Licensed to USATF - Arizona Association - Organization License
                   Hy-Tek's Meet Manager 2/3/2007 06:28 PM
                Regulation Meet (Indoor events only) - 2/3/2007                
                                  Youth Only                                   
                                  Glendale CC                                  
                                    Results                                    
 
Event 101  60 Meter Dash Sub-Bantam Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Multrie, Mya               7 Arizona Risi             11.10   1 
  2 Tang, Tylor                7 Pops TC                  11.14   3 
  3 Mcclain, Tyana             6 Phoenix Bobc             11.31   3 
  4 Brown, Kyinjah             7 Coldwater Ex             11.32   2 
  5 Harrington, Diamond        6 Mustangs TC              11.41   1 
  6 Holgerson, Grace           6 Arizona Flam             11.71   3 
  7 Gray, Emahni               6 Arizona Risi             11.74   1 
  8 Johnson, Amaya             6 Arizona Pant             11.76   1 
  9 Grayer, Ashanti            7 Arizona Chee             11.84   3 
 10 Anderson, Chyna            7 Do Right TC              12.86   3 
 11 Mason, Janiece             6 Arizona Chee             12.89   3 
 12 Pratt, Kenzington          6 Arizona Risi             13.05   1 
 13 Johnson, Tajanet           5 Do Right TC              13.50   2 
 14 Mustin, Dominique          4 Arizona Risi             13.52   2 
 15 Green, Sydney              7 Do Right TC              13.56   3 
 16 Crawford, Jada             5 Coldwater Ex             13.64   2 
 17 Betts-Jackson, Jade        5 Do Right TC              14.27   3 
 18 Rioux, Revecca             7 Arizona Risi             14.59   1 
 19 Reveles, Cristiana         6 Arizona Chee             15.68   1 
 20 Dowlearn, Chloe            5 Mustangs TC              19.84   2 
 
Event 102  200 Meter Dash Sub-Bantam Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Multrie, Mya               7 Arizona Risi             37.87   1 
  2 Mcclain, Tyana             6 Phoenix Bobc             39.46   2 
  3 Tang, Tylor                7 Pops TC                  40.21   3 
  4 Brown, Kyinjah             7 Coldwater Ex             40.29   3 
  5 Johnson, Amaya             6 Arizona Pant             41.62   3 
  6 Green, Sydney              7 Do Right TC              41.81   3 
  7 Holgerson, Grace           6 Arizona Flam             42.73   3 
  8 Grayer, Ashanti            7 Arizona Chee             43.07   3 
  9 Gray, Emahni               6 Arizona Risi             44.98   2 
 10 Johnson, Tajanet           5 Do Right TC              46.24   1 
 11 Mustin, Dominique          4 Arizona Risi             48.38   1 
 12 James, Tyjanae             5 Arizona Risi             48.63   1 
 13 Willis, Catherine          7 Arizona Flam             50.40   3 
 14 Anderson, Chyna            7 Do Right TC              51.92   3 
 15 Betts-Jackson, Jade        5 Do Right TC              54.58   2 
 16 Mason, Janiece             6 Arizona Chee             55.04   2 
 17 Rioux, Revecca             7 Arizona Risi             59.06   2 
 18 Reveles, Cristiana         6 Arizona Chee           1:01.37   2 
 
Event 111  60 Meter Dash Sub-Bantam Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Graham, Thomasjr           7 Do Right TC              10.27   5 
  2 Brooks, Decarlos           6 Arizona Flam             10.37   5 
  3 Alexander, Dorian          6 Arizona Pant             10.47   5 
  4 Williams, Treyvon          7 Mustangs TC              10.70   1 
  5 Young, Marquez             7 Arizona Flam             11.06   5 
  6 Kilonzo, Kwame             7 Pops TC                  11.21   5 
  7 Smith, James               6 Arizona Flam             11.24   5 
  8 Hunter, Terrance           6 Phoenix Bobc             11.34   1 
  9 Anderson, Marquis          7 Arizona Risi             11.36   1 
 10 Ware, Aaron                7 Do Right TC              11.69   3 
 11 Oliver, Isaac              6 Arizona Pant             11.71   4 
 12 Dorian, Dorian             8 Arizona Chee             11.80   2 
 13 Coleman, Jeremiah          6 Arizona Flam             12.08   4 
 14 Bryant, Torin              6 Arizona Chee             12.29   3 
 15 Ochoa, Dontae              7 Coldwater Ex             12.50   1 
 16 Hernandez, Javier          7 Arizona Chee             12.52   4 
 17 Richardson, Brandon        8 Do Right TC              12.53   1 
 18 Coleman, Christian         7 Arizona Flam             12.89   4 
 19 Simmons, Kellen            6 Arizona Flam             12.99   3 
 20 Gonzales, Gabriel          5 Unattached               13.04   4 
 21 Waters, Todd               5 Arizona Risi             13.09   3 
 22 Dowhan, Joshua             6 Unattached               13.14   1 
 23 Hernandez, Dominic         5 Arizona Chee             13.15   4 
 24 Hinrichs, Nicholas         5 Arizona Blaz             13.30   1 
 25 Reveles, Joshua            6 Arizona Chee             14.90   1 
 
Event 112  200 Meter Dash Sub-Bantam Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Graham, Thomasjr           7 Do Right TC              35.13   5 
  2 Brooks, Decarlos           6 Arizona Flam             37.56   5 
  3 Alexander, Dorian          6 Arizona Pant             37.74   5 
  4 Smith, James               6 Arizona Flam             37.93   5 
  5 Anderson, Marquis          7 Arizona Risi             38.69   1 
  6 Young, Marquez             7 Arizona Flam             38.92   5 
  7 Hunter, Terrance           6 Phoenix Bobc             39.73   1 
  8 Ware, Aaron                7 Do Right TC              39.80   5 
  9 Kilonzo, Kwame             7 Pops TC                  40.03   5 
 10 Oliver, Isaac              6 Arizona Pant             41.42   4 
 11 Coleman, Jeremiah          6 Arizona Flam             43.22   4 
 12 Coleman, Christian         7 Arizona Flam             43.29   4 
 13 Gonzales, Gabriel          5 Unattached               44.11   3 
 14 Hernandez, Javier          7 Arizona Chee             44.33   3 
 15 Bryant, Torin              6 Arizona Chee             45.80   1 
 16 Ochoa, Dontae              7 Coldwater Ex             45.94   4 
 17 Dowhan, Joshua             6 Unattached               48.08   1 
 18 Simmons, Kellen            6 Arizona Flam             48.10   4 
 19 Dorian, Dorian             8 Arizona Chee             48.30   1 
 20 Kidd, Jayden               5 Arizona Chee             48.35   4 
 21 Hernandez, Dominic         5 Arizona Chee             49.89   3 
 22 Hinrichs, Nicholas         5 Arizona Blaz             49.93   3 
 23 Reveles, Joshua            6 Arizona Chee             52.26   3 
 24 Richardson, Brandon        8 Do Right TC              53.57   1 
 25 Waters, Todd               5 Arizona Risi           1:01.50   1 
 
