Licensed to USATF - Arizona, Inc. - Contractor License
                      HY-TEK's Meet Manager 2/27/2010 07:29 PM
                          Regulation Meet - 2/27/2010                          
                          Youth Only - 9/8 Lane Track                          
                               Copper Canyon HS                                
                                    Results                                    
 
Event 101  100 Meter Dash Sub-Bantam Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Jadyn Mays                 7 Arizona Risi                      16.64   3 
  2 Adora Adams                7 Arizona Chee           15.12      16.93   7 
  3 Jayde Charlton             7 Do Right Edu           18.11      17.18   6 
  4 Dominique Mustin           7 Arizona Risi           17.13      17.39   7 
  5 Jasmine Singleton          7 Mustangs TC            17.38      17.57   7 
  6 Haila Reed                 7 Do Right Edu           18.11      17.71   6 
  7 Trejanae Jackson           7 Do Right Edu           18.11      17.83   6 
  8 Asia Hoskins               7 Arizona Tita           18.36      18.72   6 
  9 Mia England                7 Arizona Spee                      18.82   3 
 10 Jemila Mitchell            7 Arizona Risi                      18.87   2 
 11 Deysha Lee                 7 Arizona Glor           19.90      19.05   5 
 12 Mia Lockhart               7 Arizona Chee           17.21      19.10   7 
 13 Saniyah Neal               7 Do Right Edu           19.37      19.30   5 
 14 Breanna Richardson         6 Do Right Edu           21.11      19.33   5 
 15 Najelah Kirk               6 Miles Per Ho           19.61      19.34   5 
 16 Kenisha Williams           7 Mustangs TC                       19.36   1 
 17 Indya Scott                6 Az Gold Rush           18.00      19.74   7 
 17 Kayla Roland               7 Arizona Glor           19.91      19.74   5 
 19 Kate Collins               7 Arizona Elit                      19.77   3 
 20 Syeira Prejean             5 Arizona Spee                      20.15   3 
 21 Naja Jones                 6 Arizona Glor                      20.20   1 
 22 Shayda Alexander           6 Do Right Edu                      20.22   2 
 23 Madison Shealy             6 Arizona Puma           18.89      20.45   6 
 24 Amreah Hutchinson          6 AZ Flames TC           20.52      20.48   5 
 25 Teyanna Davis              6 Arizona Tita                      20.60   1 
 26 Sariya Oliver              6 Arizona Risi                      20.73   3 
 27 Angelique Guillen          7 Arizona Glor                      20.79   2 
 28 Sierra Colley              7 Arizona Puma           19.45      20.87   5 
 29 Malejeah Washington        6 Arizona Sain                      21.14   1 
 30 Kayla Johnson              7 Northwest Xp           20.30      21.15   5 
 31 Joanee Scroggins           7 Do Right Edu                      21.21   4 
 31 Zoe Saris                  7 Arizona Elit                      21.21   2 
 33 Ajunae Thompson            6 Arizona Tita           18.84      21.35   6 
 34 Alyssa Romo                6 Arizona Tita           19.00      22.15   6 
 35 Jenasia Johnson            7 Atlas Throwi                      22.18   4 
 36 Ella Daniels               7 Arizona Tita           18.99      22.28   6 
 37 Lauren Beech               6 Spartan Spee           24.00      22.66   5 
 38 Emily Hollins              6 Arizona Glor                      22.93   1 
 39 Aria Sueing                4 Arizona Spee                      23.01   2 
 40 Jneya Hill                 4 Do Right Edu                      23.12   1 
 41 Darian Bursh               6 Arizona Chee           17.21      23.30   7 
 42 Jenna Tovar                6 Az Gold Rush           18.00      23.39   7 
 43 Crystal Rollins            7 Miles Per Ho           28.30      23.51   4 
 44 Anaya Andrews              4 Arizona Chee           17.21      23.68   7 
 45 Xaria Culver               4 Do Right Edu                      24.29   2 
 46 Nissaa Martinez            4 Do Right Edu                      24.62   4 
 47 Savannah Bingham           5 Mustangs TC                       24.70   3 
 48 Cheyenne Mason             5 Do Right Edu                      26.80   3 
 49 Keishara Cesar             6 Arizona Glor           26.33      30.47   4 
 
Event 102  200 Meter Dash Sub-Bantam Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Jadyn Mays                 7 Arizona Risi                      34.36   3 
  2 Adora Adams                7 Arizona Chee           32.00      34.83   7 
  3 Dominique Mustin           7 Arizona Risi           35.46      35.52   7 
  4 Jayde Charlton             7 Do Right Edu                      35.92   2 
  5 Mya Harrell                6 Arizona Spee           36.00      36.30   7 
  6 Jasmine Singleton          7 Mustangs TC            35.14      36.39   7 
  7 Haila Reed                 7 Do Right Edu           36.02      38.13   7 
  8 Trejanae Jackson           7 Do Right Edu           39.40      38.51   6 
  9 Asia Hoskins               7 Arizona Tita           39.24      38.84   7 
  9 Deysha Lee                 7 Arizona Glor           38.99      38.84   7 
 11 Kenisha Williams           7 Mustangs TC            38.95      39.35   7 
 12 Jhaidah Johnson            5 Do Right Edu                      40.22   1 
 13 Mia England                7 Arizona Spee           41.90      40.36   6 
 14 Eliza Trimble              7 Arizona Puma           40.62      40.38   6 
 15 Breanna Richardson         6 Do Right Edu           42.21      41.07   5 
 16 Jamelah Carswell           7 Do Right Edu                      41.14   2 
 16 Mia Lockhart               7 Arizona Chee                      41.14   3 
 18 Jemila Mitchell            7 Arizona Risi                      41.40   3 
 19 Madison Shealy             6 Arizona Puma           46.26      41.59   5 
 20 Najelah Kirk               6 Miles Per Ho           52.20      41.92   4 
 21 Naja Jones                 6 Arizona Glor           42.81      42.40   5 
 22 Kayla Roland               7 Arizona Glor           42.24      42.44   5 
 23 Angelique Guillen          7 Arizona Glor           42.84      43.31   5 
 24 Indya Scott                6 Az Gold Rush           40.00      43.64   6 
 25 Joanee Scroggins           7 Do Right Edu                      43.72   1 
 26 Teyanna Davis              6 Arizona Tita                      43.76   1 
 27 Amreah Hutchinson          6 AZ Flames TC           42.48      44.62   5 
 28 Saniyah Neal               7 Do Right Edu           41.65      44.95   6 
 29 Shayda Alexander           6 Do Right Edu                      45.04   2 
 30 Sierra Colley              7 Arizona Puma           47.31      45.09   5 
 31 Malejeah Washington        6 Arizona Sain           46.09      45.26   5 
 32 Syeira Prejean             5 Arizona Spee                      46.41   2 
 33 Emily Hollins              6 Arizona Glor           48.30      47.10   4 
 34 Jenna Tovar                6 Az Gold Rush           40.00      49.31   6 
 35 Esperanza Reyes            7 Arizbushmast                      49.64   2 
 35 Ella Daniels               7 Arizona Tita           40.00      49.64   6 
 37 Alyssa Romo                6 Arizona Tita           40.01      50.05   6 
 38 Kayla Johnson              7 Northwest Xp           50.50      50.96   4 
 39 Artia Shaw                 4 Do Right Edu                      51.57   3 
 40 Crystal Rollins            7 Miles Per Ho           59.10      52.65   4 
 41 Xaria Culver               4 Do Right Edu                      53.03   1 
 42 Savannah Bingham           5 Mustangs TC                       53.43   3 
 43 Anaya Andrews              4 Arizona Chee                      53.56   3 
 44 Olivia Carter              6 Arizona Chee                      55.99   1 
 45 Aria Sueing                4 Arizona Spee           58.49      59.30   4 
 46 Keishara Cesar             6 Arizona Glor           50.62    1:04.25   4 
 
Event 111  100 Meter Dash Sub-Bantam Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Treveon McDonald           7 Arizona Sain           15.88      16.32   8 
  2 Tre Green                  7 Northwest Xp           18.50      16.48   6 
  3 Amari Graham               7 Arizona Risi           17.30      16.69   7 
  4 Davion Center              7 Do Right Edu           17.55      17.35   7 
  5 Terry Byrd                 7 Do Right Edu           17.65      17.37   7 
  5 Travis Roberts             6 Arizona Chee           16.12      17.37   8 
  7 Russ Lingruen-Thain        7 Feel The Hea           18.28      17.39   6 
  8 Markye Wheaton             6 Do Right Edu           19.33      17.46   6 
  9 Connor Ivie                7 AZ Flames TC           17.43      17.51   7 
 10 Zach Woodard               7 Northwest Xp           20.30      17.55   5 
 11 Jaleel Walker              7 Arizona Sain           17.27      17.57   7 
 12 Jay Cruz                   7 Arizona Sain                      17.62   1 
 13 Quaron Adams               6 Do Right Edu           17.40      17.71   7 
 13 Marcus Brown               7 AZ Flames TC           17.44      17.71   7 
 15 Garrison Douglass          6 World Class                       17.86   1 
 16 Aaron Davis                7 Arizona Glor           19.46      17.88   6 
 16 Jayden Coleman             7 Northwest Xp           16.50      17.88   8 
 18 Tommy Lingruen-Thain       7 Feel The Hea           18.49      17.90   6 
 18 Jaylon Williams            7 Arizona Chee           16.12      17.90   8 
 20 Marcos Romo                7 Arizona Tita                      18.31   2 
 21 Devon Grubbs               6 Do Right Edu           19.55      18.38   5 
 22 Dajon Flowers              7 Pastor Fit F                      18.39   1 
 23 Lattamore Buckner          7 Arizona Chee           16.12      18.40   8 
 23 Julian Williams            7 Mustangs TC                       18.40   3 
 25 Quamari Garrett            7 Do Right Edu           17.58      18.48   7 
 26 Kydan Moore                6 Miles Per Ho           24.00      18.63   4 
 27 Dhayven Valentine          7 Arizona Tita           18.97      18.73   6 
 28 Trevon Harris              7 Do Right Edu           20.55      18.80   5 
 29 Christien Byrd             6 Northwest Xp           20.30      19.18   5 
 30 Kai Boykins                5 Arizona Spee           12.11      19.22   8 
 31 Jacques Span-Moreland      7 Do Right Edu           20.11      19.33   5 
 32 Khalil Jacobs              6 Arizona Sain                      19.35   2 
 33 Jamari Brown               6 Arizona Sain           19.11      19.39   6 
 34 Darius Collieriii          4 Do Right Edu                      19.44   2 
 35 Zion Royal                 6 Do Right Edu           20.55      19.69   5 
 36 Qwestin Litz               6 Arizona Tita                      19.72   3 
 37 Ty Ali                     6 Mustangs TC            18.84      19.75   6 
 37 Kaleb Jacobs               6 Arizona Sain                      19.75   2 
 39 Zaire Blevins              5 Do Right Edu           22.00      20.04   4 
 40 Noah Shaver                7 Phoenix Bobc                      20.22   2 
 41 Len Lopez                  7 Pastor Fit F                      20.31   3 
 42 Marlos Hill                5 Miles Per Ho           29.10      20.60   3 
 43 Jaden Kidder               7 Arizona Chee           16.12      21.06   8 
 44 Tyren Harris               6 Do Right Edu                      21.21   3 
 45 Jordon Parrish             7 Arizona Tita           19.15      21.23   6 
 46 Romeo Morales              6 Pastor Fit F                      21.33   3 
 47 Tyler Donald               7 Do Right Edu                      21.50   2 
 48 Kaleb coleman              6 Arizona Chee                      21.51   1 
 49 Gabriel Clark              6 Arizona Tita           22.33      21.62   4 
 50 Kobe Bryant                6 Miles Per Ho           25.10      21.76   4 
 51 Ty Marble                  7 Arizona Blaz                      21.78   1 
 52 Michael King               5 Mustangs TC            22.13      21.87   4 
 53 Diego Ramirez              5 Arizona Sain                      22.46   1 
 54 Qkasai Garrett             5 Do Right Edu           20.11      22.64   5 
 55 Demetrius Fatongiatau      7 AZ Flames TC                      23.20   2 
 56 Elijah Matthews            6 Miles Per Ho           29.10      25.44   3 
 57 Malaki Fatongiatau         5 AZ Flames TC                      25.55   3 
 58 Martel Wiley               4 Do Right Edu                      28.15   1 
 
Event 112  200 Meter Dash Sub-Bantam Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Amari Graham               7 Arizona Risi           32.97      33.14   8 
  2 Tre Green                  7 Northwest Xp           34.50      33.22   8 
  3 Jaleel Walker              7 Arizona Sain           34.14      33.79   8 
  4 Treveon McDonald           7 Arizona Sain           34.60      34.52   8 
  5 Terry Byrd                 7 Do Right Edu           35.24      34.70   8 
  6 Connor Ivie                7 AZ Flames TC           34.45      34.82   8 
  7 Quamari Garrett            7 Do Right Edu           36.11      35.29   7 
  8 Jay Cruz                   7 Arizona Sain           35.52      35.41   9 
  9 Julian Williams            7 Mustangs TC                       35.52   3 
 10 Russ Lingruen-Thain        7 Feel The Hea           37.92      35.54   7 
 11 Jayden Coleman             7 Northwest Xp           36.50      35.60   7 
 12 Marcus Brown               7 AZ Flames TC           35.96      35.66   8 
 13 Zach Woodard               7 Northwest Xp           44.50      36.09   5 
 14 Davion Center              7 Do Right Edu           39.54      36.19   9 
 15 Quaron Adams               6 Do Right Edu           29.45      36.24   8 
 16 Jaylon Williams            7 Arizona Chee                      36.55   2 
 17 Tommy Lingruen-Thain       7 Feel The Hea           38.17      37.47   7 
 18 Aaron Davis                7 Arizona Glor           40.70      37.54   6 
 19 Trevon Harris              7 Do Right Edu           40.31      37.60   6 
 20 Markye Wheaton             6 Do Right Edu           39.66      37.72   7 
 21 Kydan Moore                6 Miles Per Ho           50.10      37.85   4 
 22 Marcos Romo                7 Arizona Tita                      37.95   4 
 23 Travis Roberts             6 Arizona Chee                      38.48   2 
 24 Kai Boykins                5 Arizona Spee           40.62      38.91   6 
 25 Gavin Bell                 7 Do Right Edu           39.11      38.96   7 
 26 Jacques Span-Moreland      7 Do Right Edu           40.00      39.07   6 
 27 Dajon Flowers              7 Pastor Fit F                      39.11   2 
 28 Jamari Brown               6 Arizona Sain           38.94      39.30   7 
 29 Garrison Douglass          6 World Class                       39.48   1 
 30 Lattamore Buckner          7 Arizona Chee                      39.95   2 
 31 Kaleb Jacobs               6 Arizona Sain                      40.22   3 
 32 Ky-Mani Bernard            7 Do Right Edu           39.18      40.72   7 
 33 Ty Ali                     6 Mustangs TC            41.92      40.73   6 
 34 Christien Byrd             6 Northwest Xp           45.60      40.93   5 
 35 Qwestin Litz               6 Arizona Tita                      41.12   1 
 36 Zion Royal                 6 Do Right Edu           40.85      41.80   6 
 37 Len Lopez                  7 Pastor Fit F                      41.81   1 
 38 Zaire Blevins              5 Do Right Edu           41.65      42.06   6 
 38 Khalil Jacobs              6 Arizona Sain                      42.06   3 
 40 Naishon Pittman            7 Miles Per Ho           46.20      42.62   5 
 41 Qkasai Garrett             5 Do Right Edu           43.44      45.06   5 
 42 Tyler Donald               7 Do Right Edu                      45.25   1 
 43 Kaleb coleman              6 Arizona Chee                      45.47   4 
 43 Michael King               5 Mustangs TC            47.36      45.47   5 
 45 Tyren Harris               6 Do Right Edu                      45.89   1 
 46 Jaden Kidder               7 Arizona Chee                      46.85   2 
 47 Diego Ramirez              5 Arizona Sain                      47.03   1 
 48 Kobe Bryant                6 Miles Per Ho           48.14      47.50   5 
 49 Issachar Reyes             6 Arizbushmast                      48.16   1 
 50 Gabriel Clark              6 Arizona Tita           49.14      48.30   4 
 51 Romeo Morales              6 Pastor Fit F                      48.54   3 
 52 Marlos Hill                5 Miles Per Ho           50.20      50.31   4 
 53 Elijah Matthews            6 Miles Per Ho           59.10      56.23   4 
 
Event 141  4x100 Meter Relay Sub-Bantam Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Do Right Education And Sports  'A'                1:04.00    1:11.65  
     1) Jayde Charlton 7                2) Trejanae Jackson 7             
     3) Jhaidah Johnson 5               4) Haila Reed 7                   
  2 Arizona Rising Suns  'A'                                     1:12.08  
     1) Jadyn Mays 7                    2) Jemila Mitchell 7              
     3) Dominique Mustin 7              4) Sariya Oliver 6                
  3 Arizona Glory  'A'                                1:48.20    1:21.61  
     1) Angelique Guillen 7             2) Emily Hollins 6                
     3) Deysha Lee 7                    4) Kayla Roland 7                 
  4 Arizona Titans  'A'                               1:20.42    1:21.98  
     1) Ella Daniels 7                  2) Asia Hoskins 7                 
     3) Alyssa Romo 6                   4) Ajunae Thompson 6              
  5 Do Right Education And Sports  'B'                           1:36.27  
     1) Shayda Alexander 6              2) Jamelah Carswell 7             
     3) Saniyah Neal 7                  4) Joanee Scroggins 7             
 
Event 151  4x100 Meter Relay Sub-Bantam Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Do Right Education And Sports  'A'                1:04.00    1:10.51  
     1) Quaron Adams 6                  2) Terry Byrd 7                   
     3) Davion Center 7                 4) Quamari Garrett 7              
  2 Do Right Education And Sports  'B'                1:11.00    1:12.58  
     1) Devon Grubbs 6                  2) Trevon Harris 7                
     3) Jacques Span-Moreland 7         4) Markye Wheaton 6               
  3 Northwest Xpress  'A'                             1:10.00    1:13.45  
     1) Christien Byrd 6                2) Jayden Coleman 7               
     3) Tre Green 7                     4) Zach Woodard 7                 
  4 Arizona Titans  'A'                               1:14.13    1:19.29  
     1) Qwestin Litz 6                  2) Jordon Parrish 7               
     3) Marcos Romo 7                   4) Dhayven Valentine 7            
 
