Licensed to USATF - Arizona, Inc. - Contractor License
                                        HY-TEK's Meet Manager 5/6/2009 03:03 PM
                          Regulation Meet - 4/18/2009                          
                           Youth Only - 9 Lane Track                           
                                   Tucson HS                                   
                                    Results                                    
 
Event 101  100 Meter Dash Sub-Bantam Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Black, Sky                 7 Mustangs TC                       16.16   1 
  2 Phillips, Dominique        7 Arizona Risi           16.01      16.30   6 
  3 Jimerson, Mahogany         7 Arizona Gold           16.00      16.51   6 
  4 Brown, Peyton              7 Arizona Spee           16.97      16.74   6 
  5 Williams, Kiemya           7 Do Right TC            16.00      16.88   6 
  6 Cuff, Ikeah                7 Arizona Spee           16.50      16.90   6 
  7 Richard, Makyah            7 Arizona Tita           20.00      17.08   4 
  8 Carradine, Tmarra          7 Arizona Tita           18.40      17.33   5 
  9 Reynolds, Trinity          7 Eternal Flam           17.95      17.58   5 
 10 Mustin, Dominique          6 Arizona Risi           17.77      17.59   5 
 11 Valdez, Gabriella          7 Arizona Gold           17.00      17.96   5 
 12 Maddox, Sadeja             7 Miles Per Ho                      18.00   1 
 13 Coleman, Trinity           7 Mustangs TC                       18.01   1 
 14 Incardone, Kortnee         7 AZ Flames TC           19.71      18.08   4 
 15 Garcia, Madison            6 Arizona Spee           18.70      18.12   4 
 16 Scroggins, Trinty          7 Do Right TC            17.99      18.17   5 
 17 Harrell, Mya               5 Arizona Gold           18.00      18.22   5 
 18 Jackson, Deja              7 Arizona Risi           18.26      18.31   5 
 19 Norman, Makayla            7 Arizona Sain           18.98      18.70   4 
 20 Lashley, Robin             7 Miles Per Ho                      18.74   2 
 21 Brown, Parys               6 Arizona Spee           19.71      18.75   4 
 22 Robinson, Taylor           6 Mustangs TC                       18.86   3 
 23 Johnson, Jhidah            4 Do Right TC                       19.03   2 
 24 Mcdowell, Sydney           6 Arizona Spee           19.79      19.17   4 
 25 Johnson, Mia               7 Arizona Gold           17.00      19.31   6 
 26 Kirk, Najela               5 Miles Per Ho                      20.46   2 
 27 Clark, Amberlee            4 Arizona Quic                      20.52   3 
 28 Eaton, Jolie               7 Arizona Gold                      20.73   1 
 29 Stokes, Alexis             6 Arizona Quic                      20.87   2 
 30 Collier, Lashonti          5 Do Right TC                       20.88   2 
 31 Haynes, Shardae            7 Do Right TC            16.95      21.03   6 
 32 Scroggins, Joanee          6 Do Right TC                       21.69   1 
 33 Maldenado, Elena           6 AZ Flames TC           19.16      22.12   4 
 34 Mcdowell, Kaleigh          5 Arizona Spee           21.35      23.35   3 
 35 Montano, Nevaeh            5 Arizona Tita           23.93      23.42   3 
 36 Hollins, Emily             6 Miles Per Ho                      23.96   2 
 37 Davis, Aniya               4 Do Right TC                       24.45   2 
 38 Bingham, Savannah          4 Mustangs TC                       24.84   3 
 39 Beech, Lauren              5 Arizona Spee           24.97      25.29   3 
 
Event 102  200 Meter Dash Sub-Bantam Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Phillips, Dominique        7 Arizona Risi           34.02      33.86   6 
  2 Cuff, Ikeah                7 Arizona Spee           35.16      34.50   6 
  3 Jimerson, Mahogany         7 Arizona Gold           33.00      34.70   6 
  4 Black, Sky                 7 Mustangs TC                       34.89   3 
  5 Williams, Kiemya           7 Do Right TC                       35.43   3 
  6 Brown, Peyton              7 Arizona Spee           35.33      35.46   6 
  7 Reynolds, Trinity          7 Eternal Flam           38.37      36.72   5 
  8 Scroggins, Trinty          7 Do Right TC            38.00      37.16   5 
  9 Mustin, Dominique          6 Arizona Risi           37.39      37.29   6 
 10 Richard, Makyah            7 Arizona Tita           45.00      37.77   4 
 11 Incardone, Kortnee         7 AZ Flames TC           40.92      38.38   5 
 12 Valdez, Gabriella          7 Arizona Gold           40.00      38.69   5 
 13 Reed, Haila                6 Do Right TC                       38.79   1 
 14 Carradine, Tmarra          7 Arizona Tita           40.35      38.92   5 
 15 Haynes, Shardae            7 Do Right TC            37.19      39.52   6 
 16 Brown, Parys               6 Arizona Spee           37.49      40.22   6 
 17 Jackson, Deja              7 Arizona Risi           38.64      40.72   5 
 17 Jacks, Erin                7 Do Right TC                       40.72   3 
 19 Mcdowell, Sydney           6 Arizona Spee           41.90      40.83   4 
 20 Harrell, Mya               5 Arizona Gold           40.00      40.84   5 
 21 Robinson, Taylor           6 Mustangs TC                       40.97   2 
 22 Coleman, Trinity           7 Mustangs TC                       41.04   1 
 23 Maddox, Sadeja             7 Miles Per Ho                      41.19   1 
 24 Lashley, Robin             7 Miles Per Ho                      41.23   1 
 25 Johnson, Jhidah            4 Do Right TC                       42.11   2 
 26 Garcia, Madison            6 Arizona Spee           42.22      42.63   4 
 27 Stokes, Alexis             6 Arizona Quic                      42.69   2 
 28 Norman, Makayla            7 Arizona Sain           41.67      42.86   4 
 29 Kirk, Najela               5 Miles Per Ho                      43.24   1 
 30 Eaton, Jolie               7 Arizona Gold                      43.29   1 
 31 Johnson, Mia               7 Arizona Gold           38.00      44.69   5 
 32 Clark, Amberlee            4 Arizona Quic                      45.60   3 
 33 Scroggins, Joanee          6 Do Right TC                       47.31   2 
 34 Thompson, Ajunae           6 Pops TC                51.02      48.68   3 
 35 Hutchinson, Amreah         5 AZ Flames TC           47.29      49.37   4 
 36 Mcdowell, Kaleigh          5 Arizona Spee           49.70      49.73   4 
 37 Hollins, Emily             6 Miles Per Ho                      51.16   2 
 38 Montano, Nevaeh            5 Arizona Tita           49.00      51.89   4 
 39 Beech, Lauren              5 Arizona Spee           50.57      52.51   3 
 40 Bingham, Savannah          4 Mustangs TC                       53.73   2 
 41 Davis, Aniya               4 Do Right TC                       57.65   3 
 
Event 111  100 Meter Dash Sub-Bantam Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Shedrick, Wyatt            7 Do Right TC            14.96      15.52   8 
  2 Jones, Roshaun             7 Arizona Spee           16.18      15.70   8 
  3 Jackson, Alden             7 Do Right TC            15.00      16.23   8 
  4 Singleton, Dorian          8 Arizona Spee           36.55      16.38   4 
  5 Dixon, Janye               7 Do Right TC            16.45      16.39   7 
  6 Fields, Eric               7 Mustangs TC                       16.43   1 
  7 Shaffer, William           7 Do Right TC            15.00      16.44   8 
  8 Roberts, Devin             7 Arizona Chee           16.30      16.78   8 
  9 Laffitte, Jaleel           7 Do Right TC            15.00      16.79   8 
 10 Nash, Cameron              7 Arizona Tita           20.00      16.96   5 
 11 Johnson, Andre             7 Arizona Gold           16.00      16.98   8 
 12 Gonzales, Gabriel          7 Unattached             16.83      16.99   7 
 13 Harris, Tyren              4 Do Right TC                       17.01   3 
 14 Taylor, Jaelon             7 Arizona Puma           17.14      17.16   7 
 15 Mcdonald, Treveon          6 Arizona Sain           16.78      17.26   7 
 16 Center, Davieon            6 Do Right TC                       17.35   3 
 17 Bailey, David              7 Arizona Tita           19.10      17.42   5 
 18 Craft, Larry               7 Arizona Gold           16.00      17.78   8 
 19 King, Emery                7 AZ Flames TC           17.73      17.86   6 
 20 Ivie, Connor               6 AZ Flames TC           18.47      17.88   6 
 21 Coleman, Zaquerain         7 Arizona Sain           17.21      17.89   7 
 22 Walker, Jaleel             6 Arizona Sain           17.96      17.91   6 
 22 Turer, Austin              7 Arizona Gold                      17.91   2 
 22 Matthews, Solomon          7 Miles Per Ho           17.90      17.91   6 
 25 Grubb, Tyson               7 Do Right TC            17.00      17.99   7 
 26 Wright, Adonn              7 Arizona Gold           17.00      18.04   7 
 27 Goodman, Myles             7 Mustangs TC                       18.23   1 
 28 Harris, Trevon             6 Do Right TC            17.00      18.26   7 
 29 Byrd, Terry                6 Do Right TC                       18.64   2 
 30 Jackson, Justus            6 Arizona Spee           19.27      18.67   5 
 31 Felix, Malachi             7 Mustangs TC                       18.76   1 
 32 Jackson, Keyshaun          7 Arizona Tita           20.07      18.77   5 
 33 Reckard, Davis             7 AZ Flames TC           19.99      18.80   5 
 34 Garrett, Quamari           6 Do Right TC                       18.84   2 
 35 Parrish, Jordon            6 Arizona Tita           19.62      18.85   5 
 36 Nguyen, Anthony            7 Arizona Puma           18.58      18.86   6 
 37 Farr, Shaquille            6 Arizona Puma           19.11      18.92   5 
 38 Odhams, Zimbalist          6 Arizona Sain           18.48      19.07   6 
 39 Grubb, Devon               5 Do Right TC            16.45      19.16   8 
 40 Valentine, Dhayven         6 Arizona Tita                      19.20   2 
 41 Brown, John                7 Arizona Sain           16.93      19.44   7 
 42 Laflen, Michael            7 AZ Flames TC           20.33      19.46   5 
 43 Fields, Isaiah             7 Arizona Spee           19.20      19.51   5 
 44 Buckner, Michael           7 Do Right TC                       19.73   3 
 45 Reeves, Ceth               7 Eternal Flam           20.99      20.49   4 
 46 Zapata, Erick              6 Arizbushmast                      20.73   3 
 47 Russeliii, Willie          7 Arizona Tita                      21.05   3 
 48 Stovall, Jalen             5 Arizona Tita           22.34      21.69   4 
 49 Felix, Kaleb               5 Mustangs TC                       22.65   3 
 50 Tarango, Steven            6 Arizbushmast                      22.67   2 
 51 Mclaurin, Melvin           7 Do Right TC                       22.96   3 
 52 Bryant, Jzhantavyon        7 Do Right TC                       23.07   3 
 53 Clark, Gabriel             5 Arizona Tita           29.38      23.28   4 
 54 Hanson, Kaleb              6 Texas Shooti                      25.14   3 
 55 Clark, Kanye               3 Arizona Quic                      25.55   2 
 56 Hopkins, Damarion          5 Arizona Tita                      25.56   2 
 
Event 112  200 Meter Dash Sub-Bantam Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Shedrick, Wyatt            7 Do Right TC            31.04      30.89   7 
  2 Jones, Roshaun             7 Arizona Spee           33.33      31.05   7 
  3 Jackson, Alden             7 Do Right TC                       33.07   2 
  4 Roberts, Devin             7 Arizona Chee           36.00      33.72   6 
  5 Dixon, Janye               7 Do Right TC                       33.84   2 
  6 Gonzales, Gabriel          7 Unattached             34.40      34.13   7 
  7 Shaffer, William           7 Do Right TC            33.00      34.19   7 
  8 Fields, Eric               7 Mustangs TC                       34.72   3 
  9 Bryant, Jzhantavyon        7 Do Right TC                       35.33   1 
 10 Laffitte, Jaleel           7 Do Right TC            33.00      35.50   7 
 11 Nash, Cameron              7 Arizona Tita           40.00      35.69   5 
 12 Singleton, Dorian          8 Arizona Spee           36.97      35.74   6 
 13 Taylor, Jaelon             7 Arizona Puma           35.76      36.15   7 
 14 Mcdonald, Treveon          6 Arizona Sain           38.74      36.51   6 
 15 Goodman, Myles             7 Mustangs TC                       36.79   3 
 16 Turer, Austin              7 Arizona Gold                      36.86   1 
 17 Coleman, Zaquerain         7 Arizona Sain           36.29      37.15   6 
 18 Ivie, Connor               6 AZ Flames TC           37.47      37.50   6 
 19 Matthews, Solomon          7 Miles Per Ho           40.00      37.83   5 
 20 Craft, Larry               7 Arizona Gold           36.00      37.98   7 
 21 Walker, Jaleel             6 Arizona Sain           38.97      38.01   6 
 22 Byrd, Terry                6 Do Right TC                       38.59   1 
 23 Wright, Adonn              7 Arizona Gold           38.00      38.61   6 
 24 Johnson, Andre             7 Arizona Gold           36.00      38.80   7 
 25 Parrish, Jordon            6 Arizona Tita           46.49      38.81   4 
 26 Bailey, David              7 Arizona Tita           39.58      38.83   5 
 27 Nguyen, Anthony            7 Arizona Puma           40.45      38.86   5 
 28 Odhams, Zimbalist          6 Arizona Sain           39.55      38.94   6 
 29 Felix, Malachi             7 Mustangs TC                       39.09   2 
 30 Valentine, Dhayven         6 Arizona Tita                      39.12   3 
 31 Center, Davieon            6 Do Right TC                       39.32   2 
 32 Wheaton, Markye            5 Do Right TC                       39.61   4 
 33 Garrett, Quamari           6 Do Right TC                       39.87   3 
 34 Harris, Trevon             6 Do Right TC                       40.05   3 
 35 Jackson, Keyshaun          7 Arizona Tita           52.61      40.55   4 
 36 Jackson, Justus            6 Arizona Spee           42.00      41.19   5 
 37 Buckner, Michael           7 Do Right TC                       41.46   3 
 38 Grubb, Devon               5 Do Right TC                       41.74   1 
 39 Laflen, Michael            7 AZ Flames TC           40.32      42.35   5 
 40 Fields, Isaiah             7 Arizona Spee           42.70      42.54   5 
 41 Farr, Shaquille            6 Arizona Puma           43.77      43.88   4 
 42 Reeves, Ceth               7 Eternal Flam           43.61      44.67   5 
 43 Zapata, Erick              6 Arizbushmast                      44.78   1 
 44 Russeliii, Willie          7 Arizona Tita                      48.03   2 
 45 Mclaurin, Melvin           7 Do Right TC                       48.52   3 
 46 Clark, Gabriel             5 Arizona Tita           54.34      51.61   4 
 47 Stovall, Jalen             5 Arizona Tita           47.00      52.20   4 
 48 Brown, John                7 Arizona Sain           34.32      53.59   7 
 49 Hopkins, Damarion          5 Arizona Tita                      55.45   1 
 
