Licensed to USATF - Arizona Association - Organization License
Hy-Tek's Meet Manager 2/11/2006 12:36 AM
Regulation Meet (Indoor events only) - 2/4/2006
Arizona Association
Glendale CC
Updated Results

Event 101 60 Meter Dash Sub-Bantam Girls
===================================================================
Name Age Team Prelims H#
===================================================================
Preliminaries
1 Center, Alexis 7 Do Rite 10.74q 2
2 Spruell, Aoylion 8 Do Rite 10.79q 1
3 Mustin, Drianna 7 Rising Sun 10.85q 2
4 Porier-Shelton, Tiana 6 Arizona Flames 10.87q 2
5 Hooks, Taylor 7 Do Rite 10.90q 2
6 Holloway, Jasmine 7 Cheetahs 11.07q 3
7 Lilly, Delilah 6 Do Rite 11.09q 3
8 Gray, Mahogony 8 Rising Sun 11.22q 2
9 Williams, Kendall 7 Arizona Flames 11.28q 1
10 Stukes, Tgerayah 5 AZ Panthers 11.95 1
11 Green, Sydney 6 Do Rite 12.03 1
12 Lorenzen, Molly 7 Arizona Flames 12.10 3
13 11051999, Chyna 8 Do Rite 12.12 3
14 Moultrie, Mya 6 Do Rite 12.15 3
15 Lawson, Iman 7 Do Rite 12.20 3
16 Lurry, Kendyll 5 Arizona Flames 13.05 2
17 Andrews, Jayda 7 Cheetahs 13.15 2
18 Harris, Danyelle 7 Cheetahs 13.25 1
19 Hammonds, Alani 7 Cheetahs 13.40 3
20 Smith, Taelor 7 Cheetahs 13.52 2
21 Pratt, Kenzington 8 Rising Sun 14.52 1

Event 101 60 Meter Dash Sub-Bantam Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Center, Alexis 7 Do Rite 10.54
2 Lilly, Delilah 6 Do Rite 10.64
3 Mustin, Drianna 7 Rising Sun 10.65
4 Porier-Shelton, Tiana 6 Arizona Flames 10.87
4 Spruell, Aoylion 8 Do Rite 10.87
6 Holloway, Jasmine 7 Cheetahs 11.24
7 Gray, Mahogony 8 Rising Sun 11.33
8 Williams, Kendall 7 Arizona Flames 11.41
Preliminaries
5 Hooks, Taylor 7 Do Rite
10 Stukes, Tgerayah 5 AZ Panthers
11 Green, Sydney 6 Do Rite
12 Lorenzen, Molly 7 Arizona Flames
13 11051999, Chyna 8 Do Rite
14 Moultrie, Mya 6 Do Rite
15 Lawson, Iman 7 Do Rite
16 Lurry, Kendyll 5 Arizona Flames
17 Andrews, Jayda 7 Cheetahs
18 Harris, Danyelle 7 Cheetahs
19 Hammonds, Alani 7 Cheetahs
20 Smith, Taelor 7 Cheetahs
21 Pratt, Kenzington 8 Rising Sun

Event 102 200 Meter Dash Sub-Bantam Girls
==========================================================================
Name Age Team Finals H# Points
==========================================================================
1 Mustin, Drianna 7 Rising Sun 36.83 3
2 Center, Alexis 7 Do Rite 37.62 3
3 Spruell, Aoylion 8 Do Rite 38.22 3
4 Porier-Shelton, Tiana 6 Arizona Flames 39.46 3
5 Holloway, Jasmine 7 Cheetahs 39.57 2
6 Lilly, Delilah 6 Do Rite 39.78 3
7 Gray, Mahogony 8 Rising Sun 41.07 3
8 Williams, Kendall 7 Arizona Flames 41.48 2
9 Stukes, Tgerayah 5 AZ Panthers 41.79 2
10 Lorenzen, Molly 7 Arizona Flames 42.85 2
11 Green, Sydney 6 Do Rite 43.50 2
12 Lawson, Iman 7 Do Rite 46.48 3
13 Moultrie, Mya 6 Do Rite 47.49 2
14 Lurry, Kendyll 5 Arizona Flames 48.02 1
15 11051999, Chyna 8 Do Rite 48.35 3
16 Hooks, Taylor 7 Do Rite 48.72 3
17 Andrews, Jayda 7 Cheetahs 50.26 1
18 Hammonds, Alani 7 Cheetahs 51.67 1
19 Guest, Tatum 6 Blaze 54.29 1
20 Smith, Taelor 7 Cheetahs 58.47 1
21 Pratt, Kenzington 8 Rising Sun 58.80 1

Event 111 60 Meter Dash Sub-Bantam Boys
===================================================================
Name Age Team Prelims H#
===================================================================
Preliminaries
1 02211998, Jerome 8 Do Rite 10.09q 3
2 Hawkins, Aarin 7 Mustangs 10.32q 2
3 Hurts, Jahi 7 Cheetahs 10.53q 3
4 Pohlman, Brenton 7 Bobcats 10.76q 1
5 Muhammand, Bilal 7 Cold Water Expre 10.86q 2
6 Roberson, Darryl 7 Cheetahs 10.93q 1
7 Alexander, Chase 5 AZ Panthers 11.11q 4
8 Graham, Thomas 6 Do Rite 11.12q 5
9 Haggarty, Luke 7 Blaze 11.24q 4
10 Williams, Robert 6 Do Rite 11.27 2
11 Elmore, Andre 7 Do Rite 11.55 5
12 Dowlearn, Bradyn 7 Mustangs 11.65 2
13 Wilcke, Larson 7 Bobcats 11.68 4
14 Lee, Imani 6 Cheetahs 11.70 5
15 Anderson, Marquise 7 Rising Sun 11.81 2
16 Chastain-Pearson, Tavaru 6 Do Rite 11.94 1
17 Roberts, Eric 8 Cheetahs 12.13 2
18 Webster, Saadog 6 Do Rite 12.22 4
19 Smith, James 5 Arizona Flames 12.30 3
20 Harris, Walter 8 Unattached 12.40 5
21 Oliver, Isaac 5 AZ Panthers 12.48 1
22 Scott, Essex 7 Arizona Flames 12.71 5
23 Coleman, Christian 6 Arizona Flames 12.83 3
24 Coleman, Jeremiah 5 Arizona Flames 13.13 4
25 Cameron, Casey 4 Arizona Flames 13.28 5
26 Davis, Anthony 4 Cold Water Expre 13.93 1
27 Wolf, Marcus 5 Do Rite 14.25 2
28 White, Yassir 5 Cheetahs 14.30 3
29 Pratt, Ken 7 Rising Sun 14.34 3
30 Dowhan, Joshua 5 Unattached 14.98 5

Event 111 60 Meter Dash Sub-Bantam Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
Finals
1 02211998, Jerome 8 Do Rite 9.96
2 Pohlman, Brenton 7 Bobcats 10.74
3 Hurts, Jahi 7 Cheetahs 10.79
4 Roberson, Darryl 7 Cheetahs 10.81
5 Muhammand, Bilal 7 Cold Water Expre 10.88
6 Graham, Thomas 6 Do Rite 11.02
7 Haggarty, Luke 7 Blaze 11.05
8 Alexander, Chase 5 AZ Panthers 11.49
Preliminaries
2 Hawkins, Aarin 7 Mustangs
10 Williams, Robert 6 Do Rite
11 Elmore, Andre 7 Do Rite
12 Dowlearn, Bradyn 7 Mustangs
13 Wilcke, Larson 7 Bobcats
14 Lee, Imani 6 Cheetahs
15 Anderson, Marquise 7 Rising Sun
16 Chastain-Pearson, Tavaru 6 Do Rite
17 Roberts, Eric 8 Cheetahs
18 Webster, Saadog 6 Do Rite
19 Smith, James 5 Arizona Flames
20 Harris, Walter 8 Unattached
21 Oliver, Isaac 5 AZ Panthers
22 Scott, Essex 7 Arizona Flames
23 Coleman, Christian 6 Arizona Flames
24 Coleman, Jeremiah 5 Arizona Flames
25 Cameron, Casey 4 Arizona Flames
26 Davis, Anthony 4 Cold Water Expre
27 Wolf, Marcus 5 Do Rite
28 White, Yassir 5 Cheetahs
29 Pratt, Ken 7 Rising Sun
30 Dowhan, Joshua 5 Unattached