Event 163  Long Jump Sub-Bantam Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Adora Adams                7 Arizona Chee                      2.75m  
  2 Mia England                7 Arizona Spee                      2.50m  
  3 Amreah Hutchinson          6 AZ Flames TC           2.49m      2.38m  
  3 Jasmine Singleton          7 Mustangs TC                       2.38m  
  5 Sariya Oliver              6 Arizona Risi           2.56m      2.36m  
  6 Syeira Prejean             5 Arizona Spee           2.03m      2.29m  
  7 Ajunae Thompson            6 Arizona Tita           2.08m      2.22m  
  8 Indya Scott                6 Az Gold Rush           2.44m      2.03m  
  9 Esperanza Reyes            7 Arizbushmast                      1.97m  
 10 Olivia Carter              6 Arizona Chee                      1.68m  
 11 Jamelah Carswell           7 Do Right Edu                      1.66m  
 12 Kate Collins               7 Arizona Elit                      1.65m  
 13 Malejeah Washington        6 Arizona Sain           1.30m      1.60m  
 14 Teyanna Davis              6 Arizona Tita                      1.58m  
 15 Najelah Kirk               6 Miles Per Ho                      1.56m  
 16 Lauren Beech               6 Spartan Spee           1.00m      1.55m  
 17 Cheyenne Mason             5 Do Right Edu                      1.54m  
 18 Zoe Saris                  7 Arizona Elit                      1.42m  
 19 Jenna Tovar                6 Az Gold Rush           2.13m      1.30m  
 20 Crystal Rollins            7 Miles Per Ho                      1.01m  
 -- Jneya Hill                 4 Do Right Edu                         ND  
 -- Anaya Andrews              4 Arizona Chee                         ND  
 
Event 167  Javelin Throw (300G) Sub-Bantam Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Cheyenne Mason             5 Do Right Edu                      4.07m  
  2 Nissaa Martinez            4 Do Right Edu                      3.28m  
 
Event 173  Long Jump Sub-Bantam Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Treveon McDonald           7 Arizona Sain           3.32m      3.39m  
  2 Amari Graham               7 Arizona Risi                      3.00m  
  3 Marcus Brown               7 AZ Flames TC           3.08m      2.89m  
  4 Dhayven Valentine          7 Arizona Tita           2.71m      2.79m  
  5 Connor Ivie                7 AZ Flames TC           3.03m      2.75m  
  6 Jaleel Walker              7 Arizona Sain           2.68m      2.74m  
  7 Jay Cruz                   7 Arizona Sain           2.51m      2.71m  
  8 Kai Boykins                5 Arizona Spee           1.66m      2.24m  
  9 Noah Shaver                7 Phoenix Bobc                      2.18m  
 10 Jamari Brown               6 Arizona Sain           2.23m      2.14m  
 11 Dajon Flowers              7 Pastor Fit F                      2.00m  
 12 Khalil Jacobs              6 Arizona Sain                      1.93m  
 13 Gavin Bell                 7 Do Right Edu                      1.87m  
 14 Len Lopez                  7 Pastor Fit F                      1.77m  
 14 Issachar Reyes             6 Arizbushmast                      1.77m  
 16 Naishon Pittman            7 Miles Per Ho                      1.72m  
 17 Zion Royal                 6 Do Right Edu                      1.59m  
 18 Tyren Harris               6 Do Right Edu                      1.49m  
 19 Kaleb Jacobs               6 Arizona Sain                      1.47m  
 20 Jaden Kidder               7 Arizona Chee                      1.46m  
 21 Nasohn Jantz               5 Pops TC                1.52m      1.41m  
 22 Diego Ramirez              5 Arizona Sain                      1.31m  
 23 Qkasai Garrett             5 Do Right Edu                      1.29m  
 24 Kydan Moore                6 Miles Per Ho                      1.26m  
 25 Marlos Hill                5 Miles Per Ho                      1.23m  
 26 Elijah Matthews            6 Miles Per Ho                      1.17m  
 27 Tyler Donald               7 Do Right Edu                      1.14m  
 -- Kobe Bryant                6 Miles Per Ho                         ND  
 -- Kaleb coleman              6 Arizona Chee                         ND  
 -- Romeo Morales              6 Pastor Fit F                         ND  
 -- Ty Marble                  7 Arizona Blaz                         ND  
 
Event 177  Javelin Throw (300G) Sub-Bantam Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Noah Shaver                7 Phoenix Bobc                     16.29m  
  2 Demetrius Fatongiatau      7 AZ Flames TC                     14.50m  
  3 Devon Grubbs               6 Do Right Edu                     14.43m  
  4 Isaiah Silva               7 Arizbushmast                     12.49m  
  5 Malaki Fatongiatau         5 AZ Flames TC                      5.90m  
 
Event 201  100 Meter Dash Bantam Girls
===================================================================================
    National: N 12.85  7/29/1990   Angela Williams, Ontario, CA                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Anna Foreman               9 Arizona Chee           13.10      15.37   5 
  2 Jai Gruenwald              9 Arizona Chee           13.10      15.44   5 
  3 Alana Rennie               9 Az Gold Rush           15.51      15.53   7 
  4 Shatara Elem               9 Arizona Tita                      15.55   1 
  5 Tyonna Singleton           9 Mustangs TC            15.50      15.70   7 
  6 Dominique Phillips         8 Arizona Risi           16.08      15.86   7 
  7 Raven Jordan               9 Arizona Chee           14.62      15.88   5 
  8 Zaire Chest                9 Arizona Chee           13.10      15.95   5 
  9 Nydiah Mgbam               9 Miles Per Ho           14.60      15.98   5 
 10 Hanna Ashley               9 Northwest Xp           16.50      16.28   4 
 11 Malea Walker               9 Arizona Glor           16.34      16.31   4 
 12 Malaealani Fraser          9 Arizona Tita           17.48      16.32   4 
 13 Kenzington Pratt           9 Unattached             14.00      16.33   5 
 14 Sky Black                  8 Mustangs TC            16.16      16.70   4 
 15 Gabriela Valdez            8 Az Gold Rush           17.00      16.76   4 
 16 Myjah Williams             9 Arizona Chee           14.62      17.05   5 
 17 Mahogany Jimerson          9 Arizona Sain           15.88      17.10   7 
 18 Mikaela Rollins            9 Miles Per Ho           17.53      17.11   6 
 19 Kiemya Williams            8 Do Right Edu                      17.23   2 
 20 Janae Goode                9 Do Right Edu                      17.24   2 
 21 Hallee Gray                9 Arizona Chee           14.62      17.32   7 
 22 Kaylee Ivie                9 AZ Flames TC           16.57      17.35   4 
 23 Savannah Cundiff           8 AZ Flames TC                      17.45   3 
 24 Nasiyah Neal               8 Do Right Edu                      17.50   1 
 25 Naja Andrews               9 Arizona Chee           15.21      17.59   7 
 26 Chloe Fraley               9 AZ Flames TC           18.27      17.67   6 
 27 Jailyn Covington           8 Arizona Tita           17.38      17.73   4 
 28 Tori Roberts               8 Arizona Chee           14.62      17.77   5 
 29 Katie Shea                 8 Arizona Chee           14.62      17.79   5 
 30 Sadeja Maddox              8 Miles Per Ho           17.88      17.84   6 
 31 Maliyah Jones              8 Miles Per Ho           20.10      17.86   3 
 32 Tmarra Carradine           8 Arizona Tita           17.11      17.90   4 
 33 Trinity Reynolds           8 Eternal Flam           22.00      17.98   3 
 34 Shardae Haynes             8 Do Right Edu                      18.08   1 
 35 Renita Jackson             8 Do Right Edu                      18.12   1 
 36 Zara Scott                 8 Az Gold Rush           18.00      18.18   6 
 37 Rose Cobbin                9 Arizbushmast                      18.23   2 
 38 Bianca Jones               9 Pops TC                17.50      18.58   4 
 39 Aria Smith                 8 Arizona Chee           15.21      18.66   7 
 40 Jayd Smith                 8 Arizona Chee           15.21      18.95   7 
 41 Maya Madrid                8 Arizona Tita                      18.96   3 
 42 Justice Smith              8 Arizona Tita                      19.00   1 
 43 Trinity Scroggins          8 Do Right Edu                      19.10   1 
 44 Deja Jackson               8 Arizona Risi           17.81      19.26   6 
 44 Taliyah Hillyer            9 Arizona Chee           15.21      19.26   7 
 46 Vanessa Uriarte            9 Arizona Glor           18.31      19.40   6 
 47 Alethea Zischang           8 Northwest Xp           20.30      19.47   3 
 48 Alyssa Barone              8 Northwest Xp           18.60      20.13   6 
 49 Kailey Rufus               8 Miles Per Ho           19.23      20.27   6 
 50 Jailene Perez              9 Pastor Fit F                      20.28   1 
 51 Sarah Jimenez              8 Arizona Sain                      20.42   3 
 52 Micah Johnson              9 Miles Per Ho           21.06      20.68   3 
 53 Anise Braxton              8 Miles Per Ho           22.10      21.22   3 
 54 Marilyn Alvarez            9 Pastor Fit F                      28.98   2 
 
Event 202  200 Meter Dash Bantam Girls
============================================================================
    National: N 26.71  7/31/1993   Monique Henderson, San Diego, CA            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Anna Foreman               9 Arizona Chee           30.00      30.61   7 
  2 Alana Rennie               9 Az Gold Rush           33.00      30.94   7 
  3 Jai Gruenwald              9 Arizona Chee           30.00      30.96   7 
  4 Zaire Chest                9 Arizona Chee           30.00      31.99   7 
  5 Nydiah Mgbam               9 Miles Per Ho           33.20      32.20   7 
  6 Raven Jordan               9 Arizona Chee                      32.72   1 
  7 Tyonna Singleton           9 Mustangs TC            33.63      32.93   7 
  8 Dominique Phillips         8 Arizona Risi           34.56      32.94   7 
  9 Shatara Elem               9 Arizona Tita                      33.15   2 
 10 Kenzington Pratt           9 Unattached             36.00      33.19   6 
 11 Malaealani Fraser          9 Arizona Tita           37.00      34.10   5 
 12 Mikaela Rollins            9 Miles Per Ho           37.13      34.15   5 
 13 Myjah Williams             9 Arizona Chee                      34.16   3 
 14 Malea Walker               9 Arizona Glor           34.34      34.36   7 
 15 Makyah Richard             8 Arizona Tita           36.78      34.77   6 
 16 Hanna Ashley               9 Northwest Xp           35.60      34.80   6 
 17 Gabriela Valdez            8 Az Gold Rush           38.00      35.44   5 
 18 Hallee Gray                9 Arizona Chee                      35.53   1 
 19 Sky Black                  8 Mustangs TC            34.89      35.67   6 
 20 Janae Goode                9 Do Right Edu                      35.89   3 
 21 Kiemya Williams            8 Do Right Edu                      36.48   2 
 22 Naja Andrews               9 Arizona Chee                      36.58   3 
 23 Kaylee Ivie                9 AZ Flames TC           35.67      37.01   6 
 24 Nasiyah Neal               8 Do Right Edu                      37.03   1 
 25 Tori Roberts               8 Arizona Chee                      37.26   1 
 26 Tmarra Carradine           8 Arizona Tita           40.79      37.27   4 
 27 Aria Smith                 8 Arizona Chee                      37.38   2 
 28 Maliyah Jones              8 Miles Per Ho           42.20      37.55   4 
 29 Savannah Cundiff           8 AZ Flames TC                      37.79   3 
 30 Chloe Fraley               9 AZ Flames TC           36.42      38.35   6 
 31 Zara Scott                 8 Az Gold Rush           40.00      38.43   5 
 32 Bianca Jones               9 Pops TC                36.50      38.60   6 
 33 Sadeja Maddox              8 Miles Per Ho           37.90      38.98   5 
 34 Maya Madrid                8 Arizona Tita                      39.17   3 
 35 Shardae Haynes             8 Do Right Edu                      39.70   1 
 36 Deja Jackson               8 Arizona Risi           38.93      40.17   5 
 37 Marilyn Alvarez            9 Pastor Fit F                      40.26   1 
 38 Breashawnea Tamplin        8 Arizona Sain                      40.81   1 
 39 Sarah Jimenez              8 Arizona Sain           42.35      41.15   4 
 40 Taliyah Hillyer            9 Arizona Chee                      41.83   3 
 41 Alethea Zischang           8 Northwest Xp           50.50      42.18   3 
 42 Vanessa Uriarte            9 Arizona Glor           41.05      43.19   4 
 43 Jailene Perez              9 Pastor Fit F                      43.49   2 
 44 Deliyah Harris             8 Arizona Sain           43.24      43.69   4 
 45 Justice Smith              8 Arizona Tita                      43.72   2 
 46 Kailey Rufus               8 Miles Per Ho           42.81      44.27   4 
 47 Anise Braxton              8 Miles Per Ho           42.20      44.89   4 
 48 Micah Johnson              9 Miles Per Ho           45.90      47.16   3 
 
Event 203  400 Meter Dash Bantam Girls
============================================================================
    National: N 59.81  8/1/1993    Monique Henderson, San Diego, CA            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Makyah Richard             8 Arizona Tita         1:24.12    1:18.51   2 
  2 Hanna Ashley               9 Northwest Xp         1:14.00    1:19.61   2 
  3 Myjah Williams             9 Arizona Chee         1:25.00    1:20.70   2 
  4 Dominique Phillips         8 Arizona Risi         1:25.04    1:20.73   2 
  5 Trinity Reynolds           8 Eternal Flam         1:27.41    1:21.61   1 
  6 Aria Smith                 8 Arizona Chee         1:25.00    1:24.23   1 
  7 Hallee Gray                9 Arizona Chee         1:25.00    1:25.57   2 
  8 Katie Shea                 8 Arizona Chee         1:25.00    1:26.17   1 
  9 Tori Roberts               8 Arizona Chee         1:25.00    1:27.22   2 
 10 Amaya Johnson              9 Arizona Spee         1:25.24    1:28.44   1 
 11 Vanessa Uriarte            9 Arizona Glor                    1:36.63   1 
 12 Naja Andrews               9 Arizona Chee         1:25.00    1:37.49   2 
 
Event 204  800 Meter Run Bantam Girls
================================================================================
    National: N 2:23.98  7/6/1986    Chalynn Carr, LaVerne, CA                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Amaya Johnson              9 Arizona Spee         3:31.51    3:11.69  
  2 Trinity Scroggins          8 Do Right Edu                    3:17.27  
 
Event 205  1500 Meter Run Bantam Girls
=========================================================================
    National: N 4:51.28  6/18/1994   Laura Shannon, Great Barrington, MA       
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Rose Cobbin                9 Arizbushmast                    6:08.42  
  2 Katie Shea                 8 Arizona Chee                    6:36.06  
 
Event 208  1500 Meter Race Walk Bantam Girls
=========================================================================
    National: N 7:30.80  7/18/1993   Elizabeth Paxton, Cypress, CA             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Renita Jackson             8 Do Right Edu                    8:44.21  
  2 Crystal Mayfield           8 Do Right Edu                    9:38.86  
 
Event 211  100 Meter Dash Bantam Boys
============================================================================
    National: N 12.73  7/28/1991   Richard Washington, Inglewood, CA           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Marquis Griffen            9 Arizona Tita           13.45      14.59   8 
  2 Keishaud White             9 Do Right Edu           17.11      14.74   5 
  3 Decarlos Brooks            9 AZ Flames TC           14.23      14.95   8 
  4 Alayjon Tamplin            9 Arizona Sain                      15.01   1 
  5 Kendahl Johnson            9 Northwest Xp           14.50      15.02   8 
  6 Leroy Tellis               9 Arizona Risi                      15.21   1 
  7 Jacobe Covington           8 Arizona Tita           15.14      15.28   8 
  8 Devion Jackson             9 Do Right Edu           17.11      15.68   5 
  9 Dominique Hampton          9 Arizona Risi           15.65      15.70   7 
 10 Jordin Campbell            9 Arizona Chee           13.50      15.78   8 
 11 Delano Salgado             9 Arizona Sain           15.22      15.80   7 
 12 John Brown                 8 Arizona Sain           15.90      15.91   7 
 13 Evan Baltman               9 Phoenix Bobc           15.35      15.92   7 
 14 William Shaffer            8 Do Right Edu           18.99      16.17   4 
 15 Roshaun Jones              8 Spartan Spee           15.00      16.20   8 
 16 Kiondre Taylor             8 Arizona Chee           15.22      16.34   8 
 17 Delvin Jones               9 Miles Per Ho           17.10      16.42   5 
 18 Malcolm Williams           9 Pops TC                15.50      16.45   7 
 19 Dorian Alexander           9 Arizona Spee            9.53      16.46   3 
 20 Jacob Gruenwald            8 Arizona Chee           15.22      16.47   8 
 21 Nasir Kirk                 9 Miles Per Ho           17.20      16.48   5 
 22 Myles Goodman              8 Mustangs TC            18.08      16.52   5 
 23 Jeremy Ramirez             8 Arizona Sain                      16.66   2 
 24 Rashion Hodge              8 Do Right Edu           19.33      16.68   4 
 25 Noah Simmons               8 AZ Flames TC           18.00      16.72   5 
 26 Joshua Poates              9 Arizona Chee           15.22      16.77   7 
 27 Tyson Grubbs               8 Do Right Edu           19.12      16.80   4 
 28 Isaiah Crawford            8 Do Right Edu           19.55      16.92   4 
 29 Antwone Stewart            8 Do Right Edu           19.23      16.95   4 
 30 Sani Nakiso                8 Arizona Chee           16.12      17.03   6 
 31 Marcus Norvell             8 Arizona Chee           15.22      17.06   8 
 32 Marvin Walker              9 Arizona Glor                      17.07   1 
 33 Jalen Moreland             8 Arizona Chee           16.12      17.13   6 
 34 Sean Scott                 8 Arizona Chee           15.22      17.14   7 
 35 Tucker Redd                9 Az Gold Rush           17.00      17.31   6 
 36 Andre Johnson              8 Az Gold Rush           17.00      17.46   6 
 37 Racham Berger              9 Arizona Tita           16.84      17.51   6 
 38 Jason Corrales             9 Arizona Tita           16.00      17.65   7 
 39 Antoine Wildy              9 Eternal Flam           22.00      17.86   4 
 40 Shamon Davis               8 Arizona Tita                      17.94   2 
 41 Brandon Richardson         8 Do Right Edu                      17.95   2 
 42 Kolbe Pitts                9 Arizona Chee           16.12      18.23   6 
 43 Dakarai Alberty            8 Arizona Risi                      18.34   3 
 44 Austin Shaver              8 Mustangs TC                       18.42   3 
 45 David Bailey               8 Arizona Tita           17.12      18.51   5 
 46 Joseph Bryant              8 Miles Per Ho           18.19      18.94   5 
 47 Robert White               9 Arizona Sain                      19.02   2 
 48 Andy Alvarez               8 Pastor Fit F                      19.10   3 
 49 Max Larson                 8 Arizona Tita                      19.16   3 
 50 Jorryn Barthelemy          9 Phoenix Bobc                      19.31   2 
 51 Tamir Braxton              9 Miles Per Ho           18.98      19.33   4 
 52 Dakota Dyson               8 Phoenix Bobc                      19.87   2 
 53 Ryan Tovar                 9 Az Gold Rush           17.00      20.00   7 
 54 Eduardo Reyes              8 Pastor Fit F                      20.04   3 
 55 Eli Vickers                8 Northwest Xp           20.30      21.17   4 
 56 Keandre Moore              9 Miles Per Ho           22.43      22.16   3 
 
