Join/Renew Now

13-14 Boys Division Mile Splits


                                                          Page 1
                USATF National Junior Olympics XC Championships
                      December 14, 2013 San Antonio, Texas
                   Event #8 4Km Run CC 13 - 14 Division Boys
Place   NO. NAME                              AGE TEAM                              1MILE    2MILE   FINISH
===== ===== ================================= === ============================== ======== ======== ========
   1.  2919 Erik Gonzalez                     14  15-So Cal Roadrunners           4:54.31 10:21.94 12:59.54
   2.  2253 Gabriel Fendel                    14  13-Cascade Striders             4:54.18 10:29.98 13:06.80
   3.  1427 Devin Paredes                     14  10-Cougar Track Club            4:49.59 10:22.51 13:08.67
   4.  2566 Alexander Scales                  13  14-Los Gatos Track Club         5:01.38 10:35.88 13:12.41
   5.  2691 Brian Hastings                    13  14-Unattached Pacific           4:55.50 10:35.41 13:13.55
   6.  1431 Ivan Pineda-Domingue              13  10-Cougar Track Club            4:51.59 10:34.34 13:15.31
   7.  2734 Raymon Ornelas                    13  15-Corona Panthers Track Club   4:57.21 10:31.77 13:15.79
   8.  2678 Anthony Ocegueda                  14  14-Silver State Striders        4:55.07 10:28.38 13:19.37
   9.  1774 Brodey Hasty                      14  11-Unattached Utah              5:04.39 10:37.62 13:19.96
  10.  1592 Tanner Norman                     14  10-Landsharks Running Club      4:54.16 10:35.23 13:20.66
  11.  1815 Noah Wells                        14  12-Adidas Team Green Running    4:55.53 10:36.85 13:22.58
  12.   326 Brendan Murray                    13  01-Unattached Connecticut       4:58.81 10:42.29 13:22.92
  13.  1604 Jamie Lee                         14  10-Norco Elite Racing           5:04.04 10:46.98 13:23.63
  14.  1057 Benjamin Miller                   14  07-Indiana All Star Running Cl  4:59.08 10:42.07 13:26.04
  15.  1205 Liam Belson                       14  08-Stevens Point Area Running   4:59.02 10:43.88 13:27.17
  16.  1483 Brian Lujan                       14  10-El Paso Speed Track Club     4:49.86 10:36.67 13:28.90
  17.   290 David Clavet                      14  01-South Windsor Sports Group   5:08.24 10:51.77 13:29.05
  18.  1090 Emerson King                      14  07-Naperville Track Club        5:00.28 10:44.02 13:29.13
  19.  2907 Jose Castellon                    14  15-So Cal Roadrunners           4:57.08 10:38.31 13:29.62
  20.  2236 Joshua Schumacher                 14  13-Bowerman Athletic Club       4:55.05 10:37.45 13:29.96
  21.  3462 Mason Bledsoe                     14  07-Unattached Indiana           4:59.77 10:44.01 13:29.97
  22.   614 Coleman Mitchell                  13  03-Triangle Champions           4:55.54 10:38.61 13:30.89
  23.  2584 Melecio Gonzalez                  13  14-McFarland Track Club         5:05.63 10:45.98 13:30.93
  24.  2737 Wayne Richards                    14  15-Corona Panthers Track Club   5:08.27 10:55.89 13:31.02
  25.  3406 Connor McCabe                     14  10-Kom Sports Club              5:00.31 10:42.53 13:31.15
  26.  2916 Tyler Flores                      14  15-So Cal Roadrunners           5:04.18 10:46.76 13:31.30
  27.  1176 Clayton Mendez                    14  07-Windy City Hammers           5:02.04 10:53.76 13:31.63
  28.  2369 Bradley Rzewnicki                 14  13-Seaside Running Club         4:59.28 10:48.04 13:32.09
  29.  1608 Logan Simington                   13  10-Norco Elite Racing           5:02.72 10:47.75 13:33.70
  30.  1383 Jericho Cleveland                 13  10-Cougar Track Club            4:59.74 10:49.78 13:39.25
  31.  2371 Trevor Allen                      14  13-Snohomish Track Club         5:00.49 10:56.58 13:39.69
  32.  2277 Miguel De La Melena               14  13-Evergreen Storm Track Club   5:02.43 10:59.17 13:39.72
  33.  1602 Brock Dykema                      14  10-Norco Elite Racing           5:02.80 10:48.39 13:44.50
  34.  2299 Mykel Fisher                      14  13-Federal Way Track Club       5:02.70 10:59.50 13:46.04
  35.  3058 Julian Silva                      14  15-Valley United Track Club     5:17.59 11:00.69 13:46.33
  36.  2792 Kevin McNulty                     14  15-Equalizers Track Club        4:58.05 10:54.45 13:46.79
  37.    97 Matthew Remigino                  13  01-Litchfield Track Club        5:07.60 10:59.40 13:47.33
  38.  2973 Daniel White                      13  15-South Orange County Wildcat  5:10.55 11:00.20 13:48.20
  39.   117 Garrett Earley                    14  01-Nashua Pal Striders          5:06.20 10:55.74 13:48.55
  40.  1334 Noah Eskew                        13  09-Unattached Arkansas          4:58.95 11:02.99 13:48.68
  41.   208 Matthew Nieves                    14  01-Prospect Park                5:01.63 10:55.94 13:48.74
  42.   214 Kyril van Schendel                14  01-Prospect Park                5:06.78 10:59.35 13:49.07
  43.  2422 Spencer Swaim                     14  13-Spokane Mercury Athletic Cl  5:07.89 11:00.90 13:49.21
  44.  2785 Stuart Kendall                    14  15-Equalizers Track Club        5:11.56 10:59.72 13:51.54
  45.  2936 Isaias Ramirez                    13  15-So Cal Roadrunners           5:07.68 11:06.57 13:52.70
  46.  2337 Leo Donlea                        14  13-Rain City Flyers             5:07.43 11:02.40 13:52.78
  47.  2619 Dustin Decker                     14  14-Oak Hill Racing              5:14.14 11:01.77 13:52.81
  48.  2742 Tyler Spencer                     13  15-Corona Panthers Track Club   5:09.71 11:05.02 13:53.01
  49.     4 Dalton Hengst                     14  02-Unattached Mid-Atlantic      4:56.33 10:58.67 13:53.97
  50.  1050 William Harris                    14  07-Indiana All Star Running Cl  5:19.15 11:13.70 13:54.72
  51.   379 Ben Ruffing                       14  01-Wilton Running Club          5:03.54 11:00.15 13:54.78
  52.  2927 Cory Megna                        14  15-So Cal Roadrunners           5:06.96 11:02.88 13:55.23