Event 112 200 Meter Dash Sub-Bantam Boys
==========================================================================
Name Age Team Finals H# Points
==========================================================================
1 02211998, Jerome 8 Do Rite 35.74 5
2 Roberson, Darryl 7 Cheetahs 37.60 4
3 Muhammand, Bilal 7 Cold Water Expre 38.20 4
4 Graham, Thomas 6 Do Rite 38.35 5
5 Haggarty, Luke 7 Blaze 38.83 1
6 Williams, Robert 6 Do Rite 39.79 4
7 Pohlman, Brenton 7 Bobcats 39.82 2
8 Alexander, Chase 5 AZ Panthers 39.91 3
9 Hurts, Jahi 7 Cheetahs 40.51 4
10 Wilcke, Larson 7 Bobcats 40.54 1
11 Lee, Imani 6 Cheetahs 41.76 4
12 Smith, James 5 Arizona Flames 42.17 3
13 Gallardo, John 8 AZ Titans 42.48 5
14 Roberts, Eric 8 Cheetahs 44.38 3
15 Elmore, Andre 7 Do Rite 45.37 4
16 Harris, Walter 8 Unattached 45.41 1
17 Webster, Saadog 6 Do Rite 45.42 4
18 Coleman, Christian 6 Arizona Flames 48.32 2
19 Scott, Essex 7 Arizona Flames 49.40 3
20 Coleman, Jeremiah 5 Arizona Flames 50.03 2
21 Cameron, Casey 4 Arizona Flames 51.61 2
22 Pratt, Ken 7 Rising Sun 51.85 2
23 Davis, Anthony 4 Cold Water Expre 52.71 1
24 White, Yassir 5 Cheetahs 52.73 2
25 Anderson, Marquise 7 Rising Sun 52.95 3
26 Wolf, Marcus 5 Do Rite 55.00 3
27 Dowhan, Joshua 5 Unattached 59.84 1

Event 141 4x400 Meter Relay Sub-Bantam Girls
=======================================================================
Team Finals Points
=======================================================================
1 DO Right TC 'A' 6:45.68
1) Lilly, Delilah 6 2) Center, Alexis 7
3) Lawson, Iman 7 4) Spruell, Aoylion 8

Event 151 4x400 Meter Relay Sub-Bantam Boys
=======================================================================
Team Finals Points
=======================================================================
1 DO Right TC 'A' 6:01.52
1) 02211998, Jerome 8 2)
3) Chastain-Pearson, Tavarus 6 4) Williams, Robert 6

Event 163 Long Jump Sub-Bantam Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Williams, Kendall 7 Arizona Flames 2.31m
2 Hooks, Taylor 7 Do Rite 2.30m
3 Porier-Shelton, Tiana 6 Arizona Flames 2.25m
4 Lorenzen, Molly 7 Arizona Flames 2.07m
5 Stukes, Tgerayah 5 AZ Panthers 1.93m
6 Harris, Danyelle 7 Cheetahs 1.89m
7 Lurry, Kendyll 5 Arizona Flames 1.85m
8 Holloway, Jasmine 7 Cheetahs 1.79m
9 Smith, Taelor 7 Cheetahs 1.66m
10 Green, Sydney 6 Do Rite 1.52m
-- 11051999, Chyna 8 Do Rite FOUL
-- Stevenson, Kacee 7 Cheetahs DNF
-- Andrews, Jayda 7 Cheetahs DNF
-- Hammonds, Alani 7 Cheetahs DNF
-- Hawkins, Sydni 5 Do Rite DNF
-- Moultrie, Mya 6 Do Rite DNF

Event 173 Long Jump Sub-Bantam Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Pohlman, Brenton 7 Bobcats 2.49m
2 Hurts, Jahi 7 Cheetahs 2.23m
3 Scott, Essex 7 Arizona Flames 2.18m
4 Lee, Imani 6 Cheetahs 2.16m
5 Roberts, Eric 8 Cheetahs 2.09m
6 Smith, James 5 Arizona Flames 2.03m
7 Webster, Saadog 6 Do Rite 1.89m
8 White, Yassir 5 Cheetahs 1.86m
9 Coleman, Christian 6 Arizona Flames 1.33m
10 Oliver, Isaac 5 AZ Panthers 1.25m
11 Elmore, Andre 7 Do Rite 1.00m
12 Wolf, Marcus 5 Do Rite 0.82m
13 Alexander, Chase 5 AZ Panthers 0.44m
-- Roberson, Darryl 7 Cheetahs DNF
-- Aveylas, Jonah 6 Arizona Flames DNF
-- Kammerman, Christian 7 Arizona Flames DNF
-- Balkow, Nicholas 6 Casa Grande DNF
-- Lundy, Devonte 7 Arizona Flames DNF

Event 201 60 Meter Dash Bantam Girls
===================================================================
Name Age Team Prelims H#
===================================================================
Preliminaries
1 Waters, Takerra 9 Cheetahs 9.44q 2
2 Hardwick, Kianna 9 Rising Sun 9.57q 2
3 Bowen, Savannah 9 Rising Sun 9.75q 2
4 Nave, Imani 8 Arizona Flames 9.81q 2
5 Ortiz, Nyanna 9 Arizona Flames 9.92q 3
6 Adams, Imani 9 Cheetahs 9.95q 3
7 Bramwell, Asha 9 Arizona Flames 10.15q 1
8 Broom, India 8 Cheetahs 10.44q 1
9 Patton, Taylor 8 Cheetahs 10.46q 1
10 Dublin, Kyli 9 Cheetahs 10.53 3
11 Price, Jene' 8 AZ Panthers 10.63 3
12 Graves, KreShaye 9 Do Rite 10.69 1
13 Pascascio, Indya 9 Rising Sun 10.92 2
14 Dowhan, Sapphire 9 Unattached 10.93 1
15 Heaton, Alanna 9 Cheetahs 11.02 3
16 Richard, Jera 8 Arizona Flames 11.03 2
17 Young, Rees 8 Arizona Flames 11.04 2
18 Wilford, Chrtistine 9 Rising Sun 11.10 1
19 Ware, Antoinette 8 Do Rite 11.17 3
20 Cannell, Grace 9 Blaze 11.41 3
21 Scott, Savannah 8 Arizona Flames 12.68 1
22 Harris, Gabrielle 9 Cheetahs 13.20 3

Event 201 60 Meter Dash Bantam Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Hardwick, Kianna 9 Rising Sun 9.48
2 Waters, Takerra 9 Cheetahs 9.59
3 Bowen, Savannah 9 Rising Sun 9.79
4 Nave, Imani 8 Arizona Flames 9.89
5 Adams, Imani 9 Cheetahs 9.92
6 Bramwell, Asha 9 Arizona Flames 9.95
7 Ortiz, Nyanna 9 Arizona Flames 9.96
8 Patton, Taylor 8 Cheetahs 10.28
9 Broom, India 8 Cheetahs 10.52
Preliminaries
10 Dublin, Kyli 9 Cheetahs
11 Price, Jene' 8 AZ Panthers
12 Graves, KreShaye 9 Do Rite
13 Pascascio, Indya 9 Rising Sun
14 Dowhan, Sapphire 9 Unattached
15 Heaton, Alanna 9 Cheetahs
16 Richard, Jera 8 Arizona Flames
17 Young, Rees 8 Arizona Flames
18 Wilford, Chrtistine 9 Rising Sun
19 Ware, Antoinette 8 Do Rite
20 Cannell, Grace 9 Blaze
21 Scott, Savannah 8 Arizona Flames
22 Harris, Gabrielle 9 Cheetahs

Event 202 200 Meter Dash Bantam Girls
==========================================================================
Name Age Team Finals H# Points
==========================================================================
1 Graves, KreShaye 9 Do Rite 35.91 2
2 Williams, Jessica 9 Arizona Flames 35.93 2
3 Bramwell, Asha 9 Arizona Flames 36.00 1
4 Broom, Kennedy 8 Cheetahs 36.75 2
5 Price, Jene' 8 AZ Panthers 36.85 2
6 Broom, India 8 Cheetahs 36.90 2
7 Dublin, Kyli 9 Cheetahs 37.70 1
8 Ware, Antoinette 8 Do Rite 38.77 2
9 Hinrichs, Dana 10 Blaze 38.94 1
10 Young, Rees 8 Arizona Flames 41.79 1
11 Richard, Jera 8 Arizona Flames 42.08 1
12 Scott, Savannah 8 Arizona Flames 45.10 1
-- Smith, Jalissa 8 Arizona Flames NT 3
-- Nave, Imani 8 Arizona Flames NT 4
-- Ortiz, Nyanna 9 Arizona Flames NT 3
-- Strong, Mary 8 Arizona Flames NT 3
-- Adams, Imani 9 Cheetahs NT 3
-- Patton, Taylor 8 Cheetahs NT 3
-- Graham, Jasmyne 8 Do Rite NT 4
-- Dowhan, Sapphire 9 Unattached NT 3
-- Waters, Takerra 9 Cheetahs NT 4
-- Bowen, Savannah 9 Rising Sun NT 4
-- Wilford, Chrtistine 9 Rising Sun NT 4
-- Hardwick, Kianna 9 Rising Sun NT 4
-- Pascascio, Indya 9 Rising Sun NT 3

Event 203 400 Meter Dash Bantam Girls
==========================================================================
Name Age Team Finals H# Points
==========================================================================
1 Thompson, Taleisha 9 Do Rite 1:14.75 2
2 Graham, Jasmyne 8 Do Rite 1:15.78 2
3 Waters, Takerra 9 Cheetahs 1:20.60 2
4 Adams, Imani 9 Cheetahs 1:21.82 2
5 Gaffney, Savannah 9 Bobcats 1:21.86 1
6 Strong, Mary 8 Arizona Flames 1:21.99 2
7 Smith, Jalissa 8 Arizona Flames 1:24.79 2
8 Edwards, Ciboney 8 Cheetahs 1:24.81 1
9 Broom, Kennedy 8 Cheetahs 1:26.29 2
10 Broom, India 8 Cheetahs 1:29.27 2
11 Cortez, Analysa 9 Rising Sun 1:31.60 1
12 Heaton, Alanna 9 Cheetahs 1:41.01 1
13 Cato, Amara 8 Cheetahs 1:44.53 1
14 Whitwer, Ruth 8 AZ Puma 1:54.86 2