Event 163  Long Jump Sub-Bantam Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mcclain, Tyana             6 Phoenix Bobc             2.18m  
  2 Johnson, Amaya             6 Arizona Pant             2.10m  
  2 Multrie, Mya               7 Arizona Risi             2.10m  
  4 Anderson, Chyna            7 Do Right TC              1.85m  
  5 Brown, Kyinjah             7 Coldwater Ex             1.83m  
  6 Grayer, Ashanti            7 Arizona Chee             1.70m  
  7 Mason, Janiece             6 Arizona Chee             1.67m  
  8 Johnson, Tajanet           5 Do Right TC              1.65m  
 
Event 173  Long Jump Sub-Bantam Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Graham, Thomasjr           7 Do Right TC              2.69m  
  2 Brooks, Decarlos           6 Arizona Flam             2.15m  
  2 Anderson, Marquis          7 Arizona Risi             2.15m  
  4 Alexander, Dorian          6 Arizona Pant             2.06m  
  5 Ware, Aaron                7 Do Right TC              1.98m  
  5 Kilonzo, Kwame             7 Pops TC                  1.98m  
  7 Oliver, Isaac              6 Arizona Pant             1.94m  
  8 Simmons, Kellen            6 Arizona Flam             1.84m  
  9 Bryant, Torin              6 Arizona Chee             1.82m  
 10 Coleman, Christian         7 Arizona Flam             1.57m  
 10 Richardson, Brandon        8 Do Right TC              1.57m  
 12 Hunter, Terrance           6 Phoenix Bobc             1.51m  
 13 Dowhan, Joshua             6 Unattached               1.44m  
 14 Hernandez, Javier          7 Arizona Chee             1.40m  
 15 Waters, Todd               5 Arizona Risi             1.34m  
 16 Young, Marquez             7 Arizona Flam             1.18m  
 17 Hernandez, Dominic         5 Arizona Chee             0.93m  
 18 Dorian, Dorian             8 Arizona Chee             0.60m  
 -- Coleman, Jeremiah          6 Arizona Flam                ND  
 -- Kidd, Jayden               5 Arizona Chee                ND  
 -- Reveles, Joshua            6 Arizona Chee                ND  
 
Event 201  60 Meter Dash Bantam Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brown, Kierra              9 Do Right TC               9.31   3 
  2 Broom, India               9 Arizona Chee              9.91   3 
  3 Young, Rees                9 Arizona Flam             10.11   3 
  4 Strong, Mary               9 Arizona Flam             10.19   2 
  5 Gonzales, Olivia           8 Unattached               10.44   3 
  6 Broom, Kennedy             9 Arizona Chee             10.49   3 
  7 Bramwell, Kaija            9 Arizona Flam             10.51   3 
  8 Richard, Jera              9 Arizona Flam             10.58   3 
  9 Gray, Mahogany             8 Arizona Risi             10.68   1 
 10 Lyons, Mindy               9 Arizona Risi             10.91   1 
 11 Williams, Kendall          8 Arizona Flam             11.01   2 
 12 Hinrichs, Dana             9 Arizona Blaz             11.02   1 
 13 Rodarte, Analyssia         9 Unattached               11.09   2 
 14 Price, Jene                9 Arizona Pant             11.11   2 
 15 Hammonds, Alani            8 Arizona Chee             11.57   2 
 16 Johnson, Kaetia            8 Coldwater Ex             11.75   1 
 17 Multrie, Monesha           9 Arizona Risi             11.98   1 
 18 Tipton, Hannah             8 AZ Puma                  12.37   2 
 
Event 202  200 Meter Dash Bantam Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Graham, Jasmyne            9 Do Right TC              31.68   2 
  2 Brown, Kierra              9 Do Right TC              33.03   3 
  3 Smith, Jalissa             9 Arizona Flam             34.09   3 
  4 Barkar, Natashia           8 Do Right TC              35.88   3 
  5 Young, Rees                9 Arizona Flam             36.01   3 
  6 Harper, Alexis             8 Coldwater Ex             36.22   3 
  7 Hinrichs, Dana             9 Arizona Blaz             36.41   1 
  8 Gonzales, Olivia           8 Unattached               36.60   2 
  9 Price, Jene                9 Arizona Pant             36.68   3 
 10 Williams, Kendall          8 Arizona Flam             38.15   3 
 11 Williford, Christine       9 Arizona Risi             38.24   1 
 12 Gray, Mahogany             8 Arizona Risi             38.84   1 
 13 Rodarte, Analyssia         9 Unattached               39.28   2 
 14 Smith, Sabriya             8 Arizona Flam             39.46   3 
 15 Richard, Jera              9 Arizona Flam             39.54   3 
 16 Lyons, Mindy               9 Arizona Risi             39.64   2 
 17 Johnson, Kaetia            8 Coldwater Ex             42.10   1 
 18 Tipton, Hannah             8 AZ Puma                  45.49   2 
 19 Multrie, Monesha           9 Arizona Risi             47.40   2 
 
Event 203  400 Meter Dash Bantam Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Smith, Jalissa             9 Arizona Flam           1:15.90   2 
  2 Brown, Kierra              9 Do Right TC            1:16.39   2 
  3 Broom, India               9 Arizona Chee           1:19.54   2 
  4 Broom, Kennedy             9 Arizona Chee           1:20.20   2 
  5 Ware, Antoinette           9 Do Right TC            1:20.44   2 
  6 Gonzales, Olivia           8 Unattached             1:23.53   1 
  7 Novacek, Alexandra         9 Phoenix Bobc           1:24.73   1 
  8 Williams, Kendall          8 Arizona Flam           1:27.53   1 
  9 Barkar, Natashia           8 Do Right TC            1:27.69   2 
 10 Williford, Christine       9 Arizona Risi           1:29.63   1 
 11 Rodarte, Analyssia         9 Unattached             1:30.51   1 
 12 Baumgarth, Tessa           9 Phoenix Bobc           1:40.63   1 
 13 Glasspool, Britni          8 Coldwater Ex           1:43.38   1 
 
Event 204  800 Meter Run Bantam Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Strong, Mary               9 Arizona Flam           2:57.12  
  2 Graham, Jasmyne            9 Do Right TC            2:57.95  
  3 Ware, Antoinette           9 Do Right TC            3:08.14  
  4 Novacek, Alexandra         9 Phoenix Bobc           3:18.20  
 
Event 205  1 Mile Run Bantam Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Strong, Mary               9 Arizona Flam           6:35.19  
 