  53.   335 Tucker Pierce                     14  01-Unattached Maine                              13:55.69
  54.  3331 Tristan Pena                      14  16-Unattached South Texas       5:08.29 11:07.15 13:56.17
  55.   248 Brandon Hall                      14  01-Sentinel Striders            5:07.70 11:06.37 13:56.34
  56.  2893 Timothy Wells                     14  15-O'Brien's Army               5:16.07 11:11.93 13:56.85
  57.  1165 Jackson Swisher                   13  07-Unattached Indiana           5:14.77 11:09.53 13:57.25
  58.  2624 Jason Gomez                       13  14-Oak Hill Racing              4:54.94 10:46.50 13:57.70
  59.  1888 Payton Ash                        14  12-Lake Cities XC               5:20.02 11:14.28 13:57.85
  60.  2944 Christopher Weiland               14  15-So Cal Roadrunners           5:04.73 11:05.58 13:57.96
  61.  2495 Drew Spencer                      14  14-Buffalo Chips Running Club                    13:58.03
  62.   196 Sawyer Gwyn-Rowson                13  01-Prospect Park                5:11.44 11:05.70 13:58.27
  63.  1068 Skylar Stidam                     13  07-Indiana All Star Running Cl  5:17.51 11:12.36 13:58.32
  64.  1091 Zachary Kinne                     13  07-Naperville Track Club        5:12.19 11:07.29 13:58.66
  65.  2559 Ryan Ma                           13  14-Los Gatos Track Club         5:16.11 11:13.14 13:59.40
  66.   623 Joshua Zawada                     14  03-Triangle Champions           5:05.20 11:02.62 14:00.09
  67.  3241 Jackson Pinnow                    14  16-Unattached South Texas       5:00.88 11:05.81 14:00.34
  68.   466 Tristan Forsythe                  13  02-Unattached Three River       5:07.22 11:04.42 14:00.77
  69.   852 Griffin McCauley                  13  04-Unattached Georgia           5:01.71 11:08.79 14:00.91
  70.    13 Patrick Guinee                    14  01-Baa Masconomet               5:16.39 11:17.18 14:01.40
  71.  1551 Andrew Burns                      13  10-Go the Distance              5:17.31 11:12.47 14:01.72
  72.  1565 Calvin Banta                      13  10-Landsharks Running Club      5:14.05 11:11.82 14:01.74
  73.  2842 Francisco Avila                   14  15-Lightning Youth Running Clu  5:14.34 11:14.92 14:02.05
  74.  2803 Juan Pedroza                      14  15-Equalizers Track Club        5:09.90 11:10.05 14:02.20
  75.   774 Patrick Spychalski                13  04-Mt. Pleasant Track Club      5:10.71 11:07.35 14:02.50
  76.   971 Cameron Farris                    14  06-Unattached Southern                           14:02.76
  77.  1454 Korrin Williams                   13  10-Cougar Track Club            5:12.40 11:11.92 14:02.78
  78.   643 Noah Dolhare                      14  03-Waxhaw Track Club            5:13.95 11:12.96 14:03.17
  79.  1733 Griffin Hampton                   14  10-Zoom Track Club              5:15.16 11:16.64 14:03.87
  80.  1455 Dillon Wood                       14  10-Cougar Track Club            5:08.19 11:09.40 14:04.43
  81.  2213 Deklan Humble                     13  13-Bowerman Athletic Club       5:22.57 11:21.80 14:04.78
  82.  2924 Chris Maldonado                   14  15-So Cal Roadrunners           5:13.13 11:05.01 14:05.03
  83.   160 Evan Tanguay                      13  01-Nashua Pal Striders          5:17.29 11:19.10 14:05.59
  84.   164 Aiden Van Batenburg               14  01-Nashua Pal Striders          5:17.07 11:18.78 14:05.98
  85.   314 Benjamin Ertel                    14  01-Tomlinson Running Club       5:17.72 11:21.60 14:07.52
  86.  2967 Asher Richland                    14  15-South Orange County Wildcat          11:12.12 14:07.53
  87.  1079 Connor Goetz                      14  07-Indiana Blast                5:16.04 11:18.42 14:08.45
  88.   939 Aden Maddox                       14  06-Pearl Track Club             5:13.33 11:18.30 14:08.65
  89.  2372 Chris Bianchini                   14  13-Snohomish Track Club         5:11.57 11:18.08 14:09.08
  90.   156 Jack Spaulding                    14  01-Nashua Pal Striders          5:21.83 11:24.97 14:09.14
  91.   285 Matthew Vinacco                   14  01-Sentinel Striders            5:14.56 11:19.94 14:09.37
  92.   405 Mark Brown                        13  02-Greensburg YMCA              5:15.90 11:10.05 14:09.77
  93.  1194 Henry Chapman                     13  08-Merton Area Running Club     5:22.27 11:18.24 14:09.85
  94.   101 Gavin Woodward                    14  01-Litchfield Track Club        5:17.11 11:19.11 14:09.87
  95.  1913 Collin Johnson                    13  12-Lake Cities XC               5:19.99 11:20.21 14:09.91
  96.   849 Benjamin LeBlanc                  13  04-Unattached Georgia                   11:18.15 14:10.78
  97.  2282 Samuel Johnson                    14  13-Evergreen Storm Track Club   5:13.84 11:22.92 14:10.83
  98.  2416 Sheamus Mahoney                   12  13-Spokane Mercury Athletic Cl  5:18.28 11:19.38 14:10.97
  99.  1496 Jose Villalobos                   14  10-El Paso Speed Track Club     5:12.03 11:14.17 14:11.03
 100.  1603 Sean Kilcullen                    14  10-Norco Elite Racing           5:15.54 11:18.81 14:11.18
 101.  1606 Jack Moroney                      13  10-Norco Elite Racing           5:12.88 11:15.70 14:11.80
 102.  2381 Andrew King                       14  13-Southern Oregon Coast Runne  5:25.64 11:26.17 14:11.92
 103.   296 Jason Dolan                       14  01-Team Run                     5:09.94 11:21.15 14:12.17
 104.  2444 Cade Brown                        13  13-Whatcom Tesseract            5:40.87 11:36.23 14:12.20
 105.  3082 Aciel Castillo                    13  16-Elite Feet                   4:59.89 11:07.74 14:12.32
 106.  1150 Leo Simpson                       14  07-Tell City XC Club            5:15.22 11:17.90 14:12.36
 107.  2554 Ross D'Orfani                     12  14-Los Gatos Track Club         5:34.90 11:27.75 14:13.46
 108.   534 Nicholas Sadowski                 13  03-Grandview Eagles             5:26.13 11:20.98 14:13.50