Event 204 800 Meter Run Bantam Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Thompson, Taleisha 9 Do Rite 2:59.15
2 Williams, Jessica 9 Arizona Flames 3:10.64
3 Gaffney, Savannah 9 Bobcats 3:11.32
4 Strong, Mary 8 Arizona Flames 3:12.14
5 Edwards, Ciboney 8 Cheetahs 3:25.73
6 Cato, Amara 8 Cheetahs 3:47.82
7 Heaton, Alanna 9 Cheetahs 4:13.07

Event 205 1 Mile Run Bantam Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Gaffney, Savannah 9 Bobcats 6:48.89
2 Williams, Jessica 9 Arizona Flames 6:58.80

Event 211 60 Meter Dash Bantam Boys
===================================================================
Name Age Team Prelims H#
===================================================================
Preliminaries
1 Sutton, Wesley 9 Cheetahs 9.59q 2
1 Wynn, Anthony 9 AZ Panthers 9.59q 3
3 Conyer, Vic 9 Rising Sun 9.61q 1
4 Hayes, Seth 8 Cheetahs 9.63q 2
4 Mayfield, Tevin 9 Cheetahs 9.63q 3
6 Alexander, Alonzo 8 AZ Panthers 9.68q 1
7 Miller, Dakota 8 Heat 9.72q 1
8 Muhammand, Sayyed 9 Cold Water Expre 9.74q 3
9 Titsworth, Travis 10 Rising Sun 9.83q 1
10 Johnson, Jalen 8 AZ Panthers 9.88 1
11 Davis, Paul 9 Cold Water Expre 10.13 3
12 Simpson, Israel 9 Cheetahs 10.18 3
13 Roberts, Renard 9 Cheetahs 10.33 2
14 Ramirez, Aaron 10 Unattached 10.36 2
15 Morrison, Jacob 10 Cold Water Expre 10.71 3
16 Burston, Bradley 10 Cold Water Expre 10.72 1
17 Johnson, Jamaree 8 Cheetahs 10.73 3
18 Mercer, Nik 9 Do Rite 10.90 3
19 Bennett, Nicholas 8 Bobcats 11.18 1

Event 211 60 Meter Dash Bantam Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Wynn, Anthony 9 AZ Panthers 9.55
2 Mayfield, Tevin 9 Cheetahs 9.64
3 Alexander, Alonzo 8 AZ Panthers 9.66
4 Sutton, Wesley 9 Cheetahs 9.71
5 Hayes, Seth 8 Cheetahs 9.77
6 Conyer, Vic 9 Rising Sun 9.82
7 Miller, Dakota 8 Heat 9.83
8 Titsworth, Travis 10 Rising Sun 9.89
9 Muhammand, Sayyed 9 Cold Water Expre 10.65
Preliminaries
10 Johnson, Jalen 8 AZ Panthers
11 Davis, Paul 9 Cold Water Expre
12 Simpson, Israel 9 Cheetahs
13 Roberts, Renard 9 Cheetahs
14 Ramirez, Aaron 10 Unattached
15 Morrison, Jacob 10 Cold Water Expre
16 Burston, Bradley 10 Cold Water Expre
17 Johnson, Jamaree 8 Cheetahs
18 Mercer, Nik 9 Do Rite
19 Bennett, Nicholas 8 Bobcats

Event 212 200 Meter Dash Bantam Boys
==========================================================================
Name Age Team Finals H# Points
==========================================================================
1 Oliver, Isaiah 9 AZ Panthers 30.22 3
2 Sutton, Wesley 9 Cheetahs 31.75 3
3 Miller, Dakota 8 Heat 32.66 3
4 Wynn, Anthony 9 AZ Panthers 33.12 3
5 Titsworth, Travis 10 Rising Sun 33.13 3
6 Alexander, Alonzo 8 AZ Panthers 33.16 2
7 Conyer, Vic 9 Rising Sun 33.18 1
8 Johnson, Jalen 8 AZ Panthers 33.38 3
9 Davis, Paul 9 Cold Water Expre 34.32 1
10 Simpson, Israel 9 Cheetahs 34.50 1
11 Hayes, Seth 8 Cheetahs 34.63 3
12 Muhammand, Sayyed 9 Cold Water Expre 35.90 2
13 Roberts, Renard 9 Cheetahs 36.46 2
14 Johnson, Jamaree 8 Cheetahs 36.72 2
15 Morrison, Jacob 10 Cold Water Expre 37.84 1
16 Burston, Bradley 10 Cold Water Expre 39.14 1
17 Mercer, Nik 9 Do Rite 40.30 2

Event 213 400 Meter Dash Bantam Boys
==========================================================================
Name Age Team Finals H# Points
==========================================================================
1 Oliver, Isaiah 9 AZ Panthers 1:09.27 2
2 Sutton, Wesley 9 Cheetahs 1:11.47 2
3 Titsworth, Travis 10 Rising Sun 1:18.13 2
4 Mayfield, Tevin 9 Cheetahs 1:21.36 2
5 Hayes, Seth 8 Cheetahs 1:21.78 2
6 Cannell, Brooks 9 Blaze 1:22.95 1
7 Johnson, Jamaree 8 Cheetahs 1:24.83 2
8 Roberts, Renard 9 Cheetahs 1:26.58 1
9 Bennett, Nicholas 8 Bobcats 1:29.55 1

Event 214 800 Meter Run Bantam Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Guerrero, Mufasa 10 Tonto 2:54.40

Event 215 1 Mile Run Bantam Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Cannell, Brooks 9 Blaze 6:10.24
2 Guerrero, Mufasa 10 Tonto 6:21.65
3 Stapleton, Joshua 9 Bobcats 7:49.74

Event 241 4x400 Meter Relay Bantam Girls
=======================================================================
Team Finals Points
=======================================================================
1 Arizona Rising Sun 'A' 5:33.99
1) Hardwick, Kianna 9 2) Bowen, Savannah 9
3) Wilford, Chrtistine 9 4) Pascascio, Indya 9

Event 251 4x400 Meter Relay Bantam Boys
=======================================================================
Team Finals Points
=======================================================================
1 Arizona Panthers 'A' 5:20.40
1) Oliver, Isaiah 9 2) Johnson, Jalen 8
3) Wynn, Anthony 9 4) Alexander, Alonzo 8
2 Cold Water Express 'A' 5:47.16
1) Davis, Paul 9 2) Cavazos, Mufasa 9
3) Burston, Bradley 10 4) Morrison, Jacob 10

Event 263 Long Jump Bantam Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Graham, Jasmyne 8 Do Rite 3.54m
2 Nave, Imani 8 Arizona Flames 3.17m
3 Thompson, Taleisha 9 Do Rite 3.15m
3 Bramwell, Asha 9 Arizona Flames 3.15m
5 Ortiz, Nyanna 9 Arizona Flames 3.00m
6 Smith, Jalissa 8 Arizona Flames 2.95m
7 Price, Jene' 8 AZ Panthers 2.89m
8 Richard, Jera 8 Arizona Flames 2.52m
9 Broom, Kennedy 8 Cheetahs 2.50m
10 Patton, Taylor 8 Cheetahs 2.38m
11 Dowhan, Sapphire 9 Unattached 2.25m
12 Young, Rees 8 Arizona Flames 2.10m
13 Scott, Savannah 8 Arizona Flames 1.93m
14 Edwards, Ciboney 8 Cheetahs 1.90m
15 Cato, Amara 8 Cheetahs 1.86m
16 Dublin, Kyli 9 Cheetahs 1.60m
17 Ware, Antoinette 8 Do Rite 1.51m
-- Gaines, Peyton 8 Cheetahs DNF
-- Harris, Gabrielle 9 Cheetahs DNF
-- Graves, KreShaye 9 Do Rite DNF

Event 265 Shot Put (6#) Bantam Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Johnson, Ressa 9 Tonto 3.44m
2 Harris, Gabrielle 9 Cheetahs 2.52m
-- Wilson, Tara 9 Cheetahs DNF
-- Hinton, Andrea 9 Tonto DNF

Event 273 Long Jump Bantam Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Mayfield, Tevin 9 Cheetahs 3.58m
2 Ramirez, Aaron 10 Unattached 3.04m
3 Bennett, Nicholas 8 Bobcats 2.68m
-- Fickas, Jordan 9 Arizona Flames DNF
-- Erickson, Collin 8 Arizona Flames DNF

Event 275 Shot Put (6#) Bantam Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Mercer, Nik 9 Do Rite 7.56m
2 Jacobs-Jones, Cedric 8 Bobcats 5.63m
3 Simpson, Israel 9 Cheetahs 4.43m
-- Doka, Hunter 9 Tonto DNF