Event 211  60 Meter Dash Bantam Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hayes, Seth                8 Arizona Chee              9.22   3 
  2 Conyers, Vic               9 Arizona Risi              9.27   1 
  3 Cook, Tavion               8 Do Right TC               9.59   3 
  4 Miller, Dakota             9 Arizona Chee              9.66   3 
  5 Williams, Tahji            8 Coldwater Ex              9.69   1 
  6 Alexander, Alonzo          9 Arizona Pant              9.72   3 
  7 Lundy, Devonte             8 Arizona Flam              9.75   3 
  8 Griffin, Bryce             9 Arizona Risi              9.95   1 
  9 Pohlman, Brenton           8 Phoenix Bobc             10.21   1 
 10 Winzy, Joseph              9 Do Right TC              10.34   2 
 11 Kamerman, Christian        8 Arizona Flam             10.35   2 
 12 Green, Jeromejr            8 Do Right TC              10.37   3 
 13 Adams, Edwin               8 Arizona Chee             10.40   2 
 14 Elmore, Andrejr            8 Do Right TC              10.62   3 
 15 Budetti, Dominic           9 Phoenix Bobc             11.05   2 
 16 Martinez, Marc             8 Arizona Blaz             11.60   1 
 17 Sauceda, John              9 Coldwater Ex             11.69   2 
 18 Hernandez, Isaiah          9 Arizona Chee             11.72   2 
 19 Clay, Anthony              9 Arizona Chee             11.77   2 
 20 Brown, Damani              8 Coldwater Ex             12.49   1 
 21 Soto, Gary                 8 Arizona Risi             12.91   1 
 22 Martinez, Matthew          8 Arizona Blaz             12.94   1 
 
Event 212  200 Meter Dash Bantam Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hayes, Seth                8 Arizona Chee             30.86   3 
  2 Green, Jeromejr            8 Do Right TC              32.12   3 
  3 Johnson, Jalen             9 Arizona Pant             32.27   3 
  4 Miller, Dakota             9 Arizona Chee             33.04   3 
  5 Lundy, Devonte             8 Arizona Flam             33.14   3 
  6 Alexander, Alonzo          9 Arizona Pant             33.18   3 
  7 Miller, Noah               9 Arizona Pant             33.34   3 
  8 Hawkins, Aarin             8 Mustangs TC              33.86   3 
  9 Williams, Tahji            8 Coldwater Ex             34.12   2 
 10 Conyers, Vic               9 Arizona Risi             34.50   1 
 11 Griffin, Bryce             9 Arizona Risi             34.53   1 
 12 Kamerman, Christian        8 Arizona Flam             35.57   1 
 13 Montoya, Nick              9 Coldwater Ex             36.06   2 
 14 Cook, Tavion               8 Do Right TC              36.97   2 
 15 Elmore, Andrejr            8 Do Right TC              37.55   2 
 16 Ochoa, Jesse               9 Coldwater Ex             37.98   2 
 16 Winzy, Joseph              9 Do Right TC              37.98   2 
 18 Pohlman, Brenton           8 Phoenix Bobc             37.99   1 
 19 Adams, Edwin               8 Arizona Chee             38.24   2 
 20 Budetti, Dominic           9 Phoenix Bobc             39.04   1 
 21 Martinez, Marc             8 Arizona Blaz             42.18   1 
 22 Soto, Gary                 8 Arizona Risi             46.39   1 
 23 Martinez, Matthew          8 Arizona Blaz             51.18   1 
 
Event 213  400 Meter Dash Bantam Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Johnson, Jalen             9 Arizona Pant           1:15.15  
  2 Miller, Noah               9 Arizona Pant           1:15.16  
  3 Green, Jeromejr            8 Do Right TC            1:17.02  
  4 Hawkins, Aarin             8 Mustangs TC            1:17.11  
  5 Montoya, Nick              9 Coldwater Ex           1:20.88  
  6 Callaway, Jacob            8 AZ Puma                1:23.47  
  7 Martinez, Marc             8 Arizona Blaz           1:29.15  
  8 Cook, Tavion               8 Do Right TC            1:38.81  
 
Event 261  High Jump Bantam Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Richard, Jera              9 Arizona Flam             1.00m  
 
Event 263  Long Jump Bantam Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Broom, Kennedy             9 Arizona Chee             3.41m  
  2 Young, Rees                9 Arizona Flam             3.33m  
  3 Bramwell, Kaija            9 Arizona Flam             3.02m  
  4 Price, Jene                9 Arizona Pant             2.91m  
  5 Harper, Alexis             8 Coldwater Ex             2.70m  
  6 Novacek, Alexandra         9 Phoenix Bobc             2.68m  
  7 Hinrichs, Dana             9 Arizona Blaz             2.58m  
  8 Gray, Mahogany             8 Arizona Risi             2.49m  
  9 Multrie, Monesha           9 Arizona Risi             2.46m  
 10 Williford, Christine       9 Arizona Risi             2.34m  
 11 Barkar, Natashia           8 Do Right TC              2.30m  
 12 Smith, Sabriya             8 Arizona Flam             2.03m  
 13 Baumgarth, Tessa           9 Phoenix Bobc             1.94m  
 14 Tipton, Hannah             8 AZ Puma                  1.66m  
 -- Johnson, Kaetia            8 Coldwater Ex                ND  
 -- Glasspool, Britni          8 Coldwater Ex                ND  
 
Event 265  Shot Put (6#) Bantam Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Baumgarth, Tessa           9 Phoenix Bobc             4.49m  
  2 Bramwell, Kaija            9 Arizona Flam             3.98m  
  3 Hammonds, Alani            8 Arizona Chee             2.93m  
 
Event 273  Long Jump Bantam Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Johnson, Jalen             9 Arizona Pant             3.67m  
  2 Alexander, Alonzo          9 Arizona Pant             3.17m  
  3 Conyers, Vic               9 Arizona Risi             3.13m  
  4 Miller, Noah               9 Arizona Pant             3.12m  
  5 Hayes, Seth                8 Arizona Chee             3.09m  
  6 Miller, Dakota             9 Arizona Chee             3.00m  
  7 Pohlman, Brenton           8 Phoenix Bobc             2.94m  
  8 Griffin, Bryce             9 Arizona Risi             2.89m  
  9 Montoya, Nick              9 Coldwater Ex             2.67m  
  9 Williams, Tahji            8 Coldwater Ex             2.67m  
 11 Ochoa, Jesse               9 Coldwater Ex             2.64m  
 12 Brown, Damani              8 Coldwater Ex             2.00m  
 13 Sauceda, John              9 Coldwater Ex             1.84m  
 14 Adams, Edwin               8 Arizona Chee             1.65m  
 
Event 275  Shot Put (6#) Bantam Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Clay, Anthony              9 Arizona Chee             5.96m  
  2 Elmore, Andrejr            8 Do Right TC              5.44m  
  3 Winzy, Joseph              9 Do Right TC              5.41m  
  4 Hernandez, Isaiah          9 Arizona Chee             5.14m  
  5 Kamerman, Christian        8 Arizona Flam             4.60m  
  6 Budetti, Dominic           9 Phoenix Bobc             4.59m  
 