Event 141  4x100 Meter Relay Sub-Bantam Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Do Right TC  'A'                                             1:11.58  
     1) Haynes, Shardae 7               2) Neal, Nasiyah 7                
     3) Scroggins, Trinty 7             4) Williams, Kiemya 7             
  2 Miles Per Hour TC  'A'                                       1:19.27  
     1) Cesar, Kayla 7                  2) Kirk, Najela 5                 
     3) Lashley, Robin 7                4) Maddox, Sadeja 7               
  3 Do Right TC  'B'                                             1:22.66  
     1) Charlton, Jayde 6               2) Jacks, Erin 7                  
     3) Johnson, Destinee 8             4) Reed, Haila 6                  
 
Event 151  4x100 Meter Relay Sub-Bantam Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Do Right TC  'A'                                             1:03.15  
     1) Jackson, Alden 7                2) Laffitte, Jaleel 7             
     3) Shaffer, William 7              4) Shedrick, Wyatt 7              
  2 Do Right TC  'B'                                             1:07.65  
     1) Bryant, Jzhantavyon 7           2) Byrd, Terry 6                  
     3) Center, Davieon 6               4) Dixon, Janye 7                 
  3 Arizona Titans  'A'                               1:26.06    1:08.80  
     1) Bailey, David 7                 2) Jackson, Keyshaun 7            
     3) Nash, Cameron 7                 4) Parrish, Jordon 6              
  4 Arizona Gold Rush  'A'                            1:10.00    1:10.03  
     1) Craft, Larry 7                  2) Johnson, Andre 7               
     3) Turer, Austin 7                 4) Wright, Adonn 7                
  5 Do Right TC  'C'                                             1:14.47  
     1) Garrett, Quamari 6              2) Grubb, Tyson 7                 
     3) Harris, Trevon 6                4) Wheaton, Markye 5              
 
Event 163  Long Jump Sub-Bantam Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jimerson, Mahogany         7 Arizona Gold                      3.03m  
  2 Mustin, Dominique          6 Arizona Risi                      2.77m  
  3 Phillips, Dominique        7 Arizona Risi                      2.72m  
  4 Brown, Parys               6 Arizona Spee                      2.69m  
  5 Incardone, Kortnee         7 AZ Flames TC           2.39m      2.53m  
  5 Harrell, Mya               5 Arizona Gold                      2.53m  
  7 Norman, Makayla            7 Arizona Sain           2.34m      2.52m  
  8 Reed, Haila                6 Do Right TC                       2.39m  
  9 Jackson, Deja              7 Arizona Risi                      2.12m  
 10 Cuff, Ikeah                7 Arizona Spee                      2.11m  
 11 Reynolds, Trinity          7 Eternal Flam           2.16m      2.02m  
 12 Mcdowell, Sydney           6 Arizona Spee                      1.94m  
 13 Hutchinson, Amreah         5 AZ Flames TC           2.25m      1.93m  
 14 Valdez, Gabriella          7 Arizona Gold                      1.87m  
 15 Devictor, Maria            6 Phoenix Bobc                      1.78m  
 16 Mcdowell, Kaleigh          5 Arizona Spee                      1.71m  
 17 Jacks, Erin                7 Do Right TC                       1.65m  
 18 Johnson, Mia               7 Arizona Gold                      1.59m  
 19 Scroggins, Joanee          6 Do Right TC                       1.53m  
 20 Carradine, Tmarra          7 Arizona Tita           1.77m      1.52m  
 21 Beech, Lauren              5 Arizona Spee           0.38m      1.29m  
 22 Davis, Aniya               4 Do Right TC                       0.97m  
 23 Johnson, Jhidah            4 Do Right TC                       0.86m  
 24 Hollins, Emily             6 Miles Per Ho                      0.65m  
 
Event 167  Javelin Throw (300G) Sub-Bantam Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Brown, Peyton              7 Arizona Spee                     12.00m  
  2 Garcia, Madison            6 Arizona Spee                      9.25m  
  3 Coleman, Trinity           7 Mustangs TC                       6.33m  
  4 Bingham, Savannah          4 Mustangs TC                       3.91m  
 
Event 173  Long Jump Sub-Bantam Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jones, Roshaun             7 Arizona Spee           0.92m      3.45m  
  2 Mcdonald, Treveon          6 Arizona Sain           2.89m      3.08m  
  3 Coleman, Zaquerain         7 Arizona Sain           2.83m      3.06m  
  4 Taylor, Jaelon             7 Arizona Puma           2.77m      3.00m  
  4 Matthews, Solomon          7 Miles Per Ho                      3.00m  
  4 Fields, Eric               7 Mustangs TC                       3.00m  
  7 King, Emery                7 AZ Flames TC           3.42m      2.94m  
  8 Odhams, Zimbalist          6 Arizona Sain           2.75m      2.80m  
  9 Roberts, Devin             7 Arizona Chee                      2.79m  
 10 Singleton, Dorian          8 Arizona Spee           0.63m      2.66m  
 10 Jackson, Justus            6 Arizona Spee           0.61m      2.66m  
 12 Walker, Jaleel             6 Arizona Sain           2.27m      2.44m  
 13 Ivie, Connor               6 AZ Flames TC           2.68m      2.43m  
 14 Goodman, Myles             7 Mustangs TC                       2.32m  
 15 Dyson, Dakota              7 Phoenix Bobc                      2.14m  
 16 Laflen, Michael            7 AZ Flames TC           1.84m      2.10m  
 17 Fields, Isaiah             7 Arizona Spee           0.61m      2.04m  
 18 Tarango, Steven            6 Arizbushmast                      1.95m  
 19 Reckard, Davis             7 AZ Flames TC           2.26m      1.94m  
 20 Stovall, Jalen             5 Arizona Tita                      1.39m  
 21 Harris, Tyren              4 Do Right TC                       1.26m  
 22 Zapata, Erick              6 Arizbushmast                      1.10m  
 22 Hanson, Kaleb              6 Texas Shooti           2.30m      1.10m  
 -- Mclaurin, Melvin           7 Do Right TC                        FOUL  
 -- Farr, Shaquille            6 Arizona Puma                       FOUL  
 
Event 177  Javelin Throw (300G) Sub-Bantam Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ramirez, Alex              6 Unnattached           23.80m     20.53m  
  2 King, Emery                7 AZ Flames TC                     19.46m  
  3 Dyson, Dakota              7 Phoenix Bobc                     16.23m  
  4 Grubb, Tyson               7 Do Right TC                      15.84m  
  5 Gonzales, Gabriel          7 Unattached                       11.55m  
  6 Reckard, Davis             7 AZ Flames TC                      7.85m  
  7 Russeliii, Willie          7 Arizona Tita                      7.42m  
  8 Harris, Trevon             6 Do Right TC                       6.70m  
  9 Hanson, Kaleb              6 Texas Shooti                      4.00m  
 
Event 201  100 Meter Dash Bantam Girls
===================================================================================
    National: N 12.85  7/29/1990   Angela Williams, Ontario, CA                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Incardone, Aubree          9 AZ Flames TC           14.19      14.27   4 
  2 Wade, Takara               9 Arizona Gold           14.00      14.66   4 
  3 Clark, Natalie             9 AZ Flames TC           15.50      15.00   4 
  4 Porier-Shelton, Tiana      9 AZ Flames TC           15.33      15.14   4 
  5 Fields, Asiah              8 Arizona Spee           16.10      15.49   4 
  6 Hanson, Imani              9 Texas Shooti           15.09      15.55   4 
  7 Harrington, Diamond        8 Mustangs TC                       15.67   3 
  8 Mgbam, Nydiah              8 Miles Per Ho                      15.82   2 
  9 Pratt, Kenzington          8 Arizona Risi                      16.13   1 
 10 Washington, Aliyya         9 Arizona Gold           15.30      16.14   4 
 11 Gaskins, Kiara             9 Arizona Gold           15.25      16.15   4 
 12 Tang, Tylor                9 Sahuarita Sp                      16.30   3 
 13 Reeves, Reba               9 Eternal Flam           16.53      16.60   3 
 14 Page-Stevens, Cairra       9 Mustangs TC                       16.65   1 
 15 Johnson, Tajanet           9 Do Right TC                       16.72   1 
 16 Llerenas, Amari            8 AZ Flames TC           17.30      16.90   3 
 17 Ivie, Kaylee               8 AZ Flames TC           17.32      16.91   3 
 18 Brown, Dezhianna           9 Arizona Risi                      16.92   2 
 19 Anderson, Makhayla         9 Do Right TC                       17.16   2 
 20 Harris, Maiyah             8 Sahuarita Sp                      17.21   2 
 21 Felix, Makahla             9 Mustangs TC                       17.23   1 
 22 Hamilton, Ayana            8 Arizona Pant           16.21      17.57   4 
 23 Yarrington, Jenna          9 AZ Flames TC           18.77      17.92   3 
 24 Cobbin, Rose               8 Arizbushmast                      18.39   2 
 25 Quihuis, Trinity           8 Arizona Tita           19.82      18.73   3 
 26 Schellhardt, Rylie         9 Phoenix Bobc                      18.74   2 
 27 Mason, Mia                 9 Do Right TC                       18.78   2 
 28 Ward, Isabelle             9 Arizona Spee                      19.12   1 
 
Event 202  200 Meter Dash Bantam Girls
============================================================================
    National: N 26.71  7/31/1993   Monique Henderson, San Diego, CA            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Incardone, Aubree          9 AZ Flames TC           29.19      29.38   4 
  2 Wade, Takara               9 Arizona Gold           29.00      31.10   4 
  3 Clark, Natalie             9 AZ Flames TC           30.20      31.48   4 
  4 Porier-Shelton, Tiana      9 AZ Flames TC           31.83      32.70   4 
  5 Harrington, Diamond        8 Mustangs TC                       32.81   1 
  6 Hanson, Imani              9 Texas Shooti           32.10      32.84   4 
  7 Turner, Laci               8 Texas Shooti           33.41      33.29   4 
  8 Walker, Jadynn             9 Arizona Sain           34.55      33.57   3 
  9 Grubb, Mikaela             9 Do Right TC                       33.87   2 
 10 Craft, Lisa                9 Arizona Gold                      34.24   2 
 11 Pratt, Kenzington          8 Arizona Risi           32.00      35.03   4 
 12 Green, Sydney              9 Do Right TC                       35.04   1 
 13 Tang, Tylor                9 Sahuarita Sp                      35.17   2 
 14 Ivie, Kaylee               8 AZ Flames TC           36.27      35.90   3 
 15 Reeves, Reba               9 Eternal Flam           36.51      36.05   3 
 16 Mgbam, Nydiah              8 Miles Per Ho                      36.06   1 
 17 Johnson, Amaya             8 Arizona Pant           37.15      36.12   3 
 18 Gaskins, Kiara             9 Arizona Gold           34.00      36.18   4 
 19 Washington, Aliyya         9 Arizona Gold           32.00      36.29   4 
 20 Felix, Makahla             9 Mustangs TC                       36.41   1 
 21 Brown, Dezhianna           9 Arizona Risi                      36.46   1 
 22 Bruno, Katherine           9 Pops TC                36.32      36.75   3 
 23 Hamilton, Ayana            8 Arizona Pant           35.68      37.16   3 
 24 Yarrington, Jenna          9 AZ Flames TC           38.84      37.36   3 
 25 Goode, Janae               8 Do Right TC                       38.27   1 
 26 Jones, Bianca              8 Pops TC                38.20      38.39   3 
 27 Quihuis, Trinity           8 Arizona Tita           41.10      39.14   2 
 28 Llerenas, Amari            8 AZ Flames TC           39.35      39.59   3 
 29 Harris, Maiyah             8 Sahuarita Sp                      41.22   2 
 30 Ward, Isabelle             9 Arizona Spee                      43.51   1 
 
Event 203  400 Meter Dash Bantam Girls
============================================================================
    National: N 59.81  8/1/1993    Monique Henderson, San Diego, CA            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Wade, Takara               9 Arizona Gold         1:09.00    1:14.63   2 
  2 Fields, Asiah              8 Arizona Spee         1:23.00    1:16.15   1 
  3 Tang, Tylor                9 Sahuarita Sp                    1:16.29   1 
  4 Turner, Laci               8 Texas Shooti         1:16.00    1:17.39   2 
  5 Craft, Lisa                9 Arizona Gold         1:15.00    1:19.43   2 
  6 Jenkins, Kendra            9 Arizona Gold         1:11.00    1:21.15   2 
  7 Walker, Jadynn             9 Arizona Sain         1:29.89    1:21.24   1 
  8 Anderson, Makhayla         9 Do Right TC                     1:21.75   1 
  9 Reeves, Reba               9 Eternal Flam         1:27.04    1:22.16   1 
 10 Mgbam, Nydiah              8 Miles Per Ho                    1:24.78   1 
 11 Gaskins, Kiara             9 Arizona Gold         1:20.00    1:31.02   2 
 12 Washington, Aliyya         9 Arizona Gold         1:18.00    1:33.40   2 
 13 Torres, Nyah               8 Arizona Gold         1:12.00    1:36.03   2 
 
Event 204  800 Meter Run Bantam Girls
================================================================================
    National: N 2:23.98  7/6/1986    Chalynn Carr, LaVerne, CA                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Turner, Lauren             8 Texas Shooti         2:39.00    2:46.23  
  2 Jenkins, Kendra            9 Arizona Gold                    3:02.16  
  3 Cobbin, Rose               8 Arizbushmast                    3:04.47  
  4 Nguyen, Michelle           8 Arizona Puma                    3:16.81  
  5 Torres, Nyah               8 Arizona Gold                    3:17.31  
 
Event 205  1500 Meter Run Bantam Girls
=========================================================================
    National: N 4:51.28  6/18/1994   Laura Shannon, Great Barrington, MA       
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Turner, Lauren             8 Texas Shooti         5:39.00    5:41.57  
  2 Bruno, Katherine           9 Pops TC                         5:57.08  
  3 Nguyen, Michelle           8 Arizona Puma                    6:48.73  
 
Event 208  1500 Meter Race Walk Bantam Girls
=========================================================================
    National: N 7:30.80  7/18/1993   Elizabeth Paxton, Cypress, CA             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hanson, Aiyana             8 Texas Shooti        11:30.00   12:58.87  
 