 109.  2306 Max Norman                        14  13-Forest Grove Running Club    5:29.06 11:27.50 14:13.52
 110.  2820 Joaquin Rodriguez                 14  15-Free Spirit Condors          5:06.87 11:13.92 14:13.72
 111.  2550 Jackson McIlroy                   14  14-Foothill Gold                5:18.21 11:23.14 14:14.69
 112.  2549 Connor Landis                     13  14-Foothill Gold                5:22.09 11:25.43 14:15.59
 113.  2591 Jose Rodriguez                    13  14-McFarland Track Club         5:23.58 11:24.98 14:16.39
 114.  3083 Tyler Childs                      14  16-Elite Feet                   5:15.52 11:17.17 14:16.92
 115.  2276 Kyle Cooper                       13  13-Evergreen Storm Track Club   5:14.79 11:15.54 14:17.06
 116.  2628 Andrew Helmers                    14  14-Oak Hill Racing              5:17.75 11:34.15 14:17.26
 117.  2379 Tyler Tanta                       12  13-Snohomish Track Club         5:18.12 11:27.57 14:17.59
 118.   832 Jacob Brenneman                   14  04-River Ridge Youth Track      5:16.24 11:20.46 14:17.84
 119.   270 William O'Connell                 14  01-Sentinel Striders            5:20.59 11:23.17 14:18.33
 120.  2231 Ethan Reese                       13  13-Bowerman Athletic Club       5:23.08 11:28.73 14:18.76
 121.  2920 Jesus Guzman                      13  15-So Cal Roadrunners           5:11.35 11:18.91 14:18.82
 122.  1189 John Slagle                       14  08 Unattached Nebraska          5:12.65 11:19.09 14:18.86
 123.  2586 John Hagerman                     14  14-McFarland Track Club         5:17.10 11:20.34 14:19.02
 124.  1625 Tad Trimarco                      14  10-Parker Panthers              5:18.51 11:25.68 14:19.20
 125.  2555 Neerav Gade                       13  14-Los Gatos Track Club         5:23.18 11:26.26 14:19.24
 126.   834 Zac Cantrell                      14  04-River Ridge Youth Track      5:15.28 11:22.42 14:19.34
 127.  2515 Erik Stein                        13  14-Castro Valley Track Club     5:18.65 11:19.27 14:19.85
 128.   835 Jack Douglass                     14  04-River Ridge Youth Track      5:19.09 11:25.96 14:20.89
 129.   717 Thomas Johnston                   14  04-Lanier Lightning Running Cl  5:22.01 11:25.96 14:21.60
 130.  3086 Trevor Crawford                   13  16-Elite Feet                   5:12.56 11:20.88 14:21.81
 131.  1089 Ryan Kennedy                      13  07-Naperville Track Club        5:23.47 11:28.74 14:22.56
 132.  2316 Alexander Ayers                   14  13-North Idaho Track & Field    5:29.28 11:36.93 14:22.84
 133.  1581 Nathan Gipprich                   14  10-Landsharks Running Club      5:19.35 11:27.84 14:22.90
 134.   726 Brian Faust                       14  04-Metroatlanta                 5:19.69 11:26.39 14:23.34
 135.  1040 Robert Firenze                    13  07-Indiana All Star Running Cl  5:21.49 11:29.61 14:23.60
 136.   267 Trevor Mungeam                    13  01-Sentinel Striders            5:18.67 11:25.75 14:23.75
 137.  2565 Ethan Plaxton                     14  14-Los Gatos Track Club         5:24.75 11:27.53 14:23.77
 138.  3451 Luke Laverdiere                   13  01-Unattached Maine             5:09.05 11:10.99 14:23.98
 139.   619 Michal Swepson                    14  03-Triangle Champions           5:16.69 11:12.91 14:24.23
 140.   370 Nicholas Manickas-Hill            13  01-Waltham Track Club           5:21.70 11:32.02 14:24.27
 141.  2662 Samuel Craig                      14  14-Palo Alto Lightning Track C  5:22.01 11:27.56 14:24.98
 142.  2218 Brady Lance                       14  13-Bowerman Athletic Club       5:14.70 11:25.37 14:25.46
 143.  3404 Kieron Brunner                    14  10-Kom Sports Club              5:25.82 11:33.71 14:25.56
 144.   865 Denver Cade                       14  05-K-Town Striders              5:14.24 11:26.34 14:25.65
 145.  2682 Wyatt Miceli                      13  14-Tamalpa Runners, Inc.        5:39.95 11:43.69 14:25.99
 146.  1738 Gage Voss                         13  10-Zoom Track Club              5:15.28 11:22.89 14:26.09
 147.  1381 Nehemiah Cionelo                  13  10-Cougar Track Club            5:27.94 11:30.99 14:26.31
 148.   384 Matthew Costello                  13  02-Crimson Knights              5:24.59 11:32.51 14:26.58
 149.  1229 Kurt TeBeest                      14  08-Unattached Minnesota         5:16.78 11:31.08 14:26.83
 150.   736 Colin Baker                       13  04-Mt. Pleasant Track Club      5:18.57 11:25.33 14:26.88
 151.  3060 Elijah Stepan                     14  15-Valley United Track Club     5:25.62 11:28.41 14:26.96
 152.   621 Nicholas Teta                     13  03-Triangle Champions           5:22.47 11:31.11 14:26.98
 153.   210 Sasha Shapiro                     14  01-Prospect Park                        11:31.33 14:27.03
 154.   828 Joshua Tysor                      14  04-Peachtree City Flash Youth   5:35.17 11:37.30 14:27.23
 155.  2832 Bill Chuang                       14  15-Go Bananas                   5:27.94 11:35.56 14:27.27
 156.   224 Bobby Bissitt                     14  01-Sentinel Striders            5:12.68 11:23.46 14:27.82
 157.  2546 Ryan Dunlap                       13  14-Foothill Gold                5:21.66 11:27.55 14:28.42
 158.  2732 Matthew Lieberman                 14  15-Corona Panthers Track Club   5:20.07 11:31.26 14:28.49
 159.   626 Dakota Mendenhall                 14  03-Tri-City Relays OF NC        5:17.21 11:29.60 14:28.57
 160.   107 Justin Carbonneau                 13  01-Nashua Pal Striders          5:27.20 11:33.03 14:28.90
 161.   883 Hayden Holmes                     13  05-Traverse Area Running Club   5:14.62 11:26.64 14:29.10
 162.  3310 Brady Grant                       14  16-Unattached South Texas       5:28.55 11:37.00 14:29.82
 163.  2154 Patrick Schmidt                   14  12-Unattached Southwestern      5:30.60 11:34.81 14:30.29
 164.  2375 Matthew Fisher                    14  13-Snohomish Track Club         5:30.52 11:47.00 14:30.90
 165.  2293 Aiden Pullen                      14  13-Evergreen Storm Track Club   5:26.32 11:33.06 14:31.02