Event 212  200 Meter Dash Bantam Boys
===================================================================================
    National: N 26.01  7/25/1996   Richard Crawford, Plano, TX                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Chris Russell              9 Mustangs TC            30.81      29.48   8 
  2 Jordin Campbell            9 Arizona Chee           29.00      29.76   8 
  3 Kendahl Johnson            9 Northwest Xp           30.30      30.66   8 
  4 Leroy Tellis               9 Arizona Risi           33.54      30.87   7 
  5 Dominique Hampton          9 Arizona Risi           32.25      31.10   8 
  5 Alden Jackson              8 Northwest Xp           33.50      31.10   7 
  7 Devion Jackson             9 Do Right Edu           34.55      31.38   7 
  8 Jordan Porter              9 Mustangs TC                       31.65   3 
  9 Joshua England             8 Arizona Spee           32.26      31.83   8 
 10 Nasir Kirk                 9 Miles Per Ho           37.20      32.30   5 
 11 Delvin Jones               9 Miles Per Ho           35.90      32.56   6 
 12 Jeremy Ramirez             8 Arizona Sain                      32.69   1 
 13 Myles Goodman              8 Mustangs TC            38.17      32.82   5 
 14 John Brown                 8 Arizona Sain           33.91      32.95   7 
 15 Antwone Stewart            8 Do Right Edu                      33.19   1 
 16 Kurt Duecker               9 Feel The Hea           32.90      33.61   7 
 17 Noah Simmons               8 AZ Flames TC           33.32      33.79   7 
 18 Alayjon Tamplin            9 Arizona Sain                      33.87   2 
 19 Delano Salgado             9 Arizona Sain           31.66      33.94   8 
 20 Marvin Walker              9 Arizona Glor           36.23      34.20   6 
 21 Dorian Alexander           9 Arizona Spee           33.80      34.52   7 
 22 Carlan Naisant             9 AZ Flames TC           35.43      34.61   7 
 23 Kiondre Taylor             8 Arizona Chee                      34.71   3 
 24 Isaiah Crawford            8 Do Right Edu                      34.76   1 
 25 Jalen Moreland             8 Arizona Chee                      34.77   1 
 26 Marcus Norvell             8 Arizona Chee                      34.85   2 
 27 Carmayne White             9 Do Right Edu                      34.93   1 
 28 Jason Corrales             9 Arizona Tita                      35.00   2 
 29 Jacob Gruenwald            8 Arizona Chee                      35.39   3 
 30 Solomon Matthews           8 Miles Per Ho           35.90      35.54   6 
 31 Tucker Redd                9 Az Gold Rush           36.00      35.63   6 
 32 Keyshawn Lingruen-Thain    9 Feel The Hea           36.81      36.48   6 
 33 Racham Berger              9 Arizona Tita           37.24      36.60   5 
 34 Shamon Davis               8 Arizona Tita           38.52      36.85   5 
 35 Joshua Poates              9 Arizona Chee                      36.86   2 
 36 Sani Nakiso                8 Arizona Chee                      37.52   3 
 37 David Bailey               8 Arizona Tita           38.69      37.53   4 
 38 Dakarai Alberty            8 Arizona Risi           40.67      37.99   4 
 39 Dylan Hollins              9 Arizona Glor           40.42      38.01   4 
 40 Cristan Ramirez            8 Arizbushmast                      38.03   3 
 41 Andre Johnson              8 Az Gold Rush           38.00      38.53   5 
 42 Joseph Bryant              8 Miles Per Ho           38.59      38.78   5 
 43 Kolbe Pitts                9 Arizona Chee                      39.24   2 
 44 Brandon Richardson         8 Do Right Edu                      39.48   3 
 45 Sean Scott                 8 Arizona Chee                      40.22   1 
 46 Andy Alvarez               8 Pastor Fit F                      40.39   2 
 47 Max Larson                 8 Arizona Tita                      40.40   2 
 48 Ryan Tovar                 9 Az Gold Rush           38.00      41.17   5 
 49 Tamir Braxton              9 Miles Per Ho           42.65      41.43   4 
 50 Ceth Reeves                8 Arizona Elit                      41.77   3 
 51 Eduardo Reyes              8 Pastor Fit F                      42.42   2 
 52 Eli Vickers                8 Northwest Xp           38.50      42.63   5 
 53 Nicholas Holmen            8 Arizona Puma           40.72      43.84   4 
 54 Keandre Moore              9 Miles Per Ho           55.99      48.53   4 
 
Event 213  400 Meter Dash Bantam Boys
============================================================================
    National: N 58.74  7/25/1997   Jules Noel, Bouynton Beach, FL              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Marquis Griffen            9 Arizona Tita         1:12.00    1:09.73   5 
  2 Wyatt Shedrick             8 Do Right Edu         1:11.00    1:10.33   5 
  3 Lawrence Yarbrough         9 Arizona Tita         1:17.29    1:11.41   4 
  4 Jordan Porter              9 Mustangs TC          1:14.24    1:11.58   5 
  5 Alden Jackson              8 Northwest Xp         1:06.00    1:11.67   5 
  6 Kendahl Johnson            9 Northwest Xp         1:16.00    1:12.74   4 
  7 James Smith                9 AZ Flames TC         1:11.91    1:13.58   5 
  8 Zachary Lewis              9 Mustangs TC          1:12.84    1:14.25   5 
  9 Joshua England             8 Arizona Spee         1:19.43    1:14.87   4 
 10 Jeremy Ramirez             8 Arizona Sain                    1:15.28   2 
 11 Jacobe Covington           8 Arizona Tita         1:13.43    1:15.35   5 
 12 Jalen Moreland             8 Arizona Chee         1:26.00    1:16.04   3 
 13 Roshaun Jones              8 Spartan Spee         1:14.00    1:16.28   5 
 14 John Brown                 8 Arizona Sain         1:28.30    1:16.33   3 
 15 Nasir Kirk                 9 Miles Per Ho                    1:16.36   1 
 16 Kenneth Pratt              9 Unattached           1:18.00    1:16.44   4 
 17 Marcel Oliver              9 Arizona Risi                    1:16.96   2 
 18 Jason Corrales             9 Arizona Tita         1:26.73    1:18.23   3 
 19 Kurt Duecker               9 Feel The Hea         1:26.05    1:18.49   3 
 20 Jacob Hoppe                9 Unattached                      1:19.33   1 
 21 Marcus Norvell             8 Arizona Chee         1:26.00    1:20.96   4 
 22 Jacob Gruenwald            8 Arizona Chee         1:26.00    1:21.11   3 
 23 Britton Roland             9 Aag Panther                     1:21.76   2 
 24 Keyshawn Lingruen-Thain    9 Feel The Hea         1:27.05    1:21.84   3 
 25 Kiondre Taylor             8 Arizona Chee         1:26.00    1:23.43   3 
 26 Sani Nakiso                8 Arizona Chee         1:26.00    1:24.99   3 
 27 Joshua Poates              9 Arizona Chee         1:26.00    1:25.22   4 
 28 Delano Salgado             9 Arizona Sain                    1:27.15   2 
 29 Ceth Reeves                8 Arizona Elit                    1:27.25   1 
 30 Dorian Alexander           9 Arizona Spee                    1:27.58   1 
 31 Alayjon Tamplin            9 Arizona Sain                    1:33.72   2 
 32 Dylan Hollins              9 Arizona Glor         1:39.90    1:38.60   2 
 
Event 214  800 Meter Run Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 2:19.00  5/20/1989   William Obea Moore, Los Angeles, CA       
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Zachary Lewis              9 Mustangs TC          2:45.20    2:42.57  
  2 Alden Jackson              8 Northwest Xp                    2:46.48  
  3 Kieren Ney                 9 Phoenix Bobc         2:56.66    2:51.23  
  4 Kenneth Pratt              9 Unattached           2:48.00    3:06.03  
  5 Solomon Matthews           8 Miles Per Ho         3:18.00    3:11.70  
  6 Keyshawn Lingruen-Thain    9 Feel The Hea                    3:14.90  
  7 Luke Clifton               9 Arizona Spee         3:51.24    3:45.96  
  8 Dylan Hollins              9 Arizona Glor         4:13.80    3:55.05  
 
Event 215  1500 Meter Run Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 4:48.04  7/29/2001   Connor Revord, Joliet, IL                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Kieren Ney                 9 Phoenix Bobc         6:00.00    5:40.79  
  2 Lawrence Yarbrough         9 Arizona Tita                    5:52.89  
  3 Jacob Hoppe                9 Unattached                      5:53.59  
  4 Luke Clifton               9 Arizona Spee                    7:23.30  
 
Event 241  4x100 Meter Relay Bantam Girls
=========================================================================
    National: N 54.56  7/30/1994   United Stars, Philadelphia, PA              
                       T. Abney, T. Bradley, T. Thomas, M.McAiley        
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Cheetahs TC  'A'                            56.00      59.79  
     1) Zaire Chest 9                   2) Anna Foreman 9                 
     3) Jai Gruenwald 9                 4) Raven Jordan 9                 
  2 Arizona Titans  'A'                               1:06.23    1:07.76  
     1) Tmarra Carradine 8              2) Jailyn Covington 8             
     3) Shatara Elem 9                  4) Makyah Richard 8               
  3 Do Right Education And Sports  'A'                1:05.00    1:09.44  
     1) Mikayla Douglas 9               2) Janae Goode 9                  
     3) Destinee Johnson 9              4) Nasiyah Neal 8                 
  4 Do Right Education And Sports  'B'                1:06.00    1:13.03  
     1) Shardae Haynes 8                2) Renita Jackson 8               
     3) Trinity Scroggins 8             4) Kiemya Williams 8              
 
Event 251  4x100 Meter Relay Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 52.57  7/28/2001   Track Houston, Houston, TX                  
                       D. Johnson, M. Horton, D. Bostick, A. Whitaker    
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Do Right Education And Sports  'A'                  59.11    1:00.62  
     1) Tariq Hornbuckle 8              2) William Shaffer 8              
     3) Wyatt Shedrick 8                4) Keishaud White 9               
  2 Arizona Rising Suns  'A'                                     1:01.68  
     1) Dakarai Alberty 8               2) Dominique Hampton 9            
     3) Marcel Oliver 9                 4) Leroy Tellis 9                 
  3 Arizona Titans  'A'                                 59.06    1:03.91  
     1) Julio Carino 8                  2) Jacobe Covington 8             
     3) Marquis Griffen 9               4) Lawrence Yarbrough 9           
 
Event 252  4x400 Meter Relay Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 4:11.54  7/30/2000   Speed City TC                             
                         K.Morgan, A.Williams, T.Adams, M.Cummings         
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Do Right Education And Sports  'A'                           5:08.45  
     1) Tariq Hornbuckle 8              2) William Shaffer 8              
     3) Wyatt Shedrick 8                4) Keishaud White 9               
 
Event 261  High Jump Bantam Girls
=========================================================================
    National: N  4-08  7/24/1997   Dorothy Holt, Hinesville, GA                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mikayla Douglas            9 Do Right Edu                      1.00m  
 
Event 263  Long Jump Bantam Girls
=========================================================================
    National: N 15-01.75  1972        Joyce Bowie, Santa Barbara, Ca           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Nydiah Mgbam               9 Miles Per Ho                      3.49m  
  2 Amaya Johnson              9 Arizona Spee           3.46m      3.43m  
  3 Kenzington Pratt           9 Unattached             1.22m      3.09m  
  4 Alana Rennie               9 Az Gold Rush           2.82m      3.08m  
  5 Tyonna Singleton           9 Mustangs TC                       3.04m  
  6 Gabriela Valdez            8 Az Gold Rush           1.65m      2.87m  
  7 Rose Cobbin                9 Arizbushmast                      2.83m  
  8 Taliyah Hillyer            9 Arizona Chee                      2.80m  
  9 Kaylee Ivie                9 AZ Flames TC           2.94m      2.73m  
 10 Chloe Fraley               9 AZ Flames TC           2.13m      2.70m  
 11 Mahogany Jimerson          9 Arizona Sain           3.41m      2.55m  
 12 Deja Jackson               8 Arizona Risi           2.83m      2.43m  
 13 Bianca Jones               9 Pops TC                2.49m      2.29m  
 14 Zara Scott                 8 Az Gold Rush                      2.25m  
 15 Mikaela Rollins            9 Miles Per Ho                      2.16m  
 16 Sarah Jimenez              8 Arizona Sain           2.26m      2.05m  
 17 Breashawnea Tamplin        8 Arizona Sain                      1.90m  
 18 Maliyah Jones              8 Miles Per Ho                      1.89m  
 19 Kailey Rufus               8 Miles Per Ho                      1.81m  
 20 Jailene Perez              9 Pastor Fit F                      1.76m  
 21 Micah Johnson              9 Miles Per Ho                      1.31m  
 22 Anise Braxton              8 Miles Per Ho                      1.10m  
 -- Deliyah Harris             8 Arizona Sain                         ND  
 -- Savannah Cundiff           8 AZ Flames TC                         ND  
 
Event 265  Shot Put (6#) Bantam Girls
=========================================================================
    National: N 34-04  7/28/1995   Amber Crutis, Monroe, WI                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Destinee Johnson           9 Do Right Edu                      5.89m  
  2 Jayd Smith                 8 Arizona Chee                      4.68m  
  3 Alyssa Barone              8 Northwest Xp                      4.10m  
 
Event 267  Javelin Throw (300G) Bantam Girls
=========================================================================
    National: N 89-02  7/6/2001    Agnes Gallegos, Albuquerque, NM             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Destinee Johnson           9 Do Right Edu                     16.66m  
  2 Malaealani Fraser          9 Arizona Tita                      8.88m  
  3 Alyssa Barone              8 Northwest Xp                      7.41m  
 
Event 273  Long Jump Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 16-01.25  7/26/1980   Terry Simpson                            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Chris Russell              9 Mustangs TC            4.07m      3.98m  
  2 James Smith                9 AZ Flames TC           3.15m      3.88m  
  3 Decarlos Brooks            9 AZ Flames TC           3.86m      3.75m  
  4 Marcel Oliver              9 Arizona Risi           3.76m      3.65m  
  5 Kenneth Pratt              9 Unattached             1.22m      3.62m  
  6 Carlan Naisant             9 AZ Flames TC           3.54m      3.44m  
  7 Joshua England             8 Arizona Spee                      3.42m  
  8 Malcolm Williams           9 Pops TC                3.48m      3.41m  
  9 Kurt Duecker               9 Feel The Hea           3.46m      3.30m  
 10 Noah Simmons               8 AZ Flames TC                      3.08m  
 11 Solomon Matthews           8 Miles Per Ho                      3.00m  
 12 Kieren Ney                 9 Phoenix Bobc           3.22m      2.98m  
 13 Ceth Reeves                8 Arizona Elit                      2.94m  
 14 Tucker Redd                9 Az Gold Rush           2.74m      2.75m  
 15 Emery King                 8 AZ Flames TC           3.42m      2.74m  
 16 Evan Baltman               9 Phoenix Bobc                      2.66m  
 16 Andre Johnson              8 Az Gold Rush           2.74m      2.66m  
 18 Dakota Dyson               8 Phoenix Bobc                      2.23m  
 19 Andy Alvarez               8 Pastor Fit F                      2.16m  
 20 Shamon Davis               8 Arizona Tita                      2.15m  
 21 Ryan Tovar                 9 Az Gold Rush           2.74m      2.07m  
 22 Roshaun Jones              8 Spartan Spee           0.93m      1.71m  
 23 Delvin Jones               9 Miles Per Ho                      1.59m  
 24 Keandre Moore              9 Miles Per Ho                      1.51m  
 25 Rashion Hodge              8 Do Right Edu                      1.23m  
 -- Tamir Braxton              9 Miles Per Ho                         ND  
 -- Brandon Richardson         8 Do Right Edu                         ND  
 -- Jorryn Barthelemy          9 Phoenix Bobc           2.65m         ND  
 -- Marvin Walker              9 Arizona Glor                         ND  
 -- Victor Silva               9 Arizbushmast                         ND  
 -- Jordin Campbell            9 Arizona Chee                         ND  
 -- Joseph Bryant              8 Miles Per Ho                         ND  
 -- Kenneth Gaskins            8 Arizona Spee                         ND  
 -- Qualyn Davis               8 Miles Per Ho                         ND  
 -- Juan Ramirez               9 Arizbushmast                         ND  
 -- Eduardo Reyes              8 Pastor Fit F                         ND  
 -- Cristan Ramirez            8 Arizbushmast                         ND  
 -- Jose Ramirez               8 Arizbushmast                         ND  
 
Event 275  Shot Put (6#) Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 39-10.75  7/3/1993    Kevin Bookout, Stroud, OK                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Robert White               9 Arizona Sain           5.63m      6.55m  
  2 Emery King                 8 AZ Flames TC           6.09m      6.08m  
  3 Kolbe Pitts                9 Arizona Chee           7.00m      6.05m  
  4 Semahja Mack               9 Atlas Throwi                      5.62m  
  5 Austin Foreman             9 Arizona Chee                      5.49m  
  6 Tyson Grubbs               8 Do Right Edu           5.79m      4.95m  
  7 Nicholas Holmen            8 Arizona Puma           5.22m      4.91m  
  8 Austin Shaver              8 Mustangs TC            4.14m      4.05m  
  9 Jose Ramirez               8 Arizbushmast                      2.63m  
 
