Right Edu                      18.96   1 
 28 Stovall, Jalen             6 Arizona Tita           19.01      19.03   5 
 29 Shaver, Noah               7 Phoenix Bobc                      19.10   1 
 30 Morris, Feenix             6 Coldwater Expres       19.65      19.11   4 
 31 McKenna, Ej                7 Arizona Tita                      19.18   2 
 32 Donald, Tyler              7 Do Right Edu           20.66      19.34   3 
 33 Hanson, Kaleb              7 Team Bliss T                      19.46   3 
 34 Torres, Marcos             4 Miles Per Ho                      19.57   1 
 35 Bryant, Kobe               6 Miles Per Ho           18.30      19.62   5 
 36 Hill, Marlos               5 Miles Per Ho           19.10      19.64   5 
 37 Thomas, Daniel             5 Team Bliss T                      19.77   1 
 38 Morris, Xacion             5 Coldwater Expres       20.77      19.93   3 
 39 Perry, Tajun               7 Arizona Glor                      20.41   2 
 40 Hawkins, Devean            5 Mustangs TC                       20.89   1 
 41 Bibbs, Lashaw              4 Arizona Sain           20.45      21.06   4 
 42 Clark, Gabriel             6 Arizona Tita           21.10      21.32   3 
 43 Covington, Savion          4 Arizona Tita                      21.45   3 
 44 Collier, Darius            4 Do Right Edu                      23.90   2 
 45 Parrish, Jeremiah          4 Arizona Tita                      24.26   3 
 46 Herron, Jabari             3 Arizona Glor                      25.96   2 
 
Event 112  200 Meter Dash Sub-Bantam Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Davis, Dominique           7 AZ Flames TC           30.88      31.33   7 
  2 Hills, Arik                7 Sahuarita Sp           33.19      33.36   7 
  3 Byrd, Terry                7 Do Right Edu           33.01      33.58   7 
  4 McDonald, Treveon          7 Arizona Sain           33.20      33.96   7 
  5 Walker, Jaleel             7 Arizona Sain           33.79      34.15   7 
  6 Garrett, Quamari           7 Do Right Edu           34.24      34.55   7 
  7 Adams, Quaron              6 Do Right Edu           33.02      34.98   7 
  8 Barger, Quenton            7 AZ Flames TC           34.66      35.00   7 
  9 Center, Davion             7 Do Right Edu           34.01      35.24   7 
 10 Cruz, Jay                  7 Arizona Sain           34.88      35.80   6 
 11 Gonzales, Adrian           7 Arizona Tita           34.98      35.81   6 
 12 Grubbs, Devon              6 Do Right Edu                      36.10   2 
 13 Davis, Aaron               7 Arizona Glor           36.80      36.84   6 
 14 Carrigan, Kaleon           5 Do Right Edu           36.22      37.20   6 
 15 Span-Moreland, Jacques     7 Do Right Edu           36.33      37.45   6 
 16 Romo, Marcos               7 Arizona Tita           35.06      37.46   6 
 17 Zapata-Trejo, Erick        7 Mustangs TC            39.28      37.87   5 
 18 Bell, Gavin                7 Do Right Edu           36.22      38.03   6 
 19 Lovejr, Demetris           7 Az Gold Rush                      38.21   1 
 20 Moore, Kydan               6 Miles Per Ho           40.10      38.29   5 
 21 Blevins, Zaire             5 Do Right Edu                      39.41   1 
 21 Parrish, Jordon            7 Arizona Tita           37.92      39.41   5 
 23 Ali, Ty                    6 Mustangs TC            41.49      39.97   4 
 24 Young, Zachary             6 Sahuarita Sp           41.05      40.51   5 
 25 Bernard, Ky-Mani           7 Do Right Edu                      40.56   3 
 26 Kennedy, Tyreese           6 Arizona Glor           38.56      40.72   5 
 27 Litz, Qwestin              6 Arizona Tita           40.01      41.31   5 
 28 Stovall, Jalen             6 Arizona Tita           43.08      41.49   4 
 29 Garrett, Qkasai            5 Do Right Edu                      43.10   3 
 30 King, Michael              5 Mustangs TC            44.09      43.37   4 
 31 Thomas, Daniel             5 Team Bliss T                      43.62   2 
 32 Torres, Marcos             4 Miles Per Ho                      43.92   2 
 33 Hawkins, Devean            5 Mustangs TC                       45.67   3 
 34 Bibbs, Lashaw              4 Arizona Sain           44.36      46.37   4 
 35 Donald, Tyler              7 Do Right Edu           41.55      46.58   4 
 36 McKenna, Ej                7 Arizona Tita                      48.41   1 
 37 Bryant, Kobe               6 Miles Per Ho           42.10      48.47   4 
 38 Clark, Gabriel             6 Arizona Tita           49.37      48.85   4 
 39 Royal, Zion                6 Do Right Edu                      54.80   3 
 40 Matthews, Elijah           6 Miles Per Ho           58.30      57.85   3 
 41 Herron, Jabari             3 Arizona Glor                    1:00.32   1 
 
Event 141  4x100 Meter Relay Sub-Bantam Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Rising Suns  'A'                          1:07.28    1:04.60  
     1) Mays, Jadyn 7                   2) Mitchell, Jemila 7             
     3) Mustin, Dominique 7             4) Oliver, Sariya 6               
  2 Arizona Glory  'A'                                1:16.20    1:22.29  
     1) Carr, Antalyce 7                2) Guillen, Angelique 7           
     3) Lee, Deysha 7                   4) Roland, Kayla 7                
 -- Arizona Titans  'A'                               1:15.70         DQ  
     1) Davis, Teyanna 6                2) Hoskins, Asia 7                
     3) Romo, Alyssa 6                  4) Thompson, Ajunae 6             
 
Event 151  4x100 Meter Relay Sub-Bantam Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 AZ Flames TC  'A'                                 1:03.02    1:02.44  
     1) Barger, Quenton 7               2) Brown, Marcus 7                
     3) Davis, Dominique 7              4) Ivie, Connor 7                 
  2 Do Right Education And Sports  'A'                1:03.00    1:04.71  
     1) Adams, Quaron 6                 2) Byrd, Terry 7                  
     3) Center, Davion 7                4) Garrett, Quamari 7             
  3 Arizona Titans  'A'                               1:11.86    1:07.79  
     1) Gonzales, Adrian 7              2) Parrish, Jordon 7              
     3) Romo, Marcos 7                  4) Valentine, Dhayven 7           
  4 Do Right Education And Sports  'B'                1:09.00    1:11.81  
     1) Bell, Gavin 7                   2) Carrigan, Kaleon 5             
     3) Grubbs, Devon 6                 4) Middleton, Deshawn 6           
 -- Mustangs TC  'A'                                  1:16.40         DQ  
     1) Ali, Ty 6                       2) Hawkins, Devean 5              
     3) King, Michael 5                 4) Zapata-Trejo, Erick 7          
 
Event 163  Long Jump Sub-Bantam Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mays, Jadyn                7 Arizona Risi           3.24m      3.32m  
  2 Adams, Adora               7 Arizona Chee                      3.20m  
  3 Singleton, Jasmine         7 Mustangs TC            3.21m      2.91m  
  4 Finn, Kristin              7 Sahuarita Sp                      2.90m  
  5 Lockhart, Mia              7 Arizona Chee                      2.87m  
  6 Scott, Indya               6 Az Gold Rush                      2.74m  
  7 Thompson, Ajunae           6 Arizona Tita           2.51m      2.60m  
  8 Richardson, Brianna        6 Do Right Edu                      2.57m  
  9 Hutchinson, Amreah         6 AZ Flames TC           2.55m      2.50m  
 10 Weintraub, Noelle          7 Arizona Chee                      2.41m  
 11 Charlton, Jayde            7 Do Right Edu                      2.39m  
 12 Johnson, Jhaidah           5 Do Right Edu                      2.38m  
 13 Oliver, Sariya             6 Arizona Risi           2.58m      2.33m  
 14 Turner, Rahni              6 Pops TC                2.16m      2.24m  
 15 Reed, Haila                7 Do Right Edu                      2.15m  
 16 Reyes, Esperanza           7 Arizbushmast                      2.14m  
 17 Jackson, Trejanae          7 Do Right Edu                      2.13m  
 18 Santorios, Deme            7 Phoenix Bobc                      2.12m  
 19 Wright, Mari               6 Team Bliss T                      1.94m  
 19 Sherry, Martinez           7 Arizbushmast                      1.94m  
 21 Ford, Gabriella            6 Arizona Chee                      1.80m  
 22 Shivers, Arazhane          5 Do Right Edu                      1.79m  
 23 Washington, Malejeah       6 Arizona Sain           1.89m      1.75m  
 24 Hill, Jneya                4 Do Right Edu                      1.55m  
 25 Culver, Xaria              4 Do Right Edu                      1.45m  
 26 Daniels, Ella              7 Arizona Tita           2.04m      1.43m  
 27 Zarate, Myssjenniebell     3 Arizbushmast                      1.18m  
 -- Carswell, Jamelah          7 Do Right Edu                         ND  
 
Event 167  Javelin Throw (300G) Sub-Bantam Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Thompson, Ajunae           6 Arizona Tita          10.86m      9.15m  
  2 Sherry, Martinez           7 Arizbushmast                      7.29m  
  3 Reyes, Esperanza           7 Arizbushmast                      6.59m  
  4 Mason, Cheyenne            5 Do Right Edu                      5.05m  
  5 Bingham, Savannah          5 Mustangs TC            4.26m      4.72m  
  6 Collier, Lashonti          6 Do Right Edu                      4.14m  
  7 Sneed, Samara              5 Blue Devils                       3.97m  
  8 Martinez, Nissaa           4 Do Right Edu                      1.04m  
 
Event 173  Long Jump Sub-Bantam Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 McDonald, Treveon          7 Arizona Sain           3.39m      3.54m  
  2 Hills, Arik                7 Sahuarita Sp           3.35m      3.44m  
  3 Brown, Marcus              7 AZ Flames TC           3.41m      3.12m  
  4 Ivie, Connor               7 AZ Flames TC           3.16m      3.09m  
  5 Cruz, Jay                  7 Arizona Sain           2.85m      2.80m  
  6 Walker, Jaleel             7 Arizona Sain           3.10m      2.77m  
  7 Valentine, Dhayven         7 Arizona Tita           3.75m      2.71m  
  8 Bell, Gavin                7 Do Right Edu                      2.47m  
  9 Bernard, Ky-Mani           7 Do Right Edu                      2.41m  
 10 Young, Zachary             6 Sahuarita Sp           2.67m      2.36m  
 11 Stovall, Jalen             6 Arizona Tita                      2.27m  
 12 Shaver, Noah               7 Phoenix Bobc                      2.17m  
 13 Lovejr, Demetris           7 Az Gold Rush                      2.14m  
 14 Hanson, Kaleb              7 Team Bliss T           2.22m      2.07m  
 15 Bibbs, Lashaw              4 Arizona Sain           1.79m      1.94m  
 16 Bryant, Kobe               6 Miles Per Ho                      1.92m  
 17 Reyes, Issachar            6 Arizbushmast                      1.79m  
 18 Thomas, Daniel             5 Team Bliss T                      1.52m  
 
Event 177  Javelin Throw (300G) Sub-Bantam Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Shaver, Noah               7 Phoenix Bobc                     19.57m  
  2 Grubbs, Devon              6 Do Right Edu                     16.09m  
  3 Davis, Aaron               7 Arizona Glor          14.34m     14.83m  
  4 Morris, Feenix             6 Coldwater Expres                 12.29m  
  5 Kennedy, Tyreese           6 Arizona Glor          10.99m     10.03m  
  6 Perry, Tajun               7 Arizona Glor                     10.01m  
  7 Matthews, Elijah           6 Miles Per Ho                      8.43m  
  8 McKenna, Ej                7 Arizona Tita                      8.21m  
  9 Moore, Kydan               6 Miles Per Ho                      7.53m  
 10 Hanson, Kaleb              7 Team Bliss T                      4.36m  
 
Event 201  100 Meter Dash Bantam Girls
===================================================================================
    National: N 12.85  7/29/1990   Angela Williams, Ontario, CA                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Chest, Zaire               9 Arizona Chee           14.79      14.06   7 
  2 Rennie, Alana              9 Az Gold Rush           14.65      14.28   7 
  3 Pratt, Kenzington          9 Unattached             14.00      14.64   7 
  4 Fields, Asiah              9 Spartan Spee           14.55      14.70   7 
  4 Mbouissou, Deneba          9 Team Bliss T                      14.70   3 
  6 Walker, Malea              9 Arizona Glor           15.28      15.08   7 
  7 Turner, Lauren             9 Team Bliss T                      15.09   1 
  8 Mooney, Allison            9 Arizona Puma           18.00      15.15   5 
  9 Singleton, Tyonna          9 Mustangs TC            16.55      15.33   6 
 10 Williams, Myjah            9 Arizona Chee                      15.57   2 
 11 Williams, Kiemya           8 Do Right Edu                      15.59   3 
 12 Douglas, Mikayla           9 Do Right Edu           15.98      15.60   7 
 13 Gray, Hallee               9 Arizona Chee                      15.75   1 
 14 Rollins, Mikaela           9 Miles Per Ho                      15.98   3 
 15 Harrington, Diamond        9 Mustangs TC            15.98      16.02   6 
 16 Black, Sky                 8 Mustangs TC            16.31      16.10   6 
 17 Ivie, Kaylee               9 AZ Flames TC           16.41      16.13   6 
 18 Goode, Janae               9 Do Right Edu           15.99      16.16   6 
 19 Jackson, Renita            8 Do Right Edu                      16.22   3 
 20 Valdez, Gabriela           8 Az Gold Rush           15.38      16.34   7 
 21 Covington, Jailyn          8 Arizona Tita           16.45      16.40   6 
 22 Jones, Bianca              9 Pops TC                17.29      16.41   5 
 23 McKenna, Margaret          9 Arizona Tita                      16.47   2 
 24 Guzman, Saydee             8 Arizona Tita           16.59      16.62   6 
 25 Johnson, Destinee          9 Do Right Edu                      16.72   2 
 26 Jones, Maliyah             8 Miles Per Ho           19.20      16.95   4 
 27 Martin, Gebriel            9 Do Right Edu                      17.12   3 
 28 Mayfield, Crystal          8 Do Right Edu           16.41      17.14   6 
 29 Whittaker, Kennedy         9 Spartan Spee           17.55      17.18   5 
 30 Williams, Shannelle        8 Az Gold Rush                      17.26   1 
 31 MacAllister, Hannah        8 Tucson Elite           17.90      17.39   5 
 32 Uriarte, Vanessa           9 Arizona Glor           18.08      17.47   5 
 33 Scott, Zara                8 Az Gold Rush                      17.49   3 
 34 Kiernan, Emily             8 Sahuarita Sp                      17.51   2 
 35 Norman, Makayla            8 Arizona Sain           17.86      17.55   5 
 36 Hillyer, Taliyah           9 Arizona Chee                      17.56   1 
 37 Wesley, Dasia              8 Arizona Glor           18.42      17.60   4 
 38 Maddox, Sadeja             8 Miles Per Ho                      17.62   3 
 39 Quihuis, Trinity           9 Arizona Tita           18.21      17.64   5 
 40 Sneed, Derrika             9 Blue Devils                       17.76   1 
 41 Tamplin, Breashawnea       8 Arizona Sain           18.35      18.02   4 
 42 Jackson, Deja              8 Arizona Risi           17.59      18.11   5 
 43 Tatum, Zacari              8 Miles Per Ho                      18.16   1 
 44 Rufus, Kailey              8 Miles Per Ho                      18.35   1 
 45 Harris, Deliyah            8 Arizona Sain           19.68      18.44   4 
 46 Johnson, Micah             9 Miles Per Ho           22.20      19.11   4 
 47 Rhonda, Martinez           8 Arizbushmast                      20.21   2 
 48 Wilbourn, Whitney          8 Arizona Glor                      20.66   3 
 49 Thompson, Makayla          8 Arizona Tita                      21.54   2 
 