Event 211  100 Meter Dash Bantam Boys
============================================================================
    National: N 12.73  7/28/1991   Richard Washington, Inglewood, CA           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Thomas, Tehran             9 Arizona Sain           14.00      13.85   7 
  2 Griffin, Marquise          8 Arizona Tita           14.00      13.97   7 
  3 Joiner, Jamarye            9 Arizona Tita           15.80      14.58   6 
  4 Jarmon, Scieneaux          9 Arizona Gold           14.50      14.63   7 
  5 Taylor, Cameron            9 Arizona Puma           14.96      14.66   7 
  6 Tremble, Greg              8 Arizona Spee           15.40      14.69   6 
  7 Washington, Daylaun        9 Arizona Gold           15.00      14.72   7 
  8 Williams, Robert           9 Do Right TC                       14.76   3 
  9 Johnson, Trey              9 Arizona Gold           14.00      14.93   7 
 10 White, Keshaud             8 Do Right TC            14.10      15.03   7 
 11 Gibson, Marshawn           8 Mustangs TC                       15.19   3 
 12 Salgado, Delano            8 Mustangs TC                       15.26   2 
 13 Rahman, Samir              9 Phoenix Bobc                      15.34   2 
 14 Alexander, Dorian          8 Arizona Pant           16.48      15.36   5 
 15 Franklin, Tyler            9 Arizona Puma           15.79      15.45   6 
 16 Briggs, Jordan             9 Miles Per Ho           16.50      15.46   5 
 17 Laffitte, Jalani           9 Do Right TC                       15.54   3 
 18 Beckwith, Daniel           9 Arizona Tita           17.00      15.60   5 
 18 Anderson, Marquis          9 Arizona Risi           16.30      15.60   6 
 20 Devictor, Dominic          9 Phoenix Bobc                      15.62   2 
 21 Rivera, Marcus             8 Mustangs TC                       15.64   2 
 22 Trussell, Naki             9 Miles Per Ho                      16.03   3 
 23 Lewis, Zachary             8 Mustangs TC                       16.07   2 
 24 Hampton, Dominique         8 Arizona Puma           16.52      16.16   5 
 25 Counts, Jason              8 Mustangs TC            15.00      16.21   7 
 26 Yarbrough, Lawrence        8 Arizona Tita           16.15      16.34   6 
 27 Marshall, Khyri            8 Miles Per Ho           17.20      16.49   5 
 28 Quihuis, Brandon           8 Arizona Tita           16.41      16.58   6 
 29 Jimenez, Daniel            9 Arizona Risi                      16.65   3 
 30 Mcgee, Kyteryion           9 Arizona Sain           17.83      16.76   4 
 31 Wildy, Antoine             8 Eternal Flam                      16.91   1 
 32 Coleman, Sebastian         9 AZ Flames TC           16.54      17.05   5 
 33 Berger, Racham             8 Arizona Tita           17.45      17.20   4 
 34 Yescas, Eddy               8 Arizona Gold                      17.37   2 
 35 Wesley, Taylon             9 Arizona Sain           18.45      17.84   4 
 36 Montano, Andres            8 Arizona Tita           18.60      17.87   4 
 37 West, Jordan               8 AZ Flames TC           18.18      17.91   4 
 38 Fleming, Rodney            9 Arizona Puma           17.17      18.09   5 
 39 Norman, Devon              9 Arizona Sain                      18.10   1 
 40 Palmorejr, Courtney        8 Mustangs TC                       18.24   1 
 41 Llerenas, Dage             8 AZ Flames TC           18.07      18.26   4 
 42 Shaver, Troy               9 Mustangs TC                       18.33   1 
 43 Freeman, Erohn             9 Mustangs TC                       18.38   3 
 44 White, Robert              8 Arizona Sain                      18.68   1 
 45 Lopez, Christian           8 Arizona Sain           18.64      19.34   4 
 46 Hernandez, Javier          9 Arizona Sain           18.85      19.51   4 
 47 Payne, Albert              9 Arizona Tita           19.62      19.82   4 
 
Event 212  200 Meter Dash Bantam Boys
===================================================================================
    National: N 26.01  7/25/1996   Richard Crawford, Plano, TX                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Thomas, Tehran             9 Arizona Sain           28.78      28.70   7 
  2 Griffin, Marquise          8 Arizona Tita           29.01      29.02   7 
  3 Moreland, Shamar           9 Do Right TC                       29.23   2 
  4 Butler, Devin              9 Arizona Sain           30.21      30.06   7 
  5 Taylor, Cameron            9 Arizona Puma           34.24      30.22   5 
  6 Jarmon, Scieneaux          9 Arizona Gold           29.00      30.35   7 
  7 Joiner, Jamarye            9 Arizona Tita           31.19      30.58   6 
  8 Tremble, Greg              8 Arizona Spee           31.00      31.17   7 
  9 Prince, Gerren             9 Arizona Tita           31.16      31.28   6 
 10 Anderson, Marquis          9 Arizona Risi           32.22      31.43   6 
 11 Franklin, Tyler            9 Arizona Puma           31.71      31.57   6 
 12 Harris, Demari             8 Arizona Tita           32.39      31.61   5 
 13 Gibson, Marshawn           8 Mustangs TC                       31.64   3 
 14 Kadiri, Prince             9 Arizona Tita                      32.19   1 
 15 Rivera, Marcus             8 Mustangs TC                       32.50   3 
 16 Woodberry, Antwaun         9 Arizona Sain           30.85      32.84   7 
 17 Laffitte, Jalani           9 Do Right TC                       33.11   1 
 18 Salgado, Delano            8 Mustangs TC                       33.74   1 
 19 Johnson, Trey              9 Arizona Gold           30.00      33.90   7 
 20 Smith, James               8 AZ Flames TC           32.19      33.95   6 
 21 Richardson, Mikeal         9 Miles Per Ho                      34.06   2 
 22 Briggs, Jordan             9 Miles Per Ho           33.20      34.17   5 
 23 Jimenez, Daniel            9 Arizona Risi                      34.18   2 
 24 Yarbrough, Lawrence        8 Arizona Tita           36.41      34.83   4 
 25 Beckwith, Daniel           9 Arizona Tita           32.00      35.02   6 
 26 Alexander, Dorian          8 Arizona Pant           34.95      35.08   5 
 27 Trussell, Naki             9 Miles Per Ho                      35.17   1 
 28 Hampton, Dominique         8 Arizona Puma           34.21      35.31   5 
 29 Marshall, Khyri            8 Miles Per Ho           38.20      35.52   3 
 30 Pratt, Kenneth             8 Arizona Risi           35.00      35.63   4 
 31 Berger, Racham             8 Arizona Tita           37.76      35.86   4 
 32 Coleman, Sebastian         9 AZ Flames TC           35.09      35.93   4 
 33 Yescas, Eddy               8 Arizona Gold                      36.34   2 
 34 Wildy, Antoine             8 Eternal Flam                      36.68   2 
 35 Fleming, Rodney            9 Arizona Puma           37.72      38.61   4 
 36 West, Jordan               8 AZ Flames TC           34.48      39.08   5 
 37 Montano, Andres            8 Arizona Tita           39.75      39.19   3 
 38 Shaver, Troy               9 Mustangs TC                       41.09   1 
 39 Llerenas, Dage             8 AZ Flames TC           36.59      42.15   4 
 40 Lopez, Christian           8 Arizona Sain           39.64      45.34   3 
 
Event 213  400 Meter Dash Bantam Boys
============================================================================
    National: N 58.74  7/25/1997   Jules Noel, Bouynton Beach, FL              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Thomas, Tehran             9 Arizona Sain         1:08.44    1:07.34   5 
  2 Jarmon, Scieneaux          9 Arizona Gold         1:09.00    1:08.89   5 
  3 Williams, Treyvon          9 Mustangs TC                     1:10.21   2 
  4 Butler, Devin              9 Arizona Sain         1:11.64    1:10.74   5 
  5 Harris, Tomari             8 Arizona Tita           31.17    1:10.88   5 
  6 Anderson, Marquis          9 Arizona Risi         1:12.13    1:11.44   5 
  7 Harris, Demari             8 Arizona Tita         1:14.02    1:12.39   4 
  8 Goode, Jelani              9 Do Right TC                     1:12.61   1 
  9 Woodberry, Antwaun         9 Arizona Sain                    1:12.62   2 
 10 Russell, Chris             8 Mustangs TC                     1:12.66   1 
 11 Smith, James               8 AZ Flames TC         1:17.08    1:12.96   4 
 12 Briggs, Jordan             9 Miles Per Ho         1:28.00    1:13.23   3 
 13 Tremble, Greg              8 Arizona Spee         1:13.00    1:14.49   5 
 14 Jimenez, Daniel            9 Arizona Risi                    1:16.04   1 
 15 Rivera, Marcus             8 Mustangs TC                     1:16.27   2 
 16 Lewis, Zachary             8 Mustangs TC                     1:17.28   2 
 17 Eaton, Jack                8 Arizona Gold         1:15.00    1:17.93   4 
 18 Jordon, Nico               9 Arizona Tita         1:13.00    1:18.62   5 
 19 Richardson, Mikeal         9 Miles Per Ho                    1:18.67   2 
 20 Yescas, Eddy               8 Arizona Gold                    1:18.82   3 
 21 Gibson, Marshawn           8 Mustangs TC                     1:21.71   2 
 22 Salgado, Delano            8 Mustangs TC                     1:21.94   1 
 23 Cofield, David             9 Mustangs TC                     1:25.01   1 
 24 Hale, Jaden                9 Pops TC              1:15.50    1:26.95   4 
 25 Pratt, Kenneth             8 Arizona Risi         1:20.53    1:27.29   3 
 26 Martinez, Dominic          9 Miles Per Ho                    1:28.54   3 
 
Event 214  800 Meter Run Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 2:19.00  5/20/1989   William Obea Moore, Los Angeles, CA       
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hawkins, Makari            9 Do Right TC                     2:41.60  
  2 Green, Brayden             8 Phoenix Bobc                    2:44.09  
  3 Lewis, Zachary             8 Mustangs TC                     2:45.24  
  4 Boroff, Joseph             8 Texas Shooti         2:49.00    2:48.65  
  5 Eaton, Jack                8 Arizona Gold                    3:01.55  
 
Event 215  1500 Meter Run Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 4:48.04  7/29/2001   Connor Revord, Joliet, IL                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hawkins, Makari            9 Do Right TC                     5:34.30  
  2 Green, Brayden             8 Phoenix Bobc                    5:44.00  
  3 Boroff, Joseph             8 Texas Shooti         5:32.00    5:45.87  
 
Event 241  4x100 Meter Relay Bantam Girls
=========================================================================
    National: N 54.56  7/30/1994   United Stars, Philadelphia, PA              
                       T. Abney, T. Bradley, T. Thomas, M.McAiley        
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Do Right TC  'A'                                             1:06.88  
     1) Goode, Janae 8                  2) Green, Sydney 9                
     3) Grubb, Mikaela 9                4) Johnson, Tajanet 9             
 
Event 251  4x100 Meter Relay Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 52.57  7/28/2001   Track Houston, Houston, TX                  
                       D. Johnson, M. Horton, D. Bostick, A. Whitaker    
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Titans  'A'                                            56.20  
     1) Griffin, Marquise 8             2) Joiner, Jamarye 9              
     3) Kadiri, Prince 9                4) Prince, Gerren 9               
  2 Do Right TC  'A'                                               56.98  
     1) Goode, Jelani 9                 2) Moreland, Shamar 9             
     3) White, Keshaud 8                4) Williams, Robert 9             
  3 Arizona Titans  'B'                                          1:03.89  
     1) Beckwith, Daniel 9              2) Jordon, Nico 9                 
     3) Leon, Lalo 9                    4) Quihuis, Brandon 8             
 
Event 252  4x400 Meter Relay Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 4:11.54  7/30/2000   Speed City TC                             
                         K.Morgan, A.Williams, T.Adams, M.Cummings         
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Do Right TC  'A'                                             4:49.19  
     1) Hawkins, Makari 9               2) Moreland, Shamar 9             
     3) White, Keshaud 8                4) Williams, Robert 9             
  2 Arizona Titans  'A'                                          5:21.52  
     1) Harris, Demari 8                2) Harris, Tomari 8               
     3) Jordon, Nico 9                  4) Prince, Gerren 9               
 
Event 261  High Jump Bantam Girls
=========================================================================
    National: N  4-08  7/24/1997   Dorothy Holt, Hinesville, GA                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Felix, Makahla             9 Mustangs TC                       1.05m  
  2 Hanson, Imani              9 Texas Shooti           1.10m      1.00m  
  3 Simmons, Kaori             8 Mustangs TC                       0.90m  
  4 Jones, Bianca              8 Pops TC                0.84m      0.85m  
 
Event 263  Long Jump Bantam Girls
=========================================================================
    National: N 15-01.75  1972        Joyce Bowie, Santa Barbara, Ca           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Incardone, Aubree          9 AZ Flames TC           4.16m      4.00m  
  2 Porier-Shelton, Tiana      9 AZ Flames TC           3.77m      3.76m  
  3 Clark, Natalie             9 AZ Flames TC           3.70m      3.65m  
  4 Turner, Laci               8 Texas Shooti           3.40m      3.11m  
  5 Johnson, Amaya             8 Arizona Pant                      3.01m  
  6 Walker, Jadynn             9 Arizona Sain           3.00m      2.99m  
  7 Bruno, Katherine           9 Pops TC                2.67m      2.96m  
  7 Brown, Dezhianna           9 Arizona Risi                      2.96m  
  9 Pratt, Kenzington          8 Arizona Risi                      2.82m  
 10 Llerenas, Amari            8 AZ Flames TC           2.39m      2.67m  
 11 Hamilton, Ayana            8 Arizona Pant                      2.58m  
 12 Ivie, Kaylee               8 AZ Flames TC           2.90m      2.45m  
 13 Fields, Asiah              8 Arizona Spee           0.92m      2.36m  
 14 Hanson, Aiyana             8 Texas Shooti           2.36m      2.33m  
 15 Harrington, Diamond        8 Mustangs TC                       2.11m  
 16 Goode, Janae               8 Do Right TC                       1.29m  
 
Event 265  Shot Put (6#) Bantam Girls
=========================================================================
    National: N 34-04  7/28/1995   Amber Crutis, Monroe, WI                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Page-Stevens, Cairra       9 Mustangs TC                       6.65m  
  2 Mason, Mia                 9 Do Right TC                       4.61m  
  3 Johnson, Amaya             8 Arizona Pant                      4.20m  
  4 Jones, Bianca              8 Pops TC                3.05m      3.99m  
  5 Cobbin, Rose               8 Arizbushmast                      3.41m  
  6 Simmons, Kaori             8 Mustangs TC                       3.30m  
 
Event 267  Javelin Throw (300G) Bantam Girls
=========================================================================
    National: N 89-02  7/6/2001    Agnes Gallegos, Albuquerque, NM             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Page-Stevens, Cairra       9 Mustangs TC                      18.42m  
  2 Mason, Mia                 9 Do Right TC                       9.65m  
  3 Hanson, Aiyana             8 Texas Shooti           5.79m      6.31m  
 
Event 271  High Jump Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 5-01.25  1977        David Mosley, Sunnyvale, CA               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Naisant, Marcus            9 AZ Flames TC           1.30m      1.25m  
  2 Devictor, Dominic          9 Phoenix Bobc                      1.10m  
  2 Rahman, Samir              9 Phoenix Bobc                      1.10m  
  4 Alexander, Dorian          8 Arizona Pant                      1.05m  
  4 Russell, Chris             8 Mustangs TC                       1.05m  
  6 Williams, Treyvon          9 Mustangs TC                       1.00m  
  6 Yarbrough, Lawrence        8 Arizona Tita                      1.00m  
  6 Cofield, David             9 Mustangs TC                       1.00m  
  9 Hale, Jaden                9 Pops TC                0.99m      0.90m  
 
