Join/Renew Now

West Virginia Association Results


3k Run CC Bantam Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Women
  1 Milum, Laynie             03 Tri-State AC                   13:08.40  
  2 Starcher, Victoria        02 Capital City                   13:18.90  
 
5k Run CC Intermediate Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hines, Anacia             97 Capital City                   32:18.50  
 
5k Run CC Young Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Castro, Barkley           95 Capital City                         NT  
 
2000 Meter Run CC Sub-Bantam Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Men
  1 Mosser, Landon            04 Tri-State AC                    8:28.18  
 
3k Run CC Bantam Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Castro, Noah              02 Capital City                   11:52.60  
 
3k Run CC Midget Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Brumfield, Adam           00 Tri-State AC                   13:27.10  
  2 Angle, Kaleb              01 Tri-State AC                   14:29.90  
 
4k Run CC Youth Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Edwards, Seth             98 Unattached                     13:40.70  
  2 Hayes, Colin              98 Capital City                   16:00.20  
  3 Castro, Braxton           98 Capital City                   17:00.00  
 
5k Run CC Intermediate Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Harris, Micah             97 Tri-State AC                   18:58.40  
  2 Pell, Caleb               96 Capital City                   19:07.00  
 
5k Run CC Young Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Brafford, Matthew         95 Capital City                   16:46.00  
  2 Harris, Matthew           94 Tri-State AC                   20:31.60  



Nike Hershey Garden of Life Chobani UCS Gatorade NCSA Phoenix KT St. Vincent Normatec
© 2001-2017 USA Track & Field, Inc. All Rights Reserved.