Event 202  200 Meter Dash Bantam Girls
============================================================================
    National: N 26.71  7/31/1993   Monique Henderson, San Diego, CA            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Foreman, Anna              9 Arizona Chee           29.23      28.65   7 
  2 Rennie, Alana              9 Az Gold Rush           32.00      29.65   7 
  3 Chest, Zaire               9 Arizona Chee           30.01      29.67   7 
  4 Mbouissou, Deneba          9 Team Bliss T                      29.82   3 
  5 Fields, Asiah              9 Spartan Spee           30.12      30.58   7 
  6 Pratt, Kenzington          9 Unattached             24.00      30.81   7 
  7 Turner, Laci               9 Team Bliss T           29.85      31.22   7 
  8 Jimerson, Mahogany         9 Arizona Sain           31.63      31.57   7 
  9 Walker, Malea              9 Arizona Glor           32.32      32.08   6 
 10 Jordan, Raven              9 Arizona Chee           30.56      32.15   7 
 11 Williams, Myjah            9 Arizona Chee                      32.32   1 
 12 Williams, Kiemya           8 Do Right Edu                      32.62   2 
 13 Douglas, Mikayla           9 Do Right Edu           31.00      33.10   7 
 14 Gray, Hallee               9 Arizona Chee                      33.31   4 
 15 Valdez, Gabriela           8 Az Gold Rush           32.26      33.95   6 
 16 McKenna, Margaret          9 Arizona Tita                      34.10   2 
 17 Fraser, Malaealani         9 Arizona Tita           33.14      34.12   6 
 18 Mooney, Allison            9 Arizona Puma           37.50      34.21   5 
 19 Rollins, Mikaela           9 Miles Per Ho                      34.22   1 
 20 Covington, Jailyn          8 Arizona Tita           34.73      34.68   6 
 21 Black, Sky                 8 Mustangs TC            33.72      35.03   6 
 22 Ivie, Kaylee               9 AZ Flames TC           34.59      35.12   6 
 23 Eckford, Jayda             9 Team Bliss T                      35.33   1 
 24 Jones, Bianca              9 Pops TC                38.60      35.60   5 
 25 Roberts, Natalia           9 Team Bliss T                      35.80   4 
 26 Shea, Katie                8 Arizona Chee                      35.85   4 
 27 Johnson, Destinee          9 Do Right Edu                      36.21   3 
 28 Martin, Gebriel            9 Do Right Edu                      36.25   2 
 29 Williams, Shannelle        8 Az Gold Rush                      36.67   3 
 30 Goode, Janae               9 Do Right Edu           33.54      36.86   6 
 31 Wesley, Dasia              8 Arizona Glor           39.86      36.88   4 
 32 Davis, Tanaya              9 Arizona Tita           37.15      37.37   5 
 33 Jones, Maliyah             8 Miles Per Ho           39.20      37.44   5 
 34 Foster, Morgan             9 Arizona Chee                      37.46   2 
 35 Whittaker, Kennedy         9 Spartan Spee           37.57      37.59   5 
 36 Quihuis, Trinity           9 Arizona Tita           37.64      38.25   5 
 37 Kiernan, Emily             8 Sahuarita Sp           39.79      38.42   4 
 38 Shipp, Destiny             9 Team Bliss T                      38.90   1 
 39 Norman, Makayla            8 Arizona Sain           38.24      39.36   5 
 40 Tamplin, Breashawnea       8 Arizona Sain           38.04      39.91   5 
 41 Jackson, Deja              8 Arizona Risi           36.21      40.22   6 
 42 Mayfield, Crystal          8 Do Right Edu                      40.29   2 
 43 Maddox, Sadeja             8 Miles Per Ho                      40.43   3 
 44 Harris, Deliyah            8 Arizona Sain           42.87      40.89   4 
 45 Tatum, Zacari              8 Miles Per Ho                      41.01   2 
 46 Rufus, Kailey              8 Miles Per Ho                      41.25   2 
 47 Ponce, Grace               9 Team Bliss T                      41.28   2 
 48 Uriarte, Vanessa           9 Arizona Glor           41.05      42.59   4 
 49 Rascon, Nataly             9 Coldwater Expres                  42.90   1 
 50 Dail, Brynn                8 Team Bliss T                      42.98   1 
 51 Sneed, Derrika             9 Blue Devils                       43.42   3 
 52 Wilbourn, Whitney          8 Arizona Glor           48.34      46.80   4 
 53 Thompson, Makayla          8 Arizona Tita                      56.69   4 
 
Event 203  400 Meter Dash Bantam Girls
============================================================================
    National: N 59.81  8/1/1993    Monique Henderson, San Diego, CA            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Gruenwald, Jai             9 Arizona Chee         1:10.00    1:12.31   4 
  2 Williams, Myjah            9 Arizona Chee         1:15.00    1:14.56   3 
  3 Jackson, Renita            8 Do Right Edu                    1:15.75   2 
  4 Williams, Kiemya           8 Do Right Edu                    1:16.05   1 
  5 Jimerson, Mahogany         9 Arizona Sain         1:16.92    1:16.29   3 
  6 Fields, Asiah              9 Spartan Spee         1:12.46    1:16.48   4 
  7 Eckford, Jayda             9 Team Bliss T                    1:17.30   1 
  8 Richard, Makyah            8 Arizona Tita         1:15.35    1:19.26   3 
  9 Gray, Hallee               9 Arizona Chee         1:15.00    1:19.48   4 
 10 Foster, Morgan             9 Arizona Chee         1:13.00    1:20.34   4 
 11 Douglas, Mikayla           9 Do Right Edu         1:09.00    1:20.43   4 
 12 Davis, Tanaya              9 Arizona Tita         1:20.01    1:20.54   3 
 13 Smith, Aria                8 Arizona Chee         1:19.00    1:22.12   3 
 14 Goode, Janae               9 Do Right Edu         1:11.00    1:22.19   4 
 15 Shea, Katie                8 Arizona Chee         1:09.00    1:22.57   4 
 16 Martin, Gebriel            9 Do Right Edu                    1:24.67   2 
 17 Guzman, Saydee             8 Arizona Tita         1:20.34    1:26.38   3 
 18 Quihuis, Trinity           9 Arizona Tita         1:25.45    1:26.72   3 
 19 Kiernan, Emily             8 Sahuarita Sp                    1:27.16   2 
 20 Roberts, Natalia           9 Team Bliss T                    1:27.48   1 
 21 Mayfield, Crystal          8 Do Right Edu         1:22.00    1:29.77   3 
 22 Tamplin, Breashawnea       8 Arizona Sain         1:27.91    1:30.31   2 
 23 Shipp, Destiny             9 Team Bliss T                    1:33.81   2 
 24 Ponce, Grace               9 Team Bliss T                    1:39.78   1 
 
Event 204  800 Meter Run Bantam Girls
================================================================================
    National: N 2:23.98  7/6/1986    Chalynn Carr, LaVerne, CA                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Turner, Lauren             9 Team Bliss T                    2:31.79  
  2 Foreman, Anna              9 Arizona Chee         2:36.00    2:32.14  
  3 Hamilton, Ava              9 Go The Dista         2:46.14    2:45.51  
  4 Turner, Laci               9 Team Bliss T                    2:48.03  
  5 Richard, Makyah            8 Arizona Tita         2:54.72    2:50.86  
  6 Cobbin, Rose               9 Arizbushmast                    2:53.42  
  7 Foster, Morgan             9 Arizona Chee                    3:03.65  
  8 Shea, Katie                8 Arizona Chee         2:47.00    3:07.67  
  9 Winch, Veronica            9 Az Gold Rush                    3:34.89  
 10 Vega, Johanna              9 Coldwater Expres                3:35.90  
 11 Dail, Brynn                8 Team Bliss T                    3:56.03  
 
Event 205  1500 Meter Run Bantam Girls
=========================================================================
    National: N 4:51.28  6/18/1994   Laura Shannon, Great Barrington, MA       
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Turner, Lauren             9 Team Bliss T                    5:19.78  
  2 Hamilton, Ava              9 Go The Dista                    5:40.82  
  3 Cobbins, Rose              9 Arizbushmast                    5:42.01  
 
Event 208  1500 Meter Race Walk Bantam Girls
=========================================================================
    National: N 7:30.80  7/18/1993   Elizabeth Paxton, Cypress, CA             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jackson, Renita            8 Do Right Edu                   10:05.81  
  2 Vega, Johanna              9 Coldwater Expres               10:30.44  
  3 Winch, Veronica            9 Az Gold Rush                   10:48.01  
  4 Hillyer, Taliyah           9 Arizona Chee                   11:33.51  
  5 Dail, Brynn                8 Team Bliss T                   11:40.04  
  6 Martinez, Rhonda          10 Arizbushmast                   11:45.30  
 
Event 211  100 Meter Dash Bantam Boys
============================================================================
    National: N 12.73  7/28/1991   Richard Washington, Inglewood, CA           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Griffen, Marquis           9 Arizona Tita           13.51      13.46   7 
  2 Andersen, Drake            9 Arizona Chee           13.79      13.73   7 
  3 Russell, Chris             9 Mustangs TC            14.00      13.84   7 
  4 White, Keishaud            9 Do Right Edu                      13.88   1 
  5 Tremble, Greg-T            9 Unattached             14.20      14.27   7 
  6 Covington, Jacobe          8 Arizona Tita           14.29      14.31   7 
  6 Tellis, Leroy              9 Arizona Risi           14.35      14.31   7 
  8 Salgado, Delano            9 Arizona Sain           15.22      14.32   6 
  9 Jackson, Devion            9 Do Right Edu                      14.58   1 
  9 England, Joshua            8 Unattached             15.87      14.58   6 
 11 Shedrick, Wyatt            8 Do Right Edu                      14.59   2 
 12 Oliver, Marcel             9 Arizona Risi           14.82      14.68   7 
 13 Porter, Jordan             9 Mustangs TC            14.00      14.71   7 
 14 Young, Mason               8 Sahuarita Sp           15.15      14.87   6 
 15 Hampton, Dominique         9 Arizona Risi           14.93      14.92   6 
 16 Baltman, Evan              9 Phoenix Bobc                      14.96   4 
 17 Kirk, Nasir                9 Miles Per Ho           15.90      15.00   5 
 18 Brown, John                8 Arizona Sain           15.40      15.07   6 
 19 Shaffer, William           8 Do Right Edu                      15.11   3 
 20 Norvell, Marcus            8 Arizona Chee                      15.26   3 
 21 Quihuis, Brandon           9 Arizona Tita           15.62      15.40   6 
 22 Poates, Joshua             9 Arizona Chee                      15.41   2 
 23 Walker, Marvin             9 Arizona Glor           15.59      15.42   6 
 24 Hodge-Green, James         8 Phoenix Bobc                      15.59   3 
 25 Stewart, Antwone           8 Do Right Edu                      15.63   1 
 26 Simmons, Noah              8 AZ Flames TC           16.46      15.65   5 
 26 Scott, Sean                8 Arizona Chee                      15.65   1 
 26 Jones, Delvin              9 Miles Per Ho           16.90      15.65   5 
 29 Crawford, Isaiah           8 Do Right Edu                      15.68   2 
 30 Gruenwald, Jacob           8 Arizona Chee           15.32      15.71   6 
 31 Goodman, Myles             8 Mustangs TC            16.06      15.72   5 
 32 Bryant, Jzhantavyon        8 Do Right Edu                      15.75   1 
 32 Johnson, Andre             8 Az Gold Rush                      15.75   1 
 34 Cross, Keat                9 Arizona Chee                      16.02   3 
 35 Redd, Tucker               9 Az Gold Rush                      16.16   2 
 36 Grubbs, Tyson              8 Do Right Edu                      16.38   4 
 37 Berger, Racham             9 Arizona Tita           17.14      16.42   5 
 38 Ramirez, Juan              9 Arizbushmast                      16.44   2 
 39 Whittaker, Michael         9 Spartan Spee           17.85      16.79   5 
 40 Richardson, Brandon        8 Do Right Edu                      16.91   2 
 41 Moore, Keandre             9 Miles Per Ho           23.10      16.99   4 
 42 Schmisseur, Bryce          9 Arizona Elit                      17.05   3 
 42 Carino, Julio              8 Arizona Tita           17.38      17.05   5 
 44 Davis, Qualyn              8 Miles Per Ho           18.20      17.12   4 
 45 Hollins, Dylan             9 Arizona Glor           16.93      17.27   5 
 46 Holmes, Tyriq              9 Mustangs TC                       17.40   3 
 47 Randol, Zane               8 Spartan Spee           18.00      17.86   4 
 48 Holmen, Nicholas           8 Arizona Puma           18.25      18.02   4 
 49 Booker, Kavon              8 Mustangs TC                       18.42   1 
 50 Reeves, Ceth               8 Arizona Elit                      19.00   3 
 
Event 212  200 Meter Dash Bantam Boys
===================================================================================
    National: N 26.01  7/25/1996   Richard Crawford, Plano, TX                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Andersen, Drake            9 Arizona Chee           28.42      28.04   6 
  2 Tremble, Greg-T            9 Unattached             28.80      28.93   6 
  3 Covington, Jacobe          8 Arizona Tita           30.01      29.43   6 
  4 Shedrick, Wyatt            8 Do Right Edu                      29.51   3 
  5 Jackson, Devion            9 Do Right Edu                      29.95   1 
  6 Tellis, Leroy              9 Arizona Risi           29.78      30.04   6 
  7 Kirk, Nasir                9 Miles Per Ho           32.10      30.17   5 
  8 Porter, Jordan             9 Mustangs TC            32.02      30.95   5 
  9 Smith, James               9 AZ Flames TC           31.55      31.09   6 
  9 White, Keishaud            9 Do Right Edu                      31.09   2 
 11 Hampton, Dominique         9 Arizona Risi           30.34      31.50   6 
 12 Goodman, Myles             8 Mustangs TC            38.00      31.65   3 
 13 Norvell, Marcus            8 Arizona Chee           33.00      32.01   5 
 14 Davis, Quincy              9 Miles Per Ho           35.20      32.21   4 
 14 Brown, John                8 Arizona Sain           32.70      32.21   5 
 16 Quihuis, Brandon           9 Arizona Tita           33.69      32.22   5 
 17 Jones, Delvin              9 Miles Per Ho           33.10      32.30   5 
 18 Shaffer, William           8 Do Right Edu                      32.47   2 
 19 Crawford, Isaiah           8 Do Right Edu                      32.51   1 
 20 Walker, Marvin             9 Arizona Glor           33.44      32.87   5 
 21 Caldwell, Jaunn            9 Team Bliss T                      32.99   3 
 22 Stewart, Antwone           8 Do Right Edu                      33.00   1 
 23 Hodge-Green, James         8 Phoenix Bobc                      33.04   2 
 24 Bryant, Jzhantavyon        8 Do Right Edu                      33.07   1 
 25 Scott, Sean                8 Arizona Chee                      33.14   1 
 26 Simmons, Noah              8 AZ Flames TC           32.85      33.17   5 
 27 Poates, Joshua             9 Arizona Chee                      34.39   2 
 28 White, Carmayne            9 Do Right Edu                      34.40   2 
 29 Redd, Tucker               9 Az Gold Rush                      34.51   3 
 30 Berger, Racham             9 Arizona Tita           36.10      35.20   4 
 31 Bryant, Joseph             8 Miles Per Ho           39.10      35.25   3 
 32 Bailey, David              8 Arizona Tita           35.83      35.56   4 
 33 West, Jordan               9 AZ Flames TC           37.42      36.13   4 
 34 Richardson, Brandon        8 Do Right Edu                      36.21   2 
 35 Schmisseur, Bryce          9 Arizona Elit                      36.41   1 
 36 Davis, Shamon              8 Arizona Tita           16.99      36.55   6 
 37 Carino, Julio              8 Arizona Tita           36.53      36.72   4 
 38 Johnson, Andre             8 Az Gold Rush                      37.20   1 
 39 Matthews, Solomon          8 Miles Per Ho           37.20      37.33   4 
 40 Cross, Keat                9 Arizona Chee                      37.60   2 
 41 Whittaker, Michael         9 Spartan Spee           35.33      37.89   4 
 42 Holmes, Tyriq              9 Mustangs TC                       38.15   1 
 43 Davis, Qualyn              8 Miles Per Ho           39.20      38.35   3 
 44 Hollins, Dylan             9 Arizona Glor           36.77      38.95   4 
 45 Randol, Zane               8 Spartan Spee           36.42      39.27   4 
 46 Corrales, Jason            9 Arizona Tita           34.87      40.46   5 
 47 Booker, Kavon              8 Mustangs TC                       45.75   2 
 