 166.  2946 Ryan Bush                         13  15-South Orange County Wildcat  5:35.62 11:44.75 14:31.05
 167.  1149 Elliot Reed                       13  07-Tell City XC Club            5:24.21 11:35.10 14:31.33
 168.  1797 Alec Martin                       14  12-Adidas Team Green Running    5:26.17 11:40.96 14:31.86
 169.  1151 Thomas Simpson                    14  07-Tell City XC Club            5:25.33 11:35.86 14:31.89
 170.   914 Benjamin Warstler                 14  05-Unattached Ohio              5:15.86 11:32.18 14:32.28
 171.   110 Curtis Comrie                     13  01-Nashua Pal Striders          5:23.87 11:34.18 14:32.31
 172.   617 William Norris                    14  03-Triangle Champions           5:34.48 11:36.47 14:33.77
 173.   337 Zack Bergeron                     13  01-Unattached New England       5:23.03 11:33.66 14:33.81
 174.  2899 Samuel Boone                      14  15-San Diego SoCal RoadRunners  5:34.27 11:35.25 14:33.83
 175.   769 Bradley Sanders                   14  04-Mt. Pleasant Track Club      5:27.60 11:35.68 14:34.81
 176.  2092 Jervaughn Muriel                  14  12-Trainlikeakenyan Running Cl  5:12.95 11:35.30 14:34.92
 177.   177 Jacob Hozer                       13  01-Nutmeg Striders              5:16.43 11:36.18 14:35.57
 178.  1443 Harrison Smith                    14  10-Cougar Track Club            5:14.05 11:31.07 14:35.74
 179.  1156 Fitzgerald Laurie                 14  07-Unattached Illinois          5:24.91 11:32.40 14:35.82
 180.  1667 Ian Bright                        14  10-Texastrong Running Club      5:19.44 11:38.52 14:35.86
 181.  1344 Jordan Tuttle                     14  09-Unattached Oklahoma          5:15.08 11:37.14 14:36.17
 182.  2609 James Bull                        13  14-Oak Hill Racing              5:40.12 11:36.84 14:36.80
 183.  2243 Cameron Thompson                  13  13-Bowerman Athletic Club       5:24.51 11:32.84 14:37.06
 184.    90 Sean Labbe                        14  01-Litchfield Track Club        5:22.16 11:34.89 14:37.18
 185.  1471 Andrew Diaz                       14  10-El Paso Speed Track Club     5:10.70 11:28.92 14:37.40
 186.   922 Cooper Sewell                     14  06-Mobile Parks & Recreation D  5:22.69 11:49.42 14:38.30
 187.  3411 Knox Pittman                      14  04-Unattached Georgia           5:28.33 11:41.36 14:38.35
 188.  2042 Solomon Brent                     13  12-Track Houston Youth Track C  5:24.18 11:39.90 14:38.46
 189.  3405 Sadio Fenner                      13  10-Kom Sports Club              5:16.59 11:40.92 14:40.64
 190.   246 Andrew Doran                      14  01-Sentinel Striders            5:28.94 11:45.02 14:40.91
 191.  2606 Thomas Bell                       13  14-Oak Hill Racing              5:33.80 11:48.27 14:41.54
 192.  1094 Daniel Winek                      14  07-Naperville Track Club        5:24.08 11:39.91 14:41.72
 193.   917 John Patrick Dalton               13  06-Mobile Parks & Recreation D  5:26.86 11:41.40 14:41.84
 194.   145 Simon Morrier                     14  01-Nashua Pal Striders          5:21.22 11:42.97 14:42.68
 195.   312 Alex Weissman                     13  01-Team Run                     5:21.90 11:44.42 14:43.03
 196.  1494 Sergio Talavera                   14  10-El Paso Speed Track Club     5:28.41 11:46.29 14:43.06
 197.  1790 Gavin Hoffpauir                   13  12-Adidas Team Green Running    5:28.96 11:44.69 14:43.15
 198.  2769 David Crampton                    13  15-Equalizers Track Club        5:29.00 11:40.51 14:43.48
 199.   846 Samuel DeChamplain                13  04-Unattached Georgia           5:29.59 11:46.56 14:43.96
 200.  2593 Alexander Struzyna                14  14-McFarland Track Club         5:07.32 11:33.76 14:43.97
 201.   995 Hunter Boyer                      14  07-Calumet Region Striders      5:32.87 11:43.25 14:44.17
 202.  1811 Nicolas Studebaker                14  12-Adidas Team Green Running    5:25.33 11:42.00 14:45.18
 203.  2241 Gabriel Smith-Nilsen              14  13-Bowerman Athletic Club       5:35.66 11:48.70 14:45.65
 204.   255 Jacob Kahane                      14  01-Sentinel Striders            5:38.00 11:48.07 14:46.06
 205.   298 Chris Galarza                     14  01-Team Run                     5:34.12 11:45.99 14:46.45
 206.  2719 Alexander Cantu                   13  15-Corona Panthers Track Club   5:36.55 11:48.02 14:46.71
 207.   381 Ian Russ                          14  02-Aurora Races                 5:43.09 11:59.41 14:47.94
 208.  2579 Seth Diaz                         13  14-McFarland Track Club         5:27.92 11:44.88 14:48.36
 209.  1935 Nicholas Williams                 13  12-Lake Cities XC               5:38.04 11:46.66 14:48.83
 210.  1507 Andrew Barefield                  13  10-El Paso Striders             5:34.62 11:50.77 14:49.23
 211.  2049 Cameron Corbin                    13  12-Track Houston Youth Track C  5:35.01 11:45.11 14:49.58
 212.  1246 Shannon Zamora                    14  09-Central Arkansas Sports Clu  5:24.23 11:42.31 14:49.74
 213.  2731 Andrew Larochelle                 14  15-Corona Panthers Track Club   5:36.98 11:51.63 14:50.48
 214.  1046 Erik Gonzalez                     13  07-Indiana All Star Running Cl  5:28.48 11:49.80 14:50.55
 215.   532 Ethan Deffke                      13  03-Grandview Eagles             5:30.32 11:49.11 14:50.65
 216.  2129 Logan Gwinn                       14  12-Unattached Southwestern      5:30.04 11:44.85 14:50.71
 217.  1209 John Hyland                       13  08-Stevens Point Area Running   5:31.22 11:47.72 14:50.95
 218.    93 Peyton Mello                      14  01-Litchfield Track Club        5:30.70 11:50.86 14:50.98
 219.  1930 David Smith                       13  12-Lake Cities XC               5:34.65 11:51.94 14:51.29
 220.  2280 Sean Flynn                        14  13-Evergreen Storm Track Club   5:36.36 11:53.79 14:51.34
 221.  2634 Jeremy Lahr                       13  14-Oak Hill Racing              5:40.47 11:55.09 14:51.89