Event 273  Long Jump Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 16-01.25  7/26/1980   Terry Simpson                            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Taylor, Cameron            9 Arizona Puma                      4.21m  
  2 Woodberry, Antwaun         9 Arizona Sain           3.64m      3.98m  
  3 Goode, Jelani              9 Do Right TC                       3.95m  
  4 Devictor, Dominic          9 Phoenix Bobc                      3.89m  
  5 Butler, Devin              9 Arizona Sain           3.68m      3.85m  
  6 Rahman, Samir              9 Phoenix Bobc                      3.74m  
  7 Richardson, Mikeal         9 Miles Per Ho                      3.61m  
  8 Counts, Jason              8 Mustangs TC                       3.53m  
  9 Shaver, Troy               9 Mustangs TC                       3.29m  
 10 Laffitte, Jalani           9 Do Right TC                       3.19m  
 11 Hampton, Dominique         8 Arizona Puma                      3.14m  
 12 Franklin, Tyler            9 Arizona Puma                      3.06m  
 13 Trussell, Naki             9 Miles Per Ho                      3.01m  
 14 Lopez, Christian           8 Arizona Sain           2.73m      2.83m  
 15 West, Jordan               8 AZ Flames TC           2.84m      2.82m  
 15 Llerenas, Dage             8 AZ Flames TC           2.58m      2.82m  
 17 Norman, Devon              9 Arizona Sain           2.72m      2.79m  
 18 Palmorejr, Courtney        8 Mustangs TC                       2.56m  
 19 Jones, Tyson               9 Arizona Sain           2.77m      2.55m  
 20 Pratt, Kenneth             8 Arizona Risi                      2.33m  
 21 Leon, Lalo                 9 Arizona Tita                      2.22m  
 22 Freeman, Erohn             9 Mustangs TC                       1.57m  
 
Event 275  Shot Put (6#) Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 39-10.75  7/3/1993    Kevin Bookout, Stroud, OK                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jones, Tyson               9 Arizona Sain           6.72m      6.98m  
  2 Naisant, Marcus            9 AZ Flames TC           6.59m      6.86m  
  3 Cofield, David             9 Mustangs TC                       6.80m  
  4 Coleman, Sebastian         9 AZ Flames TC           6.88m      6.79m  
  5 Wesley, Taylon             9 Arizona Sain           6.72m      6.58m  
  6 Wojnarowski, Grant         9 Mustangs TC                       6.40m  
  7 Williams, Treyvon          9 Mustangs TC                       6.24m  
  8 Norman, Devon              9 Arizona Sain           5.26m      6.00m  
  9 Russell, Chris             8 Mustangs TC                       5.60m  
 10 White, Robert              8 Arizona Sain           5.30m      4.96m  
 11 Hernandez, Javier          9 Arizona Sain           4.11m      4.30m  
 
Event 277  Javelin Throw (300G) Bantam Boys
=========================================================================
    National: N 122-11  7/26/2001   Matthew Kosecki, Humble, Tx                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Freeman, Erohn             9 Mustangs TC                      19.54m  
  2 White, Robert              8 Arizona Sain          18.94m     18.92m  
  3 Wesley, Taylon             9 Arizona Sain          22.88m     18.56m  
  4 Boroff, Joseph             8 Texas Shooti                     18.05m  
  5 Marshall, Khyri            8 Miles Per Ho                     17.77m  
  6 Smith, James               8 AZ Flames TC                     16.56m  
  7 Payne, Albert              9 Arizona Tita                     15.17m  
  8 Green, Brayden             8 Phoenix Bobc                     13.88m  
  9 Wojnarowski, Grant         9 Mustangs TC                      13.69m  
 10 Montano, Andres            8 Arizona Tita                     13.57m  
 11 Hale, Jaden                9 Pops TC               11.28m     11.08m  
 12 Mcgee, Kyteryion           9 Arizona Sain          11.43m     10.20m  
 
Event 301  100 Meter Dash Midget Girls
============================================================================
    National: N 12.10  7/31/1992   Angela Williams, Ontario, CA                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Richardson, Kyla          10 Arizona Spee           13.83      13.33   5 
  2 Patton, Taylor            11 Arizona Chee                      13.39   2 
  3 Brown, Kierra             11 Do Right TC            13.31      13.48   5 
  4 Tremble, Lashira          10 Arizona Spee           14.01      13.75   5 
  5 Marshall, Tasia           10 Mustangs TC                       14.09   1 
  6 Center, Alexis            10 Do Right TC            13.40      14.41   5 
  7 Johnson, Unique           11 Arizona Gold           14.25      14.47   5 
  8 Bender, Haydan            10 Do Right TC            14.50      14.67   4 
  9 Finley, Jessica           11 Arizona Risi                      14.91   1 
 10 Shedrick, Tala            10 Do Right TC            14.50      14.98   5 
 11 Stauffacher-Gray, Jasmin  10 Arizona Blaz           14.97      15.02   4 
 12 Padish, Mackenzie         11 Arizona Elit                      15.06   1 
 12 Jones, Sierra             11 Arizona Spee           16.06      15.06   3 
 14 Brooks, Jailyn            10 Arizona Pant           15.19      15.20   4 
 15 Vargas, Natalie           10 Arizona Risi                      15.21   1 
 16 Mccauley, Demeesha        10 Do Right TC            14.50      15.33   5 
 17 Jones, Savannah           10 Arizona Spee           15.37      15.38   4 
 18 Gonzales, Olivia          10 Unattached             16.06      15.45   3 
 19 Talley, Kiani             11 Arizona Spee           16.60      15.68   3 
 20 Odoms, Paishzja           10 Miles Per Ho                      15.73   2 
 21 Johnson, Deaja            11 Miles Per Ho                      16.39   1 
 22 Jones, Makalia            10 Mustangs TC                       16.56   1 
 23 Lowkie, Lejoi             10 Arizona Tita           16.00      16.64   3 
 24 Aguilar-Carr, Alexys      10 AZ Flames TC           17.62      16.84   3 
 25 Blevins, Zaria            10 Do Right TC            17.67      17.20   3 
 26 Jackson, Kwanycea         10 Arizona Tita           20.73      20.71   2 
 
Event 302  200 Meter Dash Midget Girls
============================================================================
    National: N 24.47  8/1/1992    Angela Williams, Ontario, CA                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Richardson, Kyla          10 Arizona Spee           27.54      27.44   5 
  2 Patton, Taylor            11 Arizona Chee                      28.50   2 
  3 Center, Alexis            10 Do Right TC            29.00      29.64   5 
  4 Mustin, Drianna           10 Arizona Risi           28.09      30.14   5 
  5 Satterwhite, Yaharim      11 Arizbushmast                      30.19   2 
  6 Marshall, Tasia           10 Mustangs TC                       30.55   2 
  7 Johnson, Unique           11 Arizona Gold           31.00      30.87   5 
  8 Davis, Tessa              12 Arizona Elit           31.00      30.88   5 
  9 Stauffacher-Gray, Jasmin  10 Arizona Blaz           29.68      30.98   5 
 10 Jones, Sierra             11 Arizona Spee           34.08      31.08   3 
 11 Finley, Jessica           11 Arizona Risi                      31.11   1 
 12 Brooks, Jailyn            10 Arizona Pant           31.87      31.24   4 
 13 Jones, Savannah           10 Arizona Spee           33.67      31.25   4 
 14 Vargas, Natalie           10 Arizona Risi                      31.37   1 
 15 Padish, Mackenzie         11 Arizona Elit                      31.96   1 
 16 Mathis, Courtney          10 Arizona Risi                      32.30   2 
 17 Aymour, Kendall           11 Miles Per Ho                      32.58   1 
 18 Gonzales, Olivia          10 Unattached             31.93      32.86   4 
 19 Trussell, Quajalian       11 Miles Per Ho                      33.01   1 
 20 Bender, Haydan            10 Do Right TC            29.00      33.04   5 
 21 Hensley, Cayley           10 Unattached             31.45      33.11   4 
 22 Culver, Sabriyya          10 Do Right TC            31.00      33.80   5 
 23 Boling, Eliana            10 Pops TC                34.35      33.85   3 
 24 Talley, Kiani             11 Arizona Spee           33.15      33.93   4 
 25 Vargas, Stella            10 AZ Flames TC           34.43      35.29   3 
 26 Johnson, Deaja            11 Miles Per Ho                      35.35   2 
 27 Lowkie, Lejoi             10 Arizona Tita           33.00      35.79   4 
 28 Atchison, Jordynn         11 Arizona Sain           37.00      35.85   3 
 29 Shajee, Naairah           10 AZ Flames TC           35.86      35.97   3 
 30 Aguilar-Carr, Alexys      10 AZ Flames TC           37.37      36.40   3 
 31 Blevins, Zaria            10 Do Right TC            37.40      36.69   3 
 32 Odhams, Arieanna          10 Arizona Sain           36.14      36.72   3 
 33 Odoms, Paishzja           10 Miles Per Ho                      36.92   2 
 34 Jones, Makalia            10 Mustangs TC                       37.17   2 
 35 Jackson, Kwanycea         10 Arizona Tita           51.58      41.06   2 
 36 Stephens, Anitra          10 Arizona Sain           40.95      41.30   2 
 
Event 303  400 Meter Dash Midget Girls
============================================================================
    National: N 55.54  7/27/2001   Ebony Collins, Los Angeles, Ca              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Richardson, Kayla         10 Arizona Spee         1:04.00    1:04.53   4 
  2 Smith, Jalissa            11 AZ Flames TC         1:06.68    1:05.90   4 
  3 Mustin, Drianna           10 Arizona Risi         1:06.09    1:06.24   4 
  4 Brown, Kierra             11 Do Right TC          1:08.00    1:08.66   4 
  5 Stauffacher-Gray, Jasmin  10 Arizona Blaz         1:12.00    1:09.66   2 
  6 Mathis, Courtney          10 Arizona Risi         1:09.00    1:10.00   4 
  7 Smith, Autumn             10 Do Right TC          1:08.00    1:10.02   4 
  8 Davis, Tessa              12 Arizona Elit         1:08.00    1:10.80   4 
  9 Padish, Mackenzie         11 Arizona Elit         1:09.00    1:10.85   3 
 10 Center, Alexis            10 Do Right TC          1:08.00    1:11.30   4 
 11 Johnson, Unique           11 Arizona Gold         1:09.00    1:12.33   3 
 12 Gonzales, Olivia          10 Unattached           1:20.00    1:13.35   2 
 13 Tremble, Lashira          10 Arizona Spee         1:11.00    1:13.91   3 
 14 Hensley, Cayley           10 Unattached           1:10.09    1:14.16   3 
 15 Spruell, Aolyion          10 Do Right TC          1:10.00    1:14.32   3 
 16 Aymour, Kendall           11 Miles Per Ho                    1:15.30   1 
 17 Shalongo, Alise           12 Arizona Elit                    1:15.54   1 
 18 Vargas, Stella            10 AZ Flames TC         1:18.32    1:18.40   2 
 19 Trussell, Quajalian       11 Miles Per Ho                    1:18.58   1 
 20 Boling, Eliana            10 Pops TC              1:20.50    1:18.80   2 
 21 Chambers, Adyanada        11 Arizona Gold         1:10.00    1:21.27   3 
 22 Culver, Sabriyya          10 Do Right TC          1:10.00    1:22.24   3 
 23 Atchison, Jordynn         11 Arizona Sain                    1:23.28   1 
 24 Shajee, Naairah           10 AZ Flames TC         1:23.67    1:23.82   2 
 25 Odhams, Arieanna          10 Arizona Sain         1:30.14    1:28.32   2 
 26 Odoms, Paishzja           10 Miles Per Ho                    1:29.37   1 
 27 Stephens, Anitra          10 Arizona Sain                    1:31.21   1 
 
Event 304  800 Meter Run Midget Girls
=========================================================================
    National: N 2:13.65  7/29/1995   LaSinda Demus, Santa Rosa, CA             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mcjunkin, Sierra          11 Texas Shooti         2:33.00    2:29.16  
  2 Stark, Sarah              11 Arizona Blaz         2:59.00    2:47.81  
  3 Aymour, Kendall           11 Miles Per Ho                    2:51.67  
  4 Yescas, Julia             10 Arizona Gold                    2:52.95  
  5 Shalongo, Alise           12 Arizona Elit                    2:53.18  
  6 Hood, Emily               10 Arizona Blaz         3:11.00    3:05.68  
  7 Chambers, Adyanada        11 Arizona Gold                    3:06.71  
  8 Vargas, Stella            10 AZ Flames TC                    3:08.63  
  9 Eaton, Jaycie             10 Arizona Gold                    3:23.80  
 
Event 305  1500 Meter Run Midget Girls
=========================================================================
    National: N 4:42.58  7/30/1988   Heather Burroughs, Kansas City, MO        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mcjunkin, Sierra          11 Texas Shooti         5:13.00    5:22.57  
  2 Bruno, Barbara            10 Pops TC                         5:37.77  
  3 Stark, Sarah              11 Arizona Blaz         6:07.00    6:00.93  
  4 Eaton, Jaycie             10 Arizona Gold                    7:01.16  
 
Event 311  100 Meter Dash Midget Boys
============================================================================
    National: N 11.70  8/2/1998    Michael Grant, Decatur, GA                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Sharp, Malique            11 Mustangs TC                       13.05   1 
  2 Roomes, Mason             10 AZ Flames TC           13.80      13.46   6 
  3 Brandon, Austyn           10 AZ Flames TC           13.90      13.61   6 
  4 Jackson, Deyton           10 Arizona Spee           14.30      13.62   5 
  5 Greenjr, Jerome           10 Do Right TC            13.50      13.76   6 
  6 Conyersjr, Vic            11 Arizona Risi           13.42      13.77   6 
  7 Woods, Kyree              10 Arizona Chee                      13.79   1 
  8 Wildy, Earnest            10 Eternal Flam           14.16      14.01   5 
  9 Alexander, Alonzo         11 Arizona Pant           14.71      14.08   5 
 10 Sauls, Aaron              10 Arizona Tita           14.62      14.20   5 
 11 Berryhill, Stanley        10 Arizona Tita           14.37      14.27   5 
 12 Robinson, Jordon          10 Arizona Tita           14.94      14.34   4 
 12 Russell, Daylon           11 Mustangs TC                       14.34   1 
 14 Lundy, Devonte            10 AZ Flames TC           14.34      14.41   5 
 15 Odoms, Bobby              11 Miles Per Ho                      14.46   1 
 16 Garrett, Quinton          11 Do Right TC            13.50      14.50   6 
 17 Nash, Teauntae            11 Arizona Tita           17.00      14.52   3 
 18 Singleton, Marcus         11 Arizona Spee           14.90      14.53   5 
 19 Beale, Derrick            10 Miles Per Ho                      14.70   2 
 20 Evans, Alex               10 Do Right TC            14.67      14.82   5 
 21 Harris, Martio            10 Arizona Tita           16.00      14.89   4 
 22 Parrish, Jason            10 Arizona Tita           15.96      15.31   4 
 23 Cardoza, Juan             10 Mustangs TC                       15.36   2 
 24 Burch, Jaeren             11 Mustangs TC                       15.40   3 
 25 Mgbam, Emeka              10 Miles Per Ho                      15.47   2 
 26 Bender, Trenton           11 Do Right TC            15.59      15.72   4 
 27 Lester, Elijah            10 Arizona Tita           16.00      15.75   4 
 28 White, Rakevion           10 Do Right TC            13.50      16.04   6 
 29 Butler, Isiah             10 Do Right TC            15.98      16.06   4 
 30 Ruiz, Alejandro           11 Arizona Risi                      16.16   1 
 31 Johnson, Trent            10 Do Right TC            16.72      16.20   3 
 32 Knox, Rodney              11 Arizona Pant           16.13      16.88   3 
 