Event 213  400 Meter Dash Bantam Boys
============================================================================
    National: N 58.74  7/25/1997   Jules Noel, Bouynton Beach, FL              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Williams, Malcolm          9 Pops TC              1:11.50    1:06.62   4 
  2 Tremble, Greg-T            9 Unattached           1:06.00    1:07.52   4 
  3 Griffen, Marquis           9 Arizona Tita         1:06.84    1:10.54   4 
  4 Shedrick, Wyatt            8 Do Right Edu                    1:10.99   1 
  5 Smith, James               9 AZ Flames TC         1:10.50    1:11.03   4 
  6 Yescas, Eddy               9 Az Gold Rush                    1:11.28   2 
  7 Salgado, Delano            9 Arizona Sain         1:15.54    1:12.40   3 
  8 Yarbrough, Lawrence        9 Arizona Tita         1:11.41    1:12.74   4 
  9 Crawford, Isaiah           8 Do Right Edu                    1:13.28   2 
 10 Tellis, Leroy              9 Arizona Risi         1:10.00    1:13.89   4 
 11 Oliver, Marcel             9 Arizona Risi         1:15.03    1:15.93   4 
 12 Pratt, Kenneth             9 Unattached           1:18.00    1:16.12   3 
 13 Jackson, Devion            9 Do Right Edu                    1:16.61   1 
 14 White, Keishaud            9 Do Right Edu                    1:16.63   1 
 15 Norvell, Marcus            8 Arizona Chee         1:20.00    1:17.08   3 
 16 Hampton, Dominique         9 Arizona Risi         1:21.06    1:17.49   3 
 17 Shaffer, William           8 Do Right Edu                    1:19.80   1 
 18 Gruenwald, Jacob           8 Arizona Chee         1:21.00    1:20.49   3 
 19 White, Carmayne            9 Do Right Edu                    1:23.12   1 
 20 Cross, Keat                9 Arizona Chee                    1:24.61   1 
 21 Matthews, Solomon          8 Miles Per Ho         1:21.00    1:24.81   3 
 22 Corrales, Jason            9 Arizona Tita         1:14.48    1:25.66   4 
 23 Stewart, Antwone           8 Do Right Edu                    1:25.80   1 
 24 Poates, Joshua             9 Arizona Chee         1:19.00    1:25.93   3 
 25 Carino, Julio              8 Arizona Tita         1:19.98    1:25.97   3 
 26 Davis, Quincy              9 Miles Per Ho         1:24.00    1:26.11   2 
 27 Reeves, Ceth               8 Arizona Elit                    1:35.14   2 
 28 Hollins, Dylan             9 Arizona Glor         1:32.20    1:37.84   2 
 
Event 214  800 Meter Run Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 2:19.00  5/20/1989   William Obea Moore, Los Angeles, CA       
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Yescas, Eddy               9 Az Gold Rush                    2:39.65  
  2 Lewis, Zachary             9 Mustangs TC          2:42.00    2:39.88  
  3 Ney, Kieren                9 Phoenix Bobc         2:40.00    2:40.07  
  4 Young, Mason               8 Sahuarita Sp                    2:52.65  
  5 Pratt, Kenneth             9 Unattached           2:40.00    2:52.91  
  6 Deleon, Jesus              8 Team Bliss T                    3:18.73  
 
Event 215  1500 Meter Run Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 4:48.04  7/29/2001   Connor Revord, Joliet, IL                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ney, Kieren                9 Phoenix Bobc                    5:20.29  
  2 Lewis, Zachary             9 Mustangs TC          5:44.00    5:28.42  
  3 Gonzales, Gabriel          8 Arizona Tita                    5:32.27  
  4 Deleon, Jesus              8 Team Bliss T                    6:40.72  
 
Event 241  4x100 Meter Relay Bantam Girls
=========================================================================
    National: N 54.56  7/30/1994   United Stars, Philadelphia, PA              
                       T. Abney, T. Bradley, T. Thomas, M.McAiley        
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Cheetahs TC  'A'                            56.00      55.81  
     1) Chest, Zaire 9                  2) Foreman, Anna 9                
     3) Gruenwald, Jai 9                4) Jordan, Raven 9                
  2 Miles Per Hour  'A'                                          1:03.81  
     1) Jones, Maliyah 8                2) Maddox, Sadeja 8               
     3) Mgbam, Nydiah 9                 4) Rollins, Mikaela 9             
  3 Arizona Titans  'A'                               1:05.11    1:05.09  
     1) Covington, Jailyn 8             2) Fraser, Malaealani 9           
     3) Guzman, Saydee 8                4) Richard, Makyah 8              
 
Event 251  4x100 Meter Relay Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 52.57  7/28/2001   Track Houston, Houston, TX                  
                       D. Johnson, M. Horton, D. Bostick, A. Whitaker    
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mustangs TC  'A'                                    59.27      58.74  
     1) Goodman, Myles 8                2) Lewis, Zachary 9               
     3) Porter, Jordan 9                4) Russell, Chris 9               
  2 Miles Per Hour  'A'                                            59.42  
     1) Davis, Quincy 9                 2) Jones, Delvin 9                
     3) Kirk, Nasir 9                   4) Matthews, Solomon 8            
  3 Arizona Titans  'A'                               1:08.14    1:04.72  
     1) Bailey, David 8                 2) Corrales, Jason 9              
     3) Davis, Shamon 8                 4) Quihuis, Brandon 9             
 
Event 252  4x400 Meter Relay Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 4:11.54  7/30/2000   Speed City TC                             
                         K.Morgan, A.Williams, T.Adams, M.Cummings         
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Titans  'A'                               5:20.11    4:55.70  
     1) Covington, Jacobe 8             2) Gonzales, Gabriel 8            
     3) Griffen, Marquis 9              4) Yarbrough, Lawrence 9          
 
Event 261  High Jump Bantam Girls
=========================================================================
    National: N  4-08  7/24/1997   Dorothy Holt, Hinesville, GA                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Smith, Aria                8 Arizona Chee                      0.75m  
 
Event 263  Long Jump Bantam Girls
=========================================================================
    National: N 15-01.75  1972        Joyce Bowie, Santa Barbara, Ca           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Gruenwald, Jai             9 Arizona Chee                      4.04m  
  2 Norman, Makayla            8 Arizona Sain           2.69m      3.84m  
  3 Ivie, Kaylee               9 AZ Flames TC           3.38m      3.68m  
  4 Mooney, Allison            9 Arizona Puma                      3.58m  
  5 Jimerson, Mahogany         9 Arizona Sain           2.55m      3.52m  
  6 Mbouissou, Deneba          9 Team Bliss T                      3.45m  
  6 Turner, Laci               9 Team Bliss T           3.68m      3.45m  
  8 Scott, Zara                8 Az Gold Rush                      3.37m  
  9 Singleton, Tyonna          9 Mustangs TC            3.05m      3.17m  
 10 Eckford, Jayda             9 Team Bliss T                      3.15m  
 11 Harrington, Diamond        9 Mustangs TC            3.48m      3.10m  
 12 Rennie, Alana              9 Az Gold Rush                      2.93m  
 13 Shipp, Destiny             9 Team Bliss T                      2.78m  
 14 MacAllister, Hannah        8 Tucson Elite           2.84m      2.68m  
 15 Jackson, Deja              8 Arizona Risi           2.83m      2.65m  
 16 Whittaker, Kennedy         9 Spartan Spee           2.51m      2.42m  
 17 Rufus, Kailey              8 Miles Per Ho                      2.14m  
 
Event 265  Shot Put (6#) Bantam Girls
=========================================================================
    National: N 34-04  7/28/1995   Amber Crutis, Monroe, WI                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Johnson, Destinee          9 Do Right Edu                      6.34m  
  2 Jordan, Raven              9 Arizona Chee                      5.44m  
  3 Pratt, Kenzington          9 Unattached                        5.37m  
  4 Rascon, Nataly             9 Coldwater Expres                  4.75m  
  5 Hillyer, Taliyah           9 Arizona Chee                      3.06m  
 
Event 267  Javelin Throw (300G) Bantam Girls
=========================================================================
    National: N 89-02  7/6/2001    Agnes Gallegos, Albuquerque, NM             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Cobbin, Rose               9 Arizbushmast                     12.03m  
  2 Sneed, Derrika             9 Blue Devils                      11.29m  
  3 Tatum, Zacari              8 Miles Per Ho                      8.14m  
 
Event 271  High Jump Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 5-01.25  1977        David Mosley, Sunnyvale, CA               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Yarbrough, Lawrence        9 Arizona Tita           1.20m      1.15m  
  2 Smith, James               9 AZ Flames TC           1.15m      1.10m  
  2 Naisant, Carlan            9 AZ Flames TC           1.15m      1.10m  
 
Event 273  Long Jump Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 16-01.25  7/26/1980   Terry Simpson                            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Andersen, Drake            9 Arizona Chee           4.52m      4.22m  
  2 Russell, Chris             9 Mustangs TC            4.10m      4.12m  
  3 Baltman, Evan              9 Phoenix Bobc                      3.99m  
  4 Oliver, Marcel             9 Arizona Risi           3.76m      3.78m  
  5 Young, Mason               8 Sahuarita Sp           3.66m      3.69m  
  6 Simmons, Noah              8 AZ Flames TC           3.54m      3.41m  
  7 Gruenwald, Jacob           8 Arizona Chee                      3.29m  
  8 Schmisseur, Bryce          9 Arizona Elit                      3.23m  
  8 Redd, Tucker               9 Az Gold Rush                      3.23m  
 10 Whittaker, Michael         9 Spartan Spee           3.24m      3.03m  
 11 King, Emery                8 AZ Flames TC           3.42m      3.02m  
 11 Ramirez, Juan              9 Arizbushmast                      3.02m  
 13 Salgado, Delano            9 Arizona Sain                      3.00m  
 14 Davis, Shamon              8 Arizona Tita           2.41m      2.85m  
 15 Johnson, Andre             8 Az Gold Rush                      2.84m  
 16 Holmen, Nicholas           8 Arizona Puma           2.42m      2.80m  
 17 Caldwell, Jaunn            9 Team Bliss T                      2.65m  
 18 Deleon, Jesus              8 Team Bliss T                      2.49m  
 19 Bailey, David              8 Arizona Tita           2.68m      2.23m  
 20 Randol, Zane               8 Spartan Spee                      2.10m  
 21 Gallego, Aden              8 Unattached             2.13m      1.86m  
 
Event 275  Shot Put (6#) Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 39-10.75  7/3/1993    Kevin Bookout, Stroud, OK                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Naisant, Carlan            9 AZ Flames TC                      6.10m  
  2 King, Emery                8 AZ Flames TC           6.18m      6.02m  
  3 Foreman, Austin            9 Arizona Chee                      5.49m  
  4 Grubbs, Tyson              8 Do Right Edu                      5.41m  
  5 Ramirez, Juan              9 Arizbushmast                      4.60m  
  6 Shaver, Austin             8 Mustangs TC            4.54m      4.23m  
 
Event 277  Javelin Throw (300G) Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 122-11  7/26/2001   Matthew Kosecki, Humble, Tx                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Naisant, Carlan            9 AZ Flames TC          28.52m     27.48m  
  2 White, Carmayne            9 Do Right Edu                     23.68m  
  3 King, Emery                8 AZ Flames TC          25.73m     21.44m  
  4 Gorgol, John               8 Phoenix Bobc                     20.24m  
  5 Grubbs, Tyson              8 Do Right Edu                     18.63m  
  6 Shaver, Austin             8 Mustangs TC           16.97m     18.23m  
  7 Holmen, Nicholas           8 Arizona Puma          14.73m     16.03m  
  8 Berger, Racham             9 Arizona Tita          14.41m     13.60m  
  9 Pratt, Kenneth             9 Unattached                       12.83m  
 10 Gallego, Aden              8 Unattached                       11.20m  
 11 Ney, Kieren                9 Phoenix Bobc                      9.57m  
 
Event 301  100 Meter Dash Midget Girls
============================================================================
    National: N 12.10  7/31/1992   Angela Williams, Ontario, CA                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Tremble, Lashira          11 Unattached             12.90      13.14   7 
  2 Center, Alexis            11 Do Right Edu           13.65      13.28   7 
  3 Robinson, Camille         11 Unattached             13.50      13.58   7 
  4 Caldwell, Vivica          11 Arizona Tita           14.35      13.69   6 
  5 Spruell, Ayiolion         11 Do Right Edu           13.65      13.87   7 
  6 Robinson, Tamia           10 Az Gold Rush                      13.88   1 
  7 Smith, Autumn             11 Do Right Edu           14.00      13.97   6 
  8 Porier-Shelton, Tiana     10 AZ Flames TC           14.26      14.01   6 
  9 Lilly, Delilah            10 Do Right Edu           13.65      14.02   7 
 10 Marshall, Tasia           11 Mustangs TC            13.59      14.06   7 
 11 Dixon, Jahyda             11 Team Bliss T           13.32      14.11   7 
 12 Hodge-Green, Jessica      11 Phoenix Bobc           15.55      14.24   5 
 13 Thompson, Sakovia         10 Arizona Tita           14.53      14.40   6 
 14 Shedrick, Tala            11 Do Right Edu           14.43      14.43   6 
 15 Bender, Haydan            12 Do Right Edu           15.29      14.44   5 
 16 Aysien, Siarah            11 AZ Flames TC           15.18      14.45   5 
 16 Jordan, Kylyn             10 Do Right Edu           14.00      14.45   7 
 18 Simmons, Chynna           11 Arizona Tita           14.79      14.53   6 
 19 McCauley, Demeesha        11 Do Right Edu           14.97      14.55   6 
 20 Patterson, Brittany       10 Do Right Edu           15.93      14.72   4 
 21 Ugbisien, Onome           10 Arizona Tita           14.80      14.88   6 
 22 Smith, Jahdae             11 Az Gold Rush           14.23      14.90   6 
 23 Davis, Chassidy           10 Miles Per Ho           16.10      15.04   4 
 24 Smith, Jahmonique         11 Sahuarita Sp                      15.12   2 
 25 Tang, Tylor               10 Sahuarita Sp           15.39      15.16   5 
 26 Briscoe, Sanjohnae        10 Do Right Edu           15.19      15.26   5 
 27 Martinez, Megan           11 Do Right Edu                      15.29   2 
 28 Boyd, Zya                 10 Team Bliss T                      15.31   2 
 28 Davis, Gerene             11 Team Bliss T                      15.31   3 
 30 Slone, Leslie             11 Do Right Edu           15.69      15.39   5 
 31 Green, Sydney             10 Do Right Edu           15.71      15.47   5 
 31 Reeves, Reba              10 Arizona Elit                      15.47   1 
 33 Grayer, Ashanti           10 Arizona Chee                      15.53   2 
 34 Gwin, Azilyn              10 Phoenix Bobc                      15.65   1 
 35 Williams, Kendal          11 AZ Flames TC           15.83      15.67   5 
 36 Pridgett, Demetria        10 Mustangs TC                       15.68   3 
 37 Warren, Junia             10 Do Right Edu           16.52      15.77   4 
 38 Bennett, Keanna           10 Arizona Tita           15.96      15.83   4 
 39 Aguilar-Carr, Alexys      11 AZ Flames TC           16.04      16.12   4 
 40 Hornbuckle, Sia           11 Do Right Edu           15.96      16.17   4 
 41 Elmore, Indigo            10 Phoenix Bobc                      16.27   1 
 42 Davis, Mya                10 Phoenix Bobc                      16.29   1 
 43 Stephens, Alize           11 Arizona Sain           16.27      16.33   4 
 44 Odoms, Paishzja           11 Miles Per Ho                      16.68   3 
 45 Vaughn, Dayna             11 Do Right Edu           17.12      16.79   3 
 46 Blevins, Zaria            11 Do Right Edu           17.44      16.88   3 
 47 Litz, Imani               10 Arizona Tita           16.26      17.29   4 
 48 Madison, Karrysa          10 Team Bliss T                      17.56   2 
 49 Tatum, Micaela            10 Miles Per Ho                      17.73   2 
 50 Poole, Nina               11 Arizbushmast                      18.41   1 
 