 222.  1712 Krystian Gomez                    13  10-Valencia County Roadrunners  5:32.03 11:49.88 14:51.93
 223.   951 Seth Mattocks                     14  06-Smiths Track Club            5:35.82 11:55.02 14:52.25
 224.  3007 Michael Burson                    13  15-Valley United Track Club     5:33.29 11:48.21 14:52.58
 225.  1088 Tyler Bombacino                   13  07-Naperville Track Club        5:28.72 11:47.61 14:52.60
 226.  1153 Seth Vaquero                      14  07-Tell City XC Club            5:20.71 11:42.18 14:52.64
 227.  1915 Cole Kopplin                      13  12-Lake Cities XC               5:34.61 11:48.26 14:53.06
 228.  3335 Brandon Ramirez                   14  16-Unattached South Texas       5:22.12 11:40.14 14:54.08
 229.  1902 Cole Glasson                      13  12-Lake Cities XC               5:30.42 11:48.71 14:54.10
 230.  2297 Carter Blunden                    13  13-Federal Way Track Club       5:28.18 11:52.73 14:55.09
 231.  1007 Ethan Jones                       14  07-Evansville Speedsters Track  5:37.69 11:57.14 14:55.51
 232.  1601 Joe Creighton                     14  10-Norco Elite Racing           5:37.82 11:55.65 14:55.71
 233.   472 Roman Micucci                     14  02-Unattached Three River       5:37.60 11:54.52 14:55.97
 234.   462 Jeff Roberts                      14  02-Unattached New Jersey        5:25.85 11:48.56 14:56.65
 235.  2992 Ayden Georgi                      14  15-Unattached Southern Califor  5:24.41 11:55.76 14:56.81
 236.  1588 Ryan Moen                         13  10-Landsharks Running Club      5:36.96 11:53.80 14:57.34
 237.  2720 Jozef Chavez                      14  15-Corona Panthers Track Club   5:40.94 12:02.85 14:57.37
 238.  1509 Raul Carreon                      14  10-El Paso Striders             5:27.47 11:49.93 14:57.56
 239.  2117 Emmett Berger                     13  12-Unattached Southwestern      5:33.40 11:51.73 14:58.21
 240.  2663 Reed Foster                       13  14-Palo Alto Lightning Track C  5:42.32 12:02.68 15:00.20
 241.   523 Andrew Kiss                       13  03-Fit 180 Athletics            5:39.38 11:55.91 15:00.24
 242.    95 Calvin Palmer                     14  01-Litchfield Track Club        5:22.85 11:46.76 15:00.26
 243.  2733 Isaiah Madrigal                   14  15-Corona Panthers Track Club   5:34.13 11:56.09 15:00.93
 244.  1011 Luke Bays                         13  07-Evansville Thunderbolts Run  5:36.57 11:56.14 15:01.72
 245.  3074 Branden Applewhite                13  16-Elite Feet                   5:30.02 11:53.09 15:01.76
 246.  2918 Alberto Gonzalez                  13  15-So Cal Roadrunners           5:37.60 11:59.63 15:02.15
 247.   467 Ben Hipwell                       14  02-Unattached Three River       5:41.88 11:55.24 15:02.23
 248.   455 Jason Ziskind                     14  02-Titan Ridge Runners          5:40.60 12:06.05 15:02.61
 249.  1896 Elijah Cardenas                   14  12-Lake Cities XC               5:41.72 12:04.26 15:02.74
 250.   634 Daniel Christopher                14  03-Unattached Virginia          5:26.61 11:54.20 15:02.84
 251.  1782 Thomas Benavides                  14  12-Adidas Team Green Running    5:25.88 11:49.87 15:03.32
 252.   838 Robert Zell                       14  04-River Ridge Youth Track      5:47.15 12:07.63 15:04.04
 253.   574 Max Frankel                       14  03-Richmond Track & Field Club  5:36.16 12:05.15 15:04.22
 254.  3303 Daniel Gill                       14  16-Unattached South Texas       5:33.09 11:53.83 15:04.94
 255.  3443 Canyon Bennett                    14  02-Unattached Mid-Atlantic      5:44.79 11:58.01 15:05.19
 256.  2356 Parker Rathbun                    13  13-Rain City Flyers             5:43.43 12:07.75 15:05.48
 257.  3392 Daniel Brickman                   13  12-Integrity TC                 5:43.60 11:56.79 15:06.31
 258.  2196 Eric Brecht                       13  13-Bowerman Athletic Club       5:36.86 12:06.40 15:06.52
 259.  1781 Randall Barron                    14  12-Adidas Team Green Running    5:33.89 11:59.09 15:06.61
 260.   505 Neil Mosca                        13  03-Durham Striders Track Club   5:50.47 12:11.38 15:06.98
 261.   231 Liam Carberry                     14  01-Sentinel Striders            5:37.96 12:01.85 15:07.16
 262.  1222 Corbin Claymore                   14  08-Unattached Dakotas           5:30.46 12:04.97 15:07.36
 263.  1886 Todd Anthony                      13  12-Lake Cities XC               5:41.52 12:00.51 15:07.98
 264.  1005 Matt Gerst                        14  07-Evansville Speedsters Track  5:37.38 11:58.01 15:08.67
 265.  2638 Austin Mellick                    13  14-Oak Hill Racing              5:51.57 12:11.52 15:08.71
 266.    94 Antonio Muratori                  14  01-Litchfield Track Club        5:43.48 12:11.38 15:08.72
 267.   406 Matthew O'Neill                   14  02-Greensburg YMCA              5:31.95 11:58.30 15:08.83
 268.   837 Joshua Seiden                     14  04-River Ridge Youth Track      5:43.55 12:06.55 15:08.87
 269.   713 Paul Ratliff                      13  04-Kennworth Track Club         5:49.46 12:16.19 15:09.52
 270.  2681 Wesley Walmsley                   14  14-Silver State Striders        5:31.76 12:05.19 15:09.96
 271.  2972 Grant Walters                     13  15-South Orange County Wildcat  5:40.87 12:03.70 15:10.26
 272.   525 Caleb Sluiter                     13  03-Fit 180 Athletics            5:45.02 12:04.47 15:10.51
 273.   522 Clark Jones                       13  03-Fit 180 Athletics            5:40.20 12:05.06 15:11.03
 274.  1918 Jacob Loomis                      13  12-Lake Cities XC               5:46.06 12:05.89 15:11.74
 275.   646 Joseph Hussey                     13  03-Waxhaw Track Club            5:48.63 12:07.19 15:12.15
 276.   572 Evan Fitchett                     14  03-Richmond Track & Field Club  5:44.12 12:11.28 15:12.16
 277.   456 Eric Berry                        13  02-Unattached New Jersey        5:36.23 12:02.46 15:13.85
 278.  2552 Daniel Blake                      13  14-Los Gatos Track Club         5:37.47 12:10.36 15:13.94