Event 301  60 Meter Dash Midget Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Zobel, Kayleigh           11 Phoenix Bobc              8.85   2 
  2 Waters, Takerra           10 Arizona Risi              8.91   2 
  3 Strong, Sarah             11 Arizona Flam              9.34   3 
  4 Hardwick, Kianna          10 Arizona Risi              9.39   2 
  4 Hunter, Acajia            10 Phoenix Bobc              9.39   1 
  6 Yarbrough, Chanel         11 Arizona Pant              9.42   3 
  7 Edmondson, Sarah          11 Arizona Flam              9.43   3 
  8 Adams, Imani              10 Arizona Chee              9.47   3 
  9 Wilson, Jayda             10 Arizona Risi              9.56   1 
 10 Bowen, Savannah           10 Arizona Risi              9.57   1 
 11 Robinson, Angela          10 Arizona Risi              9.77   2 
 12 Palma, Jasmine            11 AZ Puma                   9.93   2 
 13 Overall, Tamarashaun      11 Arizona Risi             10.01   1 
 14 Miles, Taira              10 Arizona Risi             10.22   1 
 15 Fakler, Erin              11 Phoenix Bobc             10.45   2 
 16 Waters, Tijaha            11 Arizona Risi             10.47   2 
 17 Barker, Leosha            10 Do Right TC              10.62   3 
 18 Pascascio, Indya          10 Arizona Risi             10.64   1 
 19 Browning, Zoe             11 Arizona Flam             10.78   2 
 20 Dowhan, Sapphire          10 Unattached               12.07   1 
 
Event 302  200 Meter Dash Midget Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jordan, Sherrelle         11 Arizona Chee             29.31   4 
  2 Waters, Takerra           10 Arizona Risi             30.25   2 
  3 Zobel, Kayleigh           11 Phoenix Bobc             30.29   2 
  4 Strong, Sarah             11 Arizona Flam             30.57   4 
  5 Adams, Imani              10 Arizona Chee             31.26   4 
  6 Bowen, Savannah           10 Arizona Risi             31.73   2 
  7 Hardwick, Kianna          10 Arizona Risi             31.76   3 
  8 Robinson, Angela          10 Arizona Risi             32.26   2 
  9 Wilson, Jayda             10 Arizona Risi             32.66   1 
 10 Edmondson, Sarah          11 Arizona Flam             32.79   3 
 11 Yarbrough, Chanel         11 Arizona Pant             32.85   3 
 12 Thompson, Taleisha        10 Do Right TC              32.89   4 
 13 Bell, Audrie              11 Coldwater Ex             33.17   4 
 14 Palma, Jasmine            11 AZ Puma                  33.71   3 
 15 Overall, Tamarashaun      11 Arizona Risi             33.98   2 
 16 Waters, Tijaha            11 Arizona Risi             34.01   1 
 17 Perkins, Hannah           10 Arizona Blaz             34.16   2 
 18 Miles, Taira              10 Arizona Risi             35.11   1 
 19 Sims, Breanna             10 Do Right TC              36.14   4 
 20 Dyson, Taylor             11 Phoenix Bobc             36.41   3 
 21 Fakler, Erin              11 Phoenix Bobc             36.51   2 
 22 Pascascio, Indya          10 Arizona Risi             36.52   1 
 23 Glass, Monisha            10 Do Right TC              36.63   4 
 24 Barker, Leosha            10 Do Right TC              36.85   3 
 25 Browning, Zoe             11 Arizona Flam             38.58   3 
 
Event 303  400 Meter Dash Midget Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Strong, Sarah             11 Arizona Flam           1:08.85   2 
  2 Dyson, Renee              11 Phoenix Bobc           1:14.36   1 
  3 Thompson, Taleisha        10 Do Right TC            1:16.06   2 
  4 Dyson, Lizabeth           11 Phoenix Bobc           1:16.19   1 
  5 Adams, Imani              10 Arizona Chee           1:16.50   2 
  6 Bell, Audrie              11 Coldwater Ex           1:16.58   2 
  7 Townsend, Mia             11 Arizona Chee           1:18.29   2 
  8 Perkins, Hannah           10 Arizona Blaz           1:19.19   1 
  9 Dyson, Taylor             11 Phoenix Bobc           1:19.62   1 
 10 Sims, Breanna             10 Do Right TC            1:27.17   2 
 11 Glass, Monisha            10 Do Right TC            1:28.53   2 
 
Event 304  800 Meter Run Midget Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kamerman, Cassidy         11 Arizona Flam           2:47.66  
  2 Townsend, Mia             11 Arizona Chee           2:52.92  
  2 Dyson, Renee              11 Phoenix Bobc           2:52.92  
 
Event 305  1 Mile Run Midget Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kamerman, Cassidy         11 Arizona Flam           6:04.35  
  2 Townsend, Mia             11 Arizona Chee           6:07.95  
  3 Dyson, Lizabeth           11 Phoenix Bobc           6:21.60  
  4 Gaffney, Savannah         10 Phoenix Bobc           6:42.03  
 
Event 311  60 Meter Dash Midget Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Simpson, Nathan           11 Arizona Risi              8.58   1 
  2 Nickerson, Braxton        11 Do Right TC               8.77   3 
  2 Grayer, Damani            11 Arizona Chee              8.77   3 
  4 Holgerson, Jorgen         11 Arizona Flam              8.79   3 
  5 Berson, Tyler             11 Pops TC                   8.93   3 
  6 Dancer, Austin            11 Arizona Risi              8.98   1 
  7 Moore, Kejavon            11 Do Right TC               9.14   3 
  8 Williams, Malik           10 Coldwater Ex              9.22   1 
  9 Perkins, Bryce            10 Arizona Chee              9.34   3 
 10 Motley, Aaron             10 Coldwater Ex              9.45   2 
 11 Ford, Jockiest            10 Do Right TC               9.48   2 
 12 Luke, Cole                11 Arizona Chee              9.49   3 
 13 Bell, Sterlingjr          10 Coldwater Ex              9.59   1 
 14 Simpson, Isreal           10 Arizona Chee              9.64   3 
 15 Dacosta, Tristan          11 Arizona Chee              9.84   3 
 16 Steele, Tanner            10 Arizona Pant              9.98   2 
 17 Soto, Jeremy              11 Arizona Risi             10.37   1 
 18 Vogeding, Eric            10 AZ Puma                  10.77   2 
 19 Hawkins, Emmanuel         11 Mustangs TC              10.97   1 
 20 Washington, Waun          10 Arizona Chee             11.07   2 
 21 Mercer, Nikaeus           10 Do Right TC              11.36   2 
 22 Bryant, Robert            10 Arizona Chee             12.59   1 
 