Event 302  200 Meter Dash Midget Girls
============================================================================
    National: N 24.47  8/1/1992    Angela Williams, Ontario, CA                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Tremble, Lashira          11 Unattached             26.80      26.97   6 
  2 Robinson, Camille         11 Unattached             28.00      27.59   6 
  3 Center, Alexis            11 Do Right Edu           27.89      27.78   6 
  4 Mustin, Drianna           11 Arizona Risi           27.80      28.10   6 
  5 Caldwell, Vivica          11 Arizona Tita           31.29      28.23   5 
  6 Porier-Shelton, Tiana     10 AZ Flames TC           29.52      29.28   5 
  7 Simmons, Chynna           11 Arizona Tita           31.57      29.36   4 
  8 Thompson, Sakovia         10 Arizona Tita           31.42      29.52   4 
  9 Dixon, Jahyda             11 Team Bliss T           26.32      29.76   6 
 10 Robinson, Tamia           10 Az Gold Rush           28.00      29.86   6 
 11 Gonzales, Olivia          11 Arizona Tita           30.50      30.13   5 
 12 Marshall, Tasia           11 Mustangs TC            28.74      30.39   6 
 13 Jordan, Kylyn             10 Do Right Edu           29.29      30.43   5 
 14 Davis, Chassidy           10 Miles Per Ho           35.20      30.85   3 
 15 Aysien, Siarah            11 AZ Flames TC           31.74      30.98   4 
 16 Ugbisien, Onome           10 Arizona Tita           31.29      31.02   5 
 17 Hodge-Green, Jessica      11 Phoenix Bobc                      31.03   2 
 18 Walker, Jadynn            10 Arizona Sain           31.94      31.08   4 
 19 Redd, Brook               11 Az Gold Rush           30.20      31.24   5 
 20 Martin, Jaclyn            10 Arizona Chee           29.54      31.39   5 
 21 Hanson, Imani             10 Team Bliss T           29.98      31.73   5 
 22 Davis, Gerene             11 Team Bliss T                      31.81   1 
 23 Green, Sydney             10 Do Right Edu           32.61      31.87   4 
 24 Jenkins, Kendra           11 Arizona Sain           32.96      31.88   4 
 25 Tang, Tylor               10 Sahuarita Sp           31.45      31.95   4 
 26 Bennett, Keanna           10 Arizona Tita           33.11      32.41   4 
 27 Boyd, Zya                 10 Team Bliss T                      32.46   3 
 28 Gwin, Azilyn              10 Phoenix Bobc                      33.21   1 
 29 Jones, Baylee             10 Arizona Chee                      33.46   1 
 30 Smith, Jahdae             11 Az Gold Rush           29.00      33.72   5 
 31 Hornbuckle, Sia           11 Do Right Edu           35.12      34.11   3 
 32 DesMaisons, Madison       11 Arizona Chee                      34.46   2 
 33 Aguilar-Carr, Alexys      11 AZ Flames TC           33.70      34.52   4 
 34 Slagle, Angela            10 Pops TC                35.67      35.27   3 
 35 Vaughn, Dayna             11 Do Right Edu           36.41      35.54   3 
 36 Odoms, Paishzja           11 Miles Per Ho                      36.80   2 
 37 Stephens, Alize           11 Arizona Sain           38.19      37.14   3 
 38 Litz, Imani               10 Arizona Tita           35.12      37.44   3 
 39 Madison, Karrysa          10 Team Bliss T                      38.45   1 
 40 Smith, Jahmonique         11 Sahuarita Sp                      38.66   2 
 40 Pridgett, Demetria        10 Mustangs TC                       38.66   2 
 42 Tatum, Micaela            10 Miles Per Ho                      40.21   2 
 
Event 303  400 Meter Dash Midget Girls
============================================================================
    National: N 55.54  7/27/2001   Ebony Collins, Los Angeles, Ca              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Charlton, Lemeyah         10 Do Right Edu         1:10.00    1:06.05   4 
  2 Tremble, Lashira          11 Unattached           1:04.00    1:06.74   5 
  3 Robinson, Camille         11 Unattached           1:04.00    1:06.93   5 
  4 Simmons, Chynna           11 Arizona Tita         1:16.04    1:08.29   3 
  5 Gonzales, Olivia          11 Arizona Tita         1:14.20    1:08.41   4 
  6 Robinson, Tamia           10 Az Gold Rush         1:06.00    1:08.82   5 
  7 Shedrick, Tala            11 Do Right Edu         1:10.00    1:09.91   4 
  8 Mathis, Courtney          11 Arizona Risi         1:07.80    1:09.98   5 
  9 Briscoe, Sanjohnae        10 Do Right Edu         1:14.00    1:12.25   4 
 10 Martin, Jaclyn            10 Arizona Chee         1:10.00    1:12.43   4 
 11 Patterson, Brittany       10 Do Right Edu         1:15.00    1:13.51   4 
 12 Bender, Haydan            12 Do Right Edu         1:15.00    1:13.70   3 
 13 Jones, Baylee             10 Arizona Chee         1:11.00    1:14.71   4 
 14 Redd, Brook               11 Az Gold Rush         1:07.00    1:14.81   5 
 15 Tang, Tylor               10 Sahuarita Sp         1:15.25    1:14.88   3 
 16 Martinez, Megan           11 Do Right Edu                    1:15.34   2 
 17 Warren, Junia             10 Do Right Edu         1:17.00    1:16.18   3 
 18 Smith, Jahdae             11 Az Gold Rush         1:10.00    1:16.27   4 
 19 Reeves, Reba              10 Arizona Elit                    1:17.16   1 
 20 DesMaisons, Madison       11 Arizona Chee                    1:17.81   1 
 21 McCauley, Demeesha        11 Do Right Edu         1:15.00    1:18.87   3 
 21 Bennett, Keanna           10 Arizona Tita         1:15.24    1:18.87   3 
 23 Jenkins, Kendra           11 Arizona Sain         1:16.99    1:19.43   3 
 24 Elmore, Indigo            10 Phoenix Bobc                    1:20.94   1 
 25 Boyd, Zya                 10 Team Bliss T                    1:24.15   2 
 26 Pridgett, Demetria        10 Mustangs TC                     1:27.14   1 
 27 Hernandez, Victoria       10 Team Bliss T                    1:27.28   2 
 28 Litz, Imani               10 Arizona Tita         1:22.04    1:33.43   2 
 
Event 304  800 Meter Run Midget Girls
=========================================================================
    National: N 2:13.65  7/29/1995   LaSinda Demus, Santa Rosa, CA             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mustin, Drianna           11 Arizona Risi         2:45.00    2:31.40  
  2 Yescas, Julia             11 Az Gold Rush                    2:36.35  
  3 Jones, Kiara              11 Arizona Puma         2:55.04    2:38.52  
  4 Cardenas, Katalina        10 Team Bliss T                    2:40.00  
  5 Hensley, Cayley           11 Unattached           2:35.08    2:42.18  
  6 Mathis, Courtney          11 Arizona Risi         2:42.55    2:43.95  
  7 Jones, Baylee             10 Arizona Chee         2:48.00    2:44.33  
  8 Ochoa, Natalie            10 Sahuarita Sp                    2:47.31  
  9 Martin, Jaclyn            10 Arizona Chee                    2:52.00  
 10 Schiffmacher, Megan       11 Arizona Risi         2:50.21    3:00.20  
 11 DesMaisons, Madison       11 Arizona Chee                    3:05.14  
 12 Moran, Lauren             10 AZ Flames TC         2:50.00    3:05.31  
 13 Hernandez, Victoria       10 Team Bliss T                    3:10.32  
 14 Shipp, Darion             11 Team Bliss T                    3:30.24  
 
Event 305  1500 Meter Run Midget Girls
=========================================================================
    National: N 4:42.58  7/30/1988   Heather Burroughs, Kansas City, MO        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hensley, Cayley           11 Unattached           5:21.37    5:28.63  
  2 Yescas, Julia             11 Az Gold Rush                    5:28.68  
  3 Cardenas, Katalina        10 Team Bliss T                    5:33.02  
  4 Ochoa, Natalie            10 Sahuarita Sp         5:50.09    5:46.68  
  5 Williams, Kendal          11 AZ Flames TC         6:08.62    6:07.72  
  6 Moran, Lauren             10 AZ Flames TC         6:29.54    6:25.51  
  7 Hernandez, Victoria       10 Team Bliss T                    6:38.52  
 
Event 308  1500 Meter Race Walk Midget Girls
=========================================================================
    National: N 6:53.70  7/26/1990   Danielle Safran, Brentwood, NY            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Moran, Lauren             10 AZ Flames TC        10:04.31    9:57.37  
 
Event 311  100 Meter Dash Midget Boys
============================================================================
    National: N 11.70  8/2/1998    Michael Grant, Decatur, GA                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Boyd, Stacey              12 Arizona Chee           12.89      12.81   8 
  2 Brandon, Austyn           11 AZ Flames TC           12.97      12.87   8 
  3 Ross, Tavian              11 Arizona Tita           13.10      12.92   8 
  4 Green, Jerome             11 Do Right Edu           13.86      13.30   8 
  5 Roomes, Mason             11 AZ Flames TC           13.35      13.35   8 
  6 Johnson, Trey             10 Az Gold Rush           14.00      13.43   7 
  7 Cross, Nygel              11 Arizona Chee           14.05      13.53   7 
  8 Sauls, Aaron              11 Arizona Tita           13.50      13.54   8 
  9 Berryhill, Stanley        11 Arizona Tita           13.80      13.60   8 
 10 Hayes-Green, Trevell      11 Arizona Chee           14.04      13.65   7 
 11 Jarmon, Scieneaux         10 Az Gold Rush           14.00      13.70   7 
 12 Bennett, Daquavin         10 Arizona Tita           14.48      13.72   6 
 13 Madkins, Tarik            11 Az Gold Rush           14.00      13.74   7 
 14 Kadiri, Prince            10 Arizona Tita           13.98      13.75   7 
 15 Lee, Imani                10 Arizona Chee           14.03      13.81   7 
 16 Thomas, Tehran            10 Arizona Sain           13.42      13.97   8 
 17 Jones, Demontay           10 Miles Per Ho           15.10      13.98   5 
 18 MacAllister, Zachary      11 Tucson Elite           14.32      14.03   6 
 19 Williams, Treyvon         10 Arizona Sain           14.54      14.04   5 
 20 Stephens, Anthony         11 Arizona Sain           14.05      14.09   7 
 21 Rennie, Derek             11 Az Gold Rush           15.30      14.10   4 
 22 Meyes-Spencer, Sebastian  10 Arizona Tita           14.19      14.14   6 
 23 Williams, Robert          10 Do Right Edu           14.16      14.20   6 
 24 Weintraub, Kurt           11 Arizona Chee           14.32      14.22   6 
 25 Mason, Malik              11 Do Right Edu           14.20      14.24   6 
 26 White, Rakevion           11 Do Right Edu           13.92      14.31   8 
 27 Brown, Jacquori           11 Mustangs TC            14.31      14.35   6 
 28 Nunley, Cameron           11 Arizona Sain           14.85      14.40   5 
 29 Chrite, Jordan            11 Pops TC                15.15      14.52   5 
 30 Lundy, Devonte            11 AZ Flames TC           14.34      14.54   6 
 31 Goode, Jelani             10 Do Right Edu           14.78      14.69   5 
 31 Ware, Aaron               10 Do Right Edu           15.55      14.69   4 
 33 Kilonzo, Kwame            10 Pops TC                15.39      14.72   4 
 34 MacKey, Demarrion         11 Do Right Edu           14.60      15.00   5 
 35 Davis, Alante             11 Arizona Glor           15.06      15.11   5 
 36 Hardy, Zemarr             10 Arizona Chee           14.23      15.13   6 
 37 Byrd, Torez               10 Team Bliss T                      15.26   2 
 38 Caldwell, Jarick          10 Arizona Chee           14.79      15.31   5 
 39 Trussell, Naki            10 Miles Per Ho           17.10      15.41   3 
 40 Hill, Djhimon             11 Do Right Edu           15.70      15.60   4 
 41 Perez-Carino, Crystian    10 Arizona Tita           16.17      15.70   3 
 42 Pitts, Isaiah             10 Miles Per Ho           16.30      15.75   3 
 43 Uriarte, Daniel           11 Arizona Glor           15.83      15.88   4 
 44 Willingham, Brandon       10 Team Bliss T                      16.00   1 
 45 Cofield, David            10 Unattached                        16.34   1 
 46 Rice, Armani              11 Mustangs TC            15.36      16.37   4 
 47 Thomas, Larry             11 Arizona Sain           16.85      16.43   3 
 48 Hernandez, Joshua         11 Team Bliss T                      16.75   2 
 49 Kile, Colin               11 Arizona Elit                      16.90   1 
 50 Norman, Devon             10 Arizona Sain           17.80      17.16   3 
 51 Wesley, Taylon            10 Arizona Sain           17.84      17.31   3 
 52 Johnson, Derieon          10 Blue Devils                       17.59   1 
 53 Hernandez, Javier         10 Arizona Sain           18.65      18.26   2 
 54 Melvin, Kylon             10 Arizona Glor                      18.28   2 
 55 Oakley, Thomas            11 Team Bliss T                      18.64   1 
 