Event 277  Javelin Throw (300G) Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 122-11  7/26/2001   Matthew Kosecki, Humble, Tx                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Carlan Naisant             9 AZ Flames TC                     26.31m  
  2 Emery King                 8 AZ Flames TC          25.73m     19.69m  
  3 Carmayne White             9 Do Right Edu                     19.67m  
  4 Malcolm Williams           9 Pops TC               17.07m     19.48m  
  5 Tyson Grubbs               8 Do Right Edu                     17.92m  
  6 Dakota Dyson               8 Phoenix Bobc          19.77m     17.03m  
  7 Sean Scott                 8 Arizona Chee                     13.51m  
  8 Robert White               9 Arizona Sain          20.14m     13.45m  
  9 David Bailey               8 Arizona Tita                     13.38m  
 10 Austin Shaver              8 Mustangs TC                      12.64m  
 11 Jorryn Barthelemy          9 Phoenix Bobc                     12.63m  
 12 Racham Berger              9 Arizona Tita                     12.16m  
 13 Isaiah Crawford            8 Do Right Edu                     11.64m  
 14 Evan Baltman               9 Phoenix Bobc                     11.34m  
 15 Nicholas Holmen            8 Arizona Puma                     10.69m  
 16 Eli Vickers                8 Northwest Xp                      9.71m  
 17 Cristan Ramirez            8 Arizbushmast                      7.24m  
 
Event 301  100 Meter Dash Midget Girls
============================================================================
    National: N 12.10  7/31/1992   Angela Williams, Ontario, CA                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Tasia Marshall            11 Mustangs TC            14.09      14.25   6 
  2 Jasmine Stanffacher-Gray  11 Northwest Xp           13.90      14.31   6 
  3 Miah Hightower            11 Northwest Xp           13.80      14.34   6 
  4 Rebekah Green             10 Northwest Xp           15.50      14.79   4 
  5 Tamia Robinson            10 Az Gold Rush           14.00      14.89   6 
  6 Samaya Christenson        11 Aag Panther                       14.93   1 
  7 Vivica Caldwell           11 Arizona Tita           14.87      15.09   5 
  8 Kylyn Jordan              10 Do Right Edu           15.49      15.15   4 
  9 Sanjohnae Briscoe         10 Do Right Edu           14.46      15.45   5 
 10 Haydan Bender             12 Do Right Edu           15.61      15.72   4 
 11 Jadynn Walker             10 Arizona Sain           15.88      15.84   4 
 12 Onome Ugbisien            10 Arizona Tita           15.98      15.85   3 
 13 Tala Shedrick             11 Do Right Edu           15.93      15.89   4 
 14 Mya Davis                 10 Phoenix Bobc           15.92      15.92   4 
 15 Brittany Patterson        10 Do Right Edu           16.67      15.93   3 
 16 Tina Dolan                10 Arizona Blaz                      16.02   1 
 17 Mikaela Grubbs            10 Do Right Edu           16.05      16.13   3 
 18 Caira Page-Stevens        10 Mustangs TC            15.81      16.21   4 
 19 Lemeyah Charlton          10 Do Right Edu           15.75      16.30   4 
 20 Dionna Ham                11 AZ Flames TC                      16.33   1 
 21 Indigo Elmore             10 Phoenix Bobc                      16.38   1 
 22 Keanna Bennett            10 Arizona Tita           15.47      16.48   5 
 23 Baylee Jones              10 Arizona Chee           13.32      16.55   6 
 24 Mariah Riggins            11 Aag Panther                       16.59   1 
 25 Leslie Slone              11 Do Right Edu           16.20      16.68   3 
 26 Tajanet Johnson           10 Do Right Edu           16.21      16.75   3 
 27 Azilyn Gwin               10 Phoenix Bobc           17.10      16.77   3 
 28 Gabriela Urias            10 Arizona Chee           14.32      16.82   5 
 29 Sydney Green              10 Do Right Edu           16.20      16.92   3 
 30 Taliya Barnes             10 Miles Per Ho           18.20      16.94   2 
 31 Mia Mason                 10 Do Right Edu           18.23      16.95   2 
 32 Alexys Aguilar-Carr       11 AZ Flames TC           16.84      16.96   3 
 33 Imani Litz                10 Arizona Tita           15.72      17.09   4 
 34 Zatary Carter             10 Do Right Edu           14.54      17.10   5 
 35 Kianna Patterson          11 Arizona Chee           14.32      17.46   5 
 36 Junia Warren              10 Do Right Edu           17.59      17.53   2 
 37 Maya Byrd                 10 Pastor Fit F                      17.63   1 
 38 Alize Stephens            11 Arizona Sain                      17.80   1 
 39 Jenna Yarrington          10 AZ Flames TC                      17.83   1 
 40 Dayna Vaughn              11 Do Right Edu           18.72      17.89   2 
 41 Zaria Blevins             11 Do Right Edu           19.53      18.44   2 
 42 Ariel Johnson             11 Do Right Edu           18.77      18.62   2 
 43 Alysa Bustamante          10 Arizona Chee           13.32      18.70   6 
 44 Tiara Bailey              10 Arizona Chee           14.32      18.80   5 
 45 Joy Jorlge                11 Northwest Xp           25.60      19.09   2 
 
Event 302  200 Meter Dash Midget Girls
============================================================================
    National: N 24.47  8/1/1992    Angela Williams, Ontario, CA                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Drianna Mustin            11 Arizona Risi           28.72      27.80   7 
  2 Alexis Center             11 Do Right Edu           29.27      28.12   7 
  3 Jasmine Stanffacher-Gray  11 Northwest Xp           28.90      28.44   7 
  4 Nazhony Lingruen-Thain    11 Feel The Hea           29.98      28.62   6 
  5 Miah Hightower            11 Northwest Xp           28.50      28.76   7 
  6 Delilah Lilly             10 Do Right Edu           29.46      28.98   6 
  7 Ayiolion Spruell          11 Do Right Edu           29.27      29.32   7 
  8 Tasia Marshall            11 Mustangs TC            29.18      29.64   7 
  9 Rebekah Green             10 Northwest Xp           33.60      29.70   4 
 10 Autumn Smith              11 Do Right Edu           29.27      29.89   7 
 11 Vivica Caldwell           11 Arizona Tita           31.97      30.25   6 
 12 Tamia Robinson            10 Az Gold Rush           29.00      30.33   7 
 13 Tala Shedrick             11 Do Right Edu           31.96      30.63   6 
 14 Courtney Mathis           11 Arizona Risi           31.32      30.64   6 
 15 Samaya Christenson        11 Aag Panther                       30.88   1 
 16 Savannah Jones            11 Spartan Spee           31.50      31.32   6 
 17 Anaya Williams            11 Arizona Spee           32.79      31.47   4 
 18 Star Washington           11 Arizona Spee           32.16      31.49   4 
 19 Haydan Bender             12 Do Right Edu           34.65      31.75   3 
 20 Onome Ugbisien            10 Arizona Tita           33.82      31.87   3 
 21 Jadynn Walker             10 Arizona Sain           33.13      31.94   4 
 22 Ralaisa Gray              10 Arizona Spee           33.73      32.04   3 
 23 Indigo Elmore             10 Phoenix Bobc           34.04      32.14   3 
 24 Brook Redd                11 Az Gold Rush           38.00      32.15   2 
 25 Aliyya Washington         11 Arizona Spee           31.56      32.59   6 
 25 Tina Dolan                10 Arizona Blaz                      32.59   2 
 27 Jaleesha Kirkendoll       10 Arizona Spee           33.73      32.80   3 
 28 Tajanet Johnson           10 Do Right Edu           33.28      32.81   4 
 29 Keanna Bennett            10 Arizona Tita           33.13      32.89   4 
 30 Mariah Riggins            11 Aag Panther                       33.06   2 
 31 Sydney Green              10 Do Right Edu           33.28      33.43   4 
 32 Dionna Ham                11 AZ Flames TC                      33.55   1 
 33 Leslie Slone              11 Do Right Edu           34.30      33.60   3 
 34 Azilyn Gwin               10 Phoenix Bobc           35.10      34.39   5 
 35 Reba Reeves               10 Arizona Elit                      34.46   1 
 36 Gabriela Urias            10 Arizona Chee                      34.58   1 
 37 Alexys Aguilar-Carr       11 AZ Flames TC           34.67      34.64   3 
 38 Trinity Fuel              10 Arizona Spee           37.45      35.05   5 
 39 Taliya Barnes             10 Miles Per Ho           39.50      35.38   2 
 40 Zatary Carter             10 Do Right Edu                      36.27   1 
 41 Dayna Vaughn              11 Do Right Edu           37.60      36.89   5 
 42 Imani Litz                10 Arizona Tita           33.91      37.06   3 
 43 Naairah Shajee            11 AZ Flames TC           36.44      37.09   5 
 44 Junia Warren              10 Do Right Edu           37.91      37.11   5 
 45 Maya Byrd                 10 Pastor Fit F                      37.41   1 
 46 Jenna Yarrington          10 AZ Flames TC                      37.48   2 
 47 Alysa Bustamante          10 Arizona Chee                      39.39   1 
 48 Joy Jorlge                11 Northwest Xp           40.50      39.41   2 
 49 Tiara Bailey              10 Arizona Chee                      42.19   2 
 50 Nina Poole                11 Arizbushmast                      42.39   1 
 
Event 303  400 Meter Dash Midget Girls
============================================================================
    National: N 55.54  7/27/2001   Ebony Collins, Los Angeles, Ca              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Jasmine Stanffacher-Gray  11 Northwest Xp         1:05.00    1:03.52   5 
  2 Drianna Mustin            11 Arizona Risi         1:05.88    1:03.77   5 
  3 Miah Hightower            11 Northwest Xp         1:06.00    1:06.76   5 
  4 Nazhony Lingruen-Thain    11 Feel The Hea         1:06.72    1:07.32   5 
  5 Rebekah Green             10 Northwest Xp         1:14.00    1:09.18   4 
  6 Natalie Vargas            11 Unattached                      1:10.45   1 
  7 Alexis Center             11 Do Right Edu         1:12.00    1:10.81   4 
  8 Courtney Mathis           11 Arizona Risi         1:10.97    1:11.15   4 
  9 Savannah Jones            11 Spartan Spee         1:14.30    1:13.39   4 
 10 Baylee Jones              10 Arizona Chee         1:10.00    1:14.80   5 
 11 Haydan Bender             12 Do Right Edu         1:23.67    1:15.08   3 
 12 Amara England             11 Arizona Spee                    1:15.15   2 
 13 Renee Payne               10 Aag Panther                     1:15.42   2 
 14 Brook Redd                11 Az Gold Rush         1:16.00    1:17.40   4 
 15 Anaya Williams            11 Arizona Spee                    1:18.03   1 
 16 Trinity Fuel              10 Arizona Spee         1:22.52    1:18.97   3 
 17 Kendra Jenkins            11 Arizona Sain                    1:19.45   1 
 18 Reba Reeves               10 Arizona Elit                    1:19.94   2 
 19 Ralaisa Gray              10 Arizona Spee                    1:20.38   2 
 20 Gabriela Urias            10 Arizona Chee         1:26.00    1:20.64   3 
 21 Zatary Carter             10 Do Right Edu                    1:23.47   2 
 22 Jaleesha Kirkendoll       10 Arizona Spee                    1:23.72   2 
 23 Junia Warren              10 Do Right Edu         1:31.00    1:24.57   3 
 24 Star Washington           11 Arizona Spee                    1:25.79   1 
 25 Naairah Shajee            11 AZ Flames TC         1:23.67    1:29.11   3 
 26 Alize Stephens            11 Arizona Sain           38.72    1:31.30   2 
 27 Alysa Bustamante          10 Arizona Chee         1:26.00    1:31.57   3 
 28 Aliyya Washington         11 Arizona Spee                    1:34.38   1 
 
Event 304  800 Meter Run Midget Girls
=========================================================================
    National: N 2:13.65  7/29/1995   LaSinda Demus, Santa Rosa, CA             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Nazhony Lingruen-Thain    11 Feel The Hea         2:43.77    2:42.04  
  2 Julia Yescas              11 Az Gold Rush         2:45.00    2:44.21  
  3 Courtney Mathis           11 Arizona Risi                    2:45.58  
  4 Natalie Vargas            11 Unattached                      2:47.20  
  5 Kaysinee Shirley          10 AZ Flames TC         3:04.36    3:08.88  
 
Event 305  1500 Meter Run Midget Girls
=========================================================================
    National: N 4:42.58  7/30/1988   Heather Burroughs, Kansas City, MO        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Julia Yescas              11 Az Gold Rush         6:00.00    5:54.80  
  2 Kaysinee Shirley          10 AZ Flames TC         6:24.68    6:04.91  
  3 Baylee Jones              10 Arizona Chee                    6:06.32  
  4 Yesenia Ramirez           10 Arizbushmast                    7:46.36  
  5 Nina Poole                11 Arizbushmast                    7:58.28  
 
Event 306  3000 Meter Run Midget Girls
=========================================================================
    National: N 10:03.54  6/29/1988   Heather Burroughs, Kansas City, MO       
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Kaysinee Shirley          10 AZ Flames TC        13:13.00   12:35.86  
 
Event 311  100 Meter Dash Midget Boys
============================================================================
    National: N 11.70  8/2/1998    Michael Grant, Decatur, GA                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Stacey Boyd               12 Arizona Chee           12.91      13.42   1 
  2 Austyn Brandon            11 AZ Flames TC           13.41      13.50   1 
  3 Dajon Griffin             11 Arizona Sain           12.48      13.65   1 
  4 Cito Hemphill-Toledo      10 Arizona Chee           12.91      13.90   1 
  5 Nathan Flores             11 Northwest Xp           13.80      13.92   1 
  6 Mason Roomes              11 AZ Flames TC           13.35      14.10   1 
  7 Tarik Madkins             11 Az Gold Rush           14.00      14.11   8 
  8 Trevell Hayes-Green       11 Arizona Chee           14.21      14.25   8 
  9 Stanley Berryhill         11 Arizona Tita           13.96      14.26   1 
 10 Imani Lee                 10 Arizona Chee           14.21      14.28   8 
 11 Prince Kadiri             10 Arizona Tita           14.49      14.35   4 
 12 Trey Johnson              10 Az Gold Rush           14.00      14.40   1 
 13 Aaron Sauls               11 Arizona Tita           13.93      14.41   1 
 13 Tyler Tindal              10 Unattached                        14.41  10 
 15 Tehran Thomas             10 Arizona Sain                      14.48  10 
 16 Demarrian MacKey          11 Do Right Edu           15.10      14.60   3 
 17 Earnest Wildy             11 Eternal Flam           15.00      14.68   4 
 18 Cade Burks                11 Arizona Chee           14.21      14.80   8 
 19 Nigel Shadd               10 Arizona Chee           14.21      14.86   8 
 20 Gerren Prince             10 Arizona Tita           14.34      14.93   8 
 21 Trey Woodard              10 Northwest Xp           14.50      15.02   4 
 22 Jayden Wooden             11 Northwest Xp           14.50      15.06   4 
 23 Shyheim Lindsey           11 Miles Per Ho           15.10      15.07   4 
 24 Daquavin Bennett          10 Arizona Tita           14.41      15.08   4 
 25 Kirby Wilson              11 Northwest Xp           15.10      15.18   3 
 26 Zemarr Hardy              10 Arizona Chee           14.21      15.22   8 
 27 Joseph Gartner            11 Northwest Xp           15.80      15.23   7 
 28 Cameron Nunley            11 Arizona Sain                      15.27   6 
 29 Edwin Adams               11 Arizona Chee           15.91      15.32   7 
 29 Rashie Hodge              10 Do Right Edu           15.68      15.32   3 
 31 Daylon Gray               11 Pastor Fit F                      15.34   2 
 32 Jacquori Brown            11 Mustangs TC                       15.36   2 
 33 Elijah Lester             11 Arizona Tita           15.54      15.41   3 
 34 Jaren Moreland            11 Arizona Chee           15.91      15.42   7 
 34 Jacob Mihok               10 AZ Flames TC                      15.42   6 
 36 Rafael Reyes              11 Pastor Fit F                      15.44   6 
 37 Jaren Tansmore            11 Arizona Chee           14.21      15.48   8 
 38 Makari Hawkins            10 Do Right Edu           15.97      15.50   7 
 39 Jordyn Bradshaw           10 Northwest Xp           15.50      15.51   3 
 40 Djamon Smith              10 Arizona Chee           15.91      15.55   7 
 40 Travys Stevenson          11 Arizona Chee           14.21      15.55   8 
 42 Jason Parrish             11 Arizona Tita           14.51      15.58   4 
 43 Hunter Giroux             10 Northwest Xp           16.50      15.64   5 
 44 Emeka Mgbam               11 Miles Per Ho           15.10      15.65   3 
 45 Marquis Anderson          10 Arizona Risi           15.61      15.66   3 
 46 Shane Moncada             10 Arizona Sain                      15.71   6 
 47 Shamar Hyatt              11 Arizona Sain                      15.75  10 
 48 Michael Kelly             11 Arizona Chee           16.91      15.82   5 
 49 Joshua Hannibal           10 Aag Panther                       15.87  10 
 50 Tahj Spears               10 Northwest Xp           18.50      15.88   2 
 51 Isaiah Pitts              10 Miles Per Ho           15.90      15.99   7 
 52 Isaiah Dozal              12 Northwest Xp           18.50      16.03   2 
 53 Aaron Ware                10 Do Right Edu           18.17      16.07   2 
 54 Garack Smithsimmons       11 Pastor Fit F                      16.08   9 
 55 Alante Davis              11 Arizona Glor           17.38      16.25   5 
 56 Tahji Braxton             11 Miles Per Ho           15.61      16.28   3 
 57 Jesus Jimenez             11 Arizona Sain                      16.40   9 
 58 Jaylon Hoper              11 AZ Flames TC           18.50      16.46   2 
 59 Walter Tindal             10 Unattached                        16.47   9 
 60 Jrue Jantz                10 Pops TC                16.50      16.62   7 
 61 Djhimon Hill              11 Do Right Edu           17.68      16.81   2 
 62 Larry Thomas              11 Arizona Sain                      16.85   6 
 63 Ryan Shaver               10 Phoenix Bobc                      16.98  10 
 64 Xavier Ramirez            10 Pastor Fit F                      17.02   6 
 65 Anthony Bringham          10 Northwest Xp           17.60      17.04   5 
 66 Tyrese Hawthorne          10 Arizona Chee           16.91      17.77   5 
 67 Taylon Wesley             10 Arizona Sain                      17.85   6 
 68 Jacob Lopez               10 Arizona Sain                      17.94   6 
 69 Torrence Tench            10 Pastor Fit F                      17.96  10 
 70 Andres Figuerofavela      10 Pastor Fit F                      17.99  10 
 71 Daniel Madrid             10 Arizona Tita           16.74      18.03   5 
 72 Dominick Fiorucci         10 Arizona Sain                      18.27   6 
 73 Tyler Kidder              10 Arizona Chee           16.91      19.44   5 
 74 Vincent Morales           10 Pastor Fit F                      20.01  10 
 