Event 312  200 Meter Dash Midget Boys
============================================================================
    National: N 23.94  7/28/1990   Jason Johnson, Shreveport, LA               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Lucas, Paul               11 Do Right TC            25.68      25.13   7 
  2 Sharp, Malique            11 Mustangs TC                       27.47   1 
  3 Jackson, Deyton           10 Arizona Spee           29.00      27.99   6 
  4 Brandon, Austyn           10 AZ Flames TC           29.10      28.14   6 
  5 Ross, Tavian              10 Arizona Tita           28.55      28.26   7 
  6 Roomes, Mason             10 AZ Flames TC           28.24      28.55   7 
  7 Sauls, Aaron              10 Arizona Tita           31.00      29.00   5 
  8 Garrett, Quinton          11 Do Right TC            26.50      29.09   7 
  9 Wildy, Earnest            10 Eternal Flam           30.75      29.30   5 
 10 Conyersjr, Vic            11 Arizona Risi           28.70      29.50   7 
 11 Robinson, Jordon          10 Arizona Tita           29.61      29.65   6 
 12 Berryhill, Stanley        10 Arizona Tita           29.53      29.68   6 
 13 Burks, Lamont             11 Arizona Gold           29.00      29.82   6 
 14 Butler, Markez            11 Arizona Sain           30.23      30.10   5 
 15 Odoms, Bobby              11 Miles Per Ho                      30.14   1 
 16 Russell, Daylon           11 Mustangs TC                       30.24   2 
 17 Nash, Teauntae            11 Arizona Tita           30.52      30.25   5 
 18 Harris, Martio            10 Arizona Tita           32.00      30.37   4 
 19 Tipton, Rico              11 Arizona Spee           30.30      30.45   5 
 20 Alexander, Alonzo         11 Arizona Pant           30.03      30.46   6 
 21 Dominguez, Justin         10 Eternal Flam           32.22      30.59   4 
 22 Lundy, Devonte            10 AZ Flames TC           29.71      30.70   6 
 22 Beale, Derrick            10 Miles Per Ho                      30.70   1 
 24 Singleton, Marcus         11 Arizona Spee           30.40      31.11   5 
 25 Gaines, Dante             10 Arizona Chee                      31.29   2 
 26 Ruiz, Alejandro           11 Arizona Risi                      31.41   1 
 27 Mgbam, Emeka              10 Miles Per Ho                      32.07   2 
 28 Villa, Daniel             11 Arizona Tita           35.00      32.20   3 
 29 Little, Dakel             10 Arizona Tita           35.59      32.27   3 
 30 Cardoza, Juan             10 Mustangs TC                       32.52   1 
 31 Norman, Aaron             11 Arizona Sain                      32.70   2 
 32 Bender, Trenton           11 Do Right TC            34.67      32.85   3 
 33 White, Rakevion           10 Do Right TC            26.50      33.00   7 
 34 Evans, Alex               10 Do Right TC            31.63      33.24   4 
 35 Chrite, Jordan            10 Pops TC                33.10      33.32   4 
 36 Butler, Isiah             10 Do Right TC            34.91      34.74   3 
 37 Lester, Elijah            10 Arizona Tita           34.00      34.88   4 
 38 Allen, Eugene             10 Mustangs TC                       34.98   1 
 39 Burch, Jaeren             11 Mustangs TC                       35.08   2 
 40 Harris, Walter            10 Sahuarita Sp                      37.70   1 
 41 Stephens, Anthony         10 Arizona Sain           32.25      37.77   4 
 
Event 313  400 Meter Dash Midget Boys
============================================================================
    National: N 53.06  7/28/1991   William Obea Moore, Los Angeles, CA         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Griffin, Dajon            10 Arizona Sain         1:03.65    1:02.45   4 
  2 Cofield, Chris            11 Mustangs TC                     1:03.77   1 
  3 Ross, Tavian              10 Arizona Tita         1:02.46    1:04.76   4 
  4 Sharp, Malique            11 Mustangs TC                     1:05.42   1 
  5 Woods, Kyree              10 Arizona Chee                    1:06.69   1 
  6 Hawkins, Aarin            10 Mustangs TC                     1:07.20   1 
  7 Wildy, Earnest            10 Eternal Flam         1:16.54    1:08.14   3 
  8 Conyersjr, Vic            11 Arizona Risi         1:04.00    1:08.46   4 
  9 Deshazo, Geoffrey         11 AZ Flames TC         1:06.92    1:08.97   4 
 10 Alexander, Alonzo         11 Arizona Pant                    1:09.58   2 
 11 Dominguez, Justin         10 Eternal Flam         1:12.15    1:10.82   4 
 12 Butler, Markez            11 Arizona Sain         1:07.14    1:11.00   4 
 13 Lindsay, Shyheim          10 Miles Per Ho         1:09.00    1:11.99   4 
 14 Felix, Kendrick           11 Mustangs TC                     1:12.16   1 
 15 Moraga, Quinshea          10 Arizona Sain         1:15.97    1:13.07   3 
 16 Stephens, Anthony         10 Arizona Sain         1:19.23    1:15.31   3 
 17 Felix, Terrell            10 Mustangs TC                     1:16.04   2 
 18 Villa, Daniel             11 Arizona Tita         1:22.28    1:16.07   3 
 19 Norman, Aaron             11 Arizona Sain         1:17.02    1:16.53   3 
 20 Ruiz, Alejandro           11 Arizona Risi                    1:17.84   1 
 21 Farr, Deonta              11 Arizona Puma         1:24.00    1:18.67   2 
 22 Hernandez, Miguel         11 Arizona Sain                    1:20.09   1 
 23 Crittenden, Cameren       10 Arizona Puma         1:17.00    1:26.68   3 
 24 Harris, Walter            10 Sahuarita Sp                    1:32.95   2 
 
Event 314  800 Meter Run Midget Boys
=========================================================================
    National: N 2:07.21  7/26/2001   Reginald Warren, Smyma, GA                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Griffin, Dajon            10 Arizona Sain         2:27.80    2:24.74  
  2 Deshazo, Geoffrey         11 AZ Flames TC         2:39.02    2:32.23  
  3 Johnson, Jalen            11 Arizona Pant                    2:36.38  
  4 Butler, Markez            11 Arizona Sain         3:02.87    2:38.44  
  5 Hawkins, Aarin            10 Mustangs TC                     2:39.34  
  6 Ruiz, Andrew              12 Arizona Elit                    2:40.64  
  7 Lindsay, Shyheim          10 Miles Per Ho         2:52.00    2:42.84  
  8 Felix, Kendrick           11 Mustangs TC                     2:43.74  
  9 Felix, Terrell            10 Mustangs TC                     2:44.57  
 10 Dominguez, Justin         10 Eternal Flam         2:49.52    2:48.86  
 11 Moraga, Quinshea          10 Arizona Sain         2:50.90    2:48.99  
 12 Phillips, Eric            10 Texas Shooti         2:55.00    2:54.40  
 13 Crittenden, Cameren       10 Arizona Puma                    2:59.47  
 14 Farr, Deonta              11 Arizona Puma         3:07.00    3:00.82  
 15 Harris, Walter            10 Sahuarita Sp                    3:15.45  
 
Event 315  1500 Meter Run Midget Boys
=========================================================================
    National: N 4:22.58  1980        Tony Terex, Wasco, CA                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Fell, Justin              11 Mustangs TC                     5:35.42  
  2 Ruiz, Andrew              12 Arizona Elit                    5:36.64  
  3 Burks, Cade               10 Arizona Chee                    5:38.54  
  4 Nguyen, John-Paul         10 Arizona Puma                    5:40.93  
  5 Crittenden, Cameren       10 Arizona Puma                    6:38.02  
 
Event 316  3000 Meter Run Midget Boys
=========================================================================
    National: N 9:38.52  8/1/1998    Chris Dominic, San Lorenzo, CA            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Burks, Cade               10 Arizona Chee                   11:39.43  
  2 Fell, Justin              11 Mustangs TC                    11:54.51  
  3 Nguyen, John-Paul         10 Arizona Puma                   12:22.11  
 
Event 321  80 Meter Hurdles (30") Midget Girls
=========================================================================
    National: N 12.32  7/28/1996   Ashlee Williams, Dallas, TX                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Spruell, Aolyion          10 Do Right TC            16.44      16.89  
  2 Davis, Tessa              12 Arizona Elit                      16.97  
  3 Richardson, Kayla         10 Arizona Spee                      20.91  
 
Event 331  80 Meter Hurdles (30") Midget Boys
=========================================================================
    National: N 11.74  7/27/1997   Kenny Lambe, Hilton Head, SC                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Lucas, Paul               11 Do Right TC            12.20      13.47  
  2 Cofield, Chris            11 Mustangs TC                       14.37  
  3 Burks, Lamont             11 Arizona Gold                      15.30  
 
Event 341  4x100 Meter Relay Midget Girls
=========================================================================
    National: N 49.17  7/28/1996   Texas Heat, Ft. Worth, TX                   
                       C.Bayne, G.Glover, D Chambers, T.Warren           
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Do Right TC  'B'                                             1:01.41  
     1) Bender, Haydan 10               2) Culver, Sabriyya 10            
     3) Mccauley, Demeesha 10           4) Shedrick, Tala 10              
 
Event 342  4x400 Meter Relay Midget Girls
=========================================================================
    National: N 3:57.26  7/28/1996   United Stars TC, Philadelphia, PA         
                         T.Abney, A.Williams, E.Dwyer, A.Williams          
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Rising Suns  'A'                          4:44.26    4:51.78  
     1) Finley, Jessica 11              2) Mathis, Courtney 10            
     3) Mustin, Drianna 10              4) Vargas, Natalie 10             
  2 Arizona Gold Rush  'A'                            5:00.00    5:35.20  
     1) Cabral, Torri 11                2) Chambers, Adyanada 11          
     3) Williams, Dejae 10              4) Yescas, Julia 10               
 
Event 343  4x800 Meter Relay Midget Girls
=========================================================================
    National: N 9:30.72  6/14/1997   L A Jets, Los Angeles, CA                 
                         P. Swain, S. Solomon, S. McKinney, K. Delemenca   
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Gold Rush  'A'                                      13:44.88  
     1) Blilie, Sarah 10                2) Eaton, Jaycie 10               
     3) Lacour, Candace 10              4) Yescas, Julia 10               
 
Event 351  4x100 Meter Relay Midget Boys
=========================================================================
    National: N 47.75  7/31/1979   Glenarden TC, Upper Marlboro, MD            
                       B. Haigher,K.  Lewis, H. Jefferson, A. Washington 
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Titans  'A'                                 55.39      55.33  
     1) Berryhill, Stanley 10           2) Robinson, Jordon 10            
     3) Ross, Tavian 10                 4) Wallace, Lawerence 11          
  2 Do Right TC  'A'                                               55.45  
     1) Garrett, Quinton 11             2) Greenjr, Jerome 10             
     3) Holloway, Odis 11               4) Myers, Pavone 11               
  3 Arizona Titans  'B'                                            57.47  
     1) Harris, Martio 10               2) Nash, Teauntae 11              
     3) Parrish, Jason 10               4) Sauls, Aaron 10                
 
Event 352  4x400 Meter Relay Midget Boys
=========================================================================
    National: N 3:47.50  7/31/1994   Glenarden TC, Upper Marlboro, MD          
                         B. Haighler,K. Lewis, H. Jefferson, A. Washington 
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Miles Per Hour TC  'A'                                       5:20.28  
     1) Beale, Derrick 10               2) Lindsay, Shyheim 10            
     3) Mgbam, Emeka 10                 4) Odoms, Bobby 11                
 
Event 361  High Jump Midget Girls
=========================================================================
    National: N 5-06.25  7/27/1996   Jacqueline Johnson, Yuma, AZ              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Smith, Jalissa            11 AZ Flames TC           1.31m      1.40m  
  2 Smith, Autumn             10 Do Right TC                       1.25m  
  3 Spruell, Aolyion          10 Do Right TC                       1.15m  
  4 Harvey, Imani             10 Tucson Elite           1.02m      1.10m  
  5 Hood, Emily               10 Arizona Blaz           1.04m      1.00m  
 
Event 363  Long Jump Midget Girls
=========================================================================
    National: N 18-03.75  6/20/1998   Gayle Hunter, Rialto, CA                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Patton, Taylor            11 Arizona Chee                      4.37m  
  2 Richardson, Kyla          10 Arizona Spee                      4.12m  
  3 Brown, Kierra             11 Do Right TC            3.96m      4.08m  
  4 Brooks, Jailyn            10 Arizona Pant                      4.04m  
  5 Marshall, Tasia           10 Mustangs TC                       4.01m  
  5 Smith, Jalissa            11 AZ Flames TC           3.99m      4.01m  
  7 Jones, Savannah           10 Arizona Spee                      3.92m  
  8 Sterns, Brielle           10 Unattached             3.96m      3.87m  
  9 Jones, Sierra             11 Arizona Spee                      3.71m  
 10 Smith, Autumn             10 Do Right TC                       3.36m  
 11 Talley, Kiani             11 Arizona Spee           0.93m      3.26m  
 12 Shedrick, Tala            10 Do Right TC                       3.25m  
 13 Tremble, Lashira          10 Arizona Spee                      3.23m  
 13 Bruno, Barbara            10 Pops TC                3.20m      3.23m  
 15 Stark, Sarah              11 Arizona Blaz           3.18m      3.18m  
 16 Aguilar-Carr, Alexys      10 AZ Flames TC           3.22m      3.13m  
 17 Odhams, Arieanna          10 Arizona Sain           2.78m      3.05m  
 18 Hood, Emily               10 Arizona Blaz           2.74m      2.93m  
 19 Boling, Eliana            10 Pops TC                2.77m      2.91m  
 20 Harvey, Imani             10 Tucson Elite           3.20m      2.74m  
 21 Stephens, Anitra          10 Arizona Sain           2.63m      2.37m  
 22 Mccauley, Demeesha        10 Do Right TC                       2.10m  
 
Event 365  Shot Put (6#) Midget Girls
=========================================================================
    National: N 47-07.25  7/11/1987   Johanna Gambill, Vancouver, Wa           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Villa, Jennifer           12 Arizbushmast                      9.07m  
  2 Richardson, Kamarya       11 Arizona Spee           1.85m      7.00m  
  3 Blevins, Zaria            10 Do Right TC            5.18m      5.59m  
  4 Hammonds, Alani           10 Arizona Chee                      5.58m  
  5 Satterwhite, Yaharim      11 Arizbushmast                      5.46m  
  6 Bruno, Barbara            10 Pops TC                4.27m      3.97m  
 