Event 301 60 Meter Dash Midget Girls
===================================================================
Name Age Team Prelims H#
===================================================================
Preliminaries
1 Smith, Jaszmyne 11 Rising Sun 8.53q 3
2 Moore, Delana 11 Rising Sun 8.65q 2
3 Wilson, Jasmine 11 Rising Sun 8.80q 2
4 Stokes, Kendall 10 Arizona Flames 9.05q 1
5 Moore, Ashlee 10 Arizona Flames 9.11q 3
6 Jackson, Shannon 10 Do Rite 9.21q 1
7 Thompson, Cheyenne 10 Cheetahs 9.35q 2
8 Muhammand, Mecca 11 Cold Water Expre 9.39q 1
9 Moskowitz, Abby 11 Bobcats 9.42q 3
10 Campbell-Harrell, Imari 11 Cold Water Expre 9.71 3
11 Davis, Sheyene 10 Cold Water Expre 9.82 3
12 Strong, Sarah 10 Arizona Flames 9.90 1
13 Brown, Jayla 10 Arizona Flames 10.01 3
14 Jackson, Dominique 11 Ultimate 10.09 2
15 Scott, Makayla 11 Arizona Flames 10.28 1
16 Sharpe, Silky 10 Bobcats 10.38 2
17 Fakler, Erin 10 Bobcats 10.90 1
18 Waters, Tijaha 10 Cheetahs 11.25 1

Event 301 60 Meter Dash Midget Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Smith, Jaszmyne 11 Rising Sun 8.38
2 Moore, Delana 11 Rising Sun 8.70
3 Moore, Ashlee 10 Arizona Flames 8.78
4 Wilson, Jasmine 11 Rising Sun 8.88
5 Jackson, Shannon 10 Do Rite 9.29
6 Stokes, Kendall 10 Arizona Flames 9.37
7 Thompson, Cheyenne 10 Cheetahs 9.40
8 Moskowitz, Abby 11 Bobcats 9.47
9 Muhammand, Mecca 11 Cold Water Expre 9.61
Preliminaries
10 Campbell-Harrell, Imari 11 Cold Water Expre
11 Davis, Sheyene 10 Cold Water Expre
12 Strong, Sarah 10 Arizona Flames
13 Brown, Jayla 10 Arizona Flames
14 Jackson, Dominique 11 Ultimate
15 Scott, Makayla 11 Arizona Flames
16 Sharpe, Silky 10 Bobcats
17 Fakler, Erin 10 Bobcats
18 Waters, Tijaha 10 Cheetahs

Event 302 200 Meter Dash Midget Girls
==========================================================================
Name Age Team Finals H# Points
==========================================================================
1 Moore, Delana 11 Rising Sun 27.83 3
2 Smith, Jaszmyne 11 Rising Sun 27.85 3
3 Wilson, Jasmine 11 Rising Sun 29.66 3
4 Jordan, Sherrelle 10 Ultimate 30.73 3
5 Jackson, Shannon 10 Do Rite 31.33 2
6 Stokes, Kendall 10 Arizona Flames 31.59 3
7 Pinkney, Ashley 11 Rising Sun 31.69 3
8 Dean, Jade 11 Do Rite 31.75 1
9 Thompson, Cheyenne 10 Cheetahs 32.66 2
10 Strong, Sarah 10 Arizona Flames 32.89 2
11 Campbell-Harrell, Imari 11 Cold Water Expre 32.94 2
12 Davis, Sheyene 10 Cold Water Expre 32.97 2
13 Forney, Danielle 11 Cheetahs 33.63 2
14 Hoston, Devin 10 Ultimate 34.31 2
15 Brown, Jayla 10 Arizona Flames 35.01 2
16 Muhammand, Mecca 11 Cold Water Expre 35.28 3
17 Sharpe, Silky 10 Bobcats 35.35 1
18 Allen, Carissa 12 Rising Sun 35.45 3
19 Waters, Tijaha 10 Cheetahs 37.01 1
20 Bennett, Jillian 11 Bobcats 38.63 1
21 Fakler, Erin 10 Bobcats 38.84 1

Event 303 400 Meter Dash Midget Girls
==========================================================================
Name Age Team Finals H# Points
==========================================================================
1 Stokes, Kendall 10 Arizona Flames 1:08.78 2
2 Dean, Jade 11 Do Rite 1:11.07 1
3 Fakler, Sarah 11 Bobcats 1:14.76 2
4 Dyson, Lizabeth 10 Bobcats 1:15.55 1
5 Strong, Sarah 10 Arizona Flames 1:16.02 2
6 Duff, Krisa 11 Bobcats 1:16.13 1
7 Muhammand, Mecca 11 Cold Water Expre 1:16.55 1
8 Gaffney, McKenna 11 Bobcats 1:16.91 1
9 Davis, Sheyene 10 Cold Water Expre 1:17.00 1
10 Forney, Danielle 11 Cheetahs 1:17.41 2
11 Dyson, Renee 10 Bobcats 1:17.71 1
12 Jackson, Dominique 11 Ultimate 1:18.64 2
13 Allen, Carissa 12 Rising Sun 1:18.84 2
14 Hoston, Devin 10 Ultimate 1:22.92 2
15 Bennett, Jillian 11 Bobcats 1:25.23 1
16 Dyson, Taylor 10 Bobcats 1:25.49 1
17 Waters, Tijaha 10 Cheetahs 1:40.76 2
18 Whitwer, Cathrine 10 AZ Puma 1:49.15 2

Event 304 800 Meter Run Midget Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Pinkney, Ashley 11 Rising Sun 2:43.68
2 Dean, Jade 11 Do Rite 2:46.49
3 Dyson, Lizabeth 10 Bobcats 3:00.16
4 Duff, Krisa 11 Bobcats 3:01.42
5 Fakler, Sarah 11 Bobcats 3:02.62
6 Gaffney, McKenna 11 Bobcats 3:03.53
7 Kammerman, Cassidy 10 Arizona Flames 3:04.07
8 Jackson, Dominique 11 Ultimate 3:14.48
9 Whitwer, Cathrine 10 AZ Puma 4:08.65

Event 305 1 Mile Run Midget Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Kammerman, Cassidy 10 Arizona Flames 6:56.09

Event 311 60 Meter Dash Midget Boys
===================================================================
Name Age Team Prelims H#
===================================================================
Preliminaries
1 Pascascio, Giovinni 12 Rising Sun 8.56q 3
2 Titsworth, Devontry 12 Rising Sun 8.60q 1
3 Schaefer, Jacob 11 AZ Puma 8.82q 2
3 Allen, Devon 12 Rising Sun 8.82q 2
5 Pierce, Ryan 11 Rising Sun 8.83q 4
5 Money, Orange 12 AZ Panthers 8.83q 1
7 Simpson, Nathan 10 Rising Sun 8.88q 1
8 Relf, Robert 10 Do Rite 8.92q 1
9 Nickerson, Braxton 10 Do Rite 8.97q 3
10 Holgerson, Jorgen 10 Arizona Flames 8.99 4
11 Jones, Jamaal 11 Bobcats 9.17 1
12 Burgess, Wally 10 Cheetahs 9.31 3
13 Nave, Sheldon 10 Heat 9.39 3
13 Dean, Tony 11 Do Rite 9.39 2
15 Talbot, Ryan 10 Arizona Flames 9.42 3
16 Dancer, Austin 10 Rising Sun 9.54 1
17 Richardson, Travon 11 Phoenix Flyers 9.69 2
18 Cameron, Deric 11 Rising Sun 9.70 1
19 Willard, Mitchell 11 Heat 9.74 2
20 Poirer-Shelton, Michael 11 Arizona Flames 9.82 4
21 Hodge, Clinton 12 Startrack 9.86 4
22 Ortiz, Rafael 10 Arizona Flames 10.31 2
23 Morrison, Joseph 12 Cold Water Expre 10.39 1

Event 311 60 Meter Dash Midget Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Pierce, Ryan 11 Rising Sun 8.42
2 Pascascio, Giovinni 12 Rising Sun 8.47
3 Titsworth, Devontry 12 Rising Sun 8.66
4 Schaefer, Jacob 11 AZ Puma 8.84
5 Allen, Devon 12 Rising Sun 8.87
6 Money, Orange 12 AZ Panthers 8.93
7 Nickerson, Braxton 10 Do Rite 8.94
8 Simpson, Nathan 10 Rising Sun 8.96
9 Relf, Robert 10 Do Rite 9.01
Preliminaries
10 Holgerson, Jorgen 10 Arizona Flames
11 Jones, Jamaal 11 Bobcats
12 Burgess, Wally 10 Cheetahs
13 Dean, Tony 11 Do Rite
13 Nave, Sheldon 10 Heat
15 Talbot, Ryan 10 Arizona Flames
16 Dancer, Austin 10 Rising Sun
17 Richardson, Travon 11 Phoenix Flyers
18 Cameron, Deric 11 Rising Sun
19 Willard, Mitchell 11 Heat
20 Poirer-Shelton, Michael 11 Arizona Flames
21 Hodge, Clinton 12 Startrack
22 Ortiz, Rafael 10 Arizona Flames
23 Morrison, Joseph 12 Cold Water Expre