Event 312  200 Meter Dash Midget Boys
============================================================================
    National: N 23.94  7/28/1990   Jason Johnson, Shreveport, LA               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Stacey Boyd               12 Arizona Chee           29.00      26.57  12 
  2 Austyn Brandon            11 AZ Flames TC           27.64      27.02  12 
  3 Tavian Ross               11 Arizona Tita           27.82      27.40  12 
  4 Jerome Green              11 Do Right Edu           28.33      27.78  12 
  5 Cito Hemphill-Toledo      10 Arizona Chee           29.00      27.91  11 
  6 Demarrian MacKey          11 Do Right Edu           35.20      28.16   7 
  7 Aaron Sauls               11 Arizona Tita           29.66      28.20  11 
  8 Mason Roomes              11 AZ Flames TC           27.54      28.25  12 
  9 Tyler Tindal              10 Unattached                        28.36   3 
 10 Shamar Moreland           10 Do Right Edu           30.84      28.42  10 
 11 Nathan Flores             11 Northwest Xp           29.50      28.46  11 
 12 Stanley Berryhill         11 Arizona Tita           28.24      28.54  12 
 13 Scieneaux Jarmon          10 Az Gold Rush           28.52      28.66  12 
 14 Imani Lee                 10 Arizona Chee                      29.21   4 
 15 Tehran Thomas             10 Arizona Sain           28.70      29.25  12 
 16 Devin Butler              10 Arizona Sain           30.06      29.30  10 
 17 Tarik Madkins             11 Az Gold Rush           30.00      29.61  11 
 18 Tyler Franklin            10 Arizona Spee                      30.06   4 
 19 Robert Williams           10 Do Right Edu           29.61      30.15  11 
 20 Antwaun Woodberry         10 Arizona Sain           29.91      30.27  11 
 21 Nigel Shadd               10 Arizona Chee                      30.40   3 
 22 Jaren Moreland            11 Arizona Chee                      30.41   2 
 23 Trevell Hayes-Green       11 Arizona Chee           30.00      30.52  11 
 24 Edwin Adams               11 Arizona Chee                      30.53   3 
 25 Rakevion White            11 Do Right Edu           30.63      30.62  10 
 26 Cameron Nunley            11 Arizona Sain           32.43      30.66  10 
 27 Shyheim Lindsey           11 Miles Per Ho           33.10      30.68   9 
 28 Anthony Stephens          11 Arizona Sain                      30.80   4 
 29 Trey Johnson              10 Az Gold Rush           32.00      30.99  10 
 30 Ethan Parachini           11 Spartan Spee                      31.02   5 
 31 Travys Stevenson          11 Arizona Chee                      31.06   2 
 32 Marquis Anderson          10 Arizona Risi           31.06      31.16  10 
 33 Trey Woodard              10 Northwest Xp           33.60      31.17   8 
 34 Shamar Hyatt              11 Arizona Sain           36.19      31.22   6 
 35 Joshua Hannibal           10 Aag Panther                       31.39   2 
 36 Hunter Giroux             10 Northwest Xp           35.60      31.48   7 
 37 Djamon Smith              10 Arizona Chee                      31.50   2 
 38 Jordan Mould              11 Spartan Spee                      31.53   1 
 39 Treyvon Williams          10 Arizona Sain           32.75      31.63   9 
 40 Kirby Wilson              11 Northwest Xp           35.60      31.67   7 
 41 Jayden Wooden             11 Northwest Xp           34.60      31.70   8 
 42 Jordyn Bradshaw           10 Northwest Xp           33.50      31.72   9 
 43 Jacob Mihok               10 AZ Flames TC                      31.75   3 
 44 Jacquori Brown            11 Mustangs TC            32.51      31.81   9 
 45 Zemarr Hardy              10 Arizona Chee                      32.07   5 
 46 Jaren Tansmore            11 Arizona Chee                      32.32   1 
 47 Rafael Reyes              11 Pastor Fit F                      32.33   3 
 48 Shane Moncada             10 Arizona Sain                      32.34   5 
 49 Daquavin Bennett          10 Arizona Tita           29.77      32.44  11 
 50 Walter Tindal             10 Unattached                        32.52   4 
 51 Aaron Ware                10 Do Right Edu           32.64      32.68   9 
 52 Elijah Lester             11 Arizona Tita           33.71      32.84   8 
 53 Deon Lee                  11 Arizona Glor           33.17      32.86   9 
 54 Isaiah Dozal              12 Northwest Xp           36.60      32.91   6 
 55 Garack Smithsimmons       11 Pastor Fit F                      32.99   1 
 56 Dasi Rogers               10 Mustangs TC                       33.38   3 
 57 Brandon Garcia            10 Mustangs TC                       33.46   3 
 58 Crystian Perez-Carino     10 Arizona Tita           33.75      33.53   8 
 59 Isaiah Pitts              10 Miles Per Ho            3.10      33.57   5 
 60 Jason Parrish             11 Arizona Tita           35.10      33.65   8 
 61 Emeka Mgbam               11 Miles Per Ho           35.10      33.70   8 
 62 Jesus Jimenez             11 Arizona Sain           35.40      33.75   7 
 63 Quintin Porterfield       10 Arizona Spee           35.63      34.41   7 
 64 Michael Kelly             11 Arizona Chee                      34.51   1 
 65 Rudy Lopez                11 Arizona Sain           35.80      34.61   6 
 66 Daylon Gray               11 Pastor Fit F                      34.76   4 
 67 Joseph Gartner            11 Northwest Xp           35.30      34.85   7 
 68 Jaylon Hoper              11 AZ Flames TC           35.79      35.41   7 
 69 Colin Kile                11 Arizona Elit                      35.79   4 
 70 Alante Davis              11 Arizona Glor           38.04      36.20   6 
 71 Andres Figuerofavela      10 Pastor Fit F                      36.35   4 
 72 Xavier Ramirez            10 Pastor Fit F                      36.40   2 
 73 Devon Norman              10 Arizona Sain           32.36      36.59   9 
 74 Torrence Tench            10 Pastor Fit F                      36.71   1 
 75 Jacob Lopez               10 Arizona Sain           38.15      37.04   6 
 76 Tahj Spears               10 Northwest Xp           38.60      37.18   5 
 77 Tyson Jones               10 Arizona Sain           37.32      37.19   6 
 78 Daniel Madrid             10 Arizona Tita           32.20      37.29  10 
 79 Tyler Kidder              10 Arizona Chee                      37.72   4 
 80 Tyrese Hawthorne          10 Arizona Chee                      38.85   2 
 81 Daniel Uriarte            11 Arizona Glor           38.53      39.26   5 
 82 Dominick Fiorucci         10 Arizona Sain           42.81      39.65   5 
 83 Vincent Morales           10 Pastor Fit F                      39.96   1 
 
Event 313  400 Meter Dash Midget Boys
============================================================================
    National: N 53.06  7/28/1991   William Obea Moore, Los Angeles, CA         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Stacey Boyd               12 Arizona Chee         1:10.00    1:02.93   8 
  2 Aarin Hawkins             11 Mustangs TC          1:05.78    1:04.54   8 
  3 Antuan Walker             11 Northwest Xp         1:08.00    1:05.77   8 
  4 Scieneaux Jarmon          10 Az Gold Rush         1:03.00    1:06.43   8 
  5 Dajon Griffin             11 Arizona Sain         1:00.36    1:07.08   8 
  6 Cade Burks                11 Arizona Chee         1:10.00    1:07.21   7 
  7 Prince Kadiri             10 Arizona Tita         1:12.00    1:07.70   7 
  8 Robert Williams           10 Do Right Edu         1:17.00    1:08.58   6 
  9 Tehran Thomas             10 Arizona Sain         1:07.34    1:08.72   8 
 10 Tyler Franklin            10 Arizona Spee                    1:09.06   1 
 11 Cito Hemphill-Toledo      10 Arizona Chee         1:10.00    1:09.23   8 
 12 Antwaun Woodberry         10 Arizona Sain         1:11.33    1:10.01   7 
 13 Ethan Parachini           11 Spartan Spee                    1:10.19   2 
 14 Marquis Anderson          10 Arizona Risi         1:16.51    1:10.29   6 
 15 Imani Lee                 10 Arizona Chee         1:10.00    1:10.97   7 
 16 Devin Butler              10 Arizona Sain         1:10.74    1:11.10   7 
 17 Jaren Moreland            11 Arizona Chee         1:18.00    1:11.33   6 
 18 Rakevion White            11 Do Right Edu         1:21.00    1:11.79   5 
 19 Cameron Nunley            11 Arizona Sain         1:14.40    1:11.91   7 
 20 Earnest Wildy             11 Eternal Flam         1:10.94    1:12.56   7 
 21 Jacob Mihok               10 AZ Flames TC                    1:13.35   1 
 22 Jalani Goode              10 Do Right Edu                    1:14.67   2 
 23 Emeka Mgbam               11 Miles Per Ho         1:22.00    1:14.85   4 
 24 Treyvon Williams          10 Arizona Sain         1:15.57    1:14.86   6 
 25 Jonathan Rohr             11 Northwest Xp         1:14.00    1:15.01   7 
 26 Deon Lee                  11 Arizona Glor         1:19.90    1:15.32   5 
 27 Anthony Stephens          11 Arizona Sain         1:15.31    1:15.53   6 
 28 Shane Moncada             10 Arizona Sain                    1:15.54   3 
 29 Crystian Perez-Carino     10 Arizona Tita         1:16.89    1:15.93   6 
 30 Trevell Hayes-Green       11 Arizona Chee         1:10.00    1:16.08   8 
 31 Silas Mendoza             10 Arizona Tita         1:16.92    1:16.09   6 
 32 Shamar Hyatt              11 Arizona Sain                    1:16.18   2 
 33 Isaiah Dozal              12 Northwest Xp         1:20.00    1:16.31   5 
 34 Chazz Gallardo            11 Phoenix Bobc                    1:16.44   1 
 35 Dasi Rogers               10 Mustangs TC                     1:16.51   1 
 36 Aaron Ware                10 Do Right Edu         1:15.00    1:16.54   6 
 37 Adrian Zazueta            10 Arizona Sain         1:18.60    1:16.78   5 
 38 Rudy Lopez                11 Arizona Sain         1:24.60    1:16.90   4 
 39 Brandon Garcia            10 Mustangs TC                     1:17.23   2 
 40 Edwin Adams               11 Arizona Chee         1:18.00    1:17.29   5 
 41 Michael Kelly             11 Arizona Chee         1:26.00    1:17.63   4 
 42 Quintin Porterfield       10 Arizona Spee         1:25.39    1:17.64   4 
 43 Travys Stevenson          11 Arizona Chee         1:18.00    1:18.77   5 
 44 Jaren Tansmore            11 Arizona Chee         1:26.00    1:19.10   4 
 45 Jordan Mould              11 Spartan Spee                    1:19.49   2 
 46 Zemarr Hardy              10 Arizona Chee         1:18.00    1:20.51   5 
 47 Nigel Shadd               10 Arizona Chee         1:26.00    1:22.52   3 
 48 Larry Thomas              11 Arizona Sain         1:29.43    1:23.82   3 
 49 Matthew Au                11 Arizona Glor         1:19.90    1:27.77   5 
 50 Troy Shaver               10 Mustangs TC          1:23.32    1:28.85   4 
 51 Tahj Spears               10 Northwest Xp         1:28.00    1:29.01   3 
 52 Daniel Uriarte            11 Arizona Glor         1:27.80    1:29.47   3 
 53 Tyrese Hawthorne          10 Arizona Chee         1:26.00    1:36.50   4 
 54 Colin Kile                11 Arizona Elit                    1:36.87   2 
 
Event 314  800 Meter Run Midget Boys
=========================================================================
    National: N 2:07.21  7/26/2001   Reginald Warren, Smyma, GA                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Tavian Ross               11 Arizona Tita                    2:31.33  
  2 Cade Burks                11 Arizona Chee         2:30.00    2:35.52  
  3 Makari Hawkins            10 Do Right Edu         2:50.71    2:39.52  
  4 Silas Mendoza             10 Arizona Tita                    2:55.35  
  5 Chazz Gallardo            11 Phoenix Bobc                    2:58.05  
  6 Jonathan Rohr             11 Northwest Xp                    2:59.68  
  7 Daniel Rakowski           11 Northwest Xp                    3:00.85  
  8 Troy Shaver               10 Mustangs TC                     3:02.49  
  9 Matthew Au                11 Arizona Glor         3:36.90    3:07.89  
 
Event 315  1500 Meter Run Midget Boys
=========================================================================
    National: N 4:22.58  1980        Tony Terex, Wasco, CA                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Silas Mendoza             10 Arizona Tita                    5:42.64  
  2 Daniel Rakowski           11 Northwest Xp                    6:26.08  
 
Event 321  80 Meter Hurdles (30") Midget Girls
=========================================================================
    National: N 12.32  7/28/1996   Ashlee Williams, Dallas, TX                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ayiolion Spruell          11 Do Right Edu                      14.61  
  2 Autumn Smith              11 Do Right Edu                      16.20  
  3 Delilah Lilly             10 Do Right Edu                      17.31  
  4 Mikaela Grubbs            10 Do Right Edu                      17.82  
  5 Lemeyah Charlton          10 Do Right Edu                      21.26  
 
Event 331  80 Meter Hurdles (30") Midget Boys
=========================================================================
    National: N 11.74  7/27/1997   Kenny Lambe, Hilton Head, SC                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jerome Green              11 Do Right Edu                      16.46  
 
Event 341  4x100 Meter Relay Midget Girls
=========================================================================
    National: N 49.17  7/28/1996   Texas Heat, Ft. Worth, TX                   
                       C.Bayne, G.Glover, D Chambers, T.Warren           
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Do Right Education And Sports  'A'                  54.46      54.77  
     1) Alexis Center 11                2) Delilah Lilly 10               
     3) Autumn Smith 11                 4) Ayiolion Spruell 11            
  2 Arizona Speedstars TC  'A'                                     58.72  
     1) Jaleesha Kirkendoll 10          2) Aliyya Washington 11           
     3) Star Washington 11              4) Anaya Williams 11              
  3 Do Right Education And Sports  'C'                  57.90    1:02.85  
     1) Lemeyah Charlton 10             2) Sydney Green 10                
     3) Mikaela Grubbs 10               4) Tajanet Johnson 10             
  4 Do Right Education And Sports  'B'                  56.73    1:03.96  
     1) Sanjohnae Briscoe 10            2) Kylyn Jordan 10                
     3) Brittany Patterson 10           4) Tala Shedrick 11               
 -- Arizona Titans  'A'                               1:00.65         DQ  
     1) Keanna Bennett 10               2) Vivica Caldwell 11             
     3) Imani Litz 10                   4) Onome Ugbisien 10              
 
Event 351  4x100 Meter Relay Midget Boys
=========================================================================
    National: N 47.75  7/31/1979   Glenarden TC, Upper Marlboro, MD            
                       B. Haigher,K.  Lewis, H. Jefferson, A. Washington 
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Do Right Education And Sports  'A'                  52.10      54.65  
     1) Jerome Green 11                 2) Demarrian MacKey 11            
     3) Shamar Moreland 10              4) Rakevion White 11              
  2 Arizona Titans  'A'                                 54.14      54.78  
     1) Daquavin Bennett 10             2) Stanley Berryhill 11           
     3) Tavian Ross 11                  4) Aaron Sauls 11                 
  3 Northwest Xpress  'A'                               55.30      56.51  
     1) Nathan Flores 11                2) Antuan Walker 11               
     3) Kirby Wilson 11                 4) Trey Woodard 10                
  4 Arizona Titans  'B'                                 56.30      58.68  
     1) Prince Kadiri 10                2) Elijah Lester 11               
     3) Jason Parrish 11                4) Gerren Prince 10               
  5 Northwest Xpress  'B'                               57.60      59.05  
     1) Jordyn Bradshaw 10              2) Joseph Gartner 11              
     3) Hunter Giroux 10                4) Jayden Wooden 11               
  6 Do Right Education And Sports  'B'                  55.34    1:02.74  
     1) Makari Hawkins 10               2) Rashie Hodge 10                
     3) Malik Mason 11                  4) Robert Williams 10             
 -- Pastor Fit For Life  'A'                                          DQ  
     1) Daylon Gray 11                  2) Xavier Ramirez 10              
     3) Garack Smithsimmons 11          4) Torrence Tench 10              
 -- Arizona Glory  'A'                                1:07.20         DQ  
     1) Matthew Au 11                   2) Alante Davis 11                
     3) Deon Lee 11                     4) Daniel Uriarte 11              
 
Event 361  High Jump Midget Girls
=========================================================================
    National: N 5-06.25  7/27/1996   Jacqueline Johnson, Yuma, AZ              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Drianna Mustin            11 Arizona Risi           1.30m      1.20m  
 
Event 363  Long Jump Midget Girls
=========================================================================
    National: N 18-03.75  6/20/1998   Gayle Hunter, Rialto, CA                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Tasia Marshall            11 Mustangs TC            4.41m      4.34m  
  2 Tamia Robinson            10 Az Gold Rush           3.96m      3.78m  
  3 Brittany Patterson        10 Do Right Edu           2.74m      3.61m  
  4 Mya Davis                 10 Phoenix Bobc           3.30m      3.53m  
  5 Indigo Elmore             10 Phoenix Bobc           3.62m      3.48m  
  6 Tina Dolan                10 Arizona Blaz                      3.41m  
  7 Brook Redd                11 Az Gold Rush           3.31m      3.32m  
  8 Amara England             11 Arizona Spee                      3.24m  
  9 Dionna Ham                11 AZ Flames TC                      3.19m  
  9 Alexys Aguilar-Carr       11 AZ Flames TC           3.50m      3.19m  
 11 Kylyn Jordan              10 Do Right Edu           3.35m      3.04m  
 12 Reba Reeves               10 Arizona Elit                      2.96m  
 13 Sanjohnae Briscoe         10 Do Right Edu           2.74m      2.95m  
 14 Leslie Slone              11 Do Right Edu           2.74m      2.86m  
 15 Azilyn Gwin               10 Phoenix Bobc           2.92m      2.75m  
 16 Taliya Barnes             10 Miles Per Ho                      2.70m  
 17 Dayna Vaughn              11 Do Right Edu           2.44m      2.51m  
 18 Maya Byrd                 10 Pastor Fit F                      2.11m  
 