Event 312  200 Meter Dash Midget Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Nickerson, Braxton        11 Do Right TC              28.55   3 
  2 Holgerson, Jorgen         11 Arizona Flam             28.69   3 
  3 Simpson, Nathan           11 Arizona Risi             28.77   1 
  4 Oliver, Isaiah            10 Arizona Pant             29.62   3 
  5 Westbrook, Justin         11 Arizona Flam             29.91   3 
  6 Grayer, Damani            11 Arizona Chee             30.05   3 
  7 Talbot, Ryan              11 Arizona Flam             30.42   3 
  8 Moore, Kejavon            11 Do Right TC              30.46   3 
  9 Perkins, Bryce            10 Arizona Chee             30.87   3 
 10 Vasquez, Mikey            11 Coldwater Ex             31.04   3 
 11 Titsworth, Travis         10 Arizona Risi             32.34   1 
 12 Cons, Jordan              11 Coldwater Ex             32.63   2 
 13 Simpson, Isreal           10 Arizona Chee             32.98   1 
 14 Dacosta, Tristan          11 Arizona Chee             33.21   2 
 15 Ford, Jockiest            10 Do Right TC              33.98   2 
 16 Steele, Tanner            10 Arizona Pant             35.00   2 
 17 Dancer, Austin            11 Arizona Risi             35.39   1 
 18 Montoya, Alex             11 Coldwater Ex             35.84   2 
 19 Turner, Royjr             10 Do Right TC              38.42   2 
 20 Soto, Jeremy              11 Arizona Risi             38.55   1 
 21 Mercer, Nikaeus           10 Do Right TC              44.86   2 
 22 Bryant, Robert            10 Arizona Chee             48.08   1 
 23 Deschaine, Logan          11 Coldwater Ex             48.61   1 
 
Event 313  400 Meter Dash Midget Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Williford, Chad           11 Arizona Risi           1:03.93   1 
  2 Nickerson, Braxton        11 Do Right TC            1:04.57   2 
  3 Oliver, Isaiah            10 Arizona Pant           1:05.02   2 
  4 Berson, Tyler             11 Pops TC                1:05.30   2 
  5 Talbot, Ryan              11 Arizona Flam           1:06.15   2 
  6 Moore, Kejavon            11 Do Right TC            1:11.52   2 
  7 Vasquez, Mikey            11 Coldwater Ex           1:11.59   2 
  8 Cons, Jordan              11 Coldwater Ex           1:15.18   1 
  9 Holman, Landon            11 Arizona Chee           1:16.06   1 
 10 Simpson, Isreal           10 Arizona Chee           1:16.11   1 
 11 Decew, Jeff               11 Coldwater Ex           1:18.50   1 
 12 Luke, Cole                11 Arizona Chee           1:18.51   1 
 13 Ford, Jockiest            10 Do Right TC            1:19.20   2 
 14 Guerrero, Mufasa          10 Coldwater Ex           1:20.53   1 
 15 Turner, Royjr             10 Do Right TC            1:34.73   1 
 
Event 314  800 Meter Run Midget Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Westbrook, Justin         11 Arizona Flam           2:31.96  
  2 Shans, Jaylen             11 Arizona Risi           2:41.64  
  3 Talbot, Ryan              11 Arizona Flam           2:45.71  
  4 Holman, Landon            11 Arizona Chee           2:54.66  
  5 Vogeding, Eric            10 AZ Puma                3:14.08  
 
Event 315  1 Mile Run Midget Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Westbrook, Justin         11 Arizona Flam           5:45.20  
  2 Sullivan, Ryan            11 Arizona Blaz           6:01.62  
  3 Guerrero, Mufasa          10 Coldwater Ex           6:13.51  
 
Event 321  60 Meter Hurdles Midget Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jordan, Sherrelle         11 Arizona Chee             10.36  
  2 Zobel, Kayleigh           11 Phoenix Bobc             11.23  
  3 Bramwell, Asha            10 Arizona Flam             12.50  
 
Event 331  60 Meter Hurdles Midget Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Luke, Cole                11 Arizona Chee             10.90  
 
Event 341  4x400 Meter Relay Midget Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Arizona Rising Suns TC  'A'                         5:14.25  
  2 Phoenix Bobcats  'A'                                5:37.64  
  3 Arizona Rising Suns TC  'B'                         6:00.00  
 
Event 351  4x400 Meter Relay Midget Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Arizona Rising Suns TC  'A'                         4:41.15  
  2 Arizona Cheetahs TC  'A'                            5:01.07  
  3 Coldwater Express TC  'A'                           5:06.34  
  4 Coldwater Express TC  'B'                           5:22.68  
 
Event 361  High Jump Midget Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bramwell, Asha            10 Arizona Flam             1.25m  
 -- Gaffney, Savannah         10 Phoenix Bobc                NH  
 
Event 363  Long Jump Midget Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jordan, Sherrelle         11 Arizona Chee             3.60m  
  2 Bell, Audrie              11 Coldwater Ex             3.45m  
  3 Yarbrough, Chanel         11 Arizona Pant             3.33m  
  4 Sims, Breanna             10 Do Right TC              3.23m  
  5 Edmondson, Sarah          11 Arizona Flam             3.14m  
  6 Perkins, Hannah           10 Arizona Blaz             3.02m  
  7 Dyson, Taylor             11 Phoenix Bobc             2.75m  
  8 Glass, Monisha            10 Do Right TC              2.41m  
  9 Barker, Ieosha            12 Do Right TC              2.24m  
 -- Hunter, Acajia            10 Phoenix Bobc                ND  
 
Event 365  Shot Put Midget Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Thompson, Taleisha        10 Do Right TC              6.97m  
  2 Fakler, Erin              11 Phoenix Bobc             4.55m  
  3 Dowhan, Sapphire          10 Unattached               3.60m  
 
Event 371  High Jump Midget Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Oliver, Isaiah            10 Arizona Pant             1.40m  
  2 Walashek, Austin          10 AZ Puma                  1.30m  
  2 Sutton, Wesley            10 Arizona Chee             1.30m  
  4 Holman, Landon            11 Arizona Chee             1.25m  
 
Event 373  Long Jump Midget Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sutton, Wesley            10 Arizona Chee             3.91m  
  2 Dancer, Austin            11 Arizona Risi             3.85m  
  3 Berson, Tyler             11 Pops TC                  3.67m  
  4 Williams, Malik           10 Coldwater Ex             3.58m  
  5 Titsworth, Travis         10 Arizona Risi             3.34m  
  6 Shans, Jaylen             11 Arizona Risi             3.25m  
  7 Decew, Jeff               11 Coldwater Ex             3.02m  
  8 Steele, Tanner            10 Arizona Pant             2.62m  
  9 Bell, Sterlingjr          10 Coldwater Ex             2.55m  
 10 Soto, Jeremy              11 Arizona Risi             2.54m  
 11 Turner, Royjr             10 Do Right TC              2.52m  
 12 Motley, Aaron             10 Coldwater Ex             2.43m  
 13 Deschaine, Logan          11 Coldwater Ex             1.71m  
 
Event 375  Shot Put Midget Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jackson, John             11 Pops TC                 10.48m  
  2 Mercer, Nikaeus           10 Do Right TC              8.88m  
  3 Ochoa, David              11 Coldwater Ex             6.06m  
  4 Bryant, Robert            10 Arizona Chee             4.39m  
 