Event 312 200 Meter Dash Midget Boys
==========================================================================
Name Age Team Finals H# Points
==========================================================================
1 Pascascio, Giovinni 12 Rising Sun 27.57 4
2 Titsworth, Devontry 12 Rising Sun 27.87 4
3 Williams, Javon 11 Cheetahs 28.76 4
4 Pierce, Ryan 11 Rising Sun 28.91 3
5 Money, Orange 12 AZ Panthers 28.97 1
6 Dean, Deselle 11 Do Rite 29.49 1
7 Simpson, Nathan 10 Rising Sun 29.57 4
8 White, Tajae 11 Cheetahs 29.64 4
9 Williford, Chad 10 Rising Sun 29.72 3
10 Nickerson, Braxton 10 Do Rite 29.73 2
11 Allen, Devon 12 Rising Sun 30.38 4
12 Cortez, Joseph 10 Rising Sun 30.71 1
13 Relf, Robert 10 Do Rite 30.95 2
14 Holgerson, Jorgen 10 Arizona Flames 31.21 3
15 Dean, Tony 11 Do Rite 31.76 2
16 Luke, Cole 10 Cheetahs 31.88 3
17 Kennedy, Aaron 11 Do Rite 32.37 1
18 Talbot, Ryan 10 Arizona Flames 32.57 3
19 Dancer, Austin 10 Rising Sun 32.78 3
20 Cameron, Deric 11 Rising Sun 33.03 3
21 Willard, Mitchell 11 Heat 34.38 3
22 Richardson, Travon 11 Phoenix Flyers 34.71 2
23 Burgess, Wally 10 Cheetahs 35.46 4
24 Hodge, Clinton 12 Startrack 35.80 2
25 Poirer-Shelton, Michael 11 Arizona Flames 36.34 2
26 Ortiz, Rafael 10 Arizona Flames 36.88 2
27 Haggarty, Devin 10 Blaze 38.62 1
28 Morrison, Joseph 12 Cold Water Expre 38.71 1

Event 313 400 Meter Dash Midget Boys
==========================================================================
Name Age Team Finals H# Points
==========================================================================
1 Dean, Deselle 11 Do Rite 1:05.44 1
2 Kammeyer, Steven 11 AZ Puma 1:05.95 2
3 Nickerson, Braxton 10 Do Rite 1:06.22 2
4 westbrook, Justin 10 Arizona Flames 1:07.11 2
5 Relf, Robert 10 Do Rite 1:07.30 2
6 Dean, Tony 11 Do Rite 1:08.63 2
7 White, Tajae 11 Cheetahs 1:08.64 2
8 Cortez, Joseph 10 Rising Sun 1:12.92 1
9 Hodge, Clinton 12 Startrack 1:16.73 1
10 Haggarty, Devin 10 Blaze 1:25.44 1
11 Foster, Kareem 11 Cold Water Expre 1:29.04 1
12 Morrison, Joseph 12 Cold Water Expre 1:29.91 1
13 Richardson, Travon 11 Phoenix Flyers 1:30.90 1
14 Burgess, Wally 10 Cheetahs 1:31.99 2

Event 314 800 Meter Run Midget Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 westbrook, Justin 10 Arizona Flames 2:38.62
2 Dean, Deselle 11 Do Rite 2:39.22
3 Williford, Chad 10 Rising Sun 2:42.68
4 Kammeyer, Steven 11 AZ Puma 2:53.91
5 Christianson, Austin 10 Heat 2:58.00
6 Gaines, Gregory 11 Cheetahs 3:02.08
7 Whitwer, Robbie 10 AZ Puma 3:02.16
8 Foster, Kareem 11 Cold Water Expre 3:08.43

Event 315 1 Mile Run Midget Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Kammeyer, Steven 11 AZ Puma 5:54.90
2 westbrook, Justin 10 Arizona Flames 5:55.21
3 Christianson, Austin 10 Heat 6:25.34
4 Whitwer, Robbie 10 AZ Puma 6:38.17
5 Foster, Kareem 11 Cold Water Expre 7:20.40
-- Balkow, Jonathan 10 Casa Grande DNF

Event 321 60 Meter Hurdles Midget Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Moore, Ashlee 10 Arizona Flames 11.27
2 Jordan, Sherrelle 10 Ultimate 11.37
3 Gettleman, Jessica 11 Bobcats 15.16

Event 331 60 Meter Hurdles Midget Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Williams, Javon 11 Cheetahs 12.16
1 Luke, Cole 10 Cheetahs 12.16

Event 341 4x400 Meter Relay Midget Girls
=======================================================================
Team Finals Points
=======================================================================
1 Arizona Rising Sun 'A' 4:41.40
1) Pinkney, Ashley 11 2) Wilson, Jasmine 11
3) Smith, Jaszmyne 11 4) Moore, Delana 11
2 Phoenix Bobcats TC 'C' 5:22.00
3 Phoenix Bobcats TC 'A' 5:40.22
4 Phoenix Bobcats TC 'B' 6:06.95

Event 351 4x400 Meter Relay Midget Boys
=======================================================================
Team Finals Points
=======================================================================
1 Arizona Rising Sun 'A' 4:50.99
1) Simpson, Nathan 10 2) Allen, Devon 12
3) Pascascio, Giovinni 12 4) Titsworth, Devontry 12

Event 363 Long Jump Midget Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Jordan, Sherrelle 10 Ultimate 3.69m
2 Gettleman, Jessica 11 Bobcats 3.52m
3 Forney, Danielle 11 Cheetahs 3.45m
4 Moskowitz, Abby 11 Bobcats 3.39m
5 Scott, Makayla 11 Arizona Flames 3.03m
6 Jaronik, Mariah 11 AZ Panthers 2.96m
7 Dyson, Taylor 10 Bobcats 2.87m
8 Sharpe, Silky 10 Bobcats 2.86m
9 Jackson, Shannon 10 Do Rite 2.83m
10 Hoston, Devin 10 Ultimate 2.81m
11 Allen, Carissa 12 Rising Sun 2.62m
12 Brown, Jayla 10 Arizona Flames 2.25m

Event 365 Shot Put Midget Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Johnson, Cassie 10 Tonto 5.77m
2 Dyson, Renee 10 Bobcats 5.31m
-- Roseburg, Sarah 10 Bobcats DNF
-- McNeil, Jonac 11 AZ Panthers DNF

Event 373 Long Jump Midget Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Schaefer, Jacob 11 AZ Puma 4.16m
2 Gaines, Gregory 11 Cheetahs 4.11m
3 Jones, Jamaal 11 Bobcats 4.07m
4 Dancer, Austin 10 Rising Sun 3.74m
5 Willard, Mitchell 11 Heat 3.73m
6 White, Tajae 11 Cheetahs 3.72m
7 Luke, Cole 10 Cheetahs 3.69m
8 Talbot, Ryan 10 Arizona Flames 3.66m
9 Nave, Sheldon 10 Arizona Flames 3.44m
10 Ortiz, Rafael 10 Arizona Flames 3.25m
11 Whitwer, Robbie 10 AZ Puma 2.82m
12 Poirer-Shelton, Michael 11 Arizona Flames 2.79m
13 Holgerson, Jorgen 10 Arizona Flames 2.41m
14 Williams, Javon 11 Cheetahs 2.19m
-- Phillips, Nate 10 Cheetahs DNF

Event 375 Shot Put Midget Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Jones, Jamaal 11 Bobcats 9.84m
2 Nave, Sheldon 10 Arizona Flames 6.33m
-- Thomas, Skyler 10 Tonto DNF
-- Johnson, Dakota 11 Cheetahs DNF
-- Nappe, Dominic 10 Cheetahs DNF

Event 401 60 Meter Dash Youth Girls
===================================================================
Name Age Team Prelims H#
===================================================================
Preliminaries
1 Smythe, Bryanna 13 Cheetahs 8.29q 2
2 Carson, Hannah 12 Cheetahs 8.33q 1
3 Lundy, Destiny 12 Arizona Flames 8.34q 2
4 Lee, Chinequa 13 Cheetahs 8.41q 2
5 McClain, Khadijah 12 Do Rite 8.68q 1
6 Clay, Alexis 12 Cheetahs 8.81q 3
7 Porier-Shelton, Tarisa 12 Arizona Flames 8.91q 1
8 Richardson, Derriann 12 Cheetahs 8.94q 1
9 Etheridge, Shanae 13 Do Rite 8.96q 3
10 Wheaton, Tianna 12 Do Rite 9.01 2
11 Gren, Tinisha 13 Cheetahs 9.16 2
11 Bever, Marlee 13 Arizona Flames 9.16 2
11 Morris, Jasmine 12 Cheetahs 9.16 3
14 Allinger, Amyh 13 Heat 9.19 1
15 Cameron, Domonique 14 Rising Sun 9.24 3
16 Dean, Diamin 13 Do Rite 9.47 1
17 Owens, Raven 12 Cheetahs 9.52 3
18 Rebello, Erin 13 Arizona Flames 9.69 3
19 Allen, Arielle 13 Cheetahs 9.73 3
20 Tolvert, Candida 14 Heat 9.76 3
20 Evans, Jamesse 13 Do Rite 9.76 2
22 Johnson, Hailie 13 Cheetahs 10.11 1
23 Downing, Sayeeshaa 12 Do Rite 10.54 1
24 Moore, Ahsley 14 J Owens 11.37 2