Event 366  Discus Throw (1K) Midget Girls
=========================================================================
    National: N 122-11  7/24/1997   Amber Curtis, Monroe, WI                   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Villa, Jennifer           12 Arizbushmast                     21.88m  
  2 Hammonds, Alani           10 Arizona Chee                     11.73m  
 
Event 367  Javelin Throw (300 G) Midget Girls
=========================================================================
    National: N 115-10  7/26/2001   Leigh Petranoff, Cranston, RI              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Villa, Jennifer           12 Arizbushmast                     31.00m  
  2 Harvey, Imani             10 Tucson Elite          19.33m     16.81m  
  3 Hammonds, Alani           10 Arizona Chee                      9.05m  
  4 Jackson, Kwanycea         10 Arizona Tita                      6.43m  
 
Event 371  High Jump Midget Boys
=========================================================================
    National: N  5-09  1979        David Mosley, Palo Alto, CA                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Tipton, Rico              11 Arizona Spee           0.32m      1.50m  
  2 Wallace, Lawerence        11 Arizona Tita           1.45m      1.45m  
  3 Johnson, Jalen            11 Arizona Pant                      1.35m  
  3 Cofield, Chris            11 Mustangs TC                       1.35m  
  5 Turner, Adam              11 Mustangs TC                       1.30m  
  5 Felix, Kendrick           11 Mustangs TC                       1.30m  
  7 Felix, Terrell            10 Mustangs TC                       1.20m  
  8 Hawkins, Aarin            10 Mustangs TC                       1.10m  
  8 Phillips, Eric            10 Texas Shooti                      1.10m  
 
Event 373  Long Jump Midget Boys
=========================================================================
    National: N 19-05  1974        Anthony Gibson, San Fernando, CA            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Turner, Adam              11 Mustangs TC                       5.10m  
  2 Lucas, Paul               11 Do Right TC            5.18m      4.73m  
  3 Griffin, Dajon            10 Arizona Sain           4.58m      4.68m  
  4 Tipton, Rico              11 Arizona Spee           1.23m      4.66m  
  5 Wallace, Lawerence        11 Arizona Tita           5.02m      4.49m  
  6 Jackson, Deyton           10 Arizona Spee           0.94m      4.42m  
  7 Russell, Daylon           11 Mustangs TC                       4.36m  
  8 Brandon, Austyn           10 AZ Flames TC           4.18m      4.22m  
  9 Roomes, Mason             10 AZ Flames TC           3.97m      4.19m  
 10 Gaines, Dante             10 Arizona Chee           3.50m      3.97m  
 11 Parrish, Jason            10 Arizona Tita                      3.94m  
 12 Burks, Cade               10 Arizona Chee                      3.87m  
 13 Norman, Aaron             11 Arizona Sain           3.55m      3.64m  
 14 Mason, Malik              10 Do Right TC                       3.63m  
 15 Burch, Jaeren             11 Mustangs TC                       3.58m  
 16 Little, Dakel             10 Arizona Tita                      3.47m  
 17 Harris, Martio            10 Arizona Tita                      3.44m  
 18 King, Elliot              10 AZ Flames TC           3.66m      3.27m  
 
Event 375  Shot Put (6#) Midget Boys
=========================================================================
    National: N 53-00  6/28/1980   Troy Fowler, Eureka, KS                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Turner, Adam              11 Mustangs TC                      10.32m  
  2 Wojnarowski, Garrett-All  11 Mustangs TC                       9.10m  
  3 Rice, Armani              10 Mustangs TC                       8.78m  
  4 Jones, Hunter             10 Arizona Sain           9.19m      8.49m  
  5 Vanosdell, Yancey         11 Mustangs TC                       8.18m  
  6 Johnson, Jalen            11 Arizona Pant                      7.72m  
  7 King, Elliot              10 AZ Flames TC           8.11m      7.70m  
  8 Stockton, River           10 Mustangs TC                       7.58m  
  9 Hernandez, Miguel         11 Arizona Sain           5.85m      6.25m  
 10 Crittenden, Chandler      11 Arizona Puma                      5.78m  
 11 Burks, Kendrick           10 Arizona Gold                      4.65m  
 12 Turer, Nash               10 Arizona Gold                      4.21m  
 
Event 376  Discus Throw (1K) Midget Boys
=========================================================================
    National: N 159-07  6/19/1982   Michael Stubblefield, Bakersfield, CA      
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Rice, Armani              10 Mustangs TC                      20.95m  
  2 Wojnarowski, Garrett-All  11 Mustangs TC                      19.51m  
  3 Vanosdell, Yancey         11 Mustangs TC                      19.03m  
  4 Stockton, River           10 Mustangs TC                      16.44m  
  5 Burks, Kendrick           10 Arizona Gold                      9.55m  
  6 Turer, Nash               10 Arizona Gold                      9.53m  
 
Event 377  Javelin Throw (300G) Midget Boys
=========================================================================
    National: N 123-03  7/28/2001   Josh Johnson, Los Angeles, CA              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ramirez, Aaron            11 Unnattached           47.96m     42.35m  
  2 Greenjr, Jerome           10 Do Right TC                      29.67m  
  3 Bender, Trenton           11 Do Right TC           27.13m     28.20m  
  4 Mason, Malik              10 Do Right TC                      27.89m  
  5 King, Elliot              10 AZ Flames TC          28.31m     24.71m  
  6 Vanosdell, Yancey         11 Mustangs TC                      23.90m  
  7 Wojnarowski, Garrett-All  11 Mustangs TC                      23.84m  
  8 Farr, Deonta              11 Arizona Puma                     22.99m  
  9 Stockton, River           10 Mustangs TC                      22.93m  
 10 Johnson, Trent            10 Do Right TC           17.07m     16.75m  
 11 Phillips, Eric            10 Texas Shooti                     14.71m  
 12 Hernandez, Miguel         11 Arizona Sain          15.26m     14.50m  
 
Event 401  100 Meter Dash Youth Girls
============================================================================
    National: N 11.61  8/1/1999    Sanya Richardson, Pembroke Pines, FL        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Westbrook, Ky             12 Arizona Chee           12.80      12.84   4 
  2 Carradine, Sumerr         12 Arizona Tita           13.39      12.88   4 
  3 Flannigan, Makayla        13 Arizona Chee           13.00      13.03   4 
  4 Roberts, Alexis           13 Arizona Chee           12.90      13.13   4 
  5 Stokes, Kendall           13 AZ Flames TC           13.64      13.29   4 
  6 Tremble, Shanice          12 Arizona Spee           14.28      13.78   3 
  7 Edmondson, Sarah          13 AZ Flames TC           13.96      13.83   3 
  8 Muldron, Jonaye           12 Miles Per Ho                      13.87   2 
  9 Erchull, Alana            13 Tucson Elite           13.00      14.00   4 
 10 Adams-Scott, Jaquada      13 Do Right TC            13.45      14.04   4 
 11 Ortiz, Nyanna             12 AZ Flames TC           14.58      14.07   3 
 12 Coleman, Savannah         13 AZ Flames TC           13.84      14.17   3 
 13 cephers, tiana            12 Tucson Elite           13.71      14.20   3 
 14 Kile, Lauren              13 Arizona Elit                      14.29   2 
 14 Dickerson, Rylie          13 Arizona Elit                      14.29   1 
 16 Reeves, Cierra            12 Eternal Flam           15.71      14.38   2 
 17 Colley, Diazhane          13 Mustangs TC                       14.43   1 
 18 Juriansz, Lia             13 Arizona Elit                      14.52   1 
 19 Saddler, Octobria         12 Arizona Elit                      14.53   2 
 20 Lindsay, Shanyiah         12 Miles Per Ho                      14.80   2 
 21 Freeman, Kaylie           12 Mustangs TC                       14.91   1 
 22 Lucas, Nisa               12 Arizona Sain           15.83      15.06   2 
 23 Prince, Diamond           12 Sahuarita Sp                      15.24   1 
 24 Williams, Vanessa         12 Mustangs TC                       15.30   2 
 25 Evans, Jasmine            12 Do Right TC            15.80      15.37   2 
 26 Oberhaus, Paige           12 Arizona Elit                      16.05   2 
 27 Smith, Jahmonique         12 Sahuarita Sp                      16.30   1 
 
Event 402  200 Meter Dash Youth Girls
============================================================================
    National: N 23.63  7/31/1999   Sanya Richardson, Pembroke Pines, FL        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Roberts, Alexis           13 Arizona Chee           26.00      25.98   4 
  2 Carradine, Sumerr         12 Arizona Tita           27.53      26.43   4 
  3 Westbrook, Ky             12 Arizona Chee           26.00      26.60   4 
  4 Flannigan, Makayla        13 Arizona Chee           27.00      26.83   4 
  5 Stokes, Kendall           13 AZ Flames TC           27.83      27.34   4 
  6 Adams-Scott, Jaquada      13 Do Right TC            28.00      27.63   4 
  7 Golston, Kyla             12 Miles Per Ho                      28.12   2 
  8 Tremble, Shanice          12 Arizona Spee           28.91      28.36   3 
  9 Robinson, Angela          12 Arizona Risi                      28.61   1 
 10 Hale, Jantzen             13 Pops TC                28.10      28.76   4 
 11 Kamerman, Cassidy         13 AZ Flames TC           30.40      28.86   3 
 12 Yarbrough, Jazzmine       12 Arizona Tita           29.44      29.00   3 
 13 Jones, Shaunise           13 Arizona Spee           27.20      29.19   4 
 14 Erchull, Alana            13 Tucson Elite           30.00      29.46   3 
 15 Muldron, Jonaye           12 Miles Per Ho                      29.50   1 
 16 Berryhill, Tatianna       13 Arizona Tita           29.92      30.23   3 
 17 Coleman, Savannah         13 AZ Flames TC           28.60      30.26   3 
 18 Freeman, Kaylie           12 Mustangs TC                       30.45   1 
 19 cephers, tiana            12 Tucson Elite           30.05      31.00   3 
 20 Lindsay, Shanyiah         12 Miles Per Ho                      32.06   1 
 21 Lucas, Nisa               12 Arizona Sain           32.75      32.09   2 
 22 Llerenas, Regea           13 AZ Flames TC           32.57      32.49   2 
 23 Evans, Jasmine            12 Do Right TC            34.00      32.62   2 
 24 Prince, Diamond           12 Sahuarita Sp                      32.93   1 
 25 Oberhaus, Paige           12 Arizona Elit                      34.06   1 
 26 Smith, Jahmonique         12 Sahuarita Sp                      36.22   1 
 
Event 403  400 Meter Dash Youth Girls
============================================================================
    National: N 53.43  7/31/1994   Char Foster, Clearwater, FL                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Roberts, Alexis           13 Arizona Chee         1:00.00      59.78   4 
  2 Golston, Kyla             12 Miles Per Ho                    1:03.84   2 
  3 Kamerman, Cassidy         13 AZ Flames TC         1:06.80    1:03.98   3 
  4 Adams-Scott, Jaquada      13 Do Right TC          1:05.00    1:04.20   4 
  5 Robinson, Angela          12 Arizona Risi         1:07.93    1:04.64   3 
  6 Stokes, Kendall           13 AZ Flames TC         1:04.31    1:05.02   4 
  7 Fitzgerald, Jenna         13 Arizona Elit         1:06.00    1:05.83   4 
  8 Mcdonald, Monica          13 Arizona Spee         1:04.00    1:05.84   4 
  9 Dyson, Lizabeth           13 Phoenix Bobc                    1:05.85   1 
 10 Dyson, Renee              13 Phoenix Bobc                    1:06.33   2 
 11 Coleman, Savannah         13 AZ Flames TC         1:04.50    1:06.54   4 
 12 Reeves, Cierra            12 Eternal Flam         1:11.62    1:07.58   3 
 13 Yarbrough, Jazzmine       12 Arizona Tita         1:05.01    1:07.99   4 
 14 Juriansz, Lia             13 Arizona Elit         1:08.00    1:08.95   3 
 15 Freeman, Kaylie           12 Mustangs TC                     1:09.14   2 
 16 Jones, Shaunise           13 Arizona Spee         1:03.00    1:09.26   4 
 17 Coleman, Alysoune         12 AZ Flames TC         1:05.01    1:09.43   4 
 18 Kile, Lauren              13 Arizona Elit                    1:11.32   1 
 19 Frick, Taylor             12 AZ Flames TC         1:11.16    1:11.58   3 
 20 Saddler, Octobria         12 Arizona Elit         1:10.00    1:12.43   3 
 21 Dyson, Taylor             13 Phoenix Bobc                    1:12.71   1 
 22 Oberhaus, Paige           12 Arizona Elit                    1:16.39   2 
 23 Prince, Diamond           12 Sahuarita Sp                    1:22.26   2 
 
Event 404  800 Meter Run Youth Girls
=========================================================================
    National: N 2:09.00  8/1/1998    Treani Swain, Los Angeles, CA             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Coleman, Alysoune         12 AZ Flames TC         2:37.23    2:26.82  
  2 Yarbrough, Jazzmine       12 Arizona Tita         2:42.16    2:29.19  
  3 Peterson, Lacey           13 Mustangs TC                     2:31.01  
  4 Dyson, Lizabeth           13 Phoenix Bobc                    2:33.22  
  5 Mcdonald, Monica          13 Arizona Spee         2:36.00    2:36.33  
  6 Dyson, Renee              13 Phoenix Bobc                    2:39.49  
  7 Frick, Taylor             12 AZ Flames TC         2:49.84    2:42.38  
  8 Franks, Kaylee            12 Arizona Blaz         2:40.00    2:42.97  
  9 Davis, Cherokee           12 Eternal Flam         2:43.61    2:44.81  
 
Event 405  1500 Meter Run Youth Girls
=========================================================================
    National: N 4:36.90  7/28/1996   Rebecca Mitchell, Geneva, IL              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Peterson, Lacey           13 Mustangs TC                     5:13.55  
  2 Franks, Kaylee            12 Arizona Blaz         5:50.00    5:47.20  
 