Event 401  60 Meter Dash Youth Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Smith, Jaszmyne           12 Arizona Risi              8.24   2 
  2 Wilson, Jasmine           12 Arizona Risi              8.34   2 
  3 Moore, Delana             12 Arizona Risi              8.68   1 
  4 Vargas, Yashira           12 Arizona Risi              9.61   1 
  5 Ramey, Helen              12 Arizona Risi             10.08   1 
  6 Walkey, Jordan            13 Arizona Chee             10.38   2 
  7 Woodland, Britney         12 Unattached               10.40   2 
  8 Carson, Hannah            13 Arizona Chee             38.70   3 
  9 Clay, Alexis              13 Arizona Chee             39.04   3 
 10 Stepter, Jaide            12 Pops TC                  39.33   3 
 11 Davis, Juloni             13 Arizona Chee             39.43   3 
 12 Willis, Cary              13 Arizona Flam             39.56   3 
 13 Brown, Jahnee             13 Do Right TC              39.64   3 
 14 Owens, Raven              13 Arizona Chee             39.87   3 
 15 Brice, Leah               12 Arizona Chee             40.25   3 
 
Event 402  200 Meter Dash Youth Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Smith, Jaszmyne           12 Arizona Risi             27.27   2 
  2 Wilson, Jasmine           12 Arizona Risi             27.33   1 
  3 Moore, Delana             12 Arizona Risi             27.94   1 
  4 Caldwell, Cadijah         13 Arizona Chee             28.69   3 
  5 Clay, Alexis              13 Arizona Chee             29.09   3 
  6 Donaldson, Daija          13 Arizona Pant             29.31   3 
  7 Stepter, Jaide            12 Pops TC                  29.33   2 
  8 Henrickson, Julie         13 Phoenix Bobc             30.70   1 
  9 Davis, Juloni             13 Arizona Chee             30.89   3 
 10 Jackson, Dominique        12 Arizona Chee             31.46   3 
 11 Willis, Cary              13 Arizona Flam             32.15   3 
 12 Brice, Leah               12 Arizona Chee             32.22   2 
 13 Owens, Raven              13 Arizona Chee             32.54   3 
 14 Vargas, Yashira           12 Arizona Risi             32.67   1 
 15 Brown, Jahnee             13 Do Right TC              32.95   3 
 16 Gettleman, Jessica        12 Phoenix Bobc             33.02   1 
 17 Natalie, Klett            13 Arizona Flam             34.31   2 
 18 Downing, Sayeeshaa        13 Do Right TC              34.72   2 
 19 Ramey, Helen              12 Arizona Risi             35.97   1 
 20 Woodland, Britney         12 Unattached               36.06   2 
 21 Fakler, Catherine         13 Phoenix Bobc             38.09   2 
 22 Perez, Elizabeth          13 Coldwater Ex             38.51   2 
 
Event 403  400 Meter Dash Youth Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Caldwell, Cadijah         13 Arizona Chee           1:05.43   3 
  2 Moore, Delana             12 Arizona Risi           1:06.99   1 
  3 Donaldson, Daija          13 Arizona Pant           1:07.60   3 
  4 Clay, Alexis              13 Arizona Chee           1:07.72   3 
  5 Stepter, Jaide            12 Pops TC                1:07.78   3 
  6 Henrickson, Julie         13 Phoenix Bobc           1:10.55   1 
  7 Vasquez, Alicia           12 Coldwater Ex           1:10.74   1 
  8 Sims, Amanda              13 Arizona Flam           1:11.06   2 
  9 Jackson, Dominique        12 Arizona Chee           1:11.15   3 
 10 Moskowitz, Abby           12 Phoenix Bobc           1:11.63   1 
 11 Owens, Raven              13 Arizona Chee           1:13.93   3 
 12 Allen, Carissa            12 Arizona Risi           1:14.19   1 
 13 Davis, Juloni             13 Arizona Chee           1:14.48   3 
 14 Brice, Leah               12 Arizona Chee           1:15.23   3 
 15 Willis, Cary              13 Arizona Flam           1:17.21   2 
 16 Campbell-Harrell, Imari   12 Coldwater Ex           1:19.07   2 
 17 Brown, Jahnee             13 Do Right TC            1:19.37   3 
 18 Downing, Sayeeshaa        13 Do Right TC            1:26.43   2 
 19 Perez, Elizabeth          13 Coldwater Ex           1:28.61   1 
 
Event 404  800 Meter Run Youth Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Pinkney, Ashley           12 Arizona Risi           2:40.23  
  2 Kabobel, Ontario          13 Arizona Flam           2:47.85  
  3 Sims, Amanda              13 Arizona Flam           2:48.63  
  4 Wiley, Lisa               13 Phoenix Bobc           2:49.32  
  5 Fakler, Sarah             12 Phoenix Bobc           2:50.58  
  6 Jackson, Dominique        12 Arizona Chee           2:51.85  
  7 Partida, Erin             13 Phoenix Bobc           2:54.97  
  8 Vasquez, Alicia           12 Coldwater Ex           3:04.95  
 
Event 405  1 Mile Run Youth Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Fakler, Sarah             12 Phoenix Bobc           6:01.93  
  2 Partida, Erin             13 Phoenix Bobc           6:25.78  
  3 Wiley, Lisa               13 Phoenix Bobc           6:28.35  
  4 Valles, Adriana           12 Coldwater Ex           7:47.72  
 
Event 411  60 Meter Dash Youth Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hatcher, Oshae            13 Arizona Chee              8.03   2 
  1 Lyons, Matthew            12 Arizona Risi              8.03   1 
  3 Allen, Devon              12 Arizona Risi              8.33   1 
  4 Kime, Quintin             12 AZ Puma                   8.34   2 
  5 Young, Earl               12 Arizona Flam              8.39   2 
  5 Budetti, Daniel           13 Phoenix Bobc              8.39   1 
  7 Pierce, Ryan              12 Arizona Risi              8.57   1 
  7 Williams, Javon           12 Arizona Chee              8.57   2 
  9 Pascascio, Giovanni       12 Arizona Risi              8.83   1 
  9 Perkins, Paul             12 Arizona Chee              8.83   2 
 11 Sharpe, Jorian            12 Arizona Flam             10.02   2 
 12 Paiz, Alejandro           13 Arizona Risi             10.03   1 
 
Event 412  200 Meter Dash Youth Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hatcher, Oshae            13 Arizona Chee             26.65   2 
  2 Williams, Javon           12 Arizona Chee             26.85   2 
  3 Pascascio, Giovanni       12 Arizona Risi             26.90   2 
  4 Budetti, Daniel           13 Phoenix Bobc             27.55   1 
  5 Pierce, Ryan              12 Arizona Risi             27.64   2 
  6 Young, Earl               12 Arizona Flam             27.72   2 
  7 Titsworth, Devontay       12 Arizona Risi             27.82   1 
  8 Allen, Devon              12 Arizona Risi             28.80   1 
  9 Paiz, Alejandro           13 Arizona Risi             30.85   1 
 10 Lyons, Matthew            12 Arizona Risi             31.98   1 
 11 Scott, Davontae           13 Arizona Risi             32.63   1 
 