Event 401 60 Meter Dash Youth Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Smythe, Bryanna 13 Cheetahs 8.15
2 Carson, Hannah 12 Cheetahs 8.21
3 Lee, Chinequa 13 Cheetahs 8.31
4 Porier-Shelton, Tarisa 12 Arizona Flames 8.75
5 Clay, Alexis 12 Cheetahs 8.77
6 McClain, Khadijah 12 Do Rite 8.81
7 Richardson, Derriann 12 Cheetahs 8.94
8 Etheridge, Shanae 13 Do Rite 9.03
Preliminaries
3 Lundy, Destiny 12 Arizona Flames
10 Wheaton, Tianna 12 Do Rite
11 Bever, Marlee 13 Arizona Flames
11 Morris, Jasmine 12 Cheetahs
11 Gren, Tinisha 13 Cheetahs
14 Allinger, Amyh 13 Heat
15 Cameron, Domonique 14 Rising Sun
16 Dean, Diamin 13 Do Rite
17 Owens, Raven 12 Cheetahs
18 Rebello, Erin 13 Arizona Flames
19 Allen, Arielle 13 Cheetahs
20 Evans, Jamesse 13 Do Rite
20 Tolvert, Candida 14 Heat
22 Johnson, Hailie 13 Cheetahs
23 Downing, Sayeeshaa 12 Do Rite
24 Moore, Ahsley 14 J Owens

Event 402 200 Meter Dash Youth Girls
==========================================================================
Name Age Team Finals H# Points
==========================================================================
1 Meador, Sierra 13 Rising Sun 26.34 2
2 Smythe, Bryanna 13 Cheetahs 27.01 3
3 Lewis, Bianca 13 Rising Sun 27.56 3
4 Blevins, Nakita 13 Rising Sun 27.68 1
5 Clay, Alexis 12 Cheetahs 29.71 3
6 Rebello, Erin 13 Arizona Flames 29.89 2
7 Wheaton, Tianna 12 Do Rite 29.93 2
8 Etheridge, Shanae 13 Do Rite 30.79 2
9 Evans, Jamesse 13 Do Rite 31.00 1
10 Morris, Jasmine 12 Cheetahs 31.23 3
11 Tolvert, Candida 14 Heat 31.67 1
12 Richardson, Derriann 12 Cheetahs 31.92 3
13 Porier-Shelton, Tarisa 12 Arizona Flames 32.14 3
14 Dean, Diamin 13 Do Rite 32.17 1
15 Cameron, Domonique 14 Rising Sun 32.21 1
16 Allinger, Amyh 13 Heat 32.32 2
17 McClain, Khadijah 12 Do Rite 32.86 2
18 Moore, Ahsley 14 J Owens 40.37 1

Event 403 400 Meter Dash Youth Girls
==========================================================================
Name Age Team Finals H# Points
==========================================================================
1 Smythe, Bryanna 13 Cheetahs 1:02.23 3
2 Lee, Chinequa 13 Cheetahs 1:02.27 3
3 McClain, Khadijah 12 Do Rite 1:07.94 3
4 Clay, Alexis 12 Cheetahs 1:08.10 3
5 Wheaton, Tianna 12 Do Rite 1:09.74 3
6 Etheridge, Shanae 13 Do Rite 1:09.91 2
7 Morris, Jasmine 12 Cheetahs 1:10.57 2
8 Owens, Raven 12 Cheetahs 1:11.36 2
9 Gren, Tinisha 13 Cheetahs 1:11.57 2
10 Evans, Jamesse 13 Do Rite 1:12.20 1
11 Rebello, Erin 13 Arizona Flames 1:12.31 2
12 Bever, Marlee 13 Arizona Flames 1:14.22 2
13 Nobley, Garrett 12 Bobcats 1:14.42 1
14 Mendez, Janay 13 Cheetahs 1:14.61 2
15 Tolvert, Candida 14 Heat 1:14.89 2
16 Wynn, DeAnna 13 AZ Panthers 1:15.45 1

Event 404 800 Meter Run Youth Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Lewis, Bianca 13 Rising Sun 2:33.05
2 Meador, Sierra 13 Rising Sun 2:41.32
3 Lee, Chinequa 13 Cheetahs 2:55.98
4 Partida, Erin 12 Bobcats 2:58.06
5 Gren, Tinisha 13 Cheetahs 3:00.87
6 Owens, Raven 12 Cheetahs 3:06.28
7 Grande, Joelle 12 Cold Water Expre 3:06.92
8 Mendez, Janay 13 Cheetahs 3:07.16
9 Charles, Sarah 12 Cold Water Expre 3:10.79

Event 405 1 Mile Run Youth Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Yazzie, Stephanie 12 Blaze 6:27.87
2 Grande, Joelle 12 Cold Water Expre 6:29.38
3 Rumbo, Kailey 13 Blaze 6:32.40
4 Charles, Sarah 12 Cold Water Expre 7:12.70
-- Nobley, Garrett 12 Bobcats DNF

Event 411 60 Meter Dash Youth Boys
===================================================================
Name Age Team Prelims H#
===================================================================
Preliminaries
1 Rosario, Cliff 13 Heat 7.92q 1
2 Bowen, Keith 13 Rising Sun 7.95q 2
3 Easley, DeAnthony 12 Cheetahs 8.06q 1
3 Jones Jr, Erwin 13 Bobcats 8.06q 3
5 Hardwick, Desaan 14 Rising Sun 8.08q 3
6 Waters, Trey 13 Cheetahs 8.36q 3
7 Muhammad, Yusuf 13 Cheetahs 8.43q 1
8 Wheeler, Demonte 13 Cold Water Expre 8.60q 3
8 Titsworth, Cody 13 Rising Sun 8.60q 2
10 Thompson, Ricky 12 Do Rite 8.64 2
11 Campbell-Harrell, Isaac 13 Cold Water Expre 8.66 2
12 Raphael, Brandon 12 Bobcats 8.67 1
13 Hayes, Issac 12 Cheetahs 8.71 2
14 Kmetz, Ben 12 Bobcats 8.83 2
15 Trotter, Cory 13 Do Rite 8.85 1
16 Russell, Kye 12 Do Rite 8.93 3
17 Richardson, Trey 12 Cheetahs 9.08 3
18 Slepian, Geoffrey 12 Bobcats 9.31 3
19 Brandon, Kevin 14 Cold Water Expre 9.34 1
20 Young, Cole 12 Arizona Flames 9.40 2
21 Gray, Ricky 13 Rising Sun 9.42 3
22 Burston, Wesley 14 Cold Water Expre 9.56 1
23 McIver, Darrian 14 AZ Titans 9.59 3
24 Foster, Haaneef 13 Cold Water Expre 9.75 2
25 Paiz, Alejandro 13 Rising Sun 9.84 1
26 Pinkney, Gary 14 Rising Sun 11.05 2

Event 411 60 Meter Dash Youth Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Rosario, Cliff 13 Heat 7.90
2 Bowen, Keith 13 Rising Sun 7.99
3 Easley, DeAnthony 12 Cheetahs 8.00
4 Jones Jr, Erwin 13 Bobcats J8.00
5 Hardwick, Desaan 14 Rising Sun 8.01
6 Wheeler, Demonte 13 Cold Water Expre 8.78
Preliminaries
6 Waters, Trey 13 Cheetahs
7 Muhammad, Yusuf 13 Cheetahs
8 Titsworth, Cody 13 Rising Sun
10 Thompson, Ricky 12 Do Rite
11 Campbell-Harrell, Isaac 13 Cold Water Expre
12 Raphael, Brandon 12 Bobcats
13 Hayes, Issac 12 Cheetahs
14 Kmetz, Ben 12 Bobcats
15 Trotter, Cory 13 Do Rite
16 Russell, Kye 12 Do Rite
17 Richardson, Trey 12 Cheetahs
18 Slepian, Geoffrey 12 Bobcats
19 Brandon, Kevin 14 Cold Water Expre
20 Young, Cole 12 Arizona Flames
21 Gray, Ricky 13 Rising Sun
22 Burston, Wesley 14 Cold Water Expre
23 McIver, Darrian 14 AZ Titans
24 Foster, Haaneef 13 Cold Water Expre
25 Paiz, Alejandro 13 Rising Sun
26 Pinkney, Gary 14 Rising Sun

Event 412 200 Meter Dash Youth Boys
==========================================================================
Name Age Team Finals H# Points
==========================================================================
1 Hardwick, Desaan 14 Rising Sun 25.76 3
2 Bowen, Keith 13 Rising Sun 25.88 3
3 Rosario, Cliff 13 Heat 26.25 3
4 Easley, DeAnthony 12 Cheetahs 26.37 3
5 Muhammad, Yusuf 13 Cheetahs 27.25 3
6 Titsworth, Cody 13 Rising Sun 28.27 3
7 Jordan, Michael 13 Cheetahs 28.48 2
7 Russell, Kye 12 Do Rite 28.48 2
9 Campbell-Harrell, Isaac 13 Cold Water Expre 28.83 3
10 Thompson, Ricky 12 Do Rite 29.26 1
11 Trotter, Cory 13 Do Rite 29.30 2
12 Waters, Trey 13 Cheetahs 29.38 3
13 Raphael, Brandon 12 Bobcats 29.71 1
14 Brandon, Kevin 14 Cold Water Expre 30.86 1
15 Young, Cole 12 Arizona Flames 31.95 2
16 Burston, Wesley 14 Cold Water Expre 35.82 1
17 Foster, Haaneef 13 Cold Water Expre 37.52 1