Event 365  Shot Put (6#) Midget Girls
=========================================================================
    National: N 47-07.25  7/11/1987   Johanna Gambill, Vancouver, Wa           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Caira Page-Stevens        10 Mustangs TC            8.65m      8.42m  
  2 Mia Mason                 10 Do Right Edu           7.01m      6.43m  
  3 Alani Hammonds            11 Arizona Chee                      6.32m  
  4 Chyna Anderson            10 Do Right Edu           6.40m      6.17m  
  5 Ariel Johnson             11 Do Right Edu           5.79m      6.05m  
  6 Zaria Blevins             11 Do Right Edu           6.10m      5.33m  
  7 Kianna Patterson          11 Arizona Chee                      4.94m  
  8 Tiara Bailey              10 Arizona Chee                     J4.94m  
  9 Nina Poole                11 Arizbushmast                      4.69m  
 10 Jasmine Dubois            10 Eternal Flam                      3.70m  
 11 Yesenia Ramirez           10 Arizbushmast                      3.49m  
 12 Sanea Lamas               11 Northwest Xp                      2.91m  
 
Event 366  Discus Throw (1K) Midget Girls
=========================================================================
    National: N 122-11  7/24/1997   Amber Curtis, Monroe, WI                   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Alani Hammonds            11 Arizona Chee                     13.73m  
  2 Chyna Anderson            10 Do Right Edu                     12.49m  
  3 Kianna Patterson          11 Arizona Chee                      7.10m  
  4 Sanea Lamas               11 Northwest Xp                      5.95m  
 
Event 367  Javelin Throw (300 G) Midget Girls
=========================================================================
    National: N 115-10  7/26/2001   Leigh Petranoff, Cranston, RI              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Caira Page-Stevens        10 Mustangs TC           22.17m     21.78m  
  2 Mia Mason                 10 Do Right Edu                     13.99m  
  3 Ariel Johnson             11 Do Right Edu                     13.09m  
  4 Zaria Blevins             11 Do Right Edu                     12.58m  
  5 Alani Hammonds            11 Arizona Chee                     12.22m  
  6 Joy Jorlge                11 Northwest Xp                      9.93m  
  7 Chyna Anderson            10 Do Right Edu                      8.84m  
  8 Sanea Lamas               11 Northwest Xp                      7.74m  
  9 Jasmine Dubois            10 Eternal Flam                      6.99m  
 
Event 371  High Jump Midget Boys
=========================================================================
    National: N  5-09  1979        David Mosley, Palo Alto, CA                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Marcus Naisant            10 AZ Flames TC           1.35m      1.30m  
  2 Aarin Hawkins             11 Mustangs TC            1.35m      1.25m  
  3 Shamar Moreland           10 Do Right Edu           0.46m      1.20m  
  4 Jonathan Rohr             11 Northwest Xp                      1.15m  
  5 Jais Schilcher            10 Northwest Xp                      1.00m  
 
Event 373  Long Jump Midget Boys
=========================================================================
    National: N 19-05  1974        Anthony Gibson, San Fernando, CA            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Dajon Griffin             11 Arizona Sain           4.68m      4.75m  
  2 Trey Johnson              10 Az Gold Rush           4.52m      4.18m  
  3 Tarik Madkins             11 Az Gold Rush           4.70m      4.10m  
  4 Austyn Brandon            11 AZ Flames TC           4.55m      4.09m  
  5 Devin Butler              10 Arizona Sain           3.93m      4.02m  
  6 Marcus Naisant            10 AZ Flames TC           4.29m      4.00m  
  7 Scieneaux Jarmon          10 Az Gold Rush           4.47m      3.97m  
  8 Shyheim Lindsey           11 Miles Per Ho                      3.89m  
  9 Antwaun Woodberry         10 Arizona Sain           4.31m      3.80m  
  9 Treyvon Williams          10 Arizona Sain           3.95m      3.80m  
 11 Jalani Goode              10 Do Right Edu                      3.74m  
 12 Quintin Porterfield       10 Arizona Spee                      3.69m  
 13 Anthony Stephens          11 Arizona Sain           3.81m      3.63m  
 14 Tyler Franklin            10 Arizona Spee                      3.54m  
 15 Rashie Hodge              10 Do Right Edu           4.27m      3.49m  
 16 Gerren Prince             10 Arizona Tita                      3.44m  
 17 Jesus Jimenez             11 Arizona Sain                      3.33m  
 18 Devon Norman              10 Arizona Sain           2.79m      3.23m  
 19 Jaylon Hoper              11 AZ Flames TC           3.64m      3.11m  
 20 Adrian Zazueta            10 Arizona Sain           2.60m      3.06m  
 21 Rudy Lopez                11 Arizona Sain                      3.05m  
 22 Tahji Braxton             11 Miles Per Ho                      2.98m  
 23 Jrue Jantz                10 Pops TC                2.97m      2.96m  
 24 Isaiah Pitts              10 Miles Per Ho                      2.94m  
 25 Jacob Lopez               10 Arizona Sain           2.87m      2.64m  
 26 Dominick Fiorucci         10 Arizona Sain           2.42m      2.56m  
 27 Justin Pucket             11 Pops TC                2.44m      2.21m  
 
Event 375  Shot Put (6#) Midget Boys
=========================================================================
    National: N 53-00  6/28/1980   Troy Fowler, Eureka, KS                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hunter Jones              11 Arizona Sain           9.68m     10.28m  
  2 Armani Rice               11 Mustangs TC           10.28m      9.91m  
  3 Andre Elmore              11 Do Right Edu           8.84m      9.61m  
  4 William Dowlearn          11 Mustangs TC            9.74m      8.94m  
  5 Larry Thomas              11 Arizona Sain           8.05m      8.85m  
  6 Elliot King               11 AZ Flames TC           9.04m      8.73m  
  7 River Stockton            11 Mustangs TC            8.05m      8.68m  
  8 Taylon Wesley             10 Arizona Sain           7.74m      8.12m  
  9 David Cofield             10 Mustangs TC            8.31m      7.90m  
 10 Djamon Smith              10 Arizona Chee                      7.52m  
 11 Tyson Jones               10 Arizona Sain           7.67m      7.41m  
 12 Justin Pucket             11 Pops TC                3.96m      7.08m  
 13 Dylan Erickson            12 Northwest Xp                      6.77m  
 14 Benjamin Campagna         11 Arizona Chee                      6.60m  
 15 Devon Norman              10 Arizona Sain           6.26m      6.45m  
 16 Anthony Bringham          10 Northwest Xp                      5.47m  
 17 Javier Hernandez          10 Arizona Sain           5.04m      5.46m  
 18 Jais Schilcher            10 Northwest Xp                      5.05m  
 19 Djhimon Hill              11 Do Right Edu           3.35m      4.11m  
 
Event 376  Discus Throw (1K) Midget Boys
=========================================================================
    National: N 159-07  6/19/1982   Michael Stubblefield, Bakersfield, CA      
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Andre Elmore              11 Do Right Edu                     24.27m  
  2 Armani Rice               11 Mustangs TC           22.90m     19.66m  
  3 River Stockton            11 Mustangs TC           18.21m     19.05m  
  4 David Cofield             10 Mustangs TC                      18.11m  
  5 William Dowlearn          11 Mustangs TC                      16.21m  
  6 Benjamin Campagna         11 Arizona Chee                     16.04m  
  7 Elliot King               11 AZ Flames TC                     14.31m  
  8 Dylan Erickson            12 Northwest Xp                     12.48m  
 
Event 377  Javelin Throw (300G) Midget Boys
=========================================================================
    National: N 123-03  7/28/2001   Josh Johnson, Los Angeles, CA              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Malik Mason               11 Do Right Edu                     33.24m  
  2 Marcus Naisant            10 AZ Flames TC                     31.48m  
  3 Elliot King               11 AZ Flames TC          28.31m     30.56m  
  4 Mason Roomes              11 AZ Flames TC           4.60m     28.84m  
  5 Taylon Wesley             10 Arizona Sain          26.14m     28.37m  
  6 Andre Elmore              11 Do Right Edu                     27.85m  
  7 Benjamin Campagna         11 Arizona Chee                     26.21m  
  8 David Cofield             10 Mustangs TC           25.98m     25.02m  
  9 Hunter Jones              11 Arizona Sain          23.19m     22.30m  
 10 Anthony Bringham          10 Northwest Xp                     21.64m  
 11 William Dowlearn          11 Mustangs TC           24.27m     21.45m  
 12 River Stockton            11 Mustangs TC           24.67m     19.90m  
 13 Dylan Erickson            12 Northwest Xp                     19.34m  
 14 Jais Schilcher            10 Northwest Xp                     16.20m  
 15 Ryan Shaver               10 Phoenix Bobc                     15.52m  
 16 Troy Shaver               10 Mustangs TC                      14.67m  
 17 Javier Hernandez          10 Arizona Sain          22.88m     14.31m  
 18 Tyson Jones               10 Arizona Sain          15.12m     12.83m  
 19 Jrue Jantz                10 Pops TC               15.24m     12.75m  
 20 Djhimon Hill              11 Do Right Edu                     10.35m  
 
Event 401  100 Meter Dash Youth Girls
============================================================================
    National: N 11.61  8/1/1999    Sanya Richardson, Pembroke Pines, FL        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Ky Westbrook              13 Arizona Chee           12.22      12.89   5 
  2 Sidra Peterson            12 Arizona Chee           12.22      13.26   5 
  3 Imani Adams               13 Arizona Chee           13.33      13.35   5 
  4 Tope Williams             13 Arizona Chee           12.22      13.44   5 
  5 Taylor Patton             12 Arizona Chee           13.33      13.55   5 
  6 Sasha Jarrett             12 Arizona Risi                      13.81   1 
  7 Kierra Brown              12 Do Right Edu           13.98      13.92   4 
  8 Breanna Sims              13 Do Right Edu           14.21      14.11   4 
  9 Savannah Bowen            13 Arizona Risi           14.26      14.21   4 
 10 Jenna Fitzgerald          13 Arizona Elit                      14.37   2 
 11 Tori Kruger               13 Northwest Xp           16.50      14.44   3 
 12 Arniesha Mitchell         12 Arizona Chee           13.33      14.47   4 
 13 Cierra Reeves             13 Arizona Elit                      14.49   1 
 13 Autumn Bryant             13 Miles Per Ho           15.56      14.49   3 
 15 Nyanna Ortiz              13 AZ Flames TC           13.75      14.51   4 
 16 Cayana Ruffino            13 Phoenix Bobc           15.70      14.79   3 
 17 Angelica Broom            13 Arizona Chee           13.33      14.81   5 
 18 Antionette Ware           12 Do Right Edu           14.34      14.98   4 
 19 Raviauna Gray             12 Arizona Spee                      15.05   1 
 20 Lauren Ashley             12 Northwest Xp           15.50      15.09   3 
 21 Kennedy Stanfield         13 Arizona Sain                      15.16   2 
 22 Ashley Gil                12 Arizona Chee           15.21      15.45   4 
 23 Keanna Oliver             13 Do Right Edu           16.64      15.77   3 
 24 Deaja Johnson             12 Miles Per Ho           16.16      16.78   3 
 25 Melissa Manning           12 AZ Flames TC                      16.85   1 
 26 Jada Bryant               13 Miles Per Ho           16.30      16.92   3 
 27 Alyssa Cruz               12 Arizona Sain                      16.98   1 
 28 Roshayne Colley           12 Arizona Puma           17.69      17.66   2 
 29 Nicole Pierson            13 Do Right Edu           18.18      17.72   2 
 
Event 402  200 Meter Dash Youth Girls
============================================================================
    National: N 23.63  7/31/1999   Sanya Richardson, Pembroke Pines, FL        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Ky Westbrook              13 Arizona Chee           27.10      26.60   6 
  2 Sidra Peterson            12 Arizona Chee           27.10      27.58   6 
  3 Taylor Patton             12 Arizona Chee                      27.59   2 
  4 Tope Williams             13 Arizona Chee           27.10      27.77   6 
  5 Jazzmine Yarbrough        13 Arizona Tita           29.44      28.05   5 
  6 Sasha Jarrett             12 Arizona Risi           28.72      28.54   6 
  7 Angela Robinson           13 Arizona Risi           28.80      28.57   6 
  8 Tristen Vaughn            13 Aag Panther                       28.76   2 
  9 Savannah Bowen            13 Arizona Risi           29.11      28.78   6 
 10 Kierra Brown              12 Do Right Edu           29.20      29.14   5 
 11 Jalissa Smith             12 AZ Flames TC           29.10      29.15   6 
 12 Octobria Sadler           13 Arizona Elit                      29.27   1 
 13 Tori Kruger               13 Northwest Xp           34.30      29.47   4 
 14 Autumn Bryant             13 Miles Per Ho           31.70      29.57   4 
 15 Antionette Ware           12 Do Right Edu           30.46      29.60   5 
 16 Tori Cabral               13 Az Gold Rush           30.00      29.67   5 
 17 Nyanna Ortiz              13 AZ Flames TC           31.00      29.72   5 
 18 Cayana Ruffino            13 Phoenix Bobc           30.90      30.48   5 
 19 Lauren Ashley             12 Northwest Xp           35.60      30.92   3 
 20 Jennelle Norem            13 Arizona Elit                      31.00   1 
 21 Adyanada Chambers         12 Az Gold Rush           31.37      31.31   5 
 22 Raviauna Gray             12 Arizona Spee           32.20      31.59   4 
 23 Kennedy Stanfield         13 Arizona Sain           32.66      31.73   4 
 24 Makenzie Padish           12 Arizona Elit                      31.86   1 
 25 Keanna Oliver             13 Do Right Edu           35.10      31.89   4 
 26 Ashley Gil                12 Arizona Chee                      32.06   2 
 27 Jacie Wright              13 Arizona Elit                      33.59   1 
 28 Deaja Johnson             12 Miles Per Ho           34.46      34.33   4 
 29 Breyonn Alexander-Shaw    12 Arizona Spee           34.76      34.51   4 
 30 Alyssa Cruz               12 Arizona Sain           36.44      34.71   3 
 31 Jada Bryant               13 Miles Per Ho           36.11      35.59   3 
 32 Melissa Manning           12 AZ Flames TC                      35.87   1 
 33 Briana Bustamante         13 Arizona Chee                      37.49   2 
 34 Roshayne Colley           12 Arizona Puma           36.78      37.71   3 
 35 Nicole Pierson            13 Do Right Edu           40.69      37.87   3 
 
Event 403  400 Meter Dash Youth Girls
============================================================================
    National: N 53.43  7/31/1994   Char Foster, Clearwater, FL                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Sidra Peterson            12 Arizona Chee         1:00.00    1:03.85   6 
  2 Jazzmine Yarbrough        13 Arizona Tita         1:07.63    1:04.53   5 
  3 Imani Adams               13 Arizona Chee         1:00.00    1:04.90   6 
  4 Angela Robinson           13 Arizona Risi         1:07.51    1:06.18   5 
  5 Savannah Bowen            13 Arizona Risi         1:07.76    1:06.86   5 
  6 Jalissa Smith             12 AZ Flames TC         1:05.90    1:06.98   6 
  7 Jenna Fitzgerald          13 Arizona Elit                    1:07.22   2 
  8 Sasha Jarrett             12 Arizona Risi         1:07.22    1:07.63   5 
  9 Cierra Reeves             13 Arizona Elit                    1:07.75   1 
 10 Antionette Ware           12 Do Right Edu         1:06.00    1:08.48   6 
 11 Jessica Finley            12 Arizona Risi                    1:08.93   1 
 12 Tori Cabral               13 Az Gold Rush         1:05.00    1:09.34   6 
 13 Octobria Sadler           13 Arizona Elit                    1:09.46   1 
 14 Taylor Patton             12 Arizona Chee         1:10.00    1:09.90   4 
 15 Tristen Vaughn            13 Aag Panther                     1:11.47   1 
 16 Autumn Bryant             13 Miles Per Ho         1:29.00    1:11.69   3 
 17 Adyanada Chambers         12 Az Gold Rush         1:15.00    1:11.73   4 
 18 Jennelle Norem            13 Arizona Elit                    1:11.84   2 
 19 Cayana Ruffino            13 Phoenix Bobc         1:10.00    1:11.95   5 
 20 Raviauna Gray             12 Arizona Spee         1:11.44    1:12.40   4 
 21 Makenzie Padish           12 Arizona Elit                    1:13.49   1 
 22 Kierra Brown              12 Do Right Edu         1:06.00    1:13.74   6 
 23 Madeline Juetten          12 Feel The Hea         1:14.87    1:14.13   4 
 24 Ashley Gil                12 Arizona Chee         1:30.00    1:14.37   3 
 25 Lauren Ashley             12 Northwest Xp         1:18.00    1:14.60   4 
 26 Sara Brancati             13 Arizona Elit                    1:15.38   2 
 27 Keanna Oliver             13 Do Right Edu         1:23.16    1:17.39   3 
 28 Angelica Broom            13 Arizona Chee         1:10.00    1:17.91   5 
 29 Jacie Wright              13 Arizona Elit                    1:19.66   1 
 30 Breyonn Alexander-Shaw    12 Arizona Spee         1:28.31    1:25.06   3 
 31 Alyssa Cruz               12 Arizona Sain         1:30.95    1:25.30   2 
 32 Briana Bustamante         13 Arizona Chee         1:30.00    1:28.75   3 
 33 Nicole Pierson            13 Do Right Edu         1:47.00    1:30.84   2 
 
Event 404  800 Meter Run Youth Girls
=========================================================================
    National: N 2:09.00  8/1/1998    Treani Swain, Los Angeles, CA             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Shea Bonine               13 Arizona Puma                    2:43.88  
  2 Madeline Juetten          12 Feel The Hea         2:56.80    2:46.25  
  3 Hannah Zweig              13 Arizona Elit                    2:50.90  
  4 Ashley Gil                12 Arizona Chee                    2:52.69  
  5 Alise Shalongo            12 Arizona Elit                    2:56.90  
  6 Emily Clifton             12 Arizona Spee                    3:14.05  
  7 Briana Bustamante         13 Arizona Chee                    3:23.04  
 
Event 405  1500 Meter Run Youth Girls
=========================================================================
    National: N 4:36.90  7/28/1996   Rebecca Mitchell, Geneva, IL              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Shea Bonine               13 Arizona Puma                    5:41.38  
  2 Kaylee Franks             13 Arizona Blaz         5:36.00    5:41.48  
  3 Jazzmine Yarbrough        13 Arizona Tita         6:08.69    5:50.42  
  4 Madeline Juetten          12 Feel The Hea         5:49.39    6:18.37  
  5 Emily Clifton             12 Arizona Spee                    6:55.27  
 