Event 413  400 Meter Dash Youth Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Williams, Javon           12 Arizona Chee           1:02.49  
  2 Hatcher, Oshae            13 Arizona Chee           1:03.10  
  3 Budetti, Daniel           13 Phoenix Bobc           1:05.18  
  4 Swenson, Grant            13 Arizona Chee           1:09.98  
  5 Perkins, Paul             12 Arizona Chee           1:11.13  
  6 Scott, Davontae           13 Arizona Risi           1:12.78  
  7 Kmetz, Ben                13 Phoenix Bobc           1:14.17  
  8 Riordan, John             12 Phoenix Bobc           1:19.53  
 
Event 414  800 Meter Run Youth Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 James, Michael            12 Pops TC                2:43.32  
  2 Jones, Jamaal             12 Phoenix Bobc           2:47.83  
  3 Swenson, Grant            13 Arizona Chee           2:48.83  
  4 Walls, David              12 Coldwater Ex           2:55.26  
  5 Alex, Armbrust            12 AZ Puma                3:05.53  
  6 Riordan, John             12 Phoenix Bobc           3:13.73  
 
Event 415  1 Mile Run Youth Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Aragon-Sierra, Jorge      12 Arizona Flam           5:40.34  
  2 Swenson, Grant            13 Arizona Chee           6:09.65  
  3 Walls, David              12 Coldwater Ex           6:20.55  
  4 Gruenewald, Steven        13 AZ Puma                6:32.72  
  5 Alex, Armbrust            12 AZ Puma                7:09.48  
 
Event 421  60 Meter Hurdles Youth Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Caldwell, Cadijah         13 Arizona Chee              9.62  
  2 Carson, Hannah            13 Arizona Chee             10.21  
  3 Willis, Cary              13 Arizona Flam             10.91  
  4 Gettleman, Jessica        12 Phoenix Bobc             11.38  
  5 Moskowitz, Abby           12 Phoenix Bobc             11.66  
 
Event 431  60 Meter Hurdles Youth Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kmetz, Ben                13 Phoenix Bobc             11.42  
  2 Perkins, Paul             12 Arizona Chee             12.11  
 
Event 441  4x400 Meter Relay Youth Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Arizona Rising Suns TC  'A'                         4:16.27  
  2 Phoenix Bobcats  'A'                                4:55.57  
 
Event 451  4x400 Meter Relay Youth Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Arizona Rising Suns TC  'A'                         4:16.39  
  2 Phoenix Bobcats  'A'                                5:02.20  
 
Event 463  Long Jump Youth Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Caldwell, Cadijah         13 Arizona Chee             4.87m  
  2 Carson, Hannah            13 Arizona Chee             4.75m  
  3 Pinkney, Ashley           12 Arizona Risi             4.17m  
  4 Moskowitz, Abby           12 Phoenix Bobc             3.78m  
  5 Jackson, Dominique        12 Arizona Chee             3.70m  
  6 Gettleman, Jessica        12 Phoenix Bobc             3.69m  
  7 Ramey, Helen              12 Arizona Risi             3.22m  
  8 Campbell-Harrell, Imari   12 Coldwater Ex             3.09m  
  9 Fakler, Catherine         13 Phoenix Bobc             2.96m  
 10 Downing, Sayeeshaa        13 Do Right TC              2.63m  
 11 Woodland, Britney         12 Unattached               2.54m  
 12 Perez, Elizabeth          13 Coldwater Ex             2.53m  
 -- Allen, Carissa            12 Arizona Risi                ND  
 
Event 465  Shot Put (6#) Youth Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Carson, Hannah            13 Arizona Chee            12.39m  
  2 Woodland, Britney         12 Unattached               5.22m  
 
Event 471  High Jump Youth Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Alex, Armbrust            12 AZ Puma                  1.30m  
 
Event 473  Long Jump Youth Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jones, Jamaal             12 Phoenix Bobc             4.69m  
  2 Kime, Quintin             12 AZ Puma                  4.36m  
  3 Allen, Devon              12 Arizona Risi             3.99m  
  4 Williams, Javon           12 Arizona Chee             3.94m  
  5 Scott, Davontae           13 Arizona Risi             3.33m  
  6 Kmetz, Ben                13 Phoenix Bobc             3.21m  
  7 James, Michael            12 Pops TC                  3.17m  
 
Event 475  Shot Put Youth Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jones, Jamaal             12 Phoenix Bobc            10.70m  
  2 Paiz, Alejandro           13 Arizona Risi             8.05m  
  3 Troup, Mitchell           13 Unattached               7.57m  
  4 Medina, Albert            13 Unattached               6.85m  
  5 Walls, David              12 Coldwater Ex             5.34m  
  6 Sharpe, Jorian            12 Arizona Flam             3.98m  
 
Event 501  60 Meter Dash Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Parr, Lamesha             14 Unattached                8.64  
  2 Ramey, Emily              15 Unattached                8.76  
  3 Parker, Krystna           15 Arizona Chee              9.60  
  4 Parson, Gabrielle         14 Unattached                9.93  
 
Event 502  200 Meter Dash Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Reveles, Nicole           14 Arizona Chee             24.88  
  2 Parr, Lamesha             14 Unattached               29.24  
  3 Ramey, Emily              15 Unattached               29.46  
  4 Parson, Gabrielle         14 Unattached               29.77  
  5 Parker, Krystna           15 Arizona Chee             32.04  
  6 Synder, Hanna             14 Arizona Chee             34.85  
 
Event 503  400 Meter Dash Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Parr, Lamesha             14 Unattached             1:08.06  
  2 Parson, Gabrielle         14 Unattached             1:08.07  
  3 Parker, Krystna           15 Arizona Chee           1:14.62  
  4 Reveles, Nicole           14 Arizona Chee           1:21.18  
  5 Synder, Hanna             14 Arizona Chee           1:23.25  
 
Event 504  800 Meter Run Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Grose, Julia              15 Unattached             2:41.21  
  2 Mike, Shideen             15 Coldwater Ex           3:05.67  
  3 Reveles, Nicole           14 Arizona Chee           3:08.61  
  4 Synder, Hanna             14 Arizona Chee           3:24.51  
 
Event 505  1 Mile Run Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Grose, Julia              15 Unattached             5:55.08  
  2 Whitford, Rachel          15 Unattached             6:05.48  
  3 Mike, Shideen             15 Coldwater Ex           7:01.51  
 