 279.   150 Matthew O'Brien                   14  01-Nashua Pal Striders          5:41.23 12:10.59 15:14.42
 280.  2122 Clayton Casner                    13  12-Unattached Southwestern      5:35.43 12:05.97 15:15.05
 281.  3013 Joshua Duarte                     13  15-Valley United Track Club     5:40.60 12:06.96 15:15.21
 282.  3223 Carson Aguilar                    13  16-South Austin Steel           5:36.03 12:10.12 15:15.51
 283.   470 Logan Malatak                     13  02-Unattached Three River       5:39.92 12:06.90 15:15.56
 284.  3226 Cade Bruce                        14  16-South Austin Steel           5:36.31 12:12.27 15:15.57
 285.  1148 Alex Ramsey                       13  07-Tell City XC Club            5:43.27 12:07.54 15:15.93
 286.   740 Collin Casey                      13  04-Mt. Pleasant Track Club      5:32.56 12:02.78 15:16.33
 287.  2008 Enrico Piperno                    13  12-Strixctly Distance           5:39.70 12:07.77 15:16.36
 288.   947 Joseph Elkins                     14  06-Smiths Track Club            5:33.44 12:16.88 15:16.47
 289.  2901 Greg Jameson                      14  15-San Diego SoCal RoadRunners  5:38.31 12:12.06 15:16.80
 290.  2954 Jack Hartstein                    13  15-South Orange County Wildcat  5:40.98 12:07.72 15:16.84
 291.  2377 Riley McDowell                    13  13-Snohomish Track Club         5:46.28 12:12.61 15:17.05
 292.  1029 Matthew Burton                    14  07-Indiana All Star Running Cl  5:27.56 11:59.35 15:17.56
 293.  2273 Ruben Blancas                     13  13-Evergreen Storm Track Club   5:45.81 12:13.79 15:17.59
 294.  1082 Lucas Magaldi                     14  07-Indiana Blast                5:44.03 12:11.30 15:18.90
 295.  2856 Mikhail Browne                    13  15-Lions Track Club             5:49.05 12:17.94 15:18.90
 296.  2058 Andrew Gandy                      13  12-Track Houston Youth Track C  5:34.62 12:12.69 15:19.48
 297.  3378 Jackson Schenone                  13  14-Unattached Pacific           5:47.79 12:14.14 15:19.97
 298.   385 Trevor Garrity                    13  02-Crimson Knights              5:35.26 12:11.06 15:20.36
 299.  1202 Peyton Janto                      14  08-Spartan Running Club         5:43.80 12:10.95 15:21.24
 300.  2275 Ryan Cibart                       13  13-Evergreen Storm Track Club   5:50.42 12:15.70 15:21.72
 301.   202 John Lomask                       14  01-Prospect Park                5:33.00 12:06.13 15:22.94
 302.  2100 Nathaniel McRae                   13  12-Unattached Gulf              5:39.98 12:15.53 15:23.27
 303.   747 Greydan Green                     13  04-Mt. Pleasant Track Club      5:41.02 12:13.61 15:23.32
 304.   953 Brannon Moore                     13  06-Smiths Track Club            5:37.08 12:09.54 15:24.09
 305.   303 Martin Mungai                     13  01-Team Run                     5:44.12 12:17.52 15:24.21
 306.  2960 Joshua Kutcher                    13  15-South Orange County Wildcat  5:51.64 12:22.78 15:24.35
 307.  1299 Benjamin Hicks                    13  09-Plainview Track Club         5:41.44 12:14.49 15:24.46
 308.  2620 Miguel Dickenson                  13  14-Oak Hill Racing              5:42.96 12:12.77 15:24.91
 309.  1095 Wesley York                       14  07-Naperville Track Club        5:32.58 12:17.89 15:24.92
 310.  2952 Zachary Finkelstein               13  15-South Orange County Wildcat  5:54.69 12:22.84 15:25.04
 311.  2636 Emmett McMahon                    13  14-Oak Hill Racing              5:44.63 12:16.16 15:25.92
 312.   408 Chuckie Moses II                  14  02-Jersey Heat Track Club       5:27.12 12:12.45 15:25.97
 313.  1822 Keegan Conway                     14  12-Amarillo Striders            5:50.20 12:22.69 15:26.33
 314.  2578 Samuel Diaz                       13  14-McFarland Track Club                 12:15.85 15:26.34
 315.  2590 Brayan Orozco                     13  14-McFarland Track Club         5:47.97 12:24.64 15:26.61
 316.  1572 Thomas Chaston                    14  10-Landsharks Running Club      5:33.16 12:15.02 15:26.67
 317.  1917 Ben Leonard                       13  12-Lake Cities XC               5:42.97 12:22.71 15:27.01
 318.  1623 Cullen Scholz                     14  10-Parker Panthers              5:38.36 12:15.10 15:27.32
 319.   657 Samuel Bowers                     14  04-Alpha Crush Running Club     5:35.44 12:11.17 15:27.66
 320.  1812 Leon Valades                      14  12-Adidas Team Green Running    5:42.29 12:16.60 15:28.04
 321.   884 Adam Hunt                         13  05-Traverse Area Running Club   5:38.06 12:15.33 15:29.58
 322.  2211 Jackson Hicken                    13  13-Bowerman Athletic Club       5:38.59 12:11.47 15:30.43
 323.  3170 Clayton Nance                     14  16-Highland Lakes Track Club    5:42.25 12:21.28 15:31.35
 324.  1053 Nathanael Hussung                 14  07-Indiana All Star Running Cl  5:35.04 12:08.07 15:31.90
 325.  1574 Tyler Christians                  13  10-Landsharks Running Club      5:52.18 12:26.62 15:31.96
 326.  1942 Matteo Agius-D'Arrigo             14  12-Mercury Coppell              5:46.36 12:23.11 15:33.37
 327.  1403 Cameron Katz                      13  10-Cougar Track Club            5:30.97 12:18.07 15:33.76
 328.  3005 Shane Bissell                     13  15-Valley United Track Club     5:46.96 12:28.27 15:33.97
 329.   751 David Hand                        13  04-Mt. Pleasant Track Club      5:49.90 12:29.53 15:34.41
 330.  2374 Alexander Donner                  13  13-Snohomish Track Club         5:46.68 12:26.03 15:34.57
 331.  1838 Dawson Schmidt                    13  12-Amarillo Striders            5:43.87 12:26.87 15:34.85
 332.   479 Thomas Whitehead                  14  02-Westfield Area Y Flyers      5:36.59 12:06.35 15:35.93
 333.  3412 Matthew Thatcher                  13  11-Unattached Utah              5:43.81 12:12.52 15:36.38
 334.  3414 Diego Miro                        14  16-Unattached South Texas       5:52.29 12:33.46 15:36.92