Event 413 400 Meter Dash Youth Boys
==========================================================================
Name Age Team Finals H# Points
==========================================================================
1 Hardwick, Desaan 14 Rising Sun 57.78 2
2 Bowen, Keith 13 Rising Sun 58.19 2
3 Waters, Trey 13 Cheetahs 1:04.11 2
4 Thompson, Ricky 12 Do Rite 1:04.82 2
5 Russell, Kye 12 Do Rite 1:06.30 1
6 Brannick, Eric 13 AZ Puma 1:06.74 2
7 Jordan, Michael 13 Cheetahs 1:07.54 2
8 Gray, Ronnie 14 Rising Sun 1:08.45 1
9 Trotter, Cory 13 Do Rite 1:08.83 2
10 Muhammad, Yusuf 13 Cheetahs 1:12.58 2
11 Nobley, Garrett 14 Bobcats 1:13.36 1
12 Cortez, Doug 13 Rising Sun 1:14.09 1
13 Daron, Kennedy 13 Do Rite 1:14.86 1
14 Hayes, Issac 12 Cheetahs 1:19.41 2

Event 414 800 Meter Run Youth Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Brannick, Eric 13 AZ Puma 2:32.12
2 Gray, Ronnie 14 Rising Sun 2:39.76
3 Whitwer, Dylan 12 AZ Puma 2:45.92
4 Nobley, Garrett 14 Bobcats 2:50.06
5 Cortez, Doug 13 Rising Sun 2:55.98
6 Garcia, Phillip 13 Cold Water Expre 2:56.67

Event 415 1 Mile Run Youth Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Brannick, Eric 13 AZ Puma 5:34.51
2 Gray, Ronnie 14 Rising Sun 5:50.67
3 Whitwer, Dylan 12 AZ Puma 6:06.51
4 Garcia, Phillip 13 Cold Water Expre 6:46.43
-- Wagner, Keith 13 Cheetahs DNF
-- Grande, Joelle 14 Unattached DNF
-- Lucero, Manuel 12 Casa Grande DNF

Event 421 60 Meter Hurdles Youth Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Carson, Hannah 12 Cheetahs 10.52
2 Willis, Cary 12 Arizona Flames 11.61

Event 431 60 Meter Hurdles Youth Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Jones Jr, Erwin 13 Bobcats 9.67
2 Muhammad, Yusuf 13 Cheetahs 9.95
3 Jordan, Michael 13 Cheetahs 10.44
4 Kmetz, Ben 12 Bobcats 11.59

Event 441 4x400 Meter Relay Youth Boys
=======================================================================
Team Finals Points
=======================================================================
1 Cold Water Express 'A' 5:02.72
1) Wheeler, Demonte 13 2) Brandon, Kevin 14
3) Campbell-Harrell, Isaac 13 4) Foster, Haaneef 13

Event 451 4x400 Meter Relay Youth Girls
=======================================================================
Team Finals Points
=======================================================================
1 Arizona Rising Sun 'A' 4:41.86
1) Meador, Sierra 13 2) Lewis, Bianca 13
3) Phillips, Desiree 12 4)

Event 461 High Jump Youth Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Morris, Jasmine 12 Cheetahs 1.35m
2 Willis, Cary 12 Arizona Flames 1.15m
-- artida, Gabrield 13 Bobcats DNF
-- Allen, Arielle 13 Cheetahs DNF

Event 463 Long Jump Youth Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Clay, Alexis 12 Cheetahs 4.26m
2 Willis, Cary 12 Arizona Flames 3.90m
3 Bever, Marlee 13 Arizona Flames 3.75m
4 Allinger, Amyh 13 Heat 3.70m
5 Richardson, Derriann 12 Cheetahs 3.37m
6 Downing, Sayeeshaa 12 Do Rite 2.96m
7 Owens, Raven 12 Cheetahs 2.60m
8 Moore, Ahsley 14 J Owens 2.07m
-- Phillips, Desiree 12 Rising Sun DNF
-- artida, Gabrield 13 Bobcats DNF
-- Johnson, Hailie 13 Cheetahs DNF
-- Lundy, Destiny 12 Arizona Flames DNF

Event 465 Shot Put (6#) Youth Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Carson, Hannah 12 Cheetahs 11.81m
2 Evans, Jamesse 13 Do Rite 9.56m
3 Tolvert, Candida 14 Heat 5.04m
-- Quade, Hanna 13 Tonto DNF
-- Hinton, Shawte 12 Tonto DNF
-- Boyd, Amethyst 13 Cheetahs DNF

Event 471 High Jump Youth Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Jones Jr, Erwin 13 Bobcats 1.50m
2 Raphael, Brandon 12 Bobcats 1.30m
3 Hayes, Issac 12 Cheetahs 1.15m
3 Whitwer, Dylan 12 AZ Puma 1.15m

Event 473 Long Jump Youth Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Titsworth, Cody 13 Rising Sun 4.55m
2 Kmetz, Ben 12 Bobcats 4.22m
3 Jordan, Michael 13 Cheetahs 4.12m
4 Russell, Kye 12 Do Rite 3.89m
5 Young, Cole 12 Arizona Flames 3.59m
6 Richardson, Trey 12 Cheetahs 3.44m
-- Wheeler, Demonte 13 Cold Water Expre DNF
-- Hayes, Issac 12 Cheetahs DNF
-- Slepian, Geoffrey 12 Bobcats DNF

Event 475 Shot Put Youth Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Gray, Ricky 13 Rising Sun 9.26m
2 Pinkney, Gary 14 Rising Sun 7.04m
3 Paiz, Alejandro 13 Rising Sun 6.11m
-- Waterman, Kevin 14 Tonto DNF
-- Waterman, Cody 13 Tonto DNF
-- Doka, Valentino 13 Tonto DNF
-- Quade, Heath 12 Tonto DNF

Event 501 60 Meter Dash Intermediate Girls
===================================================================
Name Age Team Prelims H#
===================================================================
Preliminaries
1 Williams, Serene 14 Rising Sun 8.05q 2
2 Matthews, Larissa 14 Cheetahs 8.18q 2
3 Reyes, Angela 14 Cheetahs 8.70q 1
3 Hennix, Medina 14 Cold Water Expre 8.70q 2
5 Easley, Alexis 14 Do Rite 8.86q 1
6 Logrina, Liza 14 Cheetahs 9.27q 1
7 Foster, Erica 16 Cold Water Expre 9.49q 1
8 Tucker, Kennisha 16 Rising Sun 9.61q 2
9 Hall, Shelby 14 Blaze 10.48q 2
10 Evans, Taylor 14 Blaze 10.56 1

Event 501 60 Meter Dash Intermediate Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Williams, Serene 14 Rising Sun 8.04
2 Matthews, Larissa 14 Cheetahs 8.27
3 Hennix, Medina 14 Cold Water Expre 8.67
4 Reyes, Angela 14 Cheetahs 8.77
5 Easley, Alexis 14 Do Rite 9.03
6 Foster, Erica 16 Cold Water Expre 11.02
Preliminaries
6 Logrina, Liza 14 Cheetahs
8 Tucker, Kennisha 16 Rising Sun
9 Hall, Shelby 14 Blaze
10 Evans, Taylor 14 Blaze

Event 502 200 Meter Dash Intermediate Girls
==========================================================================
Name Age Team Finals H# Points
==========================================================================
1 Williams, Serene 14 Rising Sun 26.25 2
2 Jackson, Quiana 15 Cheetahs 27.54 2
3 Muhammad, Khadejah 15 Cheetahs 27.96 2
4 Matthews, Larissa 14 Cheetahs 27.98 2
5 Hennix, Medina 14 Cold Water Expre 28.67 2
6 Reyes, Angela 14 Cheetahs 29.01 2
7 Easley, Alexis 14 Do Rite 29.85 1
8 Morris, Desiree 14 Cheetahs 31.47 2
9 Foster, Erica 16 Cold Water Expre 32.13 1
10 Tucker, Kennisha 16 Rising Sun 32.39 1

Event 503 400 Meter Dash Intermediate Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Williams, Serene 14 Rising Sun 1:02.38
2 Jackson, Quiana 15 Cheetahs 1:02.76
3 Muhammad, Khadejah 15 Cheetahs 1:03.73
4 Hennix, Medina 14 Cold Water Expre 1:06.26
5 Easley, Alexis 14 Do Rite 1:07.58
6 Morris, Desiree 14 Cheetahs 1:09.99
7 Pinkley, Britney 15 Rising Sun 1:10.67

Event 504 800 Meter Run Intermediate Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Whitford, Rachel 16 Arizona Flames 2:30.29
2 Pinkley, Britney 15 Rising Sun 2:46.36
3 Shideen, Mike 14 Unattached 2:57.14

Event 505 1 Mile Run Intermediate Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Whitford, Rachel 16 Arizona Flames 6:43.67

Event 511 60 Meter Dash Intermediate Boys
===================================================================
Name Age Team Prelims H#
===================================================================
Preliminaries
1 Miles, Jamal 14 AZ Panthers 7.39q 1
2 Washington, Marcus 15 Arizona Flames 7.53q 2
3 Shorten, Joseph 14 Rising Sun 7.99q 2
4 Johnson, Shawn 15 Cheetahs 8.04q 1
5 Jackson, Jonathon 14 Cheetahs 8.05q 1
6 Browns, Darren 16 Arizona Flames 8.35q 2
7 Letcher, Brad 16 Arizona Flames 8.60q 2
8 Polite, Melvin 14 Cheetahs 9.13q 1