Event 511  60 Meter Dash Intermediate Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Miles, Jamal              15 Unattached                7.17   2 
  2 Wilson, Demetrius         15 Unattached                7.50   2 
  3 Perkins, Terry            16 Unattached                7.58   1 
  4 Bowen, Keith              14 Unattached                7.62   2 
  5 Shorten, Joseph           15 Unattached                7.68   2 
  6 Isham, Lorenzo            16 Arizona Chee              7.91   2 
  7 Campbell-Harrell, Isaac   14 Coldwater Ex              8.08   2 
  7 Brown, Darren             15 Unattached                8.08   1 
  9 Crocker, Mathew           15 AZ Puma                   8.26   1 
 10 Walashek, Dylan           14 AZ Puma                   8.28   1 
 11 Whitford, Richard         15 Unattached                8.29   1 
 12 Spellman, Sherrod         14 Do Right TC               8.31   1 
 13 Potter, Harrison          14 Unattached                8.76   1 
 14 Olson, Samuel             14 Arizona Blaz              8.85   1 
 
Event 512  200 Meter Dash Intermediate Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Miles, Jamal              15 Unattached               23.04   2 
  2 Shorten, Joseph           15 Unattached               24.62   2 
  3 Gonsher, Aaron            15 Unattached               25.90   2 
  4 Campbell-Harrell, Isaac   14 Coldwater Ex             27.00   2 
  5 Brown, Darren             15 Unattached               27.98   2 
  6 Olson, Samuel             14 Arizona Blaz             29.02   2 
 
Event 513  400 Meter Dash Intermediate Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Miles, Jamal              15 Unattached               52.14   2 
  2 Wilson, Demetrius         15 Unattached               54.29   2 
  3 Bowen, Keith              14 Unattached               56.64   1 
  4 Wood, Bryce               16 Unattached               56.93   2 
  5 Jones, Erwin              14 Phoenix Bobc             57.36   1 
  6 Shorten, Joseph           15 Unattached               57.62   1 
  7 Whitlatch, Matthew        14 Arizona Chee             58.45   2 
  8 Spellman, Sherrod         14 Do Right TC            1:03.47   2 
  9 Olson, Samuel             14 Arizona Blaz           1:06.23   1 
 10 Wilson, Kirk              15 Unattached             1:06.24   2 
 11 Gray, Ronnie              14 Unattached             1:10.85   2 
 
Event 515  1 Mile Run Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Whitlatch, Matthew        14 Arizona Chee           5:13.56  
  2 Partida, Gabe             15 Phoenix Bobc           6:12.90  
 
Event 521  60 Meter Hurdles Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Matthews, Larissa         15 Arizona Chee              9.55  
 
Event 531  60 Meter Hurdles Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jones, Erwin              14 Phoenix Bobc              9.46  
  2 Gonsher, Aaron            15 Unattached               10.60  
 
Event 563  Long Jump Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ramey, Emily              15 Unattached               3.76m  
 
Event 571  High Jump Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Walashek, Dylan           14 AZ Puma                  1.70m  
  2 Partida, Gabe             15 Phoenix Bobc             1.60m  
  2 Jones, Erwin              14 Phoenix Bobc             1.60m  
  4 Gonsher, Aaron            15 Unattached               1.50m  
 
Event 573  Long Jump Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jones, Erwin              14 Phoenix Bobc             5.09m  
  2 Gonsher, Aaron            15 Unattached               4.90m  
  3 Partida, Gabe             15 Phoenix Bobc             4.82m  
 
Event 575  Shot Put (12#) Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Brown, Darren             15 Unattached              10.73m  
  2 Potter, Harrison          14 Unattached               8.11m  
  3 Soto, Emilo               14 Unattached               7.66m  
  4 Pinkney, Gary             14 Arizona Risi             7.30m  
 
Event 601  60 Meter Dash Young Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilson, Kenyanna          18 Unattached                7.54  
 
Event 602  200 Meter Dash Young Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilson, Kenyanna          18 Unattached               24.88  
  2 Jackson, Hannah           17 Unattached               28.18  
  3 Walashek, Brittany        16 AZ Puma                  29.46  
 
Event 603  400 Meter Dash Young Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Muhammad, Khadejah        18 Arizona Chee           1:01.63  
  2 Stoner, Kimberly          17 Arizona Chee           1:03.25  
  3 Ybarra, Leonora           17 Unattached             1:03.75  
 
Event 604  800 Meter Run Young Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Stoner, Kimberly          17 Arizona Chee           2:34.00  
  2 Ybarra, Leonora           17 Unattached             2:39.40  
 
Event 605  1 Mile Run Young Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jackson, Quiana           18 Arizona Chee           5:54.92  
  2 Hill, Andrea              16 Aztech                 6:02.67  
  3 Pena, Adrianne            16 Aztech                 6:37.90  
 
Event 611  60 Meter Dash Young Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Simpsonjr, Travis         18 Unattached                7.24  
  2 Washington, Marcus        16 Unattached                7.42  
 
Event 612  200 Meter Dash Young Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Simpsonjr, Travis         18 Unattached               23.08  
  2 Moore, Matt               17 Unattached               23.80  
  3 Lloyd, Akio               17 Unattached               24.49  
  4 Thayer, Adam              17 Unattached               24.66  
  5 Hail, Dylan               16 Unattached               25.99  
 
Event 613  400 Meter Dash Young Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Simpsonjr, Travis         18 Unattached               50.82  
  2 Walker, Joshua            16 Arizona Chee             55.41  
  3 Hail, Dylan               16 Unattached               56.11  
  4 Soto, Orlando             16 Unattached               57.22  
  5 Isham, Lorenzo            16 Unattached             1:00.93  
  6 Martinez, Reggie          17 AZ Puma                1:02.24  
 
Event 614  800 Meter Run Young Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Walker, Joshua            16 Arizona Chee           2:15.22  
  2 Soto, Orlando             16 Unattached             2:22.64  
  3 Loayza, Ricardo           16 AZ Puma                2:26.29  
  4 Hail, Dylan               16 Unattached             2:27.14  
  5 Miller, James             16 Phoenix Bobc           2:43.19  
 
Event 615  1 Mile Run Young Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Miller, James             16 Phoenix Bobc           5:32.48  
  2 Walker, Joshua            16 Arizona Chee           6:13.74  
 
Event 621  60 Meter Hurdles Young Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Schillinger, Karen        17 Unattached               10.06  
  2 Jackson, Hannah           17 Unattached               10.72  
 
Event 631  60 Meter Hurdles Young Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Thayer, Adam              17 Unattached                8.87  
  2 Washington, Marcus        16 Unattached                9.16  
  3 Lloyd, Akio               17 Unattached               10.19  
 
Event 661  High Jump Young Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Schillinger, Karen        17 Unattached               1.50m  
 
Event 663  Long Jump Young Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Schillinger, Karen        17 Unattached               4.51m  
 
Event 665  Shot Put Young Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Schillinger, Karen        17 Unattached               8.97m  
 
Event 671  High Jump Young Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Thayer, Adam              17 Unattached               1.75m  
 
Event 673  Long Jump Young Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Washington, Marcus        16 Unattached               6.06m  
  2 Thayer, Adam              17 Unattached               5.79m  
  3 Moore, Matt               17 Unattached               5.47m