 335.   799 Harrison Fultz                    13  04-Peachtree City Flash Youth   5:49.22 12:29.63 15:37.54
 336.  2006 Tommy Knippers                    14  12-Strixctly Distance           5:51.13 12:30.70 15:37.80
 337.  3142 Jose Munoz                        14  16-Fuego Running Club           5:42.70 12:22.90 15:38.05
 338.  1067 Jimmy Snyder                      13  07-Indiana All Star Running Cl  5:37.71 12:21.56 15:38.09
 339.  1607 Dylan Oliver                      13  10-Norco Elite Racing           5:51.47 12:30.58 15:38.10
 340.   216 Yasu Wagoner-Oshima               14  01-Prospect Park                5:44.76 12:24.41 15:38.86
 341.   591 Henry Roberts                     14  03-Richmond Track & Field Club  5:48.18 12:29.13 15:40.56
 342.   581 Blake Mason                       14  03-Richmond Track & Field Club  5:53.48 12:31.39 15:40.83
 343.   955 Ryan Pierce                       14  06-Smiths Track Club            5:45.31 12:23.23 15:41.82
 344.  2956 Jack Howard                       14  15-South Orange County Wildcat  5:55.05 12:33.95 15:42.12
 345.  2659 Aashai Avadhani                   13  14-Palo Alto Lightning Track C  5:52.62 12:39.40 15:42.46
 346.  1794 Andres Lopez-Aguirre              14  12-Adidas Team Green Running    5:49.49 12:22.69 15:43.31
 347.   662 Hayden Fravel                     13  04-Alpha Crush Running Club     5:56.63 12:41.33 15:43.32
 348.  2535 Baltazar Garcia                   13  14-Fast Track Lamont                             15:43.76
 349.  3120 Tristan Perez                     13  16-Elite Feet                   5:54.08 12:32.39 15:43.83
 350.  3259 Alexander Grabill                 13  16-Texas Thunder Track Club     6:00.08 12:41.23 15:44.82
 351.   879 Tyler King                        13  05-Olentangy Orange XC          5:36.39 12:27.44 15:45.60
 352.  2285 Stephen Kiraly                    13  13-Evergreen Storm Track Club   5:44.65 12:26.45 15:45.64
 353.  3319 Michael Longoria                  14  16-Unattached South Texas       5:38.06 12:31.39 15:46.05
 354.  3307 Fabian Gonzales                   13  16-Unattached South Texas       5:57.42 12:39.21 15:46.33
 355.  1892 Cade Baumann                      13  12-Lake Cities XC               5:53.03 12:36.06 15:46.63
 356.  2621 Joey Fraticelli                   13  14-Oak Hill Racing              5:46.80 12:24.10 15:46.83
 357.   100 Mateo Tiul                        14  01-Litchfield Track Club        5:43.83 12:28.83 15:47.21
 358.  1786 Cole Feuquay                      14  12-Adidas Team Green Running    5:35.50 12:27.79 15:48.94
 359.  3237 Brandon Oliver                    14  16-South Austin Steel           5:54.34 12:34.83 15:49.38
 360.  1360 Wesley Blind                      13  10-Albuquerque Athletics Track  5:42.79 12:35.21 15:50.46
 361.  2051 Justin Couty                      14  12-Track Houston Youth Track C  5:45.01 12:37.41 15:50.75
 362.  3269 Evan Rogers                       14  16-Texas Thunder Track Club     5:32.57 12:25.63 15:51.27
 363.  3356 Derrick Torvik                    14  16-Unattached South Texas       5:50.51 12:41.59 15:51.69
 364.  2562 Justin Macquiddy                  14  14-Los Gatos Track Club         5:56.46 12:44.49 15:52.40
 365.  1213 Mason Meixner                     13  08-Stevens Point Area Running   5:50.02 12:40.32 15:52.78
 366.   956 Samuel Turberville                14  06-Smiths Track Club            5:41.89 12:29.79 15:53.27
 367.  1804 Luke Palermo                      13  12-Adidas Team Green Running    6:00.08 12:45.25 15:53.57
 368.   802 Hailey Gollnick                   17  04-Peachtree City Flash Youth   5:43.73 12:32.85 15:54.09
 369.  1920 Christian Marsh                   13  12-Lake Cities XC               5:55.52 12:36.97 15:54.15
 370.   669 Samuel Milton                     13  04-Alpha Crush Running Club     5:50.28 12:34.90 15:54.66
 371.  3444 Gustavo Leal                      13  16-Unattached South Texas       5:57.64 12:42.39 15:55.10
 372.  2054 William Devany                    14  12-Track Houston Youth Track C  5:52.96 12:39.45 15:55.97
 373.  2174 Marcos Reyes                      13  12-Unattached West Texas        5:34.78 12:42.33 15:56.30
 374.   389 Nicholas Lundberg                 13  02-Crimson Knights              5:55.22 12:41.54 15:56.44
 375.  1830 Corbin Martin                     14  12-Amarillo Striders            5:49.87 12:37.20 15:57.41
 376.   594 Rehan Saeed                       14  03-Richmond Track & Field Club  5:57.00 12:42.96 15:57.49
 377.   964 Lance Abshire                     13  06-Unattached Southern          5:46.16 12:36.95 15:58.75
 378.  3426 Thomas Hugo                       14  16-Unattached South Texas       5:55.00 12:38.76 15:59.06
 379.   530 Evan Wunder                       14  03-Fit 180 Athletics            5:54.54 12:51.77 15:59.71
 380.  2055 Yosef Devany                      13  12-Track Houston Youth Track C  6:01.91 12:51.62 16:00.43
 381.  3297 Jeremy Eaton                      14  16-Unattached South Texas       5:58.26 12:43.01 16:00.49
 382.   667 Nicholas Lyon                     13  04-Alpha Crush Running Club     5:55.67 12:47.57 16:01.10
 383.  1152 Will Simpson                      13  07-Tell City XC Club            5:58.91 12:52.45 16:01.50
 384.  1520 Luis Gasson                       14  10-El Paso Striders             5:57.56 12:50.51 16:01.59
 385.  1147 Chase Beckort                     13  07-Tell City XC Club            5:47.58 12:43.62 16:02.61
 386.  1914 William Klingman                  13  12-Lake Cities XC               5:57.63 12:52.55 16:04.33
 387.  1256 Dakota Blaylock                   13  09-Flying Angels Cross Country  5:55.92 12:49.12 16:04.67
 388.   744 Kyle Doss                         13  04-Mt. Pleasant Track Club      5:58.91 12:54.83 16:05.68
 389.   859 Dylan Mason                       13  04-Woodstock Youth Track Club   5:57.50 12:51.17 16:07.27
 390.  1807 Ryan Raiford                      13  12-Adidas Team Green Running    6:09.40 13:01.58 16:09.65
 391.  1232 Hayden Boyce                      14  08-Unattached Wisconsin         5:59.47 12:47.80 16:09.69