Event 312  200 Meter Dash Midget Boys
============================================================================
    National: N 23.94  7/28/1990   Jason Johnson, Shreveport, LA               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Brandon, Austyn           11 AZ Flames TC           26.60      25.88   7 
  2 Ross, Tavian              11 Arizona Tita           27.03      26.00   7 
  3 Griffin, Dajon            11 Arizona Sain           26.34      26.03   7 
  4 Sauls, Aaron              11 Arizona Tita           27.53      27.18   6 
  5 Berryhill, Stanley        11 Arizona Tita           28.10      27.19   6 
  6 Roomes, Mason             11 AZ Flames TC           27.17      27.22   7 
  7 McGowan, Joshua           11 Team Bliss T           27.00      27.30   7 
  8 Madkins, Tarik            11 Az Gold Rush           27.00      28.21   7 
  9 Meyes-Spencer, Sebastian  10 Arizona Tita           29.59      28.59   5 
 10 Jarmon, Scieneaux         10 Az Gold Rush           27.00      28.83   7 
 11 Bennett, Daquavin         10 Arizona Tita           29.19      28.91   6 
 12 Lindsey, Shyheim          11 Miles Per Ho           32.00      29.41   4 
 13 Jones, Demontay           10 Miles Per Ho           32.00      29.42   4 
 14 Woodberry, Antwaun        10 Arizona Sain           29.61      29.43   5 
 15 Williams, Robert          10 Do Right Edu           28.80      29.49   6 
 16 Stephens, Anthony         11 Arizona Sain           29.29      29.50   6 
 17 MacAllister, Zachary      11 Tucson Elite           29.01      29.52   6 
 18 Johnson, Trey             10 Az Gold Rush           27.00      29.73   7 
 19 Lester, Elijah            11 Arizona Tita           31.57      30.00   4 
 20 Anderson, Marquis         10 Arizona Risi           29.77      30.02   5 
 20 Lee, Deon                 11 Arizona Glor           30.92      30.02   4 
 22 Gibson, Jalen             11 Arizona Chee                      30.15   2 
 23 Dail, Liam                10 Team Bliss T                      30.16   2 
 24 Nunley, Cameron           11 Arizona Sain           30.30      30.41   5 
 25 Rennie, Derek             11 Az Gold Rush           28.00      30.56   6 
 26 Parrish, Jason            11 Arizona Tita           14.52      30.98   7 
 27 Kilonzo, Kwame            10 Pops TC                30.11      31.03   5 
 27 Chrite, Jordan            11 Pops TC                32.50      31.03   3 
 29 Brown, Jacquori           11 Mustangs TC            30.10      31.04   5 
 30 Shaver, Ryan              10 Phoenix Bobc                      32.46   1 
 31 Hardy, Zemarr             10 Arizona Chee           29.54      32.59   6 
 32 Pitts, Isaiah             10 Miles Per Ho           38.30      32.76   3 
 33 Byrd, Torez               10 Team Bliss T                      32.78   2 
 34 Willingham, Brandon       10 Team Bliss T                      32.94   1 
 35 Hill, Djhimon             11 Do Right Edu           32.10      33.06   4 
 36 Perez-Carino, Crystian    10 Arizona Tita           33.38      33.32   3 
 37 Morris, Xaveaun           10 Coldwater Expres                  33.37   1 
 38 Zazueta, Adrian           10 Arizona Sain                      33.66   2 
 39 Uriarte, Daniel           11 Arizona Glor           32.99      33.72   3 
 40 Caldwell, Jarick          10 Arizona Chee                      35.21   2 
 41 Davis, Alante             11 Arizona Glor           32.13      35.26   4 
 42 Kile, Colin               11 Arizona Elit                      35.91   1 
 43 Melvin, Kylon             10 Arizona Glor                      41.58   1 
 
Event 313  400 Meter Dash Midget Boys
============================================================================
    National: N 53.06  7/28/1991   William Obea Moore, Los Angeles, CA         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Boyd, Stacey              12 Arizona Chee         1:00.00    1:00.58   5 
  2 Cross, Nygel              11 Arizona Chee         1:04.00    1:01.56   5 
  3 Thomas, Tehran            10 Arizona Sain         1:05.50    1:03.26   4 
  4 Jarmon, Scieneaux         10 Az Gold Rush         1:06.00    1:03.28   4 
  5 Hornbaker, Austin         11 Arizona Chee         1:03.00    1:03.34   5 
  6 Lee, Imani                10 Arizona Chee         1:07.00    1:05.04   4 
  7 Kadiri, Prince            10 Arizona Tita         1:06.05    1:05.08   4 
  8 Sauls, Aaron              11 Arizona Tita         1:07.41    1:05.12   3 
  9 Green, Jerome             11 Do Right Edu         1:04.00    1:06.01   5 
 10 Anderson, Marquis         10 Arizona Risi         1:07.04    1:06.20   4 
 11 Hawkins, Makari           10 Do Right Edu         1:08.00    1:07.04   3 
 12 Burks, Cade               11 Arizona Chee         1:06.00    1:07.07   4 
 13 Weintraub, Kurt           11 Arizona Chee         1:06.00    1:07.31   4 
 14 McGowan, Joshua           11 Team Bliss T         1:02.00    1:07.77   5 
 15 Gibson, Jalen             11 Arizona Chee                    1:08.25   1 
 16 Stephens, Anthony         11 Arizona Sain         1:08.08    1:08.29   3 
 17 Hayes-Green, Trevell      11 Arizona Chee         1:06.00    1:08.49   4 
 18 MacAllister, Zachary      11 Tucson Elite         1:05.00    1:09.55   5 
 19 Nunley, Cameron           11 Arizona Sain         1:10.86    1:10.29   3 
 20 Dail, Liam                10 Team Bliss T                    1:10.34   1 
 21 Ware, Aaron               10 Do Right Edu         1:16.00    1:10.70   2 
 22 Williams, Robert          10 Do Right Edu         1:08.00    1:10.76   3 
 23 Lee, Deon                 11 Arizona Glor         1:12.70    1:11.43   2 
 24 Griffin, Dajon            11 Arizona Sain         1:00.86    1:15.11   5 
 25 White, Rakevion           11 Do Right Edu         1:08.00    1:17.25   3 
 26 Perez-Carino, Crystian    10 Arizona Tita         1:15.71    1:18.08   2 
 27 Mulcahy, Lucas            11 Unattached                      1:18.69   1 
 28 Hardy, Zemarr             10 Arizona Chee         1:08.00    1:19.52   3 
 29 Shaver, Ryan              10 Phoenix Bobc                    1:19.74   1 
 30 Thomas, Larry             11 Arizona Sain         1:18.15    1:23.42   2 
 31 Carvajal, David           11 Coldwater Expres                1:23.80   1 
 32 Shaver, Troy              10 Mustangs TC          1:20.87    1:26.00   2 
 33 Coleman, Sebastian        10 AZ Flames TC         1:30.00    1:30.63   2 
 34 Russakoff, Ben            11 Unattached                      1:31.30   1 
 35 Riley, Dawley             10 Unattached                      1:44.29   1 
 
Event 314  800 Meter Run Midget Boys
=========================================================================
    National: N 2:07.21  7/26/2001   Reginald Warren, Smyma, GA                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ross, Tavian              11 Arizona Tita         2:31.33    2:21.79  
  2 Johnson, Michael          11 Unattached           2:34.71    2:30.52  
  3 Hawkins, Makari           10 Do Right Edu         2:28.00    2:31.04  
  4 Hornbaker, Austin         11 Arizona Chee                    2:32.39  
  5 Berryhill, Stanley        11 Arizona Tita         2:40.87    2:39.60  
  6 Dail, Liam                10 Team Bliss T                    2:42.44  
  7 Gibson, Jalen             11 Arizona Chee                    2:46.22  
  8 Mendoza, Silas            10 Arizona Tita         2:50.85    2:58.84  
  9 Zazueta, Adrian           10 Arizona Sain         2:50.47    3:00.58  
 10 Mulcahy, Lucas            11 Unattached                      3:02.11  
 11 Carvajal, David           11 Coldwater Expres                3:03.50  
 12 Russakoff, Ben            11 Unattached                      3:19.71  
 
Event 315  1500 Meter Run Midget Boys
=========================================================================
    National: N 4:22.58  1980        Tony Terex, Wasco, CA                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hawkins, Makari           10 Do Right Edu         5:15.00    5:18.45  
  2 Hernandez, Alex           11 Unattached                      5:32.94  
  3 Mendoza, Silas            10 Arizona Tita         5:42.64    6:17.59  
 
Event 318  1500 Meter Race Walk Midget Boys
=========================================================================
    National: N 6:44.10  6/29/1994   Tristan Ruoss, Fayetteville, AR           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Johnson, Derieon          10 Blue Devils                    10:07.44  
 
Event 321  80 Meter Hurdles (30") Midget Girls
=========================================================================
    National: N 12.32  7/28/1996   Ashlee Williams, Dallas, TX                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Spruell, Ayiolion         11 Do Right Edu           13.95      13.98  
  2 Smith, Autumn             11 Do Right Edu           14.54      15.57  
  3 Lilly, Delilah            10 Do Right Edu           16.00      15.87  
  4 Gwin, Azilyn              10 Phoenix Bobc                      17.37  
  5 Davis, Mya                10 Phoenix Bobc                      18.29  
 
Event 331  80 Meter Hurdles (30") Midget Boys
=========================================================================
    National: N 11.74  7/27/1997   Kenny Lambe, Hilton Head, SC                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Cross, Nygel              11 Arizona Chee           15.01      13.95  
  2 White, Rakevion           11 Do Right Edu           14.52      14.72  
  3 Hawkins, Aarin            11 Mustangs TC            16.00      15.89  
  4 Naisant, Marcus           10 AZ Flames TC                      16.80  
  5 Shaver, Ryan              10 Phoenix Bobc                      18.05  
 
Event 341  4x100 Meter Relay Midget Girls
=========================================================================
    National: N 49.17  7/28/1996   Texas Heat, Ft. Worth, TX                   
                       C.Bayne, G.Glover, D Chambers, T.Warren           
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Do Right Education And Sports  'A'                  53.52      53.58  
     1) Center, Alexis 11               2) Lilly, Delilah 10              
     3) Smith, Autumn 11                4) Spruell, Ayiolion 11           
  2 Arizona Titans  'A'                               1:00.79      55.63  
     1) Caldwell, Vivica 11             2) Gonzales, Olivia 11            
     3) Thompson, Sakovia 10            4) Ugbisien, Onome 10             
  3 Do Right Education And Sports  'B'                  57.04      55.75  
     1) Bender, Haydan 12               2) Jordan, Kylyn 10               
     3) McCauley, Demeesha 11           4) Shedrick, Tala 11              
  4 Do Right Education And Sports  'D'                1:00.00      59.35  
     1) Hornbuckle, Sia 11              2) Patterson, Brittany 10         
     3) Slone, Leslie 11                4) Warren, Junia 10               
  5 Do Right Education And Sports  'C'                1:01.00    1:00.10  
     1) Briscoe, Sanjohnae 10           2) Green, Sydney 10               
     3) Grubbs, Mikaela 10              4) Johnson, Tajanet 10            
  6 Do Right Education And Sports  'E'                1:09.00    1:07.61  
     1) Blevins, Zaria 11               2) Johnson, Ariel 11              
     3) Mason, Mia 10                   4) Vaughn, Dayna 11               
 
Event 351  4x100 Meter Relay Midget Boys
=========================================================================
    National: N 47.75  7/31/1979   Glenarden TC, Upper Marlboro, MD            
                       B. Haigher,K.  Lewis, H. Jefferson, A. Washington 
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Cheetahs TC  'A'                            52.00      52.35  
     1) Boyd, Stacey 12                 2) Frampton, Zach 11              
     3) Hayes-Green, Trevell 11         4) Lee, Imani 10                  
  2 Do Right Education And Sports  'A'                  53.11      52.77  
     1) Green, Jerome 11                2) MacKey, Demarrion 11           
     3) Mason, Malik 11                 4) Moreland, Shamar 10            
  3 Arizona Titans  'B'                                 55.73      55.69  
     1) Bennett, Daquavin 10            2) Lester, Elijah 11              
     3) Meyes-Spencer, Sebastian 10     4) Parrish, Jason 11              
  4 Arizona Glory  'A'                                1:00.60    1:02.97  
     1) Au, Matthew 11                  2) Davis, Alante 11               
     3) Lee, Deon 11                    4) Uriarte, Daniel 11             
 
Event 352  4x400 Meter Relay Midget Boys
=========================================================================
    National: N 3:47.50  7/31/1994   Glenarden TC, Upper Marlboro, MD          
                         B. Haighler,K. Lewis, H. Jefferson, A. Washington 
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Saints  'A'                                          4:44.46  
     1) Griffin, Dajon 11               2) Thomas, Tehran 10              
     3) Williams, Treyvon 10            4) Woodberry, Antwaun 10          
 
Event 361  High Jump Midget Girls
=========================================================================
    National: N 5-06.25  7/27/1996   Jacqueline Johnson, Yuma, AZ              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Schiffmacher, Megan       11 Arizona Risi           1.25m      1.25m  
  2 Charlton, Lemeyah         10 Do Right Edu           1.52m      1.15m  
  3 Grubbs, Mikaela           10 Do Right Edu           1.52m      1.05m  
 -- Hanson, Imani             10 Team Bliss T                         NH  
 
Event 363  Long Jump Midget Girls
=========================================================================
    National: N 18-03.75  6/20/1998   Gayle Hunter, Rialto, CA                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Marshall, Tasia           11 Mustangs TC            4.69m      4.28m  
  2 Porier-Shelton, Tiana     10 AZ Flames TC           4.52m      4.25m  
  3 Jenkins, Kendra           11 Arizona Sain                      3.87m  
  4 Charlton, Lemeyah         10 Do Right Edu           3.66m      3.73m  
  5 Aguilar-Carr, Alexys      11 AZ Flames TC           3.68m      3.69m  
  6 Walker, Jadynn            10 Arizona Sain           3.64m      3.52m  
  7 Redd, Brook               11 Az Gold Rush                      3.38m  
  8 Grubbs, Mikaela           10 Do Right Edu           3.66m      3.34m  
  9 Stephens, Alize           11 Arizona Sain           2.80m      3.24m  
 10 Dixon, Jahyda             11 Team Bliss T                      3.17m  
 11 Reeves, Reba              10 Arizona Elit                      3.14m  
 12 Hanson, Imani             10 Team Bliss T                      2.94m  
 13 Slone, Leslie             11 Do Right Edu           3.35m      2.89m  
 14 Elmore, Indigo            10 Phoenix Bobc                      2.63m  
 
Event 365  Shot Put (6#) Midget Girls
=========================================================================
    National: N 47-07.25  7/11/1987   Johanna Gambill, Vancouver, Wa           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Page-Stevens, Cairra      10 Mustangs TC            9.28m      8.31m  
  2 Grayer, Ashanti           10 Arizona Chee                      7.69m  
  3 Mason, Mia                10 Do Right Edu           6.71m      7.02m  
  4 Harvey, Imani             11 Tucson Elite           6.07m      6.62m  
  5 Slagle, Angela            10 Pops TC                2.92m      6.37m  
  6 Johnson, Ariel            11 Do Right Edu           6.71m      6.27m  
  7 Blevins, Zaria            11 Do Right Edu           6.10m      5.69m  
  8 Poole, Nina               11 Arizbushmast                      4.26m  
 
Event 367  Javelin Throw (300 G) Midget Girls
=========================================================================
    National: N 115-10  7/26/2001   Leigh Petranoff, Cranston, RI              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Page-Stevens, Cairra      10 Mustangs TC           23.66m     24.97m  
  2 Harvey, Imani             11 Tucson Elite          23.37m     24.30m  
  3 Mason, Mia                10 Do Right Edu          18.29m     19.24m  
  4 Odoms, Paishzja           11 Miles Per Ho                     15.08m  
  5 Grayer, Ashanti           10 Arizona Chee                     14.86m  
  6 Tatum, Micaela            10 Miles Per Ho                     11.75m  
 