Event 411  100 Meter Dash Youth Boys
============================================================================
    National: N 10.94  7/28/2000   Michael Grant, Decatur, GA                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Mykeal Ham                13 AZ Flames TC           11.93      11.88   6 
  2 Oche Myers                13 Arizona Risi           11.99      11.90   6 
  3 Paul Lucas                13 Do Right Edu           11.97      12.25   6 
  4 Domainck Page-Whitaker    13 Mustangs TC            12.85      12.37   6 
  5 Ameyer Armstrong          13 Northwest Xp           12.30      12.42   6 
  6 Bryc Perkins              13 Arizona Chee                      12.85   3 
  7 Isaiah Acuna              13 Aag Panther                       13.11   2 
  8 Malique Sharp             12 Arizona Sain           12.87      13.37   6 
  9 Timothy Duckworth         13 Phoenix Bobc                      13.39   3 
 10 Rico Tipton               12 Spartan Spee           13.50      13.58   5 
 11 Pavone Myers              12 Do Right Edu           13.73      13.60   5 
 12 Lawrence Wallace          12 Arizona Tita           14.10      13.69   5 
 13 Kevin Goudeau             13 Mustangs TC            14.35      13.78   4 
 14 Bobby Odoms               12 Miles Per Ho                      13.83   2 
 15 Bailey Rufus              12 Miles Per Ho           13.99      13.91   5 
 16 Terrance Roberts          12 Arizona Chee           12.91      14.03   6 
 17 Jemil Whitner             13 Arizona Sain                      14.06   2 
 18 Christion Brewington      12 Arizona Chee           12.91      14.11   6 
 19 Luke Tolmachoff           13 Northwest Xp           16.50      14.20   2 
 20 Chris Cofield             12 Mustangs TC            14.39      14.21   4 
 21 Christian Shaver          13 Phoenix Bobc                      14.23   2 
 22 Adam Turner               12 Mustangs TC            13.59      14.26   5 
 23 Tyron Hurtt               12 Arizona Sain                      14.28   3 
 24 Trejaun White             14 Unattached                        14.44   1 
 25 Nakai Aruizu              13 Arizona Tita           14.24      14.49   4 
 26 Kyle Jacobs               12 Arizona Sain                      14.53   1 
 27 Michael Rakowski          13 Northwest Xp           15.40      14.57   4 
 28 Luke Nguyen               12 Aag Panther                       14.63   1 
 29 Faatar M-Jones            12 Arizona Puma           13.86      14.64   5 
 30 Keevile Brown             12 Arizona Chee           14.91      14.77   4 
 31 Jeremiah Taylor-Pitts     12 Miles Per Ho           14.10      14.85   5 
 31 Derrick Beale             12 Arizona Glor           13.88      14.85   5 
 33 Daylon Russell            12 Mustangs TC            14.34      15.07   4 
 34 Amani Johnson             13 Az Gold Rush           16.00      15.25   3 
 35 Trenton Bender            12 Do Right Edu           16.20      15.48   4 
 36 Noah Harris               12 Pops TC                15.50      16.16   4 
 37 Michael Kniery            12 AZ Flames TC                      16.19   1 
 38 Javon Johnson             13 Atlas Throwi                      16.27   3 
 39 Sage Hanson               13 Phoenix Bobc                      16.33   2 
 40 Miguel Hernandez          12 Arizona Sain                      16.36   3 
 41 Carlos Tello              12 Pastor Fit F                      16.45   1 
 42 Chris Skidmore            12 AZ Flames TC                      16.63   1 
 
Event 412  200 Meter Dash Youth Boys
===================================================================================
    National: N 21.84  7/29/2000   Michael Grant, Decatur, GA                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Mykeal Ham                13 AZ Flames TC           24.89      23.87   7 
  2 Tevin Mayfield            13 Arizona Chee           24.01      24.08   7 
  3 Oche Myers                13 Arizona Risi           24.52      24.23   7 
  4 Paul Lucas                13 Do Right Edu           24.52      24.25   7 
  5 Ameyer Armstrong          13 Northwest Xp           25.50      24.88   7 
  6 Domainck Page-Whitaker    13 Mustangs TC            25.16      25.23   7 
  7 Sherman Shields           13 Arizona Tita                      25.94   1 
  8 Roy Turner                13 Do Right Edu           26.46      26.73   7 
  9 Bryc Perkins              13 Arizona Chee                      26.75   2 
 10 Malique Sharp             12 Arizona Sain           26.66      27.39   7 
 11 Pavone Myers              12 Do Right Edu           27.44      27.42   6 
 12 Domenic Redmond           13 Aag Panther                       27.51   3 
 12 Lawrence Wallace          12 Arizona Tita           27.43      27.51   6 
 14 Bailey Rufus              12 Miles Per Ho           32.10      27.89   4 
 15 Trevon Bosley-Young       13 Northwest Xp           29.60      28.00   5 
 16 Kevin Goudeau             13 Mustangs TC            27.72      28.08   6 
 17 Bobby Odoms               12 Miles Per Ho           28.50      28.09   6 
 18 Jalen Johnson             12 Arizona Spee                      28.55   2 
 19 Markez Butler             12 Arizona Sain           29.54      28.78   5 
 20 Christian Shaver          13 Phoenix Bobc                      28.81   1 
 21 Chris Cofield             12 Mustangs TC            29.18      28.88   6 
 22 Luke Tolmachoff           13 Northwest Xp           36.30      28.91   4 
 23 Tyron Hurtt               12 Arizona Sain           29.65      28.95   5 
 24 Derrick Beale             12 Arizona Glor           30.33      29.02   5 
 25 Terrance Roberts          12 Arizona Chee                      29.03   1 
 26 Luke Nguyen               12 Aag Panther                       29.22   3 
 27 Trejaun White             14 Unattached                        29.26   1 
 28 Faatar M-Jones            12 Arizona Puma           30.00      29.42   5 
 29 Jemil Whitner             13 Arizona Sain                      29.70   2 
 30 Ruben Huerta              12 Arizona Tita           29.97      29.84   5 
 31 Nakai Aruizu              13 Arizona Tita           28.57      29.92   6 
 32 Devin Franklin            12 Arizona Spee                      29.97   3 
 33 Christion Brewington      12 Arizona Chee                      29.98   1 
 34 Michael Rakowski          13 Northwest Xp           36.30      30.00   4 
 35 John Newell               12 Arizona Blaz                      30.23   3 
 36 Jeremiah Taylor-Pitts     12 Miles Per Ho           32.20      30.25   4 
 37 Keevile Brown             12 Arizona Chee                      30.54   2 
 38 Edward Zazueta            12 Arizona Sain                      30.75   2 
 39 Chase Croteau             12 Northwest Xp           32.50      31.23   4 
 39 Amani Johnson             13 Az Gold Rush           32.00      31.23   5 
 41 Kyle Jacobs               12 Arizona Sain                      31.36   1 
 42 Daylon Russell            12 Mustangs TC            30.24      31.47   5 
 43 Trenton Bender            12 Do Right Edu           34.87      32.36   4 
 44 Jaxson Porterfield        12 Arizona Spee                      32.79   3 
 45 Carlos Tello              12 Pastor Fit F                      34.90   3 
 46 Chris Skidmore            12 AZ Flames TC                      35.26   2 
 
Event 413  400 Meter Dash Youth Boys
============================================================================
    National: N 47.16  8/1/1993    William Obea Moore, Los Angeles, CA         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Oche Myers                13 Arizona Risi           55.42      55.52   6 
  2 Paul Lucas                13 Do Right Edu           55.42      56.24   6 
  3 Domainck Page-Whitaker    13 Mustangs TC            56.76      56.36   6 
  4 Tevin Mayfield            13 Arizona Chee           55.00      56.60   6 
  5 Ameyer Armstrong          13 Northwest Xp           58.60      57.10   6 
  6 Sherman Shields           13 Arizona Tita                    1:00.06   1 
  7 Bryc Perkins              13 Arizona Chee                    1:00.56   1 
  8 Isaiah Acuna              13 Aag Panther                     1:00.69   1 
  9 Roshon Roomes             13 AZ Flames TC         1:01.93    1:01.02   6 
 10 Archie Rice               13 Mustangs TC          1:02.39    1:01.22   6 
 11 Jalen Johnson             12 Arizona Spee                    1:03.61   3 
 12 Trevon Bosley-Young       13 Northwest Xp         1:06.00    1:03.80   5 
 13 Bobby Odoms               12 Miles Per Ho         1:15.00    1:05.29   4 
 14 Markez Butler             12 Arizona Sain         1:07.14    1:05.55   5 
 15 Tyron Hurtt               12 Arizona Sain         1:07.70    1:05.68   5 
 16 Domenic Redmond           13 Aag Panther                     1:05.76   2 
 17 Austin Gutierrez          13 Northwest Xp         1:10.00    1:06.17   4 
 18 Timothy Duckworth         13 Phoenix Bobc         1:03.76    1:06.59   5 
 19 Malique Sharp             12 Arizona Sain                    1:07.29   1 
 20 Luke Tolmachoff           13 Northwest Xp         1:20.00    1:08.06   3 
 21 Bailey Rufus              12 Miles Per Ho         1:18.00    1:08.09   4 
 22 Keevile Brown             12 Arizona Chee         1:09.00    1:08.64   5 
 23 Nakai Aruizu              13 Arizona Tita         1:05.37    1:09.04   5 
 24 Christion Brewington      12 Arizona Chee         1:10.00    1:09.18   4 
 25 Devin Franklin            12 Arizona Spee                    1:09.21   3 
 26 Jemil Whitner             13 Arizona Sain                    1:09.24   2 
 27 Isaih Fuel                12 Arizona Spee                    1:09.33   3 
 28 Austin Parachini          13 Spartan Spee                    1:10.24   2 
 29 Ruben Huerta              12 Arizona Tita         1:09.05    1:10.52   4 
 30 Parker Phillips           13 AZ Flames TC         1:07.16    1:10.84   5 
 31 Chase Croteau             12 Northwest Xp         1:16.00    1:13.13   4 
 32 Chance Gallardo           12 Phoenix Bobc                    1:13.33   2 
 33 Trenton Bender            12 Do Right Edu         1:33.00    1:16.14   3 
 34 Jaxson Porterfield        12 Arizona Spee                    1:16.72   2 
 35 Aaron Norman              12 Arizona Sain         1:15.89    1:17.61   4 
 36 Michael Rakowski          13 Northwest Xp         1:20.00    1:17.96   3 
 37 Benjamin Hoppe            12 Unattached                      1:23.23   3 
 
Event 414  800 Meter Run Youth Boys
=========================================================================
    National: N 1:56.36  7/28/2001   Cody Harper, Albuquerque,NM               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Rj Ayala                  13 Northwest Xp                    2:20.12  
  2 Muhammad Oliver           13 Arizona Risi                    2:25.51  
  3 Zachery Acuna             13 Northwest Xp                    2:29.64  
  4 Trace Langley             13 Aag Panther                     2:33.87  
  5 Justin Ashley             12 Northwest Xp                    2:34.51  
  6 Bryan Mugge               13 AZ Flames TC         2:38.97    2:36.76  
  7 Edward Zazueta            12 Arizona Sain         2:52.31    2:38.03  
  8 Andrew Ruiz               12 Arizona Elit                    2:38.87  
  9 Isaih Fuel                12 Arizona Spee         2:57.87    2:41.13  
 10 Seth Ashley               12 Northwest Xp                    2:42.59  
 11 Austin Parachini          13 Spartan Spee                    2:44.84  
 12 Chance Gallardo           12 Phoenix Bobc                    2:47.03  
 13 Chase Croteau             12 Northwest Xp                    2:48.01  
 14 Aaron Norman              12 Arizona Sain         2:55.45    2:49.23  
 15 Steven Corley             12 Northwest Xp                    3:03.04  
 
Event 415  1500 Meter Run Youth Boys
=========================================================================
    National: N 4:04.72  7/10/1983   Jason Lineau, Fresno, Ca                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Rj Ayala                  13 Northwest Xp                    5:02.72  
  2 Tyler Foutz               12 AZ Flames TC         5:35.00    5:03.58  
  3 Zachery Acuna             13 Northwest Xp                    5:12.50  
  4 Markez Butler             12 Arizona Sain         5:14.49    5:20.94  
  5 Edward Zazueta            12 Arizona Sain         6:12.34    5:28.07  
  6 Andrew Ruiz               12 Arizona Elit                    5:28.49  
  7 Justin Ashley             12 Northwest Xp                    5:28.59  
  8 Seth Ashley               12 Northwest Xp                    5:42.71  
  9 Aaron Norman              12 Arizona Sain                    5:56.21  
 10 Benjamin Hoppe            12 Unattached                      6:30.12  
 
Event 421  100 Meter Hurdles (30") Youth Girls
=========================================================================
    National: N 14.01  6/9/2001    Domenique Manning, Rialto, CA               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Angela Robinson           13 Arizona Risi                      17.83  
  2 Taylor Patton             12 Arizona Chee                      17.84  
  3 Jessica Finley            12 Arizona Risi                      18.51  
  4 Arniesha Mitchell         12 Arizona Chee                      18.75  
  5 Breanna Sims              13 Do Right Edu                      19.36  
  6 Tori Kruger               13 Northwest Xp                      20.15  
  7 Alexis Day-Hardwick       12 Phoenix Bobc                      22.93  
 
Event 422  200 Meter Hurdles (30") Youth Girls
=========================================================================
    National: N 26.63  7/31/1994   Char Foster, Clearwater, FL                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jessica Finley            12 Arizona Risi                      33.57  
  2 Breanna Sims              13 Do Right Edu                      34.11  
  3 Angelica Broom            13 Arizona Chee                      34.48  
 
Event 431  100 Meter Hurdles (33") Youth Boys
=========================================================================
    National: N 12.94  7/28/1991   Tyrone Butterfield, Miami, Fl               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Tevin Mayfield            13 Arizona Chee           13.65      14.52  
  2 Bryc Perkins              13 Arizona Chee                      15.21  
  3 Austin Walashek           13 Arizona Puma           17.60      18.27  
  4 Roy Turner                13 Do Right Edu                      19.65  
  5 Muhammad Oliver           13 Arizona Risi                      19.76  
  6 Kory Wilson               12 Northwest Xp                      24.01  
 
Event 441  4x100 Meter Relay Youth Girls
=========================================================================
    National: N 46.89  7/28/1996   South Bay Panthers, Long Beach, CA          
                       E.Kendrick, N.Dula, S. Merritt, K. Saulberry      
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Cheetahs TC  'A'                            49.00      52.52  
     1) Imani Adams 13                  2) Sidra Peterson 12              
     3) Arniesha Mitchell 12            4) Tope Williams 13               
 
Event 442  4x400 Meter Relay Youth Girls
=========================================================================
    National: N 3:45.90  8/1/1993    Southern California SC, Inglewood, CA     
                         M.Teele, R.Caruthers, M.Edmunson, R.Payne         
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Elite  'A'                                           4:50.51  
     1) Sara Brancati 13                2) Jennelle Norem 13              
     3) Makenzie Padish 12              4) Cierra Reeves 13               
  2 Arizona Elite  'B'                                           5:02.81  
     1) Octobria Sadler 13              2) Alise Shalongo 12              
     3) Jacie Wright 13                 4) Hannah Zweig 13                
 
Event 451  4x100 Meter Relay Youth Boys
=========================================================================
    National: N 43.51  7/29/2000   Boynton Beach, TC                           
                       W.Dix, M.Dowdell,  J.Wimbley, D.Owen              
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Titans  'A'                                 52.00      54.38  
     1) Nakai Aruizu 13                 2) Ruben Huerta 12                
     3) Sherman Shields 13              4) Lawrence Wallace 12            
  2 Arizona Speedstars TC  'A'                                     57.31  
     1) Devin Franklin 12               2) Kristopher Handy 12            
     3) Jalen Johnson 12                4) Jaxson Porterfield 12          
 
Event 453  4x800 Yard Relay Youth Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Northwest Xpress  'A'                                       10:17.55  
     1) Zachery Acuna 13                2) Justin Ashley 12               
     3) Seth Ashley 12                  4) Rj Ayala 13                    
  2 AZ Flames TC  'A'                                           10:39.27  
     1) Tyler Foutz 12                  2) Bryan Mugge 13                 
     3) Parker Phillips 13              4) Roshon Roomes 13               
 
Event 461  High Jump Youth Girls
=========================================================================
    National: N 5-08.50  6/8/1986    Chrissy Mills, Tarzana, CA                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jalissa Smith             12 AZ Flames TC           1.40m      1.40m  
  2 Shannon Singleton         12 Arizona Puma           1.25m      1.20m  
 
Event 463  Long Jump Youth Girls
=========================================================================
    National: N 19-11  6/20/1998   Tracee Thomas, Rialto, CA                   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Imani Adams               13 Arizona Chee                      4.44m  
  2 Kierra Brown              12 Do Right Edu           4.57m      4.23m  
  3 Jalissa Smith             12 AZ Flames TC           4.40m      4.11m  
  4 Angelica Broom            13 Arizona Chee                      4.10m  
  5 Autumn Bryant             13 Miles Per Ho                      3.94m  
  6 Tori Cabral               13 Az Gold Rush           4.27m      3.88m  
  7 Shannon Singleton         12 Arizona Puma           3.50m      3.39m  
  8 Adyanada Chambers         12 Az Gold Rush           2.77m      3.30m  
  9 Alexis Day-Hardwick       12 Phoenix Bobc                      3.22m  
 10 Jada Bryant               13 Miles Per Ho                      2.22m  
 
Event 465  Shot Put (6#) Youth Girls
=========================================================================
    National: N 52-01.25  1976        Susie Ray, Orange, CA                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Taleisha Thompson         13 Do Right Edu           9.45m      9.28m  
  2 Breyonn Alexander-Shaw    12 Arizona Spee           8.48m      7.41m  
  3 Shannon Singleton         12 Arizona Puma           7.43m      7.34m  
  4 Roshayne Colley           12 Arizona Puma                      7.24m  
  5 Antonia Hawes             12 Arizona Spee                      6.22m  
  6 Alexis Day-Hardwick       12 Phoenix Bobc                      4.37m  
 
Event 466  Discus Throw (1K) Youth Girls
=========================================================================
    National: N 152-00  2/23/1990   Suzy Powell, Modesto, CA                   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Breyonn Alexander-Shaw    12 Arizona Spee                     17.64m  
 
Event 467  Javelin Throw (600G) Youth Girls
=========================================================================
    National: N 122-00  7/30/2000   Kaitlin Nazario, Dover, NJ                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Taleisha Thompson         13 Do Right Edu                     23.62m  
  2 Shannon Singleton         12 Arizona Puma                     13.85m  
  3 Roshayne Colley           12 Arizona Puma                      9.13m  
 