Event 411  100 Meter Dash Youth Boys
============================================================================
    National: N 10.94  7/28/2000   Michael Grant, Decatur, GA                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Newman, Zac               14 Arizona Spee           12.60      12.31   5 
  2 Harrington, Dallas        13 Mustangs TC                       12.43   1 
  3 Dulis, Austin             13 Arizona Chee           12.60      12.53   5 
  3 Hampton, Dj               13 Arizona Puma           13.01      12.53   5 
  5 Moore, Kejavon            13 Do Right TC            12.53      12.56   5 
  6 Willis, Priest            13 Mustangs TC                       12.73   3 
  7 Powles, Andrew            13 Arizona Puma           13.12      12.81   5 
  8 Nickerson, Braxton        13 Do Right TC            12.00      12.86   5 
  9 Page-Whitaker, Domanick   12 Mustangs TC                       12.89   1 
 10 Estrada, Daniel           13 AZ Flames TC           13.06      12.90   5 
 11 Walashek, Austin          12 Arizona Puma           12.42      13.12   5 
 12 Funkhouser, Gaige         13 AZ Flames TC           13.30      13.20   4 
 13 Wells, Stephon            14 Arizona Elit                      13.23   3 
 14 Simpson, Nathan           13 Mustangs TC                       13.24   3 
 15 Gibson, Michael           12 Mustangs TC                       13.40   3 
 16 Ward, Ollie               13 Arizona Spee           13.16      13.58   4 
 17 Fuller, Deantae           12 Arizona Tita           14.14      13.77   4 
 18 Luster-Smith, Seantre     13 Arizona Tita           14.64      14.04   4 
 19 Crittenden, Gage          13 Mustangs TC                       14.18   2 
 20 Gomez, Conner             13 Mustangs TC                       14.30   1 
 21 Goudeau, Kevin            12 Mustangs TC                       14.35   2 
 22 Jackson, John             13 Pops TC                14.43      14.55   4 
 23 Williams, Tyler           13 Arizona Sain           15.29      14.84   3 
 24 Dominguez, Rj             12 Eternal Flam           15.29      14.99   4 
 25 Stockton, Stone           12 Mustangs TC                       15.44   1 
 26 Goodman, Julian           13 Mustangs TC                       15.62   3 
 27 Craig, Scott              13 Arizona Puma           14.28      15.83   4 
 28 Hill, Ira                 12 Arizona Chee                      16.73   3 
 
Event 412  200 Meter Dash Youth Boys
===================================================================================
    National: N 21.84  7/29/2000   Michael Grant, Decatur, GA                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Harrington, Dallas        13 Mustangs TC                       25.19   1 
  2 Wallace, Levi             13 Arizona Tita           25.00      25.51   5 
  3 Newman, Zac               14 Arizona Spee           26.20      25.53   5 
  4 Estrada, Daniel           13 AZ Flames TC           26.42      25.87   5 
  4 Moore, Kejavon            13 Do Right TC            25.50      25.87   5 
  6 Page-Whitaker, Domanick   12 Mustangs TC                       26.20   3 
  7 Willis, Priest            13 Mustangs TC                       26.26   2 
  8 Hampton, Dj               13 Arizona Puma           27.00      26.51   5 
  9 Smith, Cameron            13 Sahuarita Sp                      26.88   2 
 10 Funkhouser, Gaige         13 AZ Flames TC           26.82      26.89   5 
 11 Ward, Ollie               13 Arizona Spee           28.20      26.95   4 
 12 Wells, Stephon            14 Arizona Elit           29.00      27.28   4 
 13 Simpson, Nathan           13 Mustangs TC                       27.70   1 
 14 Fuller, Deantae           12 Arizona Tita           31.00      28.24   4 
 15 Luster-Smith, Seantre     13 Arizona Tita           29.31      28.29   4 
 16 Coleman, Michael          12 Mustangs TC                       28.36   1 
 17 Gibson, Michael           12 Mustangs TC                       28.57   2 
 18 Torres, Sabatian          12 Miles Per Ho                      28.86   1 
 19 Goudeau, Kevin            12 Mustangs TC                       30.02   1 
 20 Gomez, Conner             13 Mustangs TC                       30.97   2 
 21 Williams, Tyler           13 Arizona Sain           32.56      30.99   3 
 22 Stockton, Stone           12 Mustangs TC                       31.76   3 
 23 Craig, Scott              13 Arizona Puma           31.26      32.49   4 
 24 Goodman, Julian           13 Mustangs TC                       33.51   3 
 25 Hill, Ira                 12 Arizona Chee                      35.34   3 
 
Event 413  400 Meter Dash Youth Boys
============================================================================
    National: N 47.16  8/1/1993    William Obea Moore, Los Angeles, CA         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Moore, Kejavon            13 Do Right TC            56.00      56.21   3 
  2 Harrington, Dallas        13 Mustangs TC                       57.62   2 
  3 Wallace, Levi             13 Arizona Tita           58.00      57.74   3 
  4 Dulis, Austin             13 Arizona Chee         1:00.00      58.51   3 
  5 Page-Whitaker, Domanick   12 Mustangs TC                       59.02   1 
  6 Gibson, Michael           12 Mustangs TC                     1:00.02   1 
  7 Willis, Priest            13 Mustangs TC                     1:00.35   2 
  8 Simpson, Nathan           13 Mustangs TC                     1:02.10   1 
  9 Wells, Stephon            14 Arizona Elit         1:08.00    1:02.38   2 
 10 Smith, Cameron            13 Sahuarita Sp                    1:02.85   1 
 11 Hellebuyck, Jordan        13 Pops TC              1:02.50    1:03.22   3 
 12 Nelson, Isaiah            13 Arizona Spee                    1:03.40   1 
 13 Hensley, Walter           13 Unattached           1:01.03    1:03.63   3 
 14 Sterns, Cole              13 Unattached             59.00    1:03.91   3 
 15 Rice, Archie              12 Mustangs TC                     1:04.08   1 
 16 Crittenden, Gage          13 Mustangs TC                     1:05.41   1 
 17 Coleman, Michael          12 Mustangs TC                     1:05.67   2 
 18 Dominguez, Rj             12 Eternal Flam         1:06.29    1:07.38   2 
 19 Jackson, Jesse            13 Arizona Spee         1:07.00    1:08.73   2 
 20 Luster-Smith, Seantre     13 Arizona Tita         1:03.22    1:09.62   3 
 21 Odhams, Eriell            13 Arizona Sain         1:06.99    1:10.62   2 
 22 Bruno, Jacob              12 Pops TC              1:00.50    1:10.82   3 
 23 Torres, Sabatian          12 Miles Per Ho         1:03.00    1:12.68   3 
 
Event 414  800 Meter Run Youth Boys
=========================================================================
    National: N 1:56.36  7/28/2001   Cody Harper, Albuquerque,NM               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Smith, Cameron            13 Sahuarita Sp                    2:21.41  
  2 Hellebuyck, Jordan        13 Pops TC              2:21.50    2:24.10  
  3 Gabrych, Dustin           13 Arizona Spee         2:33.00    2:29.34  
  4 Nelson, Isaiah            13 Arizona Spee                    2:32.97  
  5 Jackson, Jesse            13 Arizona Spee         2:33.00    2:33.87  
  6 Dicke, Tristan            12 Arizona Elit                    2:35.20  
  7 Torres, Sabatian          12 Miles Per Ho                    2:36.78  
  8 Odhams, Eriell            13 Arizona Sain         2:40.83    2:39.66  
  9 Mugge, Bryan              12 AZ Flames TC         2:53.38    2:40.08  
 
Event 415  1500 Meter Run Youth Boys
=========================================================================
    National: N 4:04.72  7/10/1983   Jason Lineau, Fresno, Ca                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Zankich, Zeke             12 Pops TC              5:05.00    4:48.07  
  2 Hensley, Walter           13 Unattached           4:45.00    5:03.05  
  3 Gabrych, Dustin           13 Arizona Spee         5:14.00    5:17.52  
  4 Dorr, Brandon             12 Unattached           4:55.00    5:23.99  
  5 Mugge, Bryan              12 AZ Flames TC         5:49.75    5:27.16  
  6 Duckworth, Timothy        12 Phoenix Bobc                    5:28.10  
  7 Bruno, Jacob              12 Pops TC                         5:37.28  
  8 L'Avenue, Alex            13 Phoenix Bobc                    5:38.27  
  9 Nguyen, Liam              12 Arizona Puma                    6:08.21  
 
Event 416  3000 Meter Run Youth Boys
=========================================================================
    National: N 9:08.86  7/31/1993   Tom Caughlan, Mason City, IA              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Dorr, Brandon             12 Unattached          10:31.00   10:55.61  
  2 Dicke, Tristan            12 Arizona Elit                   10:59.61  
  3 Nguyen, Liam              12 Arizona Puma                   12:49.02  
 
Event 421  100 Meter Hurdles (30") Youth Girls
=========================================================================
    National: N 14.01  6/9/2001    Domenique Manning, Rialto, CA               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Edmondson, Sarah          13 AZ Flames TC           19.04      18.06  
  2 Fitzgerald, Jenna         13 Arizona Elit                      18.91  
  3 Kasumovic, Alexandra      12 Eternal Flam           21.86      21.02  
  4 Simonson, Carissa         12 Phoenix Bobc                      23.34  
 
Event 422  200 Meter Hurdles (30") Youth Girls
=========================================================================
    National: N 26.63  7/31/1994   Char Foster, Clearwater, FL                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Dickerson, Rylie          13 Arizona Elit                      34.42  
  2 Kasumovic, Alexandra      12 Eternal Flam           37.72      38.02  
  3 Kile, Lauren              13 Arizona Elit                      41.33  
 
Event 431  100 Meter Hurdles (33") Youth Boys
=========================================================================
    National: N 12.94  7/28/1991   Tyrone Butterfield, Miami, Fl               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Duckworth, Timothy        12 Phoenix Bobc                      17.27  
  2 Sterns, Cole              13 Unattached             15.20      17.69  
 
Event 432  200 Meter Hurdles (30") Youth Boys
=========================================================================
    National: N 24.83  7/30/1995   Chris Hickman, Houston, TX                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Nickerson, Braxton        13 Do Right TC            27.00      28.57  
  2 Butler, Emmanuel          12 Do Right TC            29.00      31.50  
  3 Dancer, Austin            13 Arizona Puma           31.36      31.74  
  4 Hellebuyck, Jordan        13 Pops TC                34.50      32.76  
 
Event 441  4x100 Meter Relay Youth Girls
=========================================================================
    National: N 46.89  7/28/1996   South Bay Panthers, Long Beach, CA          
                       E.Kendrick, N.Dula, S. Merritt, K. Saulberry      
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
 -- Miles Per Hour TC  'A'                                            DQ  
     1) Golston, Kyla 12                2) Hurt, Mashyla 13               
     3) Lindsay, Shanyiah 12            4) Muldron, Jonaye 12             
 
Event 442  4x400 Meter Relay Youth Girls
=========================================================================
    National: N 3:45.90  8/1/1993    Southern California SC, Inglewood, CA     
                         M.Teele, R.Caruthers, M.Edmunson, R.Payne         
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Arizona Elite  'A'                                           4:42.48  
     1) Dickerson, Rylie 13             2) Fitzgerald, Jenna 13           
     3) Juriansz, Lia 13                4) Saddler, Octobria 12           
  2 Miles Per Hour TC  'A'                                       4:58.05  
     1) Golston, Kyla 12                2) Hurt, Mashyla 13               
     3) Lindsay, Shanyiah 12            4) Muldron, Jonaye 12             
 
Event 461  High Jump Youth Girls
=========================================================================
    National: N 5-08.50  6/8/1986    Chrissy Mills, Tarzana, CA                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Westbrook, Ky             12 Arizona Chee           1.50m      1.30m  
 
Event 462  Pole Vault Youth Girls
=========================================================================
    National: N 10-06  7/30/1999   Jenny Green, Grand Island, NE               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Kamerman, Cassidy         13 AZ Flames TC           2.00m    6-06.00  
 
Event 463  Long Jump Youth Girls
=========================================================================
    National: N 19-11  6/20/1998   Tracee Thomas, Rialto, CA                   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Flannigan, Makayla        13 Arizona Chee           5.00m      4.87m  
  2 Roberts, Alexis           13 Arizona Chee           5.00m      4.29m  
  3 Hale, Jantzen             13 Pops TC                4.44m      4.26m  
  4 Edmondson, Sarah          13 AZ Flames TC           4.29m      4.12m  
  5 Jones, Shaunise           13 Arizona Spee                      4.07m  
  6 Lucas, Nisa               12 Arizona Sain           3.28m      3.73m  
  7 Simonson, Carissa         12 Phoenix Bobc                      3.71m  
  8 Kasumovic, Alexandra      12 Eternal Flam           3.36m      3.70m  
  9 Reeves, Cierra            12 Eternal Flam                      3.63m  
 10 cephers, tiana            12 Tucson Elite                      3.34m  
 
Event 464  Triple Jump Youth Girls
=========================================================================
    National: N 39-09.25  4/24/1999   Nicole Duhart, Downey, CA                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Simonson, Carissa         12 Phoenix Bobc                      8.00m  
 
Event 465  Shot Put (6#) Youth Girls
=========================================================================
    National: N 52-01.25  1976        Susie Ray, Orange, CA                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Colley, Diazhane          13 Mustangs TC                       9.53m  
  2 Hale, Jantzen             13 Pops TC                8.99m      8.93m  
  3 Tremble, Shanice          12 Arizona Spee                      8.76m  
  4 Thompson, Taleisha        12 Do Right TC                       8.51m  
  5 Davis, Cherokee           12 Eternal Flam           8.28m      8.48m  
  6 Griffin, Shellez          12 Arizona Sain           7.75m      8.39m  
  7 Erchull, Alana            13 Tucson Elite                      7.40m  
  8 Fakler, Erin              13 Unattached             6.96m      7.22m  
  9 Evans, Jasmine            12 Do Right TC            6.10m      6.55m  
 10 Bailey, Alisha            13 Arizona Tita           5.64m      6.50m  
 
Event 466  Discus Throw (1K) Youth Girls
=========================================================================
    National: N 152-00  2/23/1990   Suzy Powell, Modesto, CA                   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Davis, Cherokee           12 Eternal Flam          26.43m     25.14m  
  2 Fakler, Erin              13 Unattached            21.29m     21.15m  
  3 Thompson, Taleisha        12 Do Right TC                      21.07m  
  4 Dyson, Taylor             13 Phoenix Bobc                     20.30m  
  5 Erchull, Alana            13 Tucson Elite                     18.45m  
  6 Adams, Renedra            13 Arizona Gold                     17.23m  
 
Event 467  Javelin Throw (600G) Youth Girls
=========================================================================
    National: N 122-00  7/30/2000   Kaitlin Nazario, Dover, NJ                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Dyson, Renee              13 Phoenix Bobc                     30.73m  
  2 Dyson, Lizabeth           13 Phoenix Bobc                     29.82m  
  3 Dyson, Taylor             13 Phoenix Bobc                     25.30m  
  4 Llerenas, Regea           13 AZ Flames TC                     20.97m  
  5 Thompson, Taleisha        12 Do Right TC                      18.67m  
  6 Griffin, Shellez          12 Arizona Sain          10.81m     15.05m  
  7 Bailey, Alisha            13 Arizona Tita                     10.56m  
 
Event 471  High Jump Youth Boys
=========================================================================
    National: N 6-04.75  7/24/1998   Donovan Kilmartin, Boise, ID              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hooper, Will              13 Arizona Puma                      1.60m  
  2 Duckworth, Timothy        12 Phoenix Bobc                      1.50m  
  2 Radke, Carter             12 Arizona Puma                      1.50m  
  4 Luster-Smith, Seantre     13 Arizona Tita                      1.45m  
  4 Walashek, Austin          12 Arizona Puma                      1.45m  
  6 Dancer, Austin            13 Arizona Puma                      1.40m  
  6 Funkhouser, Gaige         13 AZ Flames TC                      1.40m  
  8 Rice, Archie              12 Mustangs TC                       1.30m  
  9 Butler, Emmanuel          12 Do Right TC                       1.25m  
  9 Nickerson, Braxton        13 Do Right TC                       1.25m  
 