Event 371  High Jump Midget Boys
=========================================================================
    National: N  5-09  1979        David Mosley, Palo Alto, CA                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Naisant, Marcus           10 AZ Flames TC           1.35m      1.40m  
  2 Hornbaker, Austin         11 Arizona Chee           1.35m      1.35m  
  3 Anderson, Marquis         10 Arizona Risi                      1.20m  
  3 Chrite, Jordan            11 Pops TC                1.22m      1.20m  
  5 Moreland, Shamar          10 Do Right Edu                      1.15m  
  5 Goode, Jelani             10 Do Right Edu           1.22m      1.15m  
 
Event 373  Long Jump Midget Boys
=========================================================================
    National: N 19-05  1974        Anthony Gibson, San Fernando, CA            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 McGowan, Joshua           11 Team Bliss T           4.78m      4.72m  
  1 Roomes, Mason             11 AZ Flames TC           4.60m      4.72m  
  3 Brandon, Austyn           11 AZ Flames TC           4.55m      4.48m  
  4 Moreland, Shamar          10 Do Right Edu                      4.31m  
  5 Madkins, Tarik            11 Az Gold Rush                      4.22m  
  6 Woodberry, Antwaun        10 Arizona Sain           4.31m      4.07m  
  7 Johnson, Trey             10 Az Gold Rush                      4.04m  
  8 Parrish, Jason            11 Arizona Tita           4.04m      4.03m  
  9 Burks, Cade               11 Arizona Chee                      3.98m  
 10 Williams, Treyvon         10 Arizona Sain           3.80m      3.75m  
 11 Goode, Jelani             10 Do Right Edu           3.96m      3.70m  
 12 Lester, Elijah            11 Arizona Tita           4.13m      3.67m  
 13 Lundy, Devonte            11 AZ Flames TC           3.69m      3.56m  
 14 Shaver, Troy              10 Mustangs TC            3.50m      3.29m  
 15 Kilonzo, Kwame            10 Pops TC                3.76m      3.28m  
 16 Rennie, Derek             11 Az Gold Rush                      3.21m  
 17 Norman, Devon             10 Arizona Sain           3.23m      3.19m  
 18 Willingham, Brandon       10 Team Bliss T                      3.12m  
 19 Kile, Colin               11 Arizona Elit                      2.96m  
 20 Byrd, Torez               10 Team Bliss T                      2.93m  
 21 Pucket, Justin            11 Pops TC                2.95m      2.63m  
 22 Melvin, Kylon             10 Arizona Glor                      2.41m  
 
Event 375  Shot Put (6#) Midget Boys
=========================================================================
    National: N 53-00  6/28/1980   Troy Fowler, Eureka, KS                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jones, Hunter             11 Arizona Sain          10.28m     10.11m  
  2 Dowlearn, William         11 Mustangs TC            9.74m      9.08m  
  3 Rice, Armani              11 Mustangs TC           10.28m      8.98m  
  4 King, Elliot              11 AZ Flames TC           9.04m      8.97m  
  5 Thomas, Larry             11 Arizona Sain           9.01m      8.84m  
  6 Jones, Tyson              10 Arizona Sain           8.91m      8.61m  
  7 Cofield, David            10 Unattached             8.82m      8.50m  
  8 Hawkins, Aarin            11 Mustangs TC            7.98m      8.35m  
  9 Wesley, Taylon            10 Arizona Sain           8.12m      8.15m  
 10 Hernandez, Joshua         11 Team Bliss T                      8.00m  
 11 Norman, Devon             10 Arizona Sain           7.80m      7.54m  
 12 Coleman, Sebastian        10 AZ Flames TC           7.80m      7.50m  
 13 Stockton, River           11 Mustangs TC            8.68m      7.30m  
 14 Caldwell, Jarick          10 Arizona Chee                      7.29m  
 15 Pucket, Justin            11 Pops TC                7.09m      7.05m  
 16 Hernandez, Javier         10 Arizona Sain           5.46m      5.99m  
 17 Crooms, Leamon            10 Pops TC                7.49m      5.98m  
 18 Gwin, Isaiah              11 Phoenix Bobc                      5.88m  
 19 Oakley, Thomas            11 Team Bliss T                      5.64m  
 20 Seya, Dawley              10 Unattached                        3.67m  
 
Event 377  Javelin Throw (300G) Midget Boys
=========================================================================
    National: N 123-03  7/28/2001   Josh Johnson, Los Angeles, CA              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mason, Malik              11 Do Right Edu          38.10m     38.46m  
  2 Naisant, Marcus           10 AZ Flames TC          35.62m     35.46m  
  3 Morris, Xaveaun           10 Coldwater Expres                 31.51m  
  4 Cofield, David            10 Unattached            30.58m     30.25m  
  5 Stockton, River           11 Mustangs TC           33.89m     29.28m  
  6 Wesley, Taylon            10 Arizona Sain          28.37m     29.18m  
  7 Dowlearn, William         11 Mustangs TC           29.99m     28.05m  
  8 King, Elliot              11 AZ Flames TC          31.47m     27.47m  
  9 Carvajal, David           11 Coldwater Expres                 24.53m  
 10 Jones, Hunter             11 Arizona Sain          23.19m     22.25m  
 11 Trussell, Naki            10 Miles Per Ho                     20.34m  
 12 Hill, Djhimon             11 Do Right Edu                     19.61m  
 13 Gwin, Isaiah              11 Phoenix Bobc                     18.87m  
 14 Hernandez, Javier         10 Arizona Sain          22.04m     18.57m  
 15 Johnson, Derieon          10 Blue Devils                      17.26m  
 16 Crooms, Leamon            10 Pops TC                          12.98m  
 17 Shaver, Troy              10 Mustangs TC           14.67m     12.34m  
 18 Jones, Tyson              10 Arizona Sain          17.50m     11.93m  
 
Event 401  100 Meter Dash Youth Girls
============================================================================
    National: N 11.61  8/1/1999    Sanya Richardson, Pembroke Pines, FL        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Westbrook, Ky             13 Arizona Chee           11.98      12.18   5 
  2 Williams, Tope            13 Arizona Chee           12.97      12.82   5 
  3 Adams, Imani              13 Arizona Chee           13.23      12.85   5 
  4 Patton, Taylor            12 Arizona Chee           12.99      12.88   5 
  5 Ashu, Grace               13 Arizona Chee           13.22      13.12   5 
  6 Tremble, Shanice          13 Unattached             13.20      13.42   5 
  7 Brown, Kierra             12 Do Right Edu           13.48      13.43   5 
  8 Jarrett, Sasha            12 Arizona Risi           13.45      13.48   5 
  9 Broom, Kennedy            12 Arizona Chee                      13.50   2 
 10 Sadler, Octobria          13 Arizona Elit           13.30      13.72   5 
 11 Statterwhite, Yaharim     12 Mustangs TC            13.65      13.76   4 
 12 Mitchell, Arniesha        12 Arizona Chee                      13.78   3 
 13 Spencer, Abigail          12 Phoenix Bobc                      13.86   1 
 14 Ramey, Khajal             13 Unattached                        13.91   2 
 15 Reeves, Cierra            13 Arizona Elit           13.80      13.92   4 
 16 Simmons, Tria             12 Arizona Tita                      13.93   2 
 17 Moore, Toni               12 Arizona Chee                      14.21   1 
 18 Prince, Diamond           13 Sahuarita Sp           14.54      14.25   4 
 19 Belford, Whitney          13 Coldwater Expres                  14.31   1 
 20 Brancati, Sara            13 Arizona Elit                      14.43   2 
 21 Ware, Antionette          12 Do Right Edu           14.98      14.44   4 
 22 Ezell, Renora             12 Do Right Edu           14.71      14.54   4 
 23 Trussell, Quajalin        12 Miles Per Ho           15.90      14.79   3 
 24 Hollins, Rayshanetta      12 Arizona Risi                      14.83   1 
 25 Hollins, Rayshawn         12 Arizona Risi                      14.96   1 
 26 Fowler, Jenifer           12 Tucson Elite           15.15      15.05   4 
 27 Lindsey, Shanyiah         13 Miles Per Ho                      15.08   2 
 28 Talley, Kiani             12 Spartan Spee           15.62      15.23   3 
 29 Wright, Jacie             13 Arizona Elit           14.40      15.31   4 
 30 Brown, Diamond            12 Arizona Glor           16.00      15.32   3 
 31 Shipp, Desiree            12 Team Bliss T                      15.42   1 
 32 Bryant, Jada              13 Miles Per Ho                      15.79   1 
 33 Johnson, Deaja            12 Miles Per Ho           17.20      16.24   3 
 34 Day-Hardwick, Alexis      12 Phoenix Bobc                      16.43   2 
 
Event 402  200 Meter Dash Youth Girls
============================================================================
    National: N 23.63  7/31/1999   Sanya Richardson, Pembroke Pines, FL        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Westbrook, Ky             13 Arizona Chee                      25.81   3 
  2 Williams, Tope            13 Arizona Chee                      26.24   2 
  3 Adams, Imani              13 Arizona Chee           27.67      26.40   5 
  4 Coleman, Alysoune         13 AZ Flames TC           27.75      27.11   5 
  5 Tremble, Shanice          13 Unattached             27.50      27.73   5 
  6 Jarrett, Sasha            12 Arizona Risi           27.65      27.87   5 
  7 Statterwhite, Yaharim     12 Mustangs TC            28.84      28.02   5 
  8 Ramey, Khajal             13 Unattached                        28.86   1 
  9 Spencer, Abigail          12 Phoenix Bobc                      29.14   2 
 10 Ware, Antionette          12 Do Right Edu           29.60      29.33   5 
 11 Prince, Diamond           13 Sahuarita Sp           30.78      29.56   4 
 12 Brancati, Sara            13 Arizona Elit                      29.90   2 
 13 Belford, Whitney          13 Coldwater Expres                  30.03   1 
 14 Moore, Toni               12 Arizona Chee                      30.06   1 
 15 Ezell, Renora             12 Do Right Edu           32.65      30.65   4 
 16 Simmons, Tria             12 Arizona Tita                      31.07   3 
 17 Mayes-Spencer, Annastasi  13 Arizona Tita           32.52      31.43   4 
 18 Hollins, Rayshanetta      12 Arizona Risi                      31.51   2 
 19 Trussell, Quajalin        12 Miles Per Ho           35.20      31.68   4 
 20 Wright, Jacie             13 Arizona Elit           31.00      31.94   4 
 21 Lindsey, Shanyiah         13 Miles Per Ho                      32.37   2 
 22 Talley, Kiani             12 Spartan Spee           32.63      32.95   4 
 23 Brown, Diamond            12 Arizona Glor           33.44      33.40   4 
 24 Hollins, Rayshawn         12 Arizona Risi                      33.68   2 
 25 Johnson, Deaja            12 Miles Per Ho           35.30      33.91   3 
 26 Shipp, Desiree            12 Team Bliss T                      33.93   2 
 27 Bryant, Jada              13 Miles Per Ho                      34.34   1 
 28 Verdugo, Kiana            13 Sahuarita Sp                      35.63   1 
 
Event 403  400 Meter Dash Youth Girls
============================================================================
    National: N 53.43  7/31/1994   Char Foster, Clearwater, FL                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Adams, Imani              13 Arizona Chee         1:00.00    1:01.97   3 
  2 Jarrett, Sasha            12 Arizona Risi         1:03.45    1:04.91   3 
  3 Robinson, Angela          13 Arizona Risi         1:04.63    1:06.10   3 
  4 Statterwhite, Yaharim     12 Mustangs TC          1:05.70    1:06.66   3 
  5 Broom, Kennedy            12 Arizona Chee         1:03.00    1:06.95   1 
  6 Williams, Jessica         13 AZ Flames TC         1:07.54    1:07.17   2 
  7 Williams, Tope            13 Arizona Chee         1:00.00    1:07.23   3 
  8 Ashu, Grace               13 Arizona Chee         1:03.00    1:08.51   3 
  9 Tremble, Shanice          13 Unattached           1:10.00    1:09.66   2 
 10 Finley, Jessica           12 Arizona Risi         1:08.93    1:09.78   2 
 11 Smith, Jalissa            12 AZ Flames TC         1:04.70    1:09.95   3 
 12 Prince, Diamond           13 Sahuarita Sp         1:13.66    1:10.81   2 
 13 Gil, Ashley               12 Arizona Chee         1:15.00    1:12.30   1 
 14 Mayes-Spencer, Annastasi  13 Arizona Tita         1:13.86    1:13.41   2 
 15 Vansickle, Madisyn        12 Go The Dista         1:12.77    1:14.18   2 
 16 Moore, Toni               12 Arizona Chee                    1:17.23   1 
 17 Shipp, Desiree            12 Team Bliss T                    1:18.54   1 
 18 Fowler, Jenifer           12 Tucson Elite         1:08.00    1:18.86   2 
 19 Bustamante, Briana        13 Arizona Chee                    1:24.54   1 
 20 Brown, Diamond            12 Arizona Glor                    1:25.19   1 
 
Event 404  800 Meter Run Youth Girls
=========================================================================
    National: N 2:09.00  8/1/1998    Treani Swain, Los Angeles, CA             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Coleman, Alysoune         13 AZ Flames TC         2:24.98    2:21.43  
  2 Yarbrough, Jazzmine       13 Arizona Tita         2:28.77    2:27.60  
  3 Molloy, Jessica           12 Go The Dista         2:28.37    2:28.66  
  4 Shelby, Tolber            13 Tucson Elite                    2:29.18  
  5 Hicks, Nicole             13 Unattached           2:29.00    2:30.85  
  6 Gaffney, Savannah         13 Go The Dista         2:34.00    2:31.43  
  7 Kinzle, Lauren            12 Go The Dista         2:31.39    2:33.92  
  8 Molvin, Shannon           13 Go The Dista         2:40.00    2:35.51  
  9 Divall, Katherine         13 AZ Flames TC         2:33.98    2:35.52  
 10 Marquez, Conley           12 Go The Dista         2:41.47    2:39.56  
 11 Novacek, Alexandra        12 Go The Dista         2:39.00    2:41.32  
 12 Miller, Jane              12 Go The Dista         2:42.00    2:46.77  
 13 Foster, Alexa             13 Arizona Chee                    2:49.29  
 14 Gil, Ashley               12 Arizona Chee                    2:50.65  
 15 Estavillo, Taryn          12 AZ Flames TC         2:53.98    2:57.07  
 16 Mayes-Spencer, Annastasi  13 Arizona Tita         3:03.92    2:59.73  
 17 Welty, Kate               13 Go The Dista         2:57.00    3:00.87  
 18 Vansickle, Madisyn        12 Go The Dista         2:50.00    3:04.85  
 19 Tuggle, Alexis            12 Mustangs TC          3:38.29    3:54.48  
 
Event 405  1500 Meter Run Youth Girls
=========================================================================
    National: N 4:36.90  7/28/1996   Rebecca Mitchell, Geneva, IL              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Molloy, Jessica           12 Go The Dista         5:09.01    5:10.01  
  2 Kinzle, Lauren            12 Go The Dista         5:15.63    5:12.63  
  3 Gaffney, Savannah         13 Go The Dista         5:20.00    5:14.07  
  4 Marquez, Conley           12 Go The Dista         5:30.39    5:18.38  
  5 Molvin, Shannon           13 Go The Dista                    5:20.78  
  6 Coleman, Alysoune         13 AZ Flames TC         5:03.50    5:21.24  
  7 Shelby, Tolber            13 Tucson Elite                    5:27.62  
  8 Novacek, Alexandra        12 Go The Dista         5:31.12    5:28.67  
  9 Miller, Jane              12 Go The Dista         5:38.34    5:30.51  
 10 Estavillo, Taryn          12 AZ Flames TC         5:57.29    6:06.84  
 11 Welty, Kate               13 Go The Dista         6:20.00    6:10.39  
 12 Foster, Alexa             13 Arizona Chee                    6:10.41  
 