Event 471  High Jump Youth Boys
=========================================================================
    National: N 6-04.75  7/24/1998   Donovan Kilmartin, Boise, ID              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Trevon Bosley-Young       13 Northwest Xp                      1.65m  
  2 Austin Walashek           13 Arizona Puma           1.65m      1.60m  
  3 Rico Tipton               12 Spartan Spee           1.63m      1.55m  
  4 Rj Ayala                  13 Northwest Xp                      1.50m  
  5 Luke Tolmachoff           13 Northwest Xp                      1.40m  
  5 Kory Wilson               12 Northwest Xp                      1.40m  
  5 Faatar M-Jones            12 Arizona Puma           1.45m      1.40m  
  8 Austin Gutierrez          13 Northwest Xp                      1.35m  
  9 Chris Cofield             12 Mustangs TC            1.40m      1.30m  
 10 Steven Corley             12 Northwest Xp                      1.25m  
 11 Roshon Roomes             13 AZ Flames TC                      1.15m  
 
Event 472  Pole Vault Youth Boys
=========================================================================
    National: N 14-00.50  1977        Bill Lange, Bridgewater, NJ              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Timothy Duckworth         13 Phoenix Bobc                      2.45m  
  2 Parker Phillips           13 AZ Flames TC           2.14m      2.15m  
 
Event 473  Long Jump Youth Boys
=========================================================================
    National: N 23-00.50  1976        Anthony Gibson, San Fernando, CA         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Tevin Mayfield            13 Arizona Chee           6.00m      5.42m  
  2 Lawrence Wallace          12 Arizona Tita           5.18m      5.11m  
  3 Muhammad Oliver           13 Arizona Risi           4.94m      4.96m  
  4 Devin Franklin            12 Arizona Spee           4.82m      4.85m  
  5 Austin Walashek           13 Arizona Puma                      4.84m  
  6 Jalen Johnson             12 Arizona Spee                      4.51m  
  7 Kevin Goudeau             13 Mustangs TC            4.50m      4.38m  
  8 Kory Wilson               12 Northwest Xp                      4.32m  
  9 Chris Cofield             12 Mustangs TC            4.26m      4.30m  
 10 Christian Shaver          13 Phoenix Bobc                      4.22m  
 11 Terrance Roberts          12 Arizona Chee                      4.17m  
 12 Bailey Rufus              12 Miles Per Ho                      3.89m  
 13 Bobby Odoms               12 Miles Per Ho                      3.85m  
 14 Jeremiah Taylor-Pitts     12 Miles Per Ho                      3.81m  
 15 Kyle Jacobs               12 Arizona Sain                      3.78m  
 16 John Newell               12 Arizona Blaz                      3.58m  
 17 Derrick Beale             12 Arizona Glor           3.99m      3.52m  
 18 Amani Johnson             13 Az Gold Rush           4.11m      3.29m  
 19 Miguel Hernandez          12 Arizona Sain                      3.24m  
 -- Rico Tipton               12 Spartan Spee           4.80m         ND  
 
Event 475  Shot Put (4K) Youth Boys
=========================================================================
    National: N 63-03.50  7/28/1996   Chris Sprague, Eugene, OR                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Austin Walashek           13 Arizona Puma          11.37m     12.03m  
  2 Christian Shaver          13 Phoenix Bobc                     10.94m  
  3 James Holmen              13 Arizona Puma          10.80m     10.25m  
  4 Adam Turner               12 Mustangs TC                      10.09m  
  5 Lonnie Johnson            13 Arizona Sain                      8.66m  
  6 Noah Harris               12 Pops TC                8.23m      8.41m  
  7 Mo Ayala                  12 Northwest Xp                      8.22m  
  8 Javon Johnson             13 Atlas Throwi                      7.74m  
  9 Christion Brewington      12 Arizona Chee                      7.50m  
 10 Sage Hanson               13 Phoenix Bobc                      6.83m  
 11 Terrance Roberts          12 Arizona Chee                      6.58m  
 12 Alex Martinez             12 Do Right Edu                      5.98m  
 13 Miguel Hernandez          12 Arizona Sain           6.25m      5.28m  
 
Event 476  Discus Throw (1K) Youth Boys
=========================================================================
    National: N 201-10  6/3/1995    Joel Armitage, Omaha, NE                   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 James Holmen              13 Arizona Puma                     31.75m  
  2 Adam Turner               12 Mustangs TC                      23.95m  
  3 Alex Martinez             12 Do Right Edu                     17.67m  
  4 Mo Ayala                  12 Northwest Xp                     17.21m  
 
Event 477  Javelin Throw (600 G) Youth Boys
=========================================================================
    National: N 176-06  7/6/2000    Brian Kerr, Vero Beach, FL                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Timothy Duckworth         13 Phoenix Bobc                     27.24m  
  2 James Holmen              13 Arizona Puma                     27.08m  
  3 Mo Ayala                  12 Northwest Xp                     22.26m  
  4 Sage Hanson               13 Phoenix Bobc                     13.20m  
  5 Carlos Tello              12 Pastor Fit F                     10.69m  
 
Event 501  100 Meter Dash Intermediate Girls
============================================================================
    National: N 11.34  7/28/1995   Angela Williams, Ontario, CA                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Shannon Jackson           14 Do Right Edu           13.65      12.90   2 
  2 Ashlee Moore              14 AZ Flames TC           13.12      13.47   2 
  3 Daizhane Colley           14 Arizona Puma           14.12      13.97   2 
  4 Dominique Williams        15 Arizona Risi           14.35      14.03   2 
  5 Kierra Jackson            14 Arizona Risi           14.44      14.38   2 
  6 Miranda Campos            14 Arizona Blaz                      16.00   1 
  7 Carlisha Lynch            14 Arizona Sain           17.11      17.31   1 
  8 Alexis Pierson            15 Do Right Edu           18.18      17.77   1 
 
Event 502  200 Meter Dash Intermediate Girls
============================================================================
    National: N 23.26  7/31/1999   LaSauntea Moore, Akron, OH                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Ashlee Moore              14 AZ Flames TC           27.80      28.01   1 
  2 Kierra Jackson            14 Arizona Risi           29.82      29.19   2 
  3 Dominique Williams        15 Arizona Risi           29.70      29.60   2 
  4 Daizhane Colley           14 Arizona Puma           32.73      29.81   2 
  5 Miranda Campos            14 Arizona Blaz           35.20      34.38   1 
  6 Taylor Viggiano           15 Arizona Elit                      35.45   1 
  7 Alexis Pierson            15 Do Right Edu           37.92      38.01   1 
 
Event 503  400 Meter Dash Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 52.11  7/29/2001   Stephanie Smith, Macon, GA                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Kierra Jackson            14 Arizona Risi         1:04.57    1:05.39  
  2 Savannah Coleman          14 Unattached           1:04.50    1:06.77  
  3 Shannon Jackson           14 Do Right Edu         1:04.75    1:14.22  
  4 Dominique Williams        15 Arizona Risi         1:12.86    1:16.71  
  5 Taylor Viggiano           15 Arizona Elit                    1:24.76  
  6 Alexis Pierson            15 Do Right Edu         1:30.00    1:33.75  
 
Event 504  800 Meter Run Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 2:09.69  7/27/1991   Liz Mueller, Waterford, CT                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Elexus Rangel             15 Arizona Sain         2:52.53    2:51.23  
  2 Natalie Long              14 Arizona Chee                    2:52.42  
  3 Shelby Brown              14 Arizona Chee                    3:11.73  
 
Event 505  1500 Meter Run Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 4:25.57  7/22/1984   Suzy Favor, Stevens Point, WI             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Elexus Rangel             15 Arizona Sain         5:59.60    6:02.28  
  2 Natalie Long              14 Arizona Chee                    6:12.41  
 
Event 509  3000 Meter Race Walk Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 27:52.90  7/25/2001   Erica Adams, Spartanburg, SC             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Shelby Brown              14 Arizona Chee                   22:48.49N 
 
Event 511  100 Meter Dash Intermediate Boys
============================================================================
    National: N 10.54  7/25/8797   Donald Marshall /deshaun McCullough, Grand P
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Orlando Coleman           15 Mustangs TC            11.53      11.99   2 
  2 Preston Holding           15 Phoenix Bobc                      12.28   1 
  3 Jorgen Holgerson          14 Unattached             12.19      12.48   2 
  4 Antonio Hinojosa          14 Aag Panther                       12.68   1 
  5 Malik Williams            14 Pops TC                13.50      12.91   2 
  6 Anthony Reeves            14 Arizona Chee                      13.67   1 
  7 Seantre Luster-Smith      14 Arizona Tita           13.85      13.88   2 
  8 Jaylen Hall               14 Arizona Risi                      14.15   2 
  9 Quashawn Luster-Smith     15 Arizona Tita           15.15      14.79   2 
 10 Ricky Manning             14 AZ Flames TC                      16.99   2 
 
Event 512  200 Meter Dash Intermediate Boys
============================================================================
    National: N 21.10  7/29/1995   William Obea Moore, Los Angeles, CA         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Orlando Coleman           15 Mustangs TC            24.17      24.39   2 
  2 Jorgen Holgerson          14 Unattached             24.65      25.09   2 
  3 Antonio Hinojosa          14 Aag Panther                       25.76   1 
  4 Blake Ivie                15 AZ Flames TC           25.69      26.99   2 
  5 Seantre Luster-Smith      14 Arizona Tita           29.60      28.75   2 
  6 Anthony Reeves            14 Arizona Chee                      28.93   1 
  7 Jaylen Hall               14 Arizona Risi           29.85      29.39   2 
  8 Ricky Manning             14 AZ Flames TC                      35.52   1 
 
Event 513  400 Meter Dash Intermediate Boys
============================================================================
    National: N 45.99  7/29/1995   William Obea Moore, Los Angeles, CA         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Jorgen Holgerson          14 Unattached           1:00.00      59.79   2 
  2 Seantre Luster-Smith      14 Arizona Tita         1:00.76    1:04.16   2 
  3 Dustin Gabrych            14 Spartan Spee         1:00.30    1:04.72   2 
  4 Jaylen Hall               14 Arizona Risi                    1:06.42   1 
  5 Michael Nguyen            14 Aag Panther                     1:06.72   1 
  6 Travis Franklin           15 Arizona Spee                    1:07.60   1 
  7 Jesse Jackson             14 Spartan Spee         1:03.80    1:10.34   2 
 
Event 514  800 Meter Run Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N 1:53.37  7/28/1985   Michael Remigino, Newington, CT           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  2 Dustin Gabrych            14 Spartan Spee         2:30.00    2:23.42  
  3 Jesse Jackson             14 Spartan Spee         2:40.00    2:30.08  
  4 Jordan Hellebuyck         14 Pops TC              2:30.50    2:32.40  
  5 Travis Franklin           15 Arizona Spee         2:45.55    2:36.34  
  6 Michael Nguyen            14 Aag Panther                     2:36.53  
 
Event 516  3000 Meter Run Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N 8:27.00  7/23/1993   Billy Harper, Philomath, OR               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 John Reniewicki           14 Arizona Elit                   10:47.12  
 
Event 531  110 Meter Hurdles (39") Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N 13.99  7/30/1995   Sharif Paxton, Los Angeles, CA              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Preston Holding           15 Phoenix Bobc           16.84      17.01  
 
Event 532  300 Meter Hurdles (36") Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N 51.71  7/27/1996   Baynad Kamani, Missouri City, TX            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jordan Hellebuyck         14 Pops TC                           57.00  
 
Event 561  High Jump Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N  5-11  7/28/1996   Camee Williams, Dayton, OH                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ashlee Moore              14 AZ Flames TC           1.40m      1.60m  
 
Event 563  Long Jump Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 20-02.50  7/10/1999   Jill Bell, Bellevue, WA                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ashlee Moore              14 AZ Flames TC           5.00m      4.67m  
  2 Miranda Campos            14 Arizona Blaz                      3.39m  
 
Event 565  Shot Put (4K) Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 49-10.50  7/27/2001   Michelle Carter, Ovilla, CA              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Daizhane Colley           14 Arizona Puma           9.81m      9.35m  
  2 Carlisha Lynch            14 Arizona Sain           7.08m      6.55m  
  3 Erin Fakler               14 Unattached                        6.38m  
  4 Elvira Landeros           15 Arizbushmast                      6.00m  
  5 Alisha Bailey             14 Arizona Tita           5.46m      5.98m  
  6 Hannanh Arundel           15 Arizbushmast                      5.68m  
 
Event 566  Discus Throw (1.0k) Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 164-05  5/12/1997   Elizabeth Debartolo, Aurora, IL            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Taylor Dyson              14 Phoenix Bobc          22.70m     27.11m  
  2 Erin Fakler               14 Unattached                       24.22m  
  3 Daizhane Colley           14 Arizona Puma                     19.31m  
  4 Hannanh Arundel           15 Arizbushmast                     13.84m  
  5 Elvira Landeros           15 Arizbushmast                     12.45m  
 
Event 567  Javelin Throw (600 G) Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 152-08  7/29/2000   Rachel Walker, Benton, LA                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Renee Dyson               14 Phoenix Bobc          38.45m     36.70m  
  2 Taylor Dyson              14 Phoenix Bobc          30.33m     29.82m  
  3 Lizabeth Dyson            14 Phoenix Bobc          27.20m     27.68m  
  4 Alisha Bailey             14 Arizona Tita                      9.68m  
 
Event 571  High Jump Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N  7-05  8/1/1992    Eric Bishop, Chatsworth, GA                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Seantre Luster-Smith      14 Arizona Tita                      1.50m  
 
Event 573  Long Jump Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N 24-01.50  1979        Steven Hansley, East Orange, NJ          
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Preston Holding           15 Phoenix Bobc           5.38m      5.19m  
  2 Blake Ivie                15 AZ Flames TC           5.10m      4.87m  
  3 Anthony Reeves            14 Arizona Chee                      4.58m  
  4 Malik Williams            14 Pops TC                4.39m      4.32m  
 
Event 575  Shot Put (12#) Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N 63-03.50  7/26/1996   Chris Sprague, Eugene, OR                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Albert Medina             15 Atlas Throwi          11.00m     10.79m  
  2 Quashawn Luster-Smith     15 Arizona Tita           9.56m      8.99m  
  3 Jonathan Corrales         14 Arizona Tita           8.14m      7.76m  
 -- Jamaal Jones              15 Phoenix Bobc          12.80m         ND  
 
Event 576  Discus Throw (1.6K) Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N 191-11  6/1/1985    Kami Keshmiri, Reno, NV                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Albert Medina             15 Atlas Throwi                     28.13m  
 
Event 577  Javelin Throw (800G) Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N 202-09  7/6/2001    Dustin Johnson, Crossett, AR               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Quashawn Luster-Smith     15 Arizona Tita                     26.28m  
  2 Malik Williams            14 Pops TC               24.99m     22.39m  
  3 Ricky Manning             14 AZ Flames TC                     18.20m  
  4 Jonathan Corrales         14 Arizona Tita                     12.56m  
 
Event 602  200 Meter Dash Young Women
=========================================================================
    National: N 23.32  7/29/2000   Monique Henderson, San Diego, CA            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Lyndie Parker             17 Arizona Chee                      29.90  
  2 Katya Penrose             17 Spartan Spee           29.00      30.16  
 
Event 603  400 Meter Dash Young Women
=========================================================================
    National: N 51.31  7/27/2000   Monique Henderson, San Diego, CA            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Lyndie Parker             17 Arizona Chee                    1:09.75  
 
Event 611  100 Meter Dash Young Men
=========================================================================
    National: N 10.30  7/25/1987   Quincy Watts, Woodland Hills, CA            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Cameron Robinson          16 Arizona Risi                      13.03  
  2 Alex Penrose              16 Spartan Spee           12.80      13.69  
 
Event 612  200 Meter Dash Young Men
=========================================================================
    National: N 20.50  7/25/1987   Quincy Watts, Woodland Hills, CA            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Alonzo Leary111           16 Unattached                        23.72  
  2 Chase Knox                16 Unattached                        26.51  
  3 Cameron Robinson          16 Arizona Risi                      27.94  
  3 Alex Penrose              16 Spartan Spee           26.50      27.94  
 
Event 613  400 Meter Dash Young Men
=========================================================================
    National: N 45.58  7/6/1996    William Obea Moore, Los Angeles, CA         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Preston Vanhofwegen       16 Unattached             54.00      54.49  
  2 Alonzo Leary111           16 Unattached                        56.11  
  3 Brennan Talcott           16 Unattached             53.00      57.47  
 
Event 614  800 Meter Run Young Men
=========================================================================
    National: N 1:49.49  7/27/2000   Nick Davenport, Houston, TX               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Brennan Talcott           16 Unattached           2:00.00    2:08.49  
  2 Preston Vanhofwegen       16 Unattached           2:00.00    2:10.13  
 
Event 631  110 Meter Hurdles (39") Young Men
=========================================================================
    National: N 13.42  7/27/1997   Terrance Trammel, Decatur, GA               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Erwin Jonesjr             17 Phoenix Bobc                      15.99  
 
Event 661  High Jump Young Women
=========================================================================
    National: N  6-01  7/25/1996   Adrianne Sims, Fayetteville, NC             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Allison Zeek              17 Arizona Puma                      1.30m  
 
Event 663  Long Jump Young Women
=========================================================================
    National: N 20-10.50  7/29/1994   Angela Henry, Omaha, NE                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Allison Zeek              17 Arizona Puma                      3.92m  
  2 Lyndie Parker             17 Arizona Chee                      3.74m  
 
Event 667  Javelin Throw (600 G) Young Women
=========================================================================
    National: N 158-07.50  7/24/1999   Sarah Malone, Newburg, OR               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Amethyst Boyd             17 Aag Panther                      41.60m  
 
Event 673  Long Jump Young Men
=========================================================================
    National: N 25-09.75  1977        Lamont King, Surprise, Az                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Dylan Walashek            17 Arizona Puma           5.95m      6.00m  
 
Event 675  Shot Put (12#) Young Men
=========================================================================
    National: N 67-00.50  7/24/1987   Dwight Johnson, Phoenix, AZ              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mason Simmons             18 Unattached            16.46m     14.55m  
  2 Rob Green                 17 Atlas Throwi                     13.23m  
  3 Eirk Johnson              16 Atlas Throwi                     13.09m  
  4 Steven Fowler             16 Unattached            11.51m     12.23m  
 
Event 676  Discus Throw (1.6K) Young Men
================================================================================
    National: N 207-04  1979        Clint Johnson, Overland Park, KS           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mason Simmons             18 Unattached            55.17m     50.32m  
  2 Cody Roberts              17 Unattached                       38.89m  
  3 Dylan Walashek            17 Arizona Puma          36.10m     36.89m  
  4 Rob Green                 17 Atlas Throwi                     35.50m  
  5 Eirk Johnson              16 Atlas Throwi                     35.01m  
  6 Steven Fowler             16 Unattached                       32.71m  
 
Event 677  Javelin Throw (800G) Young Men
=========================================================================
    National: N 232-09  8/1/1998    Brian Kollar, Virginia Beach, Va           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Erwin Jonesjr             17 Phoenix Bobc          52.56m     49.58m