Event 511 60 Meter Dash Intermediate Boys
==========================================================================
Name Age Team Finals H# Points
==========================================================================
1 Miles, Jamal 14 AZ Panthers
2 Washington, Marcus 15 Arizona Flames
3 Shorten, Joseph 14 Rising Sun
4 Johnson, Shawn 15 Cheetahs
5 Jackson, Jonathon 14 Cheetahs
6 Browns, Darren 16 Arizona Flames
7 Letcher, Brad 16 Arizona Flames
8 Polite, Melvin 14 Cheetahs

Event 512 200 Meter Dash Intermediate Boys
==========================================================================
Name Age Team Finals H# Points
==========================================================================
1 Miles, Jamal 14 AZ Panthers 23.30 2
2 Washington, Marcus 15 Arizona Flames 24.95 2
3 Shorten, Joseph 14 Rising Sun 25.83 2
4 Jackson, Jonathon 14 Cheetahs 26.40 2
5 Johnson, Shawn 15 Cheetahs 26.59 2
6 Pierce, Roland 14 Rising Sun 27.55 1
7 Browns, Darren 16 Arizona Flames 27.61 1
8 Letcher, Brad 16 Arizona Flames 28.27 1
9 Burston, Thomas 16 Cold Water Expre 31.09 1

Event 513 400 Meter Dash Intermediate Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Miles, Jamal 14 AZ Panthers 52.13
2 Mims, Tieshawn 15 Cheetahs 56.20
3 Shorten, Joseph 14 Rising Sun 58.77
4 Crothers, Austin 14 Cheetahs 58.79
5 Jackson, Jonathon 14 Cheetahs 59.61
6 Pierce, Roland 14 Rising Sun 1:03.12
7 Polite, Melvin 14 Cheetahs 1:05.89
8 Paartida, Gabrield 14 Bobcats 1:10.71

Event 514 800 Meter Run Intermediate Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Mims, Tieshawn 15 Cheetahs 2:19.15
2 Crothers, Austin 14 Cheetahs 2:26.00
3 Loayza, Ricardo 15 AZ Puma 2:31.66
4 Polite, Melvin 14 Cheetahs 2:36.79
5 Barr, Dylan 14 Cheetahs 2:37.54
6 Paartida, Gabrield 14 Bobcats 3:05.68

Event 515 1 Mile Run Intermediate Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Barr, Dylan 14 Cheetahs 5:45.43
2 Loayza, Ricardo 15 AZ Puma 5:52.14
-- Garcia, Justin 14 Casa Grande DNF
-- Kinney, Mark 14 Cheetahs DNF
-- Balkow, Patrick 14 Casa Grande DNF

Event 521 60 Meter Hurdles Intermediate Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Matthews, Larissa 14 Cheetahs 11.24
2 Logrina, Liza 14 Cheetahs 12.33
3 Shideen, Mike 14 Unattached 12.40

Event 531 60 Meter Hurdles Intermediate Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Washington, Marcus 15 Arizona Flames 10.27
2 Mims, Tieshawn 15 Cheetahs 11.98

Event 563 Long Jump Intermediate Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Tucker, Kennisha 16 Rising Sun 3.68m

Event 565 Shot Put Intermediate Girls
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
-- Waterman, Marquel 15 Tonto DNF

Event 571 High Jump Intermediate Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Paartida, Gabrield 14 Bobcats 1.30m
-- Garcia, Justin 14 Casa Grande DNF

Event 573 Long Jump Intermediate Boys
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Washington, Marcus 15 Arizona Flames 4.92m 2 Browns, Darren 16 Arizona Flames 4.09m 3 Letcher, Brad 16 Arizona Flames 3.88m 4 Paartida, Gabrield 14 Bobcats 3.73m -- Lux, Freddrick 15 AZ Titans DNF -- Lamb, Bryce 15 Cheetahs DNF Event 575 Shot Put (12#) Intermediate Boys ======================================================================= Name Age Team Finals Points ======================================================================= 1 Browns, Darren 16 Arizona Flames 10.39m 2 Levine, Shane 14 Tonto 8.88m 3 Begay, Jarred 14 Tonto 8.78m 4 Crothers, Austin 14 Cheetahs 8.52m -- Hinton, Jordon 14 Tonto DNF Event 601 60 Meter Dash Young Women ================================================================ Name Age Team Prelims ================================================================ Preliminaries 1 Benton, Leah 17 Cheetahs 7.81q 2 Carson, Micsha 16 Cheetahs 8.33q 3 Mayfield, Tatiana 16 Cheetahs 8.79q 4 Flowers, Tianna 16 Rising Sun 8.85q Event 601 60 Meter Dash Young Women ========================================================================== Name Age Team Finals H# Points ========================================================================== 1 Benton, Leah 17 Cheetahs 2 Carson, Micsha 16 Cheetahs 3 Mayfield, Tatiana 16 Cheetahs 4 Flowers, Tianna 16 Rising Sun Event 602 200 Meter Dash Young Women ======================================================================= Name Age Team Finals Points ======================================================================= 1 Cunningham, Alex 17 Cheetahs 27.07 2 Hayes, Courtney 17 Cheetahs 28.12 3 Tiger, Melissa 16 Cheetahs 30.70 4 Flowers, Tianna 16 Rising Sun 33.44 Event 603 400 Meter Dash Young Women ======================================================================= Name Age Team Finals Points ======================================================================= 1 Hayes, Courtney 17 Cheetahs 1:11.84 2 Tiger, Melissa 16 Cheetahs 1:11.93 Event 604 800 Meter Run Young Women ======================================================================= Name Age Team Finals Points ======================================================================= 1 Kern, Lauren 17 Unattached 2:31.06 Event 611 60 Meter Dash Young Men ================================================================ Name Age Team Prelims ================================================================ Preliminaries 1 Barton, Mikhail 16 Cheetahs 7.10q 2 Simpson JR, Travis 17 Rising Sun 7.18q 3 Wheaton, Do Right 18 Do Rite 7.28q 4 Hennix, Malek 18 Cold Water Expre 7.47q 5 Coyle, Cl;ark 16 Unattached 7.72q 6 Abrams, Jarell 17 Cheetahs 7.74q 7 Taylor, Caleb 17 Rising Sun 7.91q Event 611 60 Meter Dash Young Men ========================================================================== Name Age Team Finals H# Points
==========================================================================
1 Barton, Mikhail 16 Cheetahs
2 Simpson JR, Travis 17 Rising Sun
3 Wheaton, Do Right 18 Do Rite
4 Hennix, Malek 18 Cold Water Expre
5 Coyle, Cl;ark 16 Unattached
6 Abrams, Jarell 17 Cheetahs
7 Taylor, Caleb 17 Rising Sun

Event 612 200 Meter Dash Young Men
==========================================================================
Name Age Team Finals H# Points
==========================================================================
1 Barton, Mikhail 16 Cheetahs 22.73 2
2 Simpson JR, Travis 17 Rising Sun 22.89 2
3 Hunt, Brandon 17 Rising Sun 23.35 1
4 Johnson, Chris 17 Cheetahs 24.02 2
5 Coyle, Cl;ark 16 Unattached 24.18 1
6 Lamb, Ashtyn 16 Cheetahs 24.34 2
7 Wheaton, Do Right 18 Do Rite 24.37 1
8 Rodriquez, Matt 18 Unattached 25.20 1
9 Abrams, Jarell 17 Cheetahs 25.74 2
10 Taylor, Caleb 17 Rising Sun 25.93 1

Event 613 400 Meter Dash Young Men
==========================================================================
Name Age Team Finals H# Points
==========================================================================
1 Simpson JR, Travis 17 Rising Sun 51.31 2
2 Hunt, Brandon 17 Rising Sun 51.82 1
3 Johnson, Chris 17 Cheetahs 52.68 2
4 Coyle, Cl;ark 16 Unattached 52.71 2
5 Dancer, Jordon 16 Rising Sun 55.48 2
6 Bunnell, Brian 17 Unattached 55.85 2
7 Taylor, Caleb 17 Rising Sun 56.57 1
8 Rodriquez, Matt 18 Unattached 56.90 1

Event 614 800 Meter Run Young Men
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Carson, Chris 17 Cheetahs 2:08.77
2 Dancer, Jordon 16 Rising Sun 2:18.43
3 Sianez Jr, Vidal 17 Cold Water Expre 2:25.42

Event 615 1 Mile Run Young Men
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Sianez Jr, Vidal 17 Cold Water Expre 5:23.28

Event 621 60 Meter Hurdles Young Women
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Carson, Micsha 16 Cheetahs 9.73

Event 663 Long Jump Young Women
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Carson, Micsha 16 Cheetahs 5.08m
-- Ochoa, Victoria 16 AZ Titans DNF

Event 665 Shot Put Young Women
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Begay, Kindall 17 Tonto 9.73m
-- Waterman, Heather 17 Tonto DNF

Event 673 Long Jump Young Men
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
1 Dancer, Jordon 16 Rising Sun 6.04m
2 Hennix, Malek 18 Cold Water Expre 6.01m
3 Lamb, Ashtyn 16 Cheetahs 5.78m
-- Islas, Julian 18 AZ Titans DNF

Event 675 Shot Put (12#) Young Men
=======================================================================
Name Age Team Finals Points
=======================================================================
-- Johnson, Justin 16 Tonto DNF