Event 406  3000 Meter Run Youth Girls
=========================================================================
    National: N 9:57.16  7/4/1987    Deresa Walters, Rochester, NY             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Bonine, Shea              13 Arizona Puma        12:17.38   12:44.67  
 
Event 409  3000 Meter Race Walk Youth Girls
=========================================================================
    National: N 14:46.46  7/30/1992   Anya-Marie Ruso, Fayetteville, AR        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Gil, Ashley               12 Arizona Chee                   22:05.46  
 
Event 411  100 Meter Dash Youth Boys
============================================================================
    National: N 10.94  7/28/2000   Michael Grant, Decatur, GA                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Ham, Mykeal               13 AZ Flames TC           11.42      11.37   5 
  2 Myers, Oche               13 Arizona Risi           11.50      11.41   5 
  3 Mayfield, Tevin           13 Arizona Chee           12.01      11.78   5 
  4 Page-Whitaker, Domainck   13 Mustangs TC            12.20      12.12   5 
  5 Morales, Albert           13 Tucson Elite           12.37      12.21   5 
  6 Sykes, Elijah             13 Arizona Chee           12.12      12.48   5 
  7 Sharp, Malique            12 Arizona Sain           12.92      12.60   5 
  8 Poe, Alex                 13 Blue Devils                       12.61   1 
  9 Rascon, Pablo             13 Coldwater Expres       12.95      12.79   5 
 10 Simmons, Markell          13 Arizona Tita           13.98      12.91   3 
 11 Wallace, Lawrence         12 Arizona Tita           12.98      13.10   4 
 12 Coleman, Bryce            12 Arizona Tita           13.32      13.12   4 
 13 Myers, Pavone             12 Do Right Edu           13.40      13.32   4 
 14 Tipton, Rico              12 Spartan Spee           13.53      13.48   4 
 15 Goudeau, Kevin            13 Mustangs TC            13.07      13.51   4 
 16 Griffin, Kendall          12 Arizona Chee           13.24      13.69   4 
 17 Rufus, Bailey             12 Miles Per Ho           15.20      13.73   2 
 18 Garrett, Quntion          12 Do Right Edu           13.73      13.75   4 
 19 Davis, Gregory            12 Team Bliss T                      13.86   1 
 20 Aruizu, Nakai             13 Arizona Tita           14.02      13.98   3 
 21 Odoms, Bobby              12 Miles Per Ho           14.90      14.17   3 
 22 Norman, Aaron             12 Arizona Sain                      15.10   1 
 23 Bender, Trenton           12 Do Right Edu           14.44      15.19   3 
 24 Davis, Quentin            12 Miles Per Ho           16.10      15.30   2 
 25 Ferreira, Fransisco       13 Blue Devils                       15.37   1 
 25 Smith, Colin              12 Arizona Elit                      15.37   1 
 27 Taylor-Pitts, Jeremiah    12 Miles Per Ho           15.14      15.71   3 
 28 Hanson, Sage              13 Phoenix Bobc                      15.80   1 
 29 Harris, Noah              12 Pops TC                16.41      16.00   2 
 30 Mercer, Nikaeus           13 Do Right Edu           17.00      16.30   2 
 31 Hernandez, Miguel         12 Arizona Sain           16.36      16.57   2 
 32 Tidwell, Curtis           12 Sahuarita Sp           20.00      17.84   2 
 33 Martinez, Alex            12 Do Right Edu                      19.15   2 
 
Event 412  200 Meter Dash Youth Boys
===================================================================================
    National: N 21.84  7/29/2000   Michael Grant, Decatur, GA                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Ham, Mykeal               13 AZ Flames TC           23.43      23.40   5 
  2 Morales, Albert           13 Tucson Elite           25.67      25.31   5 
  3 Carvajal, Martin          13 Coldwater Expres                  25.33   1 
  4 Turner, Roy               13 Do Right Edu           26.73      25.52   5 
  5 Sykes, Elijah             13 Arizona Chee                      25.70   1 
  6 Wallace, Lawrence         12 Arizona Tita           26.71      26.26   5 
  7 Rascon, Pablo             13 Coldwater Expres       26.00      26.62   5 
  8 Myers, Pavone             12 Do Right Edu           26.94      26.96   4 
  9 Williams, Quayvious       12 Coldwater Expres                  26.97   2 
 10 Garrett, Quntion          12 Do Right Edu           27.91      27.20   4 
 11 Griffin, Kendall          12 Arizona Chee           27.98      27.71   4 
 12 Goudeau, Kevin            13 Mustangs TC            26.92      27.93   5 
 13 Odoms, Bobby              12 Miles Per Ho           30.90      27.99   3 
 14 Rufus, Bailey             12 Miles Per Ho           30.20      28.01   3 
 15 Aruizu, Nakai             13 Arizona Tita           28.95      28.32   4 
 16 Russell, Daylon           12 Mustangs TC            30.24      29.47   3 
 17 Davis, Gregory            12 Team Bliss T                      29.66   1 
 18 Washington, Waun          12 Unattached             30.89      30.35   3 
 19 Taylor-Pitts, Jeremiah    12 Miles Per Ho           30.20      31.72   3 
 20 Smith, Colin              12 Arizona Elit                      31.87   1 
 21 Davis, Quentin            12 Miles Per Ho           38.10      31.99   2 
 22 Norman, Aaron             12 Arizona Sain           32.70      32.13   2 
 23 Tidwell, Curtis           12 Sahuarita Sp           50.00      40.69   2 
 
Event 413  400 Meter Dash Youth Boys
============================================================================
    National: N 47.16  8/1/1993    William Obea Moore, Los Angeles, CA         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Myers, Oche               13 Arizona Risi           52.35      54.50   4 
  2 Poe, Alex                 13 Blue Devils                       56.42   1 
  3 Carvajal, Martin          13 Coldwater Expres                  56.79   1 
  4 Oliver, Muhammad          13 Arizona Risi           58.89      59.31   4 
  5 Sykes, Elijah             13 Arizona Chee           58.00      59.54   4 
  6 Roomes, Roshon            13 AZ Flames TC           59.68    1:01.58   4 
  7 Butler, Markez            12 Arizona Sain         1:01.84    1:01.85   4 
  8 Sharp, Malique            12 Arizona Sain         1:07.29    1:02.60   3 
  9 Zazueta, Edward           12 Arizona Sain         1:04.95    1:03.61   3 
 10 Cofield, Christopher      12 Unattached                      1:04.29   1 
 11 Hayes, Seth               12 Arizona Chee         1:03.00    1:04.82   3 
 12 Rufus, Bailey             12 Miles Per Ho         1:15.00    1:08.11   2 
 13 Aruizu, Nakai             13 Arizona Tita         1:05.14    1:08.69   1 
 14 Griffin, Kendall          12 Arizona Chee         1:03.00    1:11.56   3 
 15 Bender, Trenton           12 Do Right Edu         1:14.00    1:11.57   2 
 16 Villareal, Marc-Antony    13 Team Bliss T                    1:13.41   1 
 17 Tidwell, Curtis           12 Sahuarita Sp         1:55.00    1:32.89   2 
 
Event 414  800 Meter Run Youth Boys
=========================================================================
    National: N 1:56.36  7/28/2001   Cody Harper, Albuquerque,NM               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Carvajal, Martin          13 Coldwater Expres                2:15.97  
  2 Roomes, Roshon            13 AZ Flames TC         2:27.96    2:17.09  
  3 Guerrero, Mufasa          13 Coldwater Expres     2:20.11    2:22.06  
  4 Butler, Markez            12 Arizona Sain         2:25.29    2:32.98  
  5 Mugge, Bryan              13 AZ Flames TC         2:36.78    2:38.68  
  6 Villareal, Marc-Antony    13 Team Bliss T                    2:44.41  
  7 Hernandez, Stephen        13 Team Bliss T                    2:52.67  
 
Event 415  1500 Meter Run Youth Boys
=========================================================================
    National: N 4:04.72  7/10/1983   Jason Lineau, Fresno, Ca                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Guerrero, Mufasa          13 Coldwater Expres     4:43.33    4:42.83  
  2 Hernandez, Alberto        13 Unattached                      4:58.89  
  3 Herrig, Kyle              13 Unattached           5:00.10    5:07.92  
  4 Dicke, Tristan            13 Arizona Elit                    5:16.71  
  5 Fell, Justin              12 Mustangs TC          5:13.91    5:19.43  
  6 Butler, Markez            12 Arizona Sain         4:59.61    5:24.25  
  7 Duckworth, Timothy        13 Phoenix Bobc         5:27.00    5:24.50  
  8 Zazueta, Edward           12 Arizona Sain         5:00.64    5:34.75  
  9 Nipp, Andrew              13 Go The Dista                    5:36.26  
 -- Hernandez, Stephen        13 Team Bliss T                         DQ  
 -- Zeke, Zankich             14 Unattached                           DQ  
 
Event 416  3000 Meter Run Youth Boys
=========================================================================
    National: N 9:08.86  7/31/1993   Tom Caughlan, Mason City, IA              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Guerrero, Mufasa          13 Coldwater Expres               10:43.04  
  2 Foutz, Tyler              12 AZ Flames TC        10:46.84   11:14.90  
  3 Dicke, Tristan            13 Arizona Elit                   11:16.56  
  4 burks, z                  14 Arizona Chee                   11:19.92  
  5 Fell, Justin              12 Mustangs TC         10:58.48   11:39.01  
  6 Hernandez, Stephen        13 Team Bliss T                   11:42.54  
 
Event 419  3000 Meter Race Walk Youth Boys
=========================================================================
    National: N 14:10.18  7/26/1997   Tristan Ruoss, Fayetteville, AR          
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ferreira, Fransisco       13 Blue Devils                    21:08.05  
 
Event 421  100 Meter Hurdles (30") Youth Girls
=========================================================================
    National: N 14.01  6/9/2001    Domenique Manning, Rialto, CA               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Westbrook, Ky             13 Arizona Chee           14.00      15.61  
  2 Robinson, Angela          13 Arizona Risi           17.22      17.09  
  3 Mitchell, Arniesha        12 Arizona Chee                      17.58  
  4 Fitzgerald, Jenna         13 Arizona Elit           17.68      17.71  
  5 Finley, Jessica           12 Arizona Risi           17.62      18.20  
  6 Sims, Breanna             13 Do Right Edu           19.35      18.82  
  7 Day-Hardwick, Alexis      12 Phoenix Bobc                      21.93  
 
Event 422  200 Meter Hurdles (30") Youth Girls
=========================================================================
    National: N 26.63  7/31/1994   Char Foster, Clearwater, FL                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Patton, Taylor            12 Arizona Chee           29.09      30.03  
  2 Ashu, Grace               13 Arizona Chee                      31.99  
  3 Robinson, Angela          13 Arizona Risi           31.64      32.41  
  4 Finley, Jessica           12 Arizona Risi           31.93      33.39  
  5 Brown, Kierra             12 Do Right Edu           33.22      33.49  
  6 Sims, Breanna             13 Do Right Edu           33.28      33.91  
  7 Mitchell, Arniesha        12 Arizona Chee           31.34      34.40  
  8 Williams, Jessica         13 AZ Flames TC                      36.17  
 
Event 431  100 Meter Hurdles (33") Youth Boys
=========================================================================
    National: N 12.94  7/28/1991   Tyrone Butterfield, Miami, Fl               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mayfield, Tevin           13 Arizona Chee           14.32      14.28  
  2 Turner, Adam              12 Mustangs TC            16.03      16.48  
  3 Oliver, Muhammad          13 Arizona Risi           16.04      16.53  
  4 Fry, Jack                 13 Arizona Elit           16.10      16.54  
  5 Walashek, Austin          13 Arizona Puma           17.11      17.87  
  6 Turner, Roy               13 Do Right Edu           16.90      18.15  
  7 Ferreira, Fransisco       13 Blue Devils                       24.86  
 
Event 432  200 Meter Hurdles (30") Youth Boys
=========================================================================
    National: N 24.83  7/30/1995   Chris Hickman, Houston, TX                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mayfield, Tevin           13 Arizona Chee           24.02      26.20  
  2 Fry, Jack                 13 Arizona Elit           30.50      29.49  
  3 Turner, Roy               13 Do Right Edu           28.35      30.46  
  4 Hayes, Seth               12 Arizona Chee                      31.96  
 
Event 441  4x100 Meter Relay Youth Girls
=========================================================================
    National: N 46.89  7/28/1996   South Bay Panthers, Long Beach, CA          
                       E.Kendrick, N.Dula, S. Merritt, K. Saulberry      
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Elite  'A'                                  54.84      55.20  
     1) Fitzgerald, Jenna 13            2) Reeves, Cierra 13              
     3) Sadler, Octobria 13             4) Wright, Jacie 13               
 -- Do Right Education And Sports  'A'                  57.28         DQ  
     1) Ezell, Renora 12                2) Oliver, Keanna 13              
     3) Sims, Breanna 13                4) Ware, Antionette 12            
 
Event 442  4x400 Meter Relay Youth Girls
=========================================================================
    National: N 3:45.90  8/1/1993    Southern California SC, Inglewood, CA     
                         M.Teele, R.Caruthers, M.Edmunson, R.Payne         
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Elite  'A'                                4:25.00    4:29.42  
     1) Brancati, Sara 13               2) Fitzgerald, Jenna 13           
     3) Reeves, Cierra 13               4) Sadler, Octobria 13            
  2 AZ Flames TC  'A'                                 4:23.25    4:32.14  
     1) Eder, Madalyn 13                2) Frick, Taylor 13               
     3) Manning, Melissa 12             4) Ortiz, Nyanna 13               
 
Event 451  4x100 Meter Relay Youth Boys
=========================================================================
    National: N 43.51  7/29/2000   Boynton Beach, TC                           
                       W.Dix, M.Dowdell,  J.Wimbley, D.Owen              
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mustangs TC  'A'                                    49.64      49.50  
     1) Goudeau, Kevin 13               2) Page-Whitaker, Domainck 13     
     3) Rice, Archie 13                 4) Turner, Adam 12                
  2 Do Right Education And Sports  'A'                  51.25      51.13  
     1) Bender, Trenton 12              2) Garrett, Quntion 12            
     3) Myers, Pavone 12                4) Turner, Roy 13                 
  3 Arizona Titans  'A'                                 52.39      51.77  
     1) Aruizu, Nakai 13                2) Coleman, Bryce 12              
     3) Huerta, Ruben 12                4) Simmons, Markell 13            
 
Event 452  4x400 Meter Relay Youth Boys
=========================================================================
    National: N 3:23.96  8/1/1993    LA Jets, Los Angeles, CA                  
                         LCruel,A.Dean, P.McCall,O.Moore                   
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mustangs TC  'A'                                  3:58.74    4:07.23  
     1) Goudeau, Kevin 13               2) Page-Whitaker, Domainck 13     
     3) Rice, Archie 13                 4) Turner, Adam 12                
  2 Coldwater Express  'A'                                       4:17.06  
     1) Carvajal, Martin 13             2) Guerrero, Mufasa 13            
     3) Rascon, Pablo 13                4) Williams, Quayvious 12         
 
Event 461  High Jump Youth Girls
=========================================================================
    National: N 5-08.50  6/8/1986    Chrissy Mills, Tarzana, CA                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Simmons, Tria             12 Arizona Tita                      1.50m  
  2 Smith, Jalissa            12 AZ Flames TC           1.45m      1.40m  
  3 Williams, Jessica         13 AZ Flames TC                      1.30m  
  4 Fowler, Jenifer           12 Tucson Elite           1.22m      1.20m  
 