Event 472  Pole Vault Youth Boys
=========================================================================
    National: N 14-00.50  1977        Bill Lange, Bridgewater, NJ              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mugge, Bryan              12 AZ Flames TC         6-00.75    6-06.00  
 
Event 473  Long Jump Youth Boys
=========================================================================
    National: N 23-00.50  1976        Anthony Gibson, San Fernando, CA         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Wallace, Levi             13 Arizona Tita           5.79m      5.67m  
  2 Hampton, Dj               13 Arizona Puma                      5.22m  
  3 Willis, Priest            13 Mustangs TC                       5.10m  
  4 Newman, Zac               14 Arizona Spee                      5.04m  
  5 Hooper, Will              13 Arizona Puma                      4.83m  
  6 Powles, Andrew            13 Arizona Puma                      4.80m  
  7 Sterns, Cole              13 Unattached             5.61m      4.74m  
  8 Nickerson, Braxton        13 Do Right TC                       4.45m  
  9 Ward, Ollie               13 Arizona Spee           0.94m      4.42m  
 10 Gomez, Conner             13 Mustangs TC                       4.10m  
 11 Torres, Sabatian          12 Miles Per Ho                      4.03m  
 12 Goudeau, Kevin            12 Mustangs TC                       3.84m  
 13 Odhams, Eriell            13 Arizona Sain           3.90m      3.75m  
 14 Butler, Emmanuel          12 Do Right TC                       3.65m  
 15 Craig, Scott              13 Arizona Puma                      3.61m  
 16 Jackson, John             13 Pops TC                3.96m      3.54m  
 17 Stockton, Stone           12 Mustangs TC                       3.46m  
 18 Williams, Tyler           13 Arizona Sain           3.40m      3.16m  
 
Event 475  Shot Put (4K) Youth Boys
=========================================================================
    National: N 63-03.50  7/28/1996   Chris Sprague, Eugene, OR                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jackson, John             13 Pops TC               14.48m     13.72m  
  2 Hawkins, Emmanuel         13 Mustangs TC                      10.78m  
  3 Walashek, Austin          12 Arizona Puma                     10.50m  
  4 Holmen, James             12 Mustangs TC                       8.12m  
  5 Duckworth, Timothy        12 Phoenix Bobc                      7.25m  
  6 Hill, Ira                 12 Arizona Chee                      5.63m  
 
Event 476  Discus Throw (1K) Youth Boys
=========================================================================
    National: N 201-10  6/3/1995    Joel Armitage, Omaha, NE                   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hawkins, Emmanuel         13 Mustangs TC                      35.41m  
  2 Jackson, John             13 Pops TC               34.32m     31.88m  
  3 Holmen, James             12 Mustangs TC                      28.05m  
 
Event 477  Javelin Throw (600 G) Youth Boys
=========================================================================
    National: N 176-06  7/6/2000    Brian Kerr, Vero Beach, FL                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Funkhouser, Gaige         13 AZ Flames TC          39.52m     38.29m  
  2 Dancer, Austin            13 Arizona Puma                     37.84m  
  3 Rice, Archie              12 Mustangs TC                      28.61m  
  4 Holmen, James             12 Mustangs TC                      20.70m  
 
Event 501  100 Meter Dash Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 11.34  7/28/1995   Angela Williams, Ontario, CA                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Moore, Delana             16 Arizona Risi           12.90      13.09  
  2 Heilig, Shelley           14 Tucson Elite           13.41      13.48  
  3 Primous, Taylor           14 Do Right TC                       13.71  
  4 Davis, Ashley             14 Arizona Risi                      14.24  
  5 Vargas, Yashira           14 Arizona Risi                      14.67  
  6 Daniels, Danneisha        15 Mustangs TC                       14.81  
 
Event 502  200 Meter Dash Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 23.26  7/31/1999   LaSauntea Moore, Akron, OH                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Moore, Delana             16 Arizona Risi           26.70      26.74  
  2 Thompson, Alssa           14 Pops TC                27.60      27.18  
  3 Primous, Taylor           14 Do Right TC                       28.89  
  4 Davis, Ashley             14 Arizona Risi                      29.32  
  5 Vargas, Yashira           14 Arizona Risi                      29.77  
  6 Erchull, Sarah            15 Tucson Elite           29.00      29.88  
  7 Daniels, Danneisha        15 Mustangs TC                       31.68  
 
Event 503  400 Meter Dash Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 52.11  7/29/2001   Stephanie Smith, Macon, GA                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Thompson, Alssa           14 Pops TC              1:06.50    1:01.44  
  2 Moore, Delana             16 Arizona Risi         1:02.00    1:04.68  
  3 Vargas, Yashira           14 Arizona Risi                    1:07.21  
  4 Davis, Ashley             14 Arizona Risi                    1:09.22  
  5 Kile, Kennedy             14 Arizona Elit                    1:12.55  
  6 Gonzales-Enriquez, Vanes  14 Arizona Quic                    1:13.87  
  7 Primous, Taylor           14 Do Right TC                     1:16.80  
  8 brancati, Andrea          15 Arizona Elit                    1:22.00  
 
Event 504  800 Meter Run Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 2:09.69  7/27/1991   Liz Mueller, Waterford, CT                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Gaffney, Mckenna          14 Phoenix Bobc                    2:31.79  
  2 Rangel, Elexus            14 Arizona Sain         2:58.32    2:52.53  
  3 Kile, Kennedy             14 Arizona Elit                    2:52.72  
  4 brancati, Andrea          15 Arizona Elit                    3:03.65  
 
Event 505  1500 Meter Run Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 4:25.57  7/22/1984   Suzy Favor, Stevens Point, WI             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Gaffney, Mckenna          14 Phoenix Bobc                    5:28.95  
  2 Rangel, Elexus            14 Arizona Sain         6:04.50    5:59.60  
 
Event 506  3000 Meter Run Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 9:54.05  7/1981      Karlene Erickson, Ericson, NE             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Gonzales-Enriquez, Vanes  14 Arizona Quic                   11:50.13  
 
Event 511  100 Meter Dash Intermediate Boys
============================================================================
    National: N 10.54  7/25/8797   Donald Marshall /deshaun McCullough, Grand P
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Allen, Devon              14 Unattached             11.60      11.65   2 
  2 Mcdonald, Cody            14 Arizona Spee           12.18      12.17   2 
  3 Granillo, Ross            14 Mustangs TC                       12.22   1 
  4 Cook, Keeyahn             14 Arizona Elit           11.90      12.57   2 
  5 Coleman, Devonte          14 Mustangs TC                       12.67   1 
  6 Jackson, Almani           14 Arizona Spee                      13.18   1 
  7 Schellhardt, Hunter       14 Phoenix Bobc                      13.25   1 
  8 Brooks, Anthony           15 AZ Flames TC           12.13      13.62   2 
  9 Sean, Richards            14 Pops TC                15.50      14.06   2 
 10 Luster-Smith, Quashawn    14 Arizona Tita           16.85      15.94   2 
 
Event 512  200 Meter Dash Intermediate Boys
============================================================================
    National: N 21.10  7/29/1995   William Obea Moore, Los Angeles, CA         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Allen, Devon              14 Unattached             24.00      23.41   2 
  2 Granillo, Ross            14 Mustangs TC                       23.98   1 
  3 Mcdonald, Cody            14 Arizona Spee           24.30      24.44   2 
  4 Coleman, Devonte          14 Mustangs TC                       25.23   1 
  5 Sean, Richards            14 Pops TC                34.50      26.03   2 
  6 Griffin, Rodrick          14 Arizona Sain           26.19      26.18   2 
  7 Jackson, Almani           14 Arizona Spee                      27.44   1 
  8 Cook, Keeyahn             14 Arizona Elit           25.00      27.86   2 
  9 Brooks, Anthony           15 AZ Flames TC           27.68      27.97   2 
 
Event 513  400 Meter Dash Intermediate Boys
============================================================================
    National: N 45.99  7/29/1995   William Obea Moore, Los Angeles, CA         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Allen, Devon              14 Unattached             54.00      54.34   2 
  2 Cook, Keeyahn             14 Arizona Elit           55.00      56.08   2 
  3 James, Michael            14 Pops TC                58.50      56.87   2 
  4 Mcdonald, Cody            14 Arizona Spee           56.70      57.22   2 
  5 Granillo, Ross            14 Mustangs TC                       57.27   1 
  6 Bruno, August             15 Pops TC              1:02.50      58.27   2 
  7 Griffin, Rodrick          14 Arizona Sain           59.32    1:01.98   2 
  8 Sean, Richards            14 Pops TC              1:15.50    1:18.83   1 
 
Event 514  800 Meter Run Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N 1:53.37  7/28/1985   Michael Remigino, Newington, CT           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 James, Michael            14 Pops TC              2:10.50    2:15.37  
  2 Griffin, Rodrick          14 Arizona Sain         2:23.34    2:18.19  
  3 Bowe, Casey               14 Phoenix Bobc                    2:35.31  
 
Event 515  1500 Meter Run Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N 3:56.84  7/9/2000    Adam Perkins, Liberty, MO                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Bruno, August             15 Pops TC                         5:28.53  
 
Event 522  300 Meter Hurdles (30") Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 58.84  7/29/2001   Talia Stewart, Richmond, Ca                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Gettleman, Jessica        14 Phoenix Bobc                    1:21.50  
 
Event 563  Long Jump Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 20-02.50  7/10/1999   Jill Bell, Bellevue, WA                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Heilig, Shelley           14 Tucson Elite           5.08m      4.92m  
  2 Thompson, Alssa           14 Pops TC                3.96m      4.58m  
 
Event 564  Triple Jump Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 41-01.25  7/30/1983   Deana Simmons, Decatur, IL               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
 -- Gettleman, Jessica        14 Phoenix Bobc                         DQ  
 
Event 565  Shot Put (4K) Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 49-10.50  7/27/2001   Michelle Carter, Ovilla, CA              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Wojnarowski, Samantha     14 Mustangs TC                       4.98m  
 
Event 566  Discus Throw (1.0k) Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 164-05  5/12/1997   Elizabeth Debartolo, Aurora, IL            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Wojnarowski, Samantha     14 Mustangs TC                      15.11m  
 
Event 567  Javelin Throw (600 G) Intermediate Girls
=========================================================================
    National: N 152-08  7/29/2000   Rachel Walker, Benton, LA                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Gaffney, Mckenna          14 Phoenix Bobc                     19.49m  
  2 Wojnarowski, Samantha     14 Mustangs TC                      15.57m  
  3 Payne, Deajhane           14 Arizona Tita                     12.96m  
  4 Gettleman, Jessica        14 Phoenix Bobc                      9.33m  
 
Event 571  High Jump Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N  7-05  8/1/1992    Eric Bishop, Chatsworth, GA                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Colby, Travis             14 Arizona Puma                      1.80m  
  2 Garcia, Andrew            15 Arizona Chee                      1.55m  
 
Event 573  Long Jump Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N 24-01.50  1979        Steven Hansley, East Orange, NJ          
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Allen, Devon              14 Unattached                        5.49m  
  2 Griffin, Rodrick          14 Arizona Sain           4.68m      5.21m  
  3 Bowe, Casey               14 Phoenix Bobc                      4.92m  
  4 Garcia, Andrew            15 Arizona Chee                      4.64m  
  5 Jackson, Almani           14 Arizona Spee           1.23m      4.60m  
 
Event 574  Triple Jump Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N 49-05.75  7/29/1995   Chris Hercules, Palatine, IL             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Bowe, Casey               14 Phoenix Bobc                      9.23m  
 
Event 575  Shot Put (12#) Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N 63-03.50  7/26/1996   Chris Sprague, Eugene, OR                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Tuttle, Jeremy            15 Unattached            13.72m     14.99m  
  2 Colby, Travis             14 Arizona Puma                     13.09m  
  3 Jones, Asinobi            15 Mustangs TC                       9.78m  
  4 Shaver, Chris             14 Mustangs TC                       8.59m  
  5 Saenz, Daniel             14 Arizbushmast                      8.41m  
  6 Luster-Smith, Quashawn    14 Arizona Tita                      8.16m  
 
Event 576  Discus Throw (1.6K) Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N 191-11  6/1/1985    Kami Keshmiri, Reno, NV                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Tuttle, Jeremy            15 Unattached            48.77m     50.26m  
  2 Jones, Asinobi            15 Mustangs TC                      24.28m  
  3 Shaver, Chris             14 Mustangs TC                      23.63m  
  4 Saenz, Daniel             14 Arizbushmast                     18.85m  
 
Event 577  Javelin Throw (800G) Intermediate Boys
=========================================================================
    National: N 202-09  7/6/2001    Dustin Johnson, Crossett, AR               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Colby, Travis             14 Arizona Puma                     46.99m  
  2 Shaver, Chris             14 Mustangs TC                      21.43m  
 
Event 601  100 Meter Dash Young Women
=========================================================================
    National: N 11.10  1980        Michelle Glover, Pennsauken, NJ             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Davies, Jordan            16 Pops TC                15.00      14.27  
 
Event 602  200 Meter Dash Young Women
=========================================================================
    National: N 23.32  7/29/2000   Monique Henderson, San Diego, CA            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Davies, Jordan            16 Pops TC                34.00      29.44  
 
Event 611  100 Meter Dash Young Men
=========================================================================
    National: N 10.30  7/25/1987   Quincy Watts, Woodland Hills, CA            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Chacon, William           17 Mustangs TC                       12.73  
  2 Freeman, Jesse            16 Mustangs TC                       13.98  
 
Event 612  200 Meter Dash Young Men
=========================================================================
    National: N 20.50  7/25/1987   Quincy Watts, Woodland Hills, CA            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hopper-Ross, Trae         16 Arizona Tita                      32.08  
 
Event 614  800 Meter Run Young Men
=========================================================================
    National: N 1:49.49  7/27/2000   Nick Davenport, Houston, TX               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Palacios, Andrew          17 AZ Flames TC         2:18.33    2:19.22  
 
Event 615  1500 Meter Run Young Men
=========================================================================
    National: N 3:51.21  7/7/1985    John Quade, Woodinville, Wa               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Palacios, Andrew          17 AZ Flames TC         5:01.35    5:04.38  
 
Event 663  Long Jump Young Women
=========================================================================
    National: N 20-10.50  7/29/1994   Angela Henry, Omaha, NE                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Davies, Jordan            16 Pops TC                4.37m      4.05m  
 
Event 665  Shot Put (4K) Young Women
=========================================================================
    National: N 49-09.75  7/25/1997   Becky Beachler, Oakland, NE              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Davies, Jordan            16 Pops TC                6.71m      7.15m  
 
Event 673  Long Jump Young Men
=========================================================================
    National: N 25-09.75  1977        Lamont King, Surprise, Az                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Chacon, William           17 Mustangs TC                       5.54m  
 
Event 675  Shot Put (12#) Young Men
=========================================================================
    National: N 67-00.50  7/24/1987   Dwight Johnson, Phoenix, AZ              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Chacon, William           17 Mustangs TC                      10.66m  
 
Event 676  Discus Throw (1.6K) Young Men
================================================================================
    National: N 207-04  1979        Clint Johnson, Overland Park, KS           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Berner, Trevor            16 Unattached            43.21m     38.88m  
  2 Chacon, William           17 Mustangs TC                      27.70m