 392.  3332 Rudolpho Perales                  13  16-Unattached South Texas       5:56.82 12:58.13 16:10.04
 393.  1238 Brayden Richison                  14  08-Unattached Wisconsin         5:38.52 12:36.54 16:10.27
 394.  2647 Carson Sawchuk                    13  14-Oak Hill Racing              6:03.02 13:02.29 16:10.60
 395.   831 Alexander Wood                    13  04-Peachtree City Flash Youth   6:03.52 12:56.07 16:11.32
 396.  2754 Jacob Aspling                     14  15-Equalizers Track Club        5:42.93 12:42.67 16:11.52
 397.  2646 Michael Salmon                    14  14-Oak Hill Racing              5:57.28 12:54.80 16:12.32
 398.  1311 Carlos Otero                      14  09-Plainview Track Club         6:04.88 13:04.09 16:13.08
 399.  2082 Kriston Venable                   13  12-Track Houston Youth Track C  5:49.18 12:51.78 16:13.87
 400.  1510 Christian Castaneda               13  10-El Paso Striders             5:48.96 12:47.93 16:15.10
 401.   937 John Mitchell                     13  06-Peak Performance Track Club  5:53.06 12:51.00 16:16.89
 402.   184 Deandra Best                      13  01-Prospect Park                6:04.39 13:07.38 16:20.15
 403.   863 Jacob Rigsby                      13  04-Woodstock Youth Track Club   5:58.46 12:49.11 16:23.44
 404.  3194 Luke Ursone                       13  16-San Antonio Blazing Barons   6:04.94 13:09.27 16:28.65
 405.  2373 Calvin Brindle                    13  13-Snohomish Track Club         6:08.55 13:18.31 16:31.14
 406.   916 Anthony Atkison                   14  06-Kingdom Fitness Running Clu  5:53.99 13:07.86 16:33.41
 407.  2564 Joshua Olszewski                  14  14-Los Gatos Track Club         6:07.07 13:17.33 16:35.91
 408.   397 Brendan Schwear                   14  02-Crimson Knights                      13:16.04 16:36.64
 409.  1220 Ezra Archambault                  13  08-Unattached Dakotas           6:00.17 13:09.89 16:36.83
 410.  1816 Noah Wright                       13  12-Adidas Team Green Running    5:45.04 13:03.17 16:37.66
 411.   663 Camden Harman                     14  04-Alpha Crush Running Club     6:14.56 13:21.90 16:40.22
 412.   299 Nasir Gibson                      13  01-Team Run                     5:52.48 13:07.19 16:40.72
 413.   948 Ryan Greene                       14  06-Smiths Track Club            6:11.92 13:13.61 16:40.87
 414.  1186 Wyatt Pauley                      14  08 Unattached Nebraska          5:51.45 12:51.39 16:40.88
 415.  3028 Hayden Jennings                   13  15-Valley United Track Club     6:01.09 13:19.65 16:41.76
 416.   982 Tanner Miley                      13  06-Unattached Southern          6:10.16 13:36.00 16:42.52
 417.   812 Devin Lohman                      13  04-Peachtree City Flash Youth   6:07.97 13:18.07 16:48.11
 418.  3029 Jacob Lee                         13  15-Valley United Track Club     6:02.48 13:21.28 16:49.72
 419.  1184 Jared Bledsoe                     14  08 Unattached Nebraska          6:09.31 13:24.96 16:53.84
 420.   526 Raymond Tavares                   13  03-Fit 180 Athletics            6:11.02 13:29.39 16:55.57
 421.  1304 Casey Keys                        13  09-Plainview Track Club         6:01.16 13:27.20 16:58.29
 422.  2661 Elliot Clark                      14  14-Palo Alto Lightning Track C  6:24.36 13:49.53 17:02.09
 423.   943 Justin Chedrick                   14  06-Smiths Track Club            6:16.01 13:33.15 17:02.40
 424.  2998 Lean Aguilar                      13  15-Valley United Track Club     6:08.46 13:44.80 17:07.44
 425.   435 Nolan Pernia                      13  02-Pineland Striders            5:52.81 13:24.65 17:15.80
 426.  1217 Shad Agard                        13  08-Unattached Dakotas           6:10.66 13:26.20 17:17.97
 427.  1805 Clark Poon                        13  12-Adidas Team Green Running    6:13.14 14:17.84 17:24.59
 428.   989 Jackson Teal                      14  06-Unattached Southern          6:07.64 13:42.22 17:25.54
 429.  2033 Matthew Abrahams                  14  12-Track Houston Youth Track C  6:16.66 13:54.12 17:31.93
 430.  3130 Alec Sanchez                      14  16-Elite Feet                   6:21.22 14:00.99 17:35.34
 431.  1469 Isaiah Cabral                     13  10-El Paso Speed Track Club     6:28.49 14:27.04 17:45.43
 432.  1301 Jacob Honeycutt                   14  09-Plainview Track Club         6:41.66 14:30.43 17:45.88
 433.  2669 Tarek Nasr                        13  14-Palo Alto Lightning Track C  6:26.66 14:13.94 17:56.02
 434.  1854 Heriberto Hernandez               14  12-Eagles Wings Academy         6:38.06 14:53.14 18:36.02
 435.   798 Jack Fredrikson                   13  04-Peachtree City Flash Youth   6:53.96 15:05.55 18:43.91
 436.  1273 Connor Lancaster                  13  09-Flying Angels Cross Country  6:43.79 15:05.10 18:52.64
 437.  1813 Christian Valverde                13  12-Adidas Team Green Running    6:15.47 14:52.19 18:56.55
 438.  1836 Joseph Peters                     13  12-Amarillo Striders            6:52.22 15:27.97 19:01.91
 439.  1307 William Michael Lloyd             13  09-Plainview Track Club         6:45.17 15:12.99 19:06.00
 440.  1466 Richard Alegria                   14  10-El Paso Speed Track Club     6:51.89 15:15.96 19:06.95
 441.  1849 Jeremiah Carter                   13  12-Eagles Wings Academy         6:58.05 15:14.88 19:09.13
 442.  1201 Ben Levin                         14  08-Park Flyers Track & Field C  7:34.97 16:21.95 20:32.01
 443.  3396 Robert Nava                       14  12-Integrity TC                 7:35.25 16:56.44 21:55.99
       1783                                                                       5:29.20 11:50.65         
        836 Tanner Reid                       14  04-River Ridge Youth Track      5:36.29 17:01.58         
        215 Michael Vazquez                   13  01-Prospect Park                5:56.54 17:01.72    




Nike Hershey Garden of Life Chobani UCS Gatorade NCSA Phoenix KT St. Vincent Normatec
© 2001-2017 USA Track & Field, Inc. All Rights Reserved.