Event 463  Long Jump Youth Girls
=========================================================================
    National: N 19-11  6/20/1998   Tracee Thomas, Rialto, CA                   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Patton, Taylor            12 Arizona Chee                      4.92m  
  2 Williams, Tope            13 Arizona Chee                      4.76m  
  3 Broom, Kennedy            12 Arizona Chee                      4.56m  
  4 Day-Hardwick, Alexis      12 Phoenix Bobc                      4.52m  
  4 Mitchell, Arniesha        12 Arizona Chee                      4.52m  
  6 Ashu, Grace               13 Arizona Chee                      4.20m  
  7 Belford, Whitney          13 Coldwater Expres                  4.11m  
  8 Smith, Jalissa            12 AZ Flames TC           4.40m      4.09m  
  9 Trussell, Quajalin        12 Miles Per Ho                      3.89m  
 10 Johnson, Deaja            12 Miles Per Ho                      3.73m  
 11 Moore, Toni               12 Arizona Chee                      3.66m  
 11 Adams, Imani              13 Arizona Chee                      3.66m  
 11 Lindsey, Shanyiah         13 Miles Per Ho                      3.66m  
 14 Chambers, Adyanada        12 Az Gold Rush                      3.55m  
 15 Tuggle, Alexis            12 Mustangs TC            2.89m      3.01m  
 
Event 465  Shot Put (6#) Youth Girls
=========================================================================
    National: N 52-01.25  1976        Susie Ray, Orange, CA                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Westbrook, Ky             13 Arizona Chee          12.00m     11.38m  
  2 Brown, Kierra             12 Do Right Edu          11.89m     11.34m  
  3 Belford, Whitney          13 Coldwater Expres                  9.38m  
  4 Verdugo, Kiana            13 Sahuarita Sp           2.75m      9.06m  
  5 Bryant, Jada              13 Miles Per Ho                      8.95m  
 
Event 471  High Jump Youth Boys
=========================================================================
    National: N 6-04.75  7/24/1998   Donovan Kilmartin, Boise, ID              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Tipton, Rico              12 Spartan Spee           1.65m      1.70m  
  2 Walashek, Austin          13 Arizona Puma           1.65m      1.65m  
  2 Duckworth, Timothy        13 Phoenix Bobc           1.66m      1.65m  
  4 Oliver, Muhammad          13 Arizona Risi           1.50m      1.50m  
  4 Fry, Jack                 13 Arizona Elit           1.63m      1.50m  
  6 Williams, Quayvious       12 Coldwater Expres                  1.45m  
  6 Roomes, Roshon            13 AZ Flames TC           1.40m      1.45m  
  6 Cofield, Christopher      12 Unattached             1.45m      1.45m  
  9 Shaver, Christian         13 Phoenix Bobc                      1.30m  
 
Event 472  Pole Vault Youth Boys
=========================================================================
    National: N 14-00.50  1977        Bill Lange, Bridgewater, NJ              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Duckworth, Timothy        13 Phoenix Bobc         8-02.50       2.75  
 
Event 473  Long Jump Youth Boys
=========================================================================
    National: N 23-00.50  1976        Anthony Gibson, San Fernando, CA         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mayfield, Tevin           13 Arizona Chee           5.45m      5.67m  
  2 Oliver, Muhammad          13 Arizona Risi           5.24m      4.98m  
  2 Wallace, Lawrence         12 Arizona Tita           5.27m      4.98m  
  2 Russell, Daylon           12 Mustangs TC            4.36m      4.98m  
  2 Fry, Jack                 13 Arizona Elit           4.72m      4.98m  
  6 Hayes, Seth               12 Arizona Chee                      4.24m  
  7 Griffin, Kendall          12 Arizona Chee                      3.92m  
  8 Zazueta, Edward           12 Arizona Sain                      3.89m  
  9 Smith, Colin              12 Arizona Elit                      3.54m  
 
Event 474  Triple Jump Youth Boys
=========================================================================
    National: N 44-00  1980        Michael Martin, San Diego, CA               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hayes, Seth               12 Arizona Chee                      9.00m  
 
Event 475  Shot Put (4K) Youth Boys
=========================================================================
    National: N 63-03.50  7/28/1996   Chris Sprague, Eugene, OR                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Walashek, Austin          13 Arizona Puma          12.03m     14.05m  
  2 Mercer, Nikaeus           13 Do Right Edu          12.19m     12.18m  
  3 Williams, Quayvious       12 Coldwater Expres                 11.20m  
  4 Shaver, Christian         13 Phoenix Bobc                     11.14m  
  5 Holmen, James             13 Arizona Puma          10.82m     10.62m  
  6 Turner, Adam              12 Mustangs TC                      10.08m  
  7 Harris, Noah              12 Pops TC                9.27m      9.45m  
  8 Hanson, Sage              13 Phoenix Bobc                      8.08m  
  9 Coleman, Bryce            12 Arizona Tita                      7.92m  
 10 Martinez, Alex            12 Do Right Edu                      7.18m  
 11 Duckworth, Timothy        13 Phoenix Bobc           8.75m      7.15m  
 
Event 501  100 Meter Dash Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 11.34  7/28/1995   Angela Williams, Ontario, CA                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jackson, Shannon          14 Do Right Edu           12.51      12.71  
  2 Jackson, Kierra           14 Arizona Risi           14.14      13.61  
  3 Owens, Amiee              15 Arizona Elit                      13.90  
  4 McCall, Barger            15 AZ Flames TC           14.45      14.00  
  5 Viggiano, Taylor          15 Arizona Elit           16.05      16.06  
 
Event 502  200 Meter Dash Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 23.26  7/31/1999   LaSauntea Moore, Akron, OH                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jackson, Shannon          14 Do Right Edu           25.84      26.67  
  2 Jackson, Kierra           14 Arizona Risi           27.84      27.99  
  3 McCall, Barger            15 AZ Flames TC           30.59      29.70  
  4 Viggiano, Taylor          15 Arizona Elit                      34.36  
 
Event 503  400 Meter Dash Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 52.11  7/29/2001   Stephanie Smith, Macon, GA                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jackson, Kierra           14 Arizona Risi         1:02.36    1:02.35  
  2 McCall, Barger            15 AZ Flames TC         1:11.07    1:09.49  
  3 Long, Natalie             14 Arizona Chee                    1:15.20  
  4 Rangel, Elexus            15 Arizona Sain         1:17.23    1:16.68  
  5 Viggiano, Taylor          15 Arizona Elit                    1:18.32  
 
Event 504  800 Meter Run Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 2:09.69  7/27/1991   Liz Mueller, Waterford, CT                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Brown, Shelby             14 Arizona Chee                    2:41.97  
 
Event 505  1500 Meter Run Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 4:25.57  7/22/1984   Suzy Favor, Stevens Point, WI             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Brown, Shelby             14 Arizona Chee                    5:23.53  
  2 Rangel, Elexus            15 Arizona Sain         5:55.73    5:52.29  
 
Event 509  3000 Meter Race Walk Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 27:52.90  7/25/2001   Erica Adams, Spartanburg, SC             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Brown, Shelby             14 Arizona Chee                   22:08.56N 
 
Event 511  100 Meter Dash Intermediate Boys
============================================================================
    National: N 10.54  7/25/8797   Donald Marshall /deshaun McCullough, Grand P
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Coleman, Orlando          15 Mustangs TC            11.39      11.52   2 
  2 Ihrke, Alex               14 Arizona Elit           12.05      11.84   2 
  3 Hill, Stephan             15 Arizona Chee                      11.93   1 
  3 Smith, Cameron            14 Sahuarita Sp                      11.93   1 
  5 Holgerson, Jorgen         14 AZ Flames TC           12.19      12.03   2 
  6 Boys, Jordan              14 AZ Flames TC           12.44      12.18   2 
  7 Sharpe, Jorian            15 AZ Flames TC                      12.25   1 
  8 Griffin, Roderick         15 Arizona Sain           12.08      12.36   2 
  9 Brooks, Dequaven          14 Arizona Tita           12.93      12.44   1 
 10 King, Jason               14 Arizona Elit           12.05      12.79   2 
 11 Stratton, Luke            14 Arizona Elit           12.05      12.84   2 
 12 Tesdahl, Trey             14 Arizona Elit           12.05      12.88   2 
 13 Poe, Eugene               15 Blue Devils                       12.92   1 
 14 Madison, David            15 Team Bliss T                      13.37   1 
 15 Hollingsworth, Thomas     14 Phoenix Bobc                      14.37   1 
 16 Luster-Smith, Quashawn    15 Arizona Tita           14.79      14.62   1 
 17 Corrales, Jonathan        14 Arizona Tita           16.58      16.43   1 
 
Event 512  200 Meter Dash Intermediate Boys
============================================================================
    National: N 21.10  7/29/1995   William Obea Moore, Los Angeles, CA         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Coleman, Orlando          15 Mustangs TC            23.81      23.95   2 
  2 Boys, Jordan              14 AZ Flames TC           24.84      24.35   2 
  3 Smith, Cameron            14 Sahuarita Sp                      24.81   1 
  4 Holgerson, Jorgen         14 AZ Flames TC           24.65      24.91   2 
  5 Hill, Stephan             15 Arizona Chee                      25.07   1 
  6 Griffin, Roderick         15 Arizona Sain           25.08      25.33   2 
  7 Brooks, Dequaven          14 Arizona Tita           27.74      26.59   2 
  8 Misquez, Michael          14 Coldwater Expres       25.29      26.63   2 
  9 Madison, David            15 Team Bliss T                      26.74   1 
 10 Luster-Smith, Seantre     14 Arizona Tita           27.45      27.46   2 
 11 Williams, Dazarion        14 Coldwater Expres                  28.09   1 
 12 Rhodes, Brandon           15 Team Bliss T                      31.97   1 
 
Event 513  400 Meter Dash Intermediate Boys
============================================================================
    National: N 45.99  7/29/1995   William Obea Moore, Los Angeles, CA         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Boys, Jordan              14 AZ Flames TC           55.00      54.38   2 
  2 Smith, Cameron            14 Sahuarita Sp                      57.05   1 
  3 Luster-Smith, Seantre     14 Arizona Tita         1:05.71      59.34   2 
  4 Hill, Stephan             15 Arizona Chee                      59.95   1 
  5 Misquez, Michael          14 Coldwater Expres       59.77    1:00.63   2 
  6 Hooper, Will              14 Arizona Puma         1:06.90    1:01.24   1 
  7 Jackson, Jesse            14 Spartan Spee           57.07    1:01.34   2 
  8 Brooks, Dequaven          14 Arizona Tita         1:04.41    1:02.45   2 
  9 Williams, Dazarion        14 Coldwater Expres                1:02.46   1 
 10 Williams, Derek           14 Spartan Spee         1:02.04    1:02.53   2 
 11 Holgerson, Jorgen         14 AZ Flames TC           57.00    1:03.18   2 
 
Event 514  800 Meter Run Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N 1:53.37  7/28/1985   Michael Remigino, Newington, CT           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jackson, Jesse            14 Spartan Spee         2:21.54    2:16.58  
  2 Casillas, Jaime           15 Coldwater Expres                2:19.78  
  3 Gabrych, Dustin           14 Spartan Spee         2:22.17    2:23.64  
  4 Williams, Derek           14 Spartan Spee         2:26.46    2:28.39  
 
Event 515  1500 Meter Run Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N 3:56.84  7/9/2000    Adam Perkins, Liberty, MO                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hermanski, Andrew         14 Unattached           4:40.00    4:36.95  
  2 Casillas, Jaime           15 Coldwater Expres                5:00.55  
 
Event 521  100 Meter Hurdles (33") Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 13.81  7/14/1984   Yolanda Johnson, Denver, CO                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Owens, Amiee              15 Arizona Elit                      20.47  
 
Event 531  110 Meter Hurdles (39") Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N 13.99  7/30/1995   Sharif Paxton, Los Angeles, CA              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Griffin, Roderick         15 Arizona Sain           18.98      17.71  
  2 Hooper, Will              14 Arizona Puma           18.83      19.02  
 
Event 552  4x400 Meter Relay Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N 3:13.40  7/29/2001   New Horizon, Snellville, GA               
                         L. Jackson, C. Goodman. R. Witherspoon, M. Grant  
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Elite  'A'                                           3:49.28  
 
Event 565  Shot Put (4K) Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 49-10.50  7/27/2001   Michelle Carter, Ovilla, CA              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Fakler, Erin              14 Unattached                        8.11m  
  2 Gabrych, Kassidy          15 Spartan Spee           6.89m      6.54m  
  3 Bailey, Alisha            14 Arizona Tita           5.98m      5.74m  
 
Event 571  High Jump Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N  7-05  8/1/1992    Eric Bishop, Chatsworth, GA                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hooper, Will              14 Arizona Puma                      1.75m  
  2 Ihrke, Alex               14 Arizona Elit           1.73m      1.70m  
  3 Luster-Smith, Seantre     14 Arizona Tita           1.50m      1.60m  
  4 Casillas, Jaime           15 Coldwater Expres                  1.40m  
 
Event 573  Long Jump Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N 24-01.50  1979        Steven Hansley, East Orange, NJ          
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Griffin, Roderick         15 Arizona Sain           5.44m      5.58m  
  2 Tesdahl, Trey             14 Arizona Elit           5.11m      5.10m  
  3 Misquez, Michael          14 Coldwater Expres                  4.72m  
  4 King, Jason               14 Arizona Elit           5.08m      4.53m  
  5 Madison, David            15 Team Bliss T                      4.27m  
  6 Rhodes, Brandon           15 Team Bliss T                      4.03m  
 
Event 575  Shot Put (12#) Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N 63-03.50  7/26/1996   Chris Sprague, Eugene, OR                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Oakley, Terry             15 Team Bliss T                     11.12m  
  2 Luster-Smith, Quashawn    15 Arizona Tita           9.88m     10.41m  
  3 Poe, Eugene               15 Blue Devils                      10.26m  
  4 Hooper, Will              14 Arizona Puma          10.62m      9.11m  
  5 Corrales, Jonathan        14 Arizona Tita           7.89m      7.99m  
  6 Hollingsworth, Thomas     14 Phoenix Bobc                      6.61m  
 
Event 602  200 Meter Dash Young Women
=========================================================================
    National: N 23.32  7/29/2000   Monique Henderson, San Diego, CA            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Parker, Lyndie            17 Arizona Chee                      29.15  
 
Event 603  400 Meter Dash Young Women
=========================================================================
    National: N 51.31  7/27/2000   Monique Henderson, San Diego, CA            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Parker, Lyndie            17 Arizona Chee         1:07.00    1:06.59  
 
Event 604  800 Meter Run Young Women
=========================================================================
    National: N 2:07.05  7/1/1994    Tamieka Grizzle, Bronx, NY                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Parker, Lyndie            17 Arizona Chee         2:45.00    2:41.59  
 
Event 611  100 Meter Dash Young Men
=========================================================================
    National: N 10.30  7/25/1987   Quincy Watts, Woodland Hills, CA            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Caldwell, Cj              16 Team Bliss T                      12.99  
 
Event 671  High Jump Young Men
=========================================================================
    National: N  7-06  7/9/1983    Dothel Edwards, Athens, GA                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Oakley, Tommy             16 Team Bliss T                      1.65m  
 
Event 675  Shot Put (12#) Young Men
=========================================================================
    National: N 67-00.50  7/24/1987   Dwight Johnson, Phoenix, AZ              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Caldwell, Cj              16 Team Bliss T                      9.98m  
  2 Oakley, Tommy             16 Team Bliss T